Наркологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Американські вчені розробили потенційні ліки від гострого отруєння кокаїном

Американські вчені розробили потенційні ліки від гострого отруєння кокаїном - Мільйони людей щорічно надходять у відділення токсикології та невідкладної терапії з передозуванням кокаїну. При цьому не існує жодного схваленого до застосування препарату, ефективно і швидко блокуючого дію цього наркотику. Такий стан справ частково пояснюється тим, що кокаїн має в організмі безліч точок програми, заблокувати які одночасно дуже непросто.

Виведено залежність настрою від кількості спиртного

Виведено залежність настрою від кількості спиртного - Задоволення, яке ви отримуєте від спиртного, назад пропорційно кількості випитого, стверджують фахівці. R

Що можна зробити, щоб людина кинула пити?

Що можна зробити, щоб людина кинула пити? - Коли людина п'є - він не живе. І в нього на це є свої причини. У кожної людини ці причини індивідуальні. І розбиратися з ними необхідно також індивідуально.

топірамату ефективний для лікування алкоголізму

топірамату ефективний для лікування алкоголізму - антиконвульсанти топірамат (Topamax) допомагає лікувати алкоголізм, але серйозні побічні ефекти могли б обмежити його використання, говорять дослідники.

Вживання марихуани в підлітковому віці підсилює її побічні ефекти в зрілості

Вживання марихуани в підлітковому віці підсилює її побічні ефекти в зрілості - Американські вчені виявили, що вживання марихуани в підлітковому віці підсилює її небажана дія на пам'ять і навчання у дорослому життя.

У шизофренії та наркоманії однакові причини

У шизофренії та наркоманії однакові причини - Одне з ключових хімічних речовин, через який чинять свою дію на головний мозок людини нікотин, кофеїн, кокаїн, інші наркотики, а також деякі лікарські засоби, наприклад антидепресанти, схоже, відповідає ще й за виникнення шизофренії. Дослідивши мозок 14 померлих хворих, американські вчені виявили локальне зміна його активності.

Влада Москви мають намір оприлюднити списки пацієнтів міських наркологічних клінік і занести дані про них в єдиний міський реєстр

Влада Москви мають намір оприлюднити списки пацієнтів міських наркологічних клінік і занести дані про них в єдиний міський регістр - Про це повідомляє 'Московський комсомолець '. Чиновники сподіваються, що такий крок дозволить 'організувати систему соціального пресингу на наркотичну популяцію' для її поступової ліквідації. R

Наркотики: що правда, а що міф?

Наркотики: що правда, а що міф? - Чим менше суспільство знайоме з тим або іншим явищем, тим більше ходить про нього міфів, чуток і легенд. Навіть постійну увагу ЗМІ до проблеми наркоманії і наркотизації не призводить до зникнення найбільш шкідливих з них. Міфи про наркотики можна розділити на дві основні групи. До першої належать ті, які існують у суспільстві, а до другої - міфи, які набули поширення серед вживають наркотики.

А чи не був Шекспір наркоманом?

А чи не був Шекспір наркоманом? - Багато творів світової літератури своєю появою повинні бути вдячні впливу речовин, що викликають ейфорію. Під підозру у схильності до наркотиків сьогодні потрапив англійський поет Вільям Шекспір, який при написанні своїх сонетів приводив себе в ліричний настрій, нібито, більш сильними засобами, ніж тютюн.

Героїн зроблять ліками

Героїн зроблять ліками - Героїн для лікування героїнової залежності ж може використовуватися в майбутньому. До такого висновку прийшла міжнародна група медиків після десятирічного експерименту із застосування у ряді країн цього методу лікування.

Новий прилад відшукає навіть сліди наркотиків

Новий прилад відшукає навіть сліди наркотиків - Московською службою порятунку узятий на озброєння новий прилад. Він дозволяє виявити в організмі людини найменші сліди наркотику. Апарат вегето-резонансного тестування розроблений вченими Москви, Краснодара і Єкатеринбурга. Його датчики здатні виявити наркотичний слід навіть десятирічної давності.

Наркоманія

Наркоманія - хронічне захворювання?! - У науковому середовищі, а слідом за нею, і в суспільній свідомості склалося тверде переконання в тому, що наркоманія - невиліковне захворювання. В основі цього переконання лежать результати наукових досліджень.

Наркоманія: перспективи рішення

Наркоманія: перспективи рішення - Наркоманія - це нової явище в нашому житті, з яким зіткнулося суспільство в самому початку демократичних перетворень. Її особливість - стрімке зростання і поширеність серед молоді 18-24 років.

Лікарська наркоманія та лікарі!

Лікарська наркоманія та лікарі! - У світлі того, що по всьому світу шириться пристрасть до рецепторних препаратів, тобто діють на рівні нервових закінчень знеболювальних, стимуляторів, транквілізаторів та інших облікових препаратів . Лікарі нарікають на недостатню кількість тренінгів, присвячених проблемам застосування даних препаратів.

2 /3 підлітків пробували наркотики

2 /3 підлітків пробували наркотики - Так стверджують дослідники, що проводили дослідження серед тінейджерів у віці від 14 до 18 років. Согласно результатами дослідження, проведеного Sunday Mirror, 59% підлітків коли-небудь вживали або пробували наркотики.

Уральський ФО. У УрФО проживає більше 650 тисяч наркоманів.

Уральський ФО. У УрФО проживає більше 650 тисяч наркоманів. - Більше 650 тисяч осіб з 12 мільйонного населення Уральського федерального округу систематично вживають наркотики. Тільки у торішню військову призовну кампанію в УрФО через вживання наркотичних засобів з призову був знятий кожен десятий чоловік.

5-річна дівчинка навчила викладачів правильно курити дурь

5-річна дівчинка навчила викладачів правильно курити дурь - В Австралії дівчинка 5 років навчила однокласників і вчителів правильно курити травичку. На уроці 'покажи та розкажи', де учні повинні ділитися один з одним корисними навичками, малюк із пляшки коли зібрала бурбулятор - кальян для куріння марихуани.

Лікарі не рекомендують лікуватися від алкоголізму до Нового року

Лікарі не рекомендують лікуватися від алкоголізму до Нового року - Напередодні Нового року в Свердловській області зростає кількість алкоголіків, охочих закодуватися, передають Regions.ru. Більше 20 єкатеринбурзький фірм, що займаються лікуванням алкоголізму, відзначають до кінця грудня найбільший наплив клієнтів.

Сигарети з ментолом швидше викликають звикання

Сигарети з ментолом швидше викликають звикання - Охолоджуючий смак сигарет з ментолом швидше викликає наркотичну звикання. Американські медики встановили, що організм курців, які віддають перевагу сигарети з ментолові добавками, отримує більше нікотину та окису вуглецю.

Алкогольні психози

Алкогольні психози - Проблема зловживання алкогольними напоями відома людству дуже давно. Так, в Росії закони, спрямовані на боротьбу з пияцтвом запеклим, приймалися ще в XIII столітті.

Результати дослідження: коноплі - це всього лише ... коноплі

Результати дослідження: коноплі - це всього лише ... коноплі - Як показують результати досліджень, проведених Яном ван Урсом з Університету Тільбурга (Голландія) і опублікованих лондонським Центром досліджень в галузі економічної політики, вживання конопель не є причиною переходу до більш 'важких' наркотиків типу героїну або опіуму.

У Росії скорочується число випадків наркоманії серед підлітків

У Росії скорочується число випадків наркоманії серед підлітків - Наркозалежних підлітків у Росії стає менше. Про це повідомила сьогодні директор Департаменту організації медичної допомоги і розвитку здоров'я Мінздоровсоцрозвитку Ольга Кривонос на громадських слуханнях 'Криза і наркотики'.

Прихильність"зеленого змія"розпізнають з народження

Прихильність"зеленого змія"розпізнають з народження - У ході дослідження, проведеного групою співробітників Інституту біохімії і генетики Уфімського наукового центру РАН, були виявлені гени, що визначають схильність до алкоголізму і наркоманії. За словами керівниці дослідницької групи доктора біологічних наук, професора Ельзи Хуснутдінова, всього в організмі людини налічується близько восьми таких генів, проте справжньою причиною вироблення поганих нахилів стає їх певне поєднання, а також приналежність до тієї чи іншої етнічної групи та географії проживання.

Наркотики - історичні замінники їжі

Наркотики - історичні замінники їжі - Щоб краще зрозуміти сучасних наркоманів, медики звернулися до досвіду істориків, антропологів і археологів, мали в своєму розпорядженні докладною інформацією про давню 'традиції' вживання психоактивних речовин. R Вияснілось , що збуджуючі речовини, алкалоїди, такі як нікотин і кокаїн відвіку допомагали людям вижити в тяжких умовах. Так, до недавнього часу австралійські аборигени користувалися нікотіносодержащім рослиною пітуру, яке дозволяло їм легше перенести тривалі переходи без їжі. А вимушені працювати на великій висоті жителі Анд до цих пір жують коку.

Вчені опинилися на порозі створення вакцини від наркоманії та тютюнопаління

Вчені опинилися на порозі створення вакцини від наркоманії та тютюнопаління - Справжню сенсацію у науковому світі викликали повідомлення про те, що європейські вчені опинилися на порозі створення ефективної вакцини від наркоманії та тютюнопаління. Доповідь про роботи, які зараз проходять тести в лікарнях, представив на міжнародній конференції співробітник британської біотехнічної компанії 'Ксенова'. R

Тяга до нікотину обумовлена генетично

Тяга до нікотину обумовлена генетично - Схильність до куріння закладена в генах, повідомляє die Welt. Учені з Німеччини і США проаналізували гени 4,3 тис. курців та некурців людей і прийшли до висновку: певні зміни в генах підвищують ризик стати курцем - у деяких випадках на 75%.

У Югре споживання алкоголю за останні 8 років скоротилося майже на 27%

У Югре споживання алкоголю за останні 8 років скоротилося майже на 27% - У період з 2002 по 2009 роки вживання алкоголю на душу населення в Югрі скоротилося на 27% і склало в 2009 році 10,5 літрів.

Алкоголізм лікуватимуть генною терапією

Алкоголізм лікуватимуть генною терапією - За допомогою генної терапії чилійським ученим вдалося на 50% знизити споживання алкоголю у щурів з природженою схильністю до алкоголізму. Суть нової методики полягає у внесенні в організм «антісмислового' гена, що знижує активність альдегіддегідрогенази - ензиму, що відповідає за метаболізм етанолу. R

Ті, що п'ють школярі швидше стають курцями

Ті, що п'ють школярі швидше стають курцями - Школярі, які захоплюються алкоголем, з більшою ймовірністю стануть курцями, виявили експерти Temple University /США /. Згідно з висновками дослідників, з початком навчального року не тільки батькам, а й викладачам і директорам шкіл необхідно уважніше ставитися до проблемних учням і намагатися запобігати вживання спиртних напоїв і куріння серед дітей і підлітків.

Щорічно від передозування наркотиків гине понад 3,5 тис. росіян

Щорічно від передозування наркотиків гине понад 3,5 тис. росіян - Понад 3,5 тис. чоловік помирає кожен рік в Росії від передозування наркотиків, повідомили в п'ятницю у Федеральній службі РФ з контролю за обігом наркотиків.

Уряд ухвалив рішення обмежити оборот курильних сумішей

Уряд ухвалив рішення обмежити оборот курильних сумішей - Однак їх продавці сумніваються в дієвості цих заходів і чекають, що дуже швидко з'являться нові «легальні форми» розслаблення.

Сир

Сир - наркотик, і любов до нього викликана його властивістю викликати звикання - За даними Департаменту сільського господарства США американці з кожним роком все більше їдять сиру. Типовий споживач за рік з'їдає 30 фунтів (13,6 кг) сиру, тоді як в 1944 році ця цифра дорівнювала 6 фунтам (2,7 кг).

Перм. Серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить професійним училищам.

Перм. Серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить професійним училищам. - Як повідомляє ІАА 'Регіон-Інформ-Перм', серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить ПТУ.

Пігулки від мігрені лікують від запою

Пігулки від мігрені лікують від запою - Несподіване відкриття зробили фахівці фірми Johnson & Johnson. Ліки Topamax, прописуємо докторами від мігрені, допомагає вилікувати хронічних алкоголіків від залежності, або, принаймні, значно скоротити споживання алкоголю.

Коноплі робить чоловіків безплідними

Коноплі робить чоловіків безплідними - Коноплі і марихуана, що зайняли перше місце в списку найбільш поширених наркотиків, можуть залишити своїх прихильників без потомства. Як показали дослідження, проведені в Королівському університеті Белфаста, що містяться в марихуані речовини знижують фертильність чоловічих сперматозоїдів.

анестезіологи крадуть наркотичні ліки

анестезіологи крадуть наркотичні ліки - Американські анестезіологи пріворовивают наркотичні препарати для особистих цілей, і поширеність цього явища за останні десятиліття не знижується, незважаючи на вжиті заходи. Такий висновок був зроблений дослідниками в ході масштабного анонімного опитування, в якому взяло участь близько 4,5 тисяч лікарів цієї спеціальності.

Американські медики готують вакцину проти кокаїну

Американські медики готують вакцину проти кокаїну - У США проходить клінічні випробування вакцина проти кокаїну, що змушує імунну систему людини виробляти антитіла проти молекул наркотику.

Російських наркоманів лікуватимуть примусово

Російських наркоманів лікуватимуть примусово - Головний дитячий нарколог МОЗ РФ Олексій Надєждін виступає за примусове лікування хворих на наркоманію. Про це він заявив в середу на прес-конференції в РІА «Новини», присвяченої Міжнародному дню боротьби з наркоманією.

Російські вчені змогли відшукати давнє і ефективні ліки від похмілля

Російські вчені змогли відшукати давнє і ефективні ліки від похмілля - Дослідники почали пошуки заповітного зілля ще з часів Жамсаран Бадмаєва - тибетського лікаря-знахаря добре відомого в Петербурзі задовго до революції . Мало кому відомо, що ще в роки Першої світової війни цілитель запропонував безліч ідей зі створення різних еліксирів, здатних відновлювати сили солдатів. Серед них був знаменитий розсіл. Жамсаран сперся, перш за все, на підвищені антисептичні, лікувальні та профілактичні властивості майбутнього 'еліксиру енергії', які повинні були врятувати сотні тисяч життів.

Гормон росту зменшує пошкодження мозку у наркоманів

Гормон росту зменшує пошкодження мозку у наркоманів - Пошкодження мозку можуть бути усунені введенням гормону росту, повідомляє шведська The Local. До такого висновку прийшла міжнародна група вчених зі Швеції та Фінляндії.

Британія лідирує у споживанні кокаїну

Британія лідирує у споживанні кокаїну - Британці перевершили американців і визнані найбільшими споживачами кокаїну в розвинених країнах. Цей наркотик стає все дешевше і доступніше.

Правда про насвае

Правда про насвае - Насвай, нацвай, анасвай, Асман, атман - різні назви психотропної речовини, яка може стати початком наркозалежності. Про речовині ходять різні чутки: кажуть, що це надійний засіб, щоб кинути курити; вважають його то релаксантом, то виглядом тютюнового виробу.

Рівень холестерину в крові не пов'язаний з частотою суїцидів при алкоголізмі

Рівень холестерину в крові не пов'язаний з частотою суїцидів при алкоголізмі - Рівень холестерину в крові людей, які страждають хронічним алкоголізмом, ніяк не пов'язаний з частотою суїцидів в цій же групі , повідомляється в березневому номері журналу Alcoholism: Clinical and Experimental Research. Дослідження австрійських вчених дозволили відкинути існуючу раніше гіпотезу. R

Наркоманів будуть лікувати героїном

Наркоманів будуть лікувати героїном - Новий проект по боротьбі з наркотиками, що стартує в Німеччині в найближчим часом, називається 'Лікування опійнозавісімих з опорою на героїн'. Для участі в ньому підбирають 1200 кандидатів в семи містах Німеччини.

Москва: алкоголіків відвідають люди з червоними пов'язками

Москва: алкоголіків відвідають люди з червоними пов'язками - Люди з червоними пов'язками на рукавах почнуть скоро періодично відвідувати москвичів, ведучих не надто тверезий спосіб життя. Міська влада затвердила днями положення про Московську народної дружини.

Більшість жертв екстазі

Більшість жертв екстазі - молоді працюють чоловіки - Більшість людей, які гинуть після прийому популярного наркотику екстазі - працюючі молоді білі чоловіки у віці близько 30 років. До такого висновку прийшли дослідники Медичної школи при лікарні святого Джорджа в Лондоні, проаналізувавши дані про смерті, пов'язаних із вживанням наркотиків.

Головний нарколог Росії підтримує пропозицію президента РФ посилити боротьбу з пияцтвом на дорогах

Головний нарколог Росії підтримує пропозицію президента РФ посилити боротьбу з пияцтвом на дорогах - Щодо росіян, непомірно споживають алкоголь, повинен бути 'загальнодержавний і загальногромадянський пресинг' , вважає директор Московського науково-практичного центру наркології, головний нарколог Міністерства охорони здоров'я Росії Євген Брюн.

Зростає число"пивних"алкоголіків-підлітків

Зростає число"пивних"алкоголіків-підлітків - У 2002 році медиками уральської столиці була виявлена несприятлива тенденція - кількість дітей та підлітків, поставлених на облік у міський наркологічної служби у зв'язку зі зловживанням алкоголем, збільшилася в 4 рази.

Виявлено генетична природа кокаїнової залежності

Виявлено генетична природа кокаїнової залежності - Міжнародна група дослідників виявила ген, що призводять до кокаїнової залежності.

Вживання марихуани підвищує ризик розлади психіки

Вживання марихуани підвищує ризик розлади психіки - Голландські медики з університету Маастрихта (Universiteit Maastricht) прийшли до висновку, що вживання марихуани в молодості підвищує ризик появи психотичних ознак у дорослому житті - це відбувається тому , що каннабіс порушує баланс допаміну, ключового хімікату в мозку.

Травка до добра не доведе

Травка до добра не доведе - Регулярне вживання такого наркотичної речовини, як коноплі підвищує ризик потрапляння в автомобільну катастрофу в 9,5 разів - такі висновки зробили новозеландські дослідники, уточнивши, що для цього необов'язково викурювати травичку перед самим виїздом, досить просто регулярно це робити. По-Загалом, наркоманам сідати за кермо дуже не рекомендується.

Аналіз на вживання наркотичних речовин необхідно включити до програми диспансеризації школярів і студентів

Аналіз на вживання наркотичних речовин необхідно включити до програми диспансеризації школярів і студентів - Аналіз на вживання наркотичних речовин необхідно включити до програми диспансеризації школярів і студентів. Таку думку глава Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Віктор Іванов висловив 11 березня, у День працівника органів наркоконтролю.

За легалізацію куріння марихуани, як методу лікування висловилося 85% медичних працівників

За легалізацію куріння марихуани, як методу лікування висловилося 85% медичних працівників - На одному з найбільших інформаційних медичних інтернет-сайтів www.medscape.com проведений опитування , щодо можливості легалізації куріння марихуани при деяких важких захворюваннях, в якому взяло участь 6462 респондента з числа лікарів та медичних сестер.

Вчені заохочують пияцтво за кермом

Вчені заохочують пияцтво за кермом - 300 водіям зі штату Айова представилася можливість пити за кермом алкогольні напої на законних підставах, оскільки робити це вони будуть заради науки.

Головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко вважає, що в Росії необхідно відродити практику примусового лікування алкоголізму

Головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко вважає, що в Росії необхідно відродити практику примусового лікування алкоголізму - За словами Онищенко, для надання медичної допомоги страждають алкоголізмом слід відновити систему спеціалізованих установ, зокрема лікувально-трудових профілакторіїв.

Подробности про трансгенні кокаїні

Подробности про трансгенні кокаїні - Зрозуміло, перше, що спало на думку і борцям з наркотиками, і отримали цю інформацію журналістам - що зловмисне застосування генноінженерних технологій, яким нас так довго лякали, нарешті настав.

На Алтаї сталося масове отруєння наркотиками

На Алтаї сталося масове отруєння наркотиками - У Рубцовську (Алтайський край) за останні три дні 20 людей отруїлися наркотиками, двоє з них померли, пише Газета з посиланням на 'Інтерфакс'.

Який зв'язок між алкоголем і курінням?

Який зв'язок між алкоголем і курінням? - Багатьох людей особливо сильно тягне покурити після кількох порцій спиртного. Цим фактом зацікавилися вчені з Чиказького Університету.

У вміють пити нестерпний характер

У вміють пити нестерпний характер - Пияцтво - велике зло, над пізнанням причин якої б'ється не одне покоління вчених і лікарів. Де-не-чого вони домоглися. Відомо, наприклад, що схильність до алкоголізму серед американців і однієї з етнічних груп китайців пов'язана з певним станом гена МАО А. А що, якби цього гена взагалі не було?

Новий надсильний наркотик викликав''епідемію''передозувань

Новий надсильний наркотик викликав''епідемію''передозувань - Спецоперація правоохоронних органів з виявлення каналів постачання в Росію нового наркотичного препарату - альфаметілфентаніла, проводиться в Мурманській області. За силою дії альфаметілфентаніл в кілька разів перевищує героїн.

Європа переходить на важкі наркотики

Європа переходить на важкі наркотики - Жителі країн Євросоюзу стали більше вживати важких наркотиків, таких як героїн, кокаїн та амфетаміни, в той час як число курців марихуани не тільки не зросла, але навіть знизилося .

Американці ходять на роботу''під амфетаміном''

Американці ходять на роботу''під амфетаміном''- Американці стали частіше вживати амфетамін на робочому місці, повідомляє Associated Press. Про це свідчать результати перевірок на наркотики, яким роботодавці піддають своїх службовців або претендентів на роботу. За даними компанії Quest Diagnostics Inc., На східному узбережжі США споживання амфетамінів в минулому році збільшилося на 68 відсотків.

Різні дози алкоголю діють на різні області мозку

Різні дози алкоголю діють на різні області мозку - Виявляється, різні різні дози алкоголю діють на різні ділянки мозку. Американські медики провели спеціальне дослідження, присвячене цьому питанню.

Навіть після детоксикації алкоголікам важко орієнтуватися в просторі

Навіть після детоксикації алкоголікам важко орієнтуватися в просторі - Алкоголікам, навіть якщо вони тривалий час зберігають тверезість, важче, ніж непитущим людям, дається оцінка взаємного розташування предметів у просторі, стверджують медики з університету штату Кентуккі. У проведених експериментах з'ясувалося, що алкоголіки, які пройшли детоксикацію, продовжують страждати порушеннями зорового сприйняття.

Щура-наркомани допоможуть людям

Щура-наркомани допоможуть людям - Пацюка, привчили до кокаїну, продовжують приймати його навіть тоді, коли кожна порція наркотику супроводжується відчутним ударом електрострумом, говориться в новому дослідженні, проведеному французькими вченими. R

однояйцеві близнюки схильні к. .. алкоголізму

однояйцеві близнюки схильні к. .. алкоголізму - Те, як людина споживає - або не споживає, - алкогольні напої, на 70% закладено в його генах. Такий результат досліджень австралійських лікарів у клініці Сіднея. Учені вивчали дані за 15 років про 20 тисячах близнюків і двійнят. Однояйцеві близнюки мають абсолютно ідентичний набір генів, у той час як у двійнят він збігається лише наполовину.

У МДУ накрили підпільну нарколабораторію

У МДУ накрили підпільну нарколабораторію - У Москві знешкоджено мережу розповсюджувачів наркотику-психостимулятору, досить популярного в певних колах препарату під назвою амфетамін, також була виявлена підпільна лабораторія з виробництва наркотику, що розташовувалася на базі лабораторії хімфаку МДУ, повідомляє РИА 'Новости'.

У чому секрет привабливості тютюну

У чому секрет привабливості тютюну - Дослідники з Університету Мічигану повідомили, що знайшли наукові підтвердження твердженнями курців, які вважають, що сигарета дозволяє їм заспокоїтися і прийти в хороший настрій.

Комп'ютер-товариш по чарці: ти мене поважаєш?

Комп'ютер-товариш по чарці: ти мене поважаєш? - Хворим на алкоголізм простіше обговорювати свої проблеми не з лікуючим лікарем, а з комп'ютером. Діалог з машиною виходить душевніше.

Держнаркоконтролю більше не існує

Держнаркоконтролю більше не існує - Федеральна служба РФ з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин перейменована у Федеральну службу РФ з контролю за обігом наркотиків. Відповідний указ був підписаний Президентом РФ Володимиром Путіним.

Принципові питання проведення антинаркотичної профілактики серед дітей

Принципові питання проведення антинаркотичної профілактики серед дітей - Впоследніе 10-15 років в Російській Федерації швидко зростає кількість споживачів алкоголю, наркотиків і інших психоактивних речовин (ПАР). При цьому спостерігається виразна тенденція до омолодження контингенту наркологічних хворих, до все більшого зниження віку перших проб. У проби ПАР, 'експерименти' з ними втягуються діти 8-10 років (і навіть молодше).

Російські алкоголіки псують американцям статистику

Російські алкоголіки псують американцям статистику - За останні два роки кількість дорослих людей, хворих на алкоголізм, зросла на 3 відсотки, тоді як число 'зловживають' підлітків, навпаки, знизилося на 3.8 відсотка. Такі дані представили вчені з американського Національного інституту наркології.

Наркоманія

Наркоманія - хронічне захворювання?! - У науковому середовищі, а слідом за нею, і в суспільній свідомості склалося тверде переконання в тому, що наркоманія - невиліковне захворювання. В основі цього переконання лежать результати наукових досліджень.

Способи впливу на хворого алкоголіка

Способи впливу на хворого алкоголіка - Алкоголізм вже більше 60 років визнано, прогресуючим наркологічним захворюванням у світі, хоча ще якихось півстоліття тому провідні психіатри світу намагалися розглядати його як побічний продукт депресії, емоційних розладів, умов виховання, способу життя та оточення.

Провідні європейські і американські фахівці відвідали Москву

Провідні європейські і американські фахівці відвідали Москву - 8-9 листопада Москву відвідала група фахівців провідних європейських і американських медичних центрів, що спеціалізуються на лікуванні алкогольної, наркотичної та метамфетаміновой залежності.

Транквілізатор валіум діє так само, як героїн, збільшуючи в мозку рівень дофаміну

транквілізатор валіум діє так само, як героїн, збільшуючи в мозку рівень дофаміну - До такого висновку прийшли співробітники Університету Женеви (Швейцарія), повідомляє Daily Telegraph . Відкриття швейцарських вчених допоможе пояснити тенденцію 'підсадив' на ці ліки. R

Наркоманія: перспективи лікування

Наркоманія: перспективи лікування - Наркоманія - це нової явище в нашому житті, з яким зіткнулося суспільство в самому початку демократичних перетворень. Її особливість - стрімке зростання і поширеність серед молоді 18-24 років. Результати наркотізатіціі населення - зростання смертності, поширення ВІЛ, економічні втрати. «У найближчі роки ця ситуація ускладнюватиметься», - констатовано на II конференції з антинаркотичної співпраці в Саратові у вересні 2001 р.

Американці стали пити спиртне в півтора рази частіше

Американці стали пити спиртне в півтора рази частіше - За останні 10 років у США в півтора рази збільшилася кількість людей, що зловживають алкоголем, повідомляє Reuters. У своїй любові до спиртного зізналися 4,65 відсотків всіх жителів США. Ця цифра відображає лише тих, чиє потяг не можна назвати патологічним - число хворих на алкоголізм, навпаки, постійно знижується і зараз становить 3,81 відсотка від популяції. Найчастіше на алкоголізм страждають індіанці і латиноамериканці, а 'нешкідливою' любов'ю до спиртного - білі. R

Створена вакцина від кокаїну

Створена вакцина від кокаїну - Британська фармацевтична компанія працює над створенням вакцини, яка могла б допомогти кокаїніст відмовитися від пристрасті до цього наркотика.

Недолік сну пов'язаний з вживанням наркотиків в молодіжному середовищі

Недолік сну пов'язаний з вживанням наркотиків в молодіжному середовищі - Вчені з Університету Каліфорнії та з Гарвардського Університету провели дослідження, з'ясувавши, що нестача сну пов'язаний з вживанням наркотиків в молодіжному середовищі. Дослідники склали 'карту' соціальної мережі 8349 студентів - повідомляє 'Health Day'. Виявилося, що підлітки, що перебувають у центрі соціальної мережі, частіше відчували проблеми зі сном і вживали марихуану.

Інтелектуалки - потенційні алкоголічки

Інтелектуалки - потенційні алкоголічки - Освічені жінки двадцяти років і старше в середньому на 45% більше схильні до непомірного вживання алкоголю ніж їх ровесниці необтяжені 'радостями' вищої освіти. До такого висновку прийшли британські вчені. R

Алкоголіка можна дізнатися по волоссю

Алкоголіка можна дізнатися по волоссю - Швейцарські вчені розробили цікавий метод діагностики алкоголізму. На відміну від стандартних методик, він дозволяє визначити, пив людина ... кілька тижнів або навіть місяців назад.

Підлітки-токсикомани нехтують допомогою фахівців

Підлітки-токсикомани нехтують допомогою фахівців - Про те, що підлітки починають долучатися до тютюну, алкоголю і 'травичці' у все більш ранньому віці, і що цей факт безпосередньо пов'язаний з труднощами, з якими вони стикаються в сім'ї та школі, було відомо і раніше. Однак ми мало знали про те, схильні такі підлітки звертатися зі своїми проблемами до лікарів, і якщо так, то до яких саме.

''Похмільний ген''- ключ до переносимості алкоголю

''Похмільний ген''- ключ до переносимості алкоголю - Ген, який допомагає фруктовим мухам виробити переносимість алкоголю, був виявлений і названий 'похмільним'. Ген також контролює реакцію мух на стрес, і вчені вважають, що аналогічна зв'язок між переносимістю алкоголю і стресом може існувати у людей.

Вживання кокаїну небезпечно в будь-яких дозах і може призводити до раптової смерті

Вживання кокаїну небезпечно в будь-яких дозах і може призводити до раптової смерті - Вживання кокаїну небезпечно в будь-яких дозах і може призводити до раптової смерті. Європейські наркологи зробили цей висновок, вивчивши випадки вживання наркотику, що закінчилися летальним результатом.

Схильність до алкоголю може передаватися не тільки від батьків

Схильність до алкоголю може передаватися не тільки від батьків - Останні дослідження показали, що люди, які мають в роду страждають на алкоголізм людей, не обов'язково батьків, але навіть родичів у третьому коліні , мають підвищений ризик розвитку алкогольної залежності.

Глава ФСКН РФ прирівняв курильні суміші до ЛСД

Глава ФСКН РФ прирівняв курильні суміші до ЛСД - Курильні суміші в Росії варто заборонити, тому що вони викликають ефект, подібний ефекту від ЛСД. Таку думку висловив глава Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків РФ Віктор Іванов.

Сучасні проблеми тютюнопаління

Сучасні проблеми тютюнопаління - Всі форми споживання тютюну, включаючи паління сигарет, сигар, трубок, жувального або нюхального тютюну, а також вплив на некурців продуктів згоряння тютюну (пасивне або насильницьке куріння), значно впливають на захворюваність і передчасну смертність, що викликана більш ніж 20 різними хворобами

Наркоманія - це не просто психологічна і фізична залежність, а хронічне захворювання, позначається на мозкової діяльності

Наркоманія - це не просто психологічна і фізична залежність, а хронічне захворювання, позначається на мозкової діяльності - Вчені Університету Каліфорнії ідентифікували механізм дії наркотиків, при якому довгостроково активується система нагороди мозку. Ці тривалі мозкові зміни лежать в основі неадекватної схильності та рецидиву прийняття наркотичних речовин, навіть через роки стриманості. R

Наркоманія

Наркоманія - невиліковне захворювання. Чи існує рішення? - У статті 'Наркоманія - хронічне захворювання?!' сформульовано положення про те, що вирішення проблеми наркоманії зводиться до відповіді на питання: 'Що стимулює зміни в обміні речовин у мозку, коли матеріальний стимул, наркотик, відсутній?'

Щотижня більше 10 мільйонів американців беруть опіати

Щотижня більше 10 мільйонів американців беруть опіати - Американські вчені з'ясували, що кожну окремо взяту тиждень більше 10 мільйонів американців вживає опіоїдні наркотики як за медичними показаннями, так і без них. Причому більше чотирьох мільйонів вживає їх регулярно - не менше п'яти днів на тиждень протягом не менше чотирьох тижнів.

Звіт ООН: наркоманія настає

Звіт ООН: наркоманія наступає - Згідно з нещодавно випущеним доповіді ООН про наркотики, підготовкою якого займалася Комісія ООН з боротьби з наркотиками і злочинністю, близько 200 млн. людей в усьому світі вживають ті чи інші наркотичні речовини.

Ізраїльську молодь косить''забійний''наркотик

Ізраїльську молодь косить''забійний''наркотик - Ізраїльська поліція приступила до розслідування кількох випадків смерті, які об'єднує те, що всі загиблі стали жертвами невідомого наркотика. У ніч на 1 травня речовина забрало життя 30-річного жителя центру Ізраїлю. Ще двоє друзів наркомана було госпіталізовано. R

Кава не сприяє протверезіння, а лише маскує стан алкогольного сп'яніння

Кава не сприяє протверезіння, а лише маскує стан алкогольного сп'яніння - Люди, що зловживають алкоголем, повинні знати, що чашка кави не протверезить їх, а скоріше завадить їм усвідомити , що вони сп'яніли, таким чином маскуючи нетверезий стан. Це може призвести до сумних наслідків.

