Ветеринарія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Для ожіревшіх кішок створені бесхолестеріновие миші

Для ожіревшіх кішок створені бесхолестеріновие миші - Дослідники з Ізраїлю створили генетично змінених мишей, які не можуть синтезувати холестерин, повідомляє веб-сайт журналу Nature.

Боротьба з ожирінням: два в одному

Боротьба з ожирінням: два в одному - Один з тренерів голлівудських знаменитостей допомагає їм скинути зайву вагу, а заодно і їх домашнім улюбленцям.

Керована пульсація

Керована пульсація - Виходячи з гіпотези про механізм пульсації судин, викладеної у попередній статті [1], сила пульсації прямо пропорційна енергетичної насиченості крові, обумовленої електронним збудженням еритроцитів. Чим вище насиченість крові електронами, тим сильніше скорочуються судини, по яких вона протікає.

Зубний протез для слона

Зубний протез для слона - 20-річному слону, який живе в зоопарку Калгарі, зробили складну стоматологічну операцію. На його ікла наділи сталеві протези-футляри.

Ветеринари як і раніше позбавлені можливості використовувати кетамін

Ветеринари як і раніше позбавлені можливості використовувати кетамін - Ветеринарні лікарі як і раніше позбавлені можливості використовувати у своїй роботі препарат 'кетамін'. Про це ІА REGNUM повідомив головний лікар московської ветеринарної клініки 'Бон Пет' Каміль Галімов. Незважаючи на те, що формально цей препарат легалізований для використання в Росії, до цих пір жодна клініка не отримала ліцензію на роботу з ним.

Звичка лизати московський сніг може стати причиною раку у собак і кішок

Звичка лизати московський сніг може стати причиною раку у собак і кішок - Звичка лизати сніг все частіше стає причиною онкологічних захворювань глотки у столичних собак і кішок. До такого висновку прийшли фахівці ветеринарної онкологічної клініки Московського інституту імені Герцена.

Війна з наркотиками в Росії вдарила по домашнім тваринам і ветеринарам

Війна з наркотиками в Росії вдарила по домашнім тваринам і ветеринарам - Украинские ветеринари потрапляють за грати, а тварин оперують без знеболюючого, тому що за законом про боротьбу з поширенням наркотиків необхідне знеболювальний засіб або заборонено, або практично недоступне, кажуть організації захисту тварин.

Легалізація кетаміну не врятує ветеринарів від суду

Легалізація кетаміну не врятує ветеринарів від суду - Кримінальні справи, порушені щодо ветеринарів, які проводили операції з використанням кетаміну, будуть доведені до суду, повідомляє РИА 'Новости'. Таку заяву зробив у вівторок глава Федеральної служби наркоконтролю Віктор Черкесов. Кетамін - практично єдиний препарат для наркозу при операціях на тварин - був виключений з переліку дозволених у ветеринарії препаратів у 1998 році.

Сексуальні пристрасті тварин аналогічні людським

Сексуальні пристрасті тварин аналогічні людським - Зміна статі, вагітні батьки, одностатеві злягання - все це спостерігається не тільки серед людей, але і серед пташок, бджіл та інших представників земної фауни. Тваринам знайома навіть ревнощі: ревниві самки жаби, наприклад, можуть підкрастися до злучується парі і розірвати обох, пише Time (переклад на сайті Inopressa.ru).

Британці відкрили клініку для ожіревшіх котів

Британці відкрили клініку для ожіревшіх котів - У Британії відкрита перша клініка для домашніх тварин, які страждають зайвою вагою, пише The Guardian. Тут ожіревшіх котів і собак зважать, виміряють, підберуть дієту і режим харчування для приведення їх ваги до нормального.

Домашні улюбленці занадто часто кусають своїх господарів

Домашні улюбленці занадто часто кусають своїх господарів - Сумну статистику представили ветеринари Приморського краю. За їхніми даними, більше 80 відсотків людей, що мають домашніх тварин, щорічно потерпають від укусів власних домашніх улюбленців - як справжніх, так і колишніх, які стали безпритульними.

Прокуратура м. Москви опротестувала рішення Кузьмінського суду, який закрив «кетаміновое справу» ветеринара Садоведова

Прокуратура м. Москви опротестувала рішення Кузьмінського суду, який закрив «кетаміновое справу» ветеринара Садоведова - Вперше в історії російського законодавства кішка може бути визнана фізичною особою - прокуратура Москви опротестувала рішення Кузьмінського суду, який закрив «кетаміновое справу» ветеринара Садоведова. Як випливає з тексту скарги, кішка є особою, якій Садоведов збував наркотики.

