Альтернативна медицина

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Чи є природні альтернативи синтетичним протизапальну препаратів, що застосовуються при захворюваннях суглобів?

Чи є природні альтернативи синтетичним протизапальну препаратів, що застосовуються при захворюваннях суглобів? - До цих пір, не дивлячись на велику кількість побічних реакцій, синтетичні протизапальні препарати вважаються головним засобом для лікування захворювань суглобів. Тим часом, вже давно існують рослинні препарати, які діють аналогічним чином, однак, не викликають ніяких токсичних ускладнень.

Застосування гірудотерапії в лікуванні деяких захворювань органів порожнини рота

Застосування гірудотерапії в лікуванні деяких захворювань органів порожнини рота - Передбачаючи таке ставлення ми хотіли б почати зі слів, які прочитав в одній з казок: 'Коли у баби-яги болять ноги, вона бере жаб'яча ікру, мишачий послід, підмішує туди порошок розтертих зубів кажанів, додає трохи болотяної води і довго кип'ятить все це на відкритому вогні. Потім вона змащує цією маззю хворі місця нашіптуючи заклинання із чаклунський книги. І рани блискавично гояться! 'Казка!' - Вигукне читач. Що вона може дати хворій людині? Не поспішайте! У кожній казці можна знайти дуже корисні речі. Треба вміти читати казки і їх розуміти.

Трави і п'явки в лікуванні гінекологічних захворювань

Трави і п'явки в лікуванні гінекологічних захворювань - Сьогодні, мабуть, важко знайти жінку, яка з упевненістю могла б сказати, що її ніколи не турбували проблеми пов'язані з гінекологією. Незважаючи на застосування нових медикаментозних препаратів, хірургічних і консервативних методів лікування, частота гінекологічних захворювань не має тенденції до зниження. Але є ще один вихід - звернутися до способів лікування, перевіреним на практиці століттями. Це природні продукти-лікарські рослини і медичні п'явки.

Звіробій як засіб для боротьби з депресією

Звіробій як засіб для боротьби з депресією - Італійський лікар-натуропат Фабіо Фірунцуолі знайшов ще одне застосування звіробій. Цим рослиною з давнини користуються для лікування ревматизму, хвороб травного тракту та інших тілесних недуг, а в останні роки його стали з успіхом застосовувати і як засіб боротьби з депресіями.

Історія і традиційні технології приготування тибетських настоїв

Історія і традиційні технології приготування тибетських настоїв - Історія тибетських лікарських настоїв нараховує вже декілька тисяч років. До нас дійшли давні рецепти цих унікальних зілля, які були складені давньокитайських цілителями ще в другому тисячолітті до нашої ери! Багато тибетські настої до цих пір оточені легендами, багато хто з них вважаються священними, а деякі - до цих пір цінуються в Китаї дорожче нефриту і золота. Така багата історія і світова слава тибетських настоїв пояснюються дивовижною ефективністю цих цілющих напоїв.

Американські вчені виявили ліки у вині віком близько п'яти тисяч років

Американські вчені виявили ліки у вині віком близько п'яти тисяч років - У виготовлених близько п'яти тисяч років тому винах, які були виявлені при розкопках на місці староєгипетського міста Абідос, американські вчені знайшли унікальні комбінації цілющих трав, повідомляє National Geographic. Як передбачалося раніше, подібні засоби народної медицини виникли в Давньому Єгипті майже на півтори тисячі років пізніше.

Індійські танці лікують від діабету і гіпертонії

Індійські танці лікують від діабету і гіпертонії - Відомий індійський лікар і фахівець з арт-терапії Сатьянараяна стверджує, що танець надає не тільки психотерапевтичний ефект, але і допомагає людям, хворим на діабет, гіпертонією і різними формами артриту.

Несприятливі ефекти впливу БАД `ів на ШКТ

Несприятливі ефекти впливу БАД` ів на ШКТ - жостеру проносний (крушина проносний, Rhamus cathar-tica L.) надає проносне дію з тривалим латентним періодом. При неправильному застосуванні подразнює слизову кишечнику і призводить до запальних процесів. Крім того, при тривалому використанні призводить до атонії кишечника, може викликати порушення з боку крові .. R

Концепції «облич» і його роль в інформаційно-енергетичних взаємодіях

Концепції «облич» і його роль в інформаційно-енергетичних взаємодіях - встати наводиться погляд на сім'ю, взаємини людей і роль цього в процесі одужання і формування хвороби з точки зору концепції 'осіб' запропонованої автором.

Форум-виставка «інтегративна медицина»

Форум-виставка «інтегративна медицина» - Національний Інститут Здоров'я, будучи співорганізатором форуму-виставки «Інтегративна медицина», що проводиться 1-4 (6) Червень 2006 у Всеросійському виставковому центрі в Москві спільно з Федеральним науковим клініко-експериментальні центром традиційних методів діагностики та лікування і ТОВ «Фармакосметіка» запрошує Вас взяти участь у:

Книга кодів очищення карми

Книга кодів очищення карми - Немає жодної людини на Землі, який би жодного разу не хворів або не попадав у критичні ситуації. Але лише деякі задають питання 'Господи, за що? Господи, чому? ' Більшість людей запитує 'Господи, хто, хто винен у всьому цьому?' І шукають, шукають винних скрізь і всюди. І, як правило, 'знаходять'. Знаходять винуватих у дітях, близьких і далеких родичів, сусідів, начальнику, представниках влади тощо

Нове в розрахунку біоритмів від дня народження

Нове в розрахунку біоритмів від дня народження - Дата зачаття визначається в два етапи. Перший етап - підгонка розрахунків біоритмів під реальну особистість. R Второй етап - розрахунок дати зачаття за цим особистим, індивідуальним даними. R

Клінічне значення внутріпорожнинних вісцеро-фасциального зв'язків при захворюваннях внутрішніх органів

Клінічне значення внутріпорожнинних вісцеро-фасциального зв'язків при захворюваннях внутрішніх органів - утвердити в європейській медицині уявлення про сегментарно-метамерних взаємовпливу при патології внутрішніх органів не завжди знаходять підтвердження в клініці і суперечать традиційному східному вченню про канально-меридіально системою.

Здоров' я, хвороба, лікування

Здоров'я, хвороба, лікування - Розгляд організму, як складного біофізичного чого, що має властивості цілісної ФС зі своїм імпліцитним часом, вимагає більш уважного розгляду поняття лікування, як у світлі сучасних даних, так і у світлі концепцій ТКМ, і, відповідно, таких понять, як хвороба і здоров'я.

Лікувальне голодування

Лікувальне голодування - Існує кілька схем лікувального голодування: сухе, на соках, на мінеральній воді, на власній урині і т.д. При виборі виду голодування необхідно враховувати індивідуальні особливості хворого, стадію онкологічного процесу, а також супутні захворювання.

Підвищення потенції, еректильна дисфункція і лікування імпотенції природними засобами.

Підвищення потенції, еректильна дисфункція і лікування імпотенції природними засобами. - Питання збільшення потенції широко цікавить не тільки чоловіків, висока чоловіча потенція також цікава і багатьом жінкам. За результатами досліджень американських вчених в області сексуальності час для досягнення оргазму у чоловіків і жінок різна. У середньому 58% жінок потребують в 8 хвилинах коїтусу, щоб досягти оргазму, 35% потрібно 12 хвилин. Але в той же час понад 75% чоловіків будуть не в змозі стримувати сім'явиверження після 3-6 хвилин статевого акту. Тому застосування препаратів для потенції актуально для багатьох чоловіків, навіть вважають себе цілком здоровими.

Зозулинець плямистий

Зозулинець плямистий - Бульби рідкісного нині рослини в старовину використовували для приготування киселів, желе і тесту. Його лікувальну дію настільки м'яко і широко, що показано навіть маленьким дітям при розладах кишечника та ГРЗ.

Мед для підвищення імунітету

Мед для підвищення імунітету - Останнім часом багато захоплюються медолеченіем. Чи виправдано це? Медики відзначають, що мед та інші продукти бджільництва прості у вживанні, легко поєднуються з різними способами і методами лікування дихальних шляхів, виразкової хвороби, захворювань печінки, серця, кровоносних судин, органів виділення, щитовидної залози та інших залоз внутрішньої секреції.

Деякі аспекти рефлексодіагностики і рефлексотерапії

Деякі аспекти рефлексодіагностики і рефлексотерапії - У природі будь-який процес має причинно-наслідковий механізм і будь-яке захворювання виникає не відразу з появи морфологічних змін в органах, а спочатку з появи первинних прихованих порушень в організмі. Ними є функціональні порушення, які можуть зберігатися коли короткий, а коли і дуже тривалий період перед захворюванням.

Сік Ноні

Сік Ноні - Еліксир здоров'я - Здрастуйте, дорогі читачі сайту. 4 місяці тому я дізналася про один 'еліксир' здоров'я. Лат. назва Morinda сitrоfolia, а в народі його називають просто Ноні. Це сік фрукта з тим же ім'ям, в його складі міститься більше 100 вітамінів і мінеральних речовин. Але не це головне.

Індійські йоги лікують очі, дивлячись на сонце, зірки і місяць

Індійські йоги лікують очі, дивлячись на сонце, зірки і місяць - Для покращення зору з давніх часів використовували споглядання сонця і місяця, що набагато ефективніше впливало на очі , ніж просте спостереження горизонту.

Класифікація комплексних гомеопатичних препаратів

Класифікація комплексних гомеопатичних препаратів - За 200 років існування гомеопатії вченими відкриті різні способи підбору гомеопатичних лікарських засобів. Гомеопатичні ліки можуть підбиратися за етіотропної і органотропним показаннями, в залежності від психологічних і конституціональних особливостей людини, а також типу реагування.

Ехінацея не помічник при застуді

Ехінацея не помічник при застуді - Більшість з нас за осінньо-зимовий період як мінімум один раз хворіють на простудні захворювання. Піддавшись рекламі багато хто в якості профілактики вживають різні препарати ехінацеї.

Вчені Едінбурзького університету впритул зацікавилися парапсихологією

Вчені Едінбурзького університету впритул зацікавилися парапсихологією - Вчені Едінбурзького університету впритул зацікавилися парапсихологією і тепер мають намір провести ряд тестів, мета яких - підтвердити або спростувати факт існування ясновідческіх здібностей у групи добровольців, що претендують на високу звання екстрасенсів.

Народна медицина в наші дні

Народна медицина в наші дні - Здавна людина використовувала лікарські рослини для підтримки здоров'я і лікування. У стародавні часи народная медицина била практично єдиним порятунком від будь-яких недуг і включала в себе разлічние цілющі корінці і коріння, трави, ягоди, гриби й навіть дерева і кустарнікі.

голковколюванням допоможе кинути палити

голковколюванням допоможе кинути палити - Голковколюванням допомагає курцям позбутися їх шкідливої звички. Норвезькі дослідники встановили, що введення голок в певні точки на тілі призводить до зменшення числа викурених за день сигарет, а в багатьох людей і до повної відмови від куріння на тривалий термін.

Гомеопатія й народна медицина

Гомеопатія й народна медицина - Гомеопатія і народна медицина, вони як два потічка поточні паралельно один до одного, кожен по своєму руслу. Але все - таки кінцева мета одна - зцілення людини. Тим часом, сподівається, що вони зіллються в одну річку не варто. Як поєднати ці два потічка доведеться думати про це самим хворим.

Лікування камінням на Русі

Лікування камінням на Русі - Стародавні російські лікарі непогано зналися на властивостях металів і дорогоцінного каміння, тобто їм були відомі і основи хімії. Багато в чому це було обумовлено тим, що вже тоді існував, як би ми сказали зараз, «обмін студентами». З кінця першого тисячоліття Росія підтримувала контакти з Болгарією, Візантією, Німеччиною та іншими державами Європи. До кінця XV ст., Коли припиняються традиційні контакти з потрапили під владу турків Константинополем і виникає конфлікт з прийняла Флорентійську унію грецької церквою, відбувається посилення культурного взаємодії Росії і Заходу. R

Гомеопатична терапія ГРВІ у дітей

Гомеопатична терапія ГРВІ у дітей - Незважаючи на значні успіхи, яких добилася сучасна медицина в області вірусології і імунології, проблема так званих ГРВІ все ще залишається дуже актуальною. Сезонна захворюваність цією патологією не має тенденції до згасання, а, навпаки, зростає. У зв'язку з цим постійно триває пошук ефективних, економічно доступних схем лікування і профілактики простудних захворювань. Дане повідомлення присвячене аналізу можливостей гомеотерапіі в лікуванні ГРВІ

Перенести замість ліків

Перенести замість ліків - Індійська компанія-виробник каррі «Патакс Індіан Фудс» випустила у світ енциклопедію приправ, що розкриває таємні сили індійської кухні. Безліч спецій, застосовуваних індійськими кухарями, здавна славилися своїми цілющими властивостями здатними, приміром, вбивати різного роду інфекції в організмі людини і т.д.

Обережно

Обережно - трав'яні препарати! - У нашому регіоні традиційно популярні лікарські трави та чаї з них. Зараз на ринку можна зустріти величезну кількість різних трав'яних зборів, які вільно продаються і не тільки в аптеках, але і в різних кіосках і ларьках.

Доктор

Доктор - Лимон: рецепти народної медицини - подружитися з лимоном, і багато ваші проблеми будуть вирішені: він позбавить від старих хвороб і убереже від нових, - рекомендує всім нам Н. І. Кудряшова, автор нещодавно вийшла брошури 'Лікування лимонами'. Сьогодні ми знайомимо читачів з деякими народними рецептами з цього видання.

Цзу-сан-ли точка «довголіття» (Китай), або точка «від ста хвороб» (Японія)

Цзу-сан-ли точка «довголіття» (Китай), або точка «від ста хвороб» (Японія) - Кажуть, якщо Вам за 40, Ви прокинулися, і у Вас нічого не болить - Ви вже в раю! І справді - то голова без причини болить, то коліно погано згинається. Вставати не хочеться і, взагалі, відчуваєш, що організм не відновився, ще б полежати хоч трошечки ... Найпоширеніше засіб від цього: вставати і займатися справами. І правда, годині о 10-11 вже й забуваєш про дрібні нездужаннях. Правда, на наступний ранок все повторюється - не відновився за ніч іншу ділянку тіла, плюс загальна втома. Але ми сподіваємося, що буде так, як учора, або краще. Да ...

Лікування гіпофункції щитовидної залози без ліків і скальпеля

Лікування гіпофункції щитовидної залози без ліків і скальпеля - Гіпофункція або гіпотиреоз-захворювання організму, обумовлене або недостатньою секрецією щитовидною залозою тиреоїдних гормонів, або повним випаданням її функції.

Валеріана лікарська

Валеріана лікарська - новий погляд на старі''''речі - Не секрет, що ортодоксальна медицина, все далі й далі просуваючись у сучасних хімічних та біологічних дослідженнях, йде від натуральних, даних природою коштів до лікування захворювань. Будь-який сучасний препарат має довгий список протипоказань, часто небезпечних.

Цілющі властивості святої води

Цілющі властивості святої води - На Водохреща будь-яка вода є цілющою. Але церковна водичка, через яку в цей день шикуються довгі черги, - особлива, так як її енергетичні властивості підсилюються за рахунок молитов. Оскільки в водохресну воду потрапляють з хреста іони срібла, що мають дезінфікуючий ефект, вона довго зберігається.

Місце альтернативних підходів у сучасній медицині

Місце альтернативних підходів у сучасній медицині - Для того, що б почати розмову про методи альтернативної медицини, необхідність внести ясність у термінологію - що таке альтернативна медицина, які методами діагностики та лікування в ній використовуються, яке місце вона займає в медичній науці.

Як відновити і зміцнити імунітет?

Як відновити і зміцнити імунітет? - Наша імунна система створена так, щоб до всього пристосовуватися і від усього нас захищати. Якщо у вас сильна імунна система, то вона щодня розпізнає і знищує ракові клітини, віруси і інші чужорідні патогени.

Старше покоління віддає перевагу нетрадиційні методи лікування

Старше покоління віддає перевагу нетрадиційні методи лікування - Співробітники Колумбійського університету (США) опитали 848 чоловік і одержали наступні дані: більш ніж 70% дорослих людей у віці 50 років і старше вдаються до нетрадиційних методів лікування, таким як лікування травами (фітотерапія), медитація або звертаються до хіропрактика.

Фіто-та гірудотерапія в лікуванні ендометріозу

Фіто-та гірудотерапія в лікуванні ендометріозу - В останні роки, таке захворювання, як ендометріоз, має чітку тенденцію до збільшення чисельності захворюваності жіночого населення. За частотою ендометріоз стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Відповідно, приблизно близько 15% жінок репродуктивного віку страждають цим захворюванням. Ще близько 2-4% припадає на жінок, що страждають ендометріозом під час постменопаузи.

Причини виникнення дегенеративних захворювань та старіння організму (гіпотеза інформаційного дисбалансу)

Причини виникнення дегенеративних захворювань та старіння організму (гіпотеза інформаційного дисбалансу) - Життя і смерть організму. Між ними поступове старіння - повільний перехід від стану здоров'я до дегенерації тканин, органів, систем. Тільки життя властиві руху; здоровий організм - це система з оптимальним, повноцінним рухом не тільки зовнішнім, але і внутрішнім

Дата народження скасовується

Дата народження відміняється - По місту ходили Зародки. Вони будуть чоловіками і жінками. У майбутньому. Вони знали це. Імен ще не роздавали. R Да і не потрібні їм були імена. Ще не потрібні.

Властивості ефірних масел

Властивості ефірних масел - Ефірні масла - запашні, легколетучих речовини, що містяться в різних частинах рослин, головним чином у квітах, листах, плодах, коріннях. R

Женьшень приводить до природженою потворністю

Женьшень приводить до вроджених потворності - Приймати засоби на основі женьшеню під час вагітності може бути вкрай небажаним і навіть небезпечним для здоров'я майбутньої дитини. Хоча остаточно говорити про це рано, китайські вчені повідомляють про те, що прийом женьшеня може привести до важких пороків розвитку. По крайней мере, вони виявили, що одне з речовин у складі женьшеню викликає потворність у щурів.

недооцінюємо загрози

недооцінюємо загрози - Шум, що піднімається відносно розміщення в Чехії РЛС протиракетної оборони США і десяти протиракет в Польщі, стосується, головним чином, «порушення балансу ядерної загрози» між Росією і НАТО. При цьому зовсім не йдеться про те, що навіть просто дія однієї тільки РЛС в Чехії може привести до катастрофічних наслідків для здоров'я населення, «накритого» її радіолокаційним полем.

Альтернативна медицина: жінки «за», чоловіки «проти»

Альтернативна медицина: жінки «за», чоловіки «проти» - Останнє опитування, проведене компанією Datamonitor, показав, що більшість жінок віддає перевагу альтернативній медицині, в відміну від чоловіків, що дотримуються стандартних методів лікування. Около половини опитаних жінок вважають, що кращими засобами лікування різних захворювань є натуральні продукти, а не ліки.

Дивовижні властивості контрастного душу

Дивовижні властивості контрастного душу - Контрастний душ - це зміна холодної та гарячої води. Але багато хто не знає, для чого він потрібний, і як правильно його застосовувати. Деякі вважають, що контрастний душ - це причина багатьох захворювань, але такий душ, навпаки, може допомогти вам позбавитися від багатьох недуг.

Експериментальна біологія: на межі науки і релігії

Експериментальна біологія: на межі науки і релігії - На щорічній конференції Американської асоціації з розвитку науки, яка пройшла в Бостоні в лютому цього року, вчені з Стенфордського університету представили доповідь про позитивний вплив гіпнозотерапією. В якості практичних доказів цього висновку були запропоновані результати дослідження, проведеного серед ... буддистських ченців.

Використання міотатіческіх синкінезій при лікуванні рефлекторно-м'язових синдромів опорно-рухового апарату

Використання міотатіческіх синкінезій при лікуванні рефлекторно-м'язових синдромів опорно-рухового апарату - Загальні пункти прикріплення дозволяють розглядати багато м'язи людини у вигляді ланок ланцюгів, топографічно пов'язаних з м'язово-сухожильними меридіанами. Ймовірно вони можуть бути субстратом для розвитку ланцюгових реакцій міотатіческіх 'міотатіческіх синкінезій'. Така інтерпретація м'язової частини канально-меридіально системи добре пояснює багато аспектів європейської та східної медицини.

Система довголіття резерв-тренінг

Система довголіття резерв-тренінг - Сучасна людина живе в середньому 60 - 80 років. Здається, що тільки почав жити, а вже час вирушати на вічний спочинок. Прикро, але ж ще древні греки - пеласги вважали, що, вмираючи в 70 років, людина вмирає в дитинстві, і самі при цьому жили більше 200 років.

Нове підтвердження ефективності Ginkgo biloba в лікуванні інсульту

Нове підтвердження ефективності Ginkgo biloba в лікуванні інсульту - нейробіолог Сільвайн Дорем з університету Джона Хопкінса (The Johns Hopkins University) з'ясував, яким чином гінкго (Ginkgo biloba) надає зцілююче вплив на мозок. Ця рослина використовувалося ще в древньому Китаї, застосовується воно і зараз. Але його цілющі властивості мало підтверджені науково. R

Ох, уже ці каструльки з сковорідками ... Як і чому я став сироїдів

Ох, уже ці каструльки з сковорідками ... Як і чому я став сироїдів - Близько 30 років тому я зайнявся дослідженням різних аспектів сироїдіння, в тому числі і на власному досвіді. Мене і раніше займала проблема харчових уподобань, звичок і пристрастей у харчуванні. Дуже хотілося з'ясувати: чому важко перемогти звичку до вживання нездорової, денатуруючої їжі?

Екотерапія позбавить від безлічі недуг

Екотерапія позбавить від безлічі недуг - Спілкування з природою може не тільки значно поліпшити фізичне здоров'я, але і повернути духовну рівновагу. До такого висновку прийшли англійські вчені, що опублікували результати своїх досліджень в науковому журналі British Medical Journal. Вони назвали такий вид лікування екотерапіей, що можна розуміти як відновлення здоров'я за допомогою контакту з природою.

