Стоматологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Бережіть зуби, щоб серце не боліло

Бережіть зуби, щоб серце не боліло - Дослідниками з Гарвардського університету встановлено, що особи, у яких збереглося менше 25 зубів, мали в середньому на 57% більше шансів перенести ішемічний серцевий напад , ніж їх ровесники зубасті. Причому наявність лише 17-24 зубів підвищувало ризик на 50%, а зниження їх кількості до 6-11 вже на 74%.

Відбілювання зубів ZOOM! - Секрет зірок Голлівуду

Відбілювання зубів ZOOM! - Секрет зірок Голлівуду - Відкрита білосніжна посмішка давно стала символом голлівудських зірок, а тепер і успішних людей по всьому світу. Але що робити, якщо ваші зуби не настільки світлі, як вам хотілося, а життя диктує необхідність постійного спілкування, від якого часом залежить дуже багато. Як досягти бажаного кольору, якщо від природи зуби не дуже світлі? Або з часом вони втратили первинну білизну?

Підвищена чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів - Гаряче, холодне, солодке, кисле - буквально на всі зуби озиваються гострим болем? Ви не самотні - підвищена чутливість зубів зараз у доброї половини населення планети. R

Знайдено ліки від карієсу

Знайдено ліки від карієсу - Американські вчені вирішили назавжди позбавити людство від карієсу. Схоже, вони знайшли спосіб. Розробили гель, який раз і назавжди впорається з генетично модифікованими бактеріями.

Американські дантисти перестали присипляти дітей

Американські дантисти перестали присипляти дітей - Стоматологи з університету Нюкастла в штаті Массачусетс розробили нову методику анастезії для дітей, яким потрібне тривале разове лікування. У зв'язку з тим, що діти більш емоційні і менш посидючі, ніж дорослі, дитячі стоматологи часто змушені занурювати пацієнтів у наркоз, однак тепер дослідники пропонують залишати дітей у свідомості. При цьому дитині призначаються седативні препарати, і після процедури він забуває всі пов'язані з нею неприємні відчуття.

Зуби, вагітність і стоматолог

Зуби, вагітність і стоматолог - У клініці сімейної стоматології на Московському проспекті, 79 починає працювати програма диспансерного спостереження за вагітними та годувальниці. Про те, чому така програма була створена, розповідає лікар-стоматолог клініки МЕDІ, доктор медичних наук, професор Лариса Петрівна Кісельнікова. R

Тривалі переживання і занепокоєння можуть нашкодити зубам

Тривалі переживання і занепокоєння можуть нашкодити зубам - Швейцарські вчені з'ясували, що стрес впливає на стан зубів і порожнини рота. Тривалі переживання і занепокоєння можуть нашкодити зубам. До такого висновку прийшли вчені Цюріхського університету в результаті дослідження порожнини рота у 50 студентів-медиків.

У Самарі стартує Всесвітня освітня програма «Сліпуча посмішка на все життя»

У Самарі стартує Всесвітня освітня програма «Сліпуча посмішка на все життя» - У 2009 році вперше в Росії в місті Самарі стартує пілотний проект Всесвітньої освітньої програми « Сліпуча посмішка на все життя », яка буде проводитися за підтримки Стоматологічної Асоціації Росії (старий), Департаменту Освіти та Департаменту Охорони здоров'я міста Самари. З жовтня по листопад програма охопить 9200 учнів першого класу в 160 школах.

Технологія Інвізілайн

Технологія Інвізілайн - краса невидимими засобами - Мода на гарну посмішку буде жити вічно. Це факт. І якщо природа не наділила людину бездоганними зубками, сучасна стоматологія може виправити цей недолік, причому без зайвих проблем і непомітно для оточуючих.

Догляд за зубними протезами став простіше і комфортніше

Догляд за зубними протезами став простіше і комфортніше - Чому з віком ми все рідше посміхаємося? У більшості з нас у дитинстві були абсолютно здорові зуби. За допомогою карамельок, сигарет і зневаги елементарної гігієною ми поступово добиваємося того, що зуби починають викликати в нас занепокоєння. Потім від деяких з них і зовсім доводиться позбутися. Шкода, та й усмішка «з пробілами» нікому не додає шарму.

Усім світом проти пародонтиту! Як лікувати запалення околозубних тканин?

Усім світом проти пародонтиту! Як лікувати запалення околозубних тканин? - Пародонтит - друге за «популярності» стоматологічне захворювання після карієсу. Запущена форма цієї недуги загрожує втратою здаються на перший погляд абсолютно здорових зубів. На щастя, сьогодні такий діагноз - вже не вирок.

Коронки ... по фігурі зуба

Коронки ... по фігурі зуба - Звернення до стоматолога - питання надзвичайно важливий і відповідальний, особливо якщо мова йде про протезування. З усіх варіантів правильним стане лише той, який відповідно до природного естетикою дозволить відновити втрачені зуби ідеально точно.

Здорові зуби

Здорові зуби - здоровий організм - Результати базуються на порівнянні рівня захворюваності на пневмонію жителів 11 японських будинків престарілих. Одна частина пансіонерів регулярно користувалася після їжі зубною пастою, щіткою, іноді спеціальними препаратами, а також раз на тиждень відвідувала дантиста. В іншій же групі цього не приділялося особливої уваги. Фахівці спостерігали пацієнтів протягом двох років.

Захищаємо ясен - зберігаємо зуби

Захищаємо ясен - зберігаємо зуби - Хвороби пародонту - одна з найбільш складних проблем у стоматології, що пов'язане з масовістю їх розповсюдження, трудомісткістю і низькою ефективністю лікування розвинулися стадій захворювання. За даними ВООЗ, близько 95% дорослого населення планети і 80% дітей мають ті чи інші ознаки захворювання тканин пародонту. Видалення зубів внаслідок патології пародонту майже в 5 разів перевищує втрату зубів від карієсу та його ускладнень, приводячи стоматологів до необхідності вишукування нових підходів у лікуванні і профілактиці цих захворювань.

Американці визнали зубну щітку найбільшим винаходом

Американці визнали зубну щітку найбільшим винаходом - Найбільшим винаходом людства американці вважають зубну щітку. Такі результати опитування Lemelson-MIT Invention Index, проведеного фахівцями Массачусетського технологічного інституту, повідомляє CNN.

Естетична реставрація зубів

Естетична реставрація зубів - Ваша впевнена посмішка - Ще не в такі далекі часи, років 10-15 тому, стоматологія не надавала такого значення естетиці зубів, як сьогодні. В основному акценти уваги були розставлені на тому, щоб усунути гострий біль, зберегти зуб і зняти запальний процес.

Лікування гострих і хронічних періодонтитів

Лікування гострих і хронічних періодонтитів - періодонта залишається поширеним захворюванням, будучи однією з більш частих причин розвитку запальних захворювань щелепно-лицевої області та видалення зубів. Представляючи собою хронічний одонтогенний запальне вогнище, періодонтит служить джерелом сенсибілізації організму хворого, що призводить до значних змін імунного статусу, зниження рівня неспецифічної резистентності, розвитку та ускладнення перебігу різних соматичних захворювань. R

Американці запропонували новий метод лікування пародонтиту

Американці запропонували новий метод лікування пародонтиту - Дослідники з американського Інституту Рутгерса розробили новий метод боротьби із хвороботворними бактеріями, що руйнують тканини зубів і ясен при пародонтиті. У формуються при хворобі порожнині між зубами і яснами пропонується перешкодити пластикові вкладиші, що містять протимікробні і знеболюючі засоби.

Жовті зуби - не порок

Жовті зуби - не порок - Ні в кого з нас не викликає сумніву, що здорові зуби повинні бути тільки білими. Тим часом, німецькі стоматологи стверджують, що колір зубів, також як і колір очей або волосся - це просто особливість тієї чи іншої людини. Крім того, чисто білих зубів від природи просто не бувають.

На захист людських зубів встали ... краби

На захист людських зубів встали ... краби - Нова зубна паста, зроблена з панцира крабів, може різко скоротити число відвідувань дантиста, оскільки вона активно бореться з різними інфекціями ротової порожнини.R

Гострий і хронічний герпетичний стоматит

Гострий і хронічний герпетичний стоматит - стоматиту - це загальна назва захворювань, що викликають запалення слизової оболонки порожнини рота.

''Мойдодир''був не прав

''Мойдодир''був не прав - Ті, хто чистить зуби занадто довго або дуже старанно, завдають їм непоправної шкоди, попереджають британські стоматологи. Протягом місяця вони спостерігали за 12 добровольцями, віддали свої щелепи на користь науці і людству.

Клініка, діагностика і лікування гострого герпетичної стоматиту у дітей

Клініка, діагностика і лікування гострого герпетичної стоматиту у дітей - Проблема захворювань слизової оболонки порожнини рота є однією з найважливіших в стоматології. Особливе місце тут займає гострий герпетичний стоматит, перш за все тому, що на його частку доводиться більше 80% всіх захворювань слизової оболонки порожнини рота у дітей.

Профілактика і гігієна порожнини рота

Профілактика і гігієна порожнини рота - Чи зустрічали ви чоловіка, один дотик якого кидало би вас у тремтіння? Впевнена, що зустрічали, тільки не подумайте, що я про кохання, я ... про стоматолога. Багато чого у цій області за останнє десятиліття кардинально змінилося. І все ж таки приємним лікування зубів не назвеш дешевим і теж. Вихід один - за прикладом благополучних європейців займатися профілактикою. І, перш за все, правильно вибирати зубну пасту - відповідно з існуючими проблемами. R

Протезування зубів

Протезування зубів - У статті розповідається про сучасні способи та методики протезування зубів. Наведено аналіз різноманітних методів зубопротезування, перераховані достоїнства і недоліки кожного методу. Стаття буде корисна всім, хто виявляє початковий інтерес до теми протезування зубів.

Проблеми місцевої анестезії в стоматології

Проблеми місцевої анестезії у стоматології - Ще не так давно технологія місцевої анестезії включала приготування розчинів місцевоанестезуючих засобів в аптеках і додавання при необхідності вазоконстрикторів безпосередньо перед ін'єкцією в лікувальній установі.

Рідина для полоскання рота захистить зубну емаль

Рідина для полоскання рота захистить зубну емаль - Як вважають дослідники, їм вдалося знайти спосіб зупиняти руйнування зубів за допомогою 'генетично модифікованої' рідина для полоскання рота. Американські вчені розробили спеціальний препарат (GM), і сподіваються почати його клінічні дослідження в кінці цього року одночасно в США і Великобританії.

Чорний чай корисний для зубів

Чорний чай корисний для зубів - 'Пийте більше чаю, якщо хочете мати здорові зуби' - з таким закликом звертаються до пацієнтів лікарі Німеччини. Звичайно, визнають експерти, зубну пасту і щітку в поєднанні з регулярними профілактичними візитами до зубного лікаря не замінить ніяка засіб.

Відвідування стоматолога стане більш веселим процесом

Відвідування стоматолога стане більш веселим процесом - Для багатьох людей похід до зубного лікаря - захід досить неприємне. З огляду на це, психологи запропонували в кожному стоматологічному кабінеті встановити стіл для масажу і косметологічне крісло для того, щоб пацієнт зміг почувати себе комфортніше.

Місцева анестезія

Місцева анестезія - Візит до зубного лікаря завжди асоціювався із сильними больовими відчуттями. Наркотики або загальний наркоз були довгий час єдиним засобом для знеболювання. Загальна анестезія бере свій початок від розробок двох лікарів: Вільяма Мортона і Хореса Хекс.

Відвідування стоматолога як похід в кіно

Відвідування стоматолога як похід у кіно - Дантист з англійського міста Глостер Алекс Майкл одягає пацієнтам спеціальні окуляри, на лінзах яких вони дивляться свої улюблені фільми. А він у цей час прочищає їм канали і виконує інші не дуже приємні для середньої людини роботи.

Жувальна гумка проти запалення ясен

Жувальна гумка проти запалення ясен - Компанія «BioGaia» розробила жувальну гумку «Prodent», яка призначена для лікування гінгівіту. Вхідні в її склад лакто бактерії підвищують імунітет і ефективно борються із запаленням ясен.

Оптимальний засіб для лікування гіперчутливості зубів: очікування російських стоматологів

Оптимальний засіб для лікування гіперчутливості зубів: очікування російських стоматологів - 14 січня 2010 року в московському готелі Holiday Inn-Лісова відбулася прес-конференція «Гіперчутливість зубів - актуальна проблема стоматології ». Захід був приурочений до завершився в цей же день круглого столу, який зібрав провідних стоматологів з усіх регіонів країни.

Порівняльний аналіз якості життя хворих з синдромом больовий дисфункції СНЩС і пацієнтів з функціональною патологією СНЩС при ревматоїдному артриті

Порівняльний аналіз якості життя хворих з синдромом больовий дисфункції СНЩС і пацієнтів з функціональною патологією СНЩС при ревматоїдному артриті - Протягом останніх десятиліть для оцінки ефективності методів лікування та прогнозування результатів захворювань все ширше використовуються функціональні параметри [6]. Серед цих параметрів показники оцінки якості життя займають особливе місце. Багато авторів (Furberg CD, Wiklund J., Herlitz J.) вказують, що в даний час ефективність і економічність різних методів лікування доцільно оцінювати не тільки по широко застосовується критеріям, а й за спеціальними показниками якості життя.

Лікування зубів лазером, як порятунок ...

Лікування зубів лазером, як порятунок ... - Не знаю, як Ви обираєте стоматологічну клініку, але у мене на цей рахунок своя теорія, підтверджена практикою. Стоматологічна клініка - як хороший ресторан, в ній повинно бути професійно, дорого, стильний - після чого вже точно не підеш у фаст-фуд.

Брекет-система або демінералізація емалі?

Брекет-система або демінералізація емалі? - Стрімке впровадження брекет-системи у вітчизняну ортодонтію сталося кілька років тому і зробило дійсну революцію. З'явилася можливість корпусного переміщення зубів, що дає контроль за їх положенням. Незаперечні й інші переваги брекет-системи:

Імітація кістки врятує від карієсу

Імітація кістки врятує від карієсу - На пристосуваннях, що використовуються для коригування росту зубів, часто накопичуються бактерії - адже на відміну від гладкої поверхні зубів, чистити їх дуже складно.

Розчин йоду для профілактики карієсу

Розчин йоду для профілактики карієсу - Розчин йоду може стати засобом уникнути карієсу у грудних дітей, згідно з попередніми даними дослідження, проведеного групою вчених з Медичного центру Університету Пуерто-Ріко.

Томограф 3D Accuitomo (FPD) - початок нової ери тривимірної цифрової рентгенології

Томограф 3D Accuitomo (FPD) - початок нової ери тривимірної цифрової рентгенології - Створення томографа 3D Accuitomo (FPD) японської компанії J. Morito стало початком нової ери тривимірної цифрової рентгенології. Унікальний цифровий тривимірний комп'ютерний томограф - справжній подарунок стоматологам, ексклюзивно представляє компанія UNIDENT. R

перекисне окислення ліпідів при стоматологічної імплантації

перекисне окислення ліпідів при стоматологічної імплантації - Сьогодні внутрішньокістковий імплантати все частіше впроваджуються в широку стоматологічну практику. Різноманітні системи імплантатів стали доступні для повсякденної хірургічної стоматології в кінці 90-х років. Імплантати представляють собою альтернативний метод лікування різних видів адентії.

Бояться лікувати зуби керівники і домогосподарки

Бояться лікувати зуби керівники і домогосподарки - Про це свідчить опитування громадської думки, проведене нещодавно центром 'РОМИР-Моніторинг'. Так, більше половини опитаних (53%) сказали, що як і раніше бояться лікувати зуби.

Рівень інтелекту залежить від кількості зубів

Рівень інтелекту залежить від кількості зубів - Японські вчені запевняють, що зниження інтелекту в старечому віці знаходиться в прямій залежності від випадіння зубів. Такий несподіваний, але не беззаперечний висновок група фахівців з Університету Тохоку зробила на основі обстеження 1 тис. 167 пенсіонерів у віці від 69 до 75 років. Про результати оголошено в Токіо на Міжнародній конференції геронтологів Азії та Океанії.

Знімний зубний протез: мук можна уникнути!

Знімний зубний протез: мук можна уникнути! - Найпопулярніша крилата фраза з творів Михайла Шолохова, була свого часу озвучена у фільмі «малолітній нахаба»: «Почекай, дедунюшка, ось випадуть у тебе зуби - я тобі жувати не стану ». Ці слова протягом кількох десятиліть яскраво характеризували стан в радянській стоматології.

профілометр - новий метод діагностики в стоматології

профілометр - новий метод діагностики в стоматології - Канадські стоматологи розробили новий метод діагностики, заснований на застосуванні лазера і що дозволяє в багатьох випадках обходитися без шкідливих для здоров'я пацієнта рентгенівських знімків. Група вчених університету Торонто на чолі з Андреасом Манделісом (Andreas Mandelis) використовувала для своїх експериментів самий звичайний напівпровідниковий інфрачервоний лазер з довжиною хвилі менше 1 мікрометра.

Про профілактику карієсу у дітей

Про профілактику карієсу у дітей - Проблема карієсу зубів, особливо множинного, має велике медичне і соціальне значення. Незважаючи на певні успіхи в профілактиці і лікуванні цього захворювання, поширеність та інтенсивність карієсу у дітей залишаються дуже високими

Стоматологічне обладнання від Castellini: нові моделі стоматологічних установок

Стоматологічне обладнання від Castellini: нові моделі стоматологічних установок - Немає потреби представляти стоматологам компанію Castellini, розповідати про її місце на світовому ринку і якість продукції, що випускається нею стоматологічного обладнання. Стоматологічні установки цієї старої італійської компанії, яка входить до еліти світових виробників, відомі в Росії давно і користуються заслуженою репутацією у фахівців.

Використання стоматологічних сплавів з мінімальним ризиком виникнення проявів непереносимості

Використання стоматологічних сплавів з мінімальним ризиком виникнення проявів непереносимості - Матеріали медичного призначення, які тривалий час знаходяться в контакті з рідинами і тканинами організму, можуть надавати значущі негативні впливи з різних механізмів

Використання біокомпозіціонних матеріалів «Остеоматрікс» і «Біоматрікс» при хірургічному лікуванні запальних захворювань пародонту

Використання біокомпозіціонних матеріалів «Остеоматрікс» і «Біоматрікс» при хірургічному лікуванні запальних захворювань пародонту - Протягом трьох років ми проводили клаптеві операції з Відману - Нейманом - Цешинський з використанням біокомпозіціонного остеопластіческого матеріалу «Біоматрікс» - біоматеріал на основі кісткового ксеноколлагена і ксеноглікозаміногліканов.

Особливості стоматологічної допомоги вагітним і жінкам, що годують

Особливості стоматологічної допомоги вагітним і жінкам, що годують - Вагітні та годувальниці пацієнтки на стоматологічному прийомі становлять особливу групу ризику в зв'язку з незвичайною психофізіологічної сутністю цих періодів життя жінок.

Що таке голлівудські вініри і чим вони відрізняються від звичайних?

Що таке голлівудські вініри і чим вони відрізняються від звичайних? - Голлівудські вініри - нова в стоматології технологія, завдяки якій будь-яку посмішку можна зробити воістину зоряною. Дана стаття містить відповіді на найпоширеніші питання про нову технологію з реставрації зубів.

Експерти реабілітували пломби із ртуті

Експерти реабілітували пломби із ртуті - Експерти Управління біомедичних досліджень США (Life Science Research Office) - незалежної некомерційної організації з контролю за біологічними та медичними дослідженнями - стверджують, що пломби на основі ртуті не завдають такої шкоди здоров'ю, як вважалося раніше. До таких висновків вони прийшли після вивчення даних 950 наукових робіт за період з 1996 по 2003 роки. Результати їх досліджень опубліковані на web-сторінці Американської асоціації стоматологів (American Dental Association).

Велика частина електричних зубних щіток

Велика частина електричних зубних щіток - марна трата грошей - Огляд 42 досліджень показав, що, в більшості випадків, традиційні зубні щітки чистять зуби і захищають ясна від запалення нітрохи не гірше ніж електричні. Лише один тип електричних зубних щіток виявився більш ефективним, ніж звичайні - щітки, які вчиняють обертально-коливальні рухи.

У Росії винайшли золоту зубну щітку

У Росії винайшли золоту зубну щітку - Патент на самообеззаражівающуюся зубну щітку, яка має до того ж лікувальними властивостями, отримав нещодавно в Роспатенті російський винахідник. Регулярне використання такої щітки захищає не тільки від різних зубних хвороб, але і від ГРВІ, грипу, багатьох інших простудних захворювань і просто зміцнює імунітет.

Вставні зуби відходять в історію

Вставні зуби відходять в історію - Протезування зубів незабаром може стати пережитком минулого. Вже зараз британським ученим вдається вирощувати зачатки зубів тварин, які, як вони сподіваються, можна буде пересаджувати в щелепу. Незважаючи на те, що робота знаходиться на ранньому етапі, експерти вважають, що така технологія в застосуванні до людини може стати доступною вже протягом наступних десяти років.

зуби болять не від солодощів, а від нікотину

зуби болять не від солодощів, а від нікотину - Нові дослідження, проведені американськими вченими, показали, що стоматологічні захворювання дітей пов'язані не з солодощами, як це завжди вважалося, а з впливом на них тютюнового диму.

Як відкрити стоматологічну клініку?

Як відкрити стоматологічну клініку? - Створення клініки часто стає не тільки радісною подією для власника, але й супроводжується величезною кількістю питань і проблем. Саме на цій стадії здійснюються більшість помилок, боляче вдаряє в наслідку по гаманцю інвестора.

Укріплюємо свої позиції ... в роті! Як лікувати пародонтит?

Укріплюємо свої позиції ... в роті! Як лікувати пародонтит? - До цих пір деякі лікарі, зіткнувшись із запущеним пародонтитом у своїх пацієнтів, категорично рекомендують видаляти хитаються зуби. А адже пародонтит сьогодні цілком виліковний, а це означає, що зберегти усмішку в цілості і схоронності можна при будь-якій стадії цього патологічного процесу.

Природна емаль і дентин природний все ще мають переваги перед самими кращими з існуючих стоматологічних матеріалів

Природна емаль і дентин природний все ще мають переваги перед самими кращими з існуючих стоматологічних матеріалів - Отже, кращими слід вважати мінімально інвазивні стоматологічні втручання, що дозволяють зберегти більшу частину здорових природних тканин зуба. Це твердження є основою субкультури, званої Консервативна Стоматологія.

Народження зубів

Народження зубів - Прорізування зубів завжди залишається в пам'яті кожного батька, що піклується про свою дитину. Волею чи не волею батьки залучаються до цього процесу, коли малюк страждає від прорізуються зубів.

Усмішка по максимуму

Усмішка по максимуму - Цей круїз для нас з дружиною був мрією всього життя. Чотирипалубному красень-лайнер, смарагдове море. Греція, Кіпр, Італія, Франція ... Весь перший день плавання благовірна раз у раз вигукувала: подивися туди, ти бачив коли-небудь таке? Чайки, подивися які чайки ...

Консервативне лікування періапікальной патології

Консервативне лікування періапікальной патології - Більшість періапікальной патології стимулюються прямим або непрямим залученням оральної мікрофлори. У більшості випадків етіологічними чинниками виступають внутріротова інфікування через кореневий канал або дегенерація тканин пульпи. Тому, просте хірургічне видалення періапікальной патології без відповідної дезінфекції кореневих каналів і обтурації не приведуть до загоєнню в перірадікулярной області. Оскільки бактерії викликають і підтримують майже всі пульповие і періапікальние захворювання, описано фундаментальні основи ендодонтії допоможуть зрозуміти:

Стоматологи проти голлівудських посмішок

Стоматологи проти голлівудських посмішок - Професор Джиммі Стіл, ректор факультету стоматології Ньюкаслського університету, вважає, що англійської молоді не заважало б якомога рідше відвідувати дантиста. 'Пацієнти роблять на своїх зубних лікарів все більший тиск, покладаючи на них зовсім необгрунтовані надії', - говорить лікар.

3 лютого 2005 фахівці КГ МДБ проведуть семінар-практикум на тему''Як відкрити стоматологічну клініку ?''

3 лютого 2005 фахівці КГ МДБ проведуть семінар-практикум на тему''Як відкрити стоматологічну клініку? ' '- Його провідними виступлять консультанти по створенню бізнесу 'під ключ' А. Ходаков та К. Міщенко. На семінарі будуть висвітлені такі питання, як правильний вибір приміщення, проектування стоматологічних кабінетів, підбір професійного персоналу, формування клієнтської бази, найбільш ефективні маркетингові стратегії і т.д.

Клінічна картина і діагностика пародонтозу

Клінічна картина і діагностика пародонтозу - Ведучими процесами при пародонтозі є дистрофічні зміни в яснах, які діагностуються як атрофічний гінгівіт; прогресуюча горизонтальна деструкція кісткової тканини альвеолярного відростка, травматична оклюзія; освіта клиновидних дефектів і помірна рухливість зубів. Процесс характеризується досить повільним розвитком і безперервним перебігом. Якщо не проводити лікування, він закінчується повною деструкцією зв'язкового апарату, межальвеолярних і межкорневих перегородок.

У Японії створений робот-пацієнт для навчання стоматологів практичним навичкам

У Японії створений робот-пацієнт для навчання стоматологів практичним навичкам - Японські стоматологи провели випробування першого робота-пацієнта, створеного для навчання студентів практичним навичкам. Робот був розроблений співробітниками Університету Сева (Showa University) і групою фахівців під керівництвом Ацуо Таканісі (Atsuo Takanishi) з Університету Васеда (Waseda University).

Тренування дозволить забути про віагрі

Тренування дозволить забути про віагрі - Вчені довели, що спеціальні вправи на зміцнення м'язів промежини можуть значно поліпшити сексуальну силу чоловіків, повідомляє Times Online. Для отримання ефекту досить тренуватися по 30 хвилин щодня. З 55 учасників дослідження у 40 відсотків ерекція відновилася повністю, а у 30 - помітно покращилася.

Зуби дороги, як пам'ять

Зуби дороги, як пам'ять - Шведські вчені науково довели, що при видаленні зуба у людини погіршується пам'ять. Досліди на тваринах довели, що, вириваючи зуб, лікар обриває нерв, що проходить у мозку. 'Виявилося, що зуби мають найважливіше значення для нашої пам'яті', - повідомив один з авторів дослідження, професор університету Умеа у Швеції дантист Ян Бегдахл.

