Лабораторна діагностика

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Аналіз крові покаже, де болить

Аналіз крові покаже, де болить - Простий аналіз крові може стати першою об'єктивною оцінкою того, наскільки гостро людина відчуває біль. Цей спосіб може виявитися дійсно безцінним для лікарів, що працюють з маленькими дітьми, людьми в несвідомому стані або людьми, не здатними до повноцінного комунікації.

Чого чекати від результатів аналізу?

Чого чекати від результатів аналізу? - Що головне в лікуванні хвороби? Прийом ліків? Дотримання рекомендацій лікаря? Головне - точно знати, що ми лікуємо! Не помилитися у постановці діагнозу і призначення лікаря допомагають аналізи.

Скоро з'явиться новий спосіб ідентифікації мікробів-збудників

Скоро з'явиться новий спосіб ідентифікації мікробів-збудників - Штучна одноланцюжкові ДНК, в яку включені мікрочастки золота, може виявитися потужним інструментом медичної діагностики. Так вважають американські хіміки з Північно-Західного університету Роберт Летцінгер і Чед Міркін.R

Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі - Поряд з ОАК, калом на яйця глистів, реакцією Вассермана, дослідженням крові на ВІЛ, вимірюванням артеріального тиску і записом ЕКГ, R-графія органів грудної клітини загальний аналіз сечі включено до переліку обов'язкових досліджень, який слід проводити всім первинно звернулися хворим незалежно від передбачуваного діагнозу.

Клінічна оцінка швидкості осідання еритроцитів

Клінічна оцінка швидкості осідання еритроцитів - Швидкість осідання еритроцитів у нормі змінюється залежно від віку і статі. У новонароджених ШОЕ рідко вище 2 мм /год, ймовірно, через високий гематокриту, малого вмісту в крові білків взагалі і глобулінів зокрема, гіпохолестерінеміі, ацидозу

мікрометодом визначення актвності трипсину в біологічних рідинах

мікрометодом визначення актвності трипсину в біологічних рідинах - Визначення активності трипсину є важливим критерієм в діагностиці гострого панкреатиту. До теперішнього часу основним методом визначення активності трипсину був метод Ерлангера в модифікації Шатернікова. Недоліками даного методу є його велика вартість, похибка пов'язана з нелінійністю залежності зміни оптичної щільності стандартного розчину р-нітроаніліна від його концентрації для побудови калібрувального графіка, складність розрахунків.

Новий Діагностикум для паралельного визначення патогенов в сечі

Новий Діагностикум для паралельного визначення патогенов в сечі - Розроблений новий мПЦР Діагностикум для одночасного визначення Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealyticum, Corynebacterium spp. Та seudomona aeruginosa в сечі.

Створено перший медичний реактив для виявлення вірусу атипової пневмонії

Створено перший медичний реактив для виявлення вірусу атипової пневмонії - У Китаї дозволено продаж першого у світі медичного реактиву для виявлення вірусу атипової пневмонії в крові людини. Він дозволяє визначити наявність вірусу в перші десять днів захворювання.

Новосибірські лікарі визначають стан здоров'я по волоссю

Новосибірські лікарі визначають стан здоров'я по волоссю - Лікарі Сибірського Центру біотичної медицини (ЦБМ) запровадили в практику метод аналізу дефіциту мікро-і макроелементів людини, досліджуючи зріз його волоса.

Японці навчилися ставити діагноз по одному волосу

Японці навчилися ставити діагноз по одному волосу - У Японії завершено роботи по створенню системи комплексної діагностики стану організму, в основу принципу дії якої покладено ... дослідження хімічного складу людського волосся. R

Аналіз слини для визначення раку

Аналіз слини для визначення раку - безболісний і точніший, ніж аналіз крові - Американська Академія Загальної СтоматологііAcademy of General Dentistry повідомила про створення нового методу ранньої діагностики раку грудей. Для постановки діагнозу достатньо взяти аналіз слини.

Штучна ДНК

Штучна ДНК - потужний інструмент діагностики - Штучна одноланцюжкові ДНК, в яку включені мікрочастки золота, може виявитися потужним інструментом медичної діагностики. Так вважають американські хіміки з Північно-Західного університету Роберт Летцінгер і Чед Міркін.

Новинки діагностики раку молочної залози

Новинки діагностики раку молочної залози - Доведено, що лізофосфатідная кислота може використовуватися в якості 'індикатора' ефективності лікування жінок з гінекологічними пухлинами. R

Перша програма франчайзингу в російському лабораторному бізнесі

Перша програма франчайзингу в російському лабораторному бізнесі - ТОВ« Незалежна лабораторія ІНВІТРО »- найбільша російська мережа процедурних кабінетів лабораторної діагностики оголошує про запуск програми франчайзингу. Це перший досвід в російському лабораторному бізнесі з продажу франшиз.

кофеїнової дихальний тест для визначення функції печінки

кофеїнової дихальний тест для визначення функції печінки - В Австралії проведено дослідження ефективності кофеїнового дихального тесту для визначення функції печінки.

Розроблено новий тест для ранньої діагностики раку нирок

Розроблено новий тест для ранньої діагностики раку нирок - Щорічно тільки в США, у 35000 людей діагностується рак нирок. 12000 з них гинуть. Розроблено новий тест дозволяє своєчасно діагностувати це небезпечне захворювання.

Треба знати міру

Треба знати міру - Кожен дбає про своє здоров'я сучасний інтелектуал знає, що періодично треба обов'язково перевіряти у себе рівень холестерину і цукру в крові. Але виявляється, що ...

У Японії вимірюватимуть стрес по слині

У Японії вимірюватимуть стрес по слині - Фахівці японських компаній 'Yamaha Motor' і 'Nipro' спільно з вченими з університету Тояма (Toyama University) завершили розробку приладу для вимірювання рівня стресу , повідомляє Future Technology News.

Всі аналізи можна робити удома самостійно

Всі аналізи можна робити удома самостійно - Американська компанія Akers Biosciences збирається випустити в продаж набір тестів для домашніх аналізів. У комплект входитимуть тести на ВІЛ-інфекцію, хламідіоз, анемію та лактозною непереносимість.

Геннадій Онищенко: Розгорнуто мережу лабораторій для діагностики SARS

Геннадій Онищенко: Розгорнуто мережу лабораторій для діагностики SARS - Російські медики приймають заходи з профілактики та недопущення на територію країни атипової пневмонії. Про це заявив головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко. 'Сьогодні ми знову повернулися до термометрії, потім ми, особливо в прикордонних територіях, ведемо роботу з медиками', - відзначив він.