Рак молочної залози: лікування травами

Рак молочної залози: лікування травами - Рак молочної залози посідає перше місце серед жіночої онкології. Передумовами розвитку захворювання є пізні пологи, аборти, сімейна схильність, травми і попередньої доброякісної освіти молочних залоз (мастопатія, фіброаденоми, кісти), порушення роботи щитовидної залози або надниркових залоз.

Лабораторія Буарон провела для співробітників аптек серію навчальних конференцій

Лабораторія Буарон провела для співробітників аптек серію навчальних конференцій - Компанія Лабораторія Буарон провела для співробітників аптек серію навчальних конференцій, присвячених Протизастудні гомеопатичним препаратів. Змістовна частина конференції включала наступні розділи: витоки і принципи гомеопатії в цілому; місце Лабораторії Буарон серед виробників гомеопатичних лікарських засобів; унікальні виробничі потужності компанії і процес виготовлення гомеопатичних препаратів; Протизастудні група лікарських засобів Лабораторії Буарон на російському ринку. Конференції відбулися в період з 17 по 21 вересня в Москві і Самарі. R

Короткий огляд вийшла книги «Програма здоровою і довгого життя»

Короткий огляд вийшла книги «Програма здоровою і довгого життя» - Книга членів НДЕАМ, провідних наукових співробітників Інституту натуропатіі (не лікарських методів оздоровлення) члена-кореспондента Російської народної академії наук, біоенерготерапевт Ірини Чудаевой і академіка цієї ж академії, професора Валентина Дубина присвячена актуальній в наш час темі - здоровою і довгого життя.

День російської гомеопатії

День російської гомеопатії - На засіданні Експертної ради з гомеопатії при МОЗ Росії, що проходив під головуванням Головного спеціаліста МОЗ РФ з питань традиційної медицини А. А. Карпеева, на виконання рішення II (III) Російського гомеопатичного з'їзду, була визначена дата проведення у 2004 році Дня російської гомеопатії - друга субота жовтня (09.10.2004 р.)

Березові ванни

Березові ванни - У березі корисно все: березовий сік, бруньки, листя, кора, гриб 'чага'. Про те, як зміцнити здоров'я за допомогою цього цілющого дерева, розповідає лікар центральної поліклініки м. Долгопрудному Віра Іванівна КРЮЧЕНКОВА. R

Чи потрібна росіянам енергоінформаційних медицина?

Чи потрібна росіянам енергоінформаційних медицина? - Закінчено чергове коло ходінь у високі інстанції з пропозицією: запровадити в широку медичну практику методи енергоінформаційного медицини. Звернення до віце-прем'єра Д. Медведєву, що відповідає за національний проект «Здоров'я нації», і до нового міністра Росздравсоцразвітія Т. Голікової дав однаковий результат: «Ваша пропозиція розглянуто і передано для відповіді по суті в Росздавнадзор». А звідти - або нічого або вказівка на їх же інструкцію, без всякого відповіді по суті.

Бджолиний хліб

Бджолиний хліб - ворог алкоголізму, наркоманії та імпотенції - Алкоголізм - захворювання складне, природа його до цих пір залишається погано вивченою, і боротьба з ним у більшості випадків виявляється марною і малоефективною. З усього різноманіття теорій алкоголізму, мені здалася досить цікавою мікробіологічна теорія, яка з'явилася зовсім недавно.

Звіробій не поступається антидепресантів

Звіробій не поступається антидепресантів - Коротке дослідження, проведене в Німеччині, дало приголомшуючий результат: препарат з трави звіробою виявився не менш ефективним для лікування среднетяжелой і важкої депресії, чим широко відомий антидепресант пароксетин (Пакс) . Крім того, у звіробою виявилося менше побічних ефектів.

БАД: міф чи шанс на виживання?

БАД: міф чи шанс на виживання? - Кожному з нас необхідно 90 харчових добавок: 60 мінералів, 16 вітамінів, 14 основних амінокислот - інакше розвинуться захворювання, викликані їх дефіцитом ' , - так вважає доктор Уоллок (США). І з його думкою згоден кожен фахівець з харчування та медицині. Біологічно активні добавки (БАД) - самий простий і надійний спосіб зробити їжу повноцінної, а здоров'я міцним. Але часто наші незнання та забобони позбавляють нас цієї переваги.

Чому людей вражає рак

Чому людей вражає рак - Рак - це збій в програмі відтворення, який то групи клітин, при цьому і негативна зміна самої клітини. Нерідко, для того щоб зрозуміти, чому рак виник в тому чи в іншому місці, треба розібратися яку функцію виконує ця частина тіла, яку він вразив.

Американські п'явки лікуватимуть відірвані вуха

Американські п'явки лікуватимуть відірвані вуха - Американське управління з харчових продуктів і ліків (Food and Drug Administration) додало п'явок у список дозволених медичних продуктів. П'явок рекомендується застосовувати на тих ділянках тіла, де необхідно відновити порушений кровообіг, наприклад, при венозних тромбу або пересадках шкіри.

Реклама БАД: пора ламати стереотипи

Реклама БАД: пора ламати стереотипи - Недобросовісна ділова практика на ринку БАД - одна з серйозних проблем як для споживачів, так і для виробників фармацевтичної продукції. Щоб вирішити її, необхідні зусилля всіх зацікавлених сторін. Влітку 2004 р. представники російського фармбізнесу зробили перші кроки в цьому напрямку - для розробки єдиної стратегії створена ініціативна група. Сьогодні на наші питання відповідає один з її учасників - генеральний директор ЗАТ 'Партнер' Ігор Ізмайлович Вайншток.

Скрипкове соло для хворий спини

Скрипкове соло для хворий спини - Володимир Мазель, житель Холона, розробив методику унікальну лікувальну. Її застосування дозволяє протягом п'яти-шести тижнів зняти серйозні проблеми, пов'язані із захворюваннями спини і кінцівок.

В Омській області збирають цілющі трави з унікальними властивостями

В Омській області збирають цілющі трави з унікальними властивостями - Кінець серпня - початок вересня - кращий період для заготівлі лікарських трав. В Омській області їх нараховується понад 50 видів.

Магнітні браслети не можуть полегшити біль

Магнітні браслети не можуть полегшити біль - Популярні в США магнітні браслети, які, на думку багатьох, полегшують біль, насправді даремні, повідомляє Reuters.

Не треба бути лікарем, щоб помітити катастрофічне погіршення здоров'я населення

Не треба бути лікарем, щоб помітити катастрофічне погіршення здоров'я населення - 26.05.2004 в недавно відкрився в Новосибірську науково-практичному Центрі традиційної медицини і гомеопатії пройшла конференція міських лікарів , обговорити причини та наслідки скорочення числа росіян. Її організатори прийшли до висновку, що при сучасному стані російської медицини нічого іншого в демографії очікувати і не доводиться, і спробували переконати присутніх у тому, що настав момент, коли 'медицина повинна говорити не про хвороби, а про здоров'я'. R

мордовник шароголовий

мордовник шароголовий - В умовах сучасної дійсності городянин часто відчуває підвищене навантаження на нервову і серцево-судинну систему, що приводить до все більш частого появи інсультів, інфарктів, вад серця. Нерегулярна фізичне навантаження і відкладення солей у хребті все частіше викликають радикуліти та остеохондрози.

Фармакологи зайнялися народною медициною

Фармакологи зайнялися народною медициною - Індійські фармакологи повідомили про початок клінічних випробувань одного з найдавніших 'народних' способів лікування бронхіальної астми. Мова йде про метод сім'ї Батіна Гоуд, згідно з яким для лікування астми потрібно ... з'їсти живу рибу, 'нафарширований' спеціальними лікарськими травами.

Сучасна гірудотерапія

Сучасна гірудотерапія - Гірудотерапія - найдавніший метод лікування п'явками. У природі відомо близько 400 видів п'явок. У лікувальних цілях може застосовуватися тільки вигляд 'п'явка медична' і два її підвиду: п'явка лікувальна і п'явка аптекарську. Саме ці п'явки занесені в фармакопейних статей і офіційно є лікарським засобом. П'явок вирощують в штучних умовах на біофабриках під ретельним контролем біологів.

Кольоротерапія

Кольоротерапія - Ми червоніючи від гніву, відчуваємо 'зелену' тугу або дивимося на світ крізь рожеві окуляри. Кожен колір випромінює свою енергію і безпосередньо впливає на наше розумове, душевний і фізичний стан. Не випадково кольоротерапія відноситься до найбільш популярних напрямках альтернативної медицини.

лікарським рослинам загрожує загибель

лікарським рослинам загрожує загибель - Сотні лікарських рослин світу знаходяться під загрозою вимирання, і це може перешкодити створенню фармацевтичних препаратів від багатьох хвороб. R

Японці лікуються від алергії мелодіями для мобільників

Японці лікуються від алергії мелодіями для мобільників - У тому, що стосується мобільних телефонів, Японія обганяє світ: трубкою, яка приймає телевізійний сигнал, тут уже багато років нікого не здивуєш, а в магазинах оплату часто виробляють, просто помахавши телефоном над сенсором.

Медичний астрологічний гороскоп

Медичний астрологічний гороскоп - У народі кажуть: 'Здоровий жебрак щасливіший хворого короля'. Хочете бути здоровим вбогим? Або хоча б просто здоровим? Тоді Вам пощастило - потрапили до медичного астрологу. Він враз вилікує! Або пошле до іншого - лікарю ...

Регулювання психічного стану за допомогою ефірних масел

Регулювання психічного стану за допомогою ефірних масел - Людина завжди прагнула до щастя, позитивним емоціям. У стародавній Індії існував звичай збирати «мішечок щастя», коли людина випробовував стану, які він хотів зберегти, він підносив певний аромат і вдихав його. Потім, якщо він хотів згадати стан, він знову вдихав знайомий запах і стан поверталося. R

Що таке ароматерапія і аромапрофілактіка?

Що таке ароматерапія і аромапрофілактіка? - Жителі сучасних міст не з чуток знають, що таке загазоване, насичений промисловими викидами повітря наших вулиць. Він проникає і в приміщення, де того ж «збагачується» моторошної мікрофлорою. Цим, з дозволу сказати, повітрям дихають все: люди похилого віку і діти, астматики і алергіки, багаті і бідні, хворі та здорові, якщо можна назвати здоровими тих людей, які вдихають цей «коктейль». R

Чим гарний зелений чай

Чим гарний зелений чай - П'ятсот років минуло з того часу, як людина поклала чайні листочки в окріп і пив з величезним задоволенням, що отримали напій. Що ж йому сподобалося в цьому напої? Можливо аромат, можливо людина, що ні будь, знав про корисні властивості цього напою? Цього ми дізнатися не зможемо. Але цей звичай плавно розповсюдився по всій земній кулі. І люди почали збиратися на чаювання.

Натуральну''віагру''роблять зовсім не з трав

Натуральну''віагру''роблять зовсім не з трав - Рослинні препарати, які рекламуються і продаються як натуральні аналоги віагри, можуть бути зовсім не натурального походження. Лікарі з лікарні імені принцеси Маргарет в Торонто вирішили вивчити їх хімічний склад і з'ясували, що деякі містять хімічні сполуки явно штучного походження і можуть бути небезпечні для здоров'я.

Про метод Бутейко з перших рук

Про метод Бутейко з перших рук - Методика Бутейко на слуху в багатьох людей. Є багато публікацій на цей рахунок з надзвичайно широким спектром думок - від повного заперечення до невтримного вихваляння. Ми вирішили дати слово на сторінках нашого журналу одним із прямих послідовників К.П. Бутейко - М.М. Бутейко, магістра медицини, головному лікарю ТОВ 'Суспільство Бутейко' (м. Воронеж), і В.К. Бутейко, генеральному директорові ТОВ 'Суспільство Бутейко'

Огляд книги Чудаева І.І., Дубін В.І., «Хвойна аптека», Спб, «Діля», 2010

Огляд книги Чудаева І.І., Дубін В.І., «Хвойна аптека », Спб,« Діля », 2010 - Книга журналістів, членів НДЕАМ (ноосферної духовно-екологічної асамблеї світу) та провідних наукових співробітників Інституту натуропатіі члена-кореспондента Російської народної академії наук Ірини ЧУДАЕВОЙ і академіка цієї ж академії, професора Валентина ДУБИНА по праву носить таку назву. Вона містить велику кількість хвойних рецептів, порад і просто рекомендацій, заснованих на багатовіковому досвіді використання хвої російської народної медициною, цілителями, знахарями і просто мешканцями нашої неосяжної Батьківщини.

Фітотерапія при простудних захворюваннях

Фітотерапія при простудних захворюваннях - З настанням холодної пори року організм людини піддається атаці всіляких вірусів (так як це найбільш сприятливий час для їх розмноження), які викликають різні вірусні інфекції. ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) - найпоширеніша людська хвороба - до 90% всіх випадків інфекційних захворювань. Ними хворіють всі - одні частіше, інші рідше, але всі. R

Бузина - забуте диво

Бузина - забуте диво - На лісових галявинах досить часто можна зустріти високий чагарник з сірувато-бурою корою, супротивні листям і дрібними білими квітками, зібраними у великі суцвіття. У серпні-вересні на місці квіток з'являються грона дрібних чорних ягід. Це трав'яниста бузина.

Чому все більше людей віддають перевагу нетрадиційній медицині?

Чому все більше людей віддають перевагу нетрадиційній медицині? - Альтернативні методики лікування і захисту здоров'я набувають все більшого значення на ринку охорони здоров'я. Дослідники Університету Нью-Йорка, Університету штату Пенсільванія /США /і Пекінського університету /Китай /вирішили з'ясувати, чому все більше людей звертаються до нетрадиційної медицини і уникають відвідування звичайного лікаря.

У аюрведичні ліки знайшли миш'як і свинець

У аюрведичні ліки знайшли миш'як і свинець - Більше двадцяти відсотків засобів традиційної індійської медицини, що продаються в США через інтернет, містять підвищені рівні свинцю, ртуті та миш'яку. Такі результати дослідження, проведеного співробітниками Медичної школи Бостонського університету. R

Лікування грипу та ГРВІ комплексними гомеопатичними препаратами

Лікування грипу та ГРВІ комплексними гомеопатичними препаратами - До поточного моменту зберігається неоднозначне ставлення до гомеопатії як методу лікування. З низки причин гомеопатія приходила до повного занепаду і майже піддавалася забуттю, але в кінці 70-х рр.. минулого століття відзначений неухильно зростаючий інтерес до гомеопатичного методу лікування поряд з іншими методами альтернативної медицини.

Доповнимо наукову медицину альтернативної?

Доповнимо наукову медицину альтернативної? - Взаємовідношення між традиційною і альтернативною медициною - дуже складний і неоднозначний питання. Ми вирішили дізнатися думку наших відвідувачів і передплатників з даної проблеми, запропонувавши відповісти на запитання «Ваше ставлення до альтернативної медицини?». R

Вчені знайшли пояснення гомеопатії

Вчені знайшли пояснення гомеопатії - Деякі біологічно активні речовини діють у вражаюче малій дозі. Багато вчених намагаються зрозуміти, чому це відбувається. А.А. Морозов з хімічного факультету МДУ вважає, що причина дії надмалих доз речовин криється в їх взаємодії з домішками розчинника.

Медики підтвердили, що заняття медитацією продовжують життя

Медики підтвердили, що заняття медитацією продовжують життя - В американському кардіологічному журналі опубліковані результати унікального дослідження про вплив медитативних технік на здоров'я і тривалість життя. Впродовж 18 років медики вели спостереження за двомастами літніми чоловіками і жінками.

Оксид азоту, ноні і серце

Оксид азоту, ноні і серце - Оксид азоту допомагає запобігти виникненню захворювань серця. Серцеві напади трапляються тоді, коли кров не може нормально циркулювати через коронарні артерії серця, приводячи до омертвіння частини серцевого м'яза, вона перестає функціонувати і /або зарубцовиваться при нестачі кисню. Це трапляється частково з-за звуження артерій при осадженні холестерину.

Оксид азоту оздоровлює мозок, Enliven, Nitro FX-екстракт ноні

Оксид азоту оздоровлює мозок, Enliven, Nitro FX-екстракт ноні - Однією з основних функцій оксиду азоту є передача інформації між клітинами всюди в організмі, але особливо стосується це мозку, де є більше ензимів, ніж у будь-якому іншому органі, а вони виробляють оксид азоту.

Чхання і задишка. Гомеопатія при сінній гарячці та алергії

Чхання і задишка. Гомеопатія при сінній гарячці та алергії - От і настав той час - час «сверблячки, чхання, рідких виділень з носа, сльозавих очей», відоме як сезон сінної лихоманки. Сінна лихоманка це термін, використовуваний для позначення алергії, яка з'являється переважно навесні, влітку і восени, коли гнана вітром пилок і спори переважають у навколишньому повітрі. Деякі страждають Сінний лихоманкою тільки в один час року, у той час як інші хворіють всі сезони. У деяких також може бути якась форма алергічного риніту в зимові місяці на пил, цвіль, хутро, пір'я і т. д.

Березовий гриб творить чудеса

Березовий гриб творить дива - Напевно, часто під час лісових прогулянок ви помічали на деревах химерні нарости. Часом вони представляють досить огидне видовище і псують зовнішній вигляд дерева. Багато хто вважає такі дерева хворими. Тим часом вони можуть принести неоціненну допомогу нашому організму, тому що розташовані на них нарости здатні творити справжні дива - чудеса зцілення.

Молочниця, що вона для вас означає

Молочниця, що вона для вас значить - Скільки пройшло часу з того разу як ви хворіли молочницею? Місяць два, три. Задайте собі питання, а скільки взагалі можна ще хворіти. Я вам відповім це нескінченно. А статистика показує взагалі страшні цифри. Так що ж це за хвороба? Від чого вона залежить і що треба робити, що б їй не хворіти. І чоловіки, ви теж можете їй захворіти!.

Золотий перетин і жива Природа

Золотий перетин і жива Природа - Є факт психології, який привернув нашу увагу - особистий простір. Вторгнення в нього приводить у людини, як мінімум, до дискомфорту, а у тварин - включає захисні механізми поведінки. Воно індивідуально і властиве всьому живому.

Таємниця раку та деяких інших захворювань розкрита

Таємниця раку та деяких інших захворювань розкрита - Основні дослідження і висновки були закінчені в 2001 році. Але все нове, як правило, сприймається з небажанням і з великими труднощами. Сформовані стереотипи заважають впровадженню нового, навіть якщо воно в корені вірно. Не один раз були відомі факти, коли сьогодні будь-яка гіпотеза відкидалася, а завтра ставала єдино правильною. R Ето і мені заважає оприлюднити і апробувати нову гіпотезу.

Рак матки: причини виникнення та основні методи лікування

Рак матки: причини виникнення та основні методи лікування - У жіночій онкології рак матки посідає друге місце після раку молочної залози. В основному їм хворіють жінки від 40-50 років. Розвитку захворювання передують такі захворювання, як поліпоз, аденоматоз, гіперплазія слизової оболонки матки, ерозія шийки матки, фіброміоми матки.

Лікування травами і п'явками міоми матки

Лікування травами і п'явками міоми матки - Нерідко виникають ситуації, коли після чергового огляду гінекологом або ультразвукового дослідження органів малого тазу жінка йде додому з новим діагнозом - міома матки. Відразу постають одвічні питання, як бути і що робити? Чи потрібно панікувати, чи можна спокійно жити з цим захворюванням, або навпаки, відразу бігти до хірургів, щоб раз і назавжди позбутися від цієї проблеми? Але не будемо забігати вперед, обговоримо все по-порядку. Що ж таке міома матки?

ВООЗ визначила свою принципову позицію по відношенню до фітотерапії

ВООЗ визначила свою принципову позицію по відношенню до фітотерапії - У лютому поточного року прийнято рекомендації щодо безпеки та ефективності рослинних лікарських препаратів. Рекомендації містять вказівки для національних органів охорони здоров'я з вирощування і збору лікарських рослин.

Золотий перетин і жива Природа. Частина II

Золотий перетин і жива Природа. Частина II - Усі ми переконані, що Людина - вінець Природи. І поки нам не повідомили іншого, постулат непорушний, хоча в нашій біосфері є безліч видів, які будують піраміду еволюції, придуману людьми. Тепер спробуємо розглянути для цього рукотворного споруди кілька варіантів розвитку матриці Золотого перетину, з огляду на розміщення в ній пар меридіанів циркуляції Чи.

Чим корисний яблучний оцет?

Чим корисний яблучний оцет? - Яблучний оцет - чудовий засіб для лікування і профілактики різних захворювань. Це дуже дешеве і доступне засіб, який може приготувати кожен, достатньо лише мати потрібні компоненти.

Росспоживнагляд закликав пенсіонерів не купувати БАД з рук

Росспоживнагляд закликав пенсіонерів не купувати БАД з рук - Росспоживнагляд нагадав громадянам про неприпустимість продажу біологічно активних добавок (БАД) за межами аптек і магазинів. У повідомленні відомства, що надійшов до редакції Медновости, коментуються основні порушення правил реалізації та придбання біодобавок.

МОЗ Росії розглядає питання про сертифікацію методів китайської народної медицини

МОЗ Росії розглядає питання про сертифікацію методів китайської народної медицини - В даний час в МОЗ Росії опрацьовується питання щодо сертифікації методів народної китайської медицини. Про це в інтерв'ю РІА 'Новости' і китайському агентству Сіньхуа повідомила віце-прем'єр Росії Галина Карелова.

Біоритми від дня зачаття. Де заритий собака

Біоритми від дня зачаття. Де заритий собака - До цього цвинтарного завсідники вже звикли. R Високій, худий, з довгими руками, завжди без рукавичок. Він завжди носив якусь подобу зошити і олівець. Олівець! Так і прилипло до нього це прізвисько. А він і справді чимось нагадував цей предмет. Враження підсилювало худе, видовжене обличчя, що закінчується вузькою і гострою борідкою.

Цілющі властивості осики

Цілющі властивості осики - Осика - унікальне за своїми властивостями цілющим дерева. З точки зору енергетики - вона забирає, пригнічує погану енергію. Але більш цікаво її застосування в народній і традиційній медицині.

