Щоб схуднути, потрібно вчитися, вчитися і вчитися слухати себе

Щоб схуднути, потрібно вчитися, вчитися і вчитися слухати себе

Щорічно американці витрачають $ 40 млрд. на покупку особливих дієтичних продуктів і приблизно $ 500 млн. на купівлю нових книжок про суперсучасних дієтах, що допомагають скинути зайву вагу. При цьому, за даними Національної Асоціації Досліджень Харчових РасстройствNational Eating Disorders Association, 95% дієт абсолютно марні, тому що можуть дати потрібний ефект лише через 1-5 років.

Ми публікуем рекомендації з книги 'Сім секретів струнких Людей '' The Seven Secrets of Slim People ', написаній двома дієтологами Віккі ХенсономVikki Hanson, ти Шоном ГудманомShawn Goodman.

Секрет N7. Не вмирай під вантажем їжі.

Нікогда не будете їсти з психологічних причин. Часто люди в стресовій ситуації едят, вважаючи, що їжа допомагає їм впоратися зі стресом. У цьому випадку отдавайте перевагу моркви та яблук, а не тістечком і піца.

Секрет6. Зверни увагу на своє тіло.

То, що Ви хочете з'їсти і те, чого хоче Ваше тіло - часто не одне і теж.Щоб визначити, чого хоче Ваш організм, спробуйте відповісти на питання: що Ви хочете з'їсти коли голодні? Смачна їжа чи, яку Ви їсте? (Якщо саме етой їжі хоче Ваш організм, то її смак здається Вам просто феноменальним). Як ведет себе Ваш організм протягом декількох годин після їжі? Чи відчуваєте Ви діскомфорт після їжі?

Секрет5. Є, то чого хочеться найбільше.

Проблема не в тому, щоб їсти більше або менше корисних продуктів. Проблема в том, щоб знати, коли і скільки є. Якщо Ви їсте, коли не голодні, організм превращает їжу в жир. Якщо Ви їсте більше, ніж потрібно, Ваш організм теж превращает зайву їжу в жир. Ви можете набрати вагу, вживаючи будь-яку їжу і можете скинути вагу, вживаючи будь-яку їжу. Щоб вчасно зупинитися варто соблюдать просте правило: є тільки тоді, коли голодний і вчасно останавліваться.

Секрет4. Припиняти їжу тоді, коли вперше відчув почуття ситості.

Ваш організм не хоче набирати зайвої ваги. Прислухайтеся до нього. Почуття ситості настає тоді, коли Ви перестали відчувати дискомфорт у шлунку, не чувствуете, що поїли, можете їсти далі, але можете і зробити паузу, заметілі, що Вас уже не тягне взяти наступний шматок. Ви переїли, якщо чувствуете, що Ваш шлунок повний, послаблює ремінь брюк, одяг прилягає до телу щільніше, ніж до початку їжі, Ви розслабляєтеся, Вас тягне на сон.

Секрет3. Є тільки тоді, коли дійсно голодні.

Прізнакі голоду: Ви відчуваєте порожнечу в шлунку, Ви стаєте неуважні, ощущаете надмірну легкість в голові, відчуваєте брак енергії і т.д. Це не голод, якщо Вас приємно збуджує запах їжі, що доноситься з кухні.

Секрет2. Є з обережністю і розважливістю.

Ви повинні навчитися прислухатися до свого тіла. Ніхто краще за нього не знає, що Вам дійсно потрібно. Ви повинні стати справжнім експертом з свого організму -ніхто краще за Вас не скаже: як Ви себе почуваєте до, під час і після їжі. NВсегда сидите під час їжі. Коли їсте - не відволікайтеся: не дивіться телевізор, не читайте, не розмовляйте. Ніколи не беріть з тарілки новий кусок, до тих пір, поки не прожувати попередній.

Секрет1. Слухати тіло, а не розум.

Только Ваш організм, здатний подарувати Вам здоров'я, довголіття і силу. Кожен організм унікальний, тому слухайте себе, а не інших людей.

Джерело: Washprofile.org

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-09 14:12:07

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 21:41:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 18:50:20

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-09 17:26:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 16:36:39

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 21:22:43

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 11:06:07

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-09 10:22:28

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 17:23:09

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-09 13:49:37

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00