Алергологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Набряк Квінке

Набряк Квінке - Набряк Квінке (гігантська кропив'янка) - вид алергічної реакції, для якої характерно раптова поява набряку шкіри, підшкірної клітковини та слизових оболонок.

Вся правда про тополиним Пуха

Вся правда про тополиним Пуха - У Москві розпочалося щорічне навала тополиного пуху. Наскільки він небезпечний для здоров'я городян? Якої шкоди завдають тополі екології міста, і чим керувалися міські владу, у свій час обрали їх у якості основного дерева для масового озеленення житлових кварталів?

Харчова алергія в США набуває катастрофічних масштабів

Харчова алергія в США набуває катастрофічних масштабів - Приблизно 12 млн. американців страждають алергією на продукти, повідомляє агентство Washingtonpost. Керівник відділу алергії та імунології при медичному центрі університету Дьюка Уеслі Баркс (Wesley Burks) говорить, що до цих пір вчені не з'ясували причини стрімкого поширення алергії на продукти за останні 15 років.

Місце системних глюкокортикостероїдів в терапії бронхіальної астми

Місце системних глюкокортикостероїдів в терапії бронхіальної астми - Центральною ланкою в патогенезі бронхіальної астми (БА) є хронічне алергічне запалення нижніх дихальних шляхів. Ця обставина визначає вибір глюкокортикостероїдів (ГКС) у якості основних і найбільш ефективних лікарських засобів (ЛЗ), що застосовуються для базової (щоденної) терапії БА та лікування загострень цього захворювання.

Безпека авіапольотів: людський фактор

Безпека авіапольотів: людський фактор - 15 квітня в Бізнес-центрі ТПП Спілка журналістів Москви провів круглий стіл за участю ЗМІ на тему 'Безпека авіапольотів: людський фактор'

Значення атопії при рецидивуючій кропив'янці у дітей

Значення атопії при рецидивуючій кропив'янці у дітей - Значення атопії незаперечно при таких захворюваннях, як бронхіальна астма, алергічна ріносінусопатія, атопічний дерматит. У той же час про її ролі при рецидивуючій кропив'янці єдиної думки не існує. Уртикарний висипання можуть спостерігатися при різних соматичних та інфекційних процесах (колагенози і ієрсиніоз), глистових інвазіях.

У дитячих шампунях знайшли 15 алергенів

У дитячих шампунях знайшли 15 алергенів - Група іспанських хіміків з університету Сантьяго-де-Компостела знайшла в дитячій косметиці 15 потенційних алергенів. Причому 6 речовин виявилися у всіх проаналізованих зразках.

Атопічний дерматит у дітей: клініко-патогенетичні варіанти і сучасні можливості топічної імуномодулюючої терапії

Атопічний дерматит у дітей: клініко-патогенетичні варіанти і сучасні можливості топічної імуномодулюючої терапії - Атопічний дерматит - одна з найбільш частих і важких форм алергічного ураження шкіри. В основі атопічного дерматиту лежить особливість диференціювання Т-лімфоцитів-хелперів (Тх) зі зміною цитокінового профілю та розвитком хронічного IgE-залежного запалення шкіри

У жителів Австрії алергія на євро

У жителів Австрії алергія на євро - В Австрії почастішали випадки звернення за допомогою до лікарів-дерматологам службовців банків, що мають часте зіткнення з монетами євро і центами.R

Специфічна імунотерапія атопічних захворювань

Специфічна імунотерапія атопічних захворювань - Антігенспеціфіческая імунопрофілактика вперше описана А. М. Безредка, як стан, що розвивається у тварин шляхом повторних ін'єкцій поступово підвищуються сублетальних доз антигену; ним же запропоновано дробове введення чужорідної лікувальної сироватки, як спосіб зниження чутливості організму людини.

Хронічна рецидивуюча кропив'янка, проблеми діагностики та терапії.

Хронічна рецидивуюча кропив'янка, проблеми діагностики та терапії. - Кропив'янка становить не тільки важливу медичну, а й серйозну соціальну проблему у зв'язку з високою поширеністю, відсутністю уніфікованих підходів до діагностики та лікуванню, великими фінансовими витратами на терапію і реабілітацію, різким зниженням якості життя пацієнтів.

Атопічний дерматит. Новий підхід у терапії

Атопічний дерматит. Новий підхід у терапії - топічний імуномодулятор - В останні роки фахівці-алергологи постійно знайомляться з новими патогенетичними механізмами розвитку атопічних захворювань. Інтенсивні наукові дослідження в цій галузі призвели до створення нового напряму в протизапальної терапії бронхіальної астми та атопічного дерматиту (АД), заснованого на інгібуванні алергічного запалення за допомогою препаратів, що впливають на активність цитокінів, презентацію алергенів та активність T-лімфоцитів.

Терапія гострих алергічних станів на догоспітальному етапі

Терапія гострих алергічних станів на догоспітальному етапі - До гострих алергічних захворювань відносять анафілактичний шок, загострення (напад) бронхіальної астми, гострий стеноз гортані, набряк Квінке, кропив'янку, загострення алергічного кон'юнктивіту і /або алергічного риніту. Вважається, що алергічними захворюваннями страждає в середньому близько 10% населення земної кулі. Особливу тривогу викликають дані ННПО швидкої медичної допомоги, згідно з якими за останні 3 роки кількість викликів з приводу гострих алергічних захворювань в цілому по РФ зросла на 18%.

астму переможуть за допомогою випали зубів

астму переможуть за допомогою випали зубів - Таємницю бронхіальної астми відкриють за допомогою величезної колекції випали молочних зубів. Британські вчені вважають, що мінеральний склад зубів може розповісти багато про надходження мікроелементів в організм дитини під час внутрішньоутробного розвитку. Вони перевірять теорію, що на ризик виникнення астми впливає недолік заліза й селен.

Сучасні підходи до терапії атопічного дерматиту

Сучасні підходи до терапії атопічного дерматиту - Атопічний дерматит є широко поширеним захворюванням у дітей. Патогенетичну основу клінічних проявів атопічного дерматиту становить хронічне алергічне запалення шкіри, обумовлене впливом на сенсибілізованих організм дитини різних алергенів

Визначені 'ключові' клітини, що викликають астму

Визначені 'ключові' клітини, що викликають астму - Досліди, поставлені на мишах, підтверджують, що нові ліки, що діє на клітини, що вистилають верхні дихальні шляхи, допоможе зняти небезпечні симптоми астми .

Клінічна ефективність семпрекс у хворих на хронічну кропивницею

Клінічна ефективність семпрекс у хворих на хронічну кропивницею - Кропив'янка є поширеним захворюванням шкіри, яке характеризується виникненням на шкірі сверблячих пухирів, бледнеющіх при натисненні і представляють собою обмежений набряк сосочкового шару дерми. Особливістю кропив'янки є швидке виникнення пухирів і швидке їх дозвіл протягом 24 годин без формування вторинних елементів.

Бронхіальна астма пов'язана з ожирінням

Бронхіальна астма пов'язана з ожирінням - Американські вчені виявили зв'язок між астмою і ожирінням. На це відкриття їх наштовхнули нові дані про роботу одного з генів, відомого як RELM-b (резістінподобная молекула бета). Цей ген регулює синтез речовини, що відноситься до групи сполук, що викликають у мишей резистентність до інсуліну і ожиріння. Тепер виявили його зв'язок і з астмою.

Сучасні антигістамінну

Сучасні антигістамінну - як і раніше кошти першого вибору при алергіях - У боротьбі з алергіями прокладався нові шляхи. Зокрема, намагаються використовувати генну інженерію, щоб на основі даних про алергічному запаленні виробляти моноклональні антитіла. Однак сучасні антигістамінні препарати ще довго залишаться засобами першого вибору завдяки їх високій ефективності і щодо надійної безпеки.

Фізичні кропив'янки у дітей: принципи діагностики та лікування

Фізичні кропив'янки у дітей: принципи діагностики та лікування - Серед алергічних захворювань у дітей, при яких «органом-мішенню» патологічного процесу стають шкірні покриви, важливе місце займають кропив'янки. Це пов'язано з високою частотою їх зустрічальності [1], складністю диференціальної діагностики різних форм і, як наслідок, великими труднощами, що виникають при підборі терапії, яка часто виявляється малоефективною

Вчені розкрили механізм харчової алергії

Вчені розкрили механізм харчової алергії - Причина харчової алергії полягає в порушенні біохімічних зв'язків між клітинами імунної системи. Про це повідомили вчені з Інституту харчування Великобританії.

Лікування і профілактика ГКС-індукованого остеопорозу у хворих на бронхіальну астму

Лікування і профілактика ГКС-індукованого остеопорозу у хворих на бронхіальну астму - глюкокортикостероїди (ГКС) є основою базисної терапії бронхіальної астми (БА). В даний час для лікування в основному використовуються інгаляційні глюкокортикостероїди (ІГКС). У новій редакції GINA [1] оцінено можливість появи системних ускладнень, у тому числі ГКС-індукованого остеопорозу, на тлі терапії ІГКС.

Нудота вагітних - що ж робити?

Нудота вагітних - що ж робити? - Американський коледжу акушерів і гінекологів (ACOG) випустив нове керівництво для лікарів, в якому висвітлені питання поширеності, фактори ризику та практичні рекомендації з профілактики та лікуванню синдрому ранкової нудоти і блювання вагітних. Автори керівництва підкреслюють, що, незважаючи на відсутність достовірних даних про причини його виникнення вже зараз існують ефективні засоби профілактики та боротьби з цим неприємним «атрибутом» вагітних. R

Висока ефективність антигістамінних препаратів другого покоління

Висока ефективність антигістамінних препаратів другого покоління - Досвід широкого медичного застосування антигістамінних препаратів нового покоління не тільки підтвердив їх безпеку і терапевтичну ефективність, але і виявив важливі протиалергічні властивості.

Материнське молоко може сприяти алергізації грудних дітей

Материнське молоко може сприяти алергізації грудних дітей - У грудному молоці матерів страждають алергічними захворюваннями, знижений зміст деяких факторів забезпечують нормальне формування імунної системи.

Алергічний діатез

Алергічний діатез - алергічним діатезом (діатез ексудативно-катаральний)-аномалія конституції, що характеризується схильністю організму до алергічних, запальних захворювань. Дана аномалія конституції є досить поширеною. Виявляється зазвичай у віці 3-6 міс, тримається протягом 1 -2 років і у частини дітей в подальшому зникає.

У дітей, які страждають від депресії, частіше зустрічаються алергічні реакції

У дітей, які страждають від депресії, частіше зустрічаються алергічні реакції - Американські вчені з'ясували, що діти і підлітки з депресією і підвищеним відчуттям неспокою, а також іншими психічними порушеннями більш схильні до алергії.

Знайдений новий метод лікування сінної лихоманки

Знайдений новий метод лікування сінної лихоманки - Розроблений новий метод лікування сінної лихоманки, який надійно позбавляє від всіх її проявів всього за шість ін'єкцій впродовж шести тижнів. Це значний прорив в порівнянні із загальноприйнятим підходом, при якому жертвам алергії з року в рік роблять уколи, що не дають стійкого результату.

Перемога над атопічний дерматит

Перемога над атопічний дерматит - Лікарі новосибірського Інституту клінічної імунології розробили новий метод лікування одного з небезпечних алергічних захворювань - атопічного дерматиту. Терапія проводиться на клітинному рівні.

Поліноз у дітей

Поліноз у дітей - Поліноз (від лат. Pollen - пилок) - поразка дихальних шляхів, кон'юнктивальної оболонки, шкіри, нервової, травної систем та інших внутрішніх органів, обумовлене алергічним запаленням у тканинах внаслідок підвищеної чутливості до пилку рослин.

Генетично модифіковані продукти можуть бути причиною алергії

Генетично модифіковані продукти можуть бути причиною алергії - Квартал тому, проект створення генетично модифікованого гороху, що володіє стійкістю до шкідників припинений, так як в експерименті отримані дані про те, що цей овоч може викликати алергічні реакції в легенях у піддослідних тварин.

Лікарська алергія

Лікарська алергія - Лікарська алергія - лише один з видів ускладнень від прийому медикаментів. Найчастіше реакції на ліки носять характер непереносимості, передозування, побічних або вторинних реакцій, а також псевдоалергія. Істинна алергія на ліки становить лише 6-20% від всіх лікарських ускладнень. R

Сезонна алергія може зруйнувати стосунки

Сезонна алергія може зруйнувати стосунки - Майже половина людей, які страждають на сезонної алергією, в період появи симптомів відчуває дратівливість, яка позначається на їхніх особистих відносинах. За даними великого опитування, проведеного однією з фармацевтичних компаній, люди, що страждають цим видом алергії, часто проявляють менше ніжності у стосунках і навіть сваряться з партнером в період прояву симптомів.

Перспективи профілактики харчової алергії

Перспективи профілактики харчової алергії - Механізми розвитку харчової алергії викликають великий інтерес дослідників. При цьому залишається до кінця не з'ясованих, чому в нормі не виникає активний імунну відповідь проти безлічі харчових антигенів, щодня надходять у наш організм?

Антибактеріальний десенсибілізація у дорослих хворих на муковісцидоз

Антибактеріальний десенсибілізація у дорослих хворих на муковісцидоз - За даними австралійських учених Burrows JA, Toon M, Bell SC алергічні реакції до антибіотиків зустрічаються у 30% дорослих хворих на муковісцидоз. Перехресна гіперреактивність між бета-лактамними антибіотиками значно лімітує вибір препарату для лікування легеневого загострення. У цих випадках антибактеріальна десенсибілізація є безпечною і достатньо ефективною процедурою.

Лікуєте алергічні риніти у астматиків

Лікуєте алергічні риніти у астматиків - Алергічні риніти зустрічаються у 90% астматиків, а їх лікування на короткий час, але приносить довгостроковий успіх. На думку професора-імунолога доктора з університету Теннесі (США) Michael S. Blaiss лікування ринітів благотворно позначається на лікуванні хворих на астму, так як це не два окремих захворювання, а компоненти одного запального процес.

У Великобританії проведені перші успішні випробування на собаках вакцини проти харчової алергії

У Великобританії проведені перші успішні випробування на собаках вакцини проти харчової алергії - У Великобританії проведені перші успішні випробування на собаках вакцини проти харчової алергії. Після вакцинації піддослідні тварини стали в сто разів менше схильні до алергічних реакцій. R

Культ гігієни перетворив жителів країни в астматиків

Культ гігієни перетворив жителів країни в астматиків - Культ чистоти і гігієни перетворив Великобританію в країну астматиків, вважають британські медики. На сьогоднішній день астмою страждають близько 14% юних жителів Сполученого Королівства у віці від 2 до 15 років, серед дорослого населення це співвідношення становить 4%. R

Алергія на укуси комах не проходить з віком

Алергія на укуси комах не проходить з віком - Кожен шостий дитина, що страждає на алергію на укуси комах, зберігає цю особливість і в більш дорослому віці, повідомляє Reuters.

Антигістамінні засоби в лікуванні алергії

Антигістамінні засоби в лікуванні алергії - В даний час терміном 'алергія' позначають реакції підвищеної чутливості організму до речовин різної природи (антигени, алергени, гаптени). В їх основі лежить імунологічний механізм, і вони є високоспецифічні. Як показали дослідження за останні 30 років, поширеність алергічних захворювань повсюдно кожні 10 років подвоюється.

Алергія і замісна гормонотерапія

Алергія і замісна гормонотерапія - Відомо, що у відповідь на прийом деяких препаратів розвиваються алергічні реакції, а також виникають проблеми з верхнім відділом шлунково-кишкового тракту. Khatibi EA і соавт. вивчили цю проблему у жінок середнього віку, що отримували гормонотерапію залежно від їх гормонального статусу.

Харчова алергія буде переможена?

Харчова алергія буде переможена? - Британські вчені знайшли унікальний спосіб нейтралізувати в продуктах харчування протеїни, які викликають алергічні реакції. Це справжній науковий прорив, який зможе змінити життя мільйонів людей на планеті і скоротити смертність від алергії.

Завантаження дитини з домашніми тваринами в перший рік життя значно знижує ризик виникнення у малюка алергічних захворювань

Завантаження дитини з домашніми тваринами в перший рік життя значно знижує ризик виникнення у малюка алергічних захворювань - У ході дослідження, проведеного групою педіатрів, алергологів та імунологів з Медичного коледжу штату Джорджія було встановлено, що ймовірність виникнення алергії у дітей, які в перший рік життя тісно спілкувалися з двома або більше домашніми тваринами, на 75% менше, ніж у тих, хто був позбавлений такої приголомшливої можливості. Причому коли круг спілкування дитини обмежувався тільки одним тваринам, ніякого хоч скільки-небудь значущого ефекту виявити не вдалося.

Застосування антигістамінних препаратів: головне

Застосування антигістамінних препаратів: головне - не нашкодити - Важлива роль гістаміну в патогенезі більшості алергічних захворювань обумовлює широке використання антагоністів Н1-рецепторів гістаміну як протиалергічних засобів. Про сучасні підходи до вибору й особливості застосування цих препаратів розповідають завідуюча кафедрою клінічної алергології РМАПО проф. Людмила Олександрівна Горячкін та доц., Канд. мед. наук Олена Володимирівна ПЕРЕДКОВА.