Ароматерапія. Від Старого Завіту до наших днів

Ароматерапія. Від Старого Завіту до наших днів - Чи можете ви уявити собі життя без ароматів, без цих летючих субстанцій, здатних зберігати і викликати самі дорогі серцю спогади? Те, що вони поетичні й прекрасні, безперечно, але чи знаєте ви, наскільки вони ще й корисні? Ароматерапія (лікування запахом) - давнє, випробуване часом мистецтво використання натуральних ефірних олій рослин.

Нетрадиційна терапія: лікувальні властивості металів

Нетрадиційна терапія: лікувальні властивості металів - Останні роки ХХ століття характерні зверненням до не цілком звичайним способам лікування. Один з них - металлотерапія. Хоча кожен у дитинстві випробував його на собі: усім нам траплялося до синців і шишок прикладати мідний п'ятак. Цілющі властивості міді та інших металів здавна використовували народні цілителі.

опариші визнані офіційною медициною

опариші визнані офіційною медициною - опариші - личинки мух, що харчуються зазвичай розкладаються трупами, незабаром будуть широко використовуватися лікарнях Великобританії для лікування ран. Для цього з'явилися вагомі причини. Виявилося, що на сьогоднішній день опариші є найбільш дієвим засобом для лікування ран, інфікованих метицилін-резистентним стафілококом, який створює серйозну загрозу життя пацієнтів.

Часником можна лікувати малярію і рак

Часником можна лікувати малярію і рак - Ліки на основі часнику можна використовувати при лікуванні малярії і раку. До такого висновку прийшли вчені з університету Торонто, які досліджували лікарські властивості цієї рослини. Виявилося, що дисульфіду - речовини, які містяться в часнику, знищують уражені малярією і раком клітини. R в ході експерименту вчені випробовували дію 11 різних синтетичних дісулфідов на уражені хворобою клітини.

Китайська оздоровча гімнастика''тайцзіцюань''виявилася дієвою в боротьбі з артритом

Китайська оздоровча гімнастика''тайцзіцюань''виявилася дієвою в боротьбі з артритом - Все це відбувається зазвичай рано вранці. Перед будинками, у дворах, парках та й на вулицях китайці займаються оздоровчої гімнастикою 'тайцзицюань'. Вони свято вірять, що вона, свого роду спрощена реінкарнація однойменного китайського бойового мистецтва, здатна надати людині бадьорості, і допомогти позбавитися від болю в суглобах і м'язах. Багато в чому їх переконання в цілющості 'тайцзицюань' виявилася не вдаваною.

Трави і п'явки при захворюваннях щитовидної залози

Трави і п'явки при захворюваннях щитовидної залози - Кожен лікар у своїй практиці стикався із захворюваннями, пов'язаними з патологічними процесами в щитовидній залозі. Серед населення широко поширені захворювання щитовидної залози, що супроводжуються появою вузлів. Багато жінок стикаються з рекомендацією терапевта або гінеколога пройти обстеження щитовидної залози. Адже це не секрет, що 90-95% всіх захворювань цього органу внутрішньої секреції падає саме на жінок.

Гіпнотизер допоміг завагітніти

Гіпнотизер допоміг завагітніти - 37-річна англійка Деббі Бандаж розповіла про те, як їй вдалося завагітніти після 4 років безплідних спроб.

У Росії відкриють першу офіційну клініку традиційної китайської медицини

У Росії відкриють першу офіційну клініку традиційної китайської медицини - У році, що наступив в Росії може з'явитися перша справжня клініка традиційної китайської медицини. Про заплановане відкриття першої за межами КНР клініки такого роду заявила заступник голови міжнародного відділу Державного управління з традиційної китайської медицини Ван Сяопіна (Wang Xiaopin), повідомляє China Daily.

Як перемогти депресію і вижити в кризу?

Як перемогти депресію і вижити в кризу? - Позбутися від депресії і подолати хронічну втому - це завжди було заповітним бажанням і працівника престижного офісного та скромного муніципального службовця.

Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу

Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу - Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур.

На захист кровопускання

На захист кровопускання - Раніше кровопускання було звичайним, широко поширеним методом. Згадаймо «Війну і мир» Л. Толстого - «який прийшов полковий лікар сказав, що необхідно пустити кров. Глибока тарілка чорної крові вийшла з волохатою руки Денисова, і тоді він був в змозі розповісти все, що з ним було ».

Кошкотерапія

Кошкотерапія - Як назвати стан, коли на тлі благополуччя і здоров'я починаємо ми відчувати себе абсолютно спустошеними, повністю розбитими і виснаженими? Коли не хочеться ні про що думати, крім позачергового відпустки за свій рахунок, лінь працювати, переслідують нескінченні простудні захворювання.

Трав'яна формула китайської медицини допоможе впоратися з харчовою алергією

Трав'яна формула китайської медицини допоможе впоратися з харчовою алергією - Нова трав'яна формула, що базується на засобах стародавньої китайської медицини, допоможе контролювати алергічні реакції на арахіс та інші продукти харчування, повідомляють фармакологи Mount Sinai School of Medicine /Нью-Йорк, США /.

Трави і п'явки в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок

Трави і п'явки в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок - На сьогоднішній день кожна п'ята жінка і кожен дев'ятий чоловік страждають варикозним розширенням вен. З них, кожен четвертий має такі ускладнення, як тромбофлебіт і трофічні виразки. Як з цим боротися? Чи можливо лікування без оперативного втручання? На ці запитання відповідає керівник Центру традиційної фіто - та гірудотерапії, лікар - фітотерапевт Олена Іванівна Мінгіновіч.

Гомеопатія

Гомеопатія - Гомеопатія - система лікування, існуюча більше 200 років, заснована великим німецьким лікарем Самуїлом Ганеману (1775-1843). З часом від основного русла цього методу відділилися його спрощені варіанти, зокрема, комплексна гомеопатія, гомотоксикологія та ін (неіндивідуалізованого призначення комбінованих гомеопатичних препаратів для окремих хвороб). Початковий метод, що зберіг первинні принципи, стали називати класичної гомеопатією.

Трави для імунітету

Трави для імунітету - Взимку і ранньою весною імунна система зазвичай слабшає, і ми стаємо беззахисними перед інфекціями. У цій статті ви знайдете цілющі властивості та рецепти приготування рослин, що підвищують імунітет. R

Депресія, стреси, хронічна втома відступають: російські вчені розгадали таємниці тибетської медицини

Депресія, стреси, хронічна втома відступають: російські вчені розгадали таємниці тибетської медицини - У недоступних горах Тибету захований монастир, ченці якого з покоління в покоління - протягом багатьох тисячоліть передають безцінну інформацію про енергетичні вихори і циркуляція прана, від яких залежить те, що ми називаємо хворобами і старістю. Російські вчені знайшли ключ до відгадки заповітних таємниць і навчилися управляти енергетичними вихорами, що дозволяє радикально і швидко відновлювати здоров'я і повертати молодість.

Деякі традиційні та нетрадиційні методи лікування остеохондрозу хребта коксітов і артрозу артритів колінних суглобів та інших захворювань

Деякі традиційні та нетрадиційні методи лікування остеохондрозу хребта коксітов і артрозу артритів колінних суглобів та інших захворювань - У цій брошурі наведено дані про ефективність лікування середньоазіатським мумійо, внутрітазових і надключичних блокад і деякі нетрадиційні методи лікування шийного та поперекового відділу хребта, виразкової хвороби шлунка фітотерапії неврозів і зобу, а також лікування нічного енурезу.

Сімнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біоритми як космофізичних регульована програма Живого

Сімнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біоритми як космофізичних регульована програма Живого - Закони розвитку Живого обумовлені біоритмами, тобто формою організації залежності між функціональними системами організму. Вважають, що в їхній основі лежить принцип вібраційного резонансу, специфіка якого обумовлює енергетичні та інформаційні процеси метаболізму.

Третє доказ реальності ЕІС. Реакції систем на збудження і пригнічення окремих каналів

Третє доказ реальності ЕІС. Реакції систем на збудження і пригнічення окремих каналів - Біофізика свідчить, що спрямована активність окремих систем безпосередньо залежить від стану провідної системи. Як виявилося, зміна її активності (з збудження на пригнічення і, навпаки) супроводжується синхронно протилежним зміною активності залежних функціональних систем.

Акупресура допомагає впоратися з ранковою нудотою

Акупресура допомагає впоратися з ранковою нудотою - Згідно з даними американських медиків, від 50 до 90% вагітних жінок страждають вранці нападами нудоти і блювоти, особливо - у першому триместрі вагітності. В даний час існує цілий ряд лікарських препаратів для боротьби з нудотою. Однак більшість з них не можуть бути рекомендовані для застосування під час вагітності, оскільки їх прийом підвищує вірогідність природжених дефектів у майбутньої дитини.

Короткий знайомство з Рейки

Короткий знайомство з Рейки - методом природного зцілення д-ра Міка Усуі - Знайомство з Рейкі - методом природного зцілення доктора Міка Усуі буде корисно багатьом.

Винайдений в КНДР апарат не має собі рівних у голкотерапії

Винайдений в КНДР апарат не має собі рівних у голкотерапії - Створений в КНДР медичний апарат для голкотерапії дозволяє точно фіксувати біологічно активні точки людського тіла, правильно ставити діагноз і значно підвищити ефективність лікування. Його винайшов Хен Бен Гин, професор і доктор наук кафедри корейської /традиційної /медицини Пхеньянського медінституту після багаторічних досліджень.

Що таке масло чайного дерева і для чого його застосовують?

Що таке масло чайного дерева і для чого його застосовують? - Існують сотні різновидів чайних дерев, але антисептичну масло отримують лише з однієї, відомої як МАЛАЛЕУЗА альтернат-ФОЛІС . Наукові докази бактерицидних властивостей масла австралійського чайного дерева вперше представив А. Пенфолд в 1925 році. Він опублікував роботу, в якій було наведено докази, що антисептичний ефект олії чайного дерева в 8 разів сильніше карболової кислоти і майже в 5 разів сильніше спирту. Після цього масло чайного дерева стали широко застосовувати в Європі й Америці при бактеріальних і грибкових захворюваннях шкіри і слизових оболонок. R

Причина облисіння встановлена, як відновити шевелюру - чекати залишилося недовго!

Причина облисіння встановлена, як відновити шевелюру - чекати залишилося недовго! - У листопаді 2003 року я вперше (схоже у всьому світі) опублікував у російській газеті «Аргументи і факти »свої докази з приводу причин алопеції і деякі рекомендації щодо збереження волосся.

Феномен психічної енергії - від йоги до Фрейда

Феномен психічної енергії - від йоги до Фрейда - Ця тема завжди була на передньому плані уваги у допитливих умів людства - від подвижників давньої йоги і пророків світових релігій, до психологів 20 - го століття і сучасних фізиків. Тим більше проникнення в цю таємничу область знання про людину важливо для медицини, а тим більше - психології.

Пріродотерапія

Пріродотерапія - На початку тижня Регіональний Благодійний Фонд Громадський «Якість життя» за підтримки Уряду Москви провів науково-практичну конференцію на тему: «Природа як найважливіший ресурс для розвитку дітей з обмеженими можливостями здоров'я та інтеграції їх у суспільство ».

Грязелікування приносить користь лише при хронічних хворобах

Грязелікування приносить користь лише при хронічних хворобах - Активні речовини, що містяться в лікувальних грязі, можуть завдати шкоди здоров'ю при гострих захворюваннях. Медики з Австралії прийшли до висновку, що різні види грязей володіють деякими загальними властивостями, наприклад - високою теплоємністю і малу теплопровідність, що вельми корисно позначається на лікуванні гормональних і кісткових захворюваннях, але тільки в стадії ремісії.

Я змінив свою долю і долі багатьох людей

Я змінив свою долю і долі багатьох людей - Перед вами унікальна Книга Кодів - Кодів щастя, зміни долі, що дозволяють почати життя з 'чистого листа'. Багато книг написано про карму, її діагностику та методи її поліпшення. Але ніхто до цих пір не дав швидкодіючих Кодів очищення карми. Ми шукаємо цілителів, лікарів, психологів, щоб нам допомогли розібратися в наших ситуаціях, хворобах, нещастях, але забуваємо просту істину.

Фітотерапія больового синдрому

Фітотерапія больового синдрому - З найдавніших часів проблема болю і боротьби з нею хвилювала людей, тому що біль переслідує людство з перших днів його існування. І сьогодні гостра і хронічна біль є однією з найбільш частих причин звернення за медичною допомогою.

Коли корисні нетрадиційні методи лікування?

Коли корисні нетрадиційні методи лікування? - Нерідко поведінка людей дивує. У випадках, коли несподівано перестав працювати комп'ютер, що робить людина? Хапається за книгу типу «Самовчитель з ремонту комп'ютера»? А може бути залишає його в спокої в надії, що ще сам полагодити і запрацює?

Альтернативна фітотерапія гастроентерологічної і гепатобіліарної патології в умовах стаціонару

Альтернативна фітотерапія гастроентерологічної і гепатобіліарної патології в умовах стаціонару - Актуальність даної проблеми особливо велика в умовах підвищеної радіації, постійних стресів, при яких в печінці накопичуються продукти переокиснення, що надають загальнотоксичну дію . Питання профілактики та лікування уражень печінки та імунної системи розроблені недостатньо. Використовувані в клініці фармакопрепарати не завжди мають позитивний вплив на організм, виявляючи часто гепатотоксична дія й інші побічні ефекти, що призводить до розвитку нової патології.

Трави і п'явки в лікуванні пієлонефриту

Трави і п'явки в лікуванні пієлонефриту - Пієлонефрит - найпоширеніше запальне захворювання нирок. Хвороботворні мікроби потрапляють у них або з потоком крові, або за сечовим шляхам. 'Постачальником' мікробів може стати будь-який вогнище: каріозні зуби, запущена патологія ЛОР-органів (риніт, тонзиліт), захворювання верхніх дихальних шляхів, черевної порожнини, інфекція статевих органів. Дефіцит вітамінів, переохолодження, перевтома, стреси, грип, ГРВІ та ін передують пієлонефриту. Сприяє розвитку пієлонефриту все, що викликає затримку відтоку сечі: аномалії розвитку сечовивідної системи, наявність каменів, аденома передміхурової залози у чоловіків, пухлини матки і придатків у жінок. R

Не їжа і не ліки

Не їжа і не ліки - Таке проміжне положення робить біодобавки особливо вразливими для критики. У той же час вони можуть стати додатковим резервом для збереження здоров'я і збільшення опірності організму, як вважають учасники симпозіуму 'Доказова медицина та проблеми ефективності біологічно активних добавок до їжі'.

Терпеноідсодержащіе препарати з хвойних порід дерев у лікуванні запальних процесів

Терпеноідсодержащіе препарати з хвойних порід дерев у лікуванні запальних процесів - Проблема ефективної фармакотерапії запальних процесів до цих пір залишається актуальною у зв'язку з реєстрацією значної кількості ускладнених форм їх перебігу, зміною імунологічної реактивності макроорганізму, прогресуючим зростанням числа стійких до антибіотиків патогенних мікробів.

Канадські фармакологи виявили нове цілюще якість Чорноголова звичайної

Канадські фармакологи виявили нове цілюще якість Чорноголова звичайної - Канадські фармакологи виявили нове цілюще якість Чорноголова звичайної, багаторічного трав'янистої рослини із сімейства губоцвітих. Відвари і настої цієї трави мають відхаркувальну, дезинфікуючим і в'яжучим дією і тому з давніх пір застосовуються в гомеопатії і в народній медицині для лікування простудних захворювань і шлункових розладів.

В ароматерапії ще багато гіпотез

В ароматерапії ще багато гіпотез - В основі методу ароматерапії лежить принцип дії на організм людини натуральних ефірних олій, які застосовувалися для лікування і профілактики захворювань з давніх часів.

Атипова пневмонія і вегетаріанське харчування

Атипова пневмонія і вегетаріанське харчування - Керівник Ізраїльського філії Общества натуральної медицини Доктор А. ЧупрунВ останні тижні весь світ охоплений панікою з приводу так званої 'атипової пневмонії'. Тим часом, термін 'атипові пневмонії' увійшов в практику ще в 40-і роки XХ століття і використовувався для характеристики пневмоній, погано піддаються лікуванню сульфаніламідними препаратами та пеніциліном. В останні роки група 'атипових пневмоній' поповнилася дуже різними за своєю біології збудниками.

Гомеопатія й сучасність

Гомеопатія й сучасність - З початку 80-х років XX століття почався і продовжується швидке зростання гомеопатичної активності в багатьох розвинених країнах світу. Так, у Сполучених Штатах Америки налічується кілька тисяч фахівців, які практикують гомеопатичні методи лікування.

Нова роль натуральної терапії в сучасному світі

Нова роль натуральної терапії в сучасному світі - Якщо дивитися фактам в очі, сучасна офіційна медицина знаходиться в стані глибокої кризи. Кризовий стан охорони здоров'я виявляється в різноманітних негативних проявах: по-перше, вкрай низькому рівні народжуваності і високий рівень смертності. Так, загальний коефіцієнт народжуваності склав в 1991 р. 12,1% у 1995 р. - 9,3%. А загальний коефіцієнт смертності підвищився з 11,4% у 1991 р. до 15% в 1995 р. За 1992 - 1995 роки загальне число смертей склало 8,4 млн. осіб.

Міжнародний Центр Медичної П'явки. Гірудотерапія гірудофармакотерапія

Міжнародний Центр Медичної П'явки. Гірудотерапія гірудофармакотерапія - «Багатовікова історія успішного застосування медичних п'явок у профілактичних і лікувальних цілях свідчить про те, що вона незаслужено забута в наш час.

До питання про ймовірні причини ефективності застосування «античних точок» у профілактиці захворювань та лікуванні хворих

До питання про ймовірні причини ефективності застосування «античних точок» у профілактиці захворювань та лікуванні хворих - У роботі висловлено припущення про причини високої ефективності застосування «античних точок». Термінологічна паралель, місця розташування, класичні способи та інструменти впливу, залежність функціонування «каналів» від сезонів і часу доби, зміни температури окремих органів при акупунктурі і зміна температури ТА при патологічних станів вказують на участь «античних точок» у механізмах регуляції температурного гомеостазіса.

Методи традиційної медицини в лікуванні жіночого безпліддя

Методи традиційної медицини в лікуванні жіночого безпліддя - Шумов Ігор Володимирович, член Всесвітньої Федерації акупунктури (WAFS), та Міжнародної Асоціації псіхопунктури (IAPC) Настоящая робота є спробою узагальнити дані традиційної медицини в лікуванні жіночого безпліддя, і показати можливості практичного використання цих методів.

Апітерапія: лікування больового синдрому при оперізувальному лишаї

Апітерапія: лікування больового синдрому при оперізувальному лишаї - Відомо, що бджолина отрута запускає цілу систему неспецифічного захисту організму. Позбавити пацієнта від болісної болю допоможе розроблена методика Ольги Миколаївни Втюріной, лікаря-рефлексотерапевта вищої категорії р. Красноярськ.

Рефлексотерапія, або що можуть голки

Рефлексотерапія, або що можуть голки - Ніколи інтерес до сексу не буває настільки низький, як у періоди осінньо-зимового негоди. Це цілком зрозуміло: депресія, хронічна втома, болі в спині, безсоння, загальне зниження імунітету (через що до вас і чіпляються різні хвороби), - все погіршує і без того похмуре, під стать погоді, настрій.

Англійські вчені виявили, що меліса лікарська має раніше невідомими корисними якостями

Англійські вчені виявили, що меліса лікарська має раніше невідомими корисними якостями - Це багаторічна трав'яниста рослина родини губоцвітих в просторіччі називається лимонної м'ятою. Лимонну м'яту з античних часів застосовують для підтримки гарного самопочуття і нормалізації роботи серця.

Лікарські рослини та фітокомпозицій в наркології

Лікарські рослини та фітокомпозицій в наркології - Рецензія на книгу В. П. Потрібного, В. В. Рожанца і А. П. Єфремова «Лікарські рослини та фітокомпозицій в наркології». - М., КомКніга, 2006. - 512 с.Поставити запитання авторам: vladimirro@bk.ru

Індійський святий знає, як позбутися від астми

Індійський святий знає, як позбутися від астми - Сотні тисяч страждають на астму зібралися сьогодні вночі в Хайдарабад, столиці південного штату Андхра-Прадеш, для здійснення незвичайного ритуалу - ковтання живих сардин, змазаних особливим трав'яним складом. Патент на цей спосіб лікування належить сімейству Гауд, які стверджують, що отримали його безпосередньо з рук індійського святого 162 роки тому. Дата проведення ритуалу кожен рік скрупульозно вираховується астрологами. R

Наукові основи гомеопатії

Наукові основи гомеопатії - Відсутність молекул вихідної речовини в гомеопатичних препаратах високих розведень є основним аргументом, що вказує на необхідність досліджень в області квантово-хвильової фізики для наукового обгрунтування гомеопатії. Наукові і експериментальні дослідження повинні дати відповіді на головні питання теоретичної гомеопатії

''Кульки''астмі не перешкода

''Кульки''астмі не перешкода - Фахівці відділення Ексетерському альтернативної медицини університету провели експеримент, намагаючись встановити, чи допомагає гомеопатія дітям, хворим на бронхіальну астму.

Чи безпечно модне кровопускання?

Чи безпечно модне кровопускання? - В Італії кровопускання використовують як болезаспокійливий засіб. Зірки часто вдаються до методу з використанням гарячих банок.

Більше чаю

Більше чаю - менше холестерину - За даними китайських лікарів, зелений і чорний чай у великих дозах може значно знизити рівень холестерину в крові. У дослідженні взяли участь 240 пацієнтів, що страждають підвищеним вмістом холестерину. Протягом 12-ти тижнів одній половині пацієнтів щодня давали плацебо, тобто препарат-пустушку без біологічно активних речовин, а іншій половині - капсули з чайним екстрактом.

