Захворювання: Рак - Народні методи лікування

ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ


(наведеними тут рецептами слід користуватися тільки після консультації з лікарем)
Пухлини-надлишкові розростання тканин, що складаються з змінених клітин організму, які втратили свою звичайну форму і функції. Розрізняють доброякісні та злоякісні пухлини.
Доброякісні ростуть, лише розсовуючи (а іноді й стискаючи при цьому) навколишні тканини, ж злоякісні пухлини проростають у навколишні тканини і руйнують їх. При цьому пошкоджуються судини, в них можуть вростати пухлинні клітини, які потім розносяться потоком крові або лімфи по організму і потрапляють в інші органи і тканини. В результаті утворюються метастази - вторинні вузли пухлини.
Злоякісні пухлини можна розділити на два види-епітеліальні (вражають зовнішню поверхню органів, кишковий тракт, внутрішню поверхню судин, а також шкіру, слизову оболонку і т. д.) і неепітеліальних (вражають м'язи, кістки, кров та ін.) Перші називають раком, друга-саркомою.
Після 40 років ризик розвитку злоякісного новоутворення значно збільшується. Імовірність захворіти в 70-літньому віці в 100 разів більше, ніж у 30 років. З приводу причин виникнення раку існує багато гіпотез, так само як існують вже люди, які вміють лікувати окремі форми цього захворювання. Один з них-професор Капузо Ніші, з визначеністю який стверджував, що рак цілком виліковний, і що розробив систему лікування онкологічних захворювань. За теорією Ніші рак є наслідком накопичення окису вуглецю (СО) в організмі людини зважаючи на брак кисню, а також нестачі в організмі вітаміну С. Однією з причин виникнення раку Ніші вважав запори, що ослабляють функції кишечнику і призводять до утворення в організмі окису вуглецю. Крім того, надмірне споживання цукру і спиртних напоїв також веде до руйнування, затвердіння і атрофії кровоносних судин, що знову ж таки підсилює процес утворення окису вуглецю.
Система Ніші виділяє 3 головних напрямки лікування раку: видалення окису вуглецю, забезпечення організму вітаміном С і регенерація кровоносних судин. Для видалення окису вуглецю необхідно приймати повітряні ванни від 6 до 11 разів на день в залежності від стану. У результаті цієї процедури всі шлаки, в тому числі і сечова кислота, виходять через шкіру, а шкіра всмоктує кисень. Для насичення організму вітаміном С система Ніші рекомендує пити натуральний сік свіжих овочів. Необхідно пити одночасно свіжі соки відразу п'яти видів овочів (будь-яких), а також чай з листя фінікової сливи (її можна замінити шипшиною і чорної смородиною). При раку краще харчуватися відварним рисом, рибою і куркою разом з овочами п'яти видів одночасно. Для видалення шлаків із стінок кишечнику і лікування запорів слід вдатися до лікувального голодування.
Крім того, система Ніші вимагає від хворого щоденного та неухильного виконання вимог шести правил здоров'я:
1. Рівна і жорстка постіль. На жорсткій ліжку маса тіла розподіляється рівномірно, що дозволяє повністю розслабити м'язи. Крім того, при цьому виправляється викривлення хребетного стовпа, здатне викликати защемлення нервів і кровоносних судин зміщеними хребцями.
2. Тверда подушка. Лягаючи в ліжко, слід підкладати під шию тверду подушку, стежачи за тим, щоб третій або четвертий шийний хребець перебував у верхнього краю подушки. Тверда подушка виправляє положення шийних хребців, допомагає долати головні болі, менінгіт, хвороби вуха, горла, носа і очей.
3. Вправа «золота рибка». Лягти прямо на рівну ліжко обличчям вгору або вниз, потягнути пальці ніг на себе, потім покласти обидві руки на шию ззаду, схрестивши їх у четвертого або п'ятого шийного хребця. У цьому положенні потрібно почати вібрувати всім тілом на зразок рибки, що звивається у воді. Виконувати цю вправу слід по 1 -- 2 хв вранці і ввечері. Вправа допомагає позбавитися від сколіозу, викривлення хребта, нормалізує кровообіг в хребті.
4. Вправа для капілярів. Лягти на спину прямо, поклавши голову на тверду подушку, витягнути руки і ноги вертикально вгору перпендикулярно до тулуба і здійснювати ними вібруючі руху.
5. Вправа "змикання долонь і ступень ». Лягти на спину, поклавши руки на груди. Розкрити долоні, з'єднати подушечки пальців обох рук, натиснути ними один на одного і розслабити. Виконавши це кілька разів, потрібно рухати руками вперед від себе і тому до себе, не розмикаючи кінчики пальців. І нарешті, стулити долоні над грудьми і, продовжуючи лежати на спині, підняти ноги над тілом, з'єднавши коліна. Щільно з'єднавши ноги, зробити 10 рухів ногами вперед від себе і назад до себе. Потім, смикнув долоні і з'єднавши ноги, залишатися в спокої 5-10 хв.
При вагітності це вправа допомагає нормальному росту дитини в утробі матері, виправляє його неправильне положення. Ця вправа засновано на дії променів енергії, що виникають у долонях.
