У разі розтягнення суглобів можна робити компреси з гарячого молока. Складену вчетверо марлю намочити в гарячому молоці і зробити компрес, наклавши зверху компресним папір і вату. Компрес потрібно змінювати по міру охолодження марлі.
У разі розтягнення суглоба закрити його марлею і покласти поверх неї дрібно нарізаний ріпчаста цибуля, змішаний і розтертий з цукровим піском. Пов'язку міняти 2 рази на день.
Стовкти дику руту з сіллю і докласти її у вигляді лікарської пов'язки до запалення органів, - запалення пройде.
Висівки з міцним оцтом прикладають до хворого місця на початку запалення.
хвою ялиці або ялини використовують для лікарських пов'язок при запаленнях.
При інфекційних захворюваннях заварити 0,5 л окропу 30 г листя толокнянки, кип'ятити 15 хв на малому вогні, закутавши, і настояти ще 20 хв. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день. Це сечогінний і протівомік - робное засіб.
Переломи, забиті місця, нариви рекомендується змащувати маззю, приготовленої наступним чином: ретельно змішати 20 г ялинової або соснової смоли - живиці, одну цибулину середнього розміру, 50 г рослинної олії і 15 г порошку мідного купоросу і протопити суміш на вогні 30 хв, не доводячи до кипіння. Змащувати кожні 4 ч.
При переломах рекомендується на ніч обкладати хворе місце свіжим листям живокосту або чорнокореня або робити компреси з цими листами.
Для прискорення зрощення кісток напиляти надфілем з мідної монети або з чистого міді 0,1 г порошку і висипати його в склянку з теплим молоком або розтерти з яєчним жовтком. Приймати 2 рази на тиждень.
При лікуванні ран і нориць допомагають компреси з відвару трави кирказон: 2 ст. л. трави на 1 склянку води, варити 10 хв. Міняти компреси слід через кожні 3 ч.
При лікуванні загоюються ран рекомендується прикладати до хворих місць, особливо з «диким м'ясом», пов'язку з стовченої листям подорожника, змінюючи її кожні 2 ч.
При лікуванні ран не загоюються слід приймати свіжий сік деревію з медом (за смаком) по 3 ч. л. на день.
На рани рекомендується накладати пов'язку з подрібненими свіжим листям клена гостролистого, змінюючи її кожні 2 ч.
Хорошим засобом при гнійних ранах є компрес з відвару листя лопуха або листя лопуха, відварені в молоці. Компрес або пов'язку потрібно міняти через 2 ч.
На рану рекомендується накладати на 2 год компрес з відвару кори верби козячої. Залити 1 склянкою окропу 20 г кори і кип'ятити на малому вогні 15-20 хв.
Рани рекомендується змащувати маззю: 15 г нарізаних листів або незрілих плодів волоського горіха кип'ятити в 100 мл води 30 хв на малому вогні, потім залити 10 г соняшникової масла і витримати 7-10 діб, потім підігрівати на киплячій водяній бані протягом трьох годин, процідити, кип'ятити ще 30 хв і додати 15 г жовтого воску.
До кровоточить ран рекомендується прикладати пов'язки з товченої корою молодих гілок або товченими ягодами калини, попередньо опік кору для дезінфекції, і міняти кожні 3 ч.
До ран корисно прикладати верхню (жовту) плівку кори сосни і міняти її через 3 ч.
У Древній Русі пов'язкою, просоченої відваром або настоєм з квітів або плодів шипшини, загоювали рани і запобігали гангрену.
Для загоєння ран і садна добре допомагає мазь із свіжого листя звіробою: взяти порівну звіробій і шавлія, розтерти зі свіжим свинячим салом (внутрішнім) і процідити через марлю. Зберігати в закупореній банку. Мазь можна готувати в інший спосіб: 1 частина спиртової настойки звіробою розтерти з 4 частинами вершкового масла. Пов'язки з маззю слід міняти через 4 ч.