За 5 років кількість росіян-наркоманів зросла в 25 разів

За 5 років кількість росіян-наркоманів зросла в 25 разів - Європейські та американські експерти стурбовані темпами поширення наркоманії в Росії.

Марихуана руйнує легені

Марихуана руйнує легені - Доктор Сара Наттелл з університету Бірмінгема вважає, що куріння марихуани швидко руйнує легені, що може призвести до серцевих захворювань і раку. У дослідження було залучено 20 чоловік у віці від 19 до 30 років, серед яких були некурящі, а також курці тютюну і гашишу.

Рятівна таблетка від похмілля

Рятівна таблетка від похмілля - Майже кожна людина, пробував коли-небудь алкогольні напої, на наступний ранок виявляв, що голова працює не так, як мала б, або, іншими словами, просто болить.

Тест на алкогольну залежність

Тест на алкогольну залежність - Національний Інститут Вивчення Алкогольної Залежності і АлкоголізмаNational Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism опублікував основні критерії, які показують ступінь алкогольної залежності людини.

Пиво - удар нижче пояса

Пиво - удар нижче пояса - Пиво посилено пропагується як нешкідливий, в першу чергу молодіжний напій. Формується, і вже в значній мірі сформована, «культура» споживання пива, що приносить величезні доходи його виробникам. Доходи ці, як і самі виробники, до Росії відношення не мають, доходи з країни йдуть. Рекламну кампанію по інтенсивності і безжалісність можна порівняти, мабуть, тільки з цунамі. Давайте розберемося і подивимося, що ж залишається в підсумку нам з вами і нашій країні.

Нікотин, допамін і чому хочеться палити

Нікотин, допамін і чому хочеться курити - В експериментах на мишах вчені Єльського університету ідентифікували речовину, що грає важливу роль у розвитку нікотинової залежності.

Від чого буває похмілля?

Від чого буває похмілля? - Приблизно 75% з тих, хто сильно випиває, відчувають похмілля. Вживання великої кількості алкоголю призводить до більш серйозних симптомів: головного болю, блювоти, нудоти, жадобі й сухості в роті, тремор, запаморочення, спазмів і стомлюваності. З похмілля можуть відзначатися порушення професійної компетентності, пізнавальних здібностей і просторової орієнтації. Зустрічаються й інші симптоми - серцебиття, зміна артеріального тиску і ін

Кожен п'ятий батько схвалює вживання дітьми марихуани

Кожен п'ятий батько схвалює вживання дітьми марихуани - Проведене нещодавно в Австралії дослідження свідчить про те, що як мінімум один з п'яти дорослих жителів країни вважає прийнятним, що їхні діти пробують марихуану. Збір таких даних проводився в рамках державної програми, присвяченої проблемам наркоманії.

Навіть одна сигарета може призвести до нікотинової залежності, попереджають канадські вчені

Навіть одна сигарета може призвести до нікотинової залежності, попереджають канадські вчені - Для деяких людей викурити всього лише одну сигарету означав потрапити у мережі нікотинової залежності. До цього висновку дійшли канадські вчені з Університету Західного Онтаріо. Дані їх досліджень опубліковані в науковому журналі 'Нейросайенс'.

Знеболювання при пологах може збільшити шанс дитини згодом стати наркоманом

Знеболювання при пологах може збільшити шанс дитини згодом стати наркоманом - Шведські медики говорять про п'ятикратне зростання ризику розвитку наркоманії у тих підлітків, матері яких при народженні отримали, принаймні , три дози барбітуратів або морфіноподібними препаратів. Вчені відзначають, що отриманий в ході роботи результат не залежав від різних ускладнень родового процесу.

Розробляються нові''антіалкагольние''тести

Розробляються нові''антіалкагольние''тести - Сучасному пацієнтові необхідно бути чесним у своїх відповідях доктору щодо алкогольних звичок. Розроблено новий пакет тестів, який дає можливість викрити випивохи навіть через кілька місяців після узливань. R

Доля алкоголізму в Росії в руках президента Путіна

Доля алкоголізму в Росії в руках президента Путіна - Олексій Кампов-ПолевойAlexei Kampov-Polevoi, професор психіатрії Mount Sinai School of Medicine (Нью-Йорк), автор багатьох наукових досліджень у області наркології.

Алкоголь страшніше наркотиків

Алкоголь страшніше наркотиків - 14 млн. жителів США - або кожен тринадцятий дорослий американець - алкоголік. Ще кілька мільйонів американців вживають спиртне регулярно й у таких великих кількостях, що перебувають на порозі алкоголізму.

Фармакотерапія гострої алкогольної інтоксикації

Фармакотерапія гострої алкогольної інтоксикації - Терапія хворих алкоголізмом є серйозною проблемою сучасної психіатрії та наркології, а пошук лікарських засобів для цих цілей - новим напрямком фармакології. В даний час в переліку лікарських засобів, рекомендованих для лікування алкоголізму, відсутнє головне - кошти, що запобігають або купіруються патологічний потяг до алкоголю, що є основним специфічним симптомом цього захворювання.

Влада привчатимуть ув'язнених до наркотиків

Влада привчатимуть ув'язнених до наркотиків - У Шотландії ув'язнених, що виходять з в'язниць, будуть підсаджувати на наркотики для їхньої ж власної безпеки. Цим благим справою влада збирається зайнятися у зв'язку з випадками смерті тільки що звільнилися людей від передозування. Так в 1999 році 15 колишніх ув'язнених загинули від передозування важких наркотиків протягом двох тижнів після виходу на свободу.

Негативні думки про старість підштовхують молодих чоловіків до алкоголізму

Негативні думки про старість підштовхують молодих чоловіків до алкоголізму - Молоді чоловіки, які впевнені, що показники щастя знижуються з віком, більш схильні до алкоголізму. Подання про негативні процеси старіння і асоціації з безпорадністю і жалюгідним становищем у суспільстві можуть бути небезпечні для чоловіків розвитком шкідливих для здоров'я звичок, таких, як захоплення спиртними напоями, попереджають експерти Королівського університету Белфаста /Ірландія /.

Тютюн: таємниці залежно

Тютюн: таємниці залежності - 'Бог - курець сигар', - співав Серж Гінзбург. Проте тютюн вбиває. І вбиває багатьох. Від нього померло 5 мільйонів людей в усьому світі, у тому числі 66 тисяч - у Франції. Куріння викликає не тільки рак (у кожній третій смерті від раку винна цигарка), але й інфаркт міокарда. Не кажучи вже про всякі побічні ефекти: легеневої недостатності, хронічному бронхіті, гіпертонії, артритах, імпотенції та пр. Курці сердяться, коли їм нагадують ці істини. Все більша кількість з них хотіло б кинути курити. Але багатьом з них зробити це не вдається.

Розумні діти частіше стають алкоголіками

Розумні діти частіше стають алкоголіками - Вчені з Шотландії провели дослідження і прийшли до несподіваного висновку - виявилося, що діти з високими показниками розумового розвитку частіше мають проблеми з алкоголем в дорослому віці.

Британські медики пішли війною на 'екстазі'

Британські медики пішли війною на 'екстазі' - Цікаві пігулки з усякими зображеннями на поверхні нерідко стають причиною смерті серед молоді. До таких висновків прийшли британські медики, які виявили, що споживання «екстазі» все частіше веде юних любителів гострих відчуттів на зустріч до давно спочилим предкам ....

Алкоголізм, терапія алкоголізму - нова парадигма, визначає нові способи лікування

Алкоголізм, терапія алкоголізму - нова парадигма, визначає нові способи лікування - Пропонується нова біопсихосоціальна модель предикторів алкоголізму, в связіс ніж змінюється системна психотерапевтична допомога

Знайдені 5 генів схильності до алкоголізму, властивих росіянам

Знайдені 5 генів схильності до алкоголізму, властивих росіянам - Визначити схильність людини до наркоманії та алкоголізму можна за допомогою нової методики, розробленої вченими Інституту біохімії і генетики Російської академії наук (Уфа ). Згідно з сучасними науковими поглядами, всього 5% захворювань людини - спадкові.

Жінки важче переносять похмілля, ніж чоловіки

Жінки важче переносять похмілля, ніж чоловіки - Жінки більше страждають від похмілля, ніж чоловіки, навіть якщо відкинути різницю у кількості спожитого алкоголю напередодні. До такого висновку прийшли американський фізіолог Уенді Слатскі і його колеги з університету Міссурі. R

Канадці назвали''державну''марихуану огидною

Канадці назвали''державну''марихуану огидною - Перші канадці, які отримали від держави марихуану для використання в медичних цілях, назвали її огидною і побажали повернути витрачені гроші, повідомляє Associated Press.

Американські психологи стверджують, що їм вдалося розробити першу в світі методику, що дозволяє абсолютно об'єктивно визначити ступінь алкогольного отруєння

Американські психологи стверджують, що їм вдалося розробити першу в світі методику, що дозволяє абсолютно об'єктивно визначити ступінь алкогольного отруєння - Для отримання такої оцінки в розрахунок приймаються тринадцять типових симптомів похмілля, в тому числі головний біль, нудота, тремтіння рук і зневоднення організму.

Російська партія ЖИТТЯ поставить заслін поширенню наркоманії в Росії

Російська партія ЖИТТЯ поставить заслін поширенню наркоманії в Росії - Наукова група 'Медичного консультативного центру', що працює в рамках програми 'Життя без наркотиків' Російської партії ЖИТТЯ, завершила великий етап наукових досліджень по створенню цілісної системи ранньої діагностики і профілактики наркоманії.

Геннадій Онищенко вважає. Що потрібно посилити механізми впливу на розповсюджувачів і споживачів курильних сумішей

Геннадій Онищенко вважає. Що потрібно посилити механізми впливу на розповсюджувачів і споживачів курильних сумішей - Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко вважає, що потрібні більш жорсткі механізми впливу на розповсюджувачів і споживачів курильних сумішей, які надають психотропну дію.

Медикаментозна залежність виходить на друге місце після алкоголізму

Медикаментозна залежність виходить на друге місце після алкоголізму - За твердженням експертів, громадяни Німеччини відчувають залежність від ліків. Більшість з них - до 80% - не можуть обходитися без регулярного прийому снодійних та заспокійливих засобів. Про це повідомляє в середу, 25 листопада, агентство ddp з посиланням на дані, наведені фахівцями на що відкрилася в Майнці конференції з цієї проблеми. За масштабами розповсюдження медикаментозна залежність займає друге місце після алкоголізму, вважають аналітики.

Мефедрон визнаний найпопулярнішим клубним наркотиком минулого року

Мефедрон визнаний найпопулярнішим клубним наркотиком минулого року - Мефедрон, також відомий як 'мяу' і 'дрон' визнано найпопулярнішим клубним наркотиком минулого року в Англії. R

Героїн та його шанувальники

Героїн та його шанувальники - Вживання героїну неухильно росте, і, наприклад, у Великобританії офіційно зареєстровано близько 40 000 його прихильників, реальна цифра в 4 рази більше. Що ж це героїн? Героїн отримують з морфіну - потужного знеболювального.

Біженці вживають наркотики не частіше корінних росіян

Біженці вживають наркотики не частіше корінних росіян - Дослідження, яке провели фахівці Саратовського державного університету, показало, що біженці з країн СНД вживають накотікі не частіше, ніж корінні росіян, повідомляє інформаційне агентство 'Інформнаука'. Вимушених переселенців з Таджикистану та інших наркопроізводящіх країн СНД часто вважають наркоманами і розповсюджувачами наркотиків.

У Канаді знеболюючі витісняють героїн з ринку наркотиків

У Канаді знеболюючі витісняють героїн з ринку наркотиків - Знеболюючі препарати опіоїдної групи поступово витісняють героїн з нелегального ринку наркотиків в Канаді. За даними дослідження, опублікованого в журналі Канадської медичної асоціації, в даний час левову частку обороту заборонених речовин в країні складають такі ліки опіоїдної групи - морфін, оксіконтін і ділаудід (гідроморфон).

Принципи медикаментозного лікування наркоманій

Принципи медикаментозного лікування наркоманій - Підвищення ефективності лікування наркоманії і токсикоманій одна з основних проблем сучасної наркології. Різним її аспектів присвячено чимало досліджень як зарубіжних, так і вітчизняних авторів.

Англійці готують''сухий закон''

Англійці готують''сухий закон''- Вживання алкоголю у Великобританії приймає загрозливі масштаби. Вчені з британської Академії медичних наук, які опублікували звіт про вплив спиртних напоїв на здоров'я нації, зажадали від уряду прийняти ряд жорстких і непопулярних заходів, які дозволили б не тільки стримати зростання, а й повернутися із вживання алкоголю до рівня 1970 року.

Пити, не п'яніючи, можна

Пити, не п'яніючи, можна - Два брата з Боснії, які стверджують, що в стані випити стільки, скільки захочуть, зовсім не відчуваючи сп'яніння, насправді виявилися медичним феноменом - кожен з них володіє додатковим комплектом чудово функціонують нирок.

Вплив алкоголю на організм жінки

Вплив алкоголю на організм жінки - У суспільстві існує помилкова думка, згідно з яким жіночий алкоголізм невиліковний, на відміну від алкогольної залежності у чоловіків. Насправді це - міф, і захворювання жінок лікується приблизно такими ж методами, як і чоловічий алкоголізм. Проте фактом є те, що чутливий жіночий організм швидше, ніж чоловічий, звикає до алкоголю. Крім того, наслідки для здоров'я жінок виявляються в деякому плані важче, ніж для чоловіків.

Влада вперше погодилися на перевірку корисних властивостей екстазі

Влада вперше погодилися на перевірку корисних властивостей екстазі - Влада США дали згоду на проведення першої клінічної перевірки можливих терапевтичних властивостей наркотику МДМА, більш широко відомого під назвою екстазі. Поки він разом з ЛСД та героїном класифікується як дуже небезпечний препарат, не використовується в медицині.

Молоде обличчя жіночого алкоголізму

Молоде обличчя жіночого алкоголізму - Сухі цифри статистики говорять про те, що кожна четверта молода жінка регулярно п'є в два рази більше рекомендованої дози. Безпечною для організму дозою вважаються 2 одиниці в день, в перекладі на мову життя якщо одиниця дорівнює 125 мл вина, то один келих вина (середня фортеця 12%) дорівнює півтора одиницям. А хто готовий обмежитися такий дозою за вечір?

Марихуана необоротно пошкоджує дитячий мозок

Марихуана необоротно пошкоджує дитячий мозок - Результати аналізів сканування головного мозку школярів показали, що ті, хто курять марихуану, більшою мірою схильні до мозкової дисфункції, ніж підлітки, утримуються від вживання наркотиків.

Алкоголіки США не витримують тверезості

Алкоголіки США не витримують тверезості - Прямий збиток від пияцтва в США оцінюється в $ 100 млрд. У цю суму включено, наприклад, збитки від ДТП, скоєних у п'яними водіями, від фізичного насильства, ухилення від сплати аліментів, а також вартість лікування від алкоголізму, яке для певних категорій громадян США здійснюється за рахунок держави.

Лікарська терапія наркоманій

Лікарська терапія наркоманій - Психічна залежність - це хворобливе прагнення безперервно або періодично приймати наркотичний або інший одурманюючий препарат з тим, щоб випробувати певні бажані відчуття або зняти явища психічного дискомфорту. Найбільш виражений прояв психічної залежності - це патологічний потяг до зміни свого стану за допомогою наркотизації.

Риба фугу позбавить від наркотичної залежності

Риба фугу позбавить від наркотичної залежності - Канадські вчені розробляють новий спосіб рятування від наркотичної залежності, заснований на дії смертельної отрути риби фугу, яка водиться в Південно-Китайському морі.

ФСКН пропонує ректорам московських вузів самостійно тестувати студентів на наркотики

ФСКН пропонує ректорам московських вузів самостійно тестувати студентів на наркотики - Начальник Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків по Центральному адміністративному округу Москви Фархад Махмудов вважає за необхідне примусове тестування на вживання наркотиків студентів і абітурієнтів московських вузів.

Наркотики у вітальні. Втеча від нудьги

Наркотики у вітальні. Втеча від нудьги - 40% молодих наркоманів воліють вживати наркотики будинку, далеко від інших. Вони намагаються позбавитися від відчуття незадоволеності, стресів і депресії. Вони перебувають під кайфом, переглядаючи телепередачі або займаючись домашніми справами. Вони приймають не героїн, а так звані 'заспокійливі наркотики', панацею від будь-яких страхів: амфетамін, екстазі, кокаїн, ЛСД та психотропні засоби.

Щоб уберегти дитину від куріння і наркотиків, потрібно просто зробити щеплення ...

Щоб уберегти дитину від куріння і наркотиків, потрібно просто зробити щеплення ... - Британські дослідники винайшли вакцину проти звикання, яка допоможе курцям і кокаїн-залежним наркоманам, яким не вистачає сили волі, позбутися від поганої звички.

Щорічно в світі від куріння вмирає 3,5 млн. чоловік

Щорічно в світі від куріння вмирає 3,5 млн. чоловік - Від куріння у світі помирають понад 3,5 млн. чоловік на рік або близько 10 тисяч осіб на день. Такі дані опублікував Інститут по захисту охорони здоров'я Сербії ім. Мілана Йовановича Барута.

77% підлітків-курців пробують марихуану

77% підлітків-курців пробують марихуану - Американський фонд спадщини (American Legacy Foundation) і Національний центр по наркоманії і токсикоманії (National Center on Addiction and Substance Abuse) заявили, що скорочення підліткового куріння на 50% на 16-28% знизить вживання молоддю марихуани.

Самарська область. Населення вимирає від горілки

Самарська область. Населення вимирає від горілки - За перше півріччя 2003 року зростання смертей від отруєння алкоголем склав 69%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Росіянки не припиняють випивати навіть під час вагітності

Росіянки не припиняють випивати навіть під час вагітності - Дослідження, проведене американськими фахівцями в Санкт-Петербурзі, показало, що дві третини росіянок продовжують вживати спиртне, навіть знаючи про те, що вагітні.

Страждають алкоголізмом або наркоманією лікарів можна повернути в професію

Страждають алкоголізмом або наркоманією лікарів можна повернути в професію - Лікарів, які стають залежними від алкоголю або наркотиків, можуть успішно виліковуватися і повертатися до медичної практики за допомогою спеціальних програм, вважають фахівці Університету Флориди.

Зміни в діяльності мозку, викликані фізичною активністю, допомагають зменшити тягу до сигарет

Зміни в діяльності мозку, викликані фізичною активністю, допомагають зменшити тягу до сигарет - Лікарі вважають, що завдяки заняттям спортом можна керувати нікотиновою залежністю. В експерименті Університету Ексетера регулярним курцям був запропонований цикл фізичної діяльності помірної інтенсивності, - вправи продовжувалися протягом 10 хвилин після 15 годин утримання від куріння.

Чого чекає нашу свідомість від алкоголю?

Чого чекає нашу свідомість від алкоголю? - Американські вчені стверджують, що алкоголь діє на жінок і чоловіків по-різному. Дослідники з університету Кенткуккі встановили, що після прийняття алкоголю представники сильної статі стають у три рази більше розв'язаними і агресивними, ніж жінки.

Інфекційні та септичні ускладнення в наркоманів

Інфекційні та септичні ускладнення в наркоманів - За офіційними даними МОЗ РФ, в останні роки в нашій країні спостерігається значне зростання наркоманії, особливо серед молоді у віці 14-25 років. У зв'язку з цим особливої актуальності в даний час набуває проблема так званих «шприцевих» інфекцій, серед яких найбільш часто зустрічаються ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити В і С, бактеріальні інфекції Гематогенні, що викликають важкі септичні ускладнення - бактеріальний ендокардит, пневмонію, септицемію [1 ]. У осіб, що вживають наркотики, найчастіше внутрішньовенно розвивається септичний процес, що викликається Staphylococcus aureus

Кожен третій виклик «швидкої допомоги» пов'язаний з передозуванням наркотиків

Кожен третій виклик «швидкої допомоги» пов'язаний з передозуванням наркотиків - У Росії кожен третій виклик «швидкої допомоги» пов'язаний з передозуванням наркотиків. Як повідомляє АМІ-ТАСС, про це на проведеному 10 квітня засіданні «круглого столу» з проблем наркоманії повідомив керівник Департаменту міжвідомчої і інформаційної діяльності Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Олександр Михайлов.

Медики закликають заборонити вільний продаж препарату"Трамал Ретард"

Медики закликають заборонити вільний продаж препарату"Трамал Ретард"- Керівник центру Руської Православної Церкви з реабілітації наркозалежних звернувся до президії Держради РФ з проханням заборонити вільний продаж в аптеках препарату 'Трамал Ретард'.

Алкоголіки зможуть купувати спецводку за рецептом від нарколога

Алкоголіки зможуть купувати спецводку за рецептом від нарколога - Хвиля отруєнь сурогатами алкоголю породила ідею спеціального виробництва горілки. Як стало відомо Газеті GZT.ru, цієї неділі в одному з російських регіонів розпочнеться експеримент з продажу пляшок горілки спеціального виробництва за 20 рублів. На думку експертів, така ціна може змусити алкоголіків повернутися від склоочисне рідини до нормального продукту.

П'ять сигарет з марихуаною істотно збільшують ризик розвитку психозу

П'ять сигарет з марихуаною істотно збільшують ризик розвитку психозу - Поступившись спокусі, спробувати наркотик всього п'ять разів, тінейджери істотно збільшують ризик розвитку психотичних симптомів, таких як слухові (псевдо) галюцинації і параноїдний маячня. Вживають 1-2 сигарети з марихуаною на тиждень протягом короткого періоду часу, в два рази збільшують ризик розвитку психічного захворювання, такого як шизофренія або маніакально-депресивний психоз.

Якісна горілка

Якісна горілка - це смак, присмак, а головне - післядія - Як вибирати горілку для святкового столу, щоб потім «не було болісно боляче»? Свята в нас рідко обходяться без вживання алкоголю, а вже новорічна декада народних гулянь - для багатьох серйозне випробування свого здоров'я. Пропонувати в цей період не пити, на наш погляд було б святенництвом, краще допомогти розібратися в тому, що таке якісна горілка.

Білорус встановив алкогольний рекорд і залишився живий

Білорус встановив алкогольний рекорд і залишився живий - 29-річний житель Білорусії встановив рекорд за змістом алкоголю в крові. Як пише в четвер «КП-Белоруссия», коли молоду людину доставили в лікарню міста Буда-Кошельово, цей показник становив 11,17 проміле, тоді як вже при 5,5 промілле наступає коматозний стан, а потім смерть. На думку фахівців, для того, щоб досягти зафіксованого показника, необхідно відразу випити близько п'яти пляшок горілки.

У Португалії з'явилися татуювання, що містять ЛСД

У Португалії з'явилися татуювання, що містять ЛСД - На Азорських островах у продажу з'явилися перекладні татуювання, що містять наркотик ЛСД, передає РИА 'Новости'. За даними поліції, їх поширюють наркоторговці і головним чином поблизу шкіл та інших навчальних закладів.

Пити треба менше, менше треба пити!

Пити треба менше, менше треба пити! - Схоже, що антиоксиданти можуть виявитися вельми ефективним засобом боротьби з вродженими вадами, розвиток яких зумовлений прийомом алкоголю матір'ю або батьком. До теперішнього часу повноцінні масштабні дослідження проводили тільки на моделях з мишами, але вчені сподіваються, що отримані ними результати будуть застосовні і для маленьких людських організмів.

Росія не готова до використання метадонової терапії

Росія не готова до використання метадонової терапії - Найближчим часом в Росії не планується впровадження метадонової терапії. Про це повідомив сьогодні головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко, відповідаючи на питання журналістів, передає РІА Новини. R

Горілка виявилася шкідливіше коньяку та віскі

Горілка виявилася шкідливіше коньяку та віскі - У Росії, як і раніше віддають перевагу міцному алкоголю, на частку якого припадає 70-75% споживання, тоді як в інших країнах він займає лише 25 - 30%. П'ють його, як і раніше, 'ударними' дозами, вкладаючись при цьому в рекордно короткий час.

Гашиш може викурити мізки

Гашиш може викурити мізки - Експерт з токсикології пророкує, що збільшення куріння гашишу може призвести до порушень в людській психіці (зокрема, до недоумства).

Штучний загар те саме наркотику

Штучний загар те саме наркотику - Особи, які вдаються до штучного засмаги, можуть відповідати критеріям наркоманії: вони частіше за інших страждають від симптомів тривоги і токсикоманії, про це йдеться в дослідженні, результати якого були опубліковані в понеділок .

Регулярне вживання марихуани загрожує наркотичною залежністю

Регулярне вживання марихуани загрожує наркотичною залежністю - У курців марихуани, так званий синдром відміни не такий сильний, як у любителів кокаїну і героїну, але більш важкий для діагностики, вважає Alan Budne професор психології і психіатрії з Університету Вермонта. З кожним роком збільшується число осіб бажаючих позбутися від звички побалуватися травичкою. Сила потягу до марихуани приблизно 6,3 бали у порівнянні з 7.7 балами (по 9 бальною шкалою) в порівнянні з кокаїном. Стійка залежність від марихуани формується у кожного третього любителя марихуани.

У Чехії пропонують легалізувати марихуану

У Чехії пропонують легалізувати марихуану - Віце-прем'єр уряду Чехії Петро Мареші пропонує пом'якшити покарання за вживання і вирощування марихуани.

Марихуана надійде в продаж в аерозолі

Марихуана надійде в продаж в аерозолі - Найближчим часом у Великобританії марихуану почнуть продавати у вигляді спрею, причому, виключно в медичних цілях. Ліки, які вже довело свою ефективність при розсіяному склерозі і випробовується в якості засобу для хворих з онкозахворюваннями, зараз чекає схвалення британської контролює інстанцією - Агентством з регулювання ліків і товарів в охороні здоров'я.

Наслідки алкоголізму зберігаються протягом багатьох місяців після відмови від алкоголю

Наслідки алкоголізму зберігаються протягом багатьох місяців після відмови від алкоголю - Хронічне зловживання алкоголем може завдати серйозної шкоди системам гормональної регуляції стану організму людини, причому наслідки такого впливу зберігаються в протягом тривалого часу після лікування від алкоголізму. До такого висновку прийшли німецькі вчені, які вивчали вплив алкоголізму на системи регуляції водно-електролітного балансу організму.

Москва до легалізації марихуани не готова

Москва до легалізації марихуани не готова - Вуличний референдум про легалізацію легких наркотиків, який провели у вівторок в центрі Москви члени Транснаціональної радикальної партії, не викликав великого ажіотажу. За перші дві години проголосувало близько 100 осіб.

Схильність до наркотиків і алкоголю сидить у нас в генах

Схильність до наркотиків і алкоголю сидить у нас в генах - Не виключено, що згубний пристрасть людей до наркотиків, алкоголю та тютюну частково визначається їх генами. Про це свідчать опубліковані в журналі Molecular Psychiatry результати нового дослідження, проведеного вченими британського Центру вивчення раку та Оксфордського університету.

Наркомана можна виявити за кілька хвилин

Наркомана можна виявити за кілька хвилин - Російські фахівці розробили новий метод виявлення осіб, що вживають наркотичні речовини.

Гриби-галюциногени оголошені поза законом

Гриби-галюциногени оголошені поза законом - Міністр охорони здоров'я Ірландії Мері Харні підписала розпорядження, що забороняє продаж і зберігання грибів-галюциногенів, повідомляє АМІ-ТАСС.

Їжа - це наркотик, стверджує американський доктор

Їжа - це наркотик, стверджує американський доктор - Сир може викликати у деяких людей наркотичну залежність за зразком морфію - стверджує доктор Нейл Бернард, президент Американського Комітету лікарів, відповідальних за ліки. Причина тому проста - в сирі є невеликі дози морфію, що виробляються печінкою корів. У своїй книзі 'Як уникнути продовольчих спокус', він об'ясніяет, чому люди бувають так прихильні до сиру, м'яса, цукру або шоколаду.

Опіати і марихуана впливають на поведінку сперматозоїдів

Опіати і марихуана впливають на поведінку сперматозоїдів - Баскська вчений виявив опіоїдні рецептори і каннабіноідние в спермі людини і визначив їх значення для рухливості сперматозоїдів, повідомляє Basque Research.

У Держдумі представлена програма «Тверезий водій» групи компаній «Алкомед»

У Держдумі представлена програма «Тверезий водій» групи компаній «Алкомед» - 13 лютого 2007 року в Державній Думі відбулися парламентські слухання на тему «Проблеми законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху та підвищення ефективності дорожньо-транспортної інфраструктури ». З доповіддю про ініціативної програмі «Тверезий водій» виступив керівник групи компаній «Алкомед» Максим Олександрович Боровков.

У Росії розроблені нові стандарти лікування наркоманії, що включають унікальні російські методики

У Росії розроблені нові стандарти лікування наркоманії, що включають унікальні російські методики - Стандарти будуть введені в інструкції Мінздравом РФ уже цього року, повідомила директор Інституту соціальної і судової психіатрії імені Сербського Тетяна Дмитрієва.

Тяга до алкоголю переходить у спадок

Тяга до алкоголю переходить у спадок - Важливу роль в алкогольній залежності грають особливі протеїни. На думку німецьких та угорських дослідників, не тільки алкоголізм, а й - передусім - широко поширена тяга до пляшки в моменти стресу значною мірою пояснюються генетичними факторами.

Наркологія на сучасному етапі

Наркологія на сучасному етапі - В даний час наукові дослідження в галузі наркології проводяться в рамках двох програм: Галузевої програми 'Розробка ефективних методів і засобів профілактики, діагностики та лікування наркологічних захворювань на основі медико-біологічних , клінічних та медико-соціальних досліджень »та Федеральної цільової програми« Комплексні заходи протидії зловживанню наркотиками та їх незаконному обігу на 2002 - 2004 роки ». Работи ведуться за трьома основними напрямками: медико-біологічному, клінічному і профілактичному.

10 способів кинути палити

10 способів кинути палити - Перед тим, як кидати курити, насамперед, потрібно усвідомити: куріння - не пристрасть, а фізіологічна і психологічна залежність людини від сигарети. Причому фізіологічна залежність є не такою вже й серйозною, як декому здається. Подолати її цілком реально. Складніше позбутися психологічної залежності. Для цього потрібна серйозна мотивація. А тому людина ніколи не кине курити, якщо сам цього не захоче. R

Ліки від епілепсії допомагає в боротьбі з алкоголізмом

Ліки від епілепсії допомагає в боротьбі з алкоголізмом - Останні дослідження свідчать про те, що ліки від епілепсії обіцяє значно полегшити алкоголікам відмову від шкідливої звички і, схоже, є більш ефективним, ніж використовуються зараз кошти.

кокаїнові наркомани отримують задоволення не від наркотику

кокаїнові наркомани отримують задоволення не від наркотику - кокаїнові наркомани можуть отримувати задоволення лише від одного очікування цього задоволення, повідомляють вчені, які провели нове дослідження на щурах. R

Наркотики в США: 609 доларів в секунду

Наркотики в США: 609 доларів в секунду - У США кожну секунду на боротьбу з наркотиками витрачається 609 доларів. За даними Національного Управління з контролю за наркотиками, адміністрація США в 2003 році витратить більше 19 мільярдів доларів на боротьбу з наркотиками.

Бджолині укуси лікують наркоманію

Бджолині укуси лікують наркоманію - Колишній наркоман позбувся згубної пристрасті завдяки звичайним бджолам. Кожного разу, відчуваючи бажання прийняти дозу, він підставляв своє тіло під жала комах.

Мінохоронздоров'я попереджає: За кермом краще не пити

Мінохоронздоров'я попереджає: За кермом краще не пити - У четвер на сайті МОЗ РФ з'явилася інформація про те, що наказ Міністерства Охорони здоров'я РФ № 308 від 14.07.2003 року 'Про медичне огляд на стан сп'яніння 'стосується тільки методології та процедури медичного огляду. Інструкція лише чітко регламентує те, ким, де і яким чином дожно проводитися огляд.

Призовники стали''косити''під наркоманів

Призовники стали''косити''під наркоманів - військкомати Челябінської області закуповують 'детектори брехні' - головним чином, для того, щоб виявляти призовників, симулюють наркоманію.

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном - Виявляється, визначити скільки в країні наркоманів можна по тому, яка кількість кокаїну міститься на поверхні банкнот, які мають ходіння на її території. Німецькі вчені виявили, що практично банкноти містять наркотик в тому чи іншому кількості. Однак на банкнотах країн, де наркоманія менш поширена, наркотику набагато менше, ніж на банкнотах країн, більш уражених цим бичем.

Алкоголізм вбиває данців

Алкоголізм вбиває датчан - З кожних 20 мешканців Данії старше 14 років, що померли в 1998 році, один помер від зловживання алкоголем. Про це свідчать результати дослідження, оприлюднені сьогодні національним управлінням охорони здоров'я.

