Реабілітологи та фізіотерапія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Застосування Гомеотон-терапії для лікування і профілактики різних захворювань

Застосування Гомеотон-терапії для лікування і профілактики різних захворювань - Гомеотон-терапія має на увазі лікування та профілактику різних захворювань із застосуванням фізіотерапевтичного апарату електромагнітного впливу «Гомеотон».

До питання про лікування вертеброгенні хвороб шийного рівня

До питання про лікування вертеброгенні хвороб шийного рівня - Поширеність шийних синдромів не поступається поширеності патології поперекових. Так, по м. Стокгольму 2,6% всіх зверталися в амбулаторні установи складали пацієнти з брахіальгіямі - вони зверталися навіть частіше, ніж хворі ішіальгіямі.

Клініко-біомеханічне і фізіологічне обгрунтування корекції ходьби інвалідів на протезі гомілки за допомогою електростимуляції м'язів

Клініко-біомеханічне і фізіологічне обгрунтування корекції ходьби інвалідів на протезі гомілки за допомогою електростимуляції м'язів - Вироблення правильного локомоторна стереотипу і поліпшення функціонального стану усіченої нижньої кінцівки у інвалідів з кукс гомілки становить значний інтерес. Вирішення цих проблем у комплексі з функціональним протезуванням дозволяє забезпечити повноцінну медичну реабілітацію інвалідів.

Осмотерапія міофасциальних больових синдромів

Осмотерапія міофасциальних больових синдромів - Тригерні точки (ТТ) бути джерелом міофасциальних больових синдромів при патології м'язово-скелетної системи та внутрішніх органів. Для їх купірування традиційно використовують ін'єкції в ТТ розчинів на основі локальних анестетиків слабкої концентрації.

Лікування шийних больових синдромів з використанням фізичних факторів, мануальної терапії та ЛФК

Лікування шийних больових синдромів з використанням фізичних факторів, мануальної терапії та ЛФК - Лікування больових синдромів шийного рівня залишається на сьогоднішній день однією з актуальних проблем у зв'язку з їх високою поширеністю і складністю механізмів формування, що обумовлює необхідність комплексного впливу на всі ланки патогенезу. Проведено лікування і динамічне обстеження із застосуванням клінічних, нейроортопедіческіх, мануальних, рентгенологічних, ультрасонографічного та реографічного методів двох груп хворих: основна група з 210 осіб і група порівняння з 38 чоловік, порівнянні за статтю, віком та характером перебігу захворювання.

Застосування методів фізіотерапії в лікуванні та реабілітації хворих деформуючим остеоартрозом

Застосування методів фізіотерапії в лікуванні та реабілітації хворих деформуючим остеоартрозом - Хвороби кістково-м'язової системи та сполучної тканини, об'єднані в XIII класі Міжнародної класифікації хвороб, розглядаються у всьому світі як одна з найбільш поширених патологій сучасного суспільства. В останні роки збільшується число страждаючих деформуючим остеоартрозом (ДОА) в молодому працездатному віці. При цьому, збільшується инвалидизация хворих і по РФ становить 21,3 на 10 000 жителів старше 16 років (1, 4). Дистрофічний процес нерідко ускладнюється вторинною синовітом, який ускладнює перебіг хвороби, вираженість артралгій, порушення функції ураженого суглоба, утрудняє реабілітацію. ( 1, 4, 6).

Ішіас або життя''наперекосяк''

Ішіас або життя''наперекосяк''- 'Ішіас' у перекладі з грецької - запалення сідничного нерва. Хоча, частіше це захворювання нервового корінця називають радикулітом. Це найбільш поширене захворювання периферичної нервової системи. Хворіють їм люди в самому працездатному віці (30-50 років) Хоча в даний момент це захворювання все більше і більше молодіє. Я, як мануальний терапевт, зустрічаю пацієнтів з болями в спині іноді і в 5-6 років.

Лікувальна гімнастика при парезах стопи

Лікувальна гімнастика при парезах стопи - Описано оригінальні прийоми лікувальної гімнастики при парезах стопи, засновані на дії сил інерції, гравітації і механічної координації кістково-зв'язкового апарату, а також на шагательних автоматизму, рефлексах рівноваги і реакції опори. Рекомендується їх диференційоване застосування в залежності від глибини порушення м'язової функції за шкалою Ловетт.

Реабілітація хворих, що перенесли інсульт, в поліклініці відновного лікування

Реабілітація хворих, що перенесли інсульт, в поліклініці відновного лікування - У Росії щорічно фіксується понад 400 тис. інсультів, які поділяються на ішемічні інсульти, інфаркти або церебральні (вони зустрічаються частіше і складають 70-85%) і геморагічні, тобто крововилив у мозок і субарахноїдальний крововилив.

Реабілітація після травми

Реабілітація після травми - У центрі «Третя медицина» з'явилася нова форма допомоги людям, які отримали травму. Це - заняття з реабілітації з фахівцями високого рівня з допомогою Інтернету в режимі on line.

Принцип синергізму при реабілітації паралічів верхньої кінцівки

Принцип синергізму при реабілітації паралічів верхньої кінцівки - Успіхи хірургічних і технічних методів реабілітації дещо знизили інтерес до кінезітерапії, яка пережила бурхливий період розвитку в 50-ті роки ХХ століття. У цей час були закладені основи використання закономірностей постуральних, локомоторну та деяких інших синергічних реакцій для відновлення втрачених довільних рухів (Робенеску М., 1972; Kabat H., 1959; Bobath K., Bobath B., 1958 - 1963).

Порушення постави і сколіоз

Порушення постави і сколіоз - Людина, який не вміє правильно тримати своє тіло, стоїть і ходить на напівзігнутих ногах, зсутулившись, опустивши голову і плечі, випнувши живіт. Це не тільки негарно, але й шкідливо. При поганій поставі утруднюється діяльність внутрішніх органів.

Медичний ефект спелеокліматотерапіі

Медичний ефект спелеокліматотерапіі - Забруднення навколишнього середовища стало негативним символом нашого часу. Людство, перемагаючи ряд страшних захворювань, набуває нових, про які наші предки не знали: бронхіальна астма, хронічний бронхіт, полінози, алергічний дерматит, нейродерміт, вегетосудинні дисфункції, синдром хронічної втоми. За даними ВООЗ кількість хворих щорічно збільшується на 600 000 - 1000 000 чоловік.

