У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

Подружжя порушують всі відомі дієти, складені за принципом «здорове пітаніе», але вони бадьорі і підтягнуті. Як же їм це вдається? І що ж ми робимо не так, поглинаючи тонни фруктів і овочів, вернуть носа від олії з найменшим вмістом холестеріна? Врешті-решт, правильній дієті нас ніхто особливо не навчав, і ми все одно часто стаємо жертвами хвороб - від діабету до сердечно-судинних захворювань.
N
«Більшість людей споживають продукти, незвичні для людських істот, - говоріт Баррі, власник докторського ступеня в дієтології, нещодавно написав кнігу «Як здорове харчування робить нас хворими». - За своєю природою ми - хіщнікі, будова нашої травної системи ідентично кишечнику великий кошкі. Нас переконують харчуватися продуктами з вмістом крохмалю штучного або рослинних олій, а також складними вуглеводневими стравами на кшталт хліба, макарон і рису. Саме вони називаються здоровими, але тільки не жирне м'ясо, которое на самій-то справі і визнає наш шлунок ».
N
Його вважає, що саме тому ми не знаємо, коли зупинитися:« Спробуйте с'есть багато жирної їжі, наприклад сиру, і ваш організм сам повідомить вам, що уже ситий. Але якщо їжа оброблена, дієтична, організм не сприйме її і мозок не отримає сигналу, що шлунок повний ».

Многіе люди знайомі з жіросодержащей дієтою, практикуемой Гроувз, вона не сільно відрізняється від відомої дієти Аткінса. У 1962 році подружжя спеціально організовалі своє харчування таким чином, щоб позбавитися від зайвої ваги, которий набрали після весілля.

Баррі вірить, що його живлення є здоровим. Його рівень холестерину дорівнює 8, 2 ммоль (мілімолей на літр крові), при цьому рівень, рекомендований Брітанскім кардіологічним фондом (БКФ) для людей з серцевими захворюваннями або проблемами кровообігу, - не більше 4 ммоль на літр. Тим не менше доктор утверждает, що, навпаки, набагато небезпечніше мати рівень нижче 7 ммоль на літр. NІсследованія виявили взаємозв'язок між низьким вмістом холестерину і ризиком заболеванія на рак і депресіями. Кров'яний тиск Баррі справді вражає - 115/62 мм ртутного стовпа. За даними БКФ, в середньому у населення поширений показатель 140/85 мм ртутного стовпа.

Але хіба не було доведено, що насичений жир шкідливий для серця? «Вся теорія про том, що жир призводить до серцевих захворювань, заснована на застарілих даних - говоріт Баррі. - Перше дослідження в 1950 році показало, що якщо кроликів корміть продуктами з високим вмістом холестерину, то він накопичується в артеріях. Але ж кролики за природою своєю повинні їсти рослини, в яких холестерін не міститься. Закупорка артерій відбувається внаслідок неприродної діети. Це взагалі могла бути алергічна реакція. Повторне дослідження провел в 1953 році американець Ансельм Кейес. Він порівняв демографічні показателі шести країн і виявив чудову залежність серцевих захворювань NОТ рівня споживання холестерину, при цьому він розташував країни, починаючи з Японіі (низький рівень) і закінчуючи Америкою (високий рівень). Правда, у Кейеса були дані по 22 країнам, але він просто проігнорував ті 16, які не впісивалісь в його гіпотезу ». Баррі підкреслює, що зараз дане дослідження часто наводять як приклад того, як не варто займатися науковою роботою. За його словам, навіть тривале 60-літній вишукування - проект 'Фрамінгхем', організованний американським Національним інститутом захворювань серця, легенів і крові в 1948 році, - не виявило взаємозв'язку між дієтою і серцевими заболеваніямі. «У 2003 році колишній президент Американського кардіологічного інстітута професор Сільван Лі Уейнберг заявив, що аргументів на захист обезжіренной вуглеводної дієти більше не залишилося. Якщо поміркувати про час, на протягом якого нас напихали заголовками про такий «здоровому» харчуванні і про том, що за цей час кількість серцевих захворювань лише зросла, можна сделать невтішний висновок: у сучасних хворобах винувато ліки, прізванное їх запобігати » .

Але як же щодо решти догматів здорового способу життя: п'яти порцій овочів і фруктов в день, зернових злаків, соєвого молока, знежирених йогуртів? «Овочі не проблема, - пояснює Баррі, - але в нас немає ні біологічних, ні хімічних прічін для їх споживання. А ось печінка, приміром, містить всі необхідні нам вітаміни та мінерали. А фрукти? Їх натуральний цукор (фруктоза) набагато небезпечніша, чем звичайна глюкоза або столовий цукор. Ось як він якраз прямо пов'язаний з повишеніем ваги. Найгірше пшениця. У процесі росту її зерна постійно накаплівают бактерії і бруд, які неможливо очистити. А склади із пшеницею - настоящій рай для мишей і щурів, через що її постійно обприскують інсектіцідамі. Покладіть зернятко під мікроскоп, і ви побачите сліди щурячих фекалій ». За словами Баррі, соєве молоко виробляється з дуже небезпечних, неферментірованних бобів. Що ж стосується йогуртів, то їм не вистачає кон'югірованной лінолевої кислоти, яка запобігає рак.
N
Так як же нам правильно харчуватися? «Готуйте чисті продукти, природні для нашего виду. Поменше хліба і більше риби, яєць, олії - будь-яких тварин білків. NСтарайтесь є все, що раніше бігало, а не стирчало із землі. Підійде все: печень, нирки, равлики, навіть комахи », - стверджує Баррі.
N
The Daily Telegraph, UK, 2008

Джерело: Gzt . ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 10:43:01

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 07:52:13

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 07:32:50

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 11:50:51

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02