Оториноларингологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Знайдений новий метод лікування часткової глухоти

Знайдений новий метод лікування часткової глухоти - На сьогоднішній день існує група пацієнтів з поганим слухом, при цьому аудіограма демонструє нормальний або злегка підвищений поріг на низьких частотах і майже повну глухоту на високих частотах.

Лікування риніту при гострих респіраторних вірусних інфекціях антигістамінними препаратами I покоління

Лікування риніту при гострих респіраторних вірусних інфекціях антигістамінними препаратами I покоління - Найбільш частими причинами розвитку захворювань дихальної системи є гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, доросла людина переносить ГРВІ двічі на рік.

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика - Обговорення лікувально-діагностичної стратегії і тактики у хворих з хронічним тонзилітом досить актуально. При цьому хотілося підкреслити, що навіть серед лікарів оториноларингологів, вже не кажучи про інші фахівцях, побутує ставлення: «Хронічний тонзиліт?! Ну і що?., А у кого його немає ?!..» Тим самим визнається висока поширеність захворювання серед всіх вікових груп населення.

Нейросенсорна приглухуватість: основні принципи діагностики та лікування

Нейросенсорна приглухуватість: основні принципи діагностики та лікування - Нейросенсорна приглухуватість відноситься до захворювань, проблема діагностики та лікування яких не втрачає своєї актуальності протягом багатьох десятиліть. Широка поширеність уражень органу слуху в сучасних умовах обумовлена різноманіттям несприятливих чинників, що призводять до приглухуватості і глухоти.

Лікування гострого та хронічного фарингіту

Лікування гострого та хронічного фарингіту - фарингіт називають гостре або хронічне запалення слизової оболонки глотки, що супроводжується болями, першіння або дискомфортом в горлі.

Вченим з Мічиганського університету вдалося виростити в лабораторних умовах Волоскові клітини

Вченим з Мічиганського університету вдалося виростити в лабораторних умовах Волоскові клітини - Мабуть, вже скоро незручні слухові апарати, які є єдиною надією глухих людей на відновлення слуху, підуть в минуле. Вченим з Мічиганського університету вдалося виростити в лабораторних умовах Волоскові клітини - основні чутливі елементи равлики внутрішнього вуха, що сприймають коливання і трансформують їх у нервові імпульси.

Американські медики наблизилися до відкриття ліки від глухоти

Американські медики наблизилися до відкриття ліки від глухоти - Вчені Університету Айови /США /відкрили генний дефект, який допоможе ідентифікувати новий білок, що захищає сенсорні клітини в вусі і таким чином потенційно провідний до розробки ефективного лікування проти глухоти. Спадкова глухота є одним з найпоширеніших вроджених дефектів, але, тим не менше, більшість генів, відповідальних за таке порушення, невідомі науковому світі.

Небезпечно слухати музику через навушники довше 90 хвилин

Небезпечно слухати музику через навушники довше 90 хвилин - За даними нового дослідження, проведеного в США, прослуховування музики через навушники цифрового плеєра при певній гучності може бути небезпечно для слуху.

глухоту перемагають клітини волосся

глухоту перемагають клітини волосся - Вчені просунулися у своїх пошуках методів лікування повної глухоти: в лабораторних умовах їм вдалося виростити клітини волосся внутрішнього вуха.

Волоскові клітини допоможуть повернути слух

Волоскові клітини допоможуть повернути слух - Американські вчені з Медичного коледжу при Гарвардському університеті (Harvard Medical School) навчилися відновлювати Волоскові клітини внутрішнього вуха, які в нормі протягом життя не оновлюються, повідомляє BBC News . Дані дослідження можуть бути використані для розробки методики повернення слуху, втраченого внаслідок травми або вікових змін.

Нежить

Нежить - це серйозно - іносінусіт - одне з найбільш частих захворювань, з яким мають справу лікарі загальної практики та оториноларингологи. В даний час в Росії гострий риносинусит щорічно діагностується у 10 млн осіб, а питома вага хворих риносинуситом серед пацієнтів, госпіталізованих з приводу патології ЛОР-органів, становить 40-50%.

хіропрактика на службі оториноларингології

хіропрактика на службі оториноларингології - Як повідомляє Ivanhoe Newswire, майже половина дітей переносить вушні інфекції до досягнення ними одного року. Для багатьох дітей рецидивуючі отити представляють собою серйозну проблему. Звичайним підходом до цих захворювання є призначення антибіотиків, але, на думку хіропрактікі (у вітчизняній медицині їх називають чуттєвими терапевтами) без них в багатьох випадках можна обійтися.

безопераційне виправлення викривленої носової перегородки

безопераційне виправлення викривленої носової перегородки - Викривлення перегородки носа найбільш часто зустрічається патологія в оториноларингології. І не дивно, що питання про методи вирішення цієї проблеми - ледве чи не сама животрепетна в цій галузі медицини. R

З'явився нежить? Можливо ви вагітні!

З'явився нежить? Можливо ви вагітні! - Вагітність, крім позитивних емоцій, пов'язаних з очікуванням немовляти, несе з собою масу незручностей і нездужань, про яку жінці обов'язково потрібно знати. Буває так, що протягом усього терміну вагітності несподівано виникає нежить, а то й кровотечі з носа. У таких випадках причина захворювання носа зв'язується із застудою або інший ЛОР-патологією. R

Вуха і гучна музика

Вуха і гучна музика - Чимало підлітків і молоді люди піддають себе впливу гучної музики під час розваг. Передбачається, що безтурботне ставлення до звуків музики може призводити до втрати слуху.

Ангіофіброма

Ангіофіброма - Юнацька ангіофіброма основи черепа (ЮАОЧ) - рідкісна доброякісна пухлина, що виникає в переважній більшості випадків у хлопчиків-підлітків, до теперішнього часу залишаються важким для діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів, а операції з видалення ЮАОЧ є одними з найскладніших в оториноларингології.

Антибактеріальна терапія при гострих інфекціях ЛОР-органів

Антибактеріальна терапія при гострих інфекціях ЛОР-органів - Інфекційні захворювання ЛОР-органів - як відомо група запальних захворювань, кожне з яких людина переносить кілька разів у житті. У цю групу входять запальні хвороби навколоносових пазух (риносинуситом), глотки і мигдаликів (тонзіллофарінгіти, ангіни) і середнього вуха (отити).

Яке вухо краще чує?

Яке вухо краще чує? - Праве вухо людини краще сприймає мову, ніж ліве, проте ліве вухо більше пристосоване для сприйняття пісень. Про це йдеться в новітньому дослідженні, проведеному американськими вченими з Каліфорнійського університету.

Хронічний риніт призводить ... до гіпертонії?

Хронічний риніт призводить ... до гіпертонії? - У чоловіків з хронічним ринітом частіше підвищується артеріальний тиск, повідомляється у випуску American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine за 15 Лютого. R

Грибок в носі є в усіх з чотиримісячного віку

Грибок в носі є в усіх з чотиримісячного віку - Причиною хронічного нежитю може стати реакція організму на присутність грибків на слизовій носової порожнини. Маючи на увазі останні дані про можливість існування такого зв'язку, група австрійських вчених вивчила процес заселення носової порожнини дитини грибками від моменту народження до віку декількох місяців.

Сірчана пробка і грамотний туалет вуха

Сірчана пробка і грамотний туалет вуха - Редко хто по життю не стикався з сірчаними пробками у вусі, які доставляють неприємні відчуття чужорідного тіла у вусі й закладеності вуха зі зниженням слуху.

глухоту треба лікувати з народження

глухоту треба лікувати з народження - Як відомо, чим раніше починається лікування, тим воно ефективніше. Це правило вірне і відносно банальної застуди або поширених серцево-судинних захворювань, і стосовно таких вузькоспеціалізованих напрямків медицини, як хірургічне лікування вродженої глухоти.

Препарати, що стимулюють вироблення естрогену, впливають на слух

Препарати, що стимулюють вироблення естрогену, впливають на слух - Міжнародна група вчених зі Швеції та Австралії, представила результати своїх досліджень, які доводять, що втрату слуху можна запобігти за допомогою препаратів , що стимулюють вироблення естрогенів (жіночих статевих гормонів).

Переваги місцевої імунотерапії в лікуванні і профілактиці ринофарингіти

Переваги місцевої імунотерапії в лікуванні і профілактиці ринофарингіти - Інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів, до числа яких належать і ринофарингіти, є однією з найчастіших причин звернення до лікаря [3]. Розвивається комплекс симптомів: нежить, закладеність носа, головний біль, температура, біль у горлі, утруднене дихання і болючий кашель, - веде до втрати працездатності, загострення хронічних захворювань, істотно знижує якість життя людини.

Запальні захворювання зовнішнього вуха

Запальні захворювання зовнішнього вуха - Запальні захворювання зовнішнього вуха - найпоширеніші захворювання, що зустрічаються в усіх вікових групах і характеризуються різноманітністю клінічних проявів, вимагають чіткої орієнтації лікаря в питаннях діагностики та лікування.

Лікування глухоти за допомогою нюхових клітин-попередників

Лікування глухоти за допомогою нюхових клітин-попередників - Причиною багатьох форм втрати слуху є дегенерація чутливих слухових клітин - волосових клітин равлики (кохлеарних клітин). У цьому випадку надії на лікування пов'язані з клітинною терапією, одним з джерел матеріалу для якого можуть бути стовбурові клітини різних типів.

Програмне забезпечення системи БОС - тренінгу корекції слуху

Програмне забезпечення системи БОС - тренінгу корекції слуху - Зниження слуху - часто зустрічається захворювання: за статистикою, кожен шостий людина в світі має ті чи інші порушення слуху. R За останні 5 років кількість осіб з розладами слуху збільшилась в 1,5 рази.

Фізіологічні зміни голосу

Фізіологічні зміни голосу - Гортань - гормонально-залежний орган. Голосовий апарат знаходиться під впливом функції залоз внутрішньої секреції не тільки в період росту і розвитку організму, але і протягом усього життя людини. Особлива роль при цьому відводиться функції статевих залоз.

Новий підхід до лікування хронічних захворювань глотки

Новий підхід до лікування хронічних захворювань глотки - Актуальність пошуку нових методів лікування хронічних захворювань глотки (фарингіт) не викликає сумніву. Частота захворюваності серед дорослого та дитячого населення, за нашими даними, становить 78% і неухильно зростає

Клініка, лікування та профілактика ангіни

Клініка, лікування та профілактика ангіни - ангіною називається гостре інфекційне загальне захворювання організму, при якому видимі місцеві запальні явища виражені головним чином у лімфаденоідной частини глотки. Найчастішою з локалізації є ротоглоточная форма ангіни, тому зазвичай під назвою «ангіна» мають на увазі гостре запалення піднебінних мигдалин.

Роль місцевої терапії в лікуванні хронічного аденоідіта

Роль місцевої терапії в лікуванні хронічного аденоідіта - Найбільш поширеною патологією ЛОР-органів у дітей є хронічний аденоідіт і гіпертрофія глоткової мигдалини. Зустрічаються у 45% дошкільнят хронічні захворювання лімфоїдного кільця часто протікають паралельно з рецидивуючими та хронічними запальними захворюваннями бронхолегеневої системи, і дані пацієнти одночасно перебувають у полі зору оториноларинголога, пульмонолога або педіатра.

Хірургічні методи лікування хропіння та апное сну синдрому

Хірургічні методи лікування хропіння та синдрому апное сну - Хропіння є не тільки соціальною проблемою, але й несе потенційний ризик для здоров'я в плані розвитку синдрому обструктивного апное сну (нічне апное). Аномалії будови порожнини носа та носоглотки часто виявляються у хворих з обструктивним апное сну, будучи однією з причин колапсу верхніх дихальних шляхів

Тонзіллогенние патології

Тонзіллогенние патології - Вплив хронічного тонзиліту на формування патології серця, суглобів і нирок досить добре описано. Описувати його в рамках цього сайту мені не видається доцільним. Менш відомі інші тонзіллогенние патології. R

Щось в носі ... пересохло

Щось в носі ... пересохло - З настанням зимових місяців все більше людей починають скаржитися на неприємне стан, відомий медицині під назвою - сухість слизової оболонки носової порожнини.