Лікар занапастив наркотиками 11 пацієнтів

Лікар занапастив наркотиками 11 пацієнтів - Влада США ведуть розслідування діяльності лікаря, який ставив рекорди по виписування наркотичних препаратів, часто, як стверджується, без достатніх на те підстав. Слідчі вважають, що подібна легкість в призначенні сильнодіючих ліків могла стати причиною смерті 11 людей, але адвокати лікаря заявляють, що той не винен.

Наркоманія стала хворобою батьків

Наркоманія стала хворобою батьків - За останні роки в Росії наркоманія стала однією з головних проблем - за офіційними даними, наркотики беруть кілька мільйонів росіян. Про наркотики постійно повідомляють ЗМІ, проводяться різні соціальні акції, створюються 'гарячі лінії', товариства анонімних наркоманів ...

За останні десять років пивних алкоголіків в Україні стало в десять разів більше

За останні десять років пивних алкоголіків в Україні стало в десять разів більше - На зростання пивного буму, на думку наркологів, вплинув міф про безпеку пива і його відносну користь. У залежність все частіше потрапляють підлітки, молодь і 'білі комірці'. Про заложників малих градусів пише в новому номері всеукраїнський щотижневий журнал Кореспондент.

Туркменбаші подбав про здоров'я нації

Туркменбаші подбав про здоров'я нації - Президент Туркменії Сапармурат Ніязов ввів заборону на використання в громадських місцях традиційного на Сході наркотику на основі тютюну. Народи Середньої Азії споживають 'нас' або 'насваі' вже протягом декількох століть.

В Англії виписують рецепти на героїн

В Англії виписують рецепти на героїн - Британське охорону здоров'я візьме на себе турботу про забезпечення наркоманів дозою героїну. Відповідно до нового урядового плану боротьби з наркоманією, що потребують будуть забезпечуватися наркотиком з лікувальними цілями в рамках Національної системи охорони здоров'я. Передбачено й інші нововведення, які покликані боротися із вживанням наркотиків.

розвіяв міф про абсент

розвіяв міф про абсент - Улюблений напій французької богеми початку XX століття, абсент, не володів специфічним психотропним ефектом, вважають німецькі дослідники. За їхніми даними, туйон, який довгий час вважався «діючою речовиною» традиційного абсенту, містився в ньому у вельми незначних концентраціях.

Американські підлітки стають наркоманами від нудьги

Американські підлітки стають наркоманами від нудьги - Більше 5 млн. американських підлітків у віці 12-17 років можуть дістати марихуану протягом години, 10 млн. (40% населення США цієї вікової категорії ) - протягом дня.

Куріння марихуани полегшує біль у хворих на СНІД

Куріння марихуани полегшує біль у хворих на СНІД - Нове дослідження демонструє користь куріння марихуани. Зокрема, цей легкий наркотик полегшує хронічний біль в ногах у пацієнтів, носіїв вірусу HIV.

У Росії більше 4 млн наркоманів

У Росії більше 4 млн наркоманів - У Росії більше 4 млн осіб вживають наркотики, з них на обліку в спеціалізованих наркологічних установах складаються тільки 500 тисяч. '70 тис. молодих людей щорічно помирають від передозування наркотиків ', - йдеться в повідомленні Держнаркоконтролю РФ.

Ефективне лікування наркоманії

Ефективне лікування наркоманії - Усе йшло добре, але раптом з Вашим близьким спіткало лихо. Виявилося, що Його наркоман або у нього алкоголізм. Чи ви вже опустили руки, тому як ніхто не може допомогти Вашему близьким позбутися від пристрасті до наркотиків або до алкоголю. Але не стоіт панікувати! Вихід є!

Нова вакцина, яка допомагає курцям кинути палити

Нова вакцина, яка допомагає курцям кинути палити - Американська біотехнологічна компанія НАБІ Фармасьютікалс повідомила про успішні результати клінічних випробувань своєї вакцини НІКВАКС, що допомагає курцям кинути палити.

Число наркоманів у Росії за три роки знизилася на 15%

Число наркоманів у Росії за три роки знизилася на 15% - Число наркоманів у Росії за останні три роки скоротилося на 15%, повідомили у вівторок РІА Новини в Центрі громадських зв'язків ФСКН Росії з посиланням на результати всеросійського моніторингу, проведеного в поточному році.

Алкоголізм можна пояснити пияцтвом вагітної матері

Алкоголізм можна пояснити пияцтвом вагітної матері - Вчора дослідники повідомили, що жінки, які п'ють спиртні напої під час вагітності, втричі збільшують ризик того, що їхні діти, вийшовши з підліткового віку, будуть мати проблеми, пов'язані з вживанням алкоголю.

Коноплі - це вам не тютюн

Коноплі - це вам не тютюн - Спори про користь і шкоду марихуани ведуться серед медиків вже не перший рік. Одні відстоюють ту точку зору, що 'травичка' є не дуже сильним наркотиком і майже не викликає звикання - зате психологічний і знеболюючий ефект при її застосуванні важко зіставити з апробованими лікарськими засобами, які, здебільшого, є хімікаліями і більше шкодять організму людини, ніж допомагають.

Суд дозволив каліфорнійцями вирощувати марихуану

Суд дозволив каліфорнійцями вирощувати марихуану - Федеральний апеляційний суд США дозволив хронічно хворим жителям Каліфорнії вирощувати і вживати марихуану в медичних цілях, повідомляє The New York Times. Рішення суду стосується і кількох інших штатів, де вживання марихуани для знеболення та зняття другий симптоматики важких хвороб дозволено з 1996 року.

Практичний посібник з лікування тютюнової залежності

Практичний посібник з лікування тютюнової залежності - В даний час всьому світу стало очевидно, що куріння тютюну є причиною багатьох важких захворювань, що призводять до передчасної смерті. Мільйони людей на планеті поглинають нікотин і токсини, що знаходяться в сигаретному димі.

Як протверезіти до зустрічі з ДАІ: корисні формули і поради

Як протверезіти до зустрічі з ДАІ: корисні формули та поради - У Росії нетверезому людині заборонено майже все: користуватися метрополітеном, ходити на роботу, їздити в ліфті і, звісно, сідати за кермо. А якщо дуже треба, то вихід один - тверезіти. Росіяни - люди досвідчені, і кожен може прикинути, скільки він випив, і коли можна буде водити машину. Але ось потім часто виявляється, що у співробітників ДАІ та експертів-наркологів інша арифметика. Про неї й піде мова.

Дітей алкоголіків тягне на кисленькі

Дітей алкоголіків тягне на кисленькі - Американські вчені з медичного центру університету Коннектикуту (University of Connecticut Health Centre) встановили, що діти батьків-алкоголіків відчувають солоний і кислий смаки трохи інакше, у порівнянні з однолітками, чиї батьки - непитущі.

Моноклональні антитіла

Моноклональні антитіла - ефективний засіб профілактики і лікування наркотичної залежності - Американські дослідники запатентували технологію одержання антитіл, вибірково зв'язуються з похідними амфетаміну. На думку вчених, створені ними з'єднання можуть стати ефективним засобом профілактики та лікування наркотичної залежності.

Рейтинг країн, що страждають від похмілля

Рейтинг країн, що страждають від похмілля - З якими країнами у вас асоціюються ті чи інші спиртні напої? Кожен обиватель скаже, що горілка викликає асоціації з Росією, пиво - з Німеччиною, а вино - з Францією. Напевно, тому росіян, німців і французів у всьому світі вважають найбільш питущими націями. Проте соціологічне дослідження, проведене недавно незалежної дослідницької компанією ACNielsen Global On-Line Omnibus, показало, що це не так!

Героїн виявився ефективний в реабілітації героїновий наркоманів

Героїн виявився ефективний в реабілітації героїновий наркоманів - Канадське дослідження показало, що терапія героїнової залежності самим героїном підвищує прихильність до лікування і знижує частоту протиправних дій краще, ніж лікування метадоном, повідомляє Bloomberg.

У Росії зареєстровано більше двох мільйонів чоловік, хворих на алкоголізм

У Росії зареєстровано більше двох мільйонів чоловік, хворих на алкоголізм - У Росії на кінець 2008 року було зареєстровано 3,3 млн. чоловік мають психічні та поведінкові розлади, пов'язані з вживанням психоактивних речовин.

Чингісхан зробив Росіян алкоголіками

Чингісхан зробив Росіян алкоголіками - Майже половина жителів Росії успадкували від солдатів армії Чингісхана ген, що відповідає за переробку алкоголю. Росіяни з цими генами не схожі на монголів зовні, але, як і азіати, швидко п'яніють, відчувають важке похмілля і з високою ймовірністю стають алкоголіками. Носії європейської версії цього гена набагато легше переживають сп'яніння.

В Австралії навчилися лікувати щурів від наркоманії

В Австралії навчилися лікувати щурів від наркоманії - В австралійському центрі досліджень мозку Howard Florey Institute успішно проведені експерименти щодо позбавлення лабораторних щурів від кокаїнової залежності.

''Травка''впливає на мозок навіть через місяць після скасування

''Травка''впливає на мозок навіть через місяць після скасування - Американські вчені з Національного інституту зловживання наркотичними засобам (National Institute on Drug Abuse) у Балтіморі (Baltimore), Меріленд (Maryland), встановили, що зміни кровотоку в головному мозку зберігаються навіть через місяць і більше, після того як людина перестала палити 'травичку', повідомляє Newswise. Частково це пояснює дані попередніх досліджень, що виявили порушення мислення і пам'яті у людей, які в минулому курили марихуану.

Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю

Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю - Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю. Вони підтримали резолюцію Європейського Союзу і деяких інших організацій про прийняття термінових заходів, спрямованих проти глобальної алкогольної загрози.

Канадський МОЗ схвалив марихуану

Канадський МОЗ схвалив марихуану - Канадське міністерство охорони здоров'я офіційно схвалило застосування в клінічній практиці препарату 'Sativex', основним компонентом якого є марихуана. Основним показанням до його застосування буде розсіяний склероз.

У Європі дівчатка-підлітки п'ють більше хлопчиків

У Європі дівчатка-підлітки п'ють більше хлопчиків - Британські вчені підрахували, що в сучасному світі дівчатка-підлітки вживають спиртного більше, ніж хлопчики тієї ж вікової групи, пише The Independent. На думку експертів, таке випередження спостерігається вперше в історії і може загрожувати здоров'ю цілого покоління жінок.

Біологічні, індивідуальні, сімейні і внесемейние фактори ризику та захисту від зловживання психоактивними речовинами у підлітків

Біологічні, індивідуальні, сімейні і внесемейние фактори ризику та захисту від зловживання психоактивними речовинами у підлітків - Вживання психоактивних речовин (ПАР) підлітками зростає , і вже перетворилося з феномена в епідемію. Більшість підлітків вдаються до вживання багатьох ПАР. Від 70 до 98% підлітків, що надходять на лікування, є полінаркоманамі [28).

Шкідливість куріння марихуани нарешті доведена

Шкідливість куріння марихуани нарешті доведена - Завдяки титанічним зусиллям учених вдалося встановити істину - виявляється, марихуана шкідлива для організму. Як встановили американські вчені, куріння її приводить до змін кровообігу головного мозку.

Екстазі пробували мільйони

Екстазі пробували мільйони - Від 3 до 3,5 мільйона дорослих громадян 15 країн-членів Євросоюзу пробували екстазі по крайней мере один раз, стверджує Європейський моніторинговий центр з наркотиків і наркозалежності.R

У м. Москві підлітків будуть тестувати на предмет вживання наркотичних засобів та психотропних речовин

У м. Москві підлітків будуть тестувати на предмет вживання наркотичних засобів і психотропних речовин - 'За експертними оцінками, в Москві налічується більше 150 тисяч наркозалежних осіб. При цьому на диспансерному спостереженні в Москві перебувають близько 30 тисяч ', - повідомив начальник управління Держнаркоконтролю по Москві Олексій Чуваєв в кінці минулого тижня на розширеному засіданні колегії управління. При цьому близько 1 млн. москвичів хоча б раз в житті пробували 'дурь'. Столиця - лідер за кількістю споживачів наркотиків в Росії.

Залежність від нікотину настає відразу

Залежність від нікотину настає відразу - C твердженням про шкоду паління не посперечається жоден курець. Так само як і з тим, що нікотин викликає сильну залежність. Тільки до сих пір не було відомо про те, що звикання організму до нікотину настає з першої цигарки - особливо, якщо палити пробує дитина у віці до 18 років.

Наркоманія від неробства?

Наркоманія від неробства? - Якщо в 98 році на запитання: Ви хоча б раз в житті пробували який-небудь наркотик (для інтересу або за компанію)? '- Ствердно відповідали 7% опитаних, то в 2002 році відсоток виріс до 12, пише газета 'Дні.Ру '. Частіше за інших зізнаються, що пробували наркотики, чоловіки (19%), молодь (21%) і жителі Далекого Сходу (20%).

Більше 100 тисяч росіян лікуються від алкогольного психозу

Більше 100 тисяч росіян лікуються від алкогольного психозу - Захворюваність алкоголізмом у Росії в період з 1999р. По 2001р. Виросла на 29,7%, а алкогольними психозами - на 52, 2%. У 2001 році число алкогольних психозів склало 47,5 на 100 тис. населення.

Вулканічна пил допоможе від похмілля

Вулканічна пил допоможе від похмілля - Від усіх симптомів похмілля може позбавити препарат, виготовлений на основі вулканічної пилу, який вже найближчим часом може з'явитися в аптеках Англії. Його виробництвом збирається зайнятися компанія Global Health Products із Західного Сассекса. За твердженням авторів, цей препарат поглинає токсичні речовини, що надходять у кров при вживанні алкоголю.

Виявлено єдина молекула, через яку діють всі наркотики

Виявлено єдина молекула, через яку діють всі наркотики - Дія всіх наркотиків, нейромедіаторів і багатьох препаратів, що впливають на головний мозок, замикається на одній молекулі, відкритої недавно американськими вченими. За твердженням лауреата Нобелівської премії Пола Грінгерда (Paul Greengard), який керував дослідженням її ролі в організмі, ця молекула узагальнює інформацію мозку і підводить їй підсумок.

Нова мода наркоманів

Нова мода наркоманів - Забудьте марихуану, гашиш і кокаїн. Це нудні наркотики, якими користуються тільки люди з недоліком уяви. Згідно з відомостями агентства з боротьби з наркотиками США, новітньої модою серед наркоманів стало ... куріння жаб'ячого отрути.

Чи потрібно лікувати тривожні розлади при алкоголізмі?

Чи потрібно лікувати тривожні розлади при алкоголізмі? - Лікарями-наркологами давно помічено, що тривожні розлади, що спостерігаються при терапії хронічного алкоголізму, є нехорошими симптомами, що пророчать несприятливий результат лікування.

Чи варто виписувати героїн наркоманам?

Чи варто виписувати героїн наркоманам? - Чи потрібно видавати героїн наркоманам, що не піддається лікуванню? В останньому випуску 'British Medical Journal' декілька експертів висловилися на цю тему.

Вакцина від нікотину

Вакцина від нікотину - Американські вчені приступають до клінічних випробувань вакцини, яка може допомогти курцям позбутися нікотинової залежності. Препарат здатний блокувати дію нікотину на мозок, роблячи куріння менш привабливим.

алкоголіками стають від страху

алкоголіками стають від страху - Не секрет, що алкоголізм може бути спадковим. Однак американські вчені виявили ген, який є зв'язуючою ланкою між алкоголізмом і почуттям страху. R

Психологічна залежність від наркотиків

Психологічна залежність від наркотиків - Кожна людина народжується вільною, але не кожен вміє цією свободою розпоряджатися. Для того щоб не потрапити в капкан підступний самої болісної неволі - наркотичної, потрібно озброїтися знаннями. R Головна зброя наркотизації - психологічна залежність. Які риси характеру і зовнішні обставини впливають на укорінення в свідомості людини наркотичної залежності і про те, як себе від неї убезпечити, читайте в нашому матеріалі. R

ООН закликала відродити систему установ закритого типу для примусового лікування алкоголіків

ООН закликала відродити систему установ закритого типу для примусового лікування алкоголіків - Місія ООН у Москві закликала відродити систему установ закритого типу для примусового лікування алкоголіків, передає радіостанція Ехо Москви. Відповідні рекомендації містяться в підготовленому експертами місії доповіді «Демографічна політика Росії: від роздуми до дій».

У Скандинавії почалися випробування нікотинової вакцини

У Скандинавії почалися випробування нікотинової вакцини - Скандинавські вчені почали випробування нікотинової вакцини, створеної з метою допомогти курцям відмовитися від найбільш смертоносної звички шляхом позбавлення їх одного з головних задоволень від паління, заявила у вівторок компанія, що володіє правами на вакцину.

Влада Іраку починають боротьбу з курінням кальяну

Влада Іраку починають боротьбу з курінням кальяну - Органи охорони здоров'я Іраку мають намір ініціювати прийняття владою серії заходів проти розширює куріння кальянів в країні, заявив у вівторок відповідальний співробітник МОЗ іракському молодіжному щотижневику Nabd Ash- Shabab.

Новий крок до розгадки алкогольної залежності

Новий крок до розгадки алкогольної залежності - Вчені й лікарі давно намагаються вирішити проблему пияцтва. Особливо це актуально для нашої країни. Але нове відкриття, що проясняють деякі сторони цієї проблеми, зробили вчені з Швеції.

холотропне терапія при лікуванні наркоманії

холотропне терапія при лікуванні наркоманії - За період 1999 по 2000 рік пройшли курс лікування алкоголізму даним методом 32 хворих. Переважна частина з них були хворі другої стадії наркоманії. З них 11женщін. 21 хворих раніше проходило протинаркотичної лікування іншими методами, в тому числі і психотерапевтичні. Вік хворих складав від 16 до 28 років. Лікувальні групи складалися з урахуванням добровільності самих хворих, а також після купирования абстінетних станів.

Марихуана за рецептом

Марихуана за рецептом - Національна система охорони здоров'я Великобританії вже до 2004 року може офіційно дозволити застосування болезаспокійливих препаратів, в яких міститься марихуана, повідомляє міжнародне агентство новин ВВС.

МЗС радить російським громадянам не захоплюватися тайськими таблетками для схуднення

МЗС радить російським громадянам не захоплюватися тайськими таблетками для схуднення - Російські приватні особи та туристичні агентства повинні знати про серйозні правові наслідки, які можуть виникнути у них в разі придбання і вивозу з Таїланду 'тайських пігулок для схуднення'. Про це, як передає РИА 'Новости', заявив офіційний представник МЗС Росії Олександр Яковенко.

Кожен п'ятий вчений використовує допінг для мозку

Кожен п'ятий вчений використовує допінг для мозку - Авторитетний науковий журнал 'Nature' провів Інтернет-опитування серед своїх постійних читачів, основну масу яких складають люди, що належать до наукових кіл. Виявилося, що майже кожен п'ятий опитаний читач коли-небудь брав спеціальні препарати для стимуляції мозку.

У наркоманів не будуть питати згоди на лікування

У наркоманів не будуть питати згоди на лікування - Держдума збільшила до 16 років вік наркоманів, яким наркологічна допомога - у тому числі стаціонарна - може надаватися без їхньої згоди, повідомляє РИА ' Новости '. Правда, для цього потрібна згода або прохання батьків (або законних представників) підлітків. Раніше подібна міра застосовувалася тільки до тих наркоманам, кому не виповнилося 15 років.

Підлітковий алкоголізм зростає

Підлітковий алкоголізм зростає - За даними статистики 20% молоді у віці від 12 до 17 років за останній місяць вживали алкоголь, а понад 10% напивалися (мається на увазі вживання п `яти або більше порцій алкогольних напоїв по 30 мл міцністю 40 і вище за один раз).

Забудь про це!

Забудь про це! - Застосування екстазі (MDMA) може призвести до незворотних порушень пам'яті К такого дивовижного висновку прийшли вчені з Кембриджського і Іст-Лондонського університетів, провівши спільне дослідження.

Головний санітарний лікар звинуватив рекламу пива в загибелі 2,2 мільйонів алкоголіків

Головний санітарний лікар звинуватив рекламу пива в загибелі 2,2 мільйонів алкоголіків - Проблема пияцтва в Росії за останні роки анітрохи не втратила актуальності. Як розповів у п'ятницю Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко, в Росії зараз налічується 2,2 мільйона чоловік, які страждають алкоголізмом і алкогольними психозами. Ще понад 400 тисяч осіб спостерігаються з приводу «згубного вживання алкоголю, але без формування залежності».

Понад мільйон москвичів вживають наркотики

Понад мільйон москвичів вживають наркотики - Понад мільйон москвичів вживає наркотики. Такі дані навів у вівторок на прес-конференції заступник головного психіатра міста Москви з наркології Євген Брюн.

Новий метод боротьби з алкоголізмом

Новий метод боротьби з алкоголізмом - Новий оригінальний спосіб боротьби з алкоголізмом запропонували американські біохіміки. Справді, навіщо створювати у людини негативні рефлекси і діяти методом батога, якщо можна скористатися пряником? Принаймні, якщо ввести щура-'алкоголікові' білок 'задоволення' (рецептор дофаміну типу D2), то вона різко охолоджує своє ставлення до спирту.

Ліки від похмілля не існує

Ліки від похмілля не існує - Французи називають його la gueule de bois, або дерев'яний рот. Для німців це Kater, або кіт. Японцям воно відоме як futsukayoi, або 'дводенна п'янка'.

Розроблено унікальну методику виявлення прихованої наркоманії

Розроблено унікальну методику виявлення прихованої наркоманії - Російськими вченими розроблена унікальна методика, що дозволяє встановити факт вживання наркотиків через 2-4 місяці після останнього прийому. Новий метод вже використовується у ФСБ Росії. R

Голландські наркотики для Америки

Голландські наркотики для Америки - Головним постачальником наркотика 'екстазі' у США стали Нідерланди. За повідомленням газети The USA Today з 2 млн. пігулок екстазі, що прибувають до США на тижні, 80% виготовлені в Нідерландах. 40% екстазі, виробленого в Нідерландах в 1999 році, призначалася для продажу в США.

Похмілля вилікує вулкан

Похмілля вилікує вулкан - Від усіх симптомів похмілля може позбавити препарат, виготовлений на основі вулканічної пилу, який вже найближчим часом може з'явитися в аптеках Англії. Його виробництвом збирається зайнятися компанія Global Health Products із Західного Суссекса. За твердженням авторів, цей препарат поглинає токсичні речовини, що надходять у кров при вживанні алкоголю.

У Росії з'являться пиріжки з марихуаною?

У Росії з'являться пиріжки з марихуаною? - Сьогодні кожному відомо, що наркоманія (від грец. Narke - заціпеніння і манія) - хвороба, яка характеризується непереборним потягом до наркотиків. При їх вживанні уражаються внутрішні органи, виникають неврологічні і психічні розлади, розвивається соціальна деградація. Вже нерідко з натовпу звичайних людей на вулиці можна виділити таких собі 'зомбі', яким немає діла ні до чого, крім чергової дози.

Європа: у боротьбі зі стресом перемагає ... 'Зелений змій'

Європа: у боротьбі зі стресом перемагає ... 'Зелений змій' - На підставі проведеного нещодавно дослідження з'ясувалося, що більше кого-небудь в Європі саме британці 'знімають' алкоголем негативні наслідки стресу.

В Росії 1,5 млн. офіційних наркоманів

В Росії 1,5 млн. офіційних наркоманів - У середу світ під керівництвом ООН відзначає День боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. У цьому році він присвячений темі «Зловживання наркотичними речовинами і епідемія ВІЛ /СНІД».

Американські наркомани полюбили наркотик під назвою 'кіт'

Американські наркомани полюбили наркотик під назвою 'кіт' - Протягом 2001 року фахівці митної служби США затримали на кордоні близько 37 тисяч кілограмів 'кота', що майже в два рази перевищує аналогічний показник п'ятирічної давнини. У США починає поширюватися 'кіт' (khat) - рослинний наркотик, що володіє популярністю в східній Африці та на Аравійському півострові, повідомляє сайт газети USA Today. На думку американської влади виною цьому є приток іммігрантів з таких країн як Сомалі чи Ємен.

Алкогольна екологія й проблема лікування алкогольної залежності

Алкогольна екологія й проблема лікування алкогольної залежності - вживанні спиртного напоїв прийняло настільки повсюдний і широкий розмах, що вже неможливо обмежитися допомогою тільки людям з розвиненої залежністю. Допомога і підтримка необхідна безлічі людей на всіх етапах і при всіх формах споживання алкоголю.

Боротися з похміллям допоможе аспарагус

Боротися з похміллям допоможе аспарагус - Дослідження, проведене вченими з Південної Кореї, показало, що одним з найбільш ефективних засобів лікування похмілля є аспарагус.

Онищенко створить атмосферу нетерпимості навколо гавайської троянди та блакитного лотоса

Онищенко створить атмосферу нетерпимості навколо гавайської троянди та блакитного лотоса - Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повідомив про зростання споживання в Росії так званих курильних сумішей рослинного походження з психотропною ефектом .

В Україні кількість людей, що вживають наркотики, коливається від 500 до 550 тисяч

В Україні кількість людей, що вживають наркотики, коливається від 500 до 550 тисяч - В Україні кількість людей, що вживають наркотики, коливається від 500 до 550 тисяч , повідомив головний нарколог Міністерства охорони здоров'я України Анатолій Вієвський.

Вилікуватися від наркоманії простіше, ніж кинути палити

Вилікуватися від наркоманії простіше, ніж кинути палити - У Росії найбільша схильність до наркоманії у сільського населення. Про це заявив на прес-конференції, присвяченій боротьбі з наркоманією, уральський експерт-психолог Володимир Танаєв.

Саме генами, а не релігійними переконаннями пояснюється той факт, що євреї зазвичай зазнають менше проблем з алкоголем, ніж представники інших націй

Саме генами, а не релігійними переконаннями пояснюється той факт, що євреї зазвичай зазнають менше проблем з алкоголем , ніж представники інших націй - У результаті проведеного ними дослідження з'ясувалося, що генетична мутація, носіями якої є щонайменше кожен п'ятий єврей, охороняє їх від алкоголізму.

Британські лікарі будуть прописувати героїн

Британські лікарі будуть прописувати героїн - У жовтні 2001 року міністр внутрішніх справ Великобританії Девід Бланкетт (David Blunkett) заявив, що призначення героїну за рецептом є єдиним способом боротьби з наркотичною залежністю і злочинами, пов'язаними з наркотиками.

Фізичні вправи

Фізичні вправи - той самий наркотик - Вчені з Федерального університету в Сан-Паулу встановили, що і від фізичних вправ, таких корисних і важливих для організму, можна впасти в залежність, подібну наркотичною.

Нікотинова залежність може починатися з першої затяжки

Нікотинова залежність може починатися з першої затяжки - Наслідки від викурювання єдиної сигарети можуть виявитися не такими нешкідливими, як вважає більшість молодих людей, тільки початківців залучатися до нікотину. За даними британських дослідників, негативна дія першої затяжки може тривати протягом багатьох років, і врешті-решт призвести до розвитку стійкої нікотинової залежності.

Громадянам заборонили вирощувати наркотичні кактуси

Громадянам заборонили вирощувати наркотичні кактуси - Уряд РФ доповнив список заборонених до розведення в Росії рослин, що містять наркотичні речовини, повідомляється на офіційному сайті Уряду. R

Нейрофармакология з Мічиганського університету виявили ще одну небезпеку, пов'язану з тривалим вживанням кокаїну

Нейрофармакология з Мічиганського університету виявили ще одну небезпеку, пов'язану з тривалим вживанням кокаїну - Професор Літтл і його колеги експериментально довели, що цей наркотик порушує роботу спеціалізованих клітин мозку, які виробляють нейрогормонів дофамін. Це біологічно активна речовина необхідно для нормального функціонування центральної нервової системи, а його нестача спричиняє хвороби Паркінсона.R

Російські лікарі розробляють вакцину проти героїну

Російські лікарі розробляють вакцину проти героїну - За словами директора Федерального ісследовательскорго наркологічної-реабілітаційного центру Міністерства охорони здоров'я РФ Володимира Михайлова, робота із створення вакцини проти героїну просувається успішно. В даний час вже йдуть досліди на тваринах. Орієнтовний термін завершення робіт - 3 роки.

У Росії вживають наркотики до 6 млн. чоловік

У Росії вживають наркотики до 6 млн. чоловік - За даними органів охорони здоров'я, в Росії наркоманією страждають від 0,5 до 1,5 мільйона чоловік, а час від часу вживають наркотики до шести мільйонів чоловік. Такі цифри навів керівник федеральної служби з контролю за обігом наркотиків Віктор Черкесов.

Діти алкоголіків - потенційні наркомани і неодружені

Діти алкоголіків - потенційні наркомани і неодружені - Діти алкоголіків частіше стають наркоманами, чим діти батьків, які не зловживають алкоголем. Діти алкоголіків рідше одружуються (p <.05), а одруження знижує рівень употребленяі наркотиків, особливо серед чоловіків молодого віку .- повідомляється в січневому номері журналу Psychology of Addictive Behaviors.

Показ алкоголю в кіно підштовхує підлітків до випивки

Показ алкоголю в кіно підштовхує підлітків до випивки - Перегляд фільмів, в яких герої вживають алкоголь, підштовхує підлітків до ранніх експериментів із спиртним, пише Journal of Studies on Alcohol. Перше у своєму роді дослідження фахівців Дартмутського медичної школи (Dartmouth Medical School) охопило більше 600 фільмів і 5000 підлітків. R

Британські наркомани переходять на «легальні» екзотичні наркотики

Британські наркомани переходять на «легальні» екзотичні наркотики - Протягом останніх кількох місяців у Великобританії різко зросло споживання маловідомих в минулому екзотичних наркотиків, повідомляє Independent. Користуючись тим, що відповідні речовини не внесені до списків заборонених препаратів, численні вуличні лавки і інтернет-магазини практично відкрито рекламують галюциногенні властивості своєї продукції.

Напій для термінового протрезвенія надійшов у продаж у Франції

Напій для термінового протрезвенія надійшов у продаж у Франції - Напій, що дозволяє в рекордно короткий час позбавитися від потрапила в організм алкоголю, створений невеликий французькою компанією і надійшов у продаж, повідомляє у понеділок паризька газета 'Фігаро'. Новий засіб, назване 'Сек'юриті фил Беттер' впливає безпосередньо на печінку.

Ні правоохоронні органи, ні Міністерство охорони здоров'я, ні органи соціального захисту не впораються зі зростанням наркоманії в поодинці

Ні правоохоронні органи, ні Міністерство охорони здоров'я, ні органи соціального захисту не впораються зі зростанням наркоманії в поодинці - Ні правоохоронні органи, ні Міністерство охорони здоров'я , ні органи соціального захисту не впораються зі зростанням наркоманії в поодинці. Таку думку висловила, виступаючи сьогодні на парламентських слуханнях, присвячених проблемам кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин, голова комісії Державної думи з попередження бездоглядності, безпритульності та наркоманії серед неповнолітніх, заступник голови комітету у справах жінок, сім'ї та молоді Віра Лекарева.

Хронічний алкоголізм не лікується

Хронічний алкоголізм не лікується - Сучасні ліки здатні повернути 'новоспечених' алкоголіків до нормального життя. Проте, згідно останнім дослідженням, ніякі ліки не можуть вилікувати від алкоголізму питущих давно і у великих кількостях ...

Канадські сенатори поставили марихуану в один ряд з пивом

Канадські сенатори поставили марихуану в один ряд з пивом - Комітет канадського сенату рекомендував уряду повністю легалізувати використання марихуани дорослими.

Алкоголізм наздогнав по смертності гіпертонію

Алкоголізм наздогнав по смертності гіпертонію - Від захворювань, пов'язаних з алкоголем, у світі гине і стає інвалідами стільки ж людей, скільки від гіпертонії і від хвороб, пов'язаних з курінням, пише журнал The Lancet . Група дослідників під керівництвом професора Стокгольмського університету Робіна Роома (Robin Room) відзначає, що з алкоголем зв'язують як мінімум 60 різних захворювань. R

У Москві мільйон споживачів наркотичних речовин

У Москві мільйон споживачів наркотичних речовин - У Москві мільйон осіб вживають різні наркотичні речовини. Крім того, більше 150 тисяч жителів столиці хворі на наркоманію. Ці дані навів голова Департаменту охорони здоров'я Москви Андрій Сельцовскій в четвер на засіданні міжвідомчої ради при уряді Москви з профілактики наркоманії, передає Інтерфакс.

Найбільшою проблемою суспільства росіяни вважають наркоманію

Найбільшою проблемою суспільства росіяни вважають наркоманію - Наркоманія, злочинність, тероризм представляються росіянам найбільш небезпечними для країни проблемами. Поширення цих явищ наші співгромадяни називають головними больовими точками російського суспільства.

Заборонені наркотики знищують людство

Заборонені наркотики знищують людство - На думку деяких фахівців тотальну заборону наркотиків призводить до протилежного результату - зростання числа наркоманів.

Юнаки і дівчата Долгопрудному п'ють практично поголовно

Юнаки і дівчата Долгопрудному п'ють практично поголовно - У рамках програми 'Здорові школи' місто Долгопрудний взяв участь у великомасштабному дослідженні алкоголізації, куріння і наркотизації учнів 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл . Згідно з отриманими даними, які наводить інтернет-газета 'Подмосковье сьогодення', алкогольні напої вживають 84% хлопчиків і 88% дівчаток, що вище за показники в середньому по Росії.