Викликати їх можна в такий спосіб: сісти, підняти руки на рівень грудей, з'єднати разом лікті рук і, наклавши пальці обох рук, стулити їх подушечками один до одного. Протягом 40 хв потрібно безперервно концентрувати психічну енергію на з'єднанні долонь. Досить домогтися відчуття променів всього один раз, щоб навчитися викликати його в міру необхідності і користуватися протягом усього життя.
6. Вправа для хребта та живота.
Підготовча частина.
1. Сидячи на стільці, піднімати і опускати плечі 10 разів.
2. Нахиляти голову вправо і вліво (по 10 разів в кожну сторону).
3. Нахиляти голову вперед і назад (по 10 разів в кожну сторону).
4. Нахиляти голову вперед-назад і вправо-вліво (по 10 разів).
5. Витягнути руки горизонтально і повертати голову ліворуч і праворуч (по 1 разу).
6. Підняти обидві руки паралельно вгору і повернути голову вправо і вліво (по 1 разу). Опустити руки до рівня плечей, зігнувши їх у ліктях, і, зберігаючи руки в такому положенні, відвести їх якомога далі назад, витягнувши підборіддя сильно вгору.
Основна вправа. Після підготовчої частини потрібно розслабитися, покласти долоні на коліна і трохи відпочити.
Потім випрямитися, сидячи і зберігаючи рівновагу на куприку, і протягом 10 хв розгойдуватися вліво або вправо, одночасно втягуючи і випинаючи живіт. Виконуючи цю вправу, необхідно повторювати про себе, що з кожним днем самопочуття поліпшується. Таке самонавіювання благотворно впливає на розум і тіло, сприяючи лікуванню.
Для посилення шкірного дихання застосовують повітряні ванни. При цьому на поверхню тіла виходять сечовина та інші шлаки, а в шкіру всмоктується кисень, окислюється окис вуглецю в організмі і перетворює її в двоокис.
Для прийому повітряної ванни потрібно зняти з себе абсолютно весь одяг і побути оголеним на повітрі від 2 до 20 хв, в залежності від температури повітря та пори року.
Здоровим слід приймати повітряні ванни стоячи або сидячи, хворим-сидячи або лежачи. Процедури можна виконувати у зручний час у протягом дня. Протягом перших двох хвилин перебування на повітрі в голому вигляді слід: перші 40 з лежати на спині, наступні 30 с - на правому боці, далі 30 с - на лівому боці і залишилися 20 с-знову на спині.
Тривалість повітряної ванни потрібно збільшувати поступово. Під час прийому повітряної ванни слід розтирати затерплі частини
Схема прийому повітряних ванн
Номер повітряної ванни Час на відкритому повітрі, сек Час зігрівання в одязі, хв
(спокійно полежати деякий час одягненим)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
120
1,0
1,0
1,0
1,0
1,5
1,5
1,5
2,0
2,0
2,0
тіла і періодично робити вправу «Золота рибка». Повітряні ванни потрібно приймати за 1 годину до їжі, через 30-40 хв після їжі або через 1 год після прийняття контрастної ванни або душу. Оптимальна температура повітря 18 ~ 20 ° С.
Контрастний душ або ванна передбачають поперемінне вплив на тіло теплою і холодної води. Найкращий результат досягається при І зміни, а іноді число змін може доходити до 60, в залежності від бажання і стану здоров'я. Оптимальний ефект досягається, коли температура гарячої ванни складає 41-43 * С, холодної -- 14-15 СС. Тривалість ванни 1 хв.
Процедура завжди повинна закінчуватися холодною ванною. Тривалість гарячої ванни бажано 3-5 хв, щоб тіло встигало прогрітися. Підбираючи оптимальний режим, потрібно консультуватися з лікарем або з гарним практиком, які мають великий досвід застосування ефой методики.
РАК ЛЕГЕНЬ
Щоденний курс:
1. Повітряні ванни (8-10 разів на день).
2. Контрастна ванна.
3. Чай з листя фінікової сливи (більше двох літрів). Цей чай можна з успіхом замінити настоєм цибулевої лушпиння: заварити лушпиння окропом з розрахунку 1 л окропу на 3 ст. л. лушпиння (подрібненої), настояти ніч у термосі і пити протягом наступного дня.
4. Шість правил здоров'я.
РАК ШЛУНКА
Щоденний курс:
1. Повітряні ванни A0 разів).
2. Відвар цибулевої лушпиння (не менше двох літрів).
3. Соки із сирих овочів декількох видів.
4. Контрастна ванна.
5. Свіжа сира капуста (обов'язково).
6. Шість правил здоров'я. За системою Ніші виліковувалися багато ракові захворювання різних органів. Правда, при появі крові не можна, за твердженням Ниши, звертатися за консультаціями до лікарям, а покластися на Божу допомогу. За думку Ніші, що почалося виділення крові при лікуванні - ознака початку одужання.
Ймовірно, Ніші не радить звертатися за допомогою, тому що під час кровотечі хворий починає панікувати і перестає вірити в успіх лікування. Але мені здається, що можна і необхідно вірити в успіх лікування, всіляко добиватися цього успіху, консультації фахівців цього не перешкода. Були випробувані й дещо інші схеми лікування за системою Ніші:
1. Повітряні ванни D-8 разів на день) в кімнаті, при відкритій кватирці.
2. Вправа для капілярів (вранці і вдень).
3. Вправа «золота рибка».
4. Сира капуста.
5. Очищення кишечника.
6. Бо час лікування уникати твердої їжі.
