Переможець''Платинової Унції''відправиться на конференцію Інституту Адама Сміта

Переможець''Платинової Унції''відправиться на конференцію Інституту Адама Сміта

Переможець у номінації« Препарат року. Російський препарат »відправиться на міжнародну конференцію Інституту Адама Сміта.

Всього через місяць стануть ізвестни переможці« Платинової унції 2002 ». Під акомпанемент джазового оркестра Георгія Гараняна, гості офіційної церемонії нагородження Конкурсу окунутся в колоритну атмосферу Америки часів сухого закону. Учасників очікує незабиваемое шоу за участю зірок вар'єте, банкет і, найголовніше - переможці «Платинової Унції 2002»

Переможець в номінації« Препарат року. Російський препарат »відправиться на міжнародну конференцію Інституту Адама Сміта абсолютно безкоштовно. Це стало можливим у рамках співпраці pr -агентства Pressto , автора і беззмінного організатора Конкурсу «Платинова унція» , і Інстітута Адама Сміта, вже дев'ятий рік проводить традиційну конференцію 'Охорона здоров'я і фармацевтичний ринок Росії».

Церемонія награжденія переможців конкурсу« Платинова Унція 2002 »відбудеться 4 квітня 2003 года о 18 год. 30 хв. в театрі-вар'єте «Радіус-Хол» за адресою: м. Москва, проспект Миру, д.72.

Інформація про конференції« Охорона здоров'я та фармацевтичний ринок Росії ».

21 і 22 мая 2003 р., в Гранд Готелі Європа (Санкт-Петербург) пройде дев'ятий международная конференція Інституту Адама Сміта «Охорона здоров'я та фармацевтіческій ринок Росії».

Серед питань включених у повестку конференції цього року:

¦ питання вступу Росії до СОТ і вплив цього процесу на отечественние і іноземні компанії. Андрій Кушніренко - Директор Департаменту таріфного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі, виступіт з доповіддю і відповість на Ваші запитання.

¦ сертифікації ЛЗ і вплив, яке здійснило введення такої системи на ринок в цілому. Дане питання буде винесено на порядок дискусії, яка начнется 21 травня, приблизно о 11.30 ранку.

¦ стратегії вітчизняних виробників по утриманню і подальшому увеліченію частки ринку. По цій темі, своєю думкою поділиться компанія «Нижфарм»

¦ питання інвестицій і фінансування , які стають все більш актуальнимі. Інвестиційний сегмент конференції буде представлений доповідями Заместітеля Міністра з економічного розвитку та торгівлі Юрія Ісаєва (на данний момент - попереднє підтвердження), Валерія Хайкіна - Голови Комітета біологічної і медичної промисловості Торгово-промислової Палати РФ, а також Мішеля Перірена - Голови Правління , Raiffeisenbank

¦ конкретний приклад первинного публічного розміщення акцій Аптек 36.6. Презентація підготовлена спільно Артемом Бектеміровим - Генеральним директором Аптечной мережі 36.6 та Дмитром Кушаевим - Керуючим Директором та Начальником Департамента інвестиційно-банківських операціях ING Investment Banking. Після презентаціі Дмитро їсть і Артем Бектеміров проведуть обговорення по фінансірованію фармацевтичного ринку

¦ і далеко не останнє питання про консолідацію . З доповіддю виступить Віце-Президент першого консолідованого дистриб'ютора - Давид Панікашвілі.

Стати делегатом конференції можна зареєструвавшись або на сайті www.asi-conferences.com , де також будут розміщені імена нових доповідачів і додаткова інформація про конференціі, або за наступними номерами:

телефон: 44 (20) 7490 3774, факс: 44 (20) 7505 0079, ел. адреса: pharma@asi-conferences.com

СПОНСОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

NovoNordisk, Avanta , Baker & McKenzie, Raiffeisenbank


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-05 09:24:19

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-05 00:05:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-04 22:37:06

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-05 11:37:48

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-04 17:31:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-04 00:34:15

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-05 02:37:51

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-05 11:35:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-05 11:37:54

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 18:25:20

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-05 10:29:57

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 18:25:19

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 18:25:34

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-04 00:17:36

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-05 12:29:23

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 18:24:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-04 08:05:09