Вітамін Е''може допомогти відновити слух''

Вітамін Е''може допомогти відновити слух''- Учені з'ясували, що вітамін Е може допомогти людям, які несподівано оглухли без видимих причин. Цей натуральний антиоксидант вже успішно зарекомендував себе при лікуванні раку, запобігаючи або затормажівая дію шкідливу дію ряду окислювальних процесів.

Гіпрербаріческая киснева терапія сприяє відновленню слуху

Гіпрербаріческая киснева терапія сприяє відновленню слуху - Двадцять п'ять пацієнтів (група 1) отримувала наступні препарати - Бетасерк (betahistine hydrochloride), преднізолон і щодня блокаду блок нервового ганглія. Друга група (25 пацієнтів) отримувала те ж саме лікування з доповненням HBO терапії.

Австрійські отоларингологи виробили пересадку надмініатюрні протеза равлики внутрішнього вуха

Австрійські отоларингологи виробили пересадку надмініатюрні протеза равлики внутрішнього вуха - Цей орган перетворює звукові коливання в нервові імпульси, які передаються в слухові центри мозку. Лікарі з Відня вживили у внутрішнє вухо глухий 63-річної жінки штучну равлика розміром у дві десятих міліметра.

Мобільник може стати причиною глухоти

Мобільник може стати причиною глухоти - Лікарі і вчені вже не один раз попереджали про те, що постійні розмови по мобільному телефону можуть стати причиною погіршення здоров'я. Причому, виявляється, механізми шкідливого впливу 'мобільників' на організм можуть бути пов'язані далеко не тільки зі створюваними їм електромагнітними полями.

Нова методика лікування хропіння в Швейцарії

Нова методика лікування хропіння в Швейцарії - У приватній клініці професора Сайлер (Швейцарія, Цюріх) почали проводити пластичні операції, які сприяють усуненню порушень дихання уві сні і хропіння.

носоглоткового карциноми часто пов'язані з вірусом Епштейна-Барра

носоглоткового карциноми часто пов'язані з вірусом Епштейна-Барра - носоглоткового карциноми одні із самих вивчених в плані епідеміології, клінічних уявлень, біологічних маркерів, чинників канцерогенного ризику, прогностичних чинників, терапії і результатів лікування серед випадків раку голови і шиї.

Лікарі відзвітували про знахідки в дитячих вухах і носах

Лікарі відзвітували про знахідки в дитячих вухах і носах - За рік з носів і вух маленьких дітей лікарі витягли більше ста чужорідних предметів. Про це стало відомо при підведенні підсумків роботи Федерального клінічного ЛОР-центру, повідомляє 'Перший канал'.

Лікування поліпозного риносинуситом

Лікування поліпозного риносинуситом - Поліпозний риносинусит (ПРС) - хронічне запальне захворювання слизової оболонки порожнини носа і навколоносових пазух, що характеризується утворенням та рецидивуючим зростанням поліпів, що складаються переважно з набряклою тканини, інфільтрована еозинофілами.

Озонотерапія ефективно лікує нежить

Озонотерапія ефективно лікує нежить - Застосування озонотерапії у хворих з хронічним гнійним риносинуситом прискорює одужання, вважають лікарі А. І. Мумина, Н. Ж. Хушвакова з кафедри оториноларингології Самаркандського медичного інституту. R

Сучасні топічні кошти для лікування гострих респіраторно-вірусних і запальних захворювань верхніх дихальних шляхів

Сучасні топічні кошти для лікування гострих респіраторно-вірусних і запальних захворювань верхніх дихальних шляхів - Інфекції верхніх дихальних шляхів займають важливе місце в структурі захворюваності населення перш за все через їх поширеності. Ці інфекції викликаються, як правило, вірусами, до яких, з огляду на їх різноманіття (віруси грипу, парагрипу, риновіруси, респіраторно-сінтіціальний вірус, аденовірус та ін), імунна система людини не в змозі виробити стійкий імунітет.

На зміну слуховим апаратам приходять штучні клітини внутрішнього вуха

На зміну слуховим апаратам приходять штучні клітини внутрішнього вуха - Мабуть, вже скоро незручні слухові апарати, які є єдиною надією глухих людей на відновлення слуху, підуть у минуле. Вченим з Мічиганського університету вдалося виростити в лабораторних умовах Волоскові клітини - основні чутливі елементи равлики внутрішнього вуха, що сприймають коливання і трансформують їх у нервові імпульси.

Паління і зайва вага сприяють втраті слуху, а алкоголь у невеликих дозах захищає від глухоти

Паління і зайва вага сприяють втраті слуху, а алкоголь у невеликих дозах захищає від глухоти - Куріння і завищений індекс маси тіла - істотні чинники ризику для втрати слуху, встановили лікарі Університету Антверпена /Бельгія /. Фахівці провели масштабне дослідження, що включає дев'ять аудіологічних центрів з семи європейських країн.

Центр слухопротезування''Ліга Слуху''успішно вийшов на ринок слухових апаратів

Центр слухопротезування''Ліга Слуху''успішно вийшов на ринок слухових апаратів - Москва, 16 травня 2008, Центр слухопротезування 'Ліга слуху' відзначений дипломом компанії Widex, світового лідера в галузі виробництва слухових апаратів, за успішний вихід на російський ринок продажів слухових апаратів.

Електронне вухо підключили прямо до мозку людини

Електронне вухо підключили прямо до мозку людини - Американські хірурги розробили і випробували на практиці зовсім новий підхід до лікування важких форм глухоти, при яких виявляється безсилим навіть такий 'модний' сьогодні метод як кохлеарна імплантація. Нова методика повинна допомогти людям з ураженим слуховим нервом.

Діабет у дорослих є незалежним чинником ризику зниження слуху

Діабет у дорослих є незалежним чинником ризику зниження слуху - Діабет у дорослих пацієнтів, здається, є незалежним чинником ризику зниження слуху, згідно з результатами великого популяційного дослідження, повідомляється у випуску « Annals of Internal Medicine ». Автори припускають, що поширеність і ступінь погіршення можуть бути достатніми, щоб виправдати рутинний скринінг, що дозволяє створити втручання, спрямовані на відновлення слуху.

Данська подарунок для глухих

Данська подарунок для глухих - Починаються клінічні випробування новітнього пристрою - самого мініатюрного у світі слухового апарату, виготовленого компанією GN ReSound. Першими його випробують британці.

Хропіння та його грамотне лікування

Хропіння та його грамотне лікування - Загальновизнаним є думка, що саме ротовий подих по ночах - уві сні і приводить до хропіння, Проте, у 25% хропуть носове дихання не утруднене, що породило теорії хропіння з-за порушень в глотці і носоглотці, усунення яких не дає стабільних результатів. В результаті, до цих пір не було єдиної думки про причини і механізм розвитку хропіння у людей по ночах - уві сні. R Виявлені нами порушення аеродинаміки носа по Південному типу, які можуть призводити до ротового дихання і при незатрудненного носовому диханні, підтверджують генеральну залежність хропіння від ротового дихання, пояснюють неповноцінність і тимчасову ефективність хірургічних і консервативних способів лікування хропіння, при збереженні ротового дихання і повністю спростовує хибні теорії про залежність хропіння від анатомічних особливостей глотки і носоглотки. R В результаті, сьогодні, єдино правильним напрямком у лікуванні хропіння слід визнати відновлення носового дихання по ночах - уві сні. R

Хронічний тонзиліт та зв'язані з ним захворювання

Хронічний тонзиліт та зв'язані з ним захворювання - В даний час відомо близько 100 різних захворювань, багато в чому зобов'язані своїм походженням хронічного тонзиліту. Відсутність лікувального ефекту або нетривала ремісія при таких захворюваннях часто пов'язані з тим, що лікарі не враховують патологію глотки як можливу причину, провокують та підтримуючу зв'язані хворобливі стани інших органів і систем організму.

Вчені створили ліки від застуди

Вчені створили ліки від застуди - Американські хіміки повідомляють, що спрей для носа, що імітує природний захист організму, може стати ефективною зброєю в боротьбі з застудою.

Запалення верхніх дихальних шляхів і вуха: позбутися швидко і ефективно

Запалення верхніх дихальних шляхів і вуха: позбутися швидко та ефективно - За останні 20 років захворюваність верхніх дихальних шляхів різко зросла. За даними російських дослідників, хвороби органів дихання в нашій країні посідають перше місце в загальній структурі захворюваності дітей та дорослих і складають 68-72%. Питома вага хворих риносинуситом, що вимагають стаціонарного лікування, щорічно збільшується на 1,5-2%.

Професійне захворювання рибалок

Професійне захворювання рибалок - глухота - Найбільш поширене професійне захворювання у рибалок - глухота (нейросенсорна приглухуватість). Це встановлено медичними дослідженнями, проведеними протягом чотирьох років на траулерах і плавбаза Далекого Сходу. На глухоту у рибалок припадають 58% усіх професійних захворювань. На другому місці стоять захворювання опорно-рухового апарату і на третьому - органів дихання.

Нанотехнології в слухових апаратах Widex

Нанотехнології в слухових апаратах Widex - З 22 серпня 2008 Центр слухопротезування «Ліга Слуху» (www.ligasluha.ru) починає продажі нової серії слухових апаратів Passion ™ компанії Widex. Моделі серії Passion ™ є самими мініатюрними в світі в категорії RIC, а використання натехнологій вирішує проблему частої заміни ресивера в вушному каналі.

Щоб поліпи в носі знову не виросли, необхідний фуросемід

Щоб поліпи в носі знову не виросли, необхідний фуросемід - Гіперпластичний синусит у поєднанні з поліпами носа вражає від 1 до 4% жителів США. Рецидив поліпів носа після їх оперативного видалення зустрічається приблизно у 30% пацієнтів. У хворих, які після оперативного лікування закопували в ніс фуросемід, рецидив відзначений тільки в 17,5% випадків і у 24% у пацієнтів профілактично отримували кортикостероїди.

Сучасні принципи лікування гострого середнього, тривалого і рецидивуючого гострого середнього отиту

Сучасні принципи лікування гострого середнього, тривалого і рецидивуючого гострого середнього отиту - Гострий середній отит (ГСО) - складна для точного визначення нозологічна форма, що обумовлено істотними відмінностями в діагностичних критеріях і параметрах, за якими оцінюється результат захворювання. Під «середнім отитом» зазвичай розуміють запальний процес у порожнинах середнього вуха, але це аж ніяк не означає, що запалення обмежено тільки барабанної порожниною.

Семінар компанії Phonak в Москві

Семінар компанії Phonak в Москві - Компанія Фонак провела черговий семінар, на якому були представлені два нових сімейства слухових апаратів - Exelia і Naida. У числі запрошених гостей так само були представники компанії «Хороший слух». R

Грибкові захворювання глотки

Грибкові захворювання глотки - На рубежі XIX-XX ст. Вже були описані майже всі основні мікози людини та їх збудники. Імена Вірхова, грубо, Ремарка, Шенлейна, а потім Сабуро тісно пов'язані з історією становлення медичної мікології. У зв'язку з широким застосуванням антибіотиків, друга половина XX ст. супроводжувалася значним зростанням захворюваності мікозами, які в даний час вражають від 5 до 20% дорослого населення.

Запаморочення й проблеми отоларингології

Запаморочення й проблеми отоларингології - отоларингологи займаються, як правило, периферичним запамороченням. Для периферичного запаморочення характерні повторюваність, конкретність, характерне поєднання зі слуховими розладами. R

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків - Багато дитячих вушні інфекції можуть проходити успішно без додаткового лікування, що дозволяє зменшити зайве використання антибіотиків при достатньому довіру батьків до лікарів.

Ринопластика

Ринопластика - Що ж собою представляє рінопластіка? І для чого вона потрібна?

Гострий середній отит

Гострий середній отит - Запальні захворювання середнього вуха зустрічаються в усіх вікових групах. Серед загального числа хворих з різними захворюваннями ЛОР-органів гострий середній отит діагностується в 20-30% випадків.