7. Соки із сирих овочів п'яти будь-яких видів.
8. Чай з листя фінікової сливи. Через 5-10 днів має з'явитися перший кровотеча, що може тривати цілий день. Треба зберегти самовладання і при необхідності звернутися за лікарською допомогою. Через 20 днів лікування організм почне одужувати і звільнятися від відмерлих і ракових клітин.
РАК КРОВІ (злоякісне білокрів'я)
При цьому захворюванні рослинні засоби застосовуються частіше за все як додаткові до медикаментозного лікування.
РАК МАТКИ
При появі симптомів розвитку раку матки слід для профілактики щодня:
1. Виконувати шість правил здоров'я.
2. Пити чай з листя фінікової сливи (або його замінник).
3. Є сирі овочі п'яти будь-яких видів.
4. Робити повітряні ванни.
5. Носити легкий одяг, але не переохолоджуватися.
Людина повинна постійно гартувати свій організм і вести правильний спосіб життя. Тим, хто схильний до запорів, занадто тепло, не по погоді одягається, їсть мало сирих овочів, зловживає алкоголем, курить, любить гостру пишу, повинен серйозно подумати про позбавлення від шкідливих звичок і неправильного способу життя. Треба уникати надмірного споживання вершкового масла і риб'ячого жиру.
Народний цілитель з Башкирії Рим Ахмедов наводить у своїй книзі «У рослинах -- цілюща сила »кілька прикладів лікування раку.
Чоловік, що гинуть від раку легенів IV стадії, інтуїтивно почав їсти у великому кількості салати з червоного буряка. Через кілька місяців він видужав.
Хворий на рак шлунка вже не міг ні їсти, ані ходити. Він почав пити відвар трави пижма і повністю вилікувався. Відвар пижма: великий пучок трави помістити в 5-літрову емальовану каструлю, залити доверху окропом, настояти 1 год і випити протягом дня. Старий хворів на рак легенів IV стадії. У Протягом чотирьох місяців він кожен день пив чай з дурнішніка без перерв і з перервами - відвар копитних за схемою: місяць -- прийом, місяць - відпочинок. Через 4 місяці перерва на 1 місяць. Для отримання ефекту треба провести 3 курси лікування.
Серед інших методів лікування онкологічних захворювань можна виділити метод М. А. Ільвеса, описаний ним у книзі «Червона книга білої землі ». Його система припускає лікування раку відразу за трьома напрямками. 1. Застосування настоїв трав на воді, стимулюють імунну систему. Змішати в рівних кількостях і подрібнити наступні лікарські рослини: татарник (листя або квіти), календула (квіти), фіалка триколірна і польова (трава), дурнішнік (трава), ромашка (квіти), вероніка (трава), чистотіл (трава), безсмертник піщаний (квіти), омела (вся рослина) і лопух (молодий корінь). Заварити 0,5-1 л окропу 2 ст. Л. суміші і настояти 1 год Випити протягом дня. Для профілактики можна використовувати ці трави замість заварки для чаю і пити як чай. Укрита чай можна підсолодити медом або цукром.
Курс лікування не менше трьох місяців. Після перерви в 5-10 днів лікування повторити. Ці ж трави можна розділити на 2 групи (по 5 рослин у групі) і пити один тиждень настій перших п'яти трав за списком, а наступну - решти п'яти. Серед перелічених рослин отруйні чистотіл, фіалка, дурнішнік, омела і вероніка. Практика показує, що застосування їх у вказаних вище дозах не дає негативних наслідків.
2. Застосування настоянок трав, ліквідують ракові клітини. Чистотіл. Рослина пропустити через м'ясорубку, віджати сік, законсервувати його, змішавши з такою ж кількістю горілки, і зберігати при кімнатній температурі. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день, запиваючи чаркою води. Марьин корінь (півонії ухиляються). Подрібніть 100 г кореня і залити 1 л вод - ки або 75%-го спирту і настояти 3 тижні. Пити по 0,5-1 ч. л. 3 рази на день, запиваючи чаркою води.
Омела біла. Свіже рослина подрібнити, засипати їм літрову банку на 1 / 3, залити доверху горілкою, настояти 30 днів, віджати і процідити. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день, запиваючи водою.
Лабазнік. Подрібніть 100 г кореня лабазніка і залити 1 л горілки. Настояти 3 тижні. Пити по 2-4 ч. л. 3 рази на день з водою. Настойки чистотілу, Мар'їна кореня, омели чергують через 1-2 тижні. Лабазнік використовують як запасну настоянку. Бажано одну з горілчаних настоянок (або соків) приймати ввечері перед вечерею. Курс лікування не менше трьох місяців. У перерві можна пити лабазнік (запасний настій). По закінченні основного курсу лікування бажано продовжувати пити одну з горілчаних настоянок 1 раз на день або пити чай з декількох трав з смаку ще протягом одного місяця.
3. Каротин дієта. До її складу входять цибуля, часник, морква, болгарський перець, щавель, шипшина, шпинат, петрушка та ін Морква краще тушкована або варена з будь-яким жиром. Зовсім не обов'язково є всі ці продукти, але вони корисні для зміцнення імунітету. Багаті вітаміном А жир печінки катрана (чорноморської акули) і риб'ячий жир. Взимку при нестачі вітамінів рекомендується пити жир по 1-2 ч. л.