Неспецифічні рефлекторно-м'язові синдроми

Неспецифічні рефлекторно-м'язові синдроми - Больові м'язово-дистонічні синдроми вертеброгенного, вісцерогенного і артрогенні походження надзвичайно поширені серед населення. Їх медико-біологічна значущість підтверджується дослідженнями ряду авторів.

Рухові синергії руки (філогенетичні та патогенетичні аспекти)

Рухові синергії руки (філогенетичні та патогенетичні аспекти) - На підставі літературних даних, а також власних клінічних і Електроміографічні досліджень зроблена спроба виділити інтегративний неспецифічний рефлекторно-м'язовий синдром, характерний для ураження верхнього квадранта тіла, у вигляді патологічної стабілізації згинальні - пріводяще - пронаторной синергії руки.

Вакуумний масаж при лікуванні запалення сідничного нерва

Вакуумний масаж при лікуванні запалення сідничного нерва - Вакуумні масажні банки з магнітними вставками застосовуються для профілактики і лікування дуже великого спектру захворювань. У цій статті розбираються прийоми профілактики та лікування запалення (защемлення) сідничного нерва і внутрішніх органів малого тазу.

Регулярна аеробіка - ефективний і безпечний спосіб лікування артриту

Регулярна аеробіка - ефективний і безпечний спосіб лікування артриту - Аеробіка може служити безпечним способом лікування ревматоїдного артриту, вважають експерти Університету Лейдена /Нідерланди /. Заняття аеробікою в поєднанні з вправами на збільшення м'язової сили можна рекомендувати як регулярної практики для пацієнтів з ревматоїдним артритом, вважають медики.

Спеціальні вправи лікувальної гімнастики при ушкодженнях і захворюваннях верхніх кінцівок

Спеціальні вправи лікувальної гімнастики при ушкодженнях і захворюваннях верхніх кінцівок - Пошкодження кісток, суглобів і м'яких тканин верхніх кінцівок зустрічаються досить часто. Для лікування ушкоджень доводиться вдаватися до фіксації суглобів гіпсовою пов'язкою або до оперативного втручання з подальшою фіксацією. Деякі з них для відновлення анатомічної цілісності пошкоджених тканин вимагають значного терміну фіксації.

Застосування гідролізату плаценти та лазеротерапії в реабілітації хворих пульмонологічного профілю

Застосування гідролізату плаценти та лазеротерапії в реабілітації хворих пульмонологічного профілю - Медична реабілітація пульмонологічних хворих та інвалідів серед працюючих у вугільній промисловості вкрай складна. Для робітників вугільних розробок характерний розвиток антракоз. Антракоз та інші карбоконіози розвиваються звичайно повільно, часто спостерігаються явища бронхіту.

Облік спінальних біоритмів при фізіотерапевтичному лікуванні вертеброгенні больових і неспецифічних рефлекторно-м'язових синдромів

Облік спінальних біоритмів при фізіотерапевтичному лікуванні вертеброгенні больових і неспецифічних рефлекторно-м'язових синдромів - Імпульсна активність мотонейронів спинного мозку відіграє провідну роль у патогенезі переважної більшості клінічних симптомів і синдромів поперекового остеохондрозу. Виходячи з цього, вивчення біологічних ритмів поперекового потовщення спінногого мозку представляє великий інтерес, як у нормі, так і в патології. Робіт, присвячених вивченню даного феномену, так само як і спроб використання його для оптимізації фізіотерапевтичних процедур нами не знайдено.

Застосування дециметрових хвиль і фотохромокоррекціі при лікуванні деформуючого остеоартрозу

Застосування дециметрових хвиль і фотохромокоррекціі при лікуванні деформуючого остеоартрозу - У посібнику представлені результати комплексного лікування деформуючого остеартроза з використанням сполученого впливу на патологічно змінені суглоби і область печінки і фотохромокоррекціі синім спектром видимого діапазону електромагнітного випромінювання.

Анатомія болю або знову про прикладної кінезіології

Анатомія болю або знову про прикладної кінезіології - З споконвіку, в першу чергу, біль приводить пацієнта на прийом до лікаря. Саме вона турбує його і заважає жити. Що ж таке біль, чому вона виникає і як з нею можна впоратися? Спробуємо розібратися.

Мудрість тіла або що таке прикладна кінезіології

Мудрість тіла або що таке прикладна кінезіології - Прикладна кінезіології - це наука про рухи, що має практичне застосування, в першу чергу, в медицині. Наука виникла в США в 50-х роках нашого століття. Родоначальником її є американський дослідник і остеопатія Джордж Гудхард. Йому зараз 79 років і живе він у Детройті. Дуже тривалий час він працював спортивним лікарем Олімпійської збірної США. Він же очолює Міжнародний Коледж Прикладної кінезіології (ICAK). Філії є в багатьох країнах світу, включаючи Росію.

Будова черепа або красивий чи людина своєю асиметрією?

Будова черепа або красивий чи людина своєю асиметрією? - Шановні читачі! Ця стаття розпочинає серію публікацій про будову нашого мозку, його функції і хвороби. Сьогодні ми поговоримо про черепі.

Коли руки рятують шию

Коли руки рятують шию - Провівши цілий ряд досліджень, голландські вчені прийшли до висновку, що найкращим способом лікування болів у шийному відділі хребта все-таки є мануальна терапія.

Застосування апарату транскраніальної електростимуляції «Альфаро» в реабілітації пацієнтів після ішемічного інсульту

Застосування апарату транскраніальної електростимуляції «Альфаро» в реабілітації пацієнтів після ішемічного інсульту - Цереброваскулярні захворювання (ЦВЗ) є найважливішою медико-соціальною проблемою в нашій країні і в усьому світі. Захворювання головного мозку - одна з провідних причин захворюваності, смертності та інвалідності в Російській Федерації.

