Токсикологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

28 дітей отруїлися щурячою отрутою

28 дітей отруїлися щурячою отрутою - У Китаї 28 вісім дітлахів у віці від 8-ми до 10-тит років отруїлися щурячою отрутою у шкільній їдальні. Відразу ж після обіду учнів відправили до лікарні.

Вживання питної води з пластикових пляшок може викликати депресію

Вживання питної води з пластикових пляшок може викликати депресію - Вживання питної води з пластикових пляшок може викликати депресію і завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. До такого висновку прийшли експерти в Європі і в Бахрейні.

Миш'як може вбивати по-різному

Миш'як може вбивати по-різному - Про те, що миш'як є отрутою, знають практично всі. А от про те, що він сприяє прогресуванню пухлин - зовсім небагато фахівців. Не дивно, адже факт стимулюючого впливу миш'яку на ріст пухлин виявлено зовсім недавно ученими з University of Oklahoma Health Sciences Center. Чому саме з Оклахоми?

Світ мало не відмовився від моцарелли

Світ мало не відмовився від моцарелли - Фахівці виявили отруйна речовина - діоксин - у моцарелла (сорт сиру), виробленої в італійській провінції Компанія. Євросоюз пригрозив ввести заборону на його постачання на ринки ЄС. У Франції вже ухвалили рішення прибрати з полиць магазинів цей продукт. А Південна Корея і Японія й зовсім припинили імпорт.

Ботулізм. До лікування міастеніческого синдрому

Ботулізм. До лікування міастеніческого синдрому - Ботулізм або 'ковбасне отруєння' ('botulus' - ковбаса) - одна з форм важкої харчової інтоксикації. Збудник відкритий Ermenghem (1896), відноситься до роду clostridium botulinum - спороутворюючих, суворим анаеробами.

Таємничий газ: від чого загинули заручники?

Таємничий газ: від чого загинули заручники? - Отже, все закінчилося. Терористи мертві, сотні заручників благополучно виписані з лікарень ... Але чому ж протягом декількох годин після штурму загинуло більше 100 безневинних людей? Що за таємничий газ використовували співробітники спецслужб, наскільки було виправдане його застосування і які помилки стали причиною людських смертей? Ці питання оглядач 'МВ' задала Льву Олександровичу Федорову, президентові Всеросійського союзу 'За хімічну безпеку' ...

Хронічні отруєння

Хронічні отруєння - Сучасна людина може з гордістю заявити: «Так, я живу в еру науково-технічного прогресу!». Все б добре, якби не одне АЛЕ: за цей прогрес доводиться розплачуватися власним здоров'ям.

Гормональна небезпеку пластикових пляшок

Гормональна небезпеку пластикових пляшок - Споживання напоїв з пластикових пляшок більш ніж на дві третини підвищує вміст в організмі хімікату, що впливає на статеві гормони, пише Daily Mail. R

П'ятеро росіян загинули, отруївшись грибами

П'ятеро росіян загинули, отруївшись грибами - П'ять летальних результатів від отруєнь грибами зареєстровано службами Держсанепіднагляду нинішнім летом - за даними на 1 серпня. Серед загиблих - одна дитина (Воронезька область).

ентеросорбція у комплексному застосуванні лактулози при гострих отруєннях лікарськими засобами

ентеросорбція у комплексному застосуванні лактулози при гострих отруєннях лікарськими засобами - Особливості інтенсивної терапії при отруєннях у токсікогенной фазі - це введення антидотів і раніше ефективне видалення отрути з організму.

Від отруєння сурогатним алкоголем щорічно гинуть 42 тисячі росіян

Від отруєння сурогатним алкоголем щорічно гинуть 42 тисячі росіян - Національної трагедією назвав проблему отруєння росіян сурогатним алкоголем глава МВС Рашид Нургалієв. За даними міністра, щорічно від отруєння сурогатними алкогольними напоями гинуть 42 тисячі росіян.

Чадний газ не вбиває, а лікує?

Чадний газ не вбиває, а лікує? - Моноксид вуглецю, більш відомий як чадний газ, вважається одним з найнебезпечніших респіраторних отрут. Потрапляючи в легені, він всмоктується в кров і зв'язується з гемоглобіном, заважаючи йому взаємодіяти з киснем. Але, виявляється, в певних умовах цей ефект може бути корисним для здоров'я.

Самогон, брага і медичний спирт служать - головні причини отруєнь

Самогон, брага і медичний спирт служать - головні причини отруєнь - Минулого року від отруєнь сурогатами алкоголю постраждало 743 жителя свердловської області. Як повідомили агентству 'Інформ-Екологія' у відділі токсикології обласного ЦГСЕН, більшість отруєнь сталося від вживання водних розчинів технічних спиртів - 34,4%. Однак не менш небезпечними можуть бути і самогон, брага, настоянки на спирту, в тому числі і медичному. Цими продуктами отруїлися, відповідно, 5,4%, 1,3%, і 4,4% всіх постраждалих.

Отруєння розбитим термометром

Отруєння розбитим термометром - Розбився термометр: багатьом знайомі ці блискучі кульки, які розлітаються навколо дрібними бризками. Як бути в такій ситуації, чи дійсно небезпечно це мізерна кількість ртуті, які втекли з носика скляного градусника? R

Ізраїльтяни розкрили секрет мангуста

Ізраїльтяни розкрили секрет мангуста - Відкриття ізраїльських вчених, які змогли відповісти на запитання про механізм несмертельної дії зміїної отрути на організм, допоможе створити універсальне і недорогий засіб для укушених зміями. Це допоможе врятувати до 40000 життів людей, які зараз помирають від укусів змій в країнах, що розвиваються через дорожнечу сироваток від зміїної отрути.

Якщо світити отруєної метанолом щура в очі червоним світлом, сліпоти вдається уникнути

Якщо світити отруєної метанолом щура в очі червоним світлом, сліпоти вдається уникнути - Результати нового дослідження, проведеного американськими вченими, показали, що світло може врятувати від сліпоти при отруєнні метиловим спиртом (випитим, наприклад, помилково замість етилового).

В Чувашії труїли щурів, а отруїлися діти

В Чувашії труїли щурів, а отруїлися діти - У Чуваської республіці 20 дітей отруїлися щурячою отрутою, повідомляє Перший канал. Інцидент стався 16 грудня в дитячому садку 'Лелеченя', розташованому в селі Айбечі Ібресінского району (90 кілометрів на південь від міста Чебоксари).

У МДУ розлили ртуть, співробітники хімфаку евакуюються

У МДУ розлили ртуть, співробітники хімфаку евакуюються - У будівлі хімічного факультету МДУ на Воробйових горах виявлена розлита ртуть. Межа допустимої концентрації отруйного рідкого металу перевищує норму в 40 разів. З будівлі евакуюються студенти і персонал, повідомили в Головному управлінні у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій. Як повідомляє ІТАР-ТАРС, розлита ртуть була виявлена сьогодні ввечері в підземному каналізаційному колекторі університету.

Улюблені гриби

Улюблені гриби - вчора їстівні, сьогодні отруйні - Цього року отруєння грибами почалися в Росії раніше, ніж у минулому. У багатьох випадках це пов'язано з недотриманням елементарних правил: люди вживають в їжу отруйних грибів, плутаючи їх з їстівними, або просто неправильно готують грибні страви. Тим часом, набирає чинності ще одна неприємна тенденція - все частіше трапляються отруєння тими грибами, які завжди вважалися їстівними: лисички, рижики, 'білі'. Будучи зібрані досвідченими грибниками і правильно приготовлені, вони все одно призводять до смертельних наслідків. R

З-за скидання токсичних відходів у море зростає частота природженої потворності

З-за скидання токсичних відходів у море зростає частота природженої потворності - Різке збільшення кількості вроджених аномалій у дітей в районі, де відзначається саме сильне забруднення, викликає побоювання , що екологічна катастрофа вже сталася.

Одеколон і склоочисник стоять на святковому столі тільки в Росії

Одеколон і склоочисник стоять на святковому столі тільки в Росії - Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я Свердловської області, діагноз 'отруєння сурогатами алкоголю' відсутня у всіх країнах світу і існує до цих пір тільки в Росії, оскільки тільки наші люди замість алкоголю п'ють одеколон і очищувач скла.

У соку''Моя Сім'я''виявили ртуть

У соку''Моя Сім'я''виявили ртуть - Мешканка міста Снежинськ в Челябінській області виявила в пакеті з соком, купленому в одному з магазинів міста, ртуть. Мова йде про соку 'Моя Семья', який випускається в Підмосков'ї, у стандартній упаковці (c прикріпленою до пакетику трубочкою).

Індійські травички''заправили''ртуттю

Індійські травички''заправили''ртуттю - За даними американських вчених, лікування за системою Аюрведи може стати причиною отруєння важкими металами. Результати дослідження опубліковані в свіжому номері журналу Американської медичної асоціації.

У міському повітрі виділили небезпечні гази

У міському повітрі виділили найбільш небезпечні гази - Масштабне дослідження, проведене норвезькими вченими, підтвердило зв'язок між раком легенів і тривалим впливом несприятливих екологічних чинників. У результаті спостереження за здоров'ям 16 тисяч жителів Осло, яке тривало чверть століття, автори дослідження простежили чітку зв'язок онкозахворювань з рівнем оксидів азоту в атмосфері.

Не їжте фрукти та овочі, вирощені на узбіччях доріг

Не їжте фрукти та овочі, вирощені на узбіччях доріг - Грунти багатьох міст США отруєні свинцем. Джерела цього забруднення - вихлопні гази машин і залишки фарби що використовувався для фарбування будинків. Вчені попереджають, що овочі, вирощені поблизу вулиць і поруч із забарвленими поверхнями, вбирають свинець. Навіть невеликі дози свинцю можуть порушувати розвиток мозку, сприяють виникненню карієсу зубів, ослаблення слуху і ведуть до затримки росту.