Курці не ходять до стоматологів

Курці не ходять до стоматологів - Мало того, що куріння саме по собі шкодить зубам, так ще й з'ясувалося, що курці значно гірше піклуються про здоров'я своїх зубів, ніж ті, хто не курить . І це навіть не дивлячись на те, що ротова порожнина курця набагато більше схильна до різних захворювань. R

Запропоновано новий метод лікування постійних зубних болів

Запропоновано новий метод лікування постійних зубних болів - Американські фахівці з Інституту матеріалознавства при Університеті Лідса запропонували метод позбавлення від болю людей з особливо чутливими зубами. Підвищена чутливість зубів виникає, коли дентин - основна кісткова тканина зуба - позбавляється захисного покриття.

Ваша усмішка - це перше, що помічають інші люди

Ваша усмішка - це перше, що помічають інші люди - Аналізуйте це: свою усмішку. Спробуйте суб'єктивно її оцінити. Питання допомагають виявити власні відчуття від своєї посмішки, уявити, яке враження вона справляє на інших людей і як впливає на якість стосунків з оточуючими.

Жувальна гумка і чай з додаванням кориці знищують неприємний запах з рота

Жувальна гумка і чай з додаванням кориці знищують неприємний запах з рота - Стоматолог з Чикаго Min Zhu встановив, що кориця знищує мікроорганізми викликають неприємний запах з рота. Для того щоб оптимально реалізувати благотворну дію кориці слід користуватися жувальною гумкою яка містить цю спецію.

Секрет блискучою посмішки

Секрет блискучою усмішки - Зуби служать не тільки засобом пережовування їжі, а й природною прикрасою особи. Тому вони повинні бути не тільки здоровими, але і красивими!R

Як правильно вибілювати зуби

Як правильно вибілювати зуби - Часто кажуть, що краса вимагає жертв. А чи знаєте Ви, яких жертв вимагає красива білосніжна посмішка?

Особливості застосування фіссурного (циліндричного) бору

Особливості застосування фіссурного (циліндричного) бору - Відповідність різального інструменту (бору) етапу препарування, формою і розмірами каріозної порожнини, а також характеру перебігу каріозного процесу є одними з основних принципів раціонального препарування зубів. При цьому важливе значення має кількість борів і часу, витрачених на процес підготовки зуба до подальшого лікування. R

Підступний пародонтит

Підступний пародонтит - ЩО потрібно для 'свіжого подиху', ми знаємо. Але якщо від неприємного запаху з рота не позбавляє ні жувальна гумка, ні дорога зубна паста - це має насторожити. А якщо до того ж зуби у вас 'танцюють', вам незручно жувати, а десна кровоточить - до фахівця-пародонтолога, і негайно!

Голлівудські вініри? Голлівудська усмішка !!!

Голлівудські вініри? Голлівудська усмішка! - Що таке «голлівудські вініри» - і чим вони краще звичайних? Завдяки «голлівудським вінірами» стати володарем воістину зоряної посмішки може будь-хто, незалежно від вихідного стану його зубів. Процедура ця проста, швидка і зовсім безпечна. Не потрібно ні брекети носити, ні власні зуби обточувати. R

Найважливішим етіологічним чинником поширеною стоматологічної патології

Найважливішим етіологічним чинником поширеною стоматологічної патології - Найважливішим етіологічним чинником поширеною стоматологічної патології - карієсу зубів і запальних захворювань пародонту - є активність ротової мікрофлори.

В Америці з'являться ліки для швидкого зняття місцевої анестезії після візиту до стоматолога

В Америці з'являться ліки для швидкого зняття місцевої анестезії після візиту до стоматолога - Американське управління з контролю за продуктами і ліками (FDA) видало ліцензію на розповсюдження в США препарату для швидкого зняття місцевої анестезії після візиту до стоматолога. Згідно результатом клінічних випробувань, ліки скорочує час відновлення чутливості язика, губ і ясен приблизно наполовину - до 75-85 хвилин.

Лікнеп для чайників по темі ШТУЧНІ ЗУБИ

Лікнеп для чайників по темі ШТУЧНІ ЗУБИ -

Посміхайтеся, панове!

Посміхайтеся, панове, - Білі, рівні зуби - сьогодні це не тільки символ краси і здоров'я, але й обов'язкова частина іміджу успішної людини. Володар бездоганною усмішки у житті відчуває себе набагато впевненіше, ніж той, хто позбавлений цього завидного гідності. На щастя, виправити кривизну зубів тепер можна в будь-якому віці.

Як красиво посміхатися

Як красиво посміхатися - Як говорив Леонардо да Вінчі, немає такого некрасивого обличчя, яке б не виправляти усмішкою. Хоча сам маестро намалював свою Джоконду без сліпучої посмішки. Багато хто скаже, що наші предки на портретах прагнули виглядати дещо суворо й урочисто, досить вдивитися в обличчя доларових президентів, незмінно зображених без посмішки.

Частка зубною ниткою - необхідна умова для здоров'я зубів

Частка зубною ниткою - необхідна умова для здоров'я зубів - У стоматологічних кабінетах в усьому світі пацієнтам часто говорять, що вони недостатньо стежать за гігієною порожнини рота. В якості профілактичного заходу може служити не тільки звичайна чищення зубів зубною пастою, але й використання зубної нитки. Лікарі стверджують, що її нерегулярне застосування може привести до розпаду зуба і навіть периодонтальної хвороби - провідної причини руйнування зубної тканини. На противагу, щоденне застосування міжзубної нитки дозволяє захистити зуби і ясна, скоротивши кількість бактерій, що розвивають хвороби.

Стан і перспективи розвитку стоматологічної анестезіології в Росії обговорять у Югрі

Стан і перспективи розвитку стоматологічної анестезіології в Росії обговорять у Югрі - 26-27 листопада в Сургуті (Ханти-Мансійський автономний округ - Югра) пройде Всеросійська науково-практична конференція «Знеболювання та надання невідкладної допомоги в стоматології».

Безметалова кераміка

Безметалова кераміка - основа сучасного протезування зубів - В даний час вражати оточуючих красивою білозубою посмішкою при бажанні может кожен з нас. Найбільш популярна технологія, яка застосовується для пріданія зубах білизни, це протезірованіе зубів безметалова керамікою. Безметалова кераміка прекрасно закріплює між собою протез і природну тканину зуба, вона добре амортізірует, м'яко і рівномірно передаючи навантаження на зуби при жуванні їжі. R

Лікування зубів під наркозом у дітей

Лікування зубів під наркозом у дітей - Лікування дитячих молочних, постійних зубів під наркозом вимагає виконання стоматологічної клінікою дуже жорстких умов (наявності відповідної ліцензії на лікування молочних і постійних зубів під наркозом у дітей) .

Швейцарські вчені встановили, що чималий шкоду здоров'ю зубів завдає ... стрес

Швейцарські вчені встановили, що чималий шкоду здоров'ю зубів завдає ... стрес - Вчені досліджували 50 студентів-медиків. Психологи та стоматологи з Цюріха уважно вивчили зуби і психіку молодих людей. Студентів розділили на дві групи, представники першої групи протягом місяця готувалися до складної сесії, а учасники другої - відвідували звичайні заняття.

Британські вчені навчилися вирощувати зуби

Британські вчені навчилися вирощувати зуби - Співробітники Стоматологічного інституту при Королівському коледжі Лондона навчилися вирощувати зуби. R

Чому виростають некрасиві зуби?

Чому виростають некрасиві зуби? - Внутрішні причини виявляються, коли величина зубів не відповідає розмірам щелеп. Є вроджені причини: наприклад, у людини зростає менше зубів, ніж належить, вони «розбігаються» по щелепі, і між ними утворюються широкі непривабливі щілини. До зовнішніх причин можна віднести вплив несприятливих екологічних факторів, штучне вигодовування дітей і багато інших.

Червоне вино здатне замінити стоматологів

Червоне вино здатне замінити стоматологів - Вино здатне захистити зуби від руйнування, але тільки червоне. Біле вино з-за підвищеної кислотності, послаблює емаль і робить їх більш схильними до карієсу.

Використання біокомпозіціонних матеріалів «Остеоматрікс» і «Біоматрікс» при хірургічному лікуванні запальних захворювань пародонту

Використання біокомпозіціонних матеріалів «Остеоматрікс» і «Біоматрікс» при хірургічному лікуванні запальних захворювань пародонту - Протягом трьох років ми проводили клаптеві операції з Відману - Нейманом - Цешинський з використанням біокомпозіціонного остеопластіческого матеріалу «Біоматрікс» - біоматеріал на основі кісткового ксеноколлагена і ксеноглікозаміногліканов. Остеоіндуктівний і остеокондуктівний матеріал з протизапальною дією; губчаста, природно-пориста структура матеріалу повторює архітектоніку і структуру кістки, що забезпечує можливість заповнення всього обсягу кісткового дефекту; і «Остеоматрікс» - остеоіндуктівний і остеокондуктівний матеріал з протизапальною дією; матеріал спеціально розроблений для патогенетичного лікування пародонтиту , матеріал є нетоксичним і повністю біосумісних. R

Пірсинг

Пірсинг - причина зубних захворювань - У зв'язку з цим відкриттям ізраїльські лікарі Університету Тель-Авіва радять тінейджерам подумати двічі, перш ніж слідувати моді. Дантисти виявили, що приблизно 15-20 відсотків підлітків з пірсингом в області рота мають високий ризик втрати зуба внаслідок утворення тріщин на емалі і запалення ясен.

Запальні захворювання порожнини рота: сучасні підходи до профілактики та лікування

Запальні захворювання порожнини рота: сучасні підходи до профілактики та лікування - Стоматит і пародонтит є станами, домінуючими в структурі запальних захворювань порожнини рота. Стоматит (від грец. Stoma - рот) - запалення слизової оболонки порожнини рота, що супроводжується її дистрофічними змінами. У людини стоматит може бути викликаний пошкодженням різного характеру (механічним, термічним, хімічним, фізичним), авітамінозом, цукровим діабетом, захворюваннями серцево-судинної, нервової, кровотворної систем, органів травлення, гострої (кір, скарлатина, дифтерія) і хронічної (туберкульоз) інфекцією, інтоксикацією, паразитичними грибками (кандидоз).

Ретракція ясен

Ретракція ясен - Вперше ретракція ясен була описана в 1941 Томпсоном. Для механічного розширення зубоясенної борозенки він використовував зволожену мотузку. Зараз для просочення нитки використовуються декілька хімічних сполук, таких як: епінефрин HCI, галун (подвійний сульфат алюмінію та лужного металу), алюміній хлорид, цинк хлорид, алюміній сульфат, дубильні кислота і сульфат залізо, кожен з яких допомагає ретракції і зупиняє кровотеча з ясен .

У Данії розроблять супер-жвачку для американської армії

У Данії розроблять супер-жвачку для американської армії - Фахівці датської компанії 'Фертін Фарма' з місті Вайле /півострів Ютландія /працюють над новим типом медичної жувальної гумки, що володіє бактерицидним ефектом.

Пародонтит

Пародонтит - це одне з поширених сьогодні стоматологічних захворювань - Пародонтит - це одне з поширених сьогодні стоматологічних захворювань, яке внаслідок особливостей будови кісток і ясен людини практично не лікується традиційними засобами, навіть з урахуванням високого рівня розвитку сучасної стоматології . Він призводить до того, що нормальні, цілком здорові зуби стають рухливими або випадають через хвороби ясен.

Американські дантисти створили смачний і корисний сироп проти дитячого карієсу

Американські дантисти створили смачний і корисний сироп проти дитячого карієсу - Стоматологи з Університету Вашингтона /США /створили сироп на основі ксилитол і підсолоджувальних фруктових речовин, який дозволяє зменшити розпад зуба у малюків 6-15 місяців. Щоденна доза смачного сиропу надійно запобігала дитячий карієс в 76% випадків і ранні ознаки ушкодження зубної емалі. R

Брекет-система або демінералізація емалі?

Брекет-система або демінералізація емалі? - Стрімке впровадження брекет-системи у вітчизняну ортодонтію сталося кілька років тому і зробило дійсну революцію. З'явилася можливість корпусного переміщення зубів, що дає контроль за їх положенням. Незаперечні й інші переваги брекет-системи

Чи потрібна нам амальгама?

Чи потрібна нам амальгама? - Амальгама переживає друге народження після того, як розробникам вдалося нейтралізувати гамма-2 фазу і навчитися розфасовувати амальгаму в капсули на стадії промислового виробництва, тим самим усунувши будь-яку можливість контакту медичного персоналу і пацієнтів з ртуттю. Народження по суті нового пломбувального матеріалу пройшло, на жаль, малопомітним подією в стоматології.

Пасивне куріння і карієс

Пасивне куріння і карієс - У маленьких дітей під впливом диму сигарет відзначається більш висока частота освіти карієсу, ніж у дітей без даного подразника, повідомляє Американська стоматологічна асоціація. Дане дослідження було опубліковано в «Журналі Американської Медичної Асоціації».

Наші предки вірили в існування''зубного хробака''

Наші предки вірили в існування''зубного хробака''- Похід до зубного лікаря в наші дні здався б нашим предкам легкою прогулянкою в порівнянні тим, що були змушені переносити вони. У 19 столітті люди прокурівалі хворі зуби димом або просто виривали, а як знеболюючий засіб застосовували собачу сечу.

ЗАТ''ЕЛТЕХ-Мед''

ЗАТ''ЕЛТЕХ-Мед''- Медичні рентгенодіагностичні апарати серії «пардус» для стоматології та щелепно-лицевої хірургії: панорамний острофокусний стоматологічний апарат «пардус-01».

Здорові зуби - здоровий і дитина, це знає і кенгуренок

Здорові зуби - здоровий і дитина, це знає і кенгуренок - За даними видання «Journal of Periodontology», Великобританія, своєчасне і правильне лікування зубів і ясен під час вагітності знижує ризик передчасного народження дитини на 84%.

Приємний запах троянд з рота

Приємний запах троянд з рота - У багатьох людей виникає нав'язлива думка, що у них погано пахне з рота, вони намагаються себе ізолювати, соромляться контактувати з іншими і є навіть випадки самогубств. Професор Розенберг виявив ряд бактерій, які осідають на жирових компонентах, які залишаються в порожнині рота.

Ізюм не шкідливий для зубів

Ізюм не шкідливий для зубів - Зубний наліт і підвищення кислотності в порожнині рота за рахунок вживання їжі служать факторами ризику для розвитку карієсу. Деякі лікарі схиляються до думки, що солодка, липка за консистенцією їжа, зокрема, така як родзинки, швидше провокує карієс і пошкодження зуба, оскільки очистити такої харчової наліт складніше. Однак дантисти Університету Іллінойсу /США /довели, що родзинки швидко очищається від поверхні зуба так само, як і яблука, банани або шоколад.

Причина головного болю - захворювання скронево-нижньощелепного суглоба

Причина головного болю - захворювання скронево-нижньощелепного суглоба - У стоматологічній практиці досить часто зустрічаються запальні захворювання скронево-нижньощелепного суглоба. Захворювання розвивається внаслідок травм, інфекції (також можливо специфічне ураження суглоба), ревматоїдного ураження і багатьох інших причин. Запалення суглоба може ускладнювати отити (запалення вуха).

Сніданок рятує від карієсу

Сніданок рятує від карієсу - Що потрібно для того, щоб мати здорові зуби? Регулярно чистити їх і користуватися гарною зубною пастою? Безумовно. Але, як показали американські учені, не меншу роль грає ... правильний режим харчування.

Особливості гігієни мови

Особливості гігієни мови - У будь-яких міркуваннях про гігієну порожнини рота ви навряд чи зустрінете інформацію по догляду за мовою. А адже мова - це дуже важливий орган, який виконує безліч функцій.

Твердосплавні бори Kerr Have для остаточної обробки зубних пломб та реставрації зубів

Твердосплавні бори Kerr Have для остаточної обробки зубних пломб та реставрації зубів - Кінцева обробка реставрації зубів - дуже відповідальний етап, успіх якого визначається, перш за все, правильним вибором ротаційних інструментів і послідовністю їх використання. Невірний вибір стоматологічних борів для шліфування і полірування реставрації може призвести до:

Біосумісність стоматологічних матеріалів, що використовуються в сучасному ендодонтичне лікування: огляд

Біосумісність стоматологічних матеріалів, що використовуються в сучасному ендодонтичне лікування: огляд - Розчини для промивання та внутріканальние медикаменти використовуються всередині кореневого каналу для очищення і допомоги в дезінфекції дентинних стінок. Незважаючи на те, що ці матеріали призначені для того, щоб знаходитися в межах кореневого каналу, вони, безсумнівно, контактують з періапікальнимі тканинами, або шляхом недбалого виведення через апекс або через мікроподтеканія. Ця стаття являє собою огляд методологією, використовуваною в тестування біосумісності, а потім обговорення біосумісності сучасних внутріканальних ліків і речовин, які застосовуються в ендодонтії.

Шляхи підвищення ефективності лікування клиновидних дефектів зубів

Шляхи підвищення ефективності лікування клиновидних дефектів зубів - У цей час відзначається значне зростання поширеності некаріозних поразок твердих тканин зубів і, зокрема, клиновидних дефектів (КД) [11].

Ретельний догляд за зубами і яснами дозволить уникнути атеросклерозу і проблем з серцем

Ретельний догляд за зубами і яснами дозволить уникнути атеросклерозу і проблем з серцем - Людиною, який нагадає вам про важливість зубної гігієни, може стати зовсім не стоматолог, а кардіолог: лікарі виявили сильну зв'язок між розвитком атеросклерозу і захворюванням періодонтиту.

Міжнародний освітній форум інноваційних технологій в області естетичної стоматології «Road Show Nobel Biocare 2008»

Міжнародний освітній форум інноваційних технологій в області естетичної стоматології «Road Show Nobel Biocare 2008» - 12-14 грудня в Москві відбувся Міжнародний освітній Форум інноваційних технологій в області естетичний стоматології «Road Show Nobel Biocare 2008», організований світовим лідером у галузі інноваційних розробок для стоматології компанією 'Nobel Biocare'.

Про що говорить колір зубів?

Про що говорить колір зубів? - Стоматологія відомо, що гарна посмішка це сполучення правильного здорового зубного ряду, здоровий колір слизової рота і тканин губ. Судити про наявність тих чи інших захворювань можна не тільки за станом, але й по фарбуванню зубів.

Чи є в Росії цивілізований ринок стоматологічних послуг?

Чи є в Росії цивілізований ринок стоматологічних послуг? - 25 листопада 2009 р. в прес-центрі «РІА Новини» Стоматологічна Асоціація Росії і компанія Nobel Biocare Russia провели ток- шоу на тему «Чи є в Росії цивілізований ринок стоматологічних послуг?»

Захворювання пародонту. Складання грамотного плану лікування. Види лікування

Захворювання пародонту. Складання грамотного плану лікування. Види лікування - У класифікації пародонтальних захворювань від 1999 р. виділяють: 1. Гінгівіт, викликаний нальотом і не обумовлений нальотом 2. Хронічний пародонтит 3. Агресивний пародонтит

Жуйка швидше шкідлива, ніж корисна

Жуйка швидше шкідлива, ніж корисна - До такого висновку все частіше приходять стоматологи і гастроентерологи, рекомендуючи не плутати її із зубною щіткою.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів - Все більша кількість людей розуміють, що гарні білі зуби - це елемент сучасної культури, символ здоров'я і успіху. Добре відомий той факт, що приємне враження від усмішки створюється в першу чергу за рахунок кольору зубів.

Що таке карієс, і як з ним боротися правильно

Що таке карієс, і як з ним боротися правильно - Ви, звичайно ж, багато чули про чудодійну дію фтору і триклозан у складі широко рекламованих зубних паст. На жаль, проблема карієсу не так проста і однозначна. R

Генна терапія стане ефективним способом боротьби із запаленням ясен

Генна терапія стане ефективним способом боротьби із запаленням ясен - Вчені Університету Мічигану встановили, що генна терапія може бути використана для успішного запобігання розвитку захворювання періодонтиту, провідною причиною втрати зубів у дорослих людей. Ідея використання генів для лікування загрозливих для життя хвороб не нова, але американським медикам уперше вдалося довести ефективність такого підходу для хронічних несмертельних умов типу серйозного запалення ясен.

NOVA: новий погляд на стоматологічні інструменти

NOVA: новий погляд на стоматологічні інструменти - Швидкорослий асортимент стоматологічних інструментів у Росії зумовлений високими вимогами сучасних стоматологів до якості свого обладнання. Конкурентна боротьба за клієнтів змушує виробників медичних інструментів винаходити інноваційні методи створення і підвищення технічних даних своєї продукції. R

Криві зуби

Криві зуби - не вирок! - У наш час люди все більше уваги приділяють своїй зовнішності.

Використання біологічно активних препаратів у профілактиці ускладнень при лікуванні хворих з відкритими травматичними переломами нижньої щелепи

Використання біологічно активних препаратів у профілактиці ускладнень при лікуванні хворих з відкритими переломами травматичними нижньої щелепи - В даний час проблема травматизму щелепно-лицевої області продовжує залишатися однією з актуальних тем хірургічної стоматології, оскільки торкається найбільш працездатні вікові групи населення. Кількість відкритих, а значить, первинно-інфікованих переломів нижньої щелепи не знижується. Чи не стає менше і кількість запальних ускладнень [1,2,3], що досягає 40% випадків.

Пародонтит вже ефективно лікують

Пародонтит вже ефективно лікують - За даними ВООЗ запальними захворюваннями пародонту страждає в даний час 70-90% дорослого населення земної кулі. Дане захворювання є основною причиною втрати зубів. З цієї причини лікування запальних захворювань пародонту до цих пір є однією з актуальних проблем сучасної стоматології.

Запальні захворювання порожнини рота

Запальні захворювання порожнини рота - Сьогодні ми й без психологів знаємо, що усмішка - це візитна картка людини, ключ до налагодження доброзичливих відносин із співбесідником. Однак далеко не всі володіють ідеальними зубами, а багато хто до того ж ще й страждають від неприємного запаху з рота і кровоточивістю ясен. Ці симптоми - одна з ознак запальних захворювань порожнини рота.

Відбілювання зубів. Якого кольору Ваша мрія?

Відбілювання зубів. Якого кольору Ваша мрія? - Проблема красивих зубів і білосніжної усмішки хвилює людство вже кілька тисячоліть. Знати племен Майя приховувала жовтизну зубів пластинками сапфірів і рубінів, в Стародавньому Єгипті їх чистили сумішшю крихт пемзи і оцту, в античності для досягнення жаданої білизни жували вугілля і натирали зуби крейдою, полоскали рот лимонним соком і знахарськими складами, намагалися досягти результату за допомогою кислоти.

Голлівудські вініри

Голлівудські вініри - природність і досконалість красивої посмішки! - Упевненість в собі, симпатія оточуючих, привабливість, шарм жінок і магнетизм чоловіків. Все це - незмінні супутники красивою і щирої посмішки. R

ВООЗ: хвороби зубів і ясен скорочують життя

ВООЗ: хвороби зубів і ясен скорочують життя - Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала звіт про поширеність захворювань порожнини рота у всьому світі і починає всесвітню кампанію по боротьбі з такими хворобами. Як відзначають представники ВООЗ, на лікування зубів і ясен витрачається 10 відсотків з усіх коштів, що виділяються на охорону здоров'я в розвинених країнах.

Рентген обладнання компанії J. Morita: еталон серед дентальних цифрових рентгенівських апаратів

Рентген обладнання компанії J. Morita: еталон серед дентальних цифрових рентгенівських апаратів - Рентген обладнання компанії J. Morita в усьому світі вважається еталоном і відрізняється бездоганною якістю знімків . Ексклюзивний представник рентген обладнання J. Morita в Росії, компанія UNIDENT, представляє Вам високошвидкісний панорамний дентальний рентгенівський апарат Veraviewepocs, що демонструє нову якість у дентальної діагностиці.

Оральний пірсинг шкідливий для здоров'я

Оральний пірсинг шкідливий для здоров'я - Ізраїльські підлітки роблять оральний пірсинг в два рази частіше, ніж їх нью-йоркські однолітки, проте і в Америці, і в Ізраїлі ризик отримання, разом із прикрасами, захворювань порожнини рота дуже високий.

Газована вода залишає дітей без зубів

Газована вода залишає дітей без зубів - Популярні зараз газовані напої, настільки улюблені дітьми та підлітками, далеко не нешкідливі для здоров'я - вчені вже давно довели, що їх вживання пов'язано з розвитком ожиріння, захворювань серцево -судинної системи і навіть різними видами авітамінозу.

Кореневі пломби

Кореневі пломби - У 1898 році в «Посібнику з терапевтичної стоматології» професор Міллер назвав гутаперча найкращим матеріалом для пломбування кореневих каналів. Сорок років по тому західні фахівці почали розробляти методики її застосування. Зараз пломбування каналів гутаперчевими штифтами багато стоматологи вважають одним з найбільш ефективних методів лікування пульпіту і періодонтиту. Причин тому кілька.

Молочні зуби нема чого свердлити

Молочні зуби нема чого свердлити - Пломбування каріозних молочних зубів - абсолютно непотрібне випробування для дітей, стверджують експерти з Манчестерського університету Великобританії.

Створена принципово нова жуйка

Створена принципово нова жуйка - Наприкінці січня 2004 у найвідомішому готелі Зелот-Маринське в Абу-Дабі пройшла презентація нового продукту, створеного групою незалежних малазійських дослідників під назвою 'Трабл Гам', що складається з двох стоматологів, отоларинголога і фізика. На одностайну думку компетентних фахівців, ця технологія зробить фурор у фармації та гастрономії.

Захворювання пародонту й міри їхньої профілактики

Захворювання пародонту й міри їхньої профілактики - Захворювання пародонту, так само як і карієс зубів, отримали дуже широке поширення. За даними ВООЗ, близько 95% дорослого населення планети і 80% дітей мають ті чи інші ознаки захворювання пародонту.

Новини стоматології. Профілактика карієсу. Як і навіщо

Новини стоматології. Профілактика карієсу. Як і навіщо - Велика кількість сучасних наукових досліджень в галузі стоматології присвячено пошуку доступних і ефективних способів профілактики стоматологічних захворювань серед населення.

Чим длубалися в зубах наші предки?

