Захворювання: Захворювання печінки - Народні методи лікування

ЗАХВОРЮВАННЯ ПЕЧІНКИ І ЖОВЧНОГО МІХУРА

Печінка є найбільшою травної залозою (маса приблизно 1,5 кг). Вона бере участь в обмінних процесах, накопиченні різних речовин, виробленню жовчі, сприяє перетравлення жирів. Серед функцій печінки можна відзначити:
- Теплоутворення; у печінці сама висока температура в організмі - 40 ° С;
- Участь у травленні; продукти розщеплення їжі в тонкому кишечнику надходять у печінку, переробну їх у корисні або просто нешкідливі для організму речовини;
- Видалення шкідливих речовин з організму;
- Освіта і вироблення жовчі; жовч сприяє всмоктуванню жирів у тонкому кишечнику і нейтралізації соляної кислоти;
- Регулювання вмісту в крові цукру (глюкози) і зберігання надлишків глюкози;
- Накопичення поживних речовин, вітамінів і заліза.
Печінка очищає кров від білірубіну, Остап> ков червоних кров'яних тілець, які віджили свій 120-денний століття. Коща клітини і судинні мембрани між жовчними протоками відповідають заданим параметрам природою, білірубін фільтрується і йде з жовчю в 12-палу кишку або в жовчний міхур. І надалі видаляється кишечником, офарблюючи кал в зеленуватий колір і заодно піддаючи його антисептику. Якщо ж стан паренхіматозної тканини та жовчних проток вже ускладнено або взагалі далеко від норми (вживанням бульйонів, молочних продуктів, спиртного, тією чи іншою патологією), то частина білірубіну залишається в крові, частина «Бородавками» осідає на стінках проток. І переробна спроможність печінки скорочується з кожним споживанням їжі все більше. Конценг - рація жовчі в жовчному міхурі стає в кілька разів вище, ніж у протоках, - починають викристалізовуватися каміння з білірубіну, які можуть потрапити в міхур також по протоках з жовчю. Та й самі протоки все більше затягують коричнево-жовтий, як віск, холестерин. Очищення печінки треба починати на чистий кишечник - без закрепів і завалів, щоб шлаки з печінки вийшли вільно, а не стали причиною вторинної інтоксикації кишечника. Якщо печінка забита камінням, нехай навіть маленькими, то все одно порушується обмін речовин і організм страждає. Голодування очистити печінка не зможе. Найкращий час прийому ліків при захворюваннях печінки - після пробудження від нічного сну до прийому водних процедур.
Печінка найбільш активна з години до трьох години ночі. Про її неблагополуччя говорить сухість у горлі, біль у правому підребер'ї, неможливість нахилитися. Для поліпшення роботи печінки необхідно їсти більше фруктів.
Жовчний міхур накопичує жовч і регулює її рух по жовчних протоках. Ємність жовчного міхура 30-70 мл.
Жовч - це жовто-зелена рідина з гірким смаком. Частина виробленої печінкою жовчі йде з кров'ю, а інша частина відціджуємо в жовчний міхур. Жовч, що йде з кров'ю, перемішується з нею і надходить у потребують її органи, а також розріджує кров і сприяє її проходженню по вузьких судинах. З жовчного міхура жовч з жовчним протоках надходить у кишечник, де бере участь у травленні, розщеплюючи жири. Протоки жовчного міхура можуть бути закупорені пухлиною, через за наявності газів або прийому викликає спазми ліки. Жовчний міхур найкраще працює з 23 до 1 години ночі, гірше - з 11 до 13 ч.
Ознаками проблем з жовчним міхуром є землистий колір обличчя, гіркота в роті, біль під печінкою, в боках, у серці, біль і відчуття стиснення голови і підборіддя, гарячі ступні ніг, озноб, пітливість, набрякання залоз під пахвами, болі в стегнах, колінах і суглобах.
Для печінки корисні:
- Ліки, в яких є гіркоти, відкривають закупорки (китайська кориця, суцвіття Ситника ароматного, мирра, фісташки);
- Речовини, які очищають печінку від гною: шафран, родзинки, запашне вино, інжир, горіхи, кульбаба, цикорій.
При переохолодженні печінки ліки змішують з медом або з підсолодженою медом водою, але ячмінний відвар краще, оскільки не викликає закупорок.
Для печінки шкідливо:
- Занадто частий прийом їжі (частіше, ніж через 2 год) і порушення правильної послідовності (наприклад, важку їжу потрібно приймати після легкої);
- Вживання слизу при пухлині печінки, бо на те вони швидко перетворюються на жовч і викликають закупорки;
- Пиття холодної води залпом, натще, після лазні, статевих зносин, фізичних вправ, бо охолоджена печінку швидко і в достатку засвоює воду, що призводить до водянці.
Вірусний гепатит
Вірусний гепатит-інфекційна хвороба, при якій вражається переважно печінку.
Гепатит групи А (хвороба Боткіна, або жовтяниця) передається з водою, продуктами харчування, а також через предмети домашнього ужитку. Печінка в цьому випадку виробляє в надлишку жовту жовч, що викликає пожовтіння склери очей та шкіри. Для лікування жовтяниці можна ставити банки вище області печінки під правою лопаткою або нижче печінки на простір під ребрами. При жовтяниці корисно випорожнення шлунка за допомогою блювоти. Желтуха, перенесена в дитинстві, може мати безліч віддалених наслідків. Наприклад, у чоловіків років через п'ятнадцять може розвинутися алкоголізм, а у жінок внаслідок жовтяниці можливе порушення статевих функцій і навіть безпліддя.
Гепатитом групи В заражаються при попаданні в організм вірусу з крові хворого. Передача вірусу гепатиту іншого виду, не що відноситься ні до групи А, ні до групи В, може відбуватися обома описаними вище шляхами.
Цироз печінки
Цироз печінки - хронічне прогресуюче ураження печінки. Характеризується пошкодженням і загибеллю клітин печінки і поступовим їх заміщенням розростається сполучною тканиною. Може виникнути як ускладнення вірусного гепатиту. Часто причиною цирозу печінки є зловживання алкоголем.
Холецистит
Жовчний міхур розташований біля печінки і служить місцем збору жовчі, що виходить з печінкових каналів. При засміченні цих каналів або при травмах жовч потрапляє в кров.
Холецистит - запалення жовчного міхура. Одне з найпоширеніших захворювань травної системи. Частіше зустрічається у жінок зрілого та похилого віку. Причиною холециститу може бути порушення відтоку жовчі, чому сприяють нерегулярне харчування, малорухливий спосіб життя, часті запори, вагітність, інфекції.
Захворювання селезінки
Селезінка розташована в черевній порожнини у лівому підребер'ї і полягає в щільну капсулу. Більша частина селезінки складається з так званих червоної і білої пульпи. Червона пульпа заповнена форменими елементами крові, в основному еритроцитами; біла пульпа утворена лімфо - ідной тканиною, яка виробляє лімфоцити. Крім кровотворної функції, селезінка вловлює з течії крові пошкоджені еритроцити, деякі небажані мікроорганізми і інші чужі організму елементи, а також виробляє антитіла Оскільки в організмі безперервно відбувається руйнування формених елементів крові (наприклад, тромбоцити розпадаються приблизно через тиждень), основною функцією кровотворних органів, і в тому числі селезінки, є заповнення убутку клітинних елементів крові. Селезінка, як і підшлункова залоза, максимально активна з 9 до 11 год ранку. Про їх неблагополуччя говорять сонливість вдень, погіршення пам'яті, втрата контролю над собою, слабкість ніг, мозковий виснаження (людина сидить без справи, дивиться в одну точку), нестійкий апетит, тяга до солодощів, дефекти сполучної тканини (опущення органів, слабкість м'язів).