Лікувальна фізкультура при плече-лопаткової періартрит

Лікувальна фізкультура при плече-лопаткової періартрит - плече-лопатковий періартрит - захворювання плечового суглоба та оточуючих його тканин. Захворювання в більшості випадків розвивається поступово. Спочатку воно проявляється в пов'язаності і порушенні звичних координації цілком певних трудових, побутових і спортивних рухів.

Бальнеологія

Бальнеологія - реальний оздоровчий фактор, недооцінений в Росії - Бальнеологія - реальний оздоровчий фактор, недооцінений в Росії, вважає заступник голови Комітету Держдуми з охорони здоров'я, академік РАМН Сергій Колесников. Цю точку зору вчений висловив сьогодні у виступі на першій Міжнародній науково-практична конференція 'Досвід Росії і Болгарії в заощадженні народу. Чоловіче здоров'я та довголіття '.

Магнітотерапія

Магнітотерапія - Магнітотерапія - метод, заснований на дії на організм людини магнітними полями з лікувально-профілактичними цілями. За всю історію свого існування магнітотерапія знала багато підйомів і спадів. В останні роки інтерес до неї знову зростає, що можна пояснити цілим рядом причин.

Мануальна терапія і сколіоз

Мануальна терапія і сколіоз - Працюючи лікарем терапевтом більше 20 років, я завжди ставив собі питання: 'Чому одні люди хворіють, а інші залишаються здоровими до глибокої старості?' Займаючись Мануальною терапією більше 9 років, я зробив для себе певні висновки з приводу цього. Чим хочу і поділитися.

Фізіотерапія як важливий елемент базисної терапії остеоартрозу

Фізіотерапія як важливий елемент базисної терапії остеоартрозу - Серед захворювань опорно-рухового апарату найбільш поширений остеоартроз різних суглобів і в більшості випадків саме він є причиною різкого зниження працездатності, інвалідизації, зниження якості життя та функціонування пацієнта в зрілому віці.

Особливості кінезітерапії опорно-локомоторна функцій верхніх кінцівок у хворих з наслідками шийно-спінальної травми

Особливості кінезітерапії опорно-локомоторна функцій верхніх кінцівок у хворих з наслідками шийно-спінальної травми - Виділено 5 основних функцій верхньої кінцівки, що мають різну філогенетично давність. Дана патогенетично обгрунтована методика лікувальної фізкультури опорно-локомотроних функцій руки, яка враховує їх рівні компенсації. Робиться висновок, що при грубому моторному дефіциті, вони можуть бути використані як неспецифічні компоненти для відтворення хапальної-мануальних функцій паралізованою руки.

Фототерапія у відновленні статико-динамічної функції у хворих після операції тотального ендопротезування кульшового суглоба

Фототерапія у відновленні статико-динамічної функції у хворих після операції тотального ендопротезування кульшового суглоба - У посібнику представлені результати комплексного відновлення статико-динамічних функцій у хворих -інвалідів після тотального ендопротезування одного або двох тазостегнових суглобів на тлі деформуючого остеартроза з використанням фотохромотерапіі.

Фізіотерапевтичні методи лікування хронічних болів у спині дискредитовані

Фізіотерапевтичні методи лікування хронічних болів у спині дискредитовані - Для пацієнтів з хронічним болем у попереку набагато раціональніше вести звичайний активний спосіб життя, ніж піддаватися фізіотерапевтичним методам лікування. Фізіотерапевти в Британській системі охорони здоров'я щорічно лікують 1,3 мільйона людей з приводу болю в попереку.

Болі в спині: клініка, диференційна діагностика, лікування

Болі в спині: клініка, диференційна діагностика, лікування - На підставі клініко-інструментального обстеження 460 пацієнтів з застосуванням нейроортопедіческіх, реографічного, тепловізійних, Електроміографічні і рентгенологічних методів вивчено особливості клінічних проявів спондилогенних і м'язово-скелетних дорсалгій. спондилогенних больові синдроми характеризуються більш високими інтегральними показниками патобіомеханіческімі, ніж м'язово-скелетні, в основному за рахунок більш виражених обмежень рухів в хребті, хребетних деформацій і частій зустрічальності сегментарних вегетативних порушень.

Людям з важкими формами склерозу артерій нижніх кінцівок показані тривалі піші прогулянки

Людям з важкими формами склерозу артерій нижніх кінцівок показані тривалі піші прогулянки - Американські фахівці з лікувальної фізкультури вважають, що людям з важкими формами склерозу артерій нижніх кінцівок показані тривалі піші прогулянки з періодичними зупинками на відпочинок. Такі прогулянки корисні навіть в тому випадку, якщо хворий кульгає й переживає почуття дискомфорту.

Корекція постави, усунення болю

Корекція постави, усунення болю - Біль - найчастіша скарга, з якою пацієнти звертаються до лікаря. Біль у більшості випадків пов'язана з патобіомеханіческімі змінами опорно-рухового апарату, при яких порушується рівномірність гравітаційного обтяження регіонів хребта, тонусно-силовий баланс м'язів, відбувається зміщення загального центру тяжіння. В одних випадках біль локалізується в проекції залученого в патологічний процес хребетного рухового сегменту (ПДС), в інших випадках виникають 'відображені' больові синдроми.

Реабілітація після інсульту

Реабілітація після інсульту - Щорічно в Росії відбувається близько 400 тисяч інсультів, причому 30-35% хворих, що перенесли інсульт, гинуть у гострому періоді (тобто в перші 3-4 тижні). У тих, що вижили спостерігаються ті або інші наслідки інсульту (майже у 80%), причому найчастіше це рухові і мовні (у 35%) порушення. При цьому у багатьох хворих відбувається спонтанне (мимовільне) часткове або повне відновлення порушених функцій. Існують різні реабілітаційні заходи, завдяки яким можна прискорити це спонтанне відновлення.

Фізичні вправи допомагають пацієнтам у відділенні інтенсивної терапії

Фізичні вправи допомагають пацієнтам у відділенні інтенсивної терапії - Проведене медиками дослідження показало, що дозована навантаження збільшує швидкість одужання.

