Захворювання: Захворювання очей - Народні методи лікування

Око - це орган зору, завдяки якому ми бачимо навколишній світ. Очі знаходяться в очницях черепа. Діаметр кожного очі близько 25 мм, вага 7-8 р. Око приховується віями. У передній частині очі знаходиться пігментована райдужна оболонка або радужка, що регулює кількість світла, яке проникає в око. У ній розташовані м'язи, які при яскравому освітленні скорочуються і зменшують отвір зіниці, зменшуючи тим самим проникає в очей світловий потік, а у сутінках розслабляються, так що отвір зіниці збільшується, пропускаючи більше світла. За радужкой перебуває кришталик, який збирає що потрапляє в гдаз світло і направляє його на розташовану на задній стінці ока сітківку. Кришталик фокусує зібраний ним світловий потік на сітківці, створюючи на ній чітке зображення. Коли потрібно розглядати об'єкти, розташовані на різному видаленні від ока, очні м'язи деформують кришталик, змінюючи його кривизну і, отже, фокусна відстань таким чином, щоб як і раніше отримувати на сітківці чітке зображення. Нерідко трапляється, що кришталик не може однаково правильно фокусувати зображення предметів, розташованих на різних відстанях. Якщо порушена здатність чітко бачити віддалені предмети, говорять про короткозорості і використовують для корекції такого зору окуляри з увігнутими лінзами. Якщо ж людина погано бачить предмети, розташовані на близькій відстані, говорять про далекозорості та коригують такий дефект зору окулярами з опуклими лінзами. Недолік заломлюючої здатності очі, коли з-за неоднорідності заломлення світла на сітківці виходить розпливчасте зображення розглянутого предмета, називається астигматизмом. Корекція при цьому виробляється з допомогою спеціальних окулярів.
Сітківка заповнена великою кількістю світлочутливих клітин, сприймають падаючий на них світло і передавальних відповідні сигнали нервовим закінченням. Світлочутливі клітини бувають двох видів і називаються відповідно до їх формою паличками і колбочками. Опції їх різні. Завдяки паличкам, більш чутливим, ніж колби, ми бачимо в сутінках. За допомогою колб ми сприймаємо колір і бачимо головним чином при денному світлі. Існують три види колб, чутливих до трьох основних кольорів спектру: червоного, зеленого і синього. Найбільш чітке зображення виникає в центральній ямці сітківки, де розташовані найбільші високочутливі клітини. Сітківка не має світлочутливих клітин тільки на єдиному маленькій ділянці. У цьому місці - сліпій плямі - всі нервові волокна очі з'єднуються разом і переходять в зоровий нерв, що передає сигнали з ока в мозок. Кожна клітина сприймає тільки маленький крапковий ділянку зображення. Для того щоб виникла єдина картина навколишнього світу, головний мозок повинен проаналізувати і звести воєдино тисячі окремих деталей, щомиті що сприймаються оком.
Шість сильних м'язів з'єднують очей з кістками черепа і приводять його в рух. Будь-яка з цих м'язів може функціонувати самостійно, але частіше за все вони працюють спільно.
Групи м'язів обох очей, як правило, діють синхронно, тому очі рухаються узгоджено.
Захищають поверхню очі і підтримують її вологість сльози, що виробляються слізними залозами. Омивши очне яблуко, сльози стікають через два невеликих слізних протоки, розташованих у внутрішніх кутах очей.
До складу очі, як частини зорового аналізатора, входять також зоровий нерв і зорові центри кори головного мозку. Іноді трапляється вроджене недорозвинення очі або його частин, що має спадкові причини або що виникає через вплив на плід різних шкідливих факторів. Найчастіше це відбувається внаслідок захворювання матері під час вагітності. Зовнішнє частини ока доступні для попадання мікроорганізмів, а також для фізичного і хімічного впливу, що може призводити до запалення краї повік (блефарит), слизової оболонки (кон'юнктивіт), рогівки (кератит). При пошкодженні очі можливі тяжкі наслідки - різке зниження зору і навіть сліпота Серйозними наслідками небезпечні удари очі тупими предметами, дуже небезпечні за своїми наслідками хімічні опіки.
