Лікування бородавок

Данная інформація призначена для фахівців у галузі охорони здоров'я та фармацевтики. Пацієнти не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних рад чи рекомендацій. N

Лікування бородавок

За часів наших бабусь позбавлятися від бородавок було актуально за допомогою картофеля і жаб, тоді люди ще не мали уявлення про їх природу. NСегодня добре відомо, що бородавки - проблема вірусного походження, і визиваются вони вірусом папіломи людини, з яким і треба боротися.
N
Бородавкі дійсно вірусне інфекційне захворювання шкіри. Вони представляють собой щільні епітеліальні освіти 2-10 мм в діаметрі, з чіткими кордонами і нерівною поверхнею, і викликаються більш ніж 60 типами папіломавірусів человека.
N
Вірус папіломи (HPV) є найпервісніших, він з'явився кілька мільйонів лет тому, але й донині продовжує еволюціонувати і поширюватися, прінося людям страждання. Деякі різновиди цього вірусу здатні викликати раковие захворювання. Але все-таки частіше папіломавіруси представляють собою разнообразную групу ДНК-вмісних вірусів, які інфікують шкіру, слизові оболочкі людини і можуть викликати доброякісні бородавки і папіломи.
N
Браузер залежно від різновиду вірусу і бородавки бувають різними . Як правило, оні відрізняються округлої або неправильної формою, колір може варіюватися від светло-сірого і жовтого до бурого або сірувато-чорного. Найчастіше бородавки появляются в тих місцях, які найбільш схильні до різних травм: напрімер, на пальцях, ліктях, колінах, волосистої частини голови.
N
Виделяют три найбільш поширені різновиди цих утворень:

1.Прості бородавки (становлять близько 70% всієї кількості бородавок і встречаются майже у 20% школярів).
N2.Підошовні бородавки (близько 30% від загальної кількості, часто зустрічаються у подростков та молоді).
N3.Плоскі бородавки (близько 4%, можуть зустрічатися у людей будь-якого віку).
N
Папілломи теж з'являються на шкірі, це м'які доброякісні утворення округлой форми, на ніжці або широкій основі, тілесного або світло-коричневого цвета. Розмір папілом може бути різним, від 0,2 до 10 мм. Як і при будь-якому вірусном ураженні шкіри, кількість папілом з часом збільшується, вони занімают всі великі площі шкіри. Найчастіше папіломи локалізуються на шиї, ліце, у пахвових западинах або в паховій області.
N
Путь передачі папілом - контактно-побутовий, а також при статевому контакті і під время пологів. Зараження може відбутися скрізь, але особливо там, де підвищена влажность, а шкіра людини не захищена одягом, наприклад при відвідуванні басейну або на пляжі, при використанні спільного мочалки, рушники і т.д.

Папілломи можуть вражати як літніх людей з ослабленою імунною системою, так і осіб молодого віку після різних внутрішніх потрясінь - тривалого пріема ліків, грипу, шлунково-кишкових захворювань, стресів.

Вибор препарату при бородавках

Вибір препарату при бородавках

Крім того, папіломавірусна інфекція є провокуючим фактором у развітіі преонкологіческіх станів (ерозії шийки матки, лейкоплакії, дісплазіі) і злоякісних поразок - раку шийки матки, вульви і піхви у женщін і пухлин статевого члена у чоловіків. Одне з найбільш розповсюджених проявленій цього папіломавірусу - гострокінцеві кондиломи. Вони представляють собой бородавки, поодиноко або згрупувати розташовані на шкірі, а також на слізістой рота, геніталій, області навколо анального отвору.
N
Уберечь руки і обличчя від бородавок і папілом, зберегти їх досконало не так уж складно. Важливо уникати вогкості, бути обережніше з порізами і подряпинами, через які інфекції легко проникають в організм. Але найголовніше - необхідно поддержівать і зміцнювати імунітет і не піддаватися стресам. При появі бородавок потрібно відразу звернутися до дерматолога, а не чекати збільшення їх числа і Вільно, ні в якому разі не можна намагатися отковирять або роздряпати бородавку -це лише підстьобне вірус. Інфекція неминуче потрапляє і на інші ділянки кожі, і кількість утворень буде все збільшуватися. Що стосується статевих бородавок (кондилом), то крім підтримки імунітету необхідно обмежувати случайние статеві контакти, користуватися бар'єрними методами контрацепції, а женщінам не рідше разу на рік відвідувати гінеколога.
N
Сегодня папіломи найчастіше видаляють методом електрокоагуляції, лазерної та кріодеструкціі, хімічної коагуляції. Але оскільки вірус папіломи людини чаще найбільше вражає людей з ослабленою імунною системою, відповідно, і основное лікування повинне бути спрямоване на підняття імунітету і на боротьбу з вірусом. Для відновлення здорового стану ділянок шкіри та слизових, інфіцірованних вірусами герпесу, сьогодні розроблені спеціальні косметологіческіе кошти, які добре впливають як на папіломи шкіри і слізістой, так і на статеві кондиломи. Наприклад, засіб на основі сінтетіческого пептиду аллостатін 1 - представника сімейства аллоферонов з улучшеннимі характеристиками біологічної активності. Дія аллостатіна 1, Як і аллоферона, спрямоване на стимуляцію розпізнавання вірусних антигенів іммунокомпетентнимі клітинами і знищення вогнищ вірусної інфекції. У частності, під впливом аллостатіна 1 значно посилюється здатність естественних кілерів розпізнавати і видаляти аномальні клітини, а також увелічівается продукція інтерферону. Аллостатін 1 виступає як ко-фактора активації імунної відповіді. Він не надає ушкоджувальної дії на навколишні здорові клітини, усуваючи прояви інфекції і стимулюючи последующую регенерацію епітелію, він забезпечує швидке відновлення нормального стану шкіри.
N
Думка фахівця
Анатолій ТАЛХАНОВ, лікар-дерматолог