Підсумковий прес-реліз ІНВАТЕХ-2003

Підсумковий прес-реліз ІНВАТЕХ-2003 - З 30 червня по 3 липня 2003 року в Москві, у Культурно-виставковому центрі 'Сокольники» відбувся один із центральних заходів в області медичної і соціальної реабілітації інвалідів в Росії - 2-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання для інвалідів та нових технологій комплексної реабілітації «ІНВАТЕХ-2003».

Комплекс лікувальної гімнастики при поширеному остеохондрозі хребта

Комплекс лікувальної гімнастики при поширеному остеохондрозі хребта - Завдання: зниження больового синдрому; поліпшення кровообігу в навколохребцеві тканинах; зміцнення м'язового корсету; увеліченіе дихальної екскурсії легень і зміцнення дихальної мускулатури; общетонізірующее та оздоровчої вплив.

Диференційоване застосування офтальмофотостімуляціі у спортсменів

Диференційоване застосування офтальмофотостімуляціі у спортсменів - Проблеми підтримання високої толерантності до фізичних навантажень і збереження здоров'я вельми актуальні в сучасному спорті високих досягнень. Наше попереднє вивчення впливів імпульсної офтальмофотостімуляціі (ОФС) на адаптивні можливості у спортсменів високої кваліфікації в період інтенсивних тренувань підтвердили її антистресовий ефект у психоемоційної, аналізаторно-пізнавальної та координаторні сферах.

Фізична та кінезітерапевтіческая реабілітація при ураженнях лицьового нерва

Фізична та кінезітерапевтіческая реабілітація при ураженнях лицьового нерва - В умовах норми при багатьох фізіологічних реакціях жувальні і мімічні м'язи функціонують у тісному синергізмі. При нейропатія лицевого нерва, перш за все, страждає мімічної мускулатури особи при схоронності жувальної.

Про розрахунок витрат часу при плануванні праці медичної сестри по фізіотерапії

Про розрахунок витрат часу при плануванні праці медичної сестри по фізіотерапії - Реформи вітчизняної охорони здоров'я, включення служби медичного страху-вання в організацію роботи військових госпіталів, зміна правил відпуску лікарських про-ну процедуру, освоєння нових фізичних факторів, що використовуються в лікувальному процесі, з'явися-Леніє нових тенденцій і нових методик визначили необхідність удосконалювати організацію фізіотерапевтичної служби. Стало очевидним, що старі нормативи стали суттєвою перешкодою у поліпшенні фізіотерапевтичної допомоги.

Роль тригерних точок у регуляції м'язового тонусу у хворих зі спастичною параплегія

Роль тригерних точок у регуляції м'язового тонусу у хворих зі спастичною параплегія - Ступінь впливу тригерних точок (ТТ) на стан м'язового тонусу була вивчена на клінічній моделі - групі з 45 інвалідів, що перенесли хребетно-спинальну травму. Переважна більшість обстежених пацієнтів мали повне або часткове пошкодження спинного мозку на рівні шийного або грудного відділів хребта, що супроводжується різко вираженою спастичною параплегія, а також розладами глибоких і поверхневих видів чутливості.

Спеціальні вправи лікувальної гімнастики при порушеннях постави і компресійних переломах хребта

Спеціальні вправи лікувальної гімнастики при порушеннях постави і компресійних переломах хребта - У комплексі засобів відновного лікування, що застосовуються в процесі медичної реабілітації хворих з наслідками ушкоджень та захворювань хребта, провідну роль відіграє лікувальна гімнастика.

Комплексна реабілітація пацієнтів з люмбалгії

Комплексна реабілітація пацієнтів з люмбалгії - Комплексне немедикаментозне лікування пацієнтів з люмбалгії і остеохондроз хребта дозволяє домогтися позитивної динаміки в короткі терміни, уникнувши побічних ефектів медикаментозного лікування. Індивідуально підібрані компоненти фізичної реабілітації дозволяють відновити рухову активність, усунути м'язово-тонічні рефлекторні реакції і створити умови для профілактики рецидивів.

Нові можливості профілактики системного остеопорозу

Нові можливості профілактики системного остеопорозу - Кісткова тканина являє собою безперервну динамічну систему, в основі функціонування якої лежить цикл ремоделювання. Кісткове ремоделювання - ланцюг послідовних процесів, завдяки яким кістка росте і оновлюється. У дитячому віці ремоделтрованіе проходить інтенсивно за рахунок формування та реформування гаверсовых систем в кортикальному шарі. З віком зменшується товщина кортикального шару, тому в літньому віці кістка стає крихкою [1].

XIV Московський міжнародний фестиваль спорту інвалідів на візках

XIV Московський міжнародний фестиваль спорту інвалідів на візках - 11 травня 2003 року в Москві пройде XIV Московський міжнародний фестиваль спорту інвалідів на візках, присвячений 58-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні .

Методологічні основи модульного конструювання програми реабілітації військовослужбовців за призовом

Методологічні основи модульного конструювання програми реабілітації військовослужбовців за призовом - Підвищення організаційної та результативної ефективності лікувально - діагностичного процесу - обов'язкові та вирішальні умови надання якісної медичної допомоги. Наукові уявлення про вдосконалення управління охороною здоров'я та клінічної практикою безпосередньо пов'язані з використанням інформаційних і комп'ю-ютерних технологій. Модульний принцип побудови реабілітаційного процесу твердженням Ф.-ляется легко створити будь-яку його конфігурацію в залежності від профілю патології і трансформувати процес відновного лікування в сучасні комп'ютерні програми.

