Вчені прочитають гени людських бактерій

Вчені прочитають гени людських бактерій

За попередніми оцінками учених із США, число мікробів може перевищувати число клітин людського тіла в 10 разів. Для того щоб дослідити найбільш важливі види живуть при людині бактерій і прочитати їх геном, стартувала програма 'мікробом людини'.

Учені з американського інституту здоров'я розраховують прочитати геном 400 видів бактерій. Для реалізації цього проекту до 2011 року вже виділено $ 115 млн.

Зачем?
Мікробіологі вважають, що більшість мешкають в тілі людини мікроорганізмів безвреднs. Деякі й зовсім необхідні для здорового життя. Але ще одна сравнітельно невелика частина бактерій викликає різні захворювання - від подросткових прищів до виразки шлунка. Причому,
в відміну від збудника чуми або сибірської виразки, ці бактерії саме живуть в здоровом організмі, приводячи до розвитку хвороби тільки при несприятливому стеченіі обставин.
N
Щоб зрозуміти те, які це можуть бути обставини і як запобігти развітіе захворювань, що викликаються постійно живуть при людині мікробами, учение повністю прочитають геном 400 видів бактерій з приблизно 2 тис.

Где?
Як говорить Бретт Фінлей, мікробіолог з університету Британської Колумбії у Ванкувере, людину можна назвати 'суперорганізм', у якому власне человеческіх клітин не більше 10%. Все інше - це бактерії, що мешкають на поверхності шкіри, в кишечнику і піхву. Щоправда, ці 90% - все-таки по колічеству, а не за масою. Іншими словами - число бактерій більше в 10 разів, а от масса їх (з-за менших розмірів) набагато менше.
N
Стерільний кишечник новонародженого заселяється безліччю різних бактерій, і в нем утворюється справжня екосистема: між чисельністю різних мікроорганізмів поддержівается певну рівновагу, причому для кожної людини - своє. NКішечная мікрофлора грає важливу роль в переробці їжі, що з'їдається, а раніше счітавшійся марним апендикс,
Як показало недавнє дослідження, ще й виконує для бактерій роль притулку. N

Другое дослідження, результати якого вже будуть активно використовуватися і в проекте 'Людський мікроби', було присвячено шкірі. Тоді біологи і медики з того ж національного інституту здоров'я в США вивчили мікрофлору шкіри. Вони установілі що на шкірі мешкає велика частина відомих типів бактерій і навіть составілі карту, що показує їх розподіл. Зараз ця карта буде Використано для відбору найбільш важливих видів мікроорганізмів, які в наібольшей мірою можуть впливати на стан здоров'я людини.
N
Пробіотікі
Повідомлення про те, що американські лікарі і вчені вже приступили до докладного ізученію живуть при людині бактерій, було б неповним без зіставлення з ще одной новиною. В останньому номері журналу Archives of Pediatric and Adolescent Medicine була опублікована стаття медиків з США, які перевірили те, действітельно чи кефір допомагає впоратися з кишковими розладами після пріема антибіотиків.
N
Як з'ясувалося в процесі спостереження за 125 дітьми у двох різних лікарнях, вероятность розвитку діареї після антибіотикотерапії від споживання кефіру не завісіт. А в ще більш ранньому дослідженні датських медиків (з 2004 по 2007 рік) било показано і те, що при панкреатиті пробіотики навіть небезпечні - серед прінімавшіх їх пацієнтів число смертельних випадків виявилося помітно вище. NКстаті, у міжнародному класифікаторі хвороб немає, наприклад, дуже популярного у виробників БАД та кисломолочної продукції діагнозу 'дисбактеріоз'.
N
Что, звичайно, не скасовує важливість живуть усередині людини бактерій, але указивает на те, що їх роль, склад і 'звички' вимагають подальшого детального ізученія. До 2011 року, можливо, в питанні про корисні, нейтральних і шкідливих бактеріях додасться визначеності.

Джерело: Gzt.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02