Розроблено швидкий, простий і недорогий метод виявлення урогенітального хламідіозу

Розроблено швидкий, простий і недорогий метод виявлення урогенітального хламідіозу - Співробітники Кембріджського університету розробили швидкий, простий і недорогий метод виявлення урогенітального хламідіозу - найпоширенішої з інфекцій, що передаються статевим шляхом . Це захворювання, збудниками якого служать паразитичні одноклітинні організми, нерідко стає причиною жіночого безпліддя.

Шкода генетичних тестів

Шкода генетичних тестів - Тільки у 30% жінок, у яких була виявлена позитивна реакція на наявність мутацій в генах, що викликають розвиток раку молочної залози, розвинулося захворювання.

Кілька компаній США і Великобританії підготували до випуску у вільний продаж спеціальні набори тестів для домашньої діагностики різних захворювань

Кілька компаній США і Великобританії підготували до випуску у вільний продаж спеціальні набори тестів для домашньої діагностики різних захворювань - Кілька компаній США і Великобританії, скооперувавшись, підготували до випуску у вільний продаж спеціальні набори тестів для діагностики різних захворювань поза лікувальних установ. Зазначені набори містять тести на ВІЛ-інфекцію, хламідіоз, анемію, непереносимість лактози і деякі інші, не менш важливі захворювання і стани. R

штрихкодових тестер крові

штрихкодових тестер крові - швидкісна мінілабораторій для складного аналізу крові - Зміни у складі білків плазми крові здатні багато що розповісти про стан організму. Часто вони рапортують про тієї чи іншої хвороби (рак, захворювання серця). Для медиків профіль білків - жалібна книга тіла. Ось тільки клінічні тести з широкій гамі цих сполук проводяться рідко. Дорого та й довго. Все може змінити новий чіп. R

Британці навчилися за годину виявляти причину діареї по запаху

Британці навчилися за годину виявляти причину діареї за запахом - Брітансіке дослідники з Брістолького університету і Університету західної Англії (University of Bristol and the University of the West of England) створили прилад , який за 'запаху' швидко діагностує кишкову інфекцію, повідомляє BBC News.

Розроблено новий метод тестування на допінг

Розроблено новий метод тестування на допінг - Вчені упсальским університету розробили новий метод тестування на допінг. Він дешевше і швидше, ніж вже відомі, і дає можливість виявити навіть мінімальні кількості еритропоетину /ЕРО /. За допомогою нового методу можна буде відрізняти штучний препарат від гормону, який у невеликих кількостях міститься в організмі кожної людини як заповнюють недолік червоних кров'яних тілець. R

У розпорядженні лікарів з'явилися тести для експрес-діагностики''китайської пневмонії''

У розпорядженні лікарів з'явилися тести для експрес-діагностики''китайської пневмонії''- Американські імунологи розробили тест-систему для діагностики 'китайської пневмонії' , або 'важкого гострого респіраторного синдрому' (SARS). Передбачається, що вона буде використовуватися для диференційної діагностики SARS з іншими респіраторними інфекціями і атиповими пневмоніями. R

Виконання аналізів на дому

Виконання аналізів на дому - Виконання аналізів на дому - нова послуга, яку запровадила в Москві Компанія «Столиця-Медікл». Це пропозиція виявилася затребуваним як лікарями, так і пацієнтами.

Нові досягнення в діагностиці раку простати

Нові досягнення в діагностиці раку простати - Дослідники зробили перші кроки в напрямку використання простого аналізу сечі для виявлення раку передміхурової залози. Про це повідомив в середу британський журнал Nature.

Створено перший у Росії тест на атипову пневмонію

Створено перший у Росії тест на атипову пневмонію - 12.05.2003 в саратовському інституті 'Мікроб' пройшла нарада, на якому директор НДІ Володимир Кутирев повідомив, що в інституті завершена робота по створення тесту, що дозволяє визначити наявність в організмі людини вірусу атипової пневмонії (SARS). Так як у Росії самого вірусу немає, вчені розробили тест-систему за його комп'ютерної моделі.

FDA схвалило аналіз крові для діагностики раку яєчників

FDA схвалило аналіз крові для діагностики раку яєчників - Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) схвалило перше дослідження крові, що дозволяє - до лапоротоміі і біопсії - діагностувати рак яєчників, навіть якщо методами променевої діагностики захворювання не виявлено.

Продукція компанії «Алкор Біо» відзначена європейським знаком якості РЄ

Продукція компанії «Алкор Біо» відзначена європейським знаком якості СЕ - Навесні 2007 року компанія «Алкор Біо» - один з лідерів серед вітчизняних виробників реагентів для лабораторної діагностики отримала європейський знак відповідності «CE-Mark» на 27 найменувань продукції, що випускається компанією продукції.

У вільному продажі з'явилися набори тестів для діагностики ВІЛ-інфекції

У вільному продажі з'явилися набори тестів для діагностики ВІЛ-інфекції - Кілька компаній США і Великобританії, скооперувавшись, підготували до випуску у вільний продаж спеціальні набори тестів для діагностики різних захворювань поза лікувальних установ. Зазначені набори містять тести на ВІЛ-інфекцію, хламідіоз, анемію, непереносимість лактози і деякі інші, не менш важливі захворювання і стани.

Експрес - діагностика септичних процесів (Інформація для лікарів)

Експрес - діагностика септичних процесів (Інформація для лікарів) - иммунохроматографічний (Безаппаратний) прокальцитоніна Експрес - Тест (BRAHMS PCT-Q). Номер за каталогом: 106.025 (на 25 визначень).

Шляхи створення біохімічних діагностичних автоматів нового покоління

Шляхи створення біохімічних діагностичних автоматів нового покоління - Використовуючи власну стратегію системного аналізу природних явищ, автор пропонує алгоритм перетворення аналітичних біохімічних автоматів, типу коагулометр, у діагностичні, що видають лікаря не кількісні показники, що вивчається функції, а їх фізіологічні-патофізіологічні ув'язнення (за типом результатів рентгено-кардіографії).

Готовий діагностичний тест на''атипову пневмонію''

Готовий діагностичний тест на''атипову пневмонію''- Компанія Hoffmann la Roche оголосила про завершення робіт зі створення тесту на вірус 'атипової пневмонії', повідомляє Reuters. Зараз, до того як отримано дозволу на практичне використання цього тесту, він доступний тільки для дослідників. На думку виробників, широке застосування тесту може початися вже в липні.

акустоелектронний контроль коагуляційних параметрів

акустоелектронний контроль коагуляційних параметрів - В останні роки інтерес до лабораторної діагностики системи гемостазу стрімко зростає. У точної та оперативної інформації про стан гемокоагуляції потребують лікарі: кардіологи, хірурги, реаніматологи, акушери-гінекологи, нейрофізіологи і багато інших фахівців. Параметри системи гемостазу є важливими для діагностики багатьох захворювань.