Ветеринари змусять тварин дихати''в трубочку''

Ветеринари змусять тварин дихати''в трубочку''- Дослідники з університету Глазго (Glasgow University) пропонують ветеринарам використовувати для діагностики не звичний людям набір аналізів, а спеціальні газоаналізатори , повідомляє BBC News. Така діагностика заснована на тому, що у видихуваному повітрі містяться тисячі хімічних речовин, які можуть свідчити про хвороби тварини. R

У Москві ніяк не полічив скажених собак

У Москві ніяк не полічив скажених собак - Доктор Ветеринарної служби Москви Анатолій Аканчук розповів, що хоча в самій Москві сказу давно вже немає, столичним ветеринарам доводиться їм займатися. Просто несвідомі громадяни продовжують вивозити на дачу своїх нещеплених собачок, і в минулому році 25 чоловік разом з собачками привезли додому з дачі сказ. Правда, самі люди заразитися не встигли.

Клітинна терапія для домашніх тварин

Клітинна терапія для домашніх тварин - У США вже тепер стало можливим використання клітинної терапії для лікування домашніх тварин.

Між клінікою і шкуродерні: ліцензія Міністерства охорони здоров'я

Між клінікою і шкуродерні: ліцензія Міністерства охорони здоров'я - Найближчим часом хірургам-ветеринарам знову дозволять використовувати наркоз. Як повідомляє 'Інтерфакс', спільний наказ Мінсільгоспу і Мінздоров'я вже знаходиться на реєстрації в Мін'юсті.

Поява нових мікроорганізмів

Поява нових мікроорганізмів - результат селекції тварин - У процесі селекції тварин, відбувається і виведення нових штамів мікроорганізмів, часто небезпечних і для людини, таких, наприклад, як віруси свинячого та пташиного грипу, - на такій висновок наштовхують результати розшифровки генома корови.

Птахи теж страждають на цукровий діабет

Птахи теж страждають на цукровий діабет - Птахи, зокрема, голуби страждають на цукровий діабет 2-го типу. До такого висновку прийшли фахівці Франкфуртського університету імені Йоганна Вольфганга Гете в результаті тривалого спостереження за станом здоров'я пернатих. Головна причина захворювання - одноманітне харчування.

Собакам теж корисний масаж

Собакам теж корисний масаж - Власники собак завжди будуть з готовністю говорити про те, що напруга або стрес тваринного знімається тільки тоді, коли господар знаходиться з ним поруч. Проте далеко не завжди власник собаки може бути біля свого вихованця. Що ще, крім присутності господаря, допомагає домашнім тваринам уникнути стресу?

Основні методи лабораторної діагностики хламідійної інфекції кішок

Основні методи лабораторної діагностики хламідійної інфекції кішок - В останнє десятиліття інтерес медичних і ветеринарних фахівців багатьох країн світу привертають хламідії, які широко поширені серед різних видів тварин, що обумовлено наявністю неконтрольованого резервуару збудника інфекції в природі. [6] Хламідії здатні викликати захворювання більш ніж у 200 видів ссавців, а також у птахів і рептилій. Заражені тварини можуть стати джерелом інфекції людини. [10, 24] Таким чином, хламідіоз є зооантропонозом, тобто інфекційною хворобою загальної для людини і тварин

Дивні смаки вірусу свинячого грипу

Дивні смаки вірусу свинячого грипу - Дивна тенденція починає простежуватися: вірус свинячого грипу воліє вбивати індіанців і заражати індичок. Так пандемія свинячого грипу почалася з Мексики, і до цих пір найбільша смертність від нового грипу спостерігається серед населення латиноамериканських країн. Нещодавно спалах грипу A/H1N1 зафіксовано у чилійських птахів ... - Індичок.

Чому пульсують судини

Чому пульсують судини - При анаплазмозе іноді можна спостерігати цікаве явище. У корів починають мигати яремних (шийні) вени. Вони дуже великі, і під тонким і гладким шерстним покривом їх пульсація добре проглядається. Пульсація вен відзначена і у коней при захворюваннях кровопаразітарних, що вражають еритроцити.

«Літаючий порося» сколихнув громадську думку Австралії

«Літаючий порося» сколихнув громадську думку Австралії - ФМ-радіостанція Gold Coast спробувала змусити літати порося, прив'язавши до нього 200, заповнених гелієм куль.

Успішно пройшла попередню апробацію експериментальна ДНК-вакцина, створена для лікування собак, які страждають на рак шкіри

Успішно пройшла попередню апробацію експериментальна ДНК-вакцина, створена для лікування собак, які страждають на рак шкіри - Успішно пройшла попередню апробацію експериментальна ДНК-вакцина , створена для лікування собак, які страждають на рак шкіри. Проведені в Нью-Йорку випробування показали, що новий препарат в середньому вчетверо збільшує тривалість життя тварин, хворих на тяжкі форми меланоми. Це повідомлення з'явилося у квітневому випуску журналу Clinical Cancer Research.

Чим відрізняється людина від тварини?

