Третій клон народився, а перший

Третій клон народився, а перший - кудись пропав

Clonaid продовжує оголошувати про народження клонів, що викликає все більше недовіри у громадськості. Компанія повідомила, що третій клоноване дитина, яку повинні передати японській парі 'замовників', що заплатили за операцію 200 тис. дол, народився 22 січня.

Традиційно всі деталі обіцяють повідомити пізніше - на прес-конференції в Торонто . Поки з повідомлень Clonaid відомо лише, що родівшійся в Японії дитина був клонований з використанням клітини дворічного мальчіка, нібито загиблого півтора роки тому в автомобільній катастрофі.

Браузер той же час ніяких доказів того, що хоча б одного клону Clonaid действітельно створила, немає. І навіть судові слухання, які почалися вчора під Флоріде, не змогли хоч у якійсь мірі прояснити ситуацію. В ході процесу должно зважитися, чи потрібні першої клонованої дівчинці Єві опікуни. А заодно, Як очікується, проясниться, нарешті, чи існує вона взагалі і чи є клоном.

Браузер середу перед судом повинен був постати віце-президент компанії Томас Кензіг, однако він давав свідчення по телефону, перебуваючи в своєму будинку в Лас-Вегасі. Поки судья Джон Фрусчіанте НЕ пригрозив йому санкціями, він відповідати на його запитання отказивался, а після - негайно заявив, що поняття не має, де знаходиться первая клонована дівчинка Єва і взагалі він не в курсі цього напряму деятельності компанії. Суддя Джон Фрусчіанте у результаті зажадав Кензіга особисто явіться до суду. Засідання відбудеться через тиждень - 29 січня.

Компанія Clonaid тісно пов'язана з релігійною сектою раеліан, адепти якої уверяют, що все людство було створено інопланетянами з використанням генной інженерії. Досягнення вічного життя через клонування - один з основних постулатов цієї секти, яка базується в Швейцарії і стверджує, що має по всему світу не менше 50 тис. прихильників. Найбільшу організацію раеліане создалі в Японії - за їх власними даними до неї входить близько 6 тис. чоловік. Рожденіе 'японського' клону там вітали гучними демонстраціями.

Італьянскій лікар Антінорі обіцяє цього клону

Тем, що Clonaid до цих пір не представила доказів клонування людини, пользуются її конкуренти. Зокрема, італійський лікар Северіно Антінорі, вже долгое час хвилюючий громадськість своїми дослідами з клонування людини, у очередной раз заявляє, що його група фахівців очікує появи на світ ребенка-клону 'найближчим часом'.

Його традиційно відмовився повідомити, де і коли це станеться. 'Я непосредственно цим не займаюся, і не можу говорити про те, де і коли' появітся на світ дитина-клон, сказав професор у відповідь на питання про те, що це может відбутися в одній з клінік Сербії.

Однако Антінорі пообіцяв, що його клон буде 'справжнім' і після народження будуть представлени наукові докази факту клонування, передає ИТАР-ТАСС. Впрочем, Антінорі тут же обмовився, що до цього потрібно ретельно проаналізіровать хід розвитку немовляти і переконатися у відсутності патологій, в частності, у формуванні мозку. Тому, сказав професор, оголошення про появленіі клону може відбутися лише через 5-6 місяців після його народження, 'а то і пізніше'.

Антінорі стверджує, що клонування допустимо як допомогу при безплідді. Його знов звинуватив італійський уряд і Ватикан в тиску і залякуванні учених, які хотіли б вести розробки в цьому напрямі. На знак протесту Антінорі з 21 січня проводить у Римі голодування, відстоюючи права дослідників.

Антінорі виступає за те, що він називає 'терапевтичним клонуванням'. За Його переконання, цей метод може допомогти 120 млн безплідних людей на планеті обзавестісь потомством.

Джерело: NEWSru.com

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02