Травматологія та ортопедія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Нові методи хірургічного лікування переломів нижньої щелепи

Нові методи хірургічного лікування переломів нижньої щелепи - Переломи (П) нижньої щелепи (НЧ) є провідною патологій серед травм щелепно-лицевої області (ЩЛД), і, незважаючи на постійний розвиток нових методів лікування, кількість ускладнень при ПНЧ залишається досить високим [1]. Найбільш оптимальним з точки зору відновлення анатомічної форми НЧ і функціональної активності жувальних м'язів обличчя є стабільно-функціональний остеосинтез міні-пластинами з гвинтами

шийно-грудного масаж проти остеохондрозу

шийно-грудного масаж проти остеохондрозу - Вам знайомі ниючі, тупі болі в шиї, лопатках, попереку? Якщо ні, значить ви належите до того незначного числа щасливчиків, які не схильні до одного з найбільш поширених захворювань сучасності - остеохондрозу.

Діагностика та лікування пошкоджень зв'язок гомілковостопного суглоба у спортсменів

Діагностика та лікування пошкоджень зв'язок гомілковостопного суглоба у спортсменів - Травми зв'язок гомілковостопного суглоба є одним із частих видів ушкоджень у спортсменів. Вони складають найбільшу кількість всіх травм зв'язкового апарату, і на їх частку припадає до 19% всіх спортивних ушкоджень.

Контрацептиви рятують спортсменок від травм

Контрацептиви рятують спортсменок від травм - Австралійські дослідники з університету Куінсленда (Central Queensland University) з'ясували, що прийом гормональних контрацептивів може врятувати багатьох спортсменок від травм колінного суглоба, повідомляється на сайті News-medical. net. Справа в тому, що зв'язки, які рвуться у спортсменок, стають м'якими під впливом естрогену. У свою чергу, рівень цього гормону піднімається при овуляції, від якої і захищають контрацептиви.

Розтягнення зв'язок, сухожиль і м'язів

Розтягнення зв'язок, сухожиль і м'язів - Пошкодження сухожильно-зв'язкового апарату є однією з найбільш актуальних і часто зустрічаються причин, що обмежують фізичну діяльність людей, що ведуть активний спосіб життя.

Результати хірургічного лікування постраждалих з травмою підшлункової залози

Результати хірургічного лікування постраждалих з травмою підшлункової залози - За даними крайового комітету статистики від нещасних випадків, отруєнь і травм в Красноярському краї в 1990 році загинуло 4730 чоловік, в 1995 - 8566 , в 2002 - 8155 чоловік. За 10 років показник зріс майже в 2 рази. Це друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань у популяції в цілому і найчастіша причина смерті серед людей у віці від 20 до 45 років. Наслідки травм - одна з основних причин інвалідності.

За переломи і травми на вулицях будуть платити винні

За переломи і травми на вулицях будуть платити винні - Тепер за переломи і травми на вулицях Бєлгорода будуть платити винні. Так розпорядився мер міста, мабуть, передчуваючи наступ 'святкового' ожеледі.

Біоптрон і лікування опіків

Біоптрон і лікування опіків - В останні роки все частіше стали з'являтися публікації про застосування в медицині лінійно-поляризованого поліхроматичного некогерентного світла з низькою інтенсивністю випромінювання, довжиною хвилі від 400 до 2000 нм. R в як джерело світла ми застосовували лампи Біоптрон-compact фірми Цептер. Вперше в Центрі термічних уражень р. Самара Біоптрон-compact був застосований при лікуванні пацієнтів, які надійшли після пожежі будівлі обласного УВС 10.02.99 р. Слід відзначити, що мало місце масове надходження постраждалих у кількості 77 осіб, причому у 100% уражених мала місце комбінована термоінгаляціонная травма (Тит).

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба - На основі власного досвіду розроблені методики реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба з урахуванням особливостей передопераційного, а також раннього, пізнього та резидуального періодів. Для кожного періоду розроблено комплекси вправ лікувальної гімнастики. Наведені приклади цих вправ.

Перший досвід застосування в клініці кісткової патології біокомпозіціонного матеріалу''ОСТЕОМАТРІКС''

Перший досвід застосування в клініці кісткової патології біокомпозіціонного матеріалу''ОСТЕОМАТРІКС''- У клініці кісткової патології дорослих цито у 15 хворих (переважно з пухлинами та опухопеподобнимі захворюваннями кісток) для пластики кісткових дефектів пострезекціонних використаний новий біокомпозіціонний матеріал «Остеоматрікса. До складу «Остеоматрікса» входять кістковий колаген, гідроксиапатит і сульфатованих глікозаміноглікани. Препарат виготовляється спільно з ТОВ «Конектбіофарм» у вигляді гранул і блоків. Спостереження в динаміці з рентгенологічним контролем показало хорошу переносимість хворими «Остеоматрікса» і виразне прискорення кісткової регенерації в області пластики

Жирова емболія

Жирова емболія - технократична і соціальні процеси в суспільстві (технічне озброєння праці, локальні воєнні конфлікти, відносне зростання криміналізації і т.д.) неминуче детермінують зростання травматизму.

Будь-які батути небезпечні для здоров'я

Будь-які батути небезпечні для здоров'я - Не важливо, якого розміру батут, в будь-якому випадку дитина може отримати на ньому травму. За даними дослідження, міні-батути також травмонебезпечних, як і батути звичайного розміру.

У Росії створена нова технологія боротьби з опіками

У Росії створена нова технологія боротьби з опіками - Російські вчені розробили нову технологію, яка дозволить скоротити процес загоєння важких опіків на строк від двох до трьох тижнів.

Ультразвукова семіотика травми селезінки у дітей

Ультразвукова семіотика травми селезінки у дітей - Проблема своєчасної об'єктивної оцінки локальних змін при травмі селезінки у дітей залишається надзвичайно актуальною. Дитячими хірургами визнається факт відсутності чітких клінічних проявів, специфічних ознак і достатньою специфічності найбільш вживаних методів при виявленні пошкоджень паренхіматозних органів взагалі і селезінки зокрема. Не простежується єдиних ехографічні методик в оцінці еволюції локальних структурних змін при травмі органу. Не позначена ультразвукова семіотика травми селезінки, що є однією з причин відсутності чітких критеріїв у своєчасному виборі органозберігаючою лікувальної тактики

Скляні кістки будуть міцніше звичайних

Скляні кістки будуть міцніше звичайних - Відновлювати пошкоджені кістки і суглоби незабаром можна буде за допомогою скла. Відразу декілька розробок вчених з Університету Міссурі в Ролле (Rolla) направлені на використання цього матеріалу для лікування хвороб опорно-рухового апарату. Використання нових матеріалів, заснованих на склі, допоможе, наприклад, при переломах і артриті.

Шкіра жаб - новий метод лікування опіків

Шкіра жаб - новий метод лікування опіків - Бразильські вчені стверджують, що виявили новий засіб для лікування опіків - використання шкіри жаб. Компоненти, що містяться в жаб'ячої шкірі, зменшують зростання бактерій, прискорюючи загоєння ран і, тим самим, скорочуючи час перебування пацієнта в стаціонарі.

З ребра чоловіка можна робити і корисні речі

З ребра чоловіка можна робити і корисні речі - Нову щелепу ... з ребра пацієнта вдалося зробити фахівцям Центрального НДІ стоматології МОЗ Росії.

Імплантація меніска дає успішні результати

Імплантація меніска дає успішні результати - У Європі кожен рік 350 000 пацієнтів проходять лікування з приводу пошкодження меніска. При цьому часто виникає необхідність повного або часткового видалення хрящового диска. Однак відсутність «буфера» між великогомілкової та стегнової кістки може викликати ранній знос суглобів.

Результати лікування хворих з помилковим суглобом шийки стегнової кістки

Результати лікування хворих з помилковим суглобом шийки стегнової кістки - У статті наведено результат лікування хворих із сповільненою консолідацією та помилковим суглобом шийки стегнової кістки, вивчено віддалені результати у 45 хворих з 60

Гра в пейнтбол загрожує серйозними травмами очей

Гра в пейнтбол загрожує серйозними травмами очей - Пейнтбол, популярна командна гра із застосуванням спеціальних пістолетів з фарбою, якою треба обстрілювати противника, небезпечна для ваших очей серйозними травмами, особливо без належної захисної екіпіровки.

Новий спосіб лікування важких травм спинного мозку

Новий спосіб лікування важких травм спинного мозку - Новий спосіб лікування важких травм спинного мозку, здатних зробити людину інвалідом на все життя, розробляється американськими медиками. Вони запропонували захищати постраждалі ділянки спинного мозку за допомогою пластикової трубки, що виконує функції пошкодженого хребта.

коксартроз: причини, клініка, лікування

коксартроз: причини, клініка, лікування - В даний час ключовими моментами ведення хворих з коксартроз є рання діагностика та проведення комплексу консервативної терапії, а при її неефективності - орієнтація хворого на оперативне лікування . При цьому найбільш перспективно ендопротезування. Прийняття рішення про проведення цієї операції цілком залежить від індивідуальних характеристик пацієнта: його бажання вести повноцінний спосіб життя, міркувань безпеки і розуміння ефективності майбутньої імплантації.

Королевська постава або сколіоз?

Королевська постава або сколіоз? - Дбати про пряму спині необхідно з самого дитинства. У дорослих викривлення хребта не піддається лікуванню. Про проблему сколіозу розповідає Академік РАМТН, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедрою медицини катастроф УрГМА і директор «Центру лікування болю» Андрій Олександрович Герасимов.

Вчені з Англії та Нідерландів серйозно удосконалили протез гортані

Вчені з Англії та Нідерландів серйозно удосконалили протез гортані - Створене ними пристрій дозволяє говорити людям, у яких власна гортань була повністю вилучена з-за раку горла. Новий протез виробляє звуки за допомогою штучних зв'язок, виготовлених із силіконового каучуку. Ця інформація з'явилася на інтернет-сайті агентства Ananova.

Баскетбол - найнебезпечніша спортивна гра

Баскетбол - найнебезпечніша спортивна гра - Дослідження, проведене Центрами Контролю і Попередження Інфекційних Захворювань, показало, що при заняттях спортом найбільшу кількість травм отримують гравці в баскетбол.

Досвід застосування пластичних матеріалів при ревізійному ендопротезуванні кульшового суглоба

Досвід застосування пластичних матеріалів при ревізійному ендопротезуванні кульшового суглоба - З 2003 року нами було виконано 54 операції ревізійного характеру при різних видах ендопротезування кульшового суглоба. У дану групу ввійшли пацієнти, яким раніше вироблялися: первинне тотальне ендопротезування кульшового суглоба (41), і частини пацієнтів (8) встановлювалися ревізійні типи ендопротезів з приводу раніше створених коригуючих і синтезують операцій. R

Результати хірургічного лікування переломів нижньої щелепи із застосуванням набору титанових мініпластін та інструментів для черепно-щелепно-лицевої остеосинтезу

Результати хірургічного лікування переломів нижньої щелепи із застосуванням набору титанових мініпластін та інструментів для черепно-щелепно-лицевої остеосинтезу - Функціонально- стабільний остеосинтез мініпластінамі з гвинтами застосовується при лікуванні закритих і відкритих, вогнепальних та неогнестрельних переломів (П) нижньої щелепи (НЧ) практично будь-якої локалізації, у т.ч. - з дефектом кістки (у поєднанні з остеопластики), а також помилкових суглобів [1 , 2]. Остеосинтез мініпластінамі забезпечує: анатомічну репозицію фрагментів; стабільну внутрішню фіксацію, яка задовольняє Місцевим біомеханічних вимогам, збереження кровопостачання і іннервації фрагментів кістки та м'яких тканин за допомогою атравматичної хірургічної техніки; ранню активну безболісну мобілізацію м'язів обличчя і скронево-нижньощелепних суглобів (СНЩС)

Вчені США розробили штучну кісткову тканину, яка росте сама

Вчені США розробили штучну кісткову тканину, яка росте сама - Американські вчені розробили штучну кісткову тканину, здатну самостійно розвиватися і рости, передає ВВС. Вони стверджують, що її можна застосовувати як для відновлення кісткової тканини при переломах невеликих, так і при лікуванні кісткових ракових захворювань.

Любителі кави частіше страждають від переломів ...

Любителі кави частіше страждають від переломів ... - Група американських вчених стверджує, що вживання кави і разом з ним кофеїну жінками веде до руйнування кісткової тканини. Особливо яскраво це виявляється у жінок у постклімактеричному періоді. Для молодих любительок цього напою 'передозування' загрожує поступовим витончення кісткової тканини, такі жінки після 50 років частіше страждають від переломів через підвищеної ламкості кісток.

Суперечності чрескостного остеосинтезу: причини, значення, шляхи їх вирішення

Суперечності чрескостного остеосинтезу: причини, значення, шляхи їх вирішення - За кілька десятиліть розвитку чрескостного остеосинтезу були сформульовані основні принципи конструювання апаратів зовнішньої фіксації, пов'язані з діаметром використовуються чрескостних елементів і їх типом, кутом взаємного перехреста, відстанню між зовнішніми опорами чрескостного апарата і з іншими показниками [4, 25, 33, 35, 36, 43, 57]. Однак біомеханіка чрескостного остеосинтезу - більш складне поняття.

Жіночі гормони допомагають вижити після травм

Жіночі гормони допомагають вижити після травм - При травматичному шоці смертність у дівчаток підлітків набагато нижче, ніж у хлопчиків. Учені припускають, що на виживаність можуть впливати жіночі статеві гормони.

Антибактеріальна терапія в комплексному лікуванні та профілактиці інфекційних ускладнень при опіках

Антибактеріальна терапія в комплексному лікуванні та профілактиці інфекційних ускладнень при опіках - В даний час частота опіків в розвинених країнах досягає 1:1000 населення в рік, а летальність при опіках коливається від 1,5 до 5,9% [1]. При цьому найбільш частою причиною смерті обпалених є інфекція, на частку якої, за даними окремих авторів, доводиться 76,3% [2] в структурі летальності постраждалих від опіків

Дитяча ортопедія: можливості первинної допомоги

Дитяча ортопедія: можливості первинної допомоги - Метою даної статті є висвітлення як поширених проблем кістково-м'язової системи у дітей, так і більш рідкісних, раннє розпізнавання яких украй важливо.

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату - Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.

Відсутність лікування безсоння у літніх людей

Відсутність лікування безсоння у літніх людей - провідна причина травматизму у людей похилого віку - У багатьох будинках для людей похилого віку, люди похилого віку страждають на безсоння не отримують належного лікування, так як снодійні підвищують ризик падінь і травм. Однак нове дослідження, проведене в Мічиганському університеті (США) показують, що реальним винуватцем є сама безсоння, а не снодійні.