Музика допомагає розвивати мова у дітей, вилікуватися від глухоти

Музика допомагає розвивати мова у дітей, вилікуватися від глухоти - Музична терапія допомагає процесам придбання мовлення у дітей з порушеннями слуху, які пройшли через кохлеарної імплантації - один з методів повернення слуху за допомогою спеціального приладу.

Папіломатоз гортані. Чи є ефективний метод лікування?

Папіломатоз гортані. Чи є ефективний метод лікування? - Папілома - це пухлина з епітеліальної тканини. Папіломи часто розташовуються на шкірі і слизових оболонках, що вистилають незроговілий або перехідним епітелієм. Багато папілом - це папіломатоз.

Розроблено нову стратегія лікування бактеріальних синуситів

Розроблено нову стратегія лікування бактеріальних синуситів - Як повідомляє Reuters Health (Jan 22), переглянута тактика лікування бактеріальних синуситів. Нова стратегія лікування синуситів полягає у зниженні частоти застосування антибіотиків. У тому випадку, якщо призначення антибіотиків не вдається уникнути, рекомендується застосовувати АУГМЕНТИН XR (amoxicillin /clavulanate) або омніцеф (cefdinir).

Терапевтична тактика при тонзиліті

Терапевтична тактика при тонзиліті - Якщо вважати, що хронічний тонзиліт - тільки довгостроково протікає запальний процес у піднебінних мигдаликах, то навряд чи до цього захворювання варто було приділяти так багато уваги з боку інших медичних спеціальностей. Тому саме визначення захворювання піднебінних мигдаликів як хронічний тонзиліт потребує роз'яснення.

Визначено провідні причини погіршення слуху

Визначено провідні причини погіршення слуху - Втрата слуху - поширена проблема, яка може відбутися в будь-якому віці і сильно утрудняє спілкування. Вухо розділене анатомічно на три відділи (зовнішнє, середнє і внутрішнє), і патології, через які відбувається погіршення слуху зачіпають один або всі три відділи. Провідні причини втрати слуху включають сірчану пробку, отит, отосклероз, спадкові хвороби, постійна присутність в галасливій обстановці.

Способи лікування риніту

Способи лікування риніту - Всі методи лікування риніту можна розділити на терапевтичні і хірургічні, які застосовуються при хронічних або ускладнених формах ринітів. Терапія може бути місцевою (санація, очищення дихальних шляхів, відновлення прохідності повітроносних шляхів, регенерація слизових оболонок, усунення гіперреактивності слизових) і загальної (імуномодуляція і імунокорекція, боротьба із загальною черевний організму).

Повітряні забруднювачі і алергени є причиною ларингіту

Повітряні забруднювачі і алергени є причиною ларингіту - Щоденні вплив екологічних забруднювачів повітря, тютюнового диму й алергенів є коренем хронічних випадків ларингіту, встановили медики американської Академії отоларингології. Раніше лікарі наказували розвиток хвороби вірусної інфекції та постійному напрузі голосових зв'язок. Однак спусковим механізмом, що сприяють розвитку запалення в гортані, як виявилося є послідовне вплив шкідливих часток у повітрі, яким ми дихаємо.

Плавці і нирці схильні ряду професійних вушних захворювань

Плавці і нирці схильні ряду професійних вушних захворювань - Доктор М. Уанг (M. Wang) і його колеги з отоларингологічного відділення Тайбейского госпіталю для ветеранів, Тайвань, опублікували дослідження, присвячене професійним отоларингологічним хвороб плавців і нирців. Для людей, які проводять багато часу у воді або під водою, характерні гострий дифузний зовнішній отит, отомікоз, екзостоз, травматичний розрив барабанної перетинки, інфекції середнього вуха і баротравми внутрішнього вуха. R

Вперше на території Югри проведуть унікальну операцію в області сурдології та слухопротезування

Вперше на території Югри проведуть унікальну операцію в області сурдології та слухопротезування - У Сургутської окружний клінічної лікарні (ХМАО-Югра) вперше готуються провести кохлеарної імплантації п'ятьом дітям. Подібні операції проводяться в автономному окрузі в перший раз.

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога - З настанням весни актуальність захисту від простудних захворювань, відступає на другий план, а наслідки осінньо-зимового періоду у вигляді ускладнень після застуди, набувають першорядного значення, оскільки вони продовжують турбувати навіть в теплу пору року. Це тривалі захворювання носа і горла, які при потеплінні погоди протікають більш сприятливо, а тривалі захворювання середнього вуха, з часом, здобувають все більшу агресивність і небезпека.

Американські вчені створили вітамінний коктейль для збереження хорошого слуху

Американські вчені створили вітамінний коктейль для збереження хорошого слуху - Коктейль з вітамінів і мінералів, розроблений американськими вченими з Університету Мічигану, запобігає втрату слуху, викликану гучними шумами.

Лікування гострого та хронічного фарингіту

Лікування гострого та хронічного фарингіту - фарингіт називають гостре або хронічне запалення слизової оболонки глотки, що супроводжується болями, першіння або дискомфортом в горлі. Оскільки з анатомічної точки зору ковтка ділиться на три відділи - верхній (носоглотка), середній (ротоглотки) і нижній (гортаноглотка), запальні процеси, що розвиваються тут, можна також підрозділити відповідно до їх переважною локалізацією.

Остеома

Остеома - Остеома - доброякісна пухлина, яка росте з кісткової тканини. Вона є одним з найбільш частих доброякісних новоутворень приносових пазух. Розвивається в кістках лицьового скелета і м'яких тканинах навколоносових пазух.

Шумить у вусі

Шумить у вусі - просто забудь про це! - Знайдено спосіб лікування серйозного розлади слуху - постійного шуму у вухах, - від якого тільки в Німеччині страждають більше 400 тисяч чоловік.

Проблема больового синдрому при захворюваннях глотки

Проблема больового синдрому при захворюваннях глотки - Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип, що є джерелом високої захворюваності, часто приводять до ускладнень на ЛОР-органи: додаткові пазухи носа, середнє вухо , але в першу чергу на горлянку

Клініка, діагностика та лікування гострого запалення середнього і зовнішнього вуха

Клініка, діагностика та лікування гострого запалення середнього і зовнішнього вуха - Проблема лікування гострих запальних захворювань вуха і по сьогоднішній день залишається актуальною для сучасної оториноларингології. Це пояснюється насамперед високою поширеністю даних захворювань. Так, частота зустрічальності гострого середнього отиту серед населення становить близько 2,5% [1].

Постійне промивання носа сольовими розчинами збільшує частоту інфекцій

Постійне промивання носа сольовими розчинами збільшує частоту інфекцій - На думку фахівців з American College of Allergy, Asthma & Immunology, тривале використання назальних сольових розчинів збільшує частоту респіраторних інфекцій.

Лікування кісти лобової пазухи без операції

Лікування кісти лобової пазухи без операції - У ЛОР-клініках по всьому світу щорічно проводяться тисячі операцій з приводу кісти лобової пазухи. Винятком не є і наша країна!

Нежить - це серйозно

Нежить - це серйозно - риносинусит - одне з найбільш частих захворювань, з яким мають справу лікарі загальної практики та оториноларингологи. В даний час в Росії гострий риносинусит щорічно діагностується у 10 млн осіб, а питома вага хворих риносинуситом серед пацієнтів, госпіталізованих з приводу патології ЛОР-органів, становить 40-50%

АУГМЕНТИН в лікуванні гострих запальних захворювань ЛОР-органів

АУГМЕНТИН в лікуванні гострих запальних захворювань ЛОР-органів - 'Нове в діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів'. R Матеріали симпозіуму в рамках підсумкової Колленьо МОЗ РФ від 17 березня 2003.

навколоносових повітряні пазухи, ймовірно, підвищують імунітет профілактичний

навколоносових повітряні пазухи, ймовірно, підвищують профілактичний імунітет - навколоносових повітряні пазухи, ймовірно, виконують важливу функцію підвищення профілактичного імунітету проти респіраторних та інших інфекцій.

У Росії вперше імплантовано електронне середнє вухо

У Росії вперше імплантовано електронне середнє вухо - Фахівці Науково-дослідного інституту вуха, горла, носа й мови Санкт-Петербурга провели першу в Росії імплантацію системи, яка позбавляють слабочуючих людей з ушкодженням середнього вуха від необхідності носити слуховий апарат.

Діагностика та лікування гострого синуситу

Діагностика та лікування гострого синуситу - Синусит - запальне захворювання навколоносових пазух бактеріальної, вірусної, грибкової або алергічної природи. Це одне з найбільш частих захворювань, з якими мають справу лікарі загальної практики та оториноларингологи.

Стовбурові клітини для відновлення слуху

Стовбурові клітини для відновлення слуху - Японські вчені показали, що після ін'єкції стовбурових клітин кісткового мозку в пошкоджене внутрішнє вухо можуть прискорити відновлення слуху після його часткової втрати. R

Знайдено рослину, здатне позбавити світ від нежиті

Знайдено рослину, здатне позбавити світ від нежиті - Учені відкрили нові властивості лікарської рослини ехінацея, які дозволять використовувати це народний засіб для ефективної боротьби з нежиттю. Медики вважають, що профілактичне застосування ехінацеї зможе знизити ризик риніту на 58%, а лікування ним під час захворювання дозволить скоротити термін хвороби вдвічі.

Аеродинаміка носа

Аеродинаміка носа - Одна з найважливіших функцій носа є адаптація вдихуваного повітря до дихальних шляхів. Це перш за все, зігрівання і зволоження вдихуваного повітря для захисту слизової верхніх дихальних шляхів особливо в осінньо-зимовий період.

біорезонансної підхід у виборі антидоту при лікуванні ототоксичну приглухуватості

біорезонансної підхід у виборі антидоту при лікуванні ототоксичну приглухуватості - До цих пір відсутня ясне розуміння механізмів ушкоджуючої дії аміноглікозидних антибіотиків (АГА) на внутрішнє вухо, як і відсутні ефективні заходи його профілактики та лікування. Більш того, в літературі накопичилися дані, які ставлять під сумнів фармакологічний (хімічний) механізм феномена. На користь даного висновку свідчить те, що Волоскові клітини (ВК) Кортиєва органу, за даними морфологічних досліджень, гинуть через механізми апоптозу (Forge 1985, Brown 1989, Li 1995, Nacagawa 1998).

Дітям з уродженою глухотою будуть повертати слух з першого року життя

Дітям з уродженою глухотою будуть повертати слух з першого року життя - Дітям з уродженою глухотою будуть повертати слух з першого року життя. Восени нинішнього року фахівці Російського науково-практичного центру аудіології та слухопротезування Мінпраці РФ проведуть операції з імплантації у вухо унікального слухового імплантанта 17 глухим малюкам.

Скринінг порушень слуху у новонароджених

Скринінг порушень слуху у новонароджених - веління часу - Порушення слуху є найбільш поширеною вродженою патологією новонароджених. За даними Другої міжнародної конференції з скринінгу новонароджених, діагностики та раннього втручання (2nd International Conference on Newborn Hearing Screening Diagnosis and Intervention, 2002), частота порушень слуху спостерігається в 3 з 1000 новонароджених, що в два рази більше, ніж частота патології незрощення губи ( неба), в два рази більше, ніж частота синдрому Дауна і в десять разів більше, ніж частота фенілкетонурії у новонароджених. Тому проблема раннього виявлення порушень слуху викликає підвищену увагу фахівців-аудіолігв усього світу.

Діагностика і емпіричне лікування гострих синуситів у дітей

Діагностика і емпіричне лікування гострих синуситів у дітей - Інфекції верхніх дихальних шляхів, у тому числі й різні синусити, чи не найбільш часта патологія, з якою стикаються дільничні терапевти і педіатри в осінньо-зимовий період. За даними американських дослідників, 4,6% всіх звернень до лікаря загальної практики припадає на випадки синуситів

Вчені виявили білок''слуху''

Вчені виявили білок''слуху''- Американські вчені виявили білок, який грає ключову роль у сприйнятті людиною звуку. На думку фахівців, саме його дефекти обумовлюють більшість випадків глухоти, що розвивається без видимих причин.

