Можливо, віагра веде до паралічу, застерігають учені

Можливо, віагра веде до паралічу, застерігають вчені

Отримано наукові дані, що віагра сприяє тромбозу і може бути небезпечна для людей зі схильністю до серцево-судинних захворювань. Ці дані дозволяють пояснити, чим викликані ті кілька смертельних випадків від хвороб серця і судин, які трапилися у чоловіків, що брали цей препарат, говорять вчені.

Однак з огляду на те, що дослідження проводилося на клітинах крові в лабораторних условіях, а не на людях, інші фахівці закликають ставитися до цих даних з осторожностью.

Представітелі компанії Pfizer, що виробляє віагру, заявили, що немає доказательств, що переконують, що препарат, який приймають 20 млн . людина по всему світу, підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Ізначально, віагра розроблялася як ліки від ангіни. Її дія вело до тому, що судини розширювалися, і тромбоцити (це вид кров'яних клітин) не могли, сліпаясь, утворювати тромби.

і тільки коли чоловіки, які брали участь у випробуваннях, на стадії клінічних ісследованій повідомили про несподіване побічну ефекті, в компанії Pfizer зрозуміли, что за допомогою віагри можна лікувати статеву дисфункцію.

Однако дослідженням, результати якого надруковані вчора в науковому журналі Cell, імовірно встановлено, що віагра може сприяти злипанню тромбоцітов внаслідок того, що підвищується рівень вмісту в крові хіміческого з'єднання, званого cGMP.

Ето відкриття ставить під сумнів 20-річну переконання вчених в тому, що cGMP, напротів, запобігає це явище.

Д-р Ксаопінг Ду, фармаколог медичного факультету Чиказького університету, сказал, що 'сама по собі віагра не є достатньою причиною для розвитку сердечних захворювань у здорових людей, але наше дослідження підказує , що она може виявитися фактором ризику для тих, у кого наявні симптоми
етіх захворювань '.

Опит д-ра Ді полягав у тому, щоб в лабораторних умовах одержати з клітки крові два види протеїнів, відповідальних за утворення тромбів: один допомагає тромбоцітам склеюватися, а завдання другого - активувати діяльність першого. Затем вчені вилучили і досліджували ті молекули, які приводять в дію ці протеіни.

Уже давно встановлено, що з'єднання cGMP гальмує злипання тромбоцитів, однак, к подив д-ра Ді, з'ясувалося, що воно і сприяє такому злипанню. Вчений висказал припущення, що спочатку cGMP змушує тромбоцити склеюватися, Щоб затягнулася рана, а потім починає діяти в протилежному направленіі, щоб
предупредіть загрозу закупорки судини.

Віагра працює таким чином, що гальмується діяльність ферментів, разрушающіх GMP. У лабораторних умовах цей препарат, діючи самостійно, не способствует злипанню тромбоцитів. Однак в умовах людського організму, Якщо там є, в малих дозах, інші хімічні речовини, властиві поврежденним кровоносних
сосудам, віагра сприяє тромбозу.

Врачі не прописують цей препарат особам, які страждають від низького кров'яного давленія, що перенесли недавній параліч або інфаркт, а також тим, хто приймає сердечно-судинні ліки.

Представітель компанії Pfizer заявив, що 'в клінічних випробуваннях брали участіе люди з різницю станів серця, і збільшення серцево-судинних явленій помічено не було '. 'Ми абсолютно впевнені, що препарат безпечний', - сказал він.

Ісследованіе, проведене минулого року в Британії, в якому брали участь майже 9 тисяч осіб, які приймають віагру, показало, що ліки не підвищує ризику сердечних нападів.

Фіона Кірквуд, що представляє британську асоціацію кардіологів British Heart Foundation, сказала, що 'тим, хто недавно переніс серцевий напад або удар, следует проявляти обережність'. Однак поки що статистика занадто мала, щоб с упевненістю пов'язувати серцево-судинні захворювання і віагру.

'Необхідні подальші великомасштабні дослідження'.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02