Вчені вивчать генетичну схильність до наркоманії

Вчені вивчать генетичну схильність до наркоманії - У жовтні 2002 року фахівці Єльського університету разом з таїландською колегами почали вивчення генетичних факторів, які визначають схильність людини до вживання наркотиків. Дослідною базою обраний університет в Бангкоку.

Запропоновано новий спосіб діагностики білої гарячки

Запропоновано новий спосіб діагностики білої гарячки - Учені запропонували новий спосіб діагностики найбільш важкій стадії алкогольного психозу - білої гарячки. Він заснований на визначенні кількості вітаміну В2 (рибофлавіну) в організмі, нестача якого може призвести до незворотних наслідків.

Воронеж. Відтепер городяни можуть пиячити досхочу: витверезники ліквідують

Воронеж. Відтепер городяни можуть пиячити досхочу: витверезники ліквідують - Відтепер жителі Воронежа можуть пиячити досхочу, а потім розгулювати напідпитку по вулицях улюбленого міста, не боячись прокинутися в стінах витверезника. Воронезька міська дума і Головне управління внутрішніх справ області звернулися до голови обласної адміністрації Володимиру Кулакову з клопотанням про ліквідацію медичних витверезників при районних органах внутрішніх справ міста Воронежа.

Американські вчені викрили Христа у використанні марихуани

Американські вчені викрили Христа у використанні марихуани - В американському журналі 'High Times', пропагують вживання каннабіса, з'явилася стаття про те, що Ісус Христос зціляв хворих маззю на основі екстракту марихуани. Автори цього матеріалу стверджують, що ретельно досліджували тексти Священного Писання, передає BBC.

Наркотики і молодість: небезпечні зв'язку

Наркотики і молодість: небезпечні зв'язку - Більшість підлітків, юнаків і дівчат у віці від 16 до 20 років відчувають себе здоровими, хоча залежність від наркотичних засобів та психічні розлади в їх середовищі стає все більш поширеним явищем. Про це свідчать результати спеціального дослідження, проведеного в 2002 році за підтримки федерального відомства охорони здоров'я.

На допомогу алкоголікам прийде бур'ян

На допомогу алкоголікам прийде бур'ян - Екстракт рослини «кудзу» може допомогти в лікуванні алкоголізму. До такого висновку прийшли американські вчені. У ході експерименту було доведено, що ця рослина дійсно зменшує тягу до спиртного.

Чи є позбавлення від епідемії наркоманії в Росії?

Чи є позбавлення від епідемії наркоманії в Росії? - Відповідно до статистики, близько 5 відсотків російської молоді вживає наркотики. Причому в Росії, більшою мірою, ніж в Америці та європейських країнах, в ходу важкі наркотики, такі як героїн. За різними оцінками - від 40 до 250 тисяч молодих росіян вмирають щорічно від наркоманії. При цьому, як стверджують наркологи, наркоманія поширюється подібно епідемії.

Рання діагностика пивного алкоголізму

Рання діагностика пивного алкоголізму - Актуальність вивчення особливостей ранньої діагностики пивного алкоголізму багато в чому обумовлена відсутністю єдності поглядів у лікарів - інтерністів, психіатрів та наркологів на дану проблему в цілому.

Два відсотка росіян хворі на алкоголізм

Два відсотка росіян хворі на алкоголізм - Росспоживнагляд розробив проект концепції по боротьбі з алкоголізмом і зростанням споживання алкогольної продукції в Росії. Про це повідомив Геннадій Онищенко, виступаючи на четвертому Всеросійському форумі 'Здоров'я нації - основа процвітання Росії'.

Уряд Голландії оголосило про припинення вільного поширення наркотиків

Уряд Голландії оголосило про припинення вільного поширення наркотиків - Голландія, мрія мільйонів людей по всьому світу, схоже, втрачає свій унікальний статус. У всякому разі, для певної категорії населення, країна втратить будь-який інтерес. А все тому, що уряд оголосив про припинення вільного поширення наркотиків. І знамениті на весь світ кави-шопи, судячи з усього, швидко спорожніють.

Популярність кетаміну зростає

Популярність кетаміну зростає - У Британії стає все більш популярним наркотик кетамін, анестетик, що часто використовується ветеринарами. За даними благодійного агентства, що займається вивченням наркоманії в країні - DrugScope, - у восьми містах з 15 спостережуваних цього року почали продавати кетамін. Хоча кетамін не знаходиться поза законом, проте британський уряд має намір до кінця 2005 року класифікувати його в розряд 'С', тобто менш небезпечних.

Американська молодь''підсіла''на транквілізатори

Американська молодь''підсіла''на транквілізатори - Медики США висловлюють свої побоювання з приводу підвищеного пристрасті молоді до болезаспокійливу та заспокійливі засоби.

Підлітки, пробували наркотики, в майбутньому більше схильні до наркоманії та інфарктів

Підлітки, пробували наркотики, в майбутньому більше схильні до наркоманії та інфарктів - Вчені з Howard Florey Institute (Мельбурн, Австралія) змогли пояснити, чому люди, експериментували з амфетаміном в підлітковому віці, частіше стають наркоманами і частіше переносять інфаркти після повторного застосування амфетаміну.

Скажи ні наркотикам, скажи життя

Скажи ні наркотикам, скажи життя-так! -

Пристрасть до алкоголю може бути викликано особливостями генетичного коду організму

Пристрасть до алкоголю може бути викликано особливостями генетичного коду організму - Пристрасть до алкоголю може бути викликане в тому числі і особливостями генетичного коду організму. До такого висновку прийшли американські вчені з Національного інституту здоров'я США /штат Меріленд /, повідомила британська радіокомпанія Бі-бі-сі.

Що таке наркоманія і як з нею боротися?

Що таке наркоманія і як з нею боротися? - Наркоманія в Санкт-Петербурзі давно прийняла характер епідемії. Сьогодні жодна сім'я не може бути впевнена в тому, що їх миле чадо не спробувало хоч раз будь-якої наркотик. В даний час наркотики можна придбати де завгодно, у тому числі в школах, технікумах, університетах і т. д. Продавці діють витончено: першу дозу пропонують, як правило, безкоштовно, а потім розвивається залежність від наркотику, і наркомани змушені здобувати гроші на такі дози кримінальними способами: крадіжками, проституцією, розповсюдженням наркотиків. R

Розумний індіанець

Розумний індіанець - син тверезих індіанців - Фетальний (від лат. Fetus - 'плід') алкогольний синдром (ФАС) - найбільш часта причина передбачуваність розумової відсталості у дітей в США. Дана патологія виникає у дітей матері , яких вживають алкоголь під час вагітності.

На Камчатці за куріння і пияцтво підлітків будуть карати штрафами їх батьків

На Камчатці за куріння і пияцтво підлітків будуть карати штрафами їх батьків - В управлінні у справах молоді адміністрації Петропавловська-Камчатського створена спеціальна комісія, яка займеться виявленням і припиненням фактів вживання підлітками алкоголю та куріння. Про це в четвер повідомив представник управління Михайло Браславський.

Чи може марихуана підвищувати ризик інфаркту та інсульту?

Чи може марихуана підвищувати ризик інфаркту та інсульту? - Американські вчені виявили, що в крові людей, що вживають велику кількість марихуани, підвищується рівень білка, які може сприяти розвитку серцево- судинних захворювань.

Поширення наркотиків набуває характеру епідемії

Поширення наркотиків набуває характеру епідемії - Боротьба з вживанням наркотиків серед молоді стала головною темою спільного засідання обласної комісії у справах неповнолітніх та міжвідомчого оперативного штабу по боротьбі з безпритульністю та правопорушеннями неповнолітніх. Це соціальне зло останнім часом стало носити характер епідемії.

Нові ліки допомагає наркоманам при «ломки»

Нові ліки допомагає наркоманам при «ломки» - Клінічні випробування препарату, що знімає симптоми «ломки» у героїновий наркоманів, завершені достроково. Значно раніше наміченого терміну підведення результатів стало ясно, що препарат BritLofex, дійсно ефективний. Продовження випробувань неетично по відношенню до тих учасників експерименту, які отримували плацебо неактивне для виключення психологічного ефекту.R

Щурів навчилися рятувати від рецидивів героїнової залежності

Щурів навчилися рятувати від рецидивів героїнової залежності - Дослідники з Національного інституту по вивченню наркоманії в штаті Меріленд знайшли спосіб позбавляти щурів від рецидивів героїнової залежності. Вони виявили ген, який, відповідає за синтез білка, що викликає задоволення після прийому наркотику.

Для жіночого мозку алкоголь особливо небезпечний

Для жіночого мозку алкоголь особливо небезпечний - Жінки значно більше схильні до викликуваним алкоголем пошкоджень головного мозку, ніж чоловіки, стверджують німецькі дослідники. Вивчивши знімки мозку більш ніж 150 добровольців, вони дійшли висновку, що при серйозному вживанні спиртних напоїв представниці прекрасної половини людства страждають від порушень мозкової діяльності частіше і в більш важкій формі.

Мосгордума запропонувала лікувати алкоголіків і наркоманів примусово

Мосгордума запропонувала лікувати алкоголіків і наркоманів примусово - На сьогоднішньому засіданні комісія Мосміськдуми з охорони здоров'я й охорони громадського здоров'я вирішила визнати наркології частиною психіатрії (відповідно до Міжнародної класифікації хвороб) і підготувати законопроект про внесення змін у федеральний закон 'Про психіатричну допомогу та гарантії прав при її наданні', повідомляє 'МК'. Ініціатива нововведення належить Архангельським депутатам.

Як позбутися від похмільного синдрому?

Як позбутися від похмільного синдрому? - Якщо на ранок болить голова: дошкандибає до холодильника, візьміть трохи льоду, покладіть в целофановий пакет. На 5 хвилин знову прийміть горизонтальне положення, приклавши до голови холодний компрес. (Тільки не кладіть лід просто на ло6 - можна спалити шкіру.) Вже через кілька хвилин ви відчуєте полегшення.

Дума перераховує наркоманів

Дума перераховує наркоманів - Депутати Московської обласної думи прийняли закон, що передбачає створення банку даних про всі наркоманів в області. Збір інформації буде здійснюватися за допомогою добровільних аналізів.

У Росії буде створений єдиний список рослин, що містять наркотичні та психотропні речовини

У Росії буде створений єдиний список рослин, що містять наркотичні і психотропні речовини - Відповідний законопроект уряд РФ вніс на розгляд Держдуми. Документ був підготовлений Федеральною службою по контролю за оборотом наркотиків (ФСКН). На думку фахівців служби, законопроект покликаний усунути правові прогалини і встановити єдину термінологію в сфері культивування рослин, що містять наркотичні речовини.

Рекордний попит на препарати проти куріння

Рекордний попит на препарати проти куріння - Життя курців стає нестерпним, і в аптеках збільшуються продажі різних препаратів, що допомагають курцям позбутися від хибної звички. Серед ліків, які можна придбати без рецепта, найбільшим попитом користуються пластирі, які через шкіру доставляють в кров дози нікотину, достатні для подолання кризи абстиненції.

Знеболюючі або наркотики!?

Знеболюючі або наркотики!? - Компанія Biotech розробляє варіант знеболюючого препарату OxyContin, який не буде викликати звикання.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) почала глобальну кампанію, покликану скоротити споживання алкоголю

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) почала глобальну кампанію, покликану скоротити споживання алкоголю - Фахівці міжнародної організації почали складати проект глобальної стратегіі зі скорочення негативного впливу на здоров'я людей, що викликається употребленіем спиртного. За планами ВООЗ, розробка стратегії повинна бути Закрити в січні 2010 року.

Вакцина проти куріння

Вакцина проти куріння - У Швейцарії професор Жак Корнез з університету Лозанни створив вакцину різко обмежує тягу до нікотину. Вакцина вводиться в організм людини як звичайна щеплення і діє протягом року, позбавляючи людину від процесу задоволення куріння. При цьому курець практично повністю втрачає інтерес до сигарет. Вакцина також має і лікувальну дію - сприяючи відновленню пошкоджених клітин організму.

Американські вчені прирівняли обжерливість до наркоманії

Американські вчені прирівняли обжерливість до наркоманії - Надмірне споживання висококалорійної їжі викликає в системі нагороди мозку зміни, характерні для наркотичної залежності. До таких висновків прийшли співробітники Дослідницького інституту Скріппса у результаті тривалого вивчення поведінки страждають обжерливістю щурів. R

Причина нікотинової залежності

Причина нікотинової залежності - перша викурена сигарета - Канадський епідеміолог Дженніфер Олофлін, що вивчає вплив тютюну на дітей і підлітків в університеті Макгілла, вважає, що і перша викурена сигарета дитиною може стати причиною багаторічної нікотинової залежності.

ООН: екстазі витісняє героїн і кокаїн

ООН: екстазі витісняє героїн і кокаїн - Співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ООН украй стурбовані тим, що синтетичні препарати складають серйозну конкуренцію традиційним кокаїну і героїну. Агресивні пропагандистські компанії домоглися усвідомлення небезпеки останніх, проте, в умах молоді екстазі займає місце безпечних наркотиків для розваги.

наркоманією потрібно платити, щоб вони не мали дітей

наркоманією потрібно платити, щоб вони не мали дітей - У Шотландії наркоманам пропонується виплачувати гроші за те, щоб вони не заводили дітей. Для цього пропонуються методи тривалої контрацепції, наприклад, у вигляді спеціальних уколів. Вчені, які висловили цю пропозицію, бачать в це рішення проблеми дітей наркоманів, багато хто з яких фактично залишаються без піклування батьків.

Протиблювотні засоби полегшує синдром відміни опіатів

Протиблювотні засоби полегшує синдром відміни опіатів - Американські вчені виявили, що препарат, широко вживаний для лікування нудоти і блювоти, може зменшувати абстинентний синдром при опіоїдної залежності. При цьому він не володіє серйозними побічними ефектами, властивими ліків, які застосовуються для лікування цього стану в даний час.

МікроРНК можуть відігравати істотну роль в генетиці куріння

МікроРНК можуть відігравати істотну роль в генетиці куріння - Хоча з курінням тютюну пов'язане досить велику кількість генів, учені вважають, що тільки обмежена кількість генетичних варіантів є визначальними у відношенні людини до куріння . І не останню роль у виникненні шкідливої звички грають так звані мікроРНК.

держсанепіднагляду сподівається, що пиво витіснить побутову хімію зі столу росіян

держсанепіднагляду сподівається, що пиво витіснить побутову хімію зі столу росіян - Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко в середу заявив, що в середньому кожен росіянин споживає 14 літрів алкоголю в рік, повідомляє РИА 'Новости'. До цих пір, за словами медика, в Росії п'ють багато підроблених спиртних напоїв, парфюмерії і побутової хімії.

Прес-конференція професора Джейкоба Хіллер

Прес-конференція професора Джейкоба Хіллер - автора нового підходу до лікування наркоманії, алкоголізму - У ИТАР-ТАСС відбулася прес-конференція професора Джейкоба Хіллер - автора нового підходу до лікування наркоманії, алкоголізму, куріння і залежності від азартних ігор. Клініки доктора Хіллер в ці дні відкриваються в Москві, Софії та Стокгольмі.

Омський психіатр Михайло Старіков розробив тест для визначення ставлення підлітків до наркотиків

Омський психіатр Михайло Старіков розробив тест для визначення ставлення підлітків до наркотиків - За словами самого Михайла, тест став, швидше, побічним продуктом його основної професійної діяльності: час від часу консультуючи знайомих про симптоми застосування наркотиків, про схильність до наркоманії і т.д., він подумав, що такі питання виникають у багатьох батьків і вимагають адекватної відповіді.

Ліки від епілепсії стане у пригоді наркоманам

Ліки від епілепсії стане у пригоді наркоманам - Залежність від кокаїну можна вилікувати за допомогою препарату проти епілепсії, встановили американські вчені. Попереднє дослідження включало 20 добровольців, які беруть кокаїн в середньому по 12 років. 8 з них повністю позбавилися від «тяги» до наркотиків після курсу лікування і не брали кокаїн протягом 75 днів після завершення експерименту.

Звіт ООН: синтетичні наркотики наступають

Звіт ООН: синтетичні наркотики наступають - Представники комісії ООН з проблеми наркотиків, виступаючи на прес-конференції в Римі, повідомили нові дані про зростання незаконного обороту і споживання наркотичних засобів.

Наслідки зловживання алкоголем можна усунути за допомогою антиоксидантів?

Наслідки зловживання алкоголем можна усунути за допомогою антиоксидантів? - Препарати, що володіють антиоксидантними ефектами, можуть запобігти пошкодження нервових клітин, пов'язане з дію алкоголю. На думку вчених з 'Weil Medical College' (Нью-Йорк, США), виявили цей феномен, не виключено, що антиоксиданти можуть бути використані для лікування і профілактики алкогольної енцефалопатії та інших захворювань нервової системи, що супроводжують алкоголізм.

Що привезла конячка? (Профілактика наркоманії в школах)

Що привезла конячка? (Профілактика наркоманії в школах) - Спеціалістам попереджувальних програм, спрямованих проти поширення наркоманії в школах та інших освітніх установах, давно зрозуміло, що разові, застрашливі акції користі не приносять. Профілактика потрібна там, де дитячі душі чисті і безневинні, тобто її треба починати з першого класу, а коли приходять з такою акцією в перший раз на 6-й або 7-й клас, то приходять фактично в групи ризику, до цього часу свідомість учнів буває спотворене неправдивими відомостями про наркотики настільки, що можна починати екстрену психологічну допомогу, а п'яти-шести учням потрібна вже і наркологічна. ('Веселка', 4-2002, Таллінн)

Вимкнувши всього лише один ген, можна насолоджуватися сп'янінням набагато довше

Вимкнувши всього лише один ген, можна насолоджуватися сп'янінням набагато довше - Пацюка, штучно позбавлені єдиного специфічного гена, набагато довше відчувають п'янкий вплив етилового спирту, ніж тварини, у яких є цей ген.

Метамфетаміновая наркоманія набирає обертів

Метамфетаміновая наркоманія набирає обертів - За даними американської поліції, найбільш поширеною формою наркоманії і пристрасті в даний час є вживання метамфетамін. При цьому критична ситуація приблизно однакова по всіх штатах. Ці дані були отримані в ході спеціального опитування шерифів поліцейських дільниць.

Смажений бекон

Смажений бекон - кращий засіб від похмілля - Вчені стверджують, що ними отримані незаперечні докази того, що найкращими ліками від похмілля насправді є смажений бекон.

Нікотин пригнічує потяг до наркотиків

Нікотин пригнічує потяг до наркотиків - Нікотин пригнічує стан гострої хворобливої тяги до наркотиків і може застосовуватися для лікування наркотичної залежності. До такого висновку прийшли японські дослідники з Міжнародного університету Нагасакі, провівши експеримент на щурах із наркотичною залежністю від метамфетаміна.

Діти без наркотиків. Посібник для батьків

Діти без наркотиків. Посібник для батьків - Витяги з інструкції, яку багато років поширює серед американських батьків Міністерство Освіти СШАDepartment of Education. R

Антікокаіновая вакцина? Це цікаво, але питання залишаються

Антікокаіновая вакцина? Це цікаво, але питання залишаються - TA-CD - це нова вакцина особливого властивості: вона бореться не з вірусами або бактеріями, а з наслідками вживання наркотику - кокаїну. Цей медикамент, нещодавно вперше пройшов випробування на людині, розроблений британською фармацевтичною компанією Xenova.

Шведських наркоманів забезпечать безкоштовними голками

Шведських наркоманів забезпечать безкоштовними голками - Швеція має намір на законодавчому рівні закріпити забезпечення наркоманів безкоштовними одноразовими голками, повідомляє Agence France Presse. 'Ми хочемо зупинити поширення ВІЛ /СНІД. Це - основний мотив', - пояснив міністр охорони здоров'я країни Морган Йоханссон (Morgan Johansson).

У Канаді дозволять вільний продаж марихуани

У Канаді дозволять вільний продаж марихуани - Канадська влада зважилися на черговий експеримент з вільним розповсюдженням в країні марихуани. Наслідуючи приклад Голландії, вони мають намір дозволити продаж цього наркотика в звичайних аптеках без рецепта лікаря. R

Вчені знайшли біохімічний тригер наркозалежності

Вчені знайшли біохімічний тригер наркозалежності - Австралійські вчені з Центру дослідження болю (Pain Management Research Institute) при Університеті Сіднея (University of Sydney) встановили, що скасування опіатних наркотиків відбивається на стані нейронів у певних структурах середнього мозку. Результати їх дослідження опубліковані в журналі 'Нейрон' (Neuron).

Єкатеринбург: жителі пристрастилися до денатурат

Єкатеринбург: жителі пристрастилися до денатурат - лікарі побоюються масового отруєння - У Єкатеринбурзі виявлена спиртовмісна рідина, яка могла стати причиною масового отруєння в Свердловській області.

Боротьба з наркотиками на руку ... наркоторговцям

Боротьба з наркотиками на руку ... наркоторговцям - Проведене в Ізраїлі дослідження показало, що громадські кампанії, спрямовані на боротьбу з наркотиками, не приносять очікуваних результатів і, замість того, щоб відлякати підростаюче покоління від 'травички' і 'коліс', підігрівають інтерес дітей до цього небезпечного захоплення.

Мрія наркомана: курячі яйця з кумарной начинкою

Мрія наркомана: курячі яйця з кумарной начинкою - Учені відкрили спосіб, як можна примусити курку нести, ні, не золоті яйця, а яйця з медикаментами. Группе американських дослідників вдалося впровадити чужорідний ген у ДНК ембріонів курчат курей породи білих легорнов.

Більшість жителів Росії підтримають антиалкогольну кампанію, в разі її початку

Більшість жителів Росії підтримають антиалкогольну кампанію, в разі її початку - Результати опитування громадської думки, проведеного співробітниками Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), опубліковані прес-службою центру.

В суботу в Москві пройде акція пам'яті людей, загиблих від наркотиків

В суботу в Москві пройде акція пам'яті людей, загиблих від наркотиків - Благодійний фонд розвитку взаємодопомоги 'Криниця' проводить громадську акцію з посадки дерев у пам'ять про людей, загиблих від наркотиків. Акція буде проводитися в суботу 20 квітня 2002 на території району Чертаново Центральне ЮАО р. Москви силами активних членів фонду, добровольців, а також усіх бажаючих, кого, так чи інакше, торкнулися проблеми, пов'язані із вживанням наркотиків.

Позбутися від пристрасті до кокаїну

Позбутися від пристрасті до кокаїну - стерти спогади, пов'язані з ним - Проблема наркотичної залежності, зокрема пристрасті до кокаїну, ще далека від вирішення. Більшість тих, хто 'підсів' на кокаїн або інший наркотик, так і не можуть з нього 'зістрибнути', незважаючи на їхні численні спроби і сприяння близьких людей і медиків. Але недавні експерименти, проведені на лабораторних тваринах (щурах), показали, що у страждають на наркотичну залежність знову з'явилася надія на одужання. R

Думі запропонували зобов'язати росіян пройти обов'язковий тест на наркотики перед прийомом на роботу

Думі запропонували зобов'язати росіян пройти обов'язковий тест на наркотики перед прийомом на роботу - Московська міська дума запропонувала федеральному зборам внести поправку до закону про наркотичні засоби і психотропні речовини , згідно з якою, при прийомі на роботу буде необхідно пройти тест на вживання наркотиків. Як повідомив в інтерв'ю радіостанції 'Ехо Москви' голова Мосміськдуми Володимир Платонов, у тестуванні на наркозалежність 'немає нічого страшного'. R

До питання наявності деформацій мотиваційних особистісних ліній у алкогольних адиктів

До питання наявності деформацій мотиваційних особистісних ліній у алкогольних адиктів - Безперечно, проблема алкогольної адикції інтегральної. Корекція і профілактика алкогольного адиктивної поведінки особливо актуальна в даний час, проте літературні відомості про застосування мотиваційної концепції особистості Люсьєна Сева в наркології фрагментарні.

Виявлено''наркотична''залежність від фізичних вправ

Виявлено''наркотична''залежність від фізичних вправ - Американські вчені виявили, що надмірне захоплення спортивними вправами може викликати фізичну залежність, схожу з героїнової. У експерименті на щурах введення препарату, що викликає синдром відміни у опіоїдних наркоманів, тваринам після довгого бігу в колесі призводило до розвитку схожого синдрому, повідомляє PhysOrg.

Знайдена причина схильності до наркоманії

Знайдена причина схильності до наркоманії - Тяга до наркотиків, пристрасть до азартних ігор і імпульсивна поведінка можуть бути пов'язані з особливостями будови нервових клітин, вважають вчені з Кембриджського університету. Дослідження, проведені на щурах, показали, що у тварин схильних до наркоманії, відзначається дефіцит дофамінових рецепторів у певній зоні головного мозку.

Проблеми Росії

Проблеми Росії - алкоголізм і наркоманія - Для початку варто усвідомити, що алкоголізм і наркоманія - поняття одного порядку, так як і наркотичні речовини та алкоголь відносяться до групи психоактивних речовин. Дані речовини характеризуються тим, що при їх більш-менш систематичному вживанні виникає звикання, потім залежність. R

Наркотики замінюють''Віагру''

Наркотики замінюють''Віагру''- Однією з причин популярності синтетичного наркотику метамфетаміну є його стимулюючу дію на чоловічу статеву систему і здатність знижувати вагу. До такого висновку прийшли американські вчені зі штату Алабама.

Виявлено ген кокаїнової наркоманії

Виявлено ген кокаїнової наркоманії - Італійські вчені виявили ген, що грає ключову роль у розвитку кокаїнової наркотичної залежності. У мишей без цього гена, на відміну від нормальних мишей, пристрасть до кокаїну не виникало. Ці експерименти відкривають новий напрям у вивченні наркоманії у людей, повідомляє Reuters.

наркоманами стають у 14 років

наркоманами стають у 14 років - За даними Міжнародної асоціації по боротьбі з наркоманією і наркобізнесом, в останнє десятиліття вживання наркотиків у Росії виросло в кілька разів.

Виявлено речовина, що пригнічує пристрасть до алкоголю

Виявлено речовина, що пригнічує пристрасть до алкоголю - Цікаві дослідження, пов'язані з розвитком алкоголізму, провели фахівці (Санкт-Петербург) та Інституту фармакології імені А. В. Вальдмана при Санкт-Петербурзькому медичному університеті імені І. П. Павлова. Обнаружено речовина, яке здатне запобігти у мишей і щурів звикання до алкоголю.

У США успішно пройшла перевірку експериментальна щеплення від кокаїнової залежності

У США успішно пройшла перевірку експериментальна щеплення від кокаїнової залежності - За повідомленням Національного інституту проблем наркоманії /НІПН США /, в ході клінічних випробувань у 38 проц пройшли імунізацію пацієнтів спостерігалося 'суттєве зменшення вживання кокаїну'.

Насичення алкогольних напоїв киснем полегшує похмілля

Насичення алкогольних напоїв киснем полегшує похмілля - Корейські вчені виявили, що насичення алкогольних напоїв киснем прискорює переробку що утворюються при метаболізмі спирту токсичних продуктів, таким чином зменшуючи побічні ефекти його споживання, повідомляє EurekAlert!.

Безробітний Ахмед - рекордсмен серед алкашів Естонії

Безробітний Ахмед - рекордсмен серед алкашів Естонії - У Мустамяескую лікарні Таллінна був доставлений чоловік, з рекордною для Естонії ступенем сп'яніння - вміст алкоголю в крові складав 8,3 проміле, повідомляє 'Інтерфакс '.

Мотивація на тверезість

Мотивація на тверезість - 31 травня 2010 Громадська комісія при Голові Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації із забезпечення рівних прав та рівних можливостей чоловіків і жінок в Росії провела в Раді Федерації засідання, присвячене «Удосконалюванню державних підходів у сфері профілактики та лікування алкоголізму ».

Алкоголізм: ведення важких хворих

Алкоголізм: ведення важких хворих - Виявлення і лікування пацієнтів, які зловживають спиртним, - поширена проблема, що стосується безпосередньо лікаря загальної практики. Доводиться дивуватися, як часто алкоголік залишається непоміченим; симптоми захворювання виявляються, лише коли гроза вже вибухнула і лікування виявляється менш ефективним.

Чи існує спадкова схильність до наркоманії?

Чи існує спадкова схильність до наркоманії? - Зміни білка-переносника серотоніну 5-НТТ залучені в цілий ряд психіатричних захворювань, включаючи кокаїнову залежність.

Героїн отримав офіційне визнання

Героїн отримав офіційне визнання - Героїн офіційно визнаний Нідерландами як медичний засіб. Колегія оцінки лікарських препаратів схвалила один з медикаментів що містять цей наркотик як лікарський препарат.

У кактусі знайшли ліки від похмілля

У кактусі знайшли ліки від похмілля - Учені вважають, що знайшли в одному з видів кактусів не тільки ліки від уже відбувся похмілля, але й засіб профілактики цього неприємного стану. Група дослідників з Tulane University (Нью-Орлеан, США) вивчала механізми дії екстракту зі шкірки кактусг Opuntia ficus indica.

Російські генетики виявлять потенційних наркоманів і алкоголіків

Російські генетики виявлять потенційних наркоманів і алкоголіків - Визначити схильність людини до наркоманії та алкоголізму можна за допомогою нової методики, розробленої вченими відділу геноміки людини Інституту біохімії і генетики Уфімського наукового центру Російської академії наук , повідомляє Pharmindex.ru з посиланням на ІТАР-ТАСС.

Вологодська область. Лікарі вчаться боротися з дитячим алкоголізмом

Вологодська область. Лікарі вчаться боротися з дитячим алкоголізмом - Проблема алкоголізму серед вологжан, в тому числі і підлітків розглядалася напередодні вологодськими лікарями. Навчальний семінар на тему профілактики вживання психоактивних речовин підлітками для завідуючих кабінетами медичної профілактики та заступників головних лікарів лікувально-профілактичних установ провів напередодні вологодський центр медичної профілактики спільно з обласним наркологічним диспансером.

Наркотики в Росії вживають близько чотирьох мільйонів людей

Наркотики в Росії вживають близько чотирьох мільйонів чоловік - В даний час в Росії налічується близько чотирьох мільйонів людей, які вживають наркотики. Про це повідомив у п'ятницю перший заступник керівника фракції 'Єдина Росія' В'ячеслав Богомолов. Він виступив у Москві на конференції, присвяченій проблемам впровадження нових технологій профілактики наркоманії в освітньому середовищі. R

Європа розлучається з нікотиновою залежністю

Європа розлучається з нікотиновою залежністю - Число курців в 25 країнах Європейського союзу і п'яти кандидатах у члени ЄС, скоротилося торік до 27 відсотків від загальної чисельності населення. У 2002 році любителів подиміти в Європі було 33 відсотки. Такі дані нового опитування, опублікованого у вівторок, 30 травня.

У США будуть саджати за лікувальну марихуану

У США будуть саджати за лікувальну марихуану - Верховний Суд США постановив, що для легального застосування марихуани в медичних цілях недостатньо зміни законів окремих штатів. Для цього Конгрес повинен внести поправки у федеральне законодавство. Таким чином, федеральні влади отримали право переслідувати споживачів марихуани в судовому порядку, навіть у тому випадку, якщо вони знаходяться в одному з 11 штатів, які дозволили застосування каннабіса в лікувальних цілях, і 'травичка' була призначена лікарем.

Ін'єкції проти зморшок допомагають позбутися від хронічних мігрені

Ін'єкції проти зморшок допомагають позбутися від хронічних мігрені - Німецькі медики стверджують, що ін'єкції проти зморшок, до яких в даний час активно вдаються як жінки, так і представники сильної статі, для збереження видимості краси і молодості, можуть мати ще одна позитивна властивість.

Нова небезпека наркоманії

Нова небезпека наркоманії - пристрасть до вдихання розчинників - Тисячі підлітків піддають свої життя ризику, нюхаючи клей, рідина для заправки запальничок та інші речовини. Зокрема в Британії кожен шостий з 15-16 річних підлітків зловживає розчинниками. Жертвами інгаляторних пристрастей стали 1700 молодих людей в період з 1983 по 2000 рік.

Наймолодшому російському алкоголікові лише 11 років

Наймолодшому російському алкоголікові лише 11 років - Липецькі наркологи підтримали готується в Державній думі законопроект, що забороняє продаж пива особам до 18 років, а також поблизу навчальних закладів.R

Краснодар став"всеросійським центром наркоманії"

Краснодар став"всеросійським центром наркоманії"- У Краснодарі кількість наркоманів у два рази перевищує среднероссійскій рівень. Це змушує міську владу шукати нові форми боротьби з отруйним зіллям. Про напрацювання в цій сфері йшлося на черговому засіданні міської антинаркотичної комісії. Засідання вів заступник голови міста Леонід Хлевной.R

ФСКН відзначає зростання споживачів одержуваного з аптечних ліків наркотику

ФСКН відзначає зростання споживачів одержуваного з аптечних ліків наркотику - Фахівці Держнаркоконтролю Росії фіксують значне зростання наркохворих - споживачів нетрадиційного наркотику дезоморфіна, заявив директор Федеральної служби по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Віктор Іванов.

