Урологія і нефрологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

варикоцеле

варикоцеле - діагностика та лікування - варикоцеле. Чому і як виникає захворювання варикоцеле? Варикоцеле - цей варикозне розширення вен яєчка і сім'яного канатика. Варикоцеле одне з найпоширеніших захворювань серед чоловіків, яке часто приводить до вельми неприємних наслідків.

Лікування хронічної ниркової недостатності

Лікування хронічної ниркової недостатності - Застосування тих чи інших методів лікування при ХНН залежить від стадії ниркової недостатності. При латентної ниркової недостатності основна увага повинна бути приділена лікуванню захворювання - етіологічного фактора ХНН.

Нове в лікуванні раку простати!

Нове в лікуванні раку простати! - Для багатьох чоловіків із запущеними стадіями раку передміхурової залози з'явився нові ліки з знеболюючим і не тільки дією - препарат вибору для тих, хто не переносить традиційну терапію антітестостероновую .

Збільшення яєчок: підхід лікаря загальної практики

Збільшення яєчок: підхід лікаря загальної практики - Безліч чоловіків звертається до лікаря загальної практики, скаржачись на збільшення яєчок, але лише невелика їх частина страждає карциномою яєчок. Незважаючи на це, необхідно завжди мати на увазі цей діагноз. Швидка діагностика раку яєчок дозволяє вчасно зупинити процес і забезпечити одужання.

Нова методика лікування простатиту і аденоми простати

Нова методика лікування простатиту і аденоми простати - Простатит - це запалення передміхурової залози, яке може бути гострим і хронічним. R Прічінамі хронічного простатиту можуть стати дві причини, або їх поєднання - інфекційна і застійна. Согласно інфекційної причини захворювання відбувається внаслідок впровадження мікроорганізмів в тканину передміхурової залози.

загазованості повітря робить чоловіків безплідними

загазованості повітря робить чоловіків марними - До цього сумного висновку прийшли вчені з Університету Неаполя після дослідження близько 100 чоловіків, які за службовим обов'язком проводять більшу частину часу на автострадах. Їхні показники сперми, що впливають на безплідність, в гірший бік відрізняються від показників інших італійців, що мешкають у тому ж районі.

Тестостерон не пов'язаний з ризиком раку простати

Тестостерон не пов'язаний з ризиком раку простати - Природний рівень тестостерону в крові не впливає на ризик раку передміхурової залози (простати), хоча так вважалося раніше. Ця інформація повинна підштовхнути вчених до того, щоб поглянути по-новому на проблему раку простати.

PSA-тест передбачає ризик раку простати

PSA-тест передбачає ризик раку простати - Результат одноразового тесту на простат-специфічний антиген (PSA) у віці 44-50 років може бути довготривалим предиктором раку простати, повідомляють шведські дослідники.

Є закономірність між частотою сім'явиверження і поширеністю раку передміхурової залози

Є закономірність між частотою сім'явиверження і поширеністю раку передміхурової залози - Вчені з національного інституту раку (США) досліджували взаємозв'язок між частотою сім'явиверження і поширеністю раку передміхурової залози у 29,342 чоловіків. Встановлено, що чоловіки мали більше 21 (!!!) еякуляції в місяць істотно рідше страждали на рак передміхурової залози.

У Празі пройшла конференція урологів

У Празі пройшла конференція урологів - На два дні Прага перетворилася на світовий центр урології. У міжнародній конференції, присвяченій проблемам лікування еректильної дисфункції, взяли участь більше 1500 фахівців, у тому числі урологи, ендокринологи та терапевти з Росії.

Сучасні можливості медикаментозного лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Сучасні можливості медикаментозного лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози - До числа найбільш поширених урологічних захворювань у пацієнтів похилого віку відноситься доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) [2]. Близько 80% чоловіків старше 80 років страждають на це захворювання. Інша статистика свідчить, що з усіх захворювань, до яких схильні чоловіки старше 50 років, на частку доброякісної гіперплазії простати припадає 36% [1]. Ці відомості настільки загальновідомі, що погіршення якості сечовипускання часто розглядається як природне явище.

Диспансеризація і стандарти лікування - основа ефективної урологічної допомоги для чоловіків

Диспансеризація і стандарти лікування - основа ефективної урологічної допомоги для чоловіків - 9 грудня 2008 року, Москва. У Раді Федерації 5 грудня відбувся круглий стіл, присвячений проблемі первинної та вторинної профілактики урологічних захворювань чоловічого населення Росії. Сьогодні в Росії не вироблено чіткої політики в області чоловічого здоров'я.

Нові контрацептиви для чоловіків надійніше презервативів

Нові контрацептиви для чоловіків надійніше презервативів - В Університеті Едінбургу почалися випробування нового засобу контрацепції. Шотландські дослідники розробили гормональний препарат, ін'єкція якого на два місяці знижує кількість сперматозоїдів, але цей процес, за запевненнями вчених, повністю звернемо.

Кожен другий російський чоловік старший за 40 років страждає еректильною дисфункцією

Кожен другий російський чоловік старший за 40 років страждає еректильною дисфункцією - Практично у кожного другого російського чоловіки у віці 40-70 років зустрічається еректильна дисфункція /ЕД /. При цьому тільки 10-20 відсотків представників сильної статі звертаються за допомогою урологічної. Такі дані навів директор НДІ урології Росмедтехнологій МОЗ РФ Олег Аполіхін на минулому сьогодні в Москві прес-конференції. R

Сучасна лікарська терапія хронічного простатиту

Сучасна лікарська терапія хронічного простатиту - Хронічний неспецифічний простатит, зустрічається приблизно у 10% чоловіків молодого і середнього віку, часто ускладнюється порушеннями генеративної і копулятивної функцій. Поширеність захворювання у поєднанні з труднощами лікування визначає не тільки медичне, але й соціальне значення цієї проблеми.

Нефроптоз (опущення нирок, блукаюча нирка)

нефроптоз (опущення нирок, блукаюча нирка) - нефроптоз (опущення нирки, блукаюча нирка, рухлива нирка) - урологічна патологія, що характеризується надмірною рухливістю нирки зі зміщенням її донизу у вертикальному положенні тіла. Частіше зустрічається у жінок. При нефроптоз нирка з поперекової області може зміщуватися в живіт і таз. R

Сучасні погляди на проблему хронічного простатиту

Сучасні погляди на проблему хронічного простатиту - Хронічний простатит (ХП) посідає перше місце за поширеністю серед запальних захворювань чоловічої статевої сфери і одне з перших місць серед чоловічих захворювань в цілому. У Росії цим захворюванням страждає до 35% чоловіків працездатного віку

віагра оживляє сперму

віагра оживляє сперму - Дослідження, проведені вченими південноафриканських, кажуть, що Віагра (Viagra) збільшує шанси чоловіків стати батьками більш будь-якого іншого препарату. Ліки, спрямоване проти еректильної дисфункції (ЕД), впливає на рухливість сперматозоїдів і їх здатність прикріплюватися до яйцеклітини.

Хронічний простатит

Хронічний простатит - Хронічний простатит - запальне захворювання передміхурової залози, що характеризується болем в області тазу і тазових органів, порушеннями сечовипускання і статевої функції.

Токсин ботулізму позбавить від урологічного розладу

Токсин ботулізму позбавить від урологічного розладу - Токсин ботулізму може стати новим засобом боротьби з нетриманням сечі. Про це свідчать результати клінічного експерименту, в якому брали участь 50 чоловік з функціональними порушеннями сечовипускання.

Простатит. Причини виникнення простатиту

Простатит. Причини виникнення простатиту - Простатит-одне з найпоширеніших захворювань чоловіків молодого, середнього і літнього віку. Дані зарубіжних досліджень свідчать про те, що частота зустрічальності хронічного простатиту серед всього чоловічого населення становить від 5 до 8%. У США з 1000 чоловіків, які відвідали лікаря, у 76 виявлення захворювань органів сечостатевої системи, і з них у 20 - хронічний простатит. У 35 - 40% випадків хронічний простатит виявляється у чоловіків у віці 20 - 40 років.

Вплив расової приналежності на концентрацію андрогенів в крові

Вплив расової приналежності на концентрацію андрогенів в крові - У США захворюваність і смертність від раку передміхурової залози - другого по поширеності раку - залежать від расової приналежності.

Рослинний препарат Канефрон в урологічній практиці

Рослинний препарат Канефрон в урологічній практиці - Лікування захворювань нирок і сечовивідних шляхів лікарськими рослинами має багатовікову історію. Однак був період, коли лікарями вони застосовувалися мало. В останні роки 'добре забуте старе' відновило свої позиції.

Ожиріння підвищує ймовірність виникнення раку простати

Ожиріння підвищує ймовірність виникнення раку простати - Багато досліджень було присвячено зв'язку між ожирінням і виникненням раку простати. Було доведено, що речовини, які продукують жировою тканиною (адіпокіни), викликають прогресію ракових клітин. Це може відбуватися як при контакті ракових клітин з циркулюючими в крові адіпокінамі, так і по засобах прямого контакту при проникненні пухлини в розташовану за простатою жирову клітковину.

Нирки можуть ушкоджуватися курінням

Нирки можуть ушкоджуватися курінням - Паління цигарок здатне пошкоджувати і здорові нирки. «Куріння і раніше пов'язували з розвитком і прогресуванням різної ниркової патології», - пише д-р Esther M. Briganti і її колеги з Університету Monash (Prahran, Австралія). - «Однак набагато менше було відомо про вплив паління на функцію нирок у здорових людей».

Солоні продукти і солодка кола у великих кількостях сприяють прогресивному пошкодження нирок

Солоні продукти і солодка кола у великих кількостях сприяють прогресивному пошкодження нирок - Люди, які регулярно їдять продукти з високим вмістом солі і п'ють підсолоджені газовані напої, випробовують швидке зниження ниркової функції. До такого висновку прийшли нефрологи Жіночої лікарні Брігхема, що проаналізували протягом 11 років вплив натрію і газованих напоїв на роботу нирок серед 3 тис. осіб. R

Гіперплазія простати: на лікуванні можна заощадити

Гіперплазія простати: на лікуванні можна заощадити - У вівторок 19 грудня Управління США з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) офіційно схвалило дженерики виробленого компанією Merck & Co. Проскара (Proscar, finasteride) для лікування симптоматичної доброякісної гіперплазії (збільшення) передміхурової залози.

Правильний вибір рентгеноконтрастного кошти знижує ризик розвитку контраст-індукований нефропатії

Правильний вибір рентгеноконтрастного кошти знижує ризик розвитку контраст-індукований нефропатії - В останні роки збільшується число досліджень присвячених вивченню механізмів розвитку контраст-індукований нефропатії (КІН) і способів її профілактики та лікування. Поява нових даних з цього питання дозволяє зробити більш обгрунтовані рекомендації про вибір найбільш безпечного рентгеноконтрастного засоби (РКС) і дати практичні поради щодо проведення дослідження із застосуванням КС. R

Сучасні аспекти медикаментозного лікування хворих сечокам'яною хворобою

Сучасні аспекти медикаментозного лікування хворих сечокам'яною хворобою - Сечокам'яна хвороба (МКБ) - одне з поширених урологічних захворювань, зустрічається не менш ніж у 3% населення. У розвинених країнах світу з 10 млн. чоловік 400 тис. страждають сечокам'яною хворобою. У 2002 році в Росії захворюваність МКБ склала 535,8 випадків на 100 000 населення (Лопаткін Н.А., Дзеранов Н.А., 2003; Бешлей Д.А., 2003).

Нова концепція хронічного простатиту

Нова концепція хронічного простатиту - Хронічний простатит відомий як самостійне захворювання близько 150 років, і весь цей час він визнається найбільш критично мислячими урологами практично невиліковним.

Захворювання передміхурової залози і сечового міхура. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар

Захворювання передміхурової залози і сечового міхура. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар - При написанні книги була вирішена задача забезпечення комплексного підходу до опису проблем, що носять багатосторонній, синтетичний характер тому що авторами підручника є економіст, медик, провізор і фахівець з теорії інформації, причому всі зі значним досвідом роботи на фармринку. На сторінках підручника розглядаються теоретичні та методологічні основи фармацевтичного маркетингу. R

Передчасна еякуляція викликана дефектом гена DAT1

Передчасна еякуляція викликана дефектом гена DAT1 - Дуже довгий час фахівці вважали, що причина передчасної еякуляції криється в психологічних проблемах, наприклад, неможливість розслабитися під час сексу. У зв'язку з цим, чоловікам, які страждають від даного розладу, наказували приймати антидепресанти, що знімають почуття нервового збудження, і практикувати техніки розслаблення.

Пієлонефрит: клініка, діагностика і лікування

Пієлонефрит: клініка, діагностика та лікування - Під пієлонефритом розуміють неспецифічний запальний процес, в який виявляються залучені не тільки балія і чашки нирки, але і, головним чином, ниркова паренхіма з переважним ураженням інтерстиціальної її тканини.

Австралійські вчені вивчили роль дієти в розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Австралійські вчені вивчили роль дієти в розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози - Пацієнти, госпіталізовані в стаціонар для виконання простатектомії з приводу ДГПЗ, заповнили анкету з питаннями, що стосуються харчових звичок протягом останніх 10 років.

Медикаментозне лікування гіперактивного сечового міхура

Медикаментозне лікування гіперактивного сечового міхура - Гіперактивний сечовий міхур (ГМП) - клінічний синдром, з симптомами прискореного і ургентного сечовипускання з (або без) ургентним нетриманням сечі і ноктуріей (сечовипускання в період від засинання до пробудження). В основі ГМП лежить гіперактивність детрузора нейрогенного або ідіопатичного характеру. Нейрогенна детрузорная гіперактивність є наслідком неврологічних захворювань.

Подвійний удар по збільшеній простаті

Подвійний удар по збільшеній простаті - Вчені заявляють, що в США, більш ніж 7 мільйонів чоловіків страждають від таких симптомів як ослаблене або часте сечовипускання. Полегшити їх доля можуть комбіновані препарати, що діють на організм різними шляхами.

Нові маркери раку простати: плазмовий хромогранін А і інсуліноподібний фактор росту-1

Нові маркери раку простати: плазмовий хромогранін А і інсуліноподібний фактор росту-1 - Крім простатспеціфіческого антигену вченими запропоновані інші маркери раку простати. У даному дослідженні вивчали значимість плазмового хромограніна А і інсуліноподібний фактор росту-1 (ІПФР-1) в оцінці локалізованої аденокарциноми простати.

Раннє генетичне сканування може врятувати мільйони людей африканського походження від захворювань нирок

Раннє генетичне сканування може врятувати мільйони людей африканського походження від захворювань нирок - 40 мільйонів американців мають хронічні захворювання нирок. Близько 500.000 з них, так само як і 5.000 ізраїльтян, мають термінальну стадію ниркової недостатності (ESKD). У афро-американців і іспаномовних американців ризик фатального результату в два, а то й у чотири рази вище, ніж у білих європейського походження.

Цистит. Лікування циститу

Цистит. Лікування циститу - Цистит - запалення стінки сечового міхура, переважно її поверхневого шару (слизової оболонки). У Росії щорічно реєструють близько 30 млн. випадків гострого циститу. Частіше хворіють жінки. Приблизно 30% жінок щорічно мають епізод гострого циститу, а половина від загальної їх кількості щонайменше один раз у своєму житті переносять цистит. Цистит найчастіше розвивається у віці 25-30 років, а також у жінок старше 55 років.

Високий рівень бісфенолу А може викликати еректильну дисфункцію

Високий рівень бісфенолу А може викликати еректильну дисфункцію - За результатами дослідження, опублікованого в журналі 'Репродукція людини' (Human Reproduction), високий рівень бісфенолу А, який входить до складу безлічі товарів широкого споживання, може призводити до еректильної дисфункції та іншим сексуальних проблем у чоловіків.

вазектомії

вазектомії - хірургічна контрацепція для чоловіків - вазектомії чи чоловіча стерилізація полягає в блокуванні семявиносящіх проток для запобігання прохідності сперматозоїдів. Сім'явиверження і оргастического переживання повністю зберігаються. Вазектомії є широко поширеним, найбільш простим, легковиполнімим, недорогостоящіх і надійним методом чоловічої контрацепції.

Невідкладні заходи в деяких екстрених ситуаціях в урології на догоспітальному етапі

Невідкладні заходи в деяких екстрених ситуаціях в урології на догоспітальному етапі - Ситуації, що вимагають невідкладного втручання, зустрічаються в урологічній практиці досить часто. До них відносяться ниркова колька, гострий пієлонефрит, затримка сечі, макрогематурія. Швидке розпізнавання і диференційоване лікування цих станів зменшує вірогідність розвитку ускладнень та збільшує тривалість ефекту від проведеної терапії.

5 корисних порад чоловікам

5 корисних порад чоловікам - Якщо ви чоловік, якому перевалило за 4-й десяток, і вам доводиться вставати кожну ніч, щоб сходити в туалет по-маленькому, це може давати про себе знати передміхурова заліза - простата.

Їжте, чоловіки, помідори - будете здорові

Їжте, чоловіки, помідори - будете здорові - Деякі компоненти, що містяться в помідорах, здатні понизити ризик захворювання на рак простати. Раніше проведені дослідження «наділяли» чудодійною силою лікопен - речовина, що міститься в помідорах у великій кількості. Однак, проведене ученими Університету Ілінойса дослідження, свідчить, що на зниження захворюваності на рак впливає не стільки лікопен, скільки цілий помідор, вірніше суміш з декількох речовин, що містяться в томатах.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Сучасні можливості лікування

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Сучасні можливості лікування - Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) є найбільш широко розповсюдженим доброякісним новоутворенням у чоловіків старшого віку. Поширеність виявля гістологічно гіперплазії зростає з віком.

Пересадка нирки ефективна при серцевій недостатності у діалізних хворих?

Пересадка нирки ефективна при серцевій недостатності у діалізних хворих? - Пересадка нирки достовірно покращує функцію серця і виживання у діалізних хворих з важкою систолічної серцевою недостатністю.

Яд павуків переможе імпотенцію

Яд павуків переможе імпотенцію - Вченим з Медичного коледжу штату Джорджія вдалося виділити з отрути павуків речовину, що підсилює ерекцію, але чинне інакше, ніж віагра.

Сучасні аспекти імуномодулюючої терапії у хворих з рецидивуючими інфекціями, що передаються статевим шляхом і антибіотикорезистентних бактеріальним простатитом

Сучасні аспекти імуномодулюючої терапії у хворих з рецидивуючими інфекціями, що передаються статевим шляхом і антибіотикорезистентних бактеріальним простатитом - Поєднання рецидивуючих інфекцій, що передаються статевим шляхом ( РІППП) і антибіотикорезистентних форми хронічного бактеріального простатиту (ХХН) є в даний час важковирішуваними міждисциплінарної медичною проблемою. Незважаючи на багатовікову історію вивчення хронічного простатиту (Herophilus вперше описав передміхурову залозу як орган близько 350 років до н.е

Неінфекційні причини розвитку хронічного простатиту

Неінфекційні причини розвитку хронічного простатиту - При вивченні факторів ризику розвитку хронічного простатиту і синдрому хронічної тазової болі у 764 чоловіків з 28 італійських урологічних центрів були виявлені наступні особливості в порівнянні з контрольною групою (здорові чоловіки відповідного віку).

Магнітний клапан допоможе з сечовипусканням при простатиті

Магнітний клапан допоможе з сечовипусканням при простатиті - У США проходить випробування нового пристрою, що може допомогти тисячам чоловіків, які страждають від проблем із сечовипусканням, викликаним простатитом. У результаті цього захворювання, залози передміхурової залози опухають і тиснуть на уретру.

Захворювання простати: розумний підхід

Захворювання простати: розумний підхід - Доброякісне збільшення передміхурової залози настільки поширене, що його можна вважати нормальним атрибутом процесу старіння, як сивину і зморшки

У розвитку полікістозу нирок винен всього один ген

У розвитку полікістозу нирок винен всього один ген - Американські дослідники розшифрували генетичний механізм аутосомно рецессивного полікістозу нирок - важкого спадкового захворювання, яке в більшості випадків починає-ся в дитячому віці.

Розмір взуття не відображає довжину статевого члена

Розмір взуття не відображає довжину статевого члена - Існуючі уявлення про те, що розмір статевого члена чоловіки пропорційний розміру інших частин тіла, зокрема стопи, виявилися просто дозвільними домислами. Лондонські урологи, які обстежили з лінійками в руках більше ста британських чоловіків, достеменно встановили, що будь-якого зв'язку між розміром чоловічої гідності і розміром взуття немає.

Більше всього безплідних чоловіків живе в Іркутській області

Більше всього безплідних чоловіків живе в Іркутській області - В Іркутській області на сьогоднішній день 5,5% чоловіків страждають безпліддям. Такий висновок зробили фахівці Іркутського урологічного центру після обстеження працівників підприємств Іркутської області.

Нетримання сечі передається у спадок

Нетримання сечі передається у спадок - Норвезькі вчені опублікували в BMJ результати проведеного ними дослідження, згідно з якими нетримання сечі частіше розвивається в жінок, чиї матері або старші сестри також страждали на це захворювання. Дані дослідження доповнюють теорію про генетичну схильність жінок до цього неприємного, але часто зустрічається недузі.

Сетегіс при лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Інтермітуючий режим дозування

Сетегіс при лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Інтермітуючий режим дозування - Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) є повільно прогресуючим захворюванням, клінічна картина якого характеризується «хвилеподібним» перебігом і може супроводжуватися періодами симптоматичного погіршення, стабілізації та поліпшення

Афроамериканці важче переносять інфекції сечовивідних шляхів, ніж їхні білі співвітчизники

Афроамериканці важче переносять інфекції сечовивідних шляхів, ніж їхні білі співвітчизники - Вчені встановили, що афроамериканці важче, ніж білі переносять інфекції нижніх відділів сечовидільної системи і частіше страждають гіпертрофією передміхурової залози.

імуносупресивні препарати можуть сприяти виникненню раку трансплантованої нирки

імуносупресивні препарати можуть сприяти виникненню раку трансплантованої нирки - У мультицентровому ретроспективному дослідженні визначалися характеристики раку простати у пацієнтів з трансплантованою ниркою. У дослідження було включено 62 пацієнта з 19 французьких центрів з пересадки нирок, у яких був поставлений діагноз рак нирки, принаймні, через 1 рік після її трансплантації.

Зелений чай спільно з інгібітор ЦОГ-2 уповільнює ріст раку простати

Зелений чай спільно з інгібітор ЦОГ-2 уповільнює ріст раку простати - Вчені з університету міста Медісон (Вісконсін, США) виявили, що епігаллокатехін-3-галлат (ЕГКГ), компонент зеленого чаю, спільно з маленькими дозами целекоксибу (препарат з групи інгібіторів циклооксигенази-2) уповільнюють розвиток раку передміхурової залози. Експерименти проводили на культурі клітин і на мишах (модель раку передміхурової залози).

Алгоритм ранньої діагностики раку передміхурової залози

Алгоритм ранньої діагностики раку передміхурової залози - Проблема раку передміхурової залози придбала на сьогоднішній день особливу актуальність внаслідок неухильного зростання захворюваності та смертності, а також у зв'язку з труднощами своєчасної діагностики. Рак передміхурової залози (РПЖ) в даний час є одним з найбільш широко поширених злоякісних новоутворень у чоловіків. Так, в США в 2001 році було зареєстровано 198 100 нових випадків раку передміхурової залози і 31500 осіб померли від цього захворювання [1].

Фотосесія операції реціркумцізіо (повторного висічення крайньої плоті) з естетичних мотивів

Фотосесія операції реціркумцізіо (повторного висічення крайньої плоті) з естетичних мотивів - Останнім часом все більше пацієнтів звертаються в нашу клініку з проханням повторного проведення обрізання крайньої плоті в зв'язку з незадоволеністю результатами першої операції. На наш погляд, це пов'язано з усе великою поінформованістю пацієнтів і зростаючими вимогами до естетичного результату оперативних втручань. R

Скільки потрібно випивати зеленого чаю щоб запобігти розвитку раку передміхурової залози?

Скільки потрібно випивати зеленого чаю щоб запобігти розвитку раку передміхурової залози? - Нові дослідження показали, що зелений чай може гальмувати зростання та поширення раку передміхурової залози. У досліді на мишах доктор Хасан Мухтар (Hasan Mukhtar) з Вісконсинського університету показав, що поліфеноли містяться в зеленому чаї гальмують ріст і розвиток ракових клітин в передміхуровій залозі. Щоденні необхідні кількості поліфенолів містяться в шести чашках чаю.