Унікальна система ранньої діагностики раку надійде в продаж у жовтні

Унікальна система ранньої діагностики раку надійде в продаж у жовтні - У жовтні японська корпорація 'Сімадзу' випустить у продаж унікальну систему для ранньої діагностики раку та діабету. Як пише економічна газета 'Ніхон кейдзай', нова технологія заснована на методі аналізу білка, розробленому японським лауреатом Нобелівської премії Коїті Танака.

Створено домашній тест на якість сперми

Створено домашній тест на якість сперми - Вчені з Бірмінгемського університету створили перший у світі домашній тест для чоловіків, що дозволяє оцінити якість сперми і здатність до зачаття потомства. Новий тест, що отримав назву Фертелл (Fertell), днями з'явиться в британських аптеках і буде продаватися без рецепта.

Ізраїль: перевірка на СНІД - без аналізу крові

Ізраїль: перевірка на СНІД - без аналізу крові - Ізраїльські вчені розробили медичне устаткування, яке дозволяє всього за хвилину визначити, чи хворий чоловік СНІДом чи ні. При цьому не потрібно навіть аналізу крові.

PROGENSA PCA3: молекулярний тест для діагностики раку простати

PROGENSA PCA3: молекулярний тест для діагностики раку простати - Перший молекулярний тест для діагностики раку простати - PROGENSATM PCA3 - апробувався в Лондоні. Учені прийшли до висновку, що він має величезне клінічне значення.

Лабораторна діагностика безсимптомних форм гонореї

Лабораторна діагностика безсимптомних форм гонореї - На сучасному етапі розвитку медицина стикається з низкою серйозних проблем, пов'язаних з якісними і кількісними змінами інфекційної захворюваності людини. Зокрема, з різким, і, до певної міри, неконтрольованим зростанням випадків інфікування Neisseria gonorrhoae, які тільки за опублікованими даними зарубіжних офіційно визнаних наукових видань варіює в межах 14-29,2% у певній залежності від статі хворих (2, 3, 9 ).

Аналіз крові - важливий діагностичний процес

Аналіз крові - важливий діагностичний процес - Кров - це своєрідна «лакмусовий папірець» нашого організму. Зміни в її складі можуть свідчити про розвиток в організмі різних інфекційних захворювань. І визначити ці зміни можна лише за допомогою аналізу крові, який призначається лікарем для точної постановки діагнозу.

Рак грудей будуть діагностувати стоматологи

Рак грудей будуть діагностувати стоматологи - Американські вчені розробили тест, що дозволяє діагностувати рак і доброякісні пухлини грудей за аналізом слини. На думку дослідників, найкращим місцем проведення тесту є кабінет стоматолога, повідомляє журнал Cancer Investigation.

Оцінка результатів дослідження секрету передміхурової залози

Оцінка результатів дослідження секрету передміхурової залози - Секрет передміхурової залози беруть після енергійного масажу передміхурової залози. Нормальна кількість рідини коливається від 3-4 мл до 1-2 крапель. Збирають його на знежирене предметне скло або у пробірку. Проводять загальний аналіз секрету передміхурової залози і дослідження на ЗПСШ.

Не музичний програвач

Не музичний програвач - Аналізи тепер можна буде проводити не в лабораторних умовах, а в такій невеликій штуці, як програвач для CD-дисків. Мікроскопічні ямки на цих дисках поступляться місцем пробірках, призначеним для речовин, і при змішуванні з білками крові ці речовини дадуть реакцію - всього годину і весь аналіз готовий.

Вихідні рівні запальних маркерів не впливають на рівень ліпідів та інсуліну при зниженні маси тіла

Вихідні рівні запальних маркерів не впливають на рівень ліпідів та інсуліну при зниженні маси тіла - Marie-Pierre St-Onge (University of Alabama at Birmingham , США) проаналізували вплив вихідних запальних маркерів на зміну серцево-судинних факторів ризику при зниженні маси тіла у 190 жінок з надмірною масою тіла в пременопаузі з індексом маси тіла 27-30 кг/м2.

Розроблено новий метод визначення біологічно активних речовин

Розроблено новий метод визначення біологічно активних речовин - Дві групи дослідників з Швейцарії і США незалежно один від одного розробили методи швидкого визначення біологічно активних речовин.

Нові експрес-тести на ВІЛ

Нові експрес-тести на ВІЛ - в МОЗ повним ходом йде реєстрація иммунохроматографічний експрес-тестів на ВІЛ (типу 1 і 2). Вже навесні тести будуть доступні лікарям, а трохи пізніше з'являться в аптеках.

Расова приналежність впливає на ефективність тесту для визначення раку простати

Расова приналежність впливає на ефективність тесту для визначення раку простати - Результати тесту на простата-специфічний антиген (ПСА) залежать від багатьох зовнішніх факторів, вважають вчені з Дослідницького Центру імені Фреда Хатчінсона в Сіетлі (Fred Hutchinson Cancer Research Center). На достовірність результатів найбільший вплив надає вік, расова приналежність і особливості харчування чоловіки, показали американські учені. Результати американського дослідження були опубліковані в журналі CANCER.

Аналіз крові визначить, кому потрібніший антибіотики

Аналіз крові визначить, кому потрібніший антибіотики - Встановити, яким хворим дійсно потрібні антибіотики, а яким - ні, може допомогти спеціальний аналіз крові. Цьому присвячено дослідження, результати якого опубліковані в 'Журналі Американської медичної асоціації' (Journal of the American Medical Association) від 9 вересня 2009

У світі з'явився новий експрес-тест на СНІД

У світі з'явився новий експрес-тест на СНІД - Федеральне управління США по якості продовольства і медикаментів прийняло рішення рекомендувати до масового виробництва новий індивідуальний комплект для взяття аналізу на наявність ВІЛ- інфекції 'Ораквік'. При використанні цього комплекту вірус імунодефіциту визначається в 99,6% випадків.

У всьому світі будуть однаково робити генетичні аналізи

У всьому світі будуть однаково робити генетичні аналізи - Всесвітня організація охорони здоров'я вперше схвалила міжнародний стандарт проведення генетичних тестів. Ці аналізи дозволять визначати генетичну схильність людей до тромбозу артерій. Ніяких інших 'стандартних' міжнародних тестів, результати яких можна було б однозначно трактувати для людей будь-якої національності, поки не існує.

Винайдено тест, який пророкує оптимальний час зачаття

Винайдено тест, який пророкує оптимальний час зачаття - В Англії створили тест - 'Годинник плодючості', вимірює рівень відповідають за фертильність гормонів в крові жінки, і пророкує кількість яйцеклітин, яке організм здатний призвести.

