Медичне страхування

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Мережа клінік Ніармедік і Ренесанс страхування запускають нові спільні програми медичного обслуговування

Мережа клінік Ніармедік і Ренесанс страхування запускають нові спільні програми медичного обслуговування - Перша така програма, запущена 1 червня 2010, припускає бонус всім новим пацієнтам у вигляді страхового поліса для виїжджаючих за кордон. Страховий поліс для виїжджаючих за кордон буде виписуватися страховою компанією «Ренесанс Страхування» до кожного річного контракту на медичне обслуговування в клініках Ніармедік, укладеним в літній період, з червня по вересень місяць.

Пілотна програма лікарського страхування в Росії може бути введена з 2010 року

Пілотна програма лікарського страхування в Росії може бути введена з 2010 року - Пілотна 'програма лікарського страхування в Росії може бути введена з 2010 року'. Таку думку заступник керівника Федеральної служби з нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку /Росздравнадзор /Олена Тельнова висловила напередодні на 13-й Міжнародній виставці досягнень в області охорони здоров'я і фармації 'Лікарня-2008'.

У 2007 році медичне страхування буде працювати в експериментальному режимі

У 2007 році медичне страхування буде працювати в експериментальному режимі - Уряд РФ планує в 2007 році розпочати експеримент в окремих регіонах країни з відпрацювання нових принципів діяльності системи обов'язкового медичного страхування, - повідомив Михайло Зурабов.

Російський ринок комерційної медицини в найближчі роки чекає серйозний спад

Російський ринок комерційної медицини в найближчі роки чекає серйозний спад - B березні 2009 р BusinesStat завершив дослідження ринку медичних послуг в Росії. За даними дослідження, вартісний обсяг ринку в останні вісім років щорічного зростав на 20% і в 2008 р досяг 468 млрд руб. У 2009 р обсяг ринку скоротиться на 24,5% - до 353 500 000 000 руб.

Медичне страхування в період кризи (корисні поради)

Медичне страхування в період кризи (корисні поради) - Помилка при медичному страхуванні може коштувати дуже дорого. Наведені поради допоможуть грамотно застрахувати себе і своїх співробітників.

У Росії названі лідери ринку обов'язкового медичного страхування (ОМС)

У Росії названі лідери ринку обов'язкового медичного страхування (ОМС) - За 2006 р. сегмент обов'язкового медичного страхування виріс на 39%, а його частка в сукупній премії ринку збільшилася з 28,7% до 32,4%. За останні два роки сегмент став не тільки самим швидкозростаючим, але й активно мінливим.

Добровільне медичне страхування (ДМС): за що ви платите страховій компанії

Добровільне медичне страхування (ДМС): за що ви платите страхової компанії - Добровільне медичне страхування (ДМС), як безподаткова форма оплати праці працівників користується все більшою популярністю і роботодавців, які вміють рахувати гроші. Але поряд з явними перевагами у ДМС є досить серйозні приховані недоліки, які можуть звести нанівець всю економічну вигоду, отриману за рахунок пільгового оподаткування.

Страх онкологічних захворювань забере на себе страховий поліс

Страх онкологічних захворювань забере на себе страховий поліс - 17 червня в Москві відбулося підписання договору між НП «Рівне право на життя» і страховою компанією «МСК-Лайф» про запуск поки єдиного в своїй області проекту з комплексного страхування на випадок онкологічного захворювання.

Путін пообіцяв реконструкцію системи медичного страхування

Путін пообіцяв реконструкцію системи медичного страхування - Медичне страхування в Росії знаходиться в зародковому стані, проте в найближчі роки уряд планує масштабну реформу системи ОМС. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, відповідаючи на питання росіян в ефірі телеканалу 'Росія'.

Philips і найбільша голландська компанія медичного страхування запускають спільний проект для пацієнтів на дому

Philips і найбільша голландська компанія медичного страхування запускають спільний проект для пацієнтів на дому - У рамках даного довгострокового мультімілліонного угоди будуть розроблятися і реалізовуватися інноваційні решенінія з обслуговування пацієнтів на дому.

Відкрито новий форум: Питання з медичного страхування

Відкрито новий форум: Питання з медичного страхування - У рамках медичних конференцій 'Питання доктору' відкрито новий форум 'Питання з медичного страхування'.

