Вручено престижна премія Ернста Шерінга області променевої діагностики

Вручено престижна премія Ернста Шерінга області променевої діагностики Санкт-Петербург, 7 квітня 2009. У Анічковому палаці Санкт-Петербурга пройшла урочиста церемонія вручення молодим дослідникам премії Ернста Шерінга області променевої діагностики.

Церемонія відбулася в рамках Невського радіологічного форуму і научно-практичної конференції компанії Bayer Schering Pharma «Росія - країна контрастов» .
Організаторамі премії є компанія Bayer Schering Pharma і Московське общество медичних радіологів. Премія заснована з метою виявлення та підтримки талантлівих молодих дослідників, сприяння професійному росту наукової молодежі. N

Церемонії вручення премії передували доповіді конкурсантів. NСпеціалістам-радіологам були представлені чотири наукові вишукування молодих учених в області медичної візуалізації з використанням контрастних засобів. NПосле виступів відбулося голосування, на якому була виявлена краща робота с точки зору наукової цінності та інноваційності, а також культури викладу докладов.
N «Це сама не заангажована премія. Її організатори не беруть участь у визначенні победітелей - це відбувається на очах присутніх на основі думок спеціалістов. Ми раді, що вже п'ятий рік поспіль допомагаємо обрати кращого ісследователя з молодої наукової діаспори Росії », - заявив Голова Московского суспільства медичних радіологів Олександр Васильєв.

Першим лауреатом премії стала Наталія Забавіна з Приволзького медичного центра (м. Нижній Новгород) за роботу «Особливості рентгеноконтрастного ісследованія жовчовивідних шляхів після черезшкірні дренуючих втручань під ультразвуковим контролем». Друге і третє місце зайняли, відповідно, Юлія Філіппова з Обласної клінічної лікарні м. Омська і Сергій Поздняков з Областной клінічної лікарні м. Бєлгорода за дослідження в сфері діагностики і лікування порушень органів черевної порожнини та ішемічного інсульту.

Як повідомила переможниця змагання Наталія Забавіна, збір матеріалу в процессе її роботи в Приволзькому медичному центрі йшов протягом півтора років. NОформіть дані в якості наукового конкурсного дослідження їй допомогли сотруднікі кафедри центру. «Наш центр не є спеціалізованим ісследовательскім інститутом, це всього лише звичайна лікарня. Тому я особенно дякую своїм колегам і керівництво центру за те, що в ньому створені самие сприятливі умови і приділяється величезна увага науково-практичної деятельності таких молодих дослідників як я », - додала Наталія Забавіна.
NБраузер цього року на премію претендували 20 робіт з різних куточків країни. На соісканіе премії приймалися наукові роботи, виконані молодими вченими (вік до 35 років на момент подачі роботи на конкурс), а також їх колективами (не більше трьох осіб). Чотири з них і були презентовані 7 квітня в рамках научно-практичної конференції «Росія - країна контрастів». У майбутньому році предварітельний конкурсний відбір компанія Bayer Schering Pharma має намір провесті на сайті своєї науково-освітньої програми D-Vision (www.d-imaging.ru) путем відкритого голосування.

Премія Ернста Шерінга була заснована у 1992 році і зараз є найбільш крупной з усіх премій Німеччини, які присуджуються за науково-дослідні достіженія. З 2002 року премія присуджується «Фондом Шерінга» - благодійної організаціей зі сприяння науці і культурі.

Bayer HealthCare AG (довідка):
Bayer HealthCare, підрозділ концерну Bayer AG, є однією з провідних інноваціонних компаній на світовому ринку лікарських препаратів і предметів для здравоохраненія, зі штаб-квартирою в Леверкузені, Німеччина (Leverkusen, Germany). NСфера діяльності компанії у світовому масштабі представлена операціями її подразделеній: Здоров'я тварин (Animal Health), Підрозділ безрецептурних препаратов (Consumer Care), Діабет (Diabetes Care) і Підрозділ рецептурних препаратов. Рецептурний бізнес представлений в світі компанією Байєр Шерінг Фарма (Bayer Schering Pharma) і Bayer HealthCare Pharmaceuticals на території США та Канаді. NОсновная завдання Bayer HealthCare - це розробка і виробництво препаратів для здоровья людей і тварин у всьому світі.

Bayer Schering Pharma (довідка)
Bayer Schering Pharma - лідируюча в світі спеціалізована фармацевтична компанія. Її дослідження та ділові операції зосереджені в таких галузях: «Діагностична візуалізація», «Гематологія /кардіологія», «Онкологія», «Загальна терапія», «Спеціалізована терапія» і «Здоров'я жінок». Маючи в своєму розпорядженні інноваціоннимі продуктами, Bayer Schering Pharma прагне до лідерським позиціям на спеціалізованих ринках в усьому світі. Спираючись на нові ідеї, Bayer Schering Pharma намагається вносити свій внесок у прогрес медицини і прагне улучшать якість життя.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-29 08:51:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-29 19:00:19

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-29 12:38:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-29 09:01:55

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-29 19:56:32

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-29 15:18:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-29 20:04:49

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-29 17:48:29

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-29 19:31:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-29 08:54:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-29 12:32:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-29 08:43:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-29 08:58:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-29 08:47:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-29 08:59:17

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-29 08:41:13

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-29 18:31:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-29 08:58:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-29 20:13:57

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-29 17:25:14