Захворювання: Статевих органів - Народні методи лікування

ЧОЛОВІЧІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Простатит
Функціонування чоловічих статевих залоз залежить від роботи деяких відділів спинного та головного мозку, від діяльності гіпофіза (виділення його гормонів), а також загального стану здоров'я. Потрапила в організм інфекція (ангіна, грип, туберкульоз) може бути причиною виникнення простатиту-запалення передміхурової залози (простати). Простатиту можуть передувати місцеве переохолодження, особливо сидіння на вологій землі, статеві надмірності, малорухливий спосіб життя. Ознаками гострого простатиту є: підвищення температури, часте сечовипускання з різзю, печіння в промежини, ослаблення напору струменя сечі. Найбільша активність статевої функції спостерігається з 19 до 21 години.
У цей період часу статева функція краще піддається лікуванню. Про неблагополуччя в цій сфері говорить почуття неповноцінності, рясний безпричинний сміх, гарячі долоні, набрякання залоз під пахвами, поганий запах з рота, важкість у серці, швидка стомлюваність, напади гніву і злості через дрібниці.
Аденома передміхурової залози
Аденома передміхурової залози -- доброякісний пухлиноподібне розростання передміхурової залози. Частіше виникає в чоловіків після 50 років. Розвивається повільно, поступово здавлюючи сечовипускальний канал і ускладнюючи випорожнення сечового міхура.
Причини збільшення простати на сьогоднішній день поки що не зовсім з'ясовані. Прийнято вважати, що її зростання викликане збільшенням кількості гормону дегідротестосте - рона - продукту обміну тестостерону, хоча якихось незаперечних доказів цьому немає, так само як і того, що аденома -- неминучий супутник старіння. Раціон може порушити гормональний баланс простати, сприяти підвищенню рівня де - гідротестостерона. До інших чинників відноситься куріння та зловживання алкоголем. Що міститься в раціоні жир, особливо тваринний, - основне джерело небезпеки. Перешкодити розвитку раку багатьох органів, в т. ч. і простати, може бета-каротин, який, на думку вчених, впливає на посилення імунітету. Необхідно уникати стресів.
При захворюванні простати слід строго дотримуватися дієти з виключенням перцю, гірчиці, консервів, копченостей, алкоголю та пива. Дуже корисні продукти, багаті цинком, - насіння гарбуза, горіхи, горох, крупи і квасоля. Відомо, що цинк скорочує розміри простати і послаблює у деяких людей ознаки захворювання. Крім того, недостатність цинку пов'язана з схильністю до раку простати. Один з самих багатих джерел цинку і основних жирних кислот - гарбузове насіння.
Імпотенція
Якщо простатит вчасно не лікувати, інфекція може поширитися на навко - сающіе органи і тканини, що здатне, в онечном підсумку, привести до імпотенції і есплодію.
Імпотенція - статеве безсилля - ознака раннього старіння організму, потребує посилення фізичної активності, збавленіі від зайвої ваги, зміцненні ервной системи. Чи є наслідком наруеній функцій статевих органів, ендокринної системи, периферичної нервової системи та вищих відділів головного мозку, яжелих переживань, а також може бути в'язати з різними урологічними захворюваннями і т. д. Відомі різні рецепи лікування імпотенції методами народної медицини.
Статевої збудливості
Статеве життя, не виходить за рамкв норми, допомагає при меланхолії, надаючи бадьорість і виганяючи що скупчилися через затримок насіння шкідливі речовини з облаем мозку та серця; знімає болі в нирках, іноді сприяє розсмоктуванню пухлин що виникають в області паху і яєчок.
З іншого боку, статева нестриманість неминуче призводить до ослаблення нирок, передчасному старінню. Безладна трата статевої енергії призводить до того, що доводиться витрачати чимало сил для її відновлення. Крім того, разом з половою енергією втрачається еліксир довголіття, тому що саме сперма допомагає організму зберігати стабільність, множить життєві сили, підтримує молодість.
Надмірна статева активність може мати ряд негативних наслідків:
- Ослаблення організму і висушування тіла;
- Погіршення зору та слуху, появу слабкості і болю в стегнах, у спині, нирках і сечовому міхурі;
- Поява закупорок, поганого запаху з рота.
Утримуватися від статевих стосунків треба тим, у кого після них з'являються тремтіння, озноб або задишка, увалюються очі і зникає апетит.
При тривалому або повному припинення статевих зносин у чоловіків скупчується надлишок насіння і виникають розлади психіки і порушення діяльності серця. Статеві зносини шкідливі після фізичних вправ або сильних душевних переживань, а також як на повний шлунок (порушується травлення), так і на порожній шлунок (втрата ваги). Необхідно уникати статевих зносин у спеку, проте і затримувати сім'я, відтягуючи його вихід, теж шкідливо, оскільки це може призвести до втягування одного з яєчок.
Запалення яєчка
Запалення яєчка вражає насіннєвий канатик, оболонку яєчка (гостра водянка), шкіру мошонки і очеревину. Причиною захворювання нерідко бувають здавлювання, удари внаслідок поштовхів і падінь і інші механічні ушкодження яєчка, застуда і венеричні захворювання. Під час лікування бажано використовувати суспензорій.

ЖІНОЧІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Максимального розвитку яєчники жінки досягають до 20-25 років, зниження їх маси відбувається у віці від 35 до 50 років. У жінок, часто народжували, спостерігається більш швидке старіння яєчників. Час, найбільш сприятливий для зачаття, - з 11-го по 18-й день, починаючи з першого дня менструації. Діти, зачаті в зимові місяці, виростають здоровими та міцними. А деякі вчені стверджують, що поява талановитого дитини залежить від віку батька, оскільки потомству передається прижиттєвий досвід батька, вік якого не більше 55 років.
Під час вагітності, а особливо після пологів жінці слід уникати холоду, протягів, задушливих приміщень, не палити і не вживати спиртного. У силу її фізіологічного пристрою жінку частіше, ніж чоловіка, підстерігають різні ускладнення, інфекції та хвороби.
Белі
Белі-виділення зі статевих органів. З'являючись на зовнішніх статевих органах, вони викликають неприємні відчуття, іноді свербіж, печіння. Лікування спрямоване на ліквідацію основного захворювання, клінічним симптомом якого з'явилися білі. Це можуть бути маткові кільця, що дратують всприсківанія, глисти (нерідко що викликають цю хворобу ще в дитячому віці), статеве збудження, онанізм, нестриманість, всякого роду пухлини і затвердіння у піхві чи матці.
Безпліддя
Безпліддя - нездатність мати потомство. Воно настає через різних порушень в організмі: непрохідність маткових труб внаслідок неспецифічних і специфічних (гонорея, туберкульоз) запальних захворювань матки і придатків (аднексит); порушення функцій залоз внутрішньої секреції (яєчників, щитовидної залози, наднирників).
Запалення придатків матки
Яєчники відносяться до внутрішніх статевих органам жінок, до придатків матки. Ця парна жіноча статева залоза розташована в малому тазу з обох боків від матки. Яєчники зазвичай запалюються разом з трубами і іншими прилеглими до них органами. Мікроби можуть бути занесені в яєчники з сусідніх з ними органів (труби, кишечник, очеревина), а також по кровоносних і лімфатичних судинах.
Запалення може сприяти недотримання правил особистої гігієни та гігієни статевого життя. Гостре запалення також може бути викликане застудою, переохолодженням організму під час менструацій і т. п.
Маткові кровотечі
Маткові кровотечі-кровотечі, обумовлені порушенням секреції поло - вих гормонів, не пов'язаних з вагітна - стю, пухлинами і запальними захворюваннями статевих органів, а також хворобами срові. Найбільш часто зустрічаються в період становлення менструальної функції (ювенільні кровотечі) і в період згасання функції яєчників (клімактеричні кро - вотеченія). У жінок дітородного віку кровотечі, як правило, спостерігаються на тлі запальних захворювань статевих органів. Провокуючими факторами дисфункціональних маткових кровотеч часто бувають несприятливі матеріально - побутові умови, зміна клімату, негативні емоції, хронічні інфекції та інтоксикації, професійні захворювання, авітаміноз, перевтома.
Кровотечі можуть бути циклічними (ме - нррагія) і ациклічні (метрорагія).
Менорагія - збільшення кількості те - ряемой крові під час менструації. Спостерігається як дисфункціональні маточне кровотеча, а також при загальних виснажують захворюваннях, хворобах серця, крові, келез внутрішньої секреції і при деяких гінекологічних захворюваннях (фіброміомa матки, запальні захворювання).
Метрорагія-кровотечі, не пов'язані з менструацією. Спостерігаються при порушенні функції яєчників та інших залоз внутрішньої секреції, раку тіла та шийки матки, підслизової фіброміомі.
Аменорея
Аменорея - відсутність менструації. Розрізняють фізіологічну і патологічну аменорею.
Фізіологічна аменорея спостерігається до настання статевої зрілості, під час вагітності та іноді під час годування дитини, а також у літньому і старечому віці (менопауза).
Патологічна аменорея має місце при вадах розвитку статевої системи, різних ендокринних захворюваннях, інфантилізм, при ряді уражень нервової системи, психічних потрясінь. Аменорею викликають і деякі гінеко.логіческіе захворювання (туберкульоз статевих органів), відсутність матки або яєчників в результаті операції, абортів. Гострі інфекційні та хронічні захворювання, що викликають загальне виснаження (тиф, малярія, туберкульоз легенів), хронічні отруєння свинцем, фосфором, ртуттю та ін., а також вплив радіоактивного випромінювання на яєчники-все це причини аменореї.
Мастит
Мастит (грудніца) - запалення молочної залози. Зазвичай виникає при наявність тріщин на соску, як правило, у годуючих жінок.
Мастопатію
Мастопатія характеризується появою в молочній залозі утворень різної величини і щільності із-за порушення функцій залоз внутрішньої секреції і запальних захворювань статевої системи.
Ерозія шийки матки
Ерозія шийки матки - порушення цілісності або зміна епітеліального покриву піхвової частини шийки матки. Найчастіше за все це пов'язано із запальними процесами в шийці матки.

Статевих органів - Рецепти лікування

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При мізерних менструаціях застосовуються листя рути. Закип'ятити 1 / 2 склянки води і зменшити вогонь до такої міри, щоб кипіння води майже припинилося. Покласти в воду 4 г різаних листя рути і варити 15 хв, не допускаючи кипіння. Процідити, прийняти всю дозу вранці натщесерце і після цього протягом 5-6 годин не їсти. Таку процедуру виконують один раз.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При мізерних менструаціях або їх відсутності приймати протягом 2 днів вранці натщесерце по 1 / 2 склянки наступного відвару: залити 2 склянками окропу лушпиння з одного цибулини ріпчастої цибулі середнього розміру, варити її на повільному вогні 15-20 хв, остудити і процідити. Або: залити 3 л води лушпиння від 2 кг цибулі і варити її до тих пір, поки відвар не стане темно-червоним. Пити до їжі вранці та ввечері по 100 мл

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При відсутності менструації: залити 1 л окропу 1 ст. л. ягід і 1 ст. л. гілочок ялівцю з хвоєю і кип'ятити на малому вогні 5 хв. Пити невеликими ковтками через кожні 2 год у протягом дня. При гострих захворюваннях нирок ялівець застосовувати не можна.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При відсутності менструації пити відвар кінського щавлю на кислому меді. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. листя кінського щавлю й наполягти, укутавши, 2 ч. Приймати по 2 ст. л. 3 рази на день, розбавляючи медом.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При жіночих захворюваннях рекомендується приймати 3 рази на день по 1 ч. л. натертий шмон або апельсин зі шкіркою, змішаний з цукром.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При міомі пити 3 рази на день по 50 мл в протягом 15 днів відвар конопляного або лляного насіння.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При міомі, запаленні молочної залози: розім'яв »30 г перегородок волоських горіхів і залити їх 1 склянкою горілки. Настояти в темряві 8 діб, віджати і процідити. Пити 3 рази на день по 30 крапель за 20 хвилин до їди, запиваючи водою.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При фіброма матки використовують відвар всієї рослини суниці. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суниці, наполягти, укутавши, 3 год і процідити. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При опущенні матки, шлунку і т. д.: змішати подрібнену шкаралупу 5 яєць і 9 дрібно нарізаних лимонів зі шкіркою, настояти 4 дня і додати 0,5 л горілки. Пити по 50 мл 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

Одна хвора на рак матки вилікувалася наступним чином: змішати 630 г травневого меду, 635 г червоного виноградного вина, 300 г листя алое (вік рослини 3,5 року, перед тим як зрізати, не поливати 5 днів). Настояти 3 дні і приймати суміш по 1 ч. л., а через тиждень по 1 ст. л. 3 рази на день за 1 годину до їжі. Термін лікування 2-3 тижні. (У мене щодо цього рецепту є сумніви, але ставлю його в книзі для того, щоб бажаючі могли його випробувати на собі, якщо інші засоби не допоможуть).