Чим длубалися в зубах наші предки? - Виявляється, навіть первісні люди трохи займалися гігієною ротової порожнини. Наші далекі предки застосовували стебла трави в якості зубочисток. У результаті зуби стародавніх гомінідів мали поглиблення в області коренів. Доведено, що ці мітки залишені примітивними предмета догляду за зубами. Скептики стверджували, що походження відмітин інше, так як наші сучасники, Колупаючи в зубах не залишають подібних відмітин. R

Рідина для полоскання рота може привести до ракових захворювань

Рідина для полоскання рота може привести до ракових захворювань - З такою заявою виступили австралійські незалежні експерти з Асоціації стоматологів. За словами одного з авторів наукової роботи, професора Мельбурнського університету Майкла МакКалло, дослідження показали наявність взаємозв'язку між містяться в щоденних засобах гігієни порожнини рота алкоголем і злоякісною пухлиною.

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських - Компанія SpofaDental давно відома у світі як один з найбільших постачальників неметалічних витратних стоматологічних матеріалів, а асортиментну лінійку яких входять пломбувальні матеріали, цементи, композити та ін Висока якість продукції SpofaDental заслуговує найвищих оцінок і вимогливих стоматологів, і вимогливих експертів з сертифікації продукції. У 1999 році компанія отримала сертифікати для пломбувальних матеріалів, пластмас, матеріалів для зняття відбитків та акрилових зубів - ISO 9001 і 46001.

Засоби по догляду за ротовою порожниною: тенденції та перспективи

Засоби по догляду за ротовою порожниною: тенденції та перспективи - Зубні пасти та щітки, порошки і еліксири ... Важко сьогодні уявити собі аптеку, де не були б представлені ці товари , давно вже стали необхідним атрибутом повсякденного життя, що роблять чималий внесок у збереження здоров'я людини. Ринок засобів по догляду за ротовою порожниною активно розвивається, і ті аптеки, де своєчасно відстежують всі зміни споживчого попиту, що з'являються новинки, вловлюють модні тенденції, опиняються в безперечному виграші.

Ви ль на світі всіх біліша? Як відбілити зуби?

Ви ль на світі всіх біліша? Як відбілити зуби? - Основних природних кольорів зубної емалі - три: жовтий, жовтувато-білий і синювато-білий. І ще більше двадцяти відтінків. Але багатьом з нас немає діла до багатства природного палітри, бачити свою посмішку хочеться лише одного кольору - білосніжного. Чому б ні - сучасної стоматології будь-яка примха клієнта по зубах. R

Підвищена чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів - Гаряче, холодне, солодке, кисле - буквально на всі зуби озиваються гострим болем? Ви не самотні - підвищена чутливість зубів зараз у доброї половини населення планети. R

Відкриття гена зубної емалі дозволить штучно створювати повноцінні зуби

Відкриття гена зубної емалі дозволить штучно створювати повноцінні зуби - Дослідникам з університету штату Орегон вдалося описати ген, який контролює освіта зубної емалі, що захищає зуб. Це відкриття може посунути вчених до розробки принципово нових методів профілактики та лікування карієсу. Крім того, відкриття дозволить розвивати таку сторону стоматології, як «вирощування зубів у лабораторії», повідомляє журнал The Proceedings of the National Academy of Sciences.

У боротьбі за здорові зуби

У боротьбі за здорові зуби - Харчуватися для нас так само природно, як і дихати. Тому часто ми ставимося до наших зубах як до належного - раз дано природою для життя, значить, і буде в порядку протягом усього людського віку.

Еволюція зробила негативний вплив на стан зубів людини

Еволюція зробила негативний вплив на стан зубів людини - Антропологи з Університету АрізониArizona State University опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences статтю з результатами порівняння зубів австралопітеків (вважаються нашими предками , вони жили в Африці приблизно 250 млн. років тому) і сучасної людини. При аналізі використовувалися комп'ютерні технології, звичайно використовувані для симуляції дорожньо-транспортних пригод: з їх допомогою вивчаються механізми зіткнень різних предметів.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів - У ритмі сучасного життя нам доводиться багато і часто спілкуватися. Найголовніше, на що ми звертаємо увагу при спілкуванні - це очі співрозмовника і його посмішка. Сьогодні більшість людей розуміє, яку роль у нашому житті відіграє білозуба посмішка.

Губная помада може руйнувати зуби

Губная помада може руйнувати зуби - Більшість жінок користуються губною помадою. Але виявляється, це незамінний засіб підтримки краси може зруйнувати наші зуби. R

Радіаційний опромінення дівчаток загрожує зубам їх майбутніх чад

Радіаційний опромінення дівчаток загрожує зубам їх майбутніх чад - Вчені Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України вивчили стан зубів у 225 дітей, які народилися у матерів, які перенесли у віці 7 - 15 років радіаційне опромінення в період аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Імпланти. Зуби третього тисячоліття

Імпланти. Зуби третього тисячоліття - Так, дійсно, якщо сімейне життя ще можна відновити, то, де взяти нові зуби? Ще не так давно втрата зубів вважалася безповоротної втратою, але сьогодні - часи змінилися: з'явилися імпланти.

Антациди допоможуть у боротьбі з карієсом, гінгівітом і пародонтоз

Антациди допоможуть у боротьбі з карієсом, гінгівітом і пародонтоз - Учені університетів Рочестера (Великобританія) і Гетенбурга (Швеція), работающіе під керівництвом Роберта Маркеса (Robert Marquis), стверджують, що антацідние препарати, що використовуються для боротьби з печією, володіють здатність нейтралізувати мікроорганізми, що населяють ротову порожнину і призводять до розвитку карієсу, гінгівіту і пародонтиту.

Найменшим

Для найменших - зубні пасти без фтору - Безконтрольне вживання зубних паст з додаванням фтору може викликати флюороз у дітей дошкільного віку. Стоматологи рекомендує з обережністю ставитися до застосування зубних паст у дітей у віці менше 2 років.

Нове в галузі стоматології

Нове в галузі стоматології - Усім відомо, що кожен зуб - це окремо зростаючий елемент, який має однакову поверхню з усіх боків і в ретельній чищенні потребують не лише лицьові поверхні зубів, але і міжзубні проміжки. Скупчуються частинки їжі утворюють липкий наліт, який через 2 тижні перетворюється на твердий зубний камінь. Саме у міжзубних проміжках починаються більшість хвороб зубів.

Посміхайтеся, панове!

Посміхайтеся, панове, - Білі, рівні зуби - сьогодні це не тільки символ краси і здоров'я, але й обов'язкова частина іміджу успішної людини. Володар бездоганною усмішки у житті відчуває себе набагато впевненіше, ніж той, хто позбавлений цього завидного гідності. На щастя, виправити кривизну зубів тепер можна в будь-якому віці.

МОЗ Великобританії закликає не чистити зуби

МОЗ Великобританії закликає не чистити зуби - На радість багатьох дітей, британське міністерство охорони здоров'я у своєму останньому зверненні закликав відмовитися від чищення зубів, повідомляє британська газета Independent.

Томограф 3D Accuitomo (FPD) - початок нової ери тривимірної цифрової рентгенології

Томограф 3D Accuitomo (FPD) - початок нової ери тривимірної цифрової рентгенології - Створення томографа 3D Accuitomo (FPD) японської компанії J. Morito стало початком нової ери тривимірної цифрової рентгенології. Унікальний цифровий тривимірний комп'ютерний томограф - справжній подарунок стоматологам, ексклюзивно представляє компанія UNIDENT.

Голлівудська усмішка! Голлівудські вініри як альтернатива брекетами!

Голлівудська усмішка! Голлівудські вініри як альтернатива брекетами! - Щоб вирівняти криві зуби, можна скористатися брекет-системою, а можна піти коротшим шляхом. «Голлівудські вініри» можуть перетворити частокіл покотом стоять зубів у воістину зоряну посмішку всього за пару відвідувань. R

Сучасні уявлення про імплантації зубів

Сучасні уявлення про імплантації зубів - Клінічне застосування імплантатів в якості самостійних протезів або додаткових опор для мостоподібних або знімних протезів виявило низку переваг перед традиційним зубним протезуванням, до числа яких можна віднести

Твердосплавні бори Kerr Have для остаточної обробки зубних пломб та реставрації зубів

Твердосплавні бори Kerr Have для остаточної обробки зубних пломб та реставрації зубів - Кінцева обробка реставрації зубів - дуже відповідальний етап, успіх якого визначається, перш за все, правильним вибором ротаційних інструментів і послідовністю їх використання.

У найстарішої людини у світі знову почали різатися зуби

У найстарішої людини у світі знову почали різатися зуби - Адміністрація міста Джайпур, адміністративного центру індійського штату Раджастхан, сьогодні офіційно підтвердила, що вік місцевого жителя Набіба Міяна досягає 125 років. Він отримав спеціальне свідоцтво про це, дані в якому грунтуються на записи в його пенсійної книжці. Рідні Міяна поквапилися тут же направити прохання до видавців 'Книги рекордів Гіннесса' занести його в якості найстарішого жителя планети.

Клінічне застосування міофункціональна апаратів нового покоління у дітей

Клінічне застосування міофункціональна апаратів нового покоління у дітей - Надзвичайна поширеність зубощелепних аномалій - від 40 до 80% у змінному прикусі, що відзначається в останнє десятиліття різними авторами, визначає необхідність вишукування доступних і ефективних методів їх усунення. Відомо, що зубощелепні аномалії є реальним фактором ризику розвитку карієсу і захворювань пародонту. Відзначено, що поширеність хвороб пародонту досягає 60% у дітей від 3 до14 років

Збудниками інфекційного процесу в періодонта є патогенні бактерії

Збудниками інфекційного процесу в періодонта є патогенні бактерії - За літературними даними відомо, що в 90% випадках збудниками інфекційного процесу в періодонта є патогенні бактерії, пов'язані з факультативним і облігатні анаероби. Більшість з них - стафілококи і стрептококи. R

Знімні нейлонові протези

Знімні нейлонові протези - невидимки - Звичайні знімні протези мають багато мінусів - сам факт наявності важкого протеза, металеві Кламмер, замки (які видно), алергічні реакції, необхідність (у деяких випадках) обточування зубів. Цих недоліків позбавлені гнучкі протези з нейлону (протези-невидимки).

Стоматологічна меблі - мистецтво Dental Art від італійського виробника медичних меблів

Стоматологічна меблі - мистецтво Dental Art від італійського виробника медичних меблів - Вишукана стоматологічна меблі італійського виробника медичних меблів - компанії Dental Art більше 20 років відома шанувальникам комфорту і краси не тільки на відпочинку, але і на робочому місці.

Як доглядати за чутливими зубами?

Як доглядати за чутливими зубами? - Якщо у вас чутливі зуби, то гаряча, холодна, кисла або солодка їжа може викликати біль. Болючим може бути дотик, і навіть просто вплив повітря.

радіовізіографа Kodak Dental Systems: діагностичне обладнання майбутнього

радіовізіографа Kodak Dental Systems: діагностичне обладнання майбутнього - Швидким темпом зростання високих технологій в наші дні, мабуть, нікого не здивуєш, а стоматологів і поготів. Не встигли фахівці освоїти ази нового діагностичного обладнання, як компанії пропонують чергове ноу-хау. Конкурентна боротьба наростає і ніхто не хоче сходити з дистанції, проте далеко не всім вдається тримати марку і відповідати покладеним на них надіям. Як правило, на п'єдесталі пошани залишаються довгожителі, давно відомі у своєму сегменті й продовжують розвиватися в унісон своїм покупцям. R

Сиропи від кашлю можуть пошкоджувати дитячі зуби

Сиропи від кашлю можуть пошкоджувати дитячі зуби - Багато сиропи, що володіють жарознижуючим або антигістамінним дією, мають низький рівень РН, не містять кальцію і флюоріда. R

Виправлення неправильного прикусу і викривлення зубів

Виправлення неправильного прикусу і викривлення зубів - За статистикою викривлені зуби, неправильний прикус мають близько 90% людей, з яких 37% випадків потребують термінової допомоги лікаря-ортодонта. Виправлення неправильного прикусу, кривих зубів вирішує не тільки психологічні проблеми, але й запобігає розвитку різних захворювань зубів і щелепи, в тому числі і такого небезпечного захворювання, як пародонтоз. Виправлення прикусу необхідно і при підготовці до установки зубних імплантантів (протезування).

Щелепно лицьова хірургія: новинки обладнання та стоматологічних технологій

Щелепно лицьова хірургія: новинки обладнання та стоматологічних технологій - Розвиток медичних технологій, особливо в стоматології не проходить безслідно для всіх нас. Кожна людина рано чи пізно звертається за стоматологічною допомогою, і від того, на якому стоматологічному обладнанні працював дантист, і які застосовував при цьому стоматологічні технології, багато в чому залежить, чи прийде пацієнт до нього знову.

У Великобританії в цілях боротьби з карієсом будуть фторованих всю питну воду

У Великобританії в цілях боротьби з карієсом будуть фторованих всю питну воду - У Великобританії ухвалено рішення фторованих всю питну воду. Цей захід приймається для скорочення захворюваності карієсом, особливо серед дітей, в тих районах, де вода містить недостатньо фтору. R

Стоматологічні установки SIGER: європейська якість. Made in China

Стоматологічні установки SIGER: європейська якість. Made in China - У дні проведення міжнародної стоматологічної виставки SINO-DENTAL 2007 делегація компанії UNIDENT відвідала заводи декількох найбільших китайських виробників стоматологічної продукції, яка ексклюзивно представлена в асортименті московської копанні. Незважаючи на насичений графік роботи, представникам UNIDENT вдалося здійснити свої плани і навіть перевиконати намічене, уклавши ексклюзивний договір на першу поставку стоматологічних установок преміум сегменту китайського ринку. R

Зуб болить, світ не милий. Або лікування зубів у стоматологічних клініках Москви

Зуб болить, світ не милий. Або лікування зубів у стоматологічних клініках Москви - Кажуть, що гірше зубного болю може бути тільки зубний біль. На жаль, це правда! Згадаймо історію: Роберт Бернс не жартома пропонував покарати ворогів вітчизни зубним болем, а французький різальник по кістці створив мініатюру 'Тортури зубним болем грішників у пеклі'.

Лікування інфільтративних форм запалення

Лікування інфільтративних форм запалення - Усі чудово знають, що хворі з інфільтративними формами запалення вимагають ретельного уваги, тому що складно прогнозувати як вирішиться це процес - у бік формування абсцесу, флегмони або деградує.

Здорові зуби за 2600 рублів? Це реально!

Здорові зуби за 2600 рублів? Це реально! - Всі ми давно звикли, що зуби - це витрати. Будь-який візит до стоматолога влітає в копієчку. Карієс, пульпіт, запалення ясен - тридцять два зуби час від часу дають про себе знати, і ми вирушаємо їх лікувати. Куди? За статистикою приблизно 70% москвичів щорічно звертаються в приватні клініки або платні відділення міських лікарень, за один похід залишаючи там від 50 до 200 доларів. Чи є спосіб заощадити? Тепер є - стоматологічна страховка.

Лазери проти бормашин

Лазери проти бормашин - Серед нових і швидко розвиваються методів стоматології, перш за все, слід відзначити все більш широке використання лазерної апаратури діагностичного та лікувального призначення. Перші лазерні прилади для лікування захворювань порожнини рота з'явилися в 1991 році, причому тоді вони служили тільки для боротьби з парадонтоз. Проте ці моделі були не особливо надійні та ефективні, так що даний проникнення лазерних технологій в стоматологію почалося чотирма-п'ятьма роками пізніше.

Клінічні особливості дентальної імплантації

Клінічні особливості дентальної імплантації - Зростання вторинної адентії, особливо серед осіб молодого і середнього віку, спонукає стоматологів розширювати показання до виготовлення незнімних конструкцій протезів. Якість ортопедичного лікування визначається багатьма чинниками, і найчастіше забезпечити відновлення функції естетики і жування дуже складно через несприятливі умов в порожнині рота. У зв'язку з цим дентальна імплантація дозволяє виконати незнімні конструкції протезів або зміцнити знімні протези.

Як вибрати стоматолога, або адреси гідних стоматологічних клінік в Москві

Як вибрати стоматолога, або адреси гідних стоматологічних клінік в Москві - Можливість вибрати собі стоматолога, або стоматологічну клініку - це не розкіш, а розумний вибір людини, небайдужої до свого іміджу і здоров'ю. Куди піти лікувати зуби? - Це питання хвилює кожного з нас.

Вживання білого вина завдає більше значної шкоди зубам, ніж вживання червоного

Вживання білого вина завдає більше значної шкоди зубам, ніж вживання червоного - Вчені встановили, що такі білі вина, як 'Шардоне', сприяють стиранню емалі зуба в більшою мірою, ніж червоні 'Кларет' і 'Мерло'.

Що таке зубна інвалідність? Наші мами і тата знають про неї. Чи знаємо ми?

Що таке зубна інвалідність? Наші мами і тата знають про неї. Чи знаємо ми? - Втрата людиною функції будь-якого органу або частини тіла - інвалідність, яку, на щастя, багатьом вдається уникнути.

Екзотичний чай б'є по зубах

Екзотичний чай б'є по зубах - Мільйони людей, що відмовилися від звичайного чаю і кави на користь вважалися корисними настоїв трав, можуть бути розчаровані. Фруктові та трав'яні чаї роз'їдають зубну емаль. Учені з Брістольського університету, виявили, що деякі з цих напоїв містять дуже високий рівень кислот. R

Стоматолог подав до суду на дівчинку, яка відмовилася відкрити рот

Стоматолог подав до суду на дівчинку, яка відмовилася відкрити рот - У Німеччині мати 8-річної дівчинки заплатила штраф у 100 євро за те, що її дочка відмовилася відкрити рот у кабінеті шкільного стоматолога.

інтраоральної камера SPIRIT: тест на профпридатність

інтраоральної камера SPIRIT: тест на профпридатність - інтраоральної камери сьогодні не є дивиною. Вони міцно влаштувалися в кабінетах сучасних стоматологів та подібні за своїми технічними характеристиками. Як зробити правильний вибір на користь тієї єдиної, яка підходить саме Вам?R

Карієс, хто винен?

Карієс, хто винен? - Причиною карієсу у дітей прийнято було вважати вживання цукру. Проте відносно недавно фахівці поставили це загальноприйнята думка під сумнів. На думку вчених, карієс викликає не цукор, а бактерія, що передається від матері до дитини.

Діти хворі на муковісцидоз потребують допомоги дитячих стоматологів

Діти хворі на муковісцидоз потребують допомоги дитячих стоматологів - Вчені з медичної школи університету Ньюкасла (Newcastle) проведено порівняння частоти карієсу зубів, зубних каменів у дітей страждають на муковісцидоз і у дітей з іншими хронічними респіраторними захворюваннями.

Молочні зуби допоможуть позбутися від пломб

Молочні зуби допоможуть позбутися від пломб - Співробітники Національного інституту охорони здоров'я США виявили, що випали дитячі зуби можуть служити 'етично чистим' джерелом стовбурових клітин.

Фактори та умови, що викликають подразнення пульпи

Фактори та умови, що викликають подразнення пульпи - Роздратування пульпи зуба може виникнути внаслідок карієсу зубів, в результаті препарування зуба і каріозної порожнини, під впливом пломбувального матеріалу, внаслідок проникнення мікроорганізмів при негерметичної пломби , при оголенні дентину

Краса вимагає здорових зубів

Краса вимагає здорових зубів - Про зубах, здається, вже все всім давно відомо. Але постійно виникають нові версії старих постулатів. У результаті з'являються сумніви: скільки разів на день чистити зуби, чи варто робити відбілювання, яку вибрати зубну пасту і тому подібне ... Так що ж потрібно робити, а що ні?

Стан ротової порожнини і пов'язані з цим фактори у хворих на муковісцидоз та іншими хронічними бронхолегеневими захворюваннями

Стан ротової порожнини і пов'язані з цим фактори у хворих на муковісцидоз та іншими хронічними бронхолегеневими захворюваннями - Автори Narang A, Maguire A, Nunn JH, Bush A порівняли частоту виявлення зубного карієсу, каменів і дефектів емалі у дітей з муковісцидозом (74 пацієнти у віці від 2,5 до 16,5 року) і з іншими хронічними бронхолегеневими захворюваннями (106 пацієнтів, 3,0-16,5 років).

Зубні пасти як засіб захисту від карієсу

Зубні пасти як засіб захисту від карієсу - Серед всіх відомих засобів профілактики карієсу найбільшого поширення набула зубна паста, хоча самим важливим елементом успішного запобігання карієсу є регулярна гігієнічна процедура, а саме, чистка зубів за допомогою зубної пасти і зубної щітки з використанням правильної техніки.

Візит до дантиста через ... Інтернет

Візит до дантиста через ... Інтернет - Один просунутий лондонський стоматолог робить плановий огляд своїх пацієнтів через Інтернет. Джеррі Вотсон оглядає зуби за допомогою веб-камери і приймає рішення, чи варто пацієнтові навідатися в клинка особисто, пише газета Sun. R

Життя з зубними протезами - життя без обмежень!

Життя з зубними протезами - життя без обмежень! - Знімний зубний протез - це, звичайно, не сама приємна необхідність у життя деяких з нас. Але, на жаль, часто стоматологи стикаються з ситуацією, коли інших способів заповнити зубні ряди немає. І тоді постає питання: як зробити своє життя із зубним протезом максимально комфортною, безпечною та легкою?R

Прополіс

Прополіс - борець із карієсом - Це смолиста речовина, що іменується також бджолиним клеєм, виробляється медоносними бджолами для обмазиванія стінок вулика і закладення щілин.

Мишка-мишка, візьми мій старий зуб ...

Мишка-мишка, візьми мій старий зуб ... - У найближчі роки у пацієнтів стоматологічних клінік з'явиться вибір: ставити на місце прийшов в непридатність зуба протез або виростити новий, натуральний.

Британці чистять зуби викрутками і ключами

Британці чистять зуби викрутками і ключами - 60% жителів Великобританії вважають за краще використовувати для видалення їжі, що застрягла між зубами, перші-ліпші під руку предмети, включаючи ножиці, викрутки, швейні голки та ножі. Такі результати опитування, проведеного на замовлення стоматологічної організації British Dental Health Foundation.

Чистимо зуби правильно!

Чистимо зуби правильно! - Раціональна гігієна порожнини рота з використанням зубної щітки і пасти є невід'ємною частиною загальної гігієни людини. Ефективність її багато в чому залежить від методів чищення зубів.

Здоров'я зубів і порожнини рота впливає на якість життя

Здоров'я зубів і порожнини рота впливає на якість життя - Відповідно до огляду, що проводились в стоматологічних клініках, більше половини британців соромляться стану своїх зубів, близько третини - незадоволені їх зовнішнім виглядом.

Наближається нова ера в стоматології

Наближається нова ера в стоматології - Нова технологія лікування зубів проходить клінічні випробування в Белфасті, Північна Ірландія. Ця воістину революційна технологія, швидше за все, означає повну зміну всіх методів, якими до теперішнього часу користувалися дантисти. Попередні тести вже продемонстрували безпеку технології для пацієнтів.

Жувальні гумки насправді лікують?

Жувальні гумки насправді лікують? - Жувальні гумки, з різним успіхом 'захищають від карієсу' або 'освіжаючі дихання', стали таким же атрибутом сучасності, як хот-доги або 'McDonalds'. Далеко не всі лікарі визнали їх корисність для здоров'я - за останні роки було накопичено чимало відомостей про зв'язок постійного жування з розвитком розладів травлення і таких патологій, як хронічний гастрит і виразкова хвороба шлунка. Тим не менш, є і дані, що свідчать про фактично 'терапевтичному' дії жувальних гумок.

Чорний чай сприяє свіжого подиху

Чорний чай сприяє свіжому диханню - Мікробіологи з Чикаго довели, що поліфенольних сполук, що входять до складу чорного чаю, перешкоджають розмноженню бактерій, завдяки яким виникає поганий запах з рота. Продуктами життєдіяльності цих мікроорганізмів служать серовород та ряд інших газів, гостро пахнуть гниллю. R

Перший тюбик для зубної пасти з'явився 111 років тому

Перший тюбик для зубної пасти з'явився 111 років тому - 111 років тому дантист Вашингтон Шеффілд винайшов тюбик для зубної пасти. Тоді, в 1892 році, лікар і подумати не міг, що його дітище стане одним з найактуальніших предметів людського буття.

Руді більше бояться зубних лікарів

Руді більше бояться зубних лікарів - Людям з рудим волоссям потрібна більша доза анестезії, тому що вони більш чутливі до болю - до такого висновку прийшли стоматологи і анестезіологи, уважно вивчивши статистику скарг і претензій пацієнтів , пише The New York Times.

Стоматологія без страху, лікування без болю

Стоматологія без страху, лікування без болю - Проблеми з зубами виникають у кожної людини - в одних раніше у інших пізніше, і ще жодна людина не уникнув візиту до стоматолога. Досвід лікування зубів у всіх різний - одні згадують його і в них починають потіти долоньки, а інші відвідують стоматолога із задоволенням, як перукаря. Одні вихваляються своєю посмішкою, а інші сором'язливо прикривають рот рукою.

Чоловіки чистять зуби значно рідше жінок

Чоловіки чистять зуби значно рідше жінок - Американські дослідники стоматологічної асоціації з'ясували, що чоловіки беруться за зубну щітку в два рази рідше, ніж жінки. Вони не готові чистити зуби після кожного прийому їжі і неохоче відвідують дантиста з метою профілактичного огляду. R

Будь-яке стоматологічне втручання припускає порушення психічної рівноваги пацієнта

Будь-яке стоматологічне втручання припускає порушення психічної рівноваги пацієнта - Відомо, що будь-яке стоматологічне втручання припускає порушення психічної рівноваги пацієнта, ступінь вираженості якого багато в чому залежить від особистісних особливостей пацієнта.

Зміни показників місцевого імунітету ясна й ротової порожнини хворих при лікуванні хронічного пародонтиту

Зміни показників місцевого імунітету ясна й ротової порожнини хворих при лікуванні хронічного пародонтиту - За даними світової літератури, поширеність захворювань пародонту досягає 98%, серед них провідну роль грає хронічний пародонтит. Серед багатьох чинників, що обумовлюють можливість виникнення і визначають протягом хронічного пародонтиту, найважливішим є стан місцевих механізмів захисту ротової порожнини.

засліплювати посмішкою!