Футбол зміцнює кістки і захищає від переломів

Футбол зміцнює кістки і захищає від переломів - Жінкам, бурчала на чоловіків, які у вихідні замість домашніх справ відправляються грати у футбол, варто переглянути своє ставлення до цієї гри і приєднатися до компанії любителів поганяти м'яч.

Остеопластіческій матеріал не має світових аналогів

Остеопластіческій матеріал не має світових аналогів - Російські дослідники створили технологію отримання нових біокомпозіціонних матеріалів, що дозволяють відновлювати втрачені функції тканин організму.

Тканинна інженерія сухожиль: стовбурові клітини і нановолокна

Тканинна інженерія сухожиль: стовбурові клітини і нановолокна - Вчені з Zhejiang University досліджували вплив розташування стовбурових клітин вздовж волокон матриксу на їх диференцировку в специфічні клітини сухожилля. (Сухожилля - особливий вид сполучної тканини, що складається з паралельних колагенових волокон.) Метою роботи було вивчити ефект нанотопографіі на диференцировку клітин-попередників і розробити імітує природне мікрооточення підкладку для вирощування тканини сухожиль.

Люди на дорогах гинуть через відсутність медпунктів

Люди на дорогах гинуть через відсутність медпунктів - МОЗ пропонує своє пояснення того, що в минулому році в Росії більше 40 тисяч осіб загинули в дорожніх аваріях. Як заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Корбут, тільки 20% постраждалих у ДТП отримують допомогу на місці або по дорозі в лікарню.

Застосування позакурортного локальної магніто-пелоїдотерапії в комплексному лікуванні та реабілітації постраждалих з переломами кісток лицьового черепа

Застосування позакурортного локальної магніто-пелоїдотерапії в комплексному лікуванні та реабілітації постраждалих з переломами кісток лицьового черепа - Наведені позитивні результати застосування позакурортного локальної магніто- пелоїдотерапії за розробленою авторами методикою в комплексному лікуванні 56 постраждалих з переломами нижньої щелепи і 18 постраждалих з переломами кісток середньої зони обличчя.

Алкоголь зберігає життя

Алкоголь зберігає життя - Споживання алкоголю може врятувати життя, або, щонайменше, знизити ризик пошкодження головного мозку при травмах голови. Такі результати дослідження проведеного канадськими фахівцями.

нейрофізіологічна об'єктивізація феномена механічної провокації і терапевтичної локалізації у пацієнтів з наслідками черепно

нейрофізіологічна об'єктивізація феномена механічної провокації і терапевтичної локалізації у пацієнтів з наслідками черепно - мозкової травми - Одним з найбільш частих видів травматизму у молодому віці є черепно-мозкові травми. За даними ряду авторів вони зустрічаються від 18,0 до 25,2% випадків всіх травм, а при автодорожніх травмах їх частка зростає до 42,5%. Загальновідомо, що велику частину (74,8%) пошкодження голови складають легкі закриті черепно-мозкові травми (ЛЧМТ): удари м'яких тканин, струс головного мозку. Інвалідизуючих наслідки черепно-мозкової травми представляють собою важливу соціальну проблему

тромболітики покращує результат при відмороженнях

тромболітики покращує результат при відмороженнях - тканинної активатор плазміногену (tPA), при введенні в перші 24 години після відмороження, покращує кровопостачання в місці пошкодження і допомагає уникнути ампутації. Ці дані отримали в результаті невеликого дослідження учені з Університету штату Юта (Солт-Лейк-Сіті, США).

Литовські лікарі пришили відірвані ноги робочого лісопилки

Литовські лікарі пришили відірвані ноги робочого лісопилки - Вперше в Литві, в Кунасской медичної університетській клініці (КМУК) була проведена рідкісна операція - реплантація (приживлення після травматичної ампутації) обох ніг, повідомляє NewsRu.com.

Британські вчені виростили шкіру для пересадки

Британські вчені виростили шкіру для пересадки - Дослідний зразок вирощеної в лабораторних умовах шкіри успішно заліковує рани, повідомляють британські дослідники. R

Медики навчили пацієнтів відчувати протези

Медики навчили пацієнтів відчувати протези - Унікальні операції завершили американські медики: за допомогою складних маніпуляцій з нервовими закінченнями пацієнтів, фахівцям вдалося відновити відчуття від кінцівок, незважаючи на те, що в реальності в пацієнтів були протези. Фахівці говорять, що дані дослідження відкривають нові горизонти в протезуванні.

Майстер-клас: перша допомога при опіках

Майстер-клас: перша допомога при опіках - Наближаються новорічні свята. Ну, а які свята без феєрверків? Часто ми не приділяємо належної уваги елементарним правилам безпеки при поводженні з піротехнікою. R

Застосування Пайлер-терапії в комплексному лікуванні постраждалих з травматичними ушкодженнями щелепно-лицевої області

Застосування Пайлер-терапії в комплексному лікуванні постраждалих з травматичними ушкодженнями щелепно-лицевої області - Наведені позитивні результати застосування Пайлер-терапії за розробленою авторами методикою в комплексному лікуванні 52 постраждалих з травматичними ушкодженнями щелепно-лицевої області.

Старшокласниця розгадала загадку мозкових травм

Старшокласниця розгадала загадку мозкових травм - Лора ДРУ, учениця старшого класу школи в Дейтоні, штат Огайо (США), дочка місцевого військового нейрохірурга розгадала стару загадку, чому при ударі об лобове скло, мозок людини виявляється забитими відразу в двох місцях - в тій точці, на яку припав удар, і діаметрально їй протилежною.

У Москві різко зросло число постраждалих з-за ожеледі

У Москві різко зросло число постраждалих з-за ожеледі - Через ожеледицю, яка виникла в результаті перепадів температури повітря, на вулицях Москви значно зросла кількість постраждалих при падінні. Оскільки комунальні служби поки не можуть повністю контролювати ситуацію, ризик травм залишається досить високим, повідомляє «Інтерфакс».

Стовбурові клітини замість операції

Стовбурові клітини замість операції - Введення 49-річної хворої аутологічних стовбурових клітин кісткового мозку дозволило за 8 тижнів добитися повного зрощення зламаних кісток ніг. Складні переломи були отримані 7 місяців тому при катанні на лижах і не зростаються весь цей час, незважаючи на інтенсивне лікування.

Штучна шкіра

Штучна шкіра - нова надія опікових хворих - Для багатьох постраждалих від опіків в результаті нещодавньої трагедії у містечку Вест Варвік (США), коли в результаті пожежі в нічному клубі 98 осіб загинуло і більше 180 було госпіталізовано з опіками різного ступеня тяжкості, головною надією на швидке одужання може стати штучна шкіра.

Закриті травми колінного суглоба

Закриті травми колінного суглоба - Спостерігається надзвичайна частота різних ушкоджень колінного суглоба (до 50-70% всіх травм опорно-рухового апарату і також нерідкі труднощі в діагностиці травм даної локалізації. Нерозпізнані тарні та пізно діагностовані травми колінного суглоба підчас лікування вже не піддаються і призводять до тривалої втрати трудосопособності

Розроблено новий спосіб відновлення кульшового суглоба

Розроблено новий спосіб відновлення кульшового суглоба - Тепер за рахунок дії стовбурових клітин на структуру тканини можливо отримати нормальну, здорову кістку.

Комп'ютерна томографія в діагностиці ушкоджень стопи і гомілковостопного суглоба

Комп'ютерна томографія в діагностиці ушкоджень стопи і гомілковостопного суглоба - Особливістю переломів кісток області гомілковостопного суглоба є висока частота внутрішньосуглобових ушкоджень. Руйнування суглобових хрящів і субхондральної пластин суттєво обтяжує перебіг захворювання, погіршує прогноз лікування та реабілітації таких хворих. Незадовільні результати при лікуванні внутрішньосуглобових переломів гомілковостопних суглобів становлять до 28%.

Застосування полімерного медичного Електрети в травматології. Полімедел

Застосування полімерного медичного Електрети в травматології. Полімедел - Полімерна - це полімерна медична плівка з медичного фторопласта F4а (9х29 см, товщина 10-50 мікрон), в яку за спеціальною технологією впроваджений нормований електричний заряд великої щільності, близько 10 кулон на один квадратний сантиметр. Особлива технологія обробки плівки коронним зарядом при температурі 200 * С, була розроблена вченим з м. Санкт-Петербурга Копишевим Михайлом Олексійовичем. R

знеболююча і протизапальна терапія при консервативному лікуванні гострого періоду травми кінцівок

знеболююча і протизапальна терапія при консервативному лікуванні гострого періоду травми кінцівок - Біль і асептичне запалення - неминучі супутники не тільки переломів кісток, але й скільки-небудь значних пошкоджень м'яких тканин. Консервативне лікування таких пошкоджень, які потребують анальгетичну та протизапальної терапії, займає провідне місце в практиці травматолога як в стаціонарі, так і особливо в амбулаторних умовах.

Нова методика дозволяє лікувати складні переломи за лічені дні

Нова методика дозволяє лікувати складні переломи за лічені дні - Унікальні операції з лікування найскладніших переломів почали здійснювати лікарі-травматологи Єкатеринбурга. Нова методика дозволяє в короткі терміни в буквальному сенсі ставити на ноги пацієнтів з важкими переломами ніг і хребта.

периартроз або застаріле пошкодження меніска колінного суглоба

периартроз або застаріле пошкодження меніска колінного суглоба - Диференціальна діагностика цих захворювань необхідна, так як ушкодження меніска закінчується резекцією меніска, а периартроз лікується з успіхом консервативними методами. Резекція меніска при периартроз приводить в післяопераційному періоді до локального ангіотрофоневроза тканин (із залученням хрящової і кісткової тканини)

Хворі з опіками відрізняються зниженням рівня антиоксидантів

Хворі з опіками відрізняються зниженням рівня антиоксидантів - Dipartimento di Farmacochimico Tossicologico e Biologico, Universita di Palermo (Італія) опублікували дані обстеження хворих після опіку 10% (n = 8), 20 % (n = 8), і 40% (n = 5) поверхні тіла. Відзначено зменшення рівнів бета-каротину, вітамінів А та Е.

Травма голови може змінити характер

Травма голови може змінити характер - Навіть легка травма голови може стати причиною серйозних відхилень у психіці дитини. До такого висновку дійшли психологи з Університету Уорвік.

Хірурги допоможуть важким хворим

Хірурги допоможуть важким хворим - Лікарі Курганського наукового центру 'Відновна травматологія й ортопедія' розробили унікальний метод лікування хворих з важкими захворюваннями: інсультом, хворобою Паркінсона, доброякісними пухлинами мозку, наслідками травм.

Особливості перебігу і лікування переломів нижньої щелепи в осіб середнього і літнього віку

Особливості перебігу і лікування переломів нижньої щелепи в осіб середнього і літнього віку - Лікування постраждалих з переломами (П) нижньої щелепи (НЧ) залишається однією з актуальних проблем сучасної стоматології [1,2]. У різних вікових групах протягом та лікування ПНЧ має свої особливості [3], тому поліпшення якості лікування постраждалих в значній мірі залежить від диференційованого підходу до кожного конкретного випадку травми з урахуванням певних закономірностей, характерних для кожного вікового періоду.

Сучасні проблеми організації лікування хворих зі складними ушкодженнями таза в Білорусі

Сучасні проблеми організації лікування хворих зі складними ушкодженнями таза в Білорусі - Поєднані, множинні й ускладнені ушкодження тазового кільця - недостатньо вивчений розділ травматології, що відноситься до області міждисциплінарних знань, яка включає не менш 20 спеціальностей. В останні роки зі збільшенням швидкості і кількості транспортних засобів і посиленням урбанізації життя в стаціонарах зростає число хворих з травмою таза, досягаючи в окремих клініках 20% [22-25].

Вуглецеві нанотрубки допомагають зрощувати кістки

Вуглецеві нанотрубки допомагають зрощувати кістки - Хіміки з Каліфорнійського університету в Ріверсайді продемонстрували, що каркас із вуглецевих нанотрубок представляє собою ідеальну опору для зростання кісткової тканини. У порівнянні з іншими матеріалами вуглецеві нанотрубки мають ряд переваг - вони значно міцніше і не відторгаються організмом.

Більшість американських дітей позбавляються пальців при закритті дверей

Більшість американських дітей позбавляються пальців при закритті дверей - Згідно з дослідженнями, більшість ампутацій у дітей в США відбувається при закритті дверей, повідомляє Reuters. Перше місце в списку відрізаних в за таких обставин частин тіла займають пальці.

Біг у кросівках може призвести до пошкодження суглобів

Біг у кросівках може призвести до пошкодження суглобів - Хоча біг має доведені переваги для серцево-судинного здоров'я, така фізична активність може збільшити навантаження на суглоби ніг. Американські експерти журналу 'The journal of injury, function and rehabilitation' прийшли до несподіваного висновку, що заняття бігом у кросівках надають більше негативного впливу на суглоби колін, стегон і кісточок.

Новий метод протезування молочних залоз

Новий метод протезування молочних залоз - Австралійські вчені з успіхом випробували на декількох видах лабораторних тварин новий метод протезування молочних залоз. Дослідники з Мельбурну пропонують імплантувати жінкам з ампутованою грудьми не силіконові протези, а контейнери з біостимуляторами, які повністю відтворюють форму втраченого органу.

Класифікація черепно-мозкових травм

Класифікація черепно-мозкових травм - До першої групи відносяться ті пошкодження, при яких поранення м'яких тканин голови проникає глибше апоневрозу. Дном цієї рани служить окістя або кістка. Відкрите пошкодження нерідко супроводжується переломами кісток склепіння або основи черепа, і тоді дном рани служить тверда мозкова оболонка. У разі її поранення пошкодження вже називається проникаючим. Іншими словами, інфект легко проникає не тільки в порожнину черепа, але досягає мозку. Виникає загроза інфікування, що різко обважнює перебіг травматичної хвороби мозку.

Консервативний метод лікування вродженого вивиху стегна

Консервативний метод лікування вродженого вивиху стегна - Я люблю балет ... А чи знаєте ви, що у всіх артистів балету є вивих кульшових суглобів? Це захворювання вони придбали в процесі своєї професійної діяльності. Тобто за допомогою рухів. То чому б нам за допомогою вправ не зробити протилежне - усунути несправність в суглобі? Тазостегновий суглоб дуже рухливий і володіє високою потенцією до ремоделяціі. Його можна розтягнути, вивернути, з 45 ° зробити 180 °. Згодні?

Про користь сріблястих авто

Про користь сріблястих авто - Новозеландські вчені стверджують, що водій сріблястого легкового автомобіля має вдвічі менше шансів отримати серйозну травму в результаті дорожньо-транспортної пригоди, ніж людина за кермом червоної, сірої, блакитний, жовтий або білої машини.

Лікарі пропонують оригінальний метод лікування смертельного переохолодження

Лікарі пропонують оригінальний метод лікування смертельного переохолодження - Швейцарські лікарі запропонували лікувати смертельне переохолодження організму методами, використовуваними при хірургії на відкритому серці.

