Високий тиск або холестерин - ще один привід перевірити, чи немає у Вас діабету

Високий тиск або холестерин - ще один привід перевірити, чи немає у Вас діабету

Пацієнтам з гіпертонією або гіперхолестеринемією повинен проводитися скринінг для виявлення діабету 2 типу, рекомендує робоча група Профілактичної Служби США.

В інших клінічних ситуаціях явно недостатньо аргументів за чи проти скрінінга всіх асимптомна пацієнтів з метою виявлення діабету 2 типу. До цих пор неясно, чи можуть втручання, початі в доклінічну фазу діабету, уменьшіть частоту мікроангіопатіческіх ускладнень. Рекомендації робочої групи Профілактіческой Служби США з цієї проблеми опубліковані у випуску Annals of Internal Medicine за 4 лютого.

Браузер дослідженні, виконаному Центром доказової медицини (Дослідницький Інстітут Triangle - Університет Північної Кароліни), д -р Russell Harris і його коллегі вивчали дані MEDLINE та Кокранівського бібліотеки. Вони шукали ісследованія по придатним для первинної ланки охорони здоров'я стратегіям скрінінга, де наводилися б достовірні дані по довгострокової ефективності леченія вперше діагностованого діабету.

Браузер той час як при скринінгу виявляються преклініческіе, асимптомна стадії діабета , найефективнішими втручаннями при цьому захворюванні вважаються всі же ті, які знижують серцево-судинний ризик. У осіб з недіагностірованнимі діабетом серцево-судинний ризик збільшується мінімум в 2 рази. Активне леченіе гіпертонії або дисліпідемії істотно знижує ризик захворюваності та смертності протягом 5 років з моменту виявлення діабету.

Браузер преклініческой фазі рівні глюкози крові часто підвищені трохи. NЕффектівность контролю глікемії протягом 15 років з моменту діагностики порушень углеводного обміну (гіперглікемія натще, порушена толерантність до глюкози) не ясна точно, але, судячи з усього, невелика. Це пов'язано з тим, що ризик важких нарушеній зору, термінальної стадії ураження нирок, ампутації кінцівок і т.д. в цей період досить малий.

Потенціальний шкоду скринінгу включає ефект «ярлика», коли хибнопозитивних діагноз ускладнює отримання, наприклад, страхового свідоцтва. Непотрібне леченіе також може супроводжуватися негативними ефектами, в тому числі епізодами гіпоглікеміі і небажаними діями лікарських препаратів.

Браузер доповіді робочої групи згадується про те, що рандомізовані контрольовані іспитанія щодо скринінгу діабету ще не проводилися, і тривалість асімптомной преклініческой фази поки точно не відома.

Д-р Richard Kahn, провідний науковий і медичний представник Американської Ассоціаціі Діабету (Олександрія, Вірджинія) погоджується з робочою групою в тому, что « ми ні в якому разі не рекомендуємо проводити скринінг всім людям без ісключенія ». Однак, у той час як робоча група рекомендує скринінг діабету у пацієнтів з гіпертонією або дисліпідемією, Американська Асоціація Діабету прідержівается іншої думки. «Хворі на діабет можуть мати інші медичні проблеми, при яких цільові рівні різних показників нижче загальноприйнятих», поясняет д-р Kahn. Тому Американська Асоціація Діабету рекомендує проводити скрінінг серед діабетиків для виявлення гіпертонії і гіперхолестеринемії.

Д-р Alfred Berg (Вашингтонський Університет, Сіетл), голова робочої групи Профілактіческой Служби, відзначає, що «в цілому Американська Асоціація Діабету относітся до ідеї скринінгу з дещо більшим ентузіазмом '. Мета його робочої группи - «виявити групу ризику, здорову по всіх інших параметрах, і определіть, наскільки виправдане проведення такого скринінгу».


Джерело: www . solvay-pharma.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-10-18 12:45:10

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-10-18 13:08:23

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-10-18 13:52:30

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-10-18 07:11:19

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-10-18 14:13:15

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-10-18 13:09:11

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-10-18 09:25:13

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-10-18 15:29:34

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-10-17 23:26:15

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-10-18 10:58:02

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-10-18 13:47:44

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-10-17 21:48:14

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-10-17 21:49:29

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-10-18 12:53:39

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-10-18 07:21:23

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-10-17 23:09:43

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-10-17 21:34:06

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-10-17 22:18:15

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-10-18 11:00:29

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-10-18 03:24:18