Автоматичні дефібрилятори ZOLL AED Plus. Врятувати життя просто!

Автоматичні дефібрилятори ZOLL AED Plus. Врятувати життя просто!

Щорічно в Росії більше 200 000 чоловік помирає від 'раптової серцевої смерті'. У половині випадків це несподівано трапляється із, здавалося б здоровими людьми - займаються спортом, провідними здоровий спосіб життя і регулярно проходять медичні обстеження. Незалежно від місцезнаходження: вдома, на роботі чи під час занять спортом це може трапитися з кожним. Причиною розвитку 'раптової серцевої смерті' в більшості випадків є жізнеугрожающих аритмії серця. Передумовами захворювання служать не тільки фізичне перенапруження або емоційний стрес - часто жізнеугрожающих стан розвивається без будь-яких видимих зовнішніх причин.

Причина виникнення аритмії - порушення генерації серцем регулярних електричних імпульсів. У результаті серце вибивається зі звичного ритму роботи, волокна серцевого м'яза починають хаотично скорочуватися, виникає фібриляція. Серце жваво, але працює неефективно - немає ритмічного скорочення передсердь і шлуночків, у результаті чого відбувається різке уповільнення і зупинка кровообігу, настає клінічна смерть. Чи виживе людина чи помре - тепер це питання найближчих 5 хвилин!

Шанси на вижиіваніе при клінічній смерті

Кожна хвилина з моменту початку розвитку механізму раптової серцевої смерті на рахунку. Шанс бути успішно реанімованих знижується на 10% щохвилини, якщо вмираючому не виявляється екстрена допомога. Тому особливо важливо надати першу допомогу протягом перших хвилин, ще до прибуття бригади 'швидкої допомоги'. Для врятування життя людини необхідно повернути серця звичний ритм, пропустивши через серцевий м'яз електричний розряд за допомогою дефібрилятора.

Чи обов'язково використовувати дефібрилятор? Чи не буде достатнім пропустити через людину струм з розетки?
Категорично ні! З кількох причин:
- Для успішної реанімації необхідний електричний імпульс суворо певної потужності і форми.
- Необхідно правильно розташувати електроди, щоб електричний імпульс пройшов через серце.
- Необхідна тверда впевненість, що причиною критичного стану послужила саме аритмія, інакше електричний імпульс не тільки не врятує, але і погіршить стан пацієнта!

Однак, своєчасне застосування дефібрилятора не є 100% гарантією повернення до життя. Необхідний комплекс заходів, званих серцево - легеневої реанімації (СЛР). Те, що вам належить зробити до прибуття бригади 'швидкої допомоги' - не складно. Але дуже важливо знати порядок надання допомоги і правильно виконувати необхідні дії.

Чи легко в екстреній ситуації згадати всі необхідні дії і врятувати людину? НІ! Навіть професійним рятувальникам потрібне тривале навчання та практика, перш ніж вони навчаться діяти з мінімальними втратами часу та максимальною ефективністю!

Спеціально для непідготовлених рятувальників німецька компанія ZOLL створила 'загальнодоступний' автоматичний дефібрилятор AED Plus. Якщо Ви стали випадковим свідком раптової зупинки серця, прилад допоможе пройти через весь процес порятунку життя - від оцінки життєздатності потерпілого до серцево-легеневої реанімації та дефібрілляціі:
- допоможе правильно підготувати пацієнта до реанімації,
- підкаже послідовність дій,
- з'ясує, чи є необхідність у дефібрілляціі,
- допоможе правильно провести непрямий масаж серця і штучне дихання!

Серед фахівців медицини критичних станів все більшої популярності набуває концепція ранньої дефібрілляціі з використанням 'загальнодоступного' дефібрилятора. Відповідно до цієї концепції, повинні бути 'загальнодоступними' автоматичні зовнішні дефібрилятори (АНД), що дозволяють некваліфікованої користувачеві надати першу допомогу хворому з зупинкою серця до приїзду бригади медиків. Цими приладами оснащуються екстрені служби (міліція, охорона, персонал авіакомпанії на борту), великі підприємства, місця масового дозвілля. Таким чином, 'загальнодоступний' дефібрилятор повинен стати чимось на зразок вогнегасника, який кожен може зняти зі стінки та будуть використані для гасіння пожежі.

У компактному футлярі автоматичного дефібрилятора AED Plus знаходиться все, що знадобитися для порятунку життя, включаючи кошти Вашої персональної захисту. Апаратура постійно готовий до роботи - заряду батарей вистачає на 5 років у режимі очікування, раз на тиждень прилад проводить самодіагностику.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор ZOLL AED lus

ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ПРОСТО!

Включення AED Plus
Зніміть кришку, увімкніть автоматичний дефібрилятор ZOLL AED Plus. Поки дефібрилятор готується до роботи (приблизно 3 секунди), надягніть що входять у комплект захисні рукавички, розпакуйте електроди.