Діти страждають від вибухів петард

Діти страждають від вибухів петард - Щотижня за медичною допомогою в дитячий травмпункт республіканської дитячої лікарні Мордовії звертається по 2-3 дитини, постраждалих від вибуху петарди.

Зла людина найбільше небезпечний для самого себе

Зла людина найбільше небезпечний для самого себе - Злість засліплює людини. Вона робить його небезпечним для інших. Зла людина, особливо чоловік, більше ранимий. Як показали дослідження американських вчених, злий чоловік все ж таки більш небезпечний для самого себе.

Небезпечні гірки

Небезпечні гірки - Британські травматологи підрахували, що в перші «сніжні» тижня частота травм, пов'язаних з катанням на санках, становить 11% від загального числа пошкоджень у дітей від двох до 13 років. Медики налічили 49 типів травм, які можна отримати при катанні з гірок. 16 з них - різні переломи кісток, в основному рук і ніг.

Експерти закликають батьків пам'ятати про небезпеку святкових прикрас для дітей

Експерти закликають батьків пам'ятати про небезпеку святкових прикрас для дітей - Новорічні прикраси, особливо зі скла, є однією з головних загроз у свята для маленьких дітей, попереджають американські фахівці Дитячої лікарні Бостона. Більше половини інцидентів, пов'язаних з травматизмом від ялинкових іграшок та прикрас, викликані тим, що дитина випадково проковтує їх фрагменти, включаючи осколки скла чи батарейки від гірлянд.

Травми мозку вилікують прогестероном

Травми мозку вилікують прогестероном - Американські вчені порекомендували включити жіночий статевий гормон прогестерон ('гормон вагітності') у схему лікування хворих з травматичним ураженням мозку, повідомляє ScienceDaily.

Хлистова травма: вся справа в несподіванки

Хлистова травма: вся справа в несподіванки - За даними нового дослідження, причиною хлистових травм може бути різке здригуванням (стартл-рефлекс), викликане несподіваним гучним звуком.

Симптоми контузій, отриманих під час вибуху в метро, можуть виявлятися у людей протягом декількох днів

Симптоми контузій, отриманих під час вибуху в метро, можуть виявлятися у людей протягом декількох днів - Симптоми контузій, отриманих під час вибуху в метро, можуть проявлятися у пасажирів протягом декількох днів. Про це повідомив у п'ятницю РИА 'Новости' віце-президент Академії геополітичних проблем, доктор технічних наук, професор, генерал-майор запасу Володимир Крівілев.

Вітамін A приводить до переломів стегна

Вітамін A приводить до переломів стегна - Надлишок вітаміну A, який багато хто жінки отримують з мільтівітамінамі і вітамінізованими продуктами, може несприятливо позначитися на здоров'ї. До такого висновку прийшли вчені під керівництвом епідеміолога Дайан Фесканіч (Diane Feskanich) з Бостона, які встановили, що вітамін приводить до переломів стегна. У дослідженні взяли участь 70 тисяч медсестер у віці від 34 до 77 років.

Приправа каррі може заліковувати рани

Приправа каррі може заліковувати рани - приправою карі можна лікувати рани. Учені з Центральної клініки Сінгапуру встановили, що куркумін - речовина, що міститься в цієї пряності, має виражену антиоксидантну ефектом, що сприяє швидкому загоєнню недавніх і тривало не загоюються ран.

Профілактика асептичного некрозу голівки стегнової кістки при консервативному вправлення уродженого вивиху стегна

Профілактика асептичного некрозу голівки стегнової кістки при консервативному вправлення уродженого вивиху стегна - Природжений вивих стегна є одним з найбільш поширених вад розвитку опорно-рухового апарату, який при несвоєчасному лікуванні призводить до важкої інвалідності. У численних працях оснащені питання етіології, патогенезу вивиху стегна, організації раннього виявлення та консервативного лікування. Розробка простих і ефективних методів відновлення кульшового суглоба до сих пір залишаються актуальними в дитячої ортопедії.

Комбіноване лікування переломів шийки стегнової кістки на тлі остеопорозу

Комбіноване лікування переломів шийки стегнової кістки на тлі остеопорозу - Переломи, що виникають на тлі остеопорозу, являють собою глобальну медико-соціальну проблему. У осіб похилого віку 90% переломів шийки стегна, як показали міжнародні дослідження, відбуваються на тлі остеопорозу. За даними ВООЗ, саме переломи проксимального відділу стегнової кістки ставлять остеопороз на 4-е місце серед всіх причин інвалідності та смертності

Надмірна фізична активність може призвести до пошкодження суглобів ніг

Надмірна фізична активність може призвести до пошкодження суглобів ніг - Надто велике навантаження та інтенсивність фізичних вправ чреваті пошкодженням суглобів ніг, включаючи розрив сухожиль, втомні переломи, дистрофію тканини сухожиль і підошовний фасцій, попереджають ортопеди American Orthopaedic Foot & Ankle Society /AOFAS, США /.

Посттравматичний стрес впливає на емоційний відповідь

Посттравматичний стрес впливає на емоційний відповідь - У журналі Stress. 2003 Sep було опубліковано дослідження, присвячене пошуку кореляції травматичної відповіді при посттравматичному стресі (ПТС).

Канадські лікарі успішно випробували новий метод лікування уражень хребта

Канадські лікарі успішно випробували новий метод лікування уражень хребта - У його основі лежить використання спеціального ортопедичного цементу, який вже давно застосовується в операціях на тазостегнових суглобах.

Новий матеріал допоможе відновленню кісток при переломах

Новий матеріал допоможе відновленню кісток при переломах - Британські вчені з Університету Ноттінгема (Nottingham University) розробили новий матеріал, який може допомогти при переломах кісток. При кімнатній температурі отриманий вченими полімер має консистенцію зубної пасти.

Комп'ютери стали частіше падати на людей

Комп'ютери стали частіше падати на людей - Шкода від телепрограм і комп'ютерних ігор під питанням. А ось падіння телевізорів і моніторів на малюків однозначно ушкоджень. Медики з Національної дитячої лікарні в Коламбусі (США) з'ясували, що в останнє десятиліття люди стали частіше кидати на себе комп'ютерне обладнання. Найнебезпечнішою технікою визнані падаючі монітори.

Відкриття доктора Колчина дозволить лікувати хворобу хребта на ранній стадії

Відкриття доктора Колчина дозволить лікувати хворобу хребта на ранній стадії - Наукове відкриття дитячого лікаря-ортопеда з клінічної лікарні № 5 міста Тольятті Дмитра Колчина отримало офіційне визнання.

У Росії розроблений високоефективний ензимний препарат, який сприяє загоєнню важких опіків

У Росії розроблений високоефективний ензимний препарат, який сприяє загоєнню важких опіків - Він містить декілька природних ферментів, виділених з внутрішніх органів камчатського краба. Ці білки прискорюють процес руйнування омертвілої шкіри, яка утворюється на місці опіку.

говорить травма

говорить травма - Дослідження Університету ТемплTemple University School of Medicine дозволило зробити парадоксальний висновок: жінок, які стали жертвами насильства з боку супруговлюбовніков, можна впізнати за отриманими ними травм.

Ізраїль: джелрін - для кісток незамінний

Ізраїль: джелрін - для кісток незамінний - Дослідники з ізраїльського інституту технологій винайшли новий матеріал, який здатний сплавляти в єдине ціле роздроблені кістки і хрящі на молекулярному рівні. Команда біологів Техніона під керівництвом Дрора Селіктара довела, що цей гель сопсобствует загоєнню і стимулює розвиток нових тканин.

Сколіоз: перемога цілком можлива

Сколіоз: перемога цілком можлива - Це захворювання не тільки псує поставу - воно призводить до порушення роботи серця, шлунково-кишкового тракту, органів малого тазу, а також дихальної та інших функцій організму. Сколіоз не проходить сам по собі. З ним можна і потрібно боротися.

Жертви автоаварій найчастіше отримують травмами хребта

Жертви автоаварій найчастіше отримують травмами хребта - Майже 13 відсотків людей страждають від травм хребта, отриманих в результаті дорожньо-транспортних пригод. Причому такі травми часто призводять до паралічу або смерті.

Новий метод лікування патології міжхребцевих дисків

Новий метод лікування патології міжхребцевих дисків - Ізраїльський доктор Стефан Бен-Шоша розробив методику введення низьких доз стероїдних препаратів в спинальний канал, в місця джерела болю, під контролем СТ. Новий метод більш ефективний і не настільки шкідливий, як епідуральні ін'екціі великих доз стероїдів.

Фармакотерапія укусів тварин

Фармакотерапія укусів тварин - У Росії з отруйних змій мешкають гадюка і щитомордник. Екзотичні отруйні змії містяться в зоопарках, а також, з причин, які важко зрозуміти і виправдати, у деяких приватних осіб. Необережне поводження з ними призводить щорічно до кількох нещасних випадків. Достовірної статистики зміїних укусів (їх частоти, наслідків) немає.

Оптимізація діагностики та хірургічної тактики при переломах основи черепа

Оптимізація діагностики та хірургічної тактики при переломах основи черепа - Вивчено частоту та характер пошкодження черепно-мозкових нервів при переломах основи черепа, показані поєднані ураження у вигляді інших інтракраніальних патологій, дана оцінка загального стану постраждалих за шкалою Глазго. Досліджено дані 217 хворих (173 чоловіка і 44 жінки), що знаходилися на лікуванні в нейротравматологічних стаціонарі за період з 2000 по 2005рр. Вік пацієнтів коливався від 14 до 78 років. Клінічна симптоматика ушкоджень черепно-мозкових нервів залежить від локалізації і функції нервів. Переломи основи черепа є тяжким видом черепно-мозкової травми і часто поєднується іншими інтракраніальних ушкодженнями головного мозку.

Асиметрична навантаження при заняттях спортом як фактор, що сприяє розвитку сколіозів і порушень постави

Асиметрична навантаження при заняттях спортом як фактор, що сприяє розвитку сколіозів і порушень постави - Сколіоз, який відноситься до числа найбільш складних проблем сучасної ортопедії та лікувальної фізичної культури, характеризується цілим комплексом типових морфологічних змін.

Програмістам допомагає преднізолон

Програмістам допомагає преднізолон - Що спільного між програмістом і друкаркою? Постійна робота з клавіатурою і, як наслідок, характерне професійне захворювання - тунельний синдром зап'ястя, тобто запальне ушкодження сухожиль і нервів передпліччя. До недавнього часу вважалося, що це захворювання можна вилікувати тільки хірургічним шляхом. Але, як показали тайваньські вчені, з ним цілком можна впоратися за допомогою звичайних лікарських препаратів.

Розумні наноімплантанти будуть лікувати себе самі

Розумні наноімплантанти будуть лікувати себе самі - Завдяки нанотехнологіям штучні кістки, суглоби та інші імплантанти в майбутньому зможуть знайти можливість самостійно боротися з інфекціями. R

У лікарнях залишаються 38 постраждалих з-за теракту в Тушино

У лікарнях залишаються 38 постраждалих з-за теракту в Тушино - 38 осіб, постраждалих в результаті терористичного акту на аеродромі в Тушино, як і раніше залишаються в московських госпіталях і лікарнях. Ці дані за станом на 15:00 МСК у неділю 'Інтерфаксу' повідомив офіційний представник Департаменту охорони здоров'я столиці.

''Південний парк''став причиною травм яєчок у підлітків

''Південний парк''став причиною травм яєчок у підлітків - Кожен третій американський уролог стикався з пацієнтами, що одержали травми яєчок в результаті небезпечної забави підлітків, повідомляє MSNBC. Ці дані були отримані в ході опитування медичних фахівців, проведеного виданням за підтримки компанії Truth On Call.

Болить лікоть? Причина в кисті!

Болить лікоть? Причина в кисті! - Біль в лікті - явище нерідке серед тих, що тренуються з обтяженнями, як досвідчених бодібілдерів так і початківців атлетів. Вона часто з'являється у внутрішній стороні ліктя і зазвичай під час роботи над трицепсах. Однак тріцепсовое сухожилля може бути абсолютно ні при чому.

Дитячі автокрісла поза машиною можуть стати причиною травми

Дитячі автокрісла поза машиною можуть стати причиною травми - Використання дитячих автомобільних крісел поза машиною за останні 5 років призвело до травм у 43 тисяч американських дітей, повідомляють вчені.

Аналіз електричної травми за 40-річний період

Аналіз електричної травми за 40-річний період - Питання кусає електротравматизму (ЕТ), його епідеміології та судово-медичної діагностики ставлять перед практикуючим експертом ряд невирішених досі проблем. Залишаються невирішеними факти і обставини супроводжують електротравма як явище в щоденній діагностичну роботу.

Живий еквівалент шкіри людини захистить опікову терапію від втрат

Живий еквівалент шкіри людини захистить опікову терапію від втрат - Російські вчені зробили новий крок в розвитку замісної клітинної терапії опіків - фахівці компанії «Транс-Технології» готові до офіційної реєстрації нового препарату - живого еквівалента шкіри людини.

Результати хірургічного лікування переломів мищелкового відростка нижньої щелепи із застосуванням набору титанових мініпластін

Результати хірургічного лікування переломів мищелкового відростка нижньої щелепи із застосуванням набору титанових мініпластін - Метою цього дослідження є узагальнення досвіду клінічного застосування «Набору титанових мініпластін та інструментів для черепно -щелепно-лицевої остеосинтезу »виробництва ЗАТ« Конмет »(РФ, Москва) при лікуванні переломів мищелкового відростка нижньої щелепи.

Причини формування хибного суглоба шийки стегнової кістки при оперативному лікуванні

Причини формування хибного суглоба шийки стегнової кістки при оперативному лікуванні - У статті показані причини формування хибного суглоба шийки стегнової кістки при оперативному лікуванні з різними способами остеосинтезу, простежена у 73 постраждалих .

аспірат кісткового мозку допомагає в лікуванні тривало не загоюються ран

аспірат кісткового мозку допомагає в лікуванні тривало не загоюються ран - Проведено клінічне випробування ефективності аспірату кісткового мозку, як засоби для лікування тривало не загоюються ранових поразок. Проводячи апробацію цього методу лікування, учені розраховували на імуномодулюючий ефект, стимуляцію регенерації тканин і гемопоезу. R

Створено пористий полімерний матеріал для кісткових протезів, який витримує такі ж навантаження, що і природна кістка

Створено пористий полімерний матеріал для кісткових протезів, який витримує такі ж навантаження, що і природна кістка - У лабораторіях американської корпорації Advanced Ceramic Research створений пористий полімерний матеріал для кісткових протезів, який витримує такі ж навантаження, що і природна кістка.