Пеніциліни вже не ефективні при ангіні

Пеніциліни вже не ефективні при ангіні - Відповідно до нового дослідження, пеніциліни, які традиційно використовують для лікування ангіни, вже не так ефективні, як більш сучасні цефалоспорини.

ВІЛ-інфекція в оториноларингологічній практиці

ВІЛ-інфекція в оториноларингологічній практиці - Нова і найстрашніша з усіх відомих у даний час інфекційних хвороб була вперше зареєстрована в 1981 році. У результаті зараження нейро-і лимфотропним ретровірусом - вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) розвивається ВІЛ-інфекція, фіналом якої є фатальний синдром набутого імунодефіциту людини (СНІД)

У Європі будуть знову видаляти гланди

У Європі будуть знову видаляти гланди - Фінські лікарі прийшли до висновку, що видалення гланд найбільш ефективний засіб боротьби з рецидивами стрептококових фарингіт, за результатами дослідження виконаного на 70 пацієнтах.

Наскільки поліпшується слух після хірургічної операції?

Наскільки поліпшується слух після хірургічної операції? - Була вивчена характеристика слуху за даними імпендансометрія після слухулучшающіх операцій.

Люди, часто користуються пристроєм «хендс-фрі», стрімко глухнуть

Люди, часто користуються пристроєм «хендс-фрі», стрімко глухнуть - Американські медики відзначають, що громадяни, часто користуються пристроєм «хендс-фрі» - навушниками для мобільних телефонів, - стрімко глухнуть. Кажуть, що вся справа в електромагнітному випромінюванні, яке подають навушники для мобільників. У випадку з Америкою виробників пристроїв «хендс-фрі», мабуть, зобов'яжуть постачати кожні такі навушники спеціальними захисними фільтрами.

Отомікози в дитячому віці

Отомікози в дитячому віці - Частота інфекційно-запальних захворювань, обумовлених грибами, останнім часом неухильно збільшується. При цьому різко зросла мікотіческое поразку ЛОР-органів у дітей, особливо збільшилася частота орофарингеального кандидозу та отомікоза.

Антибіотики не ефективні при гострому риносинусит

Антибіотики не ефективні при гострому риносинусит - Швейцарські вчені провели огляд досліджень, присвячених лікуванню гострого риносинуситом, і прийшли до висновку, що ця поширена інфекція не вимагає призначення антибіотиків, навіть якщо симптоми не проходять протягом 10 днів.

Гострий середній отит у дітей. Призначати чи не призначати антибіотики?

Гострий середній отит у дітей. Призначати чи не призначати антибіотики? - Гострий середній отит? часте захворювання у дітей, яку може закінчитися спонтанним одужанням. Дані про доцільність застосування антибіотиків при цьому стані суперечливі і залежать від місцевих установок. Лікарі в США та Ізраїлі призначають антибіотики майже завжди, а в інших країнах значно рідше і з не менш гарним результатом. У багатьох випадках медичні працівники призначають антибіотики за наполяганням батьків.

Чому буває дірка у вусі?

Чому буває дірка у вусі? - Ю. К. Янов, В. І. Єгоров вивчили етіологію перилімфатична фістул лабіринту. У Санкт-Петербурзькому НДІ вуха, горла, носа й мови спільно з ЛОР-відділенням госпіталю ім. А.А. Вишневського, Москва, було проведено обстеження 120 хворих з фістула лабіринту.

Мікроендоскопіческая септопластіка у дітей

Мікроендоскопіческая септопластіка у дітей - Захворювання порожнини носа та навколоносових пазух залишаються провідними у структурі ЛОР-патології дитячого віку. R Лідірующее положення серед захворювань порожнини носа і навколоносових пазух у дітей в даний час займає хронічний риносинусит, найбільш частою причиною розвитку якого є деформація перегородки носа (Т. І. Гаращенко, М. Р. богомільська, 2000).

Книга: Захворювання ЛОР-органів. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар

Книга: Захворювання ЛОР-органів. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар - При написанні книги була вирішена задача забезпечення комплексного підходу до опису проблем, що носять багатосторонній, синтетичний характер тому що авторами підручника є економіст, медик, провізор і фахівець з теорії інформації, причому всі зі значним досвідом роботи на фармринку.

Вчені використовували стволові клітини для відновлення голосових зв'язок

Вчені використовували стволові клітини для відновлення голосових зв'язок - Під час 48-ї щорічної конференції американського суспільства по штучних внутрішнім органам, вчені з університету міста Кіото повідомили про проведеному ними експерименті з відновлення пошкоджених голосових зв'язок у собак шляхом введення в їх організм їх власних стовбурових клітин з кісткового мозку.

Стандартне лікування синуситу по ефективності не відрізняється від плацебо

Стандартне лікування синуситу по ефективності не відрізняється від плацебо - За даними нового дослідження, лікування гострого синуситу інтраназальному глюкокортикоїдів та антибіотиком по ефективності не відрізняється від плацебо.

Попередження, меломани

Попередження, меломани - Тих, хто не любить надовго розлучатися з музикою і багато часу слухає плеєр, вчені з Америки попереджають про ризик пошкодити слух. Інформація про можливі захворюваннях вух внаслідок частого прослуховування плеєра поширюється не перший рік, проте тепер справа набула більш серйозні обороти, адже плеєри на батарейках були не так шкідливі для слуху, як недавно з'явилися акумуляторні цифрові плеєри.

Поживемо

Поживемо - почуємо? - Група Річарда Копка і Майкла Хоффер за підтримки офісу Морських досліджень США створила новий метод лікування від глухоти, що виникла в результаті травми або захворювання.

Поліпи можна і потрібно лікувати!

Поліпи можна і потрібно лікувати! - Трапляється так, що ми, захоплені роботою, замотані домашніми справами, пробками на дорогах та іншими повсякденними «радощами» нашого життя, зовсім не звертаємо уваги на своє самопочуття. Недоліковані нежиті, застуди, ангіни та інші хвороби позначаються на нашому здоров'ї самим жалюгідним чином. Одна з проблем, яка може з-за цього з нами статися: поліпи. R

Гострий середній отит

Гострий середній отит - Гострий середній отит (ГСО) є найчастішою бактеріальною інфекцією у дітей (1). Однак частота виявлення ВЗГ в Росії набагато нижче, ніж за кордоном. Якщо за зарубіжними даними на першому році життя ВЗГ переносять від 21 до 62% дітей, то в Росії - 3%

Терапія гострих бактеріальних інфекцій навколоносових пазух і глотки

Терапія гострих бактеріальних інфекцій навколоносових пазух і глотки - Запальні процеси придаткових пазух - синусити - відносяться до найбільш поширених захворювань. Добре відомо, що поряд з ізольованим ураженням тієї чи іншої пазухи (гайморит, фронтитом, етмоідітом, сфеноідітом) нерідко в запальний процес втягуються кілька пазух одночасно (пан-або гемісінусіт).

Лікування нейросенсорного приглухуватості апаратами''СКЕНАР''і''Чакрі''

Лікування нейросенсорного приглухуватості апаратами''СКЕНАР''і''Чакрі''- Проблема порушення слуху настільки актуальна, що медики всього світу знаходяться в пошуках нових, сучасних методів лікування, тим більше, що існуючі традиційні методи далеко не завжди ефективні

сякатися правильно

сякатися правильно - Осінні застуди знову доставляють нам масу неприємностей, а адже іноді ми самі винні в цьому! Дослідження, проведене вченими з університету Вірджинії, довело, що при нежиті більшість з нас веде себе неправильно: насамперед при закладеності носа ми починаємо сякатися, ніж лише погіршуємо своє самопочуття.

Вчені з'ясували, до чого органи слуху доводить гучна музика

Вчені з'ясували, до чого органи слуху доводить гучна музика - Волоскові клітини внутрішнього вуха повністю оновлюються кожні 48 годин - до такого висновку прийшли американські дослідники. На їхню думку, саме цей процес пояснює в середньому дводенну втрату слуху після впливу на людину надто голосної музики.

Деякі з хвороб щитовидної залози супроводжуються погіршенням слуху

Деякі з хвороб щитовидної залози супроводжуються погіршенням слуху - Автори дослідження, опублікованого в Wiad Lek заявляють, що погіршення слуху корелює з деякими захворюваннями щитовидної залози, особливо гіпотіроідізом.

Можливості відновлення слуху в гострому періоді нейросенсорного приглухуватості в дитячому віці

Можливості відновлення слуху в гострому періоді нейросенсорного приглухуватості в дитячому віці - Нейросенсорна приглухуватість у дітей значною мірою є наслідком перинатальної патології, впливу токсичних та алергічних факторів, навколишнього середовища ; відзначається збільшення ролі вірусної та судинної патології в етіології цього захворювання. Соціальна значущість проблеми обумовлена впливом порушень слуху у дітей на їх мовний розвиток, формування інтелекту та особистості дитини. Обмежений доступ подразників з раннього віку призводить до формування депріваціонних змін в центральній нервовій системі, особливо при розвитку приглухуватості у грудних і дітей раннього віку.

Продукція цитокінів у хворих риносинуситом при лікуванні циклоферон

Продукція цитокінів у хворих риносинуситом при лікуванні циклоферон - Цитокіни - це молекули, які продукують імунокомпетентними клітинами. Вони забезпечують міжклітинну взаємозв'язок в ході реалізації імунної відповіді.

Хронічний гайморит

Хронічний гайморит - Запалення кожної з навколоносових пазух називають за її анатомічному назві (етмоідіт, фронтит, сфеноідіт). Лише одна з форм захворювання названа по імені автора, її описав, тобто гайморит замість «запалення верхньощелепної пазухи».

Аденоїди: соратники чи вороги?

Аденоїди: соратники чи вороги? - Між тим, вони, як, втім, мигдалини і гланди, захищають організм від інфекції. Чому ж аденоїди починають турбувати і перетворюються з соратників на ворогів? На ці та інші питання відповідає лікар-отоларинголог Роман Михайлович ХАДІКОВ.

Мова жестів збільшив кількість глухих в два рази

Мова жестів збільшив кількість глухих в два рази - За останні двісті років кількість людей з природженою глухотою зросла в два рази. Дослідники з Державного університету штату Вірджинія (Virginia Commonwealth University) пов'язали це з тим, що саме на початку 19-го століття з'явилася мова жестів. R

Круп

Круп - «Круп», «гострий або рецидивуючий ларингіт /ларинготрахеїт», «гостра обструкція дихальних шляхів», «стеноз гортані» - чи є перераховані вище назви синонімами або це самостійні нозологічні форми? Кожен практикуючий лікар повинен чітко уявляти собі, що означають перераховані терміни.

Фармакотерапія гострих респіраторно-вірусних інфекцій та риносинуситом

Фармакотерапія гострих респіраторно-вірусних інфекцій та риносинуситом - Починаючи з раннього дитячого віку і до глибокої старості людина піддається постійному ризику виникнення простудних захворювань. Такі стани отримали найменування гострих респіраторно-вірусних інфекцій (ГРВІ).

«Долфін»

«Долфін» - захист від нежиті і гаймориту - Риніт - запальне захворювання слизової оболонки порожнини носа, одним з найбільш поширених явищ якого є нежить.

Стовбурові клітини для лікування глухоти

Стовбурові клітини для лікування глухоти - Дослідження показали, що в результаті постійного впливу гучних звуків, наприклад, якщо слухати занадто гучну музику, відбувається поступова втрата слуху. Можливо, ця хвороба буде ставати все більш поширеною, причому серед досить молодих людей. Причиною глухоти бувають також деякі захворювання або побічні ефекти ліків, в результаті яких відбувається загибель чутливих слухових клітин. Загибель цих волосових клітин недостатньо заповнюється за рахунок регенерації і призводить до втрати слуху.

