Географія болю

Style = 'border-left: 5px solid red; padding: 5px; font-size: 12px; margin-left: 5px; color: rgb (153, 153 , 153); '> Данная інформація призначена для фахівців у галузі охорони здоров'я та фармацевтики. Пацієнти не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних рад чи рекомендацій. N

Географія болю

Існують явища, неминуче супроводжують наше життя. Вони можуть бути як положітельнимі, так і негативними. Одним з них є біль. Зубна, головний або м'язова болі можуть стати справжньою проблемою, якщо неправильно підходити до іх лікуванню. Тим часом, в різних точках земної кулі до питання відносяться неодінаково.

У рамках європейського широкомасштабного дослідження, розробленого Европейскім Форумом Болі (European Pain Forum) в 2008 році понад 8,506 дорослих людей були опитані про їх уявленнях про біль і принципах поведінки при болю в отношеніі їх власного здоров'я. Дослідження, показали, що застосовуючи болеутоляющіе препарати, жителі Європи не схильні довіряти інструкції. У большінстве випадків, вони самі вирішують, яку схему лікування вибрати. Зокрема, не будучи впевнені в безпеці ліків, європейці віддають перевагу меншу дозіровку і частоту застосування.

Національний ознака

Бельгію відрізняє висока обережність - 54% людей при болях в спині і 20% прі головних болях використовують препарати з меншою, ніж рекомендовано, частотою. N45% французів впевнені, що регулярне застосування препаратів проти болю пріводіт до вироблення організмом опірності по відношенню до цього засобу. Nа 58% візьмуть знеболююче тільки у винятковому випадку. Російські люди наіменее впевнені в безпеці болезаспокійливих засобів - тільки 15% з них доверяют таким лікам. Купуючи препарат, 34% росіян орієнтуються лише на собственний досвід, а не на рекомендації фармацевта.

У пошуках істини

Узагальнюючи отримані дані, слід визнати, що більшість людей або дезінформіровани, або недостатньо освічені в питаннях прийняття болезаспокійливих средств. Саме тому Європейський Форум Болі вирішив розвінчати основні міфи, связанние з знеболюючими.

Отже, вам варто знати, що:

- якщо ви прямуєте інструкції, засоби, що застосовуються для повсякденного зняття болі не представляють небезпеки;

- активна речовина ібупрофен широко використовується на протязі більше трідцаті років без серйозних ускладнень для здоров'я. Болезаспокійливі препарати на Його основі, такі як Нурофен, вважаються одними з найбільш безпечних і еффектівних коштів полегшення повсякденних болів;

- організм людини не в змозі виробити опірність до жодного з общеізвестних болезаспокійливих засобів, продаються без рецепту;

- звикання виробляється тільки до тих засобів, які відносяться до типу опіоідов (ці болезаспокійливі засоби викликають звикання і залежність, що пріводіт до підвищення їх дозувань). Ви не можете звикнути до звичайних болеутоляющім засобам, що містить ібупрофен, парацетамол або аспірин.

Експерт і постійний учасник Європейського форуму з питань болю, врач-невролог, завідувач спеціалізованим неврологічним відділенням, д.м.н., профессор Шаров М.М., дав наступні пояснення: «Болезаспокійливі , зокрема такі Як ібупрофен або парацетамол, пройшли всебічну перевірку і ефективно іспользуются мільйонами людей. Це важливе дослідження показує, що существует очевидна необхідність повторно підтвердити людям безпеку Використання даних препаратів. Якими б не були переконання людей - відмова від пріема цих обезболевающіх позбавлений будь-яких підстав, і при появі болю їх можна абсолютно безпечно приймати у відповідності з інструкцією. Отримання цієї інформаціі є суттєвим кроком у руйнуванні неправильних стереотипів, сложівшіхся навколо питань усунення болю ».

Про опитуванні «Об'єктивна оцінка проблеми болю і використання болезаспокійливих»:

- Чисельність вибірки населення при опитуванні склала 8 506 дорослих. Це составіло приблизно 1 000 опитаних представників національності на страну.

- До опитування були включені наступні країни: Бельгія, Франція, Німеччина, Італія, Польша, Росія, Іспанія і Великобританія.

- Опитування було розроблено Європейським форумом з питань болю і спонсорувався компаніей «Рекітт Бенкізер», виробником Нурофен.

Про Європейський форумі з питань болю:

Європейський форум з питань болю - міждисциплінарна група експертів з Европи, створена для вдосконалення практики лікування болю включаючи головний боль і лихоманку, які в повсякденному контексті. Група прагне діяти шляхом поніманія поширених переконань про біль і прийомі болезаспокійливих, надаючи общественності і фахівцям в галузі охорони здоров'я відповідні образовательние послуги та інформаційні ресурси.

Про нурофене:

Нурофен (Nurofen) - безумовний лідер серед анальгетиків всіх видів, і в некоторих країнах він займає перше місце по продажах серед марок пероральних болеутоляющіх. Ібупрофен, діюча речовина Нурофен, був розроблений в 1960-х гг. трьома фахівцями з компанії «Бутс Фармасьютікалс». У 1969 р. ібупрофен бил введений в практику як рецептурних лікарських засобів для лікування мишечной болю та інших захворювань. Тим не менш, він отримав визнання як безопасное та ефективне болезаспокійливе, і в 1983 р. у Великобританії було розпочато реалізація ібупрофену як безрецептурного кошти під торговою маркою Нурофен. NБраузер час марка належить компанії «Рекітт Бенкізер Хелскер».
N


Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02