Куріння під час вагітності підвищує ризик появи цієї звички у дитини

Куріння під час вагітності підвищує ризик появи цієї звички у дитини - Як показало дослідження, діти жінок, палили під час вагітності і в перші роки після пологів, схильні до придбання цієї звички у підлітковому та юнацькому віці.

Тест: чи немає у вас проблем з алкоголем?

Тест: чи немає у вас проблем з алкоголем? - Можливо, ви вважаєте, що у вас все в порядку, але друзі і родичі говорять, що ви занадто багато п'єте. Тест, розроблений у Вашингтонському Університеті, допоможе зрозуміти, чи є привід для тривоги.

Кожна четверта пересаджена печінка у Великобританії дістається алкоголікові

Кожна четверта пересаджена печінка у Великобританії дістається алкоголікові - Кожна четверта пересаджена у Великобританії в 2008 році печінку дісталася людині з алкогольними ураженнями цього органу. Британська медична асоціація вважає, що лікарі можуть і навіть зобов'язані відмовляти алкоголікам в такому дорогому лікуванні в тому випадку, якщо пацієнт не дасть твердих гарантій, що він зав'яже зі спиртним.

Зміст наркотичних речовин в органіме будуть перевіряти за допомогою ... жаб

Зміст наркотичних речовин в органіме будуть перевіряти за допомогою ... жаб - Чуттєвий орган, якою наділені деякі види жаб, незабаром може бути використаний для виявлення наркотиків (а в світлі недавньої Олімпіади скажімо також і про допінг) в організмі людини.

Російські бізнесвумен таємно спиваються по вихідним

Російські бізнесвумен таємно спиваються по вихідних - Чим активніше жінки включаються в бізнес, тим більше роботи у наркологів. У клініки, що спеціалізуються на лікуванні алкоголізму, жінки стали звертатися набагато частіше. Років 10 - 15 тому на кожну запійний пацієнтку доводилося 10 чоловіків з такою ж проблемою, тепер їх практично порівну, говорять наркологи.

Щеплення допоможе впоратися з курінням

Щеплення допоможе впоратися з курінням - Фахівці британської компанії Xenova запропонували методику, яка може стати новим словом у лікуванні нікотинової залежності. Вони розробили вакцину для курців, яка блокує надходження нікотину в мозок. Клінічні випробування антинікотинової щеплення починаються в понеділок.

Стрес і дитяча наркоманія

Стрес і дитяча наркоманія - У результаті проведених, американськими вченими з Columbia University, досліджень виявилося, що нудьга та наявність кишенькових грошей, серед американської молоді, можуть стати причиною початку вживання наркотиків.

Російських у Фінляндії будуть лікувати від алкоголізму російські лікарі

Російських у Фінляндії будуть лікувати від алкоголізму російські лікарі - Російськомовне населення Фінляндії будуть лікувати від алкоголізму російські лікарі. Про надання такого роду послуг переселенцям фінські влада вже домовилися з наркологічним диспансером прикордонного міста Виборг.

Через кілька років планету охопить пандемія"синтетичної"наркоманії

Через кілька років планету охопить пандемія"синтетичної"наркоманії - Незважаючи на всі зусилля лікарів, в останні десятиліття в усіх країнах світу спостерігається стабільне зростання поширеності наркоманії . Наркоділки знаходять способи обійти будь-які перешкоди на шляху від виробника до покупця, поширюючи смертельно небезпечні препарати. І, на думку експертів, у найближчі кілька років ситуація може тільки погіршитися - на зміну традиційним досить дорогим наркотиків прийдуть синтетичні наркотичні речовини, які будуть доступні значно більшому числу людей.

Платити за відмову від куріння виявилося ефективнішим, ніж умовляти

Платити за відмову від куріння виявилося ефективнішим, ніж умовляти - Дослідники виявили, що плата, видавана працівникам американських компаній за відмову від куріння, діє набагато ефективніше, ніж надання їм інформації про шкоду куріння.

Залежність від метамфетаміна можлива в результаті єдиного використання

Залежність від метамфетаміна можлива в результаті єдиного використання - Дослідницька корпорація RAND підрахувала приблизну суму збитку, яку завдає економіці США синтетичний наркотик метамфетамін. Головна небезпека метамфетаміну полягає в тому, що залежність від цього наркотику можливо придбати навіть в результаті єдиного використання.

Нові ліки виліковує від наркоманії за три дні

Нові ліки виліковує від наркоманії за три дні - Ізраїльська лікарня в Беер-Якові починає медичні випробування нового препарату, який допомагає позбавиться від наркотичної залежності в протягом 72 годин.

Американські вчені приступили до клінічних випробувань вакцини для лікування нікотинової залежності

Американські вчені приступили до клінічних випробувань вакцини для лікування нікотинової залежності - Новий препарат під назвою NicVAX розроблений і зроблений компанією Nabi Biopharmaceuticals в Роквіллі, штат Меріленд. Його випробування планується провести в 25 регіонах США.

Вакцина від кокаїну 'ламає весь кайф'

Вакцина від кокаїну 'ламає весь кайф' - Вакцина від кокаїну, яка робить прийом наркотику «безглуздим», допоможе боротися з кокаїновою залежністю. Перші експерименти на добровольцях показали, що експериментальний препарат TA-CD, що розробляється компанією Xenova, про який ми вже писали, дійсно ефективний для зниження ейфорії від прийому наркотику.

Нове дослідження виправдовує марихуану

Нове дослідження виправдовує марихуану - Вживання марихуани зовсім не є передумовою до переходу на більш важкі наркотики. До такого висновку прийшли співробітники американського некомерційного центру, що займається дослідженнями в області боротьби з розповсюдженням наркотиків. Результати цього дослідження були опубліковані британським журналом Addiction.

Тютюн і алкоголь небезпечніші, ніж марихуана і екстазі

Тютюн і алкоголь небезпечніші, ніж марихуана і екстазі - Британські вчені, які запропонували нову методику оцінки негативного впливу заборонених речовин, прийшли до висновку, що тютюн і алкоголь становлять велику загрозу для суспільства і здоров'я споживачів, ніж марихуана і екстазі.

Кожен четвертий француз

Кожен четвертий француз - за вільний продаж конопель - Приблизно кожен четвертий француз (23%) висловлюється за вільний продаж конопель. Три роки тому цей захід підтримував лише кожен шостий житель Франції (17%). Такі підсумки соціологічного дослідження на тему 'Французи і наркотики', оприлюднені в п'ятницю Французьким спостережною комітетом по наркоманії і токсикоманії (OFDT), повідомляє AFP.

Слідкуйте за тим, що курять ваші діти!

Слідкуйте за тим, що курять ваші діти, - За останніми даними та молодь, яка курить взагалі, набагато частіше вживає марихуану, ніж ті, хто не курять. Фахівці з National Center on Addiction and Substance Abuse, Columbia University, American Legacy Foundation заявляють, що курці підлітки в 14 разів частіше вживають коноплю. 84% підлітків пробували марихуану визнають, що за останні 30 днів курили сигарети з звичайним тютюном.

Мінздоровсоцрозвитку намічає заходи профілактики алкоголізму

Мінздоровсоцрозвитку намічає заходи профілактики алкоголізму - Акцент у роботі зі зниження споживання алкоголю в Росії необхідно зробити на профілактичних заходах, а не на різних заборонах і обмеженнях, як це практикувалося в антиалкогольної компанії пройшли 80 - х років. Таке переконання висловила міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Тетяна Голікова в інтерв'ю телеканалу 'Росія'.

Більше знаєш - більше ... п'єш

Більше знаєш - більше ... п'єш - Як з'ясувалося в ході дослідження, проведеного групою вчених-генетиків з монреальського університету Конкордія (Канада) в рамках вивчення проблеми генетичної природи поведінкових реакцій , здатні люди більш прихильні звичкою до розпивання спиртних напоїв, нерідко доводить їх до алкоголізму.

Однією таблетки екстазі достатньо, щоб зіпсувати собі життя

Однією таблетки екстазі достатньо, щоб зіпсувати собі життя - Англійські вчені вважають, що вживання навіть однієї таблетки екстазі призводить до дисфункції мозку і депресії.

Білоруська влада вирішила заборонити неміцний алкоголь

Білоруська влада вирішила заборонити неміцний алкоголь - Білоруська влада підготували указ, згідно якому в країні буде заборонено виробництво та реалізація слабоалкогольних напоїв. Прийняття указу пояснюється «досить актуальною для Білорусі проблемою алкоголізму».

МВС пропонує примусово лікувати підлітків від алкоголізму

МВС пропонує примусово лікувати підлітків від алкоголізму - Міністерство Внутрішніх Справ Російської Федерації розробляє законопроект про примусове огляд неповнолітніх, які були затримані міліцією в стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп'яніння, повідомляє Газета.Ru. Про це на прес-конференції в Москві заявив заступник начальника департаменту громадського порядку МВС Володимир Голубовський.

Паління''впливає на мозок як наркотики''

Паління''впливає на мозок як наркотики''- Американські дослідники стверджують, що відкрили механізм звикання до тютюну. Довгий куріння призводить до змін у мозку те саме тим, які викликає вживання кокаїну, мовиться в статті, надрукованій у Journal of Neuroscience. R

Американські дівчатка стали пробувати алкоголь і наркотики частіше хлопчиків

Американські дівчатка стали пробувати алкоголь і наркотики частіше хлопчиків - Американські дівчатка підлітки почали пробувати марихуану, алкоголь і сигарети значно частіше за своїх однолітків-хлопчиків, пише газета The Washington Post. Ці дані прозвучали у четвер в доповіді координатора національної антинаркотичної програми Джона Уолтерса (John Walters). Як відзначає Уолтерс, який виступав у Білому Домі, такий перерозподіл відбулося вперше. R

Офіційна медицина повернулася до негативної оцінки каннабіса

Офіційна медицина повернулася до негативної оцінки каннабіса - Найбільш скрупульозне на сьогоднішній момент дослідження наявних даних показало: часте вживання каннабіса більш ніж удвічі збільшує ризик розвитку шизофренії та інших психозів.

Таблетки для зняття нікотинової залежності в 3 рази ефективніше

Таблетки для зняття нікотинової залежності в 3 рази ефективніше - Нова форма нікотин-замісної терапії, як виявилося, в 3 рази ефективніше допомагає курцям відмовитися від цієї шкідливої звички. Традиційно нікотин-замісна терапія має на увазі використання спеціальних пластиру або жувальної гумки. Новий же метод пропонує таблетки.

У крові наркоманів знайдено засіб від ... наркоманії

У крові наркоманів знайдено засіб від ... наркоманії - Речовина, знайдене в крові наркоманів, здатне боротися з згубними наслідками використання кокаїну. Як відомо, кокаїн порушує передачу сигналів між нервовими клітинами, що призводить до згубних і часто смертельних наслідків.

5% землян - наркомани

5% землян - наркомани - 185 млн. чоловік або 4,7% населення Землі зловживали наркотиками в 2003-2004 роках. Такі дані наводяться у Всесвітній доповіді з наркотиків, який представив сьогодні в Москві заступник Генсекретаря ООН, виконавчий директор Управління з наркотиків і злочинності (УНП) ООН Антоніо Марія Коста.

Знайдено фермент, відповідальний за метаболізм наркотичних речовин

Знайдено фермент, відповідальний за метаболізм наркотичних речовин - Дослідження, проведене ученими з Університету Північної Кароліни (Chapel Hill) вперше повідомляє про молекулярні механізми детоксикації і метаболізму таких небезпечних сполук як кокаїн і героїн. Були вивчені перші етапи розщеплення і виведення цих сполук.

Якщо споживання алкоголю в країні не знизиться, то населення Росії скоротиться на 11 млн людей до 2025 року

Якщо споживання алкоголю в країні не знизиться, то населення Росії скоротиться на 11 млн людей до 2025 року - У доповіді Програми розвитку ООН, який був поширений 5 жовтня, вказується, що проблема полягає не тільки в надлишковій споживанні спиртного, а й у відсутності середнього класу.

Марихуана сприяє збільшенню мозку

Марихуана сприяє збільшенню мозку - Ін'єкції каннабіноїдів призводять до появи нових нейронів у мишей. Більш сильні наркотики затримують зростання нових клітин мозку. Але ін'єкції хімічної речовини, яка нагадує за своїм складом марихуану, викликає у мишей протилежний ефект, показало нове дослідження. На думку експертів, результати цієї роботи можуть мати великий вплив на дослідження наркотичної залежності і на застосування марихуани в медицині.

Виявлено ланцюжок патологічних реакцій, що зв'язує дефект гена АКТГ-РФ і алкоголізм

Виявлено ланцюжок патологічних реакцій, що зв'язує дефект гена АКТГ-РФ і алкоголізм - Досить часто людина, що переніс сильний стрес, прагнути заспокоїтися за допомогою алкогольних напоїв.

Американські вчені довели, що марихуана не веде до вживання важких наркотиків

Американські вчені довели, що марихуана не веде до вживання важких наркотиків - Американські вчені стали на захист марихуани, повідомляє BBC. Вони беруться стверджувати, що куріння марихуани не сприяє переходу на більш 'важкі' наркотики. У той же час, на їхню думку, легалізувати марихуану не варто.

Заступник директора наркоконтролю РФ підтримує дії своїх підлеглих у ситуації навколо використання кетаміну

Заступник директора наркоконтролю РФ підтримує дії своїх підлеглих у ситуації навколо використання кетаміну - Будь-яке рішення проблеми використання кетаміну російськими ветеринарами повинно бути перш за все законним. Про це заявив на прес-конференції в РІА 'Новости' заступник директора Федеральної служби РФ з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин генерал-лейтенант Олег Харічкін.

Американці та алкоголь

Американці та алкоголь - Кожен четвертий американець і кожна третя американка практично не вживають спиртних напоїв. Половина жителів країни випиває не частіше одного разу на тиждень (під випивкою розуміється одна пляшка пива, один келих вина або одна чарка міцного алкогольного напою).

Українських алкоголіків вилікують примусово

Українських алкоголіків вилікують примусово - Українська Верховна Рада прийняла закон про введення примусового лікування осіб, що зловживають алкоголем. Цей же закон посилює покарання за насильство в сім'ї. За прийняття нового закону проголосував 331 депутат при необхідних 226.

Ліки замінить наркоману кокаїн

Ліки замінить наркоману кокаїн - Покінчити з наркотичною залежністю допоможе новий препарат, випробуваний недавно американськими вченими. Як стверджує його творці, нокаін може стати для кокаїнового наркомана тим же, чим став метадон для тих, хто вживає героїн.

Діти алкоголіків переймають від них психологічні пороки

Діти алкоголіків переймають від них психологічні пороки - Діти, які ростуть в сім'ях алкоголіків, переймають від батьків емоційні і поведінкові недоліки, як і специфічні особливості мислення. Як показало дослідження британської психіатричної клініки Priory, діти алкоголіків в 4 рази імовірніше стануть зловживати наркотиками, алкоголем і азартними іграми.

За''косячок''скоро почнуть штрафувати

За''косячок''скоро почнуть штрафувати - У найближчому майбутньому любителів викурити сигарету з марихуаною будуть карати штрафом у розмірі від 135 до 150 євро.

Чашечка кави може зробити людину наркоманом

Чашечка кави може зробити людину наркоманом - Всього лише однієї чаші кави на день достатньо для того, щоб зробити людину «кавовим наркоманом» і викликати у нього всі симптоми, характерні для синдрому абстиненції - позбавлення наркотичної речовини. Про це повідомили вчені з Університету Джона Хопкінса (Балтімор, США).

Молоді, професійні і нетверезі

Молоді, професійні і нетверезі - Опитування, проведене серед працівників провідних британських установ, показав, що третина всіх молодих професіоналів принаймні два рази на тиждень у робочі дні страждає від похмілля.

Голландія тримає світову першість за лібералізму

Голландія тримає світову першість за лібералізму - На цьому тижні Голландія стане першою в світі країною, де гашиш та марихуана будуть продаватися в аптеках за рецептом лікаря, повідомляє 31 серпня агентство Reuters.

Хронічне споживання алкоголю набагато шкідливіше для печінки, ніж періодична випивка

Хронічне споживання алкоголю набагато шкідливіше для печінки, ніж періодична випивка - Споживання алкоголю, як відомо, викликає пошкодження печінки. Однак особливості викликаного спиртним пошкодження печінки можуть відрізнятися в залежності від типу споживання алкоголю. Результати нового дослідження показують, що хронічне питво викликає більшу пошкодження печінки, ніж періодична випивка.

У Москві за останні п'ять років в 5,5 рази зросла смертність від передозування наркотиків

У Москві за останні п'ять років в 5,5 рази зросла смертність від передозування наркотиків - Такі дані наводяться в проекті міської цільової середньострокової програми розвитку охорони здоров'я 'Столичне охорона здоров'я' на 2011-2013 роки, розміщеної на сайті Мосгорздрава.

Наркотики

Наркотики - панацея від фобій? - Німецькі вчені опублікували результати своїх досліджень, зробивши наступний висновок: деякі хімічні речовини, подібні активним інгрідієнтами конопель, можуть стати панацеєю для людей, що страждають нервовими розладами та фобії. Дослідники, які зробили такий висновок, працюють в мюнхенському Інституті психіатрії Макса Планка, і про їх неупередженості можна не турбується.

Мінздоровсоцрозвитку виступає проти замісної терапії метадоном

Мінздоровсоцрозвитку виступає проти замісної терапії метадоном - Замісна терапія героїнової наркоманії метадоном не повинна застосовуватися на території Росії, вважає один з керівників Мінздравсоцзразівітія РФ. На думку директора Департаменту організації медичної допомоги та розвитку охорони здоров'я Ольги Кривоніс, «обмежена ефективність застосування програм замісної терапії як частини стратегії скорочення шкоди не дозволяє вважати даний підхід науково обгрунтованим стандартом лікування опіоїдних наркоманів».

Практика таємних закупівель привела до того, що сигарети неповнолітнім в США стали продавати рідше

Практика таємних закупівель привела до того, що сигарети неповнолітнім в США стали продавати рідше - Введення законів проти продажу сигарет неповнолітнім покупцям справді призводить до зниження числа підлітків-курців. Дослідження вчених із США, результати якого опубліковані в журналі BMC Public Health, надало перше свідчення того, що антитютюнові програми профілактики можуть бути ефективними і в національному масштабі.

Перехід з марихуани на важкі наркотики не пов'язаний з генетичною схильністю

Перехід з марихуани на важкі наркотики не пов'язаний з генетичною схильністю - Вчені не можуть прийти до спільної думки з питання про те, чому особи, що вживають марихуану, більшою мірі схильні до ризику приохотитися до важких наркотиків. Проведені нещодавно дослідження показали, що цей перехід не обумовлений генетично.

Американські вчені встановили, що кокаїнову залежність можна вилікувати

Американські вчені встановили, що кокаїнову залежність можна вилікувати - GVG блокує стан «кайфу», яке викликається кокаїном, підвищуючи в мозку концентрацію так званого заспокійливого речовини GABA. Згідно з результатами попереднього дослідження , з 20 добровольців, які брали кокаїн в середньому протягом 12 років, 8 осіб після курсу лікування не відчували потяг до наркотику і не брали його на протязі 75 днів.

Жителі ПАР використовують препарат для лікування ВІЛ-інфекції як наркотик

Жителі ПАР використовують препарат для лікування ВІЛ-інфекції як наркотик - Велика кількість південноафриканських підлітків вживає один із препаратів для лікування ВІЛ-інфекції для досягнення наркотичного ефекту. Як повідомляє ABC News, препарат у країні легко доступний і формує сильну залежність. Зловживання цими ліками потрапило в поле зору в січні 2007 року.

Здатність пити, не п'яніючи, можна виробити за допомогою ліків

Здатність пити, не п'яніючи, можна виробити за допомогою ліків - Американські вчені знайшли ще одне можливе пояснення феноменальною стійкості деяких людей до впливу алкоголю і наркотичних препаратів. Вони виявили, що цей феномен спостерігається при дефіциті в головному мозку специфічного білка-рецептора.

Під дією алкоголю патологічні зміни з'являються навіть у скелетних м'язах

Під дією алкоголю патологічні зміни з'являються навіть у скелетних м'язах - Тривалий зловживання алкогольними напоями веде, як відомо, до цирозу печінки і розвитку алкогольної енцефалопатії. Виявляється, тільки цим шкоди етилового спирту не обмежується. Англійські вчені довели, що під дією алкоголю патологічні зміни з'являються навіть у скелетних м'язах - тканини, що вважалася практично невразливою для зовнішніх впливів.

Алкоголь притупляє почуття гумору

Алкоголь притупляє почуття гумору - Люди, які тривалий час зловживають алкоголем, поступово втрачають почуття гумору, перестають розуміти багато жарти і взагалі не вважають їх смішними. Німецькі і британські вчені під керівництвом Дженіфер Юкерманн досліджували 29 пацієнтів, які страждають хронічним алкоголізмом і що проходять лікування в клініці Bochum, Німеччина.

наркоконтролю має намір відновити примусове лікування наркоманів

наркоконтролю має намір відновити примусове лікування наркоманів - Федеральна служба з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) планує відновити в Росії систему примусового лікування наркоманії.

Діти палили під час вагітності, частіше стають курцями

Діти палили під час вагітності, частіше стають курцями - Австралійські дослідники з Квінслендського Університету (The University of Queensland) встановили, що куріння під час вагітності надає прямий ефект на майбутній вибір дитини, чи стане він курцем.

Держнаркоконтроль нарахував в РФ 4 мільйони наркоманів

Держнаркоконтроль нарахував в РФ 4 мільйони наркоманів - Близько чотирьох мільйонів росіян вживають наркотики, заявив в голова Держнаркоконтролю РФ Віктор Черкесов. Як повідомляє радіостанція 'Ехо Москви', за останні 10 років кількість наркозалежних збільшилася в 9 разів. У числі причин цього - недоліки в організації прикордонного контролю і відносно низька ціна наркотиків. R

Наркологи пропонують законодавчо заборонити рекламу міцних сортів пива

Наркологи пропонують законодавчо заборонити рекламу міцних сортів пива - Звернення до адміністрації президента РФ і Державної Думи Росії, в якому пропонується законодавчо заборонити рекламу міцних сортів пива, прийняли в п'ятницю учасники конференції ' Проблеми подолання розповсюдження алкоголізму, наркоманії та токсикоманії в Центральному федеральному окрузі РФ '.

Знайдено винуватець агресії алкоголіків

Знайдено винуватець агресії алкоголіків - Низький рівень глікогену може пояснити, чому деякі люди завжди черга агресивні і схильні до насильства, коли напиваються. До такого висновку прийшли фінські дослідники.

Доньки героїновий наркоманів стійкіші до батьківського впливу, чим сини

Доньки героїновий наркоманів стійкіші до батьківського впливу, чим сини - Дорослішання з батьками, захоплюються героїном, піддає дітей численним небезпекам, проте нове дослідження вчених з США доводить, що дівчатка в 4 рази більш стійкі до подібних сімейних стресів, ніж хлопчики. Учені відносять до таких подій психічне захворювання або ув'язнення одного з батьків, сімейне насильство і смерть одного з батьків.

Досліди на морським піхотинцям підтвердили шкоду раннього знайомства з алкоголем

Досліди на морським піхотинцям підтвердили шкоду раннього знайомства з алкоголем - Дослідження, проведені серед більш ніж 41 тисячі молодих рекрутів американської морської піхоти ще раз підтвердили відомий медичний факт - раннє знайомство з алкоголем з великою ймовірністю призводить до розвитку алкоголізму в майбутньому.

наркоманії є 15 відсотків молоді планети

наркоманії є 15 відсотків молоді планети - наркозалежні є 15 відсотків населення Землі віком від 15 до 30 років, повідомляє РИА 'Новости'. Про це заявив керівник Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків РФ Віктор Черкесов.

7 наркотичних кактусів

7 наркотичних кактусів - Уряд РФ доповнив список заборонених до розведення в Росії рослин, що містять наркотичні речовини, повідомляється на офіційному сайті Уряду.

Вчені виявили «алкогольний перемикач»

Вчені виявили «алкогольний перемикач» - Вчені США вважають, що встановили механізм 'переключення' головного мозку в стан залежності від алкоголю. Фахівці з Рокфеллерівського університету вважають, що тривале вживання спиртних напоїв стимулює інтенсивну вироблення специфічного білка - активатора тканинного плазміногену, який, серед багатьох інших ефектів, в тому числі сприяє 'переключенню' рецепторів головного мозку на алкогольну залежність.

Діти курців під час вагітності матерів приречені на куріння

Діти курців під час вагітності матерів приречені на куріння - Курцям, матері яких палили під час вагітності, складніше відмовитися від сигарет. Про це свідчать результати досліджень, проведених фахівцями Медичного центру Університету Дьюка (Duke University Medical Center) на тварин. Відомо, що нікотин, що надходить в організм вагітної жінки, ушкоджує ділянки головного мозку плоду, що відповідають за здатність до навчання, пам'ять і закріплення рефлексів. Професор Едвард Льовін і його колеги встановили, що ці пошкодження можуть «програмувати» головний мозок плоду на нікотинову залежність у майбутньому. R

Експериментальний препарат позбавляє алкоголіків радості від спиртного

Експериментальний препарат позбавляє алкоголіків радості від спиртного - Австралійські вчені випробовують новий препарат, здатний позбавити алкоголіків від потягу до спиртного. Дія ліків заснована на блокуванні вироблюваних у головному мозку нейропептидів під назвою орексин.

Реабілітація героїном допомогла британським наркоманам

Реабілітація героїном допомогла британським наркоманам - Британські дослідники визнали призначення очищеного фармацевтичного героїну ефективним для зменшення шкоди у наркоманів з непереборною залежністю. Вони порекомендували застосування препарату під контролем лікаря для реабілітації цієї категорії пацієнтів, повідомляє BBC. R

Марихуана може спровокувати біль

Марихуана може спровокувати біль - Експерименти, проведені медиками з декількох країн, показали, що діюча речовина маріхуани та знімає біль, і посилює перебіг гострого процесу в організмі.

Пластир відучує від алкоголю

Пластир відучує від алкоголю - Американські вчені запропонували лікувати алкоголізм за допомогою ... спеціальних пластирів, що наклеюються на шкіру. Передбачається, що по своїй ефективності цей метод не буде поступатися сучасними методиками типу кодування.

Люди з синдромом дефіциту уваги частіше стають наркоманами

Люди з синдромом дефіциту уваги частіше стають наркоманами - Дослідники Національного інституту наркозалежності, США (National Institute on Drug Abuse) на чолі з Норою Волкоу (Nora Volkow) виявили скорочення активності дофаміну в мозку дорослих людей з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності (СГДВ) (Attention-Deficit/Hyperactivity Disorder).

Солодке ліки від похмілля

Солодке ліки від похмілля - Гарний засіб від похмілля - улюблене століття тому дитяче ласощі до чаю: бутерброд з маслом та медом. За твердженням Королівського хімічного товариства, кращий засіб позбавитися від похмілля - це з'їсти на сніданок мед або світлу патоку, щоб заповнити в організмі запаси соди, калію і фруктози.

Число молодих британців з алкогольною та наркотичною залежністю за 2008 рік зросла на 12%

Число молодих британців з алкогольною та наркотичною залежністю за 2008 рік зросла на 12% - Число молодих громадян Великобританії, що звертаються до фахівців за допомогою від наркотичної і алкогольної залежності, зросло в 2008 році на 12% і досягло 52,3 тис. чоловік.

Лікувальний льодяник став наркотиком

Лікувальний льодяник став наркотиком - У США зростаючу стурбованість властей викликає поява та поширення нового наркотику у вигляді льодяника на паличці. Цей льодяник спочатку створювався як болезаспокійливий для хворих з онкологічними захворюваннями і містить сильнодіючий препарат фентаніл. Однак нерідко його тепер використовують з іншою метою.

У Великобританії наркоманам для лікування пропишуть ... героїн

У Великобританії наркоманам для лікування пропишуть ... героїн - Джек Стро, секретар міністерства Юстиції Великобританії закликав видавати наркоманам героїн за рецептом, якщо інші форми лікування не увінчалися успіхом.

Марихуана збільшує число шизофреніків

Марихуана збільшує число шизофреніків - Вживання марихуани подвоює ризик розвитку у людини шизофренії та інших психічних захворювань. Як повідомляє голландське телебачення, до такого висновку прийшли вчені нідерландського інституту психічного здоров'я 'Трімбоз'.

Любов до солодкого призводить до алкоголізму

Любов до солодкого призводить до алкоголізму - Доктор Олексій Кампов-Польової з медичної школи в Нью-Йорку прийшов до висновку, що пристрасть до солодкого може вказувати на генетичну схильність до алкоголізму. R

Вживання марихуани загрожує імпотенцією

Вживання марихуани загрожує імпотенцією - Джон МакКойд, практикуючий лікар з Глазго, попереджає: молодь, що вживають марихуану, руйнує свою майбутню сексуальне життя. МакКойд керує мережею клінік чоловічого сексуального здоров'я протягом 13 років і має величезний досвід у даній області.

Адміністрація президента попросила ФСКН зайнятися курильними сумішами

Адміністрація президента попросила ФСКН зайнятися курильними сумішами - Глава адміністрації президента РФ Сергій Наришкін направив директору Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Дмитру Іванову лист з матеріалами з торгівлі наркомісткої курильними сумішами . Ці матеріали пропонується використовувати у підготовці стратегії державної політики антинаркотичної, повідомляє прес-служба Кремля.

Надійшов у продаж''лікувальний''чай з марихуаною

Надійшов у продаж''лікувальний''чай з марихуаною - Чай, настояний на марихуані, поступив в продаж у Великобританії. Новий продукт під назвою C-Ice поширюється швейцарською компанією Seagull і продається в рідкому вигляді в алюмінієвих банках.

косячок марихуани замість контрацептиву

косячок марихуани замість контрацептиву - Сперма чоловіків, регулярно палять марихуану, втрачає стійкість і 'згорає'. Це свідчення вчених може зруйнувати колишню гіпотезу про те, що легкий наркотик збільшує швидкість руху сперматозоїдів, що підвищує ймовірність запліднення жіночої яйцеклітини.

Шведські вчені розробили нову методику, що дозволяє виявити в організмі людини наркотичні засоби

Шведські вчені розробили нову методику, що дозволяє виявити в організмі людини наркотичні засоби - Вчені Каролінського інституту в Стокгольмі розробили нову методику, що дозволяє виявити в організмі наркотичні засоби. На відміну від існуючих, заснованих на аналізі крові і сечі, нова методика дозволяє обійтися одним лише повітрям, що видихається пацієнтом, як при перевірці на наявність алкоголю.

В Інституті імені Сербського підтвердили перспективу повернення примусового лікування алкоголіків

В Інституті імені Сербського підтвердили перспективу повернення примусового лікування алкоголіків - Про це РІА «Новини» заявила головний науковий співробітник Центру соціальної та судової психіатрії імені Сербського, професор Російської правової академії Мін'юсту Росії Тетяна Клименко. За її словами, зараз ФСКН намагається відновити це примусове лікування. R

Американські підлітки кидають курити і переходять на екстазі

Американські підлітки кидають курити і переходять на екстазі - Дослідження, проведені Університетом штату Мічиган, показали, що серед американських підлітків знижується число любителів сигарет і алкоголю, але стає все більше наркоманів, вживають наркотик 'екстазі'.

Нові 'методи лікування наркоманії, або клин

Нові' методи лікування наркоманії, або клин - клином вибивають - Швейцарські вчені запропонували досить спірний, з точки зору більшості фахівців, метод лікування наркоманів, які страждають від героїнової залежності.

марихуани надає згубну дію на чоловічу репродуктивну систему

марихуани надає згубну дію на чоловічу репродуктивну систему - Дослідження 369 чоловіків у віці від 18 до 44 років, що проживають в районі Сіетла і хворих на рак яєчок, у порівнянні з 979 чоловіками тієї ж вікової групи без захворювання виявило, що споживачі марихуани страждали на цю хворобу на 70% частіше, ніж нормальні люди.

У Росії 2,5 мільйона алкоголіків

У Росії 2,5 мільйона алкоголіків - Російськими наркологічним диспансером зареєстровано 2,5 мільйона громадян, які страждають алкоголізмом, в тому числі 125 тисяч - з діагнозом «алкогольний психоз». Такі дані наводяться в прес-релізі Росспоживнагляду, поширеному на сьогоднішній конференції глави відомства Геннадія Оніщенко, передає 'Інтерфакс'. R

Вчені знайшли ліки від похмілля

Вчені знайшли ліки від похмілля - Вчені з'ясували, як можна допомогти тим, у кого здатність нейтралізовувати побічні продукти розщеплення етилового спирту порушена на генетичному рівні.

Росіян підстерігають отруєння спиртним і алкогольний психоз

Росіян підстерігають отруєння спиртним і алкогольний психоз - Понад тисячу людей померли в Москві протягом січня-березня через вживання неякісного алкоголю. Цю сумну статистику оприлюднив у середу глава столичного департаменту споживчого ринку і послуг Володимир Малишков.