Профілактика алергії і аллергодерматозов

Профілактика алергії і аллергодерматозов - Про ефективної профілактики будь-якого захворювання з упевненістю можна говорити тільки в тому випадку, коли точно відома причина хвороби. А причина хвороби стає відомою, коли ряд послідовних змін відстежується слідом за впровадженням відомого мікроорганізму в макроорганізм, коли хвороба відтворюється в експерименті та клініці, коли на достатній кількості спостережень простежується повне одужання хворого в результаті застосування етіотропного лікування.

Сучасні антигістамінні препарати в лікуванні алергічних захворювань

Сучасні антигістамінні препарати в лікуванні алергічних захворювань - ллергіческіе захворювання, зокрема, алергічний риніт, атопічна астма, хронічна ідіопатична кропив'янка, атопічний дерматит, відносяться до числа найбільш поширених патологічних станів у людини .

Будьте пильні: пилок полетіла

Будьте пильні: пилок полетіла - За спостереженнями фахівців, п'ята частина росіян страждає від алергії. Алергією прийнято називати прояв підвищеної чутливості організму на вплив факторів навколишнього середовища - алергенів. До них відносяться різні продукти харчування, будматеріали, хімічні речовини, деякі лікарські препарати, побутова пил, шерсть тварин і багато чого іншого. Найсильнішим алергеном вважається пилок квітучих рослин, що є причиною сезонного алергічного захворювання - полінозу. R

Аллергодерматози

Аллергодерматози - хвороби сучасної цивілізації - В даний час у світі відзначається неухильне зростання частоти і поширеності алергічних захворювань шкіри: атопічного дерматиту, контактного дерматиту, екземи, від яких у ряді країн страждає до 25% населення. Крім того, повсюдно спостерігається наростання тяжкості перебігу та торпідному аллергодерматозов до проведеної терапії.

Вагітність і алергія

Вагітність і алергія - У житті кожної жінки буває момент, коли вона відчуває себе найщасливішою людиною на землі. Це час, коли в її організмі починає зароджуватися інше життя. Маленький чоловічок, яким він буде, коли виросте, чи буде здоровим, ніж буде займатися? Але, перш за все її хвилює здоров'я майбутнього малюка. Як зберегти цей стан радості, сонячного світла в душі жінки? Що потрібно зробити, щоб виносити здорового маленького чоловічка, чи не вплинуть наші хвороби на нього, і що потрібно робити, щоб зменшити, наприклад, ризик виникнення у нього алергії?

Середземноморська дієта під час вагітності знижує ризик алергії у дитини

Середземноморська дієта під час вагітності знижує ризик алергії у дитини - За даними нового дослідження, діти, що народилися у жінок, які під час вагітності дотримувалися середземноморської дієти, рідше страждають на бронхіальну астмою та алергічними захворюваннями.

Глобальне потепління загрожує прискорити розповсюдження алергічних захворювань у світі

Глобальне потепління загрожує прискорити розповсюдження алергічних захворювань у світі - Глобальне потепління загрожує прискоренням темпу розповсюдження алергічних захворювань у світі. Наприклад, в США раннє настання весни цього року після незвичайно холодної зими призвело до істотного поглиблення алергенний обстановки, особливо на південно-сході.

Застосування аллергенспеціфіческой імунотерапії в лікуванні атопічних захворювань

Застосування аллергенспеціфіческой імунотерапії в лікуванні атопічних захворювань - Аллергенспеціфіческая імунотерапія (Асіта) - спосіб лікування атопічних захворювань, розвиток яких відбувається за участю IgE-опосередкованої алергічної реакції.

Анафілактичний шок

Анафілактичний шок - Анафілактичний шок - це стан різко підвищеної чутливості організму, який розвивається при повторному введенні чужорідних білків і сироваток, медикаментів, при укусі перетинчастокрилих. Одне з найбільш грізних і складних ускладнень лікарської алергії, закінчується приблизно в 10-20% випадків летально.

Алергія чи знову літо пора пити таблетки?

Алергія чи знову літо пора пити таблетки? - Так настало літо, скільки ж мук, ми всі переживаємо. Ми починаємо чхати, вже починаючи з середини весни. Начебто цей час має приносити нам радість, але, скільки горя ми випробували за всі роки життя.

Дієта мами під час вагітності може вплинути на алергію у дитини

Дієта мами під час вагітності може вплинути на алергію у дитини - Споживання великої кількості овочів і фруктів під час вагітності може знизити ризик народження дітей з певними видами алергії, показали результати дослідження, проведеного в Японії.

Лікування антибактеріальної алергії: досвід центру муковісцидозу з м. Палермо

Лікування антибактеріальної алергії: досвід центру муковісцидозу з м. Палермо - При муковісцидозі, через обмежену чутливості мікрофлори, іноді доводиться використовувати антибіотики, на які в пацієнта є виражена алергія. На думку MLFurnari з співавторами в таких випадках корисна десенсибілізація.

Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з алергією

Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з алергією - День був заснований ВООЗ у 2005 році. В останні десятиліття повсюдно у світі реєструється постійне зростання числа хворих на алергію. У цілому, за даними ВООЗ, у світі не менше 20 проц людей схильні алергії. Найбільш поширена ця хвороба в мегаполісах - тут ураженість захворюванням може становити від 30 до 60 проц населення. R

Алергія до кортикостероїдами при бронхіальній астмі

Алергія до кортикостероїдами при бронхіальній астмі - глюкокортикостероїди входять до групи лікарських препаратів, активно використовуються в лікуванні бронхіальної астми та інших алергічних захворювань. Однак, вони досить часто викликають моментальні анафілактичні реакції і алергію у подальшому. Учені вивчили поширеність алергії на кортикостероїди у пацієнтів з бронхіальною астмою, а також несприятливі ефекти, які властиві інгаляційним формам даної групи препаратів.

Діагностика та лікування алергічного риніту

Діагностика та лікування алергічного риніту - Алергічний риніт (АР) - це хронічне запальне захворювання, викликане lgE-опосередкованої реакцією, що розвивається в результаті попадання алергенів на слизову оболонку порожнини носа. АР проявляється чотирма основними симптомами: виділеннями з носа, утрудненням носового дихання, чханням і свербінням в порожнині носа.

Алергія: боротьба з''помилкової застудою''

Алергія: боротьба з''помилкової застудою''- Алергія - це підвищена чутливість організму до алергенів, тобто чужорідним речовин-антигенами. До алергічних захворювань відносяться алергічний риніт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, кропив'янка тощо Все частіше фахівцям доводиться стикатися з лікарської, харчової та інсектної (анафілактичний шок від укусу комах) алергією. Нерідко зустрічається поєднання декількох алергічних захворювань у одного пацієнта.

Лікування алергії можна проводити без уколів

Лікування алергії можна проводити без уколів - сублінгвальна імунотерапія (злити) - вигідна альтернатива звичайним методам імунотерапії, застосовуваним при лікуванні респіраторної алергії у дорослих і дітей. При такому щадному методі лікування немає необхідності проведення ін'єкційного введення алергену, який в даному випадку призначається під язик пацієнта.

Атопічний дерматит, нейродерміт або

Атопічний дерматит, нейродерміт або - Для характеристики шкірного ураження у вигляді папульозний-везікуальних висипань, гіперемії, інфільтрації, сухості, лущення, ліхеніфікаціі частіше використовуються терміни «атопічний дерматит» і «нейродерміт». За клінічним перебігом атопічний дерматит підрозділяють на обмежений і дифузний. Для атопічного дерматиту обмеженого характеру типова область локалізації - потилиця, задня поверхня шиї, ліктьові і підколінні згини, передпліччя, внутрішня поверхня стегон. При обмеженому атопічному дерматиті буває один-два, рідше кілька вогнищ ураження. Захворювання супроводжується сухими висипаннями, мокнути не характерно.

перехресно-реагують алергени

перехресно-реагують алергени - перехресно-реагують алергенами називають алергенні молекули близькі за своїм складом і будовою, але мають різний джерело походження, наприклад алерген пилку берези і алерген яблука.

Клінічні випробування нового протиалергічну аерозолю

Клінічні випробування нового протиалергічну аерозолю - Як повідомляє мережеве інформаційне агентство Ananova, в Англії проходять клінічні випробування нового протиалергічну аерозолю. До складу цих ліків входить хітин, виділений з панцирів креветок, який має здатність блокувати початкові стадії алергічних реакцій.

Чоловіча сперма вбиває ... жінок

Чоловіча сперма вбиває ... жінок - Алергія на чоловічу сперму - досить рідке, але досить серйозне захворювання. 25-тирічна громадянка Румунії Христина Думітру померла в госпіталі, куди її привіз власний чоловік. Причина смерті - алергія на протеїн, що міститься в насінній рідині.

Небезпечна парочка

Небезпечна парочка - бронхіальна астма і харчова алергія - Як повідомляє Reuters Health, Jul 11, харчова алергія, особливо до арахісовим горіхів є важливим чинником ризику для важкої, що представляє загрозу для життя бронхіальної астми.

Свобода від алергії

Свобода від алергії - Восени і взимку в аптеку приходять в основному пацієнти з нежиттю і кашлем. І це не дивує - холодна погода має в своєму розпорядженні до простуди. Теплі весняні деньки повинні були б різко скоротити потік чхати і кашляти відвідувачів. Але не тут-то було. Знову в аптеці чути скарги на ті ж симптоми. Тільки причина інша - алергія.

Сучасні уявлення про патогенез і принципи терапії кропивниці та ангіоневротичний набряк Квінке

Сучасні уявлення про патогенез і принципи терапії кропивниці та ангіоневротичний набряк Квінке - Аллергодерматози, або алергічні захворювання шкіри, являють собою одну з найбільш поширених форм аллергопатология. У структурі алергічних захворювань шкіри у дітей перше місце займає атопічний дерматит, у дорослих - кропив'янка та ангіоневротичний набряк Квінке.

Бджолиний укус

Бджолиний укус - Літо - пора непередбачених маленьких НП. 'Оса! '- І ось вже ридаючих малюк простягає вам розпухають на очах руку. Швидше за роботу!

Пліснява

Пліснява - невидимий ворог алергіків - Весна - важкий період для людей, які страждають на сезонної алергією. Під час цвітіння небезпечних рослин лікарі рекомендують алергікам рідше виходити на вулицю. R Але сидіння вдома не врятує від алергії, якщо в кімнатному повітрі літає пил і частинки епідермісу тварин. Ці домашні алергени також можуть викликати чхання, свербіж і запалення очей.

Нова зброя проти алергії і астми

Нова зброя проти алергії і астми - Учені Університету Джона Хопкінса та їх колеги розробили вкриті молекулами цукру полімерні нитки, які селективно знищують клітини, що запускають розвиток алергічних реакцій і нападів астми. Їхня робота - значний крок до створення лікарських препаратів для боротьби з цими часто смертельно небезпечними станами з новим механізмом дії.

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма - Бронхіальна астма - хронічне запальне захворювання бронхів, що характеризується задишкою з утрудненим видихом, приступами задухи, сухого болючого кашлю. Прічной бронхіальної астми є алергічне запалення бронхів, яке розвивається при контакті з алергенами.

Розроблено вакцина проти алергії на пилових кліщів

Розроблено вакцина проти алергії на пилових кліщів - Швейцарські вчені заявили про успішне завершення випробувань першої ДНК-вакцини від алергії на пилових кліщів. В ході клінічних випробувань ін'єкції нового препарату призвели до значного поліпшення стану пацієнтів, які страждають на астму і сінної лихоманкою.

До 2015 р. половина мешканців Європи буде піддана алергії

До 2015 р. половина мешканців Європи буде піддана алергії - Вчені висловлюють цілком науково обгрунтований прогноз: до 2015 року половина всіх жителів Європи буде охоплена цією епідемією, страждаючи тієї чи іншою формою алергії.

Аллергодерматози

Аллергодерматози - хвороби цивілізації - В даний час у світі відзначається неухильне зростання частоти і поширеності алергічних захворювань шкіри: атопічного дерматиту, контактного дерматиту, екземи, від яких у ряді країн страждає до 25% населення. Крім того, повсюдно спостерігається наростання тяжкості перебігу та торпідному аллергодерматозов до проведеної терапії.

Строгий екологічний контроль житла під час вагітності запобігає алергію у дитини

Строгий екологічний контроль житла під час вагітності запобігає алергію у дитини - Американські вчені вирішили з'ясувати, наскільки заходи по екологічному контролю житла здатні запобігти астму.

Алергічні реакції на отруту перетинчастокрилих комах

Алергічні реакції на отруту перетинчастокрилих комах - Важкі алергічні реакції на отруту жалких комах, які можуть призвести до летального результату, відомі давно, проте тільки в 1914 р. було висловлено припущення, а в 1930 доведено, що в основі таких реакцій лежать алергічні механізми.

Собака захистить від алергії

Собака захистить від алергії - Дослідження Університету Цинциннаті показало, що немовлята, які живуть в сім'ї, яка тримає кілька собак, рідше страждають алергіями і респіраторними захворюваннями в перший рік життя.

Одне яблуко в день під час вагітності в майбутньому убереже дитину від алергії і астми

Одне яблуко в день під час вагітності в майбутньому убереже дитину від алергії і астми - Яблука, споживані під час вагітності, здатні в майбутньому захистити дитину від потенційної ймовірності розвитку астми та алергії. Лікарі проаналізували материнське харчування і здоров'я понад тисячі малюків від їх народження до п'ятирічного віку.

Латексна алергія та її профілактика

Латексна алергія та її профілактика - В останні десять років в зарубіжній пресі все частіше з'являються повідомлення про поширеність алергічних захворювань, викликаних контактом з латексом. Однією з причин різкого збільшення числа випадків алергії до латексу є широке використання латексних рукавичок серед медичних працівників у зв'язку з небезпекою зараження через кров вірусним гепатитом, ВІЛ-інфекцією, а також для захисту шкіри рук від ушкодження хімічними агентами.

Клініка і лікування полінозу

Клініка і лікування полінозу - Поліноз (пилкова алергія, сінна лихоманка, застаріла назва - річний катар Сходу) - класичне алергічне захворювання, в основі якого лежить алергічна реакція негайного типу. Захворювання характеризується гострим алергічним запаленням слизових оболонок дихальних шляхів, очей, шкіри. Рідше в процес втягуються травна, серцево-судинна, сечостатева, нервова системи.

Головні винуватці дитячої астми

Головні винуватці дитячої астми - щури - Одним з найбільш небезпечних для здоров'я дітей, схильних до розвитку бронхіальної астми, чинників є гризуни (особливо щури), які мешкають в будинках людей. Про це заявили співробітники Університету Джона Хопкінса (Балтімор).

Діти, стережіться ківі

Діти, стережіться ківі - За даними нового дослідження, діти, які їдять ківі, піддаються ризику гострих алергічних реакцій аж до колапсу.

Алергічний риніт

Алергічний риніт - Страждаючі від нежиті найчастіше причиною своєї хвороби вважають застуду. І навіть не здогадуються, що своїм нездужанням вони можуть бути зобов'язані алергії.

Алергіки в сезон застуд

Алергіки в сезон застуд - Чим відрізняється простудилися алергіки від свого чхає колеги, не страждає алергією? Тим, що він може з чистою совістю брати лікарняний при перших ознаках нежитю - впоратися з застудою швидко і просто йому навряд чи вдасться. Хоча є способи, що допомагають пережити цю напасть з найменшими втратами часу і сил. R

Алергія на косметику

Алергія на косметику - Уникнути алергії на косметичні засоби можна, якщо бути обережною і, що найголовніше, не зловживати даним видом продукції.

Харчова алергія: проблеми діагностики і терапії

Харчова алергія: проблеми діагностики і терапії - Харчова алергія характеризується підвищеною чутливістю організму до харчових продуктів і розвитком клінічних симптомів непереносимості їжі, опосередкованих участю реакцій імунної системи.

Ялинки небезпечні для здоров'я

Ялинки небезпечні для здоров'я - Американські фахівці ізКолледжа алергії, астми та імунології провели дослідження, присвячені впливу новорічних ялинок на організм людини. Виявилося, що в замкнутому просторі речовини, які виділяють ялинки, можуть бути надзвичайно небезпечні для алергіків.

Алергічна реакція на квіти

Алергічна реакція на квіти - Особливу важливість мають для жінки квіти, отримані в пологовому будинку. При виборі цього букета потрібно враховувати не тільки смак молодої мами, а й такі важливі фактори, як її самопочуття і схильність до алергії. R

Звернення до вчених всіх країн

Звернення до вчених всіх країн - Звернення до вчених всіх країн: медикам, біологам, паразитологів, акарологам, зоологам, ветеринарам, інфекціоністам, епідеміологам, аграрники!

Весняна алергія: життя продовжується

Весняна алергія: життя триває - З кожним роком зростає кількість людей, які не радіють приходу весни, тому що це прекрасна пора року означає, що вони впродовж тривалого часу будуть ходити з опухлими червоними очима і закладеним носом, періодичних чхаючи і чухаючись.

Воші і бронхіальна астма: що спільного?

Воші і бронхіальна астма: що спільного? - Вчені з Ноттінгемського університету (Велика Британія) встановили, що імунна система мишей, заражених вошами, реагує на алергени спокійніше, ніж у мишей, вільних від паразитів.

У продаж надійшли не викликають алергії кішки

У продаж надійшли не викликають алергії кішки - У США розпочато вільний продаж кішок, що не викликають алергію, передає BBC. Гіпоалергенні тварини є продуктом селекції - штучного відбору - і виробляються біотехнологічною компанією Allerca , розташованої в Сан-Дієго. Ціна одного кошеняти - 3950 доларів. Тварини розповсюджуються під торговою маркою Allerca GD.