Захворювання печінки - Рецепти лікування

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Заварити в 1-1,5 склянках окропу 1 ст. л. ягід жостір проносне (крушини колючим) і настояти, укутавши, 2 ч. Приймати по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Вживати порошок деревного вугілля (краще з липи) по 1 ч. л. 2 рази на день, запиваючи водою.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Залити 300 мл кип'яченої води 1 ст. л. подрібнених коренів хмелю, настояти ніч, вранці довести до кипіння і кип'ятити на слабкому вогні 5 хв. Пити по 100 мл 3 рази на день за 30 хв до їди. Але краще цим відваром запивати маленьку дрібку розтертих в порошок квітів безсмертника.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Змішати 20 г кореня валеріани, 20 г квітів глоду, 30 г кори барбарису, 30 г м'яти перцевої. Заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. суміші, настояти 2 год і процідити. Пити вранці і ввечері по 1 склянці.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Змішати по 20 г трави горицвіту, польового хвоща, деревію і 40 г трави чистотілу. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, варити 2 хв на слабкому вогні, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 склянці вранці і ввечері.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Залити 1 склянкою окропу 1 ч. л. подрібненої свіжої трави польпш гіркою і тримати її на слабкому вогні 5 хв, настояти 20 хв і про - цідити. Пити по 50-100 мл 2-3 рази на день. Можна також пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день свіжий сік полину протягом 10 днів. Можна застосовувати екстракт полину гіркого, змішаної з горілкою в рівних пропорціях,