Раціональна ароматерапія

Раціональна ароматерапія - Вплив специфічних запахів на фізичний і психологічний стан людини безперечно і відомо з дуже давніх пір. Компоненти ароматичних рослин виявлені в мотивах декоративних малюнків первісних печерних людей

Взимку

Взимку - лазня замість фізкультури - Задоволення від відвідування лазні особливо велике взимку, коли організм людини знаходяться в 'зимової сплячки' - тканини недостатньо забезпечуються киснем, м'язи втрачають тонус через нестачу руху.

Об'єднуємо вегетаріанство і сироїдіння

Об'єднуємо вегетаріанство і сироїдіння - Вегетосироеденіе, слово, яке дійсно існує, але Word його постійно підкреслює. Мабуть воно йому, ну зовсім не до вподоби. Як і багатьом іншим людям, приміром, моїм батькам, але й не особливо то воно їх і напружує. Ну а мені воно дуже навіть симпатично, причому звільняє від купи не дуже приємних справ.

голковколюванням полегшує біль в спині ефективніше ліків

голковколюванням полегшує біль в спині ефективніше ліків - Голковколюванням допомагає впоратися з болем у нижньому відділі спини краще, ніж звичайні засоби, повідомляють німецькі дослідники. R Прі цьому так само ефективно працює 'облудна' акупунктура, при якій голки вставляються неглибоко і в неправильні точки. У ході дослідження, проведеного з залучення більше 1,1 тис. пацієнтів, обидва способи виявилися майже вдвічі ефективніше, ніж поєднання ліків, фізіотерапії і лікувальних вправ.

Що може БЕСТ?

Що може БЕСТ? - «БЕСТ» - це абревіатура важко вимовляти слова - біоенергоструктурізатор, але воно відображає принцип дії цього пристрою.

Хочете жити довго і щасливо?

Хочете жити довго і щасливо? - Причиною написання цієї статті (швидше за поради) стала опублікована на Медлінксе «новину», що «Сонячні ванни здатні уповільнити процес старіння до п'яти років. Доктор Брент Річардс з Королівського коледжу в Лондоні, який очолював дослідження, говорить: 'Ці результати вражаючі, оскільки вони вперше демонструють, що люди з високим рівнем вітаміну D в організмі можуть старіти повільніше тих, у кого вказаний рівень нижчий'.

Прийом''Гербалайфу''небезпечний для печінки

Прийом''Гербалайфу''небезпечний для печінки - Дослідження, проведене ізраїльськими лікарнями Хадасса Ейн Карем і Асаф Харофе, спільно з міністерством охорони здоров'я показали, що існує зв'язок, між прийомом препаратів і харчових добавок компанії 'Гербалайф' і розвитку захворювання печінки. За свідченням вчених, поки що важко із стовідсотковою впевненістю сказати, чи несе в собі вживання 'Гербалайфу' серйозну загрозу для населення, але, на їхню думку, результати викликають занепокоєння.

Болить живіт? Будьте ласкаві скуштувати живу ... ящірку

Болить живіт? Будьте ласкаві скуштувати живу ... ящірку - 48-річний таєць запевняє, що щодня з'їдає ним 15 живих ящірок допомагають йому ось вже 30 років боротися з болями в шлунку.

Про болях у попереку можна забути без ліків

Про болях у попереку можна забути без ліків - У США проведені дослідження, які показали, що біль у попереку можна лікувати без ліків. Для цього пацієнтів з хронічними болями внизу спини (радикулітом) навчали методам розслаблення м'язів і правильному диханню, за допомогою яких вони контролювали біль.

Арніка: лікування або марна трата грошей?

Арніка: лікування або марна трата грошей? - Популярне серед гомеопатів рослина арніка, або бараняча трава, можливо настільки ж ефективно, як і плацебо - не надає ніякої дії засіб, що використовується при випробуванні лікарських препаратів. К такого висновку прийшли британські вчені, проте прихильники арніки ставлять під сумнів результати їх дослідження.

Убойная сила цілющих трав

Убойная сила цілющих трав - Пройшовши безліч лікарських кабінетів, продавивши добрий десяток лікарняних ліжок, проковтнувши не одну сотню пігулок і не отримавши бажаного одужання, багато хто звертається за допомогою до природи. Віднімають в книжці або роздобудуть у друзів-приятелів рецептик 'найвірнішого кошти' від своєї хвороби і відправляються в ліс по трави.

У Кенії чаклунів зарахують на медичний факультет університету

У Кенії чаклунів зарахують на медичний факультет університету - Медичний факультет столичного університету Кенії оголосив набір традиційних знахарів. В ході піврічного курсу чаклуни зможуть навчитися користуватися сучасним лабораторним обладнанням, дізнаються, як правильно ставити діагноз, дозувати ліки, заповнювати карту хворого, передає ИТАР-ТАСС.

Соя - знайома незнайомка

Соя - знайома незнайомка - Білки, жири, вуглеводи і їх похідні є основними структурними компонентами будь-якої тваринної або рослинної клітини, органу, тканини. Потрапляючи з їжею, вони забезпечують організм людини необхідною кількістю енергії, пластичного матеріалу для підтримки нормальної структури тканин, виконують інші життєво важливі функції.

''Гомеопатія - це плацебо: несподівані побічні ефекти''

''Гомеопатія - це плацебо: несподівані побічні ефекти''- Гомеопатія - псевдомедіціна. Ефективна, як плацебо. Або, якщо хочете, як свіжа вода. Таку нещадну характеристику дав гомеопатії авторитетний науковий журнал Lancet. У статті Бена Голдекра, опублікованій в останньому номері видання, жорстко критикується один з самим популярних видів альтернативної медицини і наводяться дані про п'ять серйозних дослідженнях, що проводилися в останні роки.

Ще раз про користь лісових ягід

Ще раз про користь лісових ягід - Чорниця, лохина і брусниця сповільнюють вікову дегенерацію тканин центральної нервової системи і тому сприяють профілактиці хвороби Альцгеймера.

Динамічна діагностика по Накатані

Динамічна діагностика по Накатані - Концепція кластерного (квазікрісталліческого) стану води з її електронної провідністю, як фізичного носія енергоінформаціі в організмі людини, дозволяє по-новому поглянути на методи електропунктура діагностики.

Британські екологи вимагають заборонити дельфінотерапію

Британські екологи вимагають заборонити дельфінотерапію - Представники британського Товариства захисту китів і дельфінів (Whale and Dolphin Conservation Society) за підтримки Благодійного фонду досліджень аутизму (charity Research Autism) зажадали накласти заборону на дельфінотерапію. Вони стверджують, що ця методика є жорстокою стосовно тварин і може становити небезпеку для пацієнта, а її терапевтичний ефект не доведений, повідомляє Times Online.

Ринок БАД

Ринок БАД - підсумки 2007 року. Погляд учасників - 27 лютого в прес-центрі «РІА Новини» відбувся круглий стіл «Ринок БАД - підсумки 2007 року. Погляд учасників ». За круглим столом зібралися представники науки, медицини, комерційних структур та експерти ринку для того, щоб обговорити найбільш нагальні проблеми стоять перед комерційними банками. R

Звіробій не рятує від депресії

Звіробій не рятує від депресії - Люди, які приймають при серйозній депресії настоянку звіробою продірявленого, могли б з таким же успіхом ковтати цукрові пастилки. Вчені заявляють, що ефект від прийому абсолютно однаковий.

Любисток - приворотне зілля

Любисток - приворотне зілля - Улюбленою пряністю німецької та української кухні є любисток. Ще його називають зоря, любимо, лібістік, любовне зілля, приворотне зілля.

Вчені «Фармацевтичної компанії« Екосвіт »створили препарат для відновлення і підтримки суглобів під назвою« Бора Бора »

Вчені« Фармацевтичної компанії «Екосвіт» створили препарат для відновлення і підтримки суглобів під назвою «Бора Бора» - «Бора Бора »- це єдиний в Росії рослинний нутрицевтики (біологічно активна добавка), що містить Фрутекс-Б - природну форму бору. У капсулі «Бора Бора» міститься 2 мг бору в складі фруктобората. R

Ключ до жіночого здоров'ю

Ключ до жіночого здоров'ю - У 2000 р. Томський НДІ курортології і фізіотерапії вперше провів обширні клінічні дослідження препарату під назвою «Пантогематоген сухий» як з крові алтайського плямистого оленя марала, так і з крові самки (маралухі).

БАД при захворюваннях опорно-рухового апарату

БАД при захворюваннях опорно-рухового апарату - Ревматоїдний артрит, остеоартроз, подагра, спондиліт, остеопороз - ці захворювання характеризуються запальними та дегенеративними змінами сполучної тканини (СТ) суглобів або навколосуглобових областей. У підходах до їх лікування, незважаючи на відмінності в етіології і клінічних проявах, є багато спільного. В даний час розроблено чимало терапевтичних схем - від медикаментозного впливу до різних видів хірургічного втручання. Накопичено також досвід комплексного застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД) при патології суглобів.

Печія

Печія - Як довго ви навантажуєтесь від печії, як довго ви ще будете її терпіти? А скільки взагалі людей хворіють на неї, небезпечно чи вона, чи це просто продукт неправильного харчування, а що ви взагалі про неї знаєте. Цих питань може бути дуже багато і список можна продовжувати до нескінченності. Але все ж що це таке?

Саме, страшне для вас жінки чи чоловіки

Саме, страшне для вас жінки чи чоловіки - Скільки разів багато хто чув цей страшний діагноз безпліддя. Багато хто знає, звідки береться ця хвороба але лише за дрібниці, не можна робити те і це. А що конкретно ви знаєте. А скільки, жінок і чоловіків хворіють цим?

Ароматерапія не робить ніякого впливу на імунітет, больову чутливість і швидкість загоєння ран

Ароматерапія не робить ніякого впливу на імунітет, больову чутливість і швидкість загоєння ран - До такого висновку прийшли вчені з Університету Огайо, що вивчали дію ароматів лимонного і лавандової олії на здорових добровольцях.

Народні засоби від головного болю

Народні засоби від головного болю - Хто з нас не знайомий з головним болем? Боюся, таких немає. А, якщо і є, що ж .. позавідуем щасливчикам білою заздрістю! Причин викликають головний біль безліч: банальна утома в купі з безсонням, внутрішньочерепний тиск, остеохондроз шийного відділу хребта, мігрень ... Продовжувати можна ще дуже довго. Найчастіше рішення проблеми - прийом знеболюючих таблеток. Засіб, звичайно вірне - кілька хвилин і жадане полегшення наступає.

Екстракт рослини гінкго білоба збільшує ризик інсультів

Екстракт рослини гінкго білоба збільшує ризик інсультів - Екстракт китайського рослини гінкго білоба, широко використовуваний в якості засобу для покращення роботи мозку, практично не запобігає втраті пам'яті й збільшує ризик інсультів. Такі результати дослідження, звіт про яке опублікований в журналі Neurology.

Зміїним отрутою будуть лікувати інфаркт та інсульт

Зміїним отрутою будуть лікувати інфаркт та інсульт - British Heart Foundation (BHF) збирається фінансувати дослідження, в ході якого буде вивчатися можливість використання зміїних отрут для запобігання інфаркту та інсульту. Роботу буде здійснювати команда лікарів з Оксфордського, Бірмінгемського і Ліверпульського університетів.

Здоров' я без ліків, життя без лікування ...

Здоров'я без ліків, життя без лікування ... - В основу медицини було покладено вчення Гіппократа, що виникло в V-IV ст. До н.е. в стародавній Греції. Це була школа переважно лікарського лікування, в усі віки відрізнялася клановість і сильно вираженим меркантилізм. Гіппократівській медицина відмовилася від священних заклинань, чар та магії, 'вклала' їх на речовини, які пізніше стали називатися ліками, і наділила їх цілющими властивостями.

Китайські «травички» можуть вбити

Китайські «травички» можуть вбити - Препарати традиційної китайської медицини слід прирівняти до ліків і піддавати такий же суворій перевірці, вважають британські вчені. Вони описали два випадки, коли здавалася нешкідливою «травичка» призвела до серйозного ураження печінки. У результаті одного з пацієнтів не допомогла навіть пересадка донорського органу, і він помер.

Звернемося до стародавнього Сходу

Звернемося до стародавнього Сходу - Доктор Пол Енгельхардт з Лейнцкого госпіталю міста Відня, вирішив застосувати давньосхідної лікувальну методику для позбавлення чоловіків від статевого безсилля. Методика ця - ніщо інше, як голковколювання.

Квітковий чай каркаде''''широко використовується в східній медицині

Квітковий чай каркаде''''широко використовується в східній медицині - Його виготовляють з пелюсток рослини гібіскус, званого ще каркаде. Гібіскус - національна квітка Малайзії. Вшановують квітка не тільки малайці, але і китайці, і індуси. Напій з каркаде має ароматний, квітково-фруктовий смак. Століттями в арабській народній медицині настої каркаде використовують як гіпотензивного, спазмолітичний і антимікробний засіб. R

Медична п'явка - нові можливості для косметики

Медична п'явка - нові можливості для косметики - Що таке гірудотерапія, знає багато хто, хоча і сприймають лікування п'явками як екзотику. Відносно новий напрямок застосування п'явок - гірудокосметіка. Про те, як впливають на шкіру косметичні засоби на основі екстракту медичної п'явки, розповідає генеральний директор ЗАТ 'Біокон - Лабораторія натуральної косметики' Діляра Каюмовна САМІГУЛЛІНА.

У давніх міфах знайдуть нові ліки

У давніх міфах знайдуть нові ліки - Шукати ідеї для нових лікарських препаратів будуть в книзі стародавніх британських сказань, якій вже виповнилося більше 600 років. Цим пам'ятником писемності зацікавилися дослідники з Національного ботанічного саду в Уельсі, які звернули увагу на опис п'ятисот рецептів на основі лікарських рослин, авторство яких приписувалося феям.

Йога - ліки від астми

Йога - ліки від астми - Як з'ясувалося в ході досліджень, проведених співробітниками Департаменту нетрадиційної медицини при Ексетерському університеті, пацієнти з діагнозом 'астма' демонструють явні ознаки поліпшення свого стану після проходження спеціального курсу вправ , складеного на основі йоги.

Як підготуватися до пандемії пташиного грипу в умовах дефіциту часу

Як підготуватися до пандемії пташиного грипу в умовах дефіциту часу - Для екстреної підготовки до вже більш ніж відчутною і вірогідної пандемії пташиного грипу необхідно виконати декілька нескладних, але необхідних умов. занадто вже велика ціна може бути за безтурботність у цьому питанні.

З африканських шаманів зроблять венерологів

З африканських шаманів зроблять венерологів - Навчання сільських знахарів основам діагностики статевих інфекцій може зіграти важливу роль у ранньому виявленні та лікуванні цієї групи захворювань, вважають учені. Як розповіли представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів», в африканській державі Малаві, наприклад, саме знахарі є першими людьми, до яких звертаються зі своїми проблемами пацієнти.

У Москві з'являться аптеки, в яких покупці зможуть придбати лікарські трави безпосередньо з грядки

У Москві з'являться аптеки, в яких покупці зможуть придбати лікарські трави безпосередньо з грядки - Як повідомили у мерії Москви, нові аптеки будуть являти собою невеликі засаджені травами обгороджені території під відкритим небом з будиночком для персоналу.

Інформаційна вода, від теорії до практики

Інформаційна вода, від теорії до практики - Високо, серед гір Тибету, розташовуються унікальні озера, що охороняються воїнами буддійської (ламаїстської) секти гелугба, очолюваної далай-ламою, який є духовним і світським вождем Тибету. У цих озерах на глибинах від 30 до 40 метрів розташовуються шари води від 30 сантиметрів до 1,5 метрів з дивовижними цілющими властивостями, про які багато століть складаються легенди.

Цветозвуковой біостимулятор і його використання в лікуванні та профілактиці

Цветозвуковой біостимулятор і його використання в лікуванні та профілактиці - Методи лікування кольором відомі з давніх часів. У країнах Сходу (Індії, Цейлоні, Китаї) вони почали застосовуватися кілька тисячоліть тому. Безпечні, що не викликають звикання і залежності, нетоксичні і неаллергізірующіе методики кольоротерапії дозволяють успішно допомагати пацієнтам, що страждають найрізноманітнішими захворюваннями.

Акупресура допомагає впоратися з ранковою нудотою

Акупресура допомагає впоратися з ранковою нудотою - Згідно з даними американських медиків, від 50 до 90% вагітних жінок страждають вранці нападами нудоти і блювоти, особливо - у першому триместрі вагітності. В даний час існує цілий ряд лікарських препаратів для боротьби з нудотою. Однак більшість з них не можуть бути рекомендовані для застосування під час вагітності, оскільки їх прийом підвищує вірогідність природжених дефектів у майбутньої дитини.

У Канаді лікують музикою з біоритмів

У Канаді лікують музикою з біоритмів - Канадські дослідники з Університету Торонто розробили новий спосіб лікування безсоння. Вони створили музику, яка відповідає хвилям, що випускаються мозком. У певний момент звучання мелодії напруга людини спадає, і він може розслабитися і заснути.

Овес корисний не тільки для коней!

Овес корисний не тільки для коней! - Їжа - ліки. Цьому вислову Гіппократа як не можна краще відповідає овес. Ця непоказна на вигляд травичка є одним з найцінніших лікарських рослин, що використовується в будь-якій стадії свого розвитку.

У цьому році створюється Всеросійський професійний Союз цілителів

У цьому році створюється Всеросійський професійний Союз цілителів - У жовтні цього року на установчому з'їзді буде створений Загальноросійський професійний Союз цілителів. Про це в четвер на прес-конференції в Москві заявив президент громадської організації «Професійна медична асоціація народної медицини» Володимир тонка.

Головний біль країни в руках нетрадиційної медицини

Головний біль країни в руках нетрадиційної медицини - У США більшість людей, які страждають від головного болю, звертаються за допомогою до нетрадиційної медицини - від акупунктури і масажу до медитації, - не звертаючи уваги , в Чи достатньою мірою ефективність подібного лікування підтверджена наукою. Крім того, згідно з результатами недавнього дослідження, більшість людей, що використовують нетрадиційні методи лікування, не повідомляють про це своїм лікуючим лікарям.

Гастрит, або чому болить шлунок

Гастрит, або чому болить шлунок - Напевно, у всіх людей в житті рано чи пізно починає боліти живіт, але, як і всі люди, ви не звертаєте на це ніякого увагу, це хвороба великих мегаполісів. А чому? Ну, перше, що ви скажете у вас немає часу на дурниці. А друге придумайте самі. Будь-яке подразнення або болю у всіх частинах тіла пов'язані не тільки з дорослішанням, а з хворобою. Так давайте подумаємо, чому ж у вас все-таки болить живіт.

голковколюванням може допомогти жертвам мігрені

голковколюванням може допомогти жертвам мігрені - Мігрень вважається одним з найбільш поширених та одночасно найнеприємніших захворювань, з яким може зіткнутися людина. Ефективного лікування для цієї хвороби не існує - кожен хворий змушений самостійно підбирати собі ліки. Але, виявляється, універсальний метод профілактики мігрені все-таки існує. Мова йде про акупунктури.

Методологія традиційної акупунктури в світлі сучасної теорії функціональних систем

Методологія традиційної акупунктури в світлі сучасної теорії функціональних систем - Основними поняттями традиційної акупунктури (АП), що визначають методологію її лікувально-профілактичного використання є поняття енергії «ці», стихій і відповідних їм приватних (стихійних) енергій, класичних і чудесних каналів, циклів взаімопорожденія і придушення стихій і енергій (у-сін). Сучасна інтерпретація цих понять представляє певні труднощі і залишається ареною наукової дискусії [9,10,11,18,20,27,32]. Чималі труднощі для сучасного лікаря викликає розгляд організму, як цілого. Більш того, залишаються дискусійними такі фундаментальні поняття, як здоров'я, хвороба та лікування.

У Красносільське районі відкрився центр іпотерапії

У Красносільське районі відкрився центр іпотерапії - У Красносільське районі відкрився новий природно-оздоровчий комплекс: тут будуть лікувати дитячий церебральний параліч іпотерапією. Замість мікстур і пігулок хворих дітей кататимуть на конях. Навіть коли здорова людина сідає в сідло, мимоволі доводиться випрямляти спину.

На форумі в Нью-Делі медики обговорять застосування Аюрведи

На форумі в Нью-Делі медики обговорять застосування Аюрведи - Поліпшення здоров'я людей за допомогою традиційних медичних знань Стародавньої Індії буде обговорюватися на форумі з Аюрведе в Нью-Делі, повідомляють 'Vesti.ru'. Аюрведа - давня індійське знання про життя і здоров'я.R Як заявив ІТАР-ТАРС індійський учений Пранаб Рой, учасники Міжнародного форуму обговорять, як на практиці поліпшувати здоров'я людей за допомогою традиційної медицини Стародавньої Індії. Також у Нью-Делі обговорюватимуться фактори довголіття, неправильні умови життя і можливості їх виправити.

Апітерапія неефективна при лікуванні розсіяного склерозу

Апітерапія неефективна при лікуванні розсіяного склерозу - Лікування бджолиною отрутою нездатне полегшити стан хворих на розсіяний склероз. До такого висновку прийшли голландські вчені - автори першого наукового дослідження, присвяченого цій нетрадиційної лікувальній практиці.

Екстракт часнику здатний запобігати утворенню атеросклеротичних мікробляшек в ендотелії артерій

Екстракт часнику здатний запобігати утворенню атеросклеротичних мікробляшек в ендотелії артерій - Ця заява була зроблена на Міжнародній Науковій Конференції Нетрадиційних, Альтернативних та інтегративними Медичних Досліджень, що проходила минулого тижня в Бостоні . Виявилося, що препарати часнику сприяють і часткового зворотному розвитку вже сформованих мікробляшек.