Класифікація видів спорту

Класифікація видів спорту - Сучасна спортивна класифікація включає в себе більш ніж 60 видів спорту. Різноманіття видів спорту та різновидів фізичних вправ не дозволяє розглядати кожне з вправ окремо. У цьому і немає необхідності, тому що багато видів спорту близькі один до одного за різними ознаками, зокрема, за впливом їх на опорно-руховий апарат спортсмена.

Вчені вперше створили протез з дерева

Вчені вперше створили протез з дерева - Італійські вчені під керівництвом Ганни Тампьері створили унікальний матеріал для виготовлення кісткових протезів, узявши за основу шматок дерева, передає The Times. R

Бразильські вчені відкрили''панацею''від опіків

Бразильські вчені відкрили''панацею''від опіків - Бразильські вчені відкрили новий засіб для лікування опіків середнього ступеня тяжкості. Воно є абсолютно екологічно чистим і неймовірно дешевим. Більш того, не має ніяких медичних протипоказання. Краще всього від опіків допомагає шкіра жаби, накладена на місце поразки. R

Ткана основа може поліпшити регенерацію хряща

Ткана основа може поліпшити регенерацію хряща - Використовуючи унікальний «ткацький верстат» власного винаходу, учені з Duke University Medical Center створили тривимірну основу, яка може значно поліпшити відновлення пошкоджених суглобів за допомогою власних стовбурових клітин пацієнтів.

США: жіночі коліна більш слабкі

США: жіночі коліна більш слабкі - Виявляється, що жінки в вісім разів частіше, ніж чоловіки травмують зв'язки при стрибках або поворотах.

Італійські хірурги пересадили пацієнтові плечовий суглоб

Італійські хірурги пересадили пацієнтові плечовий суглоб - Співробітники Інституту ортопедії Ріццолі успішно пересадили плечовий суглоб 47-річному пацієнтові, що страждав посттравматичним артрит. На думку лікарів, операція призведе до максимально можливого відновлення рухливості лівої руки хворого.

Клінічні випробування: стовбурові клітини при спінальної травми

Клінічні випробування: стовбурові клітини при спінальної травми - Компанія PrimeCell (TM) Therapeutics LLC повідомляє про попередні результати застосування аутологічних стовбурових клітин кісткового мозку для лікування спінальної травми. R

Штучні протези можуть не тільки замінити суглоб, але і зупинити запалення

Штучні протези можуть не тільки замінити суглоб, але і зупинити запалення - Одним із самих серйозних ускладнень операцій по протезуванню суглобів вважається інфікування протеза, при якому починається руйнування навколишніх протез тканин, що роблять практично неможливим повторне відновне оперативне втручання.

У Кемеровській лікарні проведена унікальна операція

У Кемеровській лікарні проведена унікальна операція - У міській клінічній лікарні № 3 Кемерово вперше у світі проведено операцію ендопротезування п'яти пястнофалангових суглобів одночасно, повідомляє ИТАР-ТАСС. Суглоби пацієнтки втратили свою функцію внаслідок ревматоїдного артриту.

У повних кістки зрощуються швидше

У повних кістки зрощуються швидше - Чим людина товщі, тим більше у нього шансів на швидке зрощення переломів. Вчений Майкл Лонгекер довів, що клітини, виділені з жиру, можуть використовуватися для лікування кісткових ушкоджень.

Як прискорити одужання

Як прискорити одужання - Якщо ви пошкодили собі руку чи ногу, то сумувати ні в якому разі не варто. Відомо, що оптимісти видужують набагато швидше, ніж песимісти. Дослідники з британського Університету Бата рекомендують, розглядаючи себе в дзеркалі, робити упор не на травмовану ділянку тіла, наприклад, ліву ногу, а на здорову праву.

Навіть дрібні травми підвищують ризик тромбозу

Навіть дрібні травми підвищують ризик тромбозу - Давно відомо, що серйозні травми можуть приводити до тромбозу глибоких вен. Згідно з новими даними, навіть дрібні травми, такі як вивих щиколотки або надрив м'яза, істотно підвищують ризик тромбозу.

Самостійно утворюється меніск

Самостійно утворюється меніск - Німецькі вчені з клініки ATS знайшли метод заміни старого пошкодженого меніска на новий. Проблеми з меніска найчастіше виникають у спортсменів.

Пластика дефектів і посттравматичних кіст кісток кисті з застосуванням кістково-пластичного матеріалу «Остеоматрікс»

Пластика дефектів і посттравматичних кіст кісток кисті з застосуванням кістково-пластичного матеріалу «Остеоматрікс» - Заміщення кісткових дефектів при видаленні пухлин і пухлиноподібних утворень до теперішнього часу є дискусійною проблемою. Серед Біоімплант здатних перебудовуватися і володіють остеоіндуктівнимі властивостями нашу увагу привернув матеріал «Остеоматрікс», розроблений фірмою 000 «Конектбіофарм».

Довгі телефонні переговори ушкоджують ліктьовий нерв

Довгі телефонні переговори ушкоджують ліктьовий нерв - Часті і довгі телефонні переговори викликають розтягнення ліктьового нерва і біль у руці, повідомляє CNN. Викликане тривалим зігнутим становищем руки стан медики називають кубітальним тунельним синдромом або ' мобільним ліктем '(за аналогією з так званим' тенісним ліктем ').

Ортопедичне взуття «Ведмедик» тепер безкоштовна для дітей-інвалідів

Ортопедичне взуття «Ведмедик» тепер безкоштовна для дітей-інвалідів - Брейси «Ведмедик» для лікування клишоногості і плосковальгусних стоп батьки та опікуни дітей-інвалідів зможуть отримати безкоштовно.

ампутувати не доведеться

ампутувати не доведеться - З'явився новий спосіб лікування переломів ніг у разі їх поганого загоювання. Цей не має аналогів в світі спосіб винайшли вчені з Англії. Його суть у тому, що в пошкоджені тканини хворого вводяться його ж стовбурові клітини, взяті з його кісткового мозку.

Больовий синдром при остеопойкіліі?

Больовий синдром при остеопойкіліі? - Остеопойкілія - від грецької: остео - кістка, пойкілос - плямистий - вроджена розсіяна склеротичних остеопатія. Розрізняють плямисту, смугасту і змішану форми остеопойкіліі. Сутність даного захворювання: в кості визначаються склеротичні острівці округлої або овальної форми величиною від 2 до 20 мм.

Значення коppекціі pеологіческіх властивостей кpові в лікуванні хворих з откpитимі пеpеломамі кінцівок

Значення коppекціі pеологіческіх властивостей кpові в лікуванні хворих з откpитимі пеpеломамі кінцівок - Pябова С. С., Буpикіна І. А., Буpдига Ф. А., Бодpова Г. М., Клюквин І. Ю. НІІ скоpой допомоги ім. М. В. Скліфосовского, Москва

Лікування антибіотиками з групи хінолонів провокує розриви сухожиль

Лікування антибіотиками з групи хінолонів провокує розриви сухожиль - Дослідження доктора Bruno H. Ch. Stricker з Нідерландів показали, що одним частих з ускладнень лікування антибіотиками із групи хінолонів у літніх пацієнтів, які отримують глюкокортикоїди, є розрив ахіллового сухожилля.

Жирові клітини лікують пробиті черепа

Жирові клітини лікують пробиті черепа - Вперше виділені з жиру клітки були використані для лікування пошкоджень у живих тварин. Майкл Лонгекер зі Стенфордського університету і його колеги показав, що деякі клітини (ADAS), витягнуті з черевного жиру мишей, здатні загоювати розломи кісток черепа, занадто великі для того, щоб вони гоїлися самі по собі.

І знову про користь кальцію

І знову про користь кальцію - Вчені з США та Швейцарії підтвердили, що нормальне постачання людського організму кальцієм сприяють профілактиці кісткових переломів.

На військових випробують нову молочну суміш для зрощування кісток

На військових випробують нову молочну суміш для зрощування кісток - Випробувати на собі новий продукт харчування доведеться скоро пораненим військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні в госпіталях Ханкали, Владикавказа і Ростова-на- Дону. Протягом місяця їх пригощатимуть лікувальним 'блюдом', приготованим спеціально для того, щоб ... зрощувати переламані в результаті вибухів кістки.

Ізраїльські вчені придумали спосіб відновлення кісткової тканини

Ізраїльські вчені придумали спосіб відновлення кісткової тканини - Природа подарувала ящірці унікальну можливість відновлювати пошкоджені тканини хвоста, який може вирости знову. Завдяки новому відкриттю Університету Тель-Авіва /Ізраїль /люди теж можуть отримати спосіб заміни втрачених або відсутніх кісток за допомогою технології регенерації тканин з розчинних волокон.

пантофлі й кросівки з гнучкою підошвою безпечніше для суглобів ніг, ніж сабо й босоніжки на платформі

пантофлі й кросівки з гнучкою підошвою безпечніше для суглобів ніг, ніж сабо й босоніжки на платформі - пантофлі й кросівки з гнучкою підошвою краще переносяться колінними суглобами, ніж сабо або навіть спеціальне взуття для ходьби, згідно з дослідженням Rush University. Результати вивчення ефектів від взуття важливі, тому що додаткове навантаження на колінні суглоби є ключовим чинником розвитку остеоартриту, говорять ортопеди.

Новий гель здатний лікувати глибокі рани і опіки

Новий гель здатний лікувати глибокі рани і опіки - У Центрі Вірусології і Біотехнології 'Вектор' був створений гелеевий препарат, який дозволяє швидко і ефективно лікувати глибокі шкірні рани та опіки, а також усувати відторгнення і прискорювати загоєння при пересадці шкіри.

У США створено штучний суглобовий хрящ

У США створено штучний суглобовий хрящ - Американським ученим вдалося створити штучний хрящ, який за своїми характеристиками не відрізняється від справжнього. Новий матеріал може бути використаний для заміни пошкодженої хряща у людей з артритами, травмами та іншими захворюваннями суглобів.

Люди старше 65 років повинні щодня приймати вітамін D, щоб захистити себе від переломів

Люди старше 65 років повинні щодня приймати вітамін D, щоб захистити себе від переломів - Щоденні добавки вітаміну D в дозі 700-1000 МЕ як мінімум на 19% знижують ризик падінь і переломів кісток серед людей літнього віку, підрахували експерти 'British Medical Journal'. Однак доза менше 700 МО не має ніякого ефекту проти пошкодження кісткової тканини.

Відновлення пошкодженого суглоба за допомогою титанового імпланту та стовбурових клітин

Відновлення пошкодженого суглоба за допомогою титанового імпланту та стовбурових клітин - Провівши експерименти на вівцях, німецькі вчені показали, що за допомогою титанового імпланту, покритого шаром аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин, можна добитися повного відновлення пошкодженого суглоба.

Травми хребта у знаменитостей

Травми хребта у знаменитостей - Життя знаменитостей розписана буквально по годинах, але разом з тим багатьом з них доступні речі, про які прості смертні можуть тільки мріяти.

Регрес грижі ППД на тлі ортопедичних способів лікування

Регрес грижі ППД на тлі ортопедичних способів лікування - Метою вчених з НДІ травматології та ортопедії р. Ташкента було вивчення «феномена» розсмоктування гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта. R

Переломи пілона

Переломи пілона - вибір імпланту - Переломи пілона-переломи дистального відділу б /гомілкової кістки - за класифікацією АО - 43.Оперативне лікування цих переломів вимагає не тільки найвищою кваліфікацііоперірующего травматолога, але і можливість використання імплантів, що дозволяють стабільно фіксувати ці важкі переломи.

Організація раннього виявлення, лікування та профілактики вад постави та сколіозів в умовах міського лікарсько-фізкультурного диспансеру

Організація раннього виявлення, лікування та профілактики вад постави та сколіозів в умовах міського лікарсько-фізкультурного диспансеру - У розвитку спеціалізованої дитячої ортопедичної допомоги значне місце займає правильна організація профілактики та раннього лікування вад постави та сколіозів. Значення цієї роботи ще більше зростає зараз, коли багатьма дослідниками наголошується збільшення в останні роки числа дітей з порушеннями постави.

Лікувати сколіоз марно

Лікувати сколіоз марно - Багатьом дітям, у яких було діагностовано викривлення хребта, лікування може не знадобитися. Як встановили американські вчені, які протягом 50 років спостерігали за станом більш ніж сотні хворих, серйозного впливу на тривалість життя не вилікуваний своєчасно сколіоз не надає. Він також не заважає вести активне життя.

Більше 100 людей постраждали через ожеледицю за два дні

Більше 100 людей постраждали через ожеледицю за два дні - За останні два дні з-за ожеледі постраждало більше сотні мешканців Курська. Причина тому - раптово наступила відлига. Як повідомляє 'Sovtest Online', міські комунальні служби виявилися не готові до таких капризів природи, і не встигли посипати піском і сіллю навіть тротуари центральних вулиць обласного центру.

Курси космічного лікаря

Курси космічного лікаря - Хоча перша місія на Червону планету навряд чи відбудеться раніше 2020 року, вчені вже сьогодні продумують всі деталі польоту. Швейцарські хірурги й фахівці НАСА резонно припустили, що за час вояжу, який може тривати кілька років, космонавти цілком можуть зіткнутися з такою неприємністю, як перелом кістки у кого-небудь з членів екіпажу.

Мобільник може викликати тунельний синдром

Мобільник може викликати тунельний синдром - Асоціація жертв тунельного синдрому (The Repetitive Strain Injury Association, RSI) заявила про те, що цю неприємну хворобу можуть отримати і власники мобільних телефонів.

Ведеться розробка штучних кінцівок

Ведеться розробка штучних кінцівок - Вчені з Університету Північнозахідного в Чикаго розробили спосіб дослідження того, як мозок людини і тварини контролює рух. Мета цього і подібних до нього досліджень - розробка штучних кінцівок.

Лікування поєднаних травма і пошкоджень кінцівок

Лікування поєднаних травма і пошкоджень кінцівок - Всеросійська науково-практична конференція «Лікування поєднаних травма і пошкоджень кінцівок», посвященная 75-річчю кафедри травматології і ортопедії РДМУ.

сухожилля рятує лікар-павук

сухожилля рятує лікар-павук - Європейські вчені стверджують, що в найближчі п'ять років лікарі зможуть отримати в своє розпорядження штучні сухожилля, зроблені з ... павутини.R

Британці винайшли диво-гель

Британці винайшли диво-гель - Британські медики винайшли спеціальний гель, що дозволяє ран затягуватися в два рази швидше. Гель вже пройшов успішні випробування на тваринах. Звичайний поріз, який звичайно затягується за тиждень, з допомогою цього гелю заліковується за три дні.

Травми голови і кортикостероїди несумісні!

Травми голови і кортикостероїди несумісні! - Протягом 30 років лікарі призначають кортикостероїдні гормони при травмах голови, оскільки так було прийнято. Останні дослідження дають підстави вважати, що їх застосування в даній ситуації не лише неефективно, але й, можливо, шкідливо. Якщо це виявиться правдою, то навіть важко припустити, як сильно може похитнутися авторитет тих фахівців, які вперто призначали кортикостероїди пацієнтам з травмами голови.

