Терапія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Лихоманка як симптом

Лихоманка як симптом - Лихорадка є симптомом багатьох захворювань, найчастіше розвивається і відіграє важливу роль у захисті від інфекцій, що викликаються різними збудниками. Однак лихоманка може бути симптомом і ряду інших захворювань.

Запаморочення

Запаморочення - Запаморочення є одним із симптомів, що найчастіше зустрічаються в медичній практиці. Серед причин звернення до лікарів усіх спеціальностей воно складає 2-5%. Причиною головокружіння служить дисбаланс сенсорної інформації, що надходить від основних аферентних систем, що забезпечують просторову орієнтацію вестибулярної, зорової та пропріоцептивної.

Трофічні виразки нижніх кінцівок

Трофічні виразки нижніх кінцівок - Даний термін, широко поширений в клінічній практиці, носить збірний характер і не має регістра в міжнародній класифікації хвороб. Але як і тисячоліття тому (дана форма патології відзначена ще в Давньому Єгипті, серед династій фараонів), вона існує і в наші дні. R

Зупинити діарею

Зупинити діарею - В даний час за поширеністю діарея займає друге місце після простудних захворювань, а в амбулаторних умовах лікарю загальної практики доводиться стикатися з діареєю досить часто. Про особливості лікування цього захворювання розповідає канд. мед. наук, лікар-терапевт міської клінічної лікарні ім. С.П. Боткіна Галина Смолякова.

Ціанокобаламін (Вітамін В12). Джерела цианокобаламіна. Зміст цианокобаламіна в продуктах

Ціанокобаламін (Вітамін В12). Джерела цианокобаламіна. Зміст цианокобаламіна в продуктах - Ціанокобаламін (Вітамін B12) як і вітамін В9 бере участь у регулюванні жирового і вуглеводного обміну в організмі і в кровотворенні. У разі нестачі цианокобаламіна утворюється хвороба анемія, яку також називають недокрів'ям.

Роль кальцію і вітаміну D у розвитку патології серцево-судинної та кісткової системи у літніх

Роль кальцію і вітаміну D у розвитку патології серцево-судинної та кісткової системи у літніх - За сучасними уявленнями, дефіцит кальцію і вітаміну D може приводити до розвитку широкого спектру захворювань. Серед них особлива увага приділяється остеопорозу (ОП), артеріальної гіпертонії, атеросклерозу, недостатності кровообігу. Ці захворювання, які є найбільш частими формами патології у осіб похилого та старечого віку, запропоновано визначати як «кальцій-дефіцитні» хвороби людини

Проблема стомлення, стресу і хронічної втоми

Проблема стомлення, стресу і хронічної втоми - Підвищена стомлюваність і постійне почуття втоми - поширені скарги, що пред'являються пацієнтами на прийомах лікарів різних спеціальностей. Представленість цих скарг у загальній популяції, за даними різних авторів, коливається від 10 до 20% залежно від методів оцінки. Хронічну втому можна охарактеризувати, як стан втрати активності та здатності продовжувати будь-яку діяльність.

Феномен 'вислизання' пpи лікуванні гіпеpтоніческой хвороби

Феномен 'вислизання' пpи лікуванні гіпеpтоніческой хвороби - Маколкін В. І. ММА ім. І. М. Сеченова

Остеопороз: сучасні підходи в профілактиці остеопорозу та переломів

Остеопороз: сучасні підходи в профілактиці остеопорозу та переломів - Профілактиці остеопорозу (ОП) надається в даний час особливе значення. Згідно з офіційним висновком Європейського товариства з остеопорозу (EFFO) [1], вона повинна бути основним пріоритетом у розвитку охорони здоров'я і навчання фахівців. ВООЗ бачить необхідність у розробці глобальної стратегії контролю захворюваності остеопорозом, виділяючи в якості головних три напрямки: профілактика, лікування та обстеження

Остеопороз у практиці сімейного лікаря

Остеопороз у практиці сімейного лікаря - Остеопороз - системне захворювання скелета з групи метаболічних остеопатії, характерними проявами якого є зниження маси кісткової тканини та порушення її мікроархітектоніки, що призводить до зниження міцності кістки і підвищення ризику переломів. В даний час виділяють два основних типи остеопорозу - первинний і вторинний

Tерапія астенічних станів

Tерапія астенічних станів - Стомлюваність - найпоширеніша скарга, з якою пацієнти звертаються до лікарів, і в той же час вона є основним симптомом астенічних розладів. Поширеність астенії у загальній популяції, за даними різних дослідників, коливається від 10 до 45%. Хоча хворі і описують астенію як підвищену стомлюваність, наукове визначення астенічного стану вимагає відмежування його від простої стомлюваності.

