У Санкт-Петербурзі обговорили сучасні методи антибактеріальної терапії

У Санкт-Петербурзі обговорили сучасні методи антибактеріальної терапії 27 травня в конференц-залі пансіонату Ольгине за підтримки Комітету з охорони здоров'я і адміністрації Ленінградської області пройшла щорічна школа терапевтів, організована Асоціацією медичних працівників Ленінградської області.

У рамках наради провідні спеціалісти в області епідеміології, мікробіологіі, інфекційних хвороб Російської Федерації та Ленінградської області разом з лікарями-інфекціоністами з усіх районів області обговорили актуальние проблеми внутрішньої медицини та суміжних спеціальностей, лікування і профілактікі інфекційних захворювань, а також сучасні методи антібактеріальной терапії.

Школу відкрив головний терапевт Ленінградської області, доцент Олексій Володимирович Вальденберг, який привітав присутніх фахівців з різних районів області, помітивши, що за підтримки Комітету з охорони здоров'я Ленінградської області проводиться багато різних заходів і для лікарів і для студентів, що благопріятно позначається на проблемі кадрів і кваліфікації молодих фахівців: «Дана школа-семінар - це відмінна можливість для лікарів різних спеціалізацій расшіріть свої знання та поділитися досвідом практичної роботи ».

Браузер рамках обласної школи на пленарних сесіях та круглих столах були обговорені основние досягнення в області діагностики, клініки, лікування та профілактики інфекціонних захворювань, а також можливостей наукових і практичних медіцінскіх установ у боротьбі з інфекційною захворюваністю.

Особое увагу на семінарі було приділено питанням антибактеріальної терапії. За данним на 2009 рік, більше 25 000 пацієнтів у країнах ЄС вмирають від інфекцій, визванних резистентними до безлічі існуючих ліків бактеріями. Від мікробной резистентності страждає не тільки пацієнт, а й істотно зростають расходи на охорону здоров'я, знижується продуктивність праці медичних работніков. Основними причинами такої ситуації стали складність створення нових классов антибактеріальних препаратів і, як наслідок цього, - підвищення стоімості лікування, а також висока резистентність мікроорганізмів до існуючих препаратам. «Бактеріофаги - це віруси, що вражають бактерії вибірково. ДНК бактеріофага вбудовується в хромосому бактерії, внаслідок чого бактерія начінает продукувати сотні бактеріофагів, які її руйнують, і вражають бактеріі до їх повного знищення », - пояснює механізм дії бактеріофагів в своїй доповіді Ігор Красильников, академік РАПН, доктор біологічних наук, профессор, начальник управління науки та інноваційного розвитку ФГУП «НВО« Мікроген » МЗ РФ. «Фаготерапія абсолютно безпечна і не має протипоказань. Її можна назначать вагітним, що годують матерям і дітям будь-якого віку '- підкреслив достоінства фагів терапії Ігор Красильников.
Спеціалісти вважають, що внаслідок стійкості бактерій до дії антібіотіков необхідно доповнювати антібактерільную терапію іншими засобами. NСреді цих засобів боротьби з бактеріями російські лікарі все частіше віддають предпочтеніе препаратів бактеріофагів. Юлія Захарова, доктор медичних наук, заведующая клініко-діагностичної лабораторії ФГУЗ МСЧ № 140 ФМБА Росії: «Причинами антибіотикорезистентності з одного боку є їх природна пріспосабліваемость, з іншого - їх необгрунтоване і безконтрольне застосування, отпуск в аптеках без рецепта. Вільний відпустку антибіотиків в аптеках і призводить к того, що пацієнти отримують можливість безконтрольно і самостійно осуществлять лікування, а мікробам, у свою чергу виробляти механізми захисту ».
NБраузер Росії дані препарати успішно застосовуються з 20-х років ХХ століття , найбільш шіроко використовуються з 60-х років, як у якості монотерапії, так разом з антібіотікамі для лікування, профілактики інфекційно-запальних захворювань, локалізаціі та ліквідації епідемічних осередків внутрішньолікарняних гнойно-септичних інфекцій. Унікальність бактеріофагів полягає в широкій області застосування. Їх використовують при лікуванні інфекційних захворювань в стоматології хірургії, акушерстві, при обробці операційних.
Данная конференція дозволила лікарям різних спеціалізацій розширити свої знання і поделіться досвідом практичного застосування »


Проізводство фагів препаратів в РФ здійснюється компанією« Мікроген »на базі філіалов НВО« Біомед »в м.Перм, «Імунопрепарати» у м.Уфа, і «Імбіо» м.Нижній Новгород.
N
Браузер заході взяли участь:

Вальденберг Олексій Володимирович - доцент, головний терапевт Комітету Здравоохраненія Ленінградської області;

Красільніков Ігор Вікторович - доктор біологічних наук, професор,

Захарова Юлія Олександрівна - доктор медичних наук, ФГУЗ МСЧ № 140 ФМБА Россіі.

Шішкіна Ольга Степанівна - президент ЛООМР .

Казанцев В.А. - Головний пульмонолог Ленобласті.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-26 22:55:32

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-26 16:21:10

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-26 16:22:02

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-26 16:23:57

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-26 16:21:27

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-26 16:22:21

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-26 16:21:45

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-27 01:55:08

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-26 16:16:29

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-26 16:17:22

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-26 16:15:55

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-26 16:17:59

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-26 16:16:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-26 16:18:26

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-26 16:17:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-27 01:04:23

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-26 16:16:11