Коли ж у вітчизняній аптечної мережі з'являться контейнери для збору аналізів сечі і калу?

Коли ж у вітчизняній аптечної мережі з'являться контейнери для збору аналізів сечі і калу? - Хочу почати розмову про проблему з анекдоту з реального життя. У фойє п'ятизіркового готелю турецького біля телевізора зібралася різноплемінну публіка в очікуванні реверсований екскурсійного автобуса.

Апендицит будуть визначати за аналізом сечі

Апендицит будуть визначати за аналізом сечі - Американські вчені розробили потенційний спосіб виявлення апендициту з аналізу сечі, який може стати найбільш простим і точним засобом експрес-діагностики цього поширеного захворювання.

Порівняння різних сполучень серологічних маркерів вірусних гепатитів

Порівняння різних сполучень серологічних маркерів вірусних гепатитів - Діагностика гепатитів, які передаються парентеральним шляхом, у хворих з активним туберкульозом представляється досить важким завданням, від вирішення якої залежить тактика лікування та підбір спецефічні та сопрорвождающей терапії. Сьогодні з'явилися можливість судити про наявність вірусів гепатиту з багатьох дуже специфічним параметрам.

Можливості ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції)

Можливості ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) - Полімеразна ланцюгова реакція, відома більше як 'ПЛР' не сходить із заголовків статей наукових журналів з тих пір, як була відкрита Кері Б. Мюллісом в 1983 році, за що він і був удостоєний Нобелівської премії. Часто її описують як метод, за допомогою якого вчені можуть знаходити голку в стозі сіна і потім будувати стіг з цих голок. 'Голкою 'є малюсінький фрагмент генетичного матеріалу, а ПЛР не тільки точно виявляє цей фрагмент, але і потім, використовуючи природне властивість ДНК-реплікацію (розмноження), робить його копії.

США можуть дозволити домашній тест на СНІД

США можуть дозволити домашній тест на СНІД - У США проходить перевірку комплект, що дозволяє протягом 20 хвилин в домашніх умовах визначити, чи заражений чоловік вірусом ВІЛ. Деякі лікарі побоюються, що люди , які виявили у себе смертельно небезпечний вірус, можуть спробувати накласти на себе руки.

Китайці навчать світ робити аналіз на ВІЛ менш ніж за півгодини

Китайці навчать світ робити аналіз на ВІЛ менш ніж за півгодини - У Китаї розроблений метод експрес-діагностики СНІДу, повідомляє агентство Синьхуа. Для визначення ВІЛ-інфекції за допомогою нового методу не потрібно ніякої дорогої апаратури.

Швидкі тести на ВІЛ з'являться у продажу в Москві

Швидкі тести на ВІЛ з'являться у продажу в Москві - Швидкі тести на визначення ВІЛ-інфекції планується ввести в широкий продаж у Москві, повідомив керівник департаменту охорони здоров'я столиці Андрій Сельцовскій на прес -конференції в п'ятницю.

Нове прочитання «старого» аналізу на рак простати

Нове прочитання «старого» аналізу на рак простати - У Journal of the American Medical Association (July, 6, 2005) Ian Thompson, директор відділу урології Центру охорони здоров'я University of Texas, San Antonio виклав сучасне відношення до відомого багатьом чоловікам середнього і старшого віку тесту - простатоспеціфіческому антигену (ПСА).

Поставити діагноз хвороба Альцгеймера допоможе аналіз сечі

Поставити діагноз хвороба Альцгеймера допоможе аналіз сечі - За допомогою аналізу сечі можна не тільки виявити захворювання нирок або визначити, чи вживає людина наркотики, але й діагностувати хворобу Альцгеймера задовго до появи її симптомів . Для цього необхідно виміряти вміст у пробі сечі ізопростана - речовини, що утворюється в ході біохімічних процесів, характерних для хвороби Альцгеймера.

Шляхи підвищення якості визначення загальної лужної фосфатази

Шляхи підвищення якості визначення загальної лужної фосфатази - Незважаючи на те, що виявлення фосфатазной активності є одним з давно використовуються ензиматичних лабораторних тестів, він не втрачає своєї значимості і в даний час, особливо при захворюваннях гепатобіліарної системи. Даний тест є постійно затребуваним, так щорічно в лабораторії міської клінічної лікарні № 20 м. Красноярська проводиться в середньому близько 4000 досліджень на рік за визначенням активності загальної лужної фосфатази (ЩФ), що складає близько 12% загального від кількості всіх досліджень активності ферментів у сироватці крові.

Спортивна медицина проти допінг-тестів

Спортивна медицина проти допінг-тестів - Професор спортивної медицини з університету фінського міста Ювяскюля - головного дослідного центру по спорту Фінляндії - Тапіо Відеман виступив у газеті 'Хельсінгін Саномат' із сенсаційною пропозицією про припинення допінг-тестів у їх сучасному вигляді.

Рак можна виявити навіть по слині

Рак можна виявити навіть по слині - Американські вчені запропонували новий метод діагностики раку, заснований на аналізі зразків слини. За попередніми даними, точність що видається їм результату наближається до 100 відсотків.

Створено тестер для визначення якості сперми в домашніх умовах

Створено тестер для визначення якості сперми в домашніх умовах - Компанія Pria розробила мініатюрний тестер, вартий всього 40 доларів, але здатний в домашніх умовах з 95%-й вірогідністю визначити здатне Чи чоловіче насіння тестованого запліднити яйцеклітину. Для порівняння аналогічний тест в спеціалізованій лабораторії обійшовся б у 350 доларів.

Половина лабораторних тестів використовуються безпідставно

Половина лабораторних тестів використовуються безпідставно - Використання багатьох лабораторних тестів в клінічній практиці і їх інтерпретація позбавлене серйозної наукової основи. Апробації лікувальних методик присвячено багато наукові розробки, чого не скажеш про лабораторних тестах.

Ревматоїдний артрит: повністю автоматизований метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP) виробництва компанії Рош-Діагностика

Ревматоїдний артрит: повністю автоматизований метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP) виробництва компанії Рош- Діагностика - Рош-Діагностика запустила у виробництво новий повністю автоматизований імунологічний метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP). Згідно з Європейською Сертифікації цей метод призначається для застосування на електрохемілюмінесцентного аналізаторах лінії Elecsys, Сobas тобто Визначення Anti-CCP антитіл буде використовуватися в діагностиці ревматоїдного артриту (у комбінації з результатами, отриманими в ході інших клінічних та лабораторних досліджень).

B-тип натрійуретичного пептиду є предиктором смертельного результату у жінок

B-тип натрійуретичного пептиду є предиктором смертельного результату у жінок - Підвищення плазмового рівня B-типу натрійуретичного пептиду (BNP) є більш сильним предиктором смерті серед жінок, ніж серед чоловіків, повідомляють швейцарські вчені.

