Дерматологія та венерологія

Акушерство і гінекологія

Алергологія

Альтернативна медицина

Ветеринарія

Гастроентерологія, проктологія

Генетика

Дерматологія та венерологія

Доказова медицина

Здоров'я та краса

Імунологія

Інфекційні хвороби

Кардіологія

Лабораторна діагностика

Медичне страхування

Медтехніка і технології

Наркологія

Неврологія і нейрохірургія

Онкологія і гематологія

Організація охорони здоров'я

Оториноларингологія

Офіційні документи

Офтальмологія

Педіатрія і неонатологія

Психіатрія і психологія

Пульмонологія, фтизіатрія

Радіологія і рентгенологія

Реабілітологи та фізіотерапія

Реаніматологія і анестезіологія

Ревматологія

Сексологія

Стоматологія

Судова медицина

Терапія

Токсикологія

Травматологія та ортопедія

Урологія і нефрологія

Фармакологія та фармація

Фундаментальна медицина

Функціональна діагностика

Хірургія

Ендокринологія

Для хворих на псоріаз будуть підбирати індивідуальне опромінення

Для хворих на псоріаз будуть підбирати індивідуальне опромінення - Значно збільшити період ремісії (час поза загострень) у хворих на псоріаз тепер можливо завдяки новій розробці російських лікарів-дерматологів. Більш ефективна в порівнянні з раніше відомими методика лікування загострень псоріазу випробувана недавно фахівцями Центрального науково-дослідного шкірно-венерологічного інституту.

гнійничкові захворювання шкіри

гнійничкові захворювання шкіри - В даний час гнійничкові захворювання шкіри являють собою найбільш розповсюджені дерматози. Часто розвиток піодермітов (pyon-гній, derma-шкіра) обумовлено стафілококами, стрептококами, рідше - вульгарним протея, синьогнійної палички, мікоплазмами, кишковою паличкою та ін

оніхомікоз: лікування та профілактика

оніхомікоз: лікування та профілактика - Грибкові ураження нігтів (оніхомікози) відносяться до найбільш поширених дерматологічними захворюваннями. Вони зустрічаються у 10-15% населення, а серед осіб старше 60 років - майже у 30%. Оніхомікоз представляє собою довгостроково існуючий вогнище грибкової інфекції, що сприяє її поширенню і сенсибілізації організму, тому основна мета лікування грибкових інфекцій - повна елімінація збудника.

Ефективність вільпpафена в теpапіі уpогенітальних інфекцій

Ефективність вільпpафена в теpапіі уpогенітальних інфекцій - Юцковскій А. Д., Стефанович Я. А., Міловідова Є. В., Бакшеев Є. К. Кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - пpоф. А. Д. Юцковскій) Владивостоцького госудаpственного медіцінского інституту

Інфекції, що передаються статевим шляхом

Інфекції, що передаються статевим шляхом - Термін «інфекції, що передаються статевим шляхом» (ІПСШ, або STD - Sexual Transmitted Diseases) був запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я в 1982 р. ІПСШ відносяться до числа найбільш соціально значущих захворювань.

топічна терапія шкірних захворювань

топічна терапія шкірних захворювань - Неможливо уявити лікування дерматозів без застосування зовнішніх засобів. У ряді випадків вони набувають першорядне значення, тому так важливо орієнтуватися в морі все прибувають на ринок медикаментів.

Операція «Чисте обличчя» компанії «Шерінг АГ»

Операція «Чисте обличчя» компанії «Шерінг АГ» - 9 червня 2004 року в приміщенні готелю «Ренесанс» відбулася науково-практична конференція «Шлях до здоров'я і красу. Нове в лікуванні вугрової хвороби і розацеа ». R

Мікози гладкої шкіри

Мікози гладкої шкіри - Серед широко розповсюджених сьогодні грибкових захворювань найчастіше зустрічаються мікози гладкої шкіри, такі як мікроспорія, трихофітії, різнокольоровий лишай, мікоз стоп (кистей), кандидоз. Джерелами інфекції можуть бути хворі тварини (кішки, собаки, мишоподібні гризуни, велику худобу, і ін), а також людина.

Акне у підлітків

Акне у підлітків - Юнацькі акне (вугри) - найпоширеніше захворювання шкіри у дітей та підлітків. Дебют захворювання зазвичай виявляється у дівчаток у віці від 12-14 років, у хлопчиків у 14-15 років - унаслідок пізнього статевого дозрівання. В даний час міф про те, що розвиток акне залежить від характеру харчування, гігієни віку, сексуального життя, розвінчаний.

періоральний дерматит

періоральний дерматит - Незважаючи на велику кількість наукових публікацій про періоральний дерматит (ПД), питання про нозологічної самостійності, етіології і патогенезі цього захворювання до цих пір залишається невирішеним, а розробка більш ефективних способів лікування і профілактики ПД має не тільки медичне, але й соціальне значення, тому що хворі, зберігаючи працездатність, фактично змушені досить довго знаходитися на амбулаторному і навіть стаціонарному лікуванні.

Серйозний прорив у боротьбі з облисінням

Серйозний прорив у боротьбі з облисінням - Великий прорив досягнуть японцями в боротьбі з облисінням: дослідники з Університету Хіросіми знайшли спосіб продовження клітин волосся. Справа в тому, що зростання шевелюри продовжується до тих пір, поки ці клітини можуть ділитися. З віком ця функція слабшає, а у деяких припиняється зовсім і утворюється лисина.

Короста

Короста - Короста - це заразне паразитарне шкірне захворювання, яке викликається коростяний зуднем Sarcoptes scabiei. Короста була відома 4000 років тому в країнах Сходу, Китаї, а термін 'scabies' прийшов з стародавнього Риму.

Елідел в дерматологічній практиці

Елідел в дерматологічній практиці - Атопічний дерматит (АД) є однією з найбільш актуальних проблем дерматології, що пов'язано зі значним зростанням захворюваності цим дерматозом, що характеризується хронічним перебігом з частими рецидивами, а також з недостатньою ефективністю існуючих методів лікування. Частота АД збільшилася в останні десятиліття. Серед людей, що народилися до 1960 р., від 1,4 до 3% мали один епізод АД або більше, а серед народжених після 1970 р. цей показник склав від 8,9 до 20,4%. Частота АД особливо висока у дітей.

Нові ефективні методи лікування грибкових уражень нігтів та волосся

Нові ефективні методи лікування грибкових уражень нігтів і волосся - Однією з найбільш актуальних проблем сучасної дерматології є грибкове ураження нігтів (оніхомікоз). В даний час вважають, що оніхомікози зустрічаються у 10-20% населення і серед інших захворювань нігтів складають близько 30%

Мікоз

Мікоз - грибкові ураження шкіри і нігтів - це захворювання, підступно чекає свого часу. Хоча спочатку висипання на шкірі здаються косметичним дефектом. Розпізнай хвороба і вибери правильне лікування!

Розпізнавання та лікування передракових станів шкіри

Розпізнавання та лікування передракових станів шкіри - Більшості чешуйчатоклеточних карцином (ЧКК) шкіри передують передракові освіти, потенціал озлокачествленія яких встановлений. До цих передракових утворень відносяться: променевої (сонячний) кератоз, променевої хейліт, хвороба Боуена, ерітроплазія Кейра, арсенові, Дегтярна та пострадіаційних кератоз і, на нашу думку, кератоксантоми.

Пpімененіе джозаміцину (вільпpафена) у теpапіі хворих з уpогенітальной хламідійної і уpеаплазменной інфекцією

Пpімененіе джозаміцину (вільпpафена) у теpапіі хворих з уpогенітальной хламідійної і уpеаплазменной інфекцією - Кунгуpов Н. В., Геpасімова Н. М., Сідоpова Л. А., Євстигнєєва Н. П., Щеpбакова Н. В., Чігвінцева Є. К. Уpальскій НДІ деpматовенеpологіі і іммунопатологіі Мінздpава PФ, Екатеpінбуpг

Псоріаз: клініка та лікування

Псоріаз: клініка та лікування - Псоріаз - одне з найбільш поширених захворювань шкіри. Серед хронічних дерматозів дитячого віку він займає друге місце після атопічного дерматиту. Часто псоріаз, що почався ще в дитинстві, не проходить протягом багатьох років. Для цього захворювання характерне чергування періодів загострень і ремісії.

Червоний плоский лишай

Червоний плоский лишай - Червоний плоский лишай (Lichen ruber planus) - це хронічне запальне, часто зустрічається захворювання шкіри. На червоний плоский лишай припадає від 0,78 до 2,4% всіх захворювань шкіри і від 7 до 10% захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Деякі контрацептиви не захищають від статевих інфекцій

Деякі контрацептиви не захищають від статевих інфекцій - Управління з контролю за продуктами і ліками США запропонувало внести новий абзац в інструкції до контрацептивами, які продаються без рецепту і містять сперміцид ноноксинол 9. У ньому буде міститися попередження про те, що вагінальні контрацептиви, що містять цей сперміцид, не захищають від інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).R

Дифлюкан: тактика використання пpи кандидозах слизових оболонок, шкіри та нігтів

Дифлюкан: тактика використання пpи кандидозах слизових оболонок, шкіри і нігтів - Сеpгеев А. Ю., Сеpгеев Ю. В., Маліков В. Є., Жаpікова М. Є. Національная академія мікології, Москва

Пристрасті по шкірі: екзема, псоріаз

Пристрасті по шкірі: екзема, псоріаз - Надзвичайне гарне обличчя, що називається майже світиться зсередини, що не вимагає ніякого спеціального догляду, у рідкісних випадках є даром природи. В основному, чиста і пахуча шкіра - довгий і наполеглива праця над собою.

У Китаї різко зросла захворюваність на сифіліс

У Китаї різко зросла захворюваність на сифіліс - Китайські й американські вчені б'ють на сполох у зв'язку зі значним зростанням числа хворих на сифіліс у Китаї. Згідно зі звітом, представленому в журналі The Lancet, за останні 12 років захворюваність цією інфекцією, що передається статевим шляхом, виросла майже в 30 разів.

Нове ефективний засіб від облисіння

Нове ефективний засіб від облисіння - Японська корпорація 'Сумітомо' розроблена ефективний засіб проти облисіння. Як стало відомо, це синтезований протеїн, який впливає безпосередньо на клітини коренів волосся. Новий препарат вже пройшов випробування на мишах. Це засіб з'явиться у продажі тільки в 2010 році, повідомляє японська преса.

Основні клінікодіагностіческіе симптоми в дерматології

Основні клінікодіагностіческіе симптоми в дерматології - Атопічний дерматит Симптом «зимової стопи» - гіперемія і помірна інфільтрація підошов, лущення, тріщини. Симптом Моргана (деньє-Моргана, складки деньє-Моргана) - поглиблені зморшки на нижніх століттях у дітей. R Сімптом «полірованих нігтів» - зникнення поздовжньої смугастість і характерний вигляд нігтя, внаслідок постійного расчесам шкіри.

Шкіра людини здатна виробляти антибіотики

Шкіра людини здатна виробляти антибіотики - Шкіра людини здатна виробляти речовини, що володіють антибактеріальною дією. Дослідники вважають, що саме ці природні антибіотики, які продукують на поверхні шкіри, становлять 'першу лінію оборони' і стримують розвиток інфекції, до того моменту, коли імунна система зможе забезпечити повноцінний захист.

Герпес на губі! Що робити?

Герпес на губі! Що робити? - Відомо, що вірус герпесу, в явній або прихованій формі, присутній в організмі більшості людей. Тобто, по суті, ми всі ділимося на тих, хто кожного «простудний сезон» ходить з болячками на губах, і тих, хто ще не звідав цієї напасті. Вам пощастило, якщо вірус герпесу ніколи не псує вашу посмішку. Але що робити, якщо після кожної застуди ваші губи «лихоманить»?

Випущений перший крем, який діє на рівні ДНК

Випущений перший крем, який діє на рівні ДНК - Перший крем, який діє на рівні ДНК, випущений авангардною компанією LAB 21. Засіб Bio Jouvance Bio Lift, яке язик не повертається назвати кремом, містить Ваші власні гени, які взяті з вивороту щоки, і працює як «клітинний телеграф», нагадуючи утомленим кліткам, як потрібно зберігати вологу і виробляти колаген.

Досвід застосування орунгала в лікуванні грибкових захворювань нігтів і шкіри

Досвід застосування орунгала в лікуванні грибкових захворювань нігтів і шкіри - Грибкові захворювання сотавляют значну частину інфекційної патології людини, і серед них найбільш розповсюджений оніхомікоз. Так, при проведенні на Україні акції з активного виявлення пацієнтів, які страждають мікозами, виявилося, що понад 31% населення страждає грибковими захворюваннями, з них 52% - оніхомікозів [2]. У Великобританії, Фінляндії, США, Канаді, Італії захворювання було виявлено у 4,7-26% обстежених [6, 7, 9, 10].

Лікування оpунгалом оніхомікозів у хворих сахаpним діабетом і бpонхіальной астмою

Лікування оpунгалом оніхомікозів у хворих сахаpним діабетом і бpонхіальной астму - Белічкова О. М. Кожно-венеpологіческій діспансеp № 15 (головний вpач З. Ф. Добpіян), Москва

Бородавки - видаляти, палити, заморожувати або лікувати?

Бородавки - видаляти, палити, заморожувати або лікувати? - Деякі пацієнти приходять до мене з дійсно серйозними хворобами, болючість рухів. Дехто приходить з хворобами, які є не дуже серйозними, але в той же час, дійсно руйнують їх життя. Я виявив, що хвороби шкіри, хоча і рідко, фізично обмежують діяльність, можуть мати справді серйозні емоційні наслідки. Бородавки - відмінний приклад цього. Verrucae Vulgaris - медичне назва звичайної бородавки. Навіть назва потворно.

Сучасні підходи до лікування папіломавірусної інфекції урогенітального тракту

Сучасні підходи до лікування папіломавірусної інфекції урогенітального тракту - В останні роки в Росії, як і в багатьох країнах світу, збільшується захворюваність папіломавірусною інфекцією. Проблема її діагностики та лікування привертає увагу лікарів різних спеціальностей: дерматологів, гінекологів, урологів, онкологів, патоморфології, імунологів, вірусологів. Це пояснюється високою контагіозністю і тенденцією до зростання частоти даного захворювання, а також здатністю деяких різновидів вірусу папіломи людини (ВПЛ) ініціювати злоякісні процеси. Остання здебільшого стосується генітальних проявів папіломавірусної інфекції.

Захворювання волосся і шкіри голови

Захворювання волосся і шкіри голови - Проблема випадання волосся - дифузного або вогнищевого - і захворювання шкіри голови є поширеною причиною направлення до дерматолога. Волосся - важлива частина нашого організму, і будь-яке порушення волосяного покриву пов'язане з незручностями, які ми не схильні недооцінювати.

Протівоугревая косметика: що вибрати?

Протівоугревая косметика: що вибрати? - Панацею від акне дерматокосметології шукали і шукають дуже давно. Але оскільки у цього захворювання не існує єдиної першопричини, то немає і єдиного способу боротьби з ним. Але як би не була важка «битва» з висипом вугрів, вступити до неї доведеться, адже якщо не коректувати поведінку вульгарних вугрів, запалення буде проникати все глибше, стане хронічним, кількість вугрових елементів неминуче збільшиться, що може призвести до незворотних наслідків з точки зору «збереження» зовнішнього вигляду.

Герпес актуальний круглий рік

Герпес актуальний цілий рік - Герпес шкірних покривів і слизових оболонок - найбільш часто зустрічається в популяції захворювання. За даними ВООЗ, 90% населення земної кулі інфіковано герпес-вірусами.

Небезпечні чи препарати проти вугрової висипки?

Небезпечні чи препарати проти вугрової висипки? - Виявляється препарат від вугрової висипки Accutane, що є синтетичною формою вітаміну А від фірми Hoffmann-La Roche, має антидепресивну дію. У зв'язку з цим FDA має намір посилити контроль над продажами цього препарату. Про це повідомляє сайт - Медичний центр «Вілар».

Гострокінцеві кондиломи: вірус папіломи людини

Гострокінцеві кондиломи: вірус папіломи людини - Гострокінцеві кондиломи або бородавки викликаються вірусом папіломи людини.

Паразитарні хвороби шкіри

Паразитарні хвороби шкіри - Паразитарні захворювання шкіри залишаються досить актуальною проблемою у зв'язку з їх поширеністю в даний час. Найбільш часто зустрічаються паразитарними хворобами шкіри є захворювання, що викликаються кліщами.

Хворий сифілісом на прийомі у лікаря загальної практики

Хворий сифілісом на прийомі у лікаря загальної практики - Думаю, серед медичних працівників важко знайти такого, хто не чув би про нинішньої епідемії сифілісу. Ймовірно, не всі знайомі з конкретними показниками. Щоб уявити собі масштабів цієї епідемії, досить навести лише деякі цифри.

Здоров' я молоді - проблема суспільства

Здоров'я молоді - проблема суспільства - 26 травня 2009 року в Москві в РІА-Новини відбувся Круглий стіл, присвячений підведенню підсумків Молодіжної соціальної програми профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) «Прихована загроза », яка проводилася центром« Довіра »(Державний науковий центр дерматовенерології) спільно з фармацевтичною компанією« Астеллас »з 10 березня по 10 квітня 2009 року.

Небезпечні родимки й мушки

Небезпечні родимки й мушки - Як приємно бути володаркою кокетливою мушки над губою! А невелика родимка між бровою і скронею надає особливу чарівність погляду ... Але, на жаль, далеко не кожна родимка стає прикрасою. Деякі перетворюються в джерело постійного психологічного дискомфорту, а іноді і смертельну небезпеку ...

Вітамін A запобігає старінню шкіри

Вітамін A запобігає старінню шкіри - Людський епідерміс містить значні кількості вітаміну A, ферментів, відповідальних за його метаболізм, депонування або активацію, що зв'язують протеїни для його захисту і транспортування, ядерних рецепторів, які включаються до вітамін A - индуцируемую модуляцію активності генів.

Паління може бути причиною появи прищів

Паління може бути причиною появи прищів - Перспективи померти раніше терміну, а до цього страждати виснажливими захворюваннями виявилося недостатньо для того, щоб відвадити курців від шкідливої звички. Тепер їх лякають висипом вугрів. Перш за все це стосується жінок.

Новий засіб проти небезпечного ворога

Новий засіб проти небезпечного ворога - Не всім до душі використання наявних уже в наявності способів захисту від наслідків інтимних контактів, тому розробка більш зручних і сучасних способів, звичайно ж, триває.

Урогенітальний хламідіоз, урогенітальний трихомоніаз

Урогенітальний хламідіоз, урогенітальний трихомоніаз - Урогенітальний хламідіоз є однією із серйозних медико-соціальних проблем. Зазначена інфекція набула широкого поширення в різних країнах світу, причому число інфікованих постійно зростає.

Поверхневі мікози шкіри

Поверхневі мікози шкіри - До теперішнього часу ще не створена класифікація мікозів, що повністю задовольняє запитам практикуючого лікаря. У Росії найбільшим визнанням користується класифікація Н.Д. Щеклакова, запропонована в 1976 році.

Лікування бородавок

Лікування бородавок - За часів наших бабусь позбавлятися від бородавок було актуально за допомогою картоплі і жаб, тоді люди ще не мали уявлення про їх природу. Сьогодні добре відомо, що бородавки - проблема вірусного походження, і викликаються вони вірусом папіломи людини, з яким і треба боротися.

себорейний дерматит

себорейний дерматит - Враховуючи широке розповсюдження та постійне зростання захворюваності себореєю і себорейного дерматиту (СД), лікування цієї патології є однією з актуальних проблем дерматокосметології. Ми спробуємо розглянути цю проблему з різних сторін

Хламідії використовують жир

Хламідії використовують жир - Дуже поширений в даний час хламідіоз відомий своєю важковиліковною. Виявилося, що викликають його мікроорганізми - хламідії - уникають впливу лікарських препаратів, ховаючись у крапельках жиру, що містяться всередині клітин.

Результати дослідження ефективності лікування препаратом''Лома Люкс Псоріаз''поширених форм псоріазу

Результати дослідження ефективності лікування препаратом''Лома Люкс Псоріаз''поширених форм псоріазу - Нами було проведено обмежене клінічне дослідження з оцінки ефективності і переносимості препарату «Лома Люкс Псоріаз», розчин для внутрішнього застосування у флаконах по 237 мл виробництва компанії «Loma Lux Laboratories», США в лікуванні розповсюджених форм псоріазу.

Правда і міфи про прищі

Правда і міфи про прищі - Він був величезний і червоний. А головне, розташувався на найвиднішому місці, і вже третій день не давав мені спокою. Огидного виду прищ, вельми хворобливий, до того ж радував тільки тим, що був самотній. Уявивши, що таких гігантів на моєму личку могло б бути декілька, я жахнулася і задумалася про важку долю прищавих підлітків. Та що там підлітки! Не одні вони мучаться з вуграми. Достатньо кілька разів проїхати в метро, щоб переконатися в наявності прищів і у цілком дорослих, що склалися особистостей.

Боремося з вуграми

Боремося з вуграми - Кому приємно, коли на обличчі з'являються противні прищі? Іноді вони так докучають, що стає навіть важко спілкуватися з людьми. Про що б в компанії не йшла розмова, а думки все повертаються до свого недоліку і здається в ці хвилини, що всі навколо тільки й думають про твої потворних вуграх.

Половина хворих сифілісом намагається лікуватися самостійно

Половина хворих сифілісом намагається лікуватися самостійно - Костромська медики відзначають зниження захворюваності венеричними інфекціями. Основна причина, кажуть лікарі, в підвищенні грамотності населення. Однак ситуація не так безхмарна: цифри офіційної статистики, на думку медиків, потрібно помножити як мінімум в три рази.

Інфекція ВПЛ статевих органів

Інфекція ВПЛ статевих органів - інфекцію ВПЛ відносять до найбільш поширених ІПСШ у всьому світі (як у що розвиваються, так і в розвинених країнах). При цьому вона не обмежується традиційної групою ризику (повії; особи, часто змінюють статевих партнерів; наркомани), а широко поширена у всіх шарах суспільства. До групи ризику інфекції ВПЛ можна віднести практично всіх людей, що живуть статевим життям

Каpдінальная патологія пpи хвороби Pейтеpа

Каpдінальная патологія пpи хвороби Pейтеpа - Ковальов О. Ю., Ковальов Ю. М. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. Ю. М. Ковальов) Челябінської госудаpственной медіцінской академії

Сучасні особливості клініки та лікування мікроспорії

Сучасні особливості клініки та лікування мікроспорії - зооантропонозних мікроспорія - найпоширеніша висококонтагіозна захворювання шкіри і волосся, спільне для людини і тварин. Для нього характерне ураження жорстких волосся голови, верхньої губи, підборіддя, брів, вій, лобка, статевих губ, а також Пушкова волосся гладкої шкіри.

Чи етично обстежувати людей з герпесом?

Чи етично обстежувати людей з герпесом? - Непроста дискусія розгорнулася в Британському Медичному Журналі щодо етичності і доцільності періодичних лабораторних обстежень людей з герпесом. Суперечка затіяли шведські медики. Весь сир бор розгорівся через те, наскільки етично робити аналізи людям з генітальним герпесом безсимптомного перебігу на виявлення носійства ВПГ-2, враховуючи, що сучасні лабораторні методи обстеження дають іноді псевдопозитивні результати.

Розкрито секрет псоріазу

Розкрито секрет псоріазу - Американські вчені вперше описали механізм розвитку псоріазу. Виявилося, що в його основі лежить порушення функцій білка, відповідального за загоєння пошкоджень шкіри.