У світі наростає епідемія алергічних захворювань у дітей

У світі наростає епідемія алергічних захворювань у дітей - За останні 10 років поширеність алергічних захворювань серед дітей повсюдно збільшилася. Про це свідчать результати міжнародного дослідження за участю майже півмільйона дітей, опублікованого в журналі Lancet. R

Небезпечна ускладнення пірсингу - нікелева алергія

Небезпечна ускладнення пірсингу - нікелева алергія - нікелева алергія - найбільш поширена контактна алергія в Північній Америці. Алергія до нікелю виникає при використанні нікельованих оправ окулярів, корпусів наручних годин і блискавок на одязі. Нікелева алергія є проблемою і для людей, які вдаються до пірсингу.

Алергія наступає: більше 40% росіян страждають харчовою алергією

Алергія наступає: більше 40% росіян страждають харчовою алергією - В даний час в опитуванні взяло участь понад 580 відвідувачів MedLinks.Ru. Респондентам було поставлено питання: 'Чи є у Вас харчова алергія?' і запропоновано варіанти відповідей: 'є'; 'думаю, що є'; 'не знаю'; 'скоріш за все, ні'; 'ні'; 'мені все одно'; 'а що таке харчова алергія?'.

Алергія з різних точок зору

Алергія з різних точок зору - Алергія - стан підвищеної чутливості організму, по відношенню до певного речовини або речовин (алергенів), який розвивається при повторному впливі цих речовин. Фізіологічний механізм алергії полягає в утворенні в організмі антитіл, що призводить до зниження або підвищення його чутливості. Алергія проявляється сильним подразненням слизових оболонок, шкірними сипямі, загальним нездужанням. Алергія лежить в основі розвитку такого важкого захворювання, як бронхіальна астма. На причини появи алергії і на способи позбавлення від неї є багато поглядів, з якими ми і пропонуємо вам познайомиться. R

Методичні рекомендації з надання невідкладної допомоги при розвитку алергічних реакцій

Методичні рекомендації з надання невідкладної допомоги при розвитку алергічних реакцій - Неухильне збільшення обсягів медичної допомоги в лікувально-профілактичних установах приватної системи охорони здоров'я супроводжується зрослими вимогами до ефективності лікувальних та діагностичних заходів . При цьому, на перший план виходять питання найсуворішого дотримання умов, що забезпечують їх безпеку.

Увага! Продукти домашньої хімії провокують розвиток астми у дітей

Увага! Продукти домашньої хімії провокують розвиток астми у дітей - Австралійські вчені встановили, що вплив в ранньому віці речовин, які застосовуються в домашньому господарстві як чистячі засоби може істотно підвищити ризик розвитку астми.

Алергічний риніт

Алергічний риніт - Алергічний риніт (АР) - це захворювання, яке характеризується IgE-опосередкованим запаленням, що розвивається в результаті попадання алергенів на слизову оболонку носа, і проявляється сверблячкою, чханням, закладеністю носа і виділеннями з нього

Як виростити сад дружній для «астматика»?

Як виростити сад дружній для «астматика»? - У тому випадку, якщо Ви страждаєте на бронхіальну астму, власний сад може стати для Вас небезпечним місцем провокуючим напад. Основною причиною нападу є спори цвілевих грибів і пилок рослин. У типовому саду та парку в достатку знаходяться «чоловічі» дерева і чагарники, які виробляють пилок провокують астматичний напад.

Встановлено зв'язок між ожирінням та астмою

Встановлено зв'язок між ожирінням та астмою - На конференції, присвяченій 60 річному ювілею Американської академії алергії, астми і Імунології була представлена доповідь доктора Марка Розенберга, в якому узагальнено результати досліджень доводять генетичну близькість між астмою та ожирінням.

Алерген-специфічна імунотерапія

Алерген-специфічна Імунотерапія - основний метод лікування алергічних захворювань - Алерген-специфічна імунотерапія (Асіта) - метод лікування атопічних захворювань, пов'язаних з IgE-опосередкованим механізмом алергії (алергічний рінокон'юнктівіт сезонного і цілорічного течії, атопічна бронхіальна астма, анафілактичні реакції на отруту жалких комах). Метод полягає у введенні в організм пацієнта зростаючих доз того алергену, до якого виявлена підвищена чутливість і який відповідальний за клінічні прояви захворювання у даного хворого.

Аллегротропіни

Аллегротропіни - препарати нового покоління для специфічної імунотерапії - Одним з важливих результатів фундаментальних досліджень в клінічній алергології та імунології є створення принципово нових лікарських та імуномодулюючих засобів, діагностичних препаратів і вакцин.

Домашній пил захищає дітей від алергії?

Домашній пил захищає дітей від алергії? - Ендотоксин, речовина, що входить до складу мембрани грам-негативних бактерій, знижує захворюваність алергічними захворюваннями у дітей молодше 3 років. Грам-негативні бактерії часто викликають хвороби. Ендотоксин вивільняється, коли бактерія гине, він часто зустрічається у складі звичайної домашньої пилу.

Принципи патогенетичної терапії атопічного дерматиту

Принципи патогенетичної терапії атопічного дерматиту - У розвинених країнах 15-35% населення страждає на алергічні хвороби [1], що представляє велику соціальну і економічну проблему. Неухильне зростання захворюваності алергією зв'язаний з багатьма факторами: екологічне неблагополуччя, соціальними й сімейними стресами, несприятливими умовами життя, неправильним харчуванням, поширенням шкідливих звичок і т. д. Серед великої різноманітності алергічних захворювань атопічний дерматит (АД) займає друге місце після бронхіальної астми та алергічного риніту.

Елідел

Елідел - сучасна альтернатива зовнішнім кортикостероїдами в терапії атопічного дерматиту - Актуальність ефективного лікування алергічних захворювань шкіри обумовлена їх повсюдною присутністю, яка за останні десятиліття постійно зростає у всіх країнах. Атопічний дерматит (АТД) займає серед них перше місце.

Кропив'янка

Кропив'янка - Кропив'янка - алергічна реакція негайного типу, що викликається різноманітними ендогенними (внутрішніми) і екзогенними (зовнішніми) факторами. Є дуже поширеним захворюванням - напевно кожен третій людина перенесла його хоча б однократно. Серед алергічних станів - займає друге місце після бронхіальної астми і може виникати в будь-якому віці.

Яслі рятують від алергії в старшому віці

Яслі рятують від алергії в старшому віці - Виявлено, що діти, які відвідують ясла, хворіють нежиттю або вушні інфекції частіше за своїх «домашніх» однолітків, проте, це може згодом захистити їх від алергії. Ето підтверджують і інші дослідження, в результаті яких було виявлено, що рідкісні контакти з бактеріями і вірусами в дитинстві призводять до підвищеного ризику алергічних реакцій в більш старшому віці.

Кожен третій землянин страждає алергією

Кожен третій землянин страждає алергією - Кожна третя людина на Землі страждає тією або іншою формою алергії. Кількість таких хворих з кожним десятиліттям подвоюється. Про це розповіли в московському представництві Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Алергічний риніт

Алергічний риніт - Алергічний риніт (АР) - алергічне запалення слизової оболонки порожнини носа, що характеризується наступними симптомами (один або більше): ринорея, закладеністю, свербінням в порожнині носа, чханням.

Імуноглобулін стримує побічна дія ліків

Імуноглобулін стримує побічна дія ліків - До найбільш небезпечним побічним діям лікарських препаратів відноситься синдром Лаелла. При цій алергічної реакції шкіра сходить великими шматками, що може супроводжуватися шоковими реакціями. У 30% випадків спостерігається летальний результат.

Проблеми алергії медичного персоналу

Проблеми алергії медичного персоналу - Основним засобом захисту рук медичного персоналу є латексні медичні рукавички, використання яких за останнє десятиліття значно зросла. Це пов'язано, перш за все, з розповсюдженням інфекційних захворювань і забезпеченням захисту медичного персоналу.

Місце аллергеноспеціфіческой імунотерапії в комплексі і профілактичних заходів у дітей з алергічними захворюваннями

Місце аллергеноспеціфіческой імунотерапії в комплексі і профілактичних заходів у дітей з алергічними захворюваннями - В. А. Ревякіна НЦЗД РАМН, м. Москва

У дітей, що контактували з великою кількістю пилу, менше ризик розвитку астми і інших алергічних хвороб

У дітей, що контактували з великою кількістю пилу, менше ризик розвитку астми і інших алергічних хвороб - У дітей, що контактували з великою кількістю пилу , менше ризик розвитку астми і інших алергічних хвороб. До такого висновку прийшли швейцарські вчені після обстеження кілька десятків школярів від 6 до 13 років.

Створена вакцина проти алергії до арахісу

Створена вакцина проти алергії до арахісу - Американські імунологи з успіхом випробували на тваринах нову вакцину, яка пригнічує прояв алергії до арахісу. Клінічні випробування препарату почнуться приблизно через рік.

Трансгенна трава позбавить від сінної лихоманки

Трансгенна трава позбавить від сінної лихоманки - Творці трансгенної трави сподіваються, що їхнє дітище допоможе поліпшити ставлення до модифікованих рослин. «Краса цієї трави принесе користь широкій публіці, а не тільки виробникові», - вважає розробник Герман Шпангерберг з Plant Biotechnology Centre університету ла Троб в Мельбурні.

Вперше фахівцям вдалося видалити алергени з харчового продукту

Вперше фахівцям вдалося видалити алергени з харчового продукту - Сільськогосподарський і Технічний Університет Північної КароліниNorth Carolina Agricultural and Technical State University повідомив про революційне відкриття. Його фахівцям вперше в світі вдалося видалити алергени з харчового продукту.

Визначення специфічних IgG-антитіл до харчових алергенів

Визначення специфічних IgG-антитіл до харчових алергенів - У сучасному світі з його напруженим ритмом життя, порушеною екологією і багатьма згубними звичками, хвороби, що раніше вважалися рідкісними, перетворилися на поширені.

Алергічні кон'юнктивіти

Алергічні кон'юнктивіти - У загальній складності в різних країнах від алергії страждає від 4 до 32% населення, а в середньому по Росії цей показник становить 16,5%. Алергічні захворювання виявляються у 10-12% дітей. В останні роки помітно зросла кількість очних хвороб, що мають алергічну природу.

Алергія на харчові продукти може погіршити стан дітей і підлітків, що страждають важкими формами астми

Алергія на харчові продукти може погіршити стан дітей і підлітків, що страждають важкими формами астми - Лондонські педіатри вважають, що алергія на харчові продукти може погіршити стан дітей та підлітків, що страждають важкими формами астми. Лікарі з лікарні Святої Марії прийшли до такого висновку на підставі обстеження неповнолітніх пацієнтів із серйозними порушеннями прохідності дихальних шляхів.

Анафілактичний шок у дітей та підлітків

Анафілактичний шок у дітей та підлітків - Анафілактичний шок є прототипом абсолютно невідкладного стану, еволюція якого може призвести до смерті. Він викликає різке і тяжке порушення кардиоваскулярного балансу у відповідь на введення в організм чужорідної субстанції. Він рідше зустрічається у дітей, ніж у дорослих, і найчастіше вражає осіб жіночої статі.

Число астматиків та алергіків зростає із збільшенням рівня життя

Число астматиків та алергіків зростає із збільшенням рівня життя - Населення розвинених країн з благополучним економічним становищем більш схильне до астмі і алергії, ніж жителі бідних держав. Точна причина астми все ще не відома, але деякі експерти припустили, що підвищення її сфери дії може бути пов'язане з використанням великої кількості антибіотиків. 'Гіпотеза гігієни' пропонує, що без бактерій і вірусів імунна система організму починає відповідати на безпечні речовини, такі як шерсть тварин, викликаючи ознаки астми і алергії.

Чим сьогодні росіянин лікується від алергії?

Чим сьогодні росіянин лікується від алергії? - Обсяг комерційного сектору роздрібного ринку протиалергічних засобів за 1 півріччя 2007 р. склав 70 млн дол США у роздрібних цінах, що на 30% більше , ніж за аналогічний період минулого року. Зростання ринку у вартісних показниках на тлі падіння обсягу ринку в упаковках свідчить про те, що росіянина вибирають більш дорогі препарати для симптоматичного лікування алергії, поступово відмовляючись від застарілих дешевих препаратів, що мають велику кількість побічних ефектів.

Вино може викликати небезпечні алергічні реакції з-за осиного отрути

Вино може викликати небезпечні алергічні реакції з-за осиного отрути - Алергічні реакції при вживанні молодого вина можуть бути обумовлені що містяться в ньому осиним отрутою, повідомляє New England Journal of Medicine.

Алергія псує шкіру і вражає щитовидку

Алергія псує шкіру і вражає щитовидку - У дітей, що страждають хронічною кропивницею, відзначається підвищений рівень протівотіреоідних антитіл і антитіл до тиреоглобуліну, що свідчить про наявність аутоімунного процесу в щитовидній залозі.

З алергією на кішок допоможуть упоратися самі кішки

З алергією на кішок допоможуть упоратися самі кішки - Іспанські учені запропонували ефективний спосіб боротьби з алергією на котів. Лікування, що полягає в прийомі під язик доз екстракту котячої лупи, призводить до ослаблення несприятливих імунних реакцій, свідчать дослідники.

Атопічний дерматит

Атопічний дерматит - Атопічний дерматит (АД) -захворювання шкіри, яке характеризується вираженним свербінням, хронічним рецідівірующім течією, переважанням в клініческой картині уртикарний і папулезних елементів у поєднанні з прізнакамі атопії. Під атопіей розуміють спадкову предрасположенность до алергічних реакціям у відповідь на сенсибілізацію определеннимі антигенами.

Класифікація та клінічні прояви харчової алергії

Класифікація та клінічні прояви харчової алергії - Перші вказівки на незвичні реакції на їжу належать ще Гіппократу, який описав прояви підвищеної чутливості на молоко. Анафілактичні реакції на яйце і рибу були описані в XVI і XVII століттях (Sampson HA, 1999). Протягом століть реакцій на харчові продукти приділяли увагу лікарі та їхні пацієнти.

Надання швидкої медичної допомоги при гострих алергічних захворюваннях

Надання швидкої медичної допомоги при гострих алергічних захворюваннях - За даними Національного науково-практичного товариства швидкої медичної допомоги, за останні 3 роки кількість викликів з приводу гострих алергічних захворювань в цілому по РФ зросла на 18%. При цьому їх частота в різних регіонах становить від 1 до 5% всіх випадків виїздів бригад швидкої медичної допомоги.

Алергія на картоплю

Алергія на картоплю - Було обстежено 8 дітей у віці від декількох місяців до двох років, у яких важкі алергічні реакції не були пов'язані з коров'ячим молоком, курячими яйцями, соєю і злаками. Більшість із цих дітей страждали хронічною екземою. Відповідно до публікації дослідників в Journal of Allergy and Clinical Immunology, клініко-імунологічне обстеження виявило у них алергію на картоплю.

Нові підходи до профілактики атопічного дерматиту

Нові підходи до профілактики атопічного дерматиту - Профілактика атопічного дерматиту (АД) є найважливішою ланкою в загальному комплексі лікувально-профілактичних заходів при цьому захворюванні. Хронічний перебіг захворювання вимагає розробки нових методів профілактики, скорочення споживання медикаментів пацієнтами та підвищення якості їх життя. Сучасні принципи профілактики АД були сформульовані в 1986 р. Ю.В. Сергєєвим. Вони передбачають виділення первинної та вторинної профілактики.

Лікування алергічних захворювань

Лікування алергічних захворювань - Алергічні захворювання є серйозною проблемою і привертають дедалі більш пильну увагу лікарів. У переважній більшості регіонів світу неухильно зростає кількість хворих на різні алергічні захворювання, такими як бронхіальна астма, алергічний риніт, кон'юнктивіт, поліноз, кропив'янка, атопічний дерматит.

Геть алергію на кішок!

Геть алергію на кішок! - Відмінна новина для тих, хто любить кішок, але не може дозволити собі завести вдома пухнастого улюбленця через алергію на шерсть - вчені з каліфорнійського університету створили спеціальний білок .

Лікарська алергія: причини, причини, виклики швидкої медичної допомоги, лікування на догоспітальному етапі

Лікарська алергія: причини, причини, виклики швидкої медичної допомоги, лікування на догоспітальному етапі - У структурі захворюваності алергія займає за поширеністю третє, а в деяких країнах і перше місце. Певна частка алергічних захворювань частка припадає на клінічні прояви алергії на ліки (ЛА).

Лікування полінозу у дітей знижує ризик астми майже в п'ять разів

Лікування полінозу у дітей знижує ризик астми майже в п'ять разів - Імунотерапія полінозу у дітей значно знижує ризик розвитку астми, стверджують датські учені.

Кішки шкідливі всім алергікам

Кішки шкідливі всім алергікам - Люди, що страждають алергією, навіть якщо це не алергія на кішок, почувають себе гірше, коли поруч кішка. Вчені виявили, що люди з різними видами алергії (на траву, цвіль, пил), що мають удома кішок, більш схильні до бронхоспазму, ніж ті, хто не має кішок. Результати лабораторних досліджень підтвердили, що учасники дослідження не страждали алергією на котячу шерсть.