дефібріллятор AED Plus внутрі
Тепер починається найважливіше. Чітко витримуємо зазначенням приладів! Голосові повідомлення приладу, що супроводжують кожний етап порятунку життя, дублюються написами на РК-екрані і миготінням лампочки на відповідній картинці. Дефібрилятор AED Plus вміє 'говорити' і 'писати' на декількох мовах, включаючи російську.

Прилад нагадає: 'необхідно зберігати спокій'.

Початок надання допомоги
Прилад попросить перевірити наявність свідомості. Реагує чи пацієнт на оклик?


'Викличте лікаря'.

Не завжди вдається швидко додзвонитися до служби 03. Тому постарайтеся привернути увагу оточуючих, і доручіть їм виклик фахівців.
З'єднавшись з диспетчером 03, вкажіть причину виклику, стать і вік пацієнта, точна адреса, включаючи код домофону та особливості проїзду. Наприклад:
'Впав без свідомості, не дихає, чоловік 45-50 років. Адреса: перший Коптельскій провулок будинок три. Третій поверх, кабінет навпроти входу на поверх '.

 Правильне розташування постраждалого
Переверніть пацієнта на спину. Кришку дефібрилятора підкладіть під спину пацієнта (як це правильно зробити - показано на малюнку на кришці) - цим ви забезпечите прохідність дихальних шляхів і правильне положення тіла при реанімації.

Перевірка наявності дихання
Далі прилад попросить перевірити наявність дихання. При відсутності попросить зробити два рятувальні вдиху.

Дістаньте з комплекту одноразову лицьову маску для проведення штучного дихання, затисніть пацієнтові ніс, зробіть два глибоких видиху в легені пацієнта. При проведенні штучної вентиляції легень грудна клітка пацієнта повинна рухатися вгору-вниз.

накладання липких електродів AED Plus
' Накладіть електроди '
Звільніть верхню частину тіла пацієнта від одягу. При наявності волосяного покриву, почистіть волосся з грудей пацієнта за допомогою бритвеного верстата, що входить в комплект приладу.

Електроди і сенсор реанімації дефібрилятора AED Plus
Дістаньте електроди, розмістіть їх на тілі пацієнта. Схема правильного розміщення намальована на зовнішній стороні електродів. Після накладення, притримуючи рукою електроди, потягніть по черзі за стрілочки 2 і 3 - звільніть електроди від плівки, що захищає нижню липку поверхню. Після видалення плівки електроди пристане до тіла.

Зняття ЕКГ
'Не торкатися пацієнта під час виконання автоматичного аналізу серцевої діяльності'.
Попросіть оточуючих відійти в бік. Переконайтеся, що ніхто не стосується пацієнта.
Прилад зніме і проведе аналіз кардіограми. При наявності показань - рекомендує провести дефібрілляцію:

Автоматична дефібрілляція
Попросіть оточуючих відійти в бік. Переконайтеся, що ніхто не стосується пацієнта.
За наявності відповідної вказівки приладу натисніть кнопку РОЗРЯДУ.

Прилад ще раз нагадує не торкатися пацієнта і автоматично проведе розряд необхідної потужності.
При необхідності Ви можете провести 3 дефібрілляціі послідовно. Якщо, як і раніше відсутні ознаки життя, прилад рекомендує Вам почати серцево-легеневу реанімацію:

Серцево - легенева реанімація за допомогою автомтіческого дефібрилятора AED Plus
Почергово робіть два вдиху і тридцять натискань (компресії) на грудну клітку. Дефібрилятор задасть темп компреси з допомогою метронома з частотою 100 за хвилину, сповістить, коли необхідно зробити два вдиху.

РК дисплей AED Plus
Автоматичний дефібрилятор AED Plus контролює правильність проведення реанімації - сенсор контролює глибину натискання і допомагає вийти на необхідну частоту компресії. Якщо ви надавлює на грудну клітку надто слабко, прилад повідомить 'Компресія недостатня'. Якщо реанімація проводиться правильно, повідомить 'Компресія добра'. Сила компресії відображається на моніторі автоматичного дефібрилятора.

Автоматичний дефібрилятор AED PLUS не просто медичний прилад. Це інструктор, вселяє впевненість в критично важливий момент і допомагає рятувальникам правильно виконати всі найбільш важливі етапи серцево-легеневої реанімації.

Матеріал надано інтернет - магазином професійної медичної техніки www.shop.medcom.ru.


Відеокліп ' Використання дефібрилятора AED Plu s' (12 Mb, wmv, ENG)

  • Сайт Zoll (виробник дефібриляторів AED Plus)
  • Порівняльні характеристики автоматичних дефібриляторів (250 Kb, MsWord)
  • Розширене технічний опис.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-07 13:03:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-07 11:38:51

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-07 18:23:09

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-07 20:01:11

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-07 20:44:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-07 14:56:06

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-07 11:28:51

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-07 10:50:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-07 18:34:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-07 18:00:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-07 18:03:30

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-07 01:08:38

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-07 08:58:58

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-07 08:58:52

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-07 08:59:01

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-07 01:10:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-07 01:08:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-07 08:58:55

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-07 05:23:46

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-07 18:31:31