Чим відрізняється людина від тварини? - Люди люблять тварин і відправляють їх на бійню; люди піклуються про тварин і полюють на них; люди поклоняються тваринам і використовують їх.R Взаімоотношенія людей і тварин повні суперечностей, яким присвячена виставка, що проходить зараз в Дрездені в Німецькому гігієнічному музеї (Mensch und Tier - Eine paradoxe Beziehung).

Винайдено слуховий апарат для котів

Винайдено слуховий апарат для котів - Фахівці з акустики з Німеччини винайшли слуховий апарат для котів. Пристрій невеликих розмірів, розроблене Хансом-Райнером Курц, вживлюється в зовнішнє вухо тварини. Хоча прилад не забезпечує повне виліковування від глухоти, але допомагає тваринам з серйозними дефектами слуху.

Миші проходять повз сиру заради солодкого запаху шоколаду

Миші проходять повз сиру заради солодкого запаху шоколаду - Вираз 'смерть від шоколаду' придбало зовсім новий зміст. Вчені винайшли мишоловку, що приваблює гризунів запахом шоколаду, перед яким вони не можуть встояти. R

Японська фірма-виробник дитячих іграшок Takara розробила автоматичний перекладач, здатний переводити''котячу мову''на людський

Японська фірма-виробник дитячих іграшок Takara розробила автоматичний перекладач, здатний переводити''котячу мову''на людський - Апарат під назвою Meowlingual у вільному продажі, імовірно, з'явиться в листопаді цього року і буде коштувати 8800 ієн (74 долара США). Як повідомляє газета Japan Today, електронна консоль, що уміщається на долоні, буде висвічувати переклад на невеликому дисплеї.

Останки стародавнього мамонта були доставлені напередодні в Японію для наукових експериментів з відтворення доісторичної тварини

Останки стародавнього мамонта були доставлені напередодні в Японію для наукових експериментів з відтворення доісторичної тварини - Дві ноги доісторичної тварини, виявлені в минулому році російсько-японської експедицією на арктичному узбережжі Якутії, добре збереглися і, згідно з висновками дослідників з Новосибірського центру вірусології і біотехнології, їх можна використовувати для клонування.

Німецький підприємець Ганс-Райнер Курц сконструював слуховий апарат для кішок

Німецький підприємець Ганс-Райнер Курц сконструював слуховий апарат для кішок - Це пристрій імплантують в зовнішнє вухо тварини. Воно відновлює здатність сприймати звуки при часткової втрати слуху, хоча й безсило проти повної глухоти. Про винахід Курца, який раніше створив аналогічний пристрій для собак, повідомило англійське інтернет-агентство Ananova.

Половина кішок і собак страждають від надмірної ваги

Половина кішок і собак страждають від надлишкової ваги - Ветеринари з Британської Благодійної Асоціації ветеринарії (PDSA) повідомляють, що більше половини собак і тварин страждають від надмірної ваги.

Хворих тварин треба не вбивати, а лікувати

Хворих тварин треба не вбивати, а лікувати - Кенійські вчені мають намір раз і назавжди покінчити з сонної хворобою, епідемії якої регулярно знищують у Кенії велику частину великої рогатої худоби і стають причиною сотень і тисяч людських смертей. Вони розраховують, що їм вдасться вивести породу корів, несприйнятливі до збудника сонної хвороби.

Слони, яким не наступили на вухо

Слони, яким не наступили на вухо - Фонг - один з видатних юних обдарувань Таїланду. в чотирирічному віці він непогано грає на Ренату (схожий на ксилофон національний інструмент), а його картини охоче купують туристи з усіх куточків планети. Неплохіе показники, особливо якщо врахувати, що Фонг - слон. Він живе в заповіднику неподалік від міста Лампанг на півночі Таїланду.

Ворона, перша тварина здатна до творчості?

Ворона, перша тварина здатна до творчості? - Ворони, виявляється, можуть виготовляти знаряддя праці, тобто пристосовувати різні предмети для того, щоб зробити то, чого у них не виходить домогтися дзьобом і кігтями.

Коти страждають від кращих господарів

Коти страждають від кращих господарів - Пасивне куріння представляє серйозну небезпеку не тільки для людей, а й для їхніх домашніх улюбленців. Як встановили вчені з Університету Тафта в Массачусетсі, тварини, що живуть в будинку курців, особливо коти, значно частіше хворіють пухлинними захворюваннями. Вони сподіваються, що це допоможе деяким людям прийняти рішення про необхідність розлучитися з сигаретами.

Понад 300 фермерських підприємств Німеччини були закриті у зв'язку з можливим поширенням забороненого гормону росту

Понад 300 фермерських підприємств Німеччини були закриті у зв'язку з можливим поширенням забороненого гормону росту - У загальній складності в країну було ввезено 8,500 т. забрудненого корми і глюкозно добавки, вироблених бельгійською компанією Bioland.