Число призовників-наркоманів зросла у 7 разів за 3 роки

Число призовників-наркоманів зросла у 7 разів за 3 роки - Кількість призовників, які вживають наркотики, за останні три роки збільшилася в 6-7 разів. Більш ніж у три рази за останні п'ять років зросла кількість осіб, звільнених від призову на військову службу у зв'язку із захворюванням наркоманією. Про це заявив на що відкрилися в понеділок парламентських слуханнях, присвячених проблемі протидії незаконному обігу наркотиків у Збройних силах Росії, заступник голови думського комітету з оборони Едуард Воробйов.

У 2005 році від передозування наркотиками загинули 100 тис. росіян

У 2005 році від передозування наркотиками загинули 100 тис. росіян - У Росії продовжує зростати смертність від передозування наркотиками. Якщо в 2004 році за експертними оцінками від наркотиків у Росії загинуло 70 тисяч чоловік, то в 2005 році ця цифра зросла до 100 тисяч.

Виявлено речовина, що пригнічує пристрасть до алкоголю

Виявлено речовина, що пригнічує пристрасть до алкоголю - Цікаві дослідження, пов'язані з розвитком алкоголізму, провели фахівці (Санкт-Петербург) та Інституту фармакології імені А. В. Вальдмана при Санкт-Петербурзькому медичному університеті імені І. П. Павлова.

Вчені знайшли молекулу, яка викликає нікотинову залежність

Вчені знайшли молекулу, яка викликає нікотинову залежність - У пристрасть людини до нікотину винна одна-єдина молекула. Таке відкриття зробили нещодавно вчені, які заявляють, що тепер мільйони курців зможуть позбутися від своєї небезпечної для життя звички.

Уряд закінчить кетаміновие війни, дозволивши препарат

Уряд закінчить кетаміновие війни, дозволивши препарат - Мінсільгосп передав в уряд РФ проект постанови про використання кетаміну, повідомляє РИА 'Новости'. Про це стало відомо зі слів заступника директора Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Олександра Михайлова.

Мосгордума виступає за примусове лікування неповнолітніх наркоманів

Мосгордума виступає за примусове лікування неповнолітніх наркоманів - Московська міська дума виступить в Держдумі з законодавчою ініціативою, яка передбачає внесення змін до ст. 54 федерального закону 'Про наркотичні засоби і психотропні речовини' . Відповідну постанову депутати МГД схвалили в цілому в середу на черговому пленарному засіданні.

Держнаркоконтроль вирішує дозволити або заборонити в Росії вільний продаж енергетичних напоїв

Держнаркоконтроль вирішує дозволити або заборонити в Росії вільний продаж енергетичних напоїв - Дослідження, проведене експертами відомства показало, що в таких напоях містяться психотропні речовини, ефект від яких схожа на дії наркотиків.

Старовинні мавпи були першими алкоголіками

Старовинні мавпи були першими алкоголіками - Схильність до алкоголізму з'явилася ще у далеких предків людини і допомагала їм вижити у важких умовах. Як припустили вчені з Університету Каліфорнії в Берклі, це пояснюється тим, що алкоголь у природних умовах в досить великих кількостях міститься в дозрілих і перезрілих фруктах, які були найважливішою частиною раціону предків Homo sapience.

Медицина: у боротьбі за екстазі

Медицина: у боротьбі за екстазі - Незважаючи на те, що в переважній більшості наукових і медичних журналів екстазі - популярний 'молодіжний наркотик' - описується як потенційно не менш небезпечний, ніж його ' важкі 'побратими - героїн та амфетаміни, медики далеко не настільки одностайні в оцінці як наслідків його застосування.

40% всіх захворювань в РФ пов'язані з надмірним вживанням алкоголю

40% всіх захворювань в РФ пов'язані з надмірним вживанням алкоголю - За даними МОЗ, надмірне вживання алкоголю є причиною 40% захворювань в Росії. Про це заявив у четвер головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко, виступаючи на засіданні робочої групи Держради, присвяченому заходам щодо протидії алкоголізму та наркоманії.

Ті, що п'ють підлітки в 5 разів частіше стають алкоголіками

Ті, що п'ють підлітки в 5 разів частіше стають алкоголіками - Підлітки, що почали вживати алкоголь у віці до 14 років, в подальшому значно частіше страждають на алкоголізм.

Встановлено механізм наркотичної дії морфіну

Встановлено механізм наркотичної дії морфіну - Нове дослідження на молекулярному рівні підтверджує гіпотезу про те, що наркоманія є результатом порушення процесів навчання і запам'ятовування.

Мінохоронздоров'я вирішило цілеспрямовано боротися з пияцтвом і алкоголізмом

Мінохоронздоров'я вирішило цілеспрямовано боротися з пияцтвом і алкоголізмом - Зростання захворювань, нещасних випадків, психічних розладів, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю, викликає виправдану тривогу медиків. За даними статистики, за останні 10 років кількість неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями, збільшилася більш ніж у 5 разів.

Однією чашки кави в день достатньо, щоб стати наркоманом

Однією чашки кави в день достатньо, щоб стати наркоманом - Залежність від кофеїну і пов'язана з нею абстиненція можуть виникнути навіть у тих, хто випиває по одній чашці кави на день , передає Reuters. Типові симптоми при 'скасування' кофеїну схожі на перші прояви грипу. Це головний і м'язовий біль, втома, розлади уваги і нудота.

Як нарешті кинути курити?

Як нарешті кинути курити? - Спроба кинути палити виявляється успішною не більше ніж в третині випадків. Підвищити ефективність лікування може комплексний підхід у лікуванні цієї складної і хронічної залежності, вважають вчені з Університету Каліфорнії, Сан-Франциско, США.

Англійські діти і підлітки вживають на 30% більше алкоголю, ніж їхні однолітки з інших країн

Англійські діти і підлітки вживають на 30% більше алкоголю, ніж їхні однолітки з інших країн - Проблема дитячого алкоголізму хвилює не тільки російських, але і англійських лікарів і педагогів. Причому англійські діти і підлітки, виявляється, вживають на 30% більше алкоголю, ніж їхні однолітки з інших країн. Перешкодою на шляху поширення цієї шкідливої звички повинна стати спеціальна програма, запропонована кількома громадськими організаціями Англії.

Австралійці втрачають із-за похмілля 2,7 мільйона робочих днів на рік

Австралійці втрачають із-за похмілля 2,7 мільйона робочих днів на рік - Сумарні працевтрати всіх австралійців, пов'язані з похміллям, в 2001 році склали 2 682865 днів, повідомляється в статті, опублікованій в The Medical Journal of Australia. У рамках великомасштабного загальнонаціонального дослідження було встановлено також і економічний збиток, що наноситься «похмільним» лікарняними, а також іншими хворобами і травмами, пов'язаними з алкоголем, - він оцінюється в $ 437 мільйонів на рік.

Для наркоманів створять ..."ін'єкційні кімнати"!

Для наркоманів створять ..."ін'єкційні кімнати"! - Монреальська газета Le Devoir повідомляє, що керівництво канадських органів охорони здоров'я серйозно обговорює можливість відкриття приміщень , де наркомани могли б 'шірнуться' стерильною голкою і (можливо) під наглядом медсестри.

Володимир Путін доручив уряду активізувати боротьбу з наркоманією в Росії

Володимир Путін доручив уряду активізувати боротьбу з наркоманією в Росії - На нараді з членами кабінету, присвяченому проблемі боротьби з розповсюдженням наркотиків, Володимир Путін порівняв ситуацію в цій сфері з національним лихом: 'Масштаби трагедії настільки великі, що не дозволяють в такому спокійному режимі спостерігати за тим, що відбувається. Звичайних заходів недостатньо, поточної роботи мало '.

ФСКН пропонує доручити реабілітацію наркоманів приватним клінікам

ФСКН пропонує доручити реабілітацію наркоманів приватним клінікам - Реабілітація наркоманів в недержавних центрах працює ефективніше, ніж з державними лікувальними установами. Таку думку, як передає АМІ-ТАСС, висловив під час сьогоднішньої прес-конференції начальник управління міжвідомчої взаємодії у сфері профілактики ФСКН Олександр Яновський.

Американці серйозно підсіли на наркотики

Американці серйозно підсіли на наркотики - 4.6% працюючих американців вживають наркотики. Щорічно в США компанії-працедавці проводять понад 40 млн. тестів, які повинні показати - чи вживають їхні працівники наркотичні речовини. Подібні аналізи обов'язкові практично для усіх бажаючих працювати в державних організаціях або у фірмах, які проводять секретні розробки.

Уряд затвердив розмір доз для наркоманів

Уряд затвердив розмір доз для наркоманів - У середу набуває чинності постанова уряду Росії номер 231, в якому встановлені розміри середніх разових доз наркотичних засобів та психотропних речовин, повідомляє газета 'Час Новин' . Це означає, що тепер до Кримінального кодексу введено поняття середньої разової дози, і кримінальна відповідальність за зберігання наркотичних засобів буде наступати лише при виявленні у людини 10 або більше таких доз забороненого препарату. Менша кількість спричинить за собою лише адміністративне покарання.

Метод боротьби з наркотиками

Метод боротьби з наркотиками - Єдиною дієвою мірою у боротьбі з наркоторгівлею на території Росії є смертна кара. Такий висновок був зроблений сьогодні заступником міністра охорони здоров'я, головним санітарним лікарем Росії Геннадієм Оніщенко.R

Країни-члени ВООЗ взяли глобальну стратегію щодо зниження зловживання алкоголем

Країни-члени ВООЗ взяли глобальну стратегію щодо зниження зловживання алкоголем - За результатами одностайного голосування на щорічної Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві 194 країни, що складаються у ВООЗ, підписали стратегію . Вона включає рекомендації щодо боротьби з надмірним споживанням алкоголю, що включають зниження норм алкоголю в крові водіїв, обмеження часу роботи барів та магазинів спиртного, підвищення податків на алкогольну продукцію, масове інформування про шкоду спиртного та інші.

Смертність в результаті передозування наркотичними речовинами в Москві зросла за минулий рік майже в півтора рази

Смертність в результаті передозування наркотичними речовинами в Москві зросла за минулий рік майже в півтора рази - Ці дані повідомив головний нарколог Міністерства охорони здоров'я РФ Євген Брюн. Він заявив, що в 2009 році від передозування наркотиків померли 825 москвичів, тоді як у 2008 році цей показник склав 555 чоловік. Брюн додав, що в даний час фахівці МОЗ з'ясовують причини такого зростання смертності.

Штати стурбовані все зростаючою любов'ю молоді до нелегального «зілля»

Штати стурбовані все зростаючою любов'ю молоді до нелегального «зілля» - За офіційними даними в США близько 20 мільйонів чоловік періодично вживають наркотичні речовини або є наркозалежними. Найгірше, що основними любителями «зілля» є молоді люди віком від 18 до 25 років.

Чоловіче пияцтво народжується на робочому місці

Чоловіче пияцтво народжується на робочому місці - Алкоголь давно і міцно увійшов у наше життя. Серед нас навряд чи можна знайти людину, яка жодного разу в житті не пробував спиртне, або ж того, хто не намагався колись знайти в заповітній чарці (стакані, келиху, стопці) знайти благословенне зцілення від життєвих бід і негараздів.

Росіяни випивають по 19 літрів чистого алкоголю на рік

Росіяни випивають по 19 літрів чистого алкоголю на рік - Якщо враховувати легальну продукцію, у минулому році середній росіянин випив 9,7 літра чистого алкоголю. Разом з тіньовим оборотом алкоголю цей показник досягає 19 літрів. За міжнародними мірками, якщо нація перетнула 9-літрову позначку, вона не просто нездорова, а вимирає. Про це було заявлено напередодні на конференції 'Концепція алкогольної політики Росії: проблеми ефективного державного регулювання', пише 'Московський комсомолець'.

Британці спиваються

Британці спиваються - У Великобританії різко зросла кількість смертей, викликаних зловживанням алкоголем. Експерти стверджують, що кількість алкоголіків в країні вдвічі перевищує кількість наркоманів. Кожен 13-й житель країни страждає алкогольною залежністю.

Марихуана викликає серйозні психічні розлади

Марихуана викликає серйозні психічні розлади - Результати останніх досліджень підтвердили зв'язок між регулярним вживанням марихуани і подальшими депресіями і шизофренією.

Фактори зростання нейронів регулюють''алкогольне''поведінка

Фактори зростання нейронів регулюють''алкогольне''поведінка - Чинники зростання нейронів (ФРН), нейропептиди, що грають ключову роль у розвитку та підтримці життєдіяльності клітин центральної нервової системи, крім своїх основних функцій, регулюють також і деякі ефекти етилового спирту, пише журнал Forbes. Таким чином, ФРН беруть участь у формуванні 'алкогольного' поведінки. R

Невеликі дози алкоголю сприяють виділенню ендорфінів

Невеликі дози алкоголю сприяють виділенню ендорфінів - Дані експериментів на мишах підтвердили, що алкоголь у малих і середніх дозах сприяє вивільненню ендорфінів. Ендорфіни виробляються в мозку; вони полегшують біль і покращують самопочуття людини.

Припущення про шкоду наркотиків не підтвердилися

Припущення про шкоду наркотиків не підтвердилися - Борці з наркотиками пішли на фальсифікацію, щоб дискредитувати екстазі. Як встановили учені, що опублікували результати своєї роботи в журналі New Scientist, достовірних даних, що дозволяють говорити про руйнівний вплив цієї речовини на мозок, просто немає.

Росія перетворилася на країну алкоголізму

Росія перетворилася на країну алкоголізму - У Росії до цих пір немає єдиної концепції по боротьбі з алкоголізмом. Про це повідомив керівник Федеральної служби нагляду по захисту прав споживачів і благополуччя людини Геннадій Онищенко, колишній головний санітарний лікар РФ.

Знайдена генетична стійкість до кокаїну

Знайдена генетична стійкість до кокаїну - нейрологія з Рокфеллерівського університету з'ясували, чому деякі люди володіють зниженою сприйнятливістю до кокаїну і тому рідко стають наркоманами.

Рівень споживання горілки досяг 15 літрів в рік на людину

Рівень споживання горілки досяг 15 літрів в рік на людину - У Росії споживання горілки перевищує 15 літрів на рік на людину. У відповідності зі стандартами ЮНЕСКО, це гранично висока цифра перевищення якої несе загрозу здоров'ю та розвитку особистості. Про це повідомив віце-президент національної алкогольної асоціації В'ячеслав Албу.

Дмитро Медведєв вважає за необхідне обговорити можливість введення обов'язкових перевірок на наркоманію в освітніх установах Росії

Дмитро Медведєв вважає за необхідне обговорити можливість введення обов'язкових перевірок на наркоманію в освітніх закладах Росії - Про це президент заявив на засіданні Ради безпеки, присвяченому удосконалення заходів з протидії незаконного обігу наркотиків.

Онищенко: замісна терапія метадонова в Росії застосовуватися не буде

Онищенко: замісна терапія метадонова в Росії застосовуватися не буде - Замісна терапія метадонова для лікування героїнової наркоманії в Росії найближчим часом застосовуватися не буде, повідомив головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко в інтерв'ю кореспондентові ІТАР-ТАРС.

Жінкам складніше кинути курити через особливі генів

Жінкам складніше кинути курити через особливі генів - Фахівці з Оксфордського університету встановили, що серед жінок легше інших кидають курити носії певних генів. Мова йде про двох варіаціях гена DRD2 32806, який контролює обмін дофаміну - речовини, що відповідає у тому числі за відчуття задоволення.

Американські наркомани труяться коров'ячим стимулятором

Американські наркомани труяться коров'ячим стимулятором - Препарат-міостимулятор, що використовується для нарашіванія м'язової маси великої рогатої худоби, все частіше стає причиною отруєння серед американських наркоманів, повідомляє Reuters. Сліди кленбутерола виявлені в аналізах сечі кількох наркоманів, що надійшли до лікарень Нью-Йорка і Коннектікуту, говориться у звіті Центру з контролю і запобігання захворювань (Centers for Disease Control and Prevention, CDC). Цей препарат дозволено для застосування в деяких країнах, але в США він знаходиться під забороною.

Підлітковий період посилює нікотинову залежність

Підлітковий період посилює нікотинову залежність - Дослідники з Медичного центру університету Дьюк (Duke University Medical Center in Durham) штату Північна Кароліна з'ясували, що зміни мозку в подротсковом періоді підсилюють нікотинову залежність.

Нікотиновий пластир можуть використовувати і вагітні жінки

Нікотиновий пластир можуть використовувати і вагітні жінки - Попередні результати невеликого дослідження, проведеного американськими вченими, показали, що використання нікотинового пластиру не приносить шкоди організму вагітної жінки і майбутньої дитини.

Феномен Варга

Феномен Варга - «Феномен Варга» - це унікальний феномен людського мислення, коли простими методами можна домогтися унікальних результатів. Простіше кажучи, володіючи знанням про існування даного явища і маючи навички застосування цього феномена у життя можна навчитися ефективно управляти своїм організмом. А якщо навчитися керувати своїм організмом, значить можна навчитися і позбуватися від різних невиліковних (як раніше вважалося) захворювань. Адже більшість невиліковних захворювань - це ні що інше, як збій функціональної діяльності організму.

Від куріння врятує крапля нікотину?

Від куріння врятує крапля нікотину? - Тільки курці знають, через які муки їм потрібно пройти для того, щоб кинути палити. Ще двадцять років тому вони могли розраховувати лише на свою силу волі. Зараз же розроблено масу способів, які допомагають табакоманам позбутися своєї звички. Про них нам розповіла пульмонолог, к. м. н. Євгенія Василівна Хотенко.

Учений отримав наркотик, найменша передозування якого викликає смерть

Учений отримав наркотик, найменша передозування якого викликає смерть - У Красноярську співробітниками по боротьбі з незаконним обігом наркотиків затримано на місці злочину молодий вчений, прізвище якого не називається в інтересах слідства, який виготовляв штучний наркотик.

Уряд Росії вирішило знову саджати наркоманів

Уряд Росії вирішило знову саджати наркоманів - У четвер уряд Росії схвалив поправки до Кримінального кодексу, які знову дозволять притягати до кримінальної відповідальності за вживання наркотиків і виключать поняття середньої разової дози споживання, пише газета 'Час новин'.

У Каліфорнії дозволили вирощувати коноплі

У Каліфорнії дозволили вирощувати коноплі - Прихильники легалізації марихуани для медичних потреб у США здобули ще одну перемогу. Як повідомляють «Mednovosti.Ru », напередодні федеральний апеляційний суд дев'ятого округу визнав незаконними спроби федеральної влади переслідувати двох пацієнток і їх постачальників марихуани в кримінальному порядку. У Каліфорнії закон в цьому відношенні ліберальний, але офіційний Вашингтон з цим не згоден.

ФСКН запропонувала карати наркоманів лікуванням

ФСКН запропонувала карати наркоманів лікуванням - У вівторок 16 вересня на нараді головних наркологів управлінь охорони здоров'я суб'єктів РФ директор Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Віктор Іванов заявив про необхідність зміни політики щодо наркозалежних, повідомляє РІА Новини.

З 2005 року московських школярів будуть примусово перевіряти на наркотики

З 2005 року московських школярів будуть примусово перевіряти на наркотики - Віце-спікер Мосміськдуми Олег Бочаров в ефірі радіостанції 'Говорить Москва' заявив, що з 2005 року московських школярів будуть перевіряти на наркотики у ході щорічної диспансеризації. В окремих районах тестування планується впровадити вже в поточному році. Кошти на це, можливо, будуть виділені з резервного фонду міського бюджету.

У США підлітки залишили важкі наркотики і перейшли на клей

У США підлітки залишили важкі наркотики і перейшли на клей - За даними дослідження 'Моніторинг майбутнього' (Monitoring the Future), за останні 3 роки американські підлітки стали вживати менше наркотичних речовин, повідомляє The Washington Post. Адміністрація Джорджа Буша вважає, що подіяла активна кампанія, спрямована проти вживання наркотиків, особливо серед дітей, які не досягли підліткового віку.

Вчені вивчили мозок наркоманів

Вчені вивчили мозок наркоманів - Мозок наркоманів, пристрасть до кокаїну, відрізняється своєю структурою від мозку звичайних людей. Такі зміни, вважають американські вчені, впливають на їх здатності аналізувати можливі наслідки своїх дій.

Зловживання алкоголем - головна причина того, що тривалість життя серед чоловіків у Росії нижче, ніж у більш бідних країн

Зловживання алкоголем - головна причина того, що тривалість життя серед чоловіків у Росії нижче, ніж у більш бідних країн - У Громадській палаті РФ буде представлена доповідь «Зловживання алкоголем у Російській Федерації: соціально-економічні наслідки і заходи протидії», підготовлений Комісією Громадської палати з соціальної та демографічної політики спільно з Громадською радою Центрального федерального округу.

За формування алкогольної залежності і розвиток стресу в організмі відповідає одне і те ж речовина

За формування алкогольної залежності і розвиток стресу в організмі відповідає одне і те ж речовина - Учені, вивчивши молекулярну природу алкоголізму, уточнюють, що їх відкриття , можливо, допоможе при лікуванні захворювання, але не врятує від похмілля. Дослідники з Інституту Скріппса опублікували в журналі Biological Psychiatry статтю, в якій описали підсумки своєї роботи протягом шести років.

зверхники мавпи рідше стають наркоманами

зверхники мавпи рідше стають наркоманами - Від того, яке становище в суспільстві займає людина, залежать її шанси стати наркоманом. Принаймні, саме така закономірність була виявлена у людиноподібних мавп. Вчені встановили, що схильність до вживання кокаїну більше в тих, хто є підлеглим.

Про деякі особливості протиправних дій жінок з алкогольною залежністю

Про деякі особливості протиправних дій жінок з алкогольною залежністю - Серед численних клінічних ознак алкогольної залежності основним і важко виліковні синдромом є патологічний потяг до спиртовмісних речовин, особливо у жінок. Оцінка синдрому патологічного потягу на різних етапах перебігу цього прогредієнтному процесу має величезне значення не тільки для аналізу клінічної картини захворювання, успішного лікування, прогнозу та профілактики, але і для визначення можливих варіантів асоціальних дій пацієнток [3].

Кров наркомана містить продукт, який руйнує кокаїн

Кров наркомана містить продукт, який руйнує кокаїн - Речовина, знайдене в крові наркоманів, здатне боротися з згубними наслідками використання кокаїну. Як відомо, кокаїн порушує передачу сигналів між нервовими клітинами, що призводить до згубних і часто смертельних наслідків. Поява речовини, здатної боротися з ефектами кокаїну може в буквальному сенсі перевернути сучасну фармакологію.

Пігулка КДБ для британських алкашів

Пігулка КДБ для британських алкашів - Цього літа в Британії надійдуть у продаж пігулки, позбавляють від жорстокого похмілля. RU-21 уже викликала запеклі суперечки: противники нового засобу вважають, що його поява у вільному продажі може викликати стрімке зростання споживання кріплених напоїв. R

Держнаркоконтроль: ветеринари самі створили проблему кетаміну

Держнаркоконтроль: ветеринари самі створили проблему кетаміну - Заступник директора Федеральної служби РФ з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин генерал-лейтенант Олег Харічкін заявив, що ветеринари фактично самі створили кетаміновую проблему , вчасно не надавши необхідну інформацію по препарату, повідомляє РИА 'Новости'.

До 2010 р. у Росії буде 8 млн наркоманів

До 2010 р. у Росії буде 8 млн наркоманів - Росія перестала бути лише транзитною країною для контрабанди наркотиків у Західну Європу. Число росіян, постійно вживають наркотичні засоби, досягло 1,5 млн чоловік, повідомив сьогодні заступник секретаря Ради безпеки РФ Валентин Степанков. 'Якщо надходження наркотиків і зростання їхнього споживання підуть колишніми темпами, то до 2010 р. в Росії буде близько 8 млн наркоманів', - попередив він.

Жінки більше страждають від похмілля, ніж чоловіки

Жінки більше страждають від похмілля, ніж чоловіки - Жінки більше страждають від похмілля, ніж чоловіки, навіть якщо відкинути різницю у кількості спожитого алкоголю напередодні. До такого висновку прийшли американський фізіолог Уенді Слатскі і його колеги з університету Міссурі.

Для московських дітей створено спеціальний витверезник

Для московських дітей створено спеціальний витверезник - У московському наркодиспансері № 12 створено спеціальне відділення, розраховане на проведення комплексної медико-психологічної терапії дітям, які страждають алкоголізмом, повідомляє РИА 'Новости'. R

МОЗ: дітей-наркоманів витісняють пивні алкоголіки

МОЗ: дітей-наркоманів витісняють пивні алкоголіки - У вівторок головний дитячий нарколог МОЗ РФ Олексій Надєждін зазначив, що за останні роки значно знизилася кількість вживають наркотики і хворих на наркоманію серед підлітків, повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я.

Російські підлітки палять більше європейських однолітків, а випивають менше

Російські підлітки палять більше європейських однолітків, а випивають менше - У четвер у Москві пройшла презентація звіту Європейського проекту шкільних досліджень по алкоголю і наркотиків (ESPAD 2007). Головною метою дослідження, яке проводилося у Росії і ще 34 європейських державах, було вивчення ситуації з поширенням тютюну, алкоголю, наркотиків і психоактивних речовин серед підлітків.

Правова основа роботи наркологічних установ

Правова основа роботи наркологічних установ - Спеціально для керівників, фахівців наркологічних установ і всіх зацікавлених осіб ЦНТІ «Прогрес» проводить 26 - 30 квітня 2010 в Санкт-Петербурзі семінар «Нормативно-правове забезпечення роботи наркологічних установ ».

Куріння марихуани може призвести до інсульту

Куріння марихуани може призвести до інсульту - Доктор Garcia-Monco і його колеги з Hospital de Galdacano (Біскайя, Іспанія) описали випадок молодого пацієнта, який переніс інсульт тричі після зловживання марихуаною.

МОЗ прирівняв пиво до коноплі

МОЗ прирівняв пиво до коноплі - У середу були оприлюднені результати унікального дослідження з вивчення впливу на організм людини пива, горілки і слабоалкогольних коктейлів. Тепер пиво однозначно визнано алкогольним напоєм нарівні з горілкою.R Браузер дослідженнях погодилися брати участь 12 осіб - чоловіки від 20 до 40 років.

Зберігання марихуани залишиться в Канаді кримінальним злочином

Зберігання марихуани залишиться в Канаді кримінальним злочином - Ті, що прийшли до влади в Канаді консерватори мають намір відмовитися від схваленого попереднім ліберальним урядом законопроекту, передбачається значне пом'якшення покарань за зберігання невеликих кількостей марихуани.

Курці схильні до алкоголізму

Курці схильні до алкоголізму - Мозок людини, що страждає нікотиновою залежністю, чуйно відгукується на такий наркотик, як алкоголь. Це підвищує для курців небезпеку потрапити і в алкогольну залежність.

інтелектуалів не мучить похмілля

інтелектуалів не мучить похмілля - Чим вище коефіцієнт інтелекту людини, тим менше він страждає від похмілля. До такого висновку прийшли шотландські вчені.

Пристрасть людей до вина може бути порівнянна тільки з ...

Пристрасть людей до вина може бути порівнянна тільки з ... - Пристрасть людей до вина може бути порівнянна тільки з жагою грошей. Саме тому вчені з усього світу те доводять його корисність, то відразу спростовують. Італійські вчені, наприклад, стверджують, що вино корисне для мозку, але тільки в невеликих дозах. Воно здатне захистити нервові клітини від змін, пов'язаних зі старінням. У більш об'ємних кількостях вино починає чинити на мозок абсолютно протилежний ефект.

''Екстазі''підвищує ризик розвитку сонних апное

''Екстазі''підвищує ризик розвитку сонних апное - Американські вчені виявили, що 'екстазі' підвищує ризик розвитку сонних апное - тривалих затримок дихання уві сні, що мають негативні наслідки для здоров'я, повідомляє PhysOrg.

Призовники будуть проходити тест на наркозалежність

Призовники будуть проходити тест на наркозалежність - Під час весняного призову серед московських призовників виявлено 213 ВІЛ-інфікованих, повідомив сьогодні головний воєнком столиці Василь Красногорський.

МОЗ схвалює обов'язкові перевірки на наркотики

МОЗ схвалює обов'язкові перевірки на наркотики - Заступник міністра охорони здоров'я Росії Руслан Хальфін заявив, що представникам низки спеціальностей для роботи необхідно проходити додаткове медичне обстеження, в тому числі - на наявність в організмі наркотичних речовин , повідомляє РИА 'Новости'.

У Росії чотири мільйони дітей-наркоманів

У Росії чотири мільйони дітей-наркоманів - За даними міністерства освіти Росії, чисельність дітей і підлітків у віці 11-24 років, які споживають наркотичні засоби, сягає чотирьох мільйонів, а наркозалежних серед них - від 900 тисяч до 1100 тисяч чоловік. Серед усього населення Росії ці показники, відповідно, становлять приблизно 6,5 млн і 2 млн осіб.

Багато курців готові кинути палити, якщо їм за це добре заплатять

Багато курців готові кинути палити, якщо їм за це добре заплатять - Плата за відмову від куріння - цілком реальна і ефективна можливість, принаймні в найближчій перспективі . Проте в цьому підході залишається ще багато невирішених питань, вважають британські дослідники.

Більше трьох мільйонів росіян є наркоманами і алкоголіками

Більше трьох мільйонів росіян є наркоманами і алкоголіками - Більше трьох мільйонів росіян страждають наркологічними розладами. Переважна більшість з них - люди з алкогольною залежністю. Ці дані прозвучали сьогодні на відкритті міжнародної конференції 'Сучасні проблеми наркології'.

Середній вік наркоманів знизився до 14 років

Середній вік наркоманів знизився до 14 років - Середній вік споживачів наркотиків в Московській області знизився до 14 років. Про це на об'єднаній колегії виконавчих органів державної влади Москви і Московської області заявив перший заступник начальника обласного ГУВС Геннадій Дейнеко. За його словами, у більшості районів і міст регіону розроблені програми по боротьбі з наркоманією, проте позитивних зрушень не спостерігається.

Плоди ефективної боротьби з алкоголізмом у Франції

Плоди ефективної боротьби з алкоголізмом у Франції - Як і в справі боротьби з курінням або дорожньо-транспортними пригодами, ефективність антиалкогольної політики багато в чому залежить від рішучості державної влади протидіяти вельми впливовим лобі. Графіки показують: коли уряди вживають належних заходів, споживання алкоголю і сигарет знижується, а на дорогах гине менше людей.

Таблетки екстазі звинувачуються в руйнуванні пам'яті людини

Таблетки екстазі звинувачуються в руйнуванні пам'яті людини - Британські вчені обстежили 763 жителів Європи, США та Австралії, багато з яких вживали екстазі та марихуану. З'ясувалося, що 'клубний наркотик' підвищує ризик довготривалої втрати пам'яті на 23%, а гашиш обрушує на ту ж пам'ять 'незліченне число нещасть'. У цілому ж, вживання легких наркотиків являє собою бомбу сповільненої дії, повідомляє www.membrana.ru

Шість секретів, які допоможуть кинути палити

Шість секретів, які допоможуть кинути палити - Ще Марк Твен казав: «Кинути курити легко. Я сам кидав разів сто ». На жаль, для багатьох людей самостійні спроби зав'язати з цією шкідливою звичкою нічим не закінчуються.

У Росії від наркотиків щорічно вмирає близько 30 тисяч чоловік

У Росії від наркотиків щорічно вмирає близько 30 тисяч чоловік - За експертними оцінками, смертність від вживання наркотиків в Росії, з урахуванням латентної складової, досягає 30 тисяч чоловік щорічно. Такі дані навів директор Федеральної служби РФ з наркоконтролю Віктор Іванов на колегії ФСКН у Москві, повідомляє «Інтерфакс».

Як нарешті кинути курити?

Як нарешті кинути курити? - Спроба кинути палити виявляється успішною не більше ніж в третині випадків. Підвищити ефективність лікування може комплексний підхід у лікуванні цієї складної і хронічної залежності, вважають вчені з Університету Каліфорнії, Сан-Франциско, США.

ЛСД допомагає алкоголікам відмовитися від пляшки

ЛСД допомагає алкоголікам відмовитися від пляшки - За даними дослідження, проведеного британськими лікарями, одна-єдина доза галюциногенного наркотику ЛСД допомагає ефективно позбавитися від алкоголізму. R

Алкоголь 'сушить' мозок

Алкоголь 'сушить' мозок - у прямому сенсі - Проведене американськими вченими дослідження показує, що у дітей з сімейної історією алкоголізму спостерігаються такі відхилення в мозку, які роблять їх самих більш схильними до ризику стати алкоголіками .

США: закон про часткову легалізацію легких наркотиків не пройшов

США: закон про часткову легалізацію легких наркотиків не пройшов - У п'ятницю 4 жовтня Конгрес США закрив дискусію навколо підсумків референдуму про легалізацію марихуани, проведеного в 1998-му році в окрузі Колумбія (жителі цього округи тоді проголосували за часткову легалізацію легких наркотиків).

Мосгордума вимагає зупинити''таблеткових наркоманію''

Мосгордума вимагає зупинити''таблеткових наркоманію''- Вчора комітет з охорони здоров'я Мосміськдуми направив у Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку офіційний запит, у якому зажадав включити кодеіносодержащіе препарати в перелік лікарських засобів, що відпускаються суворо за рецептом лікаря, пише 'Комерсант'.