Штучний суглоб буде схожий на природний

Штучний суглоб буде схожий на природний - Скоро для виготовлення штучних суглобів будуть застосовувати розроблений в Каліфорнійському університеті матеріал. Він схожий на живу тканину хряща, самостійно виробляє мастило, необхідного для нормальної рухової активності.

Розроблено нову методику лікування переломів несросшіхся

Розроблено нову методику лікування несросшіхся переломів - В даний час зрощення кісткових відламків у більшості клінік здійснюється ще на основі методик 70-х років, коли шляхом кісткової пластики здійснюють вільне переміщення кортикального, кортикальному- губчастого або губчастого аутотрансплантатом в область несросшегося перелому або помилкового суглоба трубчастої кістки в поєднанні з остеосинтезом або без нього.

антигіпоксантів в невідкладній терапії черепно-мозкових травм

антигіпоксантів в невідкладній терапії черепно-мозкових травм - Не рахуючи самої черепно-мозкової травми (ЧМТ), яка потребує хірургічного лікування, набряк мозку є основною причиною гіпоксії головного мозку і летальності хворих . Реанімаційні заходи при набряку мозку за останні десять років звелися до єдиного підходу. Вся консервативна терапія спрямована на пряме або непряме забезпечення адекватного надходження кисню до тканин ішемізованих мозку.

Бинт з клітин хворого загоює рани

Бинт з клітин хворого загоює рани - Нова технологія загоєння ран, виразок діабетичних, опіків і інших ушкоджень шкіри розроблена у Великобританії. Регенерація тканин прискорюється у багато разів при використанні спеціального бандажа, що містить власні клітини пацієнта. Новий продукт створила компанія CellTran.

Базіка небезпечніша п'яниці

Базіка небезпечніша п'яниці - Дослідження, проведене Університетом штату Юта, показало, що водій, сідає за кермо в стані алкогольного сп'яніння, краще управляє автомобілем, ніж тверезий шофер, що розмовляє під час водіння по стільниковому телефону ( навіть якщо він використовує навушник).

Що ж робити з мозолями?

Що ж робити з мозолями? - Спеціальні м'які устілки можуть виявитися дуже корисними в боротьбі і профілактиці мозолів, такі дані американських вчених.

Препарат на основі алое буде рятувати спливав кров'ю жертв катастроф і солдатів на полі бою

Препарат на основі алое буде рятувати спливав кров'ю жертв катастроф і солдатів на полі бою - Рослина алое (aloe vera) може врятувати життя жертвам катастроф і солдатам, які отримали травми супроводжуються масивної кровепотерей. Вчені з Університету Піттсбурга (США) виявили, що клейка рідина міститься в листках алое може зберегти життєздатність органів в умовах масивної кровепотері. Згідно з даними, опублікованими в журналі Шок (Shock), невелика ін'єкція цього субстрату може тимчасово нейтралізувати деякі смертельні наслідки масивної втрати крові.

Kлей для зламаних людських кісток

Kлей для зламаних людських кісток - Університет ЮтиUniversity of Utah повідомив, що створив синтетичну версію суперклею, який використовують океанські черв'яки Phragmatopoma californica. Очікується, що вже через 5-10 років цей клей можна буде використовувати для заліковування зламаних людських кісток.

Повний список постраждалих від теракту в московському метро

Повний список постраждалих від теракту в московському метро - ГУВС Москви розповсюдило повний список постраждалих від теракту, що стався вранці 6 лютого в московському метро, повідомляє Газета.Ru. У списку вказані імена 119 людей, їх вік і номер лікарні, в якій вони знаходяться.

Гучний музика може розірвати легені

Гучний музика може розірвати легені - Гучний музика може не тільки тиснути на вуха і дратувати сусідів, вона ще може стати причиною розриву легень, повідомляє Reuters.

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління - Це вперше підтвердили шведські медики. Якщо у дідуся чи бабусі був негативний досвід перелому стегна, то й в онуків існує ймовірність низької щільності кісток. Таку закономірність виявили фахівці Сальгренська академії при Університеті Гетеборга.

Британському школяру зробили із спини ногу

Британському школяру зробили із спини ногу - Лікарі з Дитячої лікарні імені принцеси Діани в Бірмінгемі (Birmingham) провели серію унікальних операцій хлопчикові, що потрапив під машину. Щоб врятувати від ампутації ногу семирічного Даррена Нойса (Darryl Noyce), вони взяли 'зайві' м'язи з його спини і використовували їх для заміщення ушкоджених м'язів ноги.

Білі люди гинуть в ДТП на 50% частіше інших

Білі люди гинуть в ДТП на 50% частіше за інших - Фахівці медичного інституту в Нью-Хемпширі (США) виявили цікаву закономірність при підведенні статистики по травматології при ДТП. У результаті дослідження з'ясувалося, що білі люди ризикують загинути або отримати серйозні травми при аваріях на 50% більше, ніж представники інших рас.

опікових хворих вирішили відразу пакувати в поліетилен

опікових хворих вирішили відразу пакувати в поліетилен - Новий спосіб лікування термічних уражень розробили столичні вчені. Його суть полягає в тому, щоб змусити організм ... самостійно боротися з опіком.

Саратовська область. Із-за сильного ожеледі переповнені лікарні

Саратовська область. Із-за сильного ожеледі переповнені лікарні - Всього за п'ять днів січня до травматологів звернулося понад півтори тисячі саратовців.R Недавняя відлига, так несподівано нагрянула на Новий рік, змінилася морозом, який перетворив воду в крижаний панцир.

Канадців штрафуватимуть за дитячі ходунки

Канадців штрафуватимуть за дитячі ходунки - Ходунки - каркас на коліщатках, який допомагає немовлятам ходити - у Канаді визнані небезпечними, повідомляє телекомпанія CBC. Тепер за продаж, рекламу та імпорт таких виробів покладається штраф розміром 100 тисяч доларів. Заборону накладено, як на продаж ходунків у магазинах, так і реалізацію з рук.

Льодові ковзани набагато небезпечніше роликових

Льодові ковзани набагато небезпечніше роликових - Американські вчені з'ясували, що, при падінні на льоду, вірогідність удару голови складає 13%, тоді як, при падінні на роликових ковзанах, голову ушібают лише в 3 % випадків.

Футболістки ризикують заробити артрит

Футболістки ризикують заробити артрит - Жінки-футболістки ризикують в ім'я спорту своїм здоров'ям набагато більше, ніж чоловіки. Шведські вчені з університету Лунда виявили, що жінки більше схильні до травм колінного суглоба, ніж чоловіки. Подібні травми в майбутньому можуть привести до серйозних форм артриту.

Стовбурові клітини використовують при операціях на хребті

Стовбурові клітини використовують при операціях на хребті - Хірурги-ортопеди в Methodist Hospital в Сан-Антоніо (Техас), проводячи операції на хребті, застосовують імпланти на основі аутологічних стовбурових клітин. Нова техніка приводить до більш швидкого одужання та утворення більш міцної кісткової тканини в області втручання.

Аварії забирають життя 1,2 мільйона чоловік щорічно

Аварії забирають життя 1,2 мільйона чоловік щорічно - У світі щорічно в результаті ДТП гине понад мільйон людей, десятки мільйонів отримують травми. При збереженні існуючої тенденції зростання аварій із смертельним результатом, до 2020 року в списку причин смерті, яку можна було запобігти, вони займуть одну з верхніх рядків, обігнавши навіть ВІЛ /СНІД і інсульт.

Пол у ванній для дітей небезпечніше телевізорів

Пол у ванній для дітей небезпечніше телевізорів - Американські травматологи прийшли до висновку про те, що слизькі підлоги у ванних кімнатах особливо небезпечні для дітей. При цьому нагляд дорослих зниження травматизму не сприяє.

Скелелазіння виявилося безпечніше мокрих підлоги у ванні

Скелелазіння виявилося безпечніше мокрих підлоги у ванні - Скелелази в США отримують травми рідше, ніж маленькі діти, поскальзивающіеся на підлозі ванної кімнати або упускає на себе різні предмети. До такого висновку прийшли американські травматологи.

Ін'єкція остеобластів при лікуванні переломів

Ін'єкція остеобластів при лікуванні переломів - Згідно з даними нового дослідження, опублікованого в журналі BMC Musculoskeletal Disorders, ін'єкція власних костеобразующіх клітин пацієнта, або остеобластів, може прискорити процес зрощення кісток після переломів.

Наш досвід трансплантації штучного диска Prodisc-C при дегенеративних захворюваннях шийних дисків

Наш досвід трансплантації штучного диска Prodisc-C при дегенеративних захворюваннях шийних дисків - Поява методики шийної артропластика було продиктоване незадоволеністю спінальних хірургів результатами жорсткої фіксації хребта, яка приводила до змін біомеханіки шийного відділу хребта, і, як наслідок, підсилює і прискорює виникнення 'дегенеративного каскаду', із залученням сусідніх сегментів

Хлопчику зробили електричні руки

Хлопчику зробили електричні руки - Восьмирічний хлопчик-інвалід Кайл Бартон (Kyle Barton) став першою дитиною у Великобританії, якому замість звичайних протезів встановили електричні руки. Лікарям довелося ампутувати кінцівки дитини через виниклу зараження крові після важкого менінгіту в 1998 році.

Пошкоджені хрящі можна виростити заново

Пошкоджені хрящі можна виростити заново - Новий підхід до лікування ушкоджень суглобів може полегшити долю багатьох людей, що постраждали від травм і остеоартриту. На цьому тижні BBC розповіла про випадок, що стався з британським поліцейським, повернутися до активної роботи якому допомогла тільки нова технологія пересадки суглобового хряща.

остеобласти - значно ефективніше приєднуються до поверхні титанових імплантантів покритих нанотрубками, зібраними з молекул гуаніну і цитозину

остеобласти - значно ефективніше приєднуються до поверхні титанових імплантантів покритих нанотрубками, зібраними з молекул гуаніну і цитозину - Дослідники університету Пердью виявили, що клітини кісткової тканини - остеобласти - значно ефективніше приєднуються до поверхні титанових імплантантів покритих нанотрубками, зібраними з молекул гуаніну і цітазіна. Ті самі гуанін і ціотзін, які входять в молекулу ДНК, можуть утворювати плоскі кільця, кожне з шести молекул.

Казанське медики скаржаться на міліціонерів

Казанське медики скаржаться на міліціонерів - У 86% медиків є досвід надання першої допомоги жертвам міліціонерів. Цю цифру Правозахисний центр Казані отримав в результаті опитування ста працівників травмпункту і станцій 'Швидкої допомоги' в місті і області, повідомляє Novayagazeta.ru При цьому дані правозахисників абсолютно не відповідали офіційній статистиці про побої і тортури, яку ведуть самі правоохоронні органи.

Введення власних остеобластів прискорює загоєння переломів

Введення власних остеобластів прискорює загоєння переломів - За даними недавнього дослідження, опублікованого в журналі BMC Musculoskeletal Disorders, введення хворому його власних остеобластів прискорює загоєння переломів.

Медики закликають до обережності з тваринами

Медики закликають до обережності з тваринами - Медики закликають до обережності у відносинах з тваринами, оскільки як і раніше високо число людей, які стали жертвами укусів.

Підвищений рівень амінокислоти гомоцистеїну в крові сприяє переломів кісток

Підвищений рівень амінокислоти гомоцистеїну в крові сприяє переломів кісток - У 60-х роках минулого століття науковці встановили, що люди з генної мутацією супроводжується гранично високими концентраціями амінокислоти гомоцистеїну в крові схильні до захворювань серця і деформацій кісток. Навіть помірне підвищення рівня гомоцистеїну підвищує ризик серцево-судинної патології.

Дослідження на щурах дозволило знайти підхід до лікування хворих з важкими травмами

Дослідження на щурах дозволило знайти підхід до лікування хворих з важкими травмами - Американським ученим в досвіді на щурах вдалося показати, що оточення пацієнта серйозно впливає на одужання після травм . Сидячі поодинці в порожніх клітинах щура видужували гірше від тих, хто перебував з родичами або мав матеріал для будівництва гнізд. Крім того, біологи змогли добитися прискорення одужання за допомогою гормону окситоцину.

Автомобіль або велосипед - що небезпечніше?

Автомобіль або велосипед - що небезпечніше? - Щороку в США приблизно 2 млн. дітей отримують травми, які змушують їх звертатися до лікарні. Діти у віці 5-14 років травмуються в три рази частіше, ніж люди у віці 25-44 років. При цьому, найбільше травм діти отримують при дорожньо-транспортних пригодах за участю автомобілів - приблизно 750 тис. Велосипед займає друге місце за рівнем небезпеки - 140 тис. травм щорічно.

У Німеччині розроблено щадний метод хірургічного лікування остеоартриту колінних суглобів

У Німеччині розроблено щадний метод хірургічного лікування остеоартриту колінних суглобів - Важкі форми цієї хвороби тягнуть за собою дегенерацію суглобового хряща і патологічні зміни в кістках. C поверхні пошкодженого суглоба повністю зіскоблювати хрящ разом з відмерлих верхнім шаром кістки. Після такої операції в суглобі утворюється щільний кров'яний згусток.

Сучасне лікування сколіозу у дітей

Сучасне лікування сколіозу у дітей - У травні 2008 року до нас в клініку привезли дівчинку 13 років з Казахстану з важким комбінованим сколіозом і кутом викривлення вище 50 градусів. Після консультації у нас провідного ортопеда, завідувача відділенням було вирішено провести хірургічне лікування з попередніми курсом спеціальної фізіотерапії в нашій клініці.

Тефлонові коліна

Тефлонові коліна - Ліофілізований колаген - нова заміна порваним і витертою хрящів! Іноді нам здається, що сучасні люди і їх коліна не дуже добре пристосовані один до друг /.

Математики зрозуміли причину травм хребта

Математики зрозуміли причину травм хребта - математика була розроблена революційна модель людського хребта. На відміну від усіх існуючих на сьогодні моделей, новинка повністю змінила традиційні уявлення про причини болю в спині.

Клітинна терапія переломів - результати випробувань

Клітинна терапія переломів - результати випробувань - Aastrom Biosciences опублікувала результати 12-місячних спостережень за станом пацієнтів після лікування складних переломів довгих кісток у рамках I /II фази клінічних випробувань мультицентрових клітинного продукту Tissue Repair Cells (TRCs). За цей час у 90% пацієнтів утворилися множинні кісткові перемички, що свідчить про регенерації кісткової тканини. Матеріали досліджень були представлені в доповіді проводив ці випробування Illinois Bone & Joint Institute на щорічному з'їзді Американської академії хірургів-ортопедів (American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS)) у Сан-Дієго.