Простий аналіз може розповісти про дієту

Простий аналіз може розповісти про дієту - Просте вимірювання рівня калію в сечі допоможе лікарям визначити, чи правильно харчуються їх пацієнти. Дієта найважливішим чином впливає на здоров'я, здорове харчування серйозно знижує ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, раку.

Аналіз сечі дозволить виявити порушення сну у дітей

Аналіз сечі дозволить виявити порушення сну у дітей - Найближчим часом очікується розробка тесту, що дозволяє виявити у дітей апное уві сні по ... аналізу сечі, що дозволить уникнути складних, тривалих і дорогих досліджень.

Амерінкацам дозволили замість крові здавати на аналізи слину

Амерінкацам дозволили замість крові здавати на аналізи слину - Американське Управління з харчових продуктів і ліків дозволило проводити нові аналізи на СНІД, повідомляє Associated Press. Тепер виявити вірус СНІДУ можна, не вдаючись до дослідження крові: досить зробити мазок із слизистої оболонки рота. Матеріал, який у цьому випадку підлягає дослідженню, називається слизовим транссудатом.

Аналіз сечі ... на рак

Аналіз сечі ... на рак - Людство продовжує битися з найстрашнішою хворобою - раком. Тому кожна нова перемога або відкриття викликають підвищений інтерес дуже багатьох людей. Цього разу мова йде про постановці діагнозу ... Адже чим простіше діагностика, тим більше шансів вчасно виявити хворобу. Російські медики розробляють метод ранньої діагностики пухлин по аналізу ДНК, що міститься в сечі.

Розроблено аналіз крові на біохімічне старіння

Розроблено аналіз крові на біохімічне старіння - Американські вчені розробили аналіз, що визначає біохімічне старіння. Він дозволяє визначити фактичну ступінь вікових змін організму, повідомляє ScienceDaily. R

Роботи над безпечним методом діагностики синдрому Дауна у плода припинені

Роботи над безпечним методом діагностики синдрому Дауна у плода припинені - Незалежна комісія знайшла ряд порушень у проведенні досліджень нещодавно розробленого американського тесту для внутрішньоутробної діагностики синдрому Дауна за аналізом крові матері. Подальші роботи над тестом тимчасово припинені, повідомляється в прес-релізі компанії-розробника Sequenom. R

Новий тест на СНІД дозволяє не чекати декілька місяців

Новий тест на СНІД дозволяє не чекати декілька місяців - Новий підхід до діагностики ВІЛ-інфекції дозволить виявляти вірус у крові у тих людей, які сьогодні отримують з лабораторії негативну відповідь. Як пояснили вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл, він дозволяє встановлювати факт інфікування раніше, ніж в крові з'являються антитіла до вірусу, до яких чутливі звичайні тести.

Регулярне використання аспірину або нестероїдних протизапальних препаратів

Регулярне використання аспірину або нестероїдних протизапальних препаратів - Регулярне використання аспірину або нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) не підвищує ризик помилково позитивних результатів аналізу калу на приховану кров, як повідомляють автори недавно проведеного дослідження .

Про ризик смерті після інсульту говорять біохімічні дані?

Про ризик смерті після інсульту говорять біохімічні дані? - Визначення біохімічних і гемостатических параметрів дозволяє виявити пацієнтів з підвищеним ризиком смерті при гострому ішемічному інсульті.

Татуювання буде робити аналіз крові

Татуювання буде робити аналіз крові - Дослідники з лабораторії Драпера (Draper Laboratory) розробляють технологію татуїровки, за допомогою якої можна відстежувати вміст в крові різних складових. Причому тату доповідатиме про отримані даних прямо через шкіру. R

ДНК допоможе всім бажаючим передбачити свої хвороби

ДНК допоможе всім бажаючим передбачити свої хвороби - Фахівці Great Smokies Diagnostic Laboratory розробили методику, за допомогою якої можна буде дізнатися 'генетичний гороскоп' людини, пише італійська газета 'Corriere della Sera' (переклад на сайті Inopressa.ru). Пристрій, що дозволяє визначити майбутні хвороби, призначене для домашнього дослідження ДНК.

мікрометодом визначення активності трипсину в біологічних рідинах

мікрометодом визначення активності трипсину в біологічних рідинах - Визначення активності трипсину є важливим критерієм в діагностиці гострого панкреатиту. До теперішнього часу основним методом визначення активності трипсину був метод Ерлангера в модифікації Шатернікова. Недоліками даного методу є його велика вартість, похибка пов'язана з нелінійністю залежності зміни оптичної щільності стандартного розчину р-нітроаніліна від його концентрації для побудови калібрувального графіка, складність розрахунків. R

D-димер допомагає в діагностиці венозного тромбозу

D-димер допомагає в діагностиці венозного тромбозу - Як повідомляється у випуску Annals of Internal Medicine за 20 травня, тромбоз глибоких вен украй рідко зустрічається у пацієнтів з низьким і помірним ризиком тромбозу і негативним результатом кількісного латекс-тесту з визначенням рівня D-димеру.

Створено пристрій, вмить визначає батьківство

Створено пристрій, вмить визначає батьківство - В Італії в продаж надійшло пристрій, що дозволяє в короткі терміни визначати батьківство. Продавці стверджують, що в 99,9% випадках воно гарантує правильний результат. Вартість його становить 700 євро, повідомляє La Republica. R

Про вимоги до безпеки медичних виробів для діагностики in vitro

Про вимоги до безпеки медичних виробів для діагностики in vitro - У грудні 2007р. Громадська рада з технічного регулювання при Мінпроменерго Росії провів планове громадське слухання проекту технічного регламенту - «Про вимоги до безпеки медичних виробів для діагностики in vitro» в повторному обговоренні (розробник Федеральне державне установа науки «Центральний науково-дослідний інститут епідеміології» Росспоживнагляду (ФГУН «ЦНДІ епідеміології »)).

Наночастки золота визначають білки в слідових кількостях

Наночастки золота визначають білки в слідових кількостях - Наночастки золота, призначені для виявлення внутрішньоклітинних білків і використовують тільки світло лазера, можуть стати простим і високочутливим інструментом для моніторингу тромбоутворення та інших захворювань. Шотландські вчені показали, що нові частинки можуть точно визначати в зразках крові біомаркерів тромбоутворення - білок тромбін.

Новий тест на ВІЛ за 20 хвилин

Новий тест на ВІЛ за 20 хвилин - Американські чиновники з Управління по харчових продуктів і ліків, офіційно дозволили використання в американських лікарнях нового тесту на ВІЛ-інфекцію, який дозволить отримувати результати в протягом декількох хвилин замість звичайних декількох днів. За їх словами, він повинен здійснити переворот у боротьбі з вірусом, який викликає СНІД.