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Пити настоянку з плодів шипшини: змішати 1 стакан підсушених (якщо свіжі) або дрібно нарізаних (якщо сухі) плодів шипшини з 1 склянкою цукрового піску, залити 3 склянками 70%-го спирту і поставити на 5 днів на сонці. На 6-й день долити ще 2-3 склянки горілки і залишити на сонці ще 5 днів, на 10-й день віджати і процідити. Пити по 20 мл 2 рази на день після їжі.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Ретельно розмішати 100 г соку трави літери, 1 ст. л. меду, 100 мл кип'яченої води. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. трави літери і настояти 30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день. Якщо жовтяниця супроводжується водянкою, краще пити свіжий сік літери, змішаний з медом у рівних пропорціях, за 1 ч. л. 3 рази на день, запиваючи ковтком води або розмішуючи з невеликою кількістю води.

Захворювання печінки / Вірусний гепатит - народний рецепт для лікування

Сік листя редьки відкриває закупорки в печінці і лікує жовтяницю.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. кореня цикорію, потримати на слабкому вогні 10 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 2-3 ковтки 3 рази на день. Застосовується як заспокоює, знеболюючих і протипухлинного засобу.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. дрібно подрібнених шишок хмелю, наполягти, укутавши, 40 хв і процідити. Пити по 2 ст. л. 3 рази на день перед їжею.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

При збільшенні селезінки змішати в рівних частках траву та квіти деревію і квіти календули. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші, настояти, укутавши, 1 год і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 2 рази на день.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Заварити 2 склянками окропу 1 ч. л. полину гіркого, настояти, укутавши, 30 мін та процідити. Пити як чай з медом або цукром по 1 / 4 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави Репешко, наполягти, укутавши, 1 год і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Змішати добре подрібнені коріння Мильнянка-20 г і кору дуба-20 г, залити 1л холодної води, кип'ятити 15 хв і настояти, укутавши, 1 ч. Пити по 1 стакан) '3 рази на день.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Пити в теплому вигляді свіжий сік білоголової капусти по 1 / 2 склянки 3 рази на день за 1 годину до їжі.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Змішати по 1 частини Глуха кропива (кропиву глуху), фіалку триколірну, череду, листя суниці. Заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші, настояти, укутавши, 1 год і процідити. Пити як чай по 3 склянки на день.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

Тривалий час щодня пити свіжий сік граната по 1 / 2 склянки 3 рази на день.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

При хворобах селезінки або її затвердінні можна застосовувати каперси колючі у вигляді настою, настоянки або відвару або у вигляді лікарської пов'язки з ячмінного борошном на хворе місце.

Захворювання селезінки - народний рецепт для лікування

При збільшеній селезінці заварити склянкою окропу 50 г трави деревію з квітами, додати 50 г квітів календули (нагідок), довести обсяг до 0,5 л і приймати по 1 склянці 2 рази на день.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При холециститі та інших запаленнях жовчного міхура і печінки, запаленні нирок заварити склянкою окропу 10 г хмелю, настояти 1 год, процідити. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день. Або настоянку з 25 г шишок на 1 / 2 склянки спирту або на 1 склянку горілки.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При хворобах печінки і жовчного міхура допомагає наступний збір: 15 г подрібнених листя м'яти, 2 г бобовніка, 15 г квіткових кошиків деревію, 15 г насіння кропу, 30 г трави звіробою. 2 ст. л. суміші заливають 2 склянками окропу, настоюють 2 год, проціджують і приймають протягом дня всю порцію по 1-2 ст. л. на прийом.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При захворюваннях печінки і жовчного міхура: залити 2 склянками окропу 2 ст. л. сухої трави чистотілу і настояти 6 год Пити по 150-200 мл вранці натщесерце і ввечері перед сном.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При хворобах печінки і жовчного міхура: заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. будри плю - щевідноі, настояти 1 год, закутавши, і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Але краще діє свіжий сік рослини. Його змішують з медом у рівних пропорціях і розбавляють невеликою кількістю води. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При гепатиті та холецистит: подрібнити 14-16 стебел трави цмину з квітками і варити в 1 л води протягом 8-10 хв. Пити по 1 / 2 склянки відвару і 1 / 2 склянки гарячого молока разом, підсолодивши молоко 2 ч. л. меду, за 30 хвилин до їди. Приймати протягом чотирьох днів, потім 2 дня перерва, і знову 4 дні пити відвар з молоком, 2 дня перерву і т. д. протягом двох місяців.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При холециститі і гепатиті, а також для зняття набряків, викликаних серцевою недостатністю, заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. подрібнених весняних листя берези і настояти 1 год Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При болях жовчного міхура, викликаних підняттям тяжкості, рекомендується випити сік, вичавлений з 1 / 2 лимона, розчинивши в ньому 1 / 2 ч. л. харчової соди.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При захворюваннях жовчного міхура слід щодня з'їдати натщесерце по 2 груші або пити компот з диких груш без цукру.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

