10 років співпраці найбільшої фармацевтичної компанії Solvay Pharma та системного інтегратора А

Матеріал долучено користувачем gottin

10 років співпраці найбільшої фармацевтичної компанії Solvay Pharma та системного інтегратора А

В цьому році виповнюється 10 років з тих пір, як фармацевтична компанія Solvay Pharma уклала договір про технічну підтримку своєї інфраструктури з системним інтегратором ALP Group.

З розвитком компанії Solvay Pharma значні зміни зазнала і її IT-структура: так, з 1999 року кількість співробітників збільшилася більш ніж у 5 раз, виросло число медичних представників, які працюють віддалено, - в настоящее час їх понад 700 чоловік. Сьогодні Solvay Pharma входить в десятку ведущіх фармацевтичних компаній на російському ринку і продовжує впевнено развіваться.
N
Як зазначив Леонід Паршенков, генеральний директор Solvay Pharma в Росії, «на протяженіі всіх десяти років нашої співпраці фахівці ALP Group були і остаются високопрофесійної командою, якій під силу впоратися з реалізаціей завдань будь-якої складності. Хлопці підтримують роботу не тільки сотрудніков нашого московського офісу (більше 100 чоловік), але й роботу медіцінскіх представників компанії в різних регіонах Росії. Ми впевнені в ALP Group ».
N
Со свого боку, Дмитро Бессольцев, керівник відділу IT-аутсорсингу компаніі ALP Group, зауважив:« Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з однією з крупнейшіх фармацевтичних компаній в Росії, робота з Solvay Pharma є однім з пріоритетних напрямків у діяльності нашої компанії ».

ALP Group активно і плідно співпрацює з представництвами Solvay Pharma в країнах Східної Європи та Азії. Постійно підвищується рівень технічної поддержкі, формуються нові методи забезпечення заданої якості IT-послуг. NКомпанія ALP Group розробляє та впроваджує проекти в різних напрямках бізнеса Solvay Pharma, веде активну роботу з технічної підтримки медіцінскіх представників не тільки в Москві, але і по всій Росії, на Україні, в Білорусі, Казахстані, Узбекистані, а також у Молдові, Грузії, Азербайджані і Арменіі.

Наіболее важливі етапи розвитку IT-підтримки компанії Solvay Pharma за останні 5 років:

2005 р.

-Вперше у фармбізнесі Росії впроваджена CRM-система mySAP CRM 3.0.

-Створено Служба технічної підтримки користувачів, що працюють в регіонах Россіі.

2006 р.

-Розроблено і впроваджено перший універсальний образ робочого місця медичного представітеля Solvay Pharma, що дозволило радикально скоротити витрати на подготовку нових ПК.

-Розширилася корпоративна База знань на мові WiKi компанії, розроблені і задокументіровани рішення типових і нестандартних проблем технічної підтримки.

2007 р.

-В протягом 10 днів успішно проведена міграція понад 400 ноутбуків користувачів на новітню на той момент версію mySAP CRM - 5.0. Міграція образу робочого місця медпредставітеля на нову версію операційної системи відповідно до корпоратівним стандартом Solvay Pharma.
N
-Здійснено підключення мінського офісу компанії до корпоративної міжнародної сеті компанії Solvay.
N
-Участь у проекті з побудови відмовостійкої системи на базі кластерних технологій. Запроваджена нова система резервного копіювання відповідно до требованіямі бізнесу Solvay Pharma.
N
2008 р.

-Розширено підтримку користувачів Solvay Pharma на Україні, в Казахстані, Узбекістане .

-Здійснено технічна підтримка переїздів офісів представництв Solvay Pharma в Мінську та Києві, а також переїзду представництва Solvay SA в Москві

-Проведена модернізація системи резервного копіювання в московському офісі Solvay Pharma.

2009 р.

-Впроваджено IP-АТС у московському офісі Solvay Pharma. Вироблено об'єднання IP АТС представництв Solvay Pharma Росії та України.
N
-Удосконалено систему резервного копіювання інформації в мінському офісі компаніі.
N
------ -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------------------

Солвей Фарма ( Solvay Pharmaceuticals) - фармацевтичний підрозділ Групи Солвей (Solvay Group). Портфель препаратів компанії базується на власних научно-дослідних розробках і включає препарати для лікування заболеваній в обраних терапевтичних областях: кардіологія та метаболічна терапія, психіатрія та неврологія, ферменти підшлункової залози і гастроентерологія, профілактика грипу, чоловіче і жіноче здоров'я. В даний время в компанії працюють більше 9000 співробітників в різних країнах світу. У 2008 году продажу компанії Solvay Pharma склали 2,7 млрд. Євро.

Более детальну інформацію можна отримати на сайті www.solvaypharmaceuticals.com; данние по російському підрозділу Solvay Pharma - www.solvay-pharma.ru


ALP Group (www.alp.ru) - Група компаній ALP працює на ринку IT-послуг з 1996 года. Чисельність ALP Group більше 100 людей.
N
Сфера діяльності ALP Group:
IT-аутсорсінг і сервіс
1С: Автоматизація та підтримка
Разработка сайтів
Інтернет -проекти
Программірованіе
Монтаж кабельних мереж, СКС
Задача компанії ALP Group - сприяти зростанню ефективності бізнесу клієнтів за рахунок впровадження сучасних інформаційних технологій. Довгострокове і еффектівное співпрацю з клієнтами і партнерами, відмінна репутація, стабільно висока кваліфікація співробітників ALP Group - ті цінності, якими дорожіт компанія.
N
Более докладну інформацію про компанію ALP Group можна отримати на корпоративному сайте www.alp.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02