Фінансування всіх медустанов пропонується здійснювати через систему обов'язкового медичного страхування

Фінансування всіх медустанов пропонується здійснювати через систему обов'язкового медичного страхування - Фінансування різних медустанов буде здійснюватися через систему обов'язкового медичного страхування. Це передбачає законопроект 'Про зміни у федеральний закон про обов'язкове медичне страхування', який Мінздоровсоцрозвитку РФ представить для затвердження в уряд у червні 2009 року, повідомила сьогодні міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Тетяна Голікова на нараді у відомстві.

Московських лікарів застрахують від помилок в 2010-2011 році

Московських лікарів застрахують від помилок в 2010-2011 році - Обов'язкове страхування професійної відповідальності лікарів і фармацевтичних працівників планується ввести в Москві в 2010-2011 роках. Про це розповів голова столичного департаменту охорони здоров'я Андрій Сельцовскій.

У Держдуму внесено бюджет Федерального фонду ОМС на 2008 р. і на період до 2010 р.

У Держдуму внесено бюджет Федерального фонду ОМС на 2008 р. і на період до 2010 р. - Згідно з Розпорядженням Уряду Російської Федерації від 30 квітня 2007 року № 547-р до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації внесено проект федерального закону «Про бюджет Федерального фонду обов'язкового медичного страхування на 2008 рік і на період до 2010 року».

ФОМС буде боротися з дискримінацією російських фармвиробників

ФОМС буде боротися з дискримінацією російських фармвиробників - Федеральний фонд обов'язкового медичного страхування має намір більш ніж в два рази збільшити частку вітчизняних медикаментів у програмі додаткового лікарського забезпечення пільговиків. Про це кореспонденту АМІ-ТАСС розповіли в прес-службі ФОМС.

Медичний асистанс намагається вийти на контакт зі страховиками

Медичний асистанс намагається вийти на контакт зі страховиками - Між страховими компаніями, що працюють з добровільним медичним страхуванням, та медичним асистансом виникає безліч складностей у процесах координації. Вони суттєво уповільнюють роботу, створюють додаткові перешкоди швидкому рішенню при настанні страхового випадку, що в результаті позначається на клієнті. R

Платна медицина? Потрібно страхуватися

Платна медицина? Потрібно страхуватися - У столиці України намагаються офіційну медицину зробити платною. І чому це зустрічає таку агресію? На практиці бюджетна медицина мало для кого залишилася безкоштовною. Пацієнт принижується, підсовуючи лікаря гроші, а лікар повинен розігрувати або поблажливе співчуття, або комедію 'як Вам не соромно?' - Але так, щоб не переграти і отримати свою копійку.

Програма добровільного медичного страхування (ДМС)

Програма добровільного медичного страхування (ДМС) - Огляд можливих обмежень для клієнта при ДМС.

Добровільне медичне страхування (ДМС) у період кризи

Добровільне медичне страхування (ДМС) в період кризи - Чи варто страхувати що залишилися після скорочення працівників? У чому переваги добровільного медичного страхування? Що вибирати в першу чергу: страхову компанію або оптимальний варіант? Які варіанти ДМС пропонують страхові компанії? Будемо намагатися відповісти на всі поставлені питання.

Середня вартість корпоративного поліса ДМС становить 1000 доларів на одного співробітника на рік

Середня вартість корпоративного поліса ДМС становить 1000 доларів на одного співробітника на рік - Середня вартість корпоративного поліса ДМС становить 1000 доларів на одного співробітника на рік. Цю інформацію повідомив генеральний директор страхової компанії 'Інгосстрах' Олександр Григор'єв. R

13 лютого 2008 року відбулася робоча поїздка керівника Федерального фонду ОМС Дмитра Володимировича Рейхарта до Республіки Мордовія

13 лютого 2008 року відбулася робоча поїздка керівника Федерального фонду ОМС Дмитра Володимировича Рейхарта до Республіки Мордовія - У ході візиту відбулася зустріч з главою республіки М. І. Меркушкіним, на якій були обговорені питання стану та подальшого розвитку системи обов'язкового медичного страхування в республіці.

Президент невдоволений темпами розвитку медичного страхування

Президент невдоволений темпами розвитку медичного страхування - У своєму першому зверненні до Федеральних зборів президент Росії Дмитро Медведєв висловив невдоволення у зв'язку з недостатньо високими темпами розвитку системи медичного страхування в Росії.