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При запаленні статевих органів: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави звіробою, наполягти, укутавши, 3 год і процідити. Приймати по 1 / 4 склянки 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При запаленні придатків і белях слід по 3 рази на день жувати свіжі ягоди ялівцю (замість відвару), починаючи з 4 ягід, збільшувати кожен раз прийом їх на 1, довівши до 13, і потім зменшувати до 4. Можна застосовувати і відвар ягід ялівцю: 15 г ягід на 1 стакан води, настояти 4 год Пити по 1 ст. л. 3 рази на день. Для зовнішнього застосування відвар готується в такий спосіб: залити 1 відром окропу 50 г ягід і стебел ялівцю, настояти 2 год і процідити.

Захворювання жіночих статевих органів / АМЕНОРЕЯ - народний рецепт для лікування

При запаленні придатків: заварити 2 склянками окропу 2 ст. л. трави перстачу гусячої і настояти 1 год Пити натщесерце і перед кожним прийомом пиши по 1 / 2 склянки 4 рази на день. На ніч проводити спринцювання з більш концентрованого настою. Заварити 0,5 л окропу 5 ст. л. трави і настояти ніч у термосі.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЛИ - народний рецепт для лікування

Добре допомагають від білей гарячі ванни із соснових гілочок або з екстракту сосни. Заварити 10 л окропу 100 г соснових гілочок, потримати на малому вогні 30 хв і настояти 1 год Корисно також двічі на тиждень ходити в баню.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЛИ - народний рецепт для лікування

Белі лікуються дуже швидко спринцюванням: 2-4 ст. л. звіробою на 2 л води, кип'ятять 20 хв, проціджують. Збирати звіробій можна в будь-яку п'ятницю до сходу сонця.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЛИ - народний рецепт для лікування

Для спринцювань при белях: заварити 3 л окропу по 20 г деревію, листя шавлії і листя розмарину, а також 40 г кори дуба. Поставити суміш на малий вогонь і тримати під кришкою 5 хв. Остудити і процідити через марлю, складену в кілька шарів.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Пити як чай відвар трави горицвіту. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави, наполягти, укутавши, 2 год і процідити. Пити по 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Пити відвар трави Адамова кореня. Заварити 1 склянкою окропу 2 ч% л. трави, наполягти, укутавши, 2 год і процідити. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. трави шавлії і настояти 30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Інший спосіб: пити по 1 дес. л. 2 рази на день натщесерце і ввечері сік свіжої рослини шавлії. Засіб слід приймати протягом 12 днів відразу ж після припинення місячних.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. насіння подорожника, кип'ятити на малому вогні 5 хв і настояти 1 год Пити по 1-2 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Цей же рецепт використовується і при чоловічому безплідді. Курс 1-2 місяці.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 0,5 л окропу 3-4 ст. л. споришу, наполягти, укутавши, 4 год і процідити. Пити по 1-2 склянки 4 рази на день за 20 хвилин до їди.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 0,5 л окропу 3 ст. л. трави ра - мішіі однобокою і настояти у термосі ніч. Пити по 150 мл 3-4 рази на день через 1 год після їжі. Це ж рослина допомагає при багатьох жіночих захворюваннях.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Вдихати дим від спалених насіння кир - казона.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Народні цілителі кажуть, що треба є молодило, щоб вилікувати безпліддя.

Захворювання жіночих статевих органів / БЕЗПЛІДДЯ - народний рецепт для лікування

Як обкурювання вдихати дим від спаленого звіробою, він корисний при безплідді.

Захворювання жіночих статевих органів / Запалення придатків матки - народний рецепт для лікування

При запаленні яєчників: змішати по 20 г трави буркуну лікарського, трави золототисячника і квіток мати-й-мачухи. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти 1 год і процідити. Приймати по 1 / 3 склянки 6 разів на день протягом 3-4 тижнів.

Захворювання жіночих статевих органів / Запалення придатків матки - народний рецепт для лікування

Змішати порівну буркун з квітами мати - й-мачухи. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші і настояти 1 год Пити цо 3-4 ст. л. 5 разів на день. Курс лікування 2-3 тижні (при повному утримання від статевого життя).

Захворювання жіночих статевих органів / Запалення придатків матки - народний рецепт для лікування

Зварити у великій каструлі лісове сіно я помістити хвору над парою. Процедуру повторювати до тих пір, поки не припиниться запалення. Лісове сіно можна замінити дро - жом, залитим рослинним маслом, або небез - жей капустою, звареної в молоці.

Захворювання жіночих статевих органів / Запалення придатків матки - народний рецепт для лікування

облийте гарячою водою нестіраную овечу шерсть і помістіть хвору над парою.

Захворювання жіночих статевих органів / Запалення придатків матки - народний рецепт для лікування

При запаленні яєчників і безплідності: змішати по 50 г листя мати-й-мачухи, трави буркуну, квітів ромашки аптечної, квітів ка - пендули і трави золототисячника. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші і настояти 2 год Приймати по 1 / 3 склянки 6 разів на день до їжі і між їжею протягом 1-2 місяців (при повному возодержаніі від статевого життя під час лікування).