Розроблено експрес-метод діагностики атипової пневмонії

Розроблено експрес-метод діагностики атипової пневмонії - Японські і в'єтнамські медики розробили експрес-метод діагностики атипової пневмонії. Повідомлення про це опубліковано в травневому номері Journal of Clinical Microbiology.

Шляхи підвищення якості визначення загальної лужної фосфатази

Шляхи підвищення якості визначення загальної лужної фосфатази - Незважаючи на те, що виявлення фосфатазной активності є одним з давно використовуються ензиматичних лабораторних тестів, він не втрачає своєї значимості і в даний час, особливо при захворюваннях гепатобіліарної системи. Даний тест є постійно затребуваним, так щорічно в лабораторії міської клінічної лікарні № 20 м. Красноярська проводиться в середньому близько 4000 досліджень на рік за визначенням активності загальної лужної фосфатази (ЩФ), що складає близько 12% загального від кількості всіх досліджень активності ферментів у сироватці крові.

Панель біомаркерів для діагностики захворювань яєчників

Панель біомаркерів для діагностики захворювань яєчників - У четвер 22 вересня компанія Ciphergen Biosystems оприлюднила дані, згідно з якими розроблені фахівцями компанії біомаркери дозволяють достовірно диференціювати жінок із злоякісними пухлинами яєчників від жінок з доброякісними новоутвореннями яєчників та іншими негінекологіческімі захворюваннями.

15 років холдингу «Алкор Біо»

15 років холдингу «Алкор Біо» - 3 і 4 вересня 2007 року в конференц-залі «Асамблея» готелю «Азимут-готель» відбудеться міжнародна науково-практична конференція, присвячена 15 -річчю компанії «Алкор Біо».

Кобальт-що зв'язує здатність альбуміну

Кобальт-що зв'язує здатність альбуміну - чутливий маркер коронарної ішемії - Рівень змінених молекул альбуміну є чутливим маркером ішемії міокарда під час черезшкірної коронарного втручання, повідомляється в online випуску Circulation за 20 травня.

Розроблено тест, здатний визначати чоловіче безпліддя

Розроблено тест, здатний визначати чоловіче безпліддя - Вченим з Бірмінгемського університету (Велика Британія) зробили воістину сенсаційне відкриття: вони розробили тест, здатний визначати чоловіче безпліддя.

Кінець ери PSA в діагностиці раку передміхурової залози

Кінець ери PSA в діагностиці раку передміхурової залози - Вік безроздільного панування методики визначення рівня PSA (простатоспеціфіческій антиген prostate-specific antigen-PSA) в якості ведучої методики виявлення раку передміхурової залози закінчено - свідчать результати досліджень опубліковані в жовтневому номері Journal of Urology.

У Югре впроваджена технологія визначення генної мутації для встановлення точного діагнозу важкого спадкового захворювання

У Югре впроваджена технологія визначення генної мутації для встановлення точного діагнозу важкого спадкового захворювання - У лабораторії медико-генетичної консультації Окружного кардіологічного диспансеру «Центру діагностики і серцево -судинної хірургії »(м. Сургут, ХМАО-Югра) вперше впроваджена технологія визначення генної мутації для встановлення точного діагнозу важкого спадкового захворювання фенілкетонурія, яке без лікування супроводжується порушеннями психічного розвитку дитини і веде до інвалідизації.

Мікросенсори замінять проби крові

Мікросенсори замінять проби крові - Американські вчені запропонували новий метод проведення аналізів крові. У його основі лежить виявлення в крові пацієнта унікальних фрагментів ДНК, що з'являються при певних захворюваннях. Цікаво, що для цього використовуються не звичайні біохімічні методи, а мініатюрні електричні датчики, що вводяться прямо в кровоносні судини.

Створено тест, який дозволяє практично миттєво виявити носіїв вірусу гепатиту A і E

Створено тест, який дозволяє практично миттєво виявити носіїв вірусу гепатиту A і E - Дослідники з Мельбурну розробили перший в світі тест, який дозволяє практично миттєво виявити носіїв вірусу гепатиту A і E. Для виконання аналізу досить крапнути кров'ю на пластинку, покриту шаром біореактіва, який виконує роль детектора вірусних частинок.

Ідентифіковано біомаркери сонливості

Ідентифіковано біомаркери сонливості - Рівні амілази в слині, ймовірно, є 'простим і піддається обчисленню біомаркерів сонливості', повідомляють американські вчені.

Пряме вимірювання рівнів ЛПНЩ не має переваг перед формулою Фрідвальд

Пряме вимірювання рівнів ЛПНЩ не має переваг перед формулою Фрідвальд - Murat Can (Karaelmas University of Medicine, Zonguldak, Туреччина) зі співавторами порівняли рівні холестерину ЛПНЩ у 1001 пацієнта, методами прямого вимірювання та за формулою Фрідвальд.

Аналіз на анаболічні стероїди не враховує етнічні особливості спортсменів

Аналіз на анаболічні стероїди не враховує етнічні особливості спортсменів - Швейцарські вчені виявили, що використовуваний Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) аналіз на анаболічні стероїди не може використовуватися з цією метою, оскільки не враховує етнічні особливості спортсменів.

Тепер ідентифікувати стать майбутньої дитини можна буде з 7 тижня вагітності

Тепер ідентифікувати стать майбутньої дитини можна буде з 7 тижня вагітності - Британські вчені розробили метод раннього визначення статі плоду по аналізу крові матері.

FDA схвалений тест для оцінки ризику інсульту

FDA схвалений тест для оцінки ризику інсульту - Як повідомила д-р Christie Ballantyne, директор Центру профілактики серцево-судинних захворювань (Methodist DeBakey Heart Center, Х'юстон, Техас), тест PLAC заснований на оцінці плазмового рівня ліпопротеїн-асоційованої фосфоліпази А2 (ЛП-ФЛА2).

Безкоштовна скринінгова програма з остеопорозу запускається в регіонах

Безкоштовна скринінгова програма з остеопорозу запускається в регіонах - У жовтні-грудні 2009 року в регіонах Росії стартує Програма по безкоштовному скринінгового обстеження жінок з метою діагностики та подальшого лікування остеопорозу. Ініціатором і організатором проекту виступає медико-профілактична програма «Остеопороз - ні!», Яка реалізується в Росії з 2006 року.

Новий аналіз крові допоможе оцінити ризик інфаркту і серцевої недостатності

Новий аналіз крові допоможе оцінити ризик інфаркту і серцевої недостатності - Вчені з Каліфорнійського університету розробили тест, що дозволяє оцінювати вірогідність розвитку інфаркту, інсульту або серцевої недостатності у людей, що страждають захворюваннями серця, повідомляє Journal of the American Medical Association.