жовчогінний засіб: насипати в каструлю рівним шаром цукор, залити його невеликим кількістю гострого винного оцту і розчинити на слабкому вогні, знімаючи в міру освіти піну. Отриманий сироп варити на слабкому вогні ще 5 хв. Потім додати в нього 30 г соку скаженого огірка і стільки ж суміші кореня вьюнка стрелолістного, кореня селери і кореня фенхеля в рівних частках. Все це розтерти, загорнути у льняну тряпочку, підвісити над каструлею і розминати пальцями, поки все не розчиниться і в тряпочку нічого не залишиться. Коли сироп росіл, зняти його з вогню і між прийомами їжі пити, додаючи в теплу кип'ячену воду.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

У як заспокійливий і жовчогінного кошти траву м'яти заливають окропом A: 40), настоюють 15 хв на водяній бані і п'ють по 1/3-1/2 склянки 2-3 рази на день.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

Як жовчогінного засоби: заварити 0,5 л окропу 2 ст. л. багатоніжки звичайної (солодкого папороті), поставити на малий вогонь або в піч і випарувати наполовину. Пити по 50-70 мл 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При захворюваннях жовчних шляхів: заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. трави материнки, настояти 2 год Пити по 1 / 4 склянки 3 рази на день.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При запаленні жовчного міхура: заварити 1,5 склянки окропу 2 ст. л. соплодій хмелю й наполягти, укутавши, 3 ч. Пити 3-4 рази на день по 100 мл за 30 хвилин до їди.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При холециститі: змішати 1 / 4 склянки гарного рослинного масла з 1 / 4 склянки соку грейпфрута й пити на ніч через 2 години після їжі, попередньо очистивши шлунок і зробивши клізму. Після клізми і прийому суміші лягти в постіль на правий бік. Вранці клізму повторити. Процедуру можна повторювати через 4-5 днів по міру необхідності.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При холециститі: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. трави м'яти перцевої і настояти 30 хв. Пити 3-4 рази на день невеликими ковтками.

Захворювання печінки / Холецистит - народний рецепт для лікування

При холангіті та холецистит: змішати 3 частини трави звіробою, 2 частини трави полину звичайної, 2 частини м'яти перцевої, 2 частини кореня валеріани і 1 частина шишок хмелю. Заварити 1 л окропу 5 ст. л. збору, кип'ятити на водяній бані 15 хв і настояти 1 год Пити по 1-2 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. В якості додаткового компонента можна використовувати порошок з квітів безсмертника або коріння цикорію (на кінчику ножа).

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Зсувне захворювання, характерне при цирозі печінки, можна вилікувати за допомогою потогінних процедур. Так, наприклад, з допомогою лазні або парильні, а також потогінних процедур в домашніх умовах або потогінних чаїв відбувається сильне потіння шкіри. Після закінчення потіння шкіра буде всмоктує все, що знаходиться на її поверхні. Якщо в цей момент шкіру обтерти молочної сироваткою, змішаної з медом або риб'ячим жиром (можна натерти і просто очищеної оселедцем), то всі речовини, що знаходяться на шкірі, негайно вбереться в неї. У цьому випадку печінка частково відпочиває, а організм харчується вже не через печінку, а через шкіру. Природно, лікування печінки цим свособом необхідно проводити під наглядом лікаря. Процедури проводять з обов'язковим вживанням вареної печінки тваринного E0 - 100 г), щоб були присутні в достатній кількості необхідні для печінки мікроелементи. Після процедури підживлення організму через шкіру її слід обмити або обтерти оцтом.