Рак - Рецепти лікування

Рак матки - народний рецепт для лікування

Сильним знеболюючим засобом при раку служить болиголов плямистий. Його запах спричиняє сильний біль, тому при зборі суцвіть до болиголова треба підходити з боку вітру. У перших числах червня зміцнілий і досяг іноді людського росту болиголов викидає суцвіття, повні ефірного масла. Збирати суцвіття бажано в два ємності. У півлітрову банку збирати подрібнені суцвіття з додаванням небольшогр кількості молодих листочків. Наповнивши до половини зазначену ємність, пересипати її вміст у трилітрову банку, після чого це залити 0,5 л горілки. Можна застосовувати і якісний самогон, оскільки пухлини губятся також і сивушними маслами. Якщо ж суцвіття не дуже подрібнювати, набирати їх в ємність більшого обсягу, наприклад, в літрову банку, то в банку почнеться реакція з виділенням тепла - це згубно для сировини. Тому, підсипаючи болиголов в трилітрову бутель, бажано струшувати її вміст, щоб змочувати все горілкою. Набравши бутель до половини, залити її доверху горілкою. Після чого герметично закупорити кришкою або поліетиленом і поставити в темне прохолодне місце на 14 днів. У випадках гострої необхідності можна користуватися настоянкою через 3-5 днів, але краще наполягти побільше. При регулярному користування відлити трохи настоянки і акуратно поставити її в холодильник подалі від харчових продуктів. При раку стравоходу вживати настоянку за наступною схемою: зранку натщесерце, за 1 годину до їжі, починаючи з однієї краплі на 0,5 склянки води, збільшувати щоденно по краплі настоянки, довівши її до 40 крапель. Потім щоденно, по одній краплі, знижувати вживання настоянки з 40 крапель до однієї. Через 80 днів лікування можна харчуватися звичайно, як і до хвороби. Другий курс лікування проводити через місяць за вищеописаною схемою. Третій - що закріплює курс проводиться за бажанням через півроку.

