Вакцинація проти грипу: за і проти

Вакцинація проти грипу: за і проти 19 лютого 2008 року в Москві, в РІА «Новини» пройшла прес-конференція «Вакцинація проти грипу: за і проти», присвячена вакцинації як необхідної і безпечної мірою по боротьбі з грипом.

У прес-конференції взяли участь найбільші фахівці у цій галузі: Цимбалова Л.М., заступник директора НДІ грипу РАМН; Озерецковскій Н.А., заведующій лабораторією стандартизації Державного научно-дослідного інституту стандартизації та контролю медичних біологіческіх препаратів імені Л. А. Тарасевича Міністерства охорони здоров'я Россійской Федерації; Ільїна Н.І., д.м.н., професор, віце-президент Російської ассоціаціі алергологів та клінічних імунологів (РААКІ); Пучкова Н.Г., перший заместітель генерального директора компанії «Петровакс Фарм», розробник вакціни «Грипол».

Гріпп і ГРВІ займають перше місце за частотою і кількістю випадків захворювань у міре і складають 95% всіх інфекційних хвороб. Щорічно у світі на грип та ГРВІ заболевает до 500 млн. людей, 2 мільйони з яких помирають. У Росії щорічно регістріруют від 27,3 до 41,2 млн. хворих на грип та інші ГРВІ.
N
Гріпп не можна недооцінювати, адже він особливо страшний своїми наслідками. N «Існують групи населення, яким вакцинація життєво необхідна: це діти, школьнікі, літні люди», - нагадала Людмила Цимбалова. Під час епідемій уровень госпіталізацій зростає в 2-5 разів, особливо високий він у маленьких дітей (у віці до 5 років) і у літніх людей (старше 65 років) - так званих «груп ріска».

Вакцінація сприяє не тільки зниженню захворюваності на грип та респіраторно-вірусними інфекціями, але й зменшує ймовірність розвитку їх осложненій.

на прес-конференції активно обговорювалося питання безпеки вакцин проти грипу і , зокрема, безпеки препарату «Грипол» - лідера серед протівогріппозних вакцин в Росії. Вчені та лікарі, які брали участь у конференціі, заявили, що грамотна і своєчасна вакцинація проти грипу безопасна для здоров'я.
N
«У цьому році в нашому інституті зареєстровано лише два випадки незвичайних реакцій на введення грипозної вакцини: у Марій Ел і в Красноярському краї », - сказал Микола Озерецковскій.

Його нагадав, що прищеплювальна кампанія цього епідемічного сезону закінчилася 31 января. Вакцинацію за рахунок коштів федерального бюджету пройшли 25 мільйонів россіян, ще 6 мільйонів зробили щеплення за рахунок роботодавця чи власних средств.
N
Людміла Цимбалова зазначила, що сьогодні в Росії превалює тільки одна отечественная вакцина, що пройшла всі випробування і рекомендована до застосування - «Грипол». Вона і використовується при вакцинації груп ризику в рамках національного проекта «Здоров'я».
N
«Грипол пройшов всі клінічні випробування під суворим контролем державних учрежденій, і його ефективність і безпеку доведені. Препарат також рекомендован до застосування НДІ вакцин і сироваток ім. І.І. Мечникова РАМН. Це едінственний вітчизняний препарат, показаний для масової вакцинації проти гріппа і підходящий для календаря щеплень », - додала Наталія Пучкова.
N
Врачі і фахівці відзначили в ході прес-конференції, що повідомлення про важкі осложненіях після традиційної вакцинації проти грипу, що з'являються в ЗМІ, зачастую є вигаданими і засновані на неперевірених фактах.

«Ми не можемо знайти цих пацієнтів, про яких йдеться в публікаціях. У мене создается враження, що ця інформації просто вигадана », - сказала віце-президент Російської асоціації алергологів та клінічних імунологів Наталія Ільїна.
N
Она зауважила, що найчастіше причиною небажаних реакцій або ускладнень является неграмотне проведення вакцинації, а не сама вакцина. Наприклад, лікар может не уточнити у пацієнта, чи є у нього алергії на куряче яйце, білок которого входить до складу вакцини.
N
Ніколай Озерцовскій відзначив важливість уважного вивчення інструкції будь-якого вакцінального препарату, де відзначені не тільки протипоказання, але і сказано, куда пацієнт може звернутися в разі небажаних реакцій. І додав, що при внімательном ставленні до свого здоров'я таких реакцій виникнути не повинно. Він также надав офіційний лист з ГІСК про те, що «регламент на вакцину« Грипол » бил затверджений у 1996 р., потім пройшов перезатвердження в 2001 і в 2006 рр.. без внесенія змін ».

Наталья Пучкова також акцентувала увагу на те, що негативна, непроверенная і спотворена інформація може не тільки підривати довіру населенія до вакцинації, а й загрожувати здоров'ю нації і національної безпеки страни у випадку розвитку пандемії грипу.

о препарат «Грипол»

Еффектівная і безпечна грипозна вакцина «Грипол» на основі антигенів вірусу гріппа та поліоксидонію як вбудованого імммуноад'юванта є вакциною последнего покоління і не має аналогів у світовій практиці. Вакцина «Грипол» рекомендуется до широкого застосування в охороні здоров'я для профілактичної іммунізаціі дітей з 6-місячного віку, підлітків і дорослих без обмеження возраста і особливо показана для груп з високим ризиком захворювання на грип. NРезультати вакцинації: 10 років успішного застосування (щеплено більше 100 мільйонів человек) свідчать про безпеку та високої профілактичної ефективності вакціни «Грипол».
N
За додатковою інформацією звертатися:
Коцеруба Анастасія, тел: + 7 (495) 785 22 55 begin_of_the_skype_highlighting + 7 (495) 785 22 55 end_of_the_skype_highlighting # 195, e-mail: akotseruba@imageland.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 17:59:18

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06