Засліплювати посмішкою! - Сьогодні естетика стала визначальним явищем у нашій культурі. Витончені силуети одягу, вишукані аксесуари, витончені аромати дорогою парфумерії - неминущі явища моди всіх часів.

З карієсом бореться не тільки фтор

З карієсом бореться не тільки фтор - Американська фірма 'Ortek Therapeutics' почав продажу унікальної зубної пасти, яка забезпечує захист зубів від карієсу, але при цьому не містить фтору. Замість цього став вже стандартним компонента в її склад входять амінокислота аргінін і карбонат кальцію - речовин, що мають, за даними виробника, не менш вираженим протівокаріозним ефектом, ніж з'єднання фтору.

Перший візит дитини в дитячу стоматологію

Перший візит дитини в дитячу стоматологію - Дитина народжується без страху перед зубним лікарем. Уявіть, наскільки легше буде йому жити далі, якщо його цей страх не торкнеться. Це завдання сучасної дитячої стоматології, а головне - дбайливих батьків. Так чому, як тільки виникає необхідність нанести візит в дитячу стоматологію і показати там зуби дитини, у нас, як правило, знаходиться безліч дуже важливих причин перенести цю довгоочікувану зустріч на інший день?

Genoray: панорамний рентген апарат відкриває нові можливості

Genoray: панорамний рентген апарат відкриває нові можливості - Про що думають люди, коли їм належить зробити рентген зуба? Дуже часто про те, наскільки це безпечно. Так, дійсно, про це багато говориться, і всі ми чули про можливе шкоду рентген опромінення на організм, але не варто забувати, що поставлений вчасно діагноз - це перший крок до зцілення. Значить необхідно шукати компроміс, який стає досяжним з появою нових технологій. R

Перш, ніж почистити зуби після вживання газованих напоїв, подумайте ще раз ...

Перш, ніж почистити зуби після вживання газованих напоїв, подумайте ще раз ... - Відомо, що карбонірованние напої висококіслотни і, тому, становлять небезпеку для зубної емалі. Тим не менш, вчені з Готтінгенского університету, Німеччина, встановили, що набагато корисніше чистити зуби через деякий час після вживання солодких газованих напоїв, а не відразу після цього.

Як клієнти потрапляють у стоматологічні клініки

Як клієнти потрапляють у стоматологічні клініки - Сьогодні в Москві більше півтори тисячі стоматологічних клінік (недержавних, відомчих, муніципальних) оснащені сімома тисячами зуболікарських установок. Кількість їх, за даними консалтингової компанії Dental Management Group, збільшилася за останні п'ятнадцять років майже в три рази, у той час як чисельність населення зросла незначно.

Зубні пасти з фтором можуть нести приховані загрози здоров'ю

Зубні пасти з фтором можуть нести приховані загрози здоров'ю - У відомому медичному журналі Journal of Bone and Mineral Research розміщена стаття, в якій наводяться дані про те, що багато болю і порушення рухливості в суглобах можуть бути тісно пов'язані з такою нешкідливою та повсякденної процедурою, як чищення зубів фторування зубною пастою. Дослідження показали, що при досить високих дозах фтору може виникати так званий скелетних флюороз.

На допомогу стоматологам

На допомогу стоматологам - Нехай тішаться спортсмени, частенько ризикують своєю щелепою, а також ті, хто незадоволений станом або повною відсутністю своїх зубів, адже тепер є новий засіб як їх наростити - ультразвук.

Не кладіть вибиті зуби на полицю, а зберігайте в молоці!?

Не кладіть вибиті зуби на полицю, а зберігайте в молоці!? - Дитина легко втрачає молочні зуби з тієї або іншої причини. Набагато гірше, якщо дитина чи дорослий втрачає постійні зуби. Виявляється ще не все втрачено.

Жовті зуби - не порок

Жовті зуби - не порок - Ні в кого з нас не викликає сумніву, що здорові зуби повинні бути тільки білими. Тим часом, німецькі стоматологи стверджують, що колір зубів, також як і колір очей або волосся - це просто особливість тієї чи іншої людини. Крім того, чисто білих зубів від природи просто не бувають. Їх природний колір - від жовтуватого до сіро-блакитного.

Nobel Biocare навчає російських стоматологів унікальним технологіям

Nobel Biocare навчає російських стоматологів унікальними технологіями - У грудні 2007 року в Російській академії наук відбулася прес-конференція, приурочена до освітнього події міжнародного рівня - найуспішнішою в світі конференції в області естетичної стоматології «Nobel Biocare 2007», вперше пройшла в Москві з 6 по 8 грудня в рамках World Tour.

Здоров' я зубів і ясен багато в чому залежить від психологічного стану людини

Здоров'я зубів і ясен багато в чому залежить від психологічного стану людини - Постійні стреси, тривала депресія й тривога, почуття самітності нерідко супроводжуються розвитком хвороб пародонту, які є частою причиною втрати зубів.

Dr s Light: світлове отвердіння на п'ять балів

Dr s Light: світлове отвердіння на п'ять балів - Продукція компанії Good Doctors добре зарекомендувала себе на російському ринку, багато фахівців змогли по достоїнству оцінити високу якість і надійність ламп світлового затвердіння пропонованої корейським виробником.

Сніданок врятує від карієсу

Сніданок врятує від карієсу - Обстеживши 4,000 дітей у віці від 2 до 5 років, а також опитавши їх батьків, вчені з Центру з контролю і профілактики захворювань штату Меріленд виявили, що карієс найчастіше вражає тих, хто постійно відмовляється від сніданків, розповідає.

Як уникнути пародонтиту

Як уникнути пародонтиту - Бажаючим зберегти свої зуби в гарному стані треба менше злитися, залишаючись як можна більш холоднокровними в будь-якій ситуації. Пародонтит переслідує, як правило, людей гнівливий і неврівноважених. Так вважають у Гарвардському університеті, де було проведене дослідження.

Жовті зуби - не порок

Жовті зуби - не порок - Ні в кого з нас не викликає сумніву, що здорові зуби повинні бути тільки білими. Тим часом, німецькі стоматологи стверджують, що колір зубів, також як і колір очей або волосся - це просто особливість тієї чи іншої людини. Крім того, чисто білих зубів від природи просто не бувають.

Овочі треба готувати так, щоб не нашкодити зубам

Овочі треба готувати так, щоб не нашкодити зубам - Баклажани, кабачки і зелені перці краще не вживати в смаженому вигляді, так як у них накопичується набагато більше кислот, шкідливих для емалі зубів, ніж при гасінні даних овочів.

Модель кращої практики для телеконсультування в щелепно-лицевої хірургії і стоматології

Модель кращої практики для телеконсультування в щелепно-лицевої хірургії і стоматології - Описано модель кращої практики для телеконсультування в щелепно-лицевої хірургії і стоматології, заснована на аналізі 46 телеконсультацій, проведених в рамках проекту «Телехірургія і Телетравматологія щелепно-лицевої області, Телестоматологія»

Протезування зубів

Протезування зубів - нові технології - Протезування є однією з найбільш затребуваних послуг стоматології. R Протезірованіе зубів застосовується в тих випадках, коли необхідно відтворити зуб, у якому відсутня велика частина матерії, відновити відсутність одного або більше зубів або виправити незадовільний естетичний вигляд.

Британська стоматологія виявилася самою дорогою в Європі

Британська стоматологія виявилася самою дорогою в Європі - Найвищі в Європі ціни на стоматологічні послуги встановлені у Великобританії, стверджують голландські вчені. Зокрема, пломбування зуба в цій країні обійдеться в 19 разів дорожче, ніж в Угорщині, де зареєстровані найнижчі в Європі ціни, повідомляє журнал Health Economics.

Енергетичні напої руйнують емаль зубів

Енергетичні напої руйнують емаль зубів - В останні роки популярність енергетичних напоїв різко зросла. Багато людей п'ють їх щодня, сподіваючись отримати заряд бадьорості. Фахівці серйозно стурбовані станом зубів у постійних споживачів «енергетиків».

Складові красивої посмішки

Складові красивої посмішки - Протягом усієї історії цивілізації люди прагнули до красивої усмішці. Наприклад, люди в Бразилії зубах надавали форму конуса. Римлянки свого часу відсутні зуби заміняли протезами зі слонової кістки, а ось японки за допомогою оцтової кислоти і міцного чаю 'перефарбовували' зуби в чорний колір. У них еталоном краси вважалися не тільки маленькі ніжки, але і 'невидимі' зуби.

Обсяг продажів стоматологічних послуг в Москві в 2007 р. склав близько 13 млрд. руб., Збільшившись з 2005 р. на 47%

Обсяг продажів стоматологічних послуг в Москві в 2007 р. склав близько 13 млрд. руб. , збільшившись з 2005 р. на 47% - Компанія BusinesStat з 2005 р. проводить моніторинг продажів стоматологічних послуг в Москві. У моніторингу враховуються продажі тільки платних стоматологічних послуг, тобто послуг, оплата за які отримано через каси клінік, а також послуг, наданих за полісами ДМС.

Стоматологія на Арбаті: клініка Dental SPA у м. Смоленська

Стоматологія на Арбаті: клініка Dental SPA у м. Смоленська - Що може бути дивного в стоматологічній клініці? Що може змусити забути Вас про мету свого приходу хоч частково?

Імунологічні аспекти ефективності бактеріальних препаратів при захворюваннях слизової порожнини рота

Імунологічні аспекти ефективності бактеріальних препаратів при захворюваннях слизової порожнини рота - З точки зору сучасної клінічної імунології стан здоров'я людини характеризується зниженням імунної реактивності та підвищенням рівня гострих і хронічних захворювань інфекційно- запальної природи. При таких станах визначальним етіологічним чинником стають умовно-патогенні збудники (опортуністичні інфекції), найчастіше - асоціації вірусно-мікробних інфектов.

Тютюновий дим може бути причиною пошкодження ясен за рахунок зменшення рівня вітаміну C

Тютюновий дим може бути причиною пошкодження ясен за рахунок зменшення рівня вітаміну C - Тютюновий дим може бути причиною пошкодження ясен за рахунок зменшення рівня вітаміну C і дії за допомогою вазоконстрикції і зменшення антиоксидантних властивостей.

У дітей, що володіють зайвою вагою, більш здорові зуби

У дітей, що володіють зайвою вагою, більш здорові зуби - Масштабне дослідження стоматологів з Університету Рочестера дозволило зробити парадоксальний висновок: у дітей, що володіють зайвою вагою, більш здорові зуби.

В недалекому майбутньому стоматологи відмовляться від пломбування зубів, ця процедура буде замінена на відновлення зубної емалі

В недалекому майбутньому стоматологи відмовляться від пломбування зубів, ця процедура буде замінена на відновлення зубної емалі - Зараз вчені зайняті розробкою хімічних матеріалів, які зможуть відновити хворий зуб повністю. Таким чином, з'явиться можливість повністю відмовитися від пломбування. Золото і кераміку, які на даний момент найчастіше використовуються лікарями в області стоматології, зовсім скоро замінять емаль і дентин.

, які живуть на поверхні язика бактерії Solobacterium moorei є основною причиною халітоза - поганого запаху з рота

, які живуть на поверхні язика бактерії Solobacterium moorei є основною причиною халітоза - поганого запаху з рота - До такого висновку прийшли вчені з Університету Буффало (штат Нью-Йорк), які представили свою доповідь на щорічних зборах Американської асоціації стоматологічних досліджень у Далласі.

Бруксизм: що це таке?

Бруксизм: що це таке? - Бруксизм - це періодично виникаючі уві сні нападоподібні скорочення жувальних м'язів, що супроводжується стиском щелеп і скреготом зубів. Дані про растространенності бруксизму суперечливі. Одні джерела вказують 1-3% популяції страждаючих бруксизм, інші називають 5-15%, причому до 50% серед дітей.

Класифікація та номенклатура маргінальних пародонтопатії

Класифікація та номенклатура маргінальних пародонтопатії - Згідно Ring (1973), існує близько 150 назв для захворювань пародонту, за іншими даними - більше 250. Є безліч синонімів для позначення гінгівіту і маргінального (крайового) пародонтиту. У різних країнах є рекомендації та термінологічні словники, такі, наприклад, як в Американській асоціації пародонтологів (ААР), у Всесвітній Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ), які визначають і класифікують маргінальні патології пародонту.

Куріння марихуани втричі збільшує ризик розвитку хвороб ясен

Куріння марихуани втричі збільшує ризик розвитку хвороб ясен - Часте куріння марихуани втричі збільшує ризик розвитку пародонтиту в ранньому віці, вважають новозеландські вчені. Раніше та ж дослідницька група підтвердила ризик між передчасним розвитком захворювань ясен і курінням звичайних сигарет. R

Йогурт захищає від карієсу

Йогурт захищає від карієсу - Вести профілактику карієсу можна за допомогою йогурту. Як встановили шведські вчені, використання спеціальної бактерії з кисломолочних продуктів дозволяє досягти значного зниження руйнування зубів за рахунок гнітючої дії на що мешкає у роті мікроб. Правда, йогурт повинен містити спеціально вирощені бактерії.

Карієс, бійся!

Карієс, бійся! - Війна з мікробами в ротовій порожнині триває. До групи продуктів, покликаних не допустити розвиток карієсу приєднався тепер кефір, що містить модифіковану молочну бактерію.

Гігієна зубів у німців залишає бажати кращого, а в росіян, очікувати

Гігієна зубів у німців залишає бажати кращого, а в росіян, чекати - гіршого - У Німеччині кожен четвертий дорослий грунтовно чистить собі тільки зуби. Замість того, щоб купувати через кожні два місяці нову зубну щітку, як рекомендовано, витрачається тільки 3 щітки за 2 роки. Наслідки поганої гігієни рота в наявності: 99,2% німців від 35 до 44 років мають карієс і кожен третій-запалення ясен. У росіян же становище з гігієною рота ще гірше.

Що таке декоративна стоматологія?

Що таке декоративна стоматологія? - Здорові зуби - це необхідність, але це ще не все, чим займається сучасна стоматологія. Останнім часом все активніше розвивається її декоративне напрямок. Хочете блиснути? Будь ласка! У вашому розпорядженні не тільки талант, почуття гумору та вишуканий смак, а й ... дорогоцінна усмішка. У прямому сенсі цього слова.

Створено революційна зубна паста

Створено революційна зубна паста - За повідомленням британської газети The Daily Telegraph, японський вчений К. Ямагаші зробив революційний винахід в області особистої гігієни. За допомогою створеної ним зубної пасти можна швидко і безболісно латали дірки і тріщини в зубах, а також відновлювати зубну емаль без допомоги фахівця.

Користь електричних зубних щіток перебільшена

Користь електричних зубних щіток перебільшена - Учені прийшли до висновку, що електричні зубні щітки не набагато краще для зубів і ясен, ніж звичайні.R Спеціалісти з університетів Бірмінгема, Единбурга, Манчестера і Шеффілда вважають, що лише один тип щіток показав себе краще традиційних, однак він суттєво дорожче.

Усім світом проти пародонтиту! Як лікувати запалення околозубних тканин?

Усім світом проти пародонтиту! Як лікувати запалення околозубних тканин? - Пародонтит - друге за «популярності» стоматологічне захворювання після карієсу. Запущена форма цієї недуги загрожує втратою здаються на перший погляд абсолютно здорових зубів. На щастя, сьогодні такий діагноз - вже не вирок.

В кабінеті стоматолога можна буде не боятися радіації

У кабінеті стоматолога можна буде не боятися радіації - Менш шкідливою для здоров'я хочуть зробити московські стоматологи процедуру одержання рентгенівських знімків зуба.

Карієс зайняв місце голлівудської усмішки

Карієс зайняв місце голлівудської усмішки - Більше 25% дошкільнят в США страждають карієсом, що відповідає масштабам епідемії, повідомляє газета Detroit Free Press.

Стоматологи рятуватимуть зуби газом

Стоматологи рятуватимуть зуби газом - Вчені з белфастському університету (Belfast University) працюють над створенням обладнання, яке в майбутньому допоможе стоматологам у їхній нелегкій боротьбі з бактеріями та мікроорганізмами. За основу дослідники взяли властивості такого газу, як озон, який, як з'ясувалося, може зупинити розпад зуба, знищуючи мікробів у «важкодоступних місцях».

Японія: шоколад перешкоджає руйнуванню зубів

Японія: шоколад перешкоджає руйнуванню зубів - За даними останніх досліджень шоколад перешкоджає руйнуванню зубів. Вчені говорять, що антибактеріальні компоненти какао-бобів прередотвращают виникнення карієсу. Причому найбільш багата антибактеріальними речовинами оболонка какао-бобів, яку при приготуванні шоколаду видаляють.

Американський стоматолог двічі втратив інструменти у роті похилого пацієнта

Американський стоматолог двічі втратив інструменти у роті похилого пацієнта - Американського стоматолога, двічі упустив обладнання в горло пацієнта, звинувачують у злочинній недбалості.

Збудником захворювань ясен є грибок Candida albicans, а не бактерії, як прийнято вважати традиційно

Збудником захворювань ясен є грибок Candida albicans, а не бактерії, як прийнято вважати традиційно - У пошуках ефективного засобу боротьби з пародонтологічних захворюваннями японські стоматологи звернулися до альтернативної теорії походження цих захворювань і методу їх лікування.

Карієс зубів буде лікувати кефір

Карієс зубів буде лікувати кефір - Новий вид бактерій, що перешкоджають утворенню карієсу зубів, створили європейські вчені на основі технології генної інженерії.

Дихання дні

Дихання дня - Японська компанія «Margaret Josefin» випустила в продаж набір «Палітра подиху» з 32 тюбиків зубної пасти, які відрізняються за смаком і запахом. «Новинка внесе небагато розмаїтості у ваш розпорядок дня», - обіцяє виробник. Адже чистити зуби потрібно, як мінімум, двічі на добу. Для багатьох це - нудна процедура. R

Клей бразильських бджіл як засіб захисту від карієсу

Клей бразильських бджіл як засіб захисту від карієсу - Один з продуктів життєдіяльності бразильських бджіл може бути використаний для боротьби з карієсом. Тести показали, що прополіс зменшує кількість ензимів, що допомагають бактеріям 'приставати' до поверхні зуба, на 70%. У пройшли курс лікування прополісом щурів число випадків карієсу скоротилося на 60%.

відростити нові зуби допоможе ультразвук

відростити нові зуби допоможе ультразвук - Канадські вчені розробили оригінальний пристрій, здатне повернути білозубу посмішку людям, що втратили зубів в результаті спортивних чи інших травм.

Болить, не затихаючи, пам'ять-зуб ...

Болить, не затихаючи, пам'ять-зуб ... - Втрата зубів з віком призводить до втрати пам'яті. До такого несподіваного висновку дійшли японські дослідники, експериментуючи на людей похилого мишах.

Кращими не народжуються, ними стають ... На студентській Олімпіаді з терапевтичної стоматології

Кращими не народжуються, ними стають ... На студентській Олімпіаді з терапевтичної стоматології - 24 березня закінчився щорічна студентська Олімпіада з терапевтичної стоматології, захід традиційно проводиться в будівлі МДМСУ , храмі науки для багатьох провідних стоматологів Росії, де збираються кращі з кращих.

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих - Ваша дитина виглядає, безсумнівно, краще з красивими і рівними зубами. Тому потрібно починати піклуватися про них з моменту появи перших молочних зубів. Молочні зуби за час свого короткого існування надають довготривалий вплив і служать для правильного відкушування і жування, для утворення голосних, а також зберігають містечко для постійних зубів.

Одонтогенні кісти

Одонтогенні кісти - Наступні види одонтогенних кіст і деякі пов'язаних з ними поразок будуть тут представлені: 1) Коренева кіста, 2) резидуальної кіста, c) Парадентальная і щелепні інфіковані щічній кісти, 3) щелепна Інфікована щічній Кіста, 4) Бічна періодонтальних кіста, 5) Залізиста одонтогенних кіста, 6) Одонтогенні кератокіста, 7) Синдром Горліна

Профілактичне застосування антибіотиків у стоматології

Профілактичне застосування антибіотиків у стоматології - Серед пацієнтів, що знаходяться на лікуванні у стоматолога, існує категорія, яка, перш ніж піддатися зуболікарські процедур, повинна пройти курс медикаментозного лікування у зв'язку з наявністю в анамнезі супутньої патології. У вересні 1997 року в рекомендації Американської стоматологічної асоціацію-ціаціі із застосування антибіотиків у процесі премедікціі було внесено низку змін. У наастоящей статті визначається коло пацієнтів, для яких премедикація може принести користь, і одночасно обгрунтовується її необхідність

Чим длубалися в зубах наші предки?

Чим длубалися в зубах наші предки? - Виявляється, навіть первісні люди трохи займалися гігієною ротової порожнини. Наші далекі предки застосовували стебла трави в якості зубочисток. У результаті зуби стародавніх гомінідів мали поглиблення в області коренів. Доведено, що ці мітки залишені примітивними предмета догляду за зубами. Скептики стверджували, що походження відмітин інше, так як наші сучасники, Колупаючи в зубах не залишають подібних відмітин.

Результати використання системи дентальної імплантації «Конмет» в клініці щелепно-лицевої хірургії ДонДМУ

Результати використання системи дентальної імплантації «Конмет» в клініці щелепно-лицевої хірургії ДонДМУ - Метою цього дослідження є вивчення результатів використання системи дентальної імплантації «КОНМЕТ »(РФ, Москва) на кафедрі хірургічної стоматології з клінікою щелепно-лицевої хірургії ДонДМУ протягом 2004-2006 років.

Судити про наявність тих чи інших захворювань можна не тільки за станом, але й по фарбуванню зубів

Судити про наявність тих чи інших захворювань можна не тільки за станом, але й по фарбуванню зубів - Стоматологія відомо, що красива посмішка це поєднання правильного здорового зубного ряду, здоровий колір слизової рота і тканин губ. Судити про наявність тих чи інших захворювань можна не тільки за станом, але й по фарбуванню зубів.

Вибитий зуб: перша допомога

Вибитий зуб: перша допомога - Якщо у вас вибитий зуб, зверніться за невідкладною стоматологічною допомогою. У деяких випадках можлива успішна реімплантація вибитих зубів - але лише в тому випадку, якщо до звернення до лікаря були прийняті такі заходи.

Лікування хвороб ясен

Лікування хвороб ясен - порятунок зубів - Захворювання тканин пародонту на сьогодні є найпоширенішою патологіей серед загального числа всіх стоматологіческіх захворювань. Для початку хотелось б доступне і просто пояснити що таке пародонт.

Ополіскування рота магнітної водою благотворно для зубів і ясен

Ополіскування рота магнітної водою благотворно для зубів і ясен - Використання пристроїв для іригації магнітної водою вже довело свою успішність. Той же спосіб застосовується в стоматології. Для підтвердження цієї гіпотези були проведені клінічні дослідження. Так, наприклад, 54 пацієнта з важкою формою зубного каменю промивали зуби магнітної водою, зокрема 6 нижніх передніх зубів. Також, їм було сказано не обробляти ці зуби флосом.

Імплантація зубів за допомогою лазера не фантастика!

Імплантація зубів за допомогою лазера не фантастика! - Кажуть, що коли-небудь завдяки використанню стовбурових клітин випали зуби будуть виростати в людини знову й знову - не гірше, ніж волосся або нігті.

Виявлено рецепт найстародавнішої зубної пасти

Виявлено рецепт найстародавнішої зубної пасти - За півтори тисячі років до того, як американець Колгейт почав в 1873 р. вперше в світі комерційне виробництво засобів для чищення зубів, стародавні єгиптяни користувалися для цих цілей спеціальним складом.

Втрата зубів призводить до розвитку серйозної патології

Втрата зубів призводить до розвитку серйозної патології - Втрата зубів призводить до погіршення засвоєння поживних речовин, що є чинником ризику виникнення ряду захворювань.

Новий спосіб діагностики хвороб ясен

Новий спосіб діагностики хвороб ясен - Нова методика діагностики допоможе зубним лікарям дізнатися про стан ясен пацієнта, просто попросивши його прополоскати рот спеціальним розчином. Ця безболісна й малоінвазивна процедура може позбавити пацієнтів від неприємної і часто болісної процедури огляду в кріслі дантиста.

Магічні секрети давніх стоматологів

Магічні секрети давніх стоматологів - Звичайно, вболівати не подобається нікому, хіба що бажаючим прогуляти нудні заняття школярам і студентам. Проте, мабуть, всі погодяться, що якби довелося вибирати собі хвороба, з довгого списку різних медичних 'принад' багато зволіли б виключити одну з самих нестерпних - зубний біль. R

Особливості дитячої стоматології

Особливості дитячої стоматології - Здоров'я дітей складається з багатьох чинників, один з яких - здорові зуби і ясна. Дитяча стоматологія - окрема стоматологічна область. І не тільки тому, що для лікування карієсу молочних зубів, видалення молочних зубів застосовуються спеціальні інструменти, стоматологічні матеріали та лікарські засоби.

Секрети голлівудської усмішки

Секрети голлівудської усмішки - Мода на білі зуби виникла після того, як Голлівуд був вражений білозубою посмішкою великої Мерілін. Стоматологів буквально атакували дами, що мріють про «феномен Монро». Але чи не небезпечно для здоров'я зубів це масове захоплення відбілюванням?

Фруктові чаї роз'їдають зубну емаль

Фруктові чаї роз'їдають зубну емаль - Як повідомляє The Independent, фруктові та трав'яні чаї роз'їдають зубну емаль. Учені з Брістольського університету виявили, що деякі з цих напоїв містять багато руйнівних кислот.

Карієс у дітей раннього віку

Карієс у дітей раннього віку - Проблема карієсу у дітей раннього віку (т.з. ранній дитячий карієс) є однією з найважливіших в дитячій стоматологічній практиці. Численні дані показують, що провідну роль у виникненні карієсу (в т.ч. у дітей раннього віку) грає карієсогенних стрептококова мікрофлора, в основному Str. mutans. Деякі інші мікроорганізми також здатні викликати карієс зубів, але меншою мірою.

Британські стоматологи попереджають: їсти яблука шкідливо

Британські стоматологи попереджають: їсти яблука шкідливо - Є яблука між основними прийомами їжі шкідливо. Як повідомляє Ananova з посиланням на The Sunday Times, така тепер офіційна позиція Британської Асоціації Стоматологів. За даними вчених, яблука сьогодні вже не ті, що десять років тому. Тоді вони містили 10-11 відсотків цукру, а тепер - до 15 відсотків.