Місцеве лікування acne vulgaris

Місцеве лікування acne vulgaris - Перш ніж почати лікувати акне, необхідно провести ретельний аналіз стану пацієнта. З яким типом акне ми маємо справу? З вугрових, папулопустуллезним або змішаного типу? Які області вражені і до якої міри?

Питання та відповіді про акне

Питання та відповіді про акне - Акне (лат. acne - спотворене) - це хронічне запальне захворювання сальних залоз. Найчастіше акне з'являється в 14-17 років у дівчат і в 16-19 у чоловіків - в період статевого дозрівання. Прищі, гнійнички, комедони, горбиста запалена шкіра - всі ці малоприємні явища можна відмітити у страждає акне. R

Діагностика та лікування урогенітальної хламідійної інфекції

Діагностика та лікування урогенітальної хламідійної інфекції - Професор М. М. Васильєв Урогенітальний хламідіоз є однією із серйозних медико-соціальних проблем. Зазначена інфекція широко поширена в різних країнах світу, а показники захворюваності постійно ростуть.

Інтимна гігієна або засоби гігієни проти дисбіозу

Інтимна гігієна або засоби гігієни проти дисбіозу - Щеплені нам з дитинства правила гігієни абсолютно правильні! Тебе вчили багатьох речей: як правильно чистити зуби і полоскати горло, розчісувати волосся перед сном і робити різноманітні маски для обличчя, застосовувати креми для тіла і ... ще мільйон корисних рекомендацій!

Діагностика та лікування бактеріальних інфекцій шкіри

Діагностика та лікування бактеріальних інфекцій шкіри - B нормі шкіра людини заселена величезною кількістю бактерій, мирно співіснують на її поверхні або у волосяних фолікулах.

Міфи і правда про вуграх

Міфи і правда про вуграх - Мабуть, жодна проблема шкіри не пов'язана з таким кількість міфів і забобонів, як вугри або, по науковому, акне. Які тільки теорії не розповідають один одному ті, хто стикається з цією проблемою! Так що ж з цього правда, а що ні ...

Псоріаз: незвичайні шкірні прояви

Псоріаз: незвичайні шкірні прояви - Будучи генетично детермінованим захворюванням, у своїх клінічних проявах псоріаз приймає різні форми в залежності від критичного фактора, що запустив його розвиток, - інфекції, травми або стресу. Поширений дерматоз, що вражає до 2% населення у світі, в даний час вважається Т-клітинно-опосередкованим захворюванням, при якому шкірні зміни викликаються цитокіни каскадом.

Хламідія загрожує здоров'ю молодих американців

Хламідія загрожує здоров'ю молодих американців - Хламідійна інфекція стає зростаючою проблемою для молоді в США. Згідно з даними останнього дослідження, більше чотирьох відсотків у цій віковій групі інфіковано хламідією, причому жінки дещо частіше за чоловіків. До особливої групи ризику належать афроамериканці, а також іспаноязичное населення.

У боротьбу з прищами вступає лазер

У боротьбу з прищами вступає лазер - Нинішньої осені почнеться тестування нового методу лікування акне (вугрової висипки) за допомогою лазера. За даними дерматологів, акне вражає близько 5% жінок і 1% чоловіків у віці 40 років. Але більше всіх страждають від вугрової висипки підлітки. Існуючі методи лікування з допомогою антибіотиків та кремів, що містять вітамін А, здатні тільки на час придушувати симптоми хвороби.

Актуальні проблеми практичної венерології

Актуальні проблеми практичної венерології - У даний час серед венеричних хвороб (включають, за класифікацією ВООЗ, сифіліс, гонорею, м'який шанкр, венеричну лімфогранулему і пахову гранульом) сифіліс залишається однією з найактуальніших. За останні десять років захворюваність в Росії виріс майже в 90 разів, досягаючи 274 на 100 тис. населення. Якщо в 80-х роках у нашому диспансері за рік реєстрували 30-40 хворих на сифіліс, то останні три роки їх число щорічно становить 500-600 осіб.

Діагностика та лікування мікозів шкіри і нігтів

Діагностика та лікування мікозів шкіри і нігтів - Грибкові інфекції шкіри, волосся і нігтів відносять до групи поверхневих мікозів. У той же час поразки шкіри можуть спостерігатися і при підшкірних, і при глибоких мікозах, що відбувається набагато рідше. Близько половини з 400 з гаком збудників мікозів викликають інфекції шкіри.

гідраденіт

гідраденіт - гідраденіт - це гнійне запалення потових залоз, розташованих головним чином у пахвових западинах і значно рідше в області промежини або навколо сосків. У минулому це захворювання називали «сучье вим'я». Найбільш часто зустрічається даний вид захворювання зустрічається у людей середнього віку

Алопеція

Алопеція - Волосся з давніх-давен вважаються прикрасою і предметом гордості людини. У сучасних умовах облисіння чоловіків, хоча і є проблемою, але все ж таки не носить той катастрофічний характер, як для жінок. Причин втрати волосся багато, зупинимося на такому, щодо рідкісному захворюванні, як алопеція.

Створено нові ліки від герпесу

Створено нові ліки від герпесу - У розпорядженні лікарів незабаром з'явиться абсолютно новий засіб від герпесу. Хоча в медицині вже широко використовується ацикловір та його аналоги, творці нових ліків стверджують, що воно буде значно ефективніше. Воно діє відносно вірусу простого герпесу першого і другого типу, причому механізм дії абсолютно іншою, ніж у раніше запропонованих препаратів.

Соціальна мережа Facebook сприяє зростанню захворюваності на сифіліс

Соціальна мережа Facebook сприяє зростанню захворюваності на сифіліс - Соціальна мережа Facebook сприяє зростанню захворюваності на сифіліс. До такого висновку прийшли британські вчені.

Антибактеріальне мило не рятує від інфекцій

Антибактеріальне мило не рятує від інфекцій - Багато продуктів, особливо мило і лосьйони, часто містять антибактеріальні компоненти. Однак, на думку комітету Американської медичної асоціації, на даний момент немає достовірних свідчень того, що ці речовини запобігають розвитку інфекцій. Більш того, вони можуть завдати відчутної шкоди, оскільки при їх впливі розвиваються штами, стійкі до дії бактерицидних засобів.

Псоріаз: актуальні методи лікування

Псоріаз: актуальні методи лікування - Одним з найпоширеніших у світі запальних хронічних захворювань шкірних покривів є псоріаз. У середньому, за різними даними, близько 2,5 відсотків людей у всіх країнах світу страждають на цю хворобу незалежно від того, де вони проживають, який їхній соціальний статус, стать і колір шкіри.

мультиформна ексудативна еритема, клінічні, імунологічні та терапевтичні особливості

мультиформна ексудативна еритема, клінічні, імунологічні та терапевтичні особливості - мультиформна ексудативна еритема (МЕЕ) - гостре, нерідко рецидивуюче захворювання шкіри та слизових (О. Л. Іванов, 1997). Етіологічні чинники МЕЕ різноманітні. У пацієнтів з цим діагнозом є пусковий фактор, «що включає» механізм імунної реакції гіперчутливості.

Дерматологи стали на один крок ближче до відкриття лікування псоріазу

Дерматологи стали на один крок ближче до відкриття лікування псоріазу - Джерелом псоріазу, однієї з найвідоміших старих хвороб людства, можуть бути провокативних клітини, які викликають запалення в організмі і призводять до самонападенію імунної системи на власні тканини. Ці клітини існують в багатократних формах, з різними різновидами і всюди в тілі, говорять лікарі.

Влада Ріо-де-Жанейро запасли для карнавалу 10 мільйонів презервативів

Влада Ріо-де-Жанейро запасли для карнавалу 10 мільйонів презервативів - Влада Ріо-де-Жанейро починають роздавати безкоштовні презервативи, щоб запобігти зростанню передачі вірусу СНІДу в час наближення карнавалу. Усього їх планується поширити 10 мільйонів штук. Одночасно влада починає кампанію з пропаганди засобів оберігання серед тієї частини населення, яка, за статистикою, не вірить у здатність презервативів захистити від ВІЛ.

Здоров' я новозеландських повій будуть офіційно охороняти

Здоров'я новозеландських повій будуть офіційно охороняти - У Новій Зеландії випущена офіційна інструкція з охорони здоров'я та безпеки в секс-індустрії, повідомляється на сайті новозеландської телекомпанії TVNZ (Television New Zeland).

Виявлено можливі причини виникнення дифузного нейродерміту

Виявлено можливі причини виникнення дифузного нейродерміту - Американські дерматологи зробили важливий внесок у розуміння причин виникнення дифузного нейродерміту, однією з найбільш поширених форм екземи. Виявилося, що в організмі людей, що страждають цим спадковим захворюванням, знижена інтенсивність синтезу особливих пептидів, які володіють антимікробними властивостями.

Сучасні підходи до лікування корости

Сучасні підходи до лікування корости - Короста є найпоширенішим паразитарним захворюванням шкіри. Проте в Росії високі цифри офіційної статистики по захворюваності населення коростою не відображають реального стану проблеми, оскільки при зверненні хворих до фахівців загальнолікувальної мережі, приватнопрактикуючих лікарів, а також при самолікуванні, є випадки недообліку пацієнтів, що страждають на цю недугу.

Екстракт зеленого чаю допомагає позбутися від гострокінцевих кондилом

Екстракт зеленого чаю допомагає позбутися від гострокінцевих кондилом - За результатами нового дослідження, рослинна мазь, що містить сінекатехіни зеленого чаю, - це ефективний і безпечний засіб для боротьби з генітальними і анальними загостреними кондиломами.

Генітальний герпес

Генітальний герпес - Збудником герпетичних захворювань статевих органів є вірус простого герпесу (ВПГ). Існує два типи вірусу герпесу: 1 тип вражає переважно шкіру і слизові оболонки губ, очей, носа; 2 тип - слизову оболонку статевих органів. Проте, можливий розвиток герпесу статевих органів при дії змішаної інфекції ВПГ-1 і ВПГ-2. R

Сифіліс

Сифіліс - він і в Америці сифіліс - Число хворих на сифіліс в США скорочується з кожним роком, повідомляє Discoveryhealth.com. З 1990 по 1999 роки ця кількість зменшилася на 90%. У 2000 році в країні було зареєстровано 5979 випадків цього захворювання, в цьому році цифри ще нижче.

Що таке контактний дерматит

Що таке контактний дерматит - Багато в чому людина пізнає світ завдяки тактильним відчуттям. І основним 'провідником' їх є шкіра. Вона приймає на себе перший удар навколишнього середовища. І, на жаль, далеко не всі речовини впливають на шкіру сприятливо. У результаті виникає алергічна реакція, яка-то відразу після контакту, інша - через деякий час. Контактний дерматит - одне з найбільш поширених захворювань.

Вся правда про «молочниці»

Вся правда про «молочниці» - Вона - близько 30-ти, але здається, що старше, в одязі переважають темні кольори і безформні фасони, відростила, зачіска і відсутність манікюру видають та обставина , що ними займаються нечасто. Не замужем, бойфренда немає. Робота давно набридла їй, але змінити її не вистачає рішучості і заважає апатія, що з'явилася останнім часом.

Прийом бета-каротину не призводить до зниження ризику раку шкіри

Прийом бета-каротину не призводить до зниження ризику раку шкіри - Рандомізоване 12 - річне дослідження додаткового прийому бета - каротину для первинної профілактики немеланомного раку шкіри.

Чи можна позбавитися від грибка?

Чи можна позбавитися від грибка? - Московські учені встановили, що основні протигрибкові препарати (Дифлюкан, Пімафуцин, нітрофунгін та ін) лише пригнічують ріст більшості грибків, але не вбивають їх. А вивчали вони дріжджі кандида. Патогенні дріжджі кандида практично не зустрічаються в природі, зате вони заселили більше 40% дорослих людей.

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом - Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), як і раніше одні з найпоширеніших захворювань в Англії. Кількість випадків збільшилася з 421 тис. у 1995 році до 479 тис. в 1997-му, тобто на 14%.

Про грибкових ураженнях шкіри

Про грибкових ураженнях шкіри - Пацієнти з грибковими ураженнями шкіри, нігтів і, рідше, волосистої частини голови регулярно зустрічаються на прийомі лікаря загальної практики; при наявності у хворого імунодефіциту вони можуть протікати досить важко. Своєчасна діагностика і лікування цих інфекцій є найважливішою умовою - раннє лікування грибкового ураження голови може зменшити, а іноді і запобігти втраті волосся. B останнім часом збільшилася як кількість, так і ефективність терапевтичних засобів.

камбоджійці навчилися лікувати прищі змазкою для презервативів

камбоджійці навчилися лікувати прищі змазкою для презервативів - Жителі Камбоджі знайшли несподіване застосування презервативам, що поставляються в країну міжнародними благодійними організаціями в рамках боротьби з поширенням ВІЛ /СНІДу: змазка гумових виробів широко використовується для лікування вугрового висипу.

дерматофитии

дерматофітами, - дерматофітами, - це інфекційні захворювання, що викликаються дерматофітами. Увага, яку це проблема привертає в даний час, пояснюється надзвичайної поширеністю інфекції і зберігаються проблемами її діагностики та лікування. Говорячи простіше, дерматофітіях хворіють мільйони жителів Росії, захворюваність продовжує зростати, а лікування багатьох форм інфекції, як і раніше не досконале. У цій статті ми постараємося викласти сучасні уявлення про дерматофитии і поділитися своїм досвідом вивчення даної проблеми.

Рівні D-димеру допомагають діагносціровать венозні мальформації

Рівні D-димеру допомагають діагносціровать венозні мальформації - Тест на D-димер може допомогти при проведенні диференціального діагнозу венозних мальформацій, показали результати нового дослідження, опублікованого в «Archives of Dermatology» .

Основні аспекти патогенезу та лікування гніздову алопецію

Основні аспекти патогенезу та лікування гніздову алопецію - гніздова алопеція (ГА) - хронічне запальне захворювання, що зачіпає волосяні фолікули і іноді нігті. Виявляється у вигляді круговідного, нерубцового випадіння волосся на волосистій частині голови, обличчі та інших ділянках шкірного покриву. Захворювання може початися в будь-якому віці. Зустрічається однаково часто як у чоловіків, так і у жінок; переважного розподілу за расовою ознакою не спостерігається.

Американські лікарі знайшли ще одне застосування ботоксу

Американські лікарі знайшли ще одне застосування ботоксу - препарату токсину ботулізму типу А - Косметологи давно користуються ін'єкціями ботокса для усунення зморшок, а в останні роки ці ліки призначають також як засіб боротьби з мігренню і нетриманням сечі. Нові клінічні випробування показали, що внутрішньошкірні ін'єкції ботокса здатні також придушити надмірну пітливість, інакше звану гіпергідрозом.

Сучасна тактика лікування хворих на різні форми урогенітального хламідіозу

Сучасна тактика лікування хворих на різні форми урогенітального хламідіозу - Урогенітальна хламідійна інфекція, за даними ВООЗ, є однією з найпоширеніших інфекцій, що передаються статевим шляхом. Особливості клінічного перебігу (убога симптоматика або її повна відсутність як у чоловіків, так і у жінок) і труднощі лабораторної діагностики призводять до того, що інфіковані особи звертаються до фахівців несвоєчасно. Це утруднює лікування і збільшує ризик розвитку ускладнень.

Простий герпес

Простий герпес - Простий герпес - одне з найбільш поширених вірусних захворювань людини, збудником якого є вірус простого герпесу (ВПГ).

Псоріаз виявився корисним для шкіри

Псоріаз виявився корисним для шкіри - Німецькі вчені з Університету Кіля (University of Kiel) виявили, що шкіра пальців секретирует особливий білок, що вбиває деякі види кишкової палички, повідомляє BBC News. Білок під назвою псоріазін (psoriasin) захоплює цинк, життєво необхідний цих бактерій.

оніхомікози: стан проблеми і принципи сучасної терапії

оніхомікози: стан проблеми і принципи сучасної терапії - оніхомікози (ОМ) - грибкові інфекції нігтів - складають 18-40% всіх захворювань нігтів, у зв'язку з чим залишаються актуальною проблемою, що стоїть перед мікології. За даними ВООЗ, грибковими захворюваннями нігтів страждає кожен п'ятий житель Землі

піодермії

піодермії - піодермія (piodermia; синоніми: гнійничкові хвороби шкіри, піодермії, піодерматоз, піоз) - група захворювань шкіри, що викликаються гнійними мікроорганізмами, головним чином стафілококами, стрептококами, рідше - іншими (псевдомонозная інфекція та ін ).

Короста: діагностика та лікування

Короста: діагностика та лікування - Пік останнього циклічного збільшення захворюваності на коросту в загальній популяції вже пройшов, але її рівень залишається високим у будинках для літніх людей і в інших місцях тривалого перебування людей.

Лікування псоріазу

Лікування псоріазу - У Запорізькій області є унікальний 800 метрова ділянка узбережжя Азовського моря, де знаходять порятунок від проявів псоріазу та ряду інших шкірних хвороб не тільки її жителі, але і багато інших громадян України, СНД, а також країн далекого зарубіжжя.

Tріхомоноз і схожі захворювання можуть мати набагато більш серйозні наслідки, як для чоловіків, так і для жінок

Tріхомоноз і схожі захворювання можуть мати набагато більш серйозні наслідки, як для чоловіків, так і для жінок - трихомоноз передається статевим шляхом , проте, молоді люди, практично не звертають на нього уваги, вважаючи нешкідливими. 'Традиційно медики стверджують, що такі захворювання як трихомоноз, грають малу роль у здоров'ї жінок, вони дуже рідко спостерігаються у чоловіків' - пише Девід Сопер (медичний університет Північної Кароліни, Чарльстон, США).

Tріхомоніаз

Tріхомоніаз - Трихомоніаз - захворювання, що передається статевим шляхом, збудником якого є найпростіший мікроорганізм T. vaginalis.

хламідійні інфекції

хламідійні інфекції - Інфекції людини Chlamydia бактеріями з обов'язковим внутрішньоклітинним розмноженням мають досить оригінальними характеристиками. Вони специфічні за родом і по Серологія, і можуть еволюціонувати різними способами: гострим, хронічним і за типом ускладнень.

Сучасні підходи в лікуванні мікозів

Сучасні підходи в лікуванні мікозів - оніхомікози - грибкові інфекції нігтів - представляють давню проблему з неубивающей актуальністю. Захворюваність населення Росії становить не менше 5-15% і визначається різними факторами, включаючи екологічні та соціальні, а також індивідуальні особливості організму, такі як: стать і вік, стан судинної, імунної та ендокринної систем, а також наявність інших патологічних станів.

Геї хворіють на сифіліс завдяки віагрі і легких наркотиків

Геї хворіють на сифіліс завдяки віагрі і легких наркотиків - Спільне вживання 'Віагри' і легких наркотиків значно збільшує шанс заразитися венеричними захворюваннями, в тому числі СНІДом та сифілісом, повідомляє Reuters. До такого висновку прийшли американські вчені, які вивчали дані по захворюваності серед геїв - групи населення, в якій ризик зараження найбільш високий.

Псоріаз

Псоріаз - Шкіра - своєрідне плаття людини, яке було йому дане природою на все життя. Тому різні шкірні проблеми завжди сприймаються вкрай гостро і болісно, особливо якщо їх не можна сховати під одягом. А як стверджують фахівці, приховувати їх у жодному разі не можна. Їх треба лікувати.

Вагінальний кандидоз (молочниця)

Вагінальний кандидоз (молочниця) - Це запалення слизової оболонки піхви, викликане дріжджоподібними грибами (кандида). R

Совpеменние підходи до лікування псоpіатіческой еpітpодеpміі

Совpеменние підходи до лікування псоpіатіческой еpітpодеpміі - коpотких Н. Г., Уджуху В. Ю., Двоpнікова Т. в.R Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб факультета усовеpшенствованія вpачей PГМУ, Москва

Стрес приводить до подразнення шкіри

Стрес приводить до подразнення шкіри - Стресові стану призводять до виникнення серйозного подразнення шкіри, вважає дослідник з канадського університету Макмастер Петра Ерк. У ході досліджень вона піддавала лабораторних мишей стресу, викликаному сильним шумом і виявила, що у піддослідних тварин в підшкірному шарі скупчувалися лейкоцити, які відповідають за імунітет.

Екзема

Екзема - нова епідемія 21 століття - За оцінками лікарів, близько 5,8 мільйона людей захворіли екземою в 2005 році, що свідчить про збільшення зростання захворювання на 42% у порівнянні з 2001 роком.

Основні проблеми зі шкірою: причини та рішення

Основні проблеми зі шкірою: причини та рішення - Щоб обличчя завжди сяяло здоров'ям і красою, а дзеркало, як у казці, буквально кричала про те, що ви «на світі всіх милею », милим дамам доводиться прикладати серйозні зусилля. Про те, що саме провокує проблеми зі шкірою і які є способи повернути собі квітучий вигляд, ми і поговоримо сьогодні. R

Лікарям не подобаються секс-тури по-британському

Лікарям не подобаються секс-тури по-британськи - Британські дослідники вважають, що популярний острівний курорт Ібіца може стати розсадником венеричних захворювань. Учені опитали 1500 підлітків і молодих людей, які відвідали Ібіцу між 2000 і 2002 роками.

Сучасний погляд на лікування акне: стан проблеми та нові можливості

Сучасний погляд на лікування акне: стан проблеми та нові можливості - Лікарю будь-якого профілю доводиться час від часу діагностувати і лікувати вугровий висип. Угри, або акне (acne), - хронічне запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їх закупорки і підвищеної продукції шкірного сала (себореї). Відомо, що себорея і вугри досить широко поширені: 60-80% осіб у віці від 12 до 24 років страждають на це захворювання в тій чи іншій формі.

Кандидоз як суперінфекція у онкологічних хворих: клініка та лікування

Кандидоз як суперінфекція у онкологічних хворих: клініка та лікування - Мікоз обумовлений дріжджоподібними грибами роду Candida, широко поширеними в природі. Їх можна виявити в повітрі, грунті, воді, на предметах побуту, продуктах харчування, а також на слизовій оболонці травного тракту, геніталій і шкірі у людей. Патогенними вважаються більше 10 видів дріжджоподібних грибів, з них основним є Candida albicans, хоча в останні роки відзначається неухильне зростання інших видів Candida, званих Candida non-albicans (Candida krusei, Candida tropicalis, Candida parapsilosis), рідше зустрічаються інші дріжджеподібні гриби (Mucor, Fusarium spp. та ін)

Наночастки проникають глибоко в шкіру

Наночастки проникають глибоко в шкіру - Вчені з університету Рочестера (University of Rochester Medical Center) прийшли до висновку, що наночастинки які входять до складу сонцезахисних кремів проникають глибоко в шкіру. Вони накопичуються в цибулинах волосяних фолікул.

Вітамін D попереджає розвиток дерматиту та екземи

Вітамін D попереджає розвиток дерматиту та екземи - Добавки вітаміну D сприяють виробництву у шкірі захисних речовин, що запобігають шкірні інфекції і здатних зупинити розвиток дерматиту та екземи, з'ясували вчені.

Взимку не можна нехтувати захистом шкіри від сухості

Взимку не можна нехтувати захистом шкіри від сухості - Холодний зимовий повітря навіть при нормальній шкірі здатний викликати подразнення, свербіж, почервоніння і сухість, але існує ряд порад, завдяки яким можна захистити шкіру в цей непривітний сезон.

Молоді мандрівники в два рази частіше заражаються ЗППП і ВІЛ

Молоді мандрівники в два рази частіше заражаються ЗППП і ВІЛ - Високий рівень венеричних інфекцій, що діагностуються серед подорожуючих без нічого молодих людей, змусив МОЗ Австралії і чотирьох туристичних операторів поширювати серед них безкоштовні презервативи та брошури з безпечного сексу під час літніх канікул.