Комплексна реабілітація хворих з дисциркуляторною енцефалопатією

Комплексна реабілітація хворих з дисциркуляторною енцефалопатією - Проблема хронічних прогресуючих судинних захворювань мозку висувається на одне з провідних місць у сучасній ангіоневрологіі. Актуальність цієї проблеми визначається і її соціальною значимістю: неврологічні і психічні розлади при дисциркуляторній енцефалопатії можуть бути і нерідко бувають причиною важкої інвалідизації хворих

Патофізіологічні основи комплексної реабілітації при травматичній хворобі спинного мозку

Патофізіологічні основи комплексної реабілітації при травматичній хворобі спинного мозку - Відновлення порушених функцій спинного мозку носить етапний характер і вимагає диференційованих підходів до комплексної реабілітації кожного хворого. На етапі реституції доцільно проведення стабілізуючих операцій і активної медикаментозної терапії. На етапі регенерації - введення чинників зростання нейронів і глії; препарати, що перешкоджають деміелінізамціі; фізіотерапія, кінезітерапія. Етап компенсації пов'язаний з пріоритетним застосуванням кінезітерапії, засобів технічного і ортопедичної реабілітації, лікуванням вторинних ускладнень

Вроджена вкорочення ноги, як одна з причин порушень біомеханіки опорно-рухового апарату людини

Вроджена вкорочення ноги, як одна з причин порушень біомеханіки опорно-рухового апарату людини - Мануальна терапія існує більше 7000 років. Ще Гіппократ і Гален (V століття до нашої ери) використовували в своїй практиці методи рахіотерапіі ('rachio' - хребець). Довгі роки Мануальна терапія існувала в рамках народної медицини і заборонялася до використання практикуючими лікарями.

Реабілітаційні фізичні вправи використовуються при лікуванні поперекового відділу хребетного стовпа

Реабілітаційні фізичні вправи використовуються при лікуванні поперекового відділу хребетного стовпа - Методичний посібник призначений для масажистів, інструкторів лікувальної фізичної культури, викладачів фізичної культури працюють зі спеціальними медичними групами, а також для самостійних індивідуальних занять з метою профілактики та відновлення втрачених функцій при такому захворюванні як поперековий остеохондроз.

Будова спинного мозку або чому ми хворіємо?

Будова спинного мозку або чому ми хворіємо? - У попередній статті ми поговорили з Вами про будову черепа. Зараз ми поговоримо про будову спинного мозку. Як ми знаємо, мозок підрозділяється на головний і спинний, нервові корінці, нерви, нервові аналізатори (вуха, очі, мова, шкіра та слизові оболонки), нервові рецептори, які розташовані в будь-якій частині нашого тіла.

Детектор брехні

Детектор брехні - У попередньому номері ви познайомилися з основами Прикладної кінезіології. Нагадуємо, що тіло людини реагує на шкідливий вплив ослабленням багатьох м'язів. Тепер познайомтеся з методикою спілкування людини зі своїм тілом, яка навчить вас прислухатися до свого тіла і вибирати тільки потрібне і необхідне для нього.

Розвиток нейрореабілітаціонной служби в Сибіру

Розвиток нейрореабілітаціонной служби в Сибіру - На четвертому міжнародному конгресі «Відбудовна медицина і реабілітація 2007» в Москві співробітниками Красноярського Центру неврології і нейрореабілітації Єнісейської клінічної лікарні ФДМ «СОМЦ Росздрава» була зроблена доповідь «Використання стабілометріческіх комплексів у відновному лікуванні неврологічних хворих ».

Спеціальні реабілітаційні технології для інвалідів

Спеціальні реабілітаційні технології для інвалідів - 25 вересня 2007 року в рамках міжнародної конференції «Професійне довголіття і якість життя» АСВОМЕД 2007 керівник відділення нейрореабілітації та фізіотерапії ГУ НДІ неврології РАМН професор Л. А. Чернікова зробила доповідь про проект «Дистанційна реабілітація», ініціаторами якого являеются академік М. Б. Штарк і Міжнародний благодійний фонд «СМ.черіті» (м. Красноярськ).

Шрот-терапія

Шрот-терапія - У Росії сколіоз, як і інші порушення постави виходять на лідируючі позиції серед найбільш зустрічається патології як у дітей, так і у дорослих. За даними Федеральної служби державної статистики в Росії на 2006 рік нараховується 302 тисячі 200 дітей до 14 років з діагнозом «сколіоз».

Сучасний концептуальний підхід до системи реабілітаційних заходів в медичній практиці

Сучасний концептуальний підхід до системи реабілітаційних заходів в медичній практиці - В даний час активне становлення і інтенсивний розвиток отримало перспективне профілактичний напрямок у вигляді відновлювальної медицини, що склалося на основі принципів санології та валеології. Висока захворюваність і смертність, неухильне зниження якості життя, негативний приріст народонаселення сприяли розробці і впровадженню в практичну медицину самостійного профілактичного напрямку

Після сексу жінки бігають швидше

Після сексу жінки бігають швидше - Заняття сексом перед змаганням з бігу покращує досягнуті жінками результати, а от чоловікам перед виступами слід було б уникати сексу, вважає тренер одній з чоловічих легкоатлетичних команд Німеччини.

Застосування аероіонотерапії у хворих на гіпертонічну хворобу з нічним апное при хропінні

Застосування аероіонотерапії у хворих на гіпертонічну хворобу з нічним апное при хропінні - Медицина сну - серйозна і велика проблема, яка активно вивчається в даний час. Третину життя людина спить, і це робить актуальним вивчення патологічних процесів, що виникають під час сну. Одним з таких процесів є апное, що виявляється зупинкою дихання при хропінні. Пріоритет у вивченні даної проблеми належить вченим США, Фінляндії, Франції. Останні 5 років цією проблемою займаються і в Росії.

самозцілення мозку - ефективніше будь-яких ліків

самозцілення мозку - ефективніше будь-яких ліків - Людський організм є відкритою самоврядної і самовідновлюється системою, побудованої за ієрархічним принципом. Опції самозбереження і самовідновлення найдавніші в організмі, що включаються і що функціонують незалежно від бажання і волі людини. Центри, відповідальні за ці функції знаходяться в підкоркових утвореннях людського мозку, звідки йде регулювання процесів самовідновлення (самозцілення) організму, що реалізується через складні механізми, як на рівні всього організму, так і на рівні кожного органу, функціональної системи і кожної клітини. Регулювання здійснюється через різні фізико-хімічні, енергоінформаційні і біоенергетичні процеси.

Принципи концентрації ліганду і просторово-топографічної оптимізації використання низькочастотних імпульсних струмів у хворих поперековим остеохондрозом

Принципи концентрації ліганду і просторово-топографічної оптимізації використання низькочастотних імпульсних струмів у хворих поперековим остеохондрозом - Одна з фундаментальних закономірностей Всесвіту - наявність природних ритмів (циклів) , обумовлених як глобальними астрономічними, так і місцевими фізико-хімічними явищами [4].

