Сіверщина Святого Валентина

Сіверщина Святого Валентина

Москвичі набагато розбещений, ніж можна собі уявити. День святого Валентина. Ну, який за-русски День всіх закоханих. З чим вас і вітаємо. Між іншим, на честь цього урочистого дня у Москві збираються навіть відкрити пам'ятник закоханим.

Воно, звичайно, чудово. Одне турбує: як би пам'ятник цей не став надгробной плитою любові.

Псіхологі, соціологи, медики в один голос стверджують: любов йде з Москви, пріхватів з собою сімейні цінності і сексуальні радості.

Проведя власне розслідування, кореспонденти 'МК' з'ясували: це так, не совсем так і зовсім не так одночасно. Скажіть, праворуч теж ваше тіло?

Браузер Москві немає місце, яке можна назвати осередком розпусти. Розпуста по Москве розосереджений.
Размазан тонким шаром по всьому міському простору. Тим п'ятачкам, де кучкуются вуличні дівиці, саунами з кумедним набором послуг розмістилися клуби свободной любові (свінг-клуби) - місця, куди звичайні москвичі приходять зі своїми женамі та подругами (не повіями), щоб зайнятися 'сексом зі зміною партнеров '. Іншими словами, розгнузданої груповуха.

Зашла в один з них і я. Власне, зайшла - це занадто просто сказано. Спочатку билі довгі пошуки в Інтернеті, передзвони по телефону. Потім пошук незакомплексованного супутника, який погодився б мене супроводити, - одінокім хлопчикам і дівчаткам вхід у свінг-клуб замовлено. Приходити можна тільки парамі, трійками - щоб обов'язково були партнери, якими в ході вечірки Можна обмінятися.

Такой друг (точніше колега) у мене знайшовся. Ми приїхали за названою нам адресу, заплатили за вхід дві тисячі (тут тільки передоплата) і роздяглися (не догола) у гардеробі. Нас зі світською посмішкою зустріла господиня салону. З одягу на ній були лише коротенька спідниця прозора і ліфчик. Повністю одягнений господар броділ десь на задньому плані, зрідка виринаючи з темряви, видавав простирадла і вообще стежив за дотриманням правил.

Правіла ж прості. Роби що хочеш, але нікого ні до чого не примушує. Дівчина вправе піти з іншою людиною, залишивши свого колишнього супутника. Але одна, без мужчіни, дівчина йти не має права.

-Вам якого кольору номерок дати? - Запитав гардеробник. Побачивши наше здивування, Його ткнув пальцем у листок на стіні. Ось що там було написано: 'Колір номерки сообщает навколишнім про ваші наміри на сьогоднішній вечір. Червоний - 'Активний участнік вечірки', зелений - 'Я новачок, будьте зі мною і тактовним', рожевий - 'Я - бісексуал', білий - 'Я вибираю сам (сама)' і т.д.

Ми почепили номерки на руки (я віддала перевагу білий, а колега - червоний) і роздяглися окончательно, загорнувшись у видані нам простирадла і одягнувши лазневі капці. NЯк-не-як, це був не простий свінг-клуб, а свінг-клуб в сауні.

Інтерьер, значить, такий. Бар із стійкою і столики. У сусідній кімнаті - кожание диванчики в ряд. На одному з них, не звертаючи ні на кого уваги і не дожідаясь офіційного початку свята, немолодий дядечко перекидається з немолодой тітонька.

-От люди вже відпочивають, - розчулено дивлячись на них, промовив господар закладу. - NПойдемте покажу вам кімнати відпочинку.

Комнати відпочинку відрізнялися строгим мінімалізмом. На підлозі хатини 'два на полтора' - матрац з простирадлом. Решта меблі була представлена блюдечком з двумя презервативами.

о, як раптово скінчився диван!


Начало вечора було намічено на 23.00. Гості почали з'їжджатися до дев'яти. Вони парілісь в лазні, плескалися в басейні, походжали в простирадлах і вели світські беседи.
-Ви тут новенькі? А ми щотижня приходимо, - звернувся до мене улибающійся молода людина.

-Тут кожен вечір таке відбувається?

-Ні, свінгери приходять тільки по вівторках. А в решту часу тут гей-сауна. Бармени якраз з цих.

Мальчікі за стійкою дійсно розмовляли з чоловіками, посміхаючись у всю шірь юних осіб. До жінок ж зверталися підкреслено сухо.

Браузер бар набилося чоловік п'ятдесят. У середньому 25-30-річні, але миготіли і представітелі старшого покоління. Хлопчики та дівчатка, а також їхні батьки ...

Для розігріву до публіки випустили стриптизерку.


-n О! Ось цю я хочу! Давай сюди! - Шумно кричав п'яненький клоун-доброволець з публікі. Йому схвально аплодували.

После танцю до стійки бару вийшов мужик, обмотаний рушником. Як з'ясувалося, массовік-витівник.

-А зараз ми будемо грати! - Голосно оголосив він.

Ігри виявилися невигадливими. Всі розбилися на дві команди. Спочатку влаштували 'Поле чудес'. Команди загадували слова 'еротичного змісту' і відгадувати їх по букви. Програли призначили штраф: показати щось 'жорстко еротичне'. NОтбивать покарання зголосився все той же п'яненький. Накинувся на стриптизерку, раздел її і, похитуючись, продемонстрував у парі з нею кілька поз з 'Камасутри' (оплески, що переходять в овації).

Дальше розпочався ще не трах, але вже тібідох . Двом чоловікам зав'язали очі і подвелі до них дівчат. Мужики обмацували їм спочатку груди, потім стегна, потім ногі. А в кінці повинні були сказати, скільки панночок пройшло через їхні руки: одна, але в 'три заходу', або дві, або три. Не вгадав ніхто. Покарання (потанцювати з дівчиною і роздягнути її) призначили обом. Два кавалера, тряся жівотікамі і жирком на стегнах, довго й нудно терлися про дівчину, човгаючи по підлозі баннимі тапочками.

Браузер останньому конкурсі дівчата порушували чоловіків. На швидкість. Поки одна з 'новеньких', нав'язливо втягнена в гру, несміливо гладила своєї нежданого партнера по грудей і плечей, друга конкурсантка жваво стала на коліна і ... ну, не маленькіе, самі все розумієте.
Конкурс плавно перейшов у масовий танок, простирадла полетіли на підлогу, і свінгери сталі елозіть один по одному, як морські котики на лежбище.


-Пора звалювати, - вирішила я, прихопила свого партнера і не без зусиль повела в роздягальню. На нас ніхто не звертав уваги. З 'кімнат відпочинку' лунали стукі про стіну і стогін, сплетені тіла лежали на диванах, в басейні - скрізь.

-Вже йдете? - Звернувся до нас господар. - Шкода. У нас ще будуть гри в бассейне.

Представляю себе ...
Якщо життя зайво ділова, функція слабшає статева


Якщо послухати досвідчених, бувалих ті ще види сексологів, то виходить, що у 'пуританську' епоху найстрашнішими проблемами комсомольців, комуністів і беспартійних були слабенька ерекція та прискорене сім'явивергання. Що зазвичай вилечівалось без всяких там суперйохімбе. Зараз можна морально розкладатися вовсю, тільки от усе більше московських чоловіків жаліються на імпотенцію. І все больше нею страждають молоді, 18-20-річні. Хочуть, але не можуть.
Немало москвичів, молодих, красивих, забезпечених, у яких облом відбувається в самий вирішальний момент. Гірше за все справи при першому серйозному побаченні. NМногіе мужики скаржаться, що збудження їм вистачає тільки до тієї миті, коли їх подруга починає роздягатися. Але варто дівчини зняти з себе одяг і білизну, як у мужичка тут же все падає. Подібні зриви відбуваються майже у третини чоловіків. А каждий п'ятий циклу на думки 'у мене нічого не вийде'.

Что ж сталося з нашими кавалерами, чому вони так непевні у собі? Лікарі счітают, що більшу роль зіграло західне кіно
.

-За закордонним фільмам, причому не обов'язково порнографічним, створюється впечатленіе, що для чоловіка провести статевий акт - як плюнути, - говорить научний керівник Московського міського центру сексопатології професор Ростіслав Беледа. - І жінки чекають, що любов'ю їх один буде займатися дуже качественно. А адже для чоловіка підлоговий акт, особливо з новою партнеркою, - большая психологічне навантаження.
Браузер сімейного життя, де, по ідеї, страх перед любов'ю бути не повинно, бажання тоже пропадає часто. Наприклад тому, що за багато років спілкування партнери пріедаются один одному. Або з тієї причини, що у найвідповідальніші хвилини вспомінаются застарілі образи типу 'пам'ятаєш, як у позаминулому році ти весь вечер танцював з тією фарбованої' і 'чому ти місяць назад не розігріла мені вечерю?'.

Впрочем, для зникнення любовного бажання є й більш суттєві причини. NПомніте рекламу: 'Пропало бажання? Заплати податки! ' Ось це, що називається, в точку. А якщо серйозно, люди відчувають невпевненість у завтрашньому дні і постоянно перебувають у стресі. У москвичів до цієї загальнонаціональної сексуальної беде додаються й власні напряги. Велике місто - великі проблеми.

Врожденних гомосексуалістів, лесбіянок, педофілів та інших затійників в будь-якому обществе приблизно три відсотки від загального числа громадян. У столиці таких значітельно більше. Особливо багато гомосексуалістів, причому, як висловлюються медікі, 'несправжні'. Часто заплакану батьки тягнуть до сексопатолога свого резко поголубевшего нащадка. І він розказує, що такі відносини зараз у моде і в них в інституті багато 'мужніх' пар.

Але гоміки ще скромничає і таяться по клубах і квартирах. А дівчатка, насмотревшісь на групу 'Тату', пустилися у всі тяжкі. Серед рожевих москвичок очень популярно цілуватися і навіть займатися петтінга в метро. Раз у раз на ескалаторах, платформах і у вагонах бачиш демонстративно обіймах дівчат.

Еще гірше, коли до гомосексуалізму молодих москвичів примушують. Нехай і ненавязчіво. Навіть дуже професійному перукаря-чоловікові важко знайти місце в престижному салоні, якщо він нормальної сексуальної орієнтації. У дорогі ресторани, куди ходять іноземці, офіціантами набирають хлопців представницької внешності. Півгодини в номері наодинці з Містер-Твістер коштують не менше 100 долларов. Пацани, що називається, 'піддаються спокусі'. А потім поспішають до лікаря деліться сумнівами: не ввійде 'це' в них у звичку і чи не стануть вони настоящімі гомосексуалістами.

Любві моєї не опошляти згодою


Москвічі шукають навіть не любові, а захисту від самотності. Вони сидять в Інтернеті, знакомятся в барах, відриваються на дискотеках, підбадьорювати себе чоловічими стріптізамі і свінг-клубами, а повертаються все одно до тузі в порожніх квартірах. Треба б шукати порятунку в родині, постійність, турботі про рідних і любімих. Але з сімейним життям у Москві теж непорядок.
По даними статистики, приблизно кожен другий шлюб розпадається в Москві. У большінстве випадків - на другий чи третій рік подружжя. Процес зменшення чісла шлюбів і збільшення розлучень, що почалася в 1990-і роки, продовжується до цих пор.

Браузер довершення до всього москвичі, видається, розучилися одружитися. Не в сенсі большой весільної п'янки або там акробатики в першу шлюбну ніч. Не задержівается в мізках та проста думка, що 'одруження - крок серйозний'.

-Хто тільки зараз не реєструється, - скаржилася мені співробітник одного з московскіх загсів Алла Петрівна. - Гаразд ще, коли на сьомому місяці наречену спешат заміж видати. А то ж одружуються зовсім хлопчики та дівчатка. Шийки тонкі, уші стирчать, жуйку жують. Які там 'чоловік і дружина'! Буває, зовсім п'яні приходять. NЯ питаю як годиться: 'Чи згодні ви взяти в дружини ...' А наречений лика не вяжет, нічого відповісти не може.

С практиками згодні теоретики.


-Якщо шлюб був укладений на етапі симпатії, кохання або сексуальної страсті, то він швидше за все розпадеться, - говорить старший науковий співробітник кафедри соціології сім'ї МДУ ім. Ломоносова Ірина Проневський. - А от якщо ні любві, але є загальні цінності та інтереси, подружжя напевно довго проживуть вместе.
Особого бажання народити купу дітей у шлюбі і прожити разом до глибокого старості у москвичів немає. Але тим не менш вони одружуються. І цей факт трохи успокаівает.


-Прихований ефект цінності сім'ї, який був закладений багато поколінь тому, Буде триматися ще десятки років, - каже Ірина Проневський, - та й штамп у паспорте багато що означає. Вже не так просто розійтися, щось перебудовується у голове.
Кстаті, соціологи ROMIR Monitoring проводили з цього приводу анкетування. Один з питань був такий: Чи багато серед ваших друзів і близьких щасливих шлюбів? NТреть опитуваних вважає, що щасливих і нещасливих шлюбів серед їхніх друзів поровну, 23% упевнені: щасливих - більшість. 16% заявили: практично у всіх блізкіх людей сімейне життя склалося вдало, 22% сказали, що в їх оточенні такових мало, а 6% - що практично немає. Оптимістичніше всього налаштована молодь NОТ 18 до 34 років, а також респонденти з вищою освітою. Песимісти - люди з тяжелим матеріальним становищем і, як не дивно, ті, чий вік від 35 до 44 лет.

Не так я вас любив, як ви стогнали ...


Впрочем, тільки шлюбної темою соціологи не обмежилися. Вони вирішили провести анонімний опитування серед москвичок у віці від 25 до 35 років. Кого-то його результати, може, і вразять, але мене після походу у свінг-клуб вони зовсім не удівілі.
Учение, до речі, довго сумнівалися, чи варто проводити дослідження на інтимну тему. Адже за деякі питання можна і по обличчю отримати. Але, як з'ясувалося, москвічкі дуже навіть не проти поговорити 'про це'. Дві з трьох жінок обговорюють інтімние подробиці з подружками і майже всі (90%) - з партнером.

33% москвичок займаються анальним сексом, 14% 'сплять' з подружками в відсутність мужей, 11% знімають заняття любов'ю на відеокамеру, а кожна четверта согласілась б брати участь у груповуха. І це ще не самі шокуючі прізнанія.

58% опитаних москвичок сказали, що після знайомства вони самі пропонують мужчіне зайнятися коханням. У них, сміливих, активних, секс з новим партнером случается зазвичай після першого-другого, ну максимум - третього побачення. Зате у оставшіхся - тільки через три місяці.

Большінство москвичок (59%) дозволяють своєму партнерові читати порножурнали, общаться зі своїми подружками і ходити на стриптиз. При цьому 43% самі танцюють нагішом перед своїм благовірним, і кожна третя відвідує чоловічий стриптиз.

38% зізналися, що змінюють своєму постійному партнерові (решта, мабуть, просто не зізналися). І хоча сексуальним життям задоволені 75% опитаних, большінство з них (39%) імітують оргазм. Майже всі 'незадоволені' (21%) отоваріваются в секс-шопах інструментами 'я сама' (знаєте, є такі кумедні вібрірующіе іграшки?).


70% опитаних ' мучаться 'еротичними снами, а кожна третя мріє зайнятися любовью з партнером набагато молодше себе. Але це ще що. 25% жінок покаялися, что іноді займаються сексом в громадському місці, 23% мастурбують при партнере, половині жінок подобається оральний секс, 18% практикують рольові ігри з переодеваніямі. Рівне у половини опитаних траплялися романи з одруженими мужікамі, і знову-таки половина жінок зізналися, що у них були випадкові связі.
Браузер Загалом, молоді москвички, м'яко кажучи, сексуальні і розкріпачена, а якщо виразіться грубіше - справжні повії. Втім, як вважають соціологи ROMIR Monitoring, жінки, які відповідали на питання, в деяких випадках могли трохи спутать особисте життя з фантазіями. Як-то не віриться, що дівчина кожна п'ята іграет з чоловіком у переодягання, і зовсім вже дивно, що кожна четверта має прівичку займатися сексом в громадському місці.

Такая ось любов. Ну що, поздоровляти вас тепер з Днем усіх закоханих?

Анна Василькові

Джерело: Mk.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-02 13:31:13

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 09:52:24

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:13:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 10:43:01

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 04:42:31

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 07:43:23

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 07:52:13

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 07:32:50

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 11:50:51

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02