Ввезення в Росію м'яса птиці з США буде практично неможливий з 1 серпня 2002

Ввезення в Росію м'яса птиці з США буде практично неможливий з 1 серпня 2002 року - Про це йдеться в поширеному 4 липня повідомленні Державної ветеринарної служби РФ . Як вказується в документі, це пов'язано з тим, що американська сторона до цих пір не представила новий ветеринарний сертифікат на м'ясо птиці, незважаючи на закінчення передбаченого російсько-американськими угодами 60-денного терміну його узгодження.

Жорстока 'музика і миші-наркомани

Жорстока' музика і миші-наркомани - Усе почалося з експерименту. Люди дали мишам амфітаміну, а потім примусили їх слухати гучну танцювальну музику. У результаті миші здохла, а люди, які проводили експеримент, стали об'єктами жорсткої критики з боку міністерства внутрішніх справ Великобританії.

Американці освоюють техніку дихання 'рот-в-пащу'

Американці освоюють техніку дихання 'рот-в-пащу' - Як повідомляє 19 серпня видання Daily Telegraph, американцям, що є власниками домашніх тварин, надана можливість пройти спеціалізований курс надання першої медичної допомоги своїм вихованцям, включаючи техніку дихання 'рот-в-рот'.

Віагра для Слонопотама

Віагра для Слонопотама - У сафарі-парку, що знаходиться в West Midlands, стурбовані поведінкою єдиного самця-носорога по кличці Роккі, який відмовляється вступати у близькі відносини з представницями жіночої статі.R За останні два роки Роккі жодного разу не спробував увійти в контакт з присутніми в парку дамами, а проводив час далеко від них, зовсім відверто ігноруючи їх посягання на його персону.

Перша клініка для змій з'явилася в Індії

Перша клініка для змій з'явилася в Індії - Житель Індії Саїд Фаїз відкрив незвичайну клініку: вона спеціалізується на лікуванні змій. 26-річний Саїд говорить, що змії - істоти надзвичайні, вони здатні викликати у людини такі сильні почуття, як ненависть і почуття помсти.

Непорочне зачаття або Гермафродит?

Непорочне зачаття або Гермафродит? - У Belle Isle Aquarium (Детройт) службовці зоопарку перебувають у шоковому стані з тих пір, як в акваріумі з'явилися три дитинча акули!R

Котам будуть пересаджувати нирки

Котам будуть пересаджувати нирки - Вже найближчим часом у Великобританії почнуть виконувати операції з пересадки нирок кішкам. На цьому тижні з санкції генеральної ради Королівський коледж хірургів ветеринарних схвалив цю операцію. Незважаючи на протести організацій, які відстоюють право тварин на захист від жорстокого поводження, хірурги готові братися за пересадку, яка буде коштувати до восьми тисяч фунтів стерлінгів.

Контроль за калорійністю раціону собак збільшує їх тривалість життя

Контроль за калорійністю раціону собак збільшує їх тривалість життя - Без сумніву, правильне харчування - одна з найважливіших складових здоров'я людини. Виявляється, це правило вірне і щодо наших домашніх улюбленців. Вперше в історії ветеринарії вчені довели, що контроль за калорійністю раціону собак збільшує їх тривалість життя і знижує ймовірність розвитку класичних захворювань старечого віку.R

Дика природа скоро зовсім зникне

Дика природа скоро зовсім зникне - Американське товариство охорони дикої флори і фауни спільно з Колумбійським ун-том у Нью-Йорку випустило доповідь, згідно з яким люди зайняли вже 83% земної поверхні для житла, сільського господарства, видобутку корисних копалин і рибництва, залишивши дуже мало незайманої території для диких тварин і рослин.

Нанотехнологія підвищує засвоєння корму і знижує запах гною

Нанотехнологія підвищує засвоєння корму і знижує запах гною - AgMito Enterprises буде імпортувати в США новий продукт, який міг би вирішити проблему запаху гною від свиней та інших тварин.

Клітинна терапія входить в практику ветеринарії

Клітинна терапія входить в практику ветеринарії - Біотехнологічна компанія Vet-Stem, Inc. Повідомляє, що до теперішнього часу її фахівці пролікували методом відновної клітинної терапії понад 1000 коней. Більше 250 ветеринарів в США включили цей метод у свою практику і більше 750 власників коней вибрали розроблений компанією продукт Vet-Stem Cell (TM) для регенерації пошкоджених тканин. Vet-Stem ® вийшла на ринок з комерційною пропозицією свого методу відновної клітинної терапії в січні 2004 року. R

Вчені відновили геном зниклого виду вовка

Вчені відновили геном зниклого виду вовка - Група вчених Токійського університету відновила геном вовка, вигляд якого зник близько 100 років тому, і провела унікальний аналіз ядра отриманої клітини.