Лікування атопічного дерматиту у дітей

Лікування атопічного дерматиту у дітей - Атопічний дерматит (АД) є найбільш поширеною формою алергічного ураження шкіри у дітей і являє собою генетично детермінована алергічне запалення шкіри, в основі якого лежить IgE-залежний механізм формування , вікова стадійність і схильність до хронічного рецидивуючого перебігу. Розповідає проф. кафедри педіатрії ФППО ММА ім. І.М. Сеченова Галина Іванівна СМИРНОВА.

Гряде смерть алергії

Гряде смерть алергії - Експерименти англійських вчених можуть закласти основу для створення принципово нових ліків від сінної лихоманки і інших алергічних захворювань.R

Алергічний риніт: визначення, класифікація, диференційна діагностика

Алергічний риніт: визначення, класифікація, диференційна діагностика - Поки що не існує універсального загальноприйнятого визначення риніту, яке охоплювало б усі його відомі форми, відзначаються розбіжності і в термінології. Як і раніше для визначення одних і тих же станів використовуються різні терміни: «рінопатія», «вазомоторний, алергічна ріносінусопатія» та ін Така плутанина призводить до того, що результати багатьох досліджень складно інтерпретувати й неможливо порівнювати.

Синтетичне ковдру може спровокувати астму

Синтетичне ковдру може спровокувати астму - Постільні приналежності з синтетичних волокон можуть сприяти розвитку астми у дітей, вважають учені з Австралійського національного університету (Канберра). Результати дослідження опубліковані в грудневому номері American Journal of Public Health. R Австралійскіе вчені під керівництвом Лі Тревільяна (Leigh F. Trevillian) вивчили інформацію про 883 дітей у віці 7 років, що страждають на бронхіальну астму.

Нові можливості в лікуванні хронічної ідіопатичної кропив'янки

Нові можливості в лікуванні хронічної ідіопатичної кропив'янки - Кропив'янка - одне з найпоширеніших алергічних захворювань, якому піддані практично всі вікові категорії. Згідно зі статистичними даними, у 15-20% населення земної кулі протягом життя спостерігається, принаймні, один епізод кропив'янки. Значне різноманітність етіологічних факторів і різна ступінь реактивності організму людини визначають різноманіття клінічних форм кропивниці, лікування яких потребує диференційованого підходу.

Пасивне куріння в ранньому дитинстві значно збільшує ризик розвитку IgE-опосередкованої сенсибілізації

Пасивне куріння в ранньому дитинстві значно збільшує ризик розвитку IgE-опосередкованої сенсибілізації - Пасивне куріння в ранньому дитинстві значно збільшує ризик розвитку IgE-опосередкованої сенсибілізації до найбільш поширених харчовим і повітряним алергенів, повідомляють шведські дослідники в статті, опублікованій в журналі «Thorax».

Атопічний дерматит і алергічна астма

Атопічний дерматит і алергічна астма - З допомогою своєчасної профілактики можна запобігти атопічний дерматит у дітей. Це показують, принаймні, два клінічних дослідження - PREVENTIA і ETAC, результати яких недавно були опубліковані.

Геть алергію на кішок!

Геть алергію на кішок! - Відмінна новина для тих, хто любить кішок, але не може дозволити собі завести вдома пухнастого улюбленця через алергію на шерсть - вчені з каліфорнійського університету створили спеціальний білок .

Алергічний риніт: проблеми, діагностика, терапія

Алергічний риніт: проблеми, діагностика, терапія - Алергічний риніт (АР) як і раніше представляє серйозну проблему в зв'язку з широким розповсюдженням, щорічним повсюдним зростанням захворюваності, частими ускладненнями, а також різким зниженням працездатності і якості життя пацієнтів.

Діти, з народження контактують з домашніми собаками, значно рідше страждають на поліноз та іншими видами алергій

Діти, з народження контактують з домашніми собаками, значно рідше страждають на поліноз та іншими видами алергій - До таких висновків дійшли співробітники Національного центру гігієни навколишнього середовища в Мюнхені в результаті тривалого дослідження за участю більше ніж 3 тисяч дітей.

Алергія у дітей з віком може пройти

Алергія у дітей з віком може пройти - Американські вчені провели дослідження, результати якого порадують тих батьків, діти яких страждають на алергію. Виявляється, цей діагноз далеко не завжди є довічним, як вважалося раніше: такий вигляд цього захворювання, як алергія на горіхи, з часом може проходити безслідно.

Обережно: наближаються весняні полінози

Обережно: наближаються весняні полінози - Людям, які страждають від алергії на квітковий пилок (поліноз), слід обережніше ставитися до пива, особливо, якщо алергеном виступають злакові.

Хліб з маслом, як метод профілактики астми

Хліб з маслом, як метод профілактики астми - Як повідомляє Ivanhoe Newswire, особливості дієти відіграють істотну роль у розвитку бронхіальної астми. Недавні дослідження показали, що діти раннього віку, які регулярно їли продукти містять молочні жири рідше захворювали на астму.

Продукція Boots, Nivea і Pantene викликає алергію

Продукція Boots, Nivea і Pantene викликає алергію - Експерти Єврокомісії виявили речовину, що викликає шкірні захворювання і утримується в продукції компаній Boots, Nivea і Pantene. Метілдібромглютаронітріт використовується для того, щоб перешкоджати зростанню грибків і бактерій, але експерти вважають, що він дуже шкідливий як для тих, хто страждає від екземи, так і для людей зі здоровою шкірою. Вчені закликають заборонити це речовину до тих пір, поки не буде визначено його безпечна доза.

кліщова алергія

кліщова алергія - Наше листування з ВООЗ, закордонними товариствами алергологів і дерматологів, участь на Конгресах не пройшло безслідно. Закордонні колеги визнали наявність кліщовий алергії як синонім акаріаза і стали писати про це у своїх публікаціях.

Причини екстрених алергічних ситуацій та деякі аспекти їх лікування та профілактики

Причини екстрених алергічних ситуацій та деякі аспекти їх лікування і профілактики - Відмінною рисою анафілактичного шоку є відсутність симпатоадреналової реакції організму. З цієї причини лікування слід почати з внутрішньовенного введення адреноміметиків, глюкокортикостероїдів метою корекції відносного дефіциту об'єму крові, а не гістаміну препаратів, що є основною помилкою при початку терапії

Досвід застосування крему Елідел в терапії атопічного дерматиту у дітей і дорослих

Досвід застосування крему Елідел в терапії атопічного дерматиту у дітей і дорослих - Атопічний дерматит (АД) залишається важливою медико-соціальною проблемою, значимість якої визначається неухильним зростанням захворюваності дерматозом, його хронічним, рецидивуючим перебігом і складністю в проведенні терапії. За даними вітчизняних і зарубіжних дерматологів, захворюваність АД серед дорослого населення становить до 1,5-2,0% від загальної популяції, варіюючи в різних країнах в залежності від рівня урбанізації та стану екологічної чистоти життєвого простору

Системний підхід у лікуванні атопічного дерматиту

Системний підхід у лікуванні атопічного дерматиту - Атопічний дерматит (АТД) - це алергічне захворювання шкіри, що виникає, як правило, в ранньому дитячому віці у осіб із спадковою схильністю до атопічний захворювань, що має хронічне рецидивуючий перебіг, а також вікові особливості, пов'язані з локалізацією та морфологією вогнищ запалення. АТД характеризується шкірним свербінням і обумовлений гіперчутливістю як до алергенів, так і до неспецифічним подразників.

Особливості алергії до нежалячі комахам

Особливості алергії до нежалячі комахою - Поняття «інсектна алергія» (ІА) має на увазі виникнення алергічних реакцій при контактах з комахами та їх метаболітами: при зіткненні з ними, вдиханні частинок тіла комах або продуктів їхньої життєдіяльності, укусах, укусу комах. Інсектної цей вид алергії іменується у відповідності з назвою класу - Insecta.

Секретна зброя проти алергії

Секретна зброя проти алергії - Ах, літо червоне, любив би я тебе ... якби не закладений ніс, сльозавих і чешущіеся очі, нестерпно сверблячі тіло. З приходом тепла в аптеці незмінно зростає рівень продажів препаратів від алергії. Незважаючи на всі наукові розробки і дослідження, це захворювання не тільки не здає свої позиції, але і залишається одним з найбільш широко поширених у всьому світі.

Як позбутися від алергії на злаки?

Як позбутися від алергії на злаки? - Безліч людей в усьому світі страждає від непереносимості продуктів зі злаків. До теперішнього часу єдиним способом полегшення страждань цих людей була строга дієта.R

бронхіальну астму побороти можна

бронхіальну астму побороти можна - Сьогодні в світі майже кожен десятий хворий на бронхіальну астму. Вона не робить відмінностей між бідними і багатими, молодими і старими. Однаково процвітає в країнах з жарким і помірним кліматом, з розвиненою і нерозвиненою економікою. Астмою, що в перекладі з грецького означає задуха, лікарі називали напади, викликані самими різними причинами

«КЛАРІСЕНС» - якщо у вас алергія

«КЛАРІСЕНС» - якщо у вас алергія - Міжнародна фармацевтична компанія ICN Pharmaceuticals, Inc. Випустила на російський ринок новий безрецептурний протиалергічний препарат «Кларісенс».

Лікарська алергія

Лікарська алергія - Протягом усієї своєї історії людство шукало кошти, щоб зцілити недуги, полегшити страждання, продовжити життя. Спочатку емпіричним, потім науковим шляхом відбиралося і оцінювалося величезна кількість речовин природного та хімічного походження. Паралельно накопичувалися дані про негативні побічні ефекти в цілому корисних речовин.

У Москві пройшов «Астма-день-2006»

У Москві пройшов «Астма-день-2006» - 13 червня 2006 р. у Культурно-виставковому центрі «Сокільники» відбувся «Астма-день 2006» - російський День хворих на бронхіальну астму. Генеральним спонсором і основним учасником «Астма-дня 2006» була компанія AstraZeneca. У цей день захід відвідали понад п'ять тисяч осіб. R

Материнське молоко захищає від астми

Материнське молоко захищає від астми - Австралійські лікарі стверджують, що материнське молоко захищає дітей від захворювання на астму. Співробітники Інституту педіатричних досліджень у місті Перті виявили, що годування грудьми в протягом перших чотирьох місяців життя дитини приблизно на 30% знижує вірогідність подальшого розвитку цієї форми алергії.

Лікування алергічного риніту

Лікування алергічного риніту - Алергічний риніт (АР) відноситься до широко поширених захворювань [1, 3]. За останні десятиліття у всіх економічно розвинених країнах відмічено збільшення числа хворих АР. За даними епідеміологічних досліджень, проведених у різних країнах, поширеність АР складає від 1 до 40%.

Алгоритми діагностики і лікування алергічного риніту і вазомоторного

Алгоритми діагностики і лікування алергічного риніту і вазомоторного - Риніт (запалення слизової оболонки носа) - одне з найпоширеніших захворювань людини. Існує безліч форм риніту, які насилу укладаються в єдину класифікацію. Деякі форми, такі як інфекційний, атрофічний, гіпертрофічний риніт та ін, являють собою дуже усталені, певні клінічні поняття, і методи їх лікування легко лягають у конкретні схеми.

Інфекції не захищають від алергії?

Інфекції не захищають від алергії? - Вчені з Фінляндії спростували популярну «гігієнічну гіпотезу», що свідчить, що алергії і астма поширюються через зменшення кількості дитячих інфекцій.

Лікування алергії. Аутолімфоцітотерапія - найефективніший метод в лікування алергії

Лікування алергії. Аутолімфоцітотерапія - найефективніший метод в лікування алергії - Проблема лікування алергії є актуальною для сучасної медицини, тому що 20% населення в більшій чи меншій мірі схильні до алергічних станів.

Алергія на косметику: від чого і чому

Алергія на косметику: від чого і чому - Незважаючи на розхожу думку свідчить, що стати жертвою алергії, в тому числі і на косметику, можуть лише люди з особливо чутливою шкірою, в дійсності від цієї недуги не застрахований ніхто. Звичайно, така проблема існувала завжди. Але останнім часом, у міру розробки та введення в ужиток все нових активних елементів, незважаючи на постійне посилення контролю якості, разом з ефективністю косметики стала рости й імовірність виникнення небажаних шкірних реакцій на неї.

Атопічний дерматит: питання етіології, патогенезу, методи діагностики, профілактики та лікування

Атопічний дерматит: питання етіології, патогенезу, методи діагностики, профілактики і лікування - Атопічний дерматит (АД) поширений, наполегливо протікає дерматоз, що займає в структурі алергічних захворювань 5060%, причому ця цифра неухильно зростає (Балаболкін І.І., Гребенюк В.Н., Williams HC et al. 1994) Вперше термін атопічний дерматит запропонував Sulzbeger в 1923 р.

Алергія на сперму: крапелька нових даних

Алергія на сперму: крапелька нових даних - Білки, що містяться в спермі, можуть бути причиною розвитку алергічних реакцій у жінок. Факт не новий, але нові дані у цій області час від часу з'являються в науковій літературі.

Багатолика алергія та її прояви

Багатолика алергія та її прояви - Кожен третій дитина страждає на алергію. Серед дорослих у кожного четвертого-п'ятого спостерігається ті чи інші прояви алергії. Про це захворювання розповідає Людмила Миколаївна Тисленко, лікар-пульмонолог алерголог, імунолог вищої категорії, к.м.н., доцент кафедри № 2 Красноярської ДМА.

Юнацька бронхіальна астма та інші інфекційно-алергічні захворювання, що вражають дітей та підлітків, відступають

Юнацька бронхіальна астма та інші інфекційно-алергічні захворювання, що вражають дітей та підлітків, відступають - Про це однозначно свідчать статистичні дані, представлені вченими з швейцарського Інституту соціальної медицини міста Базель на засіданні Європейського товариства пульмонологів, що проходив у Стокгольмі.

Ласкаво просимо весна! Або алергії вхід заборонений ...

Ласкаво просимо весна! Або алергії вхід заборонений ... - Модернізована методика лікування алергії, розроблена фахівцями клініки Московського інституту кібернетичної медицини, дозволяє значно поліпшити стан пацієнтів. А в деяких випадках навіть зняти діагноз. Про це ми розмовляємо з лікарем-дерматологом Дмитром Коняєва. R

У США закінчилися випробування вакцини проти сінної лихоманки

У США закінчилися випробування вакцини проти сінної лихоманки - У США проведені успішні клінічні випробування нової вакцини, яка дозволить полегшити життя пацієнтів, що страждають алергією на амброзію. Це сорняковое рослина, батьківщиною якого є США, викликає у сприйнятливих до нього людей поліноз - алергічне захворювання, обумовлене вдиханням пилку рослини і проявляється нежиттю, кон'юнктивітом і астматичними нападами.

перами подушки краще синтетичних

перами подушки краще синтетичних - Протягом багатьох років вважалося, що в синтетичних подушках заводиться менше цвілевих грибів, тому вони більше підходять алергікам і астматикам.

Алергія до арахісу пов'язана з використанням дитячої косметичного масла

Алергія до арахісу пов'язана з використанням дитячої косметичного масла - Дослідження, проведене британськими ученими, продемонструвало зв'язок алергії до арахісу у дитини, з використанням дитячої косметичного масла з вмістом арахісового, а також з вживанням матір'ю соєвих продуктів.

Імунізація дітей з алергічними захворюваннями

Імунізація дітей з алергічними захворюваннями - Проблема вакцинації дітей з аллергопатология в Росії по теперішній час залишається предметом дискусії як у середовищі медичних працівників, так і в громадській думці, хоча останнім часом кількість прихильників активної імунізації даного контингенту збільшується. Ми вважаємо, що досвід вакцинації дітей з алергічними зміненою реактивністю та вивчення особливостей вакцинальної процесу у них після введення препаратів АКДС, АДС-м, вакцин проти кору і гепатиту може представляти у зв'язку з цим певний інтерес

лікування полінозу

лікування полінозу - Поліноз - одне з найпоширеніших алергічних захворювань, що викликається пилком рослин. Клінічні прояви полінозу обумовлені запальними змінами слизової оболонки, в основному, очей і дихальних шляхів. Захворювання має чітку сезонність, що повторюється з року в рік, збігається з періодом цвітіння тих чи інших рослин.R

Чим яскравіше алергія на горіхи, тим імовірніше вона з часом пройде

Чим яскравіше алергія на горіхи, тим імовірніше вона з часом пройде - Проведене дослідження в медичному університеті Джона Хопкінса в Балтіморі говорить про те, що діти зможуть подолати алергію на горіхи.

Алергія на власну ДНК?

Алергія на власну ДНК? - Японським вченим з Університету Осаки (Osaka University) вдалося отримати дуже цікаві дані, що свідчать про те, що теоретично в організмі людини може розвинутися алергічна реакція на фрагменти власної ДНК .

15-річна дівчина, яка страждає алергією, померла від поцілунку

15-річна дівчина, яка страждає алергією, померла від поцілунку - 15-річна мешканка канадського міста Сеганей (Saguenay) в провінції Квебек Христина Дефорж (Christina Desforges), страждала важкою алергією на арахіс, впала в анафілактичний шок, поцілувавшись зі своїм молодим чоловіком. Незважаючи на те, що необхідна медична допомога була надана негайно, дівчина через кілька годин померла лікарні, не приходячи до тями.

Чому навесні ніс відмовляється дихати?