У Федеральному фонді обов'язкового медичного страхування змінилося керівництво

У Федеральному фонді обов'язкового медичного страхування змінилося керівництво - У п'ятницю виконуючим обов'язки директора фонду було призначено Андрія Юрін, до останнього часу працював у Міністерстві фінансів. До цього протягом двох років в.о. керівника ФФОМС був Дмитро Рейнахарт, призначений на цей пост Михайлом Зурабовим.

Відкрито новий розділ: медичне страхування

Відкрито новий розділ: медичне страхування - Представляємо вашій увазі новий розділ нашого сайту - медіцінское страхування. R

Зурабов: ФОМС не розбазарювати бюджетні кошти

Зурабов: ФОМС не розбазарювати бюджетні кошти - Глава Мінздравсоцрозвитку Михайло Зурабов заявив сьогодні про недостовірність повідомлень про нецільове використання коштів у підвідомчих його міністерству фондах, повідомляє АМІ-ТАСС.

Товстуни платитимуть більше за страхування життя і здоров'я

Товстуни платитимуть більше за страхування життя і здоров'я - Захворювання, пов'язані з зайвою вагою, ставлять під загрозу прибутку страхових компаній, заявили у вівторок експерти великого швейцарського страховика Swiss Re.

У Югре розвивається система добровільного медичного страхування, як одна з форм соціального захисту населення в області охорони здоров'я

У Югре розвивається система добровільного медичного страхування, як одна з форм соціального захисту населення в області охорони здоров'я - Два роки тому за ініціативою Уряду автономного округу в Югрі зародився проект програми розвитку ДМС, за розробку якого взялася ДСК 'Югорія'.

Московська влада пропонують страхувати медпрацівників від професійних помилок

Московська влада пропонують страхувати медпрацівників від професійних помилок - Московські власті запропонували ввести страхування професійної помилки медичних і фармацевтичних працівників державної системи охорони здоров'я, повідомляє РИА Новости з посиланням на сьогоднішній доповідь голови міського департаменту охорони здоров'я Андрія Сельцовского на засіданні московського уряду.

Реформа обов'язкового медичного страхування відкладається як мінімум на рік

Реформа обов'язкового медичного страхування відкладається як мінімум на рік - Реформа ОМС відкладається як мінімум на рік. Це стало ясно після наради в Білому домі про підготовку законопроекту 'Про обов'язкове медичне страхування'. Мінфін і Мінекономрозвитку не змогли врегулювати свої розбіжності по документу. Через це з урахуванням запланованого з 1 січня 2005 року зниження ЄСП дефіцит у системі ОМС, що становить 40. млрд руб., збільшиться ще на 16 млрд.

Аборти не виключать з програм ОМС

Аборти не виключать з програм ОМС - Держдума відхилила в першому читанні законопроект, що пропонує заборонити фінансування абортів за рахунок обов'язкового медичного страхування. При необхідних 226 голосах за законопроект проголосувало 48 депутатів, 14 - проти, утрималися, не було.

Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування

Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування - Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування (ОМС). Раніше між розробниками законопроекту Мінекономрозвитку РФ і Мінфіном виникли деякі розбіжності.

Прийнятий бюджет фонду обов'язкового медичного страхування м. Москви на 2005 рік

Прийнятий бюджет фонду обов'язкового медичного страхування м. Москви на 2005 рік - 20.10.2004 Мосгордума прийняла Закон 'Про бюджет Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування на 2005 рік'. R

Законопроект про медичне страхування внесений в уряд РФ

Законопроект про медичне страхування внесений в уряд РФ - Міністерство економічного розвитку і торгівлі внесло на розгляд уряду проект закону 'Про обов'язкове медичне страхування', повідомляє РИА 'Новости'. R

Мінздоровсоцрозвитку не зміг домовитися зі страховиками

Мінздоровсоцрозвитку не зміг домовитися зі страховиками - «Круглий стіл» Комітету Держдуми з праці і соціальної політики, в якому взяли участь представники всіх соціальних комітетів і федеральних структур, відбувся 03.02.2005. Як заявив міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ М. Зурабов «ми повинні домогтися, перш за все, нормальної ціни і нормальної якості ЛЗ. Ці показники повинні бути гарантовані ».

У першому півріччі 2009 року ринок ДМС скоротився на сім відсотків

У першому півріччі 2009 року ринок ДМС скоротився на сім відсотків - Обсяг ринку ДМС в 2009 році скоротиться на 7 відсотків і складе 67-68 мільярдів рублів, говориться в присвяченому результатами першого півріччя 2009 року доповіді агентства «Експерт РА».