Організм людини містить в собі занадто багато''сміття''

Організм людини містить в собі занадто багато''сміття''- Виявляється, організм дорослої людини містить в собі значно більше «забруднювачів», ніж найбрудніше повітря або вода. До такого висновку прийшли американські вчені.

Туристів у Криму труять формаліном

Туристів у Криму труять формаліном - У розпал курортного сезону з Криму надійшла шокова новина: м'ясо для приготування шаурми вимочують у формаліні, який запобігає розкладання.

Школярі напоїли своїх однокласників отруєної газованою водою

Школярі напоїли своїх однокласників отруєної газованою водою - У місті Сальську Ростовської області з харчовим отруєнням госпіталізовано 13 школярів. Як повідомили сьогодні в прес-службі Головного управління МВС РФ по Південному федеральному округу, винуватцем події в середній школі номер 21 стали троє десятикласників.

Отруєння лялькарем (чемерицею)

Отруєння лялькарем (чемерицею) - З проблемою алкоголізму пов'язано самостійне використання в домашніх умовах для його лікування різних засобів, нерідко отруйних. Отруєння, які при цьому виникають, є однією з причин виклику швидкої допомоги. Складність діагностики на догоспітальному етапі полягає в тому, що ці кошти часто використовуються без відома хворого, і факт застосування родичами ховається від лікаря при зборі анамнезу

Число жертв харчових отруєнь в світі було занижено в три рази

Число жертв харчових отруєнь в світі було занижено в три рази - Хвороби, що передаються з несвіжою їжею, забирають життя значно більшого числа людей по всьому світу, ніж раніше передбачалося , передає redOrbit з посиланням на керівника Департаменту ВООЗ з безпеки харчових продуктів Йоргена Шлундта (Jorgen Schlundt).

Російських водіїв труїть''незамерзайка''

Російських водіїв труїть''незамерзайка''- Стеклоомивающая рідина повинна добре чистити і не замерзати при низьких температурах. Низькі - це мінус 25-30 градусів. Але навіть якщо на етикетці значаться саме такі цифри, далеко не факт, що 'незамерзайка' якісна, а то й зовсім - контрафакт. R

На Україні госпіталізовано більше 60 дітей, які отруїлися невідомим газом

На Україні госпіталізовано більше 60 дітей, які отруїлися невідомим газом - B місті Запоріжжі на Україні більше 60 дітей госпіталізовані з школи з підозрою на отруєння невідомим газом, повідомляє РИА 'Новости '.

Від нової фарби легше дихається

Від нової фарби легше дихається - Винайдено фарба, яка вбирає найбільш шкідливі вихлопні гази. Таким чином, муніципальні служби отримали нову зброю для боротьби із забрудненням навколишнього середовища. Фарба, яку назвали екопейнт (Ecopaint) знижує в повітрі вміст шкідливих оксидів азоту, які викликають захворювання дихальної системи і є важливим компонентом смогу. Основою фарби є полісілоксан - силіконовий полімер. Перші зразки нової фарби, які вже надійшли в продаж білого кольору.

Бутильованої артезіанська вода небезпечна для життя

Бутильованої артезіанська вода небезпечна для життя - Як повідомляє Інтерфакс - Україна, велика частина бутильованої води, яка реалізується в Україні, не придатна для вживання. Директор Інституту колоїдної хімії та хімії води Національної академії наук України В. Гончарук прямо під час круглого столу присвяченого проблемам води провів нехитрий експеримент з рибками, які, будучи поміщені в посудину з артезіанською водою пройшла додаткове очищення, безвинно загинули через два десятки хвилин. R

М'ясо великих курчат містить багато миш'яку

М'ясо великих курчат містить багато миш'яку - Зміст миш'яку в курчата-бройлери значно перевищує середні значення. Як встановили американські дослідники, воно в три-чотири рази вище, ніж в інших видах м'яса свійської птиці та тварин. У той же час, кількість миш'яку, що надходить в організм при помірній кількості курячого м'яса в раціоні, не повинно приводити до будь-яких несприятливих наслідків.

Новгородські підлітки отруїлися галюциногенними грибами

Новгородські підлітки отруїлися галюциногенними грибами - У місті Дем'янська Новгородської області підлітки отруїлися грибами-галюциногенів. R Согласно інформації з Дем'янська центральної районної лікарні, в четвер з ознаками отруєння середньої тяжкості були доставлені четверо підлітків, повідомляє РІА Новини.

Дитячі коштовності китайського виробництва виявилися смертельно небезпечними

Дитячі коштовності китайського виробництва виявилися смертельно небезпечними - Журналістське розслідування, проведене Associated Press, з'ясувало, що китайські виробники іграшок при виготовленні так званих дитячих коштовностей застосовують канцерогенний метал кадмій, зміст якого в іграшках доходить до 90%, що становить серйозну загрозу життю і здоров'ю дітей.

В Ірані

В Ірані - масове отруєння самогоном - 17 іранців загинули і понад 20 знаходяться в критичному стані після вживання сурогатного алкоголю, повідомляє BBC. Кілька людей перебувають у комі, і влада не виключає, що кількість жертв зросте. Як мінімум п'ятеро з постраждалих осліпли. R

Мармелад рятує організм від свинцю

Мармелад рятує організм від свинцю - На думку біологів желірованние джеми, мармелад і фруктово-ягідні желе, які містять пектин, виводять свинець з організму людини. R

Канада визнала токсичним компонент пластикових пляшок

Канада визнала токсичним компонент пластикових пляшок - Канада перша у світі визнала токсичним речовина бісфенол А, широко використовувану у виробництві пластикових пляшок і упаковок для харчових продуктів. Відповідно до цього дитячі пляшки, що містять цей хімікат, будуть заборонені.

Дослідники свідчать про критичної небезпеки пластику для здоров'я і екології

Дослідники свідчать про критичної небезпеки пластику для здоров'я та екології - Екологічні забруднювачі в пластиці типу бісфенолу, фталатів і інгібіторів горіння несприятливо позначаються на здоров'ї людини, особливо на репродуктивній функції та поведінкових навичках.

За тиждень в Росії померли від отруєння грибами сім чоловік

За тиждень в Росії померли від отруєння грибами сім чоловік - У Самарі зареєстрований перший у цьому році смертельний випадок отруєння грибами, повідомляє' Інтерфакс '. Як повідомили у вівторок в обласному центрі Держсанепіднагляду, напередодні в обласній клінічній лікарні померла 55-річна жінка. Вона з'їла суп з грибів, які сама зібрала в лісі. За словами лікарів, вона переплутала їстівні гриби з блідою поганкою, при отруєнні якої терапія не допомагає.

У Китаї 400 осіб отруїлися щурячою отрутою

У Китаї 400 осіб отруїлися щурячою отрутою - На сході Китаю в передмісті Нанкіна в суботу відбулося масове харчове отруєння людей, в результаті якого постраждали близько 400 осіб, декілька десятків з них загинули. За попередніми даними, найбільш вірогідною причиною отруєння став щурячу отруту.

Випари бензину є причиною підвищеної тривожності й агресії

Випари бензину є причиною підвищеної тривожності й агресії - Зростаючі ціни на бензин - не єдиний привід для гніву автомобілістів на заправних станціях. У новому дослідженні було доведено, що випаровування від етилованого і неетильованого бензину можуть викликати агресивну поведінку.

Отрути і протиотрути

Отрути і протиотрути - У стародавніх медичних трактатах містяться відомості не тільки про ліки, а й про отруйні засоби, які нерідко використовувалися в злочинних цілях. Пані отрут вважалася богиня Гула. Вже у давньоєгипетській фармакопеї перераховано багато рослинні ліки-отрути: білена, стрихнін, опій, коноплі, а також полин, ромашка, морський цибуля. Як отрута була відома і синильна кислота, яку відганяли з кісточок плодів, наприклад, персиків. Відомо покарання персиком, якому, очевидно, піддавалися особи, обвинувачені в розголошуванні культових секретів жерців.

Припущення про слабку розчинності вольфраму у воді та його низьку токсичність не підтвердилися

Припущення про слабку розчинності вольфраму у воді та його низьку токсичність не підтвердилися - За даними проведеного японськими вченими дослідження, опублікованого а журналі Chemical & Engineering News, при певних умов вольфрам здатний проникати крізь шар грунту в підземні води і надавати істотно більш серйозний вплив на живі організми, ніж вважалося раніше.

Фуа-гра чревате для гурманів пошкодженням роботи мозку і підшлункової залози

Фуа-гра чревате для гурманів пошкодженням роботи мозку і підшлункової залози - Ще одна причина не мріяти про делікатесної паштет фуа-гра: американські вчені The Humane Society of the United States встановили, що фрагменти шкідливих білків, відомих як амілоїдні фібрили, знайдені в гусячої печінки.

У кількох селах в індійському штаті Біхар останні три місяці народжуються сліпі діти

У кількох селах в індійському штаті Біхар останні три місяці народжуються сліпі немовлята - Мешканці та медики б'ють на сполох - таких нещасних дітей вже 18, і ніхто не знає , скільки їх з'явиться на світ у майбутньому. Причина біди між тим практично встановлена - батьки незрячих новонароджених вживали грунтову воду з небезпечним рівнем вмісту миш'яку.

NMDA-рецептори

NMDA-рецептори - Найбільш вивченими з іонотропний рецепторів глутамат є NMDA-рецептори. Їм відводиться особлива роль у регуляції нейрональної збудливості, синаптичної пластичності (Cotman CW еt al., 1987), а також у патогенезі епілепсії і судом (Chapman AG 1998; Bradford HF 1995; Dingledine R. et al., 1990).

Бійтеся небезпечних грибів

Бійтеся небезпечних грибів - За першу добу жовтня в обласну клінічну лікарню з підозрою на отруєння грибами доставлено 21 осіб, з них п'ятеро дітей, одна жінка загинула. З 1 червня, почала 'грибного сезону', у лікувальні установи області надійшло 128 людей. Чотирьох, в тому числі дитини, не дивлячись на вжиті заходи, врятувати не вдалося.