Понад 300 тисяч тварин були щеплені від сказу співробітниками московського комітету ветеринарії в 2009 році

Більше 300 тисяч тварин були щеплені від сказу співробітниками московського комітету ветеринарії у 2009 році - За інформацією комітету, у 2009 році щеплення від сказу отримали 311 тисяч тварин, що на 10 тисяч перевищує аналогічний показник 2008 року. Крім того, в 2009 році 440 тварин були щеплені від ящуру.

Нові загрози здоров'ю свиней

Нові загрози здоров'ю свиней - Здавалося, що настали спокійні часи для виробників і переробників, проте на минулому тижні виникли дві нові загрози для свинарства.

Європейських щурів перестануть труїти косметикою

Європейських щурів перестануть труїти косметикою - У середу у Франції Європейський Парламент затвердив закон, згідно з яким забороняється випробування косметологічних засобів на тваринах у країнах Європейського Союзу, починаючи з 2009 року. Також, з цього періоду заборонено продаж косметики з будь-якої точки світу, якщо вона була випробувана на тваринах, передає кореспондент Reuters.

Культура орангутанів

Культура орангутанів - У орангутанів є культура. Це з'ясувалося в ході дослідження, узагальнивши результати 10 років спостережень. Отже, історія людської культури ще давньої, ніж передбачалося раніше.

У США померла 200-річна лабораторна миша

У США померла 200-річна лабораторна миша - У США, в Університеті Південного Іллінойсу померла лабораторна миша-довгожитель. За словами фізіолога Анджея Бартків, який працював з цією карликової мишею, вона прожила від 180 до 200 років в перерахунку на людський вік.

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін - Вчені Служби сільськогосподарських досліджень (ARS) в клітинах ссавців відкрито новий клас жирів, які можуть допомогти пояснити, яким чином мікотоксини фумонізін викликає захворювання тварин.

Російські ветеринари об'єднуються проти Держнаркоконтролю

Російські ветеринари об'єднуються проти Держнаркоконтролю - У самий найближчий час в Москві з'явиться профспілка ветеринарів, пише Газета. Про це повідомив директор ветеринарної клініки «Бон Пет» Каміль Галімов.

У Великобританії нарешті з'явився різновид віагри і для тварин

У Великобританії нарешті з'явився різновид віагри і для тварин - Новий вид ліки - віагра для тварин - з'явився у Великобританії. Як повідомила 'Дейлі телеграф', препарат зроблений на природних травах і володіє 'високою ефективністю'. R

Собаки і немовлята вміють рахувати

Собаки і немовлята вміють рахувати - Бразильські вчені довели шляхом наукового експерименту, що собаки вміють рахувати. Це підтвердив і комп'ютер, на якому і проводилося дане дослідження.

У Москві заведено ще одне''кетаміновое''справа

У Москві заведено ще одне''кетаміновое''справа - Кетаміновие справи тривають. Прокуратура Москви у вівторок, 1 червня, пред'явила звинувачення в незаконному придбанні або зберіганні з метою збуту наркотичних засобів (кетаміну) ще одному ветеринара - Андрію Кропчіну.

Айболитя їдуть до Іраку

Айболитя їдуть до Іраку - Світовий Товариство охорони тварин (WSPA) не залишилося осторонь і повідомило про свій намір послати до Іраку групу лікарів-ветеринарів, а також медичне обладнання та ліки для тварин. Один з ветеринарів-добровольців сказав, що основні кількості хворих і поранених тварин знаходяться в сільських районах країни.

'Щелепи' із супутника

'Щелепи' із супутника - У свіжому номері журналі Nature представлені результати найдокладнішого на сьогоднішній день дослідження місць перебування й шляхів міграції білих акул, відомих, в тому числі завдяки Спілбергу, своєю схильністю нападати на людину.

Вірус грипу H3N8

Вірус грипу H3N8 - загроза популяції собак - Ветеринарне співтовариство NOVA (США) в даний час спостерігає спалах грипу собак (H3N8). Вірус був вперше виявлений в Північній Вірджинії командою лікарів з Діпвудской ветеринарної клініки в Центрвіле 24 липня.

Інвазія знижує ефективність вакцинації

Інвазія знижує ефективність вакцинації - Вчені з Сільськогосподарської дослідницької служби Міністерства сільського господарства США (ARS) та їх колеги виявили, що зараження свиней паразитами значного знижують ефективність вакцинації.

Від куріння і кішки cтрадают

Від куріння і кішки cтрадают - Курці зживатися зі світу своїх домашніх вихованців - до такого висновку прийшли ветеринари США. Причому кішки на відміну від собак, хом'яків і папуг відносяться до самої вразливої групи.

На американському ринку з'явиться перші ліки від ожиріння для собак

На американському ринку з'явиться перші ліки від ожиріння для собак - Компанія «Пфайзер» отримала дозвіл FDA (Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США) на випуск препарату «Сленторол» (дірлотапід), що дозволяє ефективно і безпечно лікувати ожиріння у собак.