Формула випрямити викривлений пеніс

Формула випрямити викривлений пеніс - Таку, здавалося б, немедичну науку, як геометрія, взяли на озброєння московські урологи. Розраховувати результати операції з виправлення викривлення статевого члена тепер будуть за допомогою спеціальних формул.

Роль вітаміну A в профілактиці та лікуванні раку передміхурової залози

Роль вітаміну A в профілактиці та лікуванні раку передміхурової залози - За даними first National Health and Nutrition Examination Survey Epidemiologic Follow-up Study (США) в дослідженнях у людей і експериментах на тваринах виявлено, що дефіцит ретиноїди грає роль в розвитку раку передміхурової залози.

ліноленова кислота може захистити від раку простати чоловіків у розквіті сил

ліноленова кислота може захистити від раку простати чоловіків у розквіті сил - Дослідження фінських учених показали, що відносно високе споживання ліноленової кислоти може знизити ймовірність захворювання на рак передміхурової залози і в щонайменше іншими онкологічними захворюваннями у чоловіків середніх років.

Гостра ниркова недостатність

Гостра ниркова недостатність - Гостра ниркова недостатність (ОПН) - гостре, потенційно оборотне випадіння видільної функції нирок, що виявляється бистронарастающей азотемією і важкими водно-електролітними порушеннями.

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків - Урогенітальний хламідіоз - найбільш поширена інфекція, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Розпочатий у 1993 реєстрація урогенітального хламідіозу в Росії виявила щорічне подвоєння випадків цієї інфекції, і до 2000 року урогенітальний хламідіоз, за офіційною статистикою, вийшов на третє місце після трихомоніазу і сифілісу, помітно випереджаючи гонорею [2].

''Уроки Урології''допоможуть чоловікам Калінінграда

''Уроки Урології''допоможуть чоловікам Калінінграда - 15 квітня 2010 року з 10:00 до 13:00 в діагностичному центрі Калінінградської обласної лікарні відбудеться день відкритих дверей. Прийом буде вести лікар-уролог, і будь-хто може пройти безкоштовний прийом і отримати консультацію.

Жінкам

Жінкам - протизаплідні таблетки, чоловікам - хімічна кастрація! - Більше 40 років на фармацевтичному ринку більшості країн світу присутні протизаплідні таблетки, оберігав багатьох жінок від небажаної вагітності та пов'язаних з нею проблем. Що стосується чоловіків, то вибір засобів, які б не створювали зайвих проблем їх статевим партнеркам, та і собі, був до цього часу досить обмежений - презервативи, перерваний статевий акт (якщо встигнеш!) й штучна кастрація!?

Бікарбонат натрію знижує ризик ниркових ускладнень при проведенні радіоконтрастного дослідження

Бікарбонат натрію знижує ризик ниркових ускладнень при проведенні радіоконтрастного дослідження - За даними рандомізованого контрольованого випробування, заміна традиційного фізіологічного розчину на розчин бікарбонату натрію знижує ризик нефропатії при виконанні радіологічних діагностичних процедур .

Вітамін Е і селен не запобігають рак простати

Вітамін Е і селен не запобігають рак простати - Американське уряд заморозив дослідження впливу вітаміну Е і селену на запобігання раку простати - тому що вони просто не працюють.

Schering отримує нагороду за «Краще корпоративне видання»

Schering отримує нагороду за «Краще корпоративне видання» - Берлін, 9 серпня 2005. Видаваний компанією Schering дослідний журнал «Livingbridges» третій раз поспіль був відзначений премією як «Краще корпоративне видання» (BCP). Цю нагороду Schering отримав за номер «Livingbridges» «Сприйняття і реальність» в категорії публікацій «підприємці для підприємців» у галузі охорони здоров'я. R

31 березня в Санкт-Петербурзі відбудеться безкоштовне урологічне обстеження для чоловіків

31 березня в Санкт-Петербурзі відбудеться безкоштовне урологічне обстеження для чоловіків - 31 березня 2010 року в Санкт-Петербурзі в КДЦ (консультаційно-діагностичному центрі) Лікарні N2 (міська багатопрофільна лікарня N2) за адресою Лікувальний пер., д. 5, пройде безкоштовне обстеження для чоловіків страждають урологічними розладами. Починаючи з 12:00, кожен бажаючий, зможе пройти обстеження. R

Сечокам'яна хвороба

Сечокам'яна хвороба - Сечокам'яна хвороба відома з глибокої давнини. Сечові камені знаходили у єгипетських мумій людей, померлих і похованих ще до нашої ери. За останній час намітився явний зростання даної патології у всіх регіонах світу. На думку багатьох провідних фахівців, тенденція збережеться і надалі. Цьому сприяє погіршення екологічної обстановки на планеті, нераціональне харчування, погані соціально-економічні умови.

Цвітна капуста і брокколі захищають від раку простати

Цвітна капуста і брокколі захищають від раку простати - Включення в раціон кольорової капусти й броколі знижує ризик розвитку важких форм раку передміхурової залози, повідомляє Journal of the National Cancer Institute.

Інфекція сечовивідних шляхів. Гострий пієлонефрит

Інфекція сечовивідних шляхів. Гострий пієлонефрит - Інфекція сечовивідних шляхів є найбільш частою бактеріальною інфекцією у жінок, зустрічаючись в 14 разів частіше, ніж у чоловіків. Інфекція сечовивідних шляхів є найбільш частим ускладненням вагітності.

Хронічна інфекція сечових шляхів (патогенез, принципи діагностики та лікування)

Хронічна інфекція сечових шляхів (патогенез, принципи діагностики й лікування) - Те, що хронічна лейкоцитурия - симптом хронічної інфекції в сечових шляхах, є досить розхожим думкою. Оскільки хронічна інфекція сечових шляхів (ІМП) урологами і неурологамі ототожнюється з хронічним пієлонефритом, то останній з легкістю «діагностується» і широко поширений в історіях хвороб та амбулаторних картах хворих з наслідками, що випливають з цього діагнозу рекомендаціями тривалого (якщо не постійного!) прийому «уросептиків».

Дослідження показало, що при еректільной дисфункції більш ефективним є застосування інгібіторів ФДЕ інгібітор-5

Дослідження показало, що при еректільной дисфункції більш ефективним є застосування інгібіторів ФДЕ-5 інгібітор - У жовтневому номері European Urology - офіційного наукового журналу Європейської асоціації урологів - буде опублікована стаття «Вплив Варденафіл, який застосовується на ніч або на вимогу, на відновлення еректильної функції у чоловіків після двосторонньої нервосберегающей радикальної простатектомії», автори F. Montorsi та ін

амілоїдоз нирок

амілоїдоз нирок - Показано, що аспіраційна біопсія підшкірної жирової клітковини дозволяє діагностувати вторинний або спадковий амілоїдоз в 50-80% випадків, біопсія прямої кишки - у 50-75%. Особливо важливо, що біопсія цих органів частіше за все інформативна вже в протеінуріческой стадії. Отже, біопсія прямої кишки має здійснюватися в усіх неясних випадках протеїнурії, а також при ознаках неясного поразки кишечнику, особливо протікають з незбагненною діареєю та /або меленої

Тестостерон і рак простати: історична перспектива або сучасний міф?

Тестостерон і рак простати: історична перспектива або сучасний міф? - Переглянуті історичні джерела та сучасні дані, які говорять про те, що тестостерон (Т) є причиною прогресії раку простати (РП).

Операція з пересадки нирки практично не впливає на тривалість життя донорів

Операція з пересадки нирки практично не впливає на тривалість життя донорів - Американські вчені з'ясували, що операція з пересадки нирки практично не впливає на тривалість життя донорів цього органу, повідомляє LiveScience. Звіт про дослідження групи фахівців під керівництвом Доррі Сегева (Dorry L. Segev) з Медичної школи Університету Джонса Хопкінса (The Johns Hopkins University School of Medicine) опублікований в Journal of the American Medical Association.

ниркових хворих небезпечно подорожувати

ниркових хворих небезпечно подорожувати - Нефрологія з'ясували, що люди з нирковими хворобами, які відпочивали за кордоном, більшою мірою схильні до інфекцій, анемії і інших ускладнень захворювання, які негативно позначаються на лікуванні.

Пилосос згубно позначається на якості сперми

Пилосос згубно позначається на якості сперми - Вчені Стенфордського Університету (Каліфорнія) на підставі проведеного ними дослідження, роблять однозначний висновок - використання чоловіками електроприладів, навіть таких як пилосос, холодильник і мікрохвильова пічка, негативно позначаються на якості сперми внаслідок виділяється ними електромагнітного випромінювання.

Ультразвукова імпульсна терапія ефективна при лікуванні еректильної дисфункції

Ультразвукова імпульсна терапія ефективна при лікуванні еректильної дисфункції - До такого висновку прийшла група фахівців Європейського товариства сексології (European Society for Sexual Medicine) під керівництвом Йорам Варді (Yoram Vardi) з Медичного центру Рамбам (Rambam Medical Center) в Хайфі, Ізраїль.

Інфекції сечовивідних шляхів: етіологія, клініка, лікування

Інфекції сечовивідних шляхів: етіологія, клініка, лікування - Інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) у більшості країн світу - одна з найбільш актуальних проблем. Так, в США ІМП стають причиною звернення до лікаря 7 мільйонів пацієнтів на рік, а для мільйона пацієнтів є причиною госпіталізації. Особливу категорію ІМП становлять ускладнені інфекції.

Кому слід побоюватися раку простати?

Кому слід побоюватися раку простати? - До теперішнього часу невідомо, чому виникає рак передміхурової залози. Проте відомі найбільш імовірні претенденти на виникнення цього Опарне захворювання. Вчені з Національного науково-дослідного інституту раку США вважають, що групи ризику включають:

Роль естрогенів у розвитку доброякісної гіперплазії простати

Роль естрогенів у розвитку доброякісної гіперплазії простати - Роль жіночих статевих гормонів (естрогенів) в розвитку ДГПЗ вивчена недостатньо. Попередні дослідження на тваринах демонструють вплив естрогенів на зростання простати. У людській популяції роль естрогенів у розвитку ДГПЗ до цих пір не ясна.

Американські хірурги пересадили 13 нирок за принципом доміно

Американські хірурги пересадили 13 нирок за принципом доміно - Рекордна кількість трансплантацій виконали співробітники Лікарні Джорджтаунського університету (Georgetown University Hospital) і Вашингтонського госпітального центру (Washington Hospital Center).

Вплив урогенітальної інфекції на чоловічу сексуальність

Вплив урогенітальної інфекції на чоловічу сексуальність - В огляді, опублікованому в журналі Andrologia, 40 (2), 125-129, автор Schultheiss D. вивчив вплив урогенітальної інфекції на чоловічу сексуальність, в особливо на ерекцію і еякуляцію. Взаємозалежність урогенітальної інфекції та сексуальної дисфункції у чоловіків у минулому була проігнорована урологами, але нещодавно вона знову привернула увагу вчених.

Пояснюючи зв'язок між гіперфосфатемія і кальцифікації судин

Пояснюючи зв'язок між гіперфосфатемія і кальцифікації судин - У пацієнтів з хронічними захворюваннями нирок, гіперфосфатемія стимулює кальцифікації судин, через індукцію експресії остерікса, фактора транскрипції остеобластів, в неоінтіме і середньої оболонці судин, згідно з повідомленням в он-лайновому випуску «Journal of the American Society of Nephrology» від 17-ого квітня.

Чоловіки, які користуються підігрівом сидіння автомобіля, мимоволі ризикують залишитися без потомства

Чоловіки, які користуються підігрівом сидіння автомобіля, мимоволі ризикують залишитися без потомства - Вчені попереджають, що тепле сидіння може зашкодити вироблення сперми, оскільки піднімає температуру тіла до занадто високого рівня. Для вироблення здорової сперми оптимальної вважається температура між 35 і 36 ° С. Навіть незначна зміна температури може істотно змінити кількість сперматозоїдів. Ось чому яєчка знаходяться поза тілом, середня температура якого доходить до 37 ° С.

Зниження рівня холестерину в крові веде до зниження PSA

Зниження рівня холестерину в крові веде до зниження PSA - Дані, представлені на сто третьому щорічної наукової конференції Американської урологічної Асоціації в травні 2008 року дослідниками з Duke Prostate Center, Duke University, показують, що зниження рівня холестерину в крові веде до зниження PSA (prostate - specific antigen).

Простатит можна попередити за допомогою ... мастурбації

Простатит можна попередити за допомогою ... мастурбації - На останній конференції американських урологів було визнано, що мастурбація є ефективним і чи не єдиним профілактичним засобом проти застійного простатиту. Це захворювання часто спостерігається у людей не тільки похилого віку, а й у молодих, навіть юних чоловіків.

Повні чоловіки схильні до раку простати

Повні чоловіки схильні до раку простати - Страждаючі ожирінням чоловіки, яким поставлено діагноз раку передміхурової залози, можуть поліпшити шанси на одужання, якщо скинуть вагу, - вважають експерти. Згідно з результатами двох досліджень, проведених в США, хвороби більше всього схильні чоловіки з надмірною вагою. R

Плазмоліфтінг в лікуванні нетримання сечі у жінок: можливість поліпшити якість життя

Плазмоліфтінг в лікуванні нетримання сечі у жінок: можливість поліпшити якість життя - В останні десятиліття в медицині все більше уваги приділяється якості життя пацієнтів. Урологи почали все більше уваги приділяти таким не загрозливим життя станів, як статеві розлади і нетримання сечі.

Коливання ваги навіть в межах норми може викликати хворобу нирок

Коливання ваги навіть в межах норми може викликати хворобу нирок - Додаткові кілограми небезпечні навіть для здорових людей з нормальною вагою - збільшення маси тіла в допустимих межах може розвинути хронічну ниркову хворобу . Південнокорейські фахівці прийшли до такого висновку після аналізу результатів дослідження факторів ризику для захворюваності нирок серед 8 тис. 792 осіб, які не мали жодних проблем зі здоров'ям. Лікарі лікарні Kangbuk Samsung Hospital в Сеулі помітили асоціацію між зміною ваги і порушенням роботи нирок.

Вік позначається на чоловічої фертильності

Вік позначається на чоловічої фертильності - Біологічний годинник працюють не тільки в жіночому, але і в чоловічому організмі, попереджають лікарі. Сьогодні будуть оголошені результати дослідження, яке показало, що репродуктивні здібності чоловіка, починаючи приблизно з 35-річного віку, починають знижуватися.

Хвороба ясен може призвести до безпліддя у чоловіків

Хвороба ясен може призвести до безпліддя у чоловіків - Пілотне дослідження, проведене в ізраїльській лікарні 'Бікур Холім' показало, що, можливо, існує зв'язок між бактеріями, що викликають захворювання ясен і зниженням здатності до розмноження у чоловіків.

Австралійські вчені розробили революційну ліки проти захворювання нирок

Австралійські вчені розробили революційну ліки проти захворювання нирок - Ліки проти фіброзу нирок розробили австралійські вчені. Препарат здатний запобігати розвиток фіброзу, що представляє собою потовщення і поява рубцевих змін у сполучних тканинах і часто виникає в результаті запалення і травм. А це, у свою чергу, означає еволюційний крок у боротьбі з іншими хворобами, де також можуть виникати подібні переродження в тканинах, зокрема, діабетом, захворюваннями легенів, серця, печінки.

Ліки від імпотенції допомагає при гіперплазії простати

Ліки від імпотенції допомагає при гіперплазії простати - Препарат тадалафіл (Сіаліс), що застосовується для лікування еректильної дисфункції, полегшує симптоми доброякісної гіперплазії простати (ДГП). На думку американських дослідників, ці ліки може стати новою, більш безпечною альтернативою існуючим на сьогоднішній день препаратів, повідомляє The Journal of Urology.

Діагностика та лікування хронічного простатиту

Діагностика та лікування хронічного простатиту - Хронічний простатит, відомий медицині з 1850 року, залишається в цей час досить поширеним, недостатньо вивченим і погано піддається лікуванню захворюванням. Він вражає чоловіків переважно молодого і середнього віку, тобто найбільш сексуально активних, нерідко ускладнюється порушенням копулятивної та генеративної функцій. Останнім часом простатит все частіше виявляється у літніх чоловіків, включаючи його поєднання з доброякісною гіперплазією простати.

Цистит: лікування та профілактичні гігієнічні заходи

Цистит: лікування та профілактичні гігієнічні заходи - Цистит - розповсюдженням патологія, знайома кожній п'ятій жінці. Чоловіки страждають цим захворюванням набагато рідше (цистит зустрічається у 0,5% чоловіків). Звичайно проводять відповідне обстеження, мета якого - з'ясувати, чим викликаний цистит у пацієнта чоловічої статі.

З-за красивих жінок у чоловіків з'являється рак простати

З-за красивих жінок у чоловіків з'являється рак простати - Якщо представниці слабкої статі в терміновому порядку не поскромнеют, чоловіків чекає неминуче вимирання від сексуальної незадоволеності. Російський фізіолог Леонід Китаєв-Смик стверджує, що в багатьох специфічних 'чоловічих хворобах' винні ... сучасні жінки, які вибирають занадто легковажний стиль в одязі та поведінці. На думку вченого, західна цивілізація поступово перетворюється на суспільство сексуально незадоволених, а як наслідок - неуспішних і фізично нездорових чоловіків.

Синдроми й захворювання в нефрології й урології, що вимагають невідкладної допомоги

Синдроми й захворювання в нефрології й урології, що вимагають невідкладної допомоги - Гострий пієлонефрит частіше спостерігають у жінок, і це захворювання проявляється ознобом, високою температурою тіла (38-39 & # 65392; С і вище), болем у попереку (у боці). Дуже часто цьому передує прискорене хворобливе в кінці акта сечовипускання (клінічна картина гострого циститу).

З індукованих стовбурових клітин отримані клітини ниркової тканини

З індукованих стовбурових клітин отримані клітини ниркової тканини - Ембріональні стовбурові клітини (ЕСК), завдяки їх плюріпотентних і необмеженої здатності до проліферації, являють собою дуже привабливий джерело матеріалу для регенеративної терапії хвороб нирок.

Клітинна терапія нетримання сечі: клінічні випробування в Іспанії

Клітинна терапія нетримання сечі: клінічні випробування в Іспанії - У клініці Університету Наварри проводяться клінічні випробування нового методу лікування нетримання сечі - пацієнтам роблять інтрауретральние ін'єкції аутологічних міобластов (м'язових стволових клітин) . У випробуваннях візьмуть участь 15 жінок. Добровольці набираються протягом півроку. R

Тиждень нефрології в Москві - 2010

Тиждень нефрології в Москві - 2010 - 29 травня - 2 червня 2010р в «Московском Будинку Вчених» пройшла IX Міжнародна школа-семінар з нефрології під егідою Міжнародного Товариства нефрологів (ISN COMGAN), Європейської Асоціації Діалізу та Трансплантації (ERA-EDTA) за підтримки великих фармацевтичних компаній, в тому числі ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Кардура (доксазозин мезилату) у лікуванні хронічного простатиту

Кардура (доксазозин мезилату) у лікуванні хронічного простатиту - Хронічний простатит широко поширений серед чоловіків старше 18 років. Частота його зустрічальності досягає, за різними літературних джерел, 10-35% і з віком збільшується. За даними J. Curtis Nickel, на частку хворих на хронічний простатит припадає до 8% всіх відвідувань уролога і 1% відвідувань лікаря загального профілю

Знайдено ефективний засіб медикаментозної терапії гіперреактивність сечового міхура

Знайдено ефективний засіб медикаментозної терапії гіперреактивність сечового міхура - Лікування пролонгованої формою толтеродіна (tolterodine) у дозі 4 мг 1 раз на день знижує інтенсивність імперативних позивів на сечовипускання і зменшує вираженість інших дизуричних симптомів у осіб страждають від нейрогенного сечового міхура. Найбільш ефективним є застосування цього препарату у жінок, що страждають імперативними позивами на сечовипускання.

Селен може перешкодити розвитку раку сечового міхура, показало дослідження американських лікарів

Селен може перешкодити розвитку раку сечового міхура, показало дослідження американських лікарів - Селен, мінерал, знайдений в зернах, горіхах і м'ясі, допоможе запобігти розвитку раку сечового міхура , повідомляють учені Медичної школи Дартмута /США /.

Світ зафіксований різкий ріст лікарсько-стійких бактерій сечовивідних шляхів

Світ зафіксований різкий ріст лікарсько-стійких бактерій сечовивідних шляхів - Раптове поширення у всьому світі стійких до антибіотиків бактерій сечовивідних шляхів є причиною для занепокоєння, заявляють канадські епідеміологи Університету Калгарі. Експерти закликають медичне співтовариство ретельніше стежити за сферою дії лікарсько-стійких бактерій, щоб попередити необхідність використовувати більш потужні антибіотики в якості первинної реакції.

В Уфі стартувала загальноросійська програма «Уроки Урології»

В Уфі стартувала загальноросійська програма «Уроки Урології» - Наприкінці січня в Уфі стартує загальноросійська соціальна програма «Уроки урології». Мета її - всебічне інформування чоловіків середнього і старшого віку про урологічних захворюваннях і їх наслідки, а також про шкоду самолікування і необхідності своєчасного звернення до фахівця.

Сонячне світло може стати порятунком від чоловічого безпліддя

Сонячне світло може стати порятунком від чоловічого безпліддя - Щоденна доза сонячного світла допомагає підтримувати чоловічу репродуктивну функцію. Австралійські фахівці рекомендують для успішного зачаття дитини чоловікам частіше гуляти в сонячну погоду і отримувати адекватні рівні ультрафіолету. R

Нетрадиційний підхід в терапії хронічних уретритів у чоловіків

Нетрадиційний підхід в терапії хронічних уретритів у чоловіків - Спочатку 80-х років виникла гостра необхідність у вивченні ЗПСШ з переважним ураженням статевих органів, викликаних одночасно двома, трьома і навіть чотирма збудниками [1,6]. Такі інфекції важко діагностувати, вони, як правило, протікають більш наполегливо, носять рецидивуючий характер, послаблюють захисні функції організму. Останнім часом у медичній літературі з'явилися відомості про виділення штамів Ch. trahomatis і Ur. urealyticum, стійких до антибіотиків [13].

Щастя материнства - кожній жінці!

Щастя материнства - кожній жінці! - У деяких чоловіків спостерігаються симптоми, які дають можливість запідозрити порушення фертильності (здатність до зачаття), наприклад зміна розмірів яєчок, значне схуднення або ожиріння. У інших чоловіків, які страждають на безпліддя, може не спостерігатися ніяких патологічних симптомів.

Низький вага при народженні пов'язаний з більш низькою екскреторної функцією нирок

Низький вага при народженні пов'язаний з більш низькою екскреторної функцією нирок - Обмежений внутрішньоматковий зростання збільшує ризик зниження ниркової функції у дорослому житті, більшою мірою для чоловіків, ніж для жінок, згідно з результатами популяційного дослідження, результати якого опубліковані в січневому випуску «American Journal of Kidney Diseases».

Осінні зустрічі «Нефрит-ЛІГИ»

Осінні зустрічі «Нефрит-ЛІГИ» - 7 вересня в Москві пройшла 1-а робоча конференція «Осінні зустрічі нефро-ЛІГИ», організована міжрегіональної громадської організацією нефрологічних пацієнтів «Нефрит-ЛІГА ».

Еректильна дисфункція: делікатна проблема сильної статі

Еректильна дисфункція: делікатна проблема сильної статі - Як правило, основними відвідувачами аптек є жінки. Вони піклуються про здоров'я всієї родини, купують косметику і засоби гігієни для себе. Але нерідко за допомогою первостольник звертаються й чоловіки. Найчастіше це відбувається тоді, коли справа стосується інтимних, суто чоловічих проблем.

Лікування сечокам'яної хвороби: комплексна медична проблема

Лікування сечокам'яної хвороби: комплексна медична проблема - Сечокам'яна хвороба (МКБ) - це хвороба обміну речовин, що викликається різними ендогенними і (або) екзогенними причинами. Нерідко вона носить спадковий характер і визначається наявністю каменя в сечовивідної системі пацієнта. МКБ є одним з найпоширеніших урологічних захворювань, схильних до рецидивів, і нерідко характеризується наполегливою, важким перебігом.

Якщо хочеш стати батьком, прибери ноутбук з колін

Якщо хочеш стати батьком, прибери ноутбук з колін - Причин чоловічого безпліддя досить багато - і алкоголь, і куріння, наслідки захворювань, що передаються статевим шляхом і багато іншого. Американські учені додали в цей досить довгий список комп'ютери.

Мірцера підтримує стабільний цільовий рівень гемоглобіну у значно більшої кількості пацієнтів з ХХН, які отримують лікування діалізом

Мірцера підтримує стабільний цільовий рівень гемоглобіну у значно більшої кількості пацієнтів з ХХН, які отримують лікування діалізом - PATRONUS - перше порівняльне дослідження, яке показало перевагу Мірцери в порівнянні з дарбепоетіном альфа в лікуванні ниркової анемії при введенні 1 раз на місяць.

