Захворювання: Рани, вивихи, переломи - Народні методи лікування

РАНИ, ЗАПАЛЕННЯ, ВИВИХИ, ПЕРЕЛОМИ, ЗАБІЙ

Рани
Рани - механічні пошкодження тканин з порушенням цілісності шкіри або слизової оболонки. При глибоких ранах пошкоджуються не тільки шкіра з підшкірної клітковиною, а й м'язи, кістки, нерви, сухожилля, зв'язки і іноді великі кровоносні судини. Самі по собі рани небезпечні при кровотечі з великої судини, пораненні внутрішнього органу або особливо сильних болях, що викликають шок. В інших випадках головна небезпека ран в тому, що вони служать вхідні - ми воротами для мікроорганізмів -- збудників інфекційних ускладнень (ранова інфекція), а іноді і найнебезпечніших загальних захворювань (правець і сказ).
У нашому організмі є мільйони лімфатичних вузлів - скупчень клітин, оточених сполучною тканиною і м'язовими волокнами. У цих вузлах утворюються особливі клітини - лімфоцити. Вони здатні «Заковтувати» і «перетравлювати» чужорідні тіла. Кількість лімфоцитів (білих кров'яних тілець) у крові збільшується під час травлення, після великих фізичних навантажень, при підвищенні температури тіла і при різних інфекційних захворюваннях. Якщо в організм потрапило чужорідне тіло, лімфоцити обволікають його виділяються ними ферментами, для нейтралізації і розчинення. Ці речовини впливають на навколишні сторонній предмет (занози і т. п.) тканини, кілька розріджуючи їх. Речовина розріджений тканин є гній. Поява гною навколо рани вказує на присутність в рані чогось такого, від чого організм хоче позбутися. Велике скупчення гною призводить до абсцесу. Рубцюванню рани та заповнення її здоровими клітинами сприяють листя дуба чоловічого, капусти, листя яблуні, листя великого подорожника, палений часник, палений ячмінь в суміші з воском і рожевим маслом, квіти глоду і трава польового хвоща, кисле молоко.
За багатьма ознаками до ран близькі вивихи і переломи.
ЗАПАЛЕННЯ
Запалення - це універсальна захисно-пристосувальна реакція організму на будь-яке його пошкодження. Метою її є відділення вогнища пошкодження від здорових тканин захисним бар'єром. Виділяються при загибелі або пошкодження клітин речовини (і в тому числі токсини) «запускають» процес запалення. Відсутність запалення в пошкодженій ділянці тіла відкриває ворота в наш організм для інфекції.
Якщо організм має достатньо сил для самозахисту, запальний процес справляється зі своїм основним завданням і припиняється за 7-10 днів.
Допомогти організму захиститися при більш обширних пошкодженнях (якщо запалення триває більше 10 днів) можуть припалюючу речовини - сік чистотілу, ляпіс, спиртова на - стійка йоду, концентрований розчин пер - манганата калію (марганцівка) і антисептичні засоби - слабкий розчин марганцівки, перекису водню, борної кислоти або мідного купоросу. При цьому живі тканини не пошкоджуються зовсім або пошкоджуються тільки поверхово. Ці препарати майже миттєво знищують мікроби.
Антисептики-це ліки, здатні стерилізувати ту чи іншу поверхню тіла або будь-якого предмету.
