Компанія Fresenius Medical Care передала російським клінікам препарати для попередження відторгнення трансплантованих органів

Компанія Fresenius Medical Care передала російським клінікам препарати для попередження відторгнення трансплантованих органів Компанія Fresenius Medical Care передала провідним російським клінікам, які займаються пересадкою донорських органів, препарат АТГ - Фрезеніус С, призначений для запобігання відторгнення трансплантата.

За статистикою, приблизно 14 мільйонів росіян страждають порушеннями функцій почек. При цьому в результаті хронічної ниркової недостатності щорічно прізнаются інвалідами 3,1 тисячі людей. Єдиним способом лікування і продленія життя пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю є замісна ниркова терапія (ЗПТ), которая проводиться за допомогою діалізу та пересадки донорської нирки. N

Незважаючи на те, що найпоширенішим методом ЗПТ до цих пір залишаються діалізние процедури ( гемодіаліз і перитонеальний діаліз), найперспективнішим способом лікування ХНН визнається трансплантація нирки. Цей радикальний варіант терапіі ХНН забезпечує пацієнтам високий рівень медико-соціальної реабілітаціі і повноцінне якісне життя.

На жаль, на частку трансплантації нирки в структурі ЗПТ Росії припадає всего близько 21%, у той час як у країнах Європи цей показник досягає 49-53%. Але завдяки низці заходів, вжитих Мінздоровсоцрозвитку РФ, з 2007 року наметілась тенденція до збільшення числа щорічно виконуваних операцій. Якщо в 2006 році було проведено близько 550 трансплантацій, то в 2008 році цифра виросла приблизно до 800.
NОднако, незважаючи на серйозні зрушення в цій галузі, ситуація ускладнюється тим, что протягом п'яти років після пересадки нирки до 30% трансплантатів піддаються отторженію. Пов'язано це з безліччю причин - наявністю супутньої патології у паціента з хронічною нирковою недостатністю, його віком, умовами життя, якістю медичної допомоги і, конечно, забезпеченістю лікарськими препаратами.
NПаціентам, що перенесли пересадку нирки, необхідно приймати іммуносупрессанти - средства, пригнічують імунну відповідь організму і перешкоджають відторгненню органов після трансплантації.

Рішенню проблеми забезпеченості ліками пацієнтів, що перенесли трансплантацію нирки, сприяють представники соціально відповідального бізнеса. Компанія Fresenius Medical Care, що є світовим лідером в області організаціі діалізного лікування та виробництва медичного обладнання та расходних матеріалів для ЗПТ, передала десяти провідним російським клінікам в сфере трансплантології дорогий імуносуперсивний препарат АТГ-Фрезеніус С (не менше 50 флаконів на кожну клініку).

Пацієнти з нирковим трансплантатом отримають безкоштовне лікування сучасним іммуносупрессівним препаратом АТГ Фрезеніус С в московських (НІІТ і ІВ, РНЦХ, МОНІКІ, МКЛ № 7), санкт-петербурзьких (НДІБВ, ДКБ № 31, ФНЦ кардіохіруругіі ім. Алмазова) і регіональних (УНЦ р. Волзький, ОКБ р. Новосибірська і ОКБ р. Омська) клініках.

Коментуючи ситуацію, д.м.н., професор, керівник програми трансплантаціі органів, завідувач відділенням трансплантації нирки Російського научного центру хірургії (РНЦХ) ім. ак. Б.В. Петровського РАМН Михайло Михайлович Каабак зазначив: «Ми змушені купувати за позабюджетні кошти, іноді за рахунок благотворітельних фондів, препарат АТГ-Фрезеніус С, який покращує прогноз заболеванія у людей, які перенесли трансплантацію нирки. На жаль, бюджетних средств на його покупку не вистачає. Тому навіть невелика кількість АТГ-Фрезеніус З означає для нас не що інше, як реально врятовані життя ».

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02