До питання про діагностику меланоми шкіри

До питання про діагностику меланоми шкіри - За останній час частота злоякісної меланоми шкіри в нашій країні, як і в усьому світі, значно зросла. Однак якщо прогноз і п'ятирічна виживаність, завдяки своєчасній діагностиці, в більшості західних країн дещо покращилися, то в Росії ситуація мало обнадіює. Тут позначаються як відсутність пропаганди знань про пігментних новоутвореннях шкіри серед населення, так і недостатня диспансерне спостереження за особами з підвищеним ризиком розвитку меланоми, мала обізнаність медичних працівників щодо факторів ризику розвитку пухлини і т. д.

Проблеми дерматовенерології і шляхи їх рішення в роботі лікаря первинної ланки і терапевта

Проблеми дерматовенерології і шляхи їх рішення в роботі лікаря первинної ланки і терапевта - Компанія SINOPSIS і Московський обласний науково-дослідний клінічний інститут ім. М.Ф. Володимирського проведуть науково-практичну конференцію з проблем дерматовенерології 'Проблеми дерматовенерології і шляхи їх рішення в роботі лікаря первинної ланки і терапевта', яка відбудеться 6 лютого 2008 року в Московському обласному науково-дослідному клінічному інституті ім. М.Ф. Володимирського

Звернення до вчених всіх країн

Звернення до вчених всіх країн - 36 років тому твердження консультантів-дерматологів про безпеку для навколишніх пацієнтів, що виділяли б із шкіри демодекс, послужило приводом для ведення більш ретельного клінічного спостереження за станом шкіри гастроентерологічних хворих.

Нейродерміт

Нейродерміт - До групи сверблячих дерматозів об'єднуються захворювання, що характеризуються вираженим свербінням, завзятим, хронічним та рецидивуючим перебігом з переважанням в клінічній картині уртикарний і папулезных елементів і які мають схожі патогенетичні механізми розвитку. Серед захворювань цієї групи найбільш поширений нейродерміт.

педикульоз (вошивість)

педикульоз (вошивість) - педикульоз (вошивість) викликається паразитами, що живуть на шкірі людини і харчуються його кров'ю. Зараження відбувається при контакті з ураженим вошами хворим.

Шкірна сверблячка

Шкірна сверблячка - Сверблячка шкіри є одним з найбільш поширених своєрідних відчуттів, що виникають під дією різних факторів. Свербіж шкіри супроводжується нанесенням ушкоджень у вигляді расчесов різного ступеня вираженості.

Елідел і кортикостероїди: союзники чи суперники?

Елідел і кортикостероїди: союзники чи суперники? - Зовнішні кортикостероїди (КС) є основою лікування атопічного дерматиту (АД), оскільки володіють протизапальними, імуносупресивними та антипроліферативну властивостями. Ці препарати діють швидко і ефективно, що задовольняє і лікаря і хворого.

Профілактика генітального герпесу?

Профілактика генітального герпесу? - Виявлено, що препарат, який використовується для лікування генітального герпесу, може бути використаний для запобігання його поширення. 45 мільйонів людей заражені вірусом простого герпесу типу 2 є причиною переданого статевим шляхом генітального герпесу.

Аюpведіческіе основи оздоpовітельного харчування в деpматокосметологіі

Аюpведіческіе основи оздоpовітельного харчування в деpматокосметологіі - Кошевенка Ю. М. Академія косметології

Від чого ще захищають презервативи?

Від чого ще захищають презервативи? - Якщо ви думаєте, що презервативи потрібні тільки для того, щоб оберігатися від вагітності і захищатися від СНІДу, то вам необхідно прочитати нижчевикладене. R

Урогенітальний трихомоніаз

Урогенітальний трихомоніаз - Урогенітальний трихомоніаз (УГТ) - це захворювання сечостатевої системи, що викликається найпростішим одноклітинним паразитом Trichomonas vaginalis. УГТ передається переважно статевим шляхом, не носить сезонного характеру і вражає всі верстви населення.

Випадковий секс: необхідно пройти обстеження у фахівця

Випадковий секс: необхідно пройти обстеження у фахівця - Іноді хронічна інфекція до певного часу не виявляє ніяких симптомів, проте це не означає, що в цей же час вона здатна створювати змінений фон , сприятливий для розвитку будь-якої іншої інфекції. Хронічні простатити і уретрити турбують представників сильної статі, а у жінок іноді виникає цілий букет захворювань. R

Вплив багатошарової емульсії на викликані глюкокортикоїдами атрофію шкіри

Вплив багатошарової емульсії на викликані глюкокортикоїдами атрофію шкіри - Хоча глюкокортикостероїди в топічних засобах застосовуються для лікування обширного ряду дерматозів, обгрунтовану тривогу у клініцистів викликає їх побічний ефект - атрофія шкіри.

У людей похилого віку, що страждають на псоріаз, втричі частіше, ніж у нормі, зустрічаються злоякісні новоутворення в лімфатичних вузлах

У людей похилого віку, що страждають на псоріаз, втричі частіше, ніж у нормі, зустрічаються злоякісні новоутворення в лімфатичних вузлах - Дерматологи з Пенсільванського університету виявили, що у літніх людей, що страждають на псоріаз, втричі частіше, ніж у нормі, зустрічаються злоякісні новоутворення в лімфатичних вузлах.

У Санкт-Петербурзі відкрився Центру Антіцітокіновой Терапії

У Санкт-Петербурзі відкрився Центру Антіцітокіновой Терапії - Наприкінці квітня в Сантк-Петербурзі на базі кафедри дерматовенерології з клінікою Санкт-Петербурзького державного медичного університету імені академіка І. П. Павлова відкрився Центр Антіцітокіновой Терапії, призначений для високотехнологічного та ефективного лікування хворих на псоріаз.

Hовие стандарти лікування захворювань, що передаються статевим шляхом

Hовие стандарти лікування захворювань, що передаються статевим шляхом - У зв'язку з випадками розвитку гонореї стійкої до традиційного лікування, зовсім скоро, Центр контролю захворювань в США детально оголосить нові стандарти лікування захворювань передаються статевим шляхом, замість старих, які втратили свою ефективність. За попередніми даними нічого понад природного та революційного в лікуванні гонореї запропоновано не буде, швидше це буде простий список антибіотиків з урахуванням ефективності та чутливості мікроорганізму.

Чи етично обстежувати людей з герпесом?

Чи етично обстежувати людей з герпесом? - Непроста дискусія розгорнулася в Британському Медичному Журналі щодо етичності і доцільності періодичних лабораторних обстежень людей з герпесом. Суперечка затіяли шведські медики. Весь сир бор розгорівся через те, наскільки етично робити аналізи людям з генітальним герпесом безсимптомного перебігу на виявлення носійства ВПГ-2, враховуючи, що сучасні лабораторні методи обстеження дають іноді псевдопозитивні результати.

Американським підліткам заборонили відвідувати солярій

Американським підліткам заборонили відвідувати солярій - Каліфорнія, американський штат, де живуть самі засмаглі люди, забороняє підліткам відвідувати солярії. Нижня палата законодавчих зборів Каліфорнії прийняла закон, за яким соляріїв забороняється надавати свої послуги особам до 20 років. Раніше заборони для цієї вікової категорії вже включали куріння, вживання спиртного і покупку лотерейних квитків.

Осередкова алопеція: новий аспекти лікування

Осередкова алопеція: новий аспекти лікування - гніздова алопеція належить до числа хвороб мультифакторіальної природи. Певна роль у патогенезі ОА (вогнищева алопеція) відводиться ендокринним порушенням. У хворих на ОА відзначаються зміни показників функцій кори надниркових залоз, щитовидної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи.

9 легенд про венеричні захворювання

9 легенд про венеричні захворювання - Хвороби, що передаються при інтимній близькості, описав ще Гіппократ. З тих пір перелік цих недуг помітно поповнився, їх навчилися як слід лікувати і про них почали говорити відкрито. Правда, останній факт, як не дивно, додав лікарям немало клопоту: венеричні захворювання обросли безліччю чуток і легенд.

Чи потрібна шкірі чистка?

Чи потрібна шкірі чистка? - Кажуть, що клієнту, вперше завітав до косметичний кабінет, найчастіше пропонують процедуру «глибоке чищення з розпарювання». Кожен другий косметолог вважає своїм професійним обов'язком запросити клієнта на такий косметичний догляд хоча б один раз на місяць. А вже про людей, які страждають акне, і говорити не доводиться - в ефективності цієї процедури для них до недавнього часу не сумнівався ніхто. Проте зараз доцільність глибокого чищення багато фахівців ставлять під сумнів.

Підліткові вугри бояться опромінення

Підліткові вугри бояться опромінення - Нещодавно в Англії були опубліковані результати лазерної терапії підліткових прищів, або вугрів (в медицині званих також 'акне'), передає BBC. Дослідження були проведені в лондонській клініці дерматології лікарні Хаммерсміт.

Новий комплексний метод лікування та профілактики псоріазу з застосуванням елементів альтернативної терапії

Новий комплексний метод лікування та профілактики псоріазу з застосуванням елементів альтернативної терапії - Псоріаз - одне з найбільш поширених захворювання шкіри, яким, за даними різних досліджень, страждає 1 -3% населення (у середньому 2,5%), незалежно від статі, раси та географічного розташування. Серед дерматологічних хворих частка хворих на псоріаз складає близько 5%. Середній вік появи симптомів - 28 років, тоді як 10-15% страждають на псоріаз - діти молодше 10 років.

Поцілунок сніжної королеви. Холодова кропив'янка

Поцілунок сніжної королеви. Холодова кропив'янка - Печіння, нестерпний свербіж, почервоніння і набряк шкіри, що виникають протягом декількох хвилин після охолодження - це холодова кропив'янка. R

Особливості локалізації та прояви сифілітичних елементів на слизовій оболонці порожнини рота у дітей та підлітків

Особливості локалізації та прояви сифілітичних елементів на слизовій оболонці порожнини рота у дітей та підлітків - Сифіліс - інфекційне захворювання, яке характеризується хронічним хвилеподібним плином і вражаюче все органи і тканини. Вродженого імунітету до сифілісу не буває. При контакті з хворим заразною формою сифілісу зараження наступає в 72-97% випадків [3].

Результати клінічного вивчення екзіфіна при оніхомікозі

Результати клінічного вивчення екзіфіна при оніхомікозі - З впровадженням в практику антимікотиками системної дії з'явилася реальна можливість допомогти хворим, що страждають оніхомікозів. З огляду на можливість розвитку резистентності збудників мікозів до лікарських препаратів, необхідний широкий вибір антіфунгальних коштів.

Профілактика меланоми

Профілактика меланоми - Австралійські дерматологи стверджують, що під час профілактичного огляду шкірних покривів необхідно приділяти особливу увагу невеликим опуклим червоним плям круглої і овальної форми.

Що треба знати про псоріазі

Що треба знати про псоріазі - Проблема псоріазу сьогодні для нашої країни залишається актуальною. На жаль, в період економічної кризи, щоденних стресових ситуацій стали звертатися в 2 рази більше пацієнтів з цим захворюванням. Є випадки вперше зареєстрованого захворювання та у стадії загострення.

Дослідження ефективності комплексу «фолтене фарма проти лупи»

Дослідження ефективності комплексу «фолтене фарма проти лупи» - Метою нашого дослідження була оцінка ефективності комплексу «Фолтене фарма проти лупи». Комплекс складається з шампуню та лосьйону. Активними компонентами шампуню «Фолтене фарма проти лупи» є: піроктон оламін, саліцилова кислота і вітамін В5. Лосьйон «Фолтене фарма проти лупи» містить клімбазол і комплекс вітамінів (А, В5, С, Е, РР) і амінокислот.

Чи може спирт вирішити проблеми шкіри?

Чи може спирт вирішити проблеми шкіри? - Паращук мають одну дивну особливість - вони завжди з'являються не вчасно. Тому перше, що цікавить їх «щасливого власника», - шляхи якнайшвидшого позбавлення від цього сюрпризу. Динамічний розвиток косметичної індустрії подарувало нам безліч призначених для цієї мети спеціальних засобів. Але, як не дивно, незважаючи на їх достаток старий бабусин спосіб - припікати докучають запалення спиртом - до цих пір вельми поширений. Але до чого це може привести?

Результати третього етапу клінічних випробувань ефалізумаба

Результати третього етапу клінічних випробувань ефалізумаба - нового препарату для боротьби з псоріазом - Американські біотехнологічні корпорації Genentech і XOMA Limited оприлюднили результати третього етапу клінічних випробувань ефалізумаба - нового препарату для боротьби з псоріазом. Ці ліки перешкоджає надмірної активності імунних Т-лімфоцитів, які й служать причиною захворювання.

Чеські фармацевти створили унікальний протигрибковий препарат

Чеські фармацевти створили унікальний протигрибковий препарат - За повідомлення інформаційного агентства ЧТК, чеські фармацевти створили унікальний протигрибковий препарат. Його активним початком служить мікроскопічний грибок Pythium oligandrum, який відноситься до мікопаразітам, тобто паразитує на інших грибка.

Американські біологи розшифрували послідовність біохімічних команд, керуючих зростанням волосся

Американські біологи розшифрували послідовність біохімічних команд, керуючих зростанням волосся - Їх адресатами є розташовані в підшкірній клітковині стовбурові клітини. Такі клітини можуть довго перебувати в дрімаючому стані, проте під впливом сигнальних молекул вони починають активно розмножуватися і врешті-решт утворюють волосяний фолікул.

Проблема мікозів у хворих на псоріаз

Проблема мікозів у хворих на псоріаз - Актуальність проблеми обумовлена неухильним зростанням кількості мікозів у всьому світі. За даними ВООЗ (1992р.) кожна п'ята людина на планеті є носієм тієї чи іншої грибкової інфекції.

Мікроспорія

Мікроспорія - Мікроспорія - грибкове захворювання, при якому найчастіше уражаються шкіра і волосся, дуже рідко нігті. Назва походить від збудника - гриб роду Microsporum. Збудник мікроспорії вперше був описаний в 1843 р. Грюбі, який дав йому назву Мікроспорум Одуена на честь незадовго до цього померлого лікаря і зоолога Одуена.

Псоріаз. Ефективність лікування реамберіном

Псоріаз. Ефективність лікування реамберіном - Псоріаз (від грец. Psora - луска), або лускатий лишай (psoriasis vulgaris), є поширеним шкірним захворюванням. Їм хворіють 3-5% населення земної кулі, тенденція до зростання захворюваності зберігається і в даний час. Псоріаз може виникнути в будь-якому віці (описані випадки виникнення захворювання та у грудних дітей, і у глибоких людей похилого віку), але найбільш часто їм страждають особи у віці від 16 до 30 років. Характерно хронічне рецидивуючий перебіг з періодичними загостреннями (як правило, в холодну пору року) і ремісіями (влітку).

Сучасні засоби лікування дерматомікозів

Сучасні засоби лікування дерматомікозів - грибковими захворюваннями страждають, за даними різних авторів, від 25 до 30% дорослого населення. До групи ризику (тобто особи, найбільш схильні до і схильні захворювань) входять члени організованих колективів (військовослужбовці), відвідувачі лазень і басейнів, власники домашніх тварин, а також люди, що страждають підвищеною пітливістю, плоскостопість, порушенням кровопостачання нижніх кінцівок, хворі на цукровий діабет та особи, що мають порушення імунного статусу.

Короста

Короста - Короста - заразне паразитарне захворювання шкіри, що виникає при занесенні в шкіру коростяний кліщ (коростяний зудня). Коростяний кліщ має овальну форму, розмірами 0,2-0,4 мм у довжину і 0,14-0,35 мм завширшки. Личинки і самці живуть на поверхні шкіри. Самка, просвердлив роговий шар шкіри, робить паралельно поверхні шкіри хід, де відкладає яйця. Личинки кліщів виходять на поверхню шкіри, де і перетворюються на коростяний зудня. Повний цикл розвитку займає близько 2 тижнів, личинки в яйці перебувають до 3 діб

Сверблячка аногенітальної області

Сверблячка аногенітальної області - Сверблячка, як і тактильна, температурна і больова чутливість, сприймається одними і тими ж рецепторами закінченнями безміелінових нервових волокон, що знаходяться в субепідермальной зоні. Далі імпульс передається по латерального спіноталаміческому тракту до таламуса і чутливої зоні кори головного мозку.

мільярда презервативів на всіх не вистачає

мільярда презервативів на всіх не вистачає - Безкоштовна роздача презервативів, яка проводиться благодійними організаціями для зниження захворюваності на СНІД, на даний момент не покриває реальних потреб.

Прорив у боротьбі з вуграми

Прорив у боротьбі з вуграми - Американська компанія 'Alderm' у співпраці з британською фірмою по виробництву медичного устаткування 'Photo Therapeutics' розробила нову методику терапії угрів. Методика вже отримала допуск Управління з контролю за продуктами харчування і ліками Департаменту охорони здоров'я та соціальних служб США.

Великобританія вимре від сифілісу

Великобританія вимре від сифілісу - Міністерство охорони здоров'я Великобританії сильно стурбовані здоров'ям нації, повідомляє газета The Sun. Особливо трагічно йде ситуація з хворобами, що передаються статевим шляхом.

Уреаплазмоз

Уреаплазмоз - Це інфекція статевих шляхів викликається мікроорганізмом уреаплазмою. Вони входять в сімейство мікоплазм. Прикріпляючись в організмі людини до клітин: слизової оболонки дихальних і сечостатевих шляхів, сперматозоїдам, лейкоцитам (клітка крові), мікоплазми паразитують на ній і викликають запалення.

Псоріаз: клінічні та терапевтичні аспекти

Псоріаз: клінічні та терапевтичні аспекти - Псоріаз - хронічний рецидивуючий дерматоз мультифакторіальної природи, що характеризується висипанням на шкірі рясно полущені епідермі-дермальних папул. При псоріазі можливо залучення в процес суглобів, а також різних органів і систем організму.

Особливості терапії псоріазу у пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами

Особливості терапії псоріазу у пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами - Псоріаз один з найбільш поширених дерматозів, частота зустрічальності якого становить 1,5-3% населення в різних країнах. Супутня патологія часто обтяжує перебіг псоріазу, найбільш частими є захворювання гепатобіліарної системи [5,6], нерідко у таких пацієнтів в анамнезі виявляється хронічний вірусний гепатит (ХВГ).

Що ж таке андрогенетичного алопеція?

Що ж таке андрогенетичного алопеція? - Андрогенетичного алопеція - це найбільш часто зустрічається тип облисіння як у чоловіків, так і у жінок. Її етіологія, патогенез і клінічні прояви докладно вивчені і описані в багатьох зарубіжних підручниках, посібниках, довідниках з дерматології і тим більше за трихолог. Тим не менше російські дерматологи неправильно підходять до вирішення цієї проблеми, що в одних випадках призводить до призначення непотрібних лікарських засобів, а в інших - до недооцінки важливості клінічних симптомів, що може мати вкрай важкі для пацієнта наслідки.

прищі ростуть на вуглеводах

прищі ростуть на вуглеводах - Чергового винуватця прищів виявили американські вчені. Традиційно дерматологи радять людям з проблемною шкірою виключати з раціону жирне і солодке.

Вчені розробляють сонцезахисний крем, який допоможе запобігти раку шкіри

Вчені розробляють сонцезахисний крем, який допоможе запобігти раку шкіри - Американські вчені працюють над створенням сонцезахисних кремів, які зможуть запобігти раку шкіри, повністю змінюючи небезпечні генні мутації, викликані частим появою на сонце. Фахівці виявили, що синтетичний склад під назвою CP-31 398 стабілізує ушкодження в гені p53, відповідальному за формування пухлин після впливу ультрафіолетових променів. Відновлення цього гена відновлює його нормальну активність в забороні поширення та швидкого росту ракових клітин.

Що може бути краще засмаги?

Що може бути краще засмаги? - Тільки сонцезахисний крем, стверджують лікарі. Чим вище фактор захисту - тим менше ризик виникнення раку шкіри. Цю просту істину знає більшість відпочиваючих, але, тим не менше, користуються сонцезахисними засобами менше 40% всіх курортників.

Перебіг гонореї у жінок

Перебіг гонореї у жінок - Занесення гонококів в сечостатеві органи у 60-65% жінок пов'язане з одночасним або послідовним інфікуванням сечовипускального каналу і парауретральних проток, передодня піхви, преддверних залоз, піхви, шийки матки або прямої кишки.

Порятунок загаром від загару

Порятунок загаром від загару - Доктор Меріан Бервік /Marianne Berwick, епідеміолог з Ракового Центру Меморіал Слоан-Кеттерінг/Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, стверджує, що проблему раку шкіри можна вирішити за допомогою помірного засмаги, який краще отримати під ультрафіолетовими лампами в салонах краси.

Чи був у Гітлера сифіліс?

Чи був у Гітлера сифіліс? - Зустріч з єврейською повією у Відні в 1908 році і зараження сифілісом, імовірно, могли зумовити долю Гітлера і багато трагічні події 20 століття. Дані про захворювання Гітлера були представлені на засіданні Королівського Коледжу Психіатрів (Единбург, Великобританія). R Предположенія про Нейросифіліс у Гітлера засновані на щоденникових записах Тео Морелло, особистого лікаря диктатора. Тим не менше, чітких доказів, що підтверджують цю теорію, не існує.

За останнє десятиліття захворюваність на сифіліс зросла у 20 разів

За останнє десятиліття захворюваність на сифіліс зросла у 20 разів - За даними Центрального дослідницького шкірно-венерологічного інституту Міннздрава РФ (ЦНІКВІ), нинішній рівень захворюваності на сифіліс перевищує показники Заходу в 20 разів , повідомляє 'Інтерфакс' Як заявила у вівторок завідуючий відділом сіфілідологіі ЦНІКВІ Ольга Лосєва, у 2002 році показник захворюваності на сифіліс у Росії зберігався на рівні 119 випадків на 100 тисяч чоловік, що відповідає показникам в період після другої світової війни.

Навіть тимчасові змиваємо татуювання шкідливі для шкіри

Навіть тимчасові змиваємо татуювання шкідливі для шкіри - Навіть тимчасові змиваємо татуювання аж ніяк не корисні для шкіри, попередила жителів Португалії Національна медикаментозна служба. На думку португальських фахівців, яке розділяють їх французькі колеги, що наносяться на тіло візерунки здатні привести до неприємних наслідків і доставити серйозні проблеми.

Герпес: Подарунок на все життя?

Герпес: Подарунок на все життя? - Всі ми рано чи пізно стикаємося з цим неприємним діагнозом так би мовити «обличчям до обличчя». На це є об'єктивні причини: за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я до 90% людей на землі є носіями вірусу герпесу. Фактично, решту 10% складають діти до 3-4 років, тому що саме після даного віку більшість малюків потрапляє в суспільне середовище, наприклад у дитячий сад, і також заражаються.

Клінічні ознаки меланоми

Клінічні ознаки меланоми - меланоми (злоякісні утворення на шкірі) зустрічаються відносно рідко, але і захворюваність і смертність від них зростає. Стандартизовані світові рівні захворюваності складають в рік 7,8 на 100 тис. серед чоловіків та 12,3 на 100 тис. серед жінок.

Чи захищає тональний крем від сонця?

Чи захищає тональний крем від сонця? - Щодня жінки наносять на обличчя тональний крем для вирівнювання кольору шкіри, зменшення містяться на ній вад, а також для того, щоб захистити свою особу від впливу сонячних променів. За даними нового дослідження, навіть якщо тональний крем містить сонцезахисний фактор, тим не менш, особливості шкіри, міміка призводять до поступового зникнення тонального крему з обличчя і зниження рівня його фотозащіти. В результаті шкіра виявляється схильна пагубному впливу сонячних променів.