Для збереження гарного зору необхідно:
- Берегти очі від пилу, диму і вітру;
- Не дивитися довго на один і той же предмет або на дрібні предмети;
- Утримуватися від переповнення шлунка і від вина;
- Уникати інтереси споживанням погано перетравлювані їжі: риби, грубого м'яса, цибулі, часнику, базиліку, стиглих маслин, кропу, капусти та сочевиці, гострої їжі. Капуста викликає помутніння зору, хоча її іноді кладуть у мазі для очей;
- Рідше відвідувати лазню;
- Уникати сильного плачу;
- Уникати частих статевих зносин;
- Уникати тривалого сну на спині, сну на переповнений шлунок, занадто довгого сну і занадто довгого неспання.
Захворювання очей лікують різними методами: примочками, краплями, гігієнічними заходами, системою живлення і фізичними вправами.
Більмо
Більмо (лейкома) - стійке помутніння рогівки. Розвивається найчастіше в результаті різних запальних захворювань або травм рогівки. Вроджена помутніння спостерігається рідше.
Глаукома
Глаукома-хронічне захворювання очей, основною ознакою якого є підвищення внутрішньоочного тиску. У силу різних причин, частіше за все через судинних і судинно-нервових розладів, циркуляція рідини в оці порушується, погіршується її відтік. Це, у свою чергу, призводить до накопичення внутрішньоочної рідини і підйому внутрішньоочного тиску. Один з ранніх ознак, що розвивається глаукоми-поява при погляді на джерела світла здаються райдужних кіл навколо цих джерел, контури розглянутих предметів бачаться нечіткими. Хворим глаукомою не можна носити темні окуляри, не можна приймати препарати атропіну, так як вони можуть підняти внутрішньоочний тиск.
Катаракта
Катаракта - помутніння кришталика ока. Нормальний кришталик абсолютно прозорий. Головну роль у розвитку катаракти, по Цілком ймовірно, відіграє порушення харчування кришталика, що призводить до його помутніння. До 50 років кришталик втрачає еластичність. Ци - ліарная м'яз начебто працює, а кришталик не змінює фокус. Перенапруження м'язи, і так голодуючій через знижену з віком кровотоку, призводить до перевтоми очі. Ось чому багато хто, хто навіть носить добре підібрані окуляри, швидко втомлюються, у них часто болить голова.
Розвитку катаракти сприяють цукровий діабет, тривалі захворювання очей (запалення судинної оболонки, відшарування сітківки, короткозорість, глаукома та ін), травми ока, а також тривала робота при високій температурі.
Кон'юнктивіт
Кон'юнктивіт-запалення слизової оболонки вік і очного яблука. Його виникненню сприяють забруднене повітря, пил, задимлене, погано провітрюване приміщення, напружена зорова робота при поганому освітленні, невиправлені очками оптичні недоліки очі, захворювання носа і горла, порушення обміну речовин, алкоголізм та ін
Кон'юнктивіт-інфекційне захворювання, яке може перейти від хворого до здоровому при користуванні спільними рушниками, посудом і т. д.
Трохим
Трохим - інфекційне хронічне захворювання кон'юнктиви і рогівки. Починається непомітно і розвивається повільно. Першими симптомами є свербіж повік, їх почервоніння, відчуття стороннього тіла під століттями. Якщо трахому не лікувати або лікувати погано, поступово деформуються краї повік, вони починають завертатися або вивертатися, вії ростуть неправильно і травмують очне яблуко, рогівка запалюється і каламутніє, гострота зору різко знижується. Трохим зазвичай виникає при недотриманні правил гігієни та відсутності належного догляду за обличчям і очима.
Ячмінь
Ячмінь-гостре гнійне запалення волосяного мішечка або сальної залози у кореня вій. Часто з'являється в ослаблених людей із зниженою опірністю.