Сучасна стоматологія - запорука красивої і здорової посмішки

Сучасна стоматологія - запорука красивої і здорової усмішки - Вилікувати зуби і зробити приємним відвідування стоматолога? Це можливо! На сьогоднішній день новітні технології призвели стоматологію на новий, удосконалений рівень лікування, включаючи в себе всі види послуг, які необхідні як дорослим, так і дітям. Навіть якщо ваші зуби від природи гарні та здорові, приходить час, коли стоматологічна допомога буває потрібна кожному.

Від посмішки стане всім світліше! Як відбілити зуби?

Від посмішки стане всім світліше! Як відбілити зуби? - Сліпуча посмішка - відтепер вже не дар природи, а лише справа техніки. Ми розповімо про методи, якими можна досягти цього ефекту, а ви вибирайте підходящий саме вам. R

Профілактика аномалій розвитку зубів і прикусу

Профілактика аномалій розвитку зубів і прикусу - Аномалія розвитку зубів - це порушення росту і розвитку зубного апарату викликане різними етіологічними факторами (місцеві, регіональні, функціональні). Ці фактори викликають функціональні порушення, які ведуть до анатомічним і клінічним особливостям еволюції захворювання.

Не треба купувати дорогу зубну щітку

Не треба купувати дорогу зубну щітку - Не варто купувати дорогу електричну зубну щітку, навіть якщо це радить лікар. Як пише британська «Дейлі мейл», фахівці з'ясували, що людині абсолютно не має значення, якою щіткою чистити зуби - звичайною або електричною.

Дітям імплантували порцелянові щелепи

Дітям імплантували порцелянові щелепи - Лікарі Ульяновської клінічної лікарні поставили порцелянові протези двом дітям з вродженою аномалією щелепи. Пацієнти відділення щелепно-лицевої хірургії - хлопчик 12-ти і дівчинка 14-ти років. У них з народження була відсутня частина нижньої щелепи.

Spaceline EMCIA - весь світ в стоматологічному обладнанні!

Spaceline EMCIA - весь світ в стоматологічному обладнанні! - Здоров'я стоматолога багато в чому залежить від положення його тіла під час роботи, адже в цій позі він проводить більшу частину дня. Стоматологічне обладнання від компанії J. Morita, а саме стоматологічні установки Spaceline EMCIA дозволяє займати лікаря природну позу, допомагаючи уникати професійних захворювань хребта. R

Роль гідроокису кальцію

Роль гідроокису кальцію - Роль гідроокису кальцію, як препарат впливає на освіту замісного дентину відома вже давно, він входить до складу багатьох матеріалів що використовуються в терапевтичної стоматології. R

Види ретенції

Види ретенції - Розрізняють часткову і повну ретенції. У разі часткової ретенції коронка зуба не повністю покрита слизовою оболонкою. При повному ретенції зуб абсолютно закрито, в устах його не видно. При повному ретенції коронка зуба може бути покрита тільки слизовою оболонкою, слизовою оболонкою і частково шаром кістки або ж повністю шаром кістки

Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологія - мінімальна травматичність і його висока ефективність лікування! - Стоматологія - одне з найбільш динамічно розвиваються напрямків медицини, тому не дивно, що саме в ній лазер отримав такого широкого поширення. Лазерні технології - це один з ефективних інструментів, можливості яких можна порівняти з перспективами. R

Не поспішайте чистити зуби після пиття газованої води

Не поспішайте чистити зуби після пиття газованої води - Вчені з Готтінгенского університету, Німеччина, встановили, що набагато корисніше чистити зуби через деякий час після вживання солодких газованих напоїв, а не відразу після цього . Під час експерименту 11 добровольців протягом трьох тижнів носили знімні протези, що імітують зубну емаль.

Чим частіше чистиш зуби

Чим частіше чистиш зуби - тим менше твоя вага - Люди, які чистять зуби три рази на день, рідше страждають від надмірної ваги. До такого висновку прийшли японські вчені. Як повідомляється, вони вивчили спосіб життя близько 14 тис. чоловік. R

Американ Дентал Академі

Американ Дентал Академі - Відданість, послідовність, наполегливість! Так можна характеризувати зусилля Американ Дентал Академі, присвячені триваючому навчання лікарів-стоматологів та зубних техніків. Ось вже 14 років подряд, починаючи з дня свого існування в 1993 році, Американ Дентал Академі сістематіческі і наполегливо піднімає професійну майстерність лікарів і улучшает стоматологічну допомогу населенню.

Друга хвиля рентгеноборудованія J. Morita в Росії

Друга хвиля рентгеноборудованія J. Morita в Росії - Рентгеноборудованіе J. Morita, відоме своєю якістю в усьому світі, з'явилося в Росії кілька років назад.

Чим загрожує фторування води і застосування фторований зубної пасти?

Чим загрожує фторування води і застосування фторований зубної пасти? - Дискусії щодо раціональності фторування стають все більш запеклими. З одного боку фторування корисно для наших зубів. Однак з іншого боку воно може завдавати шкоди нашому здоров'ю в цілому .. Обгрунтовано чи такий компроміс?

Карієс: системний підхід до гігієни порожнини рота

Карієс: системний підхід до гігієни порожнини рота - Не секрет, що карієс є одним з найпоширеніших захворювань. Тому особливого значення набувають заходи щодо його профілактики. Серед основних - гігієна порожнини рота. Які зубні пасти та щітки краще для цього використовувати, читайте в нашій статті.

Таблетки і жувальні гумки з фтором можуть бути заборонені у всьому Євросоюзі

Таблетки і жувальні гумки з фтором можуть бути заборонені у всьому Євросоюзі - Таблетки і жувальні гумки з фтором, які призначені для зміцнення зубів, незабаром можуть бути заборонені у всьому Євросоюзі. Поки рішення про заборону їх продажу прийнято в Бельгії, де лікарі стурбовані ризиком підвищеної ламкості кісток при захопленні такими добавками.

Цитокіни та парадонтит - що спільного?

Цитокіни та парадонтит - що спільного? - Українські вчені обстежили 26 хворих c хронічним пародонтитом і пародонтоз у стадії загострення різного ступеня тяжкості і 10 здорових осіб. Для встановлення залежності ступеня розвитку і перебігу генералізованого пародонтиту від рівня цитокінів - фактора некрозу пухлини (ФНП) - ?, інтерферону (ІФН) - ?, інтерлейкіну (ІЛ) -12 і ІЛ-4 - в сироватці крові Використовували імуноферментний метод дослідження. R

Незабаром з'являться нові пломбувальні матеріали з антибактеріальними властивостями

Незабаром з'являться нові пломбувальні матеріали з антибактеріальними властивостями - У стоматології розробляються нові пломбувальні матеріали, що володіють антибактеріальними властивостями. Вони дозволять дещо знизити гостроту проблеми вторинного карієсу. R

У дітей кращих батьків чорніють ясен

У дітей кращих батьків чорніють ясен - Попередніми дослідженнями виявлено взаємозв'язок між пігментацією ясен і активним курінням. Однак сов сем нещодавно виявлено, що ясна темніють не тільки у активних, але і у пасивних курців.

Взаємозв'язок анатомо-фізіологічних особливостей жувального аналізатора

Взаємозв'язок анатомо-фізіологічних особливостей жувального аналізатора - До теперішнього часу виявлено досить тісний взаємозв'язок анатомо-фізіологічних особливостей жувального аналізатора, його редукції, стану верхніх дихальних шляхів і карієсу зубів.

Зубна щітка відходить у минуле

Зубна щітка відходить у минуле - Сучасні пасти, застосовувані для чищення зубів, мають антибактеріальний ефект. Однак при цьому убивається не тільки патогенна мікрофлора. Це призводить до розвитку захворювань порожнини рота.

Коли зуби болять найсильніше?

Коли зуби болять найсильніше? - Доктор Девід Ендрю з університету Глазго виявив в головному мозку цілих три області, куди надходять сигнали від зубних нервів. Інші органи, наприклад, рука або нога, подають больові імпульси всього в одну область мозку. Процес проходження больового імпульсу з ротової порожнини в мозок вченими ще мало досліджений. Відомо тільки, що передача повідомлень про зубного болю відбувається відмінним від інших видів болю шляхом.

Як вибрати хорошого стоматолога

Як вибрати хорошого стоматолога - Персональний стоматолог - це не розкіш, а розумний вибір людини, небайдужого до свого іміджу і здоров'ю. Пройшли часи, коли ідеальний стан зубів вважалося привілеєм акторів чи телеведучих. Сьогодні власникові ущербної посмішки або 'золотий щелепи' досить важко знайти престижну роботу або зробити кар'єру.

Ортодонтія: медицина? мистецтво? технологія?

Ортодонтія: медицина? мистецтво? технологія? - Ортодонтія, якщо говорити на повсякденній мові, означає виправлення неправильно розташованих зубів.

У США збираються лікувати зуби журавлиною

У США збираються лікувати зуби журавлиною - Стоматологи збираються лікувати своїх пацієнтів журавлиною, передає EurekAlert. За словами Хьюн Ку з Університету Рочестера, завдяки бактерицидній дії журавлинного соку ймовірність захворювання карієсом у його споживачів знижується.

SIDEX 2006 - зустріч двох столиць

SIDEX 2006 - зустріч двох столиць - C 12 по 14 травня в столиці Південної Кореї, мальовничому місті Сеулі, пройшла міжнародна виставка стоматологічного обладнання 'SIDEX 2006', яка є одним з головних подій в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Щороку на цей захід збирається понад 20 000 стоматологів з усього світу.

Жінки генетично більш схильні до хвороб зубів і ясен

Жінки генетично більш схильні до хвороб зубів і ясен - Природа змушує жінок частіше за чоловіків звертатися до стоматолога: антропологічне дослідження Орегонського університету (Oregon State University) на Філіппінах і в Гватемалі показало, що зміни в роботі жіночих статевих гормонів значно погіршують зубне здоров'я.

Українські вчені здійснять переворот в стоматології

Українські вчені здійснять переворот в стоматології - Переворотом в стоматології обіцяє стати технологія, розроблена полтавськими та харківськими вченими. Вони пропонують вирощувати нові зуби на місці видалених, що дозволить уникнути хворобливої процедури протезування. R

Карієс зубів і його наслідки

Карієс зубів і його наслідки - Карієс зубів - досить розповсюджене захворювання, при якому уражаються тверді тканини зуба. Карієс вражає не тільки зуби, але й призводить до ослаблення організму. У свою чергу при загальних захворюваннях поразка зубів зустрічається значно частіше.

За імплантацією майбутнє стоматології

За імплантацією майбутнє стоматології - З 27-го по 28-е листопада 2009 року в Москві пройшов V Міжнародний симпозіум, на якому обговорювалися сучасні концепції хірургічного та ортопедичного лікування.

Догляд за зубами (гігієна)

Догляд за зубами (гігієна) - Сьогодні все більше число людей розуміє, що красиві, білі зуби - це елемент культури, що визначає сучасної людини, це символ здоров'я та успіху.R Будущее стоматології належить профілактиці. В її основі лежить ретельна гігієна порожнини рота. Темний наліт на зубах, неприємний запах, що утрудняє спілкування, запалення ясен та кровоточивість свідчать про те, що Вам пора до гігієніста.R

некаріозних поразки. Комп'ютерний некроз. Лікування і профілактика стоматологічних захворювань

некаріозних поразки. Комп'ютерний некроз. Лікування і профілактика стоматологічних захворювань - В останнє десятиліття поширеність некаріозних поразок емалі зубів значно зросла. Це зростання числа захворювань виявляється розвитком ерозій, патологічної стертості та некрозу емалі зубів. У літературі ця проблема практично не обговорювалася. Тим часом вона досить серйозна, тому що поширеність некаріозних поразок у населення в середньому зросла до 80-82% (Федоров Ю.А. з співавт. 1993, 1994, 1995, 1996 рр.., Чорнобильська П.М. з співавт., 1993р.).

Стоматологи загрожують припинити лікувати зуби

Стоматологи загрожують припинити лікувати зуби - Профспілка зубних лікарів Греції виступив сьогодні з загрозою найближчим часом провести загальний страйк. Грецькі дантисти протестують проти вступив в силу закону, згідно з яким дохід лікаря буде обкладатися податком у залежності від кількості відвідувань пацієнтів.

Антіадгезівное дію засобів гігієни як спосіб профілактики стоматологічних захворювань

Антіадгезівное дію засобів гігієни як спосіб профілактики стоматологічних захворювань -

Бережіть зуби від чаю

Бережіть зуби від чаю - Вчені з Медичного коледжу при Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі виявили, що в швидкорозчинні чаї містяться небезпечно високі кількості фторидів.

У Франції з'являться спеціальні''Пункти громадської чищення зубів''

У Франції з'являться спеціальні''Пункти громадської чищення зубів''- Франція подає всьому світу новий приклад у підвищенні рівня суспільної гігієни: в найближчі дні в Парижі, а потім і інших великих мегаполісах країни відриваються 'Пункти суспільного чищення зубів'. Центри являють собою невеликі круглі павільйони, де будь-який бажаючий у денні години може почистити зуби.

У пошуках свого стоматолога

У пошуках свого стоматолога - В ідеалі кожна людина повинна мати особистого стоматолога, який буде в курсі всіх його зубних проблем протягом багатьох років. Так воно і влаштовано на Заході. У російській медицині ситуація зворотна. Як говорить відповідальний секретар Стоматологічної асоціації Росії Володимир Садовський, за п'ять років середньостатистичний москвич змінює чотири стоматологічні клініки, що є показником невдоволення якістю отриманих послуг.

Курці не ходять до стоматологів

Курці не ходять до стоматологів - Мало того, що куріння саме по собі шкодить зубам, так ще й з'ясувалося, що курці значно гірше піклуються про здоров'я своїх зубів, ніж ті, хто не курить . І це навіть не дивлячись на те, що ротова порожнина курця набагато більше схильна до різних захворювань. Такий висновок зробили вчені, після того, як в 2000 році зібрали інформацію про більш ніж 15 000 чоловік.

періодонта призводить до імпотенції

періодонта призводить до імпотенції - Захворювання порожнини рота, такі як періодонтит НЕ вилікувані вчасно, цілком можуть привести до імпотенції, вважають ізраїльські вчені.

Електричні зубні щітки нічим не краще звичайних

Електричні зубні щітки нічим не краще звичайних - Група дослідників на чолі з доктором Крісом Дірі (Chris Deery) з Единбурзького стоматологічного інституту (Edinburgh Dental Institute) проаналізували опубліковані за останні 40 років матеріали про використання звичайних і електричних зубних щіток.

Імплантація зубів як метод отримання голлівудської усмішки виглядає дуже заманливо ...

Імплантація зубів як метод отримання голлівудської усмішки виглядає дуже заманливо ... - Метод отримання голлівудської усмішки за допомогою імплантації зубів на перший погляд виглядає дуже заманливо і володіє, безсумнівно низку незаперечних переваг.

Безпечна стоматологія - вибір професіоналів

Безпечна стоматологія - вибір професіоналів - У наші дні, коли якість медичного обслуговування істотно зросла, а новітнє устаткування дозволяє стоматологам творити чудеса, висуваються найжорсткіші вимоги до забезпечення інфекційної безпеки. Крім традиційних автоклавів і різних дезінфікуючих засобів, велику популярність отримали одноразові помічники стоматологів: інструменти і чохли на крісла одноразового використання. R

Тип болю, асоційованої з патологією жувальної системи, може варіюватися

Тип болю, асоційованої з патологією жувальної системи, може варіюватися - Тип болю, асоційованої з патологією жувальної системи, може варіюватися. Крім того, дуже легко переплутати біль, що має відношення до стоматогнатіческой системі, з болем з інших джерел. З цієї причини нерідко зустрічаються помилки, особливо в тих випадках, коли тип болю є єдиним діагностичним критерієм.

Щорічна Сесія триває навчання лікарів-стоматологів''Петербурзькі Білі Ночі''

Щорічна Сесія триває навчання лікарів-стоматологів''Петербурзькі Білі Ночі''- Не секрет, що розвиток стоматології та поліпшення допомоги населення в пострадянському просторі наштовхується на попередній досвід і стереотип мислення, властивих підготовки лікарів-стоматологів та клінічній практиці у минулому.

Пийте чай замість газованої води для здоров'я зубів

Пийте чай замість газованої води для здоров'я зубів - Лимонна кислота в фруктових газованих напоях призводить до ерозії зубної емалі і втрати зуба. У середньому у звичайній банці безалкогольної содової міститься близько 17 чайних ложок цукру.

У чому причина зубних захворювань?

У чому причина зубних захворювань? - Люди з поганими зубами тепер можуть перестати сварити себе за 'солодке дитинство' і рідкісні візити до стоматолога. R К такого висновку прийшла група вчених з університету Ньюкасла, заявивши на сторінках 'Журналу стоматологічних вишукувань', що тільки нездоровий спосіб у дорослому віці приходить до поступового руйнування зубів.

Наночістка зубів не дозволить бактеріям прикріплюватися до зуба

Наночістка зубів не дозволить бактеріям прикріплюватися до зуба - Особлива обробка зубів, запропонована дослідниками з Clarkson University (штат Нью-Йорк, США) професором Ігорем Соколовим (колишній петербуржець, фізик, спеціаліст з нанотехнологій, директор лабораторії наноінженеріі та біотехнологій, один з найуспішніших вчених-іммігрантів з Росії) і здобувачем Раві Гаіквадом (Ravi Gaikwad), змушує бактерії 'зісковзувати' з поверхні емалі зубів.

Лікування хвороб ясен

Лікування хвороб ясен - порятунок зубів - Захворювання тканин пародонту на сьогодні є найпоширенішою патологіей серед загального числа всіх стоматологіческіх заболеваній. Для початку хотілося б доступне і просто пояснити що таке пародонт.

Зайві кілограми наводять до хвороб ясен

Зайві кілограми наводять до хвороб ясен - Американські лікарі знайшли зв'язок між надлишковою масою тіла і високим ризиком захворюваності періодонтитом - запаленням ясен. Стоматологи Гарвардського університету і Університету Пуерто-Ріко спостерігали протягом 16 років за здоров'ям майже 37 тис. осіб, звертаючи особливу увагу на здоров'я порожнини рота і показники ваги.

Психологія відвідування дантиста ...

Психологія відвідування дантиста ... - Як заявив у своєму інтерв'ю газеті Algemeen Dagblad доктор Амстердамського Університету р-н А. Де Йонг, голландські дантисти зазнають значні збитки через страх пацієнтів перед зубним болем.

Поцілунок

Поцілунок - засіб поширення карієсу - У день Святого Валентина американські дантисти попереджають про небезпеку поцілунків. Закоханим пропонується в самі патетичні хвилини не забувати про гігієну. Справа в тому, що поцілунок - засіб поширення карієсу. Втім, це може статися і з тими, хто ні з ким не цілується, але користується чужий ложкою.

Сучасне протезування, або друге життя ваших зубів

Сучасне протезування, або друге життя ваших зубів - Деякі люди не наважуються на протезування зубів, тому що думають: нічого не може бути краще, ніж «рідні» зуби. До штучним доведеться довго звикати, учитися ними користуватися, так краще вже залишити всі як є, ніж випробувати постійний дискомфорт. До такого переконання багато приходять «завдяки» стоматологам, не дуже уважно відносяться до пацієнтів і під час роботи більше поглядати на годинник. Всупереч сформованому стереотипу, сучасна медицина досягла такого рівня, коли коронка може викликати такі ж відчуття, як природний зуб

Пульпіт або cмех крізь сльози

Пульпіт або cмех крізь сльози - За статистикою, більше 10% пацієнтів при виникненні пульпіту взагалі не відчувають болю від запалення пульпи - нерва. Як не відчувають болю 'товстошкірі бегемоти' від впровадження кнопки в одне м'яке місце, і далеко не з причини бракування кнопки. Але останнє - це жарт гумору, армійського зуботехніка з військового тилового медичного полку, забезпечення першої медичної допомогою на полі бою в мирний час. R

За активності нітратредуктазного комплексу ротової рідини можна оцінити стан порожнини рота

За активності нітратредуктазного комплексу ротової рідини можна оцінити стан порожнини рота - За активності нітратредуктазного комплексу ротової рідини можна об'єктивно оцінити стан порожнини рота. В даний час вивчено вплив каріозного процесу на стадії формування постійного прикусу на активність нітратредуктазного комплексу ротової рідини. Булла кореляція між активністю нітратредуктазного комплексу та стоматологічними індексами, а також статтю та віком у групах дітей зі змінним і сформованим прикусом. R

За молочним зубам дитини можна визначити ймовірність розвитку тих чи інших недуг

За молочним зубам дитини можна визначити ймовірність розвитку тих чи інших недуг - За молочним зубам дитини можна визначити ймовірність розвитку тих чи інших недуг у майбутньому. Адже їх мінеральний склад визначається кількістю мікроелементів, що надходять в організм плоду під час внутрішньоутробного розвитку.

Spaceline EMCIA - весь світ в стоматологічному обладнанні!

Spaceline EMCIA - весь світ в стоматологічному обладнанні! - Здоров'я стоматолога багато в чому залежить від положення його тіла під час роботи, адже в цій позі він проводить більшу частину дня. Стоматологічне обладнання від компанії J. Morita, а саме стоматологічні установки Spaceline EMCIA дозволяє займати лікаря природну позу, допомагаючи уникати професійних захворювань хребта. R

S-Denti: стоматологічне обладнання доступного якості

S-Denti: стоматологічне обладнання доступного якості - Стоматологічне обладнання корейських виробників набуває популярності в Росії. Це не дивно, враховуючи, що головною перевагою продукції залишаються доступні ціни та конкурентоспроможне якість. R

Початкові відомості про карієс і його профілактику

Початкові відомості про карієс і його профілактики - Профілактика карієсу повинна починатися із самого раннього дитинства. Карієс молочних зубів може переходити на постійні зуби. З моменту прорізування зубів у дитини дошкільного віку слід приділяти особливу увагу санації порожнини рота, правильного вітамінізоване харчування, привчати дитину чистити зуби, полоскати рот кип'яченою водою після їжі

Використання методу флуоресцентної діагностики

Використання методу флуоресцентної діагностики - Останні наукові експерименти та клінічно підтверджені дані, відкривають перед практикуючим лікарем нову можливість - використання методу флуоресцентної діагностики. Цей метод може бути використаний для визначення як ступеня мікробної обсіменіння поверхні зубів, так і для оцінки ефективності індивідуальних і професійних засобів гігієни порожнини рота.

Стовбурові клітини замість пломби

Стовбурові клітини замість пломби - Американські вчені вважають, що виростити цілий зуб зі стовбурових клітин вони зможуть тільки років через десять.

Кава допоможе впоратися із запахом з рота

Кава допоможе впоратися із запахом з рота - Ізраїльські вчені виявили, що екстракт кави знижує вироблення неприємно пахнуть газів бактеріями слини, що дозволяє розглядати його як потенційний дезодорант для ротової порожнини.

Частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту

Частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту - У ретроспективних дослідженнях нами встановлено, що частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту становить від 22,8 % до 84%.

Вам не подобається Ваша усмішка? Виправити це можна прямо сьогодні!

Вам не подобається Ваша усмішка? Виправити це можна прямо сьогодні! - Ви часто посміхаєтеся і ловіть у відповідь посмішки? Ви звикли до компліментів на свою адресу, знаєте, що таке «посмішка на мільйон доларів» і сміливо можете назвати так свою?

Фруктові чаї роз'їдають зубну емаль

Фруктові чаї роз'їдають зубну емаль - Як повідомляє The Independent, фруктові та трав'яні чаї роз'їдають зубну емаль. Учені з Брістольського університету виявили, що деякі з цих напоїв містять багато руйнівних кислот.

Dental Explorer

Dental Explorer - новий засіб переконання пацієнта! - Не раз практикуючим лікарям доводитися докладним чином пояснювати пацієнтові, про майбутній результаті лікування, обговорювати і пояснювати пацієнтові проведені маніпуляції на різних етапах роботи.

Будте обережніше з електричних зубними щітками

Будте обережніше з електричних зубними щітками - Деякі електричні зубні щітки мають технологічні недоліки і здатні завдати травми ясен і зубів, вважають британські вчені.

Розвінчати міф про корисність жувальної гумки? Це просто

Розвінчати міф про корисність жувальної гумки? Це просто - Коли з рекламних роликах, в незліченній кількості заполонили екрани телевізорів, розповідається про чудодійну корисність жувальних гумок, важко утриматися від спокуси і тут же не побігти в сусідній магазин за покупкою 'жуйки'. Однак подібні рекламні висловлювання не більше ніж черговий міф. R

Робот-дантист проводить імплантацію

Робот-дантист проводить імплантацію - Нова бор-машинка - робот готується пройти випробування на пацієнтах стоматологічних клінік Європи і США. Це стане першим кроком до автоматизації зуболікарських процедур. Робот-дантист був розроблений фахівцями компанії Tactile Technologies із міста Реховота, Ізраїль.

Карієс

Карієс - ознака достатку та благополуччя - Карієс мучив людей в усі часи, але почати серйозну боротьбу з ним лікарі вирішили тільки в останні роки. Велику роль у цьому відіграла медична статистика. Виявляється, на сьогоднішній день у світі страждає карієсом 99% населення! А в багатьох країнах - 100%!

Від жувальної гумки більше шкоди, ніж користі

Від жувальної гумки більше шкоди, ніж користі - По десять разів на день білозубі красені і красуні, а також серйозні і доброзичливі стоматологи переконують нас жувати який-небудь з численних широко рекламованих продуктів проти карієсу. А чи так уже всесильні ці самі 'захисту від карієсу'?

Підвищена чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів - Гаряче, холодне, солодке, кисле - буквально на всі зуби озиваються гострим болем? Ви не самотні - підвищена чутливість зубів зараз у доброї половини населення планети.

Чи безпечно відбілювання зубів?

Чи безпечно відбілювання зубів? - Відбілювання зубів - це хімічне освітлення тканин зуба спеціальними складами. Відбілювання зубів ставиться до консервативних методів естетичної стоматології.

Любителі пірсинга ризикують втратити зуби

Любителі пірсинга ризикують втратити зуби - Стоматологи попереджають, що пірсинг губ небезпечний для ясен і може призвести, в остаточному підсумку, до втрати зубів, повідомляє BBC News. Американські вчені з університету штату Огайо (Ohio State University), вивчивши 58 молодих людей, встановили, що частота розвитку атрофічних і запальних явищ у яснах в два рази вище у тих, хто захоплюється пірсингом в порівнянні з тими, хто подібних 'прикрас' не носить .