Рак матки - народний рецепт для лікування

У трилітрову бутель покласти 25 раків довжиною 10-12 см, попередньо добре промитих. Потім доверху залити чистим медичним спиртом і настояти 30 днів у темному прохолодному місці, періодично A-3 рази на день) збовтуючи. Потім спирт розлити по пляшках, а раків просушити. Раков розтерти в дрібний порошок і приймати за 1 годину до їжі по 0,5 ч. л., запиваючи 1 ст. л. спирту, в якому наполягали раки, а потім - водою.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Відвар або настій молодих верхівок ялиці допомагає при злоякісних пухлинах, атеросклерозу, лейкемії, пародонтозу, золотусі і цинзі.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Від будь-яких ракових пухлин допомагає настій чистотілу. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави чистотілу, настояти 30 хв і процідити. Випити все по 1 ст. л. протягом дня до їжі та між прийомами їжі.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку гортані і при туберкульозі горла після прийому соку дурнішніка потрібно вдихати дим спалюваних насіння цієї рослини, дня чого жменю сухого насіння насипати в жерстяній чайник і тримати його на вогні до тих пір, поки не піде дим. Дихати слід, вставивши в носик чайника трубку або обмотавши його чистою полотняній ганчіркою, щоб не обпекти губи.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Відвар копигеня потрібно приймати в теплому вигляді перед їжею по 1 ст. л. 4 рази на день. Заварити 1 склянкою окропу 1 / 3 ч. л. подрібненого в ступці кореня, наполягти, укутавши, 1 ч. Отеар можна зберігати в холодильнику не більше двох діб. Після місяця лікування одним засобом потрібно зробити перерву на 5-10 днів і перейти на інший рецепт.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Квіти картоплі лікують рак у початковій стадії. Їх сушать у тіні, після чого 1 ст. л. квітів заварюють в 0,5 л окропу, настоюють у гарячому місці 3 години і приймають по 1 / 2 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування -- 4 л настою.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку простати і прямої кишки потрібно робити на ніч теплі мікроклізми-по 50-100 мл настою чага. Лікування слід проводити курсами по 3-5 місяців з перервами між курсами по 7-10 днів. Чагу краще добувати навесні під час сокодвіженія в нижній частини берези, з дерева не молодше 20 років і не старше 50 років. Чага добре поєднується з горцем зміїним. Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. подрібненого кореня горця, настояти ніч у термосі, вранці процідити і випити всю порцію в протягом дня невеликими ковтками. Можна використовувати і спиртову настоянку. Залити 100 мл 70%-го спирту 2 ч. л. подрібненого кореня і настояти 14 днів. Приймати по 30-40 крапель 2-3 рази на день. При необхідності дозу можна збільшити до 1 повної ч. л. на прийом. Але краще приймати настій горця зміїного разом з чагой: змішати по 3 ст. л. горця і подрібненої губка, суміш залити 0,5 л горілки і наполягати в темному місці 2 тижні. Приймати по 1 ст. л. 3-6 разів на день. Для дітей та осіб, які не приймаючих алкоголь, можна робити водний настій: заварити 1 склянкою окропу по 1 ч. л. кореня горця і гриба (губки) і настояти у термосі ніч. Краще зробити відразу 3-4 склянки на 2 дні прийому. Уранці випити натщесерце 1 / 2 склянки настою і ще 1-1,5 склянки малими порціями протягом усього дня. Тривалість курсу лікування залежить від стану хворого - до З-б місяців (до стійких ознак одужання).