Заняття йогою і дихальною гімнастикою корисні підліткам із зайвою вагою

Заняття йогою і дихальною гімнастикою корисні підліткам із зайвою вагою - 60 повних старшокласників розділили на дві групи. В одній групі підлітки чотири рази на тиждень по 40 хвилин займалися йогою і дихальними вправами (пранаяма). Старшокласники з контрольної групи вели свій звичайний спосіб життя. Результати оцінили через 12 тижнів. R

Лабораторія Буарон має намір розширювати свою присутність в Росії

Лабораторія Буарон має намір розширювати свою присутність в Росії - Компанія Лабораторія Буарон, світовий лідер в області виробництва сучасних гомеопатичних лікарських засобів, підвела попередні підсумки 2-х річної роботи на російському фармацевтичному ринку . У 2007 році компанія очікує 75% зростання у порівнянні з минулим роком, який забезпечить оборот в 18 млн. євро. У найближчих планах компанії - подальше збільшення обсягу продажів і розширення лінійки препаратів, що продаються в Росії.

Людина майбутнього

Людина майбутнього - вже сьогодні. Метод Броннікова - профілактика і реабілітація важких захворювань - Чи бачили ви, щоб сліпий їздив на велосипеді? Чи бачили ви, щоб сліпий катався на роликових ковзанах, об'їжджаючи перешкоди? Упевнений, що не бачили. А автору недавно довелося бачити, як діти - учні спеціальних курсів Міжнародної академії розвитку людини - виконували такі номери в легкоатлетичному манежі спорткомплексу ЦСКА в перервах змагань з легкої атлетики.

МОЗ запропонував виключити БАДи зі списку лікарських засобів

МОЗ запропонував виключити БАДи зі списку лікарських засобів - Мінздоровсоцрозвитку Росії вважає, що біологічно активним добавкам (БАД) не місце в аптеках, і пропонує виключити їх з тексту закону «Про звернення лікарських засобів ».

Ефективність китайських трав доведена за європейськими стандартами

Ефективність китайських трав доведена за європейськими стандартами - Багато лікарів поряд зі звичайними препаратами призначають своїм пацієнтам «альтернативне» лікування, наприклад китайські трав'яні суміші. До нещастя, їх ефект не завжди передбачуваний - адже ці «природні ліки» не проходили клінічних випробувань на сумісність з традиційними фармакотерапевтичних засобами.

Екстракт соснової кори ефективніше, ніж популярний венотоніки

Екстракт соснової кори ефективніше, ніж популярний венотоніки - За даними останніх досліджень, речовина пікногенол здатне значно покращувати симптоми хронічної венозної недостатності (ХВН). Пікногенол - це екстракт кори приморської сосни, що виростає у Франції. Він містить проціанідинів, біофлавоноїди і органічні кислоти. У різних країнах виробляють понад 400 біологічно-активних добавок, мультивітамінів та оздоровчих продуктів, що включають піклогенол.

Видалити навіть пам'ять про хворобу

Видалити навіть пам'ять про хворобу - Багато хто з нас звикли вважати, що завдання медицини - боротися з хворобами, а здоров'я-то ми вже як-небудь придбаємо самі. Але, зіткнувшись із серйозним недугою, ми виявляємо, що усунути болю та інші зовнішні прояви - це лише півсправи.

Цей «нетрадиційний» традиційний мануальний масаж

Цей «нетрадиційний» традиційний мануальний масаж - До нетрадиційної медицини в наш час прийнято відносити: лікування лікарськими рослинами, точковий і деякі інші види масажу, голковколювання та багато іншого, чим здавна лікувалися наші предки. Однак якщо ці способи лікування використовувалися відвіку, то виходить, що вони самі традиційні, тобто як би «освячені традицією». R

Від волосся на тілі позбавить м'ята

Від волосся на тілі позбавить м'ята - Випиваючи дві чашки м'ятного чаю жінки можуть вирішити проблему зайвого обволосіння тіла та обличчя. Гірсутизм - це стан, що характеризується зростанням волосся на всьому тілі та обличчі, включаючи груди, руки і живіт. Воно розвивається з-за підвищеного рівня чоловічих гормонів в крові. Стан може бути симптомом такого явища як синдром полікістозних яєчників.

Депутати вирішили впорядкувати роботу народних цілителів

Депутати вирішили впорядкувати роботу народних цілителів - Депутати обласної думи вирішили впорядкувати роботу народних цілителів. Обласна адміністрація розробляє новий закон, спрямований на регламентування діяльності представників альтернативної медицини.

Розпочав свою роботу форум''Питання рефлексотерапевта''

Розпочав свою роботу форум''Питання рефлексотерапевта''- У рамках медіцінскіх конференцій розпочав роботу форум 'Питання рефлексотерапевту' . Консультант - Порохня Віктор Семенович.

Шкідливі компоненти і добавки

Шкідливі компоненти і добавки - Шкідливі компоненти входять зараз до складу багатьох продуктів: харчових напівфабрикатів, різних препаратів для схуднення та інших модних БАДів. Особливо це стосується препаратів для схуднення.

Харчові добавки

Харчові добавки - хороші в доповненні до інших видів лікування - Більшість американських фахівців з лікувального голодування вважають, що набагато більш корисним, ніж вживання популярних харчових добавок (гінкго білоба, женьшень, ма Хуанг і т.п .), є отримання живильних речовин безпосередньо з їжі. Однак слід зазначити, що універсальної таблетки, в якій би містилися всі потрібні організму живильні речовини, поки ще не придумали і, ймовірно, не придумають. R

Інститут натуропатіі (м. Москва): до 20-ти річному ювілею створення Інституту

Інститут натуропатіі (м. Москва): до 20-ти річному ювілею створення Інституту - 20 років тому (грудень 1989 року) в Москві на що відбулася установчої конференції групою ентузіастів було створило нове, громадське науково-дослідна установа «Інститут натуропатіі». Щоправда, проект такого інституту назрівав давно, зокрема, на ювілейних зустрічах випускників Військово-медичної академії імені Кірова.

Ефективність лікування проростки розторопші

Ефективність лікування проростки розторопші - Відомо, що расторопша попереджає порушення структури та функції печінки при різних патологіях, стимулює утворення нових клітин печінки, знижує пошкоджуючу дію на печінку ряду лікарських засобів і токсинів, підсилює захисні властивості печінки по відношенню до інфекцій і отруєнь, надає протизапальну дію.

Студенти Уральської медичної академії почали вивчати досвід нетрадиційної медицини

Студенти Уральської медичної академії почали вивчати досвід нетрадиційної медицини - Студенти Уральської медичної академії почали вивчати досвід нетрадиційної медицини.R Як повідомив агентству 'Інформ-Екологія' керівник лабораторії Еніологічні антропології кафедри філософії Уральської державної медичної академії Леонід Волков, при кафедрі філософії організовано студентське наукове товариство з вивчення досвіду нетрадиційної медицини.

Прийоми східної медицини підвищують''чоловіче здоров'я''

Прийоми східної медицини підвищують''чоловіче здоров'я''- Традиційно вважається, що основні проблеми, з якими стикається людина у своєму житті, - грошові. Проте коли ж в опитуваннях останніх років почали включати сексуальні питання, грошові проблеми відійшли на задній план. Виявилося, що навіть серед щасливо одружених пар приблизно 50% чоловіків згадували про які-небудь сексуальних труднощі (серед жінок задоволених виявилося ще менше - близько 25%). R

Мудрі поради китайської медицини

Мудрі поради китайської медицини - Великий Гете говорив: «Чого людина не розуміє, тим він не володіє». Отже, щоб стати здоровим, треба зрозуміти, на яких принципах будується повноцінне здоров'я. Згідно канонам традиційної східної медицини, організм людини є невід'ємною частиною космосу, це складна саморегульована система, яка знаходиться у динамічній рівновазі з навколишнім світом. R

Трави і п'явки в лікуванні аднекситу

Трави і п'явки в лікуванні аднекситу - Аднексит - запалення придатків матки (яєчників і маткових труб). Захворювання викликається хвороботворними мікробами - стафілококами, стрептококами, кишковою паличкою, гонококами, туберкульозною паличкою та ін; іноді аднексит виникає при введенні в порожнину матки різних хімічних речовин (наприклад, йоду, спирту) з метою переривання вагітності.

Кактус - універсальна лікарська рослина

Кактус - універсальна лікарська рослина - Згідно з 'Трактат про лікарські рослини', в китайській медицині кактус вперше почав застосовуватися в епоху династії Цін.

Фен-шуй, як засіб порятунку від безпліддя

Фен-шуй, як засіб порятунку від безпліддя - 10 років британська подружня пара марно намагалася справити на світ дитини. За лікарям ходили, до знахарів зверталися - все без толку. Нарешті, Фіона і Даррен Бурке запросили до себе додому фахівця з фен-шую - старокитайській вченню правильного розподілу простору.

Водіям Таїланду рекомендований тайський масаж

Водіям Таїланду рекомендований тайський масаж - У Бангкоку втомлені на дорозі водії зможуть скористатися новою послугою екзотичної - кабінками тайського масажу, встановленими на бензозаправках. Про цю ініціативу оголосило міністерство охорони здоров'я Таїланду.R

В основі голкотерапії, знижує больові відчуття, лежить підвищення концентрації аденозину

В основі голкотерапії, знижує больові відчуття, лежить підвищення концентрації аденозину - Незважаючи на те, що голкотерапія практикується вже дуже давно для зняття хронічних болів у людей, вчені до недавнього часу точно не знали підгрунтя цього явища. Отже, по одній гіпотезі, тонкі голки, що вводяться неглибоко в шкіру, збуджують нервові волокна, що відповідають за відчуття болю. У результаті активується одна область головного мозку і виділяються ендорфіни, що знижують хворобливість відчуттів.

Технології альтернативної медицини в лікуванні жіночого безпліддя

Технології альтернативної медицини в лікуванні жіночого безпліддя - Справжня робота є спробою узагальнити дані різних методів альтернативної медицини в лікуванні жіночого безпліддя, і показати можливості їх практичного використання.

Дослідження: Розкрито механізм знеболення при акупунктурі

Дослідження: Розкрито механізм знеболення при акупунктурі - При проведенні акупунктури пригнічується область мозку, відповідальна за формування больових відчуттів, повідомляє BBC. R

Кому він потрібен, цей імунітет?!

Кому він потрібен, цей імунітет?! - Людство століттями мріяло про відкриття способів створення імунітету (несприйнятливості) до заразним хворобам. Епідемії чуми, віспи, холери та інших небезпечних хвороб забирали десятки мільйонів життів. Спустошливі епізоотії викликали загибель величезної кількості домашніх тварин, за цим слідували економічні лиха, голод ... Питання про імунітет при інфекційних захворюваннях і раку - один з найважливіших і непростих в сучасній медицині ...

Захист від грипу. Для всіх - «Третій шлях»

Захист від грипу. Для всіх - «Третій шлях» - Експерти з різних країн, які зібралися в Англії на II Всесвітній конгрес, присвячений проблемам грипу, переконані, що слід готуватися до пандемії грипу, аналогічної епідемії «іспанки» в 1918 році. Тоді від грипу померло близько 40 мільйонів людей в усьому світі. Учасники конгресу закликали уряди й медичні організації забезпечити необхідний запас вакцин і ліків.

В Індії коров'ячий гній стає панацеєю від всіх хвороб

В Індії коров'ячий гній стає панацеєю від всіх хвороб - Головна індійська опозиційна партія, націоналістична BJP, почала продавати медикаменти та косметику, виготовлені на основі коров'ячої сечі і гною.

Еліксир життя схований у кульбаби

Еліксир життя схований в кульбаби - Усім без винятку відомий кульбаба - багаторічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. Листя у кульбаби ланцентние або довгасто-ланцентние, зубчасті. Суцвіття - одиночний кошик діаметром 3-5 см, квітки язичкові з золотисто-жовтим віночком.

лікарських трав у аптеках бабусі на ринку не конкуренти

лікарських трав у аптеках бабусі на ринку не конкуренти - Лікування травами. Іншими словами фітотерапія за своєю поширеності і ефективності стоїть нарівні з медикаментозною терапією. Однак, коли постає питання, де купувати трави, нерідко виникає замішання. Адже трави крім аптек. можна купити на базарі у так званих бабусь. І багато пацієнтів у таких випадках поспішають за ліками на базар. Проте наскільки це правильно?R

Акупунктура не ефективна при реабілітації після інсульту?

Акупунктура не ефективна при реабілітації після інсульту? - Рандомізоване контрольоване випробування не показало достовірного позитивного ефекту акупунктури при реабілітації перенесли інсульт пацієнтів. R

Лікарі закликають Всесвітню організацію охорони здоров'я публічно засудити використання гомеопатичних засобів для лікування важких захворювань

Лікарі закликають Всесвітню організацію охорони здоров'я публічно засудити використання гомеопатичних засобів для лікування важких захворювань - Міжнародне співтовариство 'The Voice of Young Science Network', що об'єднує молодих лікарів і вчених, направило ВООЗ відповідний лист.

Четверте доказ реальності енергоінформаційного системи людини (перші ознаки функціональних комплексів)

Четверте доказ реальності енергоінформаційного системи людини (перші ознаки функціональних комплексів) - Раніше було встановлено, що будь-який комплекс функціональних системи (ФС) специфічно реагує на порушення окремо взятого каналу каскадом різноспрямованих специфічних реакцій (збудженням, пригніченням і парадоксальними). Виникло закономірне питання: а як реагує одна і та ж система на порушення різних 'акупунктурних каналів'? Адже за логікою речей вона не повинна давати однотипні відповіді на зміну активності різних функціональних організацій.

Таїландські фахівцям вдалося добитися реальних успіхів в боротьбі зі СНІДом засобами традиційної медицини

Таїландські фахівцям вдалося добитися реальних успіхів в боротьбі зі СНІДом засобами традиційної медицини - таїландський фахівцям вдалося добитися реальних успіхів в боротьбі зі СНІДом засобами традиційної медицини, повідомляє національне інформаційне агентство ТНА.

Тварини лікують

Тварини лікують - У Шотландії відбувся марафон по збору коштів та призову добровольців, готових зі своїми домашніми вихованцями брати участь у програмі тваринної терапії, сполучення Cats-Online.

Гомеопатія попереджає переривання вагітності?

Гомеопатія попереджає переривання вагітності? - Гомеопатія вважають, що за допомогою гомеопатичного лікування можна попередити переривання вагітності на ранніх термінах, позбавити майбутню маму від таких неприємних симптомів, як нудота і блювота. До речі, вагітні, одержуючі гомеопатичні препарати з іншого приводу (або навіть почали лікування до настання вагітності) рідко страждають токсикозами.

Відкрито новий форум

Відкрито новий форум - У рамках медичних конференцій 'Постав запитання доктору' открит новий форум 'Альтернативна медицина'. Ведучий форуму - Шумов І. В. Лікар традиційної медицини, дійсний член Всесвітньої Федерації акупунктури (WFAS), Всесвітньої Асоціації китайської медицини (WACM) та Канадської Академіі китайської медицини (CACTHS).

Лікувальні властивості трав під підозрою

Лікувальні властивості трав під підозрою - Американські вчені з'ясували, що лікувальні властивості популярного останнім часом ліки, зробленого з смоли індійського рослини гуггула, сильно прикрашені. Раніше вважалося, що гуггул здатний значно знижувати вміст холестерину в організмі людини. Відомо, що холестерин вважається винуватцем багатьох серцево-судинних захворювань.

Альтернативна медицина конкурує з безальтернативній

Альтернативна медицина конкурує з безальтернативній - Американська медицина вважається однією з найбільш дорогих, але, в той же час, однією з найкращих. Проте все більше жителів США віддають перевагу нетрадиційним методам лікування.

Центр східної і сучасної медицини

Центр східної і сучасної медицини - Десятирічний досвід роботи. Унікальна методика діагностики і лікування організму як єдиного цілого. Комбінування різних методів лікування, таких як гомеопатія, рефлексотерапія, біорезонансна і мультірезонансная терапія. Індивідуальні програми лікування. Приходьте до нас, і ми допоможемо Вам перемогти хворобу.

Діагноз по пульсу

Діагноз по пульсу - Один з найдивовижніших методів діагностики, що прийшли до нас з глибокої старовини - пульсова діагностика. Цей метод органічно пов'язаний з традиційною китайською медициною і її уявленнями про природу хвороб. Перші згадки про метод пов'язані з ім'ям древнього китайського лікаря Бянь Цяо.

цілителів візьмуть до лав лікарів

цілителів візьмуть до лав лікарів - Будь-якій державі необхідна зважена політика відносно народної медицини та альтернативних методів лікування, вважають експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Популярність цих методів зростає навіть у розвинених країнах, проте лише в 25 з 191 країни-участіци ВООЗ є правила ліцензування подібної діяльності та перевірки її безпеки та ефективності.

Збірник алгоритмів вибору та пропозиції БАД для профілактики і комплексної терапії захворювань

Збірник алгоритмів вибору та пропозиції БАД для профілактики і комплексної терапії захворювань - В алгоритмах вказані продукти, дозволені до застосування в якості БАД до їжі на території РФ. При це в розгляд бралися лише ті продукти, які реалізуються через аптечні установи. БАД до їжі, що реалізуються в системі мережевого маркетингу, в збірнику не фігурують.

Медицина майбутнього в Москві

Медицина майбутнього в Москві - 19 та 20 вересня 2009 року в Москві відбудеться науково-практичний семінар «Медицина майбутнього». Його автори та ведучі - Рой Мартіна і Ерік Перл, одні з найавторитетніших фахівців в області комплементарної медицини.

Магнітні браслети, що допомагають знімати біль, діють за рахунок ефекту плацебо

Магнітні браслети, що допомагають знімати біль, діють за рахунок ефекту плацебо - Британські медики свідчать, що магнітні браслети, що допомагають знімати біль, діють за рахунок ефекту плацебо. Зазвичай для виявлення цього ефекту двом групам дають даний лікарський засіб та імітатор.

Встановлено механізм лікувальної дії зеленого чаю

Встановлено механізм лікувальної дії зеленого чаю - Вчені розкрили механізм протизапальної дії зеленого чаю. В експериментах на тваринах і лабораторних дослідженнях, проведених раніше, вже було встановлено, що поліфеноли - речовини, що входять до складу чаю, володіють протизапальними властивостями, однак не було відомо, яким чином вони перешкоджають запаленню.

Гірудотерапія

Гірудотерапія - лікування медичними п'явками - ГІРУДОТЕРАПІЯ - використання в лікувальних цілях медичних п'явок і продуктів їх життєдіяльності. Це метод традиційної народної медицини, який показаний для профілактики і лікування хронічних хвороб, а також продовження життя шляхом збереження та зміцнення здоров'я.

Фокусник проти гомеопатів. Хто кого?

Фокусник проти гомеопатів. Хто кого? - Останнім часом провідні медичні журнали зробили відчайдушну атаку на гомеопатію, як метод лікування захворювань. Марність гомеопатії знаходить своє підтвердження в британо-швейцарському огляді, що включає 110 досліджень, опублікованому у відомому медичному журналі Lancet, які показали, що гомеопатичні пілюлі по ефективності нічим не перевершують плацебо. Дослідження включали лікування астми, алергії і захворювання м'язів.

Користь гомеопатії під питанням

Користь гомеопатії під питанням - Одне з провідних медичних видань піддав різкій критиці гомеопатію. Як говориться в публікації в журналі 'Ланцет', користі від гомеопатичних препаратів не більше, ніж від пігулок-пустушок. Журнал повідомляє, що настав час визнати безцільність подальших досліджень, а лікарям пора чесно заявити пацієнтам: 'Користі від гомеопатичних ліків немає'. R

Хронічна втома і фіброміалгия

Хронічна втома і фіброміалгия - За останні кілька років я відвідав кілька гомеопатичних семінарів Дівьі Чабри в Північній Америці, представниці групи індійських гомеопатів з Бомбея, що включає також таких лікарів як Раджан Шанкаран (її чоловік), Джаеш Шах, Суніл Ананд, Суджі Чаттерджі і Судхір Балдота. Д-р Чабра практикує гомеопатію протягом десяти років, а викладає - сім років.

Імунітет

Імунітет - захист, створена природою - Нам щодня твердять, що ми живемо в кошмарної 'убивчою' середовищі. Що наш організм щомиті атакується міріадами бактерій, вірусів, грибків. Що отруйні речовини проникають в нашу кров, кишечник, осідають на слизовій, вбивають клітини, викликають стреси ...

Наш імунітет під загрозою

Наш імунітет під загрозою - Імунна система - річ тонка: вона реагує на найменші зміни зовнішнього світу і внутрішнього середовища організму. На жаль, саме життя провокує появу проломів в імунній броні. Токсичні речовини, що скупчилися в повітрі, воді, рослинах - буквально в усьому, що нас оточує - діють в першу чергу на імунітет, і ослаблений організм вже не в силах протистояти техногенним бід. З цим явищем добре знайомі лікарі. Намагаючись впоратися з інфекціями, вони все частіше натрапляють на підвищену опірність мікробів до антибіотиків, і сверхдози останніх тут безсилі.

Відкрито новий форум

Відкрито новий форум - У рамках медіцінскіх конференцій відкрито новий форум: 'Питання гомеопата'. Ведуча - Тарасова Олена Олександрівна. Загальний лікарський стаж 12 років. Лікар гомеопат - 10 років.

Мясоеденіе - користь і шкоду

Мясоеденіе - користь і шкода - Досить часто можна почути, що без м'яса зовсім неможливо жити, що м'ясо потрібно для організму, тиждень без м'яса не прожити і т. д. Це, як правило, саме поширену помилку. Ми не маємо уявлення про тих деталях, які супроводжують цей продукт.

Енергетика та шкідливі звички

Енергетика та шкідливі звички - Ні для кого не секрет, що кожна людина володіє власною енергетикою (біополем). Протягом життя енергія у людини постійно витрачається і відновлюється. R

ВООЗ: народна медицина небезпечна для здоров'я

ВООЗ: народна медицина небезпечна для здоров'я - Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) попередила про небезпеку частого неконтрольованого використання препаратів і методів лікування альтернативної ('народною', або за новою класифікацією - ' традиційної ') медицини - від акупунктури до біологічно активних добавок, повідомляє Reuters.