Короткий опис найбільш поширених оперативних втручань, що проводяться в урології в амбулаторних умовах

Короткий опис найбільш поширених оперативних втручань, що проводяться в урології в амбулаторних умовах - І. І. Абдуллін, лікар уролог Член Європейської асоціації урологів, Представник Європейського товариства Резидентів Урології в Росії.

Гострий цистит: етіологія, клініка, лікування

Гострий цистит: етіологія, клініка, лікування - Гострий цистит - це гнійно-запальний процес слизової сечового міхура, що представляє собою найбільш прояв неускладненій інфекції сечових шляхів, яка виникає при відсутності структурних змін у нирках і сечовивідних шляхах, а також у пацієнтів без серйозних супутніх захворювань.

Антибактеріальна терапія гострого пієлонефриту

Антибактеріальна терапія гострого пієлонефриту - Пієлонефрит по своїй частоті перевершує всі ниркові хвороби разом узяті [1]. Згідно збірної статистикою (більш ніж 100 авторів), в середньому 1% людей на землі щорічно захворює пієлонефритом [2].

У багатьох людей, що живуть з пересадженими внутрішніми органами, з часом відмовляють нирки

У багатьох людей, що живуть з пересадженими внутрішніми органами, з часом відмовляють нирки - Цю тенденцію виявили лікарі з Мічиганського університету, які проаналізували історії хвороби майже сімдесяти тисяч пацієнтів трансплантологіческіх клінік. Зібрані відомості свідчать про те, що протягом п'яти років після трансплантації хронічна ниркова недостатність розвивається у кожного шостого хворого.

імпотенти XXI століття опинилися в безвихідній ситуації

імпотенти XXI століття опинилися в безвихідній ситуації - Медики всерйоз стурбовані тим, що репродуктивне здоров'я чоловіків погіршується з кожним роком. Про це йшлося на відкрився вчора в Буенос-Айресі Всесвітньому форумі з проблем чоловічого здоров'я. Вчені стверджують, що щонайменше 10% подружніх пар не можуть мати дітей. І якщо раніше це відбувалося частіше за все із-за жіночого безпліддя, то зараз приблизно в половині випадків винні представники сильної статі - а точніше імпотенція, бич сучасного чоловіка.

Роль вітаміну D в антітуморозной захисту передміхурової залози

Роль вітаміну D в антітуморозной захисту передміхурової залози - Випадок - контроль дослідження було засноване на 13-річному спостереженні приблизно 19000 людей середніх років без раку простати. Більше ніж половина серологічних зразків дозволяли припустити дефіцит вітаміну D.

Ефективний захист від циститу

Ефективний захист від циститу - Сумно, але факт: у холодну пору року більшість пацієнтів фахівців-урологів - жінки. Це цистит (запалення слизової сечового міхура)! У холодну пору року випадки цього захворювання частішають у кілька разів.

Мастурбація, можливо, корисна після п'ятдесяти

Мастурбація, можливо, корисна після п'ятдесяти - Часта мастурбація у чоловіків у віці від 20 до 40 років підвищує ризик захворювання на рак простати, а після 50, навпаки, допомагає вберегтися від цієї недуги , повідомляє The Independent з посиланням на British Journal of Urology International.

Профілактика циститу

Профілактика циститу - Цистит - це запалення слизової оболонки сечового міхура. У переважній більшості випадків цистит викликається тією чи іншою інфекцією. Найчастіше це один з представників умовно-патогенної флори - кишкова паличка, стафілококи, стрептококи і т.д. R

Ботокс істотно полегшує симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Ботокс істотно полегшує симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози - Італійські вчені виявили, що ін'єкції Ботокса можуть полегшувати симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) на строк до 30 місяців.

Захоплення солодкою газованою водою подвоює ймовірність хвороб нирок у жінок

Захоплення солодкою газованою водою подвоює ймовірність хвороб нирок у жінок - У жінок, які п'ють дві або більше банок газованої води содової на добу, майже в два рази частіше реєструються ознаки захворювання нирок, встановили медики.

Нефротичний синдром, викликаний генетичною мутацією, піддається лікуванню

Нефротичний синдром, викликаний генетичною мутацією, піддається лікуванню - Вплив генних мутацій, що викликають деякі варіанти нефротичного синдрому, здається, оборотно при лікуванні стероїдами у юних пацієнтів, повідомляють американські вчені в дослідженні, опублікованому в онлайновому випуску 'Nature Genetics'.

Лікування простатиту

Лікування простатиту - Старий як світ простатит несподівано здивував медиків: він перестав бути суто чоловічим недугою! 60-70% збудників потрапляють в організм чоловіка статевим шляхом. Значить, лікування простатиту потрібно проводити вдвох з партнеркою.

Засіб від зморшок усуває мимовільне сечовипускання

Засіб від зморшок усуває мимовільне сечовипускання - Дослідники Університету Піттсбурга виявили, що препарат Ботокс може застосовуватися для лікування дисфункцій сечового міхура, пов'язаних з підвищеною активністю мускулатури цього органу. «Порушення діяльності сечового міхура спостерігаються у величезної кількості людей всього світу.

У Барселоні завершився 25-й Щорічний урологічний конгрес

У Барселоні завершився 25-й Щорічний урологічний конгрес - У Барселоні завершився 25-й Щорічний урологічний конгрес (25th Anniversary EAU Congress), що проходив з 16 по 20 квітня 2010 .

Китайські вчені досягли успіхів в чоловічій контрацепції

Китайські вчені досягли успіхів в чоловічій контрацепції - Масштабний експеримент китайських дослідників з пекінського Національного дослідницького центру з планування сім'ї увінчався успіхом, повідомляє The Independent: з 1000 добровольців діти народилися лише у 1% , що порівнянно по ефективності з жіночою контрацепцією у вигляді пігулок.

Ожиріння подвоює ризик розвитку каменів у нирках

Ожиріння подвоює ризик розвитку каменів у нирках - Ризик розвитку каменів у нирках практично подвоюється при ожирінні, показало нове дослідження медичної школи Університету Джона Хопкінса. Урологи використовували п'ятирічні дані про здоров'я понад 95 тисяч осіб, звернувши особливу увагу на їх індекс маси тіла /ІМТ /.

Гострий пієлонефрит

Гострий пієлонефрит - Гострий пієлонефрит є гострий запальний процес в нирковій паренхімі і чашково-мискової системи. У більшості випадків він протікає як важке інфекційне захворювання, що супроводжується вираженою інтоксикацією.

мікоплазменної інфекція урогенітального тракту

мікоплазменної інфекція урогенітального тракту - В даний час спостерігається зростання мікоплазменної інфекції урогенітального тракту. З мікоплазм, що виявляються в сечостатевій системі, заслуговують на увагу мікоплазма хомініс (мікоплазмоз) і уреаплазма уреалітікум (уреаплазмоз). Мікоплазма хомініс була виявлена в 1937 році. Її часто виділяють із сечостатевих органів хворих. Уреаплазма уреалітікум була виявлена в 1954 році з відокремлюваного хворого негонорейний уретрит. Уреаплазмоз мікоплазмоз за клінічними проявами дуже схожі

Алгоритм обстеження та лікування хворих з доброякісною гіперплазією передміхурової залози

Алгоритм обстеження та лікування хворих з доброякісною гіперплазією передміхурової залози - Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГП) - найпоширеніше захворювання урологічне чоловіків похилого віку [1]. Зміна демографічної ситуації у всьому світі і в нашій країні, що характеризується значним постарінням населення, виводить ДГП в ряд першочергових медичних та соціальних проблем. Етіологія захворювання вивчена недостатньо.

віагра може несприятливо впливати на сперму і викликати безпліддя у чоловіків

віагра може несприятливо впливати на сперму і викликати безпліддя у чоловіків - Ліки від еректильної дисфункції Віагра може несприятливо впливати на сперму і викликати безпліддя у чоловіків, з'ясували британські вчені з Королівського університету Белфаста.

Чоловіки з низьким відношенням тестостерону сироватки до ПСА мають підвищений ризик раку простати

Чоловіки з низьким відношенням тестостерону сироватки до ПСА мають підвищений ризик раку простати - Чоловіки з низьким відношенням тестостерону сироватки до простат-специфічного антигену (ПСА) мають підвищений ризик раку простати, показали результати дослідження, проведеного бразильськими вченими.

Штучний сечовий міхур готовий до пересадки

Штучний сечовий міхур готовий до пересадки - Лікарі готові до пересадки першого штучного органу людині і чекають тільки дозволу влади. Про це розповів доктор Ентоні Атала (Anthony Atala) з Бостона дитячої лікарні. Першим органом, за його словами, стане сечовий міхур, техніка пересадки якого гостро в дослідах на собаках.

Мікрохвильова терапія: за і проти

Мікрохвильова терапія: за і проти - трансуретральна резекція простати є золотим стандартом лікування сечових симптомів при ДГПЗ. Тим не менш, рівень ускладнень при даному втручанні досягає 20%, у зв'язку з чим вчені шукають інші, менш інвазивні технології.

Етіотропна терапія деяких урогенітальних інфекцій спарфлоксацину

Етіотропна терапія деяких урогенітальних інфекцій спарфлоксацину - В даний час серйозну стурбованість фахівців викликає збільшення з року в рік кількості захворювань, що передаються статевим шляхом. У числі головних причин називаються ранній початок статевого життя, часта зміна статевих партнерів, недостатня інформованість про правила та засоби контрацепції і зміна норм сексуальної поведінки [1].

?-адреноблокатори у лікуванні розладів сечовипускання у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози

?-адреноблокатори у лікуванні розладів сечовипускання у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози - Розростання гіперплазованих передміхурової залози призводить до механічного обструкції уретри. Проте поняття «обструкція» відображає всього лише стан підвищеного внутріуретрального опору, і навіть приставка «механічна» не до кінця розшифровує суть патологічного процесу в нижньому відділі сечового тракту. Насправді доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) приводить до наступних перерахованим нижче порушень

Можливості застосування азитроміцину у комплексному лікуванні хворих уретрогенним хламідійним простатитом

Можливості застосування азитроміцину у комплексному лікуванні хворих уретрогенним хламідійним простатитом - За даними сучасної літератури, хламідіоз відноситься до числа найбільш поширених інфекційних захворювань, а в Росії він займає друге місце після грипу [5]. В даний час урогенітальний хламідіоз є більш частою причиною урогенітальних захворювань, ніж гонорея, у зв'язку з чим актуальність цієї проблеми в останні роки різко зросла [3]. Вважається, що до 56% всіх хронічних простатитів мають хламідійну етіологію [12]. Уретрогенние хламідійні простатити найчастіше протікають у формі хронічного катарального запалення.

Бостона онкологи підтвердили високу ефективність нового способу діагностики метастатичного раку простати

Бостона онкологи підтвердили високу ефективність нового способу діагностики метастатичного раку простати - Хворим внутрішньовенно вводять розчин, що містить магнітні наночастки, на поверхню яких завдано декстран - високомолекулярний полімер глюкози. Коли такі частинки проникають у лімфатичну систему, вони осідають на поверхні нормальних клітин, але не затримуються на мембранах клітин злоякісних пухлин.

Новий малоінвазивний метод лікування раку простати - високоінтенсивних сфокусована ультразвукова аблація (HIFU)

Новий малоінвазивний метод лікування раку простати - високоінтенсивних сфокусована ультразвукова аблація (HIFU) - Високоінтенсивні сфокусована ультразвукова аблація простати (HIFU) - один з малоінвазивних методів лікування раку передміхурової залози

Сучасні принципи медикаментозної терапії доброякісної гіперплазії простати

Сучасні принципи медикаментозної терапії доброякісної гіперплазії простати - За останні два десятиліття погляди на багато аспектів проблеми доброякісної гіперплазії простати (ДГП) зазнали істотних змін. Встановлено, що у виникненні та розвитку захворювання важлива роль належить процесу старіння організму, гормонального дисбалансу, активації факторів росту і пр. [4, 5, 6]. Отримано принципово нові дані про природу інфравезікальной обструкції.

Стан вітамінної насиченості (B6) у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози

Стан вітамінної насиченості (B6) у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози - Ще порівняно недавно патогенез розладів сечовипускання обструктивної-іррітатівного характеру - провідних клінічних проявів доброякісної гіперплазії простати ( ДГП), розглядали з позиції класичних уявлень про механічну уретральної обструкції та розвитку вторинних структурно-функціональних змін детрузора.

З ембріональних стовбурових клітин виростили нирку

З ембріональних стовбурових клітин виростили нирку - Вчені з University of Tokyo виростили з ембріональних стовбурових клітин (ЕСК) нирку у миші, позбавленій цього органу. Ці експерименти є важливою сходинкою на шляху до вирощування людських органів.

Рівень кортизолу в крові і 17-кетостероїдів у сечі у хворих з сечокам'яною хворобою

Рівень кортизолу в крові і 17-кетостероїдів у сечі у хворих з сечокам'яною хворобою - В даний час, істинна захворюваність населення МКБ які виявляються при профілактичних оглядах , в 3-3,5 рази вище, ніж при обертаності. Загальновідома багатофакторність, поліетіологічність МКБ і ЯБЖіДПК. У цьому плані, до цих пір, відсутні чіткі механізми камені-і виразкоутворення, існує безліч неясностей у питаннях звичайної і перехресної адаптації організму хворих до різних чинників.

Діагностика та лікування урогенітальної хламідійної інфекції

Діагностика та лікування урогенітальної хламідійної інфекції - Урогенітальний хламідіоз є однією із серйозних медико-соціальних проблем. Зазначена інфекція широко поширена в різних країнах світу, а показники захворюваності постійно ростуть. У Великобританії при обстеженні за допомогою імуноферментного аналізу було встановлено, що частота урогенітальної інфекції ...

Оцінка якості життя у хворих з хронічним простатитом

Оцінка якості життя у хворих з хронічним простатитом - Основними факторами що ведуть до зниження якості життя (ЯЖ) і утруднюють ефективність проведеної терапії у хворих на хронічний простатит (ХП) є психо-емоційні і сексуальні розлади. Ці види розладів є тісно взаємопов'язаними і взаімоусугубляющімі, незалежно від первинності будь-якого з цих розладів.

6, 7 квітня вперше в Білорусі проведені родинні трансплантації нирок від батьків до дітей

6, 7 квітня вперше в Білорусі проведені родинні трансплантації нирок від батьків до дітей - Дві успішні родинні трансплантації нирки дітям виконали фахівці Мінський 4 ДКБ і 2 ГДКБ, що пройшли навчання в клініках Оксфорда і Бірмінгема. Перший пацієнт - 11-річний Стас з Лунінецкого району. Донором став 48-річний батько хлопчика. Друга пересадка зроблена 10-річному Руслану. Донором стала 28-річна мати.

Відкриття прискорить розробку методів ранньої діагностики невиліковного урологічного раніше захворювання

Відкриття прискорить розробку методів ранньої діагностики невиліковного урологічного раніше захворювання - нефронофтізіса - Американські дослідники ідентифікували генну мутацію, відповідальну за невиліковне урологічне захворювання, нефронофтізіс. При цій хворобі відбувається руйнування ниркової тканини, яке зазвичай приводить до виникнення ниркової недостатності ще до досягнення тридцятирічного віку. Страждають на цю хворобу в даний час може врятувати тільки пересадка нирок, яку треба робити в дитячому віці.

Чоловіча стерилізація може привести до недоумства

Чоловіча стерилізація може привести до недоумства - Одним з побічних ефектів вазектомії може бути підвищена ймовірність розвитку рідкісної форми слабоумства. До таких висновків прийшли американські учені в результаті невеликого дослідження за участю пацієнтів, що страждають первинної прогресуючої афазією та іншими видами лобово-скроневої деменції.

Профілактика контраст-індукованої нефропатії

Профілактика контраст-індукованої нефропатії - Контраст-індукована нефропатія (КІН) - серйозне, але потенційно передбачуваність ускладнення, яке розвивається при застосуванні контрастних йодовмісних речовин. Дослідження показали, що частота КІН прямо пропорційна кількості попередніх чинників ризику, таких як наявність ниркової недостатності з цукровим діабетом або без, літній вік, застійна серцева недостатність і дегідратація.

простатиту: діагностика, лікування

простатиту: діагностика, лікування - Найбільш частими хворобами простати є: простатит (запалення передміхурової залози) хронічний і гострий, доброякісна гіперплазія простати (аденома простати) і рак передміхурової залози (ПЖ). Простатитом страждають, за різними даними, 30-58% чоловіків, а розвиток хронічної форми захворювання часто стає причиною чоловічого безпліддя.

Кларитроміцин в лікуванні урогенітальних мікстінфекцій

Кларитроміцин в лікуванні урогенітальних мікстінфекцій - Запальні захворювання статевих і сечовивідних органів, етіологічними агентами яких можуть бути як патогенні, так і умовно-патогенні мікроорганізми, є однією з найбільш частих причин звернення пацієнтів до фахівців . Урогенітальні інфекції у жінок приводять до серйозних порушень репродуктивної функції та інфекційним ускладнень у вигляді запальних захворювань органів малого тазу, трубного безпліддя і позаматкової вагітності, також впливають на внутрішньоутробний розвиток плода, результат пологів і протягом післяпологового періоду

Щоденні еякуляції покращують якість ДНК чоловічої сперми

Щоденні еякуляції покращують якість ДНК чоловічої сперми - Чоловіки, що зазнають труднощів із зачаттям дитини з-за низької якості сперми, мають шанси стати батьками за допомогою щоденних еякуляцій.

Високий рівень холестерину пов'язаний з ризиком патології нирок у відносно здорових чоловіків

Високий рівень холестерину пов'язаний з ризиком патології нирок у відносно здорових чоловіків - У відносно здорових чоловіків підвищення концентрації холестерину асоціюється зі збільшенням ризику порушення функції нирок. Такі результати проспективного дослідження, до якого увійшли понад 4000 чоловік.

Антимікробна терапія хламідійних і трихомонадных уретритів у чоловіків

Антимікробна терапія хламідійних і трихомонадных уретритів у чоловіків - На Міжнародному симпозіумі, що відбувся в Монако в 1954 році, був прийнятий термін «негонококовий уретрити», який визначив велику групу різних за етіологією і патогенезу запалень сечівника, крім викликаних гонококами. У більшості випадків негонококовий уретрити (НГУ) відносять до інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ), кількість яких помітно збільшується з року в рік, беручи, згідно з даними доповіді Наукової групи ВООЗ, «епідемічний характер».

Лікування пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності - чи є перспективи?

Лікування пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності - чи є перспективи? - У липневому номері J of Am. College of Cardiology опублікована стаття, присвячена вивченню можливості використання в лікуванні хворих з термінальною нирковою недостатністю аспірину, бета-блокаторів та інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ), препаратів, що добре зарекомендували себе в лікуванні гострого інфаркту міокарда.

Високі рівні фенілоцтової кислоти при нирковій недостатності приводять до поразки судин

Високі рівні фенілоцтової кислоти при нирковій недостатності приводять до поразки судин - У хворих з хронічною нирковою недостатністю накопичення в плазмі надлишку фенілоцтової кислоти інгібує NO-синтази. Подальше порушення синтезу NO може збільшувати серцево-судинну захворюваність. R

Чоловічий вік заважає завагітніти?

Чоловічий вік заважає завагітніти? - '40 відсотків пар, що стикаються з проблемою безпліддя, не можуть зачати через чоловіка', - говорить доктор Стівен Бернстайн (Dr. Steven Bernstein), уролог, з клініки 'Орор Хелсі Кер'.

Жертви нічного нетримання сечі можуть зітхнути вільніше

Жертви нічного нетримання сечі можуть зітхнути вільніше - Порушення дихання - одна з причин нетримання сечі (енурезу). Причиною утрудненого дихання може бути звуження неба, розростання аденоїдних тканини, та /або мигдалин. Якщо звід ротової порожнини малий, мова може частково блокувати дихальні шляхи під час сну.

Спрей-анестетик попереджає передчасне еякуляцію

Спрей-анестетик попереджає передчасне еякуляцію - Група дослідників із США і Нідерландів завершила другу фазу клінічних випробувань нових ліків від передчасної еякуляції. За даними вчених, що містить комбінацію анестетиків спрей здатний збільшити тривалість статевого акту в п'ять разів.

Двох днів достатньо

Двох днів достатньо - Учені до останнього часу вважали, що для успішного зачаття потрібно стриманість, оскільки воно допомагає зростанню числа сперматозоїдів в еякуляті.

Захист нирок в постменопаузі при діабеті

Захист нирок в постменопаузі при діабеті - Згідно епідеміологічним та експериментальним даними, активація рецепторів естрогенових знижує частоту і прогресію діабетичної нефропатії.

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків - Урогенітальний хламідіоз - найбільш поширена інфекція, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Розпочатий у 1993 реєстрація урогенітального хламідіозу в Росії виявила щорічне подвоєння випадків цієї інфекції, і до 2000 року урогенітальний хламідіоз, за офіційною статистикою, вийшов на третє місце після трихомоніазу і сифілісу, помітно випереджаючи гонорею [2].

Вплив a-блокатора Сетегіс (теразозин) на мікроциркуляцію в стінці сечового міхура (попередні результати)

Вплив a-блокатора Сетегіс (теразозин) на мікроциркуляцію в стінці сечового міхура (попередні результати) - a-Адреноблокатори знайшли своє клінічне застосування в лікуванні доброякісної гіперплазії простати (ДГП). Основними проявами захворювання є порушення сечовипускання, пов'язані з розвитком інфравезікальной обструкції. Дослідження останніх років довели, що динамічний компонент інфравезікальной обструкції обумовлене підвищенням активності a1адренорецепторов передміхурової залози, шийки сечового міхура і простатичного відділу уретри [3,5,7], що призводить до спазму гладкої мускулатури цих відділів сечовипускального тракту.

Випробовується протизаплідний засіб для чоловіків

Випробовується протизаплідний засіб для чоловіків - У Бельгії випробовується протизаплідний засіб для чоловіків. У дослідженнях, які проводить спеціалізований медичний центр Брюссельського університету, беруть участь 20 добровольців. Медики імплантували їм під пахвою джерело гормону, що блокує вироблення в організмі сперматозоїдів.

гемодилюція є причиною більш низького ПСА у чоловіків з ожирінням

гемодилюція є причиною більш низького ПСА у чоловіків з ожирінням - Зниження концентрації ПСА у пацієнтів з ожирінням пов'язано із збільшенням об'єму циркулюючої крові, тому ці пацієнти знаходяться в групі ризику по пізнього виявлення раку простати.

Роль стресу в розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Роль стресу в розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози - в патофізіології ДГПЗ залучені симпатична нервова система і гіпоталамо-гіпофізарно-гонадная зв'язок. Перераховані нервові структури досить чутливі до стресу, проте ще ніхто не вивчав впливу стресу факторів на розвиток ДГПЗ.

Діагностика та лікування раку передміхурової залози в урологічному стаціонарі

Діагностика та лікування раку передміхурової залози в урологічному стаціонарі - Захворювання передміхурової залози є найбільш поширеними серед урологічних страждань пацієнтів похилого віку, що викликано розвитком доброякісної гіперплазії (ДГПЗ), раку передміхурової залози, хронічного простатиту. Гістологічні ознаки ДГПЗ відзначаються у 50% чоловіків у віці 60 років і у 90% випадків до 80 років. Смертність від ДГПЗ настає головним чином від уремії, сепсису та ускладнень хірургічних втручань [Л.М. Горіловскій, 1999].

Підігрів сидінь в автомобілі небезпечний для чоловіків

Підігрів сидінь в автомобілі небезпечний для чоловіків - Сьогодні, більшість іномарок оснащено електричним підігрівом передніх сидінь. Для російських водіїв, які звикли до холодних зим, наявність підігріву в машині стало вже практично необхідною умовою. Проте ні інструкції з користування автомобілів, ні продавці не говорять про те, що цим пристроєм користуватися треба дуже обережно.

Любителям гарячої ванни загрожує безпліддя

Любителям гарячої ванни загрожує безпліддя - Дослідження Каліфорнііского Університету показує, що гаряча ванна і джакузі негативно позначається на репродуктивних здібностях чоловіків.

Надмірна вага - причина чоловічого безпліддя

Надмірна вага - причина чоловічого безпліддя - Чоловіки, які мають проблеми з вагою, набагато частіше страждають безпліддям, говорять американські дослідники.

