Засідання Московської школи ревматологів. Нові методи лікування.

Засідання Московської школи ревматологів. Нові методи лікування.

26 лютого 2003 - У Московському ревматологічному центрі відбулося засідання Московської школи ревматологів. На ньому були оприлюднені і обговорені результати нещодавно проведених досліджень на базі Інституту Ревматологія АМН Росії нового препарату «Гаарава» для лікування ревматоїдного артриту.

За даними медичної статистики, на сьогоднішній день в «рейтингу хвороб человечества» захворювання суглобів займають одне з перших місць, набагато обігнавши сердечние та онкологічні хвороби. Серед ж захворювань суглобів саме підступне -ревматоїдний артрит (РА).

РА - тяжке хронічне захворювання невідомої етіології. Його виникнення может бути обумовлене як генетичним чинником, так і впливом зовнішнього середовища. NДля РА характерно симетричне ураження суглобів, постійні болі, скутість в суглобах, порушення їх функцій. Врешті-решт, хвороба призводить до ранньої інвалідності.

По даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), зараз у світі ревматоідним артрит страждає близько 2% населення. У Росії ж - 1%. Причому женщіни хворіють у три рази частіше, ніж чоловіки. У зв'язку із зростанням захворюваності в 2000 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила «Декаду кісток і суставов», яка триватиме аж до 2010 року. У ній вже взяли участь свише 700 міжнародних громадських організацій. Мета Декади - привернути вніманіе суспільства до однієї з найсерйозніших проблем нового століття - ревматіческім захворювань.

Ревматоідному артриту частіше схильні люди похилого віку. У той самий час зростання заболеваемості спостерігається і серед молодих людей. Фактори ризику: погана наследственность, регулярне вживання кави, а також численні пологи і чрезмерное куріння (20 і більше сигарет на день). Причому у курців зі стажем 40-50 лет ризик захворіти в 13 разів вище, ніж у некурящих. У людей же, які випивають у теченіе дня більше 11 чашок кави, цей ризик збільшується в 15 разів.

Недавно в Інституті ревматології АМН були завершені дослідження нового базісного препарату «Гаарава» /лефлуномід (компанія «Авентіс Фарма») від ревматоідного артриту.

Ісследованія, в яких впродовж 1,5 місяців приймали участь 200 добровольцев, довели ефективність нового препарату відносно клінічних проявленій РА. Що тільки підтвердило результати серйозних клінічних іспитаній, що проводилися в Європі і США. Там ефективність і безпеку лефлуноміда встановлювалася при проведенні протягом 2 років трьох рандомізірованних випробувань серед 896 пацієнтів.

Клініческій ефект - зменшення суглобового синдрому, зниження ШОЕ, зниження уровня антитіл по другому типу колагенів. Відзначено поліпшення функціональних способностей хворих, уповільнення запальних процесів в суглобах. Як все базісние кошти, препарат може викликають побічні ефекти, однак вони виражені значітельно менше, ніж у інших препаратів цього ряду.

Браузер ході досліджень не було відзначено жодного серйозного побічного ефекту. NПолученние дані свідчать про безпеку препарату і його безумовної еффектівності для поліпшення якості життя хворих.

Браузер засіданні взяли участь:

Коган Клара Марківна, головний ревматолог р. Москви
Насонов Євгеній Львович, член-кореспондент РАМН, професор, директор Інституту Ревматологіі АМН Росії
Балабанова Римма Михайлівна, професор, керівник відділу профілактики і коррекціі аутоімунних порушень
Чічасова Наталія Володимирівна, професор, ММА ім. С.А. Сеченова

Московская школа ревматологів створена в 1999р при Московському ревматологічному центре. Голова Школи - ревматолог головний Москви К. М. Коган.
NЗадачі Школи полягають у надання московським фахівцям інформації про нових методи лікування ревматоїдних захворювань.

Контактное обличчя: Жанна Гарібян
тел. (095) 291 24 45; garibian@apcom.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-06 17:57:30

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-06 17:23:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-06 17:23:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-06 17:23:55

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-06 17:23:55

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-06 17:24:07

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-06 17:24:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-06 17:24:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-06 17:24:20

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-06 17:24:20

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-06 17:24:21

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-06 17:24:33

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-06 17:24:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-06 17:24:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-06 19:57:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-06 17:24:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-06 17:26:09

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-06 17:26:10

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-06 17:26:10

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-06 17:26:23