Крім перерахованих коштів для лікування ран застосовують дегідратірующіе кошти, витягають воду з тканин (поварену сіль, сірчанокислу магнезію, розчини вуглеводів, глюкозу, мед, сечовину, гліцерин). Матеріали з таким дегідратірующім засобом витягує з рани і прилеглих до неї тканин воду, сприяючи тим самим притоку свіжої крові до вогнища запалення. Для залучення до вогнища запалення свіжої крові, містить додаткові кошти боротьби з інфекцією, при вялотекущих запаленнях, крім зазначених коштів, використовують також етиловий, камфорний і мурашиний спирти, скипидар та зігріваючі компреси.
Як відомо, підвищення температури прискорює протікання всіх біохімічних процесів. Тому що зігрівають і дратівливі процедури слід робити після того, як антисептики знищать збудників інфекції. Засоби для дезінфекції засоби, як правило, небезпечні для людини і тварин, тому що можуть проникати в глиб тканин і володіють високою токсичністю. Тому їх використовують виключно для обробки приміщень, предметів догляду за хворими, одягу.
Більшість знезаражувальних коштів можуть Можливо, в залежності від концентрації та дози, використані і в якості антисептиків, і в як припалюючу коштів, і як дезінфікуючі засоби. Для дезінфекції застосовуються, в основному, хімічні реактиви, причому навіть неочищені.
Вивих
Вивих-це пошкодження суглоба з стійким взаємним зсувом суглобових кінців кісток і зміною притаманного їм положення щодо сусідніх органів. У деяких людей від природи спостерігається підвищена схильність до вивихам. Причиною цього явища служить мала глибина ямок у суглобах, у зв'язку з що входять до них голівки кістки тримаються нещільно, а тонкі і слабкі зв'язки легко піддаються розтягування. Вивих колінного суглоба, наприклад, часто відбувається через м'яких зв'язок.
При вправленні вивиху кістка відтягують тому з зміщеного положення, поки її кінець не виявиться навпроти того місця, звідки він вискочив, і потім повертають на кістка місце. При цьому чується виразний звук. Після вправляння місце вивиху перев'язують. Якщо на цьому місці залишається подібне пухлини затвердіння, для розсмоктування його слід розтирати взимку підігрітим соняшниковою олією, а влітку-медом з холодною водою і одразу накладати пов'язку.
ПЕРЕЛОМ
Перелом - пошкодження кістки з порушенням її цілісності. При переломі необхідно відразу ж звернутися до лікаря, а перед цим надати потерпілому першу допомогу: по можливості укласти кістка належним чином і постаратися накласти на неї шину або лубок. Для якнайшвидшого освіти в місці перелому кісткової мозолі і зрощення кістки можна скористатися сильними в'яжучими лікарськими пов'язками, наприклад, з ягодами ялівцю або шишками кипариси.
Забій
Забій - механічне пошкодження м'яких тканин без порушення їх цілості. Виникає при ударі тупим предметом, падінні на тверду поверхню. Найчастіше зустрічаються удари покривів (шкіри та підшкірної клітковини), м'язів, окістя (передній поверхні гомілки, склепіння черепа). Основні ознаки цих ударів - біль і припухлість на місці пошкодження. Припухлість виявляється не відразу, - іноді навіть через 2-3 дні після травми. Вона пов'язана з набряком забитих тканин, а при більш важких ударах також і з крововиливом з розірвалися дрібних кровоносних судин. У останньому випадку на місці удару з'являється синець, може утворитися гематома.