Інновації в догляді за взуттям можуть пошкодити Вашому здоров'ю

Інновації в догляді за взуттям можуть пошкодити Вашому здоров'ю - Доктор Smolinske із США і його колеги повідомили про 172 випадки захворювань дихальної системи в результаті застосування двох марок водовідштовхувальних засобів для догляду за взуттям.

Росія: понад 50 дітей отруїлися невідомим газом

Росія: понад 50 дітей отруїлися невідомим газом - Як повідомляють офіційні джерела в МНС Росії, в четвер 8 травня в середній школі села Дурново Муромцевского району Омської області кілька десятків дітей отруїлися невідомим газом.

У Новосибірській області торгували зубною пастою з ртуттю

У Новосибірській області торгували зубною пастою з ртуттю - Прокуратура Новосибірської області проводить перевірку у зв'язку з виявленням ртуті в зубній пасті китайського виробництва, передає РІА Новини. Кульки сріблястого кольору виявила в тюбику пасти 'Колгейт-Прополіс' мешканка Бердську - міста-супутника Новосибірська.

У лікарнях Волгограда залишаються 43 людини, які отруїлися сірководнем

У лікарнях Волгограда залишаються 43 людини, які отруїлися сірководнем - На ранок четверга у Волгоградській лікарнях на лікуванні перебувають 39 дітей і четверо дорослих, які постраждали внаслідок аварії на нафтопереробному заводі ' Лукойлу 'у Волгограді.

Масове отруєння дітей соєвим молоком може бути навмисному

Масове отруєння дітей соєвим молоком може бути навмисному - Більше 3 тисяч учнів з восьми початкових шкіл міста Хайчен північно-східній китайській провінції Ляонін отруїлися соєвим молоком, яке виробляє спільне китайсько-американське підприємство. Хоча інцидент стався у вівторок, китайська влада оголосили про це тільки в четвер.

Троє грибників вже в реанімації

Троє грибників вже в реанімації - У регіоні триває грибна 'епідемія'. Сьогодні лише в міському наркологічному реабілітаційному центрі перебувають 9 людей. Троє з них лежать в реанімації, і їх стан оцінюється як важкий: з Калача були доставлені батько й син, які збирали гриби на пустирі, а з Кіровського району - волгоградка, яка знайшла 'делікатеси' на березі Волги. Судячи з усього, вони отруїлися отрутою блідої поганки.

Лікарі не рекомендують їсти лісові гриби

Лікарі не рекомендують їсти лісові гриби - Якщо після вживання грибів з'явилася нудота, блювота і рідкий стілець, можливо, сталося отруєння. Перша допомогу в цьому випадку - не менше 10 таблеток активованого вугілля. Однак при отруєнні грибами краще не займатися самолікуванням і викликати 'швидку'.

В милі знайшли отруйну речовину: воно негативно впливає на ендокринну систему

В милі знайшли отруйну речовину: воно негативно впливає на ендокринну систему - Дослідження Каліфорнійського Університету в Девісі дало несподіваний результат: як виявилось, масово використовуваний компонент мила, шампуню , лосьйонів і інших косметичних засобів для умивання здатний украй негативно вплинути на здоров'я людини. Подібний вплив виявленого речовини встановлено вперше, повідомляє Washington Profile.

20 видів''мінералки''смертельні для людини

20 видів''мінералки''смертельні для людини - Учені, що проводили комплексні дослідження хімічного складу мінеральної води, виявили підвищений вміст канцерогенних речовин у двадцяти її видах. Результати дослідження, яке провів Інститут здоров'я Йокогами, воістину потряс вчених.

По центральній Росії йде перша''грибна хвиля''

По центральній Росії йде перша''грибна хвиля''- По центральній Росії йде перша 'грибна хвиля': підберезники, підосиновики і маслюки заполонили ринки. Як повідомив керівник навчально-консультаційного центру грибівництва Сільськогосподарської академії ім. Тімірязєва Тенгіз Басарія, 'якщо в літні місяці, що залишилися не почнеться посуха, грибники європейської частини країни знімуть гарний урожай'. R

У Курській області заборонено продаж грибів на ринках і в стихійних місцях торгівлі

У Курській області заборонено продаж грибів на ринках і в стихійних місцях торгівлі - Головний державний санітарний лікар з Курської області Олександр Бунаков своєю постановою заборонив реалізацію на ринках і в стихійних місцях торгівлі дикорослими сирими, сушеними і консервованими в домашніх умовах грибами. Така постанова підписав і Головний державний санітарний лікар міста Олександр Борзосеков.

Безпліддя

Безпліддя - хвороба малярів і друкарів - Хронічне отруєння сполуками свинцю може бути однією з найбільш поширених причин чоловічого безпліддя. Як показали американські учені, свинець надає токсичну дію на сперматозоїди, знижуючи їх здатність до запліднення яйцеклітини.R

Попередження, небезпечний антикваріат

Попередження, небезпечний антикваріат - Будьте дуже обережні з старовинними годинами. Вони можуть становити серйозну небезпеку через наявність в них ртуті.

36 мільйонів можуть отруїтися миш'яком

36 мільйонів можуть отруїтися миш'яком - Уберегти десятки мільйонів людей від отруєння миш'яком можна тільки спільними зусиллями. Експерти Геологічної служби США, що вивчили стан із забрудненням джерел водопостачання цим небезпечною речовиною, прийшли до висновку, що в даний час тільки в Індії та Бангладеш небезпеку вживання отруєної води загрожує 36 мільйонам осіб.

Вплив тонусу периферичних судин на ступінь депонування середніх молекул у хворих в етаноловою інтоксикації

Вплив тонусу периферичних судин на ступінь депонування середніх молекул у хворих в етаноловою інтоксикації - етанолове інтоксикація-стан, що розвивається в результаті прийому алкоголю, за ступенем прояву симптомів буває легкої, середньої і важкою. Легка ступінь інтоксикація спостерігається при концентрації алкоголю в крові до 2%, середня-до 3%, важка-вище 3%. Зміст концентрації алкоголю в крові вище 5% вважається смертельним

За рік у Росії на смерть отруїлися неякісним алкоголем 27 тисяч чоловік

За рік у Росії на смерть отруїлися неякісним алкоголем 27 тисяч чоловік - У Росії в поточному році від вживання неякісної алкогольної продукції померли 27 тисяч чоловік, передає' Інтерфакс '. Як пояснив головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко, 'це не алкоголіки, а ті, хто випив поганий спиртовмісних напій'.

У московському метро на Філевська лінії курсують вагони, небезпечні для здоров'я

У московському метро на Філевська лінії курсують вагони, небезпечні для здоров'я - У московському метро на Філевська лінії курсують небезпечні для здоров'я вагони, стверджує газета 'Московський кореспондент' . Ще кілька років тому керівництво Московського метрополітену відрапортував, що парк рухомого складу буде оновлюватися, і на зміну старим 'блакитним вагонів' прийде більш сучасна техніка.

Американським вченим вдалося встановити причини «синдрому війни в Перській затоці»

Американським вченим вдалося встановити причини «синдрому війни в Перській затоці» - Американським вченим вдалося встановити причини так званого «синдрому війни в Перській затоці», який влучив у багатьох солдатів , які брали участь у бойових діях. На думку дослідників, це захворювання викликане впливом пестицидів, отруйних речовин, а також препарату, що застосовувався на випадок використання противником хімічної зброї.

Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко закликав росіян до обережності при зборі грибів

Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко закликав росіян до обережності при зборі грибів - За його словами, сезонна статистика отруєнь грибами є серйозною проблемою в Росії. «Поки, в цьому році отруєнь грибами у нас, згідно з моніторингом, немає. Але це не означає, що їх не буде », - сказав він напередодні журналістам.

У Воронезькій області люди гинуть від грибів-мутантів

У Воронезькій області люди гинуть від грибів-мутантів - Масові отруєння грибами у Воронезькій області стають сумною традицією. У минулому році там помер 41 нерозбірливий грибник, а цього року - вже двоє. Практично щодня в лікарні надходять десятки людей з діагнозом «гостре отруєння грибами». Лікарі вважають, що це викликано мутаціями отруйних грибів, які стають схожими на їстівні.

Сім'я отруїлася грибами, купленими з рук

Сім'я отруїлася грибами, купленими з рук - Сім'я з трьох осіб з яскраво вираженою клінічною картиною отруєння поступили в Туймазінскую центральну районну лікарню. Це були діти восьми і дванадцяти років і їх мама.

Не жалюгідне жало

Не жалюгідне жало - З ним жарти погані - мова йде про володаря гострого жала, якого слід побоюватися тим, кого життя занесе в місця його проживання. Якщо скорпіон обрав Вас своєю жертвою, то Вам треба знати наступне: після його укусу Вас чекає дуже неприємна різкий біль не тільки там, де їм був проведений укус, але і в інших частинах Вашого організму.

Тайванські масло призводить до народження дівчаток

Тайванські масло призводить до народження дівчаток - Тайваньці, які в 1979 році використовували для приготування їжі олія, забруднена поліхлорованими біфеніли (ПХБ), частіше заводили дочок.

Створено надзвичайно ефективний засіб для боротьби з токсином ботулізму

Створено надзвичайно ефективний засіб для боротьби з токсином ботулізму - Американські фармакологи створили надзвичайно ефективний засіб для боротьби з токсином ботулізму. Ця отрута синтезує грунтова бактерія Clostridium botulinum, яка добре розмножується в консервах, ковбасу та багатьох інших харчових продуктах.

Колтан - рятівник електронної промисловості і вбивця конголезьких дітей

Колтан - рятівник електронної промисловості і вбивця конголезьких дітей - Колтан - жароміцний мінерал - одна з найбільш цінних статей африканського експорту; він використовується у виробництві електронних приладів, наприклад, таких, як тривіальні мобільні телефони і музичні центри, що випускаються компанією Sony.