Чи треба приймати вітаміни, підкаже ... аналіз крові?

Чи треба приймати вітаміни, підкаже ... аналіз крові? - Простий аналіз крові - визначення генотипу гаптоглобіну - допоможе визначити, чи варто приймати антиоксидантні вітаміни жінкам з ІХС, чи ні.

Цінність неінвазивних методів діагностики інфекції Helicobacter pylori у дітей і підлітків

Цінність неінвазивних методів діагностики інфекції Helicobacter pylori у дітей і підлітків - Учені задалися метою досліджувати діагностичну цінність сучасних неінвазивних тестів на інфекцію Helicobacter pylori у дітей і підлітків.

Експерти в області діагностики зустрілися в Санкт-Петербурзі

Експерти в області діагностики зустрілися в Санкт-Петербурзі - 20 - 22 червня в Санкт-Петербурзі пройшов Третій Центрально-Східноєвропейський Діагностичний Форум. Організатором заходу стала швейцарська компанія Рош, один зі світових лідерів у галузі інноваційних препаратів та засобів діагностики.

Спортсменів-олімпійців перевірять на гормон росту

Спортсменів-олімпійців перевірять на гормон росту - На майбутній Олімпіаді-2008 в Пекіні близько 1,5 тисячі спортсменів з 4,5 тисячі учасників вперше пройдуть тест на наявність у них в організмі гормону росту. Цей гормон відноситься до числа заборонених фармакологічних препаратів, як і інші допінги, але перевірок на його наявність в організмі раніше не проводилося. R

Програмний таймер для лабораторних досліджень

Програмний таймер для лабораторних досліджень - Складні лабораторні методики - наприклад методи забарвлення препаратів - передбачають переміщення об'єкта з різних розчинів і барвників на строго певний час. Для відліку заданих інтервалів часу дуже зручно використовувати програму Лабораторний таймер 1.0

Нова всемогутня біохімія крові

Нова всемогутня біохімія крові - Зовсім недавно FDA затвердив новий метод дослідження крові, який дозволить на ранніх етапах виявляти цілу групу захворювань, що призводять до відставання у фізичному розвитку, які супроводжуються епілептичними нападами, розумовою відсталістю і які можуть стати причиною смертельного результату.

Сінгапурські вчені скомпонували набір біореактівов, який дає можливість швидко виявити антитіла до вірусу азіатської атипової пневмонії

Сінгапурські вчені скомпонували набір біореактівов, який дає можливість швидко виявити антитіла до вірусу азіатської атипової пневмонії - Сінгапурські вчені скомпонували набір біореактівов, який дає можливість швидко виявити антитіла до вірусу азіатської атипової пневмонії, присутні в плазмі людської крові. Для виконання аналізу в середньому потрібно не більше чверті години, хоча в деяких випадках результат можна отримати лише за дві хвилини.

Створено новий тест на СНІД

Створено новий тест на СНІД - Дослідники Мерілендського Університету розробили технологію виявлення в крові ВІЛ-інфекції, яка в 25 разів більш чутлива до слідів вірусу, чим будь-які інші з нині використовуються. R

Співробітники берлінського інституту імені Роберта Коха розробляють новий метод діагностики пріонних захворювань на основі аналізу крові

Співробітники берлінського інституту імені Роберта Коха розробляють новий метод діагностики пріонних захворювань на основі аналізу крові - Причиною цих хвороб служать пріони - патогенні білки, що володіють аномальної просторовою структурою. Такі деформовані протеїни служать джерелом смертельних інфекцій, зокрема, «коровьго сказу» і інших різновидів губчастої енцефалопатії.

Компанія Рош отримала сертифікат на маркування свого модульного аналізатора серії cobas 8000 знаком «CE»

Компанія Рош отримала сертифікат на маркування свого модульного аналізатора серії cobas 8000 знаком «CE» - Компанія Рош (SIX: RO, ROG; OTCQX : RHHBY) повідомила про отримання сертифіката на маркування свого модульного аналізатора серії cobas 8000 знаком «CE», завдяки чому у компанії з'явиться можливість продавати ці аналізатори в країнах Європи, а також іншої країни, визнаним маркування «CE» (держави Близького Сходу, Африки, Латинської Америки і Азіатсько-Тихоокеанського регіону). *

Створено пристрій для генетичних експрес-тестів

Створено пристрій для генетичних експрес-тестів - Протягом року в британських лікарнях з'явиться новий пристрій, за допомогою якого лікарі зможуть проводити генетичні тести за лічені хвилини. Апарат розміром з коробку для взуття дозволить виявити потенційно смертельні хвороби на ранніх стадіях.

Американська компанія Pathway Genomics анонсувала перші набори генетичних аналізів, призначені для широкого продажу

Американська компанія Pathway Genomics анонсувала перші набори генетичних аналізів, призначені для широкого продажу - Ряд вчених висловили сумнів у доцільності подібної діагностики. Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) має намір не пускати новий продукт на ринок до отримання експертного висновку щодо його використання. R

Всі аналізи зробить програвач компакт-дисків

Всі аналізи зробить програвач компакт-дисків - Пристрій для читання компакт-дисків після невеликого доопрацювання зможе замінити цілу біохімічну лабораторію. Правда, для цього також потрібні спеціальні диски, розробка яких зараз ведеться на базі американського Університету Пурдью в Індіані. На такому диску можна буде виконувати тисячі діагностичних тестів за один раз.

Трудяга можна дізнатися за слиною

Трудяга можна дізнатися за слиною - Ви хочете дізнатися, наскільки важка ваша робота? Сплюньте! Це не жарт - як показали американські учені, за допомогою аналізу слини дійсно можна визначити рівень фізичного навантаження, яку відчуває людина.

Китайці навчать світ робити аналіз на ВІЛ менш ніж за півгодини

Китайці навчать світ робити аналіз на ВІЛ менш ніж за півгодини - У Китаї розроблений метод експрес-діагностики СНІДу, повідомляє агентство Синьхуа. Для визначення ВІЛ-інфекції за допомогою нового методу не потрібно ніякої дорогої апаратури.

Створено тест для ранньої діагностики раку за слиною

Створено тест для ранньої діагностики раку за слиною - Незабаром ранню діагностику раку ротової порожнини можна буде провести за допомогою тестів, за слиною. Ефективність нового методу була підтверджена вченими з Каліфорнійського університету. R

Підвищення печінкових ферментів пов'язане з високою концентрацією С-реактивного білка

Підвищення печінкових ферментів пов'язане з високою концентрацією С-реактивного білка - Підвищення печінкових ферментів пов'язане з високою концентрацією С-реактивного білка, стверджують ізраїльські вчені, які провели недавно дослідження рівнів АЛТ, ЩФ і СРБ у 1740 літніх пацієнтів, що проходили скрінірованіе на наявність серцевих захворювань.