Дані про травми, пов'язаних з носінням окулярів

Дані про травми, пов'язаних з носінням окулярів - Американський інститут дослідження дитинства 'Коламбас' опублікував дані про травми, пов'язаних з носінням окулярів. За медичними показаннями окуляри носять 96 мільйонів американців, і з них щорічно реєструється 13 тисяч травм, пов'язаних з окулярами.

Травматологія не рекомендують носити підбори взимку

Травматологія не рекомендують носити підбори взимку - Взимку жінка на підборах особливо ризикує посковзнутися, впасти і отримати травму. Експерти з американської асоціації хірургів, що займаються проблемами стоп і гомілок, радять відмовитися в холодну пору року від чобіт і черевиків з високими підборами нестійкими і вузькими носами.

Охолодження після травми допомагає пацієнтам вижити

Охолодження після травми допомагає пацієнтам вижити - Американські дослідники встановили, що охолодження організму після важкої травми сприятливо відбивається на клінічному прогнозі, повідомляє Reuters. Згідно з результатами, отриманими Лоралін Макінтайр (Lauralyn A. McIntyre) та її колегами з Оттави, Канада, охолодження тіла хворих з гострою важкою черепною травмою до температури 32-33 ° С зменшує вірогідність смертельного результату на 19 відсотків і на 22 відсотка знижує ймовірність інвалідизації.

Створені розчинні кріплення для зламаних кісток

Створені розчинні кріплення для зламаних кісток - Швейцарські вчені розробили і успішно випробували на тваринах новий матеріал, який може суттєво полегшити лікування складних переломів. Дослідники пропонують використовувати для виготовлення спиць, шурупів і інших видів кріплень для кісток прозорий сплав магнію, цинку і кальцію.

Аналіз російського ринку біологічно активних матеріалів для внутрішньокісткової імплантації

Аналіз російського ринку біологічно активних матеріалів для внутрішньокісткової імплантації - В останні роки відзначається дисонанс між вельми оптимістичними результатами експериментальних та окремих клінічних досліджень в області кісткової імплантології і явно недостатнім впровадженням досягнень науки в широку практику. Основною причиною цього є недостатня інформованість лікарів щодо асортименту імплантаційних матеріалів, запропонованих вітчизняними і зарубіжними виробниками, їх властивості та особливості застосування.

Досвід використання в Забайкаллі технології транспедикулярної фіксації при пошкодженнях хребта

Досвід використання в Забайкаллі технології транспедикулярної фіксації при пошкодженнях хребта - У багатьох стаціонарах різного рівня численна група постраждалих з компресійними, вибуховими, осколкових, стабільними та нестабільними переломами тіл грудних і поперекових хребців лікується переважно функціональним методом за Древінг-Горіневской. Рідше використовуються методи одномоментної репозиції або поступової реклінаціі з подальшою тривалою іммобілізацією хребта корсетом в положенні екстензіі

пристебнутий ремінь дійсно рятує від смерті

пристебнутий ремінь дійсно рятує від смерті - Американська дорожня поліція оприлюднила статистику за 2003 рік, яка доводить, що пристебнутий ремінь безпеки допомагає уникнути смерті в ДТП, пише газета The New York Times. У минулому році був зареєстрований найнижчий рівень смертності серед автомобілістів за всю історію спостережень, а частка пристібається автомобілістів піднялася до 79 відсотків.

Застосування методу блокуючого інтрамедулярних остеосинтезу обговорять в Югрі

Застосування методу блокуючого інтрамедулярних остеосинтезу обговорять в Югрі - У рамках реалізації пріоритетного національного проекту «Здоров'я» 19 березня в Сургуті (Ханти-Мансійський автономний округ - Югра) пройде засідання окружного науково -практичного товариства травматологів-ортопедів.

Клінічні випробування: клітинна терапія переломів

Клінічні випробування: клітинна терапія переломів - Новий метод лікування, використаний у ортопедичної лікарні Шопшіра, допоміг уникнути ампутації пацієнтам зі складними незагойним переломами кісток нижніх кінцівок. Отримані з їх власного кісткового мозку стовбурові клітини відновлювали кісткову тканину в місці перелому. R

Подушки безпеки підвищують травматизм у людей з нестандартним зростанням

Подушки безпеки підвищують травматизм у людей з нестандартним зростом - За даними нового дослідження, подушки безпеки можуть принести більше шкоди, ніж користі людям високого і маленького росту. R Подушкі безпеки забезпечують «помірну» захист для людей середнього зросту (161-180 см), але підвищують ризик травми в людей зі зростанням менше 149 см або більше 190 см.

Одяг винна в переломах

Одяг винна в переломах - Міжнародна група дослідників, вивчивши архівні дані лікарень Шотландії, Новій Зеландії та Гонг-Конга, прийшла до висновку, що ожеледь - не основна причина підвищеного травматизму.

Переломи кісток у курців гояться повільніше, ніж у некурящих

Переломи кісток у курців гояться повільніше, ніж у некурящих - Переломи кісток у курців гояться набагато повільніше, ніж у некурящих. Переломи ніг, наприклад, на 60% повільніше. Лікар-ортопед з Рочестерського ун-ту доктор Майкл Зусік припускає, що відмова від сигарет навіть на один-два тижні після перелому може істотно прискорити одужання.

У Росії смертність при ДТП в 15 разів вище, ніж у Європі та США, з вини''швидкої допомоги''

У Росії смертність при ДТП в 15 разів вище, ніж у Європі та США, з вини' 'швидкої допомоги''- У РФ смертність при ДТП в 15-16 разів вище, ніж у США, Англії та Італії.Недостатня оснащеність машин 'швидкої допомоги' і неоперативність їх виїзду - від цих причин гине близько 70% постраждалих у ДТП.

Пацієнти травмпунктом нападають на лікарів

Пацієнти травмпунктом нападають на лікарів - Єкатеринбурзький травматологічним пунктам необхідна охорона: в уральській столиці почастішали випадки нападу хворих на лікарів. На охорону всіх міських травмпунктах за допомогою позавідомчої охорони необхідно щорічно виділяти 7 мільйонів рублів. Проте реально на ці цілі у 2003 році можливо направити лише 1,3 мільйона рублів, повідомляє 'Уралінформбюро'.

Протезування суглоба не призводить до зниження ваги

Протезування суглоба не призводить до зниження ваги - Вважається, що після протезування кульшового або колінного суглоба, пацієнт знову здобуває свободу руху, повертається до активного життя і, внаслідок цього, починає втрачати зайвий вагу.

Американські лікарі врятували хлопчика з відокремленим від хребта черепом

Американські лікарі врятували хлопчика з відокремленим від хребта черепом - Американські лікарі врятували хлопчика, у якого в результаті автомобільної аварії череп був повністю відокремлений від хребта. Однак при цьому спинний мозок дитини залишився непошкодженим, що практично неможливо.

Колінний суглоб зі стовбурових клітин

Колінний суглоб зі стовбурових клітин - Пошкоджений колінний суглоб, можливо, незабаром вдасться замінити вирощеним зі стовбурових клітин. В даний час вчені з UC Davis Department of Biomedical Engineering розробили технологію вирощування зі стовбурових клітин хрящової тканини.

Санкт-Петербург. Прес-конференція «Нове слово у військово-польової медицині»

Санкт-Петербург. Прес-конференція «Нове слово у військово-польової медицині» - 21 червня 2005 о 12 годині в прес-центрі ІА 'Росбалт' (Санкт-Петербург, кінногвардійського бульвар, 7 - палац Кочубея) відбулася прес-конференція 'Нове слово у військово -польової медицині ', присвячена результатам досліджень вітчизняного препарату' Прополіс-геліант ', проведених на замовлення Міноборони РФ. Організатором конференції виступив Опіковий Центр Ленінградської обласної клінічної лікарні (ЛОКБ).

У Голландії молодим футболістам заборонили грати головою

У Голландії молодим футболістам заборонили грати головою - У Голландії юним футболістам заборонили грати головою, принаймні до тих пір, поки їм не виповниться 16 років. Це стосується як матчів, так і тренувань. Таке рішення прийняла Королевська футбольна асоціація Голландії, щоб захистити молодих гравців від постійних мікротравм.

Перехід на літній час підвищує число робочих травм

Перехід на літній час підвищує число робочих травм - Щовесни майже всій планеті доводиться переходити на літній час і пристосовуватися вставати вранці на годину раніше. Нове дослідження Університету Мічигану довело, що втрата години сну може призвести до виникнення ряду небезпечних наслідків для тих, хто працює в ризикованих умовах.

Навіщо малюкові відвідувати ортопеда? Дисплазія тазостегнових суглобів

Навіщо малюкові відвідувати ортопеда? Дисплазія тазостегнових суглобів - Відомо, що перший рік життя малюка - вирішальний у багатьох відношеннях. Саме в цей час визначається правильність формування багатьох систем організму, в тому числі і кісткової системи. Одна з найпоширеніших ортопедичних проблем новонародженого - це дисплазія тазостегнових суглобів. Розповісти про цю патології і відповісти на питання, які найчастіше хвилюють молодих батьків, ми попросили хірурга-ортопеда Валерія Алпатова, лікаря вищої категорії клініки 'Мати й дитя'.

Банківський рахунок для надання допомоги постраждалим від теракту

Банківський рахунок для надання допомоги постраждалим від теракту - Московське уряд виплатить сім'ям загиблих в результаті теракту в метро компенсацію в 100 тисяч рублів, повідомляє РИА 'Новости'. Про це заявив віце-мер Москви Валерій Шанцев.

Спини спортсменів і балерин лікуватимуть в Росії

Спини спортсменів і балерин лікуватимуть в Росії - Поперекові болі у спортсменів та артистів балету часто зумовлені патологією міжхребцевих суглобів - синдром фасеток.

Кісткові клітки міцніше прикріплюються до металевих і керамічним поверхонь, покритим найдрібнішими шорсткостями, в мільйонні частки міліметра

Кісткові клітки міцніше прикріплюються до металевих і керамічним поверхонь, покритим найдрібнішими шорсткостями, в мільйонні частки міліметра - Американські біоінженер з університету Пердью в штаті Індіана показали, що кісткові клітки міцніше прикріплюються до металевих і керамічним поверхонь, покритим найдрібнішими шорсткостями, в мільйонні частки міліметра.

''Жигулі''і''Волги''приводять своїх господарів до ортопеда

''Жигулі''і''Волги''приводять своїх господарів до ортопеда - Тисячі людей стають постійними пацієнтами ортопедів через неправильно підігнаних автомобільних сидінь. До такого висновку прийшли фахівці Британської Асоціації ортопедів.

Які стовбурові клітини краще для лікування переломів?

Які стовбурові клітини краще для лікування переломів? - Метою дослідження німецьких вчених з Freiburg University Hospital було порівняти остеогенних потенціал стовбурових клітин, отриманих з кісткового мозку (СККМ) і з жирової тканини (СКЖТ), а також оцінити вплив на регенерацію кісткової тканини збагаченої тромбоцитами плазми (ОТП).

Важливість постановки правильного діагнозу при болях у спині

Важливість постановки правильного діагнозу при болях у спині - Беручи до уваги численні медичні дослідження, можна зробити висновок про те, що близько 80% людей коли-небудь відчували біль у спині. У багатьох людей вона виникає періодично або й зовсім є хронічною. При цьому, про причини виникнення болю у спині та захворюваннях її викликають знають якщо не одиниці, то досить невеликий відсоток людей.

Перший протез міжхребцевого диска схвалений експертами FDA

Перший протез міжхребцевого диска схвалений експертами FDA - Комісія незалежних експертів, що дає рекомендації Управлінню з контролю за продуктами і ліками США (FDA), визнала штучний міжхребцевий диск Prestige, розроблений компанією Medtronic Inc , безпечним і ефективним пристроєм.

Пошкоджений хребет можна повністю замінити на штучний

Пошкоджений хребет можна повністю замінити на штучний - У Медичному центру Маунт-Синай почалися клінічні випробування штучних міжхребцевих дисків - унікальних пристроїв, що дозволяють відновлювати травмований хребет і усувати наслідки ушкоджень спинного мозку і спинномозкових нервів.

До питання про лікування важкої електротравма

До питання про лікування важкої електротравма - Пошкодження електричним струмом зустрічаються в 1-2,5% від усіх видів травм, але за кількістю летальних результатів та інвалідності займають одне з перших місць. За міжнародною статистикою електротравма становить 0,2% усіх нещасних випадків на виробництві, а смертельні поразки - 2-3%. Ця цифра смертельних результатів вище в 1-15 разів, ніж при інших видах травм. За різними даними, поразки електртоком закінчуються летальним результатом у 9-10%.

Медики використовують свинні кістки для''ремонту''грудної клітини

Медики використовують свинні кістки для''ремонту''грудної клітини - Шанхайські медики вперше у світі довели, що свинячі кістки можуть використовуватися в якості 'будівельного матеріалу' для 'ремонту' зламаних стінок грудної клітки людини. До цих пір, повідомляє газета 'Бейцзін жибао', створені зі свинячого 'матеріалу' штучні кістки застосовувалися тільки для заміни зламаних частин грудної клітини собак.

Стовбурові клітини для лікування переломів не загоюються

Стовбурові клітини для лікування не загоюються переломів - У Royal Melbourne Hospital проведена операція імплантації культивованих аутологічних стовбурових клітин пацієнта з не загоюються протягом 9 місяців переломом.

У березні очікується збільшення числа великих ДТП і зростання травматизму

У березні очікується збільшення числа великих ДТП і зростання травматизму - Як правило, у березні реєструється зростання травматизму населення, обумовлений ожеледицею на дорогах, падінням снігових мас з дахів будинків і споруд, обваленням слабо укріплених конструкцій.

Чилійські вчені розробили оригінальний спосіб використання панцирів ракоподібних для регенерації пошкоджень людської шкіри

Чилійські вчені розробили оригінальний спосіб використання панцирів ракоподібних для регенерації пошкоджень людської шкіри - Хіміки з університету міста Консепсьон, використовуючи новий метод обробки хітину - речовини, що знаходиться в твердої оболонці членистоногих, одержали відмінний стимулятор росту клітин людської шкіри.

Китайці освоїли пересадку донорських міжхребцевих дисків

Китайці освоїли пересадку донорських міжхребцевих дисків - Лікарі з Китаю та Гонконгу заявляють про те, що першими в світі провели кілька операцій з пересадки донорських міжхребцевих дисків. На думку медиків, розроблена ними методика може стати гарною альтернативою існуючим методам лікування хронічних захворювань хребта - хірургічного зрощення хребців або імплантації штучних міжхребцевих дисків.

Аналіз травматичних пошкоджень при важкому ДТП з іноземними громадянами

Аналіз травматичних пошкоджень при важкому ДТП з іноземними громадянами - Метою нашої роботи є аналіз травматичних змін у загиблих і поранених пасажирів учасників у важкому ДТП.