Карієс

Карієс - На сьогоднішній день ні, практично, жодного людини, який би за своє життя не зіштовхувався з карієсом зубів у себе або у своїх близьких.

Зуби будуть лікувати за допомогою відеокамер

Зуби будуть лікувати за допомогою відеокамер - Спеціальні відеокамери, які контролюють дії лікаря-дантиста, почали встановлювати в деяких стоматологічних клініках столиці.

Про сучасний стан дентальної імплантації

Про сучасний стан дентальної імплантації - 30 років тому шведський вчений Бранемарк, експериментуючи на тварин, виявив явище остеоінтеграції - здатність титану зростатися з кістковою тканиною без створення фіброзної капсули. З цього і почалася сучасна імплантологія

Холодний чай руйнує зубну емаль

Холодний чай руйнує зубну емаль - Популярні зараз газовані напої, у тому числі холодний чай, можуть руйнувати зубну емаль і провокувати розвиток карієсу. Такий висновок було зроблено вченими з Університету штату Меріленд (США).

Виноград допомагає при інфекціях порожнини рота

Виноград допомагає при інфекціях порожнини рота - Американські вчені довели, що многофеноли, що містяться у винограді, ефективно борються з інфекцією в порожнині рота. Ці речовини містяться в шкірці і насінні фрукта. Вчені вивчили дію многофенолов на бактерії streptococcus mutans. S. mutans грає головну роль в руйнуванні зубів, переводячи сахарозу в молочну кислоту.

Абсолютно всі жителі Алтайського краю хворіють карієсом

Абсолютно всі жителі Алтайського краю хворіють карієсом - Абсолютно все населення Алтайського краю хворіє карієсом. До такого невтішного висновку прийшли вчені Алтайського державного медичного університету. Проведені ними дослідження показали, що карієсом пошкоджені зуби навіть у дворічних малюків, а до 65 років дорослі розлучаються з половиною зубів.

В кінці липня в Мінську відбулася щорічна зустріч дистриб'юторів компанії DENTAL-Kosmetik GmbH (Німеччина, Дрезден) в Росії та країнах СНД

В кінці липня в Мінську відбулася щорічна зустріч дистриб'юторів компанії DENTAL-Kosmetik GmbH (Німеччина, Дрезден) в Росії та країнах СНД - Головна мета зустрічі - активізувати роботу компанії на ринку засобів гігієни порожнини рота. DENTAL-Kosmetik пропонує на російському ринку добре відому ще з радянських часів терапевтичну пасту Silca та високоякісні комплексні пасти El-Сe med - результат останніх розробок німецьких учених у галузі засобів гігієни порожнини рота.

Нові зуби виросли в 110 років

Нові зуби виросли в 110 років - Житель індійського штату Уттар-Прадеш 110-річний Балді c деяких пір посміхається 'до вух' з приводу і без приводу. Причина тому - два нових зуба, які виросли у старця до його радості і здивування. Лікарі схильні пояснювати це 'чудо природи' можливим омолодженням організму, який настає при здоровому способі життя.

Останнім часом частота алергічних захворювань та їх ускладнень значно зросла

Останнім часом частота алергічних захворювань та їх ускладнень значно зросла - Останнім часом частота алергічних захворювань та їх ускладнень значно зросла, досягши 20-25% у структурі неінфекційної патології. Цьому сприяють різні екзогенні та ендогенні фактори, у тому числі в значній мірі і несприятливі впливи навколишнього середовища. R

П'ять видів їжі, які повернуть свіжість подиху

П'ять видів їжі, які повернуть свіжість подиху - Існує дві причини несвіжого подих: погане дотримання гігієни порожнини рота і порушення роботи шлунково-кишкового тракту. І в тому, і в іншому випадку винуватцями неприємного запаху є бактерії. Якщо ви звернетеся за порадою до стоматолога, то він напевно порадить вам дві речі.

Про якість стоматологічних послуг

Про якість стоматологічних послуг - У боротьбі за пацієнта стоматологічні кабінети і клініки використовують всі атрибути конкурентної боротьби окрім одного - якості послуг. Стоматологів стає все більше, нові стоматологічні клініки відкриваються практично кожен місяць, але знайти справді хорошого стоматолога стає все складніше. За даними Громадської організації по захисту прав пацієнтів «Товариство захисту пацієнтів», кількість випадків неякісного лікування та протезування зубів неухильно зростає.

Пломби допомагають відрощувати зуби

Пломби допомагають відрощувати зуби - Американські вчені розробляють матеріал для пломбування зубів, який буде не тільки заповнювати що утворилися в результаті карієсу порожнини, але й допомагати зубу самостійно відновлювати невеликі дефекти. Повідомлення про це відкриття було зроблено на конференції Американського наукового хімічного товариства.

У США з'явилися нові стоматологічні кабінети VIP рівня

У США з'явилися нові стоматологічні кабінети VIP рівня - Під час лікування зубів тепер можна насолодитися масажем спини, зробити манікюр, холодну маску для очей і гарячу ванну для ніг. Якщо цього недостатньо, можна одягти спеціальні ЗО-окуляри, що імітують реальність, і 'втекти' на Гаваї або інше тепле екзотичне місце, принюхуючись до запаху шоколадних тістечок, що готуються тут же.

Смажені овочі провокують карієс більше тушкованих

Смажені овочі провокують карієс більше тушкованих - Неправильне приготування овочів збільшує ризик карієсу, попереджають автори дослідження, проведеного в University of Dundee і опублікованого в European Journal of Prosthodontics and Restorative Dentistry.

До питання про флюорозу в Білорусі

До питання про флюорозу в Білорусі - Згідно з даними міської поліклініки, частота флюорозу серед дітей 6-14 років склала 2%. Флюороз зубів виявлено і у дорослого населення у віці 27-30 років. Діагноз заснований на деяких клінічних ознаках: крейдяні плями, крапчастість емалі, а також на припущенні гіперфтороза в околицях склозаводу 'Неман', що використовує в технологічному циклі плавикової кислоти, і відсутністю достатньо суворого контролю за вмістом фтору в атмосферному повітрі, питній воді до 1987 р.

Гінгівіт і хвороба ясен, в чому різниця?

Гінгівіт і хвороба ясен, в чому різниця? - За даними статистики у 80% дорослих американців є будь-які прояви періодонтиту (захворювання ясен). Слід відзначити, що початок захворювання не супроводжується больовими відчуттями. Зі слів фахівців: 'захворювання ясен - це свого роду мовчазні вбивці зубів, так як ви можете навіть не підозрювати про те, що у вас, є це захворювання або ризик його розвитку'!

Здорові зуби

Здорові зуби - здоровий організм! - Якщо у вас розболілася голова, проблеми з травленням, поганий настрій - причина всіх неприємностей в роті. Будь-яке запалення в порожнині рота, карієс, не правильний прикус - все це не кращим чином позначається на нервовій тканині. Можна роками носити в собі вогнища запалення, звикнути до поганого запаху з рота, звикнути до постійного дискомфорту, звично мучитися, глушити біль домашніми засобами. А можна і не мучитися. З усім цим можна розлучитися на прийомі у стоматолога.

Естетична реставрація зубів

Естетична реставрація зубів - Ваша впевнена посмішка - Ще не в такі далекі часи, років 10-15 тому, стоматологія не надавала такого значення естетиці зубів, як сьогодні. В основному акценти уваги були розставлені на тому, щоб усунути гострий біль, зберегти зуб і зняти запальний процес.

Вживання двох грейпфрутів в день зменшує запальні захворювання ротової порожнини

Вживання двох грейпфрутів в день зменшує запальні захворювання ротової порожнини - Німецькі вчені з'ясували, що вживання двох грейпфрутів в день зменшує запальні захворювання ротової порожнини. Лікарі з Friedrich Schiller University запросили 58 курящих і некурящих людей з хронічними захворюваннями ясен. Через два тижні з'ясувалося, що в обох групах підвищився рівень вітаміну С і знизилася кровоточивість ясен.

Суші перешкоджає утворенню карієсу

Суші перешкоджає утворенню карієсу - Японські дослідники виявили, що одна з традиційних приправ до суші, їдкий зелений хрін wasabi має здатність перешкоджати зростанню колоній карієсогенних бактерії Streptococcus mutans.

Кращі зуби Росії роблять в глибинці

Кращі зуби Росії роблять в глибинці - Незвичайне змагання між зубними техніками на виготовлення кращого протеза пройшло днями в Москві.

Нові продукти в галузі стоматології представлені на «Дентал-Експо 2009»

Нові продукти в галузі стоматології представлені на «Дентал-Експо 2009» - 9 вересня в рамках проходить міжнародної виставки «Дентал-Експо 2009» компанія 3М представила нові продукти для російського стоматологічного ринку.

Нічні перекушування можуть призвести до випадання зубів

Нічні перекушування можуть призвести до випадання зубів - Підходи до холодильника посеред ночі можуть серйозно відбитися на стані зубів, попереджають експерти.

Регулярне вживання йогуртів захистить дитячі зуби від карієсу

Регулярне вживання йогуртів захистить дитячі зуби від карієсу - Регулярне вживання йогуртів може знизити ризик розвитку карієсу у дітей, вважають вчені. Малюки, які вживали молочні продукти принаймні чотири рази на тиждень, скаржилися на проблеми з зубами на 22% рідше, ніж ті, хто робив це рідше, ніж раз на тиждень, показало дослідження, проведене в Японії. R

Всі прапори будуть в гості до нас

Всі прапори будуть в гості до нас - З 25 по 28 квітня відбудеться XVII Московський Міжнародний Стоматологічний форум. У рамках цього заходу заплановано проведення XIV Всеросійського науково-практичної конференції 'Актуальні проблеми стоматології' і міжнародної виставки 'Стоматологічний салон 2005'.

У Німеччині зростає інтерес до зубних імплантатів

У Німеччині зростає інтерес до зубних імплантатів - В останні роки у ФРН зріс інтерес до зубних імплантатів. За інформацією Німецького товариства стоматологів, в 2007 році в країні їх було встановлено 650 тисяч, що на 50 тисяч більше, ніж роком раніше.

Солодкі напої - ризикований спосіб угамування спраги

Солодкі напої - ризикований спосіб угамування спраги - Вчені встановили, що регулярне вживання солодких напоїв для втамування спраги призводить до утворення порожнин в зубах. Діти, які регулярно вживали газовані напої, до закінчення школи мали, принаймні, одну каріозну порожнину. «Дупел» було вдвічі більше, якщо вони вживали напої, в які не входила сода.

Стоматологи починають вставляти радіочіпи в зуби пацієнтів

Стоматологи починають вставляти радіочіпи в зуби пацієнтів - Французька компанія Dental @ x розробила на основі технології радіочастотної ідентифікації (RFID) систему для зубного протезування: крихітні чіпи вставляються в мости, коронки і пломби в роті пацієнта.

Цифровий ортопантомографа Veraviewepocs: точна рентгенодіагностика за 8 секунд!

Цифровий ортопантомографа Veraviewepocs: точна рентгенодіагностика за 8 секунд! - Один з найбільш цікавлять стоматологів питання - рентгенодіагностика. Техніка, яка дозволяє дати найбільш повну й оперативну інформацію в цій області інтересу, є панорамні рентгенівські апарати, або ортопантомографа. R

Лазерне шоу. Що нового в стоматології?

Лазерне шоу. Що нового в стоматології? - Застосування лазерних технологій в кабінеті дантиста дозволяє зробити лікування зубів безболісним, а усмішку - бездоганною. R

Гігієна на гострий інфаркт міокарда

Гігієна на гострий інфаркт міокарда - У статті викладені результати клінічної оцінки ефективності зубної пасти ROCS ® для дорослих * у пацієнтів з хронічним катаральним гінгівітом і легким ступенем пародонтиту. У всіх учасників дослідження (n = 26) було отримано виражений протизапальний ефект за перший тиждень використання, який через чотири тижні застосування зубної пасти склав 92,94% зниження запалення.

У Росії зростає число позовів до приватних стоматологам

У Росії зростає число позовів до приватних стоматологам - У Росії стрімко зростає кількість приватних стоматологічних клінік. Вчора своє професійне свято - Міжнародний день стоматолога - відзначили понад 50 тис. вітчизняних лікарів. Одночасно збільшується і кількість звернень пацієнтів до суду зі скаргами на неналежне лікування.

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських - Компанія SpofaDental давно відома у світі як один з найбільших постачальників неметалічних витратних стоматологічних матеріалів, а асортиментну лінійку яких входять пломбувальні матеріали, цементи, композити та ін Висока якість продукції SpofaDental заслуговує найвищих оцінок і вимогливих стоматологів, і вимогливих експертів з сертифікації продукції. У 1999 році компанія отримала сертифікати для пломбувальних матеріалів, пластмас, матеріалів для зняття відбитків та акрилових зубів - ISO 9001 і 46001.

Забудемо страх при відвідуванні стоматолога?

Забудемо страх при відвідуванні стоматолога? - На білоруському підприємстві 'Лазери в екології, медицині, технології' розробили унікальну лазерну установку для потреб стоматології. За словами директора підприємства професора Олексія Шкадаревіча, вона дозволяє абсолютно безболісно лікувати карієс, проводити різні операції як на твердих, так і на м'яких тканинах порожнини рота.

Стоматологи вибирають кави без молока

Стоматологи вибирають кави без молока - Італійські дантисти рекомендують замінити обов'язкову процедуру вечірньої і ранкової чищення зубів ... чашкою кави. Краще, якщо це буде мелена робуста або арабіка. Без молока і без цукру. Звичайно, без супровідного бутерброда. Просто кави.

Карієс - хвороба багатіїв

Карієс - хвороба багатіїв - Карієс мучив людей в усі часи, але почати серйозну боротьбу з ним лікарі вирішили тільки в останні роки. Велику роль у цьому відіграла медична статистика. Виявляється, на сьогоднішній день у світі страждає карієсом 99% населення! А в багатьох країнах - 100%! Отримані цифри жахнули не тільки стоматологів, але і їх пацієнтів.

Спосіб автоматизованої комплексної оцінки здоров'я зубів у дорослих

Спосіб автоматизованої комплексної оцінки здоров'я зубів у дорослих - каріозної процес є складним, багатогранним патологічним процесом в ротовій порожнині, для оцінки вираженості якого застосовуються різні методики, наприклад: показник інтенсивності та приросту карієсу КПУ «Профілактика стоматологічних захворювань - методичні розробки для студентів стомат. Факультету А.Г Молдованов, Т. В. Бартенєва ». У ньому відбивається кількість каріозних - К, пломбований - П та видалених зубів - У. Підсумувавши каріозні, пломбований і видалені зуби в однієї людини ми, власне і отримуємо індекс КПУ.

Половині англійців консультація стоматолога не по кишені

Половині англійців консультація стоматолога не по кишені - Опитування, проведене у Великобританії, показав, що більше 40 відсотків жителів країни не можуть дозволити собі звернутися до зубного лікаря через високу вартість його послуг, повідомляє повідомляє інформаційний веб-сайт Ananova.

Британці соромляться своїх ... зубів

Британці соромляться своїх ... зубів - У ході проведеного нещодавно дослідження з'ясувалося, що більше третини британців соромляться своїх ... зубів. За даними американської компанії Align Technology, 36% жителів Туманного Альбіону хотіли б змінити форму зубів і ясен.

Якщо регулярне використання рідини для полоскання рота і жувальної гумки не рятує вас від неприємного запаху з рота, пора звернеться до стоматолога

Якщо регулярне використання рідини для полоскання рота і жувальної гумки не рятує вас від неприємного запаху з рота, пора звернеться до стоматолога - Лікарі Стоматологічної асоціації Пенсільванії кажуть, що неприємний запах з рота може бути первинним сигналом зубних хвороб або хронічних хвороб порожнини рота.

Професійна очищення зубів

Професійна очищення зубів - Метод професійної очищення зубів за допомогою технології AIR-FLOW займає основне місце в практиці гігієни порожнини рота. За допомогою цієї технології видаляється м'який зубний наліт, який хвороботворної впливає на ясна і слизову оболонку порожнини рота. Метод має високу ефективність і безпеку.

Здоров' я Зубов? Тільки на Дуже добре!

Здоров'я Зубов? Тільки на Дуже добре! - 1 жовтня стартує Всеросійська Стоматологічна Освітня Програма «Здоров'я Зубов на Дуже добре!», Яка буде проводитися протягом місяця Стоматологічної Асоціацією Росії (Стара) спільно з компанією Colgate.

Зубні прикраси

Зубні прикраси - до літа - За допомогою зубних прикрас можна ефектно змінити свій зовнішній вигляд і підкреслити індивідуальний стиль, зробити приємний сюрприз коханій людині.

Люди стали частіше чистити зуби? Дослідження ринку.

Люди стали частіше чистити зуби? Дослідження ринку. - Останні роки вибір зубних паст стають все більш різноманітним. Ринок зубних паст незмінно зростає. Задамося питанням про те, чому це відбувається. Люди стали частіше чистити зуби? Факти говорять про те, що обсяг продажів зубний паста в Росії виростав на 12% щорічно протягом 2002 - 2004 рр..

Цифровий ортопантомографа Veraviewepocs: точна рентгенодіагностика за 8 секунд!

Цифровий ортопантомографа Veraviewepocs: точна рентгенодіагностика за 8 секунд! - Один з найбільш цікавлять стоматологів питання - рентгенодіагностика. Техніка, яка дозволяє дати найбільш повну й оперативну інформацію в цій області інтересу, є панорамні рентгенівські апарати, або ортопантомографа. R

Половина хворих на артрит мають періодонтит

Половина хворих на артрит мають періодонтит - Понад половини /56% /людей з ревматоїдний артрит також мають розвинений періодонтит - хронічне запалення ясен і прилеглих зв'язок і кісток зуба.

Розроблено новий засіб для запобігання карієсу

Розроблено новий засіб для запобігання карієсу - Німецькі вчені розробили новий засіб для запобігання карієсу - жувальну гумку, яка містить пробіотики, повідомляє журнал Chemistry and Industry. R

Візит до стоматолога може закінчитися інсультом ...

Візит до стоматолога може закінчитися інсультом ... - Звертаючись за допомогою до стоматолога, ми зазвичай думаємо тільки про те, що нам потрібно підлікувати зуби. Однак для жінок клімактеричного віку такі візити можуть стати зворотним боком медалі, якщо така жінка буде часто піддаватися рентгенівського опромінення. Рентгенівські промені можуть створювати умови для утворення кальцинатів на стінках артерій, у тому числі на сонній артерії, що підвищує ризик інсульту або серцевого нападу.

Амальгамние пломби не шкідливі?

Амальгамние пломби не шкідливі? - За даними експертів, результати численних досліджень не виявляють причинно-наслідкового зв'язку між використанням ртуті при виготовленні пломб і ураженням нирок, порушенням здатності до навчання, частотою хвороб Альцгеймера і Паркінсона, розсіяного склерозу, аутоімунних та інших захворювань. Єдиний побічний ефект ртутних пломб - це алергічні реакції, але і вони зустрічаються нечасто.

Причина головного болю може ховатися у Вас в роті

Причина головного болю може ховатися у Вас в роті - Кожен восьмий військовий або цивільний американець страждає від головних болів - повідомляють військові медики. Не дивлячись на те, що основними причинами головного болю є нераціональне харчування, стрес і втому, проблеми із зубами можуть бути причиною головних болів.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, захворюваннями пародонту страждають більше 90% дорослого населення Землі

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, захворюваннями пародонту страждають більше 90% дорослого населення Землі - У завдання лікування хворого з патологією пародонту входить підвищення резистентності організму до впливу патогенних факторів, а також усунення симптомів захворювання.

Можна побачити ранні стадії руйнування зуба за допомогою інфрачервоної підсвітки

Можна побачити ранні стадії руйнування зуба за допомогою інфрачервоної підсвітки - Фахівці з Інституту фотоніки при університеті Стратклайда (Великобританія) розробили метод швидкого отримання тривимірних зображень пошкоджених зубів. У його основі лежить спеціальна система інфрачервоної підсвітки, накладає на зуб грати світлових ліній.

Рентген обладнання компанії J. Morita: еталон серед дентальних цифрових рентгенівських апаратів

Рентген обладнання компанії J. Morita: еталон серед дентальних цифрових рентгенівських апаратів - Рентген обладнання компанії J. Morita в усьому світі вважається еталоном і відрізняється бездоганною якістю знімків . Ексклюзивний представник рентген обладнання J. Morita в Росії, компанія UNIDENT, представляє Вам високошвидкісний панорамний дентальний рентгенівський апарат Veraviewepocs, що демонструє нову якість у дентальної діагностиці. R

Відбілювання зубів: небезпечно або ... красиво?

Відбілювання зубів: небезпечно або ... красиво? - Новозеландський споживчий журнал Consumer поінформував своїх читачів про небезпеку застосування відбілювачів для зубів деяких фірм, реклама яких стверджує, що процедуру відбілювання можна проводити самостійно, без консультації лікаря.

Кулінарні пристрасті і наші зуби

Кулінарні пристрасті і наші зуби - Ми часто дивуємося, чому в нас ростуть зуби, які далекі від ідеалу. За даними останніх досліджень вигнуті зуби з порушенням рядності можуть бути результатом того, що люди почали їсти щодо м'яку, приготовлену їжу. Безлад у роті міг сформуватися через еволюційного розвитку, що вплинув на розмір і форму різців, а також на будову щелепи, яке, у свою чергу, впливає на інші зуби. Це означає, що в роті може виявитися недостатньо місця для всіх зубів. R

Лазер лагодить зубні протези

Лазер лагодить зубні протези - Лазерна зварка успішно застосовується в стоматології для лагодження металокерамічних зубних протезів.

Проблеми безпеки місцевої анестезії в стоматології

Проблеми безпеки місцевої анестезії у стоматології - Ще не так давно технологія місцевої анестезії включала приготування розчинів місцевоанестезуючих засобів в аптеках і додавання при необхідності вазоконстрикторів безпосередньо перед ін'єкцією в лікувальній установі. У зв'язку з цим відповідальність за дотримання правильності виконання всіх етапів приготування розчинів цілком лягала на співробітників лікувальної установи. Як показав досвід роботи, в багатьох випадках приготування розчинів проводилося з помилками і неточностями в силу відсутності спеціального устаткування. Це призводило до ускладнень при ін'єкції таких розчинів пацієнтам.

Знімні повні або часткові протези

Знімні повні або часткові протези - При обстеженні пацієнтів, в порожнині рота яких знаходяться знімні повні або часткові протези, досить часто виявляється кандидоз, в цьому випадку мова йде про протезно стоматиті, обумовлений Candida, і проявляється болючістю в порожнині рота або хронічним атрофічним кандидозом, який широко поширений серед людей, що користуються знімними протезами. Наприклад, у 60% людей старше 60 років, що мають повні протези, виникають подібні скарги.

Дослідження, присвячені етіології і патогенезу карієсу зубів

Дослідження, присвячені етіології і патогенезу карієсу зубів - Незважаючи на численні дослідження, присвячені етіології і патогенезу карієсу зубів, питання взаємозв'язку карієсу з інфекційними захворюваннями, в тому числі з різними формами туберкульозу , вивчені недостатньо.

Вакцина проти карієсу - це майже реальність

Вакцина проти карієсу - це майже реальність - Карієс - це найпоширеніше з інфекційних захворювань людини. За статистикою, карієсом страждає до 95% людей планети. Причиною поступового руйнування тканини кістки зуба є вплив на зубну емаль кислот, що виділяються в результаті розкладання вуглеводів їжі бактеріями Streptococcus mutans.

Страх рудих перед стоматологами пояснили за допомогою генів

Страх рудих перед стоматологами пояснили за допомогою генів - Американські вчені виявили, що рудоволосі люди бояться відвідин стоматолога сильніше інших, і знайшли генетичне обгрунтування цього факту.

Стоматологи рекомендують відмовитися від солодкої газованої води і перемкнутися на чай

Стоматологи рекомендують відмовитися від солодкої газованої води і перемкнутися на чай - Лимонна кислота в фруктових газованих напоях призводить до ерозії зубної емалі і втрати зуба. У середньому у звичайній банці безалкогольної содової міститься 17 чайних ложок цукру.

Забудьте про зубних протезах - посміхайтеся ширше!

Забудьте про зубних протезах - посміхайтеся ширше! - Псувати свою чудову посмішку більшість з нас починають ще в ранньому дитинстві: карамельки, іриски і зневага елементарними гігієнічними звичками рано чи пізно приводять до того, що зубні ряди починають поступово рідшати ... І в один не найпрекрасніший момент виявляється, що, власне, для повернення пристойного вигляду усмішці не обійтися без допомоги стоматолога-ортопеда. Нерідко лікар зупиняє вибір на знімному протезі - декількох зубів, всього зубного ряду або навіть обох зубних рядів. R

З шкідливої''газованою водою''впорається звичайна соломинка

З шкідливої''газованою водою''впорається звичайна соломинка - Багатьом любителям 'Кока-Коли' і подібних газованих напоїв доводиться обмежувати себе в їх споживанні через шкоду, який наноситься зубах.

Нове покриття дає 5-річну захист від карієсу

Нове покриття дає 5-річну захист від карієсу - Ізраїльська компанія Fluorinex стверджує, що її новий пристрій, після проведення всього однієї обробки зубів, захищає їх від карієсу на п'ять років .

Товщина стінок коренів після препарування каналів

Товщина стінок коренів після препарування каналів - Метою даного дослідження було вимірювання товщини залишкового дентину в медіальних коріння нижньощелепних молярів після інструментальної обробки каналів за допомогою Lightspeed і Gates-Glidden борами.

Лікування, протезування і косметична реставрація зубів по-американськи

Лікування, протезування і косметична реставрація зубів по-американськи -

Краще засіб від карієсу - шоколадна паста?

Краще засіб від карієсу - шоколадна паста? - Порошок какао, який можна зустріти в багатьох цукерках, випічці та інших продуктах, може захистити зуби від карієсу. Фахівці запевняють, що саме він може замінити фторид, який міститься в зубних пастах. R

Чому жінки частіше страждають від карієсу, ніж чоловіки

Чому жінки частіше страждають від карієсу, ніж чоловіки - Антропологи з Університету ОрегонаUniversity of Oregon висунули гіпотезу, що пояснює чому жінки частіше страждають від карієсу, ніж чоловіки.