Чому навесні ніс відмовляється дихати? - Весна - час кохання і нежиті. Закладений ніс, головний біль, мокрі носові хустки - з цими прикметами весни знаком, на жаль, майже кожен. Чому навесні ніс не бажає дихати, як належить? Як лікувати і як не треба лікувати нежить - наймасовішу з усіх хвороб, мучив людству?

Бактерії з соєвого соусу борються з алергією

Бактерії з соєвого соусу борються з алергією - Японські вчені з'ясували, що молочно-кислі бактерії, що містяться в соєвому соусі та інших продуктах бродіння, можуть бути корисні для лікування алергії.

Нова діагностика харчової алергії

Нова діагностика харчової алергії - У сучасному світі з його напруженим ритмом життя, порушеною екологією і багатьма згубними звичками, хвороби, що раніше вважалися рідкісними, перетворилися на поширені.

Харчова алергія: хочете знати більше?

Харчова алергія: хочете знати більше? - R Прічіна частих головних болів, підвищеної стомлюваності та сонливості, разлічних розладів кишечника, шкірних висипань і зайвої ваги - харчова аллергія особливого типу. Данний тип алергії має свій механізм дії, здатний поволі пріводіть до поразки практично будь-якого органу, як у дорослих, так і у дітей. в відміну від звичайної харчової алергії, коли симптоми з'являються практично сразу після вживання в їжу того чи іншого продукту, в даному випадку може пройті значний час, що вкрай ускладнює постановку правильного діагноза. Теперь фундаментальні наукові розробки вчених-імунологів доступні нашим паціентам. Проведенная у нас діагностика харчової алергії допоможе Вам встановити точную причину Вашого недуги і впорається з нею в найкоротші терміни. После проведення тесту, Ви зможете обгрунтовано виключити з Вашого раціону або обмежити прийом тих продуктів, які виступають в ролі алергенів. Це, безусловно, поліпшить Ваше самопочуття, допоможе позбутися від неприємних сімптомов і застарілих хвороб, а також від зайвої ваги, а в підсумку дасть Вам Можливо жити повноцінним життям здорової людини. R Так як даний тип харчової алергії не є генетично певним, ограніченія Вашого раціону будуть носити тимчасовий характер. R Отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете по телефонами 465-7564, 165-1965, по e-mail: doctor@xema.ru на сайті www.xema.ru

Свіжі фрукти і овочі можуть провокувати алергію

Свіжі фрукти і овочі можуть провокувати алергію - Деякі люди, які страждають алергією на пилок, іноді відчувають свербіж у роті, коли їдять свіжі овочі або фрукти. Цей свербіж може бути проявом так званого синдрому оральної алергії (СОА).

Домашня живність проти алергії

Домашня живність проти алергії - Спілкування дитини з домашніми тваринами в перший рік життя значно знижує ризик виникнення у малюка алергічних захворювань, стверджують американські вчені.

«Дитяча» алергія у дорослих

«Дитяча» алергія у дорослих - Серед алергічних захворювань шкіри найчастіше зустрічається атопічний дерматит, який розвивається зазвичай в ранньому дитинстві. Про це захворювання розповідається у статті Людмили Миколаївни Тисленко, лікаря алерголога-пульмонолога, імунолога вищої категорії, к.м.н., доцента кафедри № 2 Красноярської ДМА.

Встановлено зв'язок алергії і раку крові

Встановлено зв'язок алергії і раку крові - Шведські вчені встановили зв'язок між алергією в дитячому віці і захворюваністю на рак крові у дорослих, повідомляє BBC News. Так, кропив'янка в дитинстві підвищує ризик лейкозів, а екзема - лімфоми. Британські експерти мають намір перевірити ці дані на достовірність і радять алергікам не панікувати завчасно.

Розроблено новий протиалергічний препарат без побічних дій

Розроблено новий протиалергічний препарат без побічних дій - У ході проведеного нещодавно дослідження вчені знайшли спосіб надання допомоги людям, які страждають від алергії, і при цьому надзвичайно сприйнятливим до побічних ефектів антигістамінних препаратів. На сторінках січневого номера журналу 'British Medical Journal' з'явився матеріал про новий препарат 'Butterbur', який є харчовою добавкою з екстракту лікарської рослини белокопитнік.

Алергічний риніт

Алергічний риніт - поширеність, труднощі діагностики - У структурі алергічних захворювань одне з провідних місць посідає алергічний риніт. Офіційна статистика про поширеність захворювання, заснована на показниках обертаності пацієнтів, в десятки разів нижче дійсних значень і ні в якій мірі не відображає серйозність даної проблеми.

Штучний білок запобігає алергічні реакції

Штучний білок запобігає алергічні реакції - Відповідно до повідомлення в журналі Nature Medicine, вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі синтезували молекулу білка, яка запобігає алергічну реакцію у лабораторних мишей на білок Fel d1 з вовни кішок.

Нарощування волосся і накладні вії

Нарощування волосся і накладні вії - не для алергіків - Клей, що в процедурі нарощування волосся і для приклеювання накладних вій, може містити латекс. Чутливим до латексу людям використання таких складів протипоказане.

Не любиш борошняний? Значить, ти шизофренік ...

Не любиш борошняний? Значить, ти шизофренік ... - Дослідники з університету Джона Хопкінса в Балтіморі спільно з данськими вченими з університету Аархуса виявили чітку залежність між алергією на рослинний білок (клейковину) та шизофренією. А дієта, яка виключала вживання борошняних виробів, позитивно впливала не тільки на шлункову хворобу (coeliac disease), але і на психічний стан пацієнтів.

Новий метод лікування позбавить від алергії на котячу шерсть

Новий метод лікування позбавить від алергії на котячу шерсть - Вчені з Каліфорнійського Університету сподіваються, що їх відкриття допоможе вилікуватися людям, які страждають від алергії на котячу шерсть.

опісторхозу і бронхіальна астма: друзі чи вороги?

Опісторхозу і бронхіальна астма: друзі чи вороги? - В останні роки велика увага приділяється вивченню впливу паразитарних інвазій на розвиток і перебіг алергічних захворювань. Такий підвищений інтерес до даної проблеми виник у зв'язку з висунутою F. Martinez і P. Holt в 1994 р. 'hygiene hypothesis', що пояснює парадоксально низьку частоту алергічних захворювань у країнах з низьким рівнем життя.

Від дисбактеріозу до алергії

Від дисбактеріозу до алергії - В результаті дослідження, проведеного вченими з медичної школи університету Мічігану, було доведено, що дисбактеріоз кишечника підсилює реакції нашого організму на різні алергени.

Їжа богів викликає астму

Їжа богів викликає астму - Медики давно говорять про те, що алергічна реакція на квітучі рослини - одне з найнебезпечніших захворювань. Воно знижує імунітет людини, робить його залежним від лікарських препаратів, від погоди, навіть від подиху вітру. 25 серпня минулого року в Запоріжжі за одну ніч в 'Швидку допомогу' надійшло 189 дзвінків зі скаргами на раптове задуха. Пізніше з'ясувалося, що в усьому винна пилок амброзії, яку підняв у повітря промайнув над Запоріжжям сильний вітер.

Алергічний риніт будуть лікувати інтерфероном

Алергічний риніт будуть лікувати інтерфероном - 16 вересня 2008 року на міжнародній конференції «Фізіологія та патологія імунної системи» (м. Москва) президент біотехнологічної компанії фірну М д.м.н. професор П.Я. Гапонюк представив результати останніх досліджень по препарату аллергоферон. Згідно з отриманими даними, препарат на основі антигістамінної субстанції та інтерферону ефективний для лікування алергічних ринітів. R

Кілька сотень жителів Мінеральних Вод раптово уразила алергія на невідому речовину

Кілька сотень жителів Мінеральних Вод раптово уразила алергія на невідому речовину - За минулі вихідні декілька сотень жителів Кавказьких Мінеральних Вод звернулися в 'швидку допомогу' з симптомами важкої алергічної реакції , повідомляє РИА 'Новости'. в цей час квітне амброзія - один з сильних алергенів, але ніколи раніше хворі не зверталися до медиків в такому кількість: 347 чоловік викликали 'швидку' і 15 були госпіталізовані у важкому стані.

Надмірна охайність провокує алергію

Надмірна охайність провокує алергію - Вчені з Університету Монреаля (Канада) стверджують, що надмірна охайність населення призвела до спалаху алергії.

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма - Бронхіальна астма (від грец. «Asthma» - важке короткий подих, задуха) - це хронічне запальне алергічне захворювання дихальних шляхів, що супроводжується підвищенням реактивності бронхів і проявляється повторюваними епізодами свистячих хрипів, задишки, почуття сорому у грудях і кашлю, особливо вночі та рано вранці.

Дослідники з Оксфордського університету виявили ген, пов'язаний зі схильністю до бронхіальної астми

Дослідники з Оксфордського університету виявили ген, пов'язаний зі схильністю до бронхіальної астми - Дослідники з Оксфордського університету виявили ще один ген, пов'язаний зі схильністю до бронхіальної астми та інших видів алергічних захворювань.

Сільська молоко захищає від астми і алергії

Сільська молоко захищає від астми і алергії - Європейські вчені з'ясували, що вживання непастеризованого молока сільського та інших молочних продуктів знижує ризик виникнення бронхіальної астми та алергії у дітей. Цікаво, що цей ефект проявляється однаково у дітей живуть у селі і у дітей, що живуть у місті. Особливо сильно він виражений у тих, хто почав отримувати сільське молоко в перший рік життя.

Сучасний погляд на проблему алергійних ринітів у дітей

Сучасний погляд на проблему алергійних ринітів у дітей - Проблема алергічних ринітів у дітей сьогодні як і раніше надзвичайно актуальна. Це пояснюється насамперед їх високою питомою вагою в структурі алергічних хвороб (60-70%) і досить великий поширеністю в дитячій популяції (10-15%)

Взаємозв'язок бронхіальної астми та алергічного риніту

Взаємозв'язок бронхіальної астми та алергічного риніту - Є концепція, бронхіальна астма та алергічний риніт - маніфестація єдиного захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів.

Зростання захворюваності астмою, контактним дерматитом і іншими алергічними розладами є непередбаченим слідством успішною боротьбою з вірусним гепатит

Зростання захворюваності астмою, контактним дерматитом і іншими алергічними розладами є непередбаченим слідством успішною боротьбою з вірусним гепатит - Генетики з Станфордского університету вважають, що зростання захворюваності астмою, контактним дерматитом і іншими алергічними розладами, який в останні роки відзначається в розвинених країнах, є непередбаченим слідством успішною боротьбою з вірусним гепатитом типу А.

Тепла зима

Тепла зима - причина зростання алергії - Глобальний катаклізм в Південно-Східній Азії наприкінці грудня минулого року зумовив потеплення в багатьох регіонах нашої планети на початку січня 2005 року. Такого теплого початку нового року фахівці дуже давно не спостерігали.

Алергічний риніт: алгоритми діагностики та лікування

Алергічний риніт: алгоритми діагностики та лікування - Алергічний риніт (АР) - запальне захворювання слизової оболонки носа, що розвивається в результаті попадання алергенів у порожнину носа і проявляється чотирма основними симптомами: виділеннями з носа, утрудненням носового дихання, чханням і свербінням в порожнині носа, які носять оборотний характер і здатні до зворотного розвитку після припинення експозиції алергенів або під впливом лікування.

Приблизно 12 млн американців страждають алергією на продукти

Приблизно 12 млн американців страждають алергією на продукти - Керівник відділу алергії та імунології при медичному центрі університету Дьюка Уеслі Баркс (Wesley Burks) відзначив, що до цих пір вчені не з'ясували причини стрімкого розповсюдження алергії на продукти за останні 15 років. Серед інших теорій висувається припущення, що в раціон харчування сучасних людей часто входять екзотичні продукти (наприклад, арахіс), які традиційно не властиві раціону. У результаті імунна система піддається додаткового навантаження. R

Алергія на євро

Алергія на євро - Неспокійні німці, перебирають дрібниця в кишені в очікуванні автобуса; метушливі французи, стопками розкладаються євро на своїх робочих столах; нетерплячі іспанці, вибігають із кондитерського магазину з затиснутими в руці монетами - все вони повинні знати, що європейські гроші токсичні.

Завершено клінічні дослідження препарату Аллергоферон-гель

Завершено клінічні дослідження препарату Аллергоферон-гель - У Моніка ім. Володимирівського пройшли клінічні дослідження нового препарату компанії фірну М «Аллергоферон».

Грудне вигодовування захищає від астми

Грудне вигодовування захищає від астми - Канадські вчені ще раз підтвердили переваги грудного вигодовування. Вони встановили, що материнське молоко захищає немовляти від астми, причому захисний ефект тим більш виражений, чим довше мати годує грудьми. У той же час було відзначено, що дуже багато жінок ігнорують рекомендації лікарів.

алергіків більше серед жінок

алергіків більше серед жінок - Жінки в кілька разів більше, ніж чоловіки, схильні до алергій на антибіотики, у тому числі алергічних реакцій на пеніцилін. Про це повідомили вчені з клініки Майо в Рочестері (США). R

Цвіль - нормальна навколишнє середовище або загроза для здоров'я?

Цвіль - нормальна навколишнє середовище або загроза для здоров'я? - У США проблема цвілі викликає все більше побоювань громадськості. Відомі випадки судових процесів через цвілі. Що ж таке цвіль? Чому і коли вона виникає? Чи небезпечна вона для здоров'я та як з нею боротися?

Антациди провокують харчову алергію

Антациди провокують харчову алергію - Надмірне захоплення ліками для зниження кислотності шлункового соку, або так званими антацидами, провокує розвиток харчової алергії. До такому висновку дійшли дослідники з Віденського Університету (Австрія).

Наявність численних братів і сестер знижує ризик виникнення атопічного дерматиту

Наявність численних братів і сестер знижує ризик виникнення атопічного дерматиту - Епідеміологічні дослідження показують зворотний зв'язок між кількістю сіблінгов і алергічними реакціями. Учені опитали 24,341 жінку в період вагітності і пізніше, коли дитині виповнювалося шість - дванадцять місяців.

Природні ароматичні масла здатні викликати сильну алергічну реакцію

Природні ароматичні масла здатні викликати сильну алергічну реакцію - Навіть природні ароматичні олії, які вважаються безпечними в порівнянні з синтетичною парфумерією, здатні викликати сильну алергічну реакцію.

Креветки здатні вилікувати алергію

Креветки здатні вилікувати алергію - Кожен десятий житель планети змушений регулярно приймати протиалергічні препарати, рятуючись від сінної лихоманки та інших захворювань алергічної природи. Але, виявляється, природа вже створила ефективні ліки від таких хвороб.

Застосування поліоксидонію у хворих на атопічний дерматит

Застосування поліоксидонію у хворих на атопічний дерматит - Атопічний дерматит (АД) - багатофакторне захворювання, яке має у своїй основі генетичну схильність до алергії, а також складні імунні механізми алергічного запалення в органі-мішені - шкірі, часто зачіпає й слизувату респіраторного тракту. Правильне розуміння патологічних механізмів, які лежать в основі розвитку ПЕКЛО, дозволяє адекватно оцінити необхідний обсяг терапевтичної допомоги таким хворим, яка полягає не тільки в місцевій

Виявлено ген, що викликає астму

Виявлено ген, що викликає астму - Данські медики повідомили, що їм вдалося виявити ген, який відповідає за захворювання астмою.

Хочете уникнути астми? Подбайте про те, що б у вашому кишечнику жили нормальні мікроорганізми

Хочете уникнути астми? Подбайте про те, що б у вашому кишечнику жили нормальні мікроорганізми - На думку вчених з Мічиганського університету, якщо Ви хочете уникнути астми то повинні подбати про те, що б у вашому кишечнику жили нормальні мікроорганізми. Згідно з дослідженням, яке буде опубліковано в січневому номері журналу (2005) Infection & Immunity, зміни в нормальній мікрофлорі кишечника можуть привести до алергічних реакцій, що може привести до астми.

Спроба вивести гіпоалергенний арахіс

Спроба вивести гіпоалергенний арахіс - Як було оголошено на щорічній конференції Американської академії алергії, астми і імунології, учені з американського міністерства сільського господарства проводять експерименти по отриманню гіпоалергенною різновиди арахісу.

Хронічний стрес провокує алергії

Хронічний стрес провокує алергії - Хронічний стрес - це не тільки причина психічних розладів і небезпечних захворювань серцево-судинної системи, але й етіологічний фактор порушення функцій імунної системи. До такого висновку прийшли вчені з Вашингтонського університету.

Калінінград. Медики не можуть порахувати алергіків

Калінінград. Медики не можуть порахувати алергіків - Кожен третій калінінградец - алергіки. Тільки за останні п'ять років кількість хворих дорослих збільшилася вдвічі, дітей - вчетверо. Проте навіть ця статистика не точна, оскільки спеціальними підрахунками ніхто не займається. Крім того, іноді лікарі просто важко поставити діагноз, настільки підступно буває захворювання.

Старий чайник може викликати алергію

Старий чайник може викликати алергію - Вода, закип'ячена в електрочайник старого зразка, може викликати або сприяти розвитку алергії, попереджають експерти. За їх словами, частинки нікелю із покриття нагрівальних елементів здатні викликати шкірні подразнення.

Британці закликають заборонити харчові барвники

Британці закликають заборонити харчові барвники - Група британських вчених з університету міста Саутгемптона виступила із закликом заборонити харчові барвники, які, на їхню думку, підвищують рівень гіперактивності і викликають алергічні захворювання у дітей.