Жуйка скорочує перебування в лікарні

Жуйка скорочує перебування в лікарні - Пацієнтам, які перенесли операцію на кишечнику, незабаром буде прописувати жувальну гумку. Як встановили вчені з медичного факультету Університету Гунма в японському місті Маебасі (Maebashi), що працювали під керівництвом Такаюкі Асао (Takayuki Asao), вона допомагає швидше відновити нормальну роботу кишечника і домогтися якнайшвидшого одужання пацієнта.

Вчені створили ефективні методи 'космічної фізіотерапії'

Вчені створили ефективні методи 'космічної фізіотерапії' - Наприкінці 90-х з'ясувалося, що слабка спрямоване інфрачервоне випромінювання виліковує рослини. До цього в основному використовувався інфрачервоний світло далекого діапазону (far infrared). Однак, при дослідженні дії ближнього інфрачервоного випромінювання (near infrared - NIR) на рослини, що знаходяться в космосі, американські астронавти несподівано виявили різке збільшення активності мітохондрій («енергетичних станцій» клітини - органоїдів, що виробляють енергію).

ІНВАТЕХ' 2002

ІНВАТЕХ' 2002 - З 3 по 5 грудня 2002 року в Культурно-виставковому центрі« Сокільники »пройде Міжнародна виставка обладнання для інвалідів та нових технологій комплексної реабілітації -« ІНВАТЕХ-2002 ». Цель виставки - продемонструвати сучасні методи реабілітації: системи медичних, психологічних, соціально-економічних і технічних заходів, обладнання та нові технології, спрямовані на створення для інвалідів рівних можливостей зі здоровими людьми.

До чого призводить скорочення термінів реабілітації?

До чого призводить скорочення термінів реабілітації? - Вчені університету Баффало і Техаського університету провели дослідження, метою якого було встановити вплив скорочення термінів реабілітації на стан здоров'я пацієнтів, що проходять стаціонарне лікування.

Допомога у здійсненні гігієнічних процедур лежачому хворому

Допомога у здійсненні гігієнічних процедур лежачому хворому - Пацієнт з інсультом часто безпорадний і він дуже переймається своїм станом, особливо в тих випадках, коли він не може самостійно здійснити навіть свої фізіологічні потреби і виконати елементарні гігієнічні процедури. Мокра і забруднені екскрементами постіль - це не тільки загроза виникнення пошкоджень шкірних покривів, але і для більшості пацієнтів - важка психічна травма.

Фізичні вправи для стегон рятують від болю в колінах

Фізичні вправи для стегон рятують від болю в колінах - Виконання зміцнювальних вправ для стегон по два рази на тиждень протягом шести тижнів дуже ефективно для його зменшення і навіть позбавлення від болю в колінах. До такого висновку прийшли американські фізіотерапевти Purdue University та Університету Індіани, перевіривши дію фізичних вправ на стегнах серед бігунів з больовими симптомами та травмами ніг різного ступеня.

Використання Су Джок терапії для корекції постави

Використання Су Джок терапії для корекції постави - Стан здоров'я підростаючого покоління викликає обгрунтовану тривогу: 90% школярів мають відхилення в стані фізичного і психічного здоров'я, зберігається висока питома вага гострої захворюваності (1385 випадків на 1000 дітей), відзначається тенденція до зростання захворюваності за такими нозологічними формами, як міопія, сколіоз, остеохондроз шийного відділу хребта, вегетативна дистонія, патологія шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів (Е. М. Казино c співавт, 1999).

Ще раз про користь ... сходинок

Ще раз про користь ... сходинок - Ця забавна й повчальна історія сталася в містечку Спрінгфілд штату Орегон. Ервін Ешлі скаржився на болі при ходьбі і навіть відчував труднощі, встаючи зі стільця.

Диференційований підхід до інтенсивної відновної фізіотерапії у хворих з хронічним запаленням органів малого тазу

Диференційований підхід до інтенсивної відновної фізіотерапії у хворих з хронічним запаленням органів малого тазу - Мета дослідження: підвищити ефективність відновлювальної фізіотерапії у хворих з хронічним запальним процесом у малому тазу шляхом індивідуального підбору та інтенсифікації впливів.

Оздоровчі тренування після перенесеної пневмонії

Оздоровчі тренування після перенесеної пневмонії - Резюме. Немедикаментозні активація ендогенних протекторних систем організму - ефективний засіб відновлення та розвитку фізичної витривалості. Нове: комбінована тренування адаптаційних можливостей організму реконвалесцентів після пневмонії. R

Країна інвалідів

Країна інвалідів - Приблизно 19% жителів США мають серйозні розлади здоров'я, кілька сот тисяч мають статус інвалідів. Втім, це не виключає їх з нормального життя. Найбільш відомим інвалідом США, ймовірно, може вважатися Франклін РузвельтFranklin Roosevelt, який хворів на поліомієліт і через це пересувався в колясці, що не завадило йому стати одним з найвидатніших президентів США. Нині у Вашингтоні встановлений меморіал Рузвельту, який, одночасно, є пам'ятником всім інвалідам Америки.

Клінічні варіанти міофасциальний пахово-гінетального синдрому

Клінічні варіанти міофасциальний пахово-гінетального синдрому - За допомогою клінічних методик (К. Б. Петров, 1995-1998; О. Г. Коган зі співавт., 1977) було обстежено 18 хворих (жінок - 15, чоловіків - 3) з міофасциальний пахово-гінетальним синдромом (МФПГС) у віці 39 - 69 років. Найбільша вираженість МФПГС спостерігалася в групі з 10 чоловік з ведучою патологією опорно-рухового апарату (поперековий остеохондроз, коксоартроз).

Американці створили роботів на заміну лікарів-реабілітологів

Американці створили роботів на заміну лікарів-реабілітологів - У найближчому майбутньому роботи можуть замінити лікарів-реабілітологів. Як вважають вчені з Массачусетського Технологічного Інституту (Бостон), які розробили експериментальний пристрій, вони можуть бути дуже корисні пацієнтам після інсульту, яким доводиться відпрацьовувати найпростіші руху.