Для загоєння ран і порізів розрізати шматочок листа алое і докласти розрізом до рані. Через 5-6 год рана почне затримуватися.
Одним з кращих засобів при ранах і порізах вважаються компреси з настойки кропиви. Для приготування настоянки набити пляшку майже доверху листям свіжої кропиви, залити спиртом, заткнути пробкою і наполягти на сонці 2 тижні. Перед накладенням компресу рану треба промити. Компреси слід міняти через 3 ч.
Одним з кращих засобів для лікування ран і порізів, створеним російськими знахарями за багато століть, вважається мазь наступного складу: взяти 100 г рослинної олії, 8 г жовтого воску, 5 г білого воску, 20 г дрібного порошку соснової смоли (каніфолі), 1 г дрібного порошку ладану і 1 ст. л. несолоного свіжого вершкового масла, покласти все це в Кастро - досить потерти рану спинкою жаби щоб інфекція була нейтралізована.
Белі бридка палець руки близько нігтя, потрібно очистити від ніжки і насіння стручок пекучого перцю, наповнити його міцною горілкою і помістити в нього хворий палець так, щоб усередині залишалося трохи горілки. Після цього слід палець перев'язати і залишити пов'язку до тих пір, поки можна терпіти біль (бажано протриматися протягом ночі). Пухлина швидко мине, і біль вщухне.
При порізах приготувати за звичайною схемою настій звіробою, випарувати до 1/2.первоначального обсягу, змішати з оливковою або соняшниковою олією у пропорції 1:1, витримати не менше 24 год і змазати ним порізане місце. Настій можна довго зберігати в холодному місці.
Рани добре заживають, якщо їх 1 раз на день промивати відваром: варити в 1 л води 3 втечі жівокость (живокосту), поки вода наполовину не випарується, і процідити.
До ран і хворих місць прикладають вату, змочену в настоянці аїру.
Взяти порошок алое на кінчик ножа, опустити в склянку і залити гарячою водою, -- добре виліковуються старі рани, глибокі нариви з великою кількістю гною. Для загоєння ран їх посипають порошком алое і перев'язують бинтом 1 раз на день.
Екстракт арніки застосовується для обмивання ран, для примочок, компресів. Колір арніки збирають в кінці червня і початку липня і наполягають на воді або спирті. Через 3-4 дня екстракт придатний до вживання.
Кору каперсів колючих прикладають до злоякісним та забруднених ран.
Календула використовується і як загоювального кошти. Для цього потрібно зібрати квіти в банку і виставити їх на сонце. Через 9 днів вміст банки слід процідити і віджати сік. Спочатку сік буває каламутний, але після відстою він стає прозорим, і на поверхні утворюється біло - жовте клейка речовина, яка добре заліковує рани.
Рани змазують складом, що містить 80 г бджолиного меду, 20 г риб'ячого жиру і 2 г ксероформу. Мазь накладають на очищену рану у вигляді пов'язки.
Залити 1 склянкою киплячої води 1 ст. л. сухої трави сушеніци болотної, настояти 30 хв, процідити і додати 1 ст. л. меду. Можна використовувати зовнішньо для промивання ран та виразок, а також всередину по 1-2 ст. л. за 30 хв до їжі при виразці шлунка.
Залити 0,5 л води 50 г листя евкаліпта, варити протягом 3-4 хв, процідити і додати 2 ст. л. меду. Застосовувати у вигляді примочок і ванн для лікування ран.
Для загоєння ран до них прикладають саму верхню (тоненьку) кору сосни, змочивши її попередньо водою або слиною хворої .*
При лікуванні ран і контузій потрібно потримати листя свіжої трави споришу на хворому місці і потім закопати їх у вологу землю.
Рута виліковує застарілі рани і виразки, якщо її прикладати до хворих місць разом з топленим маслом і медом.