Сифіліс у Європу з Америки привіз Христофор Колумб в 1495

Сифіліс у Європу з Америки привіз Христофор Колумб в 1495 - Нові генетичні дослідники підтверджують теорію, що саме Христофор Колумб привіз сифіліс у Європу з Америки, говорять американські дослідники, відновивши столітні суперечки про походження цього захворювання.

Сперміциди підвищують вірогідність зараження вірусом папіломи людини

Сперміциди підвищують вірогідність зараження вірусом папіломи людини - За даними експериментів на тваринах, популярний сперміцид ноноксинол-9 (N-9) сприяє зараженню вірусом папіломи людини. Деякі різновиди цього вірусу відіграють важливу роль у виникненні раку шийки матки.

оніхомікоз

оніхомікоз - оніхомікоз - ураження нігтів грибкової інфекцією. Оніхомікози зустрічаються у 10-20% населення і серед інших захворювань нігтів складають близько 30%. В даний час в Росії, країнах Європи та США оніхомікоз викликається, як правило, дерматофітами.

Захисник шкіри

Захисник шкіри - З'явилося нове засіб лікування раку шкіри - крем, що рятує ділянки тіла від ракових клітин і в той же час не заважає функціонуванню нормальних клітин.

вошами уготована смерть від задухи

вошами уготована смерть від задухи - Американські вчені розробили новий метод боротьби з головними вошами - їм перекриють кисень, повідомляє Reuters. R

Грибкові захворювання стоп

Грибкові захворювання стоп - Перше місце серед грибкових захворювань займає мікоз стоп. Захворювання поширене повсюдно. Частота зустрічальності мікозу стоп у загальній популяції коливається від 5 до 20% і досягає 50% серед хворих з імунодефіцитом, ендокринними порушеннями, соматичними захворюваннями.

Відкрито новий вірус раку шкіри

Відкрито новий вірус раку шкіри - Американські вчені відкрили невідомий раніше вірус, який, імовірно, є причиною однієї з найбільш небезпечних форм раку шкіри - раку з клітин Меркеля. Новий вірус, що отримав назву поліомавірус клітин Меркеля (Merkel cell polyomavirus, MCV), присутній в 80% пухлин цього типу, повідомляє журнал Science. R

Японські вчені навчилися боротися з облисінням

Японські вчені навчилися боротися з облисінням - Великий прорив досягнуто японськими вченими в боротьбі з облисінням. Дослідники з Університету Хіросіми повідомляють, що їм вдалося знайти спосіб 'продовження життя волосся', точніше клітин, з яких вони складаються.R Рост шевелюри продовжується до тих пір, поки ці клітини зберігають здатність ділитися.

Паління підвищує ризик захворювання на псоріаз

Паління підвищує ризик захворювання на псоріаз - Американські дослідники виявили, що у курців підвищується ризик розвитку шкірних захворювань, пише BBC. Навіть у колишніх курців він зберігається протягом 20 років після того, як вони кинули курити. Мабуть, що містяться в сигаретному димі токсини впливають на ту область імунної системи, яка пов'язана з хворобами шкіри. R

Норильськ. У першому півріччі відзначено зростання захворюваності на сифіліс серед школярів

Норильськ. У першому півріччі відзначено зростання захворюваності на сифіліс серед школярів - Вперше у Великому Норильську проведений аналіз діяльності закладів охорони здоров'я, відзначив Кирило Константинов, начальник департаменту охорони здоров'я та лікарського забезпечення населення, підбиваючи підсумки роботи лікувальних установ за перше півріччя 2002 року.

Замінити презервативи може гель

Замінити презервативи може гель - У дослідах на мавпах захисний гель запобіг зараженню вірусом імунодефіциту. Вчені сподіваються, що жінки, чиї партнери не хочуть користуватися презервативами, незабаром зможуть скористатися цим методом для захисту від СНІДу.

Мертве море робить більш сприятливий і більш тривалий вплив при лікуванні псоріазу

Мертве море робить більш сприятливий і більш тривалий вплив при лікуванні псоріазу - Науково-дослідний центр Мертвого моря і долини Арава більше десяти років брав участь у вивченні й оцінці терапевтичної ефективності природних ресурсів Мертвого моря при лікуванні ряду хронічних захворювань. Детально вивчений псоріаз, лікування якого найбільш часто є результативним, порівняно з лікуванням інших шкірних захворювань. R

За останні десятиліття в США значно збільшилася кількість онкологічних захворювань порожнини рота, пов'язаних з папіломавірусною інфекцією

За останні десятиліття в США значно збільшилася кількість онкологічних захворювань порожнини рота, пов'язаних з папіломавірусною інфекцією - Дослідники з Університету Джонса Хопкінса пов'язують цю тенденцію з модою на оральний секс. Відомо, що злоякісні новоутворення слизової рота, гортані і язика можуть бути викликані вірусами папіломи людини (ВПЛ). ВПЛ є провідною причиною та іншого, набагато частіше зустрічається онкологічного захворювання - раку шийки матки. В обох випадках зараження ВПЛ відбувається статевим шляхом - при контакті з геніталіями зараженої людини.

Сучасні методи лікування хворих мікозами стоп

Сучасні методи лікування хворих мікозами стоп - Мікози стоп (МС) - грибкові захворювання (дерматофітние, дріжджові, цвілеві), що вражають переважно шкіру і нігті стоп (кистей), подібні у клініко- епідеміологічному, патогенетичному і терапевтичному відносинах.

венерологи побоюються за здоров'я молодих американок

венерологи побоюються за здоров'я молодих американок - Проведені в США дослідження показали, що кожна четверта американська дівчина-підліток страждає від хвороб, що передаються статевим шляхом. Носіями інфекцій, що передаються статевим шляхом, є на даний момент більше трьох мільйонів американок у віці від 14 до 19 років.

12 травня

12 травня - день діагностики меланоми в Росії! - Щороку все більше людей у світі дізнаються, що у них меланома. Це один з найбільш небезпечних видів раку. Меланома частіше буває у жінок, ніж у чоловіків. У жінок вона найчастіше виникає на ногах, а у чоловіків найбільшому ризику піддається тулуб. Чоловіки, що працюють на відкритому повітрі, повинні також звертати увагу на потилицю, вуха і обличчя. R

Жінки мають значний ризик придбання вірусу папіломи людини від їх першого сексуального партнера

Жінки мають значний ризик придбання вірусу папіломи людини від їх першого сексуального партнера - Жінки мають значний ризик придбання вірусу папіломи людини (ВПЛ) від їх першого сексуального партнера , повідомляють американські дослідники.

Нове в лікуванні грибка стопи

Нове в лікуванні грибка стопи - Кожен вересня мешканець нашої країни на власному досвіді знає, що таке грибок стопи. Здобути перемогу над цією хворобою не так вже просто: 23% хворих мають більш ніж 10-річний безуспішний стаж нерівної боротьби з грибком.

Спосіб лікування хворих пеpіоpальним деpматітом епіталамін-магнітофоpезом

Спосіб лікування хворих пеpіоpальним деpматітом епіталамін-магнітофоpезом - Оpкін В. Ф., Гpашкіна І. Г., Гpашкін В. А. Медіцінскій унівеpсітет, Саpатов, Енгельсскій гоpодской шкірно-венеpологіческій діспансеp

Лікування оніхомікозів у хворих із судинною патологією

Лікування оніхомікозів у хворих із судинною патологією - Сундукова І. О., Куpіцин В. П. Любеpецкій шкірно-венеpологіческій діспансеp

Випадок інфільтpатівно-нагноительной мікpоспоpіі в поєднанні з кандидозом шкіри

Випадок інфільтpатівно-нагноительной мікpоспоpіі в поєднанні з кандидозом шкіри - Хімкіна Л. М., Гавpілова Л. М., Дмітpенко К. в.R Ніжегоpодскій науково-дослідний кожно-венеpологіческій інститут Мінздpава Pоссійской Федеpаціі, дитяча лікарня № 42, Нижній Новгоpод

Про содеpжаніі статевих гоpмонов в спинно-мозкової рідини хворих на сифіліс

Про содеpжаніі статевих гоpмонов в спинно-мозкової рідини хворих на сифіліс - Панкpатов В. Г. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -доц. В. Г. Панкpатов) Мінського госудаpственного медіцінского інституту

Можливості ендоскопії в діагностиці сифілітичному поpаженія шлунка

Можливості ендоскопії в діагностиці сифілітичному поpаженія шлунка - Гоpбунов Н. П., Pусак Ю. Е. Суpгутская центpальная pайонная клініческая лікарня, Суpгутскій госудаpственний унівеpсітет

Вплив сифілітичної інфекції у хворих втоpічним сифілісом на показники судинно-тpомбоцітаpного гемостазу

Вплив сифілітичної інфекції у хворих втоpічним сифілісом на показники судинно-тpомбоцітаpного гемостазу - Новіков О. І., Яковлєв В. М., коpотких М. Г ., Охлопков В. А., Кондpатьев А. І., Новіков Ю. А. Омская медична академія, PГМУ

Клініко-епідеміологічні особливості папілломавіpусной інфекції та методи лікування

Клініко-епідеміологічні особливості папілломавіpусной інфекції та методи лікування - Дубенський В. В. Кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - пpоф. В. В. Дубенскій) Твеpской госудаpственной медіцінской академії

Pоль облігатно анаеpобной флоpи у жінок з інфекційними захворюваннями уpогенітальнимі

Pоль облігатно анаеpобной флоpи у жінок з інфекційними захворюваннями уpогенітальнимі - Кунцевич Л. Д., Дубкова І. А., Боpщевская P. П., Мішаня В. P., Pатушная С. Є. Ніжегоpодскій науково-ісследователькій кожно-венеpологіческій інститут Мінздpава PФ

Крем''Тридерм''в комплексному лікуванні псоріазу пустульозний

Крем''Тридерм''в комплексному лікуванні пустульозний псоріазу - Значна поширеність, недостатня ефективність існуючих методів лікування зумовили необхідність подальшої розробки способів терапії псоріазу [5]. Великі труднощі виникають при виборі методів лікування пустульозний форми захворювання [1, 3]. У зовнішній терапії часто використовуються глюкокортикостероїдної, антибактеріальні засоби [6]. Тим часом, з огляду на особливості мікробної флори шкіри і місцеві імунні зміни [4, 7-10], доцільно впливати не тільки на бактерії, але і на грибкові мікроорганізми.

Дерматологи заявляють, що засобу, здатного вилікувати облисіння, не існує

Дерматологи заявляють, що засобу, здатного вилікувати облисіння, не існує - До такого висновку фахівці прийшли після детального вивчення майже двох десятків досліджень з ефективності різних нехірургіческіх методів лікування цього захворювання.

Сучасні методи терапії оніхомікозу

Сучасні методи терапії оніхомікозу - Використання сучасних протигрибкових препаратів, наявних в даний час на російському фармацевтичному ринку, дозволяє проводити швидке безпечне лікування оніхомікозу без хірургічного втручання. Про методи терапії цього неприємного захворювання сьогодні ведуть розмову акад. РАМН, проф. Юрій Костянтинович Скрипкіна, докт. мед. наук, проф., зав. відділенням мікології Жанна Василівна СТЕПАНОВА і молодший. наук. співробітник відділення мікології ДУ 'ЦНІКВІ' МОЗ РФ Ірина Олександрівна ВОРОБЙОВА.

Обрізання не захищає чоловіків від венеричних хвороб

Обрізання не захищає чоловіків від венеричних хвороб - Чоловіче обрізання не рятує чоловіків від венеричних захворювань, поширених у розвинених країнах, говорять дослідники з Нової Зеландії.

На замітку любителям засмаги

На замітку любителям засмаги - Від пігментних плям, що утворюються на шкірі через підвищеного вироблення мелатоніну у клітинах організму, тепер можна позбутися за допомогою глюкозаміну, так як він скорочує вироблення мелатоніну.

Друга науково практична конференція Клубу Соф 'Сучасні технології в фотомедіціне'

Друга науково практична конференція Клубу Соф 'Сучасні технології в фотомедіціне' - Клуб фахівців в області фотомедіціни (Соф) запрошує лікарів-лазеротерапевтов, виробників і розробників фотосистем, керівників центрів лазерної косметології і спеціалізованих клінік і всіх фахівців в області лазерної медицини взяти участь у другій науково практичної конференції Клубу Соф 'Сучасні технології в фотомедіціне'.Конференція буде проходити 29-30 травня в м.Москва, готель Гамма-Дельта Ізмайлово.

Можливості та перспективи сучасних методів прижиттєвої оцінки вмісту вологи нормальної і рубцево-зміненої шкіри

Можливості та перспективи сучасних методів прижиттєвої оцінки вмісту вологи нормальної і рубцево-зміненої шкіри - Зміни вологовмісту рубцевої тканини по відношенню до здорової шкірі звернули на себе увагу лікарів -комбустіологія і пластичних хірургів наприкінці 90-х років XX століття. Так, поряд дослідників були встановлені факти зниженого вмісту вологи в тканинах келоїдних і гіпертрофічних рубців по відношенню до здорової шкірі [1].

США: новий крем змінює колір шкіри

США: новий крем змінює колір шкіри - займається розробкою медикаментів компанія OSI Pharmaceuticals працює над новим кремом, який дозволить людям легко змінювати колір шкіри на більш світлий або темний. Такой крем призначений в основному для людей з так званими печінковими плямами, родимими плямами і іншими шкірними новоутвореннями, повідомляє газета Observer.

Вибір оптимального препарату для терапії трихомоніазу

Вибір оптимального препарату для терапії трихомоніазу - Збудником урогенітального трихомоніазу є піхвова трихомонада (Trichomonas vaginalis) - аеротолерантний анаероб із загону найпростіших, класу жгутикові. Трихомонада - одноклітинний мікроорганізм частіше грушоподібної форми, на передньому кінці тіла якого розташовані укладені під зовнішньою оболонкою 4 вільних джгутика, а п'ятий джгутик утворює край ундулірующей мембрани уздовж тіла мікроорганізму

Псоріаз тепер будуть лікувати піною

Псоріаз тепер будуть лікувати піною - На літньому науковому зборах Американської академії дерматології (American Academy of Dermatology), що відбувся третього серпня в Нью-Йорку, обговорювалися останні розробки в галузі лікування псоріазу. Псоріаз - це хронічна хвороба шкіри, що супроводжується появою запальних висипів і лущенням. Це захворювання може протікати з різним ступенем вираженості і вражає будь-яку частину тіла, включаючи нігті і шкіру голови.

Розроблено нову методику лікування вугрового висипу

Розроблено нову методику лікування вугрової висипки - Незабаром люди, які страждають висипом вугрів, зможуть скористатися новим методом лікування цієї патології, запропонованим ізраїльською компанією 'Lumensis Inc.'. В основі цього методу лежать не лікарські впливу, а опромінення проблемної шкіри потужними променями синього кольору.

Винайдено одяг, що захищає від раку шкіри

Винайдено одяг, що захищає від раку шкіри - Житель американського міста Санта-Моніка, штат Каліфорнія, США, Сеан Хайес винайшов новий вид матеріалу, який захищає людей від сонячного опромінення. Одяг, зшитий з цього матеріалу, може захистити шкіру від небажаного сонця і, таким чином, попередити розвиток меланоми.

Папіломавірусна інфекція проходить самостійно в більшості молодих жінок

Папіломавірусна інфекція проходить самостійно в більшості молодих жінок - Багато молоді жінки заражаються вірусом папіломи людини (ВПЛ) незабаром після початку статевого життя, однак у переважної більшості інфекція проходить самостійно.

Крем від засмаги сприяє захворюванню на рак

Крем від засмаги сприяє захворюванню на рак - у Парижі в Палаці конгресів закінчив свою роботу XX Всесвітній конгрес дерматологів, в якому взяли участь декілька тисяч фахівців з багатьох країн світу. У центрі їхньої уваги були проблеми, пов'язані з реакцією шкіри на загар, медичні препарати і татуаж.R

Урогенітальний трихомоніаз

Урогенітальний трихомоніаз - У Росії як і раніше спостерігається несприятлива епідеміологічна ситуація щодо інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). За даними експертів Європейського регіонального бюро ВООЗ, таке ж становище зберігається у всіх нових незалежних державах Східної Європи.

Акне (вугрі)

Акне (вугрі) - Акне або вугри - це запальне захворювання волосяних фолікулів і сальних залоз шкіри. Як правило, уражуються ділянки з підвищеним вмістом сальних залоз: обличчя, груди, спина.

Експерти Єврокомісії виявили речовину, що викликає шкірні захворювання і утримується в продукції компаній Boots, Nivea і Pantene

Експерти Єврокомісії виявили речовину, що викликає шкірні захворювання і утримується в продукції компаній Boots, Nivea і Pantene - Метілдібромглютаронітріт використається для того , щоб перешкоджати зростанню грибків і бактерій, але експерти вважають, що він дуже шкідливий - як для тих, хто страждає від екземи, так і для людей зі здоровою шкірою. Вчені закликають заборонити це речовину до тих пір, поки не буде визначено його безпечна доза, пише The Times у матеріалі, переклад якого публікує Inopressa.Ru.

дерматології та косметології обговорять нові можливості лікування вугрової висипки

дерматології та косметології обговорять нові можливості лікування вугрової висипки - 9 червня 2004 року в приміщенні готелю «Ренесанс» відбудеться науково-практична конференція «Шлях до здоров'я і красу. Нове в лікуванні вугрової хвороби і розацеа ». R

У Британії цвітуть сифіліс та хламідіоз

У Британії цвітуть сифіліс та хламідіоз - У Великобританії росте рівень венеричних захворювань. За останній рік сукупне зростання по всіх видах інфекцій, що передаються статевим шляхом, склав 6%.

C допомогою дієти і прийому вітамінів можна скоротити ризик раку шкіри

C допомогою дієти і прийому вітамінів можна скоротити ризик раку шкіри - Карцерогенное дію сонячних променів відомо давно. Однак кожне літо сотні тисяч спраглих покритися бронзовим загаром терпляче вилежується годинами під палючими променями сонця. Лікарі стверджують, що не може бути 'здорового' засмаги. Потемніння шкіри - природна реакція на надлишкову дозу ультрафіолету, спроба організму захиститися від шкідливого впливу.

У Албанію заборонений в'їзд без презерватива

У Албанію заборонений в'їзд без презерватива - Починаючи з вівторка, в'їзд на територію Албанії без презерватива буде заборонений, повідомляє РИА 'Новости'. Тим же, хто не захопив з собою презерватив у дорогу, його видадуть на кордоні. Об це заявила міністр охорони здоров'я Албанії Сільвія Біне.

Інфекції, що передаються статевим шляхом

Інфекції, що передаються статевим шляхом - У Російській Федерації епідеміологічна ситуація з ІПСШ в останні роки приймає загрозливого характеру. Ураженість населення цими інфекціями в 1999 р. склала 0,8%. Особливо напруженою продовжує залишатися ситуація з захворюваністю на сифіліс: у 1999 р. вона склала 186,7 на 100 тис. населення, перевищуючи показник 1989 більш ніж у 43 рази. Різко загострилася ситуація з захворюваністю на СНІД, і більш ніж у 14 разів зросла кількість ВІЛ-інфікованих, виявлених серед хворих з інфекціями, що передаються статевим шляхом.

Здорова шкіра

Здорова шкіра - повноцінне життя - Шкірні проблеми мають різноманітний характер, але всі без винятку доставляють масу неприємностей пацієнтам. У цій статті ми розповімо про терапію найбільш поширених шкірних захворювань: екземи, псоріазу, різних уражень шкіри неясної етіології.

Комплексна іммуномодуліpующая теpапія пpи псоpіазе

Комплексна іммуномодуліpующая теpапія пpи псоpіазе - коpотких Н. Г., Уджуху В. Ю., Абдуллаєва А. Е., Шаpова Н. М., Кубилінскій А. А. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -Доктоp мед. наук, пpоф. Н. Г. Коpотких) педіатpіческого факультету PГМУ

Пересадка шкіри

Пересадка шкіри - ефективний метод лікування вітіліго - Вітіліго - захворювання шкіри, при якому відзначається поява обширних, часто спотворює білястих ділянок депігментації на шкірі хворих. Ефективні методи лікування вітіліго до теперішнього часу не розроблені. R

Ізострічка проти бородавок

Ізострічка проти бородавок - Те, що існувало у вигляді слуху або навіть міфу стало реальністю завдяки науці. Ізолента визнана абсолютно законним засобом для зведення бородавок. У наше століття супертехнологій в хірургії та косметології, ученим довелося визнати, що рідкий азот менш ефективний ніж якась там ізолента. Дослідження, опубліковане у журналі Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine, доводить цей факт, хоча пояснити цілюще ефект ізоляційної стрічки до цих пір не вдалося.

Якщо мати вражена сифілісом ...

Якщо мати вражена сифілісом ... - Як повідомляє 6 червня агентство Reuters, ученим, можливо, вдасться позбавити новонароджених немовлят від необхідності проходити курс лікування антибіотиками, оскільки за допомогою двох нових аналізів крові вони можуть точно визначити, чи заражені діти блідої спірохети, чи ні.

Про негативний вплив деяких лікарських засобів на цикл розвитку волосяних фолікулів і зростання волосся

Про негативний вплив деяких лікарських засобів на цикл розвитку волосяних фолікулів і зростання волосся - В основі порушення росту волосся (їх порідіння різного ступеня вираженості), а також (рідше) розвитку гіпертрихоз лежать численні ендогенні та екзогенні фактори. Серед останніх чималу роль відіграє застосування різних медикаментозних засобів. При цьому випадання волосся може спостерігатися не відразу, а через кілька тижнів або місяців після початку прийому лікарського препарату або ж початися (або стати) більш вираженим після його скасування.

У Детройті почалася епідемія сифілісу

У Детройті почалася епідемія сифілісу - Американське місто Детройт вразила найбільша спалах епідемії сифілісу. У міністерстві охорони здоров'я США заявили, що причиною епідемії в Детройті стала погана робота державних службовців у боротьбі із захворюванням, починаючи ще з 1990-х роках. Про це в четвер пише USA Today.R

Якщо у вас чутлива шкіра ...

Якщо у вас чутлива шкіра ... - Поняття «чутлива шкіра», схоже, дуже міцно увійшло в наше життя. На неї все частіше скаржаться клієнти косметологів, про неї пишуть в журналах, говорять на професійних конгресах, для неї випускають спеціальну косметику. Наприклад, 40 відсотків (!) населення США переконані, що у них є всі ознаки подібної чутливості. Однак відповідь на запитання: «Що ж таке чутлива шкіра?» - Для багатьох до цих пір не очевидний.

Критика існуючих теорій облисіння людини за чоловічим типом

Критика існуючих теорій облисіння за чоловічим типом людини - Ця стаття не претендує на детальний аналіз становища в медицині в області трихолог. Аналіз такої можуть зробити тільки люди, що володіють повною інформацією з лабораторій і поліклінік різних країн. Мабуть, багато трихолог і хірурги з пересадки волосся мають кожен свою статистику позитивних і негативних результатів лікування. Але вони такий загальний правдивий аналіз не проводили, а якщо й проводили, то з якоїсь причини не публікують для загального огляду. Мабуть, є що приховувати, або нікому в голову не приходило зробити це, хоча фактичного матеріалу, по-моєму, більш ніж достатньо.

Проблемні питання діагностики та лікування патологічних рубців шкіри

Проблемні питання діагностики та лікування патологічних рубців шкіри - Травми, поранення, оперативні втручання та деякі захворювання приводять до розвитку патологічних рубців шкіри. Загальна кількість пацієнтів з такою патологією навіть неможливо оцінити. Незважаючи на багатовіковий досвід лікарів стародавності і зусилля сучасної науки, проблема все ще далека від свого рішення.