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку стравоходу приймати 3 рази на день до їжі сік часнику, поступово збільшуючи дозу: перші 5 днів по 10 крапель, наступні 5 днів -- по 20 крапель і так додавати по 10 крапель кожні 5 днів, довівши до 1 ст. л. на прийом. Сік часнику запивати 1 / 2 склянки свіжого соку подорожника і ще через 30 хв приймати 1 ст. л. меду. Через 2 місяці перестане боліти голова і зникне біль в стравоході. Від рідкої пніщ перейти до більш густий. Через 3 місяці розпочати поступово зменшувати кількість часникового соку на прийом і, довівши його до 30 крапель, приймати сік ще в протягом п'ята днів. Сік подорожника при такому лікуванні треба пити, не перестаючи, по 1 ст. л. 4 рази на день протягом року. На зиму сік слід консервувати, змішуючи його з рівною кількістю спирту або горілки. Для отримання соку подорожника слід дрібно накришити листя подорожника, зібрані рано вранці, відразу після висихання роси в перший тиждень після початку цвітіння, що припадає на кінець травня - початок Червень, руками або ножем з нержавіючої сталі, змішати добре подрібнені листя з такою ж кількістю цукрового піску і поставити в тепле місце, періодично ущільнюючи дерев'яною ложкою, щоб не виділявся сік був зверху. Якщо цього не робити, то маса запліснявіє. Через 10 днів треба вичавити з отриманої маси сік. Приймати сік треба 3-4 рази на день по 1 ст. л. за 20 хвилин до їди. На курс лікування потрібно 3-5 літрових банок зеленої маси подорожника і стільки ж цукру. Сік необхід - мо зберігати в холодильнику. Для більш тривалого зберігання, як вже говорилося вище, потрібно змішати сік зі спиртом (на 2 частини соку 1 частина спирту або 2 частини горілки). Приймати 3 рази на день по 1 ст. л. при раку шлунка, кишечника і легенів.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Для приготування відварів заготовити дурнішнік, вимити і відразу ж подрібнити його разом з коренем. Заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. сировини. Настояти, закутавши, 0,5-1 ч. Пити щодня в напівгарячої вигляді після їжі замість чаю не менше трьох склянок на день.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Інший спосіб застосування болиголова: 2 частини суміші листя і насіння (за обсягом) залити 4 частинами чистого нерозбавленого спирту, настояти 2 тижні і процідити. Приймати по 2 краплі на 1 ст. л. води не частіше п'яти разів на день.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При пухлинах в області печінки приймати 2 рази на день (вранці і ввечері) настій чистотілу (заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави, настояти 4 год і процідити). Ще краще діє сік свіжої рослини або настоянка чистотілу. Свіже рослина подрібнити і залити спиртом на палець вище рівня трави. Через тиждень процідити і приймати по 20 крапель, запиваючи ковтком води, за 30 хвилин до їди, кожен день збільшуючи прийом по 1 краплі, поступово довівши його до 50 крапель.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку шкіри рекомендується уражені хворобою місця 3 рази на день змащувати соком чистотілу, а взимку обмивати міцним настоєм висушеної трави, і потім накладати на хворе місце пов'язку з маззю з чистотілу. Для приготування мазі дрібно потовкти у ступці висушену траву чистотілу »просіяти крізь дрібне сито і змішати з розтопленим гарячим свинячим жиром (краще смальцем) або вазеліном A ложка трави на 1 ложку жиру), а щоб мазь при зберіганні не псувалася, додати в неї 10 крапель карболки. Такими ж властивостями володіє мазь із спиртового екстракту чистотілу. Залити 2 частинами спирту 1 частина трави, настояти в темному місці 12 днів, змішати зі свинячим жиром або вазеліном у пропорції 1:1 і потримати на киплячій водяній бані до тих пір, поки спирт не випарується. При лікуванні маззю потрібно одночасно приймати по 20 крапель екстракту, розбавивши його наполовину водою або спиртом. Екстракт краще запивати 1 / 4 склянки соку подорожника. Збирати чистотіл слід навесні на початку цвітіння, з прильотом ластівок.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку внутрішніх органів змішати свіжий протертий корінь лопуха з достатнім кількістю вершкового масла і сирим жовтком яйця домашньої курки і кип'ятити на водяній бані до отримання однорідної маси. При - суміш слід приймати по 1 ст. л. 3 рази на день. Цією ж сумішшю змащувати уражені раком місця на шкірі.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При раку легенів, шлунку та печінки допомагає водний відвар квіток хмелю. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. кольорів, випарувати 1 / 3 об'єму на малому вогні і процідити. Приймати по 2-3 ч. л. У деяких випадках квіти заливають 1 склянкою холодної води, доводять до кипіння, кип'ятять 1-2 хв, настоюють 2 год і приймають по 1 / 4 склянки 3-4 рази протягом дня.

Рак матки - народний рецепт для лікування

При ракових пухлинах використовують квіти картоплі. Висушені в тіні квіти заливають окропом з розрахунку 2 склянки окропу на 1 ст. л. кольорів, наполягають в духовці або в термосі 3 год і проціджують. П'ють по 1 / 2 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування 21 день. При необхідності курс потрібно повторити. Деякі хворі повністю виліковувалися через 3 тижні прийому цього настою. Червоної буряком не можна вилікувати ракового хворого, але можна так підняти захисні сили організму і порушене клітинне дихання, що значно покращить результати класичної терапії. Нижче додаються кілька правил застосування соку буряка при лікуванні злоякісних пухлин: - Вживати сік у кількості 600 мл за добу; - Пити сік через рівні проміжки часу по 100-200 мл за прийом, тобто 5-6 разів на добу. При п'ятиразове прийомі пити сік вдень через 4 години і 1 раз вночі: - Сік краще пити на голодний шлунок за 10-15 хвилин до їжі і в злегка підігрітому вигляді. - Не можна заїдати сік дріжджовим хлібом або запивати кислим молоком: дріжджі викликають бродіння в кишечнику з утворенням кислого середовища замість лужний; - Ні в якому разі не пити тільки що віджатий сік, тому що в ньому містяться летючі речовини, що діють отруйною чином, що викликають нудоту, блювоту, гикавку, загальну слабкість, падіння пульсу і артеріального тиску, аж до коматозного стану. До вживання сік повинен постояти кілька годин в прохолодному місці, краще в холодильнику. Прийом свіжого соку викликає абсолютну непереносимість його вживання в надалі. Окрім прийому призначеного кількості бурякового соку рекомендується з'їдати на добу близько 200 г вареного буряка за обідом і вечерею, як гарнір: варений буряк зберігає чинне проти інтоксикації речовина - антоціан бетеін. Лікування необхідно проводити тривалий час без перерви, не менш ніж півроку.