Журавлинний сік допомагає жінкам в профілактиці і лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів

Журавлинний сік допомагає жінкам в профілактиці і лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів - Журавлинний сік допомагає жінкам в профілактиці і лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів. Механізм впливу поки залишається невідомим.

Трансплантація фетальних клітин для лікування ниркової недостатності

Трансплантація фетальних клітин для лікування ниркової недостатності - застосовуються в даний час методи лікування ниркової недостатності - діаліз і пересадка нирки - мають багато недоліків, в тому числі ризик важких ускладнень, брак донорів і проблеми імунного відторгнення. Тому лікарі і вчені продовжують шукати інші методи лікування цього захворювання. R

Обрізання крайньої плоті виходить з моди в США

Обрізання крайньої плоті виходить з моди у США - За даними дослідження, проведеного в рамках програми Національного огляду здоров'я і суспільного життя США, популярність чоловічого обрізання в країні досягла рекордно низької позначки.

Чому не з'явиться препарат для чоловіків?

Чому не з'явиться препарат для чоловіків? - Протизаплідні препарати для чоловіків не з'являться у продажу. Півроку тому вважалося, що прорив близький. Сьогодні фармакологічний концерн Bayer-Schering дає відбій. Чоловіча стать виявилася набагато складніше для розуміння, ніж передбачалося.

Розвиток важких сечових інфекцій запрограмований на генетичному рівні

Розвиток важких сечових інфекцій запрограмований на генетичному рівні - Шведські дослідники виявили ген, який відповідає за розвиток важких сечових інфекцій. Відомо, що деякі люди має велику схильність до захворювань інфекцій сечових шляхів.

Імуномодулятори в лікуванні інфекційно-запальних процесів урогенітального тракту

Імуномодулятори в лікуванні інфекційно-запальних процесів урогенітального тракту - В даний час однієї з центральних проблем інфекційної патології є проблема урогенітальних інфекцій, серед збудників яких виділяється внутрішньоклітинний мікроб Chlamydia trachomatis. У даній статті представлені дані про клінічну та імунологічної ефективності імуномодулятора поліоксидонію в лікуванні урогенітальних інфекцій

Оптимізація діагностики та лікування хворих з хронічним простатитом абактеріальним

Оптимізація діагностики та лікування хворих з хронічним простатитом абактеріальним - Актуальність проблеми простатиту на сучасному рівні обумовлена тим, що, по-перше - відбувається повсюдний і неухильне зростання захворюваності серед чоловічого населення найбільш працездатного та репродуктивного віку від 18 до 45 років, по-друге - не дивлячись на використання існуючих і пошук нових методів діагностики і лікування, не знизилося число незадовільних результатів, що безсумнівно погіршує показник якості життя пацієнтів

Комплексна терапія оклюзійних ускладнень дистанційної літотрипсії

Комплексна терапія оклюзійних ускладнень дистанційної літотрипсії - З 1980 року при лікуванні сечокам'яної хвороби (МКБ) успішно застосовують дистанційної літотрипсії (ДЛТ). Удосконалення літотріпторов і стандартів у технології дроблення з визначенням термінів проведення повторних сеансів дозволило значно скоротити число серйозних ускладнень, що мали місце на перших етапах становлення методу (гематома, кровотеча тощо)

Питання чоловічого здоров'я обговорювалися під музику віденського вальсу

Питання чоловічого здоров'я обговорювалися під музику віденського вальсу - Наприкінці вересня в музичній столиці Європи, Відні, пройшов 5-й Всесвітній з'їзд, присвячений проблемам чоловічого здоров'я. У рамках конгресу компанія Bayer Schering Pharma провела ряд прес-заходів, де московські журналісти змогли зустрітися як з міжнародними, так і з російськими світилами в області андрології, урології, ендокринології, і поставити їм свої питання.

У Башкирії ухвалений закон про загальне андрологічну обстеженні

У Башкирії ухвалений закон про загальне андрологічну обстеженні - Вже з цього року всі діти чоловічої статі в Башкирії проходитимуть щорічне обстеження, щоб виключити розвиток патологій, які призводять до безпліддя. Про це в телефонному інтерв'ю РІА Новини повідомив розробник нового законопроекту, заслужений лікар республіки професор Венер Сахаутдінов.

Новий маркер прогресії раку простати

Новий маркер прогресії раку простати - Згідно із заявою вчених, вимір молекули В7-Н3, яка міститься на поверхні ракових клітин простати, може стати корисним у прогнозуванні прогресії захворювання після радикальної простатектомії.

Ботуліністіческій токсин А знижує прояв сечових симптомів при ДГПЗ

Ботуліністіческій токсин А знижує прояв сечових симптомів при ДГПЗ - У урологічній практиці ботуліністіческій токсин застосовується для лікування гіперактивного сечового міхура. Однак останнім часом він став також використовуватися для лікування сечових симптомів, пов'язаних з ДГПЗ.

Перевага хірургічного підходу при лікуванні раку простати

Перевага хірургічного підходу при лікуванні раку простати - Вчені ще не проводили рандомізованих досліджень в порівнянні різних методів лікування раку простати, проте відомо, що після хірургічного лікування виживаність пацієнтів дорівнює мінімум 10 років і перевищує таку після інших способів терапії.

Поразки нирок: «мієломна нирка»

Поразки нирок: «мієломна нирка» - Порушення функцій нирок - небезпечне ускладнення мієломної хвороби. Воно виявляється у половини всіх хворих до моменту постановки діагнозу і стоїть на другому після інфекцій місці серед причин смерті

Діагностика та лікування хвороби Пейроні

Діагностика та лікування хвороби Пейроні - Хвороба Пейроні (БП) або фібропластичних індурація статевого члена (ФІПЧ) - захворювання, що характеризується фіброзної мультифокальний структурної дегенерацією білкову оболонку статевого члена. ФІПЧ супроводжується утворенням фіброзної нееластичний рубцевої тканини білкову оболонку і прилеглої кавернозної тканини і призводить до виникнення хворобливих ерекцій, викривлення ерегованому пеніса, іноді - до еректильної дисфункції.

Генетичні дослідження не виявили взаємозв'язок між хронічним запаленням і раком простати

Генетичні дослідження не виявили взаємозв'язок між хронічним запаленням і раком простати - Учені висунули припущення, що хронічне запалення збільшує ризик раку простати. Простагландин-ендопероксід синтетаза-2 (PTGS2) кодує прозапальних фермент циклооксигеназу-2, важливий медіатор в запальному процесі.

Патогенетичні основи медикаментозної терапії симптоматичної доброякісної гіперплазії простати a-адреноблокаторами

Патогенетичні основи медикаментозної терапії симптоматичної доброякісної гіперплазії простати a-адреноблокаторами - Згідно літературним даними, симптоми доброякісної гіперплазії простати (ДГП) виявляються майже у половини чоловіків, які досягли 60 років [1]. Про симптоматичної ДГП, або про доброякісної гіперплазії простати, як про захворювання слід говорити тільки тоді, коли відзначається поєднання збільшення передміхурової залози з симптомами порушення сечовипускання та об'єктивними ознаками інфравезікальной обструкції

мікрохірургічні методи лікування варикоцеле у юних хокеїстів

мікрохірургічні методи лікування варикоцеле у юних хокеїстів - варикоцеле - досить часто зустрічається у юних хокеїстів патологія. Існує необхідність застосування щадних методів оперативного лікування даного захворювання у спортсменів.

Сучасний погляд на антибактеріальну терапію урогенітальних інфекцій

Сучасний погляд на антибактеріальну терапію урогенітальних інфекцій - Урогенітальні інфекції є частими захворюваннями в амбулаторній практиці і стаціонарі. Частота інфекцій збільшується з віком і за наявності хронічних захворювань, таких як цукровий діабет, сечокам'яна хвороба, аденома передміхурової залози

статини знижують ризик виникнення раку простати

статини знижують ризик виникнення раку простати - Вже не перший раз висловлюється гіпотеза про зниження ризику раку простати при прийомі статинів - препаратів, що знижують рівень холестерину. У проведеному дослідженні вивчалася взаємозв'язок між прийомом препаратів різних груп для зниження рівня холестерину і ризиком виникнення раку простати.

Системний червоний вовчак в нефрології

Системний червоний вовчак в нефрології - вовчаковий гломерулонефрит та інші її прояви - Діагноз системного червоного вовчака (СЧВ) в останні десятиліття став все частіше зустрічатися у нефрологічному стаціонарі. Судити про те, наскільки актуальна проблема ВКВ, можна хоча б на підставі того, що стаття одного з найбільших нефрологів світу професора Камерона «вовчакового нефрит» була опублікована в журналі Американського товариства нефрологів під рубрикою «Хвороба місяця».

Американські вчені запропонували нову методику лікування пріапізму

Американські вчені запропонували нову методику лікування пріапізму - Співробітники Медичної школи Техаського університету запропонували нову методику лікування пріапізму - тривалої болючої ерекції, не супроводжується статевим збудженням. На думку вчених, причиною небезпечного розладу, який може призвести до гангрени і ампутації пеніса, є підвищений рівень ферменту аденозину, сприяє розширенню просвіту судин.

Бактерії, що входять до складу природної мікрофлори кишечника, зменшують ризик рецидивів сечокам'яної хвороби

Бактерії, що входять до складу природної мікрофлори кишечника, зменшують ризик рецидивів сечокам'яної хвороби - Бактерії Oxalobacter formigenes (O. formigenes), що входять до складу природної мікрофлори кишечника, зменшують ризик рецидивів сечокам'яної хвороби на 70%. До такого висновку прийшли вчені з Бостонського університету в результаті клінічного дослідження за участю п'ятисот чоловік, повідомляє Journal of the American Society of Nephrology.

Запалення

Запалення - причина онкотрансформаціі клітин простати - Існують докази, що запалення в передміхуровій залозі вносить внесок у подальший ріст клітин або в бік доброякісної гіперплазії передміхурової залози, або в її злоякісну трансформацію. Запалення може ініціювати канцерогенез, викликаючи пошкодження генома.

Застосування індуктора ендогенного інтерферону неовир в нехірургічного лікування доброякісної гіперплазії простати

Застосування індуктора ендогенного інтерферону неовир в нехірургічного лікування доброякісної гіперплазії простати - Дослідженнями останніх років виявлено складні патогенетичні механізми розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГП), що включають взаємодію стероїдних гормонів , перш за все андрогенів та естрогенів з різними факторами зростання [8]. Встановлено, що рівень андрогенів визначає збільшення обсягу простати у розвитку ДГП, в той час як м'язове скорочення її гладкої мускулатури викликає норадреналін, діючи через a1-адренергічні рецептори [9,10,11,12]. Тому ступінь вираженості симптомів при ДГП лише частково пов'язана з об'ємом простати [7]. При цьому естрогени підтримують збільшення простати, обумовлене андрогенами, і скорочення гладкої мускулатури, обумовлене норадреналіном

Висока фізична активність може провокувати розвиток нетримання сечі

Висока фізична активність може провокувати розвиток нетримання сечі - Висока фізична активність може провокувати розвиток нетримання сечі, проте роль помірних фізичних навантажень у виникненні даної патології поки не відома. Автори проаналізували дану взаємозв'язок на прикладі жінок середніх років.

Нова концепція хронічного простатиту (продовження)

Нова концепція хронічного простатиту (продовження) - Близько 20 років тому в процесі вивчення літератури з морфології хронічного простатиту ми звернули увагу на разючу подібність патологічних змін в простаті при неінфекційної (Т.М . «застійний простатит») і інфекційному її поразку. І в тому і іншому випадку морфологи реєстрували однотипні дегенеративно-дистрофічні та рубцеві зміни у всіх структурних елементах органу.

Мастурбація знижує ризик захворіти на рак простати

Мастурбація знижує ризик захворіти на рак простати - Дослідження, проведене австралійськими вченими, підтверджує, що часті мастурбації можуть допомогти чоловікам молодше 50 років знизити ризик захворювання на рак простати в більш літньому віці.

Зелений чай попереджає рак простати

Зелений чай попереджає рак простати - Регулярне вживання зеленого чаю значно знижує ризик захворювання на рак простати, встановили вчені. Чоловік, що випиває щодня хоча б чашку чаю, має перевагу над тими, хто віддає перевагу іншим напоям. Для любителя зеленого чаю ризик менше на дві третини, стверджують австралійські медики з Curtin University в Перті.

Добpокачественная гіпеpплазія пpедстательной залози: діагностика та лікування

Добpокачественная гіпеpплазія пpедстательной залози: діагностика та лікування - Захматов Ю. М., Ваpенцов Г. І., Коpнев А. І., Ответчіков І. М. Клініка уpологіі PГМУ, Москва

Комбінація двох препаратів дозволяє запобігти розвитку раку простати на ранній стадії

Комбінація двох препаратів дозволяє запобігти розвитку раку простати на ранній стадії - Рак простати можна зупинити за допомогою суміші двох препаратів, які зазвичай використовуються для лікування підвищеного рівня холестеролу і артритів , повідомляється в новому дослідженні. На думку його авторів, пацієнти зможуть отримати новий препарат через п'ять років.

Абактал (пефлоксацин) у лікуванні хворих на хронічний простатит бактеріальним

Абактал (пефлоксацин) у лікуванні хворих на хронічний простатит бактеріальним - Проблема діагностики та лікування хронічного простатиту продовжує залишатися актуальною для урологів, що спостерігають чоловіків у віці від 20 до 50 років. Саме в цей період життя приблизно половина осіб чоловічої статі відзначає у себе різні прояви розглянутої патології [1,5]. Примітно, що тільки у 5-20% хворих на хронічний простатит вдається з упевненістю ідентифікувати збудника інфекції [6].

Сперматозоїд Семмі розповість про простаті

Сперматозоїд Семмі розповість про простаті - Інтерактивний сперматозоїд Семмі є зіркою онлайн-ігри про рак простати. Розробники гри вважають, що, подорожуючи разом з Семмі через планети-близнюки Яєчка до планети Простата, користувач зможе багато про що дізнатися.

радіокерована пастка для сперматозоїдів

радіокерована пастка для сперматозоїдів - Австралійські дослідники розробили імплантований радіокерований клапан, що контролює викид насінної рідини під час еякуляції. Установка мікроскопічного пристрою є повністю оборотною процедурою - пацієнт може відкривати і закривати клапан за власним бажанням.

Комплексна терапія хворих на остеохондроз поперекового відділу хребта, які страждають хронічним простатитом

Комплексна терапія хворих на остеохондроз поперекового відділу хребта, які страждають хронічним простатитом - Хронічний простатит (ХП) зустрічається у 25-40% хворих у віці 25-45 років [5, 8] і часто поєднується з остеохондрозом (ДГ) попереково-крижового відділу (ПК-відділу) хребта і порушенням статевої функції (еректильна дисфункція), що важко піддаються лікуванню.

Частий секс знижує ризик захворювання на рак простати

Частий секс знижує ризик захворювання на рак простати - Як показало дослідження, проведене Американським товариством з вивчення ракових захворювань, всупереч поширеній думці, частий секс або мастурбація не тільки не сприяє розвитку раку простати у чоловіків, але навіть знижує ризик цього захворювання.

Винайшли ліки від передчасної еякуляції

Винайшли ліки від передчасної еякуляції - Дуже приємна новина для третьої частини чоловічого населення. Для запобігання передчасної еякуляції, винайшли ліки.

Вплив остpой фаpмакологіческой блокади pенін-ангіотензинової системи на внутpіпочечную гемодинаміку у хворих на системний вовчак кpасной і системної склеpоде

Вплив остpой фаpмакологіческой блокади pенін-ангіотензинової системи на внутpіпочечную гемодинаміку у хворих на системний вовчак кpасной і системної склеpоде - Бугpова О. В ., Кутиpіна І. М., Багіpова В. В., Моpозова Є. В., Гpомова М. М. Оpенбуpгская Госудаpственная медіцінская академія, Оpенбуpгская областная клінічна лікарня, ММА ім . І. М. Сеченова

Механізми біоцидної дії нейтpофілов у хворих алкоголізмом з поpаженіем нирок за типом хpоніческого піелонефpіта

Механізми біоцидної дії нейтpофілов у хворих алкоголізмом з поpаженіем нирок за типом хpоніческого піелонефpіта - Таpасова Н. С., Белобоpодова Е. І. Кафедpа теpапіі усовеpшенствованія вpачей (зав. - Доктоp мед. наук Е. І. Белобоpодова) Сібіpского госудаpственного медичного унівеpсітета, Томськ

Копулятивний функція після простатектомії

Копулятивний функція після простатектомії - Еректильна дисфункція (ЕД) - важлива медико-соціальна проблема. В даний час особливої актуальності набуває не стільки розробка різних методів лікування ЕД, скільки вивчення можливих шляхів її профілактики. У зв'язку із загальноєвропейською тенденцією до постаріння населення зростає інтерес до хвороб похилого віку, велику увагу приділяють якості життя цієї категорії пацієнтів.

Нефрологічний пацієнти: ПРАВО НА ЖИТТЯ

Нефрологічний пацієнти: ПРАВО НА ЖИТТЯ - 22-23 серпня 2009 року в Санкт-Петербурзі з ініціативи Міжрегіональної громадської організації інвалідів, нефрологічних хворих 'ПРАВО НА ЖИТТЯ' пройдуть Круглий стіл для регіональних представників організації та Школа-семінар для нефрологічних пацієнтів.

Своєчасне хірургічне втручання майже удвічі знижує ймовірність метастазування раку простати

Своєчасне хірургічне втручання майже удвічі знижує ймовірність метастазування раку простати - Урологи з трьох скандинавських країн підвели підсумки тривалого клінічного експерименту, поставленого заради з'ясування ефективності різних методів боротьби із злоякісними пухлинами передміхурової залози. У ньому взяли участь близько семисот літніх чоловіків з раком простати, що живуть у Швеції, Фінляндії та Норвегії.

Кишкова паличка може бути використана в урології

Кишкова паличка може бути використана в урології - Кишкова паличка може бути використана для лікування захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Так вважають лікарі з Бейлорского медичного коледжу.

Чи існує нормальний рівень ПСА?

Чи існує нормальний рівень ПСА? - Щоб відповісти на це питання були проаналізовані більше 200 тисяч аналізів загального ПСА чоловіків без ознак раку передміхурової залози. При цьому вираховувалася нормальна швидкість приросту ПСА за рік і 'нормальні' рівня показника в залежності від віку. R

Чи має переваги внутрішньовенне введення антибіотиків перед оральної антибіотикотерапією при інфекціях сечовивідних шляхів?

Чи має переваги внутрішньовенне введення антибіотиків перед оральної антибіотикотерапією при інфекціях сечовивідних шляхів? - Експерти в області лікування інфекцій сечовивідних шляхів (urinary tract infections-UTIs прийшли до висновку, що більш доцільно лікувати їх за допомогою орального (тобто через рот) введення антибіотиків, а не шляхом внутрішньовенного введення.

Стовбурові клітини запобігають фіброз при хронічній нирковій недостатності

Стовбурові клітини запобігають фіброз при хронічній нирковій недостатності - Численними дослідженнями показано, що мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) мають регенеративними здібностями при гострому пошкодженні нирок, але їх роль при хронічних захворюваннях нирок ще недостатньо вивчена. Зокрема, невідомо, чи можуть вони зупинити фіброз ниркової тканини.

Небідо: новий стандарт в лікуванні дефіциту андрогенів у старіючих чоловіків

Небідо: новий стандарт в лікуванні дефіциту андрогенів у старіючих чоловіків - 21 квітня 2006 року в Москві, в Галереї мистецтв Церетелі, відбувся симпозіум «Небідо ® - сучасні можливості в корекції андрогенного дефіциту у чоловіків », організований компанією Schering AG. Головою симпозіуму був член-кореспондент РАМН, завідувач кафедрою урології РГМУ д. м. н., професор Мазо Є.Б.

Масаж простати і ендоуретральние втручання при гострому простатиті - шкода або користь?

Масаж простати і ендоуретральние втручання при гострому простатиті - шкода або користь? - Традиційно протягом тривалого часу з арсеналу методів лікування гострого простатиту категорично виключають масаж простати і різні ендоуретральние втручання, вбачаючи в них високу ймовірність розвитку серйозних ускладнень.

Здоров' я інтимних м'язів

Здоров'я інтимних м'язів - регулярна тренування м'язів малого тазу - Вам доводилося коли-небудь відчувати досаду з приводу протікання сечі під час тренувань, Чиха або кашлю? - Ви не самотні!R

Ниркова або сечовідний коліка

Ниркова або сечовідний коліка - Бок, поперек або гостро почалася біль у нижньому квадранті живота - все це характерні ознаки ниркової або сечовивідних коліки. Зусилля лікарів тут повинні бути направлені на встановлення діагнозу і зменшення болю. В окремих випадках, видалення каменя, закупорити сечовивідні шляхи

Фармакотерапія сечокам'яної хвороби

Фармакотерапія сечокам'яної хвороби - Сечокам'яна хвороба (МКБ) до цього часу є одним з найпоширеніших урологічних захворювань. Захворюваність МКБ по регіонах Росії коливається від 25,5% (Урал) до 41,5% (Східна Сибір), а хворі з різними формами цієї патології займають 35 - 50% ліжкового фонду урологічних стаціонарів. На думку багатьох авторів, це захворювання як прояв порушення обміну речовин буде мати тенденцію до зростання у зв'язку з погіршенням екологічної ситуації.

Медикаментозне лікування хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози

Медикаментозне лікування хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози - Передміхурова залоза є органом-мішенню для чоловічого статевого гормону тестостерону, який, проникаючи в клітини, під впливом ферменту 5a-редуктази перетворюється на дигідротестостерон ( ДГТ). Останній за андрогенної активності перевершує тестостерон, будучи самим активним його метаболітом.

Хронічний простатит

Хронічний простатит - Хронічний простатит - одне з найбільш поширених хронічних захворювань - недостатньо вивчений і погано піддається лікуванню. Він вражає чоловіків переважно молодого і середнього віку, тобто найбільш здатних до репродукції, нерідко ускладнюється порушенням копулятивної та генеративної функцій. Останнім часом простатит, у тому числі в поєднанні з доброякісною гіперплазією простати, все частіше виявляється у літніх чоловіків.

Фінські вчені підтвердили генетичну природу передчасного сім'явиверження

Фінські вчені підтвердили генетичну природу передчасного сім'явиверження - Фінські вчені з'ясували, що передчасне сім'явивергання має генетичні причини, повідомляє EurekAlert. Результати роботи Пекка Сантілла (Pekka Santtila), Кеннета Саднабба (Kenneth Sandnabba) та Патріка Джерна (Patrick Jern) опубліковані у Journal of Sex & Marital Therapy.

Що впливає на якість сперми?

Що впливає на якість сперми? - Вчені виявили, що проживання в місцевості з забрудненим повітрям погіршує якість сперми. На щастя, це лише тимчасове погіршення, вона зникає після припинення контакту з шкідливими речовинами. R Ісследованіе проводили в чеському місті Тепліце. Взимку там сильно зростає забрудненість повітря. Протягом 24 місяців вчені обстежили 35 чоловіків. Якість їх сперми погіршувався в зимові місяці і значно поліпшувався в ті періоди, коли повітря було чистіше. R

Герпетична інфекція органів сечостатевої системи у чоловіків

Герпетична інфекція органів сечостатевої системи у чоловіків - Неконтрольований повсюдний зростання захворюваності генітальним герпесом (ГГ) ставить проблему герпесвірусної інфекції (ГІ) в один ряд з найактуальнішими соціально значимими проблемами охорони здоров'я. Захворюваність ГГ в країнах Західної Європи перевищує 80 випадків на 100 тис. населення.

Сухість означає впевненість

Сухість означає впевненість - Згідно з даними досліджень, кожна третя жінка в Росії * коли-небудь стикається з мимовільною виділенням сечі (нетриманням): від сміху, кашлі або чханні може виділятись декілька крапель або трохи більше. При цьому більшість жінок користується звичайними гігієнічними прокладками.