дерматофитии

дерматофітами, - актуальна проблема сучасної дерматології - Незаперечними лідерами за частотою зустрічальності і глобальності розповсюдження серед інших інфекційних захворювань шкіри є грибкові захворювання. Не випадково їх називають «всенародної заразою», «відплатою цивілізації». За даними досліджень, проведених А.Ю.

Нове в лікуванні псоріазу

Нове в лікуванні псоріазу - Настали нові часи для пацієнтів з псоріазом що скаржаться на лущення і свербіння шкіри. Дієвих методів лікування псоріазу дуже мало, а більшість із них має побічними ефектами. Нарешті то у лікарів з'явилося більш досконале зброю проти невиліковного недугу. Тепер уже відомо, що псоріаз це не тільки ураження шкіри, але й порушення функції імунної системи, а значить, і підходи до лікування змінилися. R

Вагітність і прищі лікуються однією пігулкою

Вагітність і прищі лікуються однією пігулкою - Російські вчені виявили цікаву властивість сучасних гормональних контрацептивів. Виявляється, при регулярному застосуванні ці препарати не тільки практично до нуля знижують вірогідність вагітності, але й успішно борються з висипом вугрів.

Догляд за шкірою

Догляд за шкірою - Щоб правильно доглядати за шкірою і запобігти передчасному її старіння, перш за все, необхідно визначити тип шкіри. R Кожа може бути нормальною, сухою, жирною і змішаного типу, але це найпримітивніша і умовна із сучасних класифікацій; насправді сьогодні існує більше 20 типів шкіри, які можуть визначити тільки фахівці.

Діагностика шкірних захворювань при расової пігментації

Діагностика шкірних захворювань при расової пігментації - Більшість дерматозів вражають шкіру незалежно від її кольору. Але на шкірі з різною пігментацією багато видів дерматозів виглядають по-різному. Деякі захворювання зустрічаються виключно або переважно у темношкірих людей. Крім того, деякі особливості, характерні для шкіри з расової пігментацією, у ряді випадків можна помилково прийняти за прояв захворювання.

Дайвобет

Дайвобет - новий етап у терапії псоріазу - Компанія Нікомед, один зі світових лідерів фармацевтичної галузі, в ході IX Всеросійського з'їзду дерматовенерологів представила новий препарат для лікування псоріазу - Дайвобет.

Мікози стоп і оніхомікози у хворих дерматозах

Мікози стоп і оніхомікози у хворих дерматозах - За даними Курбанова Б.М. (1999 р.), що обстежили 127 хворих на псоріаз, вогнища мікотіческой інфекції зустрічаються у 46,5% хворих . Мікоз стоп з оніхомікозів виявлений у 18,9% хворих, мікозоносітельство виявлено у 13,4%, дріжджоподібних грибів у 14,2%. У 63,6% пацієнтів виявлено предінвазівная форма кандидозу кишечнику. У 77,9% хворих наявність вогнищ інфекції мікотіческой призводить до розвитку мікогенной сенсибілізації, яка наростає в міру тяжкості основного захворювання.

Акне у дітей та підлітків

Акне у дітей та підлітків - Акне відносяться до числа найбільш поширених уражень шкіри і зустрічаються не тільки в дерматологічній та косметологічної практиці.

Нейрофіброматоз I типу. Проблеми діагностики та лікування

Нейрофіброматоз I типу. Проблеми діагностики та лікування - Нейрофіброматоз I типу (класичний, периферійний, власне хвороба Реклінгхаузена) - це тяжке системне спадкове захворювання з переважним ураженням шкіри та нервової системи, одне з найбільш поширених моногенних захворювань людини, що зустрічається з частотою не рідше 1:3000 - 1: 4000 населення. Успадковується аутосомно-домінантно, з високою пенетрантністю та варіабельна експресивністю. Захворювання обумовлене мутацією гена «нф1» в 17q-хромосомі. Чоловіки і жінки уражуються однаково часто. Приблизно половина випадків - наслідок нових мутацій

Міжвідомчий підхід до оpганізаціі боpьби з венеpіческімі хворобами на совpеменном етапі

Міжвідомчий підхід до оpганізаціі боpьби з венеpіческімі хворобами на совpеменном етапі - Яpушіна P. М., Алексєєва P. С., Вальц В. О., Захаpова М. А. Челябінський обласний шкірно-венеpологіческій діспансеp

Лікування гіпергідрозу

Лікування гіпергідрозу - Потовиділення є одним з важливих пристосувальних механізмів організму до змін умов зовнішнього середовища. Але одна справа, коли ми потіємо, якщо сильно схвильовані, і зовсім інша, якщо це відбувається постійно. R

Грибкові захворювання стоп

Грибкові захворювання стоп - Перше місце серед грибкових захворювань займає мікоз стоп. Захворювання поширене повсюдно. Частота зустрічальності мікозу стоп у загальній популяції коливається від 5 до 20% і досягає 50% серед хворих з імунодефіцитом, ендокринними порушеннями, соматичними розладами. Нерідко захворювання спостерігається у хворих, що страждають різними дерматозах.

Шкірні знаки

Шкірні знаки - Не буває абсолютно чистою шкіри. Подивіться себе уважно - будь-які позначки є обов'язково: веснянки, родимки. А це що за плямочка? Шкірні освіти давно перетворилися в прикмети і обіцяють чи то довге життя і золоті гори, чи то неждані удари, кожне щось символізує і знаменує. Всім цим особливим знаків на тілі фахівці дають власне пояснення, і одні радять залишити їх без змін, інші піддати негайного перетворення.

Огляд сучасних методів лікування вугрового висипу

Огляд сучасних методів лікування вугрової висипки - Звичайні вугри (acne vulgaris) представляють собою досить поширену медичну проблему в практиці роботи дерматологів, косметологів, а також лікарів інших спеціальностей. Оглядом сучасних методів лікування вугрового висипу присвячена стаття Д-ра G. Webster з Медичного Коледжу ім. Джефферсона (Філадельфія, США), опублікована в Британському медичному журналі (British Medical Journal).

Вірусний ворог вугрів

Вірусний ворог вугрів - Наукове співтовариство з Англії пропонує новий спосіб боротьби з вуграми - це так звані віруси - бактеріофаги.

У Росії в 33 рази збільшилася захворюваність на сифіліс

У Росії в 33 рази збільшилася захворюваність на сифіліс - У Росії в 2002 р. зареєстровано 1,047 млн. випадків захворювань, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ), в тому числі 207 тис. 157 випадків захворювання на сифіліс. Такі дані наводяться в доповіді Міністерства охорони здоров'я Росії, поширеному на розширеному засіданні колегії міністерства, присвяченій підсумкам роботи в 2002 р. і заходам з підвищення якості медичної допомоги населенню.

Тимчасові татуювання хною можуть викликати безліч шкірних проблем

Тимчасові татуювання хною можуть викликати безліч шкірних проблем - Склад, відомий під назвою 'чорна хна' і використовуваний для нанесення популярних у літній період тимчасових татуювань, містить хімікат пара-феніленедіамін /para-phenylenediamine, PPD /, що викликає серйозні алергічні реакції шкіри.

Народні методи лікування псоріазу

Народні методи лікування псоріазу - Псоріаз - найбільш складна в лікуванні хвороба шкіри. Крім того, можна говорити впевнено, що лікування від псоріазу на сьогодні не існує, щоб там не стверджували підприємства-виробники ліків - це лише один з маркетингових варіантів збільшення обсягів продажів. R

Герпес під контролем

Герпес під контролем - Губи з бульбашками - не найприємніше видовище. Герпес - це підступний ворог, якого, на жаль, не можна повністю знищити, але можна приспати його пильність. R

вугрової висип: хто винен і що робити?

Вугрової висип: хто винен і що робити? - Проблемна шкіра ... Як багато значень в цьому слові! Власне, мало хто може похвалитися шкірою абсолютно безпроблемною. У когось вона зневоднений, у когось дуже бліда, у когось з'явилися зморшки - всіх проблем і не перелічити. І все ж так склалося, що цим делікатним словосполученням прийнято позначають одну, але дуже серйозну проблему, з якою хоч раз у житті стикався практично кожен або напевно про неї чув. Називається вона «вугрової висип».

Креми для лікування екземи можуть спровокувати рак шкіри

Креми для лікування екземи можуть спровокувати рак шкіри - В анотації до кремів Елідел і Протопік додадуть попередження про можливий канцерогенний ефект, повідомляє Reuters. Ці лікарські засоби, що застосовуються для лікування атопічного дерматиту, збільшують ризик розвитку раку шкіри і лімфоми, згідно з даними Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (Food & Drug Administration, FDA).

Обережно родимка!

Обережно родимка! - Напередодні літа, відпусток, відпочинку, «Югов», морів, сонця, засмаги і всяких неприємностей, які можуть бути з цим пов'язані, європейська асоціація дерматологів вирішила провести лікнеп по темі «здоров'я шкіри», і почати з давньої загадки - родимки.

пітниця

пітниця - пітниця (miliaria) - шкірне захворювання, яке характеризується висипанням дрібних бульбашок і вузликів на шкірі тулуба і результаті посиленого потообразованія.

Презервативи захищають не від всіх ЗППП?

Презервативи захищають не від всіх ЗППП? - Презервативи прекрасно справляються із запобіганням небажаної вагітності й успішно борються з розповсюдженням СНІДу. Але доказів, що вони можуть захистити від зараження іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом, для американських сенаторів не вистачає.

Препарат від артриту лікує псоріаз

Препарат від артриту лікує псоріаз - Каліфорнійська біотехнологічна фірма Amgen Incorporated заявила, що її препарат Енбрел, розроблений як засіб боротьби з артритом, придатний і для лікування псоріазу. Тільки що завершені клінічні випробування показали, що після трехмесячногого прийому Енбрела значно поліпшується самопочуття кожного другого пацієнта, страждаючого цим шкірним захворюванням.

Діагностика, клініка і терапія гонорейний інфекції

Діагностика, клініка і терапія гонорейний інфекції - Захворюваність гонореєю є однією з актуальних медико-соціальних проблем, що зумовлено її широким розповсюдженням, серйозними ускладненнями і не завжди ефективним лікуванням. У Росії рівень числа реєстрованих хворих гонореєю збільшився з 105,6 на 100 тис населення в 1989 р. до 139,0 у 1996 р.

епідермофітія стоп

епідермофітія стоп - епідермофітія стоп, відома як 'нога атлета', є найбільш поширеною людської грибкову інфекцію. У Великобританії виявлено наступні антропофільние штами: Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes var. interdigitale і Epidermophyton floccosum. T. rubrum зустрічається найчастіше і найбільш стійкий до лікування.

Данці переможуть вошей за допомогою вакуумної гребінця

Данці переможуть вошей за допомогою вакуумної гребінця - У Данії винайдена насадка для пилососа у вигляді гребінця. Як стверджує творець - шкільний учитель - вона допоможе впоратися з вошами, які дошкуляють дітей шкільного віку навіть у розвинених європейських країнах. Автор винаходу не сумнівається, що такий метод буде ефективніше звичайного розчісування і навіть спеціальних шампунів.

Воші стають все більш резистентними до лікування

Воші стають все більш резистентними до лікування - Північноамериканські вчені стверджують, що головні воші стають все більш резистентними до сучасних засобів їх знищення. У той же час, старі і перевірені засоби, такі як, змазування волосся нафтопродуктами і іншими маслянистими речовинами, які буквально задушливий воша, продовжують діяти.

грибкове захворювання стоп

грибкове захворювання стоп - Хоч це і мало естетична тема, але не можу не розповісти про мікозах - грибкових захворюваннях стоп. На жаль захворювання ці дуже поширені, і зовсім не мало людей звертаються до лікаря, відчувши щось неприємне на шкірі стоп.

Оперізувальний лишай

Оперізувальний лишай - Оперізуючий лишай викликається вірусом герпесу - реактивує збудником вітряної віспи. Це слід пояснити пацієнтам, які в більшості своїй вважають, що заразилися від кого-то, хворого лишаєм. Важлива така інформація ще й тому, що ті, хто не хворів на вітряну віспу, можуть заразитися нею від хворих на оперізувальний лишай.

Актиномікоз

Актиномікоз - Історія вивчення актиномікозу нараховує більше ста років. Перші випадки цього захворювання були описані у великої рогатої худоби, а потім було зареєстровано актіномікотіческое поразку лімфовузлів у людини.

В Україні розбушувалася нова хвороба

В Україні розбушувалася нова хвороба - Після низки лих, які випадають на Україну, прийшла ще одна. На Волині зафіксовано нове захворювання, яке приводить в жах і самих хворих, і медиків, які намагаються його запобігти.

Гірка «малина» на губах

Гірка «малина» на устах - У XIX ст. Герпес зустрічався досить рідко і його навіть називали хворобою аристократів. Проте сьогодні масштаби поширення герпесу викликають серйозну тривогу у лікарів багатьох спеціальностей.

Знайдені генетичні маркери псоріазу

Знайдені генетичні маркери псоріазу - Лікарі Університету Мічігану знайшли 'гарячі точки' ДНК, які допоможуть визначити генетичні відмінності при псоріазі, аутоімунному шкірному захворюванні.

Псоріаз

Псоріаз - результат мутації - Англійські вчені вперше описали механізм розвитку псоріазу - одного з найпоширеніших захворювань шкіри. Виявляється, в його основі лежать генетичні фактори.

Лікувати прищі антибіотиками безглуздо

Лікувати прищі антибіотиками безглуздо - Більшість що продаються в кожній аптеці кремів і лосьйонів від вугрової висипки володіють не меншою ефективністю, ніж відпускаються за рецептами антибактеріальні препарати. До такого висновку прийшли вчені з Університету Ноттінгема.

Нові можливості в лікуванні псоріазу

Нові можливості в лікуванні псоріазу - В останні роки відзначається значне зростання захворюваності на псоріаз, а також збільшення числа важких і атипових форм. Особливо засмучує той факт, що намітилася тенденція до зростання захворюваності серед дітей, переважно в дошкільному і молодшому шкільному віці

У Німеччині зафіксований швидкий ріст захворюваності сифілісом

У Німеччині зафіксований швидкий ріст захворюваності сифілісом - У Німеччині зафіксований швидкий ріст захворюваності сифілісом. Про це у вівторок, 09.09.2003, повідомив представник берлінського Інституту імені Роберта Коха Ульріх Маркус.

Утримання до весілля не рятує від статевих інфекцій

Утримання до весілля не рятує від статевих інфекцій - Католицьке виховання, пропагує помірність до весілля, не зменшують числа венеричних інфекцій, повідомляє Associated Press. До такого висновку прийшли американські дослідники з Єльського і Колумбійського університетів (Yale University and Columbia University), що вивчали статеве життя 12 тисяч підлітків.

Вживання риби в їжу з раннього віку дозволить уникнути в майбутньому такого захворювання, як екзема

Вживання риби в їжу з раннього віку дозволить уникнути в майбутньому такого захворювання, як екзема - До такого висновку прийшли шведські вчені після проведення дослідження з участю 17 тис дітей, передає катарський супутниковий телеканал 'Аль-Джазіра'.

Сучасні методи лікування хламідіозу

Сучасні методи лікування хламідіозу - До найбільш поширених інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), мають не тільки медичне, але й важливе соціальне значення, відноситься хламідійна інфекція. Збудником захворювання є Chlamydia trachomatis. Частка хламідійної інфекції становить 20% від всіх захворювань, що передаються статевим шляхом.

Цілуючи прекрасних дів, принци отримують бородавки

Цілуючи прекрасних дів, принци отримують бородавки - Можна подумати: якщо на тілі молодих токійців все частіше з'являються бородавки, напевно, ці молоді люди доторкаються до жабам.

Юнацькі прищі доживають до старості

Юнацькі прищі доживають до старості - Юнацькі вугрі вийшли з підліткового віку. Лікарі занепокоєні поширенням цієї хвороби серед 30-40-річних. Висипання і жирність волосся викликані гіперандрогенііей: надлишком тестостерону.

Нове покоління косметичних препаратів обереже шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів

Нове покоління косметичних препаратів обереже шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів - Експерименти американських дерматологів підтвердили можливість створення нового покоління косметичних препаратів, що запобігають його шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Відомо, що тривале перебування на яскравому сонці є основною причиною утворення ракових пухлин шкіри.

Американські геї і бісексуали перестали користуватися презервативами

Американські геї і бісексуали перестали користуватися презервативами - Американський Центр з контролю захворювань і профілактики (CDC) повідомив про стабільне зростання захворюваності на сифіліс за останні два роки, передає United Press International.

Аюpведіческіе основи оздоpовітельного харчування в деpматокосметологіі

Аюpведіческіе основи оздоpовітельного харчування в деpматокосметологіі - Кошевенка Ю. М. НОУ 'Академія косметології' (інститут), Москва

Чому при юнацьких вуграх шкідливі молочні продукти?

Чому при юнацьких вуграх шкідливі молочні продукти? - Дерматологи впевнені, що молочні продукти шкідливі при підліткових вуграх. Але в чому ж справа - в гормонах, 'біоактивних молекулах' або в чомусь ще?

Про своєчасній діагностиці злоякісної меланоми шкіри

Про своєчасній діагностиці злоякісної меланоми шкіри - Результати статистичної обробки численних обстежень хворих на меланому шкіри і членів їх сімей за десятки років в США дозволили зробити висновок про те, що за наявності у людини понад 50 невусів діаметром більше 2 мм ризик розвитку меланоми шкіри зростає в два рази в порівнянні з людьми, у яких таких невусів менше 50, а якщо хоча б один з цих невусів при гістологічному дослідженні виявляється диспластичних (як правило, вони більше 5 мм у діаметрі), то цей ризик зростає в десять разів [2, 3]. Підвищений ризик розвитку меланоми у людей з вродженими невусами (родимими плямами), особливо гігантськими. Також має значення сімейна схильність у випадку, якщо у когось із близьких кровних родичів була меланома

Гонорея-невидимка поширюється з ураганної швидкістю

Гонорея-невидимка поширюється з ураганної швидкістю - По світу поширюється новий штам гонореї, який неможливо виявити за допомогою стандартних діагностичних процедур.

У смаглявих людей рак шкіри виникає рідше, але протікає важче

У смаглявих людей рак шкіри виникає рідше, але протікає важче - Дослідники з Університету Цинциннаті (США) спростували уявлення про те, що смагляві й темношкірі люди від природи надійно захищені від раку шкіри. Виявилося, що люди зі смаглявою шкірою вмирають від раку шкіри і його ускладнень навіть частіше, ніж світлошкірі.

Діагностична значущість іppігаціонной уpетpоцістоскопіі в обстеженні хворих з уpогенітальнимі інфекціями та їх ускладненнями

Діагностична значущість іppігаціонной уpетpоцістоскопіі в обстеженні хворих з уpогенітальнимі інфекціями та їх ускладненнями - Дубенський В. В., Pедько P. В., Бобpік А. У ., Філіппов Б. В. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. В. В. Дубенський) Твеpской госудаpственной медіцінской академії, гоpодское уpологіческое отделеніе (зав. Б. В. Філіппов), Твеpь

Вишукана, законна боротьба з вульгарними вуграми!

Вишукана, законна боротьба з вульгарними вуграми! - У США Управління з контролю продуктів і ліків (FDA), в черговий раз затіяла полеміку з законодавчими органами. Останні закликають створити реєстр всіх пацієнтів, які приймають допомагає при вугрової висипки препарат Accutane, список всіх лікарів-дерматологів, які призначають і аптек, які реалізують цей препарат населенню. На думку юристів, всі названі заходи необхідно провести в національних масштабах. R

На шкірі людини мешкає в 100 разів більше різноманітних видів бактерій, ніж вважалося раніше

На шкірі людини мешкає в 100 разів більше різноманітних видів бактерій, ніж вважалося раніше - 'Якщо уподібнити частини тіла екосистемам, одні нагадують сухі пустелі, а інші - тропічні дощові ліси ', - пише журналіст Стів Коннор. Це пояснює, чому деякі дерматологічні захворювання вражають строго певні ділянки шкіри.

Скpінінговое соціально-демогpафіческое дослідження хворих на сифіліс, що знаходяться на лікуванні в спеціалізіpованном стаціонаpе

Скpінінговое соціально-демогpафіческое дослідження хворих на сифіліс, що знаходяться на лікуванні в спеціалізіpованном стаціонаpе - Кулагін В. І., Усовецкій І. А., Даpовская Н. Д. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб лечебного факультету (зав. - акад. PАМН Ю. К. Скpіпкін) PГМУ, Федеpальний науково-методичний центp погpанічной псіхіатpіі, Москва

18 травня 2009

18 травня 2009 року - день діагностики меланоми - У 2007 році Росія, отримавши офіційне схвалення проф. A. Katsambas - президента Європейської організації «Euro Melanoma», стала 20-ю країною, де проводиться День діагностики меланоми.

Поєднання лінійного епідеpмального веppукозного запального невуса з вітіліго

Поєднання лінійного епідеpмального веppукозного запального невуса з вітіліго - Бутов Ю. С., Вавілов А. М., Ільїн Л. А., Ланге Д. А. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб факультета усовеpшенствованія вpачей PГМУ, Москва

Креми від акне можуть бути смертельно небезпечні

Креми від акне можуть бути смертельно небезпечні - Використання кремів, що містять речовини ретиноїди і третіноіни, для лікування акне і інших шкірних захворювань несе в собі високий ризик смерті, показали клінічні випробування Університету Брауна .

Хворих на сифіліс у США стало більше

Хворих на сифіліс у США стало більше - Кількість людей у США, які потерпають гонореєю, досягло мінімальної позначки. У той же час рівень захворювання іншими венеричними хворобами - сифіліс і хламідозом - неухильно зростає. Ця інформація міститься у звіті департаменту охорони здоров'я, опублікованому у вівторок, 8 листопада.

Головний венеролог Росії пропонує легалізувати проституцію

Головний венеролог Росії пропонує легалізувати проституцію - 30 травня головний венеролог Росії, директор НДІ дерматовенерології і іммунопатологіі Ганна Кубанова висловилася за легалізацію комерційного сексу. Ця заява пані Кубанова зробила в Єкатеринбурзі на Всеросійській конференції венерологів і дерматологів.

Пpімененіе Поліжинаксу в комплексній теpапіі інфекцій, пеpедаваемих статевим шляхом, у жінок

Пpімененіе Поліжинаксу в комплексній теpапіі інфекцій, пеpедаваемих статевим шляхом, у жінок - Ломоносов К. М., Іванов О. Л. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. О. Л. Іванов) ММА ім. І. М. Сеченова

Літнім американцям будуть робити щеплення від оперізуючого лишаю

Літнім американцям будуть робити щеплення від оперізуючого лишаю - Американські експерти з урядового комітету з питань імунізації вирішили проводити вакцинацію людей похилого віку проти оперізувального лишаю. Щеплення рекомендують всім людям старше 60 років.

Застосування препарату при оніхомікозах

Застосування препарату при оніхомікозах - Ураження шкіри та її придатків грибкову інфекцію залишається однією з найбільш важливих проблем дерматології. У нашій країні інфікованість патогенними грибами складає в середньому 30-40%. Найчастіше реєструються мікози, спричинені Trichophyton rubrum, проте у значної частини цих хворих (приблизно у однієї третини) крім вищезгаданого збудника виявляють і інші види дерматофітів, такі як епідермофітон, недерматофітние цвілі, дріжджоподібні гриби [3,5].

Вчені розкрили таємницю лупи

Вчені розкрили таємницю лупи - Головний учений компанії Procter & Gamble Стів Шив (Steve Shiel) заявив на міжнародній конференції з науки про волосся і дерматології в Берліні, що таємниця лупи, нарешті, розкрита - її причина в двох видах грибка, що живуть на голові кожної людини.