Жовті зуби? Здорові зуби!

Жовті зуби? Здорові зуби! - Кожна людина, переглядаючи рекламу засобів для догляду за зубами або спостерігаючи сліпучу посмішку кінозірок з Голлівуду, не раз ставив собі питання: як зробити, що б власні зуби були такими ж сліпуче білими?

Лазер, як порятунок ... Скажи мені хто твій лікар, і я скажу хто ти ... Лазер

Лазер, як порятунок ... Скажи мені хто твій лікар, і я скажу хто ти ... Лазер - посмішка в подарунок! - Чому для одних людей похід до стоматолога до цих пір прирівнюється до героїчного подвигу, а для інших регулярний лікарський огляд стає природною потребою, на зразок щоденних гігієнічних процедур?

Жемчужне сяйво дитячої посмішки

Жемчужне сяйво дитячої усмішки - Догляд за зубами вимагає стільки ж уваги, скільки вирощування натуральних перлів. Як народження перлини залежить від самопочуття раковини та молюска, так і сяйво посмішки залежать від здоров'я всієї ротової порожнини. І тут необхідна незвичайна паста, яка одночасно піклується про здоров'я молочних і майбутніх постійних зубів!

Світовий рекорд з колективної чищенні зубів

Світовий рекорд з колективної чищення зубів - На Філіппінах спробували побити світовий рекорд з колективної чищенні зубів. Для цього в одному з парків Маніли зібралися майже 11 тисяч школярів, які під проводом фахівців навчалися правильно стежити за гігієною рота.

ХII Дилерська конференція UNIDENT - традиція дружніх зустрічей

ХII Дилерська конференція UNIDENT - традиція дружніх зустрічей - У кожної великої компанії, довгий час існує в своїй галузі, неминуче з'являються свої традиції. У компанії UNIDENT традиція з'явилася більше 10 років тому, коли напередодні однією з найбільших стоматологічних виставок «Стоматологічний салон» відбулася перша зустріч дилерів та партнерів компанії UNIDENT. R

Стоматолог для волоцюги

Стоматолог для волоцюги - B великих містах Великобританії відкриються стоматологічні клініки для бездомних. Діагностика та лікування в них будуть проводитися на найвищому рівні. У сільській місцевості вирішено обмежитися стоматологічними кабінетами.

Зубна паста зубній пасті ворожнечу

Зубна паста зубній пасті ворожнечу - Більшість реклам зубних паст обіцяють, що даний продукт бореться з карієсом, відбілює зуби і додає диханню чудову свіжість. Але, згідно з дослідженням американського журналу 'Клінічна стоматологія', далеко не всі пасти можуть насправді забезпечити цю свіжість, а не її ілюзію.

Зубна щітка з веб-камерою

Зубна щітка з веб-камерою - Вчені двох японських копнаній - компанії Panasonic і її підрозділи, компанії Matsushita - спільними зусиллями розробили зубну щітку з вбудованою відеокамерою. Як повідомляє Ananova з посиланням на журнал New Scientist, зображення з відеокамери передається на великий екран, що дозволяє користувачам щітки чітко бачити невичіщенние шматочки їжі, що застрягли в важкодоступних місцях.

Відбілювання зубів стане корисним

Відбілювання зубів стане корисним - Схоже, наближається нова ера в технології відбілювання зубів. Професіонали цього модного напрямку стоматології стверджують, що скоро вони будуть використовувати в роботі відбілюючі гелі та смужки зовсім нового рівня.

Чистимо зуби із швидкістю звуку

Чистимо зуби із швидкістю звуку - У Великобританії надійшли в продаж зубні щітки, що чистять зуби за допомогою акустичних коливань. Одна з них - Sonicare від Philips - управляється мікропроцесором і здатна 'видавати' до 31 тисячі звукових хвиль у хвилину. Інша - Ultrasonex Oral Care System від Salton - використовує принцип подвійного звукової хвилі. Обидві новинки працюють від батарейок.

Виявлено взаємозв'язок між якістю наявних пломб кореневих каналів, ортопедичним лікуванням та верхівковим періодонтитом

Виявлено взаємозв'язок між якістю наявних пломб кореневих каналів, ортопедичним лікуванням та верхівковим періодонтитом - У дослідженні проведеному Ray і Trope виявлено взаємозв'язок між якістю наявних пломб кореневих каналів , ортопедичним лікуванням та верхівковим періодонтитом. Було відзначено, що при бездоганному пломбуванні кореневого каналу і якісному ортопедичному лікуванні тільки у 8,6% зубів виникали патологічні зміни у апікальній області.

Перші стоматологи з'явилися 9000 років назад

Перші стоматологи з'явилися 9000 років тому - Доісторичні люди знали, що таке свердло стоматолога. До таких висновків прийшли вчені, що брали участь в археологічних розкопках Мегара, поховання епохи неоліту, розташованого на території Пакистану.

Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір

Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір - Колись комп'ютерні томографи використовувалися для сканування мозку, а зараз вони застосовуються для дослідження практично будь-яких ділянок тіла, у тому числі і в стоматологічній практиці . І не дивно - комп'ютерний томограф в сотні разів ефективніше звичайного рентгенівського апарату, тому що обробляє всю отримувану інформацію, а звичайна рентгенівська установка - лише близько 1%.

Чоловіче безпліддя і зуби

Чоловіче безпліддя і зуби - Несподівана новина від стоматологів з Америки - якщо вам ніяк не вдається завести дітей, то це може бути наслідком проблем із зубами.

Євросоюз побореться з карієсом за допомогою кефіру

Євросоюз побореться з карієсом за допомогою кефіру - Новий вид бактерій, що перешкоджають утворенню карієсу зубів, створили європейські вчені на основі технології генної інженерії. Групі фахівців, що проводила більше шести років дослідження в одному з наукових центрів Швеції, вдалося сконструювати на базі молочної бактерії її генетично змінену модифікацію, що має здатність не допускати створення в порожнині рота руйнують зуби кислот, передає ИТАР-ТАСС.

Стоматологія почалася в неоліті

Стоматологія почалася в неоліті - Дивну знахідку обнародували Роберто Макчіареллі (Roberto Macchiarelli) і його колеги з французького університету Пуатьє (Universite de Poitiers): приблизно за 8000 років до винаходу новокаїну доісторичні пацієнти лікували зуби висвердлюванням отворів за допомогою кам'яних 'бормашин'.

Стоматологи стверджують, що лікувати зуби треба майже з народження

Стоматологи стверджують, що лікувати зуби треба майже з народження - Нещодавно проведене в США дослідження показало, що в цій країні батьки рідко приводять своїх дітей до трьох років до зубного лікаря . Можливо, це пов'язано з тим, що Американська академія педіатрії рекомендує робити перший візит до стоматолога в три роки, в той час як Американська академія дитячої стоматології наполягає на більш ранньому відвідуванні - у віці до року.

Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір

Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір - Колись комп'ютерні томографи використовувалися для сканування мозку, а зараз вони застосовуються для дослідження практично будь-яких ділянок тіла, у тому числі і в стоматологічній практиці . І не дивно - комп'ютерний томограф в сотні разів ефективніше звичайного рентгенівського апарату, тому що обробляє всю отримувану інформацію, а звичайна рентгенівська установка - лише близько 1%.

Біле вино утворює плями на зубній емалі

Біле вино утворює плями на зубній емалі - Стоматологія давно відомо, що червоне вино викликає плями на зубах. Тепер медики Нью-Йоркського університету встановили, що біле вино має такі ж негативними наслідками для зовнішнього вигляду зубної емалі.

Роль попереднього розширення каналів

Роль попереднього розширення каналів - Визначення апікального звуження в вигнутих коріннях нижньощелепних молярів - попередньо розширені канали в порівнянні з нерозширення.

Зуби з ... пробірки

Зуби з ... пробірки - В останньому номері Journal of Dental Research з'явилося повідомлення про те, що співробітникам Центрального госпіталю Массачусетсу вдалося розробити нову техніку за 'вирощування' біологічних замінників для людських зубів .

Кількість майбутніх дірок в зубах можна передбачити по слині

Кількість майбутніх дірок в зубах можна передбачити по слині - Вчені з університету Південної Каліфорнії (Southern California University) розробили простий спосіб дізнатися, скільки дірок в зубах протягом життя може утворитися у того чи іншої людини.

Пийте чай - і зуби будуть в порядку

Пийте чай - і зуби будуть в порядку - Можливо, один з кращих і найбільш простих способів запобігти появі дірок в зубах - чаювання. Причому чай повинен бути найпоширеніший, тобто чорний - про це свідчать дослідження японських учених. Чорний чай, який складає 80 відсотків всього споживаного в світі чаю, ніколи не розглядався в подібному аспекті.

статини корисні для ясен

статини корисні для ясен - Фінські вчені вважають, що люди, які приймають статини, захищають не тільки серце, але і ясна. Otso Lindy і його колеги з Університету Хельсінкі з'ясували, що у пацієнтів, що страждають на захворювання періодонта, і, що приймають статини, ясна уражені набагато менше, ніж у тих, хто не приймає статини.

еубіотики в комплексному лікуванні запальних захворювань парадонта

еубіотики в комплексному лікуванні запальних захворювань пародонту - Несприятлива екологічна обстановка, зростання стресових впливів, нераціональна антибіотикотерапія створюють умови для повсюдного розповсюдження дисбактеріозу шлунково-кишкового тракту, активізації хронічних бактеріальних інфекцій, алергізації організму дорослих і дітей. Дисбактеріоз і імунодефіцит істотно впливають на тривалість і тяжкість гострих і хронічних захворювань порожнини рота, ускладнюють і здорожують їхню діагностику і лікування

В Астрахані з'являться стоматологи-психологи

В Астрахані з'являться стоматологи-психологи - У російській стоматології поки не приділялося належної уваги психології пацієнта і психології лікаря. Вперше ця проблема набуває можливість вирішення: в Астрахані починає роботу кабінет психологічного дослідження в стоматології.

У США збираються лікувати зуби журавлиною

У США збираються лікувати зуби журавлиною - Стоматологи збираються лікувати своїх пацієнтів журавлиною, передає EurekAlert. За словами Хьюн Ку з Університету Рочестера, завдяки бактерицидній дії журавлинного соку ймовірність захворювання карієсом у його споживачів знижується.

Пародонтологія

Пародонтологія - Останнім часом у стоматологічні клініки все частіше звертаються пацієнти зі скаргами на кровоточивість ясен, рухливість зубів, неприємний запах з рота. Це одні із симптомів, які зустрічаються при захворюваннях пародонту. Пародонт - це комплекс тканин, які оточують зуб. До його складу входять ясна, кісткова тканина і зв'язка, що утримує зуб в кості.

Стоматологія: спеціальна конструкція цементує на зубах на 20 років

Стоматологія: спеціальна конструкція цементує на зубах на 20 років - Сучасні зубні протези навіть фахівці не завжди можуть відрізнити від натуральних зубів. Тим не менш, висока якість підробки всього лише імітує створене природою, впритул наближається до природного еталону - власним зубам людини. Тому головний девіз сучасної стоматології - максимально зберегти «оригінали» - зуби пацієнта.

Опубліковані дані про вплив сильногазований напоїв на зубну емаль

Опубліковані дані про вплив сильногазований напоїв на зубну емаль - У стоматологічному журналі 'General Dentistry' опубліковані дані про вплив на зубну емаль сільногазірованих напоїв. За 30 років, починаючи з 1970 року, споживання таких напоїв виросло в Америці в 2,5 рази. Особливо шкідливими визнані напої, що містять штучні ароматизатори - такі як яблучна, винна і інші органічні кислоти.

Діти курців батьків стають постійними клієнтами стоматологів

Діти курців батьків стають постійними клієнтами стоматологів - Поряд з кампаніями по боротьбі з активним курінням, вчені всього світу докладають активні зусилля по боротьбі з так званим пасивним курінням - впливом на некурящих людей витає в повітрі тютюнового диму. Особливо в цій ситуації страждають діти, чиї батьки є активними курцями. Так, наприклад, із лабораторії 'Center for Child Health Research' (США) надійшли дані про те, що пасивне куріння сприяє розвитку у дітей карієсу.

Агресивні фактори, що впливають на зуби

Агресивні фактори, що впливають на зуби - Перепади температури, що виникають при вживанні один за одним дуже гарячий і дуже холодної їжі, приводять до розтріскування емалі. Разгризаніе горіхів, відкривання пляшок зубами служить причиною появи її відколів. Оголюється дентин, менш стійкий до впливу хімічно агресивних чинників - кислот, що потрапляють в рот з їжею, що виділяються бактеріями в процесі їхньої життєдіяльності. До складу зубів входять солі кальцію (фосфати і карбонати). Кислота діє на них, переводячи в розчинний стан, вимиває. Зуби руйнуються, розвивається карієс. R

Для малюків

Для малюків - тільки зубні пасти без фтору! - Безконтрольне вживання зубних паст з додаванням фтору, може викликати флюороз у дітей дошкільного віку. Стоматологи рекомендує з обережністю ставитися до застосування зубних паст у дітей у віці менше 2 років. Чищення зубів складами, що містять фтор і вживання харчових добавок збагачених фтором, слід проводити тільки особам з високим ризиком розвитку карієсу зубів.

Червоне вино захищає від хвороб ясен

Червоне вино захищає від хвороб ясен - Канадські вчені з Університету Лаваля (Квебек) виявили нове корисне властивість червоного вина. На їхню думку, поліфеноли, що входять до складу напою, надають благотворну дію при хворобах ясен. R

Зубна щітка для ледачих - розхитує зуби

Зубна щітка для ледачих - розхитує зуби - Не варто покладати великих надій на ефективність електричних зубних щіток. Вчені переконалися в тому, що тільки одна єдина їх різновид може претендувати на статус кращої в порівнянні з традиційними зубними щітками.

Газовані напої не винні в карієсі у дітей

Газовані напої не винні в карієсі у дітей - Газовані напої безпечні для дітей і підлітків. До такого висновку прийшли вчені, які вивчали зв'язок між споживанням безалкогольних напоїв і ризиком розвитку карієсу в різних вікових групах. Результати дослідження були повідомлені на щорічній конференції Американського коледжу харчування.

Американські вчені шукають способи впливу на механізм формування зубів у людини

Американські вчені шукають способи впливу на механізм формування зубів у людини - Здорові природні зуби, жодних імплантатів і коронок. Немає сумніву, всі без винятку людство мріє про таке. А американські учені з університеті Рочестера /штат Нью-Йорк /досягли певних успіхів в тому, щоб зробити цю мрію реальністю. R

Бостона дослідники виростили зуби свині в нутрощах щури

Бостона дослідники виростили зуби свині в нутрощах щури - Співробітники Форсайтовского інституту розмножили клітини зубної тканини шестимісячних поросят і пересадили їх у кишечник щурів. Через кілька місяців на цьому місці утворилися рудиментарні зубні коронки з дентину і емалі.

Суші перешкоджає утворенню карієсу

Суші перешкоджає утворенню карієсу - Японські дослідники виявили, що одна з традиційних приправ до суші, їдкий зелений хрін wasabi має здатність перешкоджати зростанню колоній карієсогенних бактерії Streptococcus mutans.

Їжа, багата кальцієм і вітаміном D, дозволяє літнім людям довго зберігати зуби здоровими

Їжа, багата кальцієм і вітаміном D, дозволяє літнім людям довго зберігати зуби здоровими - Дослідження американських геронтологів підтвердили, що їжа, багата кальцієм і вітаміном D, дозволяє літнім людям довго зберігати зуби здоровими. Для цього організму щодня необхідно не менше одного грама кальцію і шестістот одиниць вітаміну D.

Британські стоматологи розробили і тестують нове пристрою, що дозволяє забути бормашину і металеві свердла

Британські стоматологи розробили і тестують нове пристрою, що дозволяє забути бормашину і металеві свердла - Тепер каріозної зуб можна обробляти концентрованим озоном, знищує до 99% всіх хвороботворних бактерій. Газоподібний озон струменем під високим тиском подається безпосередньо в каріозну порожнину, дезінфікує її і знищує всі сліди розкладання. Процедура займає не більше 10 секунд, абсолютно безболісна і не вимагає анестезії.

У боротьбу з карієсом вступають ... генетики

У боротьбу з карієсом вступають ... генетики - Черговий день щорічного з'їзду Американської асоціації заохочення науки приніс нову порцію сенсацій. Цього разу вчені оголосили про те, що знайшли спосіб назавжди позбавити людство від карієсу.

Дискусія про шкоду і користь жувальних гумок триває

Дискусія про шкоду і користь жувальних гумок триває - Незважаючи на те, що кількість публікацій, присвячених різним аспектам впливу жувальних гумок на організм, вже перевищує 2 тис., дискусія про їх шкоду і користь триває.

Активність нітратредуктазного комплексу ротової рідини

Активність нітратредуктазного комплексу ротової рідини - За активності нітратредуктазного комплексу ротової рідини можна об'єктивно оцінити стан порожнини рота.

Краще дерево для зубочисток

Найкраще дерево для зубочисток - те, якому притаманні в'яжучі властивості і гіркоту, тобто, наприклад, арак і олійне дерево - У своєму 'Каноні лікарської науки' знаменитий Ібн-Сіна стверджує, що краще дерево для зубочисток - те, якому притаманні в'яжучі властивості і гіркоту, тобто, наприклад, арак і олійне дерево.

Карієс - мода чи хвороба

Карієс - мода чи хвороба - В усі часи карієсом страждали багато людей. Але, проте, серйозно звернули на це увагу лікарі тільки зараз, у наш час. За статистикою, на даний момент, в кожній країні карієсом страждає 99 відсотків населення. А в деяких країнах всі 100 відсотків усього населення. Такі цифри здивували всіх: і пацієнтів і самих лікарів.

Стоматологи будуть заклеювати рот пацієнтів пластиром

Стоматологи будуть заклеювати рот пацієнтів пластиром - Пластир з знеболюючим речовиною, що наклеюється на ясна, може зробити лікування у стоматолога менш болісним. Як встановили вчені з Університету штату Огайо, пластир DentiPatch значно ефективніше, ніж знеболюючий гель. Він діє довше і більш глибоко проникає в тканини. До його недоліків відносяться триваліше очікування ефекту і висока ціна.

Вивчення мікроподтеканія конденсованих композитів

Вивчення мікроподтеканія конденсованих композитів - Композитні реставраційні композити широко використовуються в бічній групі зубів з-за естетичних запитів пацієнтів. У той час як механічні властивості композитних матеріалів покращилися, відновлення бічних дефектів залишається досить чутливим до техніки. Одним з недоліків бічних реставрацій-недостатня адаптація матеріалу до тканин зуба, особливо в галузі ясенного краю.

Імпланти для дилетантів

Імпланти для дилетантів - Коли я дивлюся, як моя бабуся щовечора кладе свої знімні зуби в заповітну баночку, стає якось не по собі.... Дивлячись на таку неприємну картину, волею-неволею починаєш замислюватися над своїм власним стоматологічним майбутнім, - невже і мене спіткає така доля?

Застосування фторідсодержащей зубною пастою з триклозаном

Застосування фторідсодержащей зубною пастою з триклозаном - При активній формі карієсу коронки або кореня зуба багаторазова чищення зубів, включаючи осередки каріозного ураження, фторідсодержащей зубною пастою з триклозаном може швидко перевести каріозного процесу в хронічну форму . Регулярне застосування таких паст є найбільш ефективним методом профілактики карієсу і придушення подальшого розвитку нових вогнищ карієсу. Однак цей засіб застосовується недостатньо часто.

Запрошуємо познайомитися з новинками стоматологічної продукції від компанії 3М на виставці «Дентал-Експо 2009»

Запрошуємо познайомитися з новинками стоматологічної продукції від компанії 3М на виставці «Дентал-Експо 2009» - 8 вересня в рамках міжнародної виставки «Дентал -Експо 2009 »на стенді компанії 3М відбудеться презентація інноваційного продукту - інтраоральної сканера Lava ™ COS Унікальний сканер не має аналогів у світі і дозволяє отримувати цифрові відбитки зубів у режимі реального часу, одночасно передаючи 3D-зображення на екран комп'ютера.

Крісло стоматолога заспівало

Крісло стоматолога заспівало - Що тільки не спадає на думку трудівникам на благо людства, щоб полегшити цьому самому людству життя. На цей раз винахідники Країни висхідного сонця направили свій геній у стоматологічне русло: їм вдалося оснастити звичайне крісло для пацієнта спецприборами, що дозволяють до мінімуму звести неприємні відчуття.

Pазработанние американськими вченими пломби набагато міцніше самого зуба

Pазработанние американськими вченими пломби набагато міцніше самого зуба - Каліфорнійський університет в Сан-Дієго /США /розробив новий матеріал для зубних пломб і протезів, що підходить для використання в аерокосмічній, автомобільній та будівельної індустрії.

Фантомні болі в стоматології

Фантомні болі в стоматології - причина видалення сусідніх здорових зубів - травматології, а також люди, які перенесли ампутацію, добре знають так званий синдром фантомних болів. Через проростання нервових волокон в рубцеві тканини чоловік починає відчувати сильні болі в відсутньої ампутованої кінцівки, причому ці болі, що не мають 'матеріального' підстави, не купіруються прийомом анальгетиків. Виявляється, те ж саме відбувається і при значно більш частому хірургічному втручанні - видаленні зуба.

ЗГТ в стоматології

ЗГТ у стоматології - Використання естрогенових терапії сприяє швидкому загоєнню кістки навколо титанових зубних імплантатів. R

Американські вчені встановили, що містяться в зубному нальоті бактерії є частою причиною розвитку запалення легенів у пацієнтів з ослабленою імунною

Американські вчені встановили, що містяться в зубному нальоті бактерії є частою причиною розвитку запалення легенів у пацієнтів з ослабленою імунною - Підтримання чистоти ротової порожнини є не тільки невід'ємним компонентом правил особистої гігієни, але й ефективним засобом профілактики запалення легень у літніх і старих, а також страждають на важкі невиліковними захворюваннями пацієнтів. Розвиток запалення легень у даної категорії хворих особливо небезпечно, оскільки може зумовити фатальний результат.

Збудники хвороб пародонту запускають процес формування зубного нальоту

Збудники хвороб пародонту запускають процес формування зубного нальоту - Збудники хвороб пародонту запускають процес формування зубного нальоту, що приводить до розвитку запальних явищ у тканинах. Освіта пародонтальних кишень збільшує простір під яснами, що сприяє приросту кількості бактерій і збільшенню обсягу зубодесневьгх відкладень. Виникають запальні явища на місцевому рівні, які призводять до мікроіз'язвленію епітелію кишені, підвищуючи ризик віддаленого інфікування та транзиторною бактеріємії.

Новий матеріал для пломб

Новий матеріал для пломб - Вчені зі штату Південна Дакота (США) розробили новий матеріал для стоматологічних пломб, який відрізняється кращим зовнішнім виглядом, довше тримається в порожнині зуба і має ряд інших переваг у порівнянні з іншими матеріалами для пломб, які широко використовуються сьогодні.

Ожиріння провокує запалення ясен

Ожиріння провокує запалення ясен - Зайва вага може стати причиною не тільки розвитку гіпертонії або діабету, але і спровокувати хвороби порожнини рота.

Карієс в літньому віці підвищує ймовірність порушень серцевого ритму

Карієс в літньому віці підвищує ймовірність порушень серцевого ритму - Механізм зв'язку з цим залишається неясним. Тим не менше, вже давно зверталася увага на те, що поганий стан порожнини рота свідчить про незадовільний загальний стан здоров'я.

Компанія Лотте КФ Укр оголошує про завершення клінічних досліджень, присвячених вивченню дії жувальних гумок без цукру XYLITOL в порожнині рота

Компанія Лотте КФ Укр оголошує про завершення клінічних досліджень, присвячених вивченню дії жувальних гумок без цукру XYLITOL в порожнині рота - Мета дослідження - комплексна оцінка впливу трьох видів жувальних гумок XYLITOL при одноразовому і регулярному тривалому застосуванні на клінічні та біохімічні показники.

Карієс вразив 5 мільярдів чоловік

Карієс вразив 5 мільярдів чоловік - Напевно, ні одна хвороба за своєю поширеністю не може зрівнятися з банальним карієсом. За останніми даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, від цього захворювання страждають ... близько 5 мільярдів людей.

Чистити зуби

Чистити зуби - шкідливо - Якщо зуби чистити рідко або не чистити зовсім - вони зіпсуються. Але якщо чистити занадто тривало й активно - їх стан не покращиться, а якщо сильно не пощастить - можуть і випасти. До такого висновку прийшли британські вчені з університету Ньюкасла, проаналізувавши результати експерименту, в якому взяли участь 12 добровольців.

У США хочуть заборонити зубні пломби XIX століття

У США хочуть заборонити зубні пломби XIX століття - Федеральний апеляційний суд США заявив у п'ятницю, що не може змусити Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) посилити обмеження на використання стоматологічного пломбувального матеріалу, що містить ртуть.

Як вибрати хорошого стоматолога

Як вибрати хорошого стоматолога - Персональний стоматолог - це не розкіш, а розумний вибір людини, небайдужого до свого іміджу і здоров'ю. Пройшли часи, коли ідеальний стан зубів вважалося привілеєм акторів чи телеведучих. Сьогодні власникові ущербної посмішки або 'золотий щелепи' досить важко знайти престижну роботу або зробити кар'єру.

Щеплення від карієсу

Щеплення від карієсу - Карієс, пломби, бормашина скоро підуть у минуле. Американські та британські медики стверджують, що через 5-7 років буде створена вакцина проти карієсу. Дія вакцини, що складається з антитіл, буде направлено на бактерії Streptococcus mutans, в процесі життєдіяльності виробляють велику кількість молочної кислоти, що пошкоджує зубну емаль.

Нові рішення для ортодонтії від компанії 3М

Нові рішення для ортодонтії від компанії 3М - 10 вересня на «Дентал-Експо 2009» ортодонтичне підрозділ компанії 3М - 3M Unitek представило свої новинки. Багаторічний досвід на 3M Unitek міжнародному ринку і співробітництво з провідними професіоналами в області ортодонтії дозволяють сьогодні запропонувати унікальні інноваційні рішення для створення красивої посмішки. R

За даними ВООЗ майже 90% населення земної кулі потребують ортодонтичному лікуванні

За даними ВООЗ майже 90% населення земної кулі потребують ортодонтичному лікуванні - Проблема неправильного росту зубів, схоже, знайома не тільки нам. Черепи із зубами, на яких збереглися залишки золотих зволікань, археологи знаходили навіть при розкопках єгипетських пірамід. У всі часи народжувалися люди, яким вимагалося виправлення прикусу.