Захворювання очей - Рецепти лікування

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

Для лікування від більма хворим з «Рихлим тілом» рекомендується робити тривалі припарки гарячою водою і купатися в гарячій лазні. Дуже добре допомагає промивання хворого очі морською піною.

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

застаріла більмо лікують припарками, обмивання і мазями з додаванням настою аїру. Мазі наносять на-віч в лазні. А якщо і це не допомагає, застосовують мазь з оленячого роги (див. розділ «Приготування порошків і мазей»).

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

Для лікування більма на оці потрібно щодня на ніч закапувати по 1 краплі свіжої живиці смереки. При сильному печінні очей - не губитися і не лякатися, - це природна реакція організму. При даному способі лікування розсмоктується навіть застаріла більмо.

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

При появі небезпеки освіти більма на оці, як профілактичний кошти використовують цибулю, змішаний з медом: сік 1 середньої цибулини розвести в 1 склянці кип'яченої води, додати 1 десертну л. меду і ретельно все розмішати. Отриманий склад закопувати в око.

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

Промити 1 стакан червоних дощових хробаків, розкласти шарами, посипати цукром кожен шар, виставити за гарної сонячної погоду в скляному посуді на сонці і тримати до тих пір, поки в посуді не утворюється рідка маса. Після цього рідину кілька разів профільтрувати, поки вона не стане прозорою. Отриману рідину слід закопувати в око по 1 краплі 2-3 рази на день протягом двох тижнів. Якщо поліпшення буде незначним, через тиждень лікування слід повторити, замінивши цукор сіллю. Якщо сонця немає, пересипати цукром або сіллю черв'яків потрібно мучити в каструльці (мисці) в духовці при невисокій температурі також до утворення рідкої маси. Цей метод допомагає при таких захворюваннях очей, як більмо і катаракта, навіть досить застарілих. Заготовлюють хробаків у травні або липні. У червні, в період розмноження, вони стають отруйними. Лікувальна дія хробаків пов'язано з вмістом в їх організмах біологічно активних речовин.

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

більмо можна видалити, змащуючи його медом, змішаним з розтертими зернами дикого маку.

Захворювання очей / Бельмо - народний рецепт для лікування

Для видалення більма вирізати в буханці тільки що випеченого житнього хліба отвір по діаметру склянки і поставити в це отвір склянку догори дном. Коли склянка зсередини запітніє, отриману вологу збирати і закопувати щодня в хворе око.

Захворювання очей / Глаукома, Катаракта - народний рецепт для лікування

При глаукомі пити настій із суміші трав: материнки звичайної - 35,0 г, трави омели білої - 35,0 г, дурнішніка звичайного -- 30,0 г по 1 / 3 склянки 3 рази на день після їжі. Настій готується наступним чином: 2-3 ст. л. суміші залити в термосі 0,5 л окропу, настояти 1-2 години, процідити.

Захворювання очей / Глаукома, Катаракта - народний рецепт для лікування

Для лікування катаракти необхідно вибрати момент, коли не болить голова, інакше може виникнути пухлина оболонки мозку. Хворий не повинен кашляти і дратуватися: роздратування і лють сприяють поверненню катаракти.

Захворювання очей / Глаукома, Катаракта - народний рецепт для лікування

При катаракті приготувати настій з квіток календули лікарської: 3 ч. л. сухих подрібнених квіток залити в термосі 0,5 л окропу, настояти 1-2 години, процідити і пити по 1 / 2 склянки 4 рази на день. Цей же настій використовується для промивання очей.