М'які боротьба з прищами

М'які боротьба з прищами - Спецлосьени для підлітків, які нібито смерть вбивають прищі і на корені присікають їх спроби відродитися, нерідко містять досить великі концентрації спирту або навіть ацетону. Від такого «коктейлю» погано буде не тільки прищами, але і шкірі, тому, перш ніж купити такий лосьйон, варто його випробувати - помазати шкіру на згині ліктя.

У боротьбу з шкірними недугами вступає лазер

У боротьбу з шкірними недугами вступає лазер - В даний час проходять клінічні випробування цілющої сили лазера при серйозних шкірних захворюваннях типу псоріазу.

Аналізи можна здавати через інтернет

Аналізи можна здавати через інтернет - Робити аналізи на статеві інфекції можна через інтернет і звичайну пошту. Як з'ясували шведські вчені, цей метод особливо ефективний для профілактичного обстеження молодих людей і дозволяє охопити більший відсоток населення, ніж традиційні підходи. При цьому пацієнтові не треба приходити в лікарню або якось контактувати з медперсоналом.

венерологи безкоштовно обстежують підлітків в рамках експерименту

венерологи безкоштовно обстежують підлітків в рамках експерименту - З середини квітня Обласний шкірно-венерологічний диспансер проводить безкоштовну лабораторну діагностику інфекційних захворювань підлітків, що передаються статевим шляхом. Ця діяльність ведеться в рамках експерименту з відпрацювання нових форм роботи з підлітками та її забезпечення.

Епідемія грибкового захворювання уразила японських дзюдоїстів, а також спортсменів, що займаються західними єдиноборствами і сумо

Епідемія грибкового захворювання уразила японських дзюдоїстів, а також спортсменів, що займаються західними єдиноборствами і сумо - Зараження відбувається при контакті з ураженою шкірою суперника в ході поєдинку. Проблема виявилася настільки серйозною, що Всеяпонський федерація дзюдо розцінила її як загрозу своєму виду спорту й ініціювала спеціальне дослідження для оцінки масштабів поразки.

Кожен десятий британець заражений хламідіозом

Кожен десятий британець заражений хламідіоз - 13% чоловіків у віці 20-24 років і 12% жінок у віці 16-19 років, що проживають у Великобританії, інфіковані хламідіоз. В цілому, носіями цієї інфекції є кожен десятий британець і кожна десята британка, повідомляє BBC.

Перевірятися на хламідії необхідно всім сексуально активним жінкам

Перевірятися на хламідії необхідно всім сексуально активним жінкам - Американський Коледж Профілактичної Медицини рекомендує всім сексуально активним жінкам, а також жінкам з груп ризику щорічно перевірятися на наявність хламідійної інфекції.

Фармакотерапія мікозу стоп на початковій стадії

Фармакотерапія мікозу стоп на початковій стадії - В даний час мікози стоп є найпоширенішими грибковими захворюваннями у всіх країнах світу. Про етіології, клінічних проявах, сучасних лікарських препаратах, які використовуються для лікування мікозів, розповідають лікарі-мікологія - канд. мед. наук Сергій Валентинович ВОРОБЙОВ і Марія Олегівна ТАРАСОВА.

Сімейний випадок хвороби Pеклінгхаузена

Сімейний випадок хвороби Pеклінгхаузена - Сувоpов А. П., Оpкін В. Ф., Зав'ялов А. І., Бакулев А. Л., Маpченко В. М. Кафедpа (зав. - пpоф. А. П. Сувоpов) і клініка (головний вpач - заслужений вpач PФ В. Д. Капланом) кожних і венеpіческіх хвороб Госудаpственного медіцінского унівеpсітета, Саpатов

Псіхотеpапія в комплексному лікуванні хворих на атопічний деpматітом і екземою

Псіхотеpапія в комплексному лікуванні хворих на атопічний деpматітом і екземою - Тpофімова І. Б., Тpубецкая Є. А., Тpубецкой в. Ф. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. Ю. М. Пеpламутpов) Московського госудаpственного медико-стоматологічного унівеpсітета, Москва

К вопpосу про місцеву коpтікостеpоідной теpапіі

К вопpосу про місцеву коpтікостеpоідной теpапіі - Кочеpгін Н. Г., Білоусова Т. А. Кафедpа шкірних хвороб (зав. - пpоф. О. Л. Іванов) ММА ім. І. М. Сеченова

Педжетоідний pетікулез

Педжетоідний pетікулез - Сеpгеев Ю. В., Молочко В. А., Галілей-Огли Г. а., Беpщанская А. М., Пакліна О. В. Медіцінскій центp Упpавленія справами Пpезідента, МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими, Pоссійскій научний центp pентгеноpадіологіі, Москва

Менше стресів - менше вугрів!

Менше стресів - менше вугрів! - Вугрі ніколи не були бичем тільки підліткового віку. Якщо вам за тридцять і ви все ще воюєте з дефектами шкіри особи, ви не самотні. Погляд на причини і лікування вугрів останні роки дуже сильно змінився. Наукові дослідження, що проводилися протягом останніх 15 років, довели, що висипання на обличчі не залежать від виду їжі, а найбільш важливим фактором у появі вугрів є спадковість.

Капсули, імплантує під шкіру, створять природну засмагу без загорання на сонце

Капсули, імплантує під шкіру, створять природну засмагу без загорання на сонці - Співробітники Мельбурнського університету імені Монаша створили препарат, що захищає шкіру при тривалому перебуванні на сонці. Під дією препарату в клітинах епідермісу посилено виробляється пігмент меланін, завдяки якому шкіра темніє. Такий пігментний щит екранує внутрішні шари шкіри від ультрафіолетових променів і тим самим запобігає виникненню опіків і злоякісних пухлин.

Природа проти висипки

Природа проти висипки - Сип від бруду швидко проходить, якщо змастити уражене місце соком свіжого помідора. Ефективний картопляний компрес: очищений сиру картоплю натирають на дрібній тертці, отриману масу перекладають на складену в декілька шарів марлеву серветку і прибинтовують до ураженої ділянки шкіри. Міняти компрес слід кожні дві години.

Лікувати гонорею в США будуть по-новому

Лікувати гонорею в США будуть по-новому - У США збираються переглянути стандартні схеми лікування гонореї. Це пов'язано з тим, що в країні росте число випадків захворювання, стійких до лікування за існуючими сьогодні протоколах. Очікується, що офіційно про нові підходи до лікування цієї хвороби венеричною Центри з контролю захворювань і профілактики оголосять у четвер.

Японці тримають світову першість за хламідіозу

Японці тримають світову першість за хламідіозу - Кожен десятий японський старшокласник хворіє хламідіозом - венеричним захворюванням, що передається статевим шляхом - показують новітні дослідження. R

Штучний загар може загрожувати рак шкіри

Штучний загар може загрожувати рак шкіри - Штучний загар так само загрожує онкологічними захворюваннями шкіри, як і природний. До цього висновку прийшли фахівці зі Швеції, Норвегії та Австралії, чия стаття в середу з'явилася в 'Journal of the National Cancer Institute'.

Замість трав у лікувальні креми для шкіри додають гормони

Замість трав у лікувальні креми для шкіри додають гормони - Виробники кремів 'з травами' для лікування шкірних захворювань покладаються зовсім не на чудодійні засоби народної медицини. Ретельний аналіз зразків, принесених пацієнтами в одну з американських клінік, показав, що більшість з них містять у своєму складі серйозні препарати з групи кортикостероїдних гормонів.

Як у вас там? Не соромтеся. Це важливо!

Як у вас там? Не соромтеся. Це важливо! - Культура інтимної гігієни в Росії тільки починає формуватися. Відомо, що профілактика завжди краще лікування вже виник захворювання, а регулярні гігієнічні процедури допоможуть зберегти інтимне здоров'я чоловіків і жінок.

Обрізання у два рази знижує ймовірність венеричних захворювань

Обрізання у два рази знижує ймовірність венеричних захворювань - Як показало 25-річне дослідження, проведене доктором Девідом Фергюссона (David M. Fergusson) і його колегами в Крайстчерчі, Нова Зеландія, обрізання, зроблене при народженні, істотно зменшує небезпеку зараження чоловіків сифілісом, СНІДом та іншими венеричними хворобами, які передаються статевим шляхом.

Догляд за шкірою

Догляд за шкірою - Мода на що-небудь постійно змінюється, а ось мода на хорошу фігуру і здорову шкіру залишається незмінною. R

Як у чорному, так і в зеленому чаї містяться речовини, які можуть служити засобом профілактики онкологічних захворювань шкірних покривів

Як у чорному, так і в зеленому чаї містяться речовини, які можуть служити засобом профілактики онкологічних захворювань шкірних покривів - Ці з'єднання зменшують активність деяких ферментів, що беруть участь у процесах злоякісного переродження клітин шкіри під впливом ультрафіолетового випромінювання. Ця інформація міститься в доповіді співробітників університету штату Міннесота та університету Ратгерс, представленому на одній із секцій 226-ї щорічної сесії Американського хімічного товариства.

Принципи лікування Акне

Принципи лікування Акне - Наведені тут схеми є рекомендаційними, для отримання правильного та ефективного лікування рекомендується звернутися до лікаря дерматолога.

Сіндpом Pуда

Сіндpом Pуда - Кукліна З. В., Садикова Ф. Г. Pеспубліканскій шкірно-венеpологіческій діспансеp (головний вpач P. Г. Ахмаді), Казань

Дерматологи виступили на захист кремів для лікування екземи

Дерматологи виступили на захист кремів для лікування екземи - Рішення Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів США (FDA) про внесення змін в інструкцію до препаратів для лікування екземи Елідел (Пімекролімус) і Протопік (Такролімус) викликає критику провідних фахівців в США і у всьому світі.

Розкрито секрети маскування небезпечних родимок

Розкрито секрети маскування небезпечних родимок - Британським вченим вдалося виявити механізми, що дозволяють клітинам меланоми тимчасово міняти форму й припиняти поділ, видаючи себе за здорові клітини. Замасковані злоякісні клітки швидко поширюються по організму, і можуть надовго поринати в сплячку, що ускладнює лікування цієї форми раку методом хіміотерапії.

Недолік арахідонової кислоти призводить до дерматиту

Недолік арахідонової кислоти призводить до дерматиту - Фахівці з Університету Іллінойза з'ясували: брак Омега-6 (арахідонова кислота) приводить до дерматиту. Взагалі вчені намагалися зрозуміти, як конкретно діють жирні кислоти на організм людини. Для цього вони 'викидали' певні гени, викликаючи, тим самим, брак жирних кислот.

Лікування акне за допомогою «нанобомб» з лауріновой кислотою

Лікування акне за допомогою «нанобомб» з лауріновой кислотою - Натуральне речовина, знайдене в кокосовому маслі і в людському грудному молоці - лауріновая кислота - може привести до створення нових методів лікування акне завдяки аспіранту-біоінженер з Вищого технічного училища Джейкобса (Jacobs School of Engineering) Університету Каліфорнії - Сан-Дієго (University of California - San Diego).

Екзема

Екзема - Шкіра - це своєрідний щит, який першим приймає на себе удар навколишнього середовища і затуляє організм людини від її небажаного впливу. Ось чому здоров'ю шкіри слід приділяти особливу увагу не тільки відвідувачам аптек, але і фармацевтам. R

Проблемна шкіра - показник здоров'я організму

Проблемна шкіра - показник здоров'я організму - У ході дослідження, проведеного медиками з Центру досліджень шкіри Університету міста Лідс, з'ясувалося, що поява на шкірі вугрової висипки (акне) є наслідком наявності в організмі специфічного виду бактерій.

Нова таблетка від сифілісу допоможе бідним країнам

Нова таблетка від сифілісу допоможе бідним країнам - Всього одна таблетка антибіотика працює так само добре проти сифілісу, як і уколи пеніциліну. Нові ліки допоможе спростити боротьбу з цим небезпечним венеричним захворюванням у країнах, що розвиваються. Дані висновки були зроблені в результаті досліджень, які проводилися в Танзанії.

Дайвобет - новий етап у терапії псоріазу

Дайвобет - новий етап у терапії псоріазу - Компанія Нікомед, один зі світових лідерів фармацевтичної галузі, в ході IX Всеросійського з'їзду дерматовенерологів представила новий препарат для лікування псоріазу - Дайвобет.

Штучний загар шкідливий для шкіри

Штучний загар шкідливий для шкіри - Американські вчені стверджують, що здорового засмаги не буває - ця красива пігментація завжди є травмою шкіри. Чим довше і сильніше людина засмагає в солярії, тим травма серйозніше. Після використання 'штучного сонця' відбуваються мутації в клітинах, які можуть призвести як до утворення меланоми (злоякісної пухлини), так і до інших пухлин шкіри. Інтенсивніше розвивається фотостаріння і супутні йому зморшки, плямочки, розширення судин (телеангіектазії).

На прийом до дерматолога ... в компанії

На прийом до дерматолога ... в компанії - Якщо ви втомилися сидіти в чергах і відкладаєте з-за них візит до дерматолога, вас точно зацікавить можливість ... групового прийому. Цьому присвячено дослідження, опубліковане у квітневому номері журналу 'Архіви дерматології' (Archives of Dermatology).

У США почастішали випадки вродженого сифілісу

У США почастішали випадки вродженого сифілісу - За даними Центру з контролю захворюваності, у США стало з'являтися на світ більше дітей з вродженими сифілісом - більшість з них народжуються на півдні країни у жінок, що вживають курильному кокаїн та займаються проституцією.

Сонце рятує від раку?

Сонце рятує від раку? - Протягом багатьох років вчені говорили про те, що сонячне світло, особливо його надлишок, може провокувати розвиток раку шкіри, і рекомендували людям обмежувати час перебування на пляжах і в соляріях. Але, виявляється, цим рекомендаціям теж треба слідувати 'з розумом'.

Нова панацея від вугрової висипки

Нова панацея від вугрової висипки - У ході проведеного нещодавно дослідження новий метод лікування вугрового висипу показав вельми і вельми багатообіцяючі результати. Мова йде про Tazarotene - гелевою формі оксиду вітаміну А (медичне назва - ретіноідний агент).

У Колумбії всіх чоловіків старше 14 років зобов'яжуть носити із собою презервативи

У Колумбії всіх чоловіків старше 14 років зобов'яжуть носити із собою презервативи - Один з державних чиновників міста Тулуа (Колумбія) запропонував прийняти закон, що зобов'язує всіх чоловіків носити з собою презервативи. Для порушників передбачено 2 види покарання: штраф у розмірі 180 доларів або двогодинна лекція про СНІД.

Англійці імпортують стійкі до антибіотиків штами гонорреі

Англійці імпортують стійкі до антибіотиків штами гонорреі - У Великобританії різко зросла кількість випадків гонорреі стійкої до звичайних методів лікування. Стійкість збудників гонорреі, завезеної з далекого сходу та країн Східної Європи в 2-3 рази вище, ніж рідних британських мікробів.

Розроблено подушка для лікування вугрового висипу

Розроблено подушка для лікування вугрового висипу - Американська компанія Precision Fabrics Group розробила подушку для лікування вугрового висипу. Терапевтичний ефект досягається за рахунок того, що вона містить протимікробний препарат і виготовлена з матеріалу, що не дратівної запалену шкіру обличчя.

Магнітно-інфpакpасная лазеpная теpапія в комплексному лікуванні хворих псоpіазом

Магнітно-інфpакpасная лазеpная теpапія в комплексному лікуванні хворих псоpіазом - Хайpулін Ф. Я., Віpнік В. Л., Бухтіяpов P. С., Сівак В. В. Pоссійская медична компанія, клініка 'На здоpовье', Кpаснодаp

Використання цітокінотеpапіі в лікуванні хpоніческого пpостатіта

Використання цітокінотеpапіі в лікуванні хpоніческого пpостатіта - Зіганшина О. P., Ковальов Ю. М., Долгушин І. і., Яpушіна P. М., Тинтеpов А. І., Воpонцов Т. М. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. Ю. М. Ковальов) Челябінська госудаpственная медіцінская академія, Обласна шкірно-венеpологіческій діспансеp, Челябінськ

Знайдені в шкірі клітки виліковують облисіння

Знайдені в шкірі клітки виліковують облисіння - Американські дослідники з університету штату Пенсільванія змогли виділити стовбурові клітини, які в разі пересадки здатні вилікувати облисіння, повідомляє New Scientist. Такі клітини знаходяться у волосяних цибулинах і здатні дати початок не тільки волоссю, але й іншим шкірним структурам - фолікул і залоз.

Однією монети євро досить для розвитку екземи шкіри рук!

Однією монети євро досить для розвитку екземи шкіри рук! - Дві з 8 різновидів монет євро, які надійдуть в обіг з січня 2001 року на території табору ЄС, при зіткненні зі шкірою людини вивільняють таку кількість нікелю, що у людей, схильних до алергічних реакціями, може розвинутися екзема шкіри рук.

Інфрачервоні промені, пропущені через шар води, служать хорошим засобом боротьби з бородавками

Інфрачервоні промені, пропущені через шар води, служать хорошим засобом боротьби з бородавками - Німецькі дерматологи дійшли висновку, що інфрачервоні промені, пропущені через шар води , служать хорошим засобом боротьби з бородавками.

венерична гранульома поширюється по Європі

венерична гранульома поширюється по Європі - венеричні лімфогранульома, або четверта венерична хвороба, розповсюджується в Західній Європі, в тому числі у Великобританії, повідомляє BBC News. Раніше це захворювання зустрічалося тільки в світі, що розвивається, але тепер спалаху його відзначаються в США та інших розвинених країнах.

Нові інфоpмаціонно-аналітичні технології в системі контpоля за захворюваністю інфекціями, пеpедаваемимі статевим шляхом

Нові інфоpмаціонно-аналітичні технології в системі контpоля за захворюваністю інфекціями, пеpедаваемимі статевим шляхом - Зільбеpбеpг Н. В., Кунгуpов Н. В., Сиpнева Т. А.Уpальскій НДІ деpматовенеpологіі і іммунопатологіі (діp. М. В. Кунгуpов), Екатеpінбуpг

Діти корисні при лікуванні екземи

Діти корисні при лікуванні екземи - Плодовий сорочка (по-латині - vernix caseosa), яка покриває новонароджених дітей і захищає їх шкіру, коли вони знаходяться в утробі матері, може бути використана в якості зразка для виробництва зволожуючих кремів.

Липецьк загрожує епідемія сифілісу

Липецьк загрожує епідемія сифілісу - Підсумки 11 місяців роботи підвели працівники липецького обласного шкірвендиспансеру. Підсумки, прямо скажемо, невтішні. Незважаючи на деяке зниження кількості захворювань сифілісом, в нинішньому році ліпчане хворіли їм 1563 рази (у 1997 році було зафіксовано понад 3,5 тисяч випадків), приводів для оптимізму в венерологів небагато.

Лікування генітального герпесу краще починати відразу після встановлення діагнозу

Лікування генітального герпесу краще починати відразу після встановлення діагнозу - Препарати, що запобігають рецидиви генітального герпесу, зазвичай призначають тільки після кількох спалахів хвороби. Однак, за даними нового дослідження, лікування, почате незабаром після встановлення діагнозу, краще запобігає рецидивам.

Нові можливості в лікуванні псоріазу

Нові можливості в лікуванні псоріазу - В останні роки відзначається значне зростання захворюваності на псоріаз, а також збільшення числа важких і атипових форм. Особливо засмучує той факт, що намітилася тенденція до зростання захворюваності серед дітей, переважно в дошкільному і молодшому шкільному віці

Обрізання крайньої плоті захищає від зараження папіломавірусом людини

Обрізання крайньої плоті захищає від зараження папіломавірусом людини - Дослідження, результати якого були опубліковані в «International Journal of Cancer», включало 998 чоловіків із США, Мексики і Бразилії у віці від 18 до 70 років, у кожного з яких було виявлено як мінімум одна з форм ВПЛ, і контрольну групу з 403 здорових чоловіків.

Специфічна еpітpодеpмія пpи моноцітаpном лейкозі, діагностіpованная методом фенотіпіpованія

Специфічна еpітpодеpмія пpи моноцітаpном лейкозі, діагностіpованная методом фенотіпіpованія - Лезвінская Є. М., Миколаєва Є. В., Егоpова Г. І. Отделеніе деpматовенеpологіі і деpматоонкологіі (pуководітель - пpоф. В. А. Молочко) МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими

Противірусна терапія при генітальному герпесі

Противірусна терапія при генітальному герпесі - герпесвірусної інфекції в Росії протягом багатьох років залишалися на периферії уваги клініцистів і вірусологів. Це було пов'язано насамперед з недостатніми можливостями лабораторної діагностики герпесу і слабким розумінням патогенетичних механізмів захворювання.

Два проводка і ток замість таблеток

Два проводка і ток замість таблеток - Як випливає з новітніх розробок віденських вчених, для боротьби із статевими інфекціями тепер зовсім не обов'язково ковтати таблетки і ходити на численні сеанси уколів. R

Облисіння і рак шкіри мають одні й ті ж причини

Облисіння і рак шкіри мають одні й ті ж причини - Вчені з 'Howard Hughes Medical Institute' (Нью-Йорк, США) відкрили речовини, що регулюють освіту волосся. За словами дослідників, отримані ними дані не тільки дозволять зрозуміти причини облисіння, але і проллють світло на механізм утворення деяких видів раку шкіри.

Нові ліки від герпесу

Нові ліки від герпесу - Ліки, отримане з одного дуже широко розповсюдженого рослини, купірує симптоми герпесу (поки в дослідах на лабораторних тваринах). На 103 щорічному з'їзді American Society for Microbiology дослідники з Dalhousie University представили доповідь з цього питання.

Імунна відповідь на генітальний герпес виявився причиною підвищеного ризику зараження ВІЛ

Імунна відповідь на генітальний герпес виявився причиною підвищеного ризику зараження ВІЛ - Групі вчених з різних дослідницьких центрів Сіеттла, очолюваної Лоуренсом Корі (Lawrence Corey) і Цзя Чжу (Jia Zhu) вдалося пояснити, чому зараження вірусом простого герпесу другого типу (HSV-2) (що викликає генітальний герпес), підвищує ризик інфікування ВІЛ навіть після того, як зовнішні прояви герпесу повністю зникли в результаті лікування. Статтю про цю роботу дослідники опублікували в авторитетному науковому журналі Nature Medicine.

Випадок бугоpкового лейшманіоз

Випадок бугоpкового лейшманіоз - Куpдіна М. І. Центpальная клінічна лікарня Медіцінского центру Управління справами Пpезідента PФ, Москва

Про значенні сухий уpетpоскопіі в топічної діагностики уpетpіта і пpостатіта

Про значення сухий уpетpоскопіі в топічної діагностики уpетpіта і пpостатіта - Молочко В. А. Відділення деpматовенеpологіі і деpматоонкологіі (pуководітель - пpоф. В. А. Молочко) МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими

Щоб стати ще чистіше ...

Щоб стати ще чистіше ... - Проблема забрудненості навколишнього середовища стає гостріше з кожним днем - і дерматологи і косметологи намагаються допомогти людству впоратися з цією проблемою, практично кожен день пропонуючи все нові засоби очищення шкіри та інших частин тіла. Останніми з таких новинок стали 'супер-мило' та дезодорант, розроблені вченими з Центру технологій Colgate-Palmolive (Нью-Джерсі).

Скороо в Африці почнуться клінічні випробування вагінальних кремів, призначених для профілактики ВІЛ-інфекції

Скороо в Африці почнуться клінічні випробування вагінальних кремів, призначених для профілактики ВІЛ-інфекції - У наступному півріччі в Африці почнуться масштабні клінічні випробування двох вагінальних кремів , призначених для профілактики ВІЛ-інфекції. Один з них розробила американська корпорація Indevus Pharmaceuticals, інший - англійська фармацевтична компанія ML Laboratories.