Дослідження ефективності однієї дози цефтріаксону для лікування гострих середніх отитів у дітей

Дослідження ефективності однієї дози цефтріаксону для лікування гострих середніх отитів у дітей - Одним з найбільш частих ускладнень гострої респіраторної вірусної інфекції, з якою стикаються педіатр і ЛОР-лікар , особливо у дітей молодшого віку, є гострий середній отит. За даними літератури, хоча б один епізод гострого середнього отиту за перші 7 років життя переносять до 95% дітей

Ендоскопічна аденоідектомія у дітей

Ендоскопічна аденоідектомія у дітей - Погіршення екологічної обстановки сприяє зростанню патології верхніх дихальних шляхів. Найбільш частою причиною порушення носового дихання в дитячому віці є гіпертрофія глоткової мигдалини. На жаль, не завжди вдається вилікувати захворювання консервативним шляхом. Крім того, для підвищення ефективності лікування і відновлення фізіологічного носового дихання необхідно удосконалювати і хірургічні методи. Результат виконаної аденотомії значною мірою залежить від візуалізації операційного поля.

Як уникнути видалення піднебінних мигдалин

Як уникнути видалення піднебінних мигдалин - лазерна абляція піднебінних мигдалин - Хронічний тонзиліт-хронічне запальне захворювання піднебінних мигдалин.Проблема хронічного тонзиліту залишається однією з найактуальніших в оториноларингології.

Розроблено новий метод лікування ексудативного отиту

Розроблено новий метод лікування ексудативного отиту - Ексудативний отит - стан є основною причиною глухоти у дітей. До 10 років його переносять до 85% дітей. Причиною приглухуватості є постійне скупчення рідини позаду барабанної перетинки. У більшості дітей гострий ексудативний отит проходить безслідно, але у частини малюків доводиться вдаватися до оперативного втручання.

Шум призводить до виникнення доброякісної пухлини

Шум призводить до виникнення доброякісної пухлини - Люди, що регулярно піддаються впливу голосних звуків, у 1,5 рази більше, ніж інші, ризикують захворіти акустичної невроми. Акустична невроми - це доброякісна пухлина, яка призводить до втрати слуху.

Синусит

Синусит - Жар, головний біль, закладений ніс ... Гірше не придумаєш! Ймовірно, нежить ускладнився синуситом - запаленням придаткових пазух носа.

Ліки від нежитю викликає втрату нюху

Ліки від нежиті викликає втрату нюху - Фармацевтичної компанії' Quigley Corp. 'Пред'явлено звинувачення у продажу небезпечних для здоров'я' ліків '. Продукція, що нею препарати для лікування нежиті викликали втрату нюху.

Носовий хустку знищує віруси

Носовий хустку знищує віруси - Напевно, вже нікого не дивують антибактеріальні мила, шампуні, що знищують викликають лупа грибки, і інші «побутові товари з медичним ухилом». Але, втім, деякі новинки цього ринку все ж таки настільки незвичайні, що можуть викликати якщо не подив, то хоча б інтерес.

Обстеження носоглотки та придаткових пазух носа на МЦРУ Сибір-Н

Обстеження носоглотки та придаткових пазух носа на МЦРУ Сибір-Н - Досвід експлуатації мікродозовой цифрової рентгенографічне установки (МЦРУ) Сибір-Н в стаціонарі ЦКБ СО РАН (м. Новосибірськ) показав можливість використовувати її не тільки для досліджень органів грудної клітини (легені, серце, органи середостіння), а й інших органів і систем, зокрема придаткових пазух носа та носоглотки. R

У Санкт

У Санкт - Петербурзі будуть по-новому лікувати хворих з порушенням слуху. - ТРАНСАІР - 07 - так буде називатися сурдологічний апарат, роботу над яким закінчують фахівці Центру ТЕС інституту фізіології ім. Павлова РАН. В основі апарату, здатного лікувати сенсо - невральних приглухуватість і отосклероз, лежить методика електростимуляції мозку (ТЕС) у поєднанні з акустичним впливом. R

Роль і місце Фроміліда (кларитроміцину) в терапії гострих бактеріальних захворювань ЛОР-органів

Роль і місце Фроміліда (кларитроміцину) в терапії гострих бактеріальних захворювань ЛОР-органів - Неухильне зростання кількості інфекційних захворювань і гнійно-запальних ускладнень у ЛОР -практиці ставить проблеми антибіотикотерапії на одне з перших місць в системі медикаментозного лікування.

Комплексні гомеопатичні препарати в лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів

Комплексні гомеопатичні препарати в лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів - Гомеопатія не так давно відзначила своє двохсотріччя. Ті завдання, які ставив перед собою її засновник, Самуїл Ганеман - 'лікувати правильно, безпечно, швидко і надійно», як і раніше стоять перед сучасною медициною в цілому. Тривалий час алопатична і гомеопатична системи лікування розвивалися самостійно і йшли різними шляхами. На нашу думку, обидві системи мають співіснувати, взаємно збагачуючи один одного.

Нейросенсорна приглухуватість

Нейросенсорна приглухуватість - нові можливості в терапії - Роль слуху важко переоцінити. Здатність чути дана більшості людей від народження і сприймається як належне. Тому зниження або повна втрата слуху є актуальною медичної та соціальною проблемою сучасного суспільства. Нейросенсорна приглухуватість - одне з таких серйозних захворювань, що вимагає комплексної та своєчасної терапії.

генотерапія здатна вилікувати глухоту

генотерапія здатна вилікувати глухоту - За допомогою генотерапія американським дослідникам вдалося виростити Волоскові клітини внутрішнього вуха, відсутність яких є однією з основних причин глухоти, повідомляє United Press International.

Застосування Бронхо-Ваксома у профілактиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів у дітей

Застосування Бронхо-Ваксома у профілактиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів у дітей - Ваш малюк виріс і скоро піде в дитячий сад або в школу, де він потрапить в новий великий дитячий колектив. У цей період батьків, природно, турбує питання профілактики частих гострих респіраторних захворювань (неспецифічних інфекційних захворювань респіраторного тракту незалежно від їх локалізації)

Керівництво з лікування хронічного синуситу

Керівництво з лікування хронічного синуситу - Oбзори, що стосуються діагностики та лікування хвороб придаткових пазух носа (ППН), найчастіше викликають безліч нових питань, оскільки точний діагноз ускладнюється неспецифічність неінвазивних методів обстеження. Емпіричне лікування, особливо за допомогою антибіотиків, як правило, вважається успішним, хоча у багатьох випадках наступає спонтанне видужання без будь-якого лікування.

Дистриб'ютор слухових апаратів «Ліга Слуху» реалізує програму розвитку роздрібної мережі

Дистриб'ютор слухових апаратів «Ліга Слуху» реалізує програму розвитку роздрібної мережі - 10 серпня російський дистриб'ютор СА «Ліга Слуху» відкриє магазин слухових апаратів в Івантеевке. Цей центр слухопротезування стане першим в роздрібній мережі, яку «Ліга Слуху» запланувала побудувати в містах-супутниках Москви. Центр слухопротезування в Івантеевке буде працювати на базі медичного центру 'Мій лікар'.

"Хрипкі квіточки": діти не здатні добре співати?

"Хрипкі квіточки": діти не здатні добре співати? - Лейпцизький лікар-отоларинголог Міхаель Фукс (Michael Fuchs) опублікував цікаві результати своїх багаторічних досліджень . Доктор Фукс стверджує, що сьогодні діти практично не здатні добре співати. За останні 20 років діапазон голосу дітей істотно скоротився.

Катання на Американських гірках може призвести до проблем зі слухом

Катання на Американських гірках може призвести до проблем зі слухом - Катання на Американських гірках може призвести до проблем зі слухом аж до його втрати. Дослідники пов'язують даний факт із прискоренням. Через високу швидкості, яку розвивають вагончики, виходить баротравми вуха, відзначає Health Day.

Отит впливає на розвиток особистості

Отит впливає на розвиток особистості - Діти, які перенесли середній отит з виділеннями різного характеру, згодом можуть мати поведінкові і пізнавальні проблеми і розлади, що в майбутньому, може призводити до формування асоціальної моделі поведінки і відставання в розумовому розвитку - вважають ірландські вчені.

Нові можливості в лікуванні нежиті

Нові можливості в лікуванні нежиті - Ніс можна назвати воротами та захистом дихальних шляхів. Здоровий ніс очищає вдихається повітря від пилу, зволожує і нагріває його до температури тіла, готуючи до вступу в легені. Однак при ряді захворювань носі необхідна допомога та захист від агресивного впливу зовнішнього середовища.

Раціональна фармакотерапія ангін

Раціональна фармакотерапія ангін - Ангіна - загальне гостре інфекційне захворювання, при якому місцеве гостре запалення вражає лімфаденоідную тканину різних мигдаликів глотки.Захворюваність на ангіну, особливо в 'сезон', досить велика і серед дорослих (4-5%), і серед дітей (6%). Про етіології ангін і препаратах, які використовуються при лікуванні цього захворювання, розповідають проф., Директор МНПЦ оториноларингології Комітету охорони здоров'я Москви Андрій Іванович КРЮКОВ і молодший. наук. співр. МНПЦ Юлія Владиславівна ЛУЧШЕВА.

Німецькі лікарі попередили про небезпеку MP3-плеєрів

Німецькі лікарі попередили про небезпеку MP3-плеєрів - Німецькі лікарі попередили про те, що широке розповсюдження MP3-плеєрів значно підвищує частоту порушень слуху у молодих людей. В даний час пошкодження внутрішнього вуха спостерігаються у кожного п'ятого німця у віці від 16 до 20 років.

Аудіологічний скринінг, заснований на реєстрації слухових викликаних потенціалів стаціонарних

Аудіологічний скринінг, заснований на реєстрації слухових стаціонарних викликаних потенціалів - У даний час в якості скринінгового методу для виявлення порушень слуху у дітей перших років життя широко застосовується реєстрація затриманої викликаної отоакустичної емісії (ЗВОАЕ), яка виконується легко і швидко. Однак залежність запису ЗВОАЕ від стану середнього вуха і зовнішнього слухового проходу нерідко призводить до хибнопозитивних результатів, які становлять більше 5%, що невиправдано збільшує час реєстрації і витрати на проведення дорогих методик при повному аудіологічної обстеженні, що призначається на наступному етапі.

Хронічні риносинуситом - супутник хронічної втоми і болю

Хронічні риносинуситом - супутник хронічної втоми і болю - Як повідомляється в серпневому номері Archives of Internal Medicine, риносинуситом - достовірно частіше зустрічаються в осіб з постійною підвищеною стомлюваністю - так званим синдромом хронічної втоми (СХС). Відомо, що причини синдрому хронічної втоми не встановлені.

Вчителі в 32 рази частіше за інших професіоналів відчувають проблеми з голосом

Вчителі в 32 рази частіше за інших професіоналів відчувають проблеми з голосом - Професія педагога вимагає постійних виступів перед аудиторією, з-за чого ризик втрати голосу або інших проблем з голосовими зв'язками зростає в 32 рази. Отоларингологи Національного центру голосу та мовлення та Американського інституту фізики кажуть, що вчителі, особливо жінки, відчувають голосові проблеми навіть частіше співаків та акторів.

Комп'ютерна томографія визначає вибір методу лікування при синуситі

Комп'ютерна томографія визначає вибір методу лікування при синуситі - Результати комп'ютерної томографії (КТ) навколоносових синусів можуть стати визначальними при виборі методу лікування синуситу.

Ангіна, ми пам'ятаємо, як ми вболівали!

Ангіна, ми пам'ятаємо, як ми вболівали! - Напевно, кожна людина в дитинстві перехворів такою хворобою як ангіна. На жаль це хвороба не відноситься до ряду тих, якими хворіють тільки раз. Є шанс завжди захворіти їй знову.

Американські підлітки втрачають слух через плеєрів

Американські підлітки втрачають слух через плеєрів - Захоплення аудіо-та МР3-плеєрами призвело до погіршення слуху у третини американських підлітків. Такі дані були отримані в ході дослідження, яке було опубліковано в газеті New York Post. R

Глухі чують ногами

Глухі чують ногами - Область мозку, яка у здорових людей відповідає за сприйняття звуків, активна й у глухих - коли вони відчувають вібрації. Це означає можливість створення слухових апаратів, які перетворюють звуки в вібрації, вважає Дін Шібата з університету Вашингтона.