Критерій «достатності коштів» в системах медичного страхування

Критерій «достатності коштів» в системах медичного страхування - Слід визнати, що сьогоднішнє матеріально-кадрове і економічний стан лікувально-профілактичних установ в Російській Федерації не дозволяє в цілому обумовлювати розвиток системи охорони здоров'я за екстенсивним принципом. Це відноситься як до окремо взятих медичним установам на муніципальному рівні, так і системи охорони здоров'я в цілому.

Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку розповіла про хід роботи над модернізацією ОМС

Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку розповіла про хід роботи над модернізацією ОМС - У Росії вчора відзначали День медичного працівника. Напередодні свята міністр охорони здоров'я і соціального розвитку Тетяна Голікова зібрала біля себе журналістів. Промова на брифінгу йшла в основному про проект 'Національна лікарська політика'. За словами міністра, робота над ним іде одночасно зі створенням пакета нормативних актів, що стосуються модернізації всієї системи обов'язкового медичного страхування (ОМС). Голікова відзначила, що необхідні документи повинні бути готові до кінця року, а сам новий механізм роботи ОМС планується запустити в 2010 році.

Цілі реформи медичного страхування

Цілі реформи медичного страхування - Бюджетне фінансування безкоштовної медицини привело до того, що безкоштовно можна отримати дуже неякісну допомогу, а за якісну, навпаки, потрібно платити багато й відразу. Реформа медичного страхування - один з пріоритетів соціального пакета путінського другого терміну. Про що йде мова - роз'яснює 'Газеті.Ru - Коментарі 'завідувач лабораторією економіки соціальної сфери ІЕПП Сергій Шишкін.

Дослідження окремого випадку фінансового менеджменту в системі обов'язкового медичного страхування

Дослідження окремого випадку фінансового менеджменту в системі обов'язкового медичного страхування - Десятирічний досвід обов'язкового медичного страхування в Росії дозволяє розкрити деякі тенденції в галузі фінансового менеджменту на прикладі функціонування територіальної системи обов'язкового медичного страхування.

Доходи Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування в 2003 році склали 14272,6 млн. крб.

Доходи Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування в 2003 році склали 14272,6 млн. крб. - 19.05.2004 Московська міська Дума затвердила звіт про діяльність Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування в 2003 році.

Кожен зможе вибирати страховика по обов'язковому медичному страхуванню

Кожен зможе вибирати страховика по обов'язковому медичному страхуванню - Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку розробило ряд законопроектів, в яких, зокрема, пропонується надати населенню право вибирати страховика в системі обов'язкового медичного страхування (ОМС).

Росгосстрах прогнозує значне зростання добровільного медстрахування

Росгосстрах прогнозує значне зростання добровільного медстрахування - Добровільне медичне страхування (ДМС) персоналу компаній є одним з самих затребуваних видів страхування серед керівників підприємств. Про це свідчать дані дослідження, проведеного контакт-центром 'Росгосстраха' в 13 російських містах-мільйонниках.

Система лікарського страхування буде впроваджена по всій Росії в 2010 році

Система лікарського страхування буде впроваджена по всій Росії в 2010 році - У Санкт-Петербурзі розпочала роботу XIV міжнародна конференція Адама Сміта, присвячена проблемам фармацевтичного ринку та охорони здоров'я в Росії . У день відкриття учасники форуму обговорювали питання забезпечення населення РФ лікарськими препаратами. Вже приблизно через півтора року Мінздравсоцрозвитку планує впровадити по всій країні систему лікарського страхування. Для держбюджету це може означати 50 млрд рублів додаткових витрат щорічно.

Президент РФ підписав зміни до закону про бюджет Федерального фонду обов'язкового медичного страхування

Президент РФ підписав зміни до закону про бюджет Федерального фонду обов'язкового медичного страхування - Президент Росії Дмитро Медведєв підписав закон про зміни до бюджету Федерального фонду обов'язкового медичного страхування /ФОМС /на 2008 рік і на плановий період 2009 і 2010 років. Про це повідомила сьогодні прес-служба Кремля.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-14 16:59:47

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-14 07:15:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-14 15:41:25

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-14 16:19:43

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-13 11:28:09

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-14 13:10:10

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-14 16:12:10

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-13 21:54:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-14 09:30:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-13 15:28:04

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-14 16:27:11

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-13 17:26:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-13 21:04:42

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-14 15:31:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-13 15:23:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-13 07:04:37

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-13 15:06:29

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-13 21:43:53

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-14 15:22:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-13 16:03:54