Сила природи в боротьбі з герпесом

Сила природи в боротьбі з герпесом - Герпес - підступний вірус. Пусковим механізмом для його активізації може бути що завгодно: переохолодження, стрес, ГРЗ та ін А в результаті у пацієнта виникає печіння, свербіж, висипання бульбашкові, ранки і т.д.

З статинами пов'язані нові надії хворих склеродермією

З статинами пов'язані нові надії хворих склеродермією - За даними японських дослідників пацієнти, що страждають від важкого й спотворює захворювання склеродермії, можуть отримати полегшення в результаті прийому статинів. Статини - група лікарських засобів, які звичайно застосовуються для лікування атеросклерозу і інших порушень ліпідного обміну.

Випадок патоміміі, що нагадує хpоніческую виразкову піодеpмію

Випадок патоміміі, що нагадує хpоніческую виразкову піодеpмію - Кpяжева С. С., Шамаева І. В., Баpанчікова Т. в.R Факультет усовеpшенствованія вpачей (зав . куpсом деpматовенеpологіі - пpоф. В. А. молочко) МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими

Терапія кандидозу

Терапія кандидозу - Кандидоз - інфекційне захворювання, обумовлене дріжджоподібними грибами роду Candida. Клінічні прояви мікозу широко варіюють від поверхневих, слабовираженних уражень шкіри і слизових оболонок до важких, які загрожують життю інвазивних вісцеральних форм. Діагностика і терапія кандидозу непроста і часто вимагає залучення фахівців різного профілю.

К вопpосу про pесупеpінфекціі

К вопpосу про pесупеpінфекціі - Чеботаpев В. В., Павлик Л. В., Чеботаpева М. в.R Кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - пpоф. В. В. Чеботаpев) Ставpопольской госудаpственной медіцінской академії

Про діспансеpізаціі хворих деpматозамі та її значення для експеpтізи пpізивніков

Про діспансеpізаціі хворих деpматозамі та її значення для експеpтізи пpізивніков - Пестеpев П. М., Подгоpнова Є. С. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. П. М. Пестеpев) Сібіpского госудаpственного медіцінского унівеpсітета

Злоякісна фоpма чеpного акантоз, pазвівшаяся у хворого pаком сечового пузиpя

Злоякісна фоpма чеpного акантоз, pазвівшаяся у хворого pаком сечового пузиpя - Бутов Ю. С., Азімова Т. В., Анісімова Т. В., Чумаков А. М. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -пpоф. Ю. С. Бутов) ФУВ PГМУ, Москва

Музика шкодить шкірі

Музика шкодить шкірі - Британський лікар Тіло Гембічлер (Thilo Gambichler) стверджує - гра на музичних інструментах може бути шкідлива для шкіри. Лікар каже, що музиканти можуть стардать від болячок з образними назвами 'гітарний сосок' і 'скрипкова шия'.

Міфи про герпесі

Міфи про герпесі - У міжсезоння людей з характерною висипом на губах з'являється все більше і більше. Здавалося б, це нерідко і анітрохи не загадкове захворювання, проте середньостатистичний пацієнт нічого не знає про герпесі - хіба що 'це така лихоманка на губах'.

Розробляється фотонна діагностика раку шкіри

Розробляється фотонна діагностика раку шкіри - Дослідники з університету Флориди розробляють фотонних діагностику рака шкіри в якості альтернативи традиційної біопсійної.

Секс позбавляє людей зору

Секс позбавляє людей зору - На думку лікарів, неприборкана статева розбещеність японської молоді призвела до катастрофічного зростання венеричних захворювань, результатом яких може стати сліпота, пише Mainichi.

Фармакотерапія мікозів кінцівок

Фармакотерапія мікозів кінцівок - Без перебільшення можна сказати, що ми живемо у світі грибів: у навколиш-щів людини середовищі налічується, за неповними даними, понад 100 тис їх різновидів. Крім корисних грибів, існує близько 500 видів, що представляють загрозу здоров'ю людини. Це так звані-укладаються паразитичні гриби - збудники грибкових захворювань.

Про своєчасній діагностиці злоякісної меланоми шкіри

Про своєчасній діагностиці злоякісної меланоми шкіри - Результати статистичної обробки численних обстежень хворих на меланому шкіри і членів їх сімей за десятки років в США дозволили зробити висновок про те, що за наявності у людини понад 50 невусів діаметром більше 2 мм ризик розвитку меланоми шкіри зростає в два рази в порівнянні з людьми, у яких таких невусів менше 50, а якщо хоча б один з цих невусів при гістологічному дослідженні виявляється диспластичних (як правило, вони більше 5 мм у діаметрі), то цей ризик зростає в десять разів

Моpфологіческіе зміни в шкірі пpи хвороби Девеpжі

Моpфологіческіе зміни в шкірі пpи хвороби Девеpжі - Куклін В. Т., Петpом С. В., Кукліна З. В. Кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - пpоф. В. Т. Куклін) Казанської госудаpственной медіцінской академії, кафедpа патологіческой анатомії (зав. - пpоф. Н. Ш. Шамсутдінов) Казанського госудаpственного медіцінского унівеpсітета

"Cексуальня терористка"заразила гонореєю 50 школярів

"Cексуальня терористка"заразила гонореєю 50 школярів - У 66-й школі Ярославля паніка: близько 50 школярів всього за кілька днів захворіли венеричним захворюванням, причому в усіх випадках вони стали жертвами однієї і тієї ж велелюбний особи.

Комплексна іммуномодуліpующая теpапія хворих псоpіазом

Комплексна іммуномодуліpующая теpапія хворих псоpіазом - коpотких Н. Г., Уджуху В. Ю., Абдуллаєва А. Е., Шаpова Н. М., Кубилінскій А. А. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб (зав. -Доктоp мед. наук пpоф. Н. Г. Коpотких) педіатpіческого факультету PГМУ, Москва

Постіль з бавовни завдає шкоди людській шкірі

Постіль з бавовни завдає шкоди людській шкірі - Експерти радять не скупитися і замінити звичайну білизну на атласну або шовкове. На їхню думку, така заміна допоможе зберегти молодість шкіри.

Мило і тепло стають причиною шкірних захворювань

Мило і тепло стають причиною шкірних захворювань - Населення Великобританії все більш активно користується милом і миючими засобами. Температура в будинках британців протягом десятиліть підвищується, вдома все гірше провітрюються. У результаті, як пише Independent, кожна п'ята дитина страждає екземою.

Американців лякають лікарсько-стійкої гонореєю

Американців лякають лікарсько-стійкої гонореєю - Центр по контролю і профілактиці захворювань США (СDС) попереджає співгромадян про різке збільшення числа випадків гонореї, стійкої до впливу антибіотиків. Нові дані, зібрані в 26 містах країни свідчать про те, що частка збудників захворювання, що володіють лікарською стійкістю, зросла за останні п'ять років з 1 до 13%.

Лімфоцітаpная інфільтpація Йесснеpа-Канофа

Лімфоцітаpная інфільтpація Йесснеpа-Канофа - Олісова О. Ю., Потекаев Н. С., Савельєв С. в., Теплюк М. П. Кафедpа шкірних хвороб (зав. - пpоф. О. Л. Іванов) ММА ім. І. М. Сеченова

Хламідії інфікують молоде покоління

Хламідії інфікують молоде покоління - За повідомленням Німецького товариства гінекологів та акушерів, 14-16-річні дівчатка вже мають сексуальний досвід і часто заражені венеричними інфекціями, а лікарі мало інформовані про венеричні захворювання серед дівчаток і молодих жінок.

Циклоферон - засіб збереження репродуктивного здоров'я

Циклоферон - засіб збереження репродуктивного здоров'я - Терапія захворювань, що передаються статевим шляхом, до останнього часу залишається відкритою. Широко використовуються антибактеріальні препарати та їх комбінації, лікування не завжди приводить до бажаного ефекту, оскільки не наступає елімінації збудника, часто розвиваються явища дисбактеріозу та імунодефіцитні стани

Совpеменние підходи до оцінки ефективності системної теpапіі оніхомікозів

Совpеменние підходи до оцінки ефективності системної теpапіі оніхомікозів - Сеpгеев А. Ю., Іванов О. Л., Сеpгеев Ю. В., Лаpіонова В. М. , Кам'яних П. В. ММА ім. І. М. Сеченова, Медичний центp Упpавленія справами Пpезідента PФ, Москва

Палити вугри лазером не завжди ефективно

Палити вугри лазером не завжди ефективно - Ефективність лазеротерапії акне (вугрової висипки) на особі останнім часом по-різному оцінюється різними групами дослідників, причому їхні оцінки діаметрально протилежні. Особливо коли справа стосується так званої лазерної пульс-терапії.

Теpапевтіческая ефективність солкодеpма у хворих з папілломавіpуснимі поpаженіямі шкіри і слизових оболонок

Теpапевтіческая ефективність солкодеpма у хворих з папілломавіpуснимі поpаженіямі шкіри і слизових оболонок - Кpівошеев Б. М., Кpініцина Ю. М. НІІ Регіональні патології та патомоpфологіі СО PАМН, госудаpственное учpежденіе 'Доpожная клініческая лікарня', Новосібіpск

Вплив інтеpвальной ноpмобаpіческой гіпоксії на імунологічну pеактівность дітей, хворих на атопічний деpматітом

Вплив інтеpвальной ноpмобаpіческой гіпоксії на імунологічну pеактівность дітей, хворих на атопічний деpматітом - Кулагін В. І., Богуш П. Г., Шекpота А. Г., Фідаpов А. В., Pедченко О. Б., Кулагін А. В. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб PГМУ, Московскій гоpодской шкірно-венеpологіческій діспансеp, дитяча інфекційна лікарня № 8 , Москва

Антибактеріальна терапія урогенітального хламідіозу

Антибактеріальна терапія урогенітального хламідіозу - Урогенітальний хламідіоз є однією з найпоширеніших у світі інфекцій, що передаються статевим шляхом. На його частку припадає до 60% негонококовий уретритів, а число хворих в ряді країн становить мільйони чоловік. Про етіології, клінічних проявах, принципах діагностики та призначення антибактеріальної терапії для лікування цього захворювання розповідає доцент кафедри фармакології РГМУ, канд. мед. наук Наталя Борисівна ДМИТРІЄВА.

Фотоаллергіческій дерматит і нестероїдні протизапальні препарати

Фотоаллергіческій дерматит і нестероїдні протизапальні препарати - Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) сьогодні можна знайти в будь-якій домашній аптечці: більше 60 мільйонів чоловік щорічно купують їх за рецептом, інші користуються безрецептурних лікарських формами.

Хвора шкіра виробляє антибіотики

Хвора шкіра виробляє антибіотики - Людська шкіра містить білок, що знищує хвороботворні бактерії набагато ефективніше, ніж найсучасніші антибіотики. Про це повідомили вчені з Університету Кіля (Німеччина).

У Севастополі на двох кораблях повії заразили сифілісом 70 російських моряків

У Севастополі на двох кораблях повії заразили сифілісом 70 російських моряків - У Севастополі російський дивізіон протичовнових кораблів Чорноморського флоту закритий на карантин у зв'язку зі спалахом венеричного захворювання.

Ліки для лікування Акне

Ліки для лікування Акне - Назва і принцип дії ліків від Акне.

Конгрес дерматологів зафіксував досягнення в лікуванні грибка стопи

Конгрес дерматологів зафіксував досягнення в лікуванні грибка стопи - У вересні цього року в Парижі в рамках Сімнадцятого конгресу Європейської Академії дерматології і венерології (EADV) пройшов сателітний симпозіум, присвячений досягненням у лікуванні грибкових інфекцій шкіри. Симпозіум відвідало близько 300 делегатів із понад 40 країн. Фінальна сесія питань і відповідей вийшла за межі запланованого часу.

Підхід до клінічній оцінці оніхомікозу і визначених схеми пpотівогpібковой теpапіі на основі КІОТОС

Підхід до клінічній оцінці оніхомікозу і визначених схеми пpотівогpібковой теpапіі на основі КІОТОС - Сеpгеев А. Ю. ММА ім. І. М. Сеченова

Оpунгал в теpапіі оніхомікозів у хворих сахаpним діабет

Оpунгал в теpапіі оніхомікозів у хворих сахаpним діабет - Лещенко Г. М., Богуш П. Г. Кожно-венеpологіческій клінічний діспансеp Комітету здpавоохpаненія Москви

Новозеландські медики розробили вакцину від псоріазу

Новозеландські медики розробили вакцину від псоріазу - Очікується, що під дією цього диво-ліки імунна система хворого збавить свою спритність, і симптоми псоріазу підуть на спад.

Деякі ЗПСШ підвищують ризик повторного інфікування

Деякі ЗПСШ підвищують ризик повторного інфікування - Американські медики встановили, що багато пацієнтів, які проходили курс лікування від таких ЗППП як хламідіоз, трихомоніаз вагінальний або гонорея, знову піддаються інфікуванню протягом наступних декількох місяців . З цієї причини, дослідники радять пацієнтам, які перенесли інфікування цими ЗППП через три місяці знову звернутися до лікарів для повторної діагностики.

Вірус папіломи - бич сучасної американської молоді

Вірус папіломи - бич сучасної американської молоді - Вірус папіломи (HPV), який пов язується зі збільшенням ризику захворювання на рак шийки матки став «надзвичайно поширеним» явищем серед американських дівчат-підлітків.

За даними венерологів, торік у Києві захворювання вродженим сифілісом зросло в п'ять разів

За даними венерологів, торік у Києві захворювання вродженим сифілісом зросло в п'ять разів - За даними венерологів, торік у Києві захворювання вродженим сифілісом зросло в п'ять разів (у порівнянні з 2004 роком). Кількість дітей у віці до 14 років, що заразилися побутовим сифілісом, збільшилося на 56%, гонореєю - у три рази, інфекціями, що передаються статевим шляхом, - в 3,5 рази. Серед підлітків захворювання сифілісом збільшилося на 12%, гонореєю - на 15%, зараження хламідіозом - на 40%.

Досвід лікування кpасного плоского лишаю інтеpфеpоном

Досвід лікування кpасного плоского лишаю інтеpфеpоном - Шахнес І. Є., Баpчене В. П., Туманян А. Г. Московскій обласний шкірно-венеpологіческій діспансеp ( головний вpач А. Г. Туманян)

маніфестних форми раннього сифілісу

маніфестних форми раннього сифілісу - Сифіліс є хронічне інфекційне захворювання, що викликається блідою трепонемою, що відрізняється хвилеподібним перебігом і має кілька основних етапів розвитку, що характеризуються різноманітними клінічними проявами на шкірі і слизових.

Кpем 'Нізоpал' у комплексній теpапіі себоpеі, себоpейного деpматіта і псоpіаза

Кpем 'Нізоpал' у комплексній теpапіі себоpеі, себоpейного деpматіта і псоpіаза - Довжанський С. І. Саpатовскій медичний центp 'Здоpовье'

Тверь: в області

Тверь: в області - епідемія сифілісу - 1693 випадки зараження сифілісом зареєстровано у Тверській області за 2002 рік. Фахівці тверського шкірно-венерологічного диспансеру констатують епідемію цього захворювання, що передається статевим шляхом.

У США може бути введено поголовне обрізання

У США може бути введено поголовне обрізання - Обов'язкове обрізання новонароджених хлопчиків буде введено в США, якщо експерти американських Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) визнають цю процедуру ефективним способом протидії поширенню ВІЛ в країні, повідомляє Medical News Today.

Папіломавірусна інфекція проходить самостійно в більшості молодих жінок

Папіломавірусна інфекція проходить самостійно в більшості молодих жінок - Вірус папіломи людини передається статевим шляхом і може приводити до виникнення гострих кондилом (генітальних бородавок). Деякі види вірусу, при тривалому плині інфекції, можуть сприяти виникненню раку шийки матки. R

Мобільні телефони можуть викликати контактний дерматит

Мобільні телефони можуть викликати контактний дерматит - Британська асоціація дерматологів попереджає: часте використання мобільного телефону може призводити до розвитку контактного дерматиту. Так званий 'дерматит від мобільного телефону', що виявляється висипом на щоці і вусі, є нічим іншим, як алергічною реакцією на нікель, повідомляє BBC. R

К вопpосу про кваліфікаційні тpебованіях до післядипломної підготовки вpачей за спеціальністю 'деpматовенеpологія'

К вопpосу про кваліфікаційні тpебованіях до післядипломної підготовки вpачей за спеціальністю 'деpматовенеpологія' - Сувоpова К. М., Адаскевіч В. П. PМАПО Мінздpава PФ, Вітебський медичний інстітут

Почалася розробка незвичайної лікувального одягу, яка буде автоматично лікувати своїх власників від шкірних захворювань

Почалася розробка незвичайної лікувального одягу, яка буде автоматично лікувати своїх власників від шкірних захворювань - У німецькому Центрі медичних досліджень «Хоенштайн» розпочалася розробка незвичайної лікувальної одягу, яка буде автоматично лікувати своїх власників від нашкірних захворювань, таких, наприклад, як екзема.

Учені розшифрували генетичну структуру грибка, що викликає лупу і проблеми шкіри голови

Учені розшифрували генетичну структуру грибка, що викликає лупу і проблеми шкіри голови - Вчені Head & Shoulders оприлюднять революційні результати досліджень, проведених в США в кінці 2007 року. Вченим дослідного інституту в Цинциннаті (штат Огайо) вперше вдалося визначити повний геном (генетичну структуру) Malassezia globosa (M.globosa) - грибка природного походження, що викликає утворення лупи і інших шкірних розладів у людини.

Якщо не хочеш заразитися інфекцією статевим шляхом

Якщо не хочеш заразитися інфекцією статевим шляхом - не родися жінкою! - Жіночі статеві гормони роблять сильний негативна дія на захист організму від інфекцій, зокрема від вірусу простого герпесу, одну з найбільш частих хвороб, що передаються статевим шляхом. До такого висновку прийшли вчені з Канади після ряду експериментів на мишах. R

Намітився новий шлях до вирішення проблеми облисіння

Намітився новий шлях до вирішення проблеми облисіння - Професор Елайн Фьючс і її колеги з Рокфеллерівського університету виявили білки, завдяки яким стовбурові клітини перетворюються в волосяні фолікули.

Лондон починає кампанію проти венеричних хвороб

Лондон починає кампанію проти венеричних хвороб - У 2006-му році уряд Великобританії починає широкомасштабну кампанію по боротьбі з венеричними захворюваннями. Тільки на рекламні акції наступного року виділено 50 мільйонів фунтів стерлінгів. Загальний бюджет кампанії, розрахованої на декілька років і спрямована, перш за все, на інформування молоді - 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

Дослідження деяких показників мінерального обміну при вітіліго

Дослідження деяких показників мінерального обміну при вітіліго - Верхогляд Ірина Вікторівна КМН, асистент кафедри дермато-венерології РМАПО. Матеріали всеросійського з'їзду дерматовенерологів 2005.

Живі антибіотики

Живі антибіотики - Вченим з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго вдалося виявити в людській шкірі білки, які є «природними антибіотиками»: вони здатні запобігати розвитку шкірних інфекційних захворювань. Для цього фахівці досліджували зразки шкіри пацієнтів, хворих на атопічний дерматит та псоріаз.

До зміни діспеpсной фази сифілітичної інфекції

До зміни діспеpсной фази сифілітичної інфекції - Юцковскій А. Д., Миловидовим Є. В., Ковтун в. В. Кафедpа шкірних і венеpіческіх хвороб Владівостокского госудаpственного медіцінского унівеpсітета

Метастази в шкіру злоякісних пухлин внутpенніх оpганов (особливості діагностики)

Метастази в шкіру злоякісних пухлин внутpенніх оpганов (особливості діагностики) - Лезвінская Є. М., Молочко В. А., Казанцева І. А. , Кpяжева С. С., Янкова О. А. Отделеніе деpматовенеpологіі і деpматоонкологіі (pуководітель - пpоф. В. А. Молочко) МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими

Досвід лікування оніхомікозів оpунгалом методом пульс-теpапіі

Досвід лікування оніхомікозів оpунгалом методом пульс-теpапіі - Белічкова О. М. Кожно-венеpологіческій діспансеp № 15 (гл. вpач З. ; Ф. Добpіян), Москва

Сучасні підходи до ведення хворих на псоріаз

Сучасні підходи до ведення хворих на псоріаз - Псоріаз - один з найпоширеніших хронічних дерматозів, яким, за даними різних авторів, страждає від 3 до 7% населення планети. Останнім часом все частіше про псоріазі говорять, як про системне захворювання з-за залучення в процес не тільки шкіри, але і суглобів, нирок, печінки, називаючи його «псоріатичний хворобою».

Великобританія: однією хворобою менше

Великобританія: однією хворобою менше - Британські медики знайшли засіб проти оперізуючого лишаю, повідомляється в науковому журналі New England Journal of Medicine. Вакцина 'Зостер', згідно з їх інформацією, знижує ризик захворювання на 51%. R

Сонцезахисні креми не здатні запобігти раку шкіри

Сонцезахисні креми не здатні запобігти раку шкіри - Як з'ясували дослідники з Лондона, застосування сонцезахисних кремів, навіть в правильній дозуванні, не завжди здатне запобігти попаданню шкідливих ультрафіолетових променів в глибокі шари шкіри, повідомляє CNN.

Моноклональні антитіла проти інтерлeйкінов 12 і 23, показали свою ефективність в лікуванні псоріазу

Моноклональні антитіла проти інтерлeйкінов 12 і 23, показали свою ефективність в лікуванні псоріазу - Устекінумаб, препарат, що містить людські моноклональні антитіла проти інтерлeйкінов 12 і 23, є ефективним для лікування псоріазу середнього та важкого ступеня тяжкості, згідно з результатами досліджень PHOENIX 1 і 2, опублікованими у випуску «The Lancet» від 17-ого травня.

Шкіра секретирует особливий білок, який вбиває патогенні штами кишкової палички

Шкіра секретирует особливий білок, який вбиває патогенні штами кишкової палички - Німецькі вчені встановили, що людська шкіра секретирует особливий білок псоріазін (psoriasin), який вбиває патогенні штами кишкової палички, що викликають діарею.

Класифікація та клінічна характеристику pазлічних фоpм еpітpодеpмій

Класифікація та клінічна характеристику pазлічних фоpм еpітpодеpмій - Адаскевіч В. П. Кафедpа деpматовенеpологіі Вітебського госудаpственного медичного унівеpсітета, областной шкірно-венеpологіческій діспансеp, Вітебск

Вплив Мертвого моря

Вплив Мертвого моря - Сприятливе вплив кліматотерапії Мертвого моря за таких дерматологічних захворюваннях, як псоріаз, екзема, плоский лишай і вітіліго, досить повно відображено в безлічі наукових публікацій за останні 40 років.

Псоріаз. Звички свідомості і емоції - головні причини розвитку та збереження псоріазу

Псоріаз. Звички свідомості і емоції - головні причини розвитку та збереження псоріазу - До цього часу вчені та лікарі-дерматологи всього світу стоять перед нерозв'язною проблемою - лікування псоріазу, досягнення повної і стійкої ліквідації псоріатичних бляшок, нормалізації стану шкірних покривів.

Oсенью шевелюри рідшають

Oсенью шевелюри рідшають - У холодну пору року волосся росте повільніше. І при цьому вимагають до себе постійної уваги і ретельного догляду. Найчастіше по осені наші волосся страждає від двох основних проблем - інтенсивного випадання та посилення освіти лупи.

Венеричні інфекції поширюються серед людей старше 45

Венеричні інфекції поширюються серед людей старше 45 - В Європі та США захворювання, що передаються статевим шляхом, стали все частіше реєструватися серед людей старше 45, особливо серед жінок в менопаузі. Старша вікова категорія складає вже 18% ВІЛ-інфікованих.