Квантова гемотерапії допомагає при приглухуватості

Квантова гемотерапії допомагає при приглухуватості - Російські лікарі В. Т. Пальчун, Н. А. Петухова вивчили корекцію порушень метаболізму печінки при нейросенсорного приглухуватості методом квантової гемотерапії.

Частими застудами Ви зобов'язані своїм предкам

Частими застудами Ви зобов'язані своїм предкам - Що більшою мірою впливає на долю індивідуума спадковість або середовище? Навіть в еру просунутої молекулярної генетики це питання, як і раніше стоїть 'руба'. Згідно з дослідженням опублікованому в медичному журналі Archives of Otolaryngology - Head & Neck Surgery це актуально навіть для такої «рутинної» хвороби, як хронічний тонзиліт.

У глухоті винна ... географія

У глухоті винна ... географія - Румунські лікарі намагаються знайти пояснення рідкісного феномену - майже все населення однієї з гірських сіл страждає глухотою.

Розроблено ще один спосіб позбавлення від хропіння

Розроблено ще один спосіб позбавлення від хропіння - Німецькі медики розробили нову технологію для позбавлення від хропіння. Під час операції вводиться зонд, що випускає радіочастотні коливання на задню стінку горла і далеку частину м'якого піднебіння. Під впливом коливань відбувається руйнування надлишків тканин, коливання яких і є причиною хропіння.

Ох, вже цей ніс! Проблеми цілком вирішувані

Ох, вже цей ніс! Проблеми цілком вирішувані - Коли порушується носове дихання, страждає функція носа і з'являються виділення - потрібно діяти. Про те, як справитися з 'проблемним носом', розповідає Людмила Миколаївна Тисленко, лікар-пульмонолог алерголог, імунолог вищої категорії, к.м.н., доцент кафедри № 2 Красноярської ДМА.

мукоактивний препарати в лікуванні захворювань носа і навколоносових пазух

мукоактивний препарати в лікуванні захворювань носа і навколоносових пазух - Зростаюча з кожним роком захворюваність на гострі риносинуситом, загостреннями хронічних синуситів обумовлює значні витрати охорони здоров'я, пов'язані з сучасними технологіями лікування, особливо з використанням нових дорогих антибіотиків.

Вітаміни С і Е і мінеральний магній здатні запобігти втраті слуху

Вітаміни С і Е і мінеральний магній здатні запобігти втраті слуху - Вітамінні добавки, що містять антиоксиданти бета каротин, вітаміни С і Е і мінеральний магній, здатні запобігти втраті слуху , показали лабораторні тестування на тваринах. У першому експерименті вітаміни захистили морських свинок від чотиригодинної дії 110-децибел шуму - рівня, аналогічного гучній рок-концерту. У другому експерименті вітаміни зупинили пошкодження слуху у мишей після дії одного гучного шуму.

Принципи лікування гострого синуситу: поменше антибіотиків, а якщо без них не можна обійтися

Принципи лікування гострого синуситу: поменше антибіотиків, а якщо без них не можна обійтися - призначайте старі й перевірені препарати - Багато пацієнтів з неускладненим гострим синуситом добре реагують на деконгестантів (лікарські препарати знімають набряк слизової оболонки), парові інгаляції і не потребують в антибіотиках./1,2 /. R Антібіотікі повинні призначатися хворим з среднетяжелой і важкою формою захворювання, а так само при ускладненій формі синуситу, нееефектівності деконгестантів.

Риніт: у боротьбі за вільне дихання

Риніт: у боротьбі за вільне дихання - Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) належать до групи масових захворювань і продовжують залишатися найсерйознішою проблемою для світової спільноти. Одним з постійних супутників ГРВІ, що доставляють пацієнтові чимало неприємностей, є риніт.

Великий ніс рятує від застуди та алергії

Великий ніс рятує від застуди та алергії - Люди з великими носами більшою мірою захищені від інфекції. Учені впевнені: видатна частина обличчя рятує її власника від застуди і вірусів грипу. Чим більше ніс, тим більше природний бар'єр, який фізично зупиняє частинки пилу і бактерії, що переносяться повітряно-крапельним шляхом, пише The Daily Mail.

Отоларингологія провели унікальну операцію

Отоларингологія провели унікальну операцію - Унікальну операцію провели 3 жовтня отоларингологи Архангельської дитячої обласної клінічної лікарні. При цьому використовувалася новітня техніка ендоскопічна. Керував операцією професор Казанської медичної академії Володимир Красноженов. Придбати обладнання вартістю в кілька тисяч доларів допоміг Опікунська рада лікарні.

Інтратімпаніческая терапія допомагає при погіршенні слуху та запамороченні

Інтратімпаніческая терапія допомагає при погіршенні слуху та запамороченні - Теорія інтратімпаніческой терапії полягає в тому, що, вводячи невелика кількість (0.5 кубічних сантиметра) медикаментів в середнє вухо, абсорбція цих речовин відбувається через кругле вікно. Медикаменти діють на кохлеарні та вестибулярні органи.

Фармакотерапія гострих респіраторно-вірусних інфекцій та риносинуситом

Фармакотерапія гострих респіраторно-вірусних інфекцій та риносинуситом - Починаючи з раннього дитячого віку і до глибокої старості людина піддається постійному ризику виникнення простудних захворювань. Такі стани отримали найменування гострих респіраторно-вірусних інфекцій (ГРВІ). Захворювання виникає, як правило, після переохолодження, частіше у незагартована, ослаблених, сприйнятливих до простуд людей

Розпочато дослідження впливу препарату «Долфін» на слизову оболонку порожнини носа і функцію миготливого епітелію

Розпочато дослідження впливу препарату «Долфін» на слизову оболонку порожнини носа і функцію миготливого епітелію - У Російській медичної академії післядипломної освіти (м. Москва) почалося дослідження впливу мінерально-рослинного засобу «Долфін» на слизову оболонку порожнини носа і функцію миготливого епітелію.

У 2010 році в Москві побудують новий центр лор-захворювань

У 2010 році в Москві побудують новий центр лор-захворювань - Будівництво комплексу будівель нового центру хвороб вуха, горла і носа в Москві планується завершити до кінця 2010 року. Про це повідомив директор центру Микола Дайхес.

Червоне вино проти втрати слуху

Червоне вино проти втрати слуху - Червоне вино, зелений чай і аспірин зберігають слух! Чутливі волоски внутрішнього вуха легко можуть бути пошкоджені вільними радикалами кисню, які виробляють клітини нашого організму «у відповідь» на гучні звуки або на дію деяких ліків.

Пасивне куріння є однією з основних причин синуситу

Пасивне куріння є однією з основних причин синуситу - Майже 40 відсотків хронічних діагнозів синуситу пов'язані з пасивним курінням, повідомляють лікарі центру зі зміцнення здоров'я і профілактики захворювань Генрі Форда /США /.

У людей похилого віку ефективність улітковий імплантатів нижче, ніж у більш молодих пацієнтів

У людей похилого віку ефективність улітковий імплантатів нижче, ніж у більш молодих пацієнтів - За результатами недавнього дослідження, у людей старше 65 років установка улітковий імплантату призводить до менш вираженому поліпшенню слуху, ніж у більш молодих пацієнтів.

Проблема больового синдрому при захворюваннях глотки

Проблема больового синдрому при захворюваннях глотки - Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип, що є джерелом високої захворюваності, часто приводять до ускладнень на ЛОР-органи: додаткові пазухи носа, середнє вухо , але в першу чергу на горлянку

Плавці і нирці схильні ряду професійних захворювань вух

Плавці і нирці схильні ряду професійних захворювань вух - Доктор М. Уанг (M. Wang) і його колеги з отоларингологічного відділення Тайбейского госпіталю для ветеранів, Тайвань, опублікували дослідження, присвячене професійним отоларингологічним хвороб плавців і нирців. Для людей, які проводять багато часу у воді або під водою, характерні гострий дифузний зовнішній отит, отомікоз, екзостоз, травматичний розрив барабанної перетинки, інфекції середнього вуха і баротравми внутрішнього вуха.

19 вересня в Барселоні пройшов міжнародний саміт, присвячений неоперативним методам лікування синуситів

19 вересня в Барселоні пройшов міжнародний саміт, присвячений неоперативним методам лікування синуситів - У заході брали участь представники Європейського товариства Ринологія, Європейського товариства оториноларингологів, а також учені та лікарі з 14 країн світу, в тому числі з США, Іспанії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Росії та ін Метою заходу був обмін сучасними підходами до лікування гайморитів і синуситів в різних країнах і першим досвідом застосування екстракту цикламена європейського як одного з найбільш перспективних методів лікування риносинуситом.

Прогрес в дослідженні стовбурових клітин дає надію на лікування глухоти

Прогрес в дослідженні стовбурових клітин дає надію на лікування глухоти - Учені оголосили про 'велику прорив' в пошуку кошти від глухоти після того, як клітини, що відповідають за слух, були вирощені в лабораторних умовах, повідомляє The Times.

Медики пояснили, чому людей переслідує дзижчання у вухах

Медики пояснили, чому людей переслідує дзижчання у вухах - Девід Багулей, вчений і лікар з Аденбрукского госпіталю, пояснив частина загадкових випадків, коли пацієнти не могли заснути через дивний і ніким більше не чутного звуку. Як стверджує Багулей, приблизно третина таких випадків пов'язана з незвичайно чутливим слухом.

Генна терапія може відновити зір

Генна терапія може відновити зір - Команда лікарів лондонської офтальмологічної лікарні Мурфілдс здійснила першу у світі спробу вилікувати уроджене захворювання ока за допомогою генної терапії. Вони прооперували 23-річного британця Роберта Джонсона, що страждає природженим дефектом зору, що погіршується з віком.

Антибактеріальний препарат Спарфло в лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів

Антибактеріальний препарат Спарфло в лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів - Антибіотики з групи фторхінолонів є високоефективними антимікробними препаратами, що знайшли широке застосування в лікуванні різних інфекцій. Доведено їх антибактеріальну, бактерицидну дію при гнійно-запальних захворюваннях респіраторного тракту, шкіри і м'яких тканин, шлунково-кишкового тракту та нирок, різних видах хірургічної інфекції.

Оперативні втручання на небі при лікуванні хропіння: міфи і реальність

Оперативні втручання на небі при лікуванні хропіння: міфи і реальність - Дана стаття розрахована як на фахівців, які приймають рішення про необхідність того або іншого методу лікування хропіння, так і на пацієнтів, які погоджуються на запропонований метод.

Музичні плеєри оголосили небезпечними для здоров'я

Музичні плеєри оголосили небезпечними для здоров'я - Британська дослідницька організація Deafness Research UK, що займається проблемами погіршення слуху, вчора оголосила, що ті, хто слухає MP3-плеєри на високій гучності (перш за все, підлітки), ризикують оглохнути на 30 років раніше, ніж покоління їхніх батьків.

Курси мікрохірургії вуха і отонейрохірургії

Курси мікрохірургії вуха і отонейрохірургії - Академія медичних наук України, Інститут отоларингології ім. Проф. О. С. Коломійченка в 2003 році проводить курси мікрохірургії вуха і отонейрохірургії.

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків - Багато дитячих вушні інфекції можуть проходити успішно без додаткового лікування, що дозволяє зменшити зайве використання антибіотиків при достатньому довіру батьків до лікарів. R

Звук з навушників визнаний Єврокомісією загрозою для здоров'я людей

Звук з навушників визнаний Єврокомісією загрозою для здоров'я людей - На пропозицію Єврокомісії виробникам MP3-плеєрів, а також мобільних телефонів і iPod-ів слід знизити рівні звуку в пристроях, так як велика гучність була визнана загрозою для здоров'я людей.