Особливості харчування пацієнтів старших вікових груп

Особливості харчування пацієнтів старших вікових груп - Пацієнти старших вікових груп володіють певними структурно-функціональними особливостями шлунково-кишкового тракту. У силу цього, а також внаслідок поліморбідності і поліпрагмазії, порушується всмоктування та обмін поживних речовин, у тому числі вітамінів і мінералів.

Лікарська тактика при гострій лихоманці неясного походження

Лікарська тактика при гострій лихоманці неясного походження - лихоманка називають підвищення температури тіла вище 37 ° С при вимірюванні в пахвовій западині і 37,5 0С - в порожнині рота або в прямій кишці. При тривалості лихоманки до 2 тижнів її іменують гострою, понад 2 тижнів - хронічної.

Історія сімейної медицини

Історія сімейної медицини - Сімейна медицина йде своїм корінням в історію загальної лікарської практики, однак ця область має і свої дуже давні традиції, так само як і сучасні наукові напрацювання.

Тепловий удар

Тепловий удар - Тепловий удар - патологічний стан, обумовлений загальним перегріванням організму в результаті впливу зовнішніх теплових чинників. Основною причиною перегрівання порушення терморегуляції є. Про деякі аспекти терморегуляції, клінічних симптомах перегрівання організму і сучасних підходах до лікування теплового удару розповідає зав. підстанції станції швидкої та невідкладної медичної допомогою р. Москви А.В. КОЗЛОВ.

Синдром хронічної втоми: стан проблеми

Синдром хронічної втоми: стан проблеми - Синдром хронічної втоми (СХВ) - одна з найпоширеніших патологій нашого часу, головною ознакою якої є невмотивована виражена загальна слабкість, на тривалий час виводить людину з активної повсякденному житті. Вперше різноманітні симптоми були об'єднані в єдиний синдром під назвою «неврастенія» в 1860р. George Beard [9].

Профілактика тромбозів і тромбоемболій при терапевтичних та хірургічних захворюваннях

Профілактика тромбозів і тромбоемболій при терапевтичних та хірургічних захворюваннях - Тромбоемболізм в його сучасному трактуванні - це захворювання, яке характеризується тромбоутворення на стінці вен або артерій з звуженням або «закупоркою» їх просвіту в результаті зростання тромбу або переміщення його фрагментів дистальніше кровотоку

Синдром хронічної втоми: стан проблеми

Синдром хронічної втоми: стан проблеми - Синдром хронічної втоми (СХВ) - одна з найпоширеніших патологій нашого часу, головною ознакою якої є невмотивована виражена загальна слабкість, на тривалий час виводить людину з активної повсякденному житті. Вперше різноманітні симптоми були об'єднані в єдиний синдром під назвою «неврастенія» в 1860р. George Beard.

Соматоформні розлади в практиці терапевта

Соматоформні розлади в практиці терапевта - Серед звертаються до терапевтів і госпіталізуються в терапевтичні відділення хворих особливу групу складають пацієнти з різноманітними, нерідко множинними скаргами, у яких при ретельних повторних обстеженнях не вдається виявити об'єктивні зміни з боку внутрішніх органів. В результаті виникають діагностичні, диференційно-діагностичні та, звичайно, терапевтичні проблеми.

Лихоманка: лікувати або не лікувати

Лихоманка: лікувати або не лікувати - Лихорадка, що є одним із частих симптомів у клінічній практиці, крім діагностичних труднощів в розшифровці її природи, вимагає у певної категорії пацієнтів її купірування або послаблення проявів, тобто симптоматичного лікування. Такі ситуації можуть виникати у хворих при наявності важкої супутньої патології та ризик її декомпенсації на тлі лихоманки, а також у випадках індивідуальної поганій переносимості високої температури.