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

Для лікування ерозії шийки матки і тріхо - монадних кольпітів використовується розчин настоянки календули: 1 ч. л. 2%-ний настойки календули на 1/4-1 стакан води у вигляді спринцювань.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

При ерозіях шийки матки, ендоцервітах кольпітах використовують тампони з обліпиховою * маслом. Лікування нетривале, еліті - лізація настає через 8-12 днів. Масло може бути використано також при леченш ерозії у вагітних жінок.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

При ерозії шийки матки: заварити 1 склянкою окропу 3 ст. л. подрібненого кореня ба дана і варити його на слабкому вогні до тих пір поки рідина не впоратися наполовину. Пити по 30 крапель 3 рази на день за 30 хвилин до їжі, запиваючи ковтком води. Розвести отриманий екстракт 1,5 склянками теплої кип'яченої води та будуть використані для щоденних спринцювань.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

При ерозії шийки матки: залити 0,5 л горілки 5 ст. л. півонії ухиляється (Мар'їна кореня) і наполіг »3-4 тижні. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їжі протягом 40 днів, потім перерва 14 днів. Після перерви лікування повторити. Для спринцювань розвести в 0,5 л кип'яченої води 2-3 ст. л. настоянки.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

При ерозії шийки матки і белях застосовувати для спринцювань відвар звіробою. Заварити 2 л води 4 ст. л. трави, кип'ятити на малому вогні 10 хв і настояти 30 хв.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

При ерозії шийки матки і белях застосовувати для спринцювань відвар кори в'яза. Заварити 1 склянкою окропу 20 г кори, нагріти на малому вогні 30 хв, процідити і розвести навпіл з водою.

Захворювання жіночих статевих органів / Ерозія шийки матки - народний рецепт для лікування

Беручи натщесерце ялична воду, можна позбавитися від кісти, ерозії шийки матки і трихомонадного кольпіту. Згубно діє на трихомонад 10%-вий відвар деревію, звіробою, змійовика, кори дуба і особливо сік зеленого околоплодника волоського горіха, зібраного на початку червня або в середині Липня, розведений у воді в пропорції 1:2.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТИТ - народний рецепт для лікування

При маститі: приготувати невелику булочку з м'якого тіста, змішавши житнє борошно, топлене масло і свіже молоко, залишити на ніч і потім прикласти до хворого місця. Лікування проводити кілька разів.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТИТ - народний рецепт для лікування

При маститі прикладати до грудей свіжі листя мати-й-мачухи та листя лопуха, попередньо обливши їх окропом.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТИТ - народний рецепт для лікування

Для лікування маститу прикласти до хворого місця шматочок чайного гриба, накласти на нього ватку або марлю, поверх - пергамент або будь-який папір, можна аптечну. Целофан, поліетилен - не можна, тому що до хворого місцем повинен проходити повітря. Процедури проводити протягом 5-7 днів перед сном.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

Кращим і найбільш дієвим засобом лікування мастопатії є наступне: засипати в термос 1 ст. л. верхівок квітучого деревію, 1 ст. л. пустирника і 2 ст. л. череди, після чого збір залити 0,5 л окропу. Настояти рівно 1 годину, процідити і віджати. Пити вранці і ввечері по 0,5 склянки за півгодини до їжі. При слабкому або хворого шлунку пити через 20-30 хвилин після їжі. Протипоказано застосовувати настій в протягом 7 днів з початку менструального циклу і в період вагітності. Виробляти аборти в період лікування також протипоказано. Курс лікування 6 місяців при суворому дотриманні порядку вживання настою. Пропуск навіть однієї процедури вимагає повернення до початку лікування незалежно від часу лікування. Цим способом лікують не тільки мастопатію, але і фіброму, фіброми, кісти, хронічні ад - нексіти, ендометріоз, тяжкість внизу живота і інші жіночі захворювання, що стосуються новоутворень. Під час лікування рекомендується нормальна гармонійна статеве життя.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії рекомендується на ніч накладати лист лопуха, можна кілька листя відразу (щоб за ніч не висохли від жару) або листя мати-й-мачухи, а вдень змащувати соски і груди реп'яховому маслом: 100 г кореня лопуха паутіністого (сухого) перемолоти в кавомолці, залити 300 г рафінованої соняшникової олії і настояти 10 днів у теплому місці.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії цілющим є наступне засіб: перемішати 100 г кашки зі свіжого кореня лопуха, 100 г меду, 100 г касторової олії і сік двох невеликих лимонів, накласти цю суміш на лляне ганчірочку і прикласти до грудей на ніч. Вранці зняти і на денний час змастити хворе місце маззю з апілак (продається в аптеках). Курс лікування 2 тижні.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

Для лікування мастопатії рекомендується пропустити через м'ясорубку свіжу капусту, додати кілька ложок кислого молока і, наклавши на лляне серветку, прикладати на хворе місце до повного зникнення болю, міняючи по кілька разів за добу, щоб не дати просохнути. Всередину при цьому слід приймати наступний настій: зварити в 0,5 л молока 100 г насіння кропу і настояти 2 год Пити 3 рази на день по 3 / 4 склянки за 30 хвилин до їди. Тривалість лікування 3 тижні.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії натерти на тертці червоний буряк і змішати її з медом (на 3 частини буряків - 1 частину меду); покласти на капустяний лист і прикладати до ущільнення, - воно почне поступово розсмоктуватися.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії: замісити на молочній сироватці 1 кг житнього борошна, 100 г порошку з листя мати-й-мачухи, 100 г подрібнених листя омели (краще за все з дуба) і 50 г порошку з трави чистотілу (після річної зберігання). Зробити з цієї суміші корж і накладати на ніч на хворе місце. Днем корж зняти і змастити груди 30%-ої прополісне маззю, приготовленої наступним чином: 100 г вершкового масла (або нутряного свіногс сала) розмішати з 30 г натертого прополісу i покласти в глиняний горщик. Горшочек потрібно поставити на газовий пальник, поклавши т неї спочатку звичайний цегла, і томити ш це цеглі 3 год, час від часу помішуючи Потім процідити і охолодити.

