Рош купує компанію «Медінго Лтд.» І розширює свої позиції на зростаючому ринку систем введення інсуліну

Рош купує компанію «Медінго Лтд.» І розширює свої позиції на зростаючому ринку систем введення інсуліну Компанії Рош і «Елрон Електронікс Лтд.» Оголосили 13 - го квітня, що ними було підписано угоду, за якою Рош здобуває 100% акцій компанії «Медінго Лтд.', контрольний пакет якої належить групі «Елрон». «Медінго Лтд.' Займається розробкою одноразових інсулінових мікропомп на пластирі.

За умовами угоди, Рош відразу виплатить акціонерам компанії «Медінго Лтд.» N160 мільйонів доларів США, а також до 25% від даного стартового платежу по результатам роботи на наступних основних етапах діяльності.

Даніел О'Дей, виконавчий директор підрозділу Рош Діагностика заявив: «Діабет став справжньою епідемією, яка охопила понад 285 мільйонів людей у світі. NДеятельность напрямки Діабет компанії Рош, світового лідера в питаннях моніторінга рівня глюкози крові і систем введення інсуліну, спрямована на улучшеніе якості життя людей, які страждають від діабету. Дане придбання расшіріт наш портфель інноваційних технологій введення інсуліну і зміцнить наші лідірующіе позиції в області лікування діабету ».
N
Новая система введення інсуліну з мікропомпой, розроблена компанією« Медінго Лтд. », Складається з двох частин: одноразової інсулінової мікропомпи на пластирі і пульта дистанційного керування, який дозволяє вводити інсулін непомітно для оточуючих. Опції звичайної інсулінової помпи поєднуються в ній з усіма преімуществамі технології мікропомпи на пластирі. Такі властивості системи, як Можливо вводити інсуліновий болюс безпосередньо через помпу на пластирі без дистанційного керування або альтернативна можливість тимчасово отсоедінять, а потім знову приєднувати помпу до пластир, закріплює її на коже, надають додаткові зручності у використанні.

Мікропомпа на пластирі компанії «Медінго Лтд.» ще не надійшла в продаж. У бліжайшем майбутньому виробничі потужності будуть розширені для того, щоб обеспечіть випуск новинки на ринки світу до 2012 року.
N
Данное придбання зміцнить позиції напрямки Діабет компанії Рош в швидко развівающемся сегменті систем введення інсуліну. У 2009 році світовий ринок сістем введення інсуліну оцінювався в 1,6 мільярда швейцарських франків. Поряд с швидким зростанням всього ринку очікується більш стрімке зростання сегменту мікропомп на пластирі.
N
Цвіка Словін, співголова компанії «Елрон Електронікс Лтд.», Сказав: «Доля больних діабет з самого початку була в центрі уваги «Медінго Лтд.». Тому компанія і її акціонери дуже задоволені тим, що в особі компанії Рош їм вдалося найті дуже сильного і ефективного партнера, здатного забезпечити успіх продукціі «Медінго Лтд.», А також підтримати проводяться дослідження і разработкі ».

Рош-Діагностика розробляє і виводить на ринок новинки, пов'язані з інсуліновимі помпами, в яких об'єднуються функції моніторингу глюкози крові, управленія інформацією та індивідуалізованого введення інсуліну. У якості прімера такого інноваційного інтегрованого рішення можна назвати успішний вивод на європейський ринок системи Акку-Чек Комбо, яка забезпечує повишеніе ефективності лікування і зручність використання інсулінових помп.
N
«Приєднання« Медінго Лтд. »- це ідеальне доповнення до нашого існуючого портфелю продукції, призначеної для контролю діабету, - сказав Буркхард Г. Пайпер, голова напрямки Діабет. - Пропозиція новітньої мікропомпи на пластирі позволіт більш широкому колу людей, хворих на діабет і потребують інсуліновой терапії, познайомитися з нашими досягненнями у створенні інтегрірованних систем введення інсуліну, це розширить вибір засобів, здатних удовлетворіть їх індивідуальні потреби ».

Став частиною напрямки Діабет компанії Рош, «Медінго Лтд.» продовжить свої разработкі та створення системи інсулінової мікропомпи на пластирі, яка буде включена в портфель коштів введення інсуліну компанії Рош. «Оскільки у нас едіний погляд на пошук інтегрованого підходу до лікування діабету у людей, іспользующіх інсулінові помпи, для нас компанія Рош стала найбільш підходящим партнером у справі реалізації планів. Приєднання до напрямку Діабет компанії Рош дає можливість вивести нашу інноваційну систему мікропомпи на пластирі на більш широкий ринок в структурі лідируючої міжнародної компанії, що володіє необходімимі знаннями і досвідом в області маркетингу », - підкреслив Давид Бачив, генеральний керуючий компанії« Медінго Лтд . ».

Сделка повинна ще пройти певні стадії завершальні, включаючи одержання разрешеній контролюючих органів. Схвалення акціонерів компанії «Елрон» або Рош для завершення угоди не вимагається.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 03:13:11

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02