Новим словом в лікуванні наркоманії може стати усунення пов'язаних з наркотиками спогадів

Новим словом в лікуванні наркоманії може стати усунення пов'язаних з наркотиками спогадів - Навіть давно 'зав'язати' наркомани часто все ще вразливі для своїх власних спогадів про вживання наркотиків. І потрапляння в колишню навколишнє середовище, в якому вони зазвичай 'отримували кайф' може активізувати контекстну пам'ять, різко посилити їх тягу до наркотику і привести до рецидиву наркоманії

наркозалежним жителям Великобританії влада надасть місце для прийому наркотиків під контролем фахівців

наркозалежним жителям Великобританії влада надасть місце для прийому наркотиків під контролем фахівців - Ініціатива британського уряду покликана декриміналізувати вживання наркотичних засобів. R

США: марихуана і екстазі стали менше цікавити школярів

США: марихуана і екстазі стали менше цікавити школярів - Дослідження, проведене National Institute on Drug Abuse серед 44 тисяч американських школярів показало, що вони стали менше курити, вживати алкогольні напої і наркотики.

Діти наркоманів вмирають уві сні

Діти наркоманів вмирають уві сні - Грудні діти, батьки яких курили марихуану, схильні до значного ризику раптової смерті під час сну. Куріння матері на статистиці не позначається. Учені припускають, що хімічні речовини, що містяться в марихуані, негативно впливають на якість сперми.

Тяга до алкоголю закладається ще в утробі матері

Тяга до алкоголю закладається ще в утробі матері - Вживання спиртних напоїв під час вагітності збільшує ризик подальшого розвитку алкоголізму у дитини, повідомляє журнал Archives of General Psychiatry.

Журнал Science спростував статтю про шкоду екстазі

Журнал Science спростував статтю про шкоду екстазі - Впливовий американський журнал Science опублікував спростування статті про шкоду екстазі, що з'явилася на його сторінках рік тому (ця новина висвітлювалася Mednovosti.Ru). У статті описувався випадок серйозного пошкодження клітин головного мозку при прийомі 'звичайних' доз екстазі в дослідах на мавпах. Виявилося, що вчені переплутали два різних наркотику.

Кокаїн негативно впливає на функції нейронів мозку

Кокаїн негативно впливає на функції нейронів мозку - Прийом кокаїну негативно впливає на функцію нейронів мозку, перш за все в префронтальної корі, але також і в ряді інших областей мозку. Про це свідчить ряд досліджень, представлених на тридцять другому річних зборах Американського неврологічного Товариства, що пройшов минулого тижня в Атланті.

Вивчення статистики смертельних передозувань показало, що найбільш часто на той світ відправляються чоловіки

Вивчення статистики смертельних передозувань показало, що найбільш часто на той світ відправляються чоловіки - За п'ять років (з 1999 по 2004 рік) у США подвоїлася кількість смертей від передозування лікарських та інших препаратів. У результаті, передозування стала другою головною причиною раптової смерті американців, поступаючись лише дорожньо-транспортних пригод (ДТП). R

Держнаркоконтроль має намір очистити вузи країни від наркоманів

Держнаркоконтроль має намір очистити вузи країни від наркоманів - Держнаркоконтроль виступив з ініціативою проведення в російських вузах примусової перевірки учнів на наявність наркотичної залежності, у разі відмови від проходження якої студенти будуть відраховуватися з навчальних закладів .

До питання про лікування наркоманій на початковому етапі формування терапевтичної ремісії

До питання про лікування наркоманій на початковому етапі формування терапевтичної ремісії - Вітчизняна й закордонна наука вже багато років робить спроби знайти ефективні засоби для лікування синдрому залежності від психоактивних речовин ( ПАР).

Мозок і''травичка''

Мозок і''травичка''- Клінічне дослідження, розрекламоване журналом Американської асоціації досліджень раку і показує, що компоненти марихуани, можливо, сповільнюють ріст злоякісних пухлин мозку, є останнім в довгій ланцюга робіт, що демонструють потенціал наркотику як антиканцерогенний речовини. Вам то не відомо? Ви не самотні.

Англійці щомісячно споживають 2000 калорій у вигляді вина, не підозрюючи про це

Англійці щомісячно споживають 2000 калорій у вигляді вина, не підозрюючи про це - Відповідно до нового дослідження, англійці щомісячно споживають приблизно 2000 калорій у вигляді вина. При цьому переважна більшість з них навіть не здогадуються про це.

Метамфетаміновая наркоманія набирає обертів

Метамфетаміновая наркоманія набирає обертів - За даними американської поліції, найбільш поширеною формою наркоманії і пристрасті в даний час є вживання метамфетамін. При цьому критична ситуація приблизно однакова по всіх штатах. Ці дані були отримані в ході спеціального опитування шерифів поліцейських дільниць.

Наркомани та їхні батьки зрозуміли, що краще лікуватися 'офіційно'

Наркомани та їхні батьки зрозуміли, що краще лікуватися 'офіційно' - Підсумки 2001 підвели в наркологічному диспансері Тюменської області. Так, хворих на наркоманію та алкоголізм на півдні області у 2001 році значно додалося. Якщо в 2000 році на облік в обласному наркологічному диспансері було поставлено 725 алкоголіків, то в минулому - 970, наркоманів у 2000 році було 1043, у 2001 - 1211. Зараз на обліку перебувають 5327 наркоманів, тоді як на початок 2001 року було 4240.

Хто допоможе алкоголікам впоратися з курінням?

Хто допоможе алкоголікам впоратися з курінням? - У липневому номері журналу Archives of Internal Medicine опубліковано повідомлення про те, що протиепілептичний засіб топірамат (topiramate) є ефективним і разом з тим безпечним лікарським засобом, що допомагає кинути палити особам, стрдающім алкогольною залежністю.

Лікування похмілля в лазні

Лікування похмілля в лазні - Прийшовши в лазню, прийняти контрастний душ (гарячий-холодний-гарячий), відпочити, випити гарного чаю з медом, цукром або цукерочкою. Після невеликої паузи можна зайти в парилку і посидіти там на нижній полиці хвилин 5-7.

Російських наркоманів ніде лікувати

Російських наркоманів ніде лікувати - У Федеральній службі з контролю за обігом наркотиків вважають неефективним пропозицію Мінздоровсоцрозвитку ввести штрафи і адміністративний арешт за відмову пройти тест на вживання наркотиків, повідомляє РИА Новости.

Похмілля у промислових масштабах

Похмілля у промислових масштабах - Більшість з нас хоча б раз так робили: прокидаючись із страхітливою похмільний головним болем, виявляли, що неможливо навіть просто вилізти з-під ковдри, не те що йти на роботу . Так, ми знаємо: не треба було так багато пити, але так вже вийшло, компанія хороша, розмова ... І чого вже думати про те, що було ... Що робити далі - ось питання. Відповіді може бути два. Померти або зателефонувати на службу і сказати, що захворів.

Маленький склянку більше п'янить

Маленький склянку більше п'янить - Дослідники встановили, що з маленьких і широких склянок алкогольні коктейлі п'ються швидше, але і вміст спирту в них більше, ніж у великих.

За пияцтво й алкоголізм відповідають різні гени

За пияцтво й алкоголізм відповідають різні гени - Австралійські дослідники встановили, що зловживання алкоголем і залежність від нього обумовлені різними генами, повідомляє HealthDayNews.

Підлітки і марихуана

Підлітки і марихуана - Які чинники ризику для початку експериментування в курінні «травички», а потім регулярного вживання марихуани у підлітків? Основні, виявилися такими: тютюнопаління, споживання спиртного, асоціальна поведінка. Ці три найбільш важливих фактора ризику сприяють виникненню хворобливої пристрасті до марихуани.

Жінки більш схильні до шкідливих звичок

Жінки більш схильні до шкідливих звичок - У ході проведеного нещодавно дослідження з'ясувалося, що гормон естроген може викликати в корі головного мозку процеси, що є причиною виникнення шкідливих звичок.

Транснаціональна радикальна партія закликає реформувати конвенцію ООН з наркотиків

Транснаціональна радикальна партія закликає реформувати конвенцію ООН з наркотиків - A. Беручи до уваги, що політика в області наркотиків на міжнародному рівні заснована на Конвенціях Організації Об'єднаних Націй 1961, 1971 і 1988 рр.., і беручи до уваги, що ці конвенції забороняють, зокрема, виробництво, торгівлю, продаж і споживання цілого діапазону речовин не в медичних або наукових цілях;

У Нідерландах буде легалізований героїн

У Нідерландах буде легалізований героїн - Героїн в найближчому майбутньому може повернутися в розряд лікарських препаратів. Більше ста років тому він був винайдений компанією Bayer AG і рекомендований, як засіб від кашлю. Сьогодні героїн (ацетілморфін) повсюдно є забороненим речовиною.

Число наркоманів у Росії наближається до 4 мільйонам

Число наркоманів у Росії наближається до 4 мільйонам - За останні 15 років кількість страждаючих наркоманією в Росії збільшилася в 10 разів і зараз зареєстровано близько 400 тисяч людей - і це тільки офіційні дані , повідомляє РИА 'Новости'. Ці дані озвучив заступник директора Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків РФ Олег Харічкін.

Смертельні передозування кокаїном частішають у теплу погоду

Смертельні передозування кокаїном частішають у теплу погоду - Американські вчені виявили, що частота смертельних передозувань кокаїном значно зростає, коли середня температура повітря за тиждень перевищує 24 градусів Цельсія, повідомляє ScienceDaily.

Держдума дозволила примусове лікування підлітків-наркоманів

Держдума дозволила примусове лікування підлітків-наркоманів - У вівторок Держдума РФ в першому читанні прийняла закон, що дозволяє примусове лікування хворих на наркоманію підлітків у віці до 16 років, повідомляє РИА 'Новости'. Раніше з дозволу опікунів допускалося лікувати дітей молодше 15 років, а в інших випадках було потрібно особисту згоду хворого.

Синдром внутрішньоутробного алкоголізму

Синдром внутрішньоутробного алкоголізму - запобігти набагато простіше і дешевше, ніж лікувати! - Значимість синдрому внутрішньоутробного алкоголізму (fetal alcohol syndrome, FAS) просто приголомшує. За даними фахівців, цей синдром в більшій мірі пов'язаний з вродженими дефектами плода, ніж хвороба Дауна, spina bifida (розщеплений хребет) і м'язова дистрофія разом узяті.

Споживання''джанк фуду''може призвести до звикання і навіть до залежності від цих продуктів, схожа на наркотичну

Споживання''джанк фуду''може призвести до звикання і навіть до залежності від цих продуктів, схожа на наркотичну - Це показало недавнє дослідження, проведене австралійськими вченими, пояснивши, заодно, чому звичку багатьох людей харчуватися гамбургерами, чіпсами та піцами так складно подолати.

Генетичне сканування дозволить виявити схильність до алкоголізму

Генетичне сканування дозволить виявити схильність до алкоголізму - Американські вчені з Національного інституту вивчення наркологічної залежності (National Institute on Drug Abuse, NIDA) завершили масштабне дослідження генома людини, яке, як вони стверджують , допоможе в ранньому виявленні схильності до алкогольної залежності і лікуванні вже розвиненого алкоголізму.

Підсумки новорічних свят: де в Москві більше всього пили

Підсумки новорічних свят: де в Москві більше всього пили - Фахівці групи компаній 'АлкоМед' підвели підсумки новорічних свят. Проаналізувавши структуру викликів лікарів-наркологів по столиці, можна зробити висновок, що найбільша кількість людей, зловживали на свята спиртним, живе в районі станції метро Вихіно (4,4% від загальної кількості дзвінків). Друге і третє місце зайняли відповідно райони станції метро Новогіреево (3,4% викликів) і Щолківська (2,9% викликів).

У США легалізують використання марихуани в медичних цілях

У США легалізують використання марихуани в медичних цілях - У США легалізують використання марихуани в медичних цілях. У штаті Меріленд відтепер дозволено використовувати марихуану (наркотик, що виготовляється з конопель). Застосування марихуани відтепер дозволено у разі, якщо хворий відчуває нестерпні фізичні страждання і болю. Неофіційно це допускалося і раніше, проте курцям марихуани загрожував штраф в $ 1 тис. або рік тюремного ув'язнення.

Канадцям дозволили лікуватися марихуаною, але її не можна палити

Канадцям дозволили лікуватися марихуаною, але палити її не можна - Канадські пацієнти з деякими важкими захворюваннями зможуть отримати доступ до марихуани для полегшення свого стану. У той же час незаконним залишається використання наркотику з іншими цілями. Весь рік через невідповідність законів поліція в Онтаріо фактично не могла затримувати та зберігання 'травички', проте на цьому тижні суд дозволив суперечності.

Колір шкіри впливає на ризик нікотинової залежності

Колір шкіри впливає на ризик нікотинової залежності - Учені з'ясували, що висока концентрація пігменту меланіну у шкірі та волоссі підвищує ризик виникнення залежності від куріння. Таким чином, темношкірі й чорняві люди, ризикують впасти в залежність від тютюну сильніше, ніж світловолосі і світлошкірі.

За розвиток залежності від алкоголю, нікотину і кокаїну відповідають одні і ті ж гени

За розвиток залежності від алкоголю, нікотину і кокаїну відповідають одні і ті ж гени - Дослідники з США нарешті виявили певні гени, що беруть участь у формуванні всіх типів залежності - алкоголізму, залежності від нікотину, кокаїну, опіодіов, героїну і інших речовин

Хто перший кандидат в маріхуановие наркомани?

Хто перший кандидат в маріхуановие наркомани? - Які основні фактори ризику, які спонукають підлітків перейти від епізодичного вживання марихуани до регулярного вживання цього наркотику? R

Швейцарія роздає безкоштовний героїн

Швейцарія роздає безкоштовний героїн - Парламент країни проголосував за розширення програми уряду Швейцарії, спрямованої на безкоштовне надання героїну людям, що страждають сильною наркотичною залежністю.

Виявлено новий механізм, що лежить в основі кокаїнової наркоманії

Виявлено новий механізм, що лежить в основі кокаїнової наркоманії - Вчені визначили ключові механізми епігенетичні у мозку, які допомагають пояснити звикання до кокаїну, за даними дослідження, що фінансується Національним інститутом з питань наркоманії (NIDA), частини Національного інституту охорони здоров'я (NIH).

Ступінь наркотичної залежності можна істотно знизити, збільшивши число допамінових рецепторів у головному мозку

Ступінь наркотичної залежності можна істотно знизити, збільшивши число допамінових рецепторів у головному мозку - Вчені з США показали в досліді на щурах, що ступінь наркотичної залежності можна істотно знизити, збільшивши число допамінових рецепторів у головному мозку. Раніше проведені дослідження довели аналогічний механізм для алкогольної залежності.

Діти з поганою координацією частіше стають алкоголіками

Діти з поганою координацією частіше стають алкоголіками - Новонароджені з поганим м'язовим тонусом та діти, які навчаються пізно сидіти і ходити мають підвищений ризик алкоголізму в 30-річному віці.

Уряд помилував булочки з маком

Уряд помилував булочки з маком - Представник МВС Віталій Скворцов заявив 'Известиям', що уряд РФ забуло згадати в своїй постанові олійний мак. За словами чиновника, цей мак можна вирощувати на російській території, а потім отримувати з нього опіум. Від себе додамо, що зробити це досить легко: насіння олійного маку продаються в будь-бакалії на сусідній полиці з кокосовою стружкою. Крім наркоманів їх використовують також кондитери і домогосподарки при приготуванні домашньої випічки: тортів, тістечок, булочок, калачів, рулетів, кренделів, пряників та інших.

У Самарі відбувся телемарафон з проблеми наркоманії та СНІДу

У Самарі відбувся телемарафон з проблеми наркоманії та СНІДу - 12 жовтня в Самарі відбувся благодійний телемарафон, присвячений проблемі наркоманії та СНІДу та покликаний окреслити напрямки боротьби суспільства з цим соціальним злом і об'єднати зусилля різних організацій державного, комерційного та громадського сектору.

У Росії живе понад 2 млн. хронічних алкоголіків

У Росії живе понад 2 млн. хронічних алкоголіків - У Росії минулого року кількість споживання чистого алкоголю на душу населення зросло до 10 літрів на рік. Як заявив сьогодні головний лікар Росії Геннадій Онищенко, 'йде виражена алкоголізація центральних регіонів Росії'.

Лікуємо наркоманію ... героїном

Лікуємо наркоманію ... героїном - У Канаді намічається чітка тенденція до легалізації різноманітних наркотичних препаратів. Не встигли відгриміти протести проти рішення уряду про легалізацію марихуани, як у засобів масової інформації з'явилася нова тема для обговорення - вчений з Університету Британської Колумбії (Ванкувер) замовив в уряду країни дозволу на проведення клінічного дослідження, присвяченого можливості використання для лікування наркоманії ... очищеного героїну.

З подачі Держнаркоконтролю слідом за «кетаміновимі справами» ветеринарів послідували справи гінекологів, наркологів і стоматологів

З подачі Держнаркоконтролю слідом за «кетаміновимі справами» ветеринарів послідували справи гінекологів, наркологів і стоматологів - З подачі Держнаркоконтролю слідом за «кетаміновимі справами »ветеринарів послідували справи гінекологів, наркологів і стоматологів. Борці з наркозлочинністю продовжують шукати наркодилерів серед підприємців від медицини. R

Паління гашишу призводить до шизофренії

Паління гашишу призводить до шизофренії - Учені в черговий раз доводять, що наркотики 'легкими' не бувають, а пристрасть до них згубно впливає на здоров'я.

Регулювання нікотінзаместітельной терапії. Думка експертів

Регулювання нікотінзаместітельной терапії. Думка експертів - Незважаючи на високу поширеність куріння в нашій країні, російські лікарі часто віддають перевагу ігнорувати цей фактор ризику у своїх пацієнтів. Ми призначаємо антигіпертензивні препарати гіпертонікам, холестерінсніжающіе кошти - особам з підвищеним рівнем холестерину в плазмі. Це по праву вважається обов'язковою частиною клінічної практики. Проте лише небагато лікарі готові пояснити палить пацієнту, що нікотинова залежність - це та ж хвороба, що вимагає тривалого, в тому числі медикаментозного лікування.

Марихуана рятує від героїнової залежності

Марихуана рятує від героїнової залежності - Ін'єкції тетрагідроканнабіола - основної діючої речовини марихуани-допомогли щурам позбутися опіатної залежності. Відкриття французьких нейробіологів дозволить підібрати нові форми замісної терапії для наркозалежних та хворих.

Американські вчені запропонували новаторський метод лікування алкогольної залежності

Американські вчені запропонували новаторський метод лікування алкогольної залежності - За їх даними, збільшення концентрації одного з білків в певному відділі мозку позбавляє щурів від тяги до алкоголю і знижує ймовірність рецидиву алкоголізму у тварин . Експериментальна терапія ніяк не позначалася на інших поведінкових реакціях: наприклад, у вилікуваних від алкоголізму щурів зберігалося потяг до солодкого.

Росіяни зможуть офіційно пити за кермом

Росіяни зможуть офіційно пити за кермом - У Росії цілком можливо законодавчо визначить норми вмісту алкоголю в крові водія, що дозволяють йому безперешкодно керувати транспортним засобом.

Розроблено препарат для лікування наркотичної залежності

Розроблено препарат для лікування наркотичної залежності - В'єтнамські вчені стоять на порозі важливого відкриття: якщо їхній багаторічний експеримент увінчається успіхом, то незабаром тут буде розпочато виробництво унікального медичного препарату, який дозволить ефективно боротися з наркотичною залежністю.

Приклад питущих батьків заразливий для підлітків

Приклад питущих батьків заразливий для підлітків - Поганий приклад заразливий. Це в черговий раз підтвердили американські фахівці, які вивчають вживання алкоголю і наркотиків молодими людьми у віці від 12 до 17 років.

Все про шкоду джин-тоніків і''викруток''

Все про шкоду джин-тоніків і''викруток''- Яскраві баночки, що обіцяють покупцеві незабутнє поєднання джина, віскі, горілки з фруктовими і газованими добавками, можна знайти в будь-якому кіоску. Ці псевдококтейлі популярні у молоді майже так само, як і пиво, пишуть 'Известия'.

Курці марихуани загинуть в дорожній аварії?

Курці марихуани загинуть в дорожній аварії? - Водіння під впливом марихуани майже вдвічі збільшує ризик смертельного результату дорожньої аварії. R

Шведські учені встановили один з важливих чинників виникнення алкогольної залежності

Шведські учені встановили один з важливих чинників виникнення алкогольної залежності - Шведські учені зробили ще один крок у вивченні причин алкогольної залежності у людей. Дослідники інституту неврології і фізіології при університетському госпіталі Сальгренська в Гетоборзі встановили, що одним з важливих чинників виникнення підвищеної тяги до спиртного є рівень вмісту в організмі гормону греліну.

Свердловська область. Смерть наркомана-амфетамінщіка коштує 60 тисяч рублів.

Свердловська область. Смерть наркомана-амфетамінщіка коштує 60 тисяч рублів. - Як розповів 'Регіон-Інформу' президент Фонду 'Місто без наркотиків' Євген Ройзман, всі наркомани, які героїну віддають перевагу так званий 'гвинт', тобто, наприклад, перветін і амфетамін, 'стають дурнями буквально за 3-4 місяці'. За його словами, в день такого наркоману потрібно по 1-2 кубика наркотику.

Створено вірус, який приборкає тягу до кокаїну

Створено вірус, який приборкає тягу до кокаїну - Американські вчені створили вірус, який допоможе перемогти кокаїнову залежність. Давно створений білок, який знижує ефект кокаїну, але до останнього часу проблема полягала в тому, що цей самий білок складно доставити всередину організму. Схоже, що дослідники наблизилися до вирішення проблеми - вченими з Scripps Research Institute створений вірус-фаг, який може продукувати необхідне речовина.

Новий наркотик непокоїть медиків

Новий наркотик турбує медиків - Держнаркоконтроль Північно-західного регіону стурбований проникненням нового виду наркотику 'тріметілфентаніл', відомого серед наркоманів як 'крокодил'. У Мурманську тільки в цьому році після прийняття цього сильнодіючого засобу загинули 5 людей, у сусідній Естонії - 15 чоловік. R

Путін відмовився легалізувати марихуану

Путін відмовився легалізувати марихуану - Володимир Путін виступає проти легалізації легких наркотиків. Про це сказав президент у ході інтернет-конференції в Кремлі.

29 відсотків хлопчиків і 20 відсотків дівчаток вживають спиртне хоча б раз на тиждень

29 відсотків хлопчиків і 20 відсотків дівчаток вживають спиртне хоча б раз на тиждень - 29% хлопчиків і близько 20% дівчаток вживають спиртне раз на тиждень. Як передає інформаційний портал 'АТК-Медіа', такі дані виявило анкетування, проведене Центром освіти інвайт (м. Сєверодвінськ).

Вчені пояснили причини''нікотинової корости''

Вчені пояснили причини''нікотинової корости''- У журналі Nature Neuroscience опубліковано дослідження, метою якого було встановити причини виникнення корости при використанні нікотинових пластирів, що використовуються в якості засобу для припинення куріння.

Призовників-наркоманів будуть виявляти за допомогою медичного приладу

Призовників-наркоманів будуть виявляти за допомогою медичного приладу - Військово-лікарська комісія обласного військкомату прийняла на озброєння новий медичний прилад. З його допомогою лікарі мають намір виявляти серед призовників людей, упереджених до наркотичної залежності, повідомляє Державна телекомпанія 'Володимир'.

Громадська палата запропонувала реформувати наркологічну службу Росії

Громадська палата запропонувала реформувати наркологічну службу Росії - У Росії необхідно формувати мотиваційну наркології. Таку пропозицію було озвучено сьогодні на засіданні робочої групи Громадської палати РФ з удосконалення антинаркотичної політики і реформи системи наркологічної допомоги. На зустрічі експерти ВП представили нову концепцію з боротьби з алкоголізмом і наркоманією. 'Боротися потрібно з попитом на' шкідливий товар ', а не з його споживачами', - підкреслив керівник групи Олег Зиков.

Московських алкоголіків і наркоманів лікуватимуть примусово

Московських алкоголіків і наркоманів лікуватимуть примусово - Влада Москви зроблять примусовим лікування хворих на наркоманію та алкоголізм, повідомляє РІА Новини. Розробити правові основи для цього депутати Мосміськдуми планують у рамках цільової програми вдосконалення наркологічної допомоги та протидії наркоманії в місті.

Володимир Путін запропонував підготувати до чергового саміту СНД пропозиції щодо боротьби з наркозагрозою

Володимир Путін запропонував підготувати до чергового саміту СНД пропозиції щодо боротьби з наркозагрозою - Володимир Путін запропонував виконавчому комітету СНД до чергового офіційного саміту СНД, який орієнтовно відбудеться у травні в Кишиневі, підготувати 'відповідні пропозиції' по боротьбі з наркозагрозою.

Видавати наркоманам героїн вигідно для суспільства

Видавати наркоманам героїн вигідно для суспільства - Хронічні наркомани, що не піддаються лікуванню, будуть здійснювати менше злочинів, якщо їм офіційно виписувати героїн у поєднанні з метадоном.

Наркологи Росії з жахом очікують новорічних пиятик

Наркологи Росії з жахом очікують новорічних пиятик - Керівник московського науково-практичного центру наркології Євгеній Брюн прогнозує сплеск отруєнь і смертей на грунті алкоголю після десятиденних новорічних канікул, повідомляє РИА 'Новости'.

Амфетаміни впливають на чоловіків у три рази сильніше, ніж на жінок

Амфетаміни впливають на чоловіків у три рази сильніше, ніж на жінок - До таких висновків прийшли американські дослідники в результаті експерименту за участю добровольців, які приймали стимулятори амфетамінового ряду.

Наркотики в США

Наркотики в США - коротка історія епідемій - Наркотики з'явилися в США в Х1Х столітті, проте вони не вважалися проблемою, а громадська думка сприймало їх вживання як аристократичну примху. Приміром, у винайденому тоді напої 'Кока-Кола' (спочатку мікстура від кашлю) одним з інгредієнтів була витяжка з листя коки. Лікарі широко прописували пацієнтам препарати з морфію та опіуму. Проте, вже на початку ХХ століття наркотики стали сприйматися, як абсолютне зло.

Геннадій Онищенко: У Росії немає концепції боротьби з пияцтвом

Геннадій Онищенко: У Росії немає концепції боротьби з пияцтвом - Керівник Федеральної служби нагляду по захисту прав споживачів і благополуччя людини Геннадій Оніщенко заявив, що боротьба з алкоголізмом - це один з пріоритетів державної політики Росії, повідомляє 'Російська газета'. Онищенко зазначив, що за останні роки в країні, завдяки 'п'яної рекламу', виник новий - алкогольний спосіб життя. Збільшилося споживання алкоголю серед дітей підлітків та вагітних жінок.

Алкоголізм

Алкоголізм - причина асоціальної поведінки британок - Жінки у Великобританії та Ірландії вживають алкоголю більше, ніж жінки в інших країнах світу. Такі результати глобального дослідження споживання алкоголю.

Інтернет розповість підліткові про пияцтво краще будь-якого лікаря

Інтернет розповість підліткові про пияцтво краще будь-якого лікаря - Боротися з пияцтвом у молодіжному середовищі краще всього через інтернет. Як запевняють новозеландські лікарі, підліткам та молодим людям важко піти на прямий контакт з лікарем, навіть якщо вони відчувають, що потребу в інформації. Це пов'язано з побоюванням, що їх будуть засуджувати. Набагато ефективніше направити їм необхідну інформацію листом, а ще краще по електронній пошті.

Хіт-парад наркотиків

Хіт-парад наркотиків - Найбільш широко розповсюджені наркотики у світі - похідні від опію, в основному, героїн. На другому місці за ступенем поширення - кокаїн, на третьому - марихуана.

Проблема алкоголізму в Росії існує тому, що з нею не хочуть боротися

Проблема алкоголізму в Росії існує тому, що з нею не хочуть боротися - У вівторок, 15 червня, губернатор Рязанської області Георгій Шпак здійснив робочу поїздку по Клепиковський району. У ході поїздки губернатор відвідав торфопредпріятіе ВАТ 'Мещерські' в п.Болонья.

Наркотики: від легального обороту до нелегального - один крок

Наркотики: від легального обороту до нелегального - один крок - Нещодавно були оприлюднені результати Всеросійської комплексної оперативно-профілактичної операції 'Допінг', проведеної в грудні минулого року Держнаркоконтролю Росії ( нині - Федеральна служба Росії з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин). У поле зору співробітників відомства потрапило майже 5 тисяч об'єктів.

У Росії

У Росії - епідемія наркоманії - За заявою директора Федеральної служби наркоконтролю Росії (ФСП) Віктора Черкесова, в Росії проблема наркотиків прийняла характер епідемії, повідомляє РИА 'Новости'.

Яєчня з шампанським

Яєчня з шампанським - кращий засіб від похмілля - Оскільки позбавити доросле частина чоловічого населення Польщі від тяги до спиртних напоїв навряд чи можливо, місцеві дієтологи сконцентрували свої зусилля на пошуку шляхів впоратися з неприємними наслідками зловживання. Вони вирішили знайти засіб від болісного ранкового похмілля.

Чим лікують алкоголіків в США

Чим лікують алкоголіків в США - В Америці налічується 8,1 мільйон алкоголіків. Вони обходяться країні в 185 мільярдів доларів, крім того щорічно вмирає по 100 тисяч чоловік з цієї групи. Проблемами алкоголізму в США займається National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism.

Добові ритми артеріального тиску визначають вид інсульту?

Добові ритми артеріального тиску визначають вид інсульту? - Для геморагічного та ішемічних інсультів характерні різні варіанти добових ритмів артеріального тиску.

Шведські наркологи провели успішні випробування нового методу боротьби з пристрастю до героїну

Шведські наркологи провели успішні випробування нового методу боротьби з пристрастю до героїну - Співробітники Каролінського інституту працювали з групою наркоманів, які регулярно відвідували сеанси психотерапії інтенсивної і щодня отримували ін'єкції бупренорфіну.

Ібіца: екстазі як стимул сексу під сонцем

Ібіца: екстазі як стимул сексу під сонцем - Молоді люди, які відпочивають на Ібіці, приймають у середньому не менше п'яти таблеток екстазі на тиждень кожен. Про це свідчать результати нового дослідження, проведеного британськими вченими. Рецепт відпустки неодружених і незаміжніх - сонце, море, вино і секс - тут прийняв більше екстремальну форму: наркотики, клуби, випивка і секс.

Зниження статусу вітамінів у наркоманів обумовлено наркотичною залежністю і способом життя

Зниження статусу вітамінів у наркоманів обумовлено наркотичною залежністю і способом життя - Зменшення значення вітамінів А, С і Е у наркоманів обумовлено наркотичною залежністю, сексуальною поведінкою і факторами способу життя .

Склалася критична ситуація з ліцензуванням юридичних осіб, які здійснюють діяльність, пов'язану з обігом наркотичних засобів

Склалася критична ситуація з ліцензуванням юридичних осіб, які здійснюють діяльність, пов'язану з обігом наркотичних засобів - У суб'єктах Російської Федерації склалася критична ситуація з ліцензуванням юридичних осіб, в тому числі лікувально-профілактичних установ, складів, аптек, що здійснюють діяльність, пов'язану з обігом наркотичних засобів і психотропних речовин.

Чим більше алкоголю, тим менше задоволення

Чим більше алкоголю, тим менше задоволення - Задоволення, яке ви отримуєте від спиртного, назад пропорційно кількості випитого, стверджують медики.

Кожен 10-й москвич час від часу вживає наркотики

Кожен 10-й москвич час від часу вживає наркотики - Такі дані були наведені сьогодні на засіданні міжвідомчої ради уряду Москви по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Близько 130 тисяч москвичів - наркомани. За даними бюро судово-медичної експертизи, в 2000-му році від отруєння наркотичними і снодійними препаратами померли близько півтори тисячі осіб.

Кокаїн знижує адаптацію людини

Кокаїн знижує адаптацію людини - За даними досліджень нейрофізіологів з університету в Піттсбурзі, кокаїн і його похідні негативно впливають на мозкову діяльність, руйнуючи взаємозв'язку між областями мозку і різко знижуючи адаптацію людини до різних змін в житті , зі змінами ситуацій.

Смерть із присмаком героїну

Смерть із присмаком героїну - Батьки 21-річної студентки університету, яка померла від передозування героїну, дали дозвіл на те, щоб фотографії, на яких зображено її мертве тіло, було показано в усіх школах Великої Британії .

Закінчено клінічні випробування нової вакцини проти паління

Закінчено клінічні випробування нової вакцини проти паління - Перші результати клінічних випробувань вакцини проти куріння показують, що вона має більш сильною дією, ніж плацебо. Про це повідомили представники британської біотехнічної компанії Xenova, яка створила вакцину ТА-NIC.