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії, міомах та інших виду? пухлин, у тому числі і злоякісних застосовується настойка трилисника (Арума, Алока - зії). Рвати його потрібно після того, як тільки ( з'явиться четвертий листок, а найбільш старі * з листя починає підсихати і відмирати. Ел потрібно обережно зрізати разом зі стеблом, н < чекаючи його повного висихання. Подрібнив і залити 100 мл спирту G0%-го) - стільки en потрібно на лист розміром з долоню дорослого людини. Настояти в темному прохолодному місці І днів, процідити і приймати суворо за схемою на столову ложку води 3 рази на день за 30 мій до їди: 1-й день - по 1 каші настоянки; 2-й -- по 2 краплі; 3-й - по 3 краплі і т. д. Збільшити вая дозу настоянки трилисника на одну краплі щоденно, довести прийом до 52 крапель - од ної чайної ложки. І з цього моменту прини мати по 1 ч. л., поки не закінчиться вся настій ' ка. На курс лікування потрібно 150-200 мл на - стійки. Перевищення норми дозування небезпечно!

Захворювання жіночих статевих органів / МАСТОПОТІЯ - народний рецепт для лікування

При мастопатії і фіброма 1 ч. л. подрібнених у порошок листя чистотілу развесп в 2 ч. л. топленого масла. Цим складом сма викликають хворе місце.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При рясних і хворобливих менструаціях застосовується польовий хвощ. Заварити 2 склянками окропу 1 ч. л. трави. Приймати при сильних болях і рясному кровотечі кожні 2 години по 1 ст. л. При стиханні болів і зменшення кровотечі приймати по 1 ст. л. 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При хворобливих менструаціях: заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. трави чорнобиль ! (полину звичайної) і дати охолонути. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Лікування починати за тиждень до початку менструації і закінчувати через 5 днів після неї.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

Висушена корінь чорнобиль дрібно нарізати і приготувати відвар з розрахунку 3-5 корінців на 10 склянок окропу. Приймати по 1 / 2 склянки 2 рази на день до зменшення кровотечі і стихання болю при менструації.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При хворобливих менструаціях: заварити 100 мл окропу пучку трави Калюжниця і наполягти, укутавши, 2 ч. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При хворобливих менструаціях: заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. сушеної кислиці (заячою капусти). Пити по 1 / 2 склянки 4 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При хворобливих менструаціях: залити 1 склянкою кип'яченої води кімнатної температури 0,5 ч. л. насіння селери і настояти 8-10 год Пити по 1 ст. л. 4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При болісних і нерегулярних менструації, а також для профілактики передчасних пологів: заварити 1 склянкою окропу 1ч. л, подрібненого кореня оману, кип'ятити на малому вогні 10-15 міні наполіг »30 хв. Пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При хворобливих менструації, при маткових кровотечах і після пологів як кровоспинний засіб застосовується настій водяного перцю. Залити 1 склянкою крутого окропу 1 ст. л. різаною трави і дати настоятися 1 ч. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При порушенні менструального циклу пити чай з материнки, заварюється звичайним способом.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При порушенні менструального циклу заварити 1 л окропу 1 ст. л. суцвіть трави пижма, настояти 2 год Пити натщесерце без обмежень 2 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При порушеннях менструального циклу заварити 1 л окропу 2 ст. л. квітів та листя календули, настояти ніч у термосі. Пити замість чаю 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах рекомендується використовувати горець почечуйний, облад - ющій сильним кровоспинну дією. Заварити 1 склянкою окропу 3-4 ч. л. трави і настояти 1 год Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Після припинення кровотеч пити чай з деревію. Заварити 1 склянкою окропу 1 дес. л. трави і настояти 1 год Приймати по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі; У перші 3 тижні в цей чай варто додавати спиртову настоянку коренів кровохлебкі - 1 ч. л. на 1 склянку окропу. Настоянку готують наступним чином: залити 300 мл горілки 3 ст. л. подрібненого кореня і настояти 14 днів. Після 3 тижнів прийом настоянки потрібно скасувати, а чай з деревію приймати ще 2 місяці.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах: взяти 7 апельсинів і варити їх у 2 л води до тих пір, поки рідина не впоратися на третину, додати смаку цукор і приймати 3-4 рази на день по 150 мл.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. подрібненої кори калини, гріти на малому вогні 10 хв і процідити. Приймати по 2 ст. л. 3-4 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах, коли в крові зростає число тромбоцитів, використовувати траву білого буркуну. Заварити 1 склянкою окропу пучку трави і настояти 30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. У чай з деревію можна додавати порошок буркуну (на кінчику ножа 3 рази на день).

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

Від маткових кровотеч вживають відвар звіробою синього, що збирається в тихих місцях, "Де не чути півня". Для приготування відвару заливають 1 ст. л. трави 1 склянкою окропу, варяг 5 хв, настоюють 15 хвилин і проціджують. Пити цей настій треба по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах і фіброма матки: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. сухого листя кропиви і настояти 30 хв. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день. Інший спосіб: 1 частина листя залити 3 частинами горілки і настояти 7 днів. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах у поєднанні з запальними процесами, а також у післяпологовий період при атонії матки: залити 1 склянкою горілки 1 ст. л. трави чістеца болотного і настояти 7 днів при кімнатній температурі. Пити по 20 крапель через кожні 2 ЧВ (перші 2 дні), запиваючи ковтком гарячого чаю. Далі необхідно продовжувати приймати настоянку, поки вона не скінчиться, по 3 рази на день.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При маткових кровотечах і при фіброма: залити 1 л окропу 2 ст. л. суміші E0 г листя суниці, по 20 г трави звіробою, трави собачої кропиви, кори крушини, квітів календули, квітів ромашки аптечної, по 10 г трави кропиви і трави тьюячелістніка) і настояти ніч у термосі. Пити по 1 / 2 склянки 2 рази на день протягом тривалого часу з 10-денними перервами через кожні 2 місяці.