У Китаї збільшується виробництво двох ветеринарних препаратів для боротьби з грипом свиней

У Китаї збільшується виробництво двох ветеринарних препаратів для боротьби з грипом свиней - Компанія Sunwin International збільшує доступність двох своїх ветеринарних препаратів для боротьби з грипом свиней у Китаї, з перспективою постачання їх в інші країни.

Собак хочуть використовувати як лакмусовий папірець

Собак хочуть використовувати як лакмусовий папірець - Виявити найбільш небезпечні для здоров'я москвичів куточки мегаполіса шляхом обстеження чотириногих вихованців городян мають намір найближчим часом столичні вчені.

Вищі ссавці володіють почуттям власної гідності і здатністю розрізняти справедливі і несправедливі дії

Вищі ссавці володіють почуттям власної гідності і здатністю розрізняти справедливі і несправедливі дії - Американські зоопсихологія Сара Брошан і Франс де Ваал довели, що вищі ссавці мають почуттям власної гідності і здатністю розрізняти справедливі і несправедливі дії. Про це свідчать результати досвіду, опис якого наведено в останньому випуску журналу 'Nature'.

У 2003 році в Нижньому Новгороді з'явиться швидка допомога для тварин

У 2003 році в Нижньому Новгороді з'явиться швидка допомога для тварин - Три цілодобових відділення швидкої ветеринарної допомоги будуть відкриті в 2003 році. Про це повідомив головний ветеринарний лікар Нижегородської області Євген Помазов.

Акупунктура для 'дрібної вусатого худоби'

Акупунктура для 'дрібної вусатого худоби' - відбувся в німецькому місті Ерлангені міжнародний конгрес ветеринарних лікарів порекомендував ширше використовувати методи 'щадить медицини' - акупунктуру і гомеопатію - при лікуванні домашніх тварин.

Прогулянка з собакою дозволить уникнути ожиріння як господареві, так і вихованцеві

Прогулянка з собакою дозволить уникнути ожиріння як господареві, так і вихованцеві - Щоденні прогулянки з собакою можуть допомогти позбавитися від проблем зайвої ваги не тільки власнику вихованця, але і власне самій тварині, вважають фахівці Університету штату Канзас /США /.

У Москві почалася планова кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу

У Москві почалася планова кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу - Співробітниця комітету відзначила, що в рамках кампанії, що стартувала у всіх адміністративних округах столиці, прищеплювати тварин від сказу будуть безкоштовно.

Кролики

Кролики - це не тільки цінне хутро ... - Родина Ліз Уотсон з Йорка витратила близько 1000 фунтів на операцію, яку провели хірурги з Йоркського Університету, рятуючи життя 9-тимісячної кролика.

З'їж жука - не отруїтися!

З'їж жука - не отруїтися! - Британські вчені знайшли спосіб боротьби з харчовими отруєннями - для цього досить годувати тварин корисними жуками.

Держнаркоконтроль допитує ветеринарів

Держнаркоконтроль допитує ветеринарів - Держнаркоконтроль РФ викликає на допити керівників ветеринарних клінік, повідомляє ІА 'Регнум'. Як відзначила у вівторок адвокат Катерина Полякова на прес-конференції 'буденні проблеми ветеринарної медицини', Держнаркоконтроль (Федеральна служба Російської Федерації з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин) має намір отримати від ветеринарів свідчення, що наркотик кетамін для операцій на тваринах не потрібен.

США визнали російські правила ветеринарного нагляду

США визнали російські правила ветеринарного нагляду - США визнали російські правила ветеринарного нагляду. Про це повідомив на традиційному нараді президента Росії з членами уряду віце-прем'єр РФ, голова Мінсельзхоза Олексій Гордєєв.

Клітинна терапія для коней

Клітинна терапія для коней - Вперше в Канаді в Alberta Equine Hospital (Альбертському лікарня для коней) було проведено лікування коней за допомогою ін'єкцій стовбурових клітин. R

ветеринарам знову дозволили оперувати під наркозом

ветеринарам знову дозволили оперувати під наркозом - Мінсільгосп і Мінохоронздоров'я дозволили ветлікарні використовувати для наркозу гідрохлорид кетаміну, повідомляє 'Інтерфакс'. Раніше цей психотропний препарат був викреслений зі списку ветеринарних ліків, але застосування наркотику тривало. Однак наприкінці минулого року Держнаркоконтроль почав проводити рейди в ветлікарні. У зв'язку з цим майже всім ветеринарам довелося відмовитися від проведення операцій.