Російсько-ізраїльська стоматологічна клініка''DENTSTYLE''

Російсько-ізраїльська стоматологічна клініка''DENTSTYLE''- В даний час метод дентальної імплантації є одним з провідних при заміщенні дефектів зубного ряду. Завдяки йому вирішується проблема відсутності одного або більшої кількості зубів.

Посмішки зірок Голлівуду призводять до стоматологів

Посмішки зірок Голлівуду призводять до стоматологів - Зірки Голлівуду своїми променистими посмішками провокують абсолютно здорових людей на непотрібний їм візит до дантиста. З такою заявою виступив ректор факультету стоматології британського університету Нью-Кастла.

Cтоматологі Великобританії одними з перших визнали позитивний ефект від вживання жувальної гумки без цукру

Cтоматологі Великобританії одними з перших визнали позитивний ефект від вживання жувальної гумки без цукру - В даний час більше 90% стоматологів в Англії рекомендують вживати жувальну гумку без цукру як засіб профілактики стоматологічних захворювань.

Армія США захистить солдатів від карієсу

Армія США захистить солдатів від карієсу - Американські солдати в період Другої світової війни обійшли пів-Європи з жувальною гумкою Juicy Fruit в рюкзаках. Сьогодні американські вчені працюють над новим поколінням жуйки, покликаної повністю замінити зубну пасту в похідних умовах.

Характер харчування зіпсував зуби людини

Характер харчування зіпсував зуби людини - Ми часто дивуємося, чому в нас ростуть зуби, які далекі від ідеалу. За даними останніх досліджень вигнуті зуби з порушенням рядності можуть бути результатом того, що люди почали їсти щодо м'яку, приготовлену їжу. Безлад у роті міг сформуватися через еволюційного розвитку, що вплинув на розмір і форму різців, а також на будову щелепи, яке, у свою чергу, впливає на інші зуби. Це означає, що в роті може виявитися недостатньо місця для всіх зубів.

Традиція''спостереження''за початковими проявами карієсу

Традиція''спостереження''за початковими проявами карієсу - що існувала довгий час традиція 'спостереження' за початковими проявами карієсу сьогодні не є переконливою.

Зубну щітку замінять ... шаблі

Зубну щітку замінять ... шаблі - Мініатюрні 'світлові шаблі' зможуть одного разу замінити традиційні зубні щітки, будучи більш ефективним засобом у боротьбі проти руйнування зубів і запалення ясен.

Зроблено перші кроки до вирощування штучних зубів

Зроблено перші кроки до вирощування штучних зубів - Вченим з Бостонського інституту Forsyth вдалося з'ясувати механізм формування зубної емалі. Емаль, найтвердіша тканина в людському тілі, складається головним чином з фосфату кальцію. Міцність і довговічність емалі забезпечується унікальною структурою розташованих паралельними пучками кристалів фосфату кальцію.

Комп'ютерне проектування як метод вивчення

Комп'ютерне проектування як метод вивчення - Сучасний рівень знань дозволяє дати однозначну відповідь: параметри естетики митця і можуть бути виражені кількісно. Велика увага приділяється естетичним питань у різних сферах людської діяльності: медицині і, зокрема, в стоматології.

У загальному числі всіх практикуючих лікарів стоматологи складають більше 10%

У загальному числі всіх практикуючих лікарів стоматологи складають більше 10% - У загальній кількості всіх практикуючих лікарів стоматологи складають більше 10%. Близько 14% лікарів, які працюють в державних стоматологічних установах Санкт-Петербурга, не має вищої освіти і представлена зубними лікарями, які отримали професійну підготовку в системі середніх медичних навчальних закладів.

У Швеції на зміну бормашини приходить лазер

У Швеції на зміну бормашини приходить лазер - Карієс можна видаляти за допомогою лазера, причому не гірше, чим звичною бормашиною. Це констатувало Державне управління Швеції з контролю за формами і методами медичного обслуговування /СБУ /. R

Жінки вибирають зубастих

Жінки вибирають зубастих - Вчені з Франкфурта і Кембриджа провели дослідження і встановили, що жінкам більше подобаються зубасті і вилицюваті чоловіки. За їх словами, нинішній вигляд чоловіки - результат природного відбору: з усіх партнерів жінки відбирали найсимпатичніших і мужніх партнерів, власників рівних зубів і здатних за себе постояти. Результатом став еволюційний компроміс: широкі вилиці й рівні зуби донині подобаються жінкам у чоловіках.

Причина головного болю може ховатися у Вас в роті

Причина головного болю може ховатися у Вас в роті - Кожен восьмий військовий або цивільний американець страждає від головних болів - повідомляють військові медики. Не дивлячись на те, що основними причинами головного болю є нераціональне харчування, стрес і втому, проблеми із зубами можуть бути причиною головних болів.

Питання взаємозв'язку карієсу з інфекційними захворюваннями

Питання взаємозв'язку карієсу з інфекційними захворюваннями - Незважаючи на численні дослідження, присвячені етіології і патогенезу карієсу зубів, питання взаємозв'язку карієсу з інфекційними захворюваннями, в тому числі з різними формами туберкульозу, вивчені недостатньо.

Роль і значення стоматологічної захворюваності в загальній патології людини

Роль і значення стоматологічної захворюваності в загальній патології людини - При оцінці ролі і значення стоматологічної захворюваності в загальній патології людини не можна її недооцінювати, особливо у зв'язку з тим впливом, який вона надає на стан і патологічні процеси в інших органах і системах організму.

Створено ультразвуковий апарат для відновлення зубів

Створено ультразвуковий апарат для відновлення зубів - Професор Тарак Аль-Біалі (Tarak El-Bialy), професор Джі Чен (Jie Chen) і Ін Інь Цзу (Ying Yin Tsui) з Університету Альберти (University of Alberta) у Канаді розробили нову методику відновлення зубів. Це перша технологія, що дозволяє регенерувати саму зубну тканину. Виявилося, що періодичні імпульси ультразвуку з певними параметрами викликають зростання тканини зубів.

Здорові зуби

Здорові зуби - здоровий організм! - Якщо у вас розболілася голова, проблеми з травленням, поганий настрій - причина всіх неприємностей в роті. Будь-яке запалення в порожнині рота, карієс, не правильний прикус - все це не кращим чином позначається на нервовій тканині. Можна роками носити в собі вогнища запалення, звикнути до поганого запаху з рота, звикнути до постійного дискомфорту, звично мучитися, глушити біль домашніми засобами. А можна і не мучитися. З усім цим можна розлучитися на прийомі у стоматолога.

Як вибрати хорошого стоматолога?

Як вибрати хорошого стоматолога? - Стаття допоможе вам зорієнтуватися при виборі, зверне вашу увагу на потрібні аспекти при виборі стоматологічної клініки або співробітника.

У середньому людина витрачає лише одну хвилину двічі на день на догляд за порожниною рота

У середньому людина витрачає лише одну хвилину двічі на день на догляд за порожниною рота - У середньому людина витрачає лише одну хвилину двічі на день на догляд за ротовою порожниною, що становить близько 36 днів за все життя. Це майже у два рази менше, ніж необхідно, щоб ефективно і якісно очистити зуби.

Нанокомпозітние матеріали

Нанокомпозітние матеріали - На жаль, екологічна ситуація, особливо в таких мегаполісах як наша столиця, культура харчування, ставлення до стоматологіческому лікування і своєму здоровью, а також рівень гігієни багатьох наших співвітчизників залишає желать кращого.

Прагнення російських стоматологів поліпшити якість протезування зубів наштовхується на юридичні перешкоди

Прагнення російських стоматологів поліпшити якість протезування зубів наштовхується на юридичні перешкоди - Про це РІА 'Новости' заявив у суботу, 02.11.2002, учасник проходить в столиці 5 - ій Міжнародній конференції 'Російський ринок дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння: стан та перспективи' (РДМК), співголова секції 'Застосування дорогоцінних металів у стоматології' академік РАПН Ігор Лебеденко.

Як перестати боятися стоматолога?

Як перестати боятися стоматолога? - Американські стоматологи почали застосовувати новий препарат, який допомагає пацієнтам забути про страх і робить лікування зубів повністю безболісним. Препарат називають 'стоматологічна таблетка', вона не тільки дозволяє пацієнтові розслабитися, але і дає можливість за один сеанс провести такий обсяг лікування, для якого раніше було б потрібно декілька сеансів '.

Клінічна діагностика невеликих каріозних поразок

Клінічна діагностика невеликих каріозних поразок - Клінічна діагностика невеликих каріозних поразок на ранніх етапах являє собою реальну проблему, яку нелегко вирішити за допомогою існуючих на сьогоднішній день діагностичних методик.

Лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота

Лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота - Для ефективного лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота необхідно вплив як на мікрофлору, так і на фактори місцевого імунітету.

Для ефективного лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота необхідно вплив як на мікрофлору, так і на фактори місцевого імунітету

Для ефективного лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота необхідно вплив як на мікрофлору, так і на фактори місцевого імунітету - У комплексне лікування хворих з дисбактеріозами порожнини рота доцільно включять імуномодулятор нового покоління Імудон. Імудон - приготовлений з суміші лізатів штамів найбільш часто зустрічаються бактерій і грибів порожнини рота: Lactobacillus acidophilus, Streptococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, Corynebacterium pseudodiphtheriticura Candida albicans та ін

Вплив куріння на стан ясен

Вплив куріння на стан ясен - Тютюновий дим може бути причиною пошкодження ясен за рахунок зменшення рівня вітаміну C, вазоконстрикції та зниження антиоксидантного статусу.

Нові факти про жувальної гумки

Нові факти про жувальної гумки - За результатами спільних досліджень американських і фінських вчених, у дітей 9-12 років залежно від частоти і тривалості використання жувальної гумки встановлено що безконтрольно часте і тривале протягом дня її використання викликає розвиток регіонарної вазоконстрикції, яка носить компенсаторний характер.

Російські чоловіки на відміну від жінок не бояться лікувати зуби

Російські чоловіки на відміну від жінок не бояться лікувати зуби - Завдяки передовим технологіям, який використовується зараз в зуболікарській медицині, дуже багато громадян Росії (а саме 46% росіян) не бояться відвідувати зубних лікарів. Однак, як і раніше, більшість опитаних росіян (53%) заявляли про те, що бояться зубних лікарів. Ці дані були отримані в ході всеросійського опитування населення, проведеного соціологами ROMIR Monitoring в грудні 2002 року.

бормашину стоматолога замінить лазер

бормашину стоматолога замінить лазер - Австралійські вчені знайшли метод, що дозволяє ефективно замінити бормашину зубного лікаря. У Національному університеті проведені успішні випробування нового лазерного пристрою, що дозволяє ефективно і без болю обробляти хворий зуб, не свердлячи його.

Армійська еліта Ізраїлю поневіряється зубами

Армійська еліта Ізраїлю поневіряється зубами - Польоти на реактивних винищувачах погано позначаються на зубах. Приблизно 70 відсотків пілотів Військово-повітряних сил Ізраїлю страждають від бруксизму - мимовільного стискання щелеп при перевантаженнях і кришеним зубів, пише армійський тижневик 'Бамахане'.

Найстаріший з нині діючих зубних протезів

Найстаріший з нині діючих зубних протезів - Його власником є 89-річний Ельф Пейн з Сомерсета, який користується вставною щелепою, виготовленої ще в 1934 році.

бормашини замінить озон

бормашини замінить озон - Британські стоматологи в даний час приступили до тестування нової методики обробки ротової порожнини озоном. На їхню думку, використання озону зможе встановити процес розкладання зубної емалі, який при сучасному харчуванні практично неминучий.

Відбілювання зубів: бум на ZOOM!

Відбілювання зубів: бум на ZOOM! - Відбілювання - сьогодні одна з найбільш затребуваних стоматологічних процедур. Це процес, який не тільки відбілює поверхневі плями на зубах але і змінює відтінок самого зуба з темного на болеe білий. Так звані 'відбілюючі' пасти і інші методи, які діють на принципі абразії, намагаються знімати поверхневі плями із зубів, але не відбілюють самі зуби.

Страшна місія стоматологів

Страшна місія стоматологів - Страшну роботу виконують у Нью-Йорку стоматологи-добровольці: вони намагаються ідентифікувати людські останки, які добуваються з-під завалів що звалилися хмарочосів Всесвітнього торгового центру. Ідентифікація тіл дуже ускладнюється наслідками бушував у будинках пожежі і обвалення багатотонних конструкцій.

Гіперчутливість зубів не завжди однакова

Гіперчутливість зубів не завжди однакова - Гіперчутливість зубів не завжди однакова, незважаючи на те, що її характерним симптомом є біль.

За даними ВООЗ, у половини дворічних дітей один або кілька молочних зубів вже уражені карієсом

За даними ВООЗ, у половини дворічних дітей один або кілька молочних зубів вже уражені карієсом - У роті середньостатистичного жителя Землі 20 років від роду 14 зубів запломбовані, видалено або вимагають уваги дантиста. А свій 65-річний ювілей 70% чоловіків і жінок зустрічають, не маючи жодного власного зуба.

Як вибрати стоматологічну клініку

Як вибрати стоматологічну клініку - Нарешті і до нас добралися останні досягнення стоматологічної думки. Тепер на будь-якому каналі ТБ можна побачити тих, що жують жуйку жінок і азартно чистячих зуби немовлят.

Аналіз причин видалення постійних зубів у дітей

Аналіз причин видалення постійних зубів у дітей - За даними організаційно-методичного відділу обласної стоматологічної поліклініки та кафедри стоматології ФПП Самарського медичного університету, поширеність і інтенсивність основних стоматологічних захворювань у насіленія нашої області збільшується . У цих умовах для дитячої стоматології залишається актуальною проблема збереження постійних зубів у дітей. R

Внутріоральние відеокамери для моніторингу процесу лікування

Внутріоральние відеокамери для моніторингу процесу лікування - Все більше стоматологів застосовують у своїй практиці внутріоральние відеокамери для моніторингу процесу лікування.

Чоловіки чистять зуби набагато рідше жінок

Чоловіки чистять зуби набагато рідше жінок - Дослідники з Американської стоматологічної асоціації з'ясували, що чоловіки чистять зуби значно рідше жінок, повідомляє News-Medical.com. Згідно з проведеним дослідженням, жінки на 50 відсотків частіше за чоловіків користуються зубною щіткою після кожного прийому їжі. Крім цього, жінки частіше звертаються до дантиста для профілактичних оглядів. А серед опитаних чоловіків менше половини чистить зуби двічі на день.

Грейпфрут проти пародонтозу

Грейпфрут проти пародонтозу - Німецькі вчені з Friedrich Schiller University з'ясували що вживання двох грейпфрутів в день знижує кровотеча з ясен і зменшує ризик запальних захворювань ротової порожнини. У дослідженні брали участь 58 чоловік (серед них курці та некурці) з хронічними захворюваннями ясен. Куріння як відомо збільшує ризик захворювань ротової порожнини. Рівень вітаміну С у кращого в середньому на 29 відсотків нижче, ніж у людини без цієї шкідливої звички. R

Wu Wei

Wu Wei - кисень для інструментів - Ретельно вибираючи обладнання для стоматологічного кабінету, приділяючи особливу увагу продуктивності та дизайну, комфортабельності і технічності великого устаткування, часто втрачається значення приладів, які традиційно залишаються «за кадром», але відіграють вирішальну роль у роботі устаткування.

У роті середньостатистичного чоловіка своїх зубів більше, ніж у середньостатистичної жінки

У роті середньостатистичного чоловіка своїх зубів більше, ніж у середньостатистичної жінки - У роті середньостатистичного чоловіка, як з'ясувалося, своїх зубів більше, ніж у середньостатистичної жінки, і з роками ця різниця стрімко збільшується - запевняють лікарі-стоматологи розвинених країн.

Погляд на дантиста крізь рожеві окуляри ...

Погляд на дантиста крізь рожеві окуляри ... - Нещодавно були винайдені унікальні окуляри, які допомагають пацієнтам подолати свій страх перед кріслом зубного лікаря.

Колір зуба, і зубних рядів в цілому

Колір зуба, і зубних рядів у цілому - Сучасне уявлення про красу посмішки складається з безлічі параметрів. Одним з таких важливих параметрів є колір зуба, і зубних рядів в цілому.

Ех, раз, ще раз ... Про переваги одноразових інструментів

Ех, раз, ще раз ... Про переваги одноразових інструментів - Останнім часом західні стоматологи все частіше віддають перевагу одноразовим інструментів. У нас така практика тільки починає поширюватися, зачіпаючи в основному сектор комерційних стоматологічних клінік.

Пийте каву - це зміцнює посмішку!

Пийте каву - це зміцнює посмішку! - Стверджують Як новітні дослідження, споживання кави благотворно позначається на стані зубів. У ході лабораторних випробувань було доведено, що ряд компонентів цього ароматного напою запобігає утворенню бактерій на зубах, в тому числі штучних. У даному випадку мова йде про бактеріях, які безпосередньо руйнують зуби.

Англійцям рекомендують рідше відвідувати стоматолога

Англійцям рекомендують рідше відвідувати стоматолога - Англійські медичні влади збираються оголосити на цьому тижні, що людям зі здоровими зубами варто ходити до стоматолога в чотири рази рідше, ніж на тому наполягають самі дантисти. Більшість дорослих може обмежитися одним профілактичним візитом до зубного лікаря в рік.

Тільки третина росіян чистить зуби регулярно

Тільки третина росіян чистить зуби регулярно - За оцінками фахівців, сьогодні 30% росіян взагалі не чистять зуби, а ще стільки ж роблять це лише раз на тиждень. Крім того, в нашій країні є сім'ї, де є всього одна зубна щітка, і нею користуються всі по черзі.

Чому фторовані зубні пасти служать засобом профілактики карієсу?

Чому фторовані зубні пасти служать засобом профілактики карієсу? - Лондонський кристалограф Нора де Лоєв з'ясувала, чому фторовані зубні пасти служать засобом профілактики карієсу. Зубна емаль переважно складається з гідроксиапатиту, мінеральної речовини, до складу якого входять атоми кальцію.

Комплексна стоматологія в Москві, повне протезування зубів

Комплексна стоматологія в Москві, повне протезування зубів - Стоматологія в Москві дозволяє ставити на зуби коронки. Коронки представляють собою вид стоматологічного відновлення зубів. Коронки закріплюються на будь-якому місці з використанням цементу, повністю накриваючи ту зубну частина, що височіє над яснами. Так як зубна коронка покриває всю видиму зубну частину, то вона, за своєю суттю, є його оновленої зовнішньою поверхнею.

Промислова луг знищує зубну емаль

Промислова луг знищує зубну емаль - Вже давно відомо, що кислоти можуть нашкодити зубної емалі. Тепер лікарі з Сальгренська академії при Університеті Гетеборга з'ясували, що сильні лужні речовини теж призводять до пошкодження зубів - склади з високим рН знищують органічні компоненти зуба, в результаті чого емаль стає більш уразливою. Процеси, задіяні в зубному пошкодженні, відрізняються від тієї шкоди, яка приносять емалі кислі напої або індустріальні пари. R

Британські вчені описали новий вид бактерій, що мешкають в тканинах порожнини рота людини

Британські вчені описали новий вид бактерій, що мешкають в тканинах порожнини рота людини - Передбачається, що мікроорганізми, що одержали назву Prevotella histicola, можуть відігравати роль у розвитку карієсу і захворюваннях пародонту.

У середньому людина витрачає на догляд за порожниною рота в два рази менше часу, ніж це необхідно

У середньому людина витрачає на догляд за порожниною рота в два рази менше часу, ніж це необхідно - У середньому людина витрачає лише одну хвилину двічі на день на догляд за порожниною рота, що становить близько 36 днів за все життя.

Косметика ... для зубів

Косметика ... для зубів - Фахівці вже давно прийшли до висновку, що для нормального догляду за ротовою порожниною однієї зубної пасти недостатньо. Необхідно використовувати додаткову «стоматологічну косметику», яка зараз досить широко представлена в наших аптеках.

Японці створили''співаючі''стоматологічне крісло

Японці створили''співаючі''стоматологічне крісло - Японці створили 'співаючий' стоматологічне крісло, повідомляється на сайті NikkeyNetInteractive. Таким чином виробники стоматологічного обладнання мають намір до мінімуму звести дискомфорт від такої малоприємної процедури, як відвідування дантиста.

Десять зубів оцінили в 85 тисяч англійських фунтів

Десять зубів оцінили в 85 тисяч англійських фунтів - Недешево оцінили судді помилку британського зубного лікаря, яка коштувала пацієнту десяти зубів. За їх рішенням Мауро Маріані (Mauro Mariani), співробітник одного з лондонських ресторанів, отримає 85 тисяч фунтів стерлінгів, тобто близько 120 тисяч доларів, як компенсацію за завдану шкоду.

Colgate готується до випуску нового пакета для відбілювання зубів

Colgate готується до випуску нового пакета для відбілювання зубів - Компанія Colgate-Palmolive Co у вересні викине на ринок США новий пакет для домашнього відбілювання зубів Colgate Simply White, сказала компанія.

Печені овочі шкідливі для зубів

Печені овочі шкідливі для зубів - Нинішня мода на печені овочі, популяризувати відомим телекулінаром Джеймі Олівером, може бути, і корисна для вашого тіла, але шкідлива для зубів, установило нове дослідження.

Розроблено новий унікальний спрей для порожнини рота

Розроблено новий унікальний спрей для порожнини рота - Швейцарська компанія DSM Nutritional Products спільно з німецькою компанією фармацевтична WIRUD розробили унікальний спрей DENTAVIGO для порожнини рота. Цей продукт має потрійну дію: протизапальну, антисептичну і антиоксиданти, що дозволяє рекомендувати його як лікувальний засіб при захворюваннях порожнини рота, так і для їх профілактики.

Першочергова причина виникнення карієсу з безлічі карієсогенних факторів

Першочергова причина виникнення карієсу з безлічі карієсогенних чинників - З безлічі карієсогенних факторів тільки наявність зрілої, метаболічно активної зубної бляшки з кислотоутворюючих мікроорганізмами в патологічно збільшених кількостях і з високим потенціалом ацідогенним можна вважати першорядної причиною виникнення карієсу. Всі інші карієсогенних чинники створюють умови для реалізації, маніфестації основного причинного фактора.

Замісна гормональна терапія допомагає при захворюваннях ясен

Замісна гормональна терапія допомагає при захворюваннях ясен - Замісна гормональна терапія у жінок в постменопаузі допомагає при лікуванні і профілактиці захворювань ясен. R

Існують докази позитивного впливу на чутливість зубів іонів фтору

Існують докази позитивного впливу на чутливість зубів іонів фтору - Фторідсодержащіе лаки, які використовуються для запобігання або зниження інтенсивності карієсу зубів, тимчасово знижують чутливість, але стирання лаку, на жаль, робить даний ефект короткочасним.

Ізюм проти карієсу і парадонтита

Ізюм проти карієсу і парадонтита - Учені прийшли до приємного для ласунів висновку: виявляється, в родзинках є речовини, які зупиняють зростання бактерій, що викликають карієс і захворювання ясен.

Цукровий діабет сприяє розвитку та несприятливого перебігу запальних захворювань пародонту

Цукровий діабет сприяє розвитку та несприятливого перебігу запальних захворювань пародонту - Цукровий діабет входить до числа захворювань, які призводять до розвитку дефектів імунної системи, що є чинником, що сприяє розвитку і несприятливим течією запальних захворювань пародонту.

Активні компоненти зубних паст

Активні компоненти зубних паст - Досить часто споживач стикається з положенням, коли в магазинах та аптеках йому пропонується велика кількість різноманітних паст. Однак рішення про покупку того чи іншого тюбика часто не базується на знанні про що впливають речовинах, що містяться в зубних пастах, тим більше на знанні про те, для кого з членів сім'ї та або інша паста є найбільш підходящою. Покупки робляться на підставі порівняння цін, привабливості упаковки або на підставі майстерно проведеної рекламної кампанії.

Сертифікація по-Саратовської ...

Сертифікація по-Саратовської ... - Період розпаду єдиної держави збігся з періодом деградації і повільної реформації стоматології, яка несподівано для себе раптом виявила свою ущербність і відособленість від загальносвітової системи охорони здоров'я, його стилю управління і західних High-технологій і матеріалів. От і СЕРТИФІКАЦІЯ прийшла до нас звідти, як і смола Боузна *. Якщо з BIS-GMA * все гаразд, то з сертифікації, як говоритися, 'повний туман'.

Найдавніша професія

Найдавніша професія - стоматолог! - Стоматологи працювали на Україні ще до початку нової ери. До такого висновку прийшли в полтавському центрі археології, дослідивши поховання жінки в Усть-Ільменського Некрополі.

Компанія «Меді Експо» проводить спеціалізовану Виставку «стоматологія - 2005»

Компанія «Меді Експо» проводить спеціалізовану Виставку «стоматологія - 2005» - З 13 по 16 грудня в Центрі Міжнародної Торгівлі пройде 7-а щорічна спеціалізована виставка і науковий форум «Стоматологія - 2005», що організовуються компанією 'МІДІ-Експо' спільно з Міністерством охорони здоров'я і соціального розвитку РФ, Центральним науково-дослідним інститутом стоматології МОЗ РФ, Московської асоціацією стоматологів.

Детектор карієсу

Детектор карієсу - Британськими вченими було винайдено пристосування для визначення зачатків починається карієсу. Даний прилад являє собою лазер, що працює на технології раманской спектроскопії, використовуваної в даний час для виявлення хімікатів. В ході численних досліджень було виявлено, що присутність шкідливих бактерій може бути встановлено з того, як відбивається світло при направленні променя лазера на зуб.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-14 15:25:40

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-14 07:15:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-14 15:41:25

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-14 16:19:43

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-13 11:28:09

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-14 13:10:10

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-14 16:12:10

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-13 21:54:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-14 09:30:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-13 15:28:04

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-14 16:27:11

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-13 17:26:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-13 21:04:42

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-14 15:31:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-13 15:23:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-13 07:04:37

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-13 15:06:29

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-13 21:43:53

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-14 15:22:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-13 16:03:54