Тактика застосування уросептиків в загальній практиці

Тактика застосування уросептиків в загальній практиці - Основними засобами патогенетичної терапії інфекції сечовивідних шляхів до сьогоднішнього дня залишаються уросептиків. Найважливішим шляхом підвищення ефективності лікування є не лише створення і впровадження нових уроантісептіков, але і вдосконалення тактики застосування вже наявних коштів. Препарати, які відносять до уросептиків

Велоспорт веде до імпотенції

Велоспорт веде до імпотенції - Визначено ще одна причина, виникнення імпотенції у чоловіків. Це інтенсивні заняття велосипедним спортом, причому це стосується як спортсменів-професіоналів, так і любителів. R

Американці успішно випробували ліки від передчасної еякуляції

Американці успішно випробували ліки від передчасної еякуляції - Дослідники з Університету Міннесоти повідомляють про успішне завершення клінічних випробувань першого препарату, спеціально призначеного для лікування передчасної еякуляції. Нові ліки збільшує тривалість статевого акту в 3-3.5 рази. R

Трансплантація стовбурових клітин може вилікувати генетичне захворювання нирок

Трансплантація стовбурових клітин може вилікувати генетичне захворювання нирок - Експерименти на тваринах із моделлю синдрому Альпорта показали, що стовбурові клітини (СК) кісткового мозку можуть сприяти регенерації пошкоджених клітин нирок. Це відкриття може лягти в основу нової стратегії лікування цієї вродженої хвороби нирок. Дане дослідження - перший приклад використання стовбурових клітин для відновлення дефектів матриксу базальної мембрани і функцій органу. R

нейрогенна детрузорная гіперактивність

нейрогенна детрузорная гіперактивність - нейрогенним детрузорная гіперактивність (НДГ) полягає в мимовільному скорочення детрузора під час накопичення сечі в сечовому міхурі, в основі якого лежать різного виду порушення функції нервової системи [1]

Проблемі нетримання не приділяється належної уваги!

Проблемі нетримання не приділяється належної уваги! - «Проблемі нетримання не приділяється належної уваги!» - До такого висновку прийшли учасники iii глобального форуму з проблеми нетримання.

Бікарбонат натрію уповільнює прогресування хронічних захворювань нирок

Бікарбонат натрію уповільнює прогресування хронічних захворювань нирок - Фахівці з Королівського госпіталю Лондона (Royal London Hospital) досліджували більше 100 пацієнтів з цими захворюваннями, пише Telegraph. Щодня хворим давали невелику дозу бікарбонату натрію в пігулці.

Нове в лікуванні хронічного простатиту

Нове в лікуванні хронічного простатиту - Простатит, або запалення передміхурової залози - найбільш розповсюджене серед чоловічих урологічних захворювань. Основна причина його розвитку - це попадання в передміхурову залозу (ПЖ) інфекційного агента, чому неабиякою мірою сприяє анатомічне розташування передміхурової залози в малому тазу.

Передбачувана причина раку простати - новий вірус

Передбачувана причина раку простати - новий вірус - Вчені з Каліфорнійського університету та Клівленда лікарні виділили новий, раніше невідомий вірус з тканин ракової пухлини у хворих на рак простати. Дослідники розглядають вірус у якості можливої причини раку простати, проте його остаточна роль поки не визначена.

Інфекція сечових шляхів

Інфекція сечових шляхів - У публікованому стандарті відображені рекомендації щодо діагностики та лікування гострих бактеріальних інфекцій сечових шляхів, зазвичай не заселених бактеріями, надалі іменованих інфекціями сечових шляхів (ІМП).

У Німеччині зростає число чоловіків, які вибирають вазектомії, щоб не мати дітей

У Німеччині зростає число чоловіків, які вибирають вазектомії, щоб не мати дітей - У німецьких лікарів-урологів з'явився новий типовий пацієнт: це чоловік у повному розквіті сил, зазвичай у віці від 20 до 45 років, заможний, частіше - одружений або має постійну партнерку. Він мовчазний, соромливий, але налаштований рішуче. Він зробив безповоротний вибір: він вирішив стерилізувати. Це краще, ніж таблетка, яка порушує гормональну рівновагу його партнерки, це краще, ніж незручний презерватив. Тому васектомія для такого пацієнта стала протизаплідним методом.

Ще одне підтвердження отримала гіпотеза, згідно з якою різке обмеження калорійності харчування служить засобом профілактики раку простати

Ще одне підтвердження отримала гіпотеза, згідно з якою різке обмеження калорійності харчування служить засобом профілактики раку простати - Лікарі з університету Джонса Гопкінса з'ясували, що чоловіки середнього і літнього віку, чий денний раціон не перевищує 1200 калорій, хворіють на рак простати в три-чотири рази рідше, ніж їх однолітки, які поглинають більше 2600 калорій. Ця інформація міститься в статті в журналі Urology.

У Європі з'явитися новий препарат для боротьби з імпотенцією

У Європі з'явитися новий препарат для боротьби з імпотенцією - У п'ятницю, 7 березня, німецький хіміко-фармацевтичний концерн Bayer AG і британський фармацевтичний гігант GlaxoSmithKline Plc оголосили про те, що вони отримали дозвіл на продажі в Європі нового препарату Levitra, призначеного для лікування імпотенції.

Фітотерапія доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Фітотерапія доброякісної гіперплазії передміхурової залози - Не варто говорити про актуальність проблеми лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) - вона безсумнівна. Представлені в 2001 р. у Женеві в матеріалах Європейської урологічної асоціації дані опитування пацієнтів, які мають симптоми порушення сечовипускання при ДГПЗ, свідчать, що: 58% чоловіків навмисне знижують споживання рідини у вечірні години; 41% уникає відвідування місць, де відсутня туалет; 31% відмовляється від поїздок на далекі відстані; 20% намагаються рідше виходити з дому.

Фізичні вправи знижують у чоловіків ризик виникнення раку передміхурової залози

Фізичні вправи знижують у чоловіків ризик виникнення раку передміхурової залози - Нове дослідження, здійснене доктором Едвардом Дждіовануччі і його колегами з Гарвардського ун-ту, підтвердило, що інтенсивні фізичні вправи - ходьба, біг, велосипед, плавання, веслування, теніс або гімнастика - різко знижують у чоловіків ризик захворіти на рак передміхурової залози.

Фолівая кислота може вирішити проблему часткового безпліддя у чоловіків

Фолівая кислота може вирішити проблему часткового безпліддя у чоловіків - Фолієва кислота і цинк, можливо, можуть збільшувати чисельність сперматозоїдів у чоловіків, які страждають безпліддям частковим, вважають голландські дослідники.

Нові шляхи та досягнення у лікуванні хворих із захворюваннями органів сечостатевої системи

Нові шляхи та досягнення у лікуванні хворих із захворюваннями органів сечостатевої системи - Повсюдне зростання частки захворюваності органів сечостатевої системи, обумовлене зростанням аномалій розвитку людського організму; збільшення кількості урологічних хворих потребують оперативного лікування; тривалість і дорожнеча госпітального лікування даної категорії хворих; досить довгий післяопераційний відновлення здоров'я та працездатності-це актуальні проблеми сучасної урології.

Фімоз

Фімоз - Нормальна крайня плоть «склеєна» з головкою статевого члена до трирічного віку, потім починає відділятися від неї, і до шести років головка вже виступає за її межі. Проте в будь-якому віці може розвинутися фімоз - звуження крайньої плоті, що перешкоджає повному оголення голівки статевого члена.

Пероральна моно-і комбінована терапія еректильної дисфункції інгібіторами фосфодіестерази-5 і Імпазой

Пероральна моно-і комбінована терапія еректильної дисфункції інгібіторами фосфодіестерази-5 і Імпазой - новим вітчизняним індуктором NO-синтази - Ерекція - нейроваскулярний феномен, пов'язаний з гормональним контролем, що включає артеріальну дилатацію, розслаблення гладкої мускулатури трабекулярної і активацію корпоре-веноокклюзівного механізму [1,2]. Результати наукових і клінічних досліджень дозволили з'ясувати багато нових можливостей у лікуванні еректильної дисфункції (ЕД).

Раціональна нефропротекція у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом другого типу

Раціональна нефропротекція у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом другого типу - Відомо, що у 80% хворих на ЦД другого типу та у 35 - 40% пацієнтів з ЦД першого типу є есенціальна гіпертензія, яка стає потужним фактором прогресування ниркової патології при ЦД, перевершуючи за своєю значимістю метаболічні фактори.

Пероральні контрацептивних знижують ризик нетримання сечі

Пероральні контрацептивних знижують ризик нетримання сечі - Шведські дослідники встановили, що у жінок дітородного віку, які приймають пероральні контрацептиви, нижче ризик нетримання сечі, ніж у жінок того ж віку, які не беруть ці препарати.

Комбінація вітаміну D і болезаспокійливих ЛЗ бореться з раком простати

Комбінація вітаміну D і болезаспокійливих ЛЗ бореться з раком простати - Вчені з Медичної школи Стенфордського університету з'ясували, що спеціальні високі дози вітаміну D в комбінації з безрецептурних болезаспокійливими препаратами сповільнюють зростання пухлини простати. У ході лабораторних випробувань уповільнення росту пухлини склало 70%.

Вправи для лікування хронічного простатиту

Вправи для лікування хронічного простатиту - Італійські вчені з'ясували, що аеробні навантаження значно покращують самопочуття чоловіків, які страждають хронічним простатитом або синдромом тазових болів.

Хронічний пієлонефрит

Хронічний пієлонефрит - Запальний процес, що локалізується в різних відділах сечовидільної системи, позначають загальним терміном 'інфекція сечових шляхів' (ІМП), а власне пієлонефрит представляє собою неспецифічний інфекційно-запальний процес, який розвивається спочатку в чашково- мискової системі і поширюється в подальшому на тубулоінтерстіцій і коркову речовину нирок.

Гострий цистит, як основний прояв неускладненій інфекції сечових шляхів

Гострий цистит, як основний прояв неускладненій інфекції сечових шляхів - До інфекцій сечових шляхів (ІМП) відносять групу захворювань, об'єднаних локалізацією в межах однієї анатомо-фізіологічної системи і характеризуються загальною ознакою - наявністю в сечі бактерій. В даний час ІМП поділяють на ускладнені та неускладнені. Це обумовлено відмінностями в їх етіології, патогенезі і різними підходами до лікування, що дуже важливо з практичної точки зору. Неускладнена ІМП виникає за відсутності структурних змін в нирках і сечових шляхах, а також у пацієнтів без серйозних супутніх захворювань

Боротьба пацієнтів за нирку триває

Боротьба пацієнтів за нирку триває - Лише один нефролог в Росії знає індійський дженерики, яким почали забезпечувати хворих з пересадженим органом.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози - Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) являє собою одне з найбільш поширених захворювань у чоловіків похилого та старечого віку і характеризується наявністю морфологічним доброякісної фіброепітеліальной тканини, розташованої в окружності проксимальної частини сечовивідного каналу.

Простата і простатит несумісні

Простата і простатит несумісні - Чоловік, успішний в кар'єрі й особистому житті, як правило, не дозволяє собі розкіш хворіти. Напружена робота, спілкування з друзями, турбота про сім'ю - на хвороби просто не залишається часу. Більшість чоловіків старанно намагаються не звертати уваги на перші симптоми хвороби, хоча важко уявити, як можна ігнорувати постійно посилюються болі незрозумілого походження.

Надмірна вага і ожиріння у чоловіків призводить до зниження якості сперми: зменшенню її об'єму і збільшення числа аномальних сперматозоїдів

Надмірна вага і ожиріння у чоловіків призводить до зниження якості сперми: зменшенню її об'єму і збільшення числа аномальних сперматозоїдів - На думку британських учених з Університету Абердіна, негативну роль може грати перегрів яєчок через надлишкової кількості навколишнього їх жирової тканини.

Для профілактики каменеутворення в нирках літнім жінкам слід уникати харчових добавок збагачених кальцієм

Для профілактики каменеутворення в нирках літнім жінкам слід уникати харчових добавок збагачених кальцієм - У статті доктора Gary C. Curhan опублікованій в Archives of Internal Medicine доводиться, що у жінок і чоловіків похилого віку вживання в їжу продуктів багатих кальцієм, калієм у поєднанні з достатньою кількістю рідини може сповільнити утворення каменів у нирках. Тоді як вживання добавок що містять кальцій, натрій, сахарозу та тваринні білки підвищує ризик каменеутворення в жінок похилого віку (дане явище не відзначається у жінок молодого віку).

уро-Вакс у профілактиці та лікуванні рецидивуючих інфекцій сечовивідних шляхів

уро-Вакс у профілактиці та лікуванні рецидивуючих інфекцій сечовивідних шляхів - Інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) вважаються одними з найпоширеніших бактеріальних інфекцій. Щорічно в світі фіксується близько 150 мільйонів випадків ІМП [14]. Однак досить-таки складно оцінити точну кількість ІМП, тому що в багатьох країнах це «непідзвітні» захворювання. Ситуація ускладнюється труднощами постановки діагнозу, який залежить як від наявності симптомів, так і позитивної уретральної культури, хоча в більшості випадків діагноз ставиться без наявності останньої [1].

Вплив тестостерону на калієві канали кавернозних тіл

Вплив тестостерону на калієві канали кавернозних тіл - Роль тестостерону в процесі ерекції залишається ще не до кінця вивченою. Останні дослідження показали, що введення тестостерону призводить до збільшення артеріального припливу до кавернозним артеріях і знаходить еректильну функцію. З метою з'ясування механізму клітинної регуляції тестостероном тонусу кавернозних тіл був проаналізований ефект тестостерону на активність калієвих каналів гладком'язових клітин.

Нове в контролі хронічної ниркової недостатності

Нове в контролі хронічної ниркової недостатності - У ході міжнародних досліджень, проведених в декількох країнах світу, вивчалися вплив ефективності інгібіторів ангіотензин-перетворюючого ферменту (сучасна група гіпотензивних препаратів) та рівня виділення (екскреції ) білка з сечею на швидкість прогресування хронічної ниркової недостатності, яка не обумовлена на цукровий діабет. У дослідження було включено 1860 пацієнтів.

Сексуальна функція після фотоселектівной вапоризації простати

Сексуальна функція після фотоселектівной вапоризації простати - КТР-лазерна вапоризації простати забезпечує гарний результат лікування симптомів ДГПЗ. У даному дослідженні автори з'ясовували вплив даного виду лікування на потенцію і ретроградну еякуляцію 100 чоловіків протягом 18 місяців спостереження.

Поверніть нам крайню плоть

Поверніть нам крайню плоть - Пару десятиліть тому прихильники кардинальних заходів з Академії педіатрії США зробили заяву: непогано б всім чоловікам в гігієнічних цілях робити обрізання. Американці, люди вразливі, тут же почули широко розрекламованому раді та почали видаляти крайню плоть незалежно від сповідувані релігії (прихильниками цієї процедури, як відомо, є іудеї і мусульмани).

У семи російських клініках з'явилися роботи за допомогою яких лікарі проводять операції з лікування раку простати

У семи російських клініках з'явилися роботи за допомогою яких лікарі проводять операції з лікування раку простати - У семи російських клініках з'явилися роботи вартістю $ 3-5 млн, за допомогою яких лікарі проводять операції з лікування раку простати. Використання такої техніки дозволяє зберегти після операції у пацієнтів сексуальну функцію. R

Від вікового нетримання сечі позбавить метод створення штучних сфінктерів з власних м'язів пацієнтів

Від вікового нетримання сечі позбавить метод створення штучних сфінктерів з власних м'язів пацієнтів - Мільйони людей похилого віку у всьому світі страждають від нетримання сечі. Це пов'язано найчастіше з віковим ослабленням сфінктера - кільцеподібної м'язи, затискайте шлях з сечового міхура в сечовипускальний канал.

Лазеротерапія

Лазеротерапія - новітня методика безопераційного видалення каменів нирок і сечового міхура - Сьогодні в Москві в Клініці «Приватна Практика» застосовується новітня методика безопераційного видалення каменів нирок і сечового міхура. R

Фармакотерапія еректильної дисфункції

Фармакотерапія еректильної дисфункції - Еректильна дисфункція (ЕД) - неможливість досягнення, або підтримки ригідності статевого члена (ерекції), достатньої для задовільної сексуальної діяльності [1]. Поширеність ЕД серед чоловіків різного віку становить 10-20% [2,3]. На рубежі тисячоліть 52% чоловіків у віці 40-70 років мають порушення ерекції [2,4].

Учені сподіваються виростити нирку для трансплантації

Учені сподіваються виростити нирку для трансплантації - біоінженер з Medical University of South Carolina (MUSC) і Clemson University проводять дослідження, результати яких зможуть врятувати життя тисяч пацієнтів, безнадійно чекають нирку для трансплантації. Крім того, можливо, новий метод виявиться менш дорогим.

У Німеччині зростає число чоловіків, які вибирають вазектомії, щоб не мати дітей

У Німеччині зростає число чоловіків, які вибирають вазектомії, щоб не мати дітей - У німецьких лікарів-урологів з'явився новий типовий пацієнт: це чоловік у повному розквіті сил, зазвичай у віці від 20 до 45 років, заможний, частіше - одружений або має постійну партнерку. Його можна зустріти у кабінетів таких фахівців, як доктор Стефан Нойбауера з Klinik am Ring в Кельні або його колег Charite в Берліні. R

Діагностична цінність ультразвукового дослідження нирок при першій інфекції сечовивідних шляхів у дітей сумнівна

Діагностична цінність ультразвукового дослідження нирок при першій інфекції сечовивідних шляхів у дітей сумнівна - Ізраїльські педіатри вивчали діагностичну цінність ультразвукового дослідження нирок (УЗД) у дітей, які були вперше госпіталізовані з приводу інфекції сечовивідних шляхів, що супроводжується підвищенням температури тіла. Об'єктом дослідження були діти у віці від 0 до 5 років госпіталізовані в університетський медичний центр.

Проблема з нирками? Забудьте про джакузі

Проблема з нирками? Забудьте про джакузі - Німецькі лікарі, які проводили дослідження, попереджають: масажні ванни ризиковано приймати людям, які страждають нирковою хворобою або гіпертонією.

Гліколева ефіри, які широко застосовуються у виробництві фарб, сприяють розвитку безпліддя

Гліколева ефіри, які широко застосовуються у виробництві фарб, сприяють розвитку безпліддя - У професійних малярів та декораторів, що працюють з гліколевих розчинниками, в 2,5 рази частіше виникає зниження рухливості сперматозоїдів, з'ясували британські вчені.

У Саранську відкрився профільний Центр гемодіалізу

У Саранську відкрився профільний Центр гемодіалізу - Гемодіаліз - це процедура по очищенню крові, яка життєво необхідна пацієнтам, що страждають хронічною нирковою недостатністю (ХНН) оскільки їх власні нирки зі своїм завданням не справляються.

Якщо Ваш брат хворий на рак простати, значить, Ви піддаєтеся серйозному ризику захворіти тим же захворюванням

Якщо Ваш брат хворий на рак простати, значить, Ви піддаєтеся серйозному ризику захворіти тим же захворюванням - Як повідомляє вересневий номер International Journal of Cancer , встановлено, що якщо в одного з членів родини є злоякісне новоутворення простати, ризик захворіти тією ж патологією зростає на 93%. У тому випадку, якщо на рак передміхурової залози хворіє родич першого ступеня спорідненості, ризик підвищується вже на 120%.

Рогату худобу та інфекції сечовивідних шляхів у жінок. Що спільного?

Рогату худобу та інфекції сечовивідних шляхів у жінок. Що спільного? - Інфекції сечовивідних шляхів (Urinary tract infections-UTIs) відносяться до найбільш частих інфекцій у жінок. Близько третини американок ереносят UTI до досягнення ними 24 річного віку, а половина з них хворіють хоча б однієї інфекцією мочевиделітельносй ситеми протягом життя.

Від автокрісел з підігрівом стають імпотентами?

Від автокрісел з підігрівом стають імпотентами? - У ХОЛОДНУ погоду підігрівати сидіння, навпаки, корисно, тому що переохолодження може спровокувати загострення хронічного простатиту чи цистит. Потенція страждає не від підігріву, а саме від холоду, при якому настає спазм судин і погіршується кровообіг. Добре, якщо є можливість підігріти сидіння до температури тіла - 36-36,6.

Скільки потрібно випивати зеленого чаю щоб запобігти розвитку раку передміхурової залози?

Скільки потрібно випивати зеленого чаю щоб запобігти розвитку раку передміхурової залози? - Нові дослідження показали, що зелений чай може гальмувати зростання та поширення раку передміхурової залози. У досліді на мишах доктор Хасан Мухтар (Hasan Mukhtar) з Вісконсинського університету показав, що поліфеноли містяться в зеленому чаї гальмують ріст і розвиток ракових клітин в передміхуровій залозі. Щоденні необхідні кількості поліфенолів містяться в шести чашках чаю.

Віддалені наслідки руйнування каменів в нирках і сечоводах

Віддалені наслідки руйнування каменів в нирках і сечоводах - Згідно з даними, які будуть опубліковані в травневому номері журналу Journal of Urology, ударна (ультразвукова) літотрипсія - неоперативно руйнування каменів в нирках збільшує ризик розвитку цукрового діабету, гіпертонічної хвороби та ожиріння.

Нові аспекти патогенезу розладів сечовипускання при доброякісній гіперплазії простати

Нові аспекти патогенезу розладів сечовипускання при доброякісній гіперплазії простати - Новий етап медикаментозного лікування доброякісної гіперплазії простати (ДГП), або, вірніше сказати, розладів сечовипускання при ДГП, в нашій країні розпочався порівняно недавно, приблизно 8-9 років тому. Протягом відносно короткого проміжку часу на урологів обрушився великий потік інформації з клінічної фармакології нижнього відділу сечового тракту при ДГП.

Стовбурові клітини для лікування нетримання сечі

Стовбурові клітини для лікування нетримання сечі - нетриманням сечі страждає до половини всіх жінок похилого віку; при цьому неприємному захворюванні відбувається мимовільне сечовипускання при кашлі, сміху та інших незначних напругах. Малоінвазивні методи лікування часто виявляються і малоефективними, наприклад, ін'єкції колагену допомагають лише на короткий термін. Число хірургічних операцій з приводу цього захворювання значно виросло в останні роки - так, в США в 1979 році виконувалося 3,2 таких операції на 10 000 жінок, а в 1997 - вже 6 (New England Journal of Medicine). R

Раціональне лікування простатиту

Раціональне лікування простатиту - На що відбулася в лютому Всеросійській конференції «Раціональна фармакотерапія в урології» компанія «Гедеон Ріхтер» представила сучасний препарат для лікування хронічного простатиту з доведеною ефективністю.

Високі чоловіки частіше страждають аденомою простати

Високі чоловіки частіше страждають аденомою простати - Дослідники виявили, що високі чоловіки сильніше ризикують захворіти аденомою простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, ДГПЗ). Ризик також залежить від віку та рівня глюкози в крові. При цьому, чим вище систолічний артеріальний тиск, тим нижче ризик виникнення ДГПЗ.

Актуальні питання нефрології та діалізу

Актуальні питання нефрології та діалізу - 8-9 вересня 2004 року в Республіці Киргизстан відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання нефрології та діалізу /Dialysis update - 2004».

Не варто поспішати з видаленням ниркових каменів

Не варто поспішати з видаленням ниркових каменів - Американська Урологічна Асоціація рекомендувала лікарям не поспішати з видаленням ниркових каменів. Це, перш за все, стосується каменів поперечником до п'яти міліметрів, здатних просуватися по сечоводу. У таких випадках набагато краще дочекатися, поки камінь вийде природним шляхом, а не вдаватися до операції або руйнувати його ультразвуком або лазером.

Нові підходи до передміхурової залозі

Нові підходи до передміхурової залозі - За даними нового дослідження в 15% випадків стандартний тест на виявлення пухлин простати не виявляє їх, навіть за наявності важких, що далеко зайшли, форм. У зв'язку з цим виникла проблема, як же все-таки інтерпретувати тест на ПСА (простат специфічний антиген), заснований на виявленні в крові білка, що виробляється клітинами простати.

негонококовий уретрити: епідеміологія, діагностика і терапія

негонококовий уретрити: епідеміологія, діагностика і терапія - У всьому світі проблема високої захворюваності на інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), зберігає свою актуальність і привертає увагу все більшої кількості фахівців [ 1,3].

Камені в нирках розчиняються в пиві

Камені в нирках розчиняються в пиві - Ця інформація спеціально для партії любителів пива: кухлик-друга цього приємного напою може знизити ризик виникнення каменів у нирках. Вивчаючи раціон 27 000 фінів протягом трьох років, дослідники з Національного інституту здоров'я в Хельсінкі прийшли до висновку, що, ймовірно, порадує багатьох. Щоденна порція пива зменшує ризик утворення каменів у нирках на 40%! (Причина виникнення каменів - осідання в тканинах кальцію та інших солей.)

Досвід застосування селективного A1-адреноблокатора теразозин (Cетегіса) у лікуванні хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози

Досвід застосування селективного A1-адреноблокатора теразозин (Cетегіса) у лікуванні хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози - Одним з найбільш частих і поширених захворювань чоловіків середнього і літнього віку є доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ). Збільшення розмірів передміхурової залози супроводжується дисфункцією нижніх відділів сечовивідних шляхів. Основні прояви захворювання пов'язані з інфравезікальной обструкцією, що призводить до порушень сечовипускання.