У Росії вперше вводиться система нейрореабілітації тяжких хворих

У Росії вперше вводиться система нейрореабілітації тяжких хворих - Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Михайло Зурабов підписав наказ 'Про заходи щодо вдосконалення організації нейрореабілітаціонной допомоги хворим з наслідками інсульту і черепномозковою травми ', пише' Російська газета '. Подібна система створюється в загальноросійському масштабі вперше, до цього подібні ЛПУ існували тільки в Москві.

Міжнародна спеціалізована виставка обладнання для інвалідів та нових технологій комплексної реабілітації"ІНВАТЕХ-2002"

Міжнародна спеціалізована виставка обладнання для інвалідів та нових технологій комплексної реабілітації"ІНВАТЕХ-2002"- Уряд Москви, Культурно-виставковий центр 'Сокольники' і компанія 'Блеквуд-Інвест' пріглашают вас відвідати Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання для інвалідів і нових технологій комплексної реабілітації 'ІНВАТЕХ-2002', яка пройде з 3 по 5 грудня в Культурно- виставковому центрі 'Сокольники'.

Ефективне використання новітніх допоміжних засобів реабілітації для дітей з обмеженими можливостями

Ефективне використання новітніх допоміжних засобів реабілітації для дітей з обмеженими можливостями - 3 - 4 червня 2010 р. у Санкт-Петербурзі відбудеться семінар-практикум «Ефективне використання новітніх допоміжних засобів реабілітації для дітей з обмеженими можливостями »під егідою ортопедичного концерну« Otto Bock Mobility Solutions GmbH »(Німеччина) в рамках діяльності Національної асоціації організацій з реабілітації дітей-інвалідів.

Масляно-дисперсійні ванни: історія створення

Масляно-дисперсійні ванни: історія створення - Дозвольте коротко викласти, як виникли олійно-дисперсійні ванни. У 1935 році я, Франциска Юнге, і мій чоловік, Вернер Юнг, здавали державний іспит з масажу і гідротерапії в університетській клініці в Берліні. R

Принципи лікувальної гімнастики при неврологічних проявах остеохондрозу хребта

Принципи лікувальної гімнастики при неврологічних проявах остеохондрозу хребта - Аналіз численної літератури, що стосується клініки м'язово-дистонічну розладів у хворих на остеохондроз хребта (ОП) [17, 32], підтверджує їх неоднорідність по відношенню до різних рівнів ЦНС [24].

Сучасні підходи до корекції порушень здоров'я в періоді реконвалесценції

Сучасні підходи до корекції порушень здоров'я в періоді реконвалесценції - Хвороба - це стан організму, що характеризується порушенням нормального перебігу життєвих процесів, що призводить до зниження біологічних можливостей людини [1]. При проведенні аналізу захворювання у конкретного хворого людини велике значення має оцінка його індивідуальних психологічних і фізіологічних якостей.

Тренування з новим роботом скоротили термін реабілітації пацієнтів після інсульту

Тренування з новим роботом скоротили термін реабілітації пацієнтів після інсульту - Дослідження було проведено групою фахівців Університету Брауна (Brown University) в американському штаті Род-Айленд під керівництвом Альберта Ло ( Albert Lo). Звіт про їхню роботу опублікованв The New England Journal of Medicine. R

Принципи пальпації й масажу внутріпорожнинних міовісцерофасціальних структур

Принципи пальпації й масажу внутріпорожнинних міовісцерофасціальних структур - м'язово-суглобового меридіани китайської медицини можна представити як послідовні ланцюжки м'язів (ланцюгові міотатіческіе синкінезій). За допомогою фасцій і апоневрозів вони контактують із внутрішніми органами. Застосовувані методи пальпації черевної порожнини засновані на безпосередньому промацування, що вимагає великої майстерності і нерідко важко здійсненно.

Відкрито новий форум: Лікування денс-терапією

Відкрито новий форум: Лікування денс-терапією - У рамках медичних конференцій 'Питання доктору' відкрито новий форум 'Лікування ДЕНС-терапією'.

Оцінка ефективності реабілітації хворих з вібраційною хворобою в умовах санаторію

Оцінка ефективності реабілітації хворих з вібраційною хворобою в умовах санаторію - У структурі професійних захворювань в Росії в цілому і в м.Омську одне з провідних місць посідають хвороби від впливу фізичних факторів виробничого середовища і, перш за все, вібраційна хвороба.

Комплекс лікувальної гімнастики для зміцнення плечових суглобів

Комплекс лікувальної гімнастики для зміцнення плечових суглобів - Початкове положення - стоячи. Підняти плечі вгору (максимально). Позу зафіксувати на 3-4 секунди, опустити плечі. Розслабитися. Повторити вправу 5 разів.

Лікувальна фізкультура рятує від виразки

Лікувальна фізкультура рятує від виразки - У комплекс лікування виразкової хвороби обов'язково включається лікувальна фізкультура. ЛФК при виразковій хворобі сприяє регуляції процесів збудження і гальмування в корі головного мозку, покращує травлення, кровообіг, дихання, окисно-відновні процеси, позитивно впливає на нервово-психічний стан хворого.

Мануальна терапія

Мануальна терапія - дешево і сердито - Голландські медики вивчили ефективність і вартість мануальної терапії, лікувальної фізкультури і звичайного лікування (навчання і ліки) при болях у шийному відділі хребта.

Спосіб діагностики статичних патобіомеханіческіх розладів

Спосіб діагностики статичних патобіомеханіческіх розладів - редложен новий спосіб кількісної оцінки статичних асиметрій скелета людини, що відрізняється недорогим обладнанням, малої трудомісткістю і простотою алгоритму виконання. Він заснований на ідеї порівняння становища симетричних точок на тілі людини у фронтальній і горизонтальній площинах, а також передбачає врахування рівня, глибини і ставлення до больового синдрому фронтальних деформацій хребта. Для його здійснення потрібно лазерний вимірювач лінійних відстаней, водяні ваги та виска.

