Контрастні засоби для діагностики раку молочної залози

Контрастні засоби для діагностики раку молочної залози Компанія Bayer почала дослідження стадії III для оцінки ефективності та безпеки Гадовіста ® при магніторезонансної мамографії.

Bayer приступила до міжнародних клінічних досліджень стадії III для разработкі свого контрастної речовини Гадовіста ® (гадобутрол ®) для магніторезонансного сканування (MРТ) молочних залоз. У випробуванні будуть оценівать ефективність і безпеку Гадовіста при MР - мамографія з внутрівенним контрастуванням. Гадовіст вже затверджений для більшості МР ісследованій з контрастуванням, включаючи одержання зображень центральної нервной системи, печінки, нирок і для візуалізації кровоносних судин у дорослих паціентов і в дітей у віці не менше 2 років.
N
'Будучи піонером у галузі досліджень і розробки контрастних засобів, Bayer постоянно працює над тим, щоб забезпечити лікарів високоякісними контрастнимі засобами, що використовуються для МРТ з контрастуванням за різними показаніям', - говорить Томас Бальцер, Керівник відділу клінічних разработок контрастних засобів в Bayer Schering Pharma. - 'За рахунок високої інтенсівності сигналу - важливої характеристики в області радіології - Гадовіст ® гарантірует відмінну якість зображення і може становити велику цінність для МР-мамографії'.
N
о ході клінічного дослідження
Задача цього відкритого нерандомізірованного багатоцентрового дослідження III стадіі зі сліпий оцінкою відповідних зображень визначити ефективність і безопасность одноразового внутрішньовенного введення 0,1 мл одномолярного Гадобутрола (Гадовіст ®) на кг маси тіла пацієнтам з уперше виявленим раком молочной залози, яким призначено МРТ молочних залоз з контрастуванням. У ходе дослідження буде визначатися стадія злоякісного процесу і сопоставляться з даними інших методик візуалізації, включаючи МРТ молочних залоз без контрастного посилення, МРТ з контрастуванням і рентгенівську мамографію. NНабор пацієнтів займе один рік і повинен бути закінчений приблизно до початку 2011 р.

о раку молочної залози
Рак молочної залози найпоширеніша сьогодні форма раку у жінок з частотой приблизно 1, 3 мільйони нових випадків на рік. Діагностична візуалізація грає важливу роль у виявленні та лікуванні цього виснажує заболеванія. MРТ вважають найчутливішим методом для виявлення раку молочной залози, а також найкращим методом для виключення інших ракових опухолей. Тому його використовують на додаток до рентгенівської мамографії, напрімер, для повного обстеження пацієнтів з високим ризиком, визначення стадіі пухлинного процесу перед операцією, контролю динаміки лікування неоад'ювантной хіміотерапії і оцінки стану імплантів молочних залоз. NПроцедура MРТ включає МРТ без контрастування і з контрастним підсиленням для діфференціровкі доброякісних і злоякісних уражень за морфологічними (форма і краю) і динамічним (математичні криві залежності сигналу від времені при контрастному посиленні) критеріям. Характеристики МРТ залежать від діагностіческо ефективності та безпеки використовуваного контрастної речовини.
N
о Гадовісте ®
Гадовіст ® являє собою сучасне, високоефективне контрастне средство, затверджене для MРТ з контрастним посиленням різних ділянок організма , включаючи головний мозок, спинний мозок, печінка, нирки і систему кровеносних судин. Гадовіст з концентрацією 1,0 моль /л гадобутрола, стабільного макроциклічного з'єднання гадолінію, містить удвічі більше гадолінія на одиницю об'єму, ніж інші випускаються позаклітинні контрастні вещества. За рахунок поєднання високої концентрації гадолінію і сильною релаксації Гадовіст забезпечує саме високу інтенсивність МР-сигналу з усіх контрастних средств на основі гадолінію. Це призводить до можливості отримання ідеального качества зображення і дає практичні переваги при малому обсязі введення. NРазрешеніе на продаж Гадовіста вперше було отримано в 1998 р., на сьогоднішній день він зареєстрований більш ніж в 50 країнах.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 02:21:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-27 22:31:15

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 03:23:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-27 22:32:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-27 16:36:37

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-27 18:58:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-27 01:55:08

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-27 16:42:42

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-27 16:47:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-27 16:36:45

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-27 22:31:02

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-26 16:16:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-26 16:18:26

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-26 16:17:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-27 17:05:05

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-26 16:16:11