Захворювання жіночих статевих органів / МАТОЧНІ КРОВОТЕЧІ - народний рецепт для лікування

При атонії матки і маткових кровотечах застосовується відвар грициків, що викликає скорочення маткової мускулатури. Заварити як чай 1 склянкою окропу 10 г трави. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Посилює потенцію складу з м'яти, кле - ера, звіробою і кропиви. Змішати по 5 ч. л. еречіслеіних рослин, суміш залити 1 л ки - ятка і настояти в термосі 20 хв. Процідити, [ить по 1 склянці 3-4 рази на день. Кропиву і [яту бажано р-вати на вологих грунтах, веробой і конюшина - на сухих ділянках.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Відрізати від «руки» кореня женьшеню шматок Ліною 2-2,5 см (якщо корінь поганого качест - а-відрізати 4 см від будь-якої частини). Подрібніть го і наполягти на 0,5 л добре очищеної вод - і. Пити настоянку, починаючи з наступного дня, о 1 ст. л. 3 рази на день перед їжею. Коли настій - і залишиться менше 1 / 20 первісного ко - ічества, в неї треба долити горілки до вихід - ого об'єму і все ретельно перемішати. До - авлять горілку можна 2-3 рази. Після трьох разів потрібно взяти свіжий шматок женьшеню і зробити настоянку заново. Якщо в аптеці вдалося купити готові краплі женьшеню, рекомендується приймати по 30 крапель 3 рази на день після їжі.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

При імпотенції приймати настій звіробою A ст. л. трави з квітками на склянку води) по 1 / 2 склянки 3 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Змішати 50 мл настоянки аралії, 50 мл настоянки женьшеню, 50 мл настойки заманихи, 30 мл екстракту родіоли рожевої і 30 мл екстракту елеутерококу. Пити по 30 крапель суміші 3 рази на день після їжі.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Змішати 100 г трави деревію, 50 г кореня аїру і 50 г насіння пажітка сінного. Залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти 1 год, остудити і процідити. Пити по 3 склянки настою на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Варити в 0,5 л виноградного вина (портвейну) 5 ст. л. насіння кропиви протягом 5 хв і настояти 30 хв. Пити по 50 мл перед сном.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Від статевого безсилля дуже дієво наступне засіб: відварити в 0,5 л виноградного вина або в такій же кількості молока 4 ст. л. трави железніци (горлянки білоцвіт - ної) протягом 5 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 50 мл перед сном.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Відварити в меді дозрілі насіння пажитник, висушити й потовкти на порошок. Приймати на кінчику ножа, запиваючи настоєм насіння спаржі 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Настій насіння спаржі готується наступним чином: круглі червоні кульки насіння, зняті після в'янення трави, подрібнити і заварити 1 склянкою окропу A2-15 насіння), настояти ніч в термосі і пити по 1 / 4 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Змішати по 30 г трави льнянки, ісландського моху, листя меліси і бульб салепа. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, наполягти, укутавши, 2 год і процідити. Пити по 3 склянки настою на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Розтерти в порошок ядра кедрових горіхів, підливаючи поступово воду до утворення білої емульсії. Вживати 3 рази на день по 100 мл за 20 хвилин до їди.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л горілки 100 г добре подрібненого кореня левзеі софлоровідной (маралів кореня) і настояти 45 днів при кімнатній температурі. Пити від 20 крапель до 1 ч. л. 3 рази на день за 15-20 хвилин до їди, ввечері - не менше ніж за 5 год до сну. Курс лікування 2 місяці, перерва 10 днів. Влітку лікування не проводити.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Змішати 10 г календули, 20 г квітів безсмертника, 30 г трави звіробою і 25 г кореневищ валеріани. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. збору, настояти 1 год і проце - дить. Інший спосіб: залити збір холодної кип'яченою водою, настояти 8 год і процідити. Пити по 1 ст. л. на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Вживати водний настій чорнобиль (Польщі звичайної): заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. насіння полину і настояти ніч у термосі. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 15-20 хвилин до їди. Можна застосовувати настоянку з Польщі: залити 0,5 л горілки 5 ст. л. насіння і настояти 21 день, періодично струшуючи. Процідити і пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди. Можна також розтерти в порошок насіння полину і приймати по 1 ч. л. 3-4 рази на день, запиваючи відваром коренів маренка запашного. Коріння подрібнити у ступці, заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. подрібнених коренів і варити на водяній бані під кришкою 30 хв. Випити протягом дня.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Для підвищення потенції та посилення статевого потягу рекомендується з'їдати щоденно за 2-3 прийоми по 1 склянці ядер волоських горіхів, запиваючи козячим молоком (усього 2 склянки). Курс лікування 1 місяць.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 300 мл окропу 1 ст. л. стовченої кореня аспарцета сибірського, кип'ятити 5 хв на малому вогні і настояти ніч у термосі. Вранці та вдень пити по 50-60 мл, а перед вечерею випити весь залишився відвар.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. подрібненого коріння трави вороний очей, гріти на малому вогні 5 хв, додати 1 ч. л. меду, розмішати і настояти 30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день. Замість води краще використовувати молоко.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. кореня зозулинця широколистого білого кольору, оскільки корінь чорного кольору має зворотну дію, варити на малому вогні 10 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 20 г трави і квітів барвінку, варити 5 хвилин на слабкому вогні і настояти 30 хв. Пити по 8 крапель вранці та ввечері протягом 4 днів, потім зробити перерву на 2 дні і знову провести чотириденний курс. Курси прийому крапель з перервами продовжувати до тих пір, поки не буде використаний весь відвар.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ліс. л. подрібнених коренів подмаренника запашного (жовтої кашки), варити на слабкому вогні 5 хв, настояти 30 хв і процідити. Приймати по 1 / 4 склянки за 30 хвилин до їди. Воду можна замінити вином. У щоденну дієту повинна входити моркву.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л горілки 1 ст. л. подрібненого кореня півонії ухиляється (Мар'їна кореня) і настояти 21 день при кімнатній температурі. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою кип'яченого молока 2 ст. л. протертою моркви, поставити на вогонь і потримати на малому полум'ї 10 хв. Приймати 3 рази на день по 100 г

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Залити 1 л горілки 100 г кореня аїру болотного і настояти 2 тижні в темному місці при кімнатній температурі. Пити по 30 мл 3 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

При статевому безсиллі і для посилення виділення сечі 3 рази на день за 30 хвилин до їжі приймати по 1,5 г стовченої насіння анісу.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Для стимулювання статевої активності допомагає суміш муміє з медом, жовтками курячих яєць, соками трав.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Муміє, змішане з морквяним соком (в розрахунку 0,5 г муміє на 250 мл соку), підсилює статеву потенцію чоловіків і сприяє запліднення безплідних жінок.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

При нетриманні насіння: розтерти хребет в області попереку жиром видри або ящірки.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Корінь любістока (зорі лікарської), настояний на спирті або горілці, діє як Сильне сечогінний засіб, тонізує організм, зміцнює діяльність серця, стимулює кровонаповнення органів таза, запобігає передчасне виверження. Здобуті коріння ретельно промити і висушити на горищі або під навісом. Настояти 14 днів 1001 подрібненого коріння на 300 мл спирту або міцної горілки (не менше 60%). Пити по 1 ст. л. 3 рази на день перед їжею. Пити слід неквапливо, смакуючи, щоб настоянка добре змочувала слизову оболонку порожнини рота. Сирий корінь ефективніше сушеного.