Рак матки - народний рецепт для лікування

Для профілактики цього захворювання грецькі вчені-онкологи рекомендують жінкам вживати в їжу більше овочів, фруктів і оливкової олії, яка дуже багато ненасиченими жирами і кислотами. Застосування об'єктивних методів математичної статистики дозволило виявити достовірну зворотній зв'язок між кількістю вживаються в їжу овочів, фруктів і оливкового масла - з одного боку, і захворюваністю на рак молочної залози-з іншого. У жінок, які готували пишу із застосуванням оливкової олії частіше одного разу на день, ризик виникнення раку молочної залози знижувався на чверть порівняно з жінками, які використовували оливкова олія 1 раз на день або рідше.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Пити як чай відвар трави суниці (цілком), заготовленої під час цвітіння. Для отримання настою залити 1 л окропу жменю листя з квітками і настояти 2-3 год в гарячій духовці або в термосі. Відвар свіжої трави потрібно пити, поки вона є, а при прийомі відвару сушеної трави слід після кожного місяця прийому робити перерву на 5-10 днів.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. насіння льону і настояти у термосі 4 год Пити по 1 ст. л. 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Після кожного місяця прийому зробити перерву на 5-10 днів.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Заварити 1 л окропу 5-6 ст. л. подрібнених листя чорниці і настояти 30 хв. Пити до 5 склянок на день протягом двох місяців, потім зробити перерва на 1 місяць, під час якого використовувати інші рослинні засоби.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Заварити 2 склянками окропу 1 ст. л. верхівок квітучої гречки, висушеної в тіні, і настояти 0,5-1 ч. Пити при метастазах по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день. Свіже рослину вживати не треба, тому що воно може викликати отруєння. Після кожного місяця прийому потрібно робити перерву на 5-10 днів.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Рекомендується їсти салат з трави медунки під час цвітіння або пити відвар з висушеного рослини. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. медунки і настояти 2 год Приймати по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день протягом тривалого часу. Після кожного місяця прийому потрібно робити перерву на 5-10 днів.

Рак крові - народний рецепт для лікування

Для зняття сильного болю і підняття настрою онкологічних хворих допомагає бальзам: до 200 мл екстракту березових бруньок додати 50 мл екстракту квітів хмелю, 20 мл екстракту водяного перцю, 20 мл екстракту кровохлебкі і 15 мл екстракту блекоти або болиголова і настояти суміш 1 добу. Пити по 1 ч. л. 3-4 рази на день до їжі. Поліпшення наступає через кілька днів. Бальзам використовується як допоміжний засіб при комплексному лікуванні. Для приготування бальзаму наполягають 100 г березових бруньок на 0,5 л горілки протягом двох тижнів і точно так ж готують екстракт коренів кровохлебкі. Для отримання екстракту блекоти заливають 0,5 л горілки 5 дес. л. подрібненого листя блекоти. Для отримання екстрактів трави водяного перцю і квітів хмелю потрібно залити 2 ст. л. відповідної трави і настояти ніч у термосі.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

Залити 100 мл води 1 шматочок мідного купоросу розміром з рисове зерно і наполіг »ніч. Уранці випити натщесерце за 1 год до їжі в один прийом. Другий прийом через 12 год - увечері.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При ураженні шлунка, підшлункової залози та молочних залоз залити 1 л води 0,3-0,4 г (кукурудзяне зерно) мідного купоросу, настояти ніч і приймати по 50 мл настою 1 раз на добу, вранці натщесерце, за 1 годину до їжі.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

Купорос дуже ефективний при лікуванні раку прямої кишки. Після очисної клізми з ромашки ввести теплий розчин мідного купоросу (з попереднього рецепту). Відразу після опромінення застосовувати небезпечно, треба витримати 1-2 місяці.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