Центр слухопротезування''Ліга Слуху''отримав статус дистриб'ютора компанії Phonak

Центр слухопротезування''Ліга Слуху''отримав статус дистриб'ютора компанії Phonak - Москва, 29 травня 2008, - Центр слухопротезування 'Ліга слуху' отримав статус офіційного дистриб'ютора компанії Phonak на території Росії. Відповідну угоду вчора підписали Олексій Баклашов, генеральний директор ТОВ «Ліга Слуху» і Йозеф Шнідер, генеральний директор ТОВ «Фонак СНД». Компанія Phonak AG, Швейцарія, є одним зі світових лідерів у виробництві слухових апаратів. R

Надмірне вживання анальгетиків підвищує ризик розвитку порушень слуху

Надмірне вживання анальгетиків підвищує ризик розвитку порушень слуху - Надмірне вживання анальгетиків (аспірину, парацетамолу та інших) пов'язано з підвищеним ризиком розвитку порушень слуху, особливо у людей у віці до 60 років . До такого висновку прийшли американські медики.

Магнітна стимуляція допомагає позбавитись від шуму у вухах

Магнітна стимуляція допомагає позбавитись від шуму у вухах - Італійські вчені встановили, що повторна магнітна стимуляція, що проводиться через череп, на деякий час полегшує стан пацієнтів, що страждають від дзвону у вухах.

Норвежці вирішили політичне питання - стали лікувати від хропіння

Норвежці вирішили політичне питання - стали лікувати від хропіння - Норвезькі лікарі стверджують, що знайшли найбільш ефективний засіб від хропіння. Процес позбавлення від неприємного 'побічного ефекту' сну полягає у імплантації трьох крихітних ниток, зроблених з дакрон - жорсткого полімеру, використовуваного у швейній промисловості - в м'яке піднебіння.

Вакцинація проти грипу зменшує частоту розвитку середніх отитів у маленьких дітей

Вакцинація проти грипу зменшує частоту розвитку середніх отитів у маленьких дітей - інактивована вакцина від грипу скорочує число епізодів гострих середніх отитів і середніх ексудативних отитів у дітей у віці від 6 до 60 місяців, повідомляють турецькі дослідники.

буваєте в метро? - Готуйте слуховий апарат

буваєте в метро? - Готуйте слуховий апарат - Дослідники з Колумбійського Університету виявили, що рівень шуму в нью-йоркському метрополітені може викликати глухоту.

Раціональна терапія запалення середнього вуха

Раціональна терапія запалення середнього вуха - Гостре запалення середнього вуха - це серйозне захворювання, що супроводжується больовим синдромом, приглухуватістю і, нерідко, виділеннями з вуха. Воно може придбати хронічний перебіг і викликати внутрішньочерепні ускладнення.

Простий і надійний спосіб запобігання носових кровотеч

Простий і надійний спосіб запобігання носових кровотеч - отоларингологи з медичного центру Джорджтаунського університету запропонували простий і надійний спосіб запобігання носових кровотеч, які часто виникають в результаті лікування алергічних ринітів за допомогою аерозольних стероїдних препаратів .

Застосування біопарокса в отоларингології

Застосування біопарокса в отоларингології - Переважною патологією як дорослого, так і дитячого населення є запальні захворювання верхніх дихальних шляхів з ураженням носа, придаткових пазух, глотки, гортані і трахеї. Чисельність хворих збільшується в осінньо-зимовий період. Розвитку захворювань сприяють попадання мікробів на слизову оболонку дихального тракту та вплив несприятливих факторів зовнішнього середовища (перепади температури, підвищена вологість повітря, запиленість, загазованість та ін.) R

Втрата слуху призводить до зниження інтелекту

Втрата слуху призводить до зниження інтелекту - Численні дослідження вказують на те, що візуальне погіршення інформаційних потоків пояснює більшу частину втрати інтелекту, і що відновлення візуальної здатності помітно поліпшує інтелектуальні здібності.

Чутка англійців стане гостріше на 20 мільйонів фунтів

Чутка англійців стане гостріше на 20 мільйонів фунтів - Тисячі глухих та слабочуючих британців зможуть скористатися сучасними методами слухопротезування завдяки ініціативі уряду, яке виділило на їхні потреби 20 мільйонів англійських фунтів. Ці гроші підуть на оснащення ще 30 центрів всім необхідним для корекції слуху.

Гормональна терапія шкодить слуху

Гормональна терапія шкодить слуху - Група вчених медичного відділення Рочестерського університету, очолювана доктором Робертом Д. Фрізіна (Robert D. Frisina), провела дослідження впливу гормональної терапії на здоров'я пацієнток. Роботу фінансували Національний інститут старіння, Національний інститут проблем пo глухоти та Міжнародний центр дослідження слуху і мови. Звіт за результатами дослідження надруковано у вчорашньому номері журналу Proceedings of the National Academy of Sciences.

Вуха чують неоднаково

Вуха чують неоднаково - Праве вухо людини краще сприймає мову, ніж ліве, проте ліве вухо більше пристосоване для сприйняття пісень. Про це йдеться в новітньому дослідженні, проведеному американськими вченими з Каліфорнійського університету. R

Вікова приглухуватість передається у спадок

Вікова приглухуватість передається у спадок - Бельгійські вчені встановили, що вікова втрата слуху обумовлена генетично. Такі результати були отримані при проведенні дослідження «Людські мутації» (Human Mutation) за участю 1200 осіб у віці 40-80 років.

флурбіпрофен при болях у горлі

флурбіпрофен при болях у горлі - Больовий синдром в горлі зустрічається в лікувальній практиці надзвичайно часто. Його причинами можуть бути як інфекційне запалення, викликане вірусами, бактеріями або грибами, так і запальні процеси, не пов'язані з інфекцією, - при атрофії слизової глотки внаслідок куріння, дії агресивних речовин, надлишкової голосової навантаження і т. п.

Мукорегулірующіе препарати в лікуванні негнійний захворювань середнього вуха

Мукорегулірующіе препарати в лікуванні негнійний захворювань середнього вуха - C закінченням літніх канікул і настанням перших холодів починається сплеск сезонної захворюваності (ГРВІ, банальні риніти, аденоідіти та ін.) У ряді випадків (до 65%, за даними вітчизняних авторів, до 80-90% - за статистичними даними США) подібні стану супроводжуються порушенням функції слухової труби (розвивається набряк слизової веде до порушення її прохідності і, як наслідок, до зміни тиску та аерації порожнини середнього вуха)

Тривалий прийом вітаміну Е знижує частоту нежиті

Тривалий прийом вітаміну Е знижує частоту нежиті - У рамках мультіцентрового довгострокового плацебо-контрольованого епідеміологічного дослідження the Alpha-Tocopherol Beta-Carotene Cancer Prevention Study (ATBC) в когорті з 21796 чоловіків - курців брали 50 мг на день вітаміну E і 20 мг на день бета-каротину серед осіб 65 років і старше, частота нежиті була трохи нижча при прийомі вітаміну E.

Атлетичний риніт - нова проблема спортивної медицини

Атлетичний риніт - нова проблема спортивної медицини - Учені провели опитування спортсменів і виявили, що найбільш частим розладом в їх стані здоров'я є риніт, що супроводжується рясною ринорея, тобто виділеннями з носа.

Знайдено метод боротьби з глухотою

Знайдено метод боротьби з глухотою - Приблизно кожен другий літня людина страждає втратою слуху, а один з тисячі немовлят народжується глухим через мутації генів. Але, завдяки дослідженню ізраїльських медиків може бути знайдено засіб боротьби з глухотою.

З-за високих рівнів шуму щоденні поїздки в метро чреваті втратою слуху

З-за високих рівнів шуму щоденні поїздки в метро чреваті втратою слуху - Надмірний шум - зростаюча проблема для населення великих міст. Фахівці Університету Вашингтона та Колумбійського університету /США /встановили, що гуркіт від руху поїздів в метро не тільки неприємний для слуху, але і потенційно небезпечний для нього.

Досвід застосування комбінованих препаратів при лікуванні ринітів і синуситів у дітей

Досвід застосування комбінованих препаратів при лікуванні ринітів і синуситів у дітей - Захворюваність синусити до теперішнього часу достатньо висока. За даними різних авторів, захворюваннями носа та навколоносових пазух страждає від 17 до 22% дитячого населення. Одним із суттєвих факторів патогенезу гострих і особливо хронічних запальних захворювань носа і навколоносових пазух є порушення механізму мукоциліарного транспорту.

До питання про діагностику і лікування синуситів

До питання про діагностику і лікування синуситів - Вивчивши вищенаведену статтю наших англійських колег, присвячену діагностики та лікування синуситів, ми вирішили представити власний погляд на цю проблему.

Чи відправлять у відставку старого-пеніциліну?

Чи відправлять у відставку старого-пеніциліну? - Лікарі, які мають намір боротися з стрептококової інфекцією носоглотки більше не будуть віддавати перевагу пеніциліну. Педіатри з Медичного центру Рочестерського університету довели, що антибіотики з групи цефалоспоринів в кілька разів більш ефективні. Кількість стійких до пеніциліну видів стрептокока досягло критичної цифри, що змушує докторів шукати нову «чарівну кулю».

Всім дітям, що народилися з недоліком слуху, імплантують слухові апарати

Всім дітям, що народилися з недоліком слуху, імплантують слухові апарати - До 2012 року всі немовлята в Росії, що народилися з глухотою, отримають можливість нормально чути. Про це повідомила сьогодні на брифінгу директор Департаменту розвитку медичної допомоги дітям і служби допомоги породіллі Мінздоровсоцрозвитку Валентина Широкова.

Водії вантажівок великотоннажних ризикують втратити слух

Водії вантажівок великотоннажних ризикують втратити слух - Водіння великотоннажних вантажівок може стати причиною серйозних порушень слуху. American Industrial Hygiene Association Journal публікує наступні дані.

Антибактеріальна терапія гострого і загострень хронічного синуситу

Антибактеріальна терапія гострого і загострень хронічного синуситу - Гострий синусит запалення придаткових пазух носа, що протікає обмежений час і завершується спонтанно або в результаті лікування повним відновленням слизової оболонки. Тривалість гострого захворювання <1 місяця. Хронічний синусит, як правило, є наслідком гострого, хоча не у всіх випадках хворі можуть вказати на епізод гострої інфекції.

Аденоїди: соратники чи вороги?

Аденоїди: соратники чи вороги? - Між тим, вони, як, втім, мигдалини і гланди, захищають організм від інфекції. Чому ж аденоїди починають турбувати і перетворюються з соратників на ворогів? На ці та інші питання відповідає лікар-отоларинголог Роман Михайлович ХАДІКОВ. R

Нежить крокує по планеті

Нежить крокує по планеті - Від синуситу та інших запальних захворювань носа щорічно страждає до 60 мільйонів осіб тільки в одній Європі. А все через легковажного ставлення до нежиті і впевненості, що при лікуванні він проходить за тиждень, а без нього - за сім днів.

флурбіпрофен: нові можливості місцевого лікування тонзіллофарінгіта

флурбіпрофен: нові можливості місцевого лікування тонзіллофарінгіта - флурбіпрофен вважається одним з швидко і ефективно діючих нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), які протягом багатьох років успішно застосовуються для лікування суглобових синдромів різної етіології. Його характеризує широкий діапазон протизапальної та анальгетичної ефектів при використанні в середньотерапевтичних дозуваннях

Холодноплазменная хірургія в оториноларингології

Холодноплазменная хірургія в оториноларингології - Найбільш поширеною операцією в оториноларингології є тонзилектомія. За даними літератури, частка тонзилектомія серед інших оториноларингологічних втручань складає 30-70%.

Гострий середній отит у дітей: клінічне значення і антибактеріальна терапія

Гострий середній отит у дітей: клінічне значення і антибактеріальна терапія - Гострий середній отит (ГСО) є найчастішою бактеріальною інфекцією в амбулаторній педіатричній практиці.

Основи раціонального лікування в оториноларингології

Основи раціонального лікування в оториноларингології - За останні 20 років захворюваність верхніх дихальних шляхів різко зросла. А.С. Лопатин наводить статистичні дані про синуситах як самому поширеному хронічному захворюванні в США, що вимагає значних фінансових витрат на діагностику та лікування.