Грибний сезон готує нам сюрприз

Грибний сезон готує нам сюрприз - З початку грибного сезону у Харкові зареєстровано 1 випадок отруєння, діагноз ще двох людей уточнюється. Грибний сезон, що розпочався у серпні, триватиме ще до жовтня, і Харківські епідеміологи очікують зростання числа отруїлися.

МОЗ не задовольнив запит депутатів про газ, застосований на Дубровці

МОЗ не задовольнив запит депутатів про газ, застосований на Дубровці - МОЗ залишив без відповіді запит парламентського комітету з охорони здоров'я, ініційований незалежним депутатом Сергієм Юшенкова, оприлюднити дані про газі, який використовувався під час штурму на Дубровці, повідомила в середу 'Gazeta.ru'.

Rusbiotech.ru

Rusbiotech.ru - Відразу десять московських школярів отруїлися в четвер газованими напоями. Як повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на центр Держсанепіднагляду, постраждали учні одного навчального закладу - 223-ї школи (Північний округ Москви). Усі потерпілі, як стверджують санітарні лікарі, з ранку купували напій «Мірінда» в комерційній наметі.

Рівень оксиду вуглецю в Москві перевищив норму в 1,5

Рівень оксиду вуглецю в Москві перевищив норму в 1,5 - 2 рази - 3 вересня представники МНС Росії повідомили, що норма вмісту оксиду вуглецю в повітрі в Москві і ряді районів Підмосков'я перевищена в 1,5 - 2 рази.

Отримувати задоволення від запаху нової машини

Отримувати задоволення від запаху нової машини - все одно що нюхати клей - виразно запах всередині новенької машини, часто доставляє таку радість її власникам, - наслідок тієї ж форми забруднення навколишнього середовища, яка викликає 'синдром нездорового приміщення', встановили вчені.

Діти в Єкатеринбурзі отруїлися цитрамон

Діти в Єкатеринбурзі отруїлися цитрамон - Близько 60 дітей отруїлися в результаті викиду хімічних речовин на підприємстві в Єкатеринбурзі. Лікарі-епідеміологи прийшли до висновку, що діти отруїлися цитрамон і аскорбінової кислотою.

Чадний газ може вбити свою жертву через кілька років після отруєння

Чадний газ може вбити свою жертву через кілька років після отруєння - Люди, які пережили отруєння чадним газом, можуть померти від серцевого нападу протягом найближчих декількох років із-за збитку, яке це отруйна речовина завдає серцевого м'яза. До таких висновків прийшли дослідники з Інституту Серця Міннеаполіса, що вивчили амбулаторні картки пацієнтів, які проходили лікування від отруєння чадним газом різного ступеня тяжкості.

Морська риба робиться все небезпечніше для здоров'я

Морська риба робиться все небезпечніше для здоров'я - Вживання тунця може стати небезпечним. До такого висновку прийшла група американських учених з громадської організації Gotmercury.org, що займається моніторингом ртутних сполук у морепродуктах. Згідно з даними дослідження, кількість ртуті, що міститься в цій рибі, майже в два рази перевищує допустимі межі.

Деякі нові наноматеріали, зокрема фулерени, при попаданні в навколишнє середовище можуть становити небезпеку для живих організмів

Деякі нові наноматеріали, зокрема фулерени, при попаданні в навколишнє середовище можуть становити небезпеку для живих організмів - Робота з визначення їх токсичності була представлена дослідниками Даллаского методистського університету на конференції Американського хімічного товариства. В одному з експериментів при концентрації 800 наночастинок на мільярд молекул води спостерігалася 50-процентна смертність дафнії протягом 48 годин. За рівнем токсичності це можна порівняти з дією нікелю та бензопірену.

За 2005 р. в Москві 2328 людей померли від отруєння етиловим спиртом

За 2005 р. в Москві 2328 людей померли від отруєння етиловим спиртом - Минулого року в столиці було зареєстровано 3707 смертельних хімічних отруєнь. 2962 людини (80 % випадків) були в стані сп'яніння. Від отруєння етиловим спиртом померли 2328 чоловік. R

Підлітки скоюють злочини не з-за грошей у кишені, а з-за свинцю в голові

Підлітки скоюють злочини не з-за грошей у кишені, а з-за свинцю в голові - Американські вчені розробили нову теорію, що пояснює патологічну схильність деяких підлітків до скоєння кримінальних злочинів. Вони припустили, що на злочинну стезю молодих людей штовхає не погана спадковість і не бажання поправити своє матеріальне становище, а ... банальне отруєння свинцем.

Більшість новорічних отруєнь походять від невміння похмелитися

Більшість новорічних отруєнь походять від невміння похмелитися - Алкоголь і його сурогати займають одне з перших місць в структурі причин смерті від отруєнь у Свердловській області. На першому місці серед причин отруєнь знаходиться горілка - 24,5%, потім питної спирт - 20,6% - і настоянки - 5,8%.

Отрутохімікати можуть провокувати виникнення нейродегенеративних захворювань

Отрутохімікати можуть провокувати виникнення нейродегенеративних захворювань - На сесії Американського хімічного товариства були представлені нові дані, що підтверджують гіпотезу, згідно з якою отрутохімікати можуть провокувати виникнення нейродегенеративних захворювань. Токсикологи з Вірджинського політехнічного інституту виявили, що інтексіцід пермітрін знижує рівень вироблення нейрогормонів дофаміну, гострий дефіцит якого веде до хвороби Паркінсона.

Близько 50 людей отруїлися хлором, купаючись в басейні

Близько 50 людей отруїлися хлором, купаючись в басейні - Близько 50 людей отримали вчора ввечері отруєння хлором у таборі відпочинку на північно-заході Бельгії. У басейні одного з пансіонатів курортно-канікулярний мережі 'Санпарк' в Остдюнкерке стався витік хлору. Близько 30 постраждалих госпіталізовані в лікарні довколишніх міст.R

Ізраїльтяни розкрили секрет мангуста

Ізраїльтяни розкрили секрет мангуста - Відкриття ізраїльських вчених, які змогли відповісти на запитання про механізм несмертельної дії зміїної отрути на організм, допоможе створити універсальне і недорогий засіб для укушених зміями. Це допоможе врятувати до 40000 життів людей, які зараз помирають від укусів змій в країнах, що розвиваються через дорожнечу сироваток від зміїної отрути.

Хімікат, широко використовуваний у виготовленні товарів з пластмаси, підвищує ризик серцевих хвороб і діабету

Хімікат, широко використовуваний у виготовленні товарів з пластмаси, підвищує ризик серцевих хвороб і діабету - Високі рівні бісфенолу, хімічного складу, який зазвичай використовується при виготовленні пластмасової упаковки для їжі та напоїв, пов'язані з серцево-судинної хворобою, діабетом другого типу і відхиленням ферменту печінки, згідно з дослідженням Peninsula Medical School /Ексетер, Великобританія /.

60 жителів Румунії отруїлися грибами-мутантами

60 жителів Румунії отруїлися грибами-мутантами - Хвиля отруєнь грибами прокотилася по Румунії. Понад 60 людей отруїлися, двоє померли. Прічем гриби, що викликали отруєння, - ті ж самі, які з року в рік румуни збирають у сезон дощів. Медики підозрюють, що лісові гриби могли мутувати, що й призвело до отруєння.

Отруйні водорості отруїли відпочинок

Отруйні водорості отруїли відпочинок - Отруйні водорості стали причиною закриття пляжів у районі італійської Генуї. Близько сотні відпочиваючих звернулися по термінову медичну допомогу - у всіх спостерігається лихоманка і проблеми з диханням. Лікарі встановили, що люди отримали отруєння в результаті контакту з морськими водоростями, які виділяють речовини, небезпечні для здоров'я людини.

40 тис чоловік щорічно гинуть від вживання неякісної горілки

40 тис чоловік щорічно гинуть від вживання неякісної горілки - 'Потрібні термінові заходи по виходу з кризи, викликаного новим законом про обіг алкогольної продукції', - так прокоментував на прес- конференції в Москві склалася на алкогольному ринку ситуацію заступник міністра споживчого ринку і послуг Московської області Володимир Циганков. Причину кризи чиновник бачить у відсутності державної політики в галузі регулювання алкогольного бізнесу, повідомляє кореспондент ІА REGNUM.

Однією з причин смертей французів під час спеки був забруднене повітря

Однією з причин смертей французів під час спеки був забруднене повітря - Жан-Фелікс Бернард, голова французького Національної ради з якості повітря (департамент в міністерстві екології), заявив , що забруднене повітря стало причиною смерті кількох тисяч осіб.

Британські яйця отруєні ветеринарним ліками

Британські яйця отруєні ветеринарним ліками - Ветеринарний препарат лазалоцід може надходити в організм людини з їжею і накопичуватися в ньому, приводячи до порушень роботи серця. Як повідомляє BBC, з такою заявою виступили експерти британської організації 'Асоціація Землі' (Soil Association), які виявили шкідливий ліки в яйцях.

Смерть під наркозом

Смерть під наркозом - Німецькі лікарі стверджують, що під час штурму Театрального центру на Дубровці російські спецслужби застосували анестетик галотан. Міністр охорони здоров'я Росії Юрій Шевченко назвав наркотичний анальгетик фентаніл. Лікарі, які побували в заручниках, стверджують, що відчували запах препарату фторотан. По суті, всі вони говорять про схожий, але не про одне й те ж.

Росіяни все частіше гинуть від алкоголю

Росіяни все частіше гинуть від алкоголю - Смертність від випадкових отруєнь алкоголем у РФ виріс в першому кварталі 2002р. На 6,2% по відношенню до аналогічного періоду 2001р. Про це повідомляє Національна алкогольна асоціація (НАА).

