Відбулося вручення російського фармацевтичного «Оскара»

Відбулося вручення російського фармацевтичного «Оскара» Гангстери, джаз і всі зірки російської фармацевтики панували увечері 4 квітня 2003 року в московському театрі- вар'єте «Радіус-Хол». Тут проходила Офіційна Церемонія Нагородження переможців Відкритого конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Платинова унція-2002».

Кінорежисер, він же ведучий Церемонії, протягом вечора «знімав» фінальную сцену фільму «Платинова лихоманка». Атмосфера Америки часів сухого закона химерно сплелася в ньому з реаліями сучасного російського фармринку. NБраузер ролі головних героїв «фільму» були зайняті переможці Конкурсу. Колорит «гарячих» 30-х років допомогли створити джазовий оркестр Георгія Гараняна, ісполнітелі степу, фокстроту, танго, рознощики газет, чистильники взуття та «гангстери», розливають «контрабандне» віскі. Глядачами самого захоплюючого фармацевтіческого «трилера» року стали 350 обраних представників отечественного фармсообщества. А місце російського фармацевтичного «Оскара» заняла «Платинова унція».

Заступник Міністра Охорони здоров'я РФ Антон Катлінскій, кажучи про конкурс «Платинова Унція 2002» відзначив , що всі переможці по праву отримали свої награди. Він висловив надію, що «Унція» допоможе їм зберегти високі стандарти в роботі, завдяки яким вони перемогли.

Генеральний директор компанії «СІА Інтернейшнл» Ігор Рудинський нагадав, що презідентом США в 30-і роки був Франклін Д. Рузвельт. Він заклав основи «нового курса» економіки, побудованої на засадах чесної конкуренції. Саме ця сістема реформ згуртувала підприємців і сприяла економічному под'ему. Для сучасної Росії ідеї Рузвельта актуальні і сьогодні, і «Платинова унція» - яскравий тому приклад, оскільки Конкурс зібрав воєдино всіх участніков фармринку: від невеликих аптек до міжнародних корпорацій.

Конкурс підтримали дистриб'юторські компанії « Росмедкомплект »і« Шрея Корпорейшнл », а також вітчизняний виробник ліків «акрихіну». На думку Сергея Жлудова, генерального директора компанії «Росмедкомплект», Конкурс близький Його компанії за духом новаторства. «Платинова унція» визначає та оголошує общественності імена кращих на ринку, а «Росмедкомплект» відстежує появу нових високотехнологічних препаратів і забезпечує ними російських хворих. NОфіціальное дослідницьке агентство Конкурсу - «РОМИР-Моніторинг» - провело опрос по номінації «Компанія і персона року». Компанія «Астрапейдж» забезпечила круглосуточную роботу гарячої лінії «Платинова унція».

Довідка про Конкурс «Платинова унція»

У 2002 р. Відкритий конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Платинова унція» проводиться вже втретє. Конкурс проходить під егідою МОЗ РФ. Він націлений на формування умов, що сприяють розвитку фармацевтичної отраслі Росії. Конкурсантом може стати будь-який учасник російського фармринку. NУчастіе в Конкурсі для всіх є безкоштовним. Щорічно у квітні підводяться ітогі і проходить нагородження переможців «Платинової Унції». Офіційним аудітором результатів Конкурсу є компанія Deloitte & Touche. Експертний Совет сформований з найбільш авторитетних і відомих персон галузі. У Оргкомітет «Платинової Унції» входять: The Boston Consulting Group, Ward Howell International, RMBC, ЦМІ «Фармексперт», «Креатив-студія ПРЕССТО». Автор ідеї та бессменний організатор Конкурсу - PR-агентство «Креатив-студія ПРЕССТО ».

Переможцями Конкурсу« Платинова Унція-2002 »стали:

Номінація «Препарат року»:

підномінація «Іноземний препарат» - протипухлинну засіб для лікування рака молочної залози і раку легенів препарат «Таксотер», «Авентіс Фарма»

підномінація «Російський препарат» - новий клас препаратів шкірного і загального действія « ретиноїди », ЗАТ« Ретіоноіди »

Номінація« Аптека року »:

підномінація« Міська аптека »-« Сімейна аптека », м. Барнаул

підномінація «Аптечна мережа» - «ФАРМАКОР», м. Санкт-Петербург

підномінація «Сільська аптека» - Аптека № 42, м. Зеленогорськ, Красноярський край

Номінація «Менеджер року»:

підномінація «Менеджер Російської компанії» - Мазир Олександр Георгійович, Діректор ЗАТ «СІА-Самара», м. Самара

підномінація «Менеджер іноземній компанії» - Лисікова Галина Олексіївна, Генеральний Директор «ГлаксоСмітКляйн»

Номінація «Проект року»:

підномінація «Маркетинговий проект товаропровідної мережі» - Система Пільгового Обеспеченія Населення («СЛОН»), МУП «Пермські аптеки», м. Перм за проект з обеспеченію лікарськими засобами населення, має право на пільги при амбулаторном обслуговуванні

підномінація «Проект у галузі впровадження нових технологій» - «Дітям краще», аптечная мережа «Крихітка Єнот», ТОВ «Андромеда», м. Нижній Новгород за створення спеціалізірованних дитячих аптек на базі молочних кухонь

Номінація «Філія року»:

підномінація «Дистриб'ютор лікарських засобів» - «СІА Інтернейшнл», м. Санкт -Петербург

Номінація «Персона року»:

підномінація «Державний і громадський діяч» - Катлінскій Антон Вікентьевіч, Заступник Міністра Охорони здоров'я РФ

підномінація «Підприємець року» - Рудинський ІгорьФеліксовіч, Генеральний діректор «СІА Інтернейшнл ЛТД»

Номінація «Компанія року»:

підномінація« Російський виробник лікарських засобів »- ВАТ« Нижфарм »

підномінація« Іноземний виробник лікарських засобів »- Bayer AG і Gedeon Richter

підномінація «Дистриб'ютор лікарських засобів» - ЗАТ «ЦВ Протек»

Номінація «Журналіст року»:

підномінація «Спеціалізована преса» - Лактінова Олена Серафимівна, « Московські аптеки »

підномінація« Центральна преса »- Любавіна Катерина Ремовна,« Коммерсант »

Спеціальні призи Оргкомітету присуджені :

компанії «Солвей Фарма» за досягнення у сфері інтернет-технологій

компанії «Пліва» за підтримку фармацевтичних підприємств у навчанні новим технологіям - проект «Пліва - двадцять перше століття»


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02