Рош і Genentech досягли дружнього угоди про злиття і створення лідера у сфері медичних інновацій

Рош і Genentech досягли дружнього угоди про злиття і створення лідера у сфері медичних інновацій 12 березня компанії Рош (SWX: ROG.VX; RO.S) і Genentech (NYSE: DNA) оголосили про підписання угоди про злиття, відповідно до якого Рош придбає всі знаходяться в обігу акції Genentech за ціною 95 доларів США за одну акцію.

• Рош має намір придбати всі випущені в обіг акції компанії Genentech по ціною 95 дол США за одну акцію
• Відділи досліджень та початкових розробок будуть функціонувати в якості незавісімого центру; штаб-квартира об'єднаних комерційних операцій на терріторіі США буде перебувати в Південному Сан-Франциско; буде збережена унікальная корпоративна культура Genentech
• Інноваційні розробки будуть удосконалені за рахунок розмаїтості ісследовательскіх підходів і обміну об'єктами інтелектуальної власності, технологіямі, співробітництва та інших основних фондів
• Очікується зростання прибутку на акцію протягом першого року після здійснення операції

Загальна сума виплат акціонерам Genentech при цьому складе приблизно 46,8 млрд. доларів США. Умови поглинання були схвалені особливим комітетом правління Genentech і рекомендовані до прийняття акціонерам цієї компанії.

Доктор Charles Sanders, Голова особливого комітету Ради директорів Genentech, сказав: «Ми вважаємо, що це підходяща пропозиція для акціонерів Genentech , і Комітет радий успішному результаті даного заходу. Ми маємо намір сотруднічать з Рош в напрямку якнайшвидшого завершення операції ».

Franz B. Humer, Голова правління Групи компаній Рош, заявив: «Ми дуже ради того, що досягли угоди з Genentech і отримали позитивні рекомендаціі з боку особливого комітету. Як говорилося раніше, узгоджена сделка пропонує акціонерам обох компаній чіткі і важливі переваги. Я радий, что інтенсивні переговори закінчилися успішно. Працюючи разом, ми націлені на скорейшее завершення угоди, щоб усунути всі невизначеності для наших сотрудніков і дозволити нам ще більше сфокусуватися на інноваціях і долгосрочних проектах. Ми дуже поважаємо наших колег з Genentech і мають намір работать з ними, щоб прискорити пошук рішень для нагальних потреб у області медицини ».

Доктор філософії Arthur D. Levinson, голова правління і голова совета директорів Genentech, сказав: «Ми дуже успішно співпрацювали з Рош на протяженіі більше 18 років, і ми маємо намір переслідувати нашу загальну мету - створювати препарати для лікування серйозних захворювань, що загрожують життю людей. Після завершенія угоди ми маємо намір працювати спільно з нашими партнерами з Рош для обеспеченія плавного переходу до нового режиму роботи і для продовження нашої общей місії допомоги пацієнтам ».

Severin Schwan, голова ради директорів Групи компаній Рош, сказав: «Рош і Genentech дуже рано побачили потенціал фармацевтичного і біотехнологічного сотруднічества, і зараз у нас є прекрасна можливість для того, щоб расшіріть успіх наших довгострокових відносин, які принесли величезну користь і вигоду пацієнтам, співробітникам і акціонерам обох компаній. Ми раді можливості работать з нашими колегами з Genentech і мають намір спільними зусиллями розробити план з успішного об'єднання компаній ».

Рош змінить своє поточне пропозицію з придбання акцій, щоб включити в него збільшену вартість і виключити фінансові та деякі інші умови предложенія. Пропозиція з придбання акцій діє за умови продажу акцій більшістю акціонерів. Якщо пропозицію з придбання акцій буде виполнено, Рош негайно проведе другий крок з об'єднання, в рамках которого всі залишилися акціонери отримають 95долл. США за кожну з залишилися у ніх акцій без необхідності будь-яких дій з боку акціонерів. Рош і Genentech також змінили свою угоду про приєднання, щоб всі акціонери смоглі отримати однакову збільшену вартість у рамках пропозиції щодо пріобретенію акцій і в рамках злиття. Термін дії пропозиції закінчується 25 марта 2009 року. За станом на 11 березня 2009 року в рамках тендерного предложенія було продано приблизно 2,9 мільйона акцій.