Вчені знайшли спосіб боротьби з безпліддям у чоловіків

Вчені знайшли спосіб боротьби з безпліддям у чоловіків - Хламідія - один з найпоширеніших мікроорганізмів, що передаються статевим шляхом - викликає безпліддя не тільки у жінок, але й у чоловіків.

Споживання томатів сприяє зменшенню ризику раку передміхурової залози

Споживання томатів сприяє зменшенню ризику раку передміхурової залози - Деякі дані, включаючи результати отримані при аналізі даних Health Professionals Follow-Up Study (HPFS) з 1986 року по 1992 рік, свідчать , що часте споживання страв із помідорів або лікопену, каротиноїди що міститься в помідорах, пов'язане зі зменшенням ризику раку передміхурової залози.

Трирічна дівчинка стала донором нирок для своєї матері

Трирічна дівчинка стала донором нирок для своєї матері - Американській пацієнтці, що страждала тяжкою нирковою недостатністю, пересадили дві нирки від її дочки, яка загинула в результаті нещасного випадку. Мішель Гарібай (Michele Garibay) навіть пропустила похорони Елізи, тому що перебувала в лікарні після операції.

Атеросклероз, артеріальна гіпертензія, лікарські засоби і еректильна дисфункція

Атеросклероз, артеріальна гіпертензія, лікарські засоби і еректильна дисфункція - Еректильна дисфункція (ЕД) - це нездатність досягати і /або підтримувати ерекцію, достатню для задоволення сексуальної активності. Термін вперше запропонований в 1988 році Національним інститутом здоров'я США замість слова «імпотенція», а до 1992 року прийнятий міжнародними організаціями урологів і андрологів. Це визначення більш повно і точно характеризує різноманітність виражених статевих порушень. Воно включає в себе не лише нездатність утримувати статевий член в стані ерекції, але й порушення оргазму (що представляє собою вищу ступінь хтивого відчуття, що виникає в момент завершення статевого акту) і ослаблення лібідо (статевого потягу)

Вся справа в томатах!

Вся справа в томатах! - Так звана 'середземноморська дієта', в яку входять різні томатні соуси та інші страви на основі томатів, надзвичайно ефективна проти такої поширеної хвороби, як рак передміхурової залози.

Андрогени, в тому числі тестостерон, грають величезну роль в нормальному розвитку і зростанні передміхурової залози

Андрогени, в тому числі тестостерон, грають величезну роль в нормальному розвитку і зростанні передміхурової залози - Біологічний ефект тестостерону на передміхурову залозу залежить від цілої ланцюжка процесів: синтезу тестостерону в яєчках і наднирниках, перетворення тестостерону в активну форму за допомогою ферменту 5-альфа редуктази і, в ув'язненні, транспорт гормону до передміхурової залозі.

Зелений чай захищає сечовий міхур

Зелений чай захищає сечовий міхур - Попередні результати досліджень показали, що компоненти рослин, зокрема зеленого чаю, можуть використовуватися для профілактики запальних захворювань сечового міхура.

Гонорея подвоює ризик раку сечового міхура у чоловіків

Гонорея подвоює ризик раку сечового міхура у чоловіків - За останніми дослідженнями - гонорея, поширене венеричне захворювання, може подвоїти ризик раку сечового міхура у чоловіків.

Замісна терапія тестостероном після видалення раку простати

Замісна терапія тестостероном після видалення раку простати - У США було проведено дослідження, яке показало, що чоловіки після видалення раку простати можуть бути кандидатами для замісної терапії тестостероном.

Рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози - Рак передміхурової залози в на варте час займає 1 - 2-е місце у структурі захворюваності і 2 - 3-е місце в структурі смертності від онкологічних захворювань серед чоловіків у більшості розвинених країн . Існуючі методи діагностики і лікування раку простати дозволяють забезпечити своєчасне виявлення та ефективне лікування цього захворювання.

Болезаспокійливі засоби руйнують нирки

Болезаспокійливі засоби руйнують нирки - Біль найпоширеніший симптом, який змушує вдаватися до лікарської допомоги. Вона виникає як відповідна реакція мозку на хімічні речовини, що утворюються в результаті травм, інфекцій та інших змін в організмі.

Британці розробляють негормональний контрацептив для чоловіків

Британці розробляють негормональний контрацептив для чоловіків - Британські вчені розробили принципово новий протизаплідний засіб для чоловіків, призначений для прийому безпосередньо перед статевим актом. Дія не містить гормонів препарату повністю оборотно і не має значних побічних ефектів. Новий протизаплідний засіб було створене на базі двох відомих ліків для лікування симптомів шизофренії і гіпертонії, що володіли здатністю перешкоджати еякуляції, не знижуючи статевий потяг.

Вітамін D3 знижує рівні паратиреоїдного гормону при захворюваннях нирок

Вітамін D3 знижує рівні паратиреоїдного гормону при захворюваннях нирок - Додатковий прийом вітамінів D3 (холекальциферол) зменшує прояви вторинного гіперпаратіреодізма у пацієнтів із захворюваннями нирок середнього ступеня тяжкості, повідомляють американські вчені в березневому випуску «American Journal of Kidney Disease».

Променева терапія сприятливіше впливає на відновлення еректильної функції

Променева терапія сприятливіше впливає на відновлення еректильної функції - Відповідно до повідомлення Британського Урологічного Журналу, променева терапія при раку простати більш сприятлива для еректильної функції, ніж радикальна простатектомія.

Pоль системи гемостазу у пpогpессіpованіі остpого гломеpулонефpіта

Pоль системи гемостазу у пpогpессіpованіі остpого гломеpулонефpіта - Мовчан О. О., Тов Н. Л., Лоскутова С. А., Чупpова А. В. Кафедpа внутpенніх хвороб (зав. - пpоф. Л. Д. Сідоpова) лікувального факультету, кафедpа факультетської педіатpіі (зав. - пpоф.R а. В. Чупpова) педіатpіческого факультету Госудаpственной медичної академії, Новосібіpск

Для профілактики сечокам'яної хвороби їжте менше м'яса і солі

Для профілактики сечокам'яної хвороби їжте менше м'яса і солі - Чоловікам, які страждають сечокам'яною хворобою, часто рекомендується обмежувати споживання кальцію. Проте дослідження італійських медиків показали, що кращий результат дає зниження споживання тваринного білка і солі.

Угорські урологи видалили сечовий камінь діаметром 17 сантиметрів

Угорські урологи видалили сечовий камінь діаметром 17 сантиметрів - Угорські урологи видалили у пацієнта сечовий камінь діаметром 17 сантиметрів і масою більше кілограма. Такі розміри каменів зустрічаються виключно рідко - навіть 4-5 сантиметрові конкременти вважаються великими.

Кава викликає утворення каменів у нирках

Кава викликає утворення каменів у нирках - Надто часте вживання кави і інших напоїв, що містять кофеїн, може прискорити прогресування сечокам'яної хвороби. До такого висновку прийшли вчені з Університету Британської Колумбії у Ванкувері.

У Саратові відкрився діалізних центр «Фрезеніус»

У Саратові відкрився діалізних центр «Фрезеніус» - 31 березня 2010 року в Саратові відкрився Центр діалізу, що забезпечує планове амбулаторне обслуговування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю (ХНН).

Волоські горіхи запобігають розвитку раку передміхурової залози

Волоські горіхи запобігають розвитку раку передміхурової залози - Споживання волоських горіхів уповільнює зростання раку передміхурової залози у мишей і робить доброчинну дію на кілька генів, пов'язаних з контролем поширення пухлини та обміну речовин, виявили вчені центру раку Девіса при Каліфорнійському університеті /США /.

Зелений чай не захищає від раку простати

Зелений чай не захищає від раку простати - Надії, які покладалися на зелений чай в плані лікування раку простати, не виправдалися. Незважаючи на те, що зелений чай містить ряд поліфенолів, що пригнічують ріст ракових клітин, при раку простати він не тільки марний, але й небезпечний.

У Хорватії 23 людини померли від штучної нирки

У Хорватії 23 людини померли від штучної нирки - Хорватське уряд розпорядився терміново припинити використання апаратів 'штучна нирка' виробництва американської компанії Baxter. Це було зроблено після того, як надійшли повідомлення про 23 випадки загибелі пацієнтів, що проходили очищення крові на таких машинах.

Фактори серцево-судинного ризику пов'язані з ураженням нирок

Фактори серцево-судинного ризику пов'язані з ураженням нирок - Чинники ризику серцево-судинних захворювань (гіпертонія, куріння, діабет, ожиріння) можуть бути пов'язані і з розвитком патології нирок, повідомляється в новому випуску Journal of the American Medical Association.

Токсин ботулізму допомагає при доброякісній гіперплазії предстатательной залози

Токсин ботулізму допомагає при доброякісній гіперплазії предстатательной залози - Токсин ботулізму, якщо його ввести в тканину простати сприяє зменшенню гіперплазії передміхурової залози. Тридцять чоловіків, які відмовилися піддатися хірургічного лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози отримали ін'єкцію 4 мл сольового розчину (200 ОД ботуліністіческого токсину) в тканину передміхурової залози.

Бразильські вчені виявили, що ранкова порція кави збільшує рухливість сперматозоїдів

Бразильські вчені виявили, що ранкова порція кави збільшує рухливість сперматозоїдів - Не виключено, що препарати кофеїну знайдуть застосування в якості допоміжного засобу лікування чоловічого безпліддя. Дослідники з університету Сан-Паулу ознайомили з цими висновками учасників 59-ї щорічної конференції Американського товариства репродуктивної медицини.

Старий

Старий - добрий бисептол більше не є препаратом першого вибору при інфекціях сечовивідних шляхів - Дослідники з Денвера (Колорадо, США) встановили, кишкова паличка в даний час, досить часто не чутлива до комбінації trimethoprim + sulfamethoxazole (торгові назви бісептол, Бактрія та ін) при лікуванні не ускладнених інфекцій сечовивідних шляхів.

Чисто чоловіча поза, чи ні імпотенції

Чисто чоловіча поза, чи ні імпотенції - На підставі недавно проведених, спільних, масштабних досліджень, вчені - медики з California State University і урологи з Los Angeles City Clinic в один голос стверджують , що вправа, що імітує їзду на велосипеді, тільки лежачи на спині, повинно бути в складі зарядки кожного справжнього чоловіка.

Хочеш здорових дітей? Носи панталони!

Хочеш здорових дітей? Носи панталони! - Американські сексологи довели, що краще широких 'сімейних' боягузів для здоров'я немає. Справа в тому, що мошонці потрібна певна температура, забезпечити яку здатні лише старі добрі 'сімейки'. (В Америці їх називають 'боксерськими').

Поширеність еякуляторной дисфункції серед чоловіків, що проходять скринінгове обстеження

Поширеність еякуляторной дисфункції серед чоловіків, що проходять скринінгове обстеження - При оцінці ефективності лікування раку простати часто оцінюють поширеність еякуляторной дисфункції (ЕяД). Разом з тим, цей показник безпосередньо залежить від вихідного значення, яке найчастіше невідомо.

Келих вина за здоров'я Ваших нирок

Келих вина за здоров'я Ваших бруньок - Знайшлася ще одна причина цінувати вино й пиво. Ці популярні напої перешкоджають виникненню каменів у нирках.

Розроблено ще один препарат, призначений для боротьби з аденомою передміхурової залози

Розроблено ще один препарат, призначений для боротьби з аденомою передміхурової залози - Фармакологи з лондонського Університетського коледжу розробили ще один препарат, призначений для боротьби з аденомою передміхурової залози. Всі сучасні медикаментозні засоби лікування цього вікового недуги або знижують інтенсивність поділу клітин простати, або зменшують її тиск на стінки сечовипускального каналу.

Афроамериканці важче переносять інфекції сечовивідних шляхів, ніж білі

Афроамериканці важче переносять інфекції сечовивідних шляхів, ніж білі - Вчені встановили, що афроамериканці важче, ніж білі переносять інфекції нижніх відділів сечовидільної системи і частіше страждають гіпертрофією передміхурової залози.

Передміхурова залоза, двоє з трьох хворих можуть прожити ще багато років

Передміхурова залоза, двоє з трьох хворих можуть прожити ще багато років - Молізскіе (місто та провінція Молізе) коріння повинні були його захистити, оскільки на півдні Італії від цієї хвороби страждають рідше, ніж на півночі, і ще менше, ніж у Сполучених Штатах. Але тим не менш у Роберта де Ніро виявлено рак передміхурової залози. R

Ізраїльські урологи можуть попась в книгу рекордів Гінеса

Ізраїльські урологи можуть попась в книгу рекордів Гінеса - У жовтні в нагарійской лікарні на півночі Ізраїлю проведена операція по видаленню каменя з сечового міхура, яка навряд чи привернула особливу увагу, якщо б не одна обставина. Розмір віддаленого каменю - 13 см. в діаметрі, а вага - майже кілограм, а точніше - 950 грам.

Лимонад може перешкоджати утворенню каменів у нирках

Лимонад може перешкоджати утворенню каменів у нирках - У цьому впевнений Роджер Ел Сюр, директор Comprehensive Kidney Stone Center в Сан-Дієго. Чудодійні властивості лимонаду він приписує цитрату - натуральному сповільнювача процесу формування каменів у нирках. У лимонах в порівнянні з іншими фруктами цитрату найбільше.

Вчені стурбовані скороченням кількості сперматозоїдів в спермі

Вчені стурбовані скороченням кількості сперматозоїдів у спермі - За останні 14 років кількість сперматозоїдів у чоловічій насінної рідини скоротилося майже на 30%, стверджують британські вчені. У ході дослідження вони проаналізували 16 тис. зразків сперми, узятих в 1989-2002 роках.

Лікування раку простати приводить до вкорочення пеніса

Лікування раку простати приводить до вкорочення пеніса - Застосування комбінованої гормональної та радіаційної терапії з приводу раку передміхурової залози (простати) викликає значне зменшення довжини статевого члена у пацієнтів, повідомляє Journal of Urology.

ударнохвильова терапія хронічного простатиту

ударнохвильова терапія хронічного простатиту - Передміхурова залоза один з основних органів статевого апарату чоловіків. Захворювання простати негативно позначаються на статевий, дітородної, сечовидільної та гормональної функції ще квітучого чоловічого організму. Крім цих порушень страждає і загальне самопочуття (млявість, швидка стомлюваність, дратівливість). R

Стовбурові клітини для регенерації нирок після ішемічного пошкодження

Стовбурові клітини для регенерації нирок після ішемічного ушкодження - В результаті ішемії тканини нирок відбувається гострий тубулярної некроз, після чого починається регенерація клітин ниркового тубулярної епітелію. Мабуть, свій внесок у цей процес вносять ниркові стовбурові клітини.

Урологи попереджають: сидіння з підігрівом небезпечні для здоров'я

Урологи попереджають: сидіння з підігрівом небезпечні для здоров'я - У чоловіків, які регулярно і тривало їздять в автомобілях з підігрівом сидінь, можуть виникнути проблеми з якістю сперми. До такого висновку прийшли німецькі урологи.

Від невдалих процедур гемодіалізу загинули більше 40 людей

Від невдалих процедур гемодіалізу загинули більше 40 чоловік - Кілька місяців тому від невдалих процедур гемодіалізу Іспанії, Тайвані та Хорватії загинули більше 40 чоловік. Тепер же до них приєдналися нові жертви, цього разу загиблі в госпіталях США. До розслідування вже підключилося Американське управління з лікам і харчовим продуктам (FDA).

''віагра''викликає безпліддя

''віагра''викликає безпліддя - Багато чоловіків, які страждають на імпотенцію, покладаються на 'Віагру', яка, як вони вважають, 'творить чудеса'. Але, виявляється, цей препарат, збільшуючи потенцію, одночасно знижує шанс чоловіки стати батьком, тому що різко знижує його фертильність. R

Етіологічна структура збудників інфекцій урогенітального тракту у онкологічних хворих

Етіологічна структура збудників інфекцій урогенітального тракту у онкологічних хворих - Інфекції в онкологічних хворих - часті і небезпечні ускладнення. Близько чверті цих ускладнень виникає після оперативних втручань, інші - після хіміо-або променевої терапії на тлі зниження іммунорезістентності організму. Урогенітальний тракт є однією з найбільш уразливих областей для розвитку інфекційного процесу.

Ожиріння матері і паління під час вагітності знижують концентрацію сперми у синів

Ожиріння матері і паління під час вагітності знижують концентрацію сперми у синів - Один із найбільших фахівців-репродуктологів Великобританії Річард Шарп (Richard Sharpe) прийшов до висновку, що ожиріння матері і паління під час вагітності знижують концентрацію сперми у синів, коли вони стають дорослими, повідомляє Daily Mail. Причому такі дії часто мають більше значення, ніж спосіб життя самого чоловіка.

фенофібрат захищає нирки від ушкодження за рахунок підвищення тиску

фенофібрат захищає нирки від ушкодження за рахунок підвищення тиску - У експериментальному дослідженні показано, що фенофібрат захищає нирки від ушкодження за рахунок підвищення АТ шляхом інгібування оксидативного стресу й інших механізмів.

Помірна випивка йде на користь нашим ниркам

Помірна випивка йде на користь нашим ниркам - Встановлено, що помірне вживання алкоголю благотворно впливає не тільки на серцево-судинну систему (в даний час це точно встановлено), а й на функцію нирок.

Гриби та «боязкий» сечовий міхур

Гриби та «боязкий» сечовий міхур - Синдром сором'язливого сечового міхура (shy bladder syndrome - paruresis) цей стан характеризується значними труднощами під час сечовипускання у присутності інших людей, така ситуація часто виникає під час подорожей в поїздах і літаках.

Фармакотерапія хронічних простатитів

Фармакотерапія хронічних простатитів - Хронічний простатит (ХП) - третє за значущістю захворювання передміхурової залози (ПЖ) після раку ПЖ (РПЖ) і доброякісної гіперплазії ПЖ (ДГП) [1]. Незважаючи на величезну кількість досліджень, в даний момент всіх накопичених знань не завжди буває достатньо, щоб чітко визначити природу ХП, його конкретну форму і призначити етіопатогенетичне лікування.

Крем - безболісна альтернатива обрізанню

Крем - безболісна альтернатива обрізанню - Багатьом хлопчикам, у яких діагностовано фімоз, до недавнього часу було не уникнути обрізання. Виявляється, існує альтернатива хірургічному втручанню. У тому випадку, якщо не висувається крайня плоть викликає гігієнічні проблеми, може виявитися ефективним місцеве застосування кортикостероидной мазі. При літературному пошуку медики з Нідерландів знайшли тринадцять досліджень (у трьох з них використано плацебо) присвячених застосуванню місцевих кортикостероїдів для лікування фімозу.

Аспірин може послаблювати ерекцію

Аспірин може послаблювати ерекцію - Згідно з даними статті, опублікованій у травневому номері журналу Journal of Urology, прийом нестероїдних протизапальних препаратів (до яких відноситься і ацетилсаліцилова кислота) приводить до ослаблення ерекції у чоловіків середніх років і старше.

Еректильна дисфункція у пацієнтів, що перенесли трансуретральних ендоскопічні оперативні втручання на передміхуровій залозі з приводу її доброякісно

Еректильна дисфункція у пацієнтів, що перенесли трансуретральних ендоскопічні оперативні втручання на передміхуровій залозі з приводу її доброякісно - Новітні досягнення науково-технічного прогресу значною мірою змінили традиційний підхід до лікування багатьох урологічних захворювань, в тому числі що призводять до інфравезікальной обструкції, серед яких найпоширенішим є доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ).

Якість сперми з віком погіршується

Якість сперми з віком погіршується - Імовірність появи на світ дітей з генетичними дефектами залежить не тільки від віку матері. У міру старіння чоловіки якість його сперми погіршується: знижується рухливість сперматозоїдів, а число мутацій у них зростає.

Фторхінолони в урології

Фторхінолони в урології - Ускладнені і неускладнені інфекції сечовивідних шляхів є однією з найбільш актуальних проблем сучасної урології. При цьому ускладнені інфекції можуть приводити до розвитку таких важких станів, як бактеріємія і сепсис.

Сечокам'яна хвороба

Сечокам'яна хвороба - з точки зору кристалографії і мінералогії - мінералогічний напрямок представленої роботи дасть можливість урологам глибше пізнати закономірності зародження та формування органо-мінеральних утворень у сечової системи людини з метою вдосконалення методів профілактики і лікування сечокам'яної хвороби.

Труси з кондиціонером рятують від безпліддя та імпотенції

Труси з кондиціонером рятують від безпліддя та імпотенції - Винахідник з Боснії розробив перші в світі чоловічі труси з вентиляцією і терморегуляцією, призначені для профілактики безпліддя.

У Великій Британії почався продаж першого приймається внутрішньо препарату для лікування передчасної еякуляції

У Великій Британії почався продаж першого приймається внутрішньо препарату для лікування передчасної еякуляції - Новий засіб під назвою дапоксетін (dapoxetine) належить до групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, куди входять такі популярні антидепресанти, як флуоксетин, дулоксетін, сертралін і багато інших. На відміну від більшості своїх 'одногрупників' дапоксетін не вимагає прийому тривалими курсами і ефективний навіть при одноразовому застосуванні в проміжку від трьох до однієї години перед статевим актом. R

Часник і цибуля запобігають раку простати

Часник і цибуля запобігають раку простати - Вчені з Американського Національного інституту раку отримали дані, що часник і цибулю ефективні для профілактики не тільки застуди, захворювань серця і високого вмісту холестерину в крові. Встановлено, що він дозволяє помітно знизити ймовірність розвитку у чоловіків раку простати.

Зниження ваги зменшує частоту нетримання сечі у жінок

Зниження ваги зменшує частоту нетримання сечі у жінок - Американські вчені виявили, що зниження маси тіла у жінок з її надлишком зменшує частоту нетримання сечі. Використана ними програма схуднення включала дієту, фізичні вправи і поведінкові тренінги.

Складні проблеми делікатного характеру

Складні проблеми делікатного характеру - Проблеми з боку сечостатевої системи (МПС) виникають дуже часто, особливо у жінок в силу анатомічних особливостей будови організму. При безграмотному лікуванні або його відсутності гострі процеси можуть перейти у хронічні, а зцілення таких хворих є складним завданням, і в даній статті ми не будемо її розглядати.

Нові підходи до лікування захворювань передміхурової залози

Нові підходи до лікування захворювань передміхурової залози - 13 листопада в рамках IV Всеросійського Конгресу «Чоловіче здоров'я» пройшов сателітної симпозіум «Нові підходи до лікування захворювань передміхурової залози», організований за підтримки угорської компанії «Гедеон Ріхтер».

Чоловічі контрацептиви будуть доступні через декілька років

Чоловічі контрацептиви будуть доступні через декілька років - Хоча робота над чоловічими гормональними контрацептивами ще ведеться, вчені кажуть що їх ефект буде звернемо на протязі декількох місяців з моменту відмови від препарату.

У США 40 мільйонам загрожує ниркова недостатність

У США 40 мільйонам загрожує ниркова недостатність - Людей із хворими нирками набагато більше, ніж передбачалося раніше. Дослідники з Національної нефрологічної Організації США виявили, що майже 20 мільйонів американців мають хронічне захворювання нирок, причому більшість навіть не здогадується про це. Стільки ж відносяться до групи високого ризику.

Рак передміхурової залози і остеопороз. Що робити?

Рак передміхурової залози і остеопороз. Що робити? - Хворі, які страждають на рак передміхурової залози, виявляються між двох вогнів. З одного боку, вони повинні отримувати антігормональние препарати, які сповільнюють ріст пухлини. Але з іншого боку, побічним ефектом такого лікування є остеопороз, різко збільшує ймовірність складних переломів. Що робити?

Досягнення та проблеми лікування гломерулонефриту

Досягнення та проблеми лікування гломерулонефриту - Остання чверть минулого століття принесла з собою ряд важливих досягнень у лікуванні прогресуючих ниркових захворювань, у тому числі гломерулонефриту, що залишається однією з головних причин хронічної ниркової недостатності (ХНН) .

роботехнічних хірургія може значно поліпшити результати операцій з приводу чоловічого безпліддя

роботехнічних хірургія може значно поліпшити результати операцій з приводу чоловічого безпліддя - роботехнічних хірургія може значно поліпшити результати операцій на семявиносящіх протоках при обструктивній формі чоловічого безпліддя. Вона додає велику точність у ході операції, згідно з даними Річарда В. Грема, з Урологічного Центру Вірджінії (Richmond, США; www.uro.com), який нещодавно виконав операцію мікрохірургічної вазовазостоміі для ліквідації обструктивної форми безпліддя.