Для лікування раку шлунка подрібнити на тертці 200 г губка, 100 г трави деревію, 100 г соснових бруньок, 100 г шипшини і 5 г полину, ретельно перемішати, залити 3 л холодної води, настояти 2 год, потім поставити на вогонь, довести до кипіння і кип'ятити на слабкому вогні 2 ч. Знявши з вогню, потрібно наполягти відвар добу, процідити, додати у відвар 200 мл соку алое, 250 г коньяку і 500 г меду, розмішати і відстояти протягом чотирьох годин. Приймати: перші 6 днів - по 1 ч. л. 3 рази на день за 2 год до їди. У наступні дні - по 1 ст. л. 3 рази на день за 1 годину до їжі. Курс лікування від 2-3 тижнів до 2-3 місяців.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При запущеному раку шлунка потрібно зірвати листя алое з рослини не молодше трьох років, витримати 10-12 днів у темному місці при 6-8 еС, подрібнити, віджати сік і змішати з коньяком з розрахунку 0,5 л коньяку на 2 ст. л. соку. Одночасно потрібно приготувати настій з листя пеларгонії: 3 свіжих листа цього кімнатної рослини залити 1 / 2 склянки окропу, щільно закрити кришку судини, поставити на 8 год на гарячу (але не киплячу) водяну лазню, потім процідити, влити в суміш коньяку з соком алое і додати 3 краплі 5%-ий настоянки йоду. Всі зазначені пропорції повинні бути точно дотримані. Приймати цю суміш слід по 1 ст. л. 2 рази на день натщесерце вранці і ввечері. Через кілька днів можуть з'явитися болю і навіть кров'янисті виділення, але через 1-2 тижні це пройде, і настане поліпшення.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При раку шлунка допомагає суміш із 10 г кореневищ аїру, 25 г суцвіть лопуха, 35 г корінь лопуха, 50 г суцвіть бодяка польового і 5 г бруньок тополі чорного. Суміш необхідно добре подрібнити, залити 1 л окропу, настояти до охолодження і пити склянками 3-4 рази на день. Можна також змішати у зазначених кількостях коріння аїру, лопуха і бруньки тополі чорного (осокора) і настояти протягом дев'яти днів у 0,5 л горілки, а суцвіття лопуха і бодяка польового, теж у зазначених тут кількостях, залити 1 л окропу і настояти до охолодження. Спиртову (горілчану) настоянку приймати по 1 ст. л. 3 рази на день, а водний настій пити склянками 3-4 рази на день, роблячи півгодинні або годинні перерви між прийомами горілчаної настоянки та водного настою.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При раку шлунка натерти коріння травневого лопуха і є їх у свіжому вигляді.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При злоякісних пухлинах шлунково - кишкового тракту рекомендується пити 3-4 рази на день по 1 ст. л. настоянки кореня лопуха. Можна також готувати щоденно водний настій з сушеного кореня: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. дрібно подрібненого кореня лопуха, гріти на водяній бані 30 хв і настояти, укутавши, 1 год, процідити. Пити по 1 / 2 склянки 4-5 разів на день. Можна пити як чай відвар суцвіть лопуха, заварюючи 1 склянкою окропу 8-10 квітів.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При раку стравоходу, шлунка та кишечнику рекомендується пити настій трави Польщі звичайної (чорнобиль), зібраної під час цвітіння. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. трави й наполягти, укутавши, 1 ч. Пити по 1 / 2 склянки протягом дня за 30 хвилин до їди.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При раку шлунка, прямої кишки і матки допомагає корінь чорнобиль. Залити 1 склянкою окропу 2 ст. л. сушеного кореня, прокип'ятити на малому вогні 15 хв, остудити і процідити. Пити по 2 ст. л. 3 рази на день за 20 хв до їди. Можна використовувати спиртову настоянку кореня чорнобиль. Залити 0,5 л горілки 5 ст. л. стовченої кореня і настояти 2 тижні. Пити по 1 ч. л. 3-4 рази на день за 30 хв до їди. При раку матки додатково роблять спринцювання із зазначеним відваром: 1 склянка відвару розбавити кип'яченою водою, довівши обсяг до 1 л. Це лікування бажано проводити в комплексі із застосуванням водяного перцю, чистотілу та болиголова крапчастого. Залити 0,5 л горілки 50 г водяного перцю, настояти 9 днів і додати 1 ч. л. цієї настоянки до 0,5 л водного відвару коренів чорнобиль. Чистотіл потрібно приймати окремо: наповнити 1 / 2 півлітровій банки подрібненої травою травневого збору, залити доверху горілкою і настояти 2 тижні. Потім до 150 мл цієї настоянки додати 350 мл горілки, довівши обсяг до 0,5 л. Приймати чистотіл слід 3 рази на день до їжі за 10 хвилин до прийому відвару або спиртовий настоянки чорнобиль, розводячи в 50-грамової чарці з водою: в перший тиждень 10 крапель на чарку, під другий - 20 крапель, на третьому - 30 крапель, а в четвертий тиждень-50 крапель до повного використання всієї настоянки.

Рак легенів,шлунку - народний рецепт для лікування

При неоперабельному раку шлунка в 0,5 л горілки настояти 1 дес. л. коренів і кореневищ гравілату міського. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день до їжі протягом 2 місяців. Після тижневої перерви курс лікування повторити.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00