Єкатеринбург. Мешканцям центральних районів загрожує втрата слуху

Єкатеринбург. Мешканцям центральних районів загрожує втрата слуху - Мешканці будинків у центрі міста частіше за інших страждають зниженням слуху та нерозбірливістю мови. Причиною таких відхилень у здоров'ї стає міський шум.

Користувачі мобільних телефонів ризикують роздобути пухлина слухового нерва

Користувачі мобільних телефонів ризикують роздобути пухлина слухового нерва - Любителі мобільних телефонів зі стажем у два рази більше ризикують отримати пухлину нерва, що зв'язує вухо з мозком. Про це свідчать результати нового дослідження, проведеного в Інституті Каролінська в Стокгольмі.

Причиною хронічного синуситу можуть бути гриби

Причиною хронічного синуситу можуть бути гриби - Хронічні синусити, можливо, є імунопатологічні станами, що викликаються грибами. Доктор David A. Sherris з клініки Мейо відзначив поліпшення самопочуття хворих синусити після проведення протигрибкової лікування.

Розвиток стаціонарзамінні технологій в Ринологія

Розвиток стаціонарзамінні технологій в Ринологія - Останнє десятиліття ознаменувалося бурхливим розвитком малоінвазивних методик в Ринологія. Цьому сприяло: впровадження в Ринологія ендоскопів; використання спеціалізованого інструментарію для ендоскопічних операцій; більш якісне передопераційне обстеження пацієнтів, завдяки використанню компьютернотомографіческой техніки і, найголовніше, багато в чому змінилося ставлення хірурга до слизової оболонки носа і навколоносових пазух.

Мануальна терапія як метод лікування отитів у дітей

Мануальна терапія як метод лікування отитів у дітей - Майже половина дітей переносить вушні інфекції до досягнення ними одного року. Для багатьох дітей рецидивуючі отити представляють собою серйозну проблему. Звичайним підходом до цих захворювання є призначення антибіотиків, але, на думку мануальних терапевтів без них в багатьох випадках можна обійтися.

Переломи носа краще лікувати під місцевою анестезією

Переломи носа краще лікувати під місцевою анестезією - Перелом носа - одна з найчастіших причин для направлення до Отоларингологічне відділення. Лікарі DC Wild, MA El Alami, PJ Conboy (Leicester, UK) опублікували в журналі Surg JR Coll Surg Edinb Irel., 1 February 2003 статтю, присвячену дослідженню можливості терапії пацієнтів з переломами носа під місцевою анестезією.

Втрата слуху призводить до зниження інтелекту

Втрата слуху призводить до зниження інтелекту - Численні дослідження вказують на те, що візуальне погіршення інформаційних потоків пояснює більшу частину втрати інтелекту, і що відновлення візуальної здатності помітно поліпшує інтелектуальні здібності.

Лазер усуває запах з рота

Лазер усуває запах з рота - Лазерна терапія може бути ефективним методом лікування халітоза - захворювання, що проявляється неприємним запахом з рота. Про це повідомили вчені з медичного центру Сапір в Ізраїлі.

Новий підхід до лікування риніту

Новий підхід до лікування риніту - Bпоследнее час з'явилися нові засоби для лікування риніту, що відрізняються, головним чином, своїм швидкодією. Пов'язані з ним пероральні антигістамінні засоби, місцеві кортикостероїди, антагоністи лейкотрієнів та білки для гіпосенсібілізаціі можуть допомогти тим пацієнтам, у відношенні яких існуюча раніше терапія виявилася неефективною. R

Антиоксиданти запобігають втраті слуху

Антиоксиданти запобігають втраті слуху - Вчені розробили препарат, що дозволяє уникнути втрати слуху у зв'язку з шумовим забрудненням навколишнього середовища. Цей препарат вже успішно пройшов випробування на тваринах. Тепер його дія буде досліджено на матросів під час навчань, які за інтенсивністю шуму є надзвичайно небезпечними для слуху.

Антибактеріальна терапія гострого середнього отиту та синуситу у дорослих в амбулаторній практиці

Антибактеріальна терапія гострого середнього отиту та синуситу у дорослих в амбулаторній практиці - Гострий середній отит і гострий синусит є найчастішою патологією в амбулаторно-поліклінічній практиці оториноларинголога [1 ]. Ці захворювання розвиваються, як правило, на тлі респіраторної вірусної інфекції. Тим не менш виражена клінічна картина цих захворювань майже завжди обумовлена подальшою бактеріальної інвазією середнього вуха та навколоносових пазух

Біоніческій вухо допомогло 55 тисячам осіб

Біоніческій вухо допомогло 55 тисячам, - Творець першого у світі біонічної вуха (Bionic ear) - 69-річний професор з Мельбурна Грем Кларк (Graeme M. Clark) - за внесок у розвиток науки нагороджений прем'єр-міністром Австралії премією в розмірі $ 300 тисяч.

Музичне лікування дзвону у вухах

Музичне лікування дзвону у вухах - Група вчених під керівництвом Христо Пантева (Christo Pantev) з Інституту біомагнетізма та аналізу біосигналів вестфальського університету Вільгельма (Institute for Biomagnetism and Biosignalanalysis at Westfalian Wilhelms-University), Німеччина, створила музичне лікування дзвону у вухах, заснована на частотах дзвону пацієнтів, причому музика адаптована до смаків різних пацієнтів, повідомляє Reuters. Результати дослідження були опубліковані в журналі PNAS. R

ототоксичності лікарських засобів

ототоксичності лікарських засобів - На жаль, незважаючи на численні наукові публікації, обговорення на науково-практичних конференціях, токсичний вплив лікарських препаратів на орган слуху і розвиток приглухуватості до теперішнього часу залишається важкою проблемою оториноларингології. Серед так званих ототоксичну медикаментів перше місце займають антибіотики-аміноглікозиди (стрептоміцин, неоміцин, канаміцин, аміноглікозиди нового покоління - гентаміцин, тобраміцин, амікацин).

Переломи носа краще лікувати під місцевою анестезією

Переломи носа краще лікувати під місцевою анестезією - Перелом носа - одна з найчастіших причин для направлення до Отоларингологічне відділення. Лікарі DC Wild, MA El Alami, PJ Conboy (Leicester, UK) опублікували в журналі Journal of the Royal College of Surgeons of Edinburgh статтю, присвячену дослідженню можливості терапії пацієнтів з переломами носа під місцевою анестезією.

Hаіболее ефективним способом лікування перілімфіческой фістули є пересадження тканин

Hаіболее ефективним способом лікування перілімфіческой фістули є пересадження тканин - Перілімфіческая фістула є серйозною причиною розвитку запаморочення, втрати слуху і почуття рівноваги у дітей. R

Хропіння лікують лазером

Хропіння лікують лазером - У Краснодарській крайовій оториноларингологічній лікарні тепер лікують хропіння за новою методикою. За допомогою хірургічного лазера, купленого завдяки підтримці крайового департаменту охорони здоров'я, людині всього за кілька хвилин поправляють перегородку в носовій частині.

Діагностика отоневрологіческой патології у дітей

Діагностика отоневрологіческой патології у дітей - До уваги лікарів неврологів, вертеброневрології, отоларингологів, ЛОР-сурдологів, педіатрів, лікарів загальної практики. R Науково-практичний реабілітаційний центр «Бонум» і Уральська державна медична академія пропонує унікальне навчально-довідковий посібник «Діагностика отоневрологіческой патології у дітей».

Незвичайне явище

Незвичайне явище - ушкодження внутрішнього вуха, що зустрічаються під час занурення з аквалангом - Ізольовані ушкодження внутрішнього вуха, що зустрічаються під час занурення з аквалангом - досить незвичайне явище.

Антигістамінні препарати заважають одужання при гострому середньому отиті

Антигістамінні препарати заважають одужання при гострому середньому отиті - Відсутня статистична достовірність користі п'ятиденного курсу застосування антигістамінних препаратів та /або кортикостероїдів в поєднанні з антибіотиками при лікуванні гострого середнього отиту (otitis media - AOM). Більш того, по - думку професора-педіатра Tasnee Chonmaitree з педіатричного відділення медичного факультету Техаського університету застосування антигістамінних препаратів при лікуванні отиту суттєво продовжує знаходження скупчення рідини в середньому вусі.

Що потрібно зробити, щоб нежить не зіпсував відпустки

Що потрібно зробити, щоб нежить не зіпсував відпустки - Практично будь-яка людина, що побував у відпустці в жарких краях, може розповісти страшну історію про те, як весь відпочинок був зіпсований жахливим нежиттю, який не давав можливості насолодитися ароматним повітрям далеких країн і морським бризом.

Чистити вуха шкідливо для слуху, заявляють американські лікарі

Чистити вуха шкідливо для слуху, заявляють американські лікарі - Американські медики закликають залишити вушну сірку в спокої і не видаляти суміш омертвілої шкіри і волосся. Лікарі Університету Техасу кажуть, що сірка фактично захищає наші вуха, оскільки володіє мастильними і антибактеріальними властивостями.

Проблеми зі слухом є у кожного десятого росіянина

Проблеми зі слухом є у кожного десятого росіянина - Кількість глухих людей в Росії зростає і вже становить близько 13 млн людей, повідомляє МОЗ. У великих містах, де шумове забруднення вище, проблеми слуху виникають майже в 2 рази частіше.

Розроблено штучна вушна равлик

Розроблено штучна вушна равлик - Група інженерів з Мічиганського університету розробила штучну вушну равлика, що працює за тим же принципом, що й людське вухо. Раніше європейські лікарі вже використовували протез равлики внутрішнього вуха, побудований на іншому принципі, для відновлення слуху глухий пацієнтки.

Озонотерапія ефективно лікує нежить

Озонотерапія ефективно лікує нежить - Застосування озонотерапії у хворих з хронічним гнійним риносинуситом прискорює одужання, вважають лікарі А. І. Мумина і Н. Ж. Хушвакова з кафедри оториноларингології Самаркандського медичного інституту.

Нежить занадто часто лікують антибіотиками

Нежить занадто часто лікують антибіотиками - Медикам не слід виписувати антибіотики для лікування нежиті без крайньої необхідності, вважають автори статті, опублікованої British Medical Journal. Їх висновки грунтуються на вивченні результатів семи досліджень, присвячених ефективності та безпеки застосування антибіотиків при застудному нежиті.

Вуха можуть постраждати після стрибків у воду!

Вуха можуть постраждати після стрибків у воду! - Німецькі вчені Rozsasi A, Sigg O, Keck T. вивчили причину виникнення раптової сенсоневральної втрати слуху після стрибків у воду.

Хропіння можна вилікувати одним уколом

Хропіння можна вилікувати одним уколом - Американські вчені з військово-медичного центру Уолтер Рід (Walter Reed Army Medical Center) в Меріленді розробили новий спосіб боротьби з хропінням, що припускає введення в м'яке піднебіння тетрадеціла сульфату , що викликає руйнування частини тканин з утворенням рубця.

Операція з повернення слуху може спричинити запаморочення

Операція з повернення слуху може спричинити запаморочення - Хірургічні операції на стремінце, однією з слухових кісточок середнього вуха, повертають слух частково або повністю в 95% випадків; повторні операції майже завжди досягають бажаного ефекту.

Розроблено індивідуально настроюється слуховий апарат

Розроблено індивідуально настроюється слуховий апарат - Австралійський інженер розробив індивідуально настроюється слуховий апарат, який кожен користувач може налаштувати під себе, відповідно до особистих переваг до різних звуків навколишнього середовища.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-14 15:25:40

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-14 07:15:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-13 21:39:51

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-14 09:35:23

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-13 11:28:09

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-14 13:10:10

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-14 11:11:41

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-13 21:54:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-14 09:30:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-13 15:28:04

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-14 08:57:00

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-13 17:26:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-13 21:04:42

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-14 03:05:57

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-13 15:23:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-13 07:04:37

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-13 15:06:29

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-13 21:43:53

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-14 15:22:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-13 16:03:54