Захворювання очей / Глаукома, Катаракта - народний рецепт для лікування

При катаракті насипати свіжий корінь валеріани в баночку ємністю 80-100 мл і залга' 75%-им спиртом на 10 днів. Перед сном кілька разів вдихнути пари валеріани через ніс.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При кон'юнктивіті можна робити примочки з настою алтея лікарського. Залити 1 склянкою холодної кип'яченої води 3-4 ст. л. подрібненого кореня і настояти 8 ч. Можна також залити 1 склянкою окропу 2 ст. л. листя і квітів алтея і настояти 30 хв. Крім того, можна прикладати до очей листя Костяніка земляністой.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Для очищення очей рекомендується пити суміш настоїв трав лохини та хмелю при молодому місяці. Настій можна приготувати наступним чином: змішати рівні частини трави лохини та шишок хмелю. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші й наполягти, укутавши, 1 ч. Пити по 3 глотка 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Примочки на очі з собачої жовчі видаляють пухлину і гній.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При виділенні з очей гною користуватися примочками з відвару або настою ягід шипшини. Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. ягід, гріти на малому вогні 5 хв і настояти 30 хв.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При потовщенні століття змащувати їх настоєм сухих пелюсток троянд. Троянди допомагають також при запаленні слизової оболонки очей, якщо видалити білі кінчики пелюсток. Для приготування настою залити 1 склянкою холодної кип'яченої води 1 ст. л. пелюстків троянд і настояти 6 год або заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. пелюсток і настояти 30 хв.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При сильної різі та болях в очах рекомендується пити настій конвалії травневого, кропиви, м'яти та жовтцю, змішавши ці компоненти в рівних долях, або кожного окремо. Заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. сировини і настояти 30 хв.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При зниженні гостроти зору і запаленні слизової оболонки очей допомагають свіжі ягоди черешні, що вживаються всередину і у вигляді примочок з м'якоті.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні слизової оболонки очей допомагають примочки з настою квітів волошки синього. Заварити 1 склянкою окропу 1-2 ч. л. кольорів, настояти 1 год і процідити. З лікувальною метою використовують повністю розпустилися квіти волошки без кошиків.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні очей промити їх настоєм наступного складу: заварити в 1 / 2 склянки окропу лист агави, настояти протягом 1 год, додати 1 дес. л. меду і добре розмішати.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При виділення гною з очей: наколоти ножем і повісити над вугіллям печінка кози. Коли з неї почне сочиться сік, зібрати його, посипати індійської сіллю з довгим перцем. Цим складом слід змащувати очі. Іноді розрізають печінка широкими смугами, складають їх шарами: шар довгого перцю, шар печінки, смажать у казані, але НЕ зажарівая занадто сильно, відціджують сік і змазують цим соком очі. Так само роблять і з заячою печінкою. бузини (взяти по 20 г кожної трави, змішати, збір залити 2 склянками окропу, настояти 8 год і процідити) або застосовувати такий відвар у вигляді примочок або крапель. Це зменшує запалення, усуває гній та покращує зір.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Для примочок або промивань можна використовувати також настій насіння подорожника A0 г товченого насіння залити 1 склянкою окропу і настояти 30 хв) або розчин для промивання очей A частина трави ромашки дісковід - ної залити 20 частинами окропу і настояти 1 год).

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Для лікування запалення слизової оболонки очей насипати в скляний посуд 10 г насіння подорожника B ч. л.), залити їх 2 ч. л. холодної води, збовтати, додати 90 мл F ст. л.) окропу, знову збовтати, вьщержать до охолодження, процідити і застосовувати у вигляді примочок.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Розвести бджолиний мед теплою (не вище 45 X) кип'яченою водою у співвідношенні 1:2 і використовувати в якості очних крапель і примочок при кон'юнктивітах, кератитах і виразках рогівки. Одночасно з місцевим застосуванням можна застосовувати мед і внутрішньо (надає загальнозміцнюючу дію і різноманітне позитивний вплив на органи зору. При цьому поліпшуються адаптація очей до темряви, гострота зору, колірний зір і розширюється поле зору). Ефективність лікування підвищується, якщо використовувати чорницю та горобину червону з медом, морквяний коктейль з медом, лимонник китайський з медом, обліпиховою сік з медом, а також салат із сирої моркви з волоськими горіхами і медом.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При інших запаленнях очей, а також при свіжої катаракті робити примочки на очі з 20%-го розчину меду Aч. л. чистого меду на 1 склянку води і кип'ятити 5 хв на слабкому вогні).

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При болях в очах прикладати розпарену траву чистотілу з медом або відвар трави чистотілу з медом. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави, гріти на малому вогні 5 хв, настояти 20 хв, процідити, додати 1 ч. л. меду і розмішати.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні очей робити примочки з відвару дурману. Заварити 1 склянкою окропу 20 г трави і настояти 30 хв.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При хронічному кон'юнктивіті з'їдати щодня по 1 ст. л. свіжих або сухих ягід чорниці. Це також покращує зір.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Очна біль проходить, якщо голодувати і вдихати через рот дим висушених і спалених листя алое і полоскати його відваром рот A склянкою окропу заварити 1 ст. л. подрібненого руками свіжого листа алое і настояти 30 хв).

