Аміксин IC: ефективність - 93,7%

Аміксин IC: ефективність - 93,7% ВАТ «ІнтерХім», один з провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції, повідомив про завершення чергового етапу досліджень препарату «Аміксин IC».

Клінічні випробування проводилися в Києві в Національному медичному універсітете ім. А.А. Богомольця на кафедрі інфекційних хвороб під руководством кандидата медичних наук, доцента Анатолія Печінки. У ісследованіі взяли участь за добровільною згодою 119 людей у віці від 19 до 60 років, які були розділені на 2 групи в залежності від стану здоровья. N

1. Першу групу практично здорових людей, без ознак вірусних заболеваній дихальних шляхів, склали 95 чоловік. Протягом 8 тижнів вони прінімалі препарат «Аміксин IC» з профілактичною метою по одній таблетці на неделю. Дослідження в цій групі стартували за тиждень до прогнозованого начала епідемічного підвищення захворюваності.

Кількість хворих в групі № 1 в кінці періоду досліджень склало всего 6 осіб. При цьому потрібно відзначити, що у цих осіб захворювання виникло на второй тижня прийому препарату, тобто до початку захворювання вони встигли прийняти всего одну або дві таблетки. У результаті дослідження було встановлено, що еффектівность профілактичної дії препарату «Аміксин IC» склала 93,7%.
N
2. Другу групу склали особи, які захворіли на гостру респіраторну вірусну інфекціей хто навернеться в інфекційне відділення. У цю ж групу увійшли участнікі групи № 1, які захворіли на ГРВІ на тлі профілактичного прийому препарату «Аміксин IC». Загальна кількість хворих склало 30 чоловік, серед яких ні одін людина не проходив попередню вакцинацію від грипу. Для лікування паціентам була запропонована наступна схема призначення препарату «Аміксин IC»: 1 таблетка безпосередньо при надходженні в стаціонар, 1 таблетка через 12 годин, еще 1 таблетка - з інтервалом в 24 години.

Дослідження показали наступні результати: у пацієнтів, які отримували «Аміксин IC» з лікувальною метою, спостерігалося значно більше легкий перебіг ГРВІ, а осложненій взагалі не спостерігалося. Тривалість інтоксикаційного синдрому та ліхорадкі склала 3 дні (для порівняння, в середньому вона становить 4-5 днів), а головная біль спостерігалася у дослідній групі протягом 2 днів (в середньому - вона продолжается 3-4 дні). До того ж, у групі № 2 в 1,6 разів раніше зникав кашель і в 1,2 рази - раніше зникали ознаки кон'юнктивіту і нежиті.
N
Результати проведеного дослідження дозволили зробити висновок про те, що «Аміксин IC» є ефективним засобом для лікування ГРВІ, особливо при ранньому Використання - перший-другий день захворювання.

За словами Валерія Карпінчіка, директора з маркетингу та розвитку ВАТ «ІнтерХім»: Препарат «Аміксин IC» є одним з найефективніших засобів для лікування гріппа, ГРВІ та пташиного грипу, і це підтверджено результатами наукових ісследованій ».

Дополнітельная інформація:

« Аміксин IC »розроблений у 70-ті роки минулого століття Фізико-хімічними інстітутом Національної академії наук України ім. В.А. Богатського (м.Одеса), являющімся співзасновником ВАТ «ІнтерХім», за замовленням спецслужб СРСР. Препарат предназначался для екстреної профілактики і лікування особливо небезпечних вірусних інфекцій під час бойових дій, великомасштабних катастроф та інших чрезвичайних пригод. Являє собою противірусний засіб широкого спектра дії і полімодального механізму дії - безпосереднє угнетеніе відтворення вірусів в інфікованих клітинах і стимуляція виработкі власних противірусних білків організму - інтерферонів.
NОАО «ІнтерХім» давно відомо на фармацевтичному ринку як один з провідних проізводітелей фармацевтичних субстанцій. Відкрите акціонерне товариство «ІнтерХім» основано - 11.12.1992 р.

Основними видами діяльності підприємства є виробництво фармацевтіческіх субстанцій та готових лікарських засобів. ВАТ «ІнтерХім» проізводіт 17 лікарських препаратів, з яких 3 є оригінальними, а 10 - імпортозаміщувальним лікарські засоби, що раніше не випускалися в Україні.

Підприємство виробляє 7 фармацевтичних субстанцій: феназепам, клоназепам, гідазепам, аміксин, транквілар, клофелін і прозерин. Фармацевтичні субстанції предпріятіе реалізує провідним фармацевтичним заводам України, Росії та Латвії. N

ВАТ «ІнтерХім» має свої науково-дослідну, фармакологічну, аналітіческую і мікробіологічну лабораторії. У співпраці з Фізіко-хімічним інститутом ім. О. В. Богатського Національної академії наук Украіни ВАТ «ІнтерХім» займається розробкою нових оригінальних лікарських средств. В даний час завершені доклінічні випробування нового орігінального препарату, розробленого вченими ФХІ.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02