Вживання омепразолу може приводити до виникнення алергій на харчові продукти

Вживання омепразолу може приводити до виникнення алергій на харчові продукти - Вживання омепразолу та інших сучасних лікарських препаратів, які пригнічують секрецію соляної кислоти шлунковими залозами, може приводити до виникнення алергій на харчові продукти. Цю небезпеку виявили вчені з Австрії та Угорщини, які ознайомили зі своїми висновками учасників проходить у Ванкувері Світового конгресу алергологів.

Теорія про те, що дитячі інфекції сприяють зміцненню імунітету, невірна

Теорія про те, що дитячі інфекції сприяють зміцненню імунітету, невірна - Дитячі інфекції - кір, свинка і вітряна віспа - зовсім не захищають дитину від розвитку алергічних реакцій , як це вважалося раніше. Вчені, з данського Центру епідеміології в Копенгагена, з'ясували, що діти, які перенесли в ранньому віці одне або кілька інфекційних захворювань, частіше стикаються з алергією на пил, шерсть домашніх тварин або рослинну пилок.

Пилок берези врятує від алергії

Пилок берези врятує від алергії - Австрійський професор Рудольф Валента і його колеги з університету Відня розробили вакцину проти алергії, засновану на генетично зміненому компоненті пилку берези. R

Рузам

Рузам - новий підхід в лікуванні та профілактиці алергічних захворювань (експериментальні та клінічні дані) - Рузам - новий антиалергічний препарат, розроблений в НДІ пульмонології МЗ РФ, представляє собою за хімічною структурою ліпопротеїн, отриманий за оригінальною технологією з термофільного мікробного штаму St. aureus, запатентований в Росії, має міжнародний пріоритет. Показаннями до його застосування є широкий спектр алергічних захворювань.

Алергія на щеплення - побоювання сильно перебільшені

Алергія на щеплення - побоювання сильно перебільшені - Алергічні (анафілактичні) реакції на вакцинацію дуже рідкісні, як повідомляється в жовтневому номері Pediatrics. На 7,644,049 доз вакцини наголошується приблизно п'ять випадків анафілактичних реакцій. Найбільш часто викликають алергічні реакції полівалентні вакцини, що містять антигени т.е.вакціни одночасно декількох збудників інфекційних хвороб.

Алергічні захворювання у дітей можна буде лікувати внутрішньоутробно

Алергічні захворювання у дітей можна буде лікувати внутрішньоутробно - Недавні дослідження показали, що протиалергічний препарат omalizumab (Xolair) блокуючий IgE безпечний і ефективний при лікуванні важких форм атопічною астми у дітей. Розпочато клінічні випробування цього препарату у вагітних жінок з метою профілактики алергічних захворювань у їх дітей.

Розроблено безпечні методики лікування алергії до бджолиного отрути

Розроблено безпечні методики лікування алергії до бджолиного яду - Отруєння отрутою перетинчастокрилих комах може викликати небезпечні, а іноді смертельні алергічні реакції. Імунотерапія (лікування хворих отрутою цих же комах) ефективно у більшості пацієнтів з цим видом алергії. У той же час, нерідкі ускладнення імунотерапії, пов'язані з алергічними реакціями. Розроблено нову методику лікування, що поліпшує ефективність і безпеку лікування алергії до бджолиного яду. R

Всі алергени занесуть до бази даних

Всі алергени занесуть у базу даних - Нова база даних по структурі алергенів допоможе вченим і лікарям швидко виявляти подібні за будовою речовини, які можуть провокувати алергічні реакції в одних і тих самих людей. Як стверджують автори, просто ввівши слово 'арахіс' у вікні пошуку, лікар зможе отримати список алергенів, які схожі за будовою і небезпечні для людини з алергією на цей продукт.

Стан гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи у хворих професійними алергічних дерматозах

Стан гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи у хворих професійними алергічних дерматозах - ГУ НДІ медицини праці РАМН повідомляє про вихід у світ методичних рекомендацій «Стан гіпоталамо-гіпофізарно- тиреоїдної системи у хворих професійними алергічних дерматозах », призначених для лікарів-профпатології лікувально-профілактичних установ, центрів профпатології, кафедр і клінік профпатології, медичних освітніх і наукових установ, фахівців медико-санітарних частин, лабораторних працівників, лікарів-дерматологів, ендокринологів, гінекологів, фахівців з лікувально-профілактичного харчування.

Щеплення проти грипу безпечні для астматиків

Щеплення проти грипу безпечні для астматиків - Напади задухи що виникає у астматиків після вакцинації проти грипу, зазвичай пояснюють алергічною реакцією на антигени грипозної вакцини. Проте недавні дослідження, опубліковані у вересневому номері Journal of Allergy and Clinical Immunology, не підтверджують цю думку. R

Пиво може викликати алергію

Пиво може викликати алергію - Людям, які страждають від алергії на квітковий пилок (поліноз), слід обережніше ставитися до пива, особливо, якщо алергеном виступають злакові.

Оргазм викликає алергію

Оргазм викликає алергію - У Голландії досліджують дуже рідкісне і незрозуміле захворювання, що виявляється в різкому нездужанні відразу після оргазму.

Нове дослідження підтвердило зв'язок між бронхіальною астмою і ожирінням

Нове дослідження підтвердило зв'язок між бронхіальною астмою і ожирінням - Існування зв'язку між бронхіальною астмою (БА) та ожирінням, поширеність яких за останні 3 десятиліття помітно зросла, показано в ряді досліджень . Про це говориться в роботі д-ра Jun Ma з медичного дослідницького інституту в Пало Альто (США), опублікованій в журналі 'Алергія' (Allergy).

Чиха алергіки небезпечний для оточуючих

Чиха алергіки небезпечний для оточуючих - Багато людей є носіями золотистого стафілокока. Цей небезпечний для здоров'я мікроорганізм знаходиться в носовій порожнині. Виявилося, що при чханні безліч бактерій опиняються в повітрі. Таким чином можуть заразитися інші люди. Цікаво, що у застуджених людей не збільшується кількість виділяються при чханні бактерій, тоді як при алергії у чхає виділяється більше заразних мікробів.

Нові підходи до лікування алергії і аллергодерматозов

Нові підходи до лікування алергії і аллергодерматозов - Стаття представлена у вигляді стендової доповіді і опублікована в матеріалах XXVIII Конгресу алергологів Європи, 2009, 5-9 червня, Варшава. Автори: Р. Д. Жаксиликова, А. Д. Ахімова. Астана, Казахстан

Як уникнути контакту з пилком?

Як уникнути контакту з пилком? - Список рекомендацій.

Поцілунок - кращий засіб від сінної лихоманки

Поцілунок - кращий засіб від сінної лихоманки - Результати нового дослідження свідчать: жагучий 30-хвилинний поцілунок може допомогти зменшити страждання, викликані сінної лихоманкою. R

Гімнастика проти задухи

Гімнастика проти задухи - За допомогою дихальних вправ можна запобігти розвитку нападу БА. При цьому важливо правильна поведінка хворих на його початку. У більшості з них є так званий період провісників приступу, який триває від декількох хвилин до декількох діб і спочатку виражається в основному у вигляді невеликого утруднення дихання, свого роду дихального дискомфорту.

Комплексна терапія бронхіальної астми із застосуванням нестероїдного протизапального препарату рузам

Комплексна терапія бронхіальної астми із застосуванням нестероїдного протизапального препарату рузам - Бронхіальна астма - це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів. Астмою страждають від 4 до 10% населення земної кулі, а серед дітей число хворих зросла до 10-15%. Саме запалення в бронхах приводить до яскравої клініці бронхіальної астми з її болісними приступами задухи, задишки, свистячими хрипами дистанційними. Однак особливістю даної хвороби є зникнення цих хрипів після інгаляції препаратів, що розширюють бронхи, т. з. бронходілятаторов. До них відносяться сальбутамол, Вентолін, наш вітчизняний препарат сальтос і цілий ряд інших засобів, дія яких направлена на непоширення нападів ядухи, що виникають раптово або при контакті з «винним» алергеном

Вчені створили вакцину від харчових алергій

Вчені створили вакцину від харчових алергій - Вчені зі Стенфордського університету повідомили про успішну розробку вакцини від харчових алергій. Попередні випробування препарату підтвердили його ефективність.

Ліки не дасть алергікам вмирати від арахісу

Ліки не дасть алергікам вмирати від арахісу - Новий препарат дозволить уникнути серйозних проблем людям, що страждають алергією на арахіс. У багатьох випадках навіть зовсім невелика кількість цього горіха може викликати анафілактичний шок і зажадати невідкладної допомоги.

Парацетамол та антибіотики підвищують ризик атопічного дерматиту

Парацетамол та антибіотики підвищують ризик атопічного дерматиту - Як показало дослідження, проведене іспанськими вченими, при прийомі грудними дітьми парацетамолу та антибіотиків збільшується ризик атопічного дерматиту у більш старшому віці.

Ціла екосистема комах і грибків атакує людини вночі .... викликаючи алергію і захворювання

Ціла екосистема комах і грибків атакує людини вночі .... викликаючи алергію і захворювання - Американські вчені з'ясували, що в подушках міститься ціла екосистема комах і грибків, що представляють смертельну небезпеку здоров'ю людей. Результати дослідження, проведеного фахівцями Університету Манчестера, показали, що всередині звичайної подушки, яка є в кожному будинку, знаходиться більше мільйона грибкових спор. Таким чином, на кожен грам наповнювача доводиться по декілька тисяч спор. Про це повідомляє Live Science.

Регулярне вживання продуктів з горіхів під час вагітності сприяє розвитку астми у дитини

Регулярне вживання продуктів з горіхів під час вагітності сприяє розвитку астми у дитини - До такого висновку прийшли голландські вчені за наслідками дослідження за участю майже трьох тисяч вагітних жінок і дітей у віці до восьми років, повідомляє American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine.

Вітамін Е - не панацея, але майбутніх немовлят він може позбавити від алергії

Вітамін Е - не панацея, але майбутніх немовлят він може позбавити від алергії - Вагітні жінки можуть допомогти своїм майбутнім дітворі ніколи не пізнати страждань від алергії, якщо будуть їсти їжу, багату вітаміном Е, заявляють експерти.

Вчені обіцяють позбавити світ від більшості різновидів харчової алергії

Вчені обіцяють позбавити світ від більшості різновидів харчової алергії - Протягом найближчих десяти років будуть розроблені засоби лікування та запобігання найбільш поширених форм харчової алергії.

Біохіміки ідентифікували ще одна речовина, що забезпечує розвиток алергічної реакції

Біохіміки ідентифікували ще одна речовина, що забезпечує розвиток алергічної реакції - Це відкриття може допомогти в пошуках ліків від астми, екземи та харчової алергії. Серйозна алергічна реакція не просто викликає неприємні симптоми на зразок почервоніння, сльозавих очей і нежиті - вона може загрожувати і життя людини, викликаючи так званий анафілактичний шок з набряком горла і серцево-дихальною недостатністю.

Підвищення імунітету допоможе перемогти алергію

Підвищення імунітету допоможе перемогти алергію - Учені знайшли спосіб знизити алергію на кішок шляхом поповнення ресурсів імунної системи. Групі вчених з Королівського коледжу в Лондоні вдалося підсилити ключовий елемент імунної системи, який відповідає за алергічну реакцію. R

Перехід на бесфреоновие інгаляційні ГКС у лікуванні бронхіальної астми

Перехід на бесфреоновие інгаляційні ГКС у лікуванні бронхіальної астми - Терапія інгаляційними глюкокортикостероїдами (ІГКС) є провідним методом лікування у хворих на бронхіальну астму (БА). Ефективність та надійність ІГКС не викликає сумнівів і відображена у національних і міжнародних рекомендаціях з БА (GINA, 2002). Поширеність БА у всьому світі зростає. У Європі щонайменше 25 млн. астматиків.

протигрипозна вакцина безпечна для астматиків

протигрипозна вакцина безпечна для астматиків - Американські медики закликають всіх дорослих і дітей, які страждають на астму, пройти вакцинацію проти грипу, незалежно від тяжкості їх захворювання.

Orange запустила SMS службу для оповіщення хворих сінної лихоманкою

Orange запустила SMS службу для оповіщення хворих сінної лихоманкою - Європейський оператор мобільного телефонного зв'язку Orange пропонує своїм клієнтам передплату на сповіщення про передбачуваний рівень алергенів у повітрі. Повідомлення метеорологічних служб будуть приходить на мобільний телефон у вигляді текстових повідомлень (SMS).

Оральні контрацептиви і вік настання менархе впливають на ризик виникнення астми

Оральні контрацептиви і вік настання менархе впливають на ризик виникнення астми - Ендогенні і екзогенні статеві гормони імовірно пов'язані з розвитком астми і астмоподобних дихальних розладів у молодих жінок, повідомляє група дослідників в травневому випуску the Journal of Allergy and Clinical Immunology.

Астма та ожиріння крокують рука об руку

Астма та ожиріння крокують рука об руку - недавніми науковими дослідженнями доведено, що ефективність багатьох протиастматичних лікарських препаратів залежить від ваги тіла пацієнта. Зокрема, інгаляційний шлях введення гормонів стероїдів більш ефективний у пацієнтів з нормальною вагою тіла, а таблетовані форми гормональних препаратів більше ефективні у пацієнтів стрдающіх надмірною вагою і ожирінням. R

Алергію викликає робота в офісі

Алергію викликає робота в офісі - Четверо з десяти людей захворюють алергією, пов'язаною з їх робочим місцем. Алергічна асоціація у Великобританії заявила, що це схоже на «міні-епідемію» алергії, що охопила близько семи мільйонів службовців, і пов'язану з різними факторами, присутніми в офісі.

травня

Травень - час загострення алергічних захворювань - Прийшла весна. У кожної нормальної людини це час року викликає приємні емоції. Сонце, перша зелень, птахи співають по утрам. Що ще потрібно для щастя змученому довгими холодами середньостатистичному росіянину? Лише для однієї групи людей прихід весни, а потім і літа не радість, а справжнє мука. Страждальці називаються алергікам, і на пробудження природи вони реагують загостренням хвороби, яка називається 'Сінний лихоманкою', або поліноз.

Пігулка з алергенами полегшує симптоми полінозу

Пігулка з алергенами полегшує симптоми полінозу - Таблетки під язик, що містять екстракт алергенів рослинного походження, полегшують перебіг полінозу, відомого також як сезонний алергічний рінокон'юнктівіт. Щоденний прийом однієї таблетки до або під час сезону цвітіння рослин дозволяє зменшити тяжкість симптомів, повідомляє Journal of Allergy and Clinical Immunology.

Розроблено безпечні методики лікування алергії до бджолиного отрути

Розроблено безпечні методики лікування алергії до бджолиного яду - Отруєння отрутою перетинчастокрилих комах може викликати небезпечні, а іноді смертельні алергічні реакції. Імунотерапія (лікування хворих отрутою цих же комах) ефективно у більшості пацієнтів з цим видом алергії. У той же час, нерідкі ускладнення імунотерапії, пов'язані з алергічними реакціями. Розроблено нову методику лікування, що поліпшує ефективність і безпеку лікування алергії до бджолиного яду.

Випробування протиалергічною вакцини пройшли успішно

Випробування протиалергічною вакцини пройшли успішно - Швейцарська фармацевтична компанія повідомляє про успішне завершення клінічних випробувань вакцини, що запобігає розвиток алергічних реакцій. Перепрограмують імунну відповідь щеплення захищає від алергії на пилових кліщів, полінозу, а також, можливо, і від інших алергічних захворювань.

Можливості застосування антигістамінних препаратів у лікуванні атопічного дерматиту у дітей

Можливості застосування антигістамінних препаратів у лікуванні атопічного дерматиту у дітей - Атопічний дерматит (АД) є одним з найпоширеніших шкірних захворювань. Їм страждає від однієї третини до половини дітей, що перебувають на лікуванні в шкірних стаціонарах. На рис. 1 і 2 представлені клініко-морфологічні форми атопічного дерматиту в залежності від віку хворого

Астма та ... синтетичні ковдри

Астма та ... синтетичні ковдри - Як показали результати завершився недавно дослідження, використання синтетичних ковдр, рекомендованих особам, які страждають від астми, може лише погіршити стан хворих.

Вітамін Е проти алергії

Вітамін Е проти алергії - Експерти авторитетно заявляють, що, якщо вагітна жінка буде вживати в їжу їжу, що містить вітамін Е у великій кількості, це може захистити дітей від різного виду алергії у зрілому віці. Чим вище рівень вітаміну Е в вживається майбутньою мамою їжі, тим нижче ризик того, що при аналізі крові дитини він дасть реакцію на такі алергени як квітковий пилок і пил.

За даними статистичних досліджень можна прослідкувати, наскільки швидко росте число людей з алергією

За даними статистичних досліджень можна прослідкувати, наскільки швидко росте число людей з алергією - Пацієнти з алергією або з атопією не є особливою групою: при деяких професіях алергія вже стала професійним захворюванням (наприклад, у перукарів). Також добре відомі і широко поширені астматичні алергічні реакції на борошняну пил в хлібопеченні.

Алергія буде переможена через 5 років

Алергія буде переможена через 5 років - Вчені з Університету Святого Георгія (Лондон, Великобританія) працюють над створенням ліків, які буде захищати організм від проникнення алергенів.