У Каліфорнії закривається мережа ветеринарних лабораторій через недофінансування

У Каліфорнії закривається мережа ветеринарних лабораторій через недофінансування - Через фінансову кризу 19 липня закривається мережа лабораторій, які проводять діагностичні дослідження хвороб худоби, птиці та коней у сільськогосподарських районах Каліфорнії.

жирі разом?

Жирі разом? - Кожна четверта кішка і собака страждають від ожиріння. Не в Африці, звичайно, на Заході, де своїх домашніх вихованців загодовують до досить значних розмірів.

Краснодарська спеціалізована клініка ветеринарної медицини стала''Клінікою 2010''в Росії

Краснодарська спеціалізована клініка ветеринарної медицини стала''Клінікою 2010''у Росії - У 2010 році Краснодарська Спеціалізована Клініка Ветеринарної Медицини стала лауреатом щорічної вищої нагороди російського ветеринарного спільноти «Золотий скальпель» і була удостоєна звання «Клініка року» в Росії. Асоціація практикуючих ветеринарних лікарів, що є засновником призу, відзначила високий рівень послуг фахівців і, що важливо, - їх професіоналізм. R

Мосгордума відмовилася від евтаназії для тварин

Мосгордума відмовилася від евтаназії для тварин - Московська міська дума на засіданні в середу не прийняла за основу в першому читанні законопроект 'Про тварин', схвалений минулого року урядом столиці. За цей документ висловилися 16 депутатів при необхідних 18, двоє були проти, п'ятеро утрималися.

Домашні вихованці впадають в депресію

Домашні вихованці впадають у депресію - Все частіше і частіше домашнім вихованцям ветеринари прописують антидепресанти, тому що ті не можуть обговорити свої життєві проблеми з родичами.

Новий метод контрацепції

Новий метод контрацепції - Австралійські фахівці і біотехнічної компанії найближчим часом збираються зареєструвати перший у світі контрацептив, розроблений спеціально для ... собак, причому як для самців, так і для самок.R Одна доза нового препарату діє протягом 6 місяців.

Ветеринари вдарять автопробігом по Держнаркоконтролю

Ветеринари вдарять автопробігом по Держнаркоконтролю - Ветеринарні лікарі проведуть у Москві автопробіг і мітинг на знак протесту проти судового процесу над їхнім колегою, Олександром Дукой, обвинуваченим у використанні наркотичного препарату кетамін під час операції тварині, пишуть Нові вісті.

У Таїланді відкривається станція переливання крові для собак

У Таїланді відкривається станція переливання крові для собак - На найближчу неділю в Бангкоку планується акція по збору крові для собак. Тайська організація захисту тварин закликає власників собак, особливо великих порід прийти в цей день до буддійського храму і допомогти зібрати кров для хворих тварин. Повідомляється, що організатори сподіваються зібрати до 600 пластикових пакетів, об'ємом близько 300 мілілітрів (0,6 пінти).

Прокуратура Москви визнала законним використання кетаміну у ветеринарній практиці

Прокуратура Москви визнала законним використання кетаміну у ветеринарній практиці - Прокуратура Москви нарешті визнала законним використання кетаміну у ветеринарній практиці. Однак у судах, як і раніше розглядаються декілька кримінальних справ, порушених проти ветеринарів. Їх судова перспектива залишається туманною.

Дискусія про використання антимікробних препаратів у тваринництві

Дискусія про використання антимікробних препаратів у тваринництві - Зазвичай фермери США годують свою худобу, свиней та птицю готовими кормами, що включають в свій склад антибіотики, які запобігають хвороби і допомагають їм рости швидше і товщі. Але, так як споживачі стають все більш одержимими тим, що вони їдять, виробники пропагують свою продукцію як вільну від антибіотиків.

Ветеринарна служба Москви почала масову вакцинацію домашніх тварин від сказу і інших захворювань

Ветеринарна служба Москви почала масову вакцинацію домашніх тварин від сказу і інших захворювань - Приводом для проведення вакцинації стала несприятлива обстановка по сказу в регіоні. Так, у минулому році було зафіксовано чотири випадки ввезення до Москви хворих на сказ тварин - трьох кішок і одного собаки. R

Співробітники Міністерства сільського господарства США декодувати спадкову інформацію бактерії, яка викликає хвороба Йони

Співробітники Міністерства сільського господарства США декодувати спадкову інформацію бактерії, яка викликає хвороба Йони - Співробітники Міністерства сільського господарства США та університету Міннесоти декодувати спадкову інформацію бактерії, яка викликає паратуберкулезний ентерит, відомий також як хвороба Йони.

Британський уряд виступило на підтримку дослідів над тваринами

Британський уряд виступило на підтримку дослідів над тваринами - Британський уряд виступило на захист експериментів над тваринами в ході медичних досліджень. Міністр охорони здоров'я лорд Філіп Хант (Philip Hunt) заявив, що досліди є «абсолютно необхідними» для розробки нових ліків.