Захворювання чоловічих статевих органів / ІМПОТЕНЦІЯ - народний рецепт для лікування

Збільшує кількість чоловічого насіння копитень. Заварити 1 склянкою окропу 0,5 ч. л. подрібненого кореня і парити на водяній бані 30 хв. Пити по 1 ст. л. 5-6 разів на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

Змішати 10 г листа ліщини, 8 г трави золотої різки, 10 г квітів глоду, 10 г трави Шандри, 20 г кореневищ вовчугу, 15 г трави воробейник лікарського, 12 г листа ясена, 10 г трави буркуну лікарського, 20 г кореневищ перстачу, 10 г трави вероніки і 10 г трави помаренніка чіпкого. Заварити 0,5 л кнопка 1 ст. л. суміші, тримають »на малому огае 10 хв, настояти 30 хв і процідити. Випити протягом дня за 4 рази між прийомами їжі. Курс лікування 25-30 днів.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

Змішати 10 г листа бадану, 10 г трави споришу, 10 г трави кульбаби, 20 г кореневищ солодки, 15 г воробейник лікарського, 12 г трави живокосту, 10 г листа ліщини, 10 г листа каштана, 8 г трави димніка лікарського і 12 г стулок квасолі. Готувати і приймати відвар так само, як і в попередньому рецепті. Курс лікування повторити через 2-3 тижні.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

Пити по 2 ч. л. масла лляного насіння в день.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

При гіпертрофії і запаленні передміхурової залози: розтерти в порошок 100 г квітів Любки двухлістной, залити 1 л оливкової масла і настояти 2 тижні в теплому місці. Потім 1 ч. л. цього кошти розбавити 50 г теплої кип'яченої води, збити до стану емульсії і у вигляді мікроклізм вводити в пряму кишку на ніч протягом 10-15 днів. При цьому необхідно приймати всередину настій льнянки звичайної. Залити 0,5 л окропу 1 ст. л. сухий трави і настояти протягом 3 ч. Після проціджування вживати по 30 г 3-4 рази на день перед їжею. Слід дуже суворо дотримуватися дозування: льнянки отруйна і може викликати негативні наслідки.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

При аденомі застосовувати наступну суміш: взяти в рівних кількостях і добре перемішати грушанка круглолістую, зеленчук жовтий, зимо - любку, золотарник, листя осики чи петрушку, корінь пирію, квітучі верхівки пустирника, квіти терну та глоду, бруньки тополі чорного і коріння спаржі. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші і настояти ніч. Вживати 3 рази в день по 3 / 4 склянки за 30 хвилин до їди. Лікування досить тривалий, але дає хороший результат. При лікуванні у такий спосіб необхідно також накладати на промежину вологі компреси кімнатної температури зі свіжого сиру домашнього приготування.

Захворювання чоловічих статевих органів / Аденома передміхурової залози - народний рецепт для лікування

При гіпертрофії простати: залити 0,5 л одкі 5 ст. л. подрібненої кори осики і на - тоять 2 тижні. Пити по 1 десертній ложці 3 аза на день за 15 хвилин до їди. Кору знімати поранений навесні під час сокодвіженія-молоду, еленоватую, з тонких гілок. Замість кори

Захворювання чоловічих статевих органів / ЗАПАЛЕННЯ ЯЇЧКА - народний рецепт для лікування

Робити гарячі або теплі компреси з лляного насіння.

Захворювання чоловічих статевих органів / ЗАПАЛЕННЯ ЯЇЧКА - народний рецепт для лікування

Варена корінь льону знищує пухлину яєчок.

Захворювання чоловічих статевих органів / ЗАПАЛЕННЯ ЯЇЧКА - народний рецепт для лікування

Свіже рослина льону з медом та родзинками корисно при гарячих пухлинах яєчок.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

подрібніть висушешше кореневища кубушки жовтою, залити їх горілкою у співвідношенні 1:1, настояти 14 днів і процідити. До 150 мл отриманої настоянки додати 350 мл горілки. Приймати: у перший тиждень - по 10 крапель, запиваючи ковтком води, 3 рази на день, по друге - по 20 крапель; в третє - по 30 крапель, а з четвертого - по 50 крапель до використання всієї настоянки. Свіже рослина отруйне.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

Для зниження статевого збудження використовуються квіти кубушки жовтою, а також білої водяної лілії. Заварити 1 склянкою окропі 2-3 квітки, настояти, закутавши, 5-6 ч. Пити по 1 / 4 склянки 3-4 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

Статеве збудливість у чоловіків знижує сон на підстилці з пелюсток троянд.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

Знімає статеву збудливість портулак. Заварити 1 склянкою окропу 2 пучки свіжої трави і настояти ніч у термосі. Пити по 1 глотку 4 рази на день за 30 хвилин до їди. Притулок використовують також для лікування гонореї.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

Свіжий і сухого коріандр знижує потенцію, припиняє ерекцію і сушить насіння. При підвищеній статевій збудливості: заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. насіння коріандру і кип'ятити на слабкому вогні 3 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день. Зловживати цим ліками не варто.