Народні методи лікування ревматизму

Народні методи лікування ревматизму - За матеріалами кн. Анатолія Маловічко 'Очищення та лікування суглобів нетрадиційними методами'

Вчені розвінчали міф про користь браслетів при артриті

Вчені розвінчали міф про користь браслетів при артриті - Мідні і магнітні браслети, що використовуються тисячами хворих на артрит, абсолютно даремні, заявляють вчені.

Йога небезпечна для здоров'я

Йога небезпечна для здоров'я - Американські лікарі і хіропрактікі всерйоз стурбовані зростаючим числом травм, які люди отримують при занятті йогою, особливо 'швидкісний' її різновидом, так званої 'пауер-йогою', яка все більше входить у моду в останні роки. Як згадують фахівці, такого не було з 80-х років, коли Джейн Фонда початку популяризацію аеробіки.

голковколюванням ефективно бореться з ранковою нудотою вагітних

голковколюванням ефективно бореться з ранковою нудотою вагітних - У дослідженні брали участь 600 жінок, термін вагітності у яких не перевищував 14 тижнів. Навіть одного сеансу вистачило деяким з них, щоб напади токсикозу значно зменшилися. Дослідження було проведено в Госпіталі матері і дитини м.Аделаїда. Протягом 4 тижнів жінки регулярно проходили 20-хвилинні сеанси акупунктури.

Американські дерматологи виявили раніше не відомі лікувальні властивості у білого чаю

Американські дерматологи виявили раніше не відомі лікувальні властивості у білого чаю - Так називають слабо ферментовану різновид чаю, для виготовлення якої використовують лише наймолодші нирки і листя з ніжним ворсом . Дослідники з Клівленда стверджують, що білий чай містить речовини, які гальмують процес старіння людської шкіри і запобігають появі злоякісних пухлин, що виникають під дією ультрафіолетових променів.

голковколюванням настільки ж ефективно, як і укаливаніе зубочистками

голковколюванням настільки ж ефективно, як і укаливаніе зубочистками - Американські медики виявили, що для зняття болю в попереку зовсім не обов'язково точно потрапляти голкою в приписані точки. Та й проколювати шкіру теж не потрібно - ефект все одно буде.

П'яте доказ енергоінформаційного системи людини. Функціональні комплекси як біофізичних реальність

П'яте доказ енергоінформаційного системи людини. Функціональні комплекси як біофізичних реальність - Про енергоінформаційних (функціонально-енергетичних) комплексах інформації в науковій літературі немає. Їхні перші ознаки були виявлені на початкових етапах аналізу системної активності при збудженні і пригніченні окремих акупунктурних каналів. Надалі було виявлено чотири функціональних комплексу, характерною особливістю яких були однотипно спрямовані реакція: RP-V, GI-TR-IG, P-MC-C і ER-VB-F.

Тринадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи (геометрія ЕІС

Тринадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи (геометрія ЕІС - інформаційна Матриця Макаці, рівні розвитку ПР) - Чотири кроки до відкриття енергоінформаційного Матриці. Як вже згадувалося, топографія акупунктурних каналів, згідно з традиційними канонами Східної терапевтичної філософії (Чжень-цзю терапія), обумовлена емпіричної послідовністю енергетичного переходу в системі P-GI-E-RP-C-IG-VR-MC-TR-VB-F- Р, яка традиційно сприймається як 'Великий коло циркуляції енергії ЧІ'.

Російський ринок біологічно активних добавок уповільнив зростання

Російський ринок біологічно активних добавок уповільнив зростання - підсумки I півріччя - Російський аптечний ринок біологічно активних добавок /БАД /уповільнив зростання. За підсумками 6 місяців продажі виросли на 15% у рублях /порівняно з обсягом за аналогічний період 2008 року /, хоча за підсумками I кварталу зростання в рублях був 23%. Обсяг російського аптечного ринку БАД за I півріччя 2009 р. склав 6,4 млрд. рублів. Такі дані привели в маркетинговому агентстві DSM Group. R

Стероїди в харчових добавках небезпечні для здоров'я

Стероїди в харчових добавках небезпечні для здоров'я - Біологічно активні добавки /БАД /, збагачені стероїдами, володіють серйозними несприятливими наслідками для здоров'я, повідомляють фармацевти лікарні Генрі Форда. Медики зафіксували випадки пошкодження роботи печінки і ниркової недостатності при вживанні таких БАД.

Інструкція по одужанню

Інструкція по одужанню - Що, Друг, наїхало? Вболіваєте? Не переживайте вельми, не все ще втрачено. Перш за все розповім що потрібно знати, щоб знову знайти здоров'я. Для того, щоб повернути ситуацію на краще, потрібні ваші спокій, розсудливість, терпіння і наполегливість.

Деякі аспекти рефлексодіагностики і рефлексотерапії

Деякі аспекти рефлексодіагностики і рефлексотерапії - У природі будь-який процес має причинно-наслідковий механізм і будь-яке захворювання виникає не відразу з появи морфологічних змін в органах, а спочатку з появи первинних прихованих порушень в організмі. Ними є функціональні порушення, які можуть зберігатися коли короткий, а коли і дуже тривалий період перед захворюванням.

Акупунктура підвищує шанси жінки завагітніти

Акупунктура підвищує шанси жінки завагітніти - У ході завершився недавно дослідження встановлено, що курс акупунктури може в значній мірі збільшити шанси жінок завагітніти після операції зі штучного запліднення.

''Померли доктора не брешуть''

''Померли доктора не брешуть''- Доктор Уоллк такий популярний в Америці, що в 1991 році був висунутий колегами та однодумцями зі всього світу на здобуття Нобелівської премії. R То, що ви прочитаєте в цій статті може повністю перевернути ваше уявлення про здоров'я і про сучасній медицині і таким чином радикально змінити вашу долю і долю ваших близьких.

Віник в лазні

Віник в лазні - Похід в баню це не тільки приємне проведення часу. Недарма на Русі говорили 'Банька парить - здоров'я дарує'. Для того щоб правильно поєднувати приємне з корисним існує безліч різних рекомендацій, починаючи від правил поведінки в лазні і закінчуючи правилами чаювання після лазні. Ми ж сьогодні поговоримо про найважливіший атрибут лазні - вінику.

II Московська Всеросійська виставка - форум «Здоров'я без ліків»

II Московська Всеросійська виставка - форум «Здоров'я без ліків» - З 15 по 18 березня 2007 року запрошуємо Вас взяти участь у II Московської Всеросійській виставці - форумі «Здоров'я без ліків».

Сучасні технології на варті традиційної китайської медицини

Сучасні технології на варті традиційної китайської медицини - Нещодавно в Шанхаї створено банк даних про традиційну китайську медицину. Як відзначають китайські ЗМІ, ця комп'ютерна система послужить основою для сучасних досліджень в області китайської медицини, і буде відігравати велику роль у її розповсюдженні по всьому світу.

Продовжує Чи є життя динамічна електростимуляція біологічно активної точки е-З6? Експериментальне дослідження

Продовжує Чи є життя динамічна електростимуляція біологічно активної точки е-З6? Експериментальне дослідження - Однією з основних загальнозміцнюючих та профілактичних акупунктурних точок є біологічно активна точка цзу-сан-ли (Е-З6). Згідно Чжень-цзю терапії, регулярне припікання цієї точки продовжує життя [1].

Екстракт гінкго не тільки покращує пам'ять, але і бореться з раком

Екстракт гінкго не тільки покращує пам'ять, але і бореться з раком - Екстракт дерева гінкго (Ginkgo biloba) в китайській народній медицині застосовувався для поліпшення пам'яті. В даний час екстракт гінкго широко використовується у складі біологічно активних добавок та лікарських препаратів для поліпшення кровопостачання головного мозку. Крім того, зараз проводяться його випробування як препарат для боротьби з хворобою Альцгеймера. R

Тульські вчені пропонують новий спосіб підбору гомеопатичних ліків

Тульські вчені пропонують новий спосіб підбору гомеопатичних ліків - Тульські вчені винайшли новий спосіб підбору гомеопатичних ліків для лікування багатьох хвороб. Проте комітет з охорони здоров'я управи р. Тули від розробки відмовляється.

Акупресура допомагає студентам справитися з сонливістю під час лекцій

Акупресура допомагає студентам справитися з сонливістю під час лекцій - Загальновідомо, що на нудних лекціях, а часто і після бурхливо проведеної ночі, студенти частенько засинають. Дослідники з Мічиганського університету (University of Michigan Health System) знайшли шлях подолати цю проблему, не вдаючись до кофеїну і високоуглеводним прохолодних напоїв.

Засіб китайської медицини врятувало мишей від діабету

Засіб китайської медицини врятувало мишей від діабету - Традиційне засіб китайської медицини берберін, можливо, володіє високою ефективністю при лікуванні цукрового діабету 2 типу. До таких висновків прийшли австралійські дослідники в результаті експериментів з лабораторними тваринами.

Масло мускатного шавлії поліпшує пам'ять

Масло мускатного шавлії поліпшує пам'ять - Експериментальні дані вчених з Ньюкасла свідчать про те, що масло мускатного шавлії здатне покращувати пам'ять. R

У Китаї взято стратегічний курс на розвиток традиційної китайської медицини і фармацевтики

У Китаї взято стратегічний курс на розвиток традиційної китайської медицини і фармацевтики - китайська уряд узяв стратегічний курс на розвиток традиційної китайської медицини і фармацевтики у новому столітті. Про це повідомив заступник міністра науки і техніки КНР Лі Сюе'юн 04.11.2002 р. тут на Міжнародній конференції з питань модернізації традиційної китайської медицини.R

Кавунові кірки рятують від гіпертонії?

Кавунові кірки рятують від гіпертонії? - Кувейтський професор і фахівець з правильного харчування Абдалла Хашим радить всім не поспішати викидати кавунове кірки. Шкірка кавунів, стверджує він, допомагає боротися з гіпертонією, захворюваннями серця і нирок.

Шістнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біофізика вегетативного патогенезу

Шістнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біофізика вегетативного патогенезу - Біофізичні механізми регуляції вегетативного рівноваги. Для розуміння ролі функціональних комплексів у регуляції вегетативного рівноваги слід ще раз розглянути енергетичну Матрицю людини.

У Швеції парапсихологія визнана офіційною наукою

У Швеції парапсихологія визнана офіційною наукою - У Швеції парапсихологія офіційно визнана наукою. Адміністрація найстарішого університету Скандинавії - Lund University - призначила першого професора парапсихології, гіпнологіі і ясновидіння. Конкурс на цю посаду був оголошений кілька місяців тому. Ім'я 'щасливчика' поки не відомо. R

Нова пекінська мода -''чайні ванни''

Нова пекінська мода -''чайні ванни''- Довгі роки в Китаї чай служив лише як напій. Але останнім часом пекінці знайшли йому нове застосування і ввели в моду 'чайні ванни'.

Вчені з'ясували, що голковколювання впливає перш за все на мозок

Вчені з'ясували, що голковколювання впливає перш за все на мозок - Введення голок навіть у поверхневий шар шкіри і далеко від традиційних точок впливу не менш ефективно знімає головний біль, ніж традиційне лікування.

Концепція контрактній в медицині. Власний досвід

Концепція контрактній в медицині. Власний досвід - Актуальність використання лікарських рослин незмірно зросла в останні десятиліття. Це обумовлено тим, що і сьогодні ми є свідками терапевтичних невдач і ятрогенних ускладнень. Досить згадати про «талідомідовой трагедії» і появу нової нозологічної форми, згодом отримала назву «лікарська хвороба». За даними ВООЗ, 3,7 - 7,5% госпіталізованих складають хворі з лікарськими ускладненнями

Травка даюнь дарує довголіття

Травка даюнь дарує довголіття - Довгий час китайські учені намагалися дізнатися секрет довголіття скотарів з напівпустельних районах Хетянь в Синьцзян-Уйгурському автономному районі.

Акупунктура уповільнила розвиток паркінсонізму у мишей

Акупунктура уповільнила розвиток паркінсонізму у мишей - Експеримент на лабораторних мишах продемонстрував ефективність акупунктури при лікуванні хвороби Паркінсона. На думку авторів дослідження, його результати доводять, що благотворна дія традиційної східної техніки лікування неможливо пояснити тільки ефектом плацебо.

Дванадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи (функціональні комплекси - космофізичних залежність)

Дванадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи (функціональні комплекси - космофізичних залежність) - Добова динаміка вегетативного рівноваги і Місячна активність. Динаміка вегетативних коефіцієнтів k синхронно із сумарною активністю функціональних систем групи ЯН і протилежна сумарної активності систем групи ИНЬ (3.130 спостережень).

Третє доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС (вегетативні профілі функціонального здоров'я)

Третє доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС (вегетативні профілі функціонального здоров'я) - Аналіз канальної взаємозалежності виявив чотири функціональних комплексу (ФК) систем з однотипно спрямованої реакцією і специфічними вегетативними профілями вегетативного рівноваги. Їх формують наступні функціональні системи: ФК-1 (RP-V); ФК-2 (GI-TR-IG); ФК-3 (P-MC-C) і ФК-4 (ER-VB-F).

Клюква очолила Тор10

Клюква очолила Тор10 - Американські вчені провели порівняльний аналіз змісту антиоксидантів в різних фруктах. Переможцем виявилася журавлина. По процентному вмісту антиоксидантів фенольної групи журавлина перевершила всі інші фрукти і овочі.

Перший доказ реальності енергоінформаційного системи людини (біофізичний основа)

Перший доказ реальності енергоінформаційного системи людини (біофізичний основа) - енергоінформаційних система відкрита на основі виявленої нами здатності біологічних систем генерувати струм в зовнішній ланцюг [1]! При цьому теоретичною базою відкриття стали наступні положення.

Що рекомендують натуропати при хворобливих менструаціях?

Що рекомендують натуропати при хворобливих менструаціях? - Багато трав'яні склади не тільки допомагають контролювати несприятливі симптоми при місячних, але і дозволяють успішно пройти обидві фази менструального циклу (1 фаза фоллікулінової) та другу фазу - лютеоіновую, про це стверджує доктор натуропат Margaret Philhower.

Їжте і ... худніть!

Їжте і ... худніть! - Якщо ви давно і всерйоз захоплені всілякими дієтами і мрієте схуднути, то напевно випробували не один спосіб. Але чи дійсно можна схуднути, не сідаючи на найсуворішу дієту і не підраховуючи кожну калорію? Сьогодні свою точку зору на це питання висловлює лікар - дієтолог, спеціаліст з корекції фігури реабілітаційного кабінету «Майстерня краси і здоров'я» М. А. Баланове.

Перше доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС. Коефіцієнти вегетативного рівноваги (k-ВР) і ИНЬ-ЯН синдроми

Перший доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС. Коефіцієнти вегетативного рівноваги (k-ВР) і ИНЬ-ЯН синдроми - Даний інформаційний блок є найбільш актуальним. У ньому обгрунтована концепція безпосереднього відношення відкритої енергоінформаційного системи (власне кажучи, Чжень-цзю терапії) до вегетативного гомеостазу.

Чотирнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біофізика матричного прогнозу (частина перша)

Чотирнадцяте доказ реальності енергоінформаційного системи. Біофізика матричного прогнозу (частина перша) - Вивчивши попередні інформаційні матеріали (13 доказів енергоінформаційного системи людини), ми можемо приступити до розділу «Матричний прогноз функціональних порушень вегетативного гомеостазу», переконатися в його біофізичної реальності та перспективи використання в реабілітаційній практиці ... Отже, по порядку !

Неоконцепція і власний досвід застосування контрактної медицини при лікуванні внутрішніх хвороб

Неоконцепція і власний досвід застосування контрактної медицини при лікуванні внутрішніх хвороб - Актуальність використання лікарських рослин незмірно зросла в останні десятиліття. Це обумовлено тим, що і сьогодні ми є свідками терапевтичних невдач і ятрогенних ускладнень. Досить згадати про «талідомідовой трагедії» і появу нової нозологічної форми, згодом отримала назву «лікарська хвороба».

Гомеопатія: природне зцілення або шарлатанство?

Гомеопатія: природне зцілення або шарлатанство? - Прихильники гомеопатії вважають її природним методом лікування, який бере до уваги не окремі симптоми, а весь організм цілком. Гомеопати вірять, що «подібне зцілює подібне», тобто речовини, що викликають хворобу, виліковують її, якщо взяти маленьку дозу. R Протівнікі методу впевнені, що гомеопатія - це, в кращому випадку, ефект плацебо, а в гіршому випадку - чисте шарлатанство.

Трави і йога проти хімії та хірургів

Трави і йога проти хімії та хірургів - Делегати першої всесвітньої конференції з альтернативної медицини залишають індійське місто Кочін з обіцянками докласти всіх зусиль для пропаганди аюрведичних методів лікування хвороб. Понад 2 тисячі делегатів з різних країн протягом чотирьох днів обговорювали, яке місце в сучасному світі займає П'ятитисячолітня традиція, заснована на використанні природних засобів альтернативної медицини.

Восьме доказ реальності енергоінформаційного системи. Парадоксальні реакції як зони біофізичного конфлікту

Восьме доказ реальності енергоінформаційного системи. Парадоксальні реакції як зони біофізичного конфлікту - Давайте тепер розглянемо, що перебуває 'в зоні уваги' парадоксальних реакцій (ПР) функціональних систем окремих комплексів.

Сьоме доказ енергоінформаційного системи людини. Біофізичний феномен парадоксальних реакцій

Сьоме доказ енергоінформаційного системи людини. Біофізичний феномен парадоксальних реакцій - Установивши реальність функціональних комплексів, ми провели аналогічний аналіз у більш широкому форматі їхньої активності. Останній дав можливість виявити розвиток парадоксальних реакцій (ПР) не тільки в зоні функціональної норми, але і на піках активності залежних систем (граничне збудження або пригнічення).

Як убезпечитися від патогенних впливів?

Як убезпечитися від патогенних впливів? - Сучасна людина практично постійно піддається впливу безлічі патогенних впливів, які хоча і мають різну природу, але всі вони невіддільні від сучасного устрою нашого життя.Ось невеликий їх огляд.: R

Гібридна йога надихає

Гібридна йога надихає - На недавніх заняттях йогою в Нью-Йорку дюжина ентузіастів глибоко дихала, розслабляла плечі і приймала позу лева. Вони ставили руки перед особами, як лапи, і висували мови. Потім присутні почали ходити по колу, дивлячись в обличчя один одного і викрикуючи 'хо, хо, ха, ха'.

Гомеопатія в геріатрії

Гомеопатія в геріатрії - Росія - країна демографічних парадоксів. Хоча тривалість життя у нас істотно нижче, ніж в інших економічно розвинених країнах, Росія відноситься до регіонів з найбільш старим населенням. За останнє десятиріччя кількість людей пенсійного віку у нас виросло на 2,3 млн (8 %).

Перемогти грип без ліків

Перемогти грип без ліків - Природа приходить на допомогу в боротьбі з грипом. Це відомо з давніх часів. Досить правильно користуватися її багатствами, говорить керівник міланського Інституту біомедичних технологій Пьерджорджіо Піетта.

Біологічно активні добавки в лікуванні алергії і бронхіальної астми

Біологічно активні добавки в лікуванні алергії і бронхіальної астми - Сьогодні обиватель так само близько знайомий з трав'яним фітопрепаратів ехінацея, як і з аспірином. Не для кого не секрет, що американці звернулися особою до методів комплементарної та альтернативної медицини при лікуванні астми і алергічних захворювань, які є однією з найпоширеніших форм патології.

Шосте доказ енергоінформаційного системи людини. Взаємозалежність між функціональними комплексами

Шосте доказ енергоінформаційного системи людини. Взаємозалежність між функціональними комплексами - Отже, будь-яка система своїм збудженням провокує появу специфічно спрямованих реакцій з боку інших систем, об'єднуючи їх в окремі функціональні комплекси. При цьому пригнічення будь-якої системи завжди супроводжується синхронно протилежної реакцією з боку залежних функціональних каналів! Таким чином, зазначений феномен формує групи взаємозалежних комплексів. Давайте розберемося ...

Нові розробки Інституту натуропатіі

Нові розробки Інституту натуропатіі - В Інституті натуропатіі (не лікарських методів оздоровлення) ведеться велика робота по оздоровленню нації. Запропоновано низку нових методик з профілактики та лікування таких грізних захворювань, як цироз печінки, інсульт, інфаркт, мігрень і ревматизм.

Квітковий аромат, який лікує

Квітковий аромат, який лікує - Аромати квітів важко описати словами, але їх вплив на нас безперечно. Через нюхові рецепторні клітини носа - а їх більше 10 мільйонів - вони стимулюють особливі центри в мозку і можуть викликати не тільки всілякі почуття, але і надавати лікувальну дію.

Судді дозволили лікувати СНІД народними засобами

Судді дозволили лікувати СНІД народними засобами - Австралійський суд погодився з доводами прихильника народної медицини, який відмовляється лікувати ВІЛ-інфіковану дочка сучасними препаратами. У п'ятницю судді прийняли рішення, що позбавляти його батьківських прав необхідності немає, і дозволили батькові повернутися з дочкою до Великобританії, звідки той втік в 1999 році, порушивши розпорядження суду.

Друге доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС (динаміка вегетативних показників і вегетативні Закони)

Друге доказ залежності вегетативного гомеостазу від ЕІС (динаміка вегетативних показників і вегетативні Закони) - Динаміка показників ВГ при порушенні окремих ФС ЯН-групи. Зростання активності систем групи ЯН (GI-E-TR-IG-VB-V) до-і після зони своєї функціональної норми обумовлює закономірну симпатичну динаміку вегетативного гомеостазу: зменшення кількості випадків парасимпатичної активності (ПСА), збільшення кількості випадків вегетативного рівноваги і симпатичною ( СА) активності (12.347 спостережень). Знову звертає на себе увагу буферна активність функціональної системи V.

II Національний конгрес з натуральної та інтегративної терапії

II Національний конгрес з натуральної та інтегративної терапії - Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас взяти участь у II Національному конгресі з натуральної та інтегративної терапії, який відбудеться в Санкт-Петербурзі 16-19 (21) листопада 2006 року в НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ЗДОРОВ'Я.