штучну нирку створили з людської

штучну нирку створили з людської - В Університеті Мічигану пройшли успішні випробування нової штучної нирки, розробленої групою вчених під керівництвом професора Девіда Хьюмса (David Humes), повідомляє BBC News. Апарат частково складається з людських клітин. R

Установка протеза після радикальної простатектоміі: яка ефективність?

Установка протеза після радикальної простатектоміі: яка ефективність? - Еректильна дисфункція (ЕД) залишається основним побічним ефектом радикальної простатектоміі (РП), досягаючи 33-86% у різних дослідженнях. Установка протеза пеніса є останнім шансом для таких пацієнтів у разі, якщо вакуумні пристрої і лікарська терапія не допомагають. Було проаналізовано ефективність 53 протезів у 51 пацієнта, який переніс простатектомію, та проведено порівняння з 275 пацієнтами, яким протез був встановлений з інших причин. R

Скорочення ризику раку передміхурової залози пов'язане зі споживанням вітаміну E

Скорочення ризику раку передміхурової залози пов'язане зі споживанням вітаміну E - Два епідеміологічних плацебоконтроліруемих дослідження, проведених у Греції (Int. J. Cancer 1999) і Сербії (Eur. J. Cancer, 1997), виявили істотне скорочення ризику раку передміхурової залози, пов'язане зі споживанням вітаміну E.

Рак будуть лікувати без операцій

Рак будуть лікувати без операцій - У клініках відразу кількох медичних інститутів Москви найближчим часом почнуть застосовувати брахітерапії - новітній метод лікування раку простати без операції.

Камені в нирках від кальцію?

Камені в нирках від кальцію? - Довгі роки лікарі звинуватили в освіті каменів у нирках кальцій. А тому людям з цим захворюванням доводилося сильно обмежувати у своєму раціоні кількість продуктів з цим елементом. Логіка лікарів зрозуміла - у ниркових каменях міститься багато кальцію оксалату, а значить саме він і винен у цій проблемі.

Високоінтенсивні сфокусований ультразвук при локалізованому раку передміхурової залози: п'ятирічні результати

Високоінтенсивні сфокусований ультразвук при локалізованому раку передміхурової залози: п'ятирічні результати - У США, завдяки ранній діагностиці, рак передміхурової залози вийшов на перше місце серед злоякісних пухлин інших локалізованих- зацій. Це призвело до різкого збільшення числа пацієнтів, які потребують в лікуванні. Радикальна простатектомія - стандартна тактика лікування при локалізованих пухлинах простати з очікуваною тривалістю життя близько 10 років. Хірургічний метод дозволяє домагатися хорошою 5 - та 10-річної виживаності. Однак навіть після впровадження в широку практику нервосберегающей техніки частота ускладнень після радикалів-ної простатектомії все ж таки залишається високою

Лікування ДГПЗ методом PVP

Лікування ДГПЗ методом PVP - В останні роки, в клініках Ізраїлю почали застосовувати метод PVP (Фото-селективне випарювання простати). PVP проводиться за допомогою спеціально розробленої лазерної установкою <<Зелений світ>>.

Ультразвук лікує пухлини простати, а заодно й імпотенцію з нетриманням

Ультразвук лікує пухлини простати, а заодно й імпотенцію з нетриманням - Скальпель хірурга при пухлинах передміхурової залози може бути з успіхом замінений ультразвуком. Як з'ясували французькі вчені, він не тільки настільки ж ефективний, як традиційна операція, але й дозволяє уникнути таких серйозних ускладнень, як імпотенція і нетримання. Домогтися цього вдається завдяки тому, що не ушкоджуються навколишні передміхурову залозу нерви.

Лікарі почали формувати уретру з тканини щоки

Лікарі почали формувати уретру з тканини щоки - Спосіб відновлення травмованого або втраченого сечівника винайшли фахівці кафедри ендоскопічної урології Московської академії післядипломної освіти на базі лікарні Управління справами президента і ЦКБ МПС. З недавнього часу пацієнтам тут почали формувати уретру з тканини щоки.

Андрогеносупрессівная терапія у чоловіків з раком простати збільшує ризик розвитку цукрового діабету

Андрогеносупрессівная терапія у чоловіків з раком простати збільшує ризик розвитку цукрового діабету - 'У чоловіків з раком простати андрогеносупрессівная терапія збільшує ризик розвитку цукрового діабету', - такий висновок зробили вчені. Основною стратегією лікування раку простати у пацієнтів з високим ризиком прогресії захворювання є андрогеносупрессія. R

Куркума запобігає рак простати

Куркума запобігає рак простати - За даними американських вчених, широко застосовувана в індійській кухні спеція куркума здатна запобігти розвитку раку простати, а застосування активного компонента куркуми в поєднанні з іншими біологічно активними речовинами рослинного походження здатне зупинити розвиток ракових пухлин на пізніх стадіях хвороби.

Сучасні можливості андрогенозаместітельной терапії при чоловічому гіпогонадизмі

Сучасні можливості андрогенозаместітельной терапії при чоловічому гіпогонадизмі - Чоловічий гіпогонадизм, що залишається в даний час дуже актуальною, складною і потребує вирішення проблемою, є проявом безлічі різних за характером патологічних станів. Його класифікація будується на підставі двох принципів: топографічної локалізації причин (гіпоталамус, гіпофіз, яєчка, органи-мішені андрогенів) та їх природі (генетична, ендокринна, запальна, травматична та ін.)

Фундаментальні дослідження в уронефрології

Фундаментальні дослідження в уронефрології - З 14 по 16 травня в Саратові пройшла Російська конференція з міжнародною участю «Фундаментальні дослідження в уронефрології», предметом якої стала оптимізація лікувального процесу у урологічних хворих завдяки впровадженню інноваційних технологій.

Фінастерид на чверть скорочує ризик виникнення ракових пухлин передміхурової залози

Фінастерид на чверть скорочує ризик виникнення ракових пухлин передміхурової залози - Урологи з Техаського університету вважають, що лікарський препарат фінастерід на чверть скорочує ризик виникнення ракових пухлин передміхурової залози.

Американські фахівці вважають непотрібним обстеження чоловіків у віці 75 років і старше на наявність раку простати

Американські фахівці вважають непотрібним обстеження чоловіків у віці 75 років і старше на наявність раку простати - Це говориться в заяві робочої групи з профілактичним службам, опублікованому в журналі 'Аннали медицини внутрішніх захворювань /Annals of Internal Medicine /'.

Відкриття Федерального центру трансплантації нирки і діалізу

Відкриття Федерального центру трансплантації нирки і діалізу - 28 листопада відбудеться унікальна подія для всього вітчизняного охорони здоров'я - відкриття Федерального центру трансплантації нирки і діалізу (ФЦТПіД) в місті Волзькому, Волгоградська область.

У спермі залишається все менше сперматозоїдів

У спермі залишається все менше сперматозоїдів - Підсумки одного з найбільших досліджень в галузі фертильності, проведених у Британії, свідчать про те, що з 1989 року питомий кількість сперматозоїдів у спермі британських чоловіків впало на третину. За словами дослідників з шотландського міста Абердіна, якщо в 1989 році середня кількість сперматозоїдів у нормальній чоловічій спермі становило 87 мільйонів на мілілітр, то в 2002 воно впало до 62 мільйонів, передає BBCRussian.com.

Що знають росіяни про проблеми чоловічого здоров'я?

Що знають росіяни про проблеми чоловічого здоров'я? - За підсумками соціологічного дослідження, проведеного за замовленням фармацевтичної компанії «Eli Lilly», 26% чоловіків у Росії страждають від проблем з ерекцією.

Стовбурові клітини для лікування хвороб нирок

Стовбурові клітини для лікування хвороб нирок - Група німецьких учених вивчала клітинні механізми, при нирковій недостатності регулюють регенерацію ниркових канальців після лікування методом трансплантації стовбурових клітин.

I конгрес Російського товариства онкоурології

I конгрес Російського товариства онкоурології - Майбутній Конгрес - перше в історії вітчизняної урології настільки масштабне і представницьке захід за участю провідних онкологів, онкоурології, урологів, хіміотерапевтів, радіологів Росії, Європи і США.

У Московському центрі органного донорства вилучають нирки у ще живих пацієнтів

У Московському центрі органного донорства вилучають нирки у ще живих пацієнтів - Слідчі дії в Московському координаційному центрі органного донорства виявили факт початку операції з вилучення нирки до констатації смерті пацієнта.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози: принципи консервативної терапії

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози: принципи консервативної терапії - Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) - одне з найбільш поширених захворювань, до 80 років воно проявляється у 80-90% чоловіків. Етіологія ДГПЗ вивчена недостатньо.

Низько-інтенсивне лазерне випромінювання в комплексному лікуванні хронічного бактеріального простатиту

Низько-інтенсивне лазерне випромінювання в комплексному лікуванні хронічного бактеріального простатиту - Висока питома вага хронічного бактеріального простатиту (ХХН) диктує використання в комплексному лікуванні разом з антибіотиками, високоефективних методів дії, зокрема, низькоінтенсивного лазерного випромінювання (Нілі). При цьому необхідно враховувати цілий ряд його біологічних ефектів:

Фібpінолітіческая активність сечі як показник поpаженія нирок пpи наpушеніі обміну сечової кислоти

Фібpінолітіческая активність сечі як показник поpаженія нирок пpи наpушеніі обміну сечової кислоти - Щеpбак А. В., Балкаpов І. М., Козловська Л. в., Подоpольская Л. В., Гіндіс А. А. Кафедpа теpапіі і пpофессіональних болезней (зав. - акад. PАМН М. А. Мухін) ММА ім. І. М. Сеченова, лабоpатоpія феpментатівного фібpіноліза (зав. - пpоф. Г. В. Андpеенко) біологіческого факультету МДУ ім. М. В. Ломоносова

Фосренол вдвічі зменшує показник смертності для важких урологічних хворих

Фосренол вдвічі зменшує показник смертності для важких урологічних хворих - Новітній англійська препарат фосренол вдвічі зменшує показник смертності для важких урологічних хворих, яким необхідно очищати кров за допомогою діалізу. У суботу повідомлення про ефективність цих ліків було прочитано на щорічній сесії Американського товариства нефрології.

Сперматозоїди реагують на погоду

Сперматозоїди реагують на погоду - Японські медики встановили, що кількість виділюваних чоловіком сперматозоїдів безпосередньо залежить від пори року і помітно підвищується навесні. Сказане повинні враховувати жінки, що вступають у статеві відносини зі своїми партнерами.

З-за змін клімату зростає кількість людей, що страждають сечокам'яною хворобою

З-за змін клімату зростає кількість людей, що страждають сечокам'яною хворобою - Глобальне потепління може викликати посуху на величезних просторах землі, а також може призвести до збільшення числа американців , що страждають сечокам'яною хворобою, заявили вчені.

Зміни показників ниркового кровотоку до і після тестостерон замісної терапії

Зміни показників ниркового кровотоку до і після тестостерон замісної терапії - На відміну від багатьох органів і тканин, у яких швидкість кровотоку визначається рівнем обміну, в нирці інтенсивність метаболічних процесів залежить від ефективності кровопостачання.

Кpіоафеpез пpи лікуванні хворих кpіоглобулінеміческім мезангіокапілляpним гломеpулонефpітом з остpой нирковою недостатністю

Кpіоафеpез пpи лікуванні хворих кpіоглобулінеміческім мезангіокапілляpним гломеpулонефpітом з остpой нирковою недостатністю - Милованов Ю. С., Комягін Ю. В., Козловская Л. В. , Гоpдовская Н. Б. Отдел нефpологіі (зав. - член-коpp. PАМН І. Є. Таpеева) НДЦ, клініка нефpологіі, внутpенніх і пpофессіональних хвороб (діp. - акад. PАМН Н. А. Мухін) ММА ім. І. М. Сеченова

Роль уро-ваксома в комплексному лікуванні хворих на хронічний пієлонефрит і цистит

Роль уро-ваксома в комплексному лікуванні хворих на хронічний пієлонефрит і цистит - Інфекційно-запальні захворювання органів сечостатевої системи займають важливе місце в структурі урологічної патології, особливо серед жінок . 80-90% усіх хворих на хронічний пієлонефрит і цистит складають жінки; 10-20% жінок хоча б один раз за період дорослому житті відчувають епізод інфекції сечової системи [8,14]. Незважаючи на величезну кількість потужних антибіотиків проблема лікування хворих з сечовими інфекціями далека від свого вирішення

Препарат, який рятує нирки

Препарат, який рятує нирки - При цукровому діабеті ураження нирок є постійною загрозою для здоров'я пацієнта, особливо якщо захворювання протікає на тлі високого артеріального тиску крові. В даний час європейські вчені заявляють про те, що у таких пацієнтів додавання препарату спіронолактону до стандартної знижує тиск крові терапії сприяє як нормалізації тиску, так і зменшення концентрації білка альбуміну в сечі - достовірного ознаки ураження тканин нирок.

Сучасне лікування раку передміхурової залози - збереження сексуальної активності

Сучасне лікування раку передміхурової залози - збереження сексуальної активності - На що проходив у лютому науково-освітньому форумі «Чоловіче здоров'я та довголіття» компанія «Гедеон Ріхтер» представила препарат, призначений для лікування раку передміхурової залози.

Лікування чоловічого безпліддя стовбуровими клітинами

Лікування чоловічого безпліддя стовбуровими клітинами - Результати дослідження, проведеного вченими з Harbor-UCLA Medical Center, говорять про можливість використання стовбурових клітин для лікування чоловічого безпліддя. R

Вплив pазлічних Режим малобелковой дієти на пpогpессіpованіе хpоніческой ниркової недостатності та показники стану харчування на додіалізном етапі

Вплив pазлічних Режим малобелковой дієти на пpогpессіpованіе хpоніческой ниркової недостатності та показники стану харчування на додіалізном етапі - Pябов С. І., Кучеp А . Г., Гpігоpьева М. Д., Каюков І. Г., Еpмаков Ю. А. НІІ нефpологіі Санкт-Петеpбуpгского госудаpственного медичного унівеpсітета ім. акад. І. П. Павлова, кафедpа пpопедевтікі внутpенніх хвороб Санкт-Петеpбуpгского госудаpственного медичного унівеpсітета ім. І. П. Павлова

Меламін винесли вирок

Меламін винесли вирок - Вчені з Китаю та Гонконгу вперше довели в ході дослідження, що споживання меламіну веде до розвитку нирково-кам'яної хвороби.

Cоя може призвести до чоловічого безпліддя

Cоя може призвести до чоловічого безпліддя - Існує безпосередній зв'язок між соєвими продуктами і спермою. Але не завдяки вмісту білка. Дослідники стверджують, що споживання чоловіками продуктів із сої хоча б раз на день може призвести до проблем репродуктивної функції.

Особливості перебігу сеpдечной недостатності у пацієнтів з теpмінальной хpоніческой нирковою недостатністю, які отримують лікування гемодіалізом хpоніческім

Особливості перебігу сеpдечной недостатності у пацієнтів з теpмінальной хpоніческой нирковою недостатністю, які отримують лікування гемодіалізом хpоніческім - Енькіна Т. М., Pябов С. І ., Лукічев Б. Г., Енькін А. А., Гpінев К. М. Кафедpа пpопедевтікі внутpенніх болезней Санкт-Петеpбуpгского госудаpственного медіцінского унівеpсітета ім. акад. І . П. Павлова, Ленінгpадская обласна клінічна больніца

Подагра

Подагра - супутник захворювань нирок - Значне число хронічних захворювань нирок безпосередньо або вдруге пов'язані з подагрою і гіперурикемією. Найбільш повно вивчена асоціація ниркової патології та подагри. R Большінство випадків ниркової патології та гіпертензії у хворих з подагрою є результатом нефросклерозу.

Після відмови від гарячих ванн кількість сперматозоїдів збільшується на 500%

Після відмови від гарячих ванн кількість сперматозоїдів збільшується на 500% - Згідно з новим дослідженням, чоловіки, уникають приймати гарячі ванни, виявилися більш фертильними, ніж ті, хто любить на дозвіллі полежати в гарячій воді.

19 квітня 2004 починає свою роботу II Міжнародний симпозіум «Сучасні аспекти замісної ниркової терапії»

19 квітня 2004 починає свою роботу II Міжнародний симпозіум «Сучасні аспекти замісної ниркової терапії» - У понеділок 19 квітня в Шарм-ель -Шейху відкривається Щорічний міжнародний симпозіум «Сучасні аспекти замісної ниркової терапії». У ньому візьмуть участь провідні медичні фахівці Росії, Білорусії та України.

Штучна нирка вбила шістьох іспанців

Штучна нирка вбила шістьох іспанців - Іспанські медики зіткнулися з кількома незрозумілими випадками смерті пацієнтів під час проходження медичних процедур. Протягом серпня шість пацієнтів загинули в місті Валенсія (Valencia) під час гемодіалізу - процедури очищення крові на апараті 'штучна нирка'.

Динаміка простатспеціфіческого антигену (PSA) важливіше, ніж його рівень

Динаміка простатспеціфіческого антигену (PSA) важливіше, ніж його рівень - Вчені з Клініки Майо (США) провели велике дослідження, за результатами якого, динаміка PSA важлива для визначення прогнозу після радикальної простатектомії.

Вживання червоного вина знижує ризик чоловіків середніх років захворіти на рак передміхурової залози

Вживання червоного вина знижує ризик чоловіків середніх років захворіти на рак передміхурової залози - За даними американських учених, вживання червоного вина знижує ризик чоловіків середніх років захворіти на рак передміхурової залози.

Домашній гемодіаліз при патології нирок за ефективністю аналогічний пересадки органу, отриманого від померлого донора

Домашній гемодіаліз при патології нирок за ефективністю аналогічний пересадки органу, отриманого від померлого донора - До такого висновку прийшли канадські учені, звіт про дослідження яких буде опубліковано у вересневому номері Nephrology Dialysis Transplantation.

Російські урологи підтвердили високу ефективність «Сетегіса» при лікуванні аденоми передміхурової залози

Російські урологи підтвердили високу ефективність «Сетегіса» при лікуванні аденоми передміхурової залози - 6 листопада 2007 року в рамках проходив XI З'їзду урологів Росії відбувся симпозіум Представництва ВАТ « Фармацевтичний завод Егіс ». Основною темою заходу стало обговорення сучасних високоефективних методик лікування аденоми передміхурової залози. Провідні російські урологи на чолі з завідувачем кафедрою урології Московської Медичної академії ім. Сеченова, членом-кореспондентом РАМН Юрієм Геннадійович Аляевим розповіли про результати масштабних російських досліджень, спрямованих на вивчення найбільш дієвих препаратів групи альфа-адреноблокаторів. R

«Уроки урології» в Ярославлі

«Уроки урології» в Ярославлі - 27 квітня з 13 до 18 годин, на базі поліклініки Ярославської обласної клінічної лікарні, кожен ярославський чоловік зможе безкоштовно пройти урологічну консультацію.

імпотенти XXI століття опинилися в безвихідній ситуації

імпотенти XXI століття опинилися в безвихідній ситуації - Медики всерйоз стурбовані тим, що репродуктивне здоров'я чоловіків погіршується з кожним роком. Про це йшлося на що відкрився в Буенос-Айресі Всесвітньому форумі з проблем чоловічого здоров'я. Вчені стверджують, що щонайменше 10% подружніх пар не можуть мати дітей. І якщо раніше це відбувалося частіше за все із-за жіночого безпліддя, то зараз приблизно в половині випадків винні представники сильної статі - а точніше імпотенція, бич сучасного чоловіка.

Метал у стегні веде до проблем з ерекцією

Метал у стегні веде до проблем з ерекцією - Близько 40 відсотків чоловіків, яким для лікування перелому стегна застосовувався внутрішньокістковий металоостеосинтезу, відчувають порушення еректильної функції, повідомляє Reuters. Такий висновок зробили французькі вчені під керівництвом доктора Бернара Малаві, що вивчали проблему.

Провідний уролог Німеччині з робочим візитом відвідає Югру

Провідний уролог Німеччині з робочим візитом відвідає Югру - Провідний уролог університетської клініки м. Гайдельберга (Німеччина) Джаковіч Ненад прибув 11 травня в Окружну клінічну дитячу лікарню (м. Нижньовартовськ, Ханти-Мансійський автономний округ - Югра).

Гемодіаліз хворим хронічною нирковою недостатністю краще проводити ночами

Гемодіаліз хворим хронічною нирковою недостатністю краще проводити по ночах - Британські вчені прийшли до висновку, що гемодіаліз хворим хронічною нирковою недостатністю краще проводити по ночах. Їх дослідження показало, що такий режим процедур зручніше для пацієнтів і забезпечує кращу очищення крові від накопичених продуктів обміну речовин.

Скажімо''стоп''інфекції сечових шляхів!

Скажімо''стоп''інфекції сечових шляхів! - Кожна п'ята жінка хоча б один раз протягом свого життя відзначала інфекцію сечових шляхів, а у багатьох з них вона повторювалася неодноразово, доставляючи при цьому масу незручностей і дискомфорт в організмі. Згідно з даними американського Національного товариства з хвороб нирок (NKF), інфекції сечових шляхів відповідальні майже за 10 мільйонів відвідувань докторів щорічно.

Регулярний секс підвищує якість сперми

Регулярний секс підвищує якість сперми - Австралійський учений виявив, що щоденна еякуляція протягом тижня підвищує якість сперми, покращуючи, таким чином, здатність чоловіка до зачаття дитини.

Ризик раку простати залежить від зростання

Ризик раку простати залежить від зростання - Чоловіки високого зросту частіше страждають на рак простати. До такого висновку прийшли британські вчені за результатами оглядового дослідження, повідомляє журнал Cancer Epidemiology, Biomarkers & Prevention. R

Роль андрогенового рецепторів в патогенезі захворювань простати

Роль андрогенового рецепторів в патогенезі захворювань простати - андрогенового рецептор грає важливу роль в розвитку захворювань простати, включаючи рак простати і доброякісну гіперплазію передміхурової залози. Андрогенового рецептор регулює ріст і виживання як доброякісних, так і злоякісних клітин епітелію простати.

Прийом продуктів, що містять журавлину, ефективно запобігає сечостатеву інфекцію

Прийом продуктів, що містять журавлину, ефективно запобігає сечостатеву інфекцію - Відповідно до роботами вчених, прийом продуктів, що містять журавлину, ефективно запобігає сечостатеву інфекцію. Ці ягоди містять речовину, яка не дозволяє бактеріям закріпитися на стінці сечового міхура.

Яловичина

Яловичина - причина чоловічого безпліддя? - Жінки, які під час вагітності вживають в їжу багато яловичини, мають синів, які, виростаючи, мають низьку концентрацію активних сперматозоїдів, що в свою чергу призводить до безпліддя. До таких результатів прийшли лікарі в ході нового дослідження.

Шматочки сушеного ананаса, папайї, кураги або чорносливу допоможуть від енурезу

Шматочки сушеного ананаса, папайї, кураги або чорносливу допоможуть від енурезу - Німецькі урологи знайшли природний спосіб боротьби з нічним сечовипусканням. Згідно зі статтею в медичній газеті Aerzte Zeitung, люди, які часто прокидаються з-за необхідності піти у туалет, повинні з'їсти перед сном кілька шматочків сушеного ананаса, папайї, кураги або чорносливу.

Таблетки гальмують ріст пухлини передміхурової залози

Таблетки гальмують ріст пухлини передміхурової залози - У Великобританії починається застосування нового засобу проти раку простати - таблеток Casodex (активна речовина - bicalutamide), що гальмують розвиток пухлини. Ці ліки можна приймати як самостійно, так і як доповнення до хірургічного методу і радіотерапії.

Досягнення в діагностиці і лікуванні інфекцій сечовивідного тракту у дітей

Досягнення в діагностиці і лікуванні інфекцій сечовивідного тракту у дітей - Сьогоднішні клініцисти знають більше про причини і профілактики інфекцій сечовивідних шляхів (ІМП), ніж десятиліття тому, завдяки дослідженням дитячих урологів по везікоуретральному рефлюксу (VUR) та досліджень молекулярних біологів по вірулентним факторів мікробів

Застосування ботулінічного токсину в урології

Застосування ботулінічного токсину в урології - «Все є отрута і все є ліки і тільки такий захід робить одне одним». Цей вислів древніх повною мірою відноситься до ботулінічного токсину, одному з найбільш сильно діючих біологічних токсинів, відкритого van Ermengem в 1895 р. 8. Токсин виробляється грам-позитивними анаеробних спороутворюючих мікроорганізмами Clostridium botulinum. Перші випадки отруєння ботулінічного токсином описані в 1700-х роках у Німеччині після вживання в їжу зіпсованої ковбаси. Звідси назва «ботулізм» або «ковбасне отруєння» - від латинського botulus, що означає «чорна (кров'яна) ковбаса».

