13 лютого 2008 року відбулася робоча поїздка керівника Федерального фонду ОМС Дмитра Володимировича Рейхарта до Республіки Мордовія

Матеріал долучено користувачем sofiaschmidt

13 лютого 2008 відбулася робоча поїздка керівника Федерального фонду ОМС Дмитра Володимировича Рейхарта до Республіки Мордовія

У ході візиту відбулася зустріч з главою республіки М. І. Меркушкіним, на якій були обговорені питання стану та подальшого розвитку системи обов'язкового медичного страхування в республіці.

Забезпечуючи рішення найважливішої задачі - створення умов для вирівнювання об'ема та якості медичної допомоги , що надається громадянам на всій терріторіі Російської Федерації в рамках базової програми ОМС, Федеральний фонд ОМС в 2008 році планує збільшити обсяг дотацій на виконання територіальних программ ОМС. Додатково до закладеним у бюджет коштів в регіони буде направлено ще близько 24 млрд. рублів . «За останній рік ми досягли дуже неплохіх результатів, - відзначив Д.В. Рейхарт. - На сьогоднішній день по динаміці роста надходжень система ОМС на першому місці серед всіх систем соціального страхованія в країні. За останні 4 роки бюджет ФОМС збільшився в 20 разів ».

Сумма додаткового фінансового забезпечення територіальних програм ОМС складивается з прогнозованого профіциту бюджету в сумі 7,9 млрд. рублів, а так ж збільшення обсягу коштів нормованого страхового запасу до 15 млрд. рублей.

Для того щоб отримати додаткові кошти керівництво суб'єктів РФ повинне обеспечіть ефективність використання коштів. Перевага будуть мати регіони, які активно вкладають власні кошти в розвиток системи здравоохраненія. Близько 5 млрд. рублів будуть спрямовані в регіони на принципах софінансірованія. При розподілі коштів будуть враховуватися кількісні показателі якості життя, досягнуті в регіоні, і фінасова вкладення в систему ОМС. «Ми нарешті можемо перейти від роботи зі стабілізації в системі ОМС до решенію завдань по її фінансового наповнення, - зазначив Д.В. Рейхарт. - Я намагаюся ездіть в регіони, в яких є резерви для розвитку. Основне завдання - допомогти правільно розставити акценти в діяльності з розвитку ОМС, звернути увагу на недоліки і переконати керівництво регіонів витрачати кошти на розвиток системи здравоохраненія, як пріоритетного напряму діяльності відповідно до озвученнимі Президентом РФ В.В. Путіним орієнтирами на збільшення продолжітельності життя в країні та розвиток людських ресурсів ».

Мордовія не випадково обрана для візиту. Показники тривалості життя в республікі найвищі по країні, хороші показники досягнуті за рівнем детской і материнської смертності. «Ми активно співпрацюємо з регіональним фондом ОМС і вкладаємо значні кошти з регіонального бюджету на розвиток сістеми охорони здоров'я в республіці. Ведеться активне будівництво і реконструкція медичних установ, наприклад, в кінці лютого буде зданий в експлуатацію новий хірургічний корпус міської лікарні швидкої допомоги, - сказал на зустрічі глава республіки Мордовія Н.І. Меркушкін, - на сьогоднішній день спостерігається позитивна динаміка податкових надходжень в регіональний бюджет, за темпами росту промисловості ми в два рази перевищує середній показателі по країні. Ми відкриті до діалогу і готові до співпраці в справі дальнейшего розвитку системи ОМС у Мордовії ».

Браузер ході візиту Д.В. Рейхарт відвідав деякі об'єкти охорони здоров'я на терріторіі республіки. У супроводі міністра охорони здоров'я і соціального развітія республіки р-н Рейхарт побував у новому хірургічному відділенні Городской лікарні швидкої допомоги і в Республіканському онкологічному диспансері, по рівнем оснащеності устаткуванням що відноситься до найбільш прогресивним клінікам цього профілю. Обладнання, що використовується для моделювання режимів лучевой терапії - унікально, таких приладів всього 5 в країні.
N
Браузер республіці є певні проблеми, зокрема: недонадходження внесків на ОМС непрацюючого населення, неповне забезпечення застрахованих громадян полісамі, фінансування з коштів ОМС швидкої медичної допомоги, але, відповідаючи на питання кореспондента місцевої газети про те, яку оцінку за п'ятибальною шкале можна поставити республіці. Д.В. Рейхарт сказав: «Я б поставив тверду четверку, в цілому ситуація з використанням коштів хороша, наявний бюджетний дефіціт можна ліквідувати або звести до мінімуму, головне визначити еффектівний механізм взаємодії».
N
Браузер цьому році додатковим тягарем на регіони ляже збільшення на 14% зарплат работнікам бюджетної сфери. У вирішенні всіх цих проблем ФОМС готовий надати регіонам істотну допомогу. «Мій абсолютний пріоритет як керівника фонду - налажіваніе постійного, конструктивного діалогу з регіонами, і проведення целенаправленной роботи з вирівнювання можливостей розвитку ОМС в суб'єктах Россійской Федерації, що відрізняються один від одного за своїми економічними показателям, - зазначив Д.В. Рейхарт - Наші козирі: прозорість, предсказуемость, відповідальність. Ми ніколи не пропонуємо те, що не можемо сделать ».

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-25 14:44:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-25 14:44:57

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-25 14:44:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-25 14:44:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-25 14:45:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-25 18:41:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-25 14:45:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-25 14:45:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-25 23:21:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-25 14:45:19

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-25 14:45:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-25 14:45:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-25 14:45:30

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-25 14:45:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-25 14:45:31

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-25 14:45:42

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-25 14:47:13

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-25 14:47:14

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-26 01:34:34

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-25 14:47:25