Аналіз слини будуть використані для діагностики хвороб свиней

Аналіз слини будуть використані для діагностики хвороб свиней - Айова - Двоє дослідників розробили тести слини свиней для діагностики цілого ряду інфекційних захворювань.

Гени і поведінка собак говорять про те, що вони

Гени і поведінка собак говорять про те, що вони - дуже старі друзі людини - Людина приручив собаку дуже давно. Нові дослідження показали, що собаки жили разом із людьми ще в Кам'яному віці і разом з людиною перетнули Берингову протоку і заселили Новий світ. Дослідники говорять, що з часом собаки навчилися дуже добре розуміти людей.R

Не всі самці роблять ЦЕ

Не всі самці роблять ЦЕ - Службовці зоопарку Таронга (Сідней) відмовляються допомагати горили на прізвисько Кібабу ... мастурбувати. Згідно з приписами ветеринарів, Кібабу необхідно трохи допомогти, в іншому випадку він навряд чи коли-небудь нагородить одну з п'яти горил зі свого гарему потомством.

Чим смердять жирафи

Чим смердять жирафи - Зоолог з Каліфорнії Вільям Вуд з'ясував походження сильного смороду, яке випускають жирафи. Джерелом запаху виявилася вовна, що покриває шкіру цих тварин.

Винесення вироку ветеринара відкладається

Винесення вироку ветеринара відкладається - У судовому засіданні у справі ветеринарного лікаря Олександра Дуки оголошено перерву до 24 серпня, повідомляє РИА 'Новости'.

Неправильне харчування і фаст-фуд може заподіяти домашнім вихованцем не менше проблем, ніж їх господарям

Неправильне харчування і фаст-фуд може заподіяти домашнім вихованцем не менше проблем, ніж їх господарям - 'Алергії і ожиріння скорочує тривалість життя вихованців у всьому світі ', - відзначає Жерар Ліпперт, бельгійський ветеринар, який тільки що завершив дослідження раціону 600 померлих собак.

Фонд Бріджит Бардо займеться повальної стерилізацією

Фонд Бріджит Бардо займеться повальної стерилізацією - Ветеринари - прихильники французької кінозірки, відомої в якості захисника прав тварин, приступлять до своєї акції в Югославській столиці з 1 жовтня. Пересувна ветеринарна клініка Фонду Бріджит Бардо стане стерилізувати близько ста собак на тиждень.

Мосміськсуд скасував вирок ветеринару Олександру Дуке

Мосміськсуд скасував вирок ветеринару Олександру Дуке - Мосміськсуд скасував вирок, винесений Олександру Дуке за незаконне придбання і зберігання психотропної кошти кетаміну, повідомляє Інтерфакс. Причиною тому послужила касаційна скарга обвинуваченого і одного з його адвокатів Євгена Черноусова. Справа ветеринара буде направлено на новий розгляд.

Черкесов визнав, що погарячкував Держнаркоконтроль з ветеринарами

Черкесов визнав, що погарячкував Держнаркоконтроль з ветеринарами - Голова Федеральної служби РФ з контролю за обігом наркотиків Віктор Черкесов вважає помилковими дії відомства по боротьбі з незаконним обігом кетаміну, повідомляє РИА 'Новости '.

Збільшення ризику завороту кишечника у свиней в літній час

Збільшення ризику завороту кишечника у свиней в літній час - Цього літа потрібно прийняти прості заходи профілактики завороту кишечника свиней, щоб уникнути раптових смертей.

В Англії розроблений корм для собак, яких мучать артрити або остеоартрити

В Англії розроблений корм для собак, яких мучать артрити або остеоартрити - До його складу входить екстракт з м'яса рідкісного виду мідій, що мешкають лише біля узбережжя Нової Зеландії. Корінні жителі цих островів, які з незапам'ятних часів вживають у їжу цих молюсків, майже ніколи не хворіють запаленнями суглобів.

Суперечка навколо дослідів на мавпах

Суперечка навколо дослідів на мавпах - У Великобританії набирає обертів скандал, пов'язаний планами з будівництва медичної лабораторії, в якій передбачається проводити досліди на мозку приматів. До сутичці готуються вчені з одного боку і борці за права тварин - з іншого.

Що людині здорово, то кроликові - смерть

Що людині здорово, то кроликові - смерть - Люди гинуть за метал, а звірі гинуть за людей. Точніше - за їхнє здоров'я і прагнення до прогресу. Як обов'язкову напис ми читаємо: «тестовано на тваринах». А чи потрібно це тестування?

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-03 13:05:45

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-03 12:01:20

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-03 12:00:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-03 12:26:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-03 12:45:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-03 11:46:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-02 13:31:48

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-03 11:47:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-03 10:43:01

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 11:54:21

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-03 12:39:55

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 13:06:56

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 07:52:13

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-03 07:44:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 11:47:18

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-03 11:59:02