Відновив роботу форум''Питання алергології та імунології''

Відновив роботу форум''Питання алергології та імунології''- У рамках медіцінскіх конференцій відновив роботу форум 'Питання аллергологу і імунолога '. Консультант - Катерина Юріївна, лікар алерголог -імунолог.

Антибіотики викликають астму

Антибіотики викликають астму - Повсюдне активне застосування антибактеріальних препаратів може бути однією з основних причин намітилася в ряді країн тенденції до зростання захворюваності бронхіальною астмою. Про це повідомили вчені з Університету штату Мічиган.

Патогенетичне значення пуринового обміну при бронхіальній астмі

Патогенетичне значення пуринового обміну при бронхіальній астмі - У роботі наводиться результати дослідження 80 (36 чоловіків і 44 жінки) хворих з інфекційно-алергічної бронхіальної астму. Відомо, що в розвитку бронхіальної астми достатню значення надається до неімунного механізмам, що й відбито в класифікації бронхіальної астми за Г. Б. Федосєєва [1].

Алергікам краще не гуляти вранці

Алергікам краще не гуляти вранці - Нелегка пора - сезон цвітіння рослин - почалася для москвичів, які страждають на алергію. Першими 'атакувати' нещасних городян почала зацветшая в деяких районах столиці береза.

Чистота більше не запорука здоров'я

Чистота більше не запорука здоров'я - Британські та шведські вчені спільними зусиллями прийшли до висновку - божевілля на чистоті, що охопило Європу, призведе до небезпечних наслідків.

Антибіотики викликають у дітей астму й екзему

Антибіотики викликають у дітей астму й екзему - Масштабна дослідження британських дітей показало, що у жінок, які перенесли інфекцію або приймали антибіотики під час вагітності, діти частіше схильні астмі, сінній гарячці та екземі.

Ризик, який несуть трансгенні продукти, може бути величезний

Ризик, який несуть трансгенні продукти, може бути величезний - Після зняття заборони на імпорт генетично змінених продуктів у Європу Клаудіо Ортолані, алерголог і консультант італійського уряду, розповідає про потенційних ризиках.

Роль алергічних захворювань в загальноклінічний практиці

Роль алергічних захворювань в загальноклінічний практиці - Алергічні захворювання з кожним роком привертають все більше пильну увагу лікарів різних спеціальностей. Незважаючи на те, що алергічні захворювання відомі людині більше двох з половиною тисяч років, в сучасному світі проблеми, пов'язані з питаннями діагностики, терапії та профілактики аллергопатология залишаються дуже актуальними. За останні ж десятиліття проблема алергії прийняла масштаб глобальної медико-соціальної проблеми

Винайдено ефективні антиалергенні вакцини

Винайдено ефективні антиалергенні вакцини - Алергіки зможуть назавжди забути про свою недугу: нове покоління вакцин здатне позбавити від захворювання всього за кілька тижнів. R

У сезонної алергії у людей слід звинувачувати не дерева і трави, а паразитів

У сезонної алергії у людей слід звинувачувати не дерева і трави, а паразитів - У сезонної алергії у людей, всупереч загальноприйнятій думці, слід звинувачувати не дерева і трави, а паразитів, вважають вчені. Справа в тому, що імунна система помилково сприймає нешкідливі ферменти пилку, що викликає відповідні симптоми у вигляді сльозоточивості очей і нежиті.

Американські вчені створили арахіс з пониженими алергенними властивостями

Американські вчені створили арахіс з пониженими алергенними властивостями - Про результати своєї роботи Сохейла Малек (Soheila Maleki) з Групи з досліджень харчової алергії Міністерства сільського господарства США розповіла на конференції Європейської академії алергії та клінічної імунології (European Academy of Allergy and Clinical Immunology).

поширеність алергічних захворювань

поширеність алергічних захворювань - Алергічні захворювання є одними з найбільш поширених нозологічних форм у всьому світі. Кожен четвертий - п'ятий житель планети має ті чи інші прояви цих хвороб. У більшості індустріально розвинених країн три основні форми алергічних захворювань - астма, риніт та атопічний дерматит - ізольовано або в різних поєднаннях вражають до 25% населення.

Фекалії домашніх кліщів руйнують захисні властивості шкіри людини

Фекалії домашніх кліщів руйнують захисні властивості шкіри людини - Кліщі, що мешкають в домашнього пилу, залишають не тільки сліди. Екскременти пилових кліщів, що потрапляють на нашу шкіру, можуть робити її більш уразливою для різних алергенів і подразників, говориться в новому дослідженні. R

Епідемія алергії: до 2015 року її жертвою стане половина європейців

Епідемія алергії: до 2015 року її жертвою стане половина європейців - До 2015 року, якщо ученим і лікарям не вдасться зупинити епідемію, яка призводить до госпіталізації мільйонів чоловік, половина жителів європейського континенту буде страждати на алергію в тій чи іншій формі.

Сучасні уявлення про діагностику і лікування алергічного риніту

Сучасні уявлення про діагностику і лікування алергічного риніту - Алергічний риніт (АР) є одним з найбільш часто зустрічаються захворювань, він вражає від 10 до 25% населення в різних країнах світу.

Поцілунок і алергія на арахіс

Поцілунок і алергія на арахіс - Американські алергологи попереджають людей з алергією на арахіс, що, якщо їхній партнер недавно їв їжу, що містить арахіс, слід утриматися від поцілунків і не користуватися однією і тією ж посудом.

кефірний алкоголь позбавляє від алергії

кефірний алкоголь позбавляє від алергії - Молоко, що містить алкоголь, сприятливо діє на немовлят, запобігаючи у них різні алергічні реакції.

Фолієва кислота може допомогти при астмі і алергії

Фолієва кислота може допомогти при астмі і алергії - Фолієва кислота (вітамін В9) грає важливу роль в процесі утворення еритроцитів і знижує ризик народження дітей з дефектами спинного мозку. За даними нового дослідження, вітамін здатний також пригнічувати алергічні реакції і полегшувати симптоми алергії і бронхіальної астми.

Мікроекологія кишечника і алергія

Мікроекологія кишечника і алергія - Проблема дисбактеріозу кишечнику є сьогодні предметом жвавої дискусії, що розгорнулася серед гастроентерологів та педіатрів. Причини цього криються в абсолютизації значення стану мікрофлори кишечнику, зведенні поняття «дисбактеріоз» в ранг нозологічної форми або «клініко-лабораторного синдрому».

Рузам в комплексній терапії алергічних захворювань

Рузам в комплексній терапії алергічних захворювань - Алергічні захворювання є одними з найбільш поширених нозологічних форм у всьому світі. Приблизно кожен п'ятий-четвертий житель планети має ті чи інші прояви цих хвороб [1]. У більшості індустріально розвинених країн три основні форми алергічних захворювань - астма, риніт та атопічний дерматит - ізольовано або в різних поєднаннях вражають до 25% населення.

Безпечний секс для алергіків не обмежується використанням презерватива

Безпечний секс для алергіків не обмежується використанням презерватива - Для алергіків поняття 'безпечний секс' включає в себе багато більше, ніж використання презервативів. Тут виходять на сцену і фактори 'навколишнього середовища', наприклад, наявність кішки або собаки в передбачуваному місці зустрічі. Також постає питання про те, що їв партнер в останні 6 годин перед побаченням.

Кларотадін в лікуванні алергічних захворювань

Кларотадін в лікуванні алергічних захворювань - Алергічні захворювання входять до групи найбільш поширених хвороб: їм схильне до 10% населення. У свою чергу, серед алергічних захворювань значна частка належить аллергодерматозам, які займають друге місце в структурі аллергопатология. І ця частка постійно зростає, оскільки спостерігається щорічне збільшення числа хворих аллергодерматозамі у всіх вікових групах. У зв'язку з цим важко переоцінити значимість будь-яких нових досягнень в лікуванні алергічних захворювань.

Синдром роздратованого кишечника має алергічну основу

Синдром роздратованого кишечника має алергічну основу - Результати досліджень опубліковані в липневому номері журналу «American Journal of Gastroenterology» свідчать про те, що у пацієнтів з синдромом роздратованого кишечника наголошується підвищення рівня антитіл Ig4 до поширеним харчовим продуктам - пшениці, яловичина і баранина і ін

Гіпоглікемія - зворотний бік протиалергічних дієт

Гіпоглікемія - зворотний бік протиалергічних дієт - Гіпоалергенні дієти, що використовуються для лікування або профілактики деяких алергічних захворювань, можуть збільшувати ризик недостатнього надходження харчових речовин і порушення росту у дітей.

Вихлопи автомобілів підвищують алергенна вплив пилку

Вихлопи автомобілів підвищують алергенна вплив пилку - Хімік Ульріх Пешл (Ulrich Poschl) з технічного університету Мюнхена (Technisce Universitat Munchen) встановив природу загадкової зв'язку між забрудненням повітря автомобільними вихлопами і посиленням в даній місцевості алергічних захворювань.

Алергія

Алергія - бич сучасних Фігаро - Протягом останніх 20 років професія перукаря зазнала безліч змін, що пов'язано з новинками серед використовуються субстанцій та змін у техніці брадобрейного мистецтва. R Ісследовано вплив прогресу в перукарському мистецтві на частоту виникнення професійних контактних дерматитів у сучасних спадкоємців Фігаро.

Хто в ранньому дитинстві контактував з домашніми тваринами, той рідше хворіє на астму та алергію

Хто в ранньому дитинстві контактував з домашніми тваринами, той рідше хворіє на астму та алергію - Такі сенсаційні результати досліджень, які проводилися педіатрами Мюнхенського університету. За відомостями агентства ЕФЕ, під час експерименту лікарі спостерігали тисячу малюків з Австрії, Швеції та Німеччини. Виявилося, що діти, які страждають від астми, майже не піддавалися в перші місяці дії так званих ендотоксинів.

Тополиний пух ні в чому не винен

Тополиний пух ні в чому не винен - Не можна сказати, що тільки амброзія провокує важку форму алергії: пилок полину, лободи, берези, дуба, вільхи, ліщини, горіха волоського, тополі , тимофіївки, пирію, багаття, мятлика, лісохвоста, овсяниці, жита, кукурудзи, кульбаби, соняшника, кипариса, кожна має свою жертву.

Канада: священики, рятуйте алергіків!

Канада: священики, рятуйте алергіків! - Канадська легенева асоціація останнім часом все більш активно виступає за створення в церквах 'зон без ладану'.

Сигаретний дим може захистити курців від алергії

Сигаретний дим може захистити курців від алергії - Сигаретний дим здатний запобігти алергії, знижуючи реакцію імунних клітин на алергени. До такого несподіваного відкриття прийшли дослідники Університету Утрехта /Нідерланди /, виявивши, що дія сигаретного диму на тучні клітини дозволяє звільнити запальні білки у відповідь організму на алергени, не зачіпаючи інші імунні функції.

Організація та проведення аллергошкол в Москві

Організація та проведення аллергошкол в Москві - Алергічні захворювання залучають усе більш пильну увагу лікарів різних спеціальностей. У переважній більшості регіонів світу неухильно зростає число хворих на бронхіальну астму, поліноз, алергічним рінокон'юнктівітом, кропив'янки, набряку Квінке, атопічний дерматит, харчовою алергією та іншими алергічними захворюваннями.

астму потрібно лікувати на рівні генів

астму потрібно лікувати на рівні генів - Американські вчені запропонували новий метод генної терапії бронхіальної астми. Попередні випробування на лабораторних мишах показали, що він як мінімум не поступається по ефективності класичним способам лікування цього захворювання.

Літо - пора цвітіння і ... нежиті

Літо - пора цвітіння і ... нежиті - Період цвітіння трав і дерев, що припадає на перші місяці літа, - чудовий час, овіяне ореолом романтизму і тінистій млості. Але насолоджуватися красою природи пробудилася, на жаль, можуть далеко не всі - щорічно, в той момент, коли зацвітають перші рослини, починається і сезон алергічного риніту.

Пребіотики зменшують ризик атопічного дерматиту

Пребіотики зменшують ризик атопічного дерматиту - Суміш предбіотіческіх олігосахариди, давати немовлятам дітям з ризиком атопії, зменшує вірогідність виникнення атопічного дерматиту протягом перших 6 місяців життя, згідно з результатами дослідження, проведеного німецькими вченими, і опублікованого в жовтневому випуску 'Archives of Disease in Childhood'.

Психосоматичні аспекти бронхіальної астми

Психосоматичні аспекти бронхіальної астми - Бронхіальна астма є поліетологіческім захворюванням. Відомо, що істотне значення в розвитку БА належить нервово-психічним факторам. Однак, наявні дані про психосоматичних механізмах етіопатогенезу БА відрізняються уривчастість і невизначеністю, обмежуються констатацією виявлення лише окремих, малоінформативні психологічних і нейрофізіологічних параметрів.

Роль бактеріальної інфекції в алергії: клінічні парадокси

Роль бактеріальної інфекції в алергії: клінічні парадокси - Бактеріальна інфекція може надавати прямо протилежний вплив на алергічне запалення, тобто як стимулювати, так і гальмувати його розвиток.

Іркутськ. Кожен третій городянин страждає алергією на рослини

Іркутськ. Кожен третій городянин страждає алергією на рослини - Приблизно кожен третій іркутянін страждає 'сезонними' алергічними захворюваннями, так званим поліноз, під час цвітіння рослин.

Британські вчені наблизилися до створення принципово нового класу препаратів проти астми і алергії

Британські вчені наблизилися до створення принципово нового класу препаратів проти астми і алергії - Вони виявили мішень для лікарських речовин, дія на яку дозволить запобігти появі симптомів захворювання, повідомляє The Journal of Immunology.

Алергію будуть лікувати наночастинками

Алергію будуть лікувати наночастинками - Американські дослідники готові використовувати нанотехнології в боротьбі з алергією. За їхніми даними, наночастки з атомів вуглецю здатні значно знизити активність клітин, запускаючих алергічну реакцію.

Суперечності у виборі оптимальної терапії астми

Суперечності у виборі оптимальної терапії астми - Виходячи з сучасних уявлень про бронхіальній астмі як стан, пов'язаним з гіперреактивністю бронхів, що проявляється схильністю до бронхоспазму при впливі різноманітних стимулів, а також із запаленням дихальних шляхів , лікування бронхіальної астми припускає використання бронходилататорів ('деблокаторов') і протизапальних препаратів ('регуляторів').

Цього літа тополиного пуху буде набагато більше, ніж у раніше

Цього літа тополиного пуху буде набагато більше, ніж у раніше - Цього літа тополиного пуху буде набагато більше, ніж у минулому році. Як повідомила ІТАР-ТАРС начальник відділу захисту рослин та моніторингу 'Мосзеленхоза' Олександра Мацук, затяжна й прохолодна весна, а також дуже теплі кінець квітня і початок травня призвели до активного і майже одночасного цвітінню багатьох дерев і рослин.

Здоров' я і свята з точки зору Aventis Pharma

Здоров'я і свята з точки зору Aventis Pharma - З дитинства в багатьох Новий рік асоціюється з ялинкою, мандаринами та солодощами. Ця традиції передалася і new generation. А ось чим загрожує дітям надмірне насолоду новорічними радощами - добре відомо дорослим. Різноманітні алергічні реакції, як це не сумно відзначати, стали у дітей настільки масштабні, що подбати про наслідки заздалегідь - вельми мудре рішення.

Харчові добавки можуть викликати хронічну кропив'янку

Харчові добавки можуть викликати хронічну кропив'янку - Харчові добавки (барвники, приправи і консерванти) виступають в якості етіологічних факторів при хронічній кропив'янці.

виявлено імунні клітини, несущіет основну відповідальність за загострення бронхіальної астми

виявлено імунні клітини, несущіет основну відповідальність за загострення бронхіальної астми - Дослідники зі Стенфордського університету виявили імунні клітини, які несуть основну відповідальність за загострення бронхіальної астми. Відомо, що ці лімфоцити, звані природними кілерами, знищують патогенні мікроорганізми та клітини злоякісних пухлин, але в той же час беруть безпосередню участь у виникненні аутоімунних захворювань.

Синтетичне ковдру може спровокувати астму

Синтетичне ковдру може спровокувати астму - Постільні приналежності з синтетичних волокон можуть сприяти розвитку астми у дітей, вважають учені з Австралійського національного університету (Канберра). Результати дослідження опубліковані в грудневому номері American Journal of Public Health.

Харчова алергія

Харчова алергія - міф ХХ сторіччя - Поширена думка про 'епідемії' харчової алергії можна з повною упевненістю визнати ще одним медичним міфом XX століття. Як показали дослідження, насправді майже в 90% випадків цей діагноз виявляється помилковим.

Ласкаво просимо, весна!

Ласкаво просимо, весна! - Весна - це пора оновлення природи, первоцвітів і ... полінозу. Поліноз, або алергією на пилок рослин, страждає сьогодні до 15% росіян.

Біотехнологи виведуть гіпоалергенних кішок

Біотехнологи виведуть гіпоалергенних кішок - Одна з біотехнологічних компаній, що спеціалізуються в галузі генетики тварин, заявила про свій намір вивести гіпоалергенних кішок, повідомляється в прес-релізі. Таким нетрадиційним способом вчені сподіваються вирішити проблему алергії на шерсть кішок.

Коли астму можна зв'язати c професією хворого?