Трух сточений хробаками дерева, особливо дерева з в'яжучими властивостями, наприклад деяких видів дерев з колючками, заживляє рани. До труха додають рівне кількість анісу з вином, спалюють і розтирають отримане речовина в порошок. Цим порошком посипають виразки при герпесі для усунення хвороби.
При лікуванні гнійних запальних процесів - ран, опіків, трофічних виразок використовують у вигляді зрошень, промивання і вологих пов'язок настоянку з плодів софори японської: Свіжозібрані зрілі боби промивають кип'яченою водою, розрізають на шматочки і заливають в скляному посуді 56%-вим спиртом у співвідношенні 1:1 (сухі-1:2) і наполягають, постійно збовтуючи, 10 днів. Потім віджимають, відстоюють, фільтрують через вату. Таким же чином готують настоянку з бутонів, тільки заливають їх 70%-ним спиртом в співвідношенні 1:5.
Чудовим засобом при ударах і крововиливах є лляної пластир: взяти чистий лляну тряпочку і стовкти її в порошок або пил, після чого змішати цей порошок з рослинною олією у співвідношенні 1:4 і можна використовувати його.
При ударах втирати, а при ранах намазувати на хворе місце жир гадюки.
При ударах суглобів, розтягненнях і вивихах (після вправляння) рекомендується після зняття льоду пити відвар квітів арніки або розтирати хворе місце камфорним спиртом.
Одним з кращих засобів лікування забоїв вважається бодяга: 2 ст. л. бодяги, стовченої в порошок, розвести в 4 ст. л. кип'яченої води і негайно накласти на місце забитого місця пов'язку з цією сумішшю. Бодяга почне діяти після випаровування деякої кількості вологи та обереже від виникнення синців.
Для лікування саден і синців рекомендується 2 рази на день робити гарячі ванни для пошкодженого місця з концентрованого розчину англійської солі з розрахунку 300-400 г на відро води. Тривалість ванн 40-60 хв.
При сильному ударі рекомендується розтирати хворе місце 2 рази на день настоянкою квітів багна на горілці або відваром: на 1 склянку води 10 г трави, кип'ятити на малому вогні 15 хв і процідити.
При ударах рекомендується 1-2 рази на день прикладати до хворого місця свіжі листя капусти.
На забите місце рекомендується 1-2 рази на день класти кашку з звареної і розім'ятого квасолі.
Коли болить давній удар, потрібно прив'язати до нього скибочки картоплі або зварити 0,5 кг зрілої білої квасолі до повної готовності, ретельно розім'яти і прикласти до хворого місця. Зверху перев'язати ганчірочкою з бавовняної тканини і залишити пов'язку на ніч -- біль пройде.
Алое з медом прикладають до слідів від ударів.
Водний настій на золі виноградної лози п'ють при ударах.
Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику
Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.
2019-12-06 04:16:19
Морквяний сік: і смачно, і корисно
Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.
2019-12-06 13:24:29
Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.
2019-12-06 04:16:19
Цистит. Хіба це справа житейська?
Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.
2019-12-06 14:15:13
Лікування астми народними засобами
Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.
2019-12-06 13:11:45
Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.
2019-12-05 23:24:12
Мазь від екземи виявилася ефективною
Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.
2019-12-06 14:04:24
Як позбавитися від високого тиску?
Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.
2019-12-06 14:27:41
Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!
Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії
2019-12-05 23:44:08
Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.
2019-12-06 01:29:42
Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість
Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R
2019-12-05 20:54:33
У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань
У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.
2019-12-04 20:59:48
Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах
Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.
2019-12-04 21:04:01
Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування
Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.
2019-12-05 23:48:58
Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків
Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.
2019-12-05 20:05:40
Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»
Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).
2019-12-04 21:01:05
Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на
Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.
2019-12-05 23:14:43
Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу
Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).
2019-12-05 21:29:52
Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії
Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.
2019-12-05 13:33:35
Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .
2019-12-06 15:05:43