Принципи пальпації й масажу внутріпорожнинних міовісцерофасціальних структур

Принципи пальпації й масажу внутріпорожнинних міовісцерофасціальних структур - м'язово-суглобового меридіани китайської медицини можна представити як послідовні ланцюжки м'язів (ланцюгові міотатіческіе синкінезій). За допомогою фасцій і апоневрозів вони контактують із внутрішніми органами. Застосовувані методи пальпації черевної порожнини засновані на безпосередньому промацування, що вимагає великої майстерності і нерідко важко здійсненно. Запропоновано методику пальпації анатомічних субстратів 'внутрішніх ходів' канально-меридіально системи китайської медицини, заснована на визначенні їх хворобливості.

Переваги сучасної інгаляційної терапії

Переваги сучасної інгаляційної терапії - Захворювання легенів, зокрема бронхіт, бронхіальна астма і туберкульоз легень, виходять на одне з перших місць в структурі захворюваності. Міжнародні епідеміологічні дослідження свідчать про те, що близько 25% хворих із запальними захворюваннями верхнього або нижнього відділів респіраторного тракту щоденно звертаються за медичною допомогою.

Роль церебральних механізмів у розвитку рефлекторного сколіозу у хворих поперековим остеохондрозом

Роль церебральних механізмів у розвитку рефлекторного сколіозу у хворих поперековим остеохондрозом - Бічне викривлення поперекового відділу хребта діагностується візуально в 10% загострень поперекового остеохондрозу («ішіальгіческій сколіоз»). Рентгенологічно воно виявляється ще частіше - у 17% - 92% (Д. А. Шамбурова, 1928; М. І. Калюта, 1936; В. А. Шустін, 1966; Ф. Ф. Огієнко, 1970).

Скорочення часу санаторної реабілітації після лікування в стаціонарі негативно позначається на тривалості життя пацієнтів

Скорочення часу санаторної реабілітації після лікування в стаціонарі негативно позначається на тривалості життя пацієнтів - До такого висновку прийшла група дослідників з університету Буффало та Техаського університету.

Нові можливості профілактики системного остеопорозу

Нові можливості профілактики системного остеопорозу - Кісткова тканина являє собою безперервну динамічну систему, в основі функціонування якої лежить цикл ремоделювання. Кісткове ремоделювання - ланцюг послідовних процесів, завдяки яким кістка росте і оновлюється.

малозатратна літокінетіческая терапія з використанням фізіотерапевтичних комплексів та спеціальної лікувальної гімнастики

малозатратна літокінетіческая терапія з використанням фізіотерапевтичних комплексів та спеціальної лікувальної гімнастики - Сечокам'яна хвороба (МКБ) є досить поширеним захворюванням у військовослужбовців Кольського Заполяр'я. Тому пошук і розробка нових ефективних і маловитратних методів лікування хворих уролітіазом є актуальною проблемою урологічної служби СФ. Один з напрямів цього пошуку - літокінетіческая терапія.

Методика клінічної оцінки ефективності реабілітації паралічів верхніх кінцівок у хворих з наслідками шийно-спінальної травми

Методика клінічної оцінки ефективності реабілітації паралічів верхніх кінцівок у хворих з наслідками шийно-спінальної травми - У відновної медицини проблема оцінки можливості і результатів реабілітації всі ще залишається дискусійною. Існує безліч підходів до об'єктивізації її ефективності. (О. Г. Коган зі співавт, 1983; І. Матев., С. Банків, 1981; М. Вейс і А. Зембатий, 1986).

До чого призводить скорочення термінів реабілітації?

До чого призводить скорочення термінів реабілітації? - Вчені університету Баффало і Техаського університету провели дослідження, метою якого було встановити вплив скорочення термінів реабілітації на стан здоров'я пацієнтів, що проходять стаціонарне лікування.

Неврологічні фактори в етіології деяких порушень постави

Неврологічні фактори в етіології деяких порушень постави - Фатальність наслідків і вельми скромні успіхи в реабілітації таких прогресуючих порушень постави дитячо-юнацького віку як сколіотична хвороба, природжений кіфоз або хвороба Шейермана-Мау послужили передумовою для вивчення генетичних, ембріологічних, гістохімічних, рентгенологічних та популяційних аспектів патогенезу цих захворювань.

Виставки «REHAMEDexpo-2004» та «REHATECH-2004»

Виставки «REHAMEDexpo-2004» та «REHATECH-2004» - Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної спеціалізованої виставки сучасних технологій відновного лікування «REHAMEDexpo-2004», та Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання і нових технологій комплексної реабілітації «REHATECH-2004», які відбудуться з 26 по 29 квітня 2004 року в Культурно-виставковому центрі « Сокільники ».

Кінезітерапія постави

Кінезітерапія постави - Лікувальна гімнастика (кінезітерапія) є в даний час практично єдиним скільки-небудь ефективним засобом корекції дефектів постави. Незалежно від типу конституції, а також індивідуальних, вікових та статевих особливостей, для формування чи збереження оптимальних пропорцій фігури необхідно підтримувати в хорошому фізичному стані і при необхідності тренувати м'язи, що мають відношення до ортостатичної синергії, розташовані на тулубі та шиї.

Досвід і перспективи застосування спелеокліматотерапіі в сучасній лікувальної, реабілітаційної і курортній практиці

Досвід і перспективи застосування спелеокліматотерапіі в сучасній лікувальної, реабілітаційної і курортній практиці - Історія спелеокліматотерапіі - нового напряму лікувальної та восстановнтельной медицини - почалася в Пермі в 1982 році , коли група пермських вчених запропонувала конструкцію спеціального приміщення - кліматичної камери з соляної гірської породи, що складається з кристалів калійної і натрієвої солі. Мікрокліматичні особливості цього приміщення - висока чистота повітря, його насиченість субмікронними аерозолями «морських» солей і легкими негативно зарядженими аероіонами «моделюють» унікальну лікувальну середу підземної спелеолечебніци в калійний рудник 1-го Березниківського рудоуправління, успішно використовувану з 1977 року для лікування бронхіальної астми і ряду інших захворювань верхніх дихальних шляхів

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 10:43:01

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 07:52:13

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 07:32:50

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 11:50:51

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02