Захоплення SMS-ками небезпечно для здоров'я

Захоплення SMS-ками небезпечно для здоров'я - Британці, захоплені відправленням SMS-повідомлень, стали частіше страждати травмами пальців рук, повідомляє Reuters. В результаті опитування, організованого у Великобританії компанією Virgin Mobile, з'ясувалося, що щодня британці посилають близько 93500000 текстових повідомлень. 12% жителів Великобританії щодня відправляють 20 SMS-повідомлень, а 10% відсилають більше 100 SMS-повідомлень на день.

Відновленню шкіри допоможуть''живі бинти''

Відновленню шкіри допоможуть''живі бинти''- Людям з серйозними опіками і діабетичними виразками можуть допомогти 'живі' пов'язки, зроблені з клітин їх власної шкіри.

Жінки травмують коліна в 8 разів частіше за чоловіків

Жінки травмують коліна в 8 разів частіше за чоловіків - Те, яким чином жінки навантажують м'язи ніг, може пояснити, чому вони частіше рвуть колінні зв'язки, ніж чоловіки.

Жінки більш схильні до травм

Жінки більш схильні до травм - Літо - пора активного відпочинку та масових змагань. Проте, багато способи активного відпочинку пов'язані з ризиком отримання травм. Наукові дослідження показують, що жінки в 8 разів більше чоловіків ризикують травмувати зв'язки ніг під час стрибків і поворотах. Особливо це стосується тих, хто любить активно проводити час на пляжі - грати у волейбол або футбол.

Нові імплантанти розчиняться самі

Нові імплантанти розчиняться самі - Кінець приходить титановим пластин і стрижнів, що застосовуються для лікування переломів та травм черепа. Німецькі вчені розробили новий тип 'саморастворяющіхся' імплантантів.

Всі бажаючі можуть здати кров для постраждалих від вибуху

Всі бажаючі можуть здати кров для постраждалих від вибуху - Головний лікар Міської станції переливання крові Петро Насанчук повідомив, що охочі здати кров для постраждалих від вибуху в столичному метро можуть зробити це в суботу з 9:00 до 14:00.

Ортопедів замінять роботи

Ортопедів замінять роботи - Використання роботів відкриє нові можливості в ортопедичній хірургії. Про це розповів на 69-му щорічному з'їзді Американського Академії Хірургів-ортопедів доктор Ентоні ДіГіойа (Anthony M. DiGioia), президент Міжнародного Товариства Комп'ютерної Ортопедичної Хірургії.

У ДТП у світі в рік гинуть 1,27 млн. чоловік, половина

У ДТП у світі в рік гинуть 1,27 млн. чоловік, половина - пішоходи та велосипедисти - Щорічно в дорожньо-транспортних пригодах у світі гинуть 1,27 млн. людей, майже половина жертв ДТП - пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти. Про це свідчать дані поширеного напередодні тут доповіді 'Глобальний огляд ситуації безпеки на дорогах', підготовленого за замовленням Всесвітньої організації охорони здоров'я /ВООЗ /експертами дослідного центру 'Блумберг'.

Нове покоління кісткових Біоімплант

Нове покоління кісткових Біоімплант - Може, деякі й не підозрюють, що ми всі складаємося з сполучної тканини: і наша шкіра і наші внутрішні органи. Крім цієї тканини є ще клітини. Причому і клітини, і сполучна тканина різні в різних органах. При нашому народженні вони, як правило, більш-менш в порядку. Але чим довше ми живемо, тим більше змін в них відбувається

Охолодження допомагає врятувати мозок при серйозних пошкодженнях

Охолодження допомагає врятувати мозок при серйозних пошкодженнях - Журнал «Ланцет» опублікував огляд, в якому експерти заявляють, що метод індукованої гіпотермії застосовується у Великобританії та США недостатньо широко. Контрольоване охолодження тіла здатне запобігти або обмежити пошкодження тканин, за умови, що його застосовують в перші години після того, як подіяв фактор, що викликав пошкодження.

Математичне моделювання та досвід застосування нового пристрою при вертельних переломах стегна

Математичне моделювання та досвід застосування нового пристрою при вертельних переломах стегна - вивчено напружений стан при переломах в вертельной області стегнової кістки і в області імплантату, нами був проведений теоретичний міцнісний розрахунок з використанням математичних моделей. На її основі був розроблений і впроваджений у клінічну практику новий пристрій для остеосинтезу переломів проксимального відділу стегнової кістки. Із застосуванням нового пристрою Оперовано 94 хворих з вертельнимі переломами стегнової кістки. Задовільні і хороші результати отримані у 97,3%, незадовільні 2,7% у оперованих хворих

Показова хірургічна операція з корекції деформації хребта, що проводиться професором ортопедичного відділення Університетської клініки Дюссельдорфа, професором Рюдігер Крауспе на базі ННІІТО

Показова хірургічна операція з корекції деформації хребта, що проводиться професором ортопедичного відділення Університетської клініки Дюссельдорфа, професором Рюдігер Крауспе на базі ННІІТО - 4 квітня вперше в Росії на базі Новосибірського НІІТО відбудуться показательние хірургічні операції з корекції деформації хребта і грудної клітки у дітей перших років життя.

Сон на особливо жорстких матрацах не допомагає від болів в нижній частині спини

Сон на особливо жорстких матрацах не допомагає від болів в нижній частині спини - Іспанські медики поставили під сумнів поширену віру в те, що сон на особливо жорстких матрацах сприяє ослабленню болів в нижній частині спини.

Лікування травматичних дефектів шкіри і м'яких тканин

Лікування травматичних дефектів шкіри і м'яких тканин - Дерматомная шкірна пластика є основним оперативними посібником при травматичних дефектах шкіри і м'яких тканин (Б. А. Петров 1950; Б. М. Мессіна 1970 ; В. О. Ємельянов з співавт. 1976; Л.П. Логінов 1989, 1994 і ін).

Розумні молекули залікують переломи

Розумні молекули залікують переломи - Американські вчені створили речовину аналогічне за своєю структурою колагенові волокна кістки. На їхню думку, введення гелю, що містить ці штучні волокна, в щілину між уламками кістки прискорить загоєння переломів. Розмір кожного волокна в 10 тисяч разів менше товщини людської волосини.

Алкоголь помітно підвищує ризик тріщин і уповільнює загоєння переломів

Алкоголь помітно підвищує ризик тріщин і уповільнює загоєння переломів - Загальновідомо, що зловживання алкоголем згубно відбивається на печінці. Про вплив алкоголю на втрату кісткової маси відомо набагато менше.

Патогенетичні аспекти лікування опікових ран

Патогенетичні аспекти лікування опікових ран - Успіхи лікування постраждалих з опіками перш за все залежать від знань патогенезу опікової хвороби. У 1966 році Ар'єв Т.Я., проаналізувавши і узагальнивши що висуваються в літературі теорії, назвав у якості основних гіпотез токсичну, гематогенний, нейрогенний, анафілактичні та алергічну, інфекційну, ендокринну і дерматогенную.

Американські лікарі мають намір відмовитися від комп'ютерної томографії

Американські лікарі мають намір відмовитися від комп'ютерної томографії - У перелік діагностичних заходів, які проводяться в приймальних відділеннях лікарень при надходженні хворих з травмами, обов'язково входить комп'ютерна томографія. Це дослідження неінвазивної, відносно недорого, не вимагає великих витрат часу і при цьому дає досить докладні дані про стан органів і тканин пацієнта. Тим не менше, наскільки виправдане його проведення?

Дефанотерапія в лікуванні захворювань хребта

Дефанотерапія в лікуванні захворювань хребта - Дефанотерапія - відносно нова лікувальна методика, хоча чи можна назвати новою терапію, методичні рекомендації щодо застосування якої затверджені Мінздравом РФ ще в 1996 році.

Наркотик екстазі може виявитися ефективним засобом лікування посттравматичного стресового розладу

Наркотик екстазі може виявитися ефективним засобом лікування посттравматичного стресового розладу - Про це свідчать результати клінічних випробувань експериментального методу лікування, проведених в США, пише Nature.

Австралійському хлопчикові пришили відрізані кисті обох рук і стопу

Австралійському хлопчикові пришили відрізані кисті обох рук і стопу - Австралійські хірурги провели успішну операцію з відновлення цілісності рук і ніг хлопчика, який постраждав в результаті нещасного випадку, пише Independent. Медики пришили на місце кисті обох рук і ліву стопу. R

Напилювання шкіри рятує жертви терактів

Напилювання шкіри рятує жертви терактів - Відомий пластичний хірург із Перт, яка допомагала в реабілітації людям, постраждалим під час терактів на острові Балі, а також була піонером у використанні методики 'напилення' шкіри, була названа кандидатом на отримання титулу 'Людина Австралії 2004 року'.

Нові протези будуть''вічними''

Нові протези будуть''вічними''- Англійські вчені розробили новий варіант протеза кульшового суглоба, що відрізняється від застосовуваних зараз аналогів більшою довговічністю.

Системи волоконних штифтів адгезивної фіксації в силу своєї гнучкості значно рідше викликають Фрактура

Системи волоконних штифтів адгезивної фіксації в силу своєї гнучкості значно рідше викликають Фрактура - У зубів після ендодонтичного лікування з сильно зруйнованої коронкою часто доводиться використовувати системи штифтів, щоб забезпечити необхідну ретенції протеза.

Італійці створили перший в світі банк шкіри пожежників

Італійці створили перший в світі банк шкіри пожежників - Італійські вчені створили перший у світі банк шкіри робітників з високим професійним ризиком отримання опіків - пожежників, сталеливарників та інших, повідомляє Reuters. У банку будуть зберігатися клапті шкіри, вирощені з волосяних фолікулів, взятих у людей з групи ризику. R

З водоростей будуть робити протези

З водоростей будуть робити протези - Водорості стануть сировиною для виготовлення протезів. Як вважають австралійські вчені, нова технологія дозволить помітно знизити ризик ускладнень, пов'язаних з розвитком інфекцій після таких операцій, як протезування кульшового суглоба або клапанів серця. Досить буде покрити поверхню імплантований деталі речовиною, що виділяється з морської водорості Delisea pulchra.

Використовуючи аналіз крові, можна виявити деякі мозкові пошкодження

Використовуючи аналіз крові, можна виявити деякі мозкові пошкодження - Вчені з медичного університету Флориди, Гейнесвілл, США, розробили новий тест, що дозволяє виявити фрагменти зруйнованих клітин мозку, які потрапляють в кровотік при деяких травмах.

Стовбурові клітини із зуба відновлюють кістка

Стовбурові клітини із зуба відновлюють кістка - Компанія StemSave (TM), Inc., Що спеціалізується в області кріохраненія стовбурових клітин та їх використання в регенеративної медицини, повідомляє про відновлення людської кістки нижньої щелепи при допомоги аутологічних стовбурових клітин, отриманих з пульпи зуба.

Методи зниження ризику виникнення гнійно-септичних ускладнень

Методи зниження ризику виникнення гнійно-септичних ускладнень - Хворі з хронічними розладами в системі кровообігу з роками стають все більш частими пацієнтами травматолого-ортопедичних відділень. Це пов'язано як з несприятливими змінами в тканинах опорно-рухового апарату, так і з цілою низкою невирішених соціальних проблем, впливом екстремальних і вражаючих факторів навколишнього середовища.

Ультразвук як хірургічний інструмент

Ультразвук як хірургічний інструмент - В результаті розриву сухожиль у верхній частині тіла неминуче виникають болі в плечах і спині. До цих пір позбутися від них допомагало тільки хірургічне втручання.

За минулі добу в Москві 20 людей отримали різні травму внаслідок падіння бурульок

За минулі добу в Москві 20 людей отримали різні травму внаслідок падіння бурульок - Як правило з травмами, отриманими внаслідок падіння бурульок, до медиків звертаються не більше чотирьох-п'яти чоловік на день, відзначив співробітник служби швидкої допомоги.

У пацієнтів з травмами, одержуючих антиоксиданти відмічено менше число ускладнень

У пацієнтів з травмами, одержуючих антиоксиданти відмічено менше число ускладнень - Вільні радикали грають роль в етіології синдрому мультиорганної дисфункції і інфекційних ускладнень у пацієнтів з травмами за рахунок прямої токсичної дії на клітини та /або активації інтрацеллюлярних сигнальних шляхів.

Сезон холодів поніс життя більше 300 чоловік

Сезон холодів поніс життя більше 300 осіб - Сезон холодів в Москві забрав життя більше 300 чоловік, 6 тисяч постраждали від ожеледі. Про це ІТАР-ТАРС повідомили в столичному департаменті охорони здоров'я. 'Незважаючи на практичну відсутність сильних морозів восени, взимку і в перший весняний місяць, з жовтня 2003 року по березень 2004 року включно з діагнозом' обмороження 'було госпіталізовано понад 900 осіб', - відзначили в департаменті.

Бюстгальтер: прихована загроза для чоловіків

Бюстгальтер: прихована загроза для чоловіків - Лікарі вважають, що чоловіки серйозно ризикують своїм здоров'ям в той момент, коли, горя від нетерпіння, знімають з партнерки бюстгальтер. Найчастіше травмуються пальці, причому травми бувають різного ступеня тяжкості - від банального розтягнення зв'язок до серйозних защемлень.

Недитячі питання про дитячі спини

Недитячі питання про дитячі спини - Захворювання дітей, безпосередньо викликані патологією хребта, всупереч поширеній думці, зовсім не рідкість: кривошия, гострі болі в спині та попереку, сколіоз ...

Захоплення фізичними вправами небезпечно з травматологічної точки зору

Захоплення фізичними вправами небезпечно з травматологічної точки зору - Жодне з попередніх поколінь старіючих людей не проводило стільки часу в гімнастичних залах і на стадіонах, як нинішнє. Таке поширене захоплення фізичними вправами найчастіше корисно з кардіологічної точки зору, але небезпечно з травматологічної.

Клітинна терапія спінальних травм

Клітинна терапія спінальних травм - Отримані з нюхової вистилки стовбурові нервові клітини використовують для лікування травм спинного мозку в Португалії. Клітки трансплантують в область пошкодження; процедура повторюється 7-8 разів. З 2002 року таке лікування отримали 46 осіб, але публікацій в науковій літературі результатів цих робіт поки не було.

Красноярські медики розробили новий метод лікування сколіозу

Красноярські медики розробили новий метод лікування сколіозу - Красноярські ортопеди розробили унікальну конструкцію, що дозволяє назавжди позбутися від викривлення хребта, повідомляють Вести.ru.

Майбутні свята

Майбутні свята - це стихійне лихо, заявили в опікових центрах столиці - У опікові центри Москви поки не надходили постраждалі від петард, але майбутні чотири дні новорічних свят медики очікують 'як стихійне лихо. 'Зазвичай перші жертви задоволень вибухових канонад надходять до нас у новорічну ніч, а зараз поки рано', - так заявили керівники опікових центрів Інституту 'Швидкої допомоги' ім. Скліфосовського і лікарні номер 36 Сергій Смирнов і Юрій Тюрніков.