У Санкт-Петербурзі обговорили сучасні методи антибактеріальної терапії

У Санкт-Петербурзі обговорили сучасні методи антибактеріальної терапії - 27 травня в конференц-залі пансіонату Ольгине за підтримки Комітету з охорони здоров'я і адміністрації Ленінградської області пройшла щорічна школа терапевтів, організована Асоціацією медичних працівників Ленінградської області.

вилікували анемію?! Про лікування однієї дитини

вилікували анемію?! Про лікування однієї дитини - Ця історія почалася в 2001 році в одному з російських міст, одержала свій розвиток у Москві і закінчилася, немає, продовжилася, в Ізраїлі, в Тель-Авіві. Я не буду, не лише називати імені та прізвища пацієнта, але навіть не позначу його стать, а тільки лише скажу, що мова йде про дитину, якому сьогодні близько 15 років. Навіщо така таємничість? Ви зрозумієте це, прочитавши замітку.

Фармакотерапія железнодефіцітной анемії

Фармакотерапія железнодефіцітной анемії - Анемія - це клініко - гематологічний синдром, в основі якого лежить тканинна гіпоксія, що розвивається в результаті зниження кількості гемоглобіну в крові. Це може бути наслідком крововтрати, порушення освіти еритроцитів, їх посиленою деструкції чи поєднання зазначених причин.

Ведення пацієнтів з кислотозависимих захворюваннями в умовах загальної лікарської практики (сімейна медицина)

Ведення пацієнтів з кислотозависимих захворюваннями в умовах загальної лікарської практики (сімейна медицина) - За даними статистики, кількість звернень з приводу захворювань органів травлення до лікаря загальної практики збільшується. Значне місце серед них займають ерозивно-виразкові ураження гастродуоденальної зони.

Недостатнє харчування у пацієнта: діагностика та лікування

Недостатнє харчування у пацієнта: діагностика та лікування - Недостатнє харчування до цих пір не прийнято розглядати як серйозне порушення, що вимагає своєчасного розпізнавання і активних дій лікаря.

Хвороба руху

Хвороба руху - Подорожі з використанням різних транспортних засобів - чи не найяскравіший приклад нашої цивілізації. Але небувалі перш швидкості пересування, різноманітність транспортних засобів призвели до того, що все частіше зустрічається так звана транспортна хвороба руху.

Вітамінно-мінеральна недостатність

Вітамінно-мінеральна недостатність - Хоча зазвичай пишуть «вітамінна або мінеральна недостатність», в заголовку немає помилки. Як правило, організм сучасної людини відчуває дефіцит не окремих вітамінів або мінералів, а певних їх поєднань. Найчастіше це поєднання синергічно діючих мікронутрієнтів. Відомий приклад - комплексна недостатність вітамінів В9 (фолієвої кислоти) і В12. Наявність в дієті другого з них - необхідна умова адекватного засвоєння першого. Тому дефіцит вітаміну В12 може бути відповідальний за дефіцит фолієвої кислоти.

Терапія Онлайн

Терапія Онлайн - адреса Вашого здоров'я - На безкрайніх просторах Рунета з'явився новий спеціалізований медичний сайт Терапія Онлайн (www.terapia.ru), присвячений виключно питанням терапії.

Книга «Швидка медична допомога»

Книга «Швидка медична допомога» - Концепція книжкового проекту 'Топ-Медицина - серія для практичних лікарів' полягає в забезпеченні лікарів актуальною і достовірною інформацією про методи лікарської терапії внутрішніх хвороб. Цей випуск серії присвячується Швидкої медичної допомоги. R

Діагностика та лікування болю в спині у жінок в постменопаузальному періоді

Діагностика та лікування болю в спині у жінок в постменопаузальному періоді - В останні роки спостерігається стійке зростання числа хворих з патологією кістково-м'язової системи (Waddell G., 1994 ). Від хронічних болів у спині страждає до 30% населення в розвинених країнах (Aronoff G. M., 1992, Bonica JJ, 1990).