Коли астму можна зв'язати c професією хворого? - Професійна астма - це звуження дихальних шляхів різного ступеня, що викликається контактом з пилом у повітрі, з газами, парами або димом на роботі. Багато людей, що страждають даним захворюванням, спочатку звертаються до сімейного лікаря, і в цей момент важливо розпізнати хворобу, так як вона ізлeчіма, якщо пацієнт уникає контакту з дратівливим речовиною.

Стероїди виліковують алергічний нежить

Стероїди виліковують алергічний нежить - Чим ми зазвичай лікуємо алергічний нежить? Назальний спрей, що включають в себе будь-який антигістамінний препарат. Нові експерименти в цій області показали, що стероїди усувають алергічну реакцію навіть краще, ніж інші протиалергічні засоби.

Людство програє сутичку з алергією

Людство програє сутичку з алергією - Частота алергічних захворювань у дорослих в останню чверть 20 століття суттєво зросла, але причина цього невідома, відзначає BMJ. Дослідники піддали алергологічним проб із стандартним препаратом Phadiatop, що складається з суміші 11 найбільш поширених алергенів зразки крові, узяті у хворих в 70-ті, 80-е і 90-роки минулого століття.

Нова надія на вакцину від астми

Нова надія на вакцину від астми - Вчені досліджують можливість створення вакцини на основі грунтової бактерії, здатної захистити від астми. У попередніх експериментах на клітинах крові було показано, що бактерії здатні змінювати спосіб пізнавання алергенів клітинами імунної системи. Якщо створення подібної вакцини увінчається успіхом, лікарі зможуть допомогти 3,4 мільйону людей в одній лише Англії, включаючи 1,5 мільйона дітей.

Деякі аспекти імунології та алергології у хворих аллергодерматозамі

Деякі аспекти імунології та алергології у хворих аллергодерматозамі - Кінець XX-го і початок XXI століття-ознаменувався зростанням алергічних захворювань у всьому світі. Алергія та імунітет - ця різні сторони одного процесу, обумовленого взаємодією алергену з антитілами і освітою імунного комплексу.

Вітамін Е проти алергії

Вітамін Е проти алергії - Експерти авторитетно заявляють, що, якщо вагітна жінка буде вживати в їжу їжу, що містить вітамін Е у великій кількості, це може захистити дітей від різного виду алергії у зрілому віці. Чим вище рівень вітаміну Е в вживається майбутньою мамою їжі, тим нижче ризик того, що при аналізі крові дитини він дасть реакцію на такі алергени як квітковий пилок і пил.

Алергічний риніт

Алергічний риніт - Епідеміологія. Поширеність алергічного риніту (АР) за минуле сторіччя виросла в десятки разів. Епідеміологічні дослідження в популяції свідчать про те, що в розвинених країнах АР страждає від 10% до 30% людей. У Росії довгий час існувала й існує тенденція до заниження реальних цифр про поширеності АР, так як медична статистика базувалася тільки на обертаності пацієнтів.

У XXI столітті кількість людей, хворих на алергічні захворювання буде збільшуватися

У XXI столітті кількість людей, хворих на алергічні захворювання буде збільшуватися - (Корр. 'НТА' І. Кульпякова): За прогнозами провідних фахівців алергічні захворювання в цьому столітті будуть прогресувати і займуть лідируючі позиції. Повідомив про це сьогодні на прес-конференції головний алерголог Нижнього Новгорода Ірина Чернишова. За її словами, в Нижньому Новгороді в минулому році було зареєстровано близько 30 тисяч хворих (і дорослих, і дітей) алергічними захворюваннями.

Домашні тварини знижують ризик виникнення алергічних захворювань

Домашні тварини знижують ризик виникнення алергічних захворювань - Дуже багато батьків позбавляли своїх дітей спілкування з домашнім звірами, вважаючи, що кіт або собака можуть призвести до алергії, а то й до бронхіальної астми . І в правильності такої домашньої політики їх нерідко підтримували лікарі.

Алергія

Алергія - це на все життя - шкідливість цього захворювання полягає в тому, що схильність до поліноз передається у спадок. Якщо один з батьків був алергіків, то ймовірність того, що дитина теж буде страждати від цієї напасті, - 50%. Якщо обоє, то вже на 70-80% можна бути впевненим, що до алерголога треба буде ходити всією родиною.

Інтенсивний розвиток промисловості

Інтенсивний розвиток промисловості - фактор ризику алергічних захворювань - Вчені виявили, що багато хто з відкритих і синтезованих речовин пов'язані з небезпекою для здоров'я людини.

Вітамін D3 підвищує чутливість хворих важкими формами астми до ліків

Вітамін D3 підвищує чутливість хворих важкими формами астми до ліків - Положення хворих, що страждають особливо важкими формами астми, стійкими до медикаментозного впливу, можна полегшити за допомогою харчових добавок, що містять вітамін D3. До таких висновків приходять співробітники лондонського Королівського коледжу, звіт про дослідницьку роботу яких опублікований в британському Journal of Clinical Investigation.

Легке рішення - прогулянка під парасолькою

Легке рішення - прогулянка під парасолькою - Прогулянка під парасолькою в дощову погоду дуже корисна людям, що страждають алергією. Так вважають англійські медики і настійно радять своїм пацієнтам не відмовлятися від цього заняття. Як показали аналізи проб повітря, проведені в лабораторії одного з провідних наукових інститутів, в похмурі дощові дні концентрація квіткового пилку, вихлопних газів і речовин, які викликають алергічну реакцію, набагато нижче, ніж в сонячні.

Що таке антиалергічні паразити

Що таке антиалергічні паразити - За даними великого дослідження, проведеного лікарями з Медичного центру при Лейденському університеті, виявилося, що контакт з паразитами попереджає алергію. Вчені медики давно вважають, що зіткнення в дитинстві з алергічними субстанціями в подальшому зможе захистити від розвитку захворювання.

Алерген-специфічна імунотерапія алергічних захворювань

Алерген-специфічна імунотерапія алергічних захворювань - 'Поломка' в імунній відповіді і складний пристрій імунної системи пояснюють, чому на даний момент не існує жодного стовідсоткового способу лікування алергії. Як же усунути наявний дефект? На це питання вчені і лікарі шукають відповідь з того моменту, як була встановлена роль зміненого імунної відповіді організму в розвитку алергії.

Навколишнє середовище та алергія

Навколишнє середовище та алергія - На початку 20-го століття алергія була відносно рідкісним захворюванням. Сьогодні ж вона відноситься до найбільш часто зустрічається хворобами. Обмежений проміжок часу, протягом якого відбулося збільшення алергічних захворювань, говорить проти чисто генетично обгрунтованого збільшення алергій; за кілька поколінь людський геном не міг так сильно змінитися

Кропив'янка

Кропив'янка - Кропив'янка - одне з часто зустрічаються захворювань шкіри, що характеризуються виникненням шкірної висипки, первинним елементом якої є пухирі.

Алергія на кішок почалася із-за собаки

Алергія на кішок почалася із-за собаки - Жертвою любовних пригод свого пса трохи не став однорічна дитина. Собака після кожної прогулянки приносила в будинок ... котячу шерсть і запахи, які викликали у малюка задуху, набряки і нестерпний свербіж.

У Росії відкривається унікальний проект з попередження сезонної алергії

У Росії відкривається унікальний проект з попередження сезонної алергії - 28 березня 2002 року в готелі 'Ренесанс' відбулася прес-конференція, присвячена відкриттю першого в Росії унікального проекту щодо попередження сезонної алергії - програми пилкової моніторингу. Програму проводить ГНЦ Інститут Імунології Міністерства охорони здоров'я РФ (МОЗ РФ) і Біологічний факультет МДУ за участю та підтримки міжнародної фармацевтичної компанії NYCOMED (Нікомед).

Алергія від чистоти

Алергія від чистоти - Як відомо, причиною всіх видів алергії є ослаблення імунітету. Але чому це відбувається? Одне з останніх досліджень на цю тему, проведене в США, дало дуже несподіваний висновок: імунітет може постраждати через ... зайвої чистоти, що оточує людину з дитинства.

Хочете попередити астму? Оздоровите Ваш кишечник

Хочете попередити астму? Оздоровите Ваш кишечник - На думку вчених з медичної школи університету Мічігану, якщо ви хочете попередити астму і алергічні захворювання, то повинні приділити серйозну увагу вашому кишечнику.

Косметику будуть маркувати на наявність алергенів

Косметику будуть маркувати на наявність алергенів - У країнах-членах Євросоюзу в п'ятницю, 11 березня, набула чинності директива Єврокомісії, за якою вся продавана косметична продукція повинна містити інформацію про наявність у переліку використаних при її виготовленні інгредієнтів речовин, які здатні викликати алергію.

Розроблено протиалергічну вакцина

Розроблено протиалергічну вакцина - Співробітники Мельбурнського університету впритул підійшли до створення універсальної вакцини, що захищає від алергічних реакцій, викликаних вдиханням пилку різних рослин.

Проведене в селі дитинство захистить від алергії

Проведене в селі дитинство захистить від алергії - Дослідження французьких вчених показали, що діти, виросщіе далеко від міста, в селах і на фермах, набувають захист від деяких видів алергії, у тому числі, від сінної лихоманки.

Харчова алергія

Харчова алергія - наслідок кесаревого розтину? - Діти, що з'явилися на світ за допомогою кесаревого розтину, у кілька разів частіше показують алергічні реакції на харчові продукти. Особливо яскраво ця залежність виявляється у дітей, матері яких теж страждали якими-небудь харчовими алергіями. Про це повідомили вчені з Інституту суспільного здоров'я в Осло (Норвегія).

Ліки від''котячої алергії''створюють за допомогою мишей

Ліки від''котячої алергії''створюють за допомогою мишей - Якщо ви - миша, то нежить, що виникає в результаті алергії на кішок, може допомогти вам виявити хижака, який таїться в засідці під ліжком, і врятуватися від нього.

Екологія стала розхитувати здоров'я аллергетіков

Екологія стала розхитувати здоров'я аллергетіков - Через глобальне потепління клімату сінна лихоманка у людей тепер починається раніше, а закінчується пізніше. Це алергічне захворювання викликає пилок рослин, які з-за підвищення середньорічної температури на планеті тепер починають цвісти раніше.

Кесарів розтин провокує розвиток алергій

Кесарів розтин провокує розвиток алергій - У дітей, що народилися з допомогою кесарева перетину, характерний підвищений ризик розвитку харчової алергії. Про це повідомили німецькі учені з Мюнхена.

Алергічні стани: погляд на проблему з позицій холістичної медицини

Алергічні стани: погляд на проблему з позицій холістичної медицини - У рамках бурхливо розвиваються в даний час напрямків холістичної медицини, перш за все гомеопатичного лікування та антигомотоксичної терапії, безсумнівний інтерес викликає розгляд природи алергічних захворювань з позицій цілісного організму.

''Стерильні''умови життя

''Стерильні''умови життя - основна причина алергії - Результати експерименту, проведеного на лабораторних тваринах, підтверджують гіпотезу про те, що постійний контакт з джерелами інфекції допомагає організму захиститися від алергічних і аутоімунних захворювань.

Переважна більшість людей, які вважають, що у них алергія на харчові продукти, насправді їй не страждають

Переважна більшість людей, які вважають, що у них алергія на харчові продукти, насправді їй не страждають - Британські вчені прийшли до висновку, що переважна більшість людей, які вважають, що у них алергія на харчові продукти, насправді їй не страждають, пише The Daily Telegraph.

Ви хворієте на бронхіальну астму? Видихніть ...

Ви хворієте на бронхіальну астму? Видихніть ... - Вчені виявили взаємозв'язок між вмістом оксиду азоту у видихуваному повітрі і підвищеною реактивністю бронхів, а так само алергічними захворюваннями у дітей. R

У США виведена порода кішок, які не викликають алергії

У США виведена порода кішок, які не викликають алергії - Американським селекціонерам вдалося вивести породу кішок, не викликають у людей алергії, повідомляє газета The Sunday Times.

Три мільйони американських дітей страждають від харчової алергії

Три мільйони американських дітей страждають від харчової алергії - Число юних американців, що зазнають симптоми алергії на харчові продукти, зросла на 18% за останнє десятиліття, згідно з даними Центру контролю і профілактики захворювань .

У чоловіків дисліпідемії та ожиріння асоційовано з алергічною сенсітізаціей

У чоловіків дисліпідемії та ожиріння асоційовано з алергічною сенсітізаціей - У чоловіків з низькими рівнями ЛПВП і підвищеними ЛПНЩ, а також з ожирінням підвищується ризик алергічних реакцій.

Бронхіальна астма і остеопороз

Бронхіальна астма і остеопороз - При веденні хворого на бронхіальну астму основну увагу зосереджено клініциста, як правило, на респіраторної функції. Однак при важкому перебігу захворювання, особливо при використанні системних глюкокортикоїдів, пацієнти мають високий ризик розвитку остеопорозу, характерні прояви якого - зниження маси кісткової тканини та порушення її мікроархітектоніки - обумовлюють зниження міцності кістки і підвищений ризик переломів

Шукати управу на алергію потрібно в аптеці і ... в інтернеті

Шукати управу на алергію потрібно в аптеці і ... в інтернеті - Настав Ізобільне літо, і ми поспішаємо насолодитися соковитими ягодами, фруктами стиглими, свіжими овочами . Житель середньої смуги звик набиратися літніх вітамінів 'на весь рік'. Однак фруктово-овочеве прийняття для багатьох закінчується сверблячого висипом, нежиттю, розладом травлення і навіть порушеннями дихання. Саме в літні місяці лікарі-алергологи реєструють пік захворюваності т.зв. харчовою алергією.

Глобальне потепління провокує алергію

Глобальне потепління провокує алергію - Всесвітня організація охорони здоров'я провела Міжнародний день боротьби з алергією. За даними ВООЗ, цим захворюванням страждає кожен п'ятий житель планети. Російські медики вважають, що різні прояви алергічних реакцій зустрічаються як мінімум у кожного третього жителя країни.

родись останнім

родись останнім - Наймолодші в сім'ї діти мають меншу схильністю до алергії.

Досвід застосування ПНЖК ?-3 у дітей з атопічним дерматитом

Досвід застосування ПНЖК ?-3 у дітей з атопічним дерматитом - Вплив на розвиток алергічного запалення з метою його блокування є перспективним напрямком у терапії алергічних захворювань. Зокрема, протизапальну дію мають ?-3 поліненасичені докозагексаєнова і ейкозапентаєнова жирні кислоти (ПНЖК).

«А коли прийде пора цвітіння, нехай вона тобі нагадає» про ... необхідності стежити за пилкових моніторингом

«А коли прийде пора цвітіння, нехай вона тобі нагадає» про ... необхідності стежити за пилкових моніторингом - Протягом 3 років в Росії працює унікальний проект пилкової моніторингу. На сайтах www.kestine.ru і www.allergology.ru щоденно оновлюється інформація про зміст алергенів пилку рослин і спор грибів мікроорганізмів у повітрі великих міст РФ - найважливіші дані для лікарів-алергологів та осіб, що страждають алергічними проявами.

Наука в пошуках креветок, які не викликають алергії

Наука в пошуках креветок, які не викликають алергії - Ті, хто страждає від алергії на морепродукти, скоро зможуть насолоджуватися креветками без жодних хворобливих відчуттів, обнадіюють вчені. Команда генних інженерів працює над створенням креветки, позбавленої протеїну, що викликає неприємні і потенційно смертельні реакції. Також у процесі розробки аллергобезопасние арахіс і соєві боби.

Для деяких людей горіхи і поцілунки не сумісні

Для деяких людей горіхи і поцілунки не сумісні - Доктор Розмарі Халлетт, Лорі Хаапанен і Сюзен Тевер проаналізували базу даних 379 пацієнтів з алергією на горіхи і виявили, що 20 з них після поцілунків людей, що з'їли трохи фундука або арахісу, виявляють у себе нежить або висипання на шкірі. На думку дослідників, це досить високий відсоток для того щоб насторожитися.

Домашні тварини допомагають від астми

Домашні тварини допомагають від астми - Оприлюднено результати досліджень американських вчених, згідно з якими малюки, які виросли в одному будинку з кішками та собаками, рідше хворіють на астму, пише видання Independent переклад статті якого публікує Inopressa. Вчені з'ясували, що діти, спілкувалися в перші роки життя з домашніми тваринами, набагато менше схильні до різних алергічних захворювань.R

Обмеження контактів з алергенами у хворих астмою

Обмеження контактів з алергенами у хворих на астму - За останні десятиліття збільшилася захворюваність астмою та іншими алергічними хворобами у високорозвинених країнах.

Вчені знайшли''ахіллесову п'яту''алергії

Вчені знайшли''ахіллесову п'яту''алергії - Учені вважають, що знайшли білок, який має вирішальне значення для створення нових засобів проти алергії. Вони заявили журналу The Nature, що блокування білка пі110дельта в мастоцитів - клітках, які викликають алергічну реакцію - істотно скоротило симптоми під час дослідів на мишах.

Алергічні риніти: особливості клініки, прогноз, лікування

Алергічні риніти: особливості клініки, прогноз, лікування - Алергічний риніт (АР) є дуже поширеним захворюванням. Поширеність його в різних країнах світу становить від 4 до 32 [1]. Найбільш частими причинами алергічних ринітів є пилкові алергени, домашній пил і що в ній містяться кліщі дерматофагоідес, потім - алергени нижчих грибів, епідермальні алергени (шерсть тварин), рідше - харчові та лікарські алергени.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00