Попереджений - значить озброєний

Матеріал долучено користувачем sofiaschmidt

Попереджений - значить озброєний

22 квітня в готелі «Swissotel Червоні пагорби» пройшов семінар для лікарів-радіологів «Теорія і практика діагностичної візуалізації: методологія підходу», присвячений застосуванню новітніх радіологічних методів точної діагностики захворювань на ранніх стадіях . Питома погляд на проблематику представили кращі російські і зарубіжні фахівці.

Точна діагностика, заснована на використанні новітніх радіологічних методов із застосуванням контрастують речовин - основний чинник, що забезпечує еффектівную терапію більшості тяжких захворювань. При цьому подання про еффектівності лікування може виходити за межі традиційного розуміння. З одного сторони використання методів точної діагностики дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях, що дає лікареві можливість максимально швидко підібрати схему терапіі з мінімальними дозуваннями і побічними ефектами, з іншого ж боку позволяет уникнути неправильної постановки діагнозу, що економить кошти паціента і державного бюджету. І з цієї точки зору проблема точної діагностікі перестає бути виключно медичної і переходить в розряд фармакоекономіческіх. N

Мета інтерактивного семінару - представити практикуючим лікарям-радіологам унікальние можливості точної діагностики в повному обсязі. Захід організовано у форматі інтерактивної школи, коли в ході розбору проблемних сітуацій, що виникають при здійсненні моніторингу стану пацієнта, кожен участнік міг поставити, що його цікавлять визнаним фахівцям в області радіологіі і отримати на них кваліфіковану відповідь. В ролі спікерів на семінаре виступали провідні закордонні та російські фахівці, зокрема, профессора Клініки Університету Ессена Міхаель Форстінг (Michael Forsting) і Томас Лауенштейн (Thomas C. Lauenstein); Професор Пронін І. М. з НДІ Нейрохірургіі їм Н . Н. Бурденко і Лук'янченко О. Б., Російський онкологічний научний центр ім М. М. Блохіна РАМН.

У своїй доповіді Міхаель Форстінг звернув увагу присутніх на те, що радіологіческіе дослідження не дешеві, але їх ефективність дозволяє за рахунок постановкі більш точного діагнозу істотно скоротити витрати на лікування в комплексе. Наведені доповідачем цифри говорять самі за себе. При вартості одного обстеження методом комп'ютерної томографії в 350 $, вартість хіміотерапіі при не уточненому діагнозі може сягати сотень тисяч, а кожні 100 $ витрачених на візуалізацію діагностичних даних, скорочують час госпіталізаціі хворих у неврологічних відділеннях клінік Європи на 6 годин.

Дані досліджень переконливо свідчать про те, що при необхідності виявленія пухлинних утворень у головному мозку сучасні методи діагностіческой візуалізації дозволяють встановити наявність патології тоді, коли другіе способи обстеження не мають діагностичної цінності. Факти еффектівності використання новітніх діагностичних методик були наочно подтверждени наведеними на семінарі клінічними випадками, де інші методи діагностікі були не досить інформативними і тільки лише використання новейшіх методів діагностики дозволили уникнути діагностичних помилок, а следовательно і непотрібних витрат на лікування. «Існує багато суперечливих данних щодо вартості використання сучасних засобів діагностики та їх еффектівності, але дорогі процедури можуть виявитися не дорогими з точки зренія кінцевих терапевтичних цілей, - підсумував свій виступ німецький профессор Форстінг. - У терапії визначення стадії захворювання вкрай важливо. NЦей процес коштує дорого спочатку, але зберігає гроші в наслідок, а головне, дает можливість лікаря зробити обгрунтований вибір способу терапії заболеванія ».

Подібний семінар вже другий, який проводиться за підтримки фармацевтичної компаніі Bayer Schering Pharma. Живе спілкування з розбором конкретних клінічних случаев і можливістю задати спірні питання колегам найбільш предпочтітелен на думку більшості запрошених на семінар фахівців. NТакого роду зустрічі надають практикуючим лікарям унікальну можливість набраться досвіду в постановках складних діагнозів, адже представлені в доповідях прімери були вибрані не випадково, це найбільш проблемні для діагностики случаі. «Діагностичні методики постійно удосконалюються, з'являються нові віди контрастують речовин, які дозволяють виявляти найменші зміни в тканях та органах, а значить вчасно використовувати профілактичні і радикальні лечебние методики, - зазначив керівник діагностичного відділу Російського Научного Центру рентгенології професор Котляров П. М .. - Я отримав величезне удовольствіе від сьогоднішнього семінару, так як мої здогади знайшли практичне подтвержденіе в даних, що приводяться німецькими колегами ». Протягом року компанія Bayer Schering Pharma планує проведення цілої серії регіональних інтерактівних семінарів по всій Росії, на яких практикуючим лікарям буде представлена можливість ознайомитися з нюансами застосування новітніх методик діагностікі з використання контрастують речовин.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-29 08:51:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-29 19:00:19

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-29 12:38:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-29 09:01:55

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-29 17:22:06

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-29 15:18:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-29 17:23:19

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-29 17:48:29

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-29 19:31:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-29 08:54:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-29 12:32:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-29 08:43:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-29 08:58:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-29 08:47:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-29 08:59:17

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-29 08:41:13

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-29 18:31:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-29 08:58:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-29 15:14:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-29 17:25:14