Гладкі клітини можуть захистити від зміїної отрути

Гладкі клітини можуть захистити від зміїної отрути - Гладкі клітки, що є компонентом імунної системи організму, здатні розщеплювати отрути змій і комах, повідомляє журнал Science.

Російська меблі небезпечна для здоров'я

Російська меблі небезпечна для здоров'я - Для здоров'я є безпечними лише 20-30% будівельних матеріалів в Росії, свідчать результати дослідження, проведеного компанією EcoStandard Group. Але інші експерти вважають, що ця частка може бути ще менше.

У воронезькому інтернаті 25 дітей отруїлися ліками

У воронезькому інтернаті 25 дітей отруїлися ліками - У п'ятницю в лікарні Воронежа були госпіталізовані 25 вихованців міського інтернату для дітей-сиріт номер 4, що отруїлися лікарськими препаратами, повідомляє РІА Новини. Троє дітей перебувають у тяжкому стані і поміщені в реанімаційне відділення. Стан решти потерпілих оцінюється як задовільний.

Американці виявили небезпечний рівень концентрації ртуті в навколишньому середовищі

Американці виявили небезпечний рівень концентрації ртуті в навколишньому середовищі - У підготовлюваному до публікації звіті американського Агентства з охорони навколишнього середовища (Environmental Protection Agency) порушено проблему високого вмісту ртуті у викидах підприємств , повідомляє Reuters. Як зазначено в сьогоднішньому номері Wall Street Journal, публікація звіту була відкладена на дев'ять місяців.

Смог

Смог - вбивця - Щорічно 3 млн чоловік гине від забруднення атмосфери. З 20 померлих один є жертвою смогу. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від смогу гине в три рази більше людей, ніж у дорожніх аваріях.

Гострі отруєння

Гострі отруєння - Гострі отруєння займають четверте місце серед всіх нещасних випадків (після вуличної травми, опіку, втоплення). Це важкий вид патології, що розвивається при впливі на організм певного хімічної речовини, що володіє токсичними властивостями. У переважній більшості випадків (92%) відзначаються побутові отруєння, які можна розділити на алкогольні інтоксикації, нещасні випадки у побуті та суїцидальні отруєння, зроблені навмисне з метою самогубства психічно неврівноваженими людьми

''Пластик''перетворює молоко в отруту

''Пластик''перетворює молоко в отруту - 'Пластикові пляшки призначені для мінеральної води, а не для жирних продуктів, так як поліетилен розчиняється в жирах', - повідомила помічник державного санітарного лікаря Харцизька Євгена Фесенко.

Дим від палаючої в Іраку нафти вб'є 5000 чоловік

Дим від палаючої в Іраку нафти вб'є 5000 осіб - Дим від палаючої навколо Багдада нафти викликає серйозні побоювання вчених, передає британська телекомпанія BBC News. Вчені вважають, що шкідливі речовини, які утворюються при неповному згорянні нафтопродуктів, можуть серйозно вплинути на здоров'я людей у цьому місті і його околицях і привести до тисяч смертей. Про це йшлося на брифінгу Королівського товариства в Лондоні, який був присвячений питанням наслідків розливів нафти та пожеж в ході цієї війни.

У астраханської лікарні дітей нагодували ртуттю

У астраханської лікарні дітей нагодували ртуттю - У Астраханській обласній лікарні в їжу дітям потрапила ртуть. Інцидент стався минулої неділі. Матір 2-річного малюка подзвонила додому з палати і повідомила про те, що під час вечері на дні миски з кашею, яку їв дитина, були виявлені кульки ртуті.

Жителів Вологодської області отруїли соляною кислотою

Жителів Вологодської області отруїли соляною кислотою - Одна людина загинула і більше 10 були госпіталізовані в результаті попадання в каналізаційну мережу соляної кислоти у Вологодській області, повідомляє РБК. Всього за допомогою звернулися понад 20 осіб .

Миш'як збільшує шанси захворювання атеросклерозом

Миш'як збільшує шанси захворювання атеросклерозом - Вчені з Національного університету Тайваню стверджують, що багаторічне вживання питної води, в якій містяться солі миш'яку, у два-три рази збільшує шанси захворювання атеросклерозом.

ФБР очікує терактів із застосуванням нікотину

ФБР очікує терактів із застосуванням нікотину - У щотижневому бюлетені для правоохоронних органів ФБР попередило, що ісламські терористи можуть застосувати нікотин і другий легкодоступний, але менш відомий отрута соланін як зброю масового знищення. 'Згадки про нікотині і соланін знайдені в багатьох підручниках для терористів, вилучених в Афганістані', - говориться в документі.

Тільки 1% води в Росії придатний для пиття

Тільки 1% води в Росії придатний для пиття - У цей час у Росії тільки 1% водних ресурсів відповідає першому класу якості (вода, яку можна вживати без кип'ятіння). Про це заявив на прес-конференції заявив директор Інституту водних проблем РАН, академік Віктор Данилов-Данільян. R

Вживання непитної алкоголю в дев'ять разів збільшує ризик смерті

Вживання непитної алкоголю в дев'ять разів збільшує ризик смерті - Найбільш доступний джерело дешевого алкоголю для росіян - медичні настоянки, що продаються в аптеках. Такий результат дослідження міжнародної групи вчених під керівництвом співголови Громадянської ініціативи щодо зниження зловживання алкоголем Артема Гіля. Соціологічні опитування і дослідження ринку в 17 містах Росії показали, що дешевий етиловий спирт, не призначений для пиття, як і раніше є самим легкодоступним алкоголем.

Глава Росспоживнагляду вимагає вилучити стаканчики з зображенням Шрека

Глава Росспоживнагляду вимагає вилучити стаканчики з зображенням Шрека - Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко доручив вилучити стаканчики з мережі швидкого харчування McDonald's у зв'язку з високим вмістом небезпечного для здоров'я кадмію.

У Москві зросло число випадків отруєння алкоголем

У Москві зросло число випадків отруєння алкоголем - У 2008 році кількість випадків отруєння алкогольними напоями в Москві зросло в порівнянні з попереднім роком, перевищивши 6000. Про це заявив РІА Новини керівник департаменту споживчого ринку і послуг столиці Володимир Малишков. Втім, за словами Малишкова, одночасно в місті скоротилося число летальних результатів, пов'язаних з вживанням спиртовмісних рідин.

Сонцезахисні креми можуть містити токсичні речовини

Сонцезахисні креми можуть містити токсичні речовини - Нанотехнології - модний тренд розвитку науки, але він може таїти небезпеку для людини. Так розмір часток впливає на токсичність оксиду цинку - речовини, широко використовується в сонцезахисних кремах. Частинки розміром менше 100 нанометрів кілька більш токсичні для клітин товстої кишки, ніж звичайний оксид цинку.

Воду з Москви-ріки пити не можна

Воду з Москви-ріки пити не можна - в неї краще проявляти фотоплівку - Міністерство природних ресурсів Росії (МПР) оприлюднило результати чергової перевірки екологічного стану столичних водойм. Інспектори виявили в річках вкрай небезпечні для здоров'я городян елементи: нафта, залишковий алюміній, пестициди, аміак у величезних дозах, сульфати металів. Наявність у воді подібних домішок викликає кишкове отруєння, порушення дихальних функцій і діяльності нервової системи.

Спиртне і ліки залишаються головними причинами отруєнь в Росії

Спиртне і ліки залишаються головними причинами отруєнь в Росії - Більшість випадків отруєння, зафіксованих у Росії в 2007 році, пов'язані з вживанням спиртовмісних рідин і лікарських препаратів. Такі дані наводяться в доповіді Росспоживнагляду про санітарно-епідеміологічну обстановку в РФ, передає 'Інтерфакс'.

Вуглецеві наноструктури: отрута або еліксир?

Вуглецеві наноструктури: отрута або еліксир? - Токсикологи Лос-Аламоської національної лабораторії (Los Alamos National Laboratory) і міждисциплінарна група дослідників документально підтвердили потенційна шкода, що наноситься живим клітинам фулеренами - вуглецевими наноструктурах , що мають форму футбольного м'яча і складаються з 60 атомів вуглецю.

У шкірі звичайного взуття містяться канцерогенні речовини

У шкірі звичайного взуття містяться канцерогенні речовини - У звичайній шкіряного взуття міститься кілька видів отруйних речовин. Про це свідчать результати тестів, проведених шведським управлінням охорони навколишнього середовища.

Епідеміологи підвели сумні підсумки грибного сезону

Епідеміологи підвели сумні підсумки грибного сезону - За період з травня по жовтень 2003 в 27 суб'єктах Російської Федерації зарегіcтріровани випадки отруєнь населення грибами. Постраждали 883 людини, у тому числі 99 дітей.

Три чверті росіян дихають отруєним повітрям

Три чверті росіян дихають отруєним повітрям - В умовах забруднення атмосферного середовища проживають 75% росіян. Про це сьогодні на Другому з'їзді токсикологів повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Росії, головний державний санітарний лікар країни Геннадій Онищенко.

Від викиду свинцю постраждали 160 людей

Від викиду свинцю постраждали 160 людей - Одинадцять вчителів і 150 школярів були госпіталізовані в одній з північних провінцій Китаю з важким отруєнням свинцем. Передбачається, що ця трагедія стала наслідком викиду містять свинець відходів з розташованої неподалік фабрики.

У дієтичних продуктах тепер можна самому знайти отрута

У дієтичних продуктах тепер можна самому знайти отрута - У своєму травневому номері журнал Consumer Reports публікує пам'ятку для покупців дієтичних продуктів і харчових добавок. Хоча ці товари, за запевненням їх виробників, корисні для здоров'я й абсолютно безпечні, журнал стверджує, що багато хто з них привести до хвороб, серця, нирок і навіть раптової смерті і пропонує увазі читачів список небезпечних добавок.

