Народні методи лікування

Алергія (сінна лихоманка) -- підвищена чутливість організму до впливу деяких факторів навколишнього середовища: хімічних речовин, мікробів та продуктів їх життєдіяльності, харчових продуктів та ін.
Алергенами можуть бути шерсть тварин, пір'я птахів, побутові хімікати, пилок рослин, цвіль, пил, продукти харчування і навіть сонячне світло, тепло і холод. Симптоми / алергії зазвичай з'являються тільки після неодноразового впливу алергену на людський організм, в результаті чого в ньому виникають антитіла, які борються з алергенами як з мікробами, викликаючи запалення і порушення клітинної будови. Алергічна реакція може проявлятися в вигляді запалення очей, носа, бронхів, травного тракту. Кожна людина реагує на алергени по-своєму. Найбільш поширеним симптомом алергії є свербіж. Алергічний фактор може бути присутнім при астмі, захворюваннях дихальних шляхів, крові, нервової системи і т. д. Алергія нерідко викликає тяжкі наслідки, в цих випадках необхідно негайно звертатися до лікаря. Схильність до алергії може передаватися в спадщину.
Для лікування потрібно спочатку з'ясувати причину виникнення алергічних реакцій та спробувати усунути її. Якщо алергію викликають квіти, рекомендується не заводити їх вдома і трохи менше бувати в тих місцях, де вони ростуть. Якщо алергеном є домашня або книжковий пил, частіше протирайте книги і мийте підлоги, проводите вологе прибирання в квартирі. Якщо це захворювання викликається вовною тварин, не заводите їхнього будинку. Б. В. Болотов стверджує, що при цьому захворюванні необхідно, в першу чергу, поліпшити ниркову діяльність для вироблення необхідних гормонів.
Якщо ж повністю позбутися алергенів не вдається, необхідно спробувати поступово і обережно привчити себе до них або звернутися до рослинних лікарських засобів.

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html