Захворювання чоловічих статевих органів / СТАТЕВА ЗБУДЖЕНІСТЬ - народний рецепт для лікування

Заварити 2 склянками окропу 100 г квітів хмелю звичайного, настояти, укутавши, 30 мін та процідити. При надмірній статевої збудливості пити по 1 / 2 склянки 2 рази на день.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Змішати корінь вовчугу - 20 г, траву синьоголовником - 10 г, насіння конопель - 12 г, кору ліщини-15 г, траву дроку фарбувального - 10 г, траву Дубровник - 10 г, траву істода-5 г, листя купени лікарської -10 г, траву хвоща польового - 10 г і зімолюбкі зонтичної - 10 г. Заварити 1 ст. л. суміші 0,5 л кігопка, наполіг »1 ч, процідити і випити протягом дня в 4 прийоми (через 1 годину після їжі). Курс лікування 25-30 днів, повторити через 2-3 тижні.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Для лікування передміхурової залози залити 0,5 л крутого окропу наступний збір: 3 ч. л. вовчугу, 1 ч. л. меліси, 1 ч. л. кропове насіння, 1 ч. л. польового хвоща, 1 ч. л. кори крушини, 3 ч. л. ялівцю (можна листя і сині ягоди). Варити 2-3 хв, після чого настояти 1,5 ч. Приймати до їди по 100 г 3 рази вдень.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Взяти пучок петрушки, 4-6 морквин без зелені. Порізати петрушку з морквою і є це як гарнір.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Заварити 200 мл окропу 2-3 ч. л. спаржі лікарської, варити 5 хв. Якщо готувати витяжку з кореневища рослини, то потрібно взяти 1 ст. л. подрібненого кореневища і кип'ятити 10 хв. Приймати по 30-50 мл кожні 4 години.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Заварити склянкою окропу 1 ст. л. листя або кори ліщини деревоподібній (ліщини), варити на повільному вогні 15 хв, настояти 40 хв, процідити. Пити по 1-2 ст. л. кілька разів вдень.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Кип'ятити 10 хв в 500 мл води. 1 ст. л. подрібненого кореня лопуха великого. Процідити і голота по 30-50 мл 4 рази на день перед їжею.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Хороший терапевтичний ефект надає екстракт прополісу, який отримують шляхом випаровування 40 г прополісу в 200 мл 96%-ного спирту. З 0,1 г цього екстракту і 2 г масла какао виготовляють свічки і вводять їх в пряму кишку 1 раз на добу ввечері. Лікування складається з двох-трьох 30-денних курсів з 1-2 місячними інтервалами між ними.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При простатиті використовувати суміш з рівних кількостей насіння подорожника ланцетоподібними, цибулі-чорнушки, петрушки, коріандру, суріпки, моркви дикої (можна і городньої). Розтерти в ступці 2 ст. л. суміші, заварити 0,5 л окропу і потримати на водяній бані 30 хв. Настояти ніч і пити зранку за 30 хвилин до їди, а увечері, вже в ліжку, випити 1 склянку цього відвару.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При збільшенні простати зробити салат з 1 капустяного листа, бадилля 1 ріпи, пучка шпинату, 2 помідорів. Листя шпинату і капусти віджати з помідорами. На гарнір подати темно-червоний помідор.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Взяти 400 г полуниці, половину твердої груші, 1 стиглий банан, 1 ст. л. пивних дріжджів. Віджати полуницю з грушею. Помістити сік, банан і дріжджі в міксер і змішати до однорідності. Приймати по склянці суміші 3 рази на день перед їжею.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л води 1 ст. л. подрібнених коренів солодки голої і варити їх протягом 10 хв. Після охолодження процідити і приймати по 30-50 мл перед кожним прийомом пиши.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Можна використовувати мазь з льнянки. Змазування нею промежини і заднього проходу допомагає при простатит і знімає свербіж при гемороїдальних шишках. Змішати 2 ст. л. порошку з висушених квіток льнянки з 1 ст. л. 70%-го спирту, настояти 3-4 години в закритій скляній посуді в теплому місці, додати 10 ложок розтопленого нутряного свинячого сала (несолоного) і підігріти на водяній бані 2,5 ч. Потім процідити через 3 шари марлі і охолодити. Таку мазь можна використовувати також при багатьох шкірних захворюваннях інфекційного характеру.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При запаленні передміхурової залози: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. висушеної трави грушанка круглолістной й наполягти, укутавши, 2-3 ч. Пити по 1 / 4 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування 3-4 тижні.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При запаленні простати рекомендується вживати в пишу корінь свіжої трави петрушки городньої або залити 100 мл окропу 1 ст. л. дрібно нарізаного кореня петрушки і настояти ніч у термосі. Пити по 1 ст. л. 4 рази на день за 30 хвилин до їди *

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При захворюваннях передміхурової залози слід регулярно вживати гарбузове насіння, що є одним з найкращих джерел цинку (у більшій кількості міститься цинк тільки в устрицях). Цинк необхідний чоловікам з дня народження і до старості. Для лікування запалення передміхурової залози і аденоми досить з'їдати 3 рази на день перед їжею не менше 20 насіння. Відомі випадки, коли літнім людям вдавалося, вживаючи насіння гарбуза, позбавитися від аденоми великих розмірів.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

Вилікувати захворювання передміхурової залози допомагає квітковий пилок. Приймати її найкраще натщесерце за 30 хвилин до сніданку та перед вечерею по 1 десертній ложці. Але можна також прийняв »1 раз вранці всю денну норму, тобто 2 десертні ложки.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При простатиті заварити 2 ст. л. первоцвіту весняного 0,5 л окропу і настояти ніч в термосі. Пити по 1 склянці настою вранці за 10 хвилин до їди і ввечері, вже в ліжку.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При простатиті: змішати рівні кількості коренів і кореневищ мильнянка і трави вероніки лікарської і ретельно подрібнити. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші, потримати 3 хв на повільному вогні і настояти 6 ч. Пити по 3 / 4 склянки 3 рази на день за 20 хвилин до їжі. Перед сном ввести в пряму кишку свічку апілак. Курс лікування 20 днів.

Захворювання чоловічих статевих органів / ПРОСТАТИТ - народний рецепт для лікування

При запаленні простати: дрібно розтерти вугілля від згорілої липи, заварити його як кави і пити 7 днів.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 08:21:07

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 07:34:31

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00