В спеціях китайського фаст-фуду знайдений небезпечний барвник

В спеціях китайського фаст-фуду знайдений небезпечний барвник - спеціях, що використовуються в мережі ресторанів швидкого харчування в Китаї, виявлено канцерогенний барвник - Судан-1, повідомляє інформаційне агентство Xinhua . З меню закусочних KFC вилучено три страви, при приготуванні яких використовувалися дані спеції.

Пестициди б'ють по яєчкам

Пестициди б'ють по яєчкам - Постійний вплив поширених пестицидів може затримувати статеве дозрівання у хлопчиків. Ендосульфан (Endosulfan) - препарат, широко застосовуваний для оберігання від роздавлювання динь, суниці та інших фруктів. Індійські дослідники довели, що, накопичуючись в навколишньому середовищі, він сприяє виникненню онкологічних і неврологічних захворювань.

Є захист від рицин

Є захист від рицин - Американські військові токсикологи створили захисну вакцину проти рицин - надзвичайно сильного біотоксіна рослинного походження.

Екзотичні морепродукти можуть виявитися отруйними

Екзотичні морепродукти можуть виявитися отруйними - Деякі дари моря містять токсини, які не тільки порушують роботу травної системи, але і вражають мозок.

У Поволжі виявлено каву з ртуттю

У Поволжі виявлено каву з ртуттю - У Тольятті покупці виявили в каві ртуть, повідомляє РИА 'Новости'. Як інформували в четвер в регіональному управлінні у справах ГО і НС, жителі міста купили дві банки кави в одному з магазинів, а, прийшовши додому, виявили в них ртуть.

Космодром Байконур небезпечний для здоров'я!

Космодром Байконур небезпечний для здоров'я, - Згідно з даними британського журналу Nature, отруйні відходи з російського космодрому Байконур призводять до високого кількості випадків різних захворювань серед місцевих жителів. R

Постачання вина з Молдови і Грузії будуть обмежені

Постачання вина з Молдови і Грузії будуть обмежені - Найближчим часом будуть прийняті найжорсткіші заходи щодо виробників і постачальників у Росію сурогатного грузинського і молдавського вина, заявив головний санітарний лікар Росії Геннадій Оніщенко.

Після українсько-італійських навчань у Львівській області 148 дітей захворіли на невідому хворобу

Після українсько-італійських навчань у Львівській області 148 дітей захворіли на невідому хворобу - З гострими респіраторними захворюваннями в українському селі Вербляни Львівської області госпіталізовано 19 дітей. Ще 148 підлітків звернулися до медичних працівників зі скаргами на подібні нездужання. Діагнози лікарів - різні форми бронхіту, фарінготрахеіт.

У Московському метро поставлять датчики хімічної атаки

У Московському метро поставлять датчики хімічної атаки - У столичному метро з'являться спеціальні датчики, що реагують на токсичні речовини, cообщает РИА 'Новости'. Своєрідні 'нюхатори' будуть контролювати стан повітря, перевіряючи його на вміст токсичних речовин, що викидаються, наприклад, при хімічному атаці.

У Кенії сталася масове отруєння сурогатом алкоголю

У Кенії сталася масове отруєння сурогатом алкоголю - У Кенії сталося масове отруєння сурогатом алкоголю, 48 людей загинули і ще 50 перебувають у важкому стані в лікарнях, повідомляє BBC News. У місті Макутано (Makutano), розташованого на південь від столиці країни, Найробі (Nairobi), жителі вживали сурогат алкоголю, в який, 'для посилення ефекту', був доданий найсильніший нейротропних отрута - метиловий спирт.

Американська дезінфекція водопроводу шкідливіше звичайної хлорки

Американська дезінфекція водопроводу шкідливіше звичайної хлорки - Альтернативний спосіб дезінфекції водопровідної води, що застосовується у США, може виявитися більш шкідливою, ніж традиційне хлорування, повідомляє Reuters.

У Росії наростає хвиля отруєнь сурогатним алкоголем

У Росії наростає хвиля отруєнь сурогатним алкоголем - Число отруєнь сурогатним алкоголем продовжує швидко збільшуватися в цілому ряді міст і населених пунктів РФ. Режим надзвичайної ситуації уведений у Псковській області та місті Муром Володимирської області , аналогічну міру обговорюють влади Іркутської області. За останні тижні від отруєнь спиртовмісних рідин померло кілька десятків людей, число госпіталізованих з діагнозом «токсичний гепатит» перевищила тисячу.

Кількість звернень москвичів до лікарів у зв'язку з отруєннями неякісним алкоголем зросла з початку поточного року в 5 разів.

Кількість звернень москвичів до лікарів у зв'язку з отруєннями неякісним алкоголем зросла з початку поточного року в 5 разів. - Кількість звернень москвичів до лікарів у зв'язку з отруєннями неякісним алкоголем зросла з початку поточного року в 5 разів. Такі дані навів у четвер, 11 квітня, Юрій Лужков в ході зустрічі з представниками Московської Федерації профспілок.

Pepsi і Coca-Cola втамовують спрагу пестицидами?

Pepsi і Coca-Cola втамовують спрагу пестицидами? - Кілька днів тому незалежна американська організація 'Center for Science and Environment' (CSE) опублікувала на своєму сайті сенсаційний доповідь. Її співробітники проаналізували зміст різних речовин в двох найпопулярніших напоях - 'Pepsi' і 'Coca-Cola' - і виявили, що вміст ряду найнебезпечніших токсинів перевищує в них гранично допустиму концентрацію майже в 30 разів!

В морозиво додали ... ртуть

В морозиво додали ... ртуть - У минулу п'ятницю на ВАТ 'Львовхладокомбінат' стався розлив ртуті. Ртуть розлилася по компресорного цеху, коридору і кімнаті диспетчера. Прибула на місце події демеркуризаційні група механічним способом зібрала 0,5 л ртуті, повідомили сьогодні в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації.

Підроблені компакт-диски небезпечні для здоров'я

Підроблені компакт-диски небезпечні для здоров'я - Підроблені компакт-диски шкодять здоров'ю громадян, стверджує Держторгінспекції. Представник цього відомства заявила на прес-конференції, що 'за підсумками численних перевірок Держторгінспекції прийшла до висновку, сировина, яка використовується піратами для виробництва оптичних носіїв, не відповідає вимогам безпеки'.

Токсикологія. Час не чекає!

Токсикологія. Час не чекає! - У п'ятницю, 22 квітня, завершився Всеросійський семінар з токсикології. Основними обговорюваними на заході питаннями стали проблеми інформаційно-консультативної токсикологічної допомоги населенню Російської Федерації (що є зараз одним з основних завдань покращення надання медичної допомоги при гострих отруєннях хімічних) та питання лікарського забезпечення, зокрема - сьогоднішня ситуація на ринку антидотів. На семінарі було дано старт програмі «Час не чекає!» компанії «Софарма».

Рання небулайзерної терапія при хімічному опіку верхніх дихальних шляхів у хворих з отруєннями міцними кислотами

Рання небулайзерної терапія при хімічному опіку верхніх дихальних шляхів у хворих з отруєннями міцними кислотами - Речовини припікаючу дії є одними з найбільш поширених етіологічних факторів гострих побутових отруєнь. Отруєння органічними кислотами складають близько 70% всіх отруєнь припікальними отрутами, рідше-(около18%) спостерігаються умисні отруєння.

Дезінфекція води породжує небезпечні для здоров'я токсини

Дезінфекція води породжує небезпечні для здоров'я токсини - Хоча дезінфекція питної води стала одним з головних досягнень для суспільної охорони здоров'я в XX столітті, вчені встановили, що хімічні речовини, що використовуються для очищення води і плавальних басейнів, вступають в реакцію з органічним матеріалом, що дає токсичні наслідки.

У дезодоранту містяться токсичні речовини

У дезодоранту містяться токсичні речовини - Дезодоранти, покликані очищати повітря на кухнях і в туалетах, повільно, але вірно отруюють нас. До такого висновку прийшла французька асоціація UFC-Que choisir (Федеральний союз споживачів 'Що обрати'. - Прим. Ред.), Що опублікувала днями результати своїх тестів. Асоціація виступає за заборону використання найбільш шкідливих дезодоруючих засобів і обов'язкове постачання таких товарів попереджувальними етикетками: 'Може викликати алергію' або 'Може викликати ракове захворювання'.

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі - Зі складів у Воронежі було реалізовано близько 600 тонн спиртовмісної рідини, з якої потім виготовлялася «палена» горілка, яка викликала масові отруєння в декількох регіонах Росії . Про це повідомив сьогодні журналістам головний санітарний лікар Воронезької області Михайло Чубірко.

У соку''Улюблений сад''знайшли ртуть

У соку''Улюблений сад''знайшли ртуть - Структури Держсанепіднагляду призупинили роздрібний продаж соків 'Улюблений сад' у Сиктивкарі. Причиною тому стали 'включення ртуті', виявлені в одній з упаковок напою, виробленого компанією 'Вімм-Білль-Данн'.

Якщо ви помилково ковтнули антифризу ...

Якщо ви помилково ковтнули антифризу ... - Якщо ви помилково ковтнули антифризу з автомобільного радіатора, то кращим протиотрутою в даному випадку є алкоголь.

Заодно з тарганами можна позбутися і від новонароджених

Заодно з тарганами можна позбутися і від новонароджених - За даними американських експертів, які опубліковані в журналі Environmental Protection Agency (EPA) деякі новонароджені від 20 до 50 разів більш чутливі до пестицидів , ніж їх однолітки і в 65 - 130 разів вразливіші до отрутохімікатів, ніж дорослі.

Близько 30 млн. росіян піддаються впливу підвищених концентрацій шкідливих речовин

Близько 30 млн. росіян піддаються впливу підвищених концентрацій шкідливих речовин - Близько 30 млн. росіян піддаються впливу підвищених концентрацій шкідливих речовин, повідомляє Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.