В Астраханській області зростає дитячий алкоголізм

В Астраханській області зростає дитячий алкоголізм - В Астраханській області в 2005 р. на 25% збільшилася кількість підлітків, які страждають на пивний алкоголізм. Відмічені факти надходження в наркодиспансер дітей 6-8 років з алкогольною залежністю. R

Залежність від тютюну наступає швидко

Залежність від тютюну наступає швидко - Дослідження, проведені в Массачусетському і Гарвардському університетах США, показали, що можна стати залежним від сигарет вже після частого куріння протягом декількох днів. Типові симптоми нікотинового голоду: здавлення грудей і нервозність, з'являються часто вже протягом тижня після першої затяжки.

У Швейцарії дозволять пити абсент

У Швейцарії дозволять пити абсент - Швейцарські власті оголосили про прийдешню легалізації абсенту, повідомляє AFP. Заборона на цей напій діяв у країні з 1908 року, після того як робітник у стані божевілля вбив свою дружину і дітей. Тоді вважали, що порушення психіки чоловіка було викликано захопленням абсентом.

Підмосковних школярів збираються перевіряти на наркотики

Підмосковних школярів збираються перевіряти на наркотики - Депутати Московської обласної думи в першому читанні прийняв Свою закон 'Про основи профілактики наркоманії та токсикоманії', повідомляється на сайті Вести.Ru. Якщо закон буде затверджений остаточно, дільничні лікарі отримають право брати аналізи на наркотичні речовини у школярів, які відвідують планові диспансеризації.

Як впливає 'екстазі' на головний мозок до цих пір не зрозуміло

Як впливає 'екстазі' на головний мозок до цих пір не зрозуміло - Результати наукових досліджень, присвячених вивченню впливу популярного наркотика 'екстазі' на головний мозок людини , не відповідають дійсності. Радіологи з Колумбійського університету виявили, що в ході цих досліджень були допущені серйозні промахи, які звели нанівець всю виконану роботу.

Депутати хочуть зобов'язати виробників горілки фінансувати лікування алкоголіків

Депутати хочуть зобов'язати виробників горілки фінансувати лікування алкоголіків - У Держдуму внесено законопроект, що зобов'язує виробників алкогольної продукції фінансувати надання медичної допомоги алкоголіками і соціальну рекламу про шкоду пияцтва. R

Британські вчені виступають проти переоцінки небезпеки марихуани

Британські вчені виступають проти переоцінки небезпеки марихуани - Провідні вчені Великобританії виступили з жорсткою критикою ініціативи Міністра внутрішніх справ Джекі Сміт (Jacqueline Jill 'Jacqui' Smith) по поверненню марихуани в клас більш небезпечних наркотиків, куди входять похідні амфетаміну і кодеїну (клас «B» за класифікацією, передбаченої британським Законом про боротьбу з наркотиками 1971 року). У 2004 році марихуана була переведена з нього в клас «С», що включає менш небезпечні препарати.

Пиво в Москві прирівняють до горілки

Пиво в Москві прирівняють до горілки - Пиво незабаром може бути юридично зрівняні з горілкою та іншими міцними напоями. Московська міська Дума виступила із законодавчою ініціативою про внесення пива до переліку алкогольних напоїв, повідомляє РИА 'Новости'.

Держдума незадоволена розміром дози

Держдума незадоволена розміром дози - 18 травня в Держдумі пройшов 'круглий стіл' з проблем наркоманії, на якому обcуждался проект звернення до Уряду РФ у зв'язку з прийняттям постанови з наркотиків від 6 травня 2004 року. Депутати зажадали скасувати поняття середньої разової дози і знизити граничний розмір доз наркотиків, зберігання яких не переслідується законом, повідомляє РИА 'Новости'.

Молочник лікував молоком з марихуаною

Молочник лікував молоком з марихуаною - Семідесятідвухлетній житель невеликого британського містечка Бернлі в графстві Ланкашир схоже вирішив не чекати легалізації марихуани в медичних цілях.

Хірурги підсаджуються''''на опіати в операційній

Хірурги підсаджуються''''на опіати в операційній - Чи можуть дрібні частинки анестетиків, що циркулюють у повітрі операційної палати, якимось чином перетворювати лікарів на наркоманів?

Студенти свою норму алкоголю знають добре

Студенти свою норму алкоголю знають добре - Схильність до зловживання алкогольними напоями нерідко закладається ще в молоді, часто студентські, роки. Ось чому не вщухають суперечки про те, наскільки молоді люди самокритичні щодо розумної дози алкоголю, що вживається ними. Більш ранні дослідження показували, що студенти за ніч можуть випивають велике число алкогольних напоїв (пива, вина і лікерів), ніж недооцінюють реальні допустимі кількості алкоголю. Цей факт говорить про існування потенційного ризику розвитку алкогольної залежності в студентські роки. R

Від екстазі вмирають в 1963

Від екстазі вмирають в 1963 - Літній чоловік, загиблий після прийому відразу чотирьох таблеток екстазі, визнаний самою старшою жертвою препарату в Британії. Ерік Уіттл (Eric Whittle), якому було 63 роки, переніс інфаркт після прийому екстазі у себе вдома в місті Уоррінгтон, Англія.

Досвід вживання наркотиків мають майже третина російських студентів

Досвід вживання наркотиків мають майже третина російських студентів - Досвід вживання наркотиків мають майже третина російських студентів, що говорить 'про високу толерантності студентського середовища до наркотиків'. Про це сьогодні заявив директор Федеральної служби РФ з контролю за обігом наркотиків /ФСКН /Віктор Іванов, виступаючи на міжнародній науково-практичній конференції в Фінансової академії при уряді Росії.

ООН: у 2004 році наркотики вживали 200 млн жителів планети

ООН: у 2004 році наркотики вживали 200 млн жителів планети - Світовий наркотичний ринок (близько 200 млн споживачів, обіг близько 320 млрд доларів) - це 'чудовисько' , з яким важко боротися, говориться в щорічній доповіді ООН з наркотиків, опублікованому в середу.

Фактори ризику розвитку алкоголізму у чоловіків і жінок розрізняються

Фактори ризику розвитку алкоголізму у чоловіків і жінок розрізняються - Відомо, що ключову роль у розвитку алкоголізму грають генетичні і соціальні чинники. Проте причини, які спонукають до зловживання алкоголем, у чоловіків і жінок розрізняються, повідомляє Reuters. R

Медики Сургута пропонують ефективний спосіб лікування алкоголізму у корінних народів Півночі

Медики Сургута пропонують ефективний спосіб лікування алкоголізму у корінних народів Півночі - Алкоголізм у корінних народів Півночі викорінити можна шляхом створення подібності індіанських резервацій, вважає молодий вчений - заступник головного лікаря за якістю медичної допомоги Сургутського клінічний психоневрологічного диспансеру (Югра) Василь Чортів.

Наукою доведено: після випивки завжди хочеться покурити

Наукою доведено: після випивки завжди хочеться покурити - Результати експерименту могли б пояснити, чому багато людей курять більше, ніж зазвичай, під час вживання алкоголю. Джед Роуз з Університету Дьюка та його колеги повідомляють про результати експерименту в журналі Nicotine and Tobacco Research.

В Іспанії починаються клінічні випробування вакцини від кокаїну

В Іспанії починаються клінічні випробування вакцини від кокаїну - На початку 2009 року в Іспанії розпочнуться клінічні випробування нової вакцини від кокаїну. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я цієї країни на презентації Національного плану по боротьбі з наркотиками. Вже відібрано 170 добровольців, які погодилися брати участь в експерименті в 10 різних лікарнях Іспанії. Перші випробування цієї вакцини були проведені в 2007 році в госпіталі 'Сан Пау' в Барселоні.

Сексуальне насильство веде до вживання наркотиків

Сексуальне насильство веде до вживання наркотиків - Як показують результати досліджень, проведених групою американських медиків, сексуальне насильство над дітьми призводить до того, що згодом жертви насильників стають наркоманами.

У США заборонили переслідувати медиків, прописують марихуану

У США заборонили переслідувати медиків, прописують марихуану - Федеральний апеляційний суд США в Сан-Франциско ухвалив, що федеральний уряд не має права переслідувати каліфорнійських лікарів, що рекомендують своїм пацієнтам вживати марихуану.

Алкоголь деформує череп?

Алкоголь деформує череп? - Група дослідників, яку очолює молодий естонський професор Олексій Лоссан, протягом от уже кількох років намагається виявити закономірність між надлишковим споживанням алкоголесодержащей продукції і механічними деформаціями черепа людини.

Україна: платні витверезники врятують від пияцтва

Україна: платні витверезники врятують від пияцтва - У Рівному замість колишніх витверезників при медичних закладах будуть створені госпрозрахункові відділення з детоксикації. Згідно з розпорядженням міського голови Віктора Чайки створено робочу групу, яка підготує відповідне рішення для розгляду міськвиконкомом.

Екстазі небезпечний для мозку навіть в малих дозах

Екстазі небезпечний для мозку навіть в малих дозах - Навіть невеликі кількості популярного «клубного» наркотику екстазі можуть завдати серйозної шкоди головному мозку, попереджають голландські дослідники.

Тривалий відмова від алкоголю відновлює порушені функції мозку

Тривалий відмова від алкоголю відновлює порушені функції мозку - Тривалий відмова від алкоголю відновлює порушені функції головного мозку у пацієнтів з хронічним алкоголізмом, мовиться в статті вересневого номера журналу Alcoholism: Clinical & Experimental Research. Вчені під керівництвом нейробіолог Джорджа Фейна (George Fein) вивчили групу хворих на алкоголізм, які утримувалися від спиртного від півроку до 13 років.

Чи може інтернет-сайт змусити людину кинути пити?

Чи може інтернет-сайт змусити людину кинути пити? - Чи може інтернет-сайт змусити людину кинути курити, відмовитися від алкоголю і змінити свій спосіб життя? Вчені з Університету штату Нью-Мехіко вважають, що це цілком можливо. Принаймні, створений ними сайт, який пропагує відмову від зловживання алкогольними напоями, за 5 років свого існування 'наставив на шлях істинний' кілька тисяч відвідувачів.R

Кокаїн та екстазі провокують мутації ДНК

Кокаїн та екстазі провокують мутації ДНК - Італійські вчені протягом 3 років проводили досліди на тваринах і з'ясували, що кокаїн та екстазі не лише викликають наркозавісімоть, підвищують ризик виникнення раку, але і викликають генетичні мутації.

Обмін шприців зберігає здоров'я наркоманів

Обмін шприців зберігає здоров'я наркоманів - Американські вчені з Каліфорнійського університету підтвердили високу ефективність програм по обміну використаних голок і шприців для зниження ризику зараження вірусом СНІДу та іншими захворюваннями з подібним шляхом передачі серед наркоманів. За їх оцінками подібні програми дозволяють знизити небезпечні в плані можливості зараження форми поведінки в два-шість разів.

Christian Dior звинувачується в пропаганді наркоманії

Christian Dior звинувачується в пропаганді наркоманії - Активісти організації Faces and Voices of Recovery, що займається реабілітацією алкоголіків і наркоманів, почали в США національну пропагандистську кампанію проти торгового дому Christian Dior.R

Чому забудькуваті курці марихуани

Чому забудькуваті курці марихуани - Речовина, схоже з активними інгредієнтами марихуани, у великих кількостях присутній в клітинах головного мозку і відіграє негативну роль при процесі запам'ятовування. Це довели вчені з Інституту неврологічних досліджень в Сан-Дієго.

Канадських наркоманів лікуватимуть героїном

Канадських наркоманів лікуватимуть героїном - У Ванкувері (Vancouver) планують відкрити клініку, де героїнові наркомани зможуть отримати дозу наркотику, повідомляє Associated Press. Мета акції - встановити, чи не допоможе введення метадону з героїном впоратися із залежністю краще, ніж введення тільки метадону, а також залучення наркоманів в клініки, де вони, крім дози героїну, можуть отримати психологічну та медичну допомогу. R

У Свердловській області всіх наркоманів лікуватимуть в примусовому порядку: в області відродяться ЛТП

У Свердловській області всіх наркоманів лікуватимуть в примусовому порядку: в області відродяться ЛТП - У боротьбі з вживанням наркотиків медики та правоохоронні органи УрФО мають намір зробити ставку на силові методи, в першу чергу, на примусове лікування наркоманів.

Кинути палити за допомогою ... комп'ютера

Кинути палити за допомогою ... комп'ютера - Будь-який курець знає, як складно буває розлучитися із згубною звичкою, але допомога вже близька: за результатами недавнього дослідження, опублікованого в журналі ' Аннали внутрішньої медицини ', кинути палити допомагають спеціальні комп'ютерні програми.

Ні розуму, ні серцю

Ні розуму, ні серцю - Дослідники з Південно-західного медичного центру (США) спробували з'ясувати, за рахунок чого кокаїн призводить до гіпертонічного кризу - найбільш небезпечної форми підвищення кров'яного тиску.

Прийом антибіотиків може бути причиною хибнопозитивної результату аналізу на наркотики

Прийом антибіотиків може бути причиною хибнопозитивної результату аналізу на наркотики - Дослідження, проведене в Гарвардській медичній школі в Бостоні, показало, що тести на наркотики помилково приймають антибіотики за героїн і інші опіати. Це, ймовірно, пов'язано зі схожістю тривимірної структури молекул.

Екстазі веде до паркінсонізму

Екстазі веде до паркінсонізму - Дослідники з Університету Джонса Хопкінса виявили, що прийом екстазі в дозах, які зазвичай вживає молодь у нічних клубах, викликає виражене ушкодження дофамінових рецепторів у нечеловекообразних приматів.

Онищенко зажадав збільшити акцизи на алкоголь

Онищенко зажадав збільшити акцизи на алкоголь - Росспоживнагляд пропонує боротися з пияцтвом у Росії шляхом збільшення акцизних зборів з алкогольної продукції і заборонити її продаж тим, кому не виповнилося 21 року. Про це розповів керівник служби Геннадій Онищенко в статті, яка буде опублікована в 'Російській газеті' у п'ятницю.

Екстазі не приносить шкоди

Екстазі не приносить шкоди - Два британських психолога опинилися в центрі розгорілися спорів щодо впливу екстазі на здоров'я людини. Вони стверджують, що наркотик не володіє негативним ефектом.

Американським і канадським вченим вдалося виявити в мозку білок,''включає''залежність від наркотичних речовин

Американським і канадським вченим вдалося виявити в мозку білок,''включає''залежність від наркотичних речовин - Як відомо, при формуванні залежності змінюється робота системи нагороди мозку, відповідальної за відчуття задоволення. Проте конкретні механізми такого 'перемикання' цієї системи до цих пір залишалися нез'ясованими. У той же час, розуміння цих механізмів відкрило б нові шляхи до пошуку універсального лікування лікарських залежностей.

Республіка Мордовія. Кожен четвертий житель регіону страждає алкогольною залежністю.

Республіка Мордовія. Кожен четвертий житель регіону страждає алкогольною залежністю. - Серйозну небезпеку становить збільшення споживання алкоголю населенням Мордовії. Так вважає головний лікар республіканського наркологічного диспансеру Анатолій Іванов, який повідомив кореспонденту 'Regions.Ru ', що з початку 2001 року число звернень до диспансеру пацієнтів, які страждають алкогольною залежністю, збільшилася майже на 20 відсотків.

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму - Медикаментозне вплив, суттєвим компонентом якого є Психофармакотерапія, продовжує залишатися, поряд з психотерапією і соціо-реабілітаційною допомогою, однією з невід'ємних складових ('стрижнем') лікувального процесу в наркології ...

Особи, що зловживають алкоголем не повинні приймати високі дози вітаміну А з

Особи, що зловживають алкоголем не повинні приймати високі дози вітаміну А з - за високого ризику розвитку токсичних проявів вітаміну - Ретинол, головний компонент вітаміну А, подібно етанолу є алкоголем. Ці два спирту можуть взаємодіяти, конкуруючи один з одним за ті ж або подібні ферментативні шляху.

''Легкі''наркотики в Росії залишаться поза законом

''Легкі''наркотики в Росії залишаться поза законом - 'Легкі' наркотики в Росії не будуть легалізовані, повідомляє 'Інтерфакс' з посиланням на заступника директора Федеральної служби РФ з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) генерал-лейтенанта Олександра Федорова. 'Коли ставлять питання про легалізацію так званих легких наркотиків, це викликає подив', - сказав Федоров журналістам у Москві в понеділок.

Алкоголіків будуть лікувати галюциногенами

Алкоголіків будуть лікувати галюциногенами - Американські вчені виявили, що галюциногенний препарат ібогаін, який використовували в клінічній практиці в 1960-х роках, може бути використаний як засіб для лікування алкогольної залежності. Щоправда, поки що не зрозуміло, чи виправдає його висока ефективність можливі побічні ефекти.

Більше 10.000 дітей на Далекому Сході

Більше 10.000 дітей на Далекому Сході - хронічні алкоголіки - Більше 10.000 дітей Далекого Сходу офіційно зареєстровані як хронічні алкоголіки. Ця цифра набагато більше показника середньої смуги Росії: Далекосхідний федеральний округ посідає друге місце за кількістю хронічних алкоголіків.

Держнаркоконтроль залишить наркоманів без одноразових шприців

Держнаркоконтроль залишить наркоманів без одноразових шприців - Держнаркоконтроль РФ має намір закрити програми з роздачі наркоманам одноразових шприців, пише газета 'Час новин'. Відомство вже направило відповідний лист в деякі регіони. У листі, зокрема, говориться, що акції із заміни шприців на нові є відкритою пропагандою наркотиків. А тому щодо причетних до подібних заходів осіб 'в найближчому майбутньому почнуть прийматися заходи адміністративного та кримінального характеру'.

У Югре стартував місячник з профілактики зловживання алкоголем

У Югре стартував місячник з профілактики зловживання алкоголем - 1 березня в Югрі стартував місячник «Життя прекрасне без алкоголю», який триватиме до 1 квітня 2010 року.

Іспанія випробує анти-кокаїнову вакцину

Іспанія випробує анти-кокаїнову вакцину - Іспанські дослідники, чия країна має найвищий рівень споживання кокаїну в Європейському Союзі, в наступному році приступають до випробування вакцини, яка, як вони сподіваються, допоможе наркоманам позбутися їхніх пристрасті до цього наркотика.

У Канаді по сигаретам вдарили 'рекламою жахів'

У Канаді по сигаретам вдарили 'рекламою жахів' - Як заявили канадські влади, розпочата ними в минулому році кампанія по боротьбі з курінням, заснована на передачі негативних зорових відчуттів кожному, хто купує пачку сигарет, виявилася цілком успішною. У ході цієї кампанії на сигаретні пачки наклеювалися спеціальні 'картинки', що зображують ті 'жахи', які чекають любителів зробити затяжку-другу за чашкою кави або покурити в колі друзів ...

Алкоголізм погіршує якість сну навіть після лікування залежності

Алкоголізм погіршує якість сну навіть після лікування залежності - Хронічний алкоголізм негативно позначається на сні навіть після тривалого періоду утримання від вживання спиртних напоїв, і характер цього ефекту аналогічний як у чоловіків, так і жінок.

Вчені вивчають магію грибів-галюциногенів

Вчені вивчають магію грибів-галюциногенів - «Чарівні гриби», до яких індійці і хіппі вдавалися для розширення меж свідомості, надають містичне дію на більшість людей.

Головна небезпека куріння «травички»

Головна небезпека куріння «травички» - Вживання марихуани збільшує ризик розвитку залежності від важких наркотиків поза всяким зв'язком з психологічними особливостями індивіда. До таких висновків прийшли дослідники з Медичної школи Маунт Синай (Нью-Йорк) в результаті експериментів з лабораторними щурами.

Алкоголь - страшніше воєн і терактів

Алкоголь - страшніше воєн і терактів - Надмірне споживання алкоголю стоїть у ряду причин смертності населення в США на третьому місці - після куріння і неправильного харчування. Щорічно зловживання алкоголем призводить до загибелі 75.000 американців.

Розроблено новий засіб для боротьби з алкогольною залежністю

Розроблено новий засіб для боротьби з алкогольною залежністю - Фармацевтична корпорація Alkermes завершила третій етап клінічних випробувань нового засобу для боротьби з алкогольною залежністю. Створений нею препарат вівітрекс представляє собою модіцірованную версію нолтразона, який повсюдно застосовують для лікування хронічних наркоманії і алкоголізму.

Прихована загроза: растамани за кермом і в ліжку

Прихована загроза: растамани за кермом і в ліжку - З деяких пір Британський уряд стало подумувати про те, щоб перевести каннабіс з усіма його похідними з класу В у клас С за рівнем шкоди, що завдається організму людини.

Медики знову нагадують, що багато пити шкідливо. Особливо жінкам ...

Медики знову нагадують, що багато пити шкідливо. Особливо жінкам ... - Фахівці з серцевих захворювань в черговий раз попереджають громадян про небезпеку зловживання алкоголем в різдвяні свята. Британська Асоціація з попередження інсультів стверджує, що особливої небезпеки піддають себе жінки, що зловживають питвом. Та й у чоловіків ситуація не набагато краще - ті, хто за раз 'беруть на груди' більше двох з половиною пінт пива (близько 1,5 л) або півпляшки вина, вдвічі збільшують шанс заробити інсульт. R

Мінздоровсоцрозвитку РФ запропонувало заборонити курильні суміші

Мінздоровсоцрозвитку РФ запропонувало заборонити курильні суміші - Мінздоровсоцрозвитку РФ підготувало і направило на узгодження проект постанови Уряду РФ 'Про внесення змін до деяких постанов Уряду РФ з питань, пов'язаних з обігом наркотичних засобів'. Цей документ передбачає заборону реалізації курильних сумішей, що містять наркотичні речовини.

Позбувшись від проблеми недосипання, можна позбавитися від тютюнової залежності

Позбувшись від проблеми недосипання, можна позбавитися від тютюнової залежності - Згідно з результатами недавнього дослідження, завзяті курці відчувають втому після пробудження і не здатні спати міцно протягом всієї ночі. Неспокійний сон, як стверджують дослідники, є ще однією негативною стороною куріння, яка руйнує людський організм.

Досвід організації легального обігу наркотичних засобів та психотропних препаратів ВАТ «ІнтерХім» вивчали правоохоронні органи трьох країн

Досвід організації легального обігу наркотичних засобів та психотропних препаратів ВАТ «ІнтерХім» вивчали правоохоронні органи трьох країн - 23 листопада 2006 р. в конфернц-залі ВАТ «ІнтерХім», провідного вітчизняного розробника і виробника психотропних лікарських засобів, пройшла робоча зустріч керівників служб по боротьбі з незаконним обігом наркотиків України, Румунії та Молдови.

Ліки від кашлю зменшує пристрасть до кокаїну

Ліки від кашлю зменшує пристрасть до кокаїну - Лікарський препарат N-ацетилцистеїн може зменшувати тягу до кокаїну, що виникає внаслідок наркотичної залежності, встановили вчені з медичного Університету Південної Кароліни. R Результати дослідження були представлені на щорічній конференції американської Колегії нейропсіхофармакологіі.

Надія є

Надія є - Середня тривалість життя наркомана - 4-5 років. Щороку споживання наркотиків забирає 20-25% життя. Кожен наркоман витрачає за рік на наркотики у середньому $ 12 000 - 18 000. Це статистика. R

Шанс зцілення від наркоманії

Шанс зцілення від наркоманії - Незважаючи на незліченну кількість центрів по лікуванню і реабілітації наркохворих, офіційна медицина змушена була визнати, що специфічною особливістю клініки наркоманії, є принципове відсутність можливості одужання, це виявляється і з доповіді міністра охорони здоров'я РФ Ю. Шевченка, зробленого ним на засіданні урядової комісії з протидії зловживання наркотичними засобами та їх незаконному обігу, ще в серпні 2002 року і з робіт цілого ряду фахівців у цій галузі НДІ наркології.

Хірурги підсаджуються на опіати в операційній

Хірурги підсаджуються на опіати в операційній - Чи можуть дрібні частинки анестетиків, що циркулюють у повітрі операційної палати, якимось чином перетворювати лікарів на наркоманів?

Про похмілля скоро можна буде забути

Про похмілля скоро можна буде забути - Гарна новина для тих, хто« після вчорашнього »прокидається з хворою головою. Одна з австралійських фірм оголосила про створення ефективного засобу від похмілля.

Людина, який кинув пити, може стати жертвою важкої багатомісячної безсоння

Людина, який кинув пити, може стати жертвою важкої багатомісячної безсоння - Одна з додаткових труднощів при лікуванні алкоголізму пов'язана з тим, що алкоголь допомагає алкоголікам засипати. Тому людина, що кинула пити, може стати жертвою важкої багатомісячної безсоння. До такого висновку прийшов дослідник проблем алкоголізму д-р Дуейн Годвін з ун-ту Уейк-Форест в штаті Північна Кароліна.

Британська влада заявили про намір внести марихуану до списку небезпечних наркотиків, посиливши кримінальні покарання за її зберігання та розповсюдження

Британська влада заявили про намір внести марихуану до списку небезпечних наркотиків, посиливши кримінальні покарання за її зберігання та розповсюдження - Про це заявила міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт. За словами Сміт, уряд упевнений в необхідності цього кроку, не дивлячись на висновок експертної комісії, що не знайшла будь-яких підстав для перегляду ставлення до каннабісу та його похідних.

Росію захлиснула''героїнова пандемія''

Росію захлиснула''героїнова пандемія''- Росія зіткнулася з 'героїнової пандемією', вважає директор Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків Віктор Іванов. 'У нас є всі підстави говорить про' героїнової пандемії '.

Заступник міністра внутрішніх справ Росії виступає за примусове лікування наркоманів

Заступник міністра внутрішніх справ Росії виступає за примусове лікування наркоманів - На прес-конференції у вівторок, 11 червня, заступник голови МВС РФ заявив, що відносно наркоманів 'репресії і байдужість неприпустимі '. МВС, за його словами, не вітає акції, що проводяться різними благодійними організаціями з роздачі шприців, так як, згідно із законом, 'вживати наркотики заборонено'.R

Як уберегти дитину від наркотиків

Як уберегти дитину від наркотиків - Ми пропонуємо рекомендації, які дає американська громадська організація 'Батьки проти наркотиків' Parents. The Anti-Drug.

Замісна терапія метадоном не буде застосовуватися для лікування наркозалежних громадян в Росії

Замісна терапія метадоном не буде застосовуватися для лікування наркозалежних громадян в Росії - За його словами, цей спосіб позбавлення від героїнової залежності неприйнятний для Росії. 'Якщо б ми впровадили метадонову терапію, то ми б легалізували обіг наркотиків', - вважає глава Росспоживнагляду.

Попереджувальна ломка

Попереджувальна ломка - Приватні наркологічні клініки найближчим часом піддадуться масовим перевірок. З проханням посилити контроль за їх діяльністю звернувся нещодавно до керівників російських регіонів міністр охорони здоров'я Юрій Шевченко.

Чверть населення Росії виявилася непитущими

Чверть населення Росії виявилася непитущими - Кожен четвертий житель Росії не вживає алкогольні напої. До такого висновку прийшли фахівці Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД). Результати проведеного ними опитування опубліковані прес-службою центру.

В Америці молодь п'є, в Росії - колеться

В Америці молодь п'є, в Росії - колеться - Згідно з оприлюдненими 26 лютого даними доповіді, підготовленої вченими Колумбійського університету США (Нью-Йорк), майже третина американських старшокласників як мінімум раз на місяць вживає міцні спиртні напої. У загальній сукупності школярі та підлітки вживають майже 25% всієї алкогольної продукції, причому вживання алкоголю поширене не тільки серед американських юнаків, але також і дівчат.

Екстазі сильніше шкодить жінкам

Екстазі сильніше шкодить жінкам - Як показують результати останнього дослідження голландських учених, екстазі завдає більше шкоди головному мозку жінок.

В бокалі шампанського

В бокалі шампанського - 250 мільйонів бульбашок, і вони кружляють голову ... - Шампанське - традиційний новорічний напій - дійсно 'вдаряє в голову' набагато швидше інших алкогольних напоїв. Такий висновок зробили британські вчені на підставі проведеного дослідження.

Головний підлітковий нарколог Москви Олег Зиков не вірить офіційній статистиці про зростання кількості наркозалежних

Головний підлітковий нарколог Москви Олег Зиков не вірить офіційній статистиці про зростання кількості наркозалежних - 'Останні кілька років у молодіжній субкультурі падає інтерес до споживання наркотиків, але різко зростає - до споживання алкоголю ', - заявив, виступаючи сьогодні на парламентських слуханнях' Проблеми кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин 'головний нарколог Москви підлітковий, президент фонду' Ні алкоголізму і наркоманії 'Олег Зиков.

The Prodigy: що для любителів - кайф, для мишей - смерть

The Prodigy: що для любителів - кайф, для мишей - смерть - Проводячи дослідження по впливу наркотиків групи метамфітаміна на живі організми, вчені провели ряд експериментів, метою яких було з'ясувати, яким чином впливає на засвоєння наркотиків музика.

Вирок за діагнозом

Вирок за діагнозом - Відразу два міністерства ратують сьогодні за повернення практики примусового лікування хворих на наркоманію. Про союз 'гуманного' МОЗ і 'репресивного' МВС заявив днями в Держдумі міністр охорони здоров'я Юрій Шевченко. За його словами, останнім часом медики відзначають значне зниження кількості бажаючих позбутися від залежності - в Росії простоюють без користі не менше 50 днів на рік близько 28 тисяч ліжок в наркологічних клініках і диспансерах.

Вживання екстезі призводить до зниження пам'яті

Вживання екстезі призводить до зниження пам'яті - Наркотик MDMA (3,4-метілендіоксиметамфетамін), більш відомий як екстазі, дозволений в багатьох країнах світу через свою відносно невеликий небезпеки для людського організму - будучи слабким психостимуляторів, він не викликає такого звикання, як героїн і його побратими. Але, виявляється, навіть екстазі може зробити здорової людини недоумкуватих.

відвикнути від героїну можна за допомогою отрути

відвикнути від героїну можна за допомогою отрути - Канадські вчені розробляють новий спосіб рятування від наркотичної залежності. Препарат оснований на дії смертельної отрути риби фугу, який, виявляється, може зняти залежність від героїну. Мабуть, вчені керуються старої істиною, що клин клином вибивають.

У Росії розпочато випуск дешевих тест-смужок для виявлення наркотиків

У Росії розпочато випуск дешевих тест-смужок для виявлення наркотиків - Російська компанія «Медбіофарм» з Обнінська почала випуск дешевих тест-смужок для виявлення наркотичних речовин в сечі людини . Смужки призначені для виявлення амфетаміну, кокаїну, марихуани, морфіну і продуктів їх розкладу.

Кокаїн не вбиває, вбиває спека в клубах

Кокаїн не вбиває, вбиває спека в клубах - Кокаїн, навіть у малих дозах, може призвести до смерті, якщо приймати його в жарку погоду або в нічних клубах при великому скупченні публіки . Дослідники виявили, що кокаїн підвищує температуру тіла, знижуючи кровотік шкіри, рівень потовиділення і сприйняття дії високих температур.

Кинути палити можуть далеко не всі

Кинути палити можуть далеко не всі - Мільйони людей намагаються кинути палити. Комусь вдається зробити це без особливих труднощів, а для кого-то процес розставання з сигаретами перетворюється в безглузду тортури. Виявляється, це розходження визначається не тільки характером людини і стажем куріння, але і його спадковістю. Так, американські дослідники виявили ген, різні форми якого обумовлюють різні варіанти протікання нікотинової залежності і «синдрому відміни».

В історії екстазі майже не виявилося правди

В історії екстазі майже не виявилося правди - Співробітники німецької фармацевтичної компанії Merck з'ясували, що загальноприйняті відомості про історію широко розповсюдженого препарату екстазі невірні. Про це повідомляє газета Guardian з посиланням на доповідь, опубліковану в журналі Addiction.

Вперше в СНД метадон застосують для лікування наркоманів в Киргизії

Вперше в СНД метадон застосують для лікування наркоманів в Киргизії - Вперше в Співдружності медики Киргизії мають намір застосувати в боротьбі з наркоманією метадон. Зараз у країні з усіх хворих на СНІД 90 відсотків захворювань зафіксовано у наркоманів. Примітно, що спочатку бурхливий сплеск захворювання зафіксовано був на півдні республіки - у 35 разів за рік.

Канада: марихуана з доставкою на дім

Канада: марихуана з доставкою додому - У Канаді з'явився веб-сайт, на легальних підставах пропонує продаж з доставкою додому марихуани людям, які її потребують за медичними показаннями, повідомляє CNN.

Вживання алкоголю в Росії в 2001 році зросла у півтора рази

Вживання алкоголю в Росії в 2001 році зросла у півтора рази - За даними МОЗ, за 2001 рік у Росії значно зросла вживання алкоголю - з 5,3 до 8 , 3 літри на людину. Як передає РІА 'Новости', такі цифри прозвучали у вівторок на Всеросійській нараді з проблем алкогольного ринку.

Памперси

Памперси - причина наркоманії? - Наркотики в школі - одна з найболючіших проблем. За даними досліджень, проведених співробітниками Санкт-Петербурзького інституту соціології РАН, майже 70% старшокласників пітерських шкіл пробували наркотики. З них 15% сидять на голці постійно. При цьому спостерігається стійка тенденція до омолодження наркоманів. Сьогодні знайомитися зі смертоносним зіллям діти починають у віці 11-12 років.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00