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні очей застосовувати примочки з настою квіток малини. Залити 1 склянкою холодної кип'яченої води 1 ст. л. квітів і настояти 6 ч.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При пухлини очі від рани прикласти грілку з холодною водою або тампон, змочений в холодній воді.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. сухих подрібнених квіток волошки синьої, кип'ятити на слабкому вогні 10 хв, настояти півгодини - годину, процідити і використовувати для промивання очей і примочок при їх підвищеної стомлюваності, при кон'юнктивітах і блефаритах.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Відвар пажитник розчиняє і доводить до дозрівання пухлини, тамує біль. Так само діє і рожеве масло. Дуже корисні примочки з відвару буркуну лікарського і пажитник.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При болях в очах як болезаспокійливого засоби можна застосовувати у вигляді примочок яєчний білок, збитий з водою, в якій варився мак. Можна додати пажитник. Добре очищає очі закапування в них яєчного білка або парного молока. Яєчний білок не слід видаляти протягом 1 год, а молоко необхідно видалити незабаром ж після закапування.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні очей від вітру застосовують припарки просом.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При запаленні очей розрізати навпіл абсолютно гниле яблуко, вийняти з нього насіння, а м'якоть докласти до запалення оці.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При хворих, митних, запалених і гною очах, і т. д. роблять очні примочки з алое: висипати у склянку порошок алое на кінчику ножа і залити гарячою водою. Цим настоєм потрібно 3-4 рази на день старанно промивати очі.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

Листя винограду з ячмінним толокном прикладають у вигляді лікарської пов'язки на опухлі очі.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При хворобах очей прикладати до них примочки з розпарених квіток деревію в кислому квасі з медом.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При хворобах очей закопувати в очі воду, в якій знаходився чистий гладкий річковий камінь, узятий в проточній воді.

Захворювання очей / Конюктивіт - народний рецепт для лікування

При очні хвороби, у тому числі вважаються важковиліковні або зовсім невиліковними, допомагає тривалий закопування теплого парного молока при одночасному змочуванні молоком.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

Для лікування трахоми потрібно тричі на день обливати голову міцним тепло-гарячим настоєм з листя та молодих пагонів чорної смородини. Цей же настій (відвар) слід пити як чай багато разів протягом дня. Заварити 1 л окропу 5 ст. л. листя і молодих пагонів, гріти на малому вогні 15-20 хв і настояти 2 год Засіб дуже ефективний.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

Ячмінь.Прикладати компрес з кислого на марлевою пов'язці або накласти на віко хустинку, змочену в кислого.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

Зірвати 5 листя подорожника великого, промити їх у холодній воді і накладати по черги на хворе місце, змінюючи листя через кожні 5 хв. На листя подорожника можна прикласти грілку або гаряче, зварене круто яйце і тримати, поки яйце не охолоне. Яйце не обов'язково звільняти від шкаралупи, так тепло в ньому протримається значно довше. Через 2 год процедуру (примочку з кислого або з листя подорожника або прогрівання вареним яйцем) повторити. І так кілька разів на день. Ячмінь скоро дозріє і витече, у

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

Щоб позбавитися від ячменю, нагріти на сковорідці лляне насіння, насипати його в носовичок, зав'язати вузликом і прогрівати хворе місце.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

На початку захворювання протирати обережно ячмінь або віко одеколоном.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

При ячмені прикладати до хворого місцем розтертий свіжий корінь лопуха.

Захворювання очей / Трахома, Ячмінь - народний рецепт для лікування

Дієве народний засіб позбавлення від ячменю: вклонитися в пояс на 4 сторони світла і, випростався, сунути під самий очей (ячменю) дулю, бурмочучи змову: «Шок, шок, на тобі кукішок, медом мазані, димом Умаялись; шок, шок, сядь на вершок, вітер повіє, сонце пригріє, птиця прилетить, зерно виклює, по світу розвіє, в яму покладе, яма на краю землі, де люди не ходять, а вовки виють ». І танок пройтися навколо хворого, сміючись при цьому.

