Якщо ваша донька-підліток обожнює модні журнали і воліє їсти поодинці, то треба бути насторожі, попереджають іспанські лікарі

Якщо ваша донька-підліток обожнює модні журнали і воліє їсти поодинці, то треба бути насторожі, попереджають іспанські лікарі

Іспанські підлітки все частіше вдаються до дієт у прагненні мати 'ідеальну' фігуру. Як показало дослідження, проведене мадридським управлінням охорони здоров'я, особливо прихильні дієтичного харчування дівчинки у віці 15-16 років.

Кожна третя з них упевнена в тому, що страждає від зайвої ваги і по етой причини регулярно сідає на дієти, до того ж нерідко використовуючи самі радікальние заходи в прагненні схуднути.
Як досить тривожний факт фахівці розцінили визнання 12 проц опитаних девочек, що вони неодноразово пробували взагалі нічого не їсти впродовж суток і більше. Ще 10 проц використовували такий радикальний метод скинути вагу як іскусственние позиви до блювоти після їжі. Мало того, порівняльний аналіз показав, что за останні 5 років кількість хлопчиків-підлітків, які вдаються до різних діетам, зросло відразу на 25 проц, тобто росло темпами, в три рази превишающімі аналогічний показник у групі дівчаток-підлітків.

Браузер свою чергу лікарі клініки, яка діє при університеті Наварри, провели подробное дослідження досить великої групи юних представниць слабкої пола у віці від 12 років до 21 року. Опитавши без малого 3 тис осіб, вони убеділісь в тому, що 4 проц з них харчуються абсолютно неправильно. Подальша проверка здоров'я представниць групи ризику показала, що деякі з них уже страждають на анорексію і булімією. Лікарі повторили дослідження через півтора года і з'ясували, що за цей час в тій же самій групі з'явилося ще 90 людей с явними симптомами анорексії і булімії.

Браузер результаті лікарі з Наварри переконалися, що 4 проц дівчаток-підлітків складають стабільную групу ризику через нездорового прагнення схуднути за всяку ціну. При етом були виявлені три основні чинники, що підвищують небезпеку захворювання анорексіей і булімією. По-перше, дослідження показало, що 14 проц підлітків предпочітают є поодинці в прагненні позбутися від батьківської опіки. Цей фактор лікарі визначили як найбільш тривожний, оскільки безконтрольне харчування увелічівает ризик захворювання відразу втричі.

Второй фактор - це регулярне читання молодіжних журналів, культивують пресловутий культ краси. Таким чином лікарі зайвий раз вказали на небезпеку попиток деяких засобів масової інформації безпосередньо пов'язати успіх в житті з фізіческім досконалістю, що на практиці нерідко підміняється граничної худобой манекенниць.

і, нарешті, третій фактор, що сприяє появі анорексії і булімії у девочек-підлітків, - це погані відносини між їхніми батьками. З'ясувалося, що в групу ризику входить багато дівчаток, батьки яких розлучилися або роками живуть на межі розлучення. Виявилося, що сімейні негаразди збільшують ризик захворювання подростков анорексією відразу вдвічі. Іншими словами, якщо в сім'ї, де батьки постоянно лаються, росте донька, надмірно захоплюється модними журналами, та до тому ж віддає перевагу є на самоті, то досить імовірно, що вона не тільки входіт до групи ризику, але і, можливо, вже відчуває перші симптоми анорексії або булімії.

Характерно, що в більшості випадків в Іспанії страждають від цих захворювань деті із забезпечених сімей. Малолітні жертви культу тіла чудово обізнані о достоїнства тих чи інших дієт, однак у них немає ні найменшого уявлення про том, що постійне прагнення схуднути позначається на рості і веде до стресів, заніженной самооцінці і в остаточному підсумку до хвороб. Найчастіше дівчата навіть не отдают собі звіту в тому, що вже захворіли анорексією, і потрапляють до лікарів із вже сільно прогресуючою формою недуги.

Прі цьому багато підлітки сідають на дієти не під впливом модних журналів, а по той простої причини, що в дитинстві батьки їх елементарно перегодовувати. NВрачі-дієтологи констатують, що серед іспанців чимало тих, хто неправильно корміт своїх дітей, вносячи в їх меню занадто жирні страви і дозволяючи їм є чересчур багато солодощів. Спільне дослідження, проведене фахівцями двух столичних клінік і Автономного університету Мадрида, показало, що кожен третій дитина у віці 6-7 років страждає від надмірної ваги, а кожен десятий относітся до категорії здорових дітей. Це, так би мовити, інший бік медалі ...

За матеріалами: Rol.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-07 13:06:29

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-07 12:23:14

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-07 18:21:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-07 12:07:21

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-06 17:23:55

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-07 12:01:13

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-06 17:24:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-07 19:48:01

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-07 21:30:53

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-07 17:16:29

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-07 17:19:29

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-07 12:16:54

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-07 17:18:41

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-07 21:57:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-07 20:49:08

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-07 20:19:26

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-06 17:26:09

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-07 21:29:41

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-06 17:26:10

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-07 21:41:01