POTOMAC: Потрібна герметичній упаковці? Вибирайте технологія індукційної запаювання.

Матеріал долучено користувачем potomac

POTOMAC: Потрібна герметичній упаковці? Вибирайте технологія індукційної запаювання.

POTOMAC: Технологія індукційної запаювання шийок пляшок і банок. Нова технологія упаковки зберігає свіжість і аромат продукції і дозволяє помітно продовжити термін її придатності. Контроль розтину, відсутність протікання і захист від підробок надають такій упаковці додаткові переваги.

Останній рік став періодом стрімкого зростання інтересу російських проізводітелей до новітніх світових досягнень в області упаковки. Однією з таких технологій, впевнено завоювала вдячність багатьох російських фахівців, является індукційна запаювання шийок пляшок і банок. Такий вид упаковки сохраняет свіжість і аромат продукції і дозволяє помітно продовжити термін її годності, завдяки запобігання потрапляння кисню та вологи всередину упаковки. NПрі цьому, продукція виявляється герметично закрита і для доступу до неї необходімо пошкодити фольгу. Крім того, запаювання горлечка фольгою виключає протеканіе продукції під кришкою навіть при зовнішньому тиску на пляшку.

Ідея нового методу.

Прінціп індукційного методу вакуумної упаковки полягає в наступному. Після заполненія контейнера та його укупорки, кришка пляшок або банок, з вставленим вкладишем з металізованого ламінату, швидко поміщається в індукціонное електромагнітне поле, під впливом якого відбувається бесконтактний розігрів металізованого шару. За рахунок нагрівання фольги, расплавляется зварюються шар і утворює міцне з'єднання вкладиша з ребром горлишка контейнера. Відразу можна підкреслити перевага такої технології. NРешеніе її використання не спричинить радикальної зміни виробничої лініі розливу. Кришки з вставленими в них вкладишами для індукційної запаювання могут встановлюватися на контейнери тим же способом, як це було раніше. Для установкі обладнання індукційної запаювання досить виділити 1 - 1,5 м свободного конвеєра.

Основні положення індукційної запаювання.

1. Машини для індукційної запаювання НЕ припаюють вкладиш, а нагрівають його. NДля надійного з'єднання потрібно його щільний контакт з шийкою контейнера.

2. При правильному виборі матеріалу для вкладиша запаювати можна практично все типи контейнерів.

3. Некоректно порівнювати ефективність систем індукційної запаювання по мощності використовуваного джерела живлення. Головним у технології є еффектівность передачі енергії від однієї частини системи до іншої: джерело живлення -індукційна головка - вкладиш.

4. Якісна запаювання досягається і у разі попадання рідкого продукту на горловіну пакувального контейнера під час процесу дозування. При закручіваніі кришка «витискає» більшу частину рідини, а тепло, що виділяється в результате нагрівального процесу, випаровує залишилася вологу.

5. Частота випромінюваного індукційного поля відіграє велику роль для одержання постоянного, позитивного результату при запаювання. Неправильно підібране частота поля може призвести навіть до неможливості повністю розплавити сварівающій шар.

Обладнання.

Амеріканская компанія ENERCON Industries Corporation є визнаним світовим лідером в області виробництва промислового обладнання для індукційної запайкі, яке задає стандарт надійності і якості. Широкий асортимент установок включає напівавтоматичні і автоматичні моделі. Автоматичне оборудованіе для індукційної запаювання може комплектуватися різними дополнітельнимі вузлами, що дозволяють аналізувати наявність вкладиша в контейнерах, видаляти з конвеєра контейнери, кришки яких були погано закручені або не мали вкладишів, попереджати обслуговуючий персонал про порушення техніческіх умов по правильному виконанню індукційної запаювання .

Як вирішити проблему?

Якість та ефективність обладнання ENERCON вже встигли по достоїнству оценіть і деякі відомі російські компанії. Запорукою успішного пріобретенія обладнання ENERCON є сотні успішно працюючих проектів по всему світу. Компанія ENERCON забезпечує через своїх представників самий високій рівень обслуговування. Грамотні фахівці Компанії «Потомак» - Представітеля ENERCON Industries Corporation - допоможуть Вам в правильному виборі оборудованія, що оптимально відповідає Вашим завданням, і вирішать все коло проблем з установкою, обслуговуванням устаткування та навчання Вашого персоналу. За всем питань консультацій та придбання обладнання для ліній розливу, Ви можете звертатися:

ТОВ Компанія «Потомак»,
Тел /Факс: (095) -330-9914, 330 - 9657;
E-Mail: info@potomac.ru
Каталог обладнання: http://www.potomac. ru
По Ваше прохання, ми можемо надати Вам безкоштовний CD-диск з відео матеріаламі, що демонструють обладнання в дії.


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-02 08:05:55

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-01 17:39:46

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-02 08:28:38

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-02 03:58:59

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-02 08:59:29

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-01 17:40:04

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-01 23:09:35

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-02 05:01:10

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-01 17:56:15

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-02 05:52:42

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-01 17:40:39

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-01 17:40:39

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-01 17:40:56

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-01 18:55:53

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-01 17:41:14

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-01 17:41:14

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-01 17:41:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-01 17:41:31

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-01 17:41:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-02 08:26:36