Акупунктура допомагає дітям краще, ніж анальгін і парацетамол

Акупунктура допомагає дітям краще, ніж анальгін і парацетамол - голковколюванням, незважаючи на своє походження від 'нетрадиційної' медицини, знайшло широке застосування у всіх напрямках медицини. До не давнього часу одним з небагатьох винятків залишалася педіатрія - лікарі вважали, що діти дуже емоційно реагують на сам факт 'уколів', що робить лікування неефективним. Але, виявляється, ця точка зору не відповідала дійсності.R

Книга Сонця чи таємне вчення''Жовтого імператора''

Книга Сонця чи таємне вчення''Жовтого імператора''- Як відомо, поема 'Книга Сонця' була написана на основі перекладу оригінального тексту з древнього китайської мови. Втім, важко віднести цей твір до якого-небудь із сучасних жанрів.

Знахарі створили свій профспілку для боротьби з МОЗ

Знахарі створили свій профспілку для боротьби з Міністерством охорони здоров'я - У Москві засновано профспілка цілителів та екстрасенсів. Його члени збираються боротися за визнання народного цілительства такий же звичайної професією, як і будь-яка інша.

Від болю в животі допомагають не пігулки, а гіпноз

Від болю в животі допомагають не пігулки, а гіпноз - Пацієнтам з синдромом роздратованого кишечника, що не піддається традиційному лікуванню, допомагає гіпноз, повідомляє Reuters. До такого висновку прийшли шведські дослідники з університету гетеборгского Sahlgrenska під керівництвом доктора Магнуса Сімрена (Magnus Simren). R

Китайські медики висловили занепокоєння з приводу ризику інфекційних ускладнень при акупунктурі

Китайські медики висловили занепокоєння з приводу ризику інфекційних ускладнень при акупунктурі - Стаття групи вчених під керівництвом Патріка Ву (Patrick Woo) з Університету Гонконгу (University of Hong Kong) опублікована в British Medical Journal.

Хворі все охочіше користуються ліками альтернативної медицини

Хворі все охочіше користуються ліками альтернативної медицини - В даний час австралійці витрачають приблизно 2,3 мільярда доларів на рік на нетрадиційні терапії. До такого висновку прийшла група Алістера Мак-Леннана з Університету Аделаїди, вивчивши лікувальні пристрасті 3000 жителів Південної Австралії. Результати дослідження опубліковані в Preventive Medicine.

Для лікування американці все частіше звертаються до нетрадиційної медицини

Для лікування американці все частіше звертаються до нетрадиційної медицини - 38 відсотків дорослого населення США і 12 відсотків дітей використовують деякі типи додаткових і альтернативних ліків для лікування хвороб. Такі результати національного огляду проведеного експертами Національного центру додаткової та альтернативної медицини /National Center for Complementary and Alternative Medicine /. R

Аборигени знають, як позбавиться від болю

Аборигени знають, як позбавиться від болю - Професор хімії Рон Куїнн з університету Гриффіта дізнався від австралійських аборигенів про цілющі властивості кори мангрового дерева (Barringtonia acutangula) і збирається розробити на її основі болезаспокійливий засіб.

Антигомотоксична терапія в комплексному лікуванні захворювань хребта

Антигомотоксична терапія в комплексному лікуванні захворювань хребта - Складність в лікуванні захворювань хребта вимагає розробки нових методів, пошуку диференційованих комплексних підходів до вирішення цієї проблеми. Практично всі препарати, що застосовуються при лікуванні захворювань хребта, мають масу протипоказань і побічних ефектів, недостатньо впливають на відновлення функцій хребта.

Перенести замість ліків

Перенести замість ліків - Індійська компанія-виробник каррі «Патакс Індіан Фудс» випустила у світ енциклопедію приправ, що розкриває таємні сили індійської кухні. Безліч спецій, застосовуваних індійськими кухарями, здавна славилися своїми цілющими властивостями здатними, приміром, вбивати різного роду інфекції в організмі людини і т.д.

Терапія тваринами

Терапія тваринами - останнє слово в медицині - У США з'явилася цікава форма рецептів. У них пацієнтам прописують завести тварин. Собака і кішка - за рецептом. Лікарі вважають, що терапія чотириногими друзями інший раз може допомогти хворим набагато краще таблеток.

Актуальні питання застосування гомеопатії обговорили в Тюмені

Актуальні питання застосування гомеопатії обговорили в Тюмені - Науково-практична конференція, в якій взяли участь провідні лікарі-гомеопати, викладачі, аспіранти, студенти, пройшла 26 лютого в Тюмені. Подібних обговорень в нашому регіоні давно не було і, природно, конференція зацікавила велика кількість фахівців.

БЕСТ і наркотики

БЕСТ і наркотики - Даний матеріал є продовженням статті «Що може БЕСТ?» і пояснює вплив БЕСТ на польові структури організму, що може бути використано для лікування наркотичної залежності.

Звірі допоможуть заощадити на декотрих

Звірі допоможуть заощадити на декотрих - Домашні тварини, окрім радості, можуть принести своїм господарям і цілком відчутну практичну користь. R Общеніе з багатьма вихованцями надає на людину позитивний терапевтичний ефект.

День російської гомеопатії

День російської гомеопатії - З 12 по 14 жовтня 2006 року в Москві (ВВЦ, павільйон № 19) відбудуться заходи, присвячені Дню російської гомеопатії.

Росіяни зневірилися в телевізійних цілителів

Росіяни зневірилися в телевізійних цілителів - Переважна більшість росіян не вірить у можливість лікування за допомогою телевізійних цілителів. До такого висновку прийшли фахівці Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД). Результати соціологічного дослідження опубліковані прес-службою центру.

Сіли на траву

Сіли на траву - В даний час австралійці витрачають приблизно 2,3 мільярда доларів на рік на нетрадиційні терапії. До такого висновку прийшла група Алістера Мак-Леннана з Університету Аделаїди, вивчивши лікувальні пристрасті 3000 жителів Південної Австралії.

Звіробій у Німеччині продаватимуть за рецептом

Звіробій у Німеччині продаватимуть за рецептом - З 1 квітня у Німеччині препарати, що містять звіробій, продаватимуться тільки за рецептами, повідомляє РИА Новости з посиланням на німецькі ЗМІ. Таке нововведення пов'язане з побічними ефектами і лікарськими взаємодіями популярного рослинного антидепресанту, що володіє також помірними антисептичними і в'язкими властивостями.

Лікарі Китаю в черговий раз довели високу ефективність своєї народної медицини

Лікарі Китаю в черговий раз довели високу ефективність своєї народної медицини - Китайські лікарі в черговий раз довели високу ефективність своєї народної медицини. З допомогою цілющих трав, підібраних за стародавніми рецептами, вони вивели пацієнта з коми.

Світ цілющих ароматів

Світ цілющих ароматів - За допомогою нюху ми отримуємо всього лише 2% інформації про навколишній світ. Однак ці скромні на перший погляд відсотки мають величезний вплив на все наше життя, багато в чому визначаючи наше самопочуття, здоров'я і поведінку.

Російська наукова експедиція в Гімалаях підтвердила за допомогою тибетської йоги терапевтичні можливості низьких температур

Російська наукова експедиція в Гімалаях підтвердила за допомогою тибетської йоги терапевтичні можливості низьких температур - У Гімалаях апробувала 'інноваційні методики підвищення хладоустойчівості людського організму за допомогою вправ тибетської йоги 'науково-дослідна експедиція з Петербурга в рамках проекту' У пошуках втрачених знань '. Попередні підсумки експедиції 'Гімалаї 2009' вчені, волонтери та організатори підбили сьогодні на прес-конференції в Національному інституті здоров'я в місті на Неві.

Кілька сотень британців спробували здійснити показову''передозування''гомеопатичними засобами

Кілька сотень британців спробували здійснити показову''передозування''гомеопатичними засобами - Кілька сотень британців спробували здійснити показову 'передозування' гомеопатичними засобами, щоб спростувати їх ефективність , повідомляє The Daily Telegraph. Акція протесту проти гомеопатії і виробників відповідних препаратів пройшла в суботу, 30 січня, в 13 великих містах Великобританії, серед яких Лондон, Манчестер, Ліверпуль і Глазго. R

Незвичайна терапія на основі використання свинячих паразитів

Незвичайна терапія на основі використання свинячих паразитів - 'Остриця, анкілостома, хлистовік, аскарида'. Перерахування Джоела Вейнстока звучить не дуже апетитно. Проте фахівець з імунології упевнено продовжує: 'Представники деяких видів завдовжки всього кілька міліметрів, інші досягають 30 сантиметрів.

Лікування гіпофункції щитовидної залози без ліків і скальпеля

Лікування гіпофункції щитовидної залози без ліків і скальпеля - Гіпофункція або гіпотиреоз-захворювання організму, обумовлене або недостатньою секрецією щитовидною залозою тиреоїдних гормонів, або повним випаданням її функції.

Ізраїля вилікують за допомогою коней

Ізраїля вилікують за допомогою коней - Культовий американський актор, співак, письменник і композитор Вільям Шатнер (р. 1931) побувавши в Ізраїлі виступив ініціатором створення фонду, який дозволить лікувати жертв терактів і військових дій за допомогою гіппотерапіі.

Рet-терапія

Рet-терапія - Люди почали приручати тварин з чисто меркантильних міркувань - треба ж було давній людині щось є і в щось одягатися. Зараз ситуація докорінно змінилася: більшість домашніх звірів не приносять господарству жодної відчутної користі. А між тим ...

Отримані нові дані про медичну ефективності голковколювання

Отримані нові дані про медичну ефективності голковколювання - Опубліковані відразу два великих дослідження ефективності акупунктурного лікування головних і суглобових болів. Акупунктура, або акупунктура - одна з традиційних китайських медичних практик. Наукові дані щодо її ефективності вкрай суперечливі.

Чай плюс лимон дорівнює мінус рак шкіри

Чай плюс лимон дорівнює мінус рак шкіри - Йде час, людство зробило крок в нове тисячоліття, проте деякі речі з нашого повсякденного життя не перестають дивувати нас своїми прихованими можливостями. Чорний чай належить саме до такої категорії.

Препарати нетрадиційної медицини можуть бути ефективніше звичайних лікарських засобів

Препарати нетрадиційної медицини можуть бути ефективніше звичайних лікарських засобів - Багато лікарів і вчених схиляються до думки, що в багатьох випадках препарати нетрадиційної медицини, наприклад китайські трав'яні суміші, можуть бути ефективнішими звичайних лікарських засобів. Постійно зростає перелік захворювань, при яких нетрадиційне лікування є серйозною альтернативою або корисним доповненням до класичної терапії.

Традиційні індійські трави не допомагають від раку

Традиційні індійські трави не допомагають від раку - Експерти не підтвердили, що індійські лікарські трави лікують рак, повідомляє BBC. Раніше на їх чудодійною силі наполягала доктор Розі Денієл (Rosie Daniel), колишня голова Брістольського онкологічного центру, прихильниця комплексних методів лікування раку.

Що таке енергоінформація?

Що таке енергоінформація? - Пропонований Вашій увазі матеріал не претендує на повноту викладу, а скоріше носить полемічний характер. Саме тому, для простоти викладу тут не наводяться посилання на роботи з даної теми - фахівцям вони відомі, а решту будуть тільки збивати з думки.

Акупунктура і ліки однаково ефективні для профілактики мігрені

Акупунктура і ліки однаково ефективні для профілактики мігрені - Акупунктура настільки ж ефективна для попередження нападів мігрені, як і традиційні лікарські засоби, повідомляє журнал The Lancet Neurology.

Гемосканірованіе - як скринінг метод діагностики, заснований на дослідженні живої краплі крові

Гемосканірованіе - як скринінг метод діагностики, заснований на дослідженні живої краплі крові - Думаю, не для кого не стане відкриттям той факт, що прибравши симптоматику захворювання, ми не позбавляємося від самого захворювання, тому що не знайдена його причина. І, часом, при використанні старих перевірених методів діагностики, знайти її дуже важко, для цього необхідно витратити багато сил, часу і коштів. R

Сеанс голковколювання закінчився пневомтораксом

Сеанс голковколювання закінчився пневомтораксом - Британські вчені розповіли про незвичайний разі ускладнення акупунктури. Після процедури у пацієнта з'явилася задишка та біль у правій половині грудної клітки при підйомі по сходах. Подальше обстеження виявило, що пошкодження від голки привело до розвитку пневмотораксу - стану, при якому повітря потрапляє в плевральну порожнину, порушуючи функцію легенів.

Інсектотерапія

Інсектотерапія - новий метод лікування - В останні роки лікарі все частіше звертаються до так званих нетрадиційних способів лікування. У хід ідуть фізіотерапія, масаж, голковколювання, траволікування ... Можливо, що найближчим часом цей перелік поповниться інсектотерапіей, тобто використанням у медичних цілях комах.

Ключ до здоров'я і красу ...

Ключ до здоров'я і красу ... - Сергій Миколайович Максимов -автор унікальної методики відновлення і підтримки здоров'я, роками відточеною і перевіреної на собі, він вважає своїм призначенням запропонувати її іншим людям.

Акупрессурная діагностика (АПД)

Акупрессурная діагностика (АПД) - Суть методу полягає у визначенні болючих точок, зон, виходячи з чого, проводиться вибір точок впливу. За основу ухвалено точки класичної китайської акупунктури, діагностична система Манако. АПД не виключає використання звичайної акупунктурної діагностики, а може бути гарним доповненням і уточненням діагнозу.

Вчені розгадали ще один секрет давньої індійської медицини

Вчені розгадали ще один секрет давньої індійської медицини - Вони виявили в соку мірри, з найдавніших часів використовувався індійськими цілителями, речовини, які чинять на організм людини таку ж дію, як і сучасні протівоатеросклеротіческіе препарати - знижують вміст холестерину в тканинах.

Розвінчання міфів про алергії на мед

Розвінчання міфів про алергії на мед - Батьком медицини називають Гіппократа, а ось матір'ю з повним правом можна назвати медоносних бджіл. Цивілізація бджіл зародилася понад 50 млн. років тому, коли ще й близько не було людини. Бджола з медом несе інформацію про те, що було на землі задовго до появи людини і під час царювання людини.

Йога допомагає педіатрам

Йога допомагає педіатрам - Фахівець з патології мови та інструктор йоги з Арізони Ненсі Вільямс розробила ряд методик застосування йогівські вправ в педіатричній практиці: при синдромі Дауна, церебральному паралічі та синдромі дефіциту уваги. При психічних розладах, що супроводжуються дефіцитом уваги, застосовується медитація і дихальні вправи.

Калінінград: заборонені китайські капсули для схуднення

Калінінград: заборонені китайські капсули для схуднення - Головний державний санітарний лікар по Калінінградській області Тетяна Грунічева заборонила реалізацію біологічно активної добавки 'Капсули для схуднення' Жуйдемен ', як що не відповідає вимогам безпеки життя і здоров'я споживачів. Як повідомили сьогодні, 13 червня, кореспонденту ІА REGNUM у територіальному управлінні Роспотербнадзора, капсули китайського виробництва холдингу 'Шень Ча-Чудовий чай' показали наявність сильнодіючого речовини сибутраміна.

Медитація зміцнює імунітет

Медитація зміцнює імунітет - буддистський медитація зміцнює імунітет проти цілого ряду захворювань, серед яких грип, гіпертонія, астма, спастичний коліт, псоріаз і навіть рак. Такий результат десятирічних досліджень, що проводилися найбільшими американськими нейрохірургами, які вчора зібралися на науковий симпозіум у Массачусетському технологічному інституті (МТІ) - храмі самої передової у світі науки, розташованому в Кембриджі в передмісті Бостона.

голковколюванням виліковує навіть безпліддя

голковколюванням виліковує навіть безпліддя - Акупунктура, або акупунктура, активно застосовується в клінічній практиці для лікування хронічного больового синдрому, що не піддається звичайній анальгетичну терапії. Але, як показали американські учені, спектр терапевтичних можливостей цього методу набагато ширше, ніж вважається. Наприклад, акупунктура може застосовуватися для лікування жіночого безпліддя.

Перенести замість снодійного

Перенести замість снодійного - Проблеми зі сном в наш божевільний стресовий час випробовують дуже багато. Хтось просто перевертається всю ніч з боку на бік, а потім встає зовсім розбитим. А хтось вдається до допомоги не завжди корисних снодійних засобів.

Рефлексотерапія - бар'єр на шляху до раку стравоходу

Рефлексотерапія - бар'єр на шляху до раку стравоходу - Австралійські вчені розробили безмедикаментозний метод боротьби з печією. Вони застосували електричну стимуляцію біологічно активних точок, на які зазвичай впливають голковколюванням для боротьби з цим неприємним станом. У результаті такої електростимуляції підвищувався тонус нижнього сфінктера стравоходу, що запобігало попаданню кислого вмісту шлунку у верхні відділи травної системи.

США даремно витратили 2,5 мільярда доларів на нетрадиційну медицину

США даремно витратили 2,5 мільярда доларів на нетрадиційну медицину - За 10 років уряд США витратив два з половиною мільярди доларів на вивчення ефективності методів альтернативної та нетрадиційний медицини, повідомляє АР. Більша частина вивчених способів лікування виявилася неефективною.

Рекомендації щодо вдосконалення серцево-судинної діяльності

Рекомендації щодо вдосконалення серцево-судинної діяльності - Споконвіку люди припускали, що організм містить електрику і має потребу в ньому. Марат лікував електрикою. Німецькому вченому Фолю вдалося заміряти відносні кількості електрики в організмі людини і виробляти досліди на пацієнтах. Сучасна нетрадиційна медицина [5] має в своєму розпорядженні акупунктурних методом діагностики та електричного впливу на окремі точки тіла. Однак, джерело виникнення електричного струму в організмі людини до цього часу невідомий.

Гострі інфекції та їх лікування народними засобами

Гострі інфекції та їх лікування народними засобами - Нещодавно отримав питання про лікування народними засобами гострих вірусних інфекцій. Відразу хочу застерегти, що гострі стани річ серйозна і часом сподіваючись тільки на народні кошти можна і випустити ситуацію з-під контролю. За цим відразу обмовлюся, які б Ви не застосовували свої методи, звернення за консультацією лікаря повинна бути обов'язковою.

В Індії заборонять ліки з живої риби

В Індії заборонять ліки з живої риби - Офіційна індійська медицина поставила під сумнів що налічує більш ніж півтора століття звичай лікування бронхіальної астми проковтуванням живої риби. Лікарі побоюються, що традиційний обряд, який збирає щорічно в Хайдарабад десятки тисяч людей, і про який вже писали Mednovosti.ru, може становити небезпеку для здоров'я пацієнта.

Вчені розкрили механізм знеболюючого ефекту гіпнозу

Вчені розкрили механізм знеболюючого ефекту гіпнозу - Вчені розкрили механізм знеболюючого ефекту гіпнозу, пише журнал Regional Anesthesia and Pain Medicine. Незважаючи на те, що про саму гіпнотичною анестезії відомо досить давно, про її конкретної реалізації в головному мозку мало що відомо.

Єгиптяни повертаються до древньої медицині

Єгиптяни повертаються до древньої медицини - В останні роки, незважаючи на заборони влади, в Єгипті все більше пацієнтів звертаються до народних цілителів, практикуючим 'хеджаму'. R

Дельфінотерапія: наука спілкування

Дельфінотерапія: наука спілкування - Професор Вюрцбургського університету Ервін Брайтенбах і його однодумець із дельфінарію Нюрнберзького зоопарку професор Лоренцо фон ферзів провели перші досліди лікування за методом 'дельфінотерапії'. Перекази про те, що дельфіни допомагали психічнохворим повернутися в суспільство, збереглися ще з часів античності.

Куркума зберігає пам'ять

Куркума зберігає пам'ять - Найнижчу у світі захворюваність на хворобу Альцгеймера в сільських районах Індії можна пояснити тим, що жителі цих місць рясно присмачують їжу пряними сумішами, до складу яких входить куркума (її також називають жовтим імбиром ).

Досвід використання семянотерапіі в тренувальному процесі

Досвід використання семянотерапіі в тренувальному процесі - Великий спорт пред'являє високі вимоги до стану здоров'я спортсменів, він знаходиться на межі фізіологічних можливостей людини. Досягнення рекордів пов'язано з підвищенням якості технічної оснащеності та розкриттям внутрішніх ресурсів організму. Лікар в спорті позбавлений можливості вносити корекцію в тренувальний процес, крім випадків, коли виявляється несприятливий вплив тренувальних навантажень.

У Великобританії першу допомогу надаватимуть цілителі

У Великобританії першу допомогу надаватимуть цілителі - Принц Уельський Чарльз починає новий проект, спрямований на використання методів нетрадиційної медицини службою охорони здоров'я Великобританії. Принц Чарльз, що є президентом Фонду інтегрованої медицини (Foundation of Integrated Medicine), прагне збільшити обсяг співпраці між службою національної охорони здоров'я країни і цілителями.

Магнітні браслети дійсно полегшують біль

Магнітні браслети дійсно полегшують біль - Носіння магнітного браслета насправді полегшує болі в суглобах. До такого висновку прийшли вчені з Великобританії.

голковколюванням запобігає нудоту і блювоту

голковколюванням запобігає нудоту і блювоту - Анна Лі (Anna Lee) з Китайського університету в Гонконзі (Chinese University of Hong Kong) і Мері Дан (Mary Done) з дитячої лікарні в Сіднеї (Children's Hospital at Westmead) проаналізували результати 26 випробувань, в яких брало участь 3000 пацієнтів, і прийшли до висновку, що голковколювання - дешевий і безпечний спосіб допомогти людині відновитися після операції.

FDA заборонило біодобавку проти імпотенції

FDA заборонило біодобавку проти імпотенції - Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами заборонило постачання в США китайської біодобавки, яка продається як засіб підвищення потенції під назвою Actra-Rx, повідомляє Seattle Post- Intelligencer. Експерти FDA з'ясували, що даний препарат може викликати різке зниження артеріального тиску.