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Змішати жіноче молоко з білою мукою і приймати вранці натщесерце і ввечері по 1 ст. л.

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Заварити 2 склянками окропу 3 ст. л. ре - пішак і кип'ятити на слабкому вогні 5 хв під кришкою. Потім відвар разом з травою настояти ніч у термосі, процідити і розвести в відварі 1 ст. л. меду. Приймати по 100 мл 4 рази на день в теплому вигляді за 15-20 хв до їжі, додаючи кожен раз на цю порцію по 20 крапель спиртової настойки коренів хмелю. Через тиждень кількість крапель збільшити до 30. Краплі відміряти піпеткою з гострим куприком. Настоянка готується в такий спосіб: залити 0,5 л горілки 5 ст. л. подрібнених коренів хмелю та настояти на світлі 21 день, щодня струшуючи. Курс лікування 2 місяці. Якщо в цей час застосовувалися будь-які . медикаменти, їх прийом слід відміняти поступово. Під час лікування необхідно 4-5 разів на день пити по 100 мл міцного відвару плодів шіповпіка, для приготування якого залити 70-80 ягід (подрібнених в ступці) 1 склянкою окропу і поставити на вогонь на 2-3 год, не допускаючи закипання, настояти 2 год і процідити. Другий курс лікування рекомендується починати відразу ж після закінчення першого. При проведення другого курсу слід приймати по 1 / 3 ч. л. 3 рази на день стовченої в порошок корінь цикорію, запиваючи його настоєм трави цикорію і листя лісового горіха (ліщина) у співвідношенні 1:2. Заварити 0,5 л. окропу 2 ст. л. суміші, кип'ятити на малому вогні 2 хв, настояти 8 год Приймати 3 рази на день за 30 хвилин до їди по 1 / 3 склянки, додавши в кожну порцію по 1 ч. л. настоянки березових бруньок, приготовленої наступним чином: 0,5 л горілки залити 100 г нирок і настояти тиждень, після чого потрібно починати вживати непроцеженную настоянку. Через місяць те, що залишиться, процідити і продовжувати пити до повного витрачання настоянки. У настій цикорію і листя ліщини рекомендується також додавати мед. Одночасно слід приймати відвар кореня копитних: залити 1 склянкою окропу 1 ч. л. подрібненого кореня і кип'ятити на водяній бані 30 хв. Пити по 1-2 ст. л. 4-5 разів на день в перерві між прийомами їжі. Крім того, рекомендується по 2-3 тижня пити настої і відвари полину, безсмертника, деревію, чистотілу. Тривалість другого курсу лікування 4 тижні. При не - обходимо його можна повторити не менше, ніж через 10 днів, але вже без застосування відвару кореня копитних і настоїв або відварів полину, безсмертника, деревію або чистотілу. Якщо цироз супроводжується водянкою живота, до основного лікування Репешко і цукром необхідно додати відвар трави перстачу гусячої: залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. сухий трави, кип'ятити 5 хв і настояти 2 год Приймати по 1 / 4 склянки 3-4 рази на день за 30 хв до їди. Одночасно слід пити настій квітів волошок: залити 1 склянкою окропу 2 ч. л. квітів і настояти 1 год Приймати по 50 мл 3-4 рази на день за 10 хвилин до прийому відвару ре - пішак або цикорію. Якщо при цьому печінка залишається збільшеною, змішати рівні кількості трави звіробою і всієї рослини брусниці, залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші і настояти 1 год Пити замість чаю 2-3 рази на день без обмежень. Одночасно рекомендується приймати відвар кореня копитних. Курс лікування 1,5-2 місяці.

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Змішати по 20 г кореня цикорію, трави польового хвоща, деревію та звіробою. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти 4 год і процідити. Пити 2-3 рази на день.

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л горілки 5 ст. л. свіжого кореня ферули татарської (каспійської) і настояти 9 днів. Приймати 3 рази на день від 1 ч. л. до 1 ст. л., заливаючи водою, за 20 хвилин до їди. Ферулой лікують також трофічні виразки, рак шлунка та молочної залози, лейкози.

Захворювання печінки / Цероз печінки - народний рецепт для лікування

Змішати 40 г плодів шипшини, 40 г кореневищ пирію і 20 г листя кропиви. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти 2 год і процідити. Пити 2-3 рази на день.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 08:21:07

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 07:34:31

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00