Китайський лікар отруїв 70 дітей щурячою отрутою

Китайський лікар отруїв 70 дітей щурячою отрутою - У Китаї арештований 30-річний лікар і власник дитячого саду Хуан Ху, який отруїв 70 дітей і двох вихователів щурячою отрутою. Життя постраждалих вдалося врятувати, але багато з них досі перебувають у лікарні, повідомляє Інтерфакс.

Вихлопні гази не тільки викликають головний біль, але здатні навіть вплинути на функцію роботи мозку

Вихлопні гази не тільки викликають головний біль, але здатні навіть вплинути на функцію роботи мозку - Як відомо, наночастинки досягають мозку при вдиханні, але вперше вдалося з'ясувати, що це впливає на те, як ми обробляємо інформацію. Дослідження було опубліковане в журналі Particle and Fibre Toxicology.

Засоби від комарів діють на нерви

Засоби від комарів діють на нерви - Основне речовина більшості засобів від комарів - ДЕТА - потенційно небезпечно для нервової системи людини. Таке відкриття зробили вчені з Франції, Словенії та Республіки Бенін, закликавши за підсумками своєї роботи переглянути групу безпеки для цілого ряду інсектицидів.

Разом з бур'янами та шкідниками фермери труять своїх дітей

Разом з бур'янами та шкідниками фермери труять своїх дітей - Повсюдне використання пестицидів в Індії призводить до значних порушень здоров'я підростаючого покоління. Проведене фахівцями Greenpeace дослідження наочно показало, що діти ростуть у районах, де хімікати в сільському господарстві використовуються найбільш активно, різко відстають у нервово-психічному розвитку і не можуть виконувати найпростіші для їхнього віку тести.

Гриби виходять на полювання

Гриби виходять на полювання - На три останні дні вересня в лікувально-профілактичні установи Воронежа надійшло 27 жертв грибного полювання, серед них - дитина. А вранці 1 жовтня в обласну клінічну лікарню з підозрою на отруєння грибами доставлено ще сім жителів області.

У китайських дитячих товари виявлені отруйні речовини

У китайських дитячих товари виявлені отруйні речовини - За даними китайських ЗМІ, в ході перевірок, проведених місцевими органами влади на складах великих оптових постачальників, виявлено велику кількість дитячого одягу, іграшок та пляшечок для молочної суміші, виготовлених з отруйних матеріалів.

Пластикова пляшка може виявитися небезпечною для мозку

Пластикова пляшка може виявитися небезпечною для мозку - Дослідники Єльського університету виявили, що навіть низькі концентрації бісфенола А (bisphenol-A - BPA), що міститься в пластиковій упаковці харчової, наприклад, в пляшечках для молока, відбиваються на розвитку мозку у приматів.

Онищенко вважає масові отруєння алкоголем «спланованою акцією»

Онищенко вважає масові отруєння алкоголем «спланованою акцією» - Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко назвав прокотилася по регіонах Росії хвилю отруєнь сурогатним алкоголем спланованою акцією, вчиненою з метою перешкодити зусиллям держави з витіснення з ринку виробників неякісного алкоголю, повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.

Щорічно у світі більше 2 мільйонів дітей помирають від отруєння

Щорічно у світі більше 2 мільйонів дітей помирають від отруєння - У Маракеші (Марокко) сьогодні розпочав роботу перший глобальний форум, присвячений проблемам харчових отруєнь. Основна мета форуму - знайти спосіб зниження ризику отруєння харчовими продуктами.

При гострих отруєннях активоване вугілля марний

При гострих отруєннях активоване вугілля марний - Міжнародна група вчених провела дослідження на базі 3-х госпіталів у Шрі-Ланці, під час якого понад 4500 пацієнтів з гострим отруєнням були розділені на три групи - без застосування активованого вугілля, з застосуванням 1 дози, із застосуванням 6 доз.

У японських суші виявили ртуть

У японських суші виявили ртуть - Суші з тунцем становлять реальну небезпеку для здоров'я внаслідок міститься в них ртуті, повідомляє Reuters.

Аналіз волосся Наполеона реабілітував його ймовірних отруйників

Аналіз волосся Наполеона реабілітував його ймовірних отруйників - Дослідники прийшли до висновку, що висока концентрація миш'яку у волоссі Наполеона не є результатом того, що імператора отруїли, а, швидше за все, викликано застосуванням масла для волосся, або пороху або мастики для шпалер.

На кожного москвича доводиться 200 кг шкідливих викидів

На кожного москвича доводиться 200 кг шкідливих викидів - На кожного москвича в середньому припадає по 200 кг шкідливих викидів в атмосферу на рік. Про це повідомила сьогодні начальник відділу держконтролю за станом атмосферного повітря Мінприроди РФ Людмила Абрамова, яка представила державний доповідь про стан навколишнього середовища столиці в 2002 році.

У Воронезькій області грибами отруїлися понад 80 осіб, 14 - померли

У Воронезькій області грибами отруїлися понад 80 осіб, 14 - померли - У Воронезькій області з початку грибного сезону отруїлися грибами понад 80 людей, 14 з них, в тому числі одна дитина, померли. Про це повідомляє агентство РИА 'Новости'.

Республіка Татарстан. Більше тисячі людей отруїлися сурогатним алкоголем

Республіка Татарстан. Більше тисячі людей отруїлися сурогатним алкоголем - У Міністерстві внутрішніх справ Татарстану відбувся брифінг на тему 'Правопорушення у сфері виробництва та обігу алкогольної продукції'. Тільки з початку поточного року на ринку алкогольної продукції в РТ було виявлено близько семисот правопорушень.

Британці знайшли в прохолодних напоях небезпечний канцероген

Британці знайшли в прохолодних напоях небезпечний канцероген - За даними Британського Агентства з контролю за якістю продуктів харчування, вміст бензолу в продукції ряду провідних виробників безалкогольних напоїв у 9 разів перевищує існуючі норми.

Рівень забруднення повітря в столиці перевищив норму в 2-3 рази

Рівень забруднення повітря в столиці перевищив норму в 2-3 рази - Сьогодні рівень забруднення атмосферного повітря в Москві перевищив норму в 2-3 рази, повідомили в прес -службі 'Росгідромету'. У першу чергу мова йде про діоксиду азоту в центрі столиці та на південно-сході міста, повідомила начальник прес-служби 'Росгідромету' Наталія Єршова.

Компонент пластикових пляшок пов'язали з хворобами серця і діабетом

Компонент пластикових пляшок пов'язали з хворобами серця і діабетом - Британські вчені виявили, що бісфенол А (БФА) - хімікат, що використовується при виготовленні пластиків для пляшок і харчових упаковок - може підвищувати ризик цукрового діабету і серцево-судинних захворювань у людей. Це - перше масштабне дослідження впливу бісфенолу на людський організм.

За рік у Росії від отруєння алкоголем померли 36 тис. людей

За рік у Росії від отруєння алкоголем померли 36 тис. людей - В результаті отруєнь алкоголем у Росії в 2005 році померли 35 929 чоловік, повідомив Експертна рада з питань регулювання алкогольного ринку комітету Держдуми з економічної політики, підприємництва і туризму.

Росіян труять спиртовмісних рідин медичного призначення

Росіян труять спиртовмісних рідин медичного призначення - Причиною масових отруєнь алкоголем у Росії є використання при виробництві сурогатів спиртовмісних рідин, до складу яких входять антисептики, що руйнують печінку. Про це в інтерв'ю РІА Новини заявив президент Національної алкогольної асоціації, голова експертної ради з регулювання алкогольного ринку РФ при комітеті Держдуми Павло Шапкін.

У лікарні знаходяться 100 людей, які отруїлися грибами

У лікарні знаходяться 100 людей, які отруїлися грибами - У Краснодарській крайовій лікарні знаходяться понад сто людей, які отруїлися грибами. Як повідомили в адміністрації лікарні, більшість постраждалих - діти, вісім осіб перебувають у реанімації.

Ядові мені, отрути!

Ядові мені, отрути! - Відомо, що багато їстівні гриби поглинають іони важких і, в тому числі, радіоактивних металів. Анн-Марі Албрехт-Гарі з Університету Луї Пастера в Страсбурзі (Франція) та її колеги в подробицях досліджували механізм засвоєння цезію білком печериць норбадіоном-А.

Експерти з хімічної зброї не вірять у використання фентанілу в"Норд-Ості"

Експерти з хімічної зброї не вірять у використання фентанілу в"Норд-Ості"- * Повідомлення підготовлено з використанням матеріалів газети ' Медичний вісник ' Глава міжнародної організації із заборони хімічної зброї (OPCW), розташованої в Амстердамі, Рохеліо Пфіртер направив на адресу уряду Російської Федерації офіційну вимогу, згідно з якою російські чиновники зобов'язані розкрити складу таємничого газу.

Бензол виявився набагато небезпечніше для здоров'я, ніж вважалося раніше

Бензол виявився набагато небезпечніше для здоров'я, ніж вважалося раніше - Мартін Сміт (Martin Smith) з університету Каліфорнії в Берклі (UC Berkeley) разом з колегами з Китайського центру з контролю і запобігання захворювань (Chinese Center for Disease Control and Prevention) виявили, що у людей, що піддаються впливу навіть низьких рівнів бензолу, руйнуються кілька типів кров'яних клітин.

Чукотські продукти виявилися отруйними у світі

Чукотські продукти виявилися отруйними у світі - Співробітники наукового товариства Arctic Monitoring and Assessment Program з'ясували, що жителі Чукотки вживають в їжу найотруйніші у світі продукти, пише газета Los Angeles Times. Серед речовин, знайдених дослідниками, поліхлоровані дифеніли (PCBs), ДДТ та інші пестициди. Як говориться у звіті Arctic Monitoring and Assessment Program, більшість хімікатів вироблялися в Росії, проте деякі, наприклад пестицид Мірекс - потрапили в арктичні води з США.