Народні методи лікування

Таволга - проти сорока недуг

Рід цього трав'янистої рослини включає в себе десять видів, а не один - лабазнік сланкий.

2015-01-28 10:39:14

Якщо замучив бронхіт і пневмонія

Пропоную рецепт, яким я вилікувала бронхіт, а сусідка - двосторонню пневмонію.

2015-01-28 10:38:58

Не бійтеся розлучитися з хворим жовчним міхуром

П'ятнадцять років тому в нашій вітчизняній хірургії трапилася дійсно революція - почалася епоха безкровних операцій, які тепер практикуються по всій Росії. Розповідає провідний науковий співробітник Наукового центру хірургії Російської Академії медичних наук, кандидат медичних наук Валентина Іванівна Карпенкова про лапароскопії.

2015-01-28 10:38:13

З яйцем зникнуть шпори

У мене є старий, перевірений рецепт швидкого лікування шпор. Треба взяти свіже куряче яйце і залити його ..

2015-01-28 10:38:13

Як позбутися від неприємного запаху з рота?

Неприємний запах з рота може стати величезною проблемою в спілкуванні і відносинах, а також причиною купи комплексів і невпевненості в собі. Людині страждає від неохайного запаху з рота складно знайомитися з протилежною статтю, він соромиться спілкуватися з оточуючими, йому взагалі соромно й незручно зайвий раз відкривати рот. А також неприємний запах - напевно, найбільша перешкода на шляху пристрасних поцілунків. Але не такий страшний чорт, як його малюють

2015-01-28 10:37:57

Ця підступна молочниця

На сьогоднішній день кандидоз, або молочниця, асоціюється у нас з хворобою. Від неї страждають десятки мільйонів жінок у всьому світі. Відомо, що молочниця вражає 500 тисяч чоловік щорічно і є збудником 25% всіх випадків вагінальних інфекційних захворювань. Хворіють в основному жінки. Деякі лікарі вважають, що не менше 75% дорослих жінок протягом життя переносять молочницю і при цьому 20% з них схильні до рецидивів.

2015-01-28 10:36:22

Ох вже ці глисти

В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі

2015-01-28 10:36:07

Трави проти пієлонефриту

Тема - запалення нирок. Зв'язок цієї хвороби з сечокам'яною буває двоякою: в одних випадках порушення сольового обміну і викликане нею утворенню каменів у нирках призводить до запалення; в інших запалення нирок викликає процес, що приводить до утворення каменів. Сьогоднішня розмова - про хронічному пієлонефриті.

2015-01-28 10:35:51

Способи очищення організму від солей

У 1993 році в книзі «Рослини і здоров'я» мною була запропонована методика очищення організму від солей відваром з шишок дерев хвойних порід та рисом. Ось основні моменти цього методу.

2015-01-28 10:35:45

Рибний компрес від болю в суглобах рук і ніг

Мені скоро 75 років. Вирішила поділитися своїм рецептом, а заодно запитати поради у читачів. При болях у суглобах рук і ніг добре допомагає такий компрес. Візьміть будь-яку свіжу сиру рибу, видаліть кістки і шматок розміром з долоню прикладіть на хворе місце. Накрийте поліетиленом, укутайте чим-небудь теплим

2015-01-28 10:35:40

Медицина

Як доглядати за волоссям після хімічної завивки

Як доглядати за волоссям після хімічної завивки - Хімічна завивка - процедура здатна перетворити жінку, проте наші волосся не завжди добре себе почувають після хімії. Тому за волоссям зазнали хімічній завивці потрібен особливий догляд.

2015-01-28 10:39:11

Анемія пов'язана з більш високою ймовірністю серцевих подій у пацієнтів, що піддаються елективних судинної хірургії

Анемія пов'язана з більш високою ймовірністю серцевих подій у пацієнтів, що піддаються елективних судинної хірургії - Незалежно від інших факторів ризику, анемія пов'язана з більш високою ймовірністю серцевих подій у пацієнтів, що піддаються елективних судинної хірургії, згідно з результатами, отриманими голландськими та американськими дослідниками, та опублікованими у квітневому випуску «American Journal of Cardiology».

