Медичне страхування в період кризи (корисні поради)

Матеріал долучено користувачем Mednavigator

Медичне страхування в період кризи (корисні поради)

Олексій Жуков

Помилка при медичному страхуванні може коштувати дуже дорого. Наведені совети допоможуть грамотно застрахувати себе і своїх співробітників.
N
Медичне страхування: «Повна відмова небезпечний»

Браузер період жорсткої економії коштів , питання про медичне страхування страхування работніков підприємства вимагає найпильнішої уваги.

Як правило, відбувається скорочення штатів, причому не завжди при цьому уменьшается загальний обсяг роботи і отже, зростає навантаження на оставшіхся працівників. Залишаються найбільш кваліфіковані працівники, які в состояніі впорається з цим навантаженням.
NБраузер цій ситуації виникають додаткові ризики, які важливо правильно виделіть, оцінити і грамотно ними управляти.

Які ризики потрібно оцінювати роботодавця в ситуації, що склалася:

  1. Ризик хвороби ключового працівника в умовах відсутності адекватної заміни ( дублер скорочений).
  2. Ризик звільнення ключового працівника. Якщо працівник змушений виконувати зрослий обсяг роботи без адекватної компенсації, то ризик його звільнення зростає. Як це не парадоксально, але в умовах фінансової кризи зростає конкуренція за кваліфікованого працівника, який один може виконувати роботу 2-3 працівників.

Медичне страхування, це інструмент, який допоможе мінімізувати указанние ризики.
Ввод: повністю відмовлятися від медичного страхування небезпечно, це може прінесті до втрати ключових працівників і втрати доходів.

Медичне страхування: «Важливо вибрати правильний варіант»

Ітак, ви прийняли рішення не пускати проблему на самоплив і впровадити на предпріятіі систему захисту працівників на випадок хвороби. Вибір варіанту медіцінского страхування дуже відповідальний момент. Потрібно враховувати багато факторов, наприклад систему оподаткування, яка застосовується на підприємстві, особенності віково-статевого складу працівників підприємств, рівень доходів, место проживання працівників, особливості фінансової ситуації в країні, наявність связей в медичних установах і багато іншого. Оптимальною є комбінірованная модель, що передбачає використання декількох варіантів решенія організаційних і фінансових проблем.
Самим простим і не вимагає ніяких матеріальних витрат є укладення договора ОМС зі страховою компанією, яка в якості бонусу видає працівникам дісконтние карти, за якими працівники зможуть оплачувати зі знижкою медичні услугі що не входять в Територіальну програму обов'язкового медичного страхованія . Оптимальним є використання 3-4 варіантів договорів, які заключает як підприємство, так і самі працівники.

Медичне страхування: «Вибирай в першу чергу варіант, а не страхову компанію»

Іногда підприємства проводять тендери з визначення страховика за медичному страхованію. Досвід показує, що, працівники підприємства, відповідальні за проведеніе таких тендерів, дуже смутно уявляє чого ж вони хочуть і які проблеми будуть вирішувати за допомогою страхування. Вибираючи компанію, орієнтуються на Вільно статутного капіталу, рейтинги надійності, кількість програм, утримання программ, кількість лікувальних установ і т.д. Але це тупиковий шлях, який не дозволяє оцінити продукт, який Ви хочете купити. Може виявитися, те, що Вам потрібно за дуже прийнятну ціну і гарної якості є у не дуже крупной регіональної страхової компанії. Тому перш, ніж обирати партнери, четко виділіть ризики, які ви хочете мінімізувати або усунути і тільки потом вибирайте партнера.
N
Медичне страхування: «не перераховував багато грошей»

Еще раз про вибір страхової компанії в період фінансової кризи.
Что б Вам не казали, але на сьогоднішній день ніхто не може знати що, буде з той чи іншої страховою компанією через 6-7 місяців. Тому не варто і особливо напрягаться. Використовуйте досить простий спосіб вирішення проблеми. Не перечісляйте відразу річний платіж, вибирайте варіант із щомісячною оплатою, пусть він буде трохи дорожче, але значно спокійніше.

