Збірник алгоритмів: «Збірник алгоритмів вибору і пропозиції лікарських засобів при різних захворюваннях»

Збірник алгоритмів: «Збірник алгоритмів вибору і пропозиції лікарських засобів при різних захворюваннях»

У журналі ' Російські Аптеки ' Ми кожен місяць публікуємо алгоритми, присвячені такого важливого аспекту повседневной роботи аптек, як консультування відвідувачів з питань фармакотерапіі різноманітних розладів здоров'я.

Сьогодні ми раді повідомити, що ІІА «Ремедіум» окремим виданням випустило практичне керівництво «Збірник алгорітмов вибору і пропозиції лікарських коштів при різних заболеваніях »під керівництвом д.ф.н., проф. Р. І. Ягудін та к.м.н. Л.К. Овчинникової. NБраузер нього увійшли грунтовне допрацьовані та оновлені схеми підбору препаратів для лікування 12-ти поширених захворювань, службовців частою причиною обращеній в аптеку за фармпомощью, а також супутні коментарі експертів. N

Щиро сподіваємося, що Збірник, який в компактному і удобном для сприйняття вигляді містить багатосторонню і достовірну інформацію фармакологіческого, а також маркетингового плану, стане надійною підмогою в успешной діяльності вашої аптечної організації.

Керівники проекту : Р. І. Ягудін, д.ф.н., проф., NММА ім. І. М. Сеченова Л. К. Овчиннікова, к.м.н., керівник сектору образовательних програм відділу регіонального розвитку і підвищення кваліфікації ФГУ «НЦЕСМП» Росздоровнагляду

Видавець : Видавництво 'Ремедіум', 2007

Зміст:

Основние принципи побудови алгоритмів
Повишенная нервова збудливість
ОРВІ
Простатіт
Гріпп
Острий і хронічний бронхіт
Хроніческая венозна недостатність (ХВН) варикозна хвороба вен
Крапівніца
Геморрой
Дерматомікози
Мігрень
Альгодісменорея
Герпес простий

Передмова

Як ми чудово знаємо, на сьогоднішній день асортимент практично будь-який аптеки насчітивает кілька тисяч торгових найменувань лікарських препаратів, прічем спостерігається тенденція до його подальшого розширення. Це не дивно, ведь всяка аптечна організація прагне максимально задовольняти потреби своіх клієнтів. Однак сформувати оптимальне асортиментної-цінове пространство - лише півсправи. Аптечним працівникам важливо не загубитися в многообразіі ліків.
N
Браузер зв'язку з вищесказаним, однією з ключових професійних «опцій» фармспеціалістов в сучасних умовах стає грамотна консультація з вопросам медикаментозної терапії, що допомагає відвідувачеві /пацієнту зробити оптімальний вибір лікарського препарату при тому чи іншому розладі здоровья. На користь даної тези говорить і та обставина, що в Росії аптека вже давно сприймається як щось «більше, ніж аптека»: багато паціенти, в пошуках допомоги похитнуло здоров'ю, часто безпосередньо йдуть у учрежденія із зеленим хрестом, минаючи лікаря. Безумовно, хорошого в такій ситуації мало, але це реальність сьогоднішнього дня.
N
Все це змушує згадати знамениту формулу «знання - сила». Чим вище уровень знань аптечного працівника про найменування ліків, синоніми, аналогах, параметрах ефективності та безпеки різних препаратів, тим еффектівнее виконання аптекою соціальних функцій (в рамках своєї компетенції). NКроме цього, високий рівень компетентності, «консультаційної підготовки» кадров стає запорукою успішного вирішення аптечним підприємством економічних задач, його важливою конкурентною перевагою. Не випадково, багато експертів фармринка відзначають, що в даний час саме «ініціативні продажу» (ті, в которих фармспеціаліст виступає не пасивним виконавцем запиту, а активним соучастніком або навіть «натхненником» вибору ліків) - один з найбільш значімих факторів фінансового успіху аптечних підприємств. У зв'язку з цим Ми раді представити вам спеціальний збірник «Практичне керівництво з вибору лекарственних коштів. Збірник алгоритмів вибору та пропозиції ЛС при різних заболеваніях ». Як з'явилося це видання? З січня 2006 р. журнал «Російські аптекі» (ІІА «Ремедіум») в рамках самостійного розділу, тематично прімикающего до рубрики «Фарм-спектр», щомісяця випускає вкладку «Алгоритм вибора та пропозиції ЛС». Кожна така вкладка представляє собою ємну і лаконічную схему підбору і заміни лікарських препаратів при різних нарушеніях здоров'я, супроводжувану розгорнутим коментарем. Готуючи збірка, ми отобралі 12 захворювань, які, за досвідом тренінгів та семінарів, регулярно організуемих ФДМ «НЦЕСМП» Росздравнадзор для фармспеціалістов, є найбільш частимі причинами звернень пацієнтів в аптеки за лікарською допомогою. У схемах підбору як для безрецептурних (OTC), так і для рецептурних (Rx) препаратов - враховуються їх медико-фармакологічні властивості (відповідно до сведеніямі «Державного реєстру лікарських засобів», даними інструкцій по застосуванню), а так само споживчі та маркетингові характеристики (на основе інформації, наданої маркетинговою компанією RMBC). У чому преімущества цього збірника і обраної форми подачі інформації про ліки?

Помогает скоротити часові витрати аптечних (медичних) працівників на подбор максимально підходящого лікарського препарату при певній патологіі. Це особливо важливо, якщо врахувати, що із за великої кількості відвідувачів у большінстве аптек фармспеціалісти змушені здійснювати лікарську допомогу паціентам в умовах жорсткого цейтноту.
Представляет собою актуальну, багатосторонню і достовірну інформацію, подготовленную професіоналами.
Пріведенная інформація проста і зручна для сприйняття. Ми щиро сподіваємося, що данное видання посприяє зростанню професіоналізму фармспеціалістов і підвищенню конкурентоспособності аптечних підприємств.

Условія доставки та замовлення збірки

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02