ізоформа простат-специфічного антигену p2PSA допомагає виявленню раку простати

ізоформа простат-специфічного антигену p2PSA допомагає виявленню раку простати - Діагностична точність виявлення раку простати могла бути покращена при використанні ізоформи простат-специфічного антигену p2PSA в комбінації з загальною кількістю PSA (tPSA) і вільним PSA (fPSA), повідомляють дослідники.

У США навчилися швидко розпізнавати пташиний грип

У США навчилися швидко розпізнавати пташиний грип - Управління США з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів затвердив новий тест на наявність у пацієнтів вірусу пташиного грипу.

В Англії створена принципово нова методика дослідження крові, призначена для швидкого виявлення кардіологічних захворювань

В Англії створена принципово нова методика дослідження крові, призначена для швидкого виявлення кардіологічних захворювань - Для проведення цього тесту досить узяти у пацієнта кілька крапель крові і направити на них пучок мікрохвильового випромінювання. Електромагнітні хвилі розсіюються на молекулах білків, розчинених у плазмі крові, і на виході уловлюються спектроскопічні детектором, сигнали від якого передаються в комп'ютер.

Аналізи крові можна робити без крові

Аналізи крові можна робити без крові - У недалекому майбутньому лікарям вже не доведеться брати аналізи крові для того, щоб визначити основні показники роботи людського організму. У США в рамках аерокосмічної програми вже випробовується прототип пристрою, який визначає ряд найважливіших показників прямо через шкіру. Подібні апарати використовуватимуться не тільки в космосі, але і в звичайних лікарнях.

''Годинники''в сперматозоїді допоможуть точно встановити час згвалтування

''Годинники''в сперматозоїді допоможуть точно встановити час згвалтування - передбачувана загибель сперматозоїдів в презервативах з сперміцидним змащенням може бути використана для точного встановлення часу згвалтування, пише журнал New Scientist. Це може підтвердити або спростувати свідчення потерпілої або підозрюваного.

Нова всемогутня біохімія крові!

Нова всемогутня біохімія крові! - Зовсім недавно FDA затвердив новий метод дослідження крові, який дозволить на ранніх етапах виявляти цілу групу захворювань, що призводять до відставання у фізичному розвитку, які супроводжуються епілептичними нападами, розумовою відсталістю і які можуть стати причиною смертельного результату.

У британців відберуть генетичні тести

У британців відберуть генетичні тести - Британська влада планує запровадити жорсткі обмеження на генетичні тест-системи, за допомогою яких будь-хто може визначити, наприклад, схильність до розвитку захворювань серця або переносимість певних видів їжі. Як повідомляє BBC, рекомендації з посилення правил уряду планує дати Комісія з генетики людини.

Російські фахівці підготували препарати для швидкого виявлення''пташиного грипу''

Російські фахівці підготували препарати для швидкого виявлення''пташиного грипу''- Російські фахівці подолали важливий рубіж - в НДІ грипу підготовлені і передані у виробництво діагностикуми - спеціальні препарати, за допомогою яких можна швидко визначати наявність у людини 'пташиного грипу'. Про це повідомили сьогодні у Федеральній службі з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини /Росспоживнагляд /.

Розроблено експрес-тест на сибірську виразку

Розроблено експрес-тест на сибірську виразку - Влада США схвалили для застосування спеціальний лабораторний тест, який дозволяє швидко визначити, чи інфікований чоловік збудником сибірської виразки чи ні.

Лабораторний діагностика геморагічної лихоманки з нирковим синдромом

Лабораторна діагностика геморагічної лихоманки з нирковим синдромом - Для постановки діагнозу геморагічної лихоманки з нирковим синдромом (ГЛПС) провідне значення має специфічна лабораторна діагностика.R

Німецькі лікарі розробили новий простий тест на алергію

Німецькі лікарі розробили новий простий тест на алергію - Німецькі лікарі в результаті шестирічних зусиль розробили для діагнозу алергій простий тест, який обходиться набагато дешевше і дає надійні результати протягом 30 хвилин, тобто набагато швидше, ніж вживані сьогодні трудомісткі і дорогі лабораторні дослідження.

Місце якісної модифікації методу ПЛР в первинній діагностиці ІПСШ і контролі ефективності лікування

Місце якісної модифікації методу ПЛР в первинній діагностиці ІПСШ і контролі ефективності лікування - У чималому ступені успіху полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) сприяла поява на медичному ринку високотехнологічних комерційних тест-систем, значно спростити і прискорити проведення реакції. У той же час застосування нового методу поставило і ряд питань, одне з яких - інтерпретація результатів ПЛР.

Розроблено портативний пристрій для визначення концентрації антиоксидантів в крові

Розроблено портативний пристрій для визначення концентрації антиоксидантів в крові - Американська фірма Pharmanex незабаром приступить до виробництва першого в світі побутового портативного пристрою, призначеного для визначення концентрації антиоксидантів в крові людини.

Преаналітіческій етап лабораторного аналізу

Преаналітіческій етап лабораторного аналізу - Правильність виконаного аналізу багато в чому визначається станом преаналітіческого етапу - підготовки хворого до дослідження, взяття біологічного матеріалу та доставка його в лабораторію. Фахівцю також вкрай важливо правильно трактувати лабораторний аналіз. R

Ожиріння впливає на результати ПСА-скринінгу

Ожиріння впливає на результати ПСА-скринінгу - Американські дослідники, виявили, що ожиріння змінює тестові параметри рівня простат-специфічного антигену (ПСА), і радять лікарям брати до уваги вагу чоловіків при скринінгове обстеження на рак простати.

Діагноз тривожного розладу по аналізу крові

Діагноз тривожного розладу по аналізу крові - Вчені з Hebrew University (Ізраїль) створили точний лабораторний метод, що дозволяє діагностувати тривожні розлади. Є надія, що вже в найближчому майбутньому цей аналіз крові з'явиться в лікарнях і дозволить лікарям швидко виявляти і лікувати тривогу.

Буде розширено використання оральних тестів на СНІД

Буде розширено використання оральних тестів на СНІД - Адміністрація Джорджа Буша розширить використання оральних тестів на СНІД OraQuick, які дають результати вже через 20 хвилин після тестування. Після зняття діючих у даний час обмежень, цей вид тестів можна буде проводити в консультаційних центрах діагностики ВІЛ, невеликих клініках і у приватних лікарів. Крім того, американський уряд виділить 5 мільйонів доларів додатково на внутрішньовенне тестування осіб, що споживають наркотики.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00