Ліфт - місце особливого травматизму для людей похилого віку

Ліфт - місце особливого травматизму для людей похилого віку - Американські пенсіонери частіше використовують ліфт для підйому на верхні поверхи, ніж сходи і ескалатор, у зв'язку з чим зросла і кількість щорічних травм, пов'язаних з використанням ліфта, серед літніх людей, показав огляд Університету Індіани та Університету штату Огайо /США /.

У Росії стартував медичний проект Назустріч життя

У Росії стартував медичний проект Назустріч життя - У серпні 2009 року стартував безпрецедентний проект 'Назустріч життя', спрямований на надання медичної допомоги дітям з вродженими і набутими вадами опорно-рухового апарату. Одним з організаторів проекту стала найстаріша в Росії клінічна лікарня імені Н.В. Соловйова.

Понівечені люди обзаводяться протезами особи

Понівечені люди обзаводяться протезами особи - Колишній службовець ЦРУ, який займався колись зміною зовнішності, тепер допомагає людям, обличчя яких були знівечені в результаті важких травм і хвороб. Як розповіли кореспонденти ABCNEWS, він може чинити чудеса, відтворюючи за фотографіями ціле особа або окремі його частини. В результаті люди можуть знову з'являтися на вулицях.

Австралійські вчені синтезували з секрету отруйної жаби Nataden genus речовину, що володіє властивостями клею, яке можна застосовувати для фіксації складних

Австралійські вчені синтезували з секрету отруйної жаби Nataden genus речовину, що володіє властивостями клею, яке можна застосовувати для фіксації складних - Австралійські учені з Університету в Аделаїді синтезували з секрету отруйної жаби Nataden genus речовину, що володіє властивостями клею, яке можна застосовувати для фіксації складних переломів колінного суглоба. Ця речовина твердне протягом декількох секунд і не надає токсичної дії.

Ультразвукова діагностика на місці обстеження

Ультразвукова діагностика на місці обстеження - Використання портативної ультразвукової системи з високою якістю одержуваного зображення дозволяє негайно визначити проблему на місці обстеження, що особливо важливо для докторів, які спеціалізуються на спортивній медицині. У цьому відношенні дуже цікавий клінічний досвід німецького лікаря з м. Дуйсбурга д-ра Рославского.

Хірурги пересадили гомілковостопний суглоб

Хірурги пересадили гомілковостопний суглоб - Італійські хірурги успішно провели першу в світі операцію з пересадки гомілковостопного суглоба. Пацієнтом-першопрохідником став 48-річний чоловік, який втратив здатність згинати стопу в результаті автомобільної аварії в 1991 році, а донором - 18-річний юнак, загиблий кілька днів тому в автокатастрофі. R

Можливо пальці скоро почнуть відрощувати

Можливо пальці скоро почнуть відрощувати - Як повідомило днями онлайнове видання Ananova з посиланням на японську газету Mainichi Daily News, вчені з Інституту науки і технології Нара (Nara Institute of Science) заявили про те , що їм вдалося виявити гени, що відповідають за формування пальців на курячих лапах.

хрумтіти пальцями шкідливо для суглобів

хрумтіти пальцями шкідливо для суглобів - Медики періодично повертаються до вивчення питання про сторонніх звуках у суглобах. Багато хто любить похрустіти не тільки пальцями, але і шиєю, і навіть ліктями. Звичку найчастіше пояснюють відчуттям скутості в тілі й у суглобах, бажанням потягнутися.

Власні стовбурові клітини для лікування атрофічних незрощення

Власні стовбурові клітини для лікування атрофічних незрощення - В Іллінойсі пройшли обмежені клінічні випробування клітинної терапії атрофічних незрощення перелому великої гомілкової кістки. У випробуваннях беруть участь 36 пацієнтів, кожен з яких пройде від однієї до трьох процедур.

Робот-костоправ

Робот-костоправ - У місті Лоян провінції Хенань нещодавно успішно була здійснена операція з вправлення кістки гомілки з використанням робота. Цю операцію називають вдалим поєднанням сучасної науки і техніки Заходу з традиційною культурою Китаю, повідомляє агентство 'Сіньхуа'.

Спосіб кісткової пластики помилкового суглоба шийки стегна

Спосіб кісткової пластики помилкового суглоба шийки стегна - Лікування помилкового суглоба шийки стегнової кістки (ЛСШБК), як наслідки перелому шийки стегна, є важливим розділом ортопедії. Серед пацієнтів травматологічних відділень питома вага формування ЛСШБК становить від 19,2% до 60%

Методику відновлення сухожиль коней стволовими клітинами випробують на людях

Методику відновлення сухожиль коней стволовими клітинами випробують на людях - Методику відновлення тканин за допомогою власних стовбурових клітин, успішно застосовується у скакових коней, вперше випробують на людях з травмами ахіллового сухожилля.

Смертельна «дитяче» зброю!

Смертельна «дитяче» зброю! - Досить часто пневматична зброя або те, що у нас називається повітряне рушницю або пістолет, ми вважаємо просто іграшкою, а між тим у Америці щорічно 21 тисяча осіб отримує травми, пов'язані з цією зброєю, в деяких випадках зі смертельним результатом.

Вчені назвали найбільш небезпечний колір автомобіля

Вчені назвали найбільш небезпечний колір автомобіля - Британські вчені, вивчивши статистику дорожніх пригод, прийшли до висновку, що чорні автомобілі потрапляють в аварії частіше машин інших квітів.У ході свого дослідження фахівці з британського страхового фонду Churchill проаналізували 130 тисяч аварійних випадків.

Лікування опіків спреєм зі стовбурових клітин

Лікування опіків спреєм зі стовбурових клітин - У Кореї готується до виходу на ринок новий лікарський засіб у вигляді спрею на основі стволових клітин - Autocel. R

В Америці зростає число смертей від ненавмисних травм

В Америці зростає число смертей від ненавмисних травм - Загальний коефіцієнт смертності від випадкового травматизму збільшився в США на 11% за останні шість років, повідомляють експерти школи суспільної охорони здоров'я Джона Хопкінса Блумберга.

Від травм краще за інших захищає білий шолом

Від травм краще за інших захищає білий шолом - Щоб значно понизити ризик травми при ДТП, мотоциклістам слід носити білий шолом, блискучу одяг і включати фари в денний час, повідомляє NewsWise. Ці принципи пасивної безпеки відомі давно, проте новозеландським ученим вдалося порахувати наскільки допомагає кожен з них.

Сучасні аспекти лікування при травмі ніжнегрудного і поперекового відділів хребта в поєднанні з переломами кісток нижніх кінцівок

Сучасні аспекти лікування при травмі ніжнегрудного і поперекового відділів хребта в поєднанні з переломами кісток нижніх кінцівок - У століття інтенсивного розвитку сучасних і передових технологій , збільшення ритму життєдіяльності людства найбільш актуальним завданням в травматології залишається проблема поєднаних і множинних ушкоджень.

Лікарі попереджають: пейнтбол небезпечний для очей

Лікарі попереджають: пейнтбол небезпечний для очей - Сотні американських підлітків страждають хворобами очей, отриманими в результаті травм під час гри в пейнтбол - воєнізованого розваги, в якому як куль використовуються наповнені фарбою кульки. В основному, діти отримують травми в місцях, які не мають відповідних дозволів на проведення ігор, де не вимагають від гравців дотримувати запобіжні засоби - тобто надягати захисні костюми і маски, що закривають очі.

Малоінвазивні операції в травматології

Малоінвазивні операції в травматології - Управління з контролю за лікарськими препаратами та продуктами харчування (FDA) США схвалило використання нової комп'ютерної навігаційної системи, орієнтованої на використання при малоінвазивних операціях в травматології. Розробка і впровадження такого роду програм відбувається в рамках загальної тенденції до переходу від традиційних оперативних втручань до мікрохірургічним методів в як можна більшій кількості областей хірургії.

Тепер переламані кістки можна склеювати

Тепер переламані кістки можна склеювати - Група дослідників з наукового Центру Техніон в ізраїльському місті Хайфі винайшла речовину, що дозволяє склеювати переломи кісток. Це засіб, що представляє собою комбінацію біологічних і синтетичних речовин, здатне також регенерувати кісткову тканину, передає 'Інтерфакс'.

Британські медики пропонують обмежити швидкість руху транспорту на вулицях Лондона, поза магістралей, нормативом 32 км /ч.

Британські медики пропонують обмежити швидкість руху транспорту на вулицях Лондона, поза магістралей, нормативом 32 км /год - На думку вчених, таким чином можна майже вдвічі знизити число жертв серед пішоходів. Згідно з дослідженням, яке провели фахівці Лондонської школи гігієни і тропічних хвороб, просте обмеження швидкості до 20 миль /год (32 км /год) здатне запобігти за рік близько сотні випадків ДТП зі смертельним або призводять до інвалідності результатом, або, іншими словами, знизити аварійність до 40%!

Велосипед - один з головних винуватців частих травм в дитинстві

Велосипед - один з головних винуватців частих травм в дитинстві - Хоча велосипед є відмінним засобом підтримки активного способу життя, він може стати і головною причиною серйозних травм для дітей. Як з'ясували американські медики, хлопчики отримують більше шкоди для свого здоров'я від катання на велосипеді, ніж дівчата - 7 травм проти трьох на тисячу дітей або 70% всіх випадків фізичних пошкоджень, підрахували експерти.

Футбол

Футбол - найнебезпечніший вид спорту - За кількістю спортивних травм футболісти значно випереджають всіх інших спортсменів. За даними нового дослідження, 63,3% футболістів коли-небудь отримували травми. Серед плавців, наприклад, травмувалися всього 28,1%.

Американці будуть приймати екстазі в якості заспокійливого

Американці будуть приймати екстазі в якості заспокійливого - Американські вчені-медики домоглися дозволу уряду США на проведення досліджень застосування наркотичної речовини екстазі, як засобу для зняття посттравматичного шоку, повідомляє Associated Press.

Лікарі побоюються сплеску травматизму серед футбольних уболівальників

Лікарі побоюються сплеску травматизму серед футбольних уболівальників - Кожен десятий потерпілий, який звернувся за останній час до травмопунктів Москви, - це вболівальник чемпіонату світу з футболу. Так стверджують фахівці цілого ряду травмопункт. R

Спортивні травми лікуватимуть стовбуровими клітинами

Спортивні травми лікуватимуть стовбуровими клітинами - Іспанські вчені з University of Jaen, Almeria and Granada і University of Malaga створили групу для розробки методів клітинної терапії мікротравм хрящової тканини. Будуть досліджуватися можливості використання дорослих і ембріональних стовбурових клітин для лікування спортсменів.

Будь-яка доза алкоголю підвищує ймовірність травми

Будь-яка доза алкоголю підвищує ймовірність травми - Люди, які випили алкогольний напій, в чотири рази частіше, ніж тверезі, отримують травми. Дослідники з Університету Квінсленда (Австралія) обчислили, що чотириразове збільшення ризику травми триває шість годин після прийому алкоголю. Наступні 24 години ризик травми в 2,5 рази вище, ніж у тих, хто не пив.

Московські медики добиваються заборони на продаж піротехніки

Московські медики добиваються заборони на продаж піротехніки - Столичні медики виступили за введення офіційного запретана продаж піротехніки, повідомляє РИА 'Новости'. На думку офтальмотравмолога професора Рози Гундорової, Росії слід перейняти досвід Китаю, де використання петард дозволене тільки в спеціально відведених місцях, де чергують машини 'швидкої допомоги' і пожежники.

Ще один експеримент з клітинної терапії спінальної травми

Ще один експеримент з клітинної терапії спінальної травми - Канадські вчені показали, що отримані з головного мозку миші стовбурові клітини можуть відновити здатність ходити у щурів з пошкодженим спинним мозком.

Консервативний метод лікування вродженого вивиху стегна

Консервативний метод лікування вродженого вивиху стегна - Я люблю балет ... А чи знаєте ви, що у всіх артистів балету є вивих кульшових суглобів? Це захворювання вони придбали в процесі своєї професійної діяльності. Тобто за допомогою рухів. То чому б нам за допомогою вправ не зробити протилежне - усунути несправність в суглобі? Тазостегновий суглоб дуже рухливий і володіє високою потенцією до ремоделяціі. Його можна розтягнути, вивернути, з 45 ° зробити 180 °. Згодні?

За допомогою стовбурових клітин вдалося вилікувати важкі переломи у щурів

За допомогою стовбурових клітин вдалося вилікувати важкі переломи у щурів - Досвід з відновлення кісткової тканини з діаметром проломи до 8 мм, на думку медиків, стане в нагоді при лікуванні складних переломів у людей.

Сотні москвичів виявилися в лікарнях з переломами і вивихами

Сотні москвичів виявилися в лікарнях з переломами і вивихами - Столичні медики підрахували кількість постраждалих від ожеледі городян: з 12 січня, коли стовпчик термометра підскочив вгору на півтора десятка градусів, в травмпункти звернулися 750 осіб, причому 360 з них були госпіталізовані.

біоінженерних імпланти для регенерації колінного хряща

біоінженерних імпланти для регенерації колінного хряща - Робота вчених з University of Bristol показала, що успішна регенерація пошкодженого колінного хряща може бути досягнута за допомогою тканеінженерних імплантів, і навіть вже почався остеоартрит не заважає цій процесу.

Білоруські вчені розробили ендопротез суглоба пальця руки

Білоруські вчені розробили ендопротез суглоба пальця руки - Ендопротез суглоба пальця руки розробили співробітники Центру хірургії кисті спільно з співробітниками Білоруського державного медичного університету та науково-виробничим центром Білоруської державної політехнічної академії 'Метален' .

Гра небезпечна для зору

Гра небезпечна для зору - В Америці більше ста підлітків мають захворювання органів зору, які розвинулися у них після травм в процесі гри в пейнбол. Пейнтбол - це гра з військовим призначенням, в якій в якості куль використовуються кульки, заповнені фарбою різного кольору.

внутрішньокісткової введення лікарських препаратів для лікування деформуючого остеартроза

внутрішньокісткової введення лікарських препаратів для лікування деформуючого остеартроза - Консервативне лікування деформуючого артрозу великих суглобів, особливо в запущених випадках (II-III ст.), Важко і часто малоефективно

Чоловіче взуття безпечніше жіночої

Чоловіче взуття безпечніше жіночої - Звичка жінок носити незручну, але красиве взуття, нагадає про себе і через тридцять років. Біль у ногах частіше переслідує жінок, ніж чоловіків. Згідно з дослідженням американських ортопедів, це головним чином пов'язано з невдалим вибором взуття прекрасною половиною людства. Взуття чоловіків, які не схильні вибирати свідомо незручні моделі, в цілому більш безпечна.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00