2015-01-28 10:38:51

спастичність

спастичність - Спастичний парез - головна причина інвалідизації неврологічних хворих, оскільки розвивається при більшості захворювань і пошкоджень центральної нервової системи. При цьому лімітує фізичну активність хворого перш за все сам парез, але виражена спастичність значно посилює рухові порушення, ще більше знижуючи функціональні можливості пацієнта. Одного разу розвинувшись, спастичний парез, як правило, зберігається протягом усього життя хворого.

2015-01-28 10:38:43

Сучасні засоби та підходи до лікування цукрового діабету

Сучасні засоби та підходи до лікування цукрового діабету - М. І. Балаболкін Інстітут діабету ЕНЦ РАМН, м. Москва

2015-01-28 10:38:28

Метаболічний синдром: патогенез, клініка, діагностика, підходи до лікування

Метаболічний синдром: патогенез, клініка, діагностика, підходи до лікування - Ожиріння часто поєднується з такими захворюваннями, як цукровий діабет 2 типу (ЦД 2 типу), артеріальна гіпертензія (АГ), дисліпідемія, ішемічна хвороба серця (ІХС). Відомо також, що ожиріння нерідко супроводжують інсулінорезистентність і гіперінсулінемія.

2015-01-28 10:38:12

Туберкульоз: нові можливості в лікуванні

Туберкульоз: нові можливості в лікуванні - Туберкульоз, завжди вважався однією з найбільш поширених і небезпечних інфекцій, в останнє десятиліття став представляти особливо серйозну загрозу для здоров'я людей. Щорічно у світі туберкульозом захворюють 8-10 млн чоловік. Близько 3 млн хворих помирають. У деяких країнах епідемія туберкульозу набуло настільки некерований характер, що в 1993 р. ВООЗ проголосила це захворювання 'глобальною небезпекою для людства'.

2015-01-28 10:38:02

Нові препарати для лікування шизофренії

Нові препарати для лікування шизофренії - Дослідники припускають, що препарати, що впливають на серотонінових систему в мозку людини ефективніше, ніж класичні, що впливають на дофамінових.

2015-01-28 10:37:57

Корейські вчені створили штучний вірус, призначений для доставки генів і ліків в клітини злоякісних новоутворень

Корейські вчені створили штучний вірус, призначений для доставки генів і ліків в клітини злоякісних новоутворень - Експерименти на культурі ракових клітин показали його високу ефективність, повідомляє ScienceDaily. Традиційно для генної терапії використовуються натуральні віруси, позбавлені хвороботворних властивостей. Вони ефективно доставляють необхідні гени в ДНК клітин-мішеней, проте в деяких випадках запускають імунні реакції і можуть викликати рак. Штучні віруси не мають цих побічних ефектів, але через мінливість розмірів і форми є поганими переносниками генів.

2015-01-28 10:37:54

глюкокортикостероїди в терапії бронхіальної астми

глюкокортикостероїди в терапії бронхіальної астми - В останні роки відзначено значний прогрес у лікуванні бронхіальної астми (БА). Мабуть, це пов'язано з визначенням БА, як хронічного запального захворювання дихальних шляхів, і внаслідок цього - з широким застосуванням інгаляційних глюкокортикостероїдів (ГКС) у якості базисних протизапальних препаратів.

2015-01-28 10:37:48

Медикаментозна залежність виходить на друге місце після алкоголізму

Медикаментозна залежність виходить на друге місце після алкоголізму - За твердженням експертів, громадяни Німеччини відчувають залежність від ліків. Більшість з них - до 80% - не можуть обходитися без регулярного прийому снодійних та заспокійливих засобів. Про це повідомляє в середу, 25 листопада, агентство ddp з посиланням на дані, наведені фахівцями на що відкрилася в Майнці конференції з цієї проблеми. За масштабами розповсюдження медикаментозна залежність займає друге місце після алкоголізму, вважають аналітики.

2015-01-28 10:37:42