Медичне страхування: «Визначай пріоритети»

Браузер умовах нестачі грошей, ще більш уважно слід підходити до процедури Використання виділених коштів. Можливо, слід відмовитися від виділення средств на профілактику та диспансеризацію. Стоматологічні послуги, теж можна отложіть. Не рекомендуємо заощаджувати на організації та гарантії оплати при гострих заболеваніях, особливо якщо необхідна госпіталізація і операція. Своєчасне виполненіе високотехнологічних операцій дозволяє значно скоротити терміни нетрудоспособності працівників.
N
Медичне страхування: «Мотивуй неболеющіх»

Рекомендуем обов'язково включати механізм мотивації неболеющіх. Звичайно, заніматься цим потрібно після того, якщо залишилися кошти після вирішення проблеми острих захворювань. Механізмів і методів мотивації досить багато, у тому числі расшіреніе програми за рахунок стоматології та санаторно-курортного лікування.
N
Медичне страхування: «Вводь принцип співучасті»

Данний принцип зазвичай застосовується в двох варіантах. Перший - співучасть у момент перечісленія засобів (в страхову компанію або іншу структуру з якою заключаются договору). Другий варіант співучасть в оплаті лікування, коли предпріятіе бере на себе компенсацію тільки певної частки витрат на оплату лікування. Ми рекомендуємо змінювати співвідношення часток підприємство і работніка в оплаті лікування в залежності від ціни медичної послуги. Чим дорожче услуга, тим більш вагома допомога підприємства. Тобто, підприємство допомагає у основном в тих ситуаціях, коли для працівника дійсно складно знайти необходімую суму для лікування, а з проблемами, які не вимагають значних затрат працівник справляється самостійно.
N
Медичне страхування: «Контролюй використання коштів»

Контроль використання коштів дозволяє керувати ситуацією. При недоліку средств можна зменшити програму, якщо кошти залишаються можна переглянути Вільно платежів, розширити програму, збільшити кількість працівників, участніков проекту. Небезпечно не те, що коштів може не вистачити, а те, що вони останутся. У сьогоднішній ситуації не варто повністю довіряти обіцянкою менеджеров страхових компаній врахувати кошти, що залишилися при укладанні договору на наступний рік. По-перше, ви будете прив'язані до даної компанії, навіть якщо она з яких-небудь причин більше Вас не влаштовує, по-друге, в умовах фінансовой нестабільності ці обіцянки, не підкріплені юридичними обязательствамі, можуть так і залишитися обіцянками.

Медичне страхування: «Не сподівайся на те, що невикористані кошти страховая компанія зарахує при укладанні договору на наступний рік»

Еще раз хочеться відзначити, що ці обіцянки, як правило, не зафіксовані в документах, і у страхової компанії немає ніяких юридичних зобов'язань робити ето. Обіцянки звичайно дає представник страхової компанії, а рішення приймає руководітель. Представник може до моменту закінчення договору працювати в іншій компаніі. Якщо у компанії великі зобов'язання по інших видах страхування, то ні про який обліку невикористаних коштів не може бути й мови, потрібно виконувати обязательства зафіксовані на папері.
NОбщіе рекомендації. В умовах кризи тим, хто використовував механізм страхування не слід повністю від нього відмовлятися, хоча зниження витрат напевно проізойдет. Слід уважно проаналізувати статистику минулих років і вибірать варіант більш уважно, визначаючи пріоритети.

Небезпечно не використовувати механізм медичного страхування, як засіб уменьшенія втрат робочого часу висококваліфікованих працівників і закрепленія їх на підприємстві. В умовах зростаючого навантаження на кваліфіцірованного фахівця, зростає і конкуренція за нього на ринку праці.
N
© «Медичний навігатор»


Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-25 14:44:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-25 14:44:57

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-25 14:44:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-25 14:44:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-25 14:45:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-25 18:41:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-25 14:45:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-25 14:45:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-25 23:21:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-25 14:45:19

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-25 14:45:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-25 14:45:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-25 14:45:30

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-25 14:45:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-25 14:45:31

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-25 14:45:42

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-25 14:47:13

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-25 14:47:14

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-26 03:46:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-25 14:47:25