Синдром гіпермобільності суглобів у загальній практиці

Синдром гіпермобільності суглобів у загальній практиці - Синдром гіпермобільності суглобів (ГМС) - нерідка причина звернення за медичною допомогою пацієнтів у будь-якому віці. Клінічні прояви СГМС різноманітні і можуть імітувати інші, більш відомі захворювання суглобів. У зв'язку з недостатнім знайомством з даною патологією лікарів-терапевтів, а в ряді випадку ревматологів і ортопедів правильний діагноз часто не встановлюється

Вітамінно-мінеральна недостатність

Вітамінно-мінеральна недостатність - За даними НДІ харчування, у 80-90% населення виявляється дефіцит вітаміну С, у 40-60% знижені рівні вітамінів А, В1, В2, В6, у більшості виявлено дефіцит мінералів (заліза, йоду та ін) [1]. Про небезпечні наслідки дефіцитів чули всі. Але як вони виникають?

Терапія гіперліпідемій в амбулаторній практиці

Терапія гіперліпідемій в амбулаторній практиці - Атеросклероз і пов'язані з ним серцево-судинні захворювання серед населення промислово розвинених західних країн займають перше місце серед причин смертності від неінфекційних хвороб

Особливості фармакотерапії літніх

Особливості фармакотерапії літніх - За твердженням демографів, в усіх високорозвинених країнах світу в наші дні відбувається стрімке постаріння населення. За прогнозами ООН, через 25 років кількість людей старше 60 років на Землі досягне 1,2 млрд осіб. При цьому очікується збільшення чисельності тих, кому буде за 80 років; набагато більше, ніж зараз, стане і 100-річних.

Швидкий набір ваги у віці 8-15 років асоціюється з підвищенням артеріального тиску у підлітків

Швидкий набір ваги у віці 8-15 років асоціюється з підвищенням артеріального тиску у підлітків - Швидкий набір ваги у віці 8-15 років асоціюється з підвищенням артеріального тиску у підлітків, що мали нормальну масу тіла при народженні.

Про головного болю

Про головного болю - Підвищення систолічного та діастолічного тиску асоціюється зі зменшенням ризику розвитку головного болю немігренозного характеру. Ризик мігрені, навпаки, прямо не пов'язаний з рівнем артеріального тиску.

Інфекційна діарея в практиці лікаря-терапевта

Інфекційна діарея в практиці лікаря-терапевта - Діарея інфекційної природи належить в даний час до числа найбільш поширених захворювань і займає за своєю частоті друге місце після гострих запальних захворювань верхніх дихальних шляхів. Наприклад, в країнах Африки, Азії (без урахування Китаю) і Латинської Америки щорічно у дітей молодше 5 років реєструється більше 750 млн випадків гострої інфекційної діареї, яка більш ніж у 4,5 млн дітей приводить до летального результату.

Геронтологи з Кембріджського університету довели, що вітамін D служить гарним засобом профілактики старечого остеопорозу

Геронтологи з Кембріджського університету довели, що вітамін D служить гарним засобом профілактики старечого остеопорозу - Ці висновки засновані на клінічному експерименті, який зайняв п'ять років і охопив 3000 немолодих людей. Протягом усього цього часу деякі з них раз на чотири місяці брали капсулу, що містить 100 тисяч одиниць вітаміну D.

Терапевти склали 10 головних порад для здорового старіння

Терапевти склали 10 головних порад для здорового старіння - Середня тривалість життя на планеті перевищила 78 років, надаючи людям більше можливостей піклуватися про своє здоров'я і покращувати якість життя з віком. Американські фахівці організації SCAN Health Plan Arizona сформулювали 10 головних порад для літніх людей, як запобігти можливі проблеми зі здоров'ям і залишатися фізично активним і в 60, і в 70, і після 80 років.

У Москві середні ціни на платні послуги лікаря-терапевта в першому півріччі 2006 збільшилися на 9,8% в порівнянні з другим півріччям 2005 р

У Москві середні ціни на платні послуги лікаря-терапевта в першому півріччі 2006 збільшилися на 9,8% в порівнянні з другим півріччям 2005 р - Компанія BusinesStat один раз на півріччя проводить моніторинг цін на послуги багатопрофільних медичних центрів Москви.