Доведено, що собаки можуть лікувати людей

Доведено, що собаки можуть лікувати людей - Учені в черговий раз довели, що наші домашні улюбленці в будь-який момент можуть стати нашими лікарями. За новими даними, отримані ізраїльськими дослідниками, присутність собаки під час сеансів психотерапії різко збільшує її ефективність, дозволяючи психологам лікувати навіть шизофренію.

Вчені зі Стенфордського університету представили доповідь про позитивний вплив гіпнозотерапією

Вчені зі Стенфордського університету представили доповідь про позитивний вплив гіпнозотерапією - На щорічній конференції Американської асоціації з розвитку науки, яка пройшла в Бостоні, вчені зі Стенфордського університету представили доповідь про позитивний вплив гіпнозотерапією. В якості експериментальних доказів цього висновку були запропоновані результати дослідження, проведеного серед ... буддійських ченців.

Цукровий діабет був завжди

Цукровий діабет був завжди - Скільки разів в американських фільмах ви чули про цукровий діабет, незліченну кількість! А може, хтось із ваших родичів або друзів хворіє цією дивною хворобою. А ви самі, що знаєте про неї. Швидше за все, ви взагалі відносите цю хворобу до відносно новим ось тільки що з'явився з за помилки людини або з-за огидною теперішній екології. А між тим цукровий діабет був завжди!

Акупунктура в лікуванні хворих з цирозом печінки.

Акупунктура в лікуванні хворих з цирозом печінки. - Проблема боротьби з набряково-асцитичної синдромом, що є постійним супутником портальною гіпертензією, яка істотно ускладнює стан хворих цирозом печінки до теперішнього часу далека від рішення. Зусилля лікарів спрямовані на лікування основного захворювання важливе значення в якому відведено і боротьбі з таким важким ускладненням, як асцит.

Застосування бджолиної отрути в комплексному лікуванні захворювань вен нижніх кінцівок

Застосування бджолиної отрути в комплексному лікуванні захворювань вен нижніх кінцівок - За сучасними даними варикозна хвороба є спадковим генетично детермінованим захворюванням, в основі якого лежить стійке необоротне розширення вен і порушення дієздатності клапанного апарату, внаслідок грубих патологічних змін венозної стінки в одному з трьох венозних колекторів: поверхневих, комунікативних і глибоких вен. В даний час вона є одним з найбільш частих захворювань венозної системи у промислово розвинених країнах

лікарських трав у аптеках бабусі на ринку не конкуренти

лікарських трав у аптеках бабусі на ринку не конкуренти - Лікування травами. Іншими словами фітотерапія за своєю поширеності і ефективності стоїть нарівні з медикаментозною терапією. Однак, коли постає питання, де купувати трави, нерідко виникає замішання. Адже трави крім аптек. можна купити на базарі у так званих бабусь. І багато пацієнтів у таких випадках поспішають за ліками на базар. Проте наскільки це правильно?R

голковколюванням допомагає від головного болю краще таблеток

голковколюванням допомагає від головного болю краще таблеток - Британські дослідники з'ясували, що голковколювання є більш ефективним засобом для лікування головного болю, ніж таблетки, повідомляє AFP. Усіх учасників експерименту дослідники розділили на дві групи: одні брали традиційні ліки, а інші лікувалися голковколюванням.

Ароматерапія не володіє лікувальною дією - вважають британські вчені

Ароматерапія не володіє лікувальною дією - вважають британські вчені - Учені - психологи туманного Альбіна викрили поширена помилка, що за допомогою впливу особливих запахів можна полегшити біль.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) висловилася проти застосування гомеопатії при лікуванні ВІЛ-інфекції, туберкульозу, малярії та інших захворювань

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) висловилася проти застосування гомеопатії при лікуванні ВІЛ-інфекції, туберкульозу, малярії та інших захворювань - Так експерти відреагували на червневе лист співтовариства молодих вчених і лікарів The Voice of Young Science Network, яка закликала засудити використання невиправданою і потенційно небезпечної методики в лікуванні важких хвороб, повідомляє BBC.

Трав'яні зілля та медикаменти можуть заважати один одному

Трав'яні зілля та медикаменти можуть заважати один одному - Звіробій і ехінацея - популярні лікарські трави. Відомо, що звіробій є одним з найбільш ефективних і нешкідливих альтернативних антидепресантів. Ехінацея цінується за її загальнозміцнюючу дію властивість зміцнювати імунітет і опірність до інфекції.

Формалізований подання основ теорії К. П. Бутейко про генезис хвороби глибокого дихання (частина II)

Формалізований подання основ теорії К. П. Бутейко про генезис хвороби глибокого дихання (частина II) - Вперше публікується суворо формальне подання основ відомої теорії К. П. Бутейко. Виявлено поширені помилки в розумінні і застосуванні теорії, що виникали за рахунок уявлень теорії на загальноприйнятому рівні строгості. Показано, як з теорії випливає відомий метод Бутейко лікування астми, алергії, бронхітів, ринітів, ожиріння, серцево-судинних патологій, неврозів та ін Частина II присвячена генезису хвороби і принципам терапії.

траволікування перевірили на міцність

траволікування перевірили на міцність - Група британських учених вивчила лікувальні властивості деяких рослин і прийшла до висновку, що траволікування у багатьох випадках дійсно ефективно. Деякі з досліджених рослин здавна використовуються в традиційних народних зілля для лікування таких хвороб, як рак і діабет.

Альтернативні фітотерапевтичні методи лікування жовтяниці

Альтернативні фітотерапевтичні методи лікування жовтяниці - У Азіатських країнах, для лікування жовтяниці новонароджених традиційно застосовується фітозасобів під назвою Yin Zhi Huang, яке представляє собою чай, з додаванням чотирьох рослин, у тому числі Yin Chin - (Artemisia capillaris) у Європі відоме як полин. Доктор Moore з Baylor College of Medicine підтвердили терапевтичну ефективність фітотерапію для лікування жовтяниці у новонароджених.

Новий метод підвищення об'єктивності аромадіагностікі

Новий метод підвищення об'єктивності аромадіагностікі - У даний час методи аромадіагностікі та ароматерапії широко використовуються для корекції психоемоційного стану і різних психосоматичних розладів. Останні результати досліджень в області ароматерапії (Nakamura А., 2009) показали, що імуномодулюючі та антиоксидантні властивості ефірних масел відносяться не тільки до категорії плацебо-ефектів, але і базуються на конкретних біохімічних ефекти.

Uncaria Tomentosa

Uncaria Tomentosa - чудова трава з вологих лісів Амазонки - У липні 1993 року, працюючи за контрактом вітамінного заводу з Вісконсіна, я зацікавився одним телефонним дзвінком. Якийсь джентльмен, будучи місіонером-льотчиком, облітав перуанську Амазонку вздовж і впоперек. У результаті він придбав великі знання з довгої історії використання індіанцями-аборигенами однієї рослини як традиційний лікувального препарату.

медитують на здоров'я

медитують на здоров'я - Безліч технік оздоровлення і омолоджування придумано в різний час мудрецями Сходу, чиї давні і не дуже популярні праці нині у всьому світі. Чимало праць вони присвятили такій темі, як медитація.

Лікування безпліддя

Лікування безпліддя - Сьогодні, мабуть, важко знайти жінку, яка з упевненістю могла б сказати, що її ніколи не турбували проблеми пов'язані з гінекологією. Незважаючи на застосування нових медикаментозних препаратів, хірургічних і консервативних методів лікування, частота гінекологічних захворювань не має тенденції до зниження.

50% англійських йогів

50% англійських йогів - самозванці - Занять йогою допомагають людині розслабитися і навчитися контролювати свій організм, а заодно створюють чудові умови для розвитку захворювань опорно-рухового апарату. На думку представників британського Суспільства йогів, це пов'язано насамперед з великою кількістю 'інструкторів-самозванців', які змушують своїх учнів виконувати неправильні і небезпечні вправи.

Друге доказ реальності енергоінформаційного системи людини (ефекти Макацу)

Друге доказ реальності енергоінформаційного системи людини (ефекти Макацу) - У наш час матеріалістичний Захід відкинув емпіричну концепцію енергетичних каналів, яка не знайшла підтвердження на звичному для нього анатомічному рівні. Але розроблена нами методологія вегетативної біодіагностики (ВБД) та її нормативна база дозволили об'єктивувати взаємозалежність функціональних каналів не тільки між собою, але і по відношенню до власної зоні норми.

Китайська трава зціляє від алкоголізму

Китайська трава зціляє від алкоголізму - Незвичайне засіб для лікування алкоголізму виявили італійські вчені. Вони довели, що при цьому захворюванні досить ефективний екстракт коріння рослини Salvia Miltiorrhiza, застосовуваного в китайській медицині.

Унікальний 'патент' на лікування астми

Унікальний 'патент' на лікування астми - Сотні тисяч хворих, що страждають задухою, зібралися сьогодні на традиційний ритуал ковтання сирої риби, який здійснюється вже, ні мало ні багато - понад 150 років .

Опитування показало, що лікарі хочуть знати більше про нетрадиційну медицину

Опитування показало, що лікарі хочуть знати більше про нетрадиційної медицини - Незважаючи на широке розповсюдження акупунктури, траволікування та інших нетрадиційних методик, опитування показало, що багато медиків недостатньо інформовані про це.

Метод електропунктурної модульної експрес-діагностики

Метод електропунктурної модульної експрес-діагностики - Модульна діагностика - один з найшвидших, інформативних і не дорогих способів об'єктивного визначення стану організму людини. За 3-4 хвилини, за допомогою портативного приладу, можна провести вимірювання діагностичних точок акупунктури (6 точок на руці, 6 точок на нозі), відзначити вимірювання в діагноз-карті, і за отриманими модулям за 6-12 хв. «Прочитати» об'ємну інформацію про людину, яка складається з декількох рівнів ...

У поліклініці Владикавказа пацієнтам пропонують погадати

У поліклініці Владикавказа пацієнтам пропонують поворожити - У п'ятій владикавказької поліклініці вирішили перейти на нетрадиційні методи лікування. Мешканці одного з кабінетів поліклініки пропонують на вибір: ворожіння на картах 'Таро', чарівні амулети й талісмани, зачарована воду і навіть передбачення долі.

Тюлені лікують інвалідів

Тюлені лікують інвалідів - У Мурманськом океанаріумі вперше у світі почали лікувати дітей за допомогою тюленів, повідомляє ДТРК 'Мурман'.

Гомеопатія або класичні способи лікування?

Гомеопатія або класичні способи лікування? - Не можна залишитися байдужим до повідомлення «Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) висловилася проти застосування гомеопатії при лікуванні ВІЛ-інфекції, туберкульозу, малярії та інших захворювань».

Відкрито новий форум

Відкрито новий форум - У рамках медіцінскіх конференцій відкрито форум: 'Питання гірудотерапевту'. Ведучий - Горностаєв Олександр Анатолійович. R Лікар-педіатр, гірудотерапевт.

У океанаріумі хворих дітей лікують тюленетерапіей

У океанаріумі хворих дітей лікують тюленетерапіей - У Мурманськом океанаріумі проводиться експеримент по лікуванню дітей, хворих на аутизм, з допомогою тюленів. R Спеціалісти обласного центру соціальної допомоги сім'ї і дітям і тренери впевнені в тому, що отримання позитивних емоцій від спілкування з ластоногих тваринами є необхідним елементом соціальної адаптації дітей з обмеженими можливостями. В якості 'терапевтів' виступають морський заєць Дік і тюлені Федя і Даша.

Відкрито новий форум: Питання з традиційній китайській медицині

Відкрито новий форум: Питання з традиційної китайської медицини - У рамках медичних конференцій 'Питання доктору' відкрито новий форум 'Питання по традиційній китайській медицині'. R

Взимку городянам потрібно пити чай з родіоли рожевої і більше гуляти

Взимку городянам потрібно пити чай з родіоли рожевої і більше гуляти - Як повідомила агентству 'Інформ-Екологія' директор єкатеринбурзького Центру народної медицини Ірина Свєчникова, із зимовою втомою і депресією можна боротися самими доступними методами.

Імпліцитні час організму

Імпліцитні час організму - Як уже згадувалося в попередньому повідомленні, для успішного здійснення процесів саморегуляції, організму необхідно існування системи, що здійснює відображення організмом фізичної реальності (зокрема, фізичної просторово-часового континууму), в результаті якого виникає внутрішня (імпліцитно) реальність, тобто реальність дана організму в його сприйнятті, в її відчуття.

Cердечнікам слід уникати червоного

Cердечнікам слід уникати червоного - Кольори випускають вібрації. Для робочого кабінету, спальні, їдальні підходять свої певні кольори. Для стимуляції активної діяльності ми виберемо саме той колір, а не інший. Точно також певні кольори рекомендуються або, навпаки, не підходять людині, що перебуває в депресії, страждаючому від туги або від серцевих захворювань.

Індійський ладан за тиждень допомагає зменшити симптоми артрозу

Індійський ладан за тиждень допомагає зменшити симптоми артрозу - Витяг із традиційного індійського пахощі, трави boswellia serrata або ладану, істотно скорочує ознаки остеоартрозу всього за сім днів. Трав'яне засіб не викликало жодних несприятливих наслідків і виявилося безпечно для здоров'я навіть протягом довгострокового використання. У дослідженні Університету Каліфорнії добровольцям давали 30-процентну добавку речовини AKBA /3-O-acetyl-11-keto-beta-boswellic кислота /- біологи припускають, що саме цей компонент є найактивнішим у Ладані. R

Альтернативна медицина проникає в учбові програми медичних факультетів

Альтернативна медицина проникає в учбові програми медичних факультетів - голковколюванням, різні види траволікування й інші прийоми альтернативної медицини, нещодавно ще відкидався медичною наукою як пережитки, починають зараз проникати в навчальні програми медичних факультетів американських університетів.

Інформаційна медицина і її парадигма подань про людину

Інформаційна медицина і її парадигма подань про людину - Інформаційна медицина хоча і є новим напрямком в розвитку сучасної медичної науки, але для того щоб її зрозуміти, всебічно розвиненої людини, не потрібно виходити з кола існуючих понять навіть на кілька кроків, і дивитися на світ зовсім іншими очима

Японські вчені виміряли заспокійливий ефект ароматерапії

Японські вчені виміряли заспокійливий ефект ароматерапії - Група японських дослідників під керівництвом Акіо Накамура (Akio Nakamura) провела кількісну оцінку впливу запахів на психофізіологію. Статтю про це дослідження публікує американський Журнал сільськогосподарської і харчової хімії (Journal of Agricultural and Food Chemistry). R

За рік американці витратили на альтернативну медицину 34 мільярди доларів

За рік американці витратили на альтернативну медицину 34 мільярди доларів - Згідно з даними офіційної статистики, жителі США в 2007 році витратили на альтернативну медицину близько 34 мільярдів доларів, що дорівнює приблизно третини від витрат на офіційні методи лікування. Крім того, Національний центр статистики охорони здоров'я повідомив про зростаючу популярність методик самодопомоги та зниженні числа візитів до фахівців з альтернативної терапії. R

Можливості людини безмежні

Можливості людини безмежні - Останнім часом лікарі все більше переконуються в тому, що лікувати потрібно не окремий орган або систему, а всю людину в цілому. І часто для того, щоб людина була здорова, не потрібно витрачати занадто багато часу і купувати дорогі ліки.

До анатомії і фізіології канально-мерідіанальнойn системи людини

К анатомії і фізіології канально-мерідіанальнойn системи людини - Одним з головних положень давньосхідної медицини є поняття про канально-меридіально системі. Вважається, що канали тіла людини складаються з двох нерівнозначних чистий - зовнішнього та внутрішнього ходів, безпосередньо пов'язаних між собою і становлять єдине ціле.

Китайські фахівці розробили нову концепцію сніданку

Китайські фахівці розробили нову концепцію сніданку - 'Сніданок з'їж сам, обідом поділися з другом, вечерю віддай ворогові'. Всім добре відома ця приказка. Ну, а тепер можна забути її, принаймні, ту частину, яка стосується сніданку.

Осинове ліки

Осинове ліки - Осика настільки ж широко і здавна використовується в народній медицині, як і береза. І це невипадково. Її кора, нирки і листя містять ефірні олії, органічні кислоти, глікозиди і гіркоти, що володіють потогінним, в'яжучим, сечогінним, протизапальним і ранозагоювальну дію. Високу ефективність лікарських 'осикових' препаратів підтверджують і лікарі-фітотерапевти.

В Англії введена система сертифікації фахівців з акупунктури

В Англії введена система сертифікації фахівців з акупунктури - Незважаючи на недовірливе ставлення професійних лікарів і кілька упереджене громадську думку, дуже багато людей прагнуть лікувати не в лікарнях, а у спеціалістів з нетрадиційних видами медицини. Зупиняє їх лише ризик потрапити до рук шарлатана. Але тепер, мабуть, цього можна не боятися.

Зростання ринку натуральних препаратів

Зростання ринку натуральних препаратів - Лідер німецького ринку лікарських препаратів натурального походження, компанія Біонорика АГ, оцінює 2005 як найуспішніший фінансовий рік у Росії, яка є її головним міжнародним ринком. R

внутріпорожнинних міо-вісцеро-фасциального зв'язку в генезі несегментарних відбитих синдромів у хворих з патологією жовчного міхура: Електроміографічні дослід

внутріпорожнинних міо-вісцеро-фасциального зв'язку в генезі несегментарних відбитих синдромів у хворих з патологією жовчного міхура: Електроміографічні дослід - Проведене вивчення біоелектричної активності внутріпорожнинних міо-вісцеро-фасциального зв'язків у хворих з патологією жовчного міхура показало, що найбільш значущим анатомічним субстратом для розповсюдження віддалених вісцеро-моторних впливів у цих хворих є печінково-діафрагмальної-легенево-бронхіальної-плевральна гілку вісцеро-фасциального системи, яка забезпечує зв'язок правою подреберной області з м'язово-сухожильними меридіанами іпсилатеральний верхньої кінцівки

Китайське засіб допомагає справитися з діабетом

Китайське засіб допомагає справитися з діабетом - Екстракт плодів гарденії, традиційно вживаний в китайській медицині, є ефективним засобом для лікування цукрового діабету II типу.

Вірю в цілющі сили природи

Вірю в цілющі сили природи - Валентину Івановичу ДУБИНУ 72 роки. Більшу частину свого життя він присвятив армії. Служив у ракетних військах стратегічного призначення. Пройшов шлях від рядового до генерала. Так вийшло, що на військовій службі втратив здоров'я. Почав пошуки: як його повернути? Ось про цих пошуках і про те, чому вони в підсумку увінчалися, Валентин Іванович розповідає сьогодні, відповідаючи на запитання нашого кореспондента.

Петрушка, що виганяють хвороба з тіла

Петрушка, що виганяють хвороба з тіла - Як часто ми замислюємося над тим, що джерела здоров'я, при бажанні, можна виростити своїми власними руками, або придбати за вельми символічні суми на найближчому базарі?

Регулярні заняття йогою полегшують болі в спині

Регулярні заняття йогою полегшують болі в спині - Вправи йоги ефективні для боротьби з хронічним болем у нижній частині спини (lower back pain), повідомляє журнал The Annals of Internal Medicine. Дослідження було проведене вченими з сіетлского Центру громадського здоров'я (Group Health Cooperative).

Американський лікар розробила швидкісний метод навчання фітотерапії з допомогою Інтернету

Американський лікар розробила швидкісний метод навчання фітотерапії за допомогою Інтернету - В останні роки популярність лікарських рослин безперервно зростає. Тому пацієнти все частіше звертаються до лікарів за консультацією з приводу ефективності рослинних препаратів та їх сумісності з традиційними медичними засобами. Але в ті часи, коли нинішні фахівці були ще студентами, в медичних і фармакологічних коледжах практично не було курсів, присвячених траволікування.

Лікуйтеся кольором

Лікуйтеся кольором - З давніх часів відомо, що кольори надають могутню і різноманітне вплив на організм людини. Один колір може порушувати, другий - заспокоювати, третій - розслабляти, четвертий - сприяти концентрації уваги. На підставі цього у фітотерапії для лікування різних хвороб використовуються рослини певного кольору.

Нетрадиційна традиція

Нетрадиційна традиція - Літні люди, які страждають депресіями і мають інші психологічні проблеми, користуються методами нетрадиційної медицини набагато частіше, ніж їхні здорові однолітки. Дослідження Університету Вейк-ФорестWake Forest University School of Medicine (опубліковано в журналі Journal of Alternative and Complementary Medicine) показало, що 81.7% людей похилого віку з депресіями використовують ту чи іншу форму альтернативного лікування (аналогічні кроки роблять 64% тих, чиє психологічний стан знаходиться в нормі). Однак лише кожен п'ятий клієнт альтернативних цілителів вірить у те, що подібне лікування може поліпшити його здоров'я.

Британських гомеопатів викрили в торгівлі псевдолекарством від нового грипу

Британських гомеопатів викрили в торгівлі псевдолекарством від нового грипу - Британська компанія, що продає гомеопатичний засіб від грипу H1N1, підозрюється в шарлатанстві, повідомляє The Daily Telegraph. Розслідуванням випадку зайнялися фахівці Агентства з нагляду у сфері лікарських засобів і виробів медичного призначення (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency) Великобританії. R

Використання психодинамічної best-тесту і псіхопунктури в традиційній медицині

Використання психодинамічної best-тесту і псіхопунктури в традиційній медицині - BEST (Basic Emotional Structuring Test) - базовий емоційний структурний тест створений доктором медицини і філософії Халлімом Калера (Західний Берлін ). Це проективний метод, що представляє собою синтез традиційної китайської медицини (ТКМ), традиційної індійської медицини (Аюрведа) і психоаналізу. Основу тесту складають мініатюрні зображення людей, які висловлюють різні емоційні характеристики п'яти базових компонентів особистості.

Йога визнана кращим з альтернативних методів лікування

Йога визнана кращим з альтернативних методів лікування - Журнал Which! провів опитування з метою з'ясувати ступінь задоволення результатами альтернативних методів лікування серед тих людей, які використовують ці методи для лікування конкретних захворювань або для підтримки гарного самопочуття.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 14:04:20

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 13:48:10

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02