Рани, вивихи, переломи - Рецепти лікування

Вивихи - народний рецепт для лікування

У разі розтягнення суглобів можна робити компреси з гарячого молока. Складену вчетверо марлю намочити в гарячому молоці і зробити компрес, наклавши зверху компресним папір і вату. Компрес потрібно змінювати по міру охолодження марлі.

Вивихи - народний рецепт для лікування

У разі розтягнення суглоба закрити його марлею і покласти поверх неї дрібно нарізаний ріпчаста цибуля, змішаний і розтертий з цукровим піском. Пов'язку міняти 2 рази на день.

Запалення - народний рецепт для лікування

Стовкти дику руту з сіллю і докласти її у вигляді лікарської пов'язки до запалення органів, - запалення пройде.

Запалення - народний рецепт для лікування

Висівки з міцним оцтом прикладають до хворого місця на початку запалення.

Запалення - народний рецепт для лікування

хвою ялиці або ялини використовують для лікарських пов'язок при запаленнях.

Запалення - народний рецепт для лікування

При інфекційних захворюваннях заварити 0,5 л окропу 30 г листя толокнянки, кип'ятити 15 хв на малому вогні, закутавши, і настояти ще 20 хв. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день. Це сечогінний і протівомік - робное засіб.

Переломи - народний рецепт для лікування

Переломи, забиті місця, нариви рекомендується змащувати маззю, приготовленої наступним чином: ретельно змішати 20 г ялинової або соснової смоли - живиці, одну цибулину середнього розміру, 50 г рослинної олії і 15 г порошку мідного купоросу і протопити суміш на вогні 30 хв, не доводячи до кипіння. Змащувати кожні 4 ч.

Переломи - народний рецепт для лікування

При переломах рекомендується на ніч обкладати хворе місце свіжим листям живокосту або чорнокореня або робити компреси з цими листами.

Переломи - народний рецепт для лікування

Для прискорення зрощення кісток напиляти надфілем з мідної монети або з чистого міді 0,1 г порошку і висипати його в склянку з теплим молоком або розтерти з яєчним жовтком. Приймати 2 рази на тиждень.

Рани - народний рецепт для лікування

При лікуванні ран і нориць допомагають компреси з відвару трави кирказон: 2 ст. л. трави на 1 склянку води, варити 10 хв. Міняти компреси слід через кожні 3 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

При лікуванні загоюються ран рекомендується прикладати до хворих місць, особливо з «диким м'ясом», пов'язку з стовченої листям подорожника, змінюючи її кожні 2 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

При лікуванні ран не загоюються слід приймати свіжий сік деревію з медом (за смаком) по 3 ч. л. на день.

Рани - народний рецепт для лікування

На рани рекомендується накладати пов'язку з подрібненими свіжим листям клена гостролистого, змінюючи її кожні 2 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

Хорошим засобом при гнійних ранах є компрес з відвару листя лопуха або листя лопуха, відварені в молоці. Компрес або пов'язку потрібно міняти через 2 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

На рану рекомендується накладати на 2 год компрес з відвару кори верби козячої. Залити 1 склянкою окропу 20 г кори і кип'ятити на малому вогні 15-20 хв.

Рани - народний рецепт для лікування

Рани рекомендується змащувати маззю: 15 г нарізаних листів або незрілих плодів волоського горіха кип'ятити в 100 мл води 30 хв на малому вогні, потім залити 10 г соняшникової масла і витримати 7-10 діб, потім підігрівати на киплячій водяній бані протягом трьох годин, процідити, кип'ятити ще 30 хв і додати 15 г жовтого воску.

Рани - народний рецепт для лікування

До кровоточить ран рекомендується прикладати пов'язки з товченої корою молодих гілок або товченими ягодами калини, попередньо опік кору для дезінфекції, і міняти кожні 3 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

До ран корисно прикладати верхню (жовту) плівку кори сосни і міняти її через 3 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

У Древній Русі пов'язкою, просоченої відваром або настоєм з квітів або плодів шипшини, загоювали рани і запобігали гангрену.

Рани - народний рецепт для лікування

Для загоєння ран і садна добре допомагає мазь із свіжого листя звіробою: взяти порівну звіробій і шавлія, розтерти зі свіжим свинячим салом (внутрішнім) і процідити через марлю. Зберігати в закупореній банку. Мазь можна готувати в інший спосіб: 1 частина спиртової настойки звіробою розтерти з 4 частинами вершкового масла. Пов'язки з маззю слід міняти через 4 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

Для загоєння ран і порізів розрізати шматочок листа алое і докласти розрізом до рані. Через 5-6 год рана почне затримуватися.

Рани - народний рецепт для лікування

Одним з кращих засобів при ранах і порізах вважаються компреси з настойки кропиви. Для приготування настоянки набити пляшку майже доверху листям свіжої кропиви, залити спиртом, заткнути пробкою і наполягти на сонці 2 тижні. Перед накладенням компресу рану треба промити. Компреси слід міняти через 3 ч.

Рани - народний рецепт для лікування

Одним з кращих засобів для лікування ран і порізів, створеним російськими знахарями за багато століть, вважається мазь наступного складу: взяти 100 г рослинної олії, 8 г жовтого воску, 5 г білого воску, 20 г дрібного порошку соснової смоли (каніфолі), 1 г дрібного порошку ладану і 1 ст. л. несолоного свіжого вершкового масла, покласти все це в Кастро - досить потерти рану спинкою жаби щоб інфекція була нейтралізована.

Рани - народний рецