недбала вакцинація винна в розростанні СНІДу в Африці?

Недбала вакцинація винна в розростанні СНІДу в Африці?

Африканська пандемія СНІДу викликана швидше недбалим використанням голок при диспансеризації, ніж ризикованим сексом, йдеться в опублікованому сьогодні звіті міжнародної групи вчених. За їх оцінками, більше половини випадків захворювання СНІДом в Африці викликано застосуванням нестерилізованих голок.

Це заяву, що протистоять переконання, що в 90% випадків хвороба передається половим шляхом, має на увазі, що африканська пандемія СНІДу - результат небрежной медичної практики та погано організованих програм вакцинації. NУчение стверджують, що докази цього скидалися з рахунків через 'вкоріненого убежденія в сексуальності африканців і бажання продемонструвати довіра до сістеме охорони здоров'я'.

Експерти по СНІДу вчора відкинула цю теорію, не заперечуючи, однак, що деякі віди ВІЛ-інфекцію переносилися за допомогою брудних голок. 'Певний відсоток зараженій унаслідок медичного втручання є, - сказав професор Майкл Адлер з University College London Medical School. - Але дуже сумніваюся, що він так великий, як вони стверджують'.

Браузер команду обвинувачів входять експерти з ВІЛ і охорони здоров'я, очолювані Девідом Гісселькуістом, антропологом з Пенсільванії.

Браузер трьох самостійних статтях, опублікованих ними в International Journal of STD and Aids, йдеться, що лише близько 30% випадків СНІДу в Африці передаються половим шляхом, а не 90%, як стверджувалося раніше. Виявлені ними 'аномалії' могут пояснюватися по-різному, згодні вчені. Але 'безпристрасна оцінка наших данних цілком залежить від готовності відмовитися від лицемірства, оскільки нинешніе подання занадто глибоко вкорінені', пишуть вони.

Д-Гісселькуіст р сказав учора, що він не знайшов достовірних даних, науково подкрепляющіх заявлену в 1988 р. оцінку, що 90% ВІЛ-інфекцій передається половим шляхом. Ця цифра 'не відповідає даним, що були на той час'.

Цель нового дослідження - не налякати людей, сказав він, а показати важливість грамотного проведення медичних заходів, наприклад, використання лише одноразових шприців. 'Люди можуть отримати високоякісне медичне обслужіваніе в Африці, питання лише в тому, щоб все робити правильно', - сказав Його.

Якщо він правий, то тоді це стосується не тільки Африки, але й Азії з Китаєм, де небрежное використання шприців послужило поширенню ВІЛ-інфекцію. Експерти согласни, що в багатьох країнах голками неодноразово користуються, деколи лише на всякій випадок обполіскуючи їх у чашках з несвіжою водою, і це дуже серйозна проблема.

По оцінками Світової організації здоров'я, неправильне використання шприців ведет до 5% зараження ВІЛ-інфекцією, і вже утворено новий підрозділ ООН, Safe Injection Global Network, яке відповідальне за пропаганду соответствующіх знань. Але його головна мета - гепатит, який частіше передається такім шляхом, ніж ВІЛ.

Експерти вказують, що якби справа була в брудних голках, то гепатит В распространілся б по Африці та Азії швидше, ніж СНІД.

'Нам не надали ніяких нових даних, - сказав професор Адлер. - Вони уверяют, що у вчених зашорени очі, і з цим можна погоджуватися або не соглашаться. Але вони нічого не довели, і їх аналіз заснований на даних 80-х років. Nа адже зараз люди куди більше піклуються про чистоту при медичних вмешательствах '.

Профессор Рой Андерсон, експерт-епідеміолог з лондонського Imperial College, сказал:' Зрозуміти, як поширюється інфекція, дуже складно, не проводячи групповое дослідження, при якому групи хворих зіставляються з такими ж группамі здорових. Коли це робиться по СНІДу, і визначаються фактори ризику, виделяются два з них. Перший - це сексуальна поведінка, а другий - наявність у больного інших передаються статевим шляхом хвороб, які полегшують зараження ВІЧ-інфекцією. Число ін'єкцій, які будь-хто отримав, не входять в ряд
факторов ризику '.

Д-р Клайв Евіан, фахівець зі СНІДу та ВІЛ при Головній лікарні Йоганнесбург, также піддав висновки вчених сумнів. 'Цілком можливо заразитися СНІДом від Використано голки, в якій міститься свіжа кров хворого. Ми це знаємо. NОднако якщо ВІЛ поширюється при уколі, було можна б очікувати, що хвороба у одінаковой концентрації проявить себе у всіх вікових групах. Цього між тим не відбувається. Переважна кількість хворих на СНІД зосереджено серед представітелей сексуально активного віку ', - сказав він.

Однако дослідження, результати якого опубліковані в грудні Фондом Нельсона Мандели і Південно-Африканським Науково-дослідним радою з гуманітарних наукам , виявило, що 5,6% дітей у віці 2-14 років заражені ВІЛ-інфекцією.

'Це більш, ніж можна було би пояснити передачі ВІЛ від матері до дитини чи сексуальной активність, - сказала Олів Шісана, прес-секретар Ради. - У дальнейшем ми маємо намір розглянути можливість сексуального насильства і застосування нестерілізованних голок '.

Д-р Кріс Ума, голова благодійної програми з охорони здоров'я ActionAid Kenya, заявив, що звинувачення на адресу медиків' при зіткненні з действітельностью розлітаються на порох '. У Кенії, сказав він, медичні процедури проводятся в основному ретельно, і все-таки відсоток захворюваності ВІЛ зростає. 'Звичайно, необходімо піклуватися про те, щоб охорона здоров'я працювало як повинно. Але все-таки переважна більшість хворих в Африці отримало інфекцію вследствіе гетеросексуальних контактів '.

Д-р Кейт Хенкінс з UNAIDS не згодна із звинуваченнями. 'Ми вже три тижні зайняті консультаціямі та переглядом всіх наявних даних, - сказала вона. - Саме страшное трапиться, якщо люди перестануть приводити дітей на щеплення або ж пользоваться презервативами. Якщо вони повірить, що сказане раніше про СНІД - неправда і не треба слідувати нашим рекомендаціям, наслідки будуть жахливі '.

С тих пір, як на початку 80-х почалася епідемія СНІДу, налічується 28 млн случаев зараження, більшість з них - в Африці.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 14:04:20

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 13:48:10

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02