Основні переваги для Genentech і Рош

Об'єднана компанія стане сьомою найбільшої фармацевтичною компанією США за часткою ринку. Вона буде отримувати щорічну виручку в розмірі приблизно 17 млрд. доларів США і самостійно забезпечувати роботою близько 17,5 тис. сотрудніков у фармацевтичному секторі США, у тому числі близько 3 тис. чоловік сотрудніков польових сил двох компаній.

Відділи досліджень і розробок будуть функціонувати в якості незавісімого центру всередині Рош на існуючій в Південному Сан-Франциско спеціальної терріторіі, зберігаючи свої можливості і підхід до відкриття і розробки нових молекул. Комерційні операції підрозділи Фарма компанії Рош на території США будуть переміщені з Nutley, Нью-Джерсі, на територію Genentech в Сан-Франциско. Комерційні операції об'єднаної компанії фармацевтичного направленія на території США будуть проводитися під ім'ям Genentech, при цьому ожідается ефект за рахунок цінності добре відомої торгової марки Genentech на ринке США. Існуючі торговельні організації обох компаній на території США будут збережені, гарантуючи дуже сильне присутність в деяких областях.

Угода дозволить спростити структуру об'єднаної компанії і отримати максімальний ефект від рахунку нового масштабу. У Palo Alto компанія Рош починає сворачівать свою діяльність з досліджень і розробок в області вірусологіі, переводячи їх у Південний Сан-Франциско. А Група по дослідженню воспалітельних процесів знаходиться в процесі переходу з Palo Alto до групи по ісследованіям і розробкам у Nutley. Діяльність Genentech в області проізводства і розробок, що знаходяться в завершальній стадії, буде сполучена з глобальной діяльністю Рош, з отриманням істотних ефектів за рахунок масштаба, синергетичних ефектів та економії витрат. Виробнича деятельность Рош в Nutley буде припинена, а допоміжні функції, такі як інформаціонное та фінансове обслуговування, будуть консолідовані з Genentech.

Фінансова інформація

У результаті цієї угоди Рош планує добитися щорічного скорочення налогових витрат на 750-850 млн доларів. Економічний ефект буде досягнутий за рахунок спрощення виробничого процесу та усунення дублюючих операцій, в тому числі на фінальних стадіях розробки лікарських засобів, а також при іх виробництві.

Економія коштів, отримана від такого об'єднання, дозволить новій компанії увелічіть потік інвестицій в інновації.
Дополнітельная інформація про угоду, включаючи документацію про пропозицію, доступна по адресою www.transactioninfo.com/roche/.
Рекомендаціі акціонерам Genentech за Формою 14D-9 з прийняття пропозиції Рош будут доступні сьогодні на веб- сайті Genentech, www.genentech.com, і через сістему EDGAR на веб-сайті SEC, www.sec.gov, а також будуть відправлені поштою акціонерам Genentech.
Greenhill & Co. виступає в якості фінансового радника Рош, а Davis Polk & Wardwell виступає в якості юридичного консультанта. Спеціальний комітет представлен Goldman, Sachs & Co. і Latham & Watkins LLP. Genentech представлена Wilson Sonsini Goodrich & Rosati.

Про компанії Genentech

Заснована понад 30 років тому Genentech є провідною біотехнологічної компаніей в області виробництва, розробки та просуванні препаратів для леченія пацієнтів в областях, де є серйозні насущні медичні потребності. Штаб-квартира компанії знаходиться в Південному Сан-Франциско, Каліфорнія, зарегістрірована в лістингу Нью-йоркської фондової біржі під кодом DNA. Для дополнітельной інформації про компанію, будь ласка, відвідайте http://www.gene.com.

Про компанію Рош

Компанія Рош є одним з лідерів ринку охорони здоров'я, входячи до п'ятірки крупнейшіх компаній світу в області фармацевтики, а також займає перше місце в міре в області діагностики. Основна мета Рош - виробництво і просування інноваціонних препаратів та сучасних засобів діагностики, які дозволяють спасать життя пацієнтам, значно продовжувати і покращувати якість їхнього життя. NКомпанія була заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, і на сьогоднішній день імеет представництва в 150 країнах світу та штат співробітників понад 80 000 человек. Будучи одним з провідних виробників оригінальних лікарських препаратов в галузі онкології, вірусології та трансплантології, компанія приділяє особое увагу питанням поєднання ефективності своїх препаратів з комфортом та безопасностью їх використання. До групи Рош крім компанії Ф. Хоффманн - Ля Рош входят компанії Genentech, США і Chugai, Японія.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02