Генетики позбавлять підлітків від прищів

Генетики позбавлять підлітків від прищів - Німецькі вчені розшифрували геном бактерії, що викликає освіта вугрової висипки - або, кажучи більш звичною мовою, прищів. Фахівці розраховують, що це відкриття дозволить створити нові лікарські препарати, які нарешті знищать цю хворобу.

Центр дерматовенерології і косметології

Центр дерматовенерології і косметології - Санкт-петербурзький Державний медичний університет ім. Акад. І.П. Павлова, Кафедра дерматовенерології проводить підготовку висококваліфікованих фахівців в області косметології і дерматовенерології і надає багатопрофільну дерматологічну допомогу.

Дієта

Дієта - порятунок від прищів? - Дієта - один з важливих факторів, який рятує від прищів. До такого висновку прийшли вчені з Колорадського державного університету. Вони провели дослідження серед двох популяцій, не зачеплених західним типом харчування: в Папуа-Новій Гвінеї і Парагваї. Як повідомляє 'Рейтер', вчені не виявили на шкірі 1315 досліджених людей жодних слідів прищів.

Встановлено ген токсичності хламідій

Встановлено ген токсичності хламідій - Групі американських і канадських вчених вдалося ідентифікувати ген, відповідальний за синтез токсину бактерією Chlamydia trachomatis, що викликає серйозні захворювання, що передаються статевим шляхом. Це відкриття дозволить створити нові засоби для швидкого виявлення і лікування інфекції.

У Таллінні будуть безкоштовно лікувати повій

У Таллінні будуть безкоштовно лікувати повій - У Таллінні відкрився центр, який надасть можливість безкоштовної діагностики та лікування для повій. Як повідомляє РИА 'Новости', Ласнамяескій центр здоров'я столиці приступив до їх обслуговування в понеділок. На цілі безкоштовної перевірки здоров'я 'жриць кохання' керівництво міста виділило 290 тисяч крон, тобто близько 20 тисяч доларів.

Страшний звір целюліт

Страшний звір целюліт - Медики прийшли до остаточного висновку: целюліт - не косметичний дефект, а захворювання, що є результатом порушення водно-сольового балансу в організмі жінки. Причинами порушення балансу можуть бути спадкова схильність, вагітність, пологи, малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування.

Порятунок для ушкодженої сонцем шкіри знайдено в ліках від артриту

Порятунок для ушкодженої сонцем шкіри знайдено в ліках від артриту - Надмірне захоплення сонцем може привести до появи пігментних плям і ділянок депігментації на шкірі. Ці недоліки з працею лікуються, нерідко доводиться вдаватися до хірургічних методів. За даними нового дослідження, глюкозамін, який широко використовується для лікування артритів, здатний зупиняти утворення нових пігментних плям і освітлювати ті, які вже з'явилися.

Сонцезахисні креми не захищають від раку шкіри

Сонцезахисні креми не захищають від раку шкіри - Британські вчені встановили, що найпопулярніші сонцезахисні креми не перешкоджають проникненню всередину шкіри руйнівних сонячних променів. Необхідно продовжувати дослідження, щоб визначити, які із запропонованих на ринку засобів справді захищають шкіру від раку, і чи є такі взагалі.

Знайдені в шкірі клітки виліковують облисіння

Знайдені в шкірі клітки виліковують облисіння - Американські дослідники з університету штату Пенсільванія змогли виділити стовбурові клітини, які в разі пересадки здатні вилікувати облисіння, повідомляє New Scientist. Такі клітини знаходяться у волосяних цибулинах і здатні дати початок не тільки волоссю, але й іншим шкірним структурам - фолікул і залоз.

імуномодулюючий ефект і ефективність глутоксіма в лікуванні хворих з атопічним дерматитом на тлі герпетичної інфекції

імуномодулюючий ефект і ефективність глутоксіма в лікуванні хворих з атопічним дерматитом на тлі герпетичної інфекції - В даний час у світі відзначається неухильне зростання частоти і поширеності алергічних захворювань шкіри: контактного дерматиту, екземи, атопічного дерматиту, від яких у ряді країн страждає до 25% населення. Крім того, повсюдно спостерігається наростання тяжкості перебігу та торпідному аллергодерматозов до проведеної терапії

Нове в патогенетичній терапії псоріазу

Нове в патогенетичній терапії псоріазу - Псоріаз - це хронічне рецидивуюче захворювання мультифакторіальної природи, з домінуючим значенням у розвитку генетичних факторів, що характеризується проліферацією клітин епідермісу, порушенням їх кератінізаціі, запальною реакцією в дермі, частим ураженням суглобів і зміною в інших органах і системах. В даний час псоріаз розцінюється багатьма авторами як системний процес, що відбилося і в назві цього захворювання «псоріатичний хвороба». Системність даного процесу підтверджується наявністю патології внутрішніх органів, яка виникає у пацієнтів з псоріазом і порушенням функцій таких важливих регуляторних систем організму, як ендокринна, нервова і імунна

Серед японської молоді процвітає хламідіоз

Серед японської молоді процвітає хламідіоз - Більше 10 відсотків молодих японців заражені хламідійною інфекцією - до таких висновків прийшли вчені з Медичного коледжу Асахікава (Asahikawa Medical College), обстеживши 3190 студентів і старших школярів у 13 навчальних закладах Японії, повідомляє Medical News Today.

Француженки в півтора рази чутливішим англійок

Француженки в півтора рази чутливішим англійок - У 2003 році вчені провели дослідження, в кого з європейців найбільш чутлива шкіра. Генетичною схильністю до шкірним роздратувань і підвищеною чутливістю шкірних покривів «наділені» близько 20% населення Європи.

Місцеве застосування вітаміну В12 відкриває нові перспективи в лікуванні атопічного дерматиту

Місцеве застосування вітаміну В12 відкриває нові перспективи в лікуванні атопічного дерматиту - У травневому номері British Journal of Dermatology планується публікація статті щодо ефективності місцевого застосування вітаміну B12 для лікування атопічного дерматиту . Доктор з Німеччини M. Stucker пише «Вітамін В12 - ефективний складальник окислу азоту (NO).' Дана властивість приводить до різкого зменшення прояву пруріта і еритеми при атопічному дерматиті.

Оральний секс

Оральний секс - фактор ризику зараження генітальним герпесом - Генітальний герпес - одна з найбільш поширених венеричних хвороб в Сполучених Штатах. По всій країні, принаймні, 45 мільйонів людей старше 12 років - або один з п'яти підлітків і дорослих - інфіковані вірусом герпесу. R

Журавлина проти герпесу

Журавлина проти герпесу - Відомо, що журавлина - джерело всіляких вітамінів і корисних мікроелементів. А нещодавно в ній виявили речовини, здатні придушувати активність вірусу - збудника генітального герпесу. Мова не про те, щоб хворим поглинати кислу ягоду тоннами.

Вчені виявили невідомі реакції при псоріазі

Вчені виявили невідомі реакції при псоріазі - Псоріаз - найчастіше хронічне запальне захворювання шкіри, від якого страждає 2% населення земної кулі. Японські й американські вчені нещодавно з'ясували, що в його розвитку значущу роль відіграє білок Stat3, що синтезується в кератиноцитах при пораненнях шкіри.

Наочна агітація проти випадкових сексуальних зв'язків

Наочна агітація проти випадкових сексуальних зв'язків - Сінгапурські студенти представлять на загальний огляд органи людей, знівечених хворобами, які передаються статевим шляхом. Так в країні проводиться кампанія, мета якої вберегти громадян держави, а особливо молодь, від випадкових сексуальних зв'язків, про що і було заявлено сьогодні офіційними представниками мінохоронздоров'я Сінгапуру.R

Що замінить ментол і м'яту?

Що замінить ментол і м'яту? - За повідомленням, що з'явився в листопадовому випуску журналу сільськогосподарської та харчової хімії (The Journal of Agricultural and Food Chemistry), новий хімічний елемент, що додається в косметичні засоби , може виробляти набагато сильніший охолоджуючий ефект на шкіру.

Таблетки з папороті захищають від раку шкіри

Таблетки з папороті захищають від раку шкіри - Таблетки з екстрактом з росте в Центральній Америці папороті поліподіум лейкотомос захищають шкіру від ультрафіолетової радіації сонця, що може привести до раку.

Pезультати порівняльна гістологічних і іммуномоpфологіческіх змін шкіри пpи хвороби Pейтеpа і псоpіазе

Pезультати порівняльна гістологічних і іммуномоpфологіческіх змін шкіри пpи хвороби Pейтеpа і псоpіазе - Молочко В. А., Альбанова В. І., Петpова М. С., Білецька Л. В. Відділення деpматовенеpологіі і деpматоонкологіі (pуководітель - пpоф. В. А. Молочко) МОНІКІ ім. М. Ф. Володимирськими, лабоpатоpія клініческой імунології (зав. Ф. С. Баpанова) НІІТіІО PАМН, науковий деpматологіческій центp 'Pетіноіди' ФНПП 'Pетіноіди', Москва

Їжте м'ясо і ... ваші волосся буде гладкі і шовковисті

Їжте м'ясо і ... ваші волосся буде гладкі і шовковисті - Той, хто хоче мати здорові, густе волосся і уникнути раннього облисіння, має обов'язково їсти м'ясо . До цього несподіваного висновку прийшла група європейських вчених на основі аналізу біологічного механізму, що підтримує 'живучість' волосся.

Герпетична інфекція. Мета лікування

Герпетична інфекція. Мета лікування - пригнічення реплікації вірусу - В даний час захворювання, обумовлені вірусом простого герпесу (ВПГ), відносяться до одних з найбільш поширених: близько 90% населення планети інфіковані ВПГ. На жаль, в Росії протягом багатьох років проблема ВПГ залишалася поза полем зору клініцистів і вірусологів. Багато в чому це пояснювалося недостатніми можливостями лабораторної діагностики герпесу і відсутністю розуміння патогенетичних механізмів захворювання.

Хіpуpгіческая деpматокосметологія: досвід і пеpспектіви

Хіpуpгіческая деpматокосметологія: досвід і пеpспектіви - Юцковскій А. Д., Шутенко Т. В., Стефановіч Я. А., Мазаева Т. В. Кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - пpоф. А. Д. Юцковскій) ВГМУ, Вpачебная косметологіческая лікарня, Владивосток

Гіпеpпігментація шкіри та її клінічне значення

Гіпеpпігментація шкіри та її клінічне значення - Кpівошеев А. Б., Кpівошеев Б. М. Кафедpа факультетської теpапіі (зав. - пpоф.R а. Д. Куімов) Новосібіpской госудаpственной медіцінской академії, лабоpатоpія загальної деpматопатологіі НІІ PП і ПМ (діp. - засл. деят. науки пpоф. Л. М. Непомнящіх) СО PАМН

Коростяний кліщ загрожує городянам

Коростяний кліщ загрожує жителям міста - Коростяний кліщ наступає на Москву. У цьому році на коросту заразилися майже 8 тисяч осіб. Лікарі впевнені, що інфекцію по місту розносять бомжі. В більшості своїй волоцюги мають дуже приблизне уявлення про особисту гігієну, а на прийом до дерматолога їх зазвичай доставляють під конвоєм.

Мікози стоп у хворих хpоніческімі судинними захворюваннями нижніх кінцівок

Мікози стоп у хворих хpоніческімі судинними захворюваннями нижніх кінцівок - Скуpіхіна М. Є., Будумян Т. М., Еpмолаев В. Л.R Уpальскій НДІ деpматовенеpологіі і іммунопатологіі (діp. М. В. Кунгуpов), кафедpа хіpуpгіческіх хвороб № 3 (зав. В. М. Лісіенко) Уpальской госудаpственной медіцінской академії

Дифузний еозинофільний фасциїт (хвороба Шульмана)

Дифузний еозинофільний фасциїт (хвороба Шульмана) - Бобков В. А., Головине Е. Д., Іонова С. В., Чудецкая В. P. Кафедpа внутpенніх хвороб № 1 лечебного факультету, кафедpа деpматовенеpологіі (зав. - доц. Е. Д. Головине) Івановської госудаpственной медичної академії

Місце Кансідаса в лікуванні інвазивних мікозів

Місце Кансідаса в лікуванні інвазивних мікозів - Протягом останніх 15-20 років реєструється істотне збільшення частоти захворюваності й летальності від інфекцій, викликаних грибами. Так, за результатами Національного центру статистики охорони здоров'я Сполучених Штатів Америки відзначено зростання числа летальних результатів від інвазивних мікозів з 1557 випадків у 1980 році до 6534 випадків у 1997 році:

Фототеpапія вітіліго. Обгрунтування, особливості, клінічний ефект (лекція)

Фототеpапія вітіліго. Обгрунтування, особливості, клінічний ефект (лекція) - Кошевенка Ю. М. НОУ 'Академія косметології' (інститут), Москва

Шкіра як дзеркало нервової системи

Шкіра як дзеркало нервової системи - Навряд чи процес старіння людини відбивається на якихось органах сильніше - або, принаймні, помітніше, - ніж на шкірі. Вона робиться все більш зморшкуватою, сухий і тонкою. Навіть найефективніші косметичні засоби не в змозі цей процес загальмувати.

Застосування препарату Фунголон при лікуванні мікозів

Застосування препарату Фунголон при лікуванні мікозів - Збудниками грибкового ураження нігтів є дерматофіти, дріжджові і цвілеві гриби. Найважливіші фактори, які впливають на поширення цього захворювання, - кліматичні і соціальні умови, особливості роботи та тип використовуваної взуття (оніхомікоз стоп зустрічається переважно в осіб, що носять закриту взуття). До факторів ризику виникнення оніхомікозу відносять механічні пошкодження нігтів, а також деякі косметичні маніпуляції, зокрема використання накладних акрилових нігтів.

Ефективність таблетованої (кишковорозчинною) форми циклоферону у терапії герпетичної інфекції

Ефективність таблетованої (кишковорозчинною) форми циклоферону у терапії герпетичної інфекції - Серед лікарських препаратів, які застосовуються для лікування герпетичної інфекції, найбільшого поширення в клінічній практиці придбали синтетичні аналоги пуринових і піримідинових нуклеозидів, що інгібують ключові ферменти реплікації вірусу: - ацикловір (вролекс, зовіракс, аціклогуанозін), а також валцікловір (валтрекс), фамцікловір (пенцікловір), фоскарнет, відарабін та їх всілякі комбінації, а також препарати ненуклеозидні природи - інтерферони, ДС-РНК , інгібітори протеолізу та ін

негонококовий уретрити: епідеміологія, діагностика і терапія

негонококовий уретрити: епідеміологія, діагностика і терапія - У всьому світі проблема високої захворюваності на інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), зберігає свою актуальність і привертає увагу все більшої кількості фахівців [ 1,3].

Розроблено гель, що захищає від герпеса

Розроблено гель, що захищає від герпесу - Проблема захисту від зараження людей, полові партнери яких хворі на генітальний герпес, стоїть досить гостро. Використання презервативів значною мірою знижують ризик зараження генітальним герпесом, але вони не можуть прикрити всі місця висипань полового герпеса, у результаті чого може відбутися інфікування.

Угри будуть знищувати за допомогою вірусу

Угри будуть знищувати за допомогою вірусу - Професор Кейт Холланд (Keith Holland) з британського університету Лідса (University of Leeds) має намір незабаром приступити до клінічних випробувань нової методики боротьби з вуграми, повідомляє BBC News. Для лікування акне Холланд планує використовувати вірус, який не шкідливий для людини.

Терапевтичні можливості системної фармакотерапії дерматомікозів

Терапевтичні можливості системної фармакотерапії дерматомікозів - Грибкові захворювання шкіри є однією з найбільш часто обговорюваних проблем на різних дерматологічних форумах і на сторінках наукових журналів. Актуальність цієї теми визначається, з одного боку, значною поширеністю цієї патології, на частку якої, за даними літератури, припадає від 37% до 42% від всіх хвороб шкіри і нігтів. З іншого - багатою представленість в дерматологічній практиці асоційованих з мікозами інших патологічних станів шкіри: аллергодерматозов, вірусних, бактеріальних інфекцій.

Від сонячних опіків захистить ДНК

Від сонячних опіків захистить ДНК - Креми для загару майбутнього будуть працювати за зовсім іншим принципом. Американські вчені навчилися захищати клітини шкіри від пошкодження ДНК, не запобігаючи потрапляння на неї сонячних променів, а стимулюючи природні процеси відновлення пошкоджень. Завдяки цьому методу в експериментах вдалося значно понизити вірогідність розвитку пухлин шкіри.

У США побоюються спалаху венеричної лімфогранульома

У США побоюються спалаху венеричної лімфогранульома - США загрожує спалах венеричної лімфогранульома - рідкісного захворювання, що передається статевим шляхом, повідомляє Reuters. Найбільше зростання цієї інфекції наголошується серед чоловіків-гомосексуалістів і бісексуалів. Американські епідеміологи попередили лікарів про необхідність підвищеної настороженості відносно лімфогранульома.

Що спільного між презервативами, зубною пастою та туалетним папером?

Що спільного між презервативами, зубною пастою та туалетним папером? - Необхідність регулярного використання. З огляду на космічну швидкість розповсюдження статевих інфекцій, особливо, СНІДу, презервативи є, перш за все, обов'язковим засобом особистої гігієни, подібно зубній пасті або туалетному папері.

Особливості лікування акне у жінок

Особливості лікування акне у жінок - Серед різних захворювань, що супроводжуються акне або акнеподобной висипом, найбільш поширеними є поліморфні себорейні акне.

Псоріаз виявився корисним для шкіри

Псоріаз виявився корисним для шкіри - Німецькі вчені з Університету Кіля (University of Kiel) виявили, що шкіра пальців секретирует особливий білок, що вбиває деякі види кишкової палички, повідомляє BBC News. Білок під назвою псоріазін (psoriasin) захоплює цинк, життєво необхідний цих бактерій. R

Тестування на хламідіоз для молоді має стати щорічним

Тестування на хламідіоз для молоді має стати щорічним - Молодим сексуально активним людям необхідно щорічно проходити тестування на хламідіоз, а також кожного разу, коли відбувається зміна партнера, радить МОЗ Великобританії (HPA ).

Визначення дози сонячного ультрафіолету при лікуванні псоріазу на Мертвому морі

Визначення дози сонячного ультрафіолету при лікуванні псоріазу на Мертвому морі - Спекотна погода круглий рік, насичений киснем повітря, що володіють терапевтичним ефектом сонячні промені УФ-Б, багата мінералами морська вода , всесвітньо відомі мінеральні грязі, термомінеральной гарячі джерела і прекрасні СПА - саме це дивовижне поєднання робить Мертве море унікальним.

Хламідіоз негативно позначається на фертильності чоловіків

Хламідіоз негативно позначається на фертильності чоловіків - Хламідіоз - поширене ЗПСШ і відома причина безпліддя у жінок - також здатний зменшувати шанси чоловіків стати батьками. Про це заявили шведські вчені. R

У Європу повертається сифіліс

У Європу повертається сифіліс - Число хворих сифілісом в європейських країнах за минулий рік у порівнянні з 2002-м зросла вдвічі. Хоча абсолютні цифри невеликі, у чиновників охорони здоров'я та громадськості є привід для занепокоєння.Стрибкоподібне зростання захворюваності на сифіліс занепокоїв французьких чиновників охорони здоров'я.

Бікіні

Бікіні - причина раку шкіри? - Експерти висунули припущення, що в деяких випадках рак шкіри може бути спровокований ... прихильністю сучасних жінок до бікіні. Число захворювань найгіршою формою раку шкіри - меланому - серед жінок у віці від 20 до 24 років майже подвоїлася за період з 1979 по 2000 р.р.

Антибіотики лікують вугри, але на шкоду хворобам горла

Антибіотики лікують вугри, але на шкоду хворобам горла - Вугрі (прищі) на обличчі - досить поширене стан в підлітковому віці. Їх поява пов'язана з тією гормональної 'бурею', яка захоплює організм підлітка в період його статевого дозрівання. Крім естетичного дефекту, поява вугрів часто формує всілякі психологічні комплекси, що закінчується душевним дискомфортом підлітка.

Розкрито секрет освіти лупи

Розкрито секрет освіти лупи - Розкрито секрет освіти лупи. Її викликає грибок, що живе в шкірі голови. Залишки продуктів життєдіяльності грибка дратують шкіру, яка починає злущуються. Про це повідомив на науковій конференції в Берліні представник дослідницького підрозділу однієї з найбільших світових компаній, що випускають шампуні. R

Досвід лікування вітіліго з використанням ексимерного обладнання.

Досвід лікування вітіліго з використанням ексимерного обладнання. - Верхогляд Ірина Вікторівна, к.м.н., асистент кафедри дермато-венерології, РМАПО. Метеріалі всеросійського з'їзду дермато-венерологів, 2005

Венеричні захворювання та безвідповідальність чоловіків

Венеричні захворювання та безвідповідальність чоловіків - У ході проведеного нещодавно опитування громадської думки з'ясувалося: представниці прекрасної статі Великобританії в сім разів частіше визнаються своїм дружинам або коханцям в тому, що вони 'підхопили' венеричне захворювання .

Новий метод омолодження шкіри

Новий метод омолодження шкіри - Новий метод омолодження шкіри, запропонований австралійськими медиками, заснований на застосуванні речовини, названого бета-алістіном.

Генітальний герпес вразив 16% населення планети

Генітальний герпес вразив 16% населення планети - Більше 500 мільйонів людей у світі є носіями цього вірусу. За даними дослідників, носіями вірусу 'герпес симплекс' 2-го типу є 16 відсотків населення планети у віці від 15 до 49 років.

Вітамін С захищає шкіру від старіння, пошкоджень і раку

Вітамін С захищає шкіру від старіння, пошкоджень і раку - Вітамін С володіє важливими захисними функціями для клітин епідермісу і приводить до кращої регенерації шкірної тканини, показало дослідження учених Університету Лестера /Великобританія /і Інституту молекулярної і клітинної біології /Португалія /.

Застосування рідких пробіотиків

Застосування рідких пробіотиків - аналіз зв'язку між висипаннями на шкірних покривах і видимих слизових у пацієнтів, з одного боку, і явищами дисбактеріозу у них, з іншого боку; оценка клінічної картини на фоні застосування рідких пробіотиків у комплексному лікуванні шкірно-венерологічних пацієнтів в умовах дев'ятий поліклініки Московського гарнізону.

Виявленням хламідіозу займуться музичні магазини

Виявленням хламідіозу займуться музичні магазини - У відомому единбурзькому музичному магазині Fopp будуть розповсюджуватися безкоштовні набори для домашнього тестування на наявність хламідіозу. Тести будуть оформлені у вигляді компакт-дисків, що, на думку експертів, допоможе підліткам справитися з сором'язливістю. Це перша акція в Шотландії спрямована на боротьбу з інфекцією.

З віком ми стаємо більш товстошкірими ...

З віком ми стаємо більш товстошкірими ... - Данські дерматологи провели дослідження з метою зрозуміти, які зміни відбуваються зі шкірою людини з віком. Вони припускали, що шкіра на традиційно відкритих ділянках тіла, схильних до вздействію сонячних променів - на обличчі і руках - буде 'вести себе' інакше, ніж шкіра на ділянках, постійно прикритих одягом.

хламідійні інфекції: хто схильний до ризику?

Хламідійні інфекції: хто схильний до ризику? - Chlamydia trachomatis - найпоширеніший бактеріальний агент, що передається статевим шляхом у розвинених країнах. За даними деяких досліджень, захворюваність в містах складає до 10% серед молодих сексуально активних жінок.

Бактерії необхідні для здоров'я шкіри

Бактерії необхідні для здоров'я шкіри - Бактерії на поверхні шкіри необхідні для підтримки здорового балансу шкіри, довели лікарі Каліфорнійського університету. На шкірі постійно мешкає велика кількість і різноманітність бактерій, але запалення через їх активності є небажаним процесом.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00