Велосипед і сексуальні проблеми

Велосипед і сексуальні проблеми - Фахівці проаналізували урологічні проблеми, які виникають у чоловіків-велосипедистів після падіння з велосипеда або в результаті сильних ударів області промежини.

Антиоксиданти не захищають від раку простати

Антиоксиданти не захищають від раку простати - Харчові добавки, що містять такі володіють антиоксидантними властивостями речовини як вітаміни Е, С і бета-каротин, не роблять ніякого впливу на захворюваність некурящих чоловіків на рак передміхурової залози . До таких висновків прийшли автори дослідження, що зібрали інформацію про 30 000 американців чоловічої статі, протягом тривалого часу брали харчові добавки з вказаними речовинами.

вазектомії збільшує число мутацій в сперматозоїдах в 10 разів

вазектомії збільшує число мутацій в сперматозоїдах в 10 разів - Число мутацій в сперматозоїдах чоловіків, які перенесли вазектомії (чоловічу стерилізацію), а потім побажали відновити фертильність, в 10 разів перевищує середньостатистичні показники.

Знайдена зв'язок між хворобою ясен і простатитом

Знайдена зв'язок між хворобою ясен і простатитом - Запалення від хвороб ясен і проблеми з простатою можуть бути пов'язані між собою, вважають вчені з Case Western Reserve University /США /. Дослідники порівняли дію двох маркерів: простата-специфічний антиген /або PSA /, що використовується для вимірювання рівня запалення при хворобах простати, і показники маркера CAL в яснах і зубах, які можуть бути індикатором для періодонтиту.

Досвід пpімененія валсаpтана з метою тоpможенія пpогpессіpованія ниркової недостатності у хворих хpоніческім гломеpулонефpітом

Досвід пpімененія валсаpтана з метою тоpможенія пpогpессіpованія ниркової недостатності у хворих хpоніческім гломеpулонефpітом - Швецов М. Ю., Медведєва Т. Ю., Козловська Н. Л., Міpошніченко Н. Г., Оконова О. Б., Шонічев Д. Г., Pуденко Т. Є., Ставpовская Є. В., Плієва OK ММА ім. І. М. Сеченова

Фармакотерапія"другого серця"чоловіки

Фармакотерапія"другого серця"чоловіки - Аденома простати, а точніше - доброкачествен ва гіперплазія представ-ний залози (ДГПЗ), є найбільш частим захворюванням чоловіків середнього і літнього віку . Проведені вітчизняними вченими дослідження вказують на поступове наростання з віком частоти ДГПЗ - з 11,3% у період 40-49 років до 81,4% - у 80 років.

нирку під'єднали до штучного людині

нирку під'єднали до штучного людині - Американські вчені розробили спосіб підтримки життєздатності донорських органів. Спеціальний апарат компанії TransMedics зберігав кровообіг і нормальну температуру підключеної нирки людини протягом доби, повідомляє Associated Press.

Пиво і піца рятують від раку простати

Пиво і піца рятують від раку простати - Дослідження, проведене Орегонським медиками, порадує багатьох чоловіків - так, згідно з результатами компонент, що міститься в пиві, запобігає рак простати. Правда одне 'але' - для отримання ефекту доведеться випивати близько 17 літрів на день.

ботулінічного токсин типу А (Botox) зменшує нетримання сечі у пацієнтів з нейрогенною гіперактивністю сечового міхура (Гамп)

ботулінічного токсин типу А (Botox) зменшує нетримання сечі у пацієнтів з нейрогенною гіперактивністю сечового міхура (Гамп) - У журналі Journal of Urology 1 липня 2005 опубліковані позитивні результати клінічного дослідження фази II застосування ботулінічного токсину тип A (BOTOX ®) для лікування нетримання сечі у пацієнтів з нейрогенною формою гіперактивного сечового міхура (Гамп). Встановлено, що ботулінічний токсин типу A викликає швидке і стійке зниження щоденних епізодів нетримання сечі у пацієнтів і значно покращує якість життя пацієнтів.

Комбінована медикаментозна терапія хворих на доброякісну гіперплазію простати. Досвід і перспективи

Комбінована медикаментозна терапія хворих на доброякісну гіперплазію простати. Досвід і перспективи - Загальновідомо, що ДГПЗ є одним з найпоширеніших доброякісних новоутворень у чоловіків старшого віку. Соціальна значимість та актуальність цієї проблеми підкреслюється демографічними дослідженнями Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, що вказують на тенденцію зростання населення у віці більше 60 років. Ця закономірність характерна і для нашої країни.

Оральні контрацептиви загрожують передміхуровій залозі та сечового міхура немовлят чоловічої статі

Оральні контрацептиви загрожують передміхуровій залозі та сечового міхура немовлят чоловічої статі - естрогеноподібні хімічні речовини, які містяться в оральних контрацептивів і пластикових оболонках харчових продуктів, можуть привести до порушень в передміхуровій залозі ембріонів (дані експерименту на мишах). Зазначені зміни в передміхуровій залозі надалі чреваті на рак простати і захворюваннями сечового міхура. Встановлено, що 3% жінок, що приймають оральні контрацептиви тим не менше вагітніють без їх «відома» і продовжують приймати контрацептиви на фоні вагітності.

Патологія нирок пов'язана з ризиком серцево-судинних захворювань і смерті

Патологія нирок пов'язана з ризиком серцево-судинних захворювань і смерті - Навіть невелике порушення функції нирок має негативне прогностичне значення. Важливості своєчасної діагностики хронічної патології нирок присвячені дві статті в New England Journal of Medicine.

віагра погіршує якість сперми

віагра погіршує якість сперми - Дослідження впливу лікарських препаратів на якість сперми добровольців, проведене вченими з американського міста Балтімор, дало абсолютно несподіваний результат, повідомляє Reuters. Як виявилося, всесвітньо відома віагра і деякі інші популярні засоби від імпотенції не підвищують активність сперматозоїдів, як можна було очікувати, а 'гальмують' ee, що негативно позначається на здатності до запліднення. Звіт про виконану роботу поміщений в новому номері American Journal of Obstetrics and Gynecology.

Гострий цистит як основний прояв неускладненій інфекції сечових шляхів

Гострий цистит як основний прояв неускладненій інфекції сечових шляхів - До інфекцій сечових шляхів (ІМП) відносять групу захворювань, об'єднаних локалізацією в межах однієї анатомо-фізіологічної системи і характеризуються загальною ознакою - наявністю в сечі бактерій. В даний час ІМП поділяють на ускладнені та неускладнені.

Чоловічий клімакс

Чоловічий клімакс - реальність чи вигадка? - Чи існує чоловічий клімакс? Багато чоловіків вважають, що це поняття вигадали жінки. Насправді це не так. Андропауза - реальний процес, який протікає в чоловічому організмі. На цю тему було написано безліч книг.

Вітамін Е і селен не запобігають рак простати

Вітамін Е і селен не запобігають рак простати - Американське уряд заморозив дослідження впливу вітаміну Е і селену на запобігання раку простати - тому що вони просто не працюють.

Змініть позицію!

Змініть позицію! - Згідно з даними дослідження, що проводилося протягом 2 років в університеті Каліфорнії в Сан-Франциско, одне і те ж постійне положення під час сну може стати причиною утворення каменів у нирках. У 75 пацентов з 93 страждали сечокам'яною хворобою камені утворилися тільки в одній з нирок, причому саме на тій стороні, на якій ці люди зазвичай спали.

Ін'єкції колагену в лікуванні нетримання сечі!

Ін'єкції колагену в лікуванні нетримання сечі! - Ін'єкції колагену в область сфінктера уретри можуть бути ефективні при нетриманні сечі у чоловіків, яке часто розвивається після видалення передміхурової залози. R

За результатами дослідження, видалення сечового катетера опівночі більш розумно

За результатами дослідження, видалення сечового катетера опівночі більш розумно - За результатами рандомізованого проспективного дослідження видалення сечового катетера опівночі (замість 6:00 ранку відповідно до загальноприйнятої практики ) забезпечує прискорене відновлення самостійної сечовипускання і помітно скорочує терміни госпіталізації хворих.

Фімоз

Фімоз - Нормальна крайня плоть «склеєна» з головкою статевого члена до трирічного віку, потім починає відділятися від неї, і до шести років головка вже виступає за її межі. Проте в будь-якому віці може розвинутися фімоз - звуження крайньої плоті, що перешкоджає повному оголення голівки статевого члена.

За останнє десятиліття ХХ століття показник смертності від злоякісних пухлин передміхурової залози в Сполучених Штатах скоротився приблизно на третину

За останнє десятиліття ХХ століття показник смертності від злоякісних пухлин передміхурової залози в Сполучених Штатах скоротився приблизно на третину - За останнє десятиліття ХХ століття показник смертності від злоякісних пухлин передміхурової залози в Сполучених Штатах скоротився приблизно на третину, а в країнах Європейського союзу - не менше, ніж на одну п'яту.

Лікуємо сперматозоїди

Лікуємо сперматозоїди - Науковий журнал Human reproduction опублікував результати дослідження, які дозволяють краще зрозуміти, що знаходиться в основі чоловічої фертильності, і вказують на ефективні терапевтичні методи лікування.

При щоденній еякуляції якість сперми поліпшується

При щоденній еякуляції якість сперми поліпшується - Якщо раніше лікарі сперечалися, яка модель сексуального життя забезпечує більш високі шанси для зачаття - інтимна близькість кожен день або з перервами в кілька днів - то, схоже , в цьому диспуті поставлено крапку.

Зниження ваги допоможе підтримати функцію нирок

Зниження ваги допоможе підтримати функцію нирок - Зниження ваги за допомогою дієт, фізичних вправ або операції дозволить дорослим, що страждають ожирінням і захворюваннями нирок, запобігти подальшому погіршенню їх функції.

Вітамін Д3 може перешкоджати розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Вітамін Д3 може перешкоджати розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози - В даний час до цих пір не встановлені всі фактори, що призводять до збільшення передміхурової залози. У проведеному дослідженні вивчався вплив на гіперплазовану передміхурову залозу вітаміну Д3.

Фахівці-онкологи обговорили сучасні методи лікування раку передміхурової залози

Фахівці-онкологи обговорили сучасні методи лікування раку передміхурової залози - 23 березня 2006 року в конференц-залі готелю Swissotel «Червоні Пагорби» пройшла конференція «Сучасні методи лікування раку передміхурової залози », організована Московським науково-дослідним інститутом онкології (МНІІО) ім. П.А. Герцена і компанією Schering AG. У конференції взяли участь лікарі та фахівці в онкології та урології з різних наукових центрів і багатьох регіонів Росії.

Цистит - хвороба століття?

Цистит - хвороба століття? - Нове дослідження, проведене в Англії, свідчить про те, що жінки панічно боятися перших симптомів циститу або як ще в народі називають цю хворобу - «хвороба весільної подорожі» . Вивчивши відповіді дівчат-студенток університету вчені прийшли до висновку, що 40% з хворіли на цистит, вважали, що вони страждають від куди більш страшного захворювання, ніж це.

Блютуз може привести до чоловічого безпліддя

Блютуз може привести до чоловічого безпліддя - Використання блютуз гарнітури на мобільному телефоні небезпечно для чоловіків. Лікарі вважають, що це може стати причиною чоловічого безпліддя.

Літні чоловіки не потребують скринінгу раку простати

Літні чоловіки не потребують скринінгу раку простати - Скринінг раку простати, тобто масове обстеження з метою виявлення хвороби на ранній стадії, недоцільно застосовувати у чоловіків старше 75 років. Агресивна терапія раку простати у хворих цієї вікової категорії практично не впливає на тривалість життя, але значно погіршує її якість.

Некотоpие гоpмональние показники пpи гемофільтpаціі у хворих з остpой нирковою недостатністю

Некотоpие гоpмональние показники пpи гемофільтpаціі у хворих з остpой нирковою недостатністю - Тимохов В. С., Козаков І. В., Семенов В. М., Бобков А. І. Кафедpа нефpологіі і гемодіалізу PМА ПЗ, Москва

Чоловіки з безпліддям мають значно більше супутніх НЕ онкологічних захворювань, ніж чоловіки фертильні

Чоловіки з безпліддям мають значно більше супутніх НЕ онкологічних захворювань, ніж фертильні чоловіки - Чоловіки з безпліддям мають значно більше супутніх НЕ онкологічних захворювань, ніж чоловіки фертильні , показали результати дослідження, проведеного італійськими вченими.

Неінвазивний спосіб модуляції ерекції в ультразвуковій діагностиці васкулогенной еректильної дисфункції

Неінвазивний спосіб модуляції ерекції в ультразвуковій діагностиці васкулогенной еректильної дисфункції - Ефективне застосування пероральних індукторів ерекції не тільки зробило революцію в лікуванні еректильної дисфункції (ЕД), але й кардинально змінило діагностичні підходи до обстеження хворих з порушенням ерекції. У дослідженнях підтверджена задоволеність хворих результами лікування такими препаратами, як силденафілу цитрат (СЦ), Апоморфін та ін

Безплідність і чоловіча психіка

Безплідність і чоловіча психіка - Чоловіки, яким ставлять діагноз «безпліддя», переносять сексуальні, особисті та соціальні переживання, за інтенсивності порівнянні з переживаннями при раку.

Розроблено нову методику, спрямована проти пошкодження нирок

Розроблено нову методику, спрямована проти пошкодження нирок - Нова терапія, заснована на природних цукровмісних препаратах, розроблена вченими Медичного Центру ім. Джона Хопкінса, спрямована проти пошкодження нирок, серця і мозку, після тромбів кровоносних судин, що виникають у цих органах при травмах або захворюваннях.R

Вчені з Гарвардського університету виростили з эректильных клітин кроликів повноцінні печеристі тіла

Вчені з Гарвардського університету виростили з эректильных клітин кроликів повноцінні печеристі тіла - Ці комірчасті освіти заповнюються кров'ю і забезпечують ерекцію статевого члена. Нові структури імплантували кроликам, яким раніше видалили їх власні печеристі тіла. Оперовані тварини зберегли цілком нормальну, хоча й трохи ослаблену здатність до спаровування і розмноженню.

Вплив патогенетичної теpапіі на уpовень холестеpіна в сивоpотке кpові у хворих гломеpулонефpітом

Вплив патогенетичної теpапіі на уpовень холестеpіна в сивоpотке кpові у хворих гломеpулонефpітом - Невеpов Н. І., Ставpовская Є. В., Коліна І. Б., Швецов М. Ю., Захаpова Є. В., Шилов Є. М. Кафедpа нефpологіі і гемодіалізу ФППО ММА ім. І. М. Сеченова, Гоpодская клініческая лікарня ім. С. П. Боткіна, Pеспубліканская клініческая лікарня № 2 Мінздpава PФ

Стовбурові клітини дають надію на лікування хвороб нирок

Стовбурові клітини дають надію на лікування хвороб нирок - У жовтневому випуску Journal of the American Society of Nephrology (Журнал американського нефрологічного суспільства) опубліковано кілька статей і оглядів про можливості клітинної терапії синдрому Альпорта.

Фармакотерапія доброякісної гіперплазії простати

Фармакотерапія доброякісної гіперплазії простати - Досягнення в галузі вивчення етіології та патогенезу доброякісної гіперплазії простати (ДГП) призвели до створення ряду медикаментів, застосування яких виявилося настільки ефективним, що можна з великою впевненістю припустити, що в XXI столітті хворі ДГП будуть лікуватися в основному медикаментозно, із забезпеченням високої якості життя, а науково обгрунтована профілактика ДГП стане реальністю.

Еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція - еректильна дисфункція (ЕД) визначають як «нездатність досягати і (або) підтримувати ерекцію, достатню для задоволення сексуальної активності» (Impotence. NIH Consensus Development Panel on Impotence, 1993) в тому випадку, якщо ці розлади спостерігаються принаймні протягом трьох місяців.

Ультразвук позбавляє чоловіків потомства

Ультразвук позбавляє чоловіків потомства - Американські вчені запропонували новий простий і безпечний спосіб чоловічий стерилізації, який не вимагає навіть розрізу на шкірі. Замість того щоб перерізати семявиносящій протока, як це зазвичай робиться сьогодні при проведенні вазектомії, його пропонують руйнувати за допомогою ультразвуку.

Цістатін С як маркер ниркової функції у пацієнтів з діабетом 1 типу

Цістатін С як маркер ниркової функції у пацієнтів з діабетом 1 типу - Австралійські дослідники повідомляють в травневому випуску «Diabetes Care», що послідовні вимірювання рівнів цістатіна С є більш точним методом діагностики зниження ниркової функції у пацієнтів з діабетом 1 типу, ніж оцінки за допомогою креатиніну.

Перший етап клінічних випробувань продемонстрував безпеку експериментальної методики генної терапії еректильної дисфункції

Перший етап клінічних випробувань продемонстрував безпеку експериментальної методики генної терапії еректильної дисфункції - За даними розробників нової методики, ін'єкції експериментального препарату не викликали будь-яких побічних ефектів в учасників дослідження протягом двох років.

Який метод лікування раку передміхурової залози краще?

Який метод лікування раку передміхурової залози краще? - Американські урологи виробили порівняльну оцінку ефективності основних методів лікування локалізованого раку передміхурової залози. До їх числа відносяться хірургічні операції з видалення простати, опромінення високими дозами проникаючої радіації, що виходить від зовнішнього джерела, і імплантація в тканину пухлини малюсіньких капсул, заповнених радіоактивним препаратом.

У жінок в період менопаузи є шанс позбутися від каменів у сечовивідних шляхах

У жінок в період менопаузи є шанс позбутися від каменів у сечовивідних шляхах - Замісна терапія естрогенами знижує ризик утворення кальцієвих каменів у сечовивідних шляхах.

Особливості антибактеріальної терапії пієлонефритів

Особливості антибактеріальної терапії пієлонефритів - Пієлонефрит - неспецифічне інфекційно-запальне захворювання нирок, при якому в процес втягуються ниркова балія, чашки і паренхіма нирки з поразкою в першу чергу і в основному її проміжного тканини. У кінцевій стадії захворювання в процес утягуються кровоносні судини і клубочки. У результаті розвивається так званий бактеріальний варіант інтерстиціального нефриту (Посібник з урології під ред. Лопаткіна Н. А., т.2 1998 р).

Сучасні погляди на проблему хронічного простатиту

Сучасні погляди на проблему хронічного простатиту - Хронічний простатит (ХП) посідає перше місце за поширеністю серед запальних захворювань чоловічої статевої сфери і одне з перших місць серед чоловічих захворювань в цілому. У Росії цим захворюванням страждає до 35% чоловіків працездатного віку (Н. А. Лопаткін, 1998), у 7-36% хворих він ускладнений везикуліти, епідидиміту, розладами сечовипускання, репродуктивної і статевої функцій.

З-за ожиріння все більше юних американців з дитинства страждають від сечокам'яної хвороби

З-за ожиріння все більше юних американців з дитинства страждають від сечокам'яної хвороби - Медики відзначають збільшення в Сполучених Штатах числа дітей з нирковими каменями. Хворобливе умова - результат епідемії ожиріння і діабету другого типу, високого споживання солоної їжі і сидячого способу життя, переконані фахівці. Вроджені або набуті в ранньому віці дефекти в сечових шляхах ставлять під загрозу здоров'я багатьох юних американців.

Погана робота нирок приводить до недоумства

Погана робота нирок приводить до недоумства - Погана робота нирок прискорює розвиток недоумства. Дослідники з медичного центру при Університеті Раша (Чикаго) виявили, що у людей з хворими нирками страждає пам'ять, і вони показують гірші результати в тестах на інтелект.

Надлишок кальцію сприяє розвитку раку простати?

Надлишок кальцію сприяє розвитку раку простати? - Багата кальцієм дієта може позначитися на ймовірності розвитку раку передміхурової залози, і позначитися не найкращим чином ... У American Journal of Clinical Nutrition опубліковані результати досліджень, що показали, що надлишок кальцію сприяє розвитку раку простати.

Хлопчику пересадили за нирці від обох батьків

Хлопчику пересадили за нирці від обох батьків - Унікальну операцію провели австралійські медики. Донорами хлопчика, у якого відмовили нирки, стали його батько і мати. Зараз у 14-річного Стівена Тейлора-Аллана права нирка - від батька Стівена, а ліва - від матері Донни. За всю його життя хлопчикові вже тричі пересаджували нирки.

Вчені розробили новий тест на чоловіче безпліддя

Вчені розробили новий тест на чоловіче безпліддя - Тайванські вчені розробили новий тест на чоловіче безпліддя, який здатний виміряти ефективність сперміїв - головний фактор при визначенні здатності чоловіків мати дітей.

Ірод Великий помер від гангрени статевих органів

Ірод Великий помер від гангрени статевих органів - Американські медики поставили діагноз Іродові Великому через дві тисячі років після його смерті. Вивчивши роботи древніх істориків, вони прийшли до висновку, що відомий своєю жорстокістю правитель Іудеї помер від захворювання нирок, яке було ускладнене рідко зустрічається в наші дні виглядом гангрени геніталій.

Стовбурові клітини лікують нетримання сечі

Стовбурові клітини лікують нетримання сечі - У першому в Північній Америці клінічному випробуванні жінкам зі стресовим нетриманням сечі були зроблені ін'єкції їх власних стовбурових клітин, отриманих з м'язової тканини. Результати дослідження, проведеного вченими з School of Medicine Пітсбурзького університету та Sunnybrook Health Sciences Centre в Торонто, говорять про безпеку методу і його застосовності для ефективного лікування хвороби та поліпшення якості життя пацієнтів. R

Корекція ерекктільной дисфункції повинна бути ефективною та комфортною

Корекція ерекктільной дисфункції повинна бути ефективною та комфортною - 20 лютого, Москва. Прес-конференція «Еректильна дисфункція: медичний і соціологічний аспекти проблеми»

Американські медики підтвердили ефективність застосування комбінованої лікарської терапії для боротьби з аденомою передміхурової залози

Американські медики підтвердили ефективність застосування комбінованої лікарської терапії для боротьби з аденомою передміхурової залози - Для лікування цього вікового урологічного недуги зазвичай користуються альфа-блокаторами або інгібіторами ферменту 5-а редуктази. Ліки першої групи швидко знімають напругу м'язів, що оточують вихід із сечового міхура і тим самим сприяють відтоку сечі.

Нова технологія дозволить різко знизити смертність від ниркової недостатності

Нова технологія дозволить різко знизити смертність від ниркової недостатності - До цих пір багато хто пацієнти, яким призначена пересадка нирки, змушені дуже довго чекати, коли ж їм підберуть відповідний орган. На жаль, 'невідповідні' групи крові та тканин часом виявляються навіть у родичів хворих. Тому життя багатьох пацієнтів підтримується життя за допомогою апарату 'штучна нирка'. А деяким з них виявляється не судилося дожити до операції.

Метаболічний синдром пов'язаний з каменями в нирках

Метаболічний синдром пов'язаний з каменями в нирках - Ризик підвищеного каменеутворення в нирках збільшується з числом характеристик метаболічного синдрому, наявних у пацієнтів, згідно з повідомленням в травневому випуску «American Journal of Kidney Diseases» .

Рух життєво важливо для пацієнтів з нирковими хворобами

Рух життєво важливо для пацієнтів з нирковими хворобами - Фізична активність життєво важлива для пацієнтів з нирковими хворобами - недолік руху збільшує для них ризик передчасної смерті.

Поpаженіе нирок пpи пеpвічном антифосфоліпідним сіндpоме

Поpаженіе нирок пpи пеpвічном антифосфоліпідним сіндpоме - Козловська Н. Л., Таpеева І. Є., Камишова Є. С., Ваpшавскій В. А., Міpошніченко Н. Г., Котляpова Г. В. Кафедpа нефpологіі і гемодіалізу (зав. -член-коpp. PАМН І.Є. Тарєєва), клініка нефpологіі, внутpенніх і пpофессіональних болезней (діp. - акад. PАМН М. А. Мухін), кафедpа патологічної анатомії (зав. - акад. PАН і PАМН М. А. Пальців) ММА ім. І. М. Сеченова

Ізраїльські лікарі виступають проти клінічних рекомендацій для використання журавлинного соку в боротьбі з інфекціями сечовивідних шляхів

Ізраїльські лікарі виступають проти клінічних рекомендацій для використання журавлинного соку в боротьбі з інфекціями сечовивідних шляхів - На їх думку, такий спосіб запобігти розвитку запальних захворювань сечостатевої системи не приносить ефективних результатів і не може належати до медичної терапії. Як кажуть терапевти, не всі проблеми зі здоров'ям можна вирішити за допомогою продукції, купленої в магазині за кутом. R

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 10:43:01

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 07:52:13

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02