Бородавкі можуть з'являтися в будь-якому віці, але найчастіше вони зустрічаються у детей старшого віку. Зовнішній вигляд і розміри бородавок залежать від їх локалізаціі і від ступеня роздратування і травматизації, яким вони піддаються. NПораженіе протікає по-різному. Інфекція може проявитися одиничними або многочісленнимі бородавками. Нерідко вони з часом повністю зникають - як у результате лікування, так і спонтанно. Проте буває, що бородавки зберігаються годамі або зникають, але знову з'являються на тих самих місцях.
N
Бородавкі викликаються вірусами папіломи декількох видів. Далі по распространенності слідують підошовні бородавки - цей варіант може бути весьма хворобливим, від мозолів їх можна відрізнити за крихітним, як від уколу булавкой, крапельок крові, які виступають, якщо зрізати верхівку бородавки. NНітевідние бородавки - невеликі довгі і вузькі нарости - утворюються зазвичай на веках, на обличчі, шиї, губах. Плоскі (юнацькі) бородавки - гладкі плоскі желтовато-бурі вузлики - зустрічаються зазвичай на обличчі і вздовж слідів від расчесов, чаще у дітей і молодих людей. І гострокінцеві бородавки (кондиломи) вражають наружние статеві органи чоловіків і жінок. Мають вигляд дрібних м'яких та вологих пузирьков рожевого і червоного кольору.
N
Прі появі бородавок потрібно звертатися до дерматолога. Самолікування може бути чревато ускладненнями. Лікування бородавок проводять комплексно: лікування «основного» заболеванія (вірусу), корекція імунітету і місцеві методи видалення - кріодеструкція, електро-або лазеркоагуляція. Оскільки самостійне прімененіе деструктивних втручань не гарантує від повторного освіти бородавок, важливо використовувати місцево-відновлюючі засоби для пошкоджених участков шкіри і слизових оболонок. Сьогодні з цією метою нерідко застосовують косметичні средства. Вдалим прикладом служить нове космецевтіческое засіб, до складу которого входить противірусний пептид аллостатін 1, створений на основі пріродних аллоферонов, їх противірусний ефект призводить до виражених цітотоксіческім реакцій у відношенні клітин, інфікованих вірусом. Особливо еффектівно використання коштів при підготовці до деструктивних втручань і при відновленні після них. Папіломи шкіри і слизових, вульгарні бородавкі, що виникли більше місяця тому, а також гострокінцеві кондиломи і другіе новоутворення шкіри і слизових вірусного походження обробляються гелем протягом 3-6 днів до втручання і протягом 5-7 днів після. Аллостатін 1 усуває прояви вірусних інфекцій, стимулює подальшу регенерацію епітелія і забезпечує швидке відновлення нормального стану шкіри. Не менее добре засіб діє і при вірусі папіломи людини, виявленому в епітеліі шийки матки, використання гелю на шийку матки або введення його на ватно-марлеві тампони протягом 5-10 днів забезпечує гарні результати по восстановленію тканин.

Стаття опублікована в газеті 'Фармацевтичний вестнік'


Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 17:59:18

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06