Прибуток нового покоління: здоров'я в нормі

Прибуток нового покоління: здоров'я в нормі - Як відомо, за останні 50-100 років у всьому світі спостерігається стрибкоподібне зростання захворюваності так званими хворобами цивілізації, в числі яких серцево-судинні, онкологічні, алергічні, шлунково-кишкові захворювання, цукровий діабет, ожиріння і т.д. Серед причин такого стану часто розглядаються порушення харчування. Про значення БАД з пробіотичним дією для корекції здоров'я людини розповідає докт. мед. наук, проф. кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Санкт-Петербурзької державної академії ім. І.І. Мечникова Юрій Павлович УСПЕНСЬКИЙ

Особливості терапії препаратами заліза

Особливості терапії препаратами заліза - Дефіцит заліза (ДЖ) та пов'язані з ним залізодефіцитні анемії (ЗДА) виникають внаслідок різних патологічних чи фізіологічних процесів. Про особливості сучасних препаратів заліза, що використовуються для лікування цих станів, розповідає медичний директор Кіо 'Клинстар' канд. мед. наук Олена Василівна Кабаєва.

Патогеніческое обгрунтування принципів лікування соматогенні больових синдромів

Патогеніческое обгрунтування принципів лікування соматогенні больових синдромів - Відповідно до патогенетичної класифікації, розробленої експертами Міжнародної асоціації з вивчення болю (IASP, 1994), больові синдроми в залежності від провідного механізму, що лежить в основі їх розвитку, можуть бути розділені на три основні групи: соматогенні (ноцицептивної), неврогенні і психогенні

Історія сімейної медицини

Історія сімейної медицини - Сімейна медицина йде своїм корінням в історію загальної лікарської практики, однак ця область має і свої дуже давні традиції, так само як і сучасні наукові напрацювання

Синдром усихання: причини і перспективи лікування

Синдром усихання: причини і перспективи лікування - Приблизно половина хворих, що страждають від раку або СНІДу, схильні до так званого синдрому усихання. Даний стан викликано стрімкої втратою ваги і слабкістю пацієнтів.

Відновив роботу форум''Питання сімейному лікарю''

Відновив роботу форум''Питання сімейному лікарю''- У рамках медіцінскіх конференцій відновив роботу форум 'Питання семейному лікаря' . Консультант - Шапкина Ольга Станіславівна.

Британці навчилися розпізнавати 'синдром економічного класу'

Британці навчилися розпізнавати 'синдром економічного класу' - Британські вчені розробили простий і надійний метод діагностики глибокого тромбозу вен, який також називають 'синдромом економічного класу'. Ця назва закріпилася через те, що він часто уражає людей, тривалий час сидять в не дають достатньої свободи руху кріслах в салоні літака.

Первинний остеопороз

Первинний остеопороз - Збільшення в 70-90 роки XX століття тривалості життя в розвинених країнах і пов'язаний з цим швидкий ріст частки осіб літнього віку, особливо жінок, в популяції привели до значного підвищення частоти захворюваності остеопорозом (ОП ), роблячи його однією з важливих проблем охорони здоров'я в усьому світі через високу інвалідизації та смертності від ускладнень. Вже зараз тільки прямі матеріальні витрати на лікування та реабілітацію хворих з остеопоротичних переломами в США становлять 13,8 Міллі. доларів

Йоркширські терапевти сіли в калюжу

Йоркширські терапевти сіли в калюжу - 60-річна Розалі Паркінсон звинувачує британських терапевтів у некомпетентності. Протягом 3 місяців Розалі страждала сильними головними болями. Вона зверталася до трьох різних терапевтам в Йоркширі. Всі лікарі ставили їй однаковий діагноз - мігрень і прописували знеболювальні.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-14 16:59:47

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-14 07:15:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-14 15:41:25

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-14 16:19:43

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-13 11:28:09

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-14 13:10:10

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-14 16:12:10

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-13 21:54:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-14 09:30:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-13 15:28:04

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-14 16:27:11

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-13 17:26:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-13 21:04:42

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-14 15:31:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-13 15:23:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-13 07:04:37

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-13 15:06:29

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-13 21:43:53

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-14 15:22:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-13 16:03:54