Китайські одноразові палички для їжі небезпечні для здоров'я

Китайські одноразові палички для їжі небезпечні для здоров'я - Проблеми з якістю і безпекою продукції стосуються в Китаї не тільки вакцин і продуктів харчування, але і одноразових паличок для їжі. Як повідомляє 'Global Times', у своєму репортажі China Central Television оприлюднило лякають факти: для того, щоб палички були білими і гладкими, їх обробляють отруйними токсичними речовинами, включаючи сірку, перекис водню, відомий канцероген парафін і репелент для комах.

МОЗ розповів, який газ використала"Альфа"

МОЗ розповів, який газ використала"Альфа"- У ході операції зі звільнення заручників у Театральному центрі на Дубровці використовувався склад на основі похідних фентанілу. Про це повідомив голова МОЗ Юрій Шевченко. Як передає РІА «Новини», міністр уточнив, що фентанил відноситься до лікарських засобів, що надають швидке анестезуючу дію і не може викликати летальний результат.

Успішне застосування російськими спецслужбами хімічної зброї вельми зацікавила Пентагон

Успішне застосування російськими спецслужбами хімічної зброї вельми зацікавила Пентагон - Експерти досі не прийшли до єдиної думки про склад газу, використаного спецслужбами при штурмі захопленого терористами залу «Норд-Осту ». Проте сам факт використання хімічної зброї викликав значний резонанс в самих різних країнах світу. Наприклад, американський Пентагон заявив про відновлення робіт зі створення нових хімічних засобів, призначених для тимчасового зниження боєздатності особового складу супротивника.R

Більше 400 школярів отруїлися соєвим молоком

Більше 400 школярів отруїлися соєвим молоком - У Китаї в результаті харчового отруєння постраждали більше 400 учнів декількох шкіл міста Лінюаня, розташованого в 300 км на північ від Пекіна. За повідомленнями, що надійшли, діти відчули себе погано після того, як поснідали в місцевих їдальнях. На щастя, завдяки своєчасному втручанню лікарів всі вони були врятовані.

У Москві з початку року 660 осіб померли від отруєння алкоголем

У Москві з початку року 660 осіб померли від отруєння алкоголем - За дев'ять місяців 2009 року в Москві зареєстровано 4 тис 72 випадки отруєння алкоголем, з них 660 зі смертельним результатом. Серед померлих від алкогольного отруєння - 209 неповнолітніх. Про це повідомив сьогодні перший заступник керівника департаменту споживчого ринку і послуг столиці Георгій Смолеевскій на засіданні Об'єднаної колегії виконавчих органів держвлади Москви і Московської області. R

Рівень чадного газу в Москві перевищив норму в 3-4 рази

Рівень чадного газу в Москві перевищив норму в 3-4 рази - Заступник директора державного природоохоронного підприємства Мосекомоніторінг Євгена Семутнікова повідомила, що висока задимленість і погана видимість на московських вулицях збережеться приблизно до полудня.

Залишки медикаментів в стічних водах можуть породжувати високотоксичні речовини

Залишки медикаментів в стічних водах можуть породжувати високотоксичні речовини - У Американському національному інституті стандартів вивчили вплив застосовуваних медикаментів на склад стічних вод. При цьому вперше були досліджені побічні продукти, що виникають під впливом хлору, який застосовується для дезінфекції.

Діагностика і швидка допомога при деяких отруєннях дітей

Діагностика і швидка допомога при деяких отруєннях дітей - загрозливий стан - критичний стан здоров'я, яке представляє реальну загрозу життю, іноді навіть при удаваному благополуччі в момент первинного огляду. Загрозливі стану проявляються по-різному: можуть мати місце виражені ознаки захворювання (підвищення температури тіла, судоми, порушення свідомості); сукупність 'малих ознак' (млявість, слабкість, відмова від їжі, плаксивість) при відповідних обставинах (матері, наприклад, здалося, що дитина прийняв якісь таблетки і т.п.)

Тривала дія свинцю знижує пам'ять

Тривала дія свинцю знижує пам'ять - Вплив свинцю на організм протягом довгого часу може призводити до погіршення пам'яті і зниження розумових здібностей. Фахівці з університету Джона Хопкінса вивчали накопичення свинцю в кістковій тканині й ступінь погіршення пам'яті та інших показників розумових здібностей у робітників, які тривалий час зазнавали впливу свинцю на виробництві.

Отруєна риба допомагає робити хлопчиків

Отруєна риба допомагає робити хлопчиків - Несприятлива екологічна ситуація призводить до більш частого народження хлопчиків. До такого висновку прийшли вчені з Університету Штату Мічиган, які вивчили дію поліхлорованих біфеніли на організм людини. Виявилося, що вони можуть впливати на репродуктивну функцію чоловіків.

У Саудівській Аравії від вживання підпільного одеколону померли 20 людей і десятки осліпли

У Саудівській Аравії від вживання підпільного одеколону померли 20 людей і десятки осліпли - У Саудівській Аравії розкрито підпільне виробництво підробленого одеколону, вживши який померли більше 20 осіб та десятки осліпли.

Туман над Нью-Йорком

Туман над Нью-Йорком - Отруйні випари на місці катастрофи продовжують загрожувати людського життя.

У Читі п'ятеро людей отруїлися селітрою

У Читі п'ятеро людей отруїлися селітрою - В результаті отруєння селітрою в селищі Атамановка Читинської області одна людина померла, ще четверо, включаючи двох дітей, з важкими отруєннями поміщені до лікарні.

Миш'як у питній воді сприяє розвитку раку легенів ...

Миш'як у питній воді сприяє розвитку раку легенів ... - Адміністрація президента Буша збирається посилити контроль за якістю питної води. Зміст миш'яку, що здатний викликати розвиток раку, діабету і захворювань серця, тепер буде жорстко контролюватися. Перш ніж приступити до заходів з очищення води, адміністрація планує профінансувати дослідження, спрямовані на уточнення токсичних властивостей миш'яку.

Білгородська область. Збільшується кількість постраждалих від грибного отруєння.

Білгородська область. Збільшується кількість постраждалих від грибного отруєння. - У жовтні в білгородської міськлікарні N2 від отруєння грибами померла 49-річна жінка. На Бєлгородщини це вже третій смертельний випадок у нинішньому році.

Захворювання чеченських дітей не пов'язане з нервовими розладами - Л. Рошаль

Захворювання чеченських дітей не пов'язане з нервовими розладами - Л. Рошаль - Невідоме захворювання, яке вразило в кінці минулого року десятки чеченських дітей, не пов'язане з нервовими розладами. Про це заявив сьогодні голова Міжнародного комітету допомоги дітям при катастрофах і війнах Всесвітньої асоціації невідкладної допомоги та медицини (WADEM), член Громадської палати РФ Леонід Рошаль, повідомляє РІА Новини.

В Ульяновську кілька людей отруїлися забрудненої фенолом водопровідною водою

В Ульяновську кілька людей отруїлися забрудненої фенолом водопровідною водою - У Заволзькому районі Ульяновська до водопровідній воді виявлена висока концентрація отруйної речовини фенолу. R

Чому тане сніг небезпечний?

Чому тане сніг небезпечний? - Влада міста взялися за очищення Московської землі. Тому що її стан уже стало жахливим. Ще багато років тому грунт перетворилась на так званий урбанозем, непридатний для нормального існування. А останнім часом цей урбанозем ще і сильно забруднюється свинцем, цинком, ртуттю і нафтопродуктами. Щоб змінити ситуацію, в мерії готують закон «Про міські грунтах» і постанову «Про створення системи контролю за переміщенням грунтів у місті Москві».

У китайських дріжджах занадто багато миш'яку і цинку

У китайських дріжджах занадто багато миш'яку і цинку - Госсстандарт Казахстану готує заборону на продаж китайських харчових дріжджів у республіці. У китайських харчових дріжджах реалізовуються в Казахстані виявлено високий вміст миш'яку і цинку. Про це повідомила в суботу казахстанському телеканалу 'Хабар' головний спеціаліст Алма-Атинської управління Госсстандарта республіки Ольга Юнусбаева.

фталати в іграшках, миючих засобах і косметику призводять до розумових і поведінкових порушень у дітей

фталати в іграшках, миючих засобах і косметику призводять до розумових і поведінкових порушень у дітей - Південнокорейські педіатри зробили тривожні висновки про дію фталатів на дитяче здоров'я. Фталати - це важливі компоненти для багатьох споживчих товарів, включаючи іграшки, миючі засоби, пластмасу і предмети особистої гігієни.

Росіяни помирають від підробленої горілки частіше, ніж від хвороб

Росіяни помирають від підробленої горілки частіше, ніж від хвороб - 354 жителя Красноярського краю померли в 2002 році від підробленої горілки. Ці дані озвучив напередодні начальник міліції громадської безпеки ГУВС краю Олександр Горовий.

Сонячний крем може пошкодити мозок

Сонячний крем може пошкодити мозок - Нейротоксіколог Белліні Веронезі і її колеги з американського агентства по захисту навколишнього середовища встановили, що наночастки діоксиду титану здатні пошкоджувати клітини мозку. R

Автомобілі та промисловість душать москвичів і передмістя

Автомобілі та промисловість душать москвичів і передмістя - Москва - найбрудніше місто в Росії. До такого висновку прийшов Росгідромет в результаті комплексного дослідження, проведеного наприкінці минулого року. Короткостроковий прогноз Росгідромету ще невтішні: у 2004 році якість московського повітря погіршиться ще на 15 відсотків.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-14 15:25:40

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-14 07:15:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-14 15:41:25

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-14 09:35:23

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-13 11:28:09

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-14 13:10:10

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-14 11:11:41

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-13 21:54:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-14 09:30:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-13 15:28:04

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-14 08:57:00

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-13 17:26:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-13 21:04:42

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-14 15:31:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-13 15:23:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-13 07:04:37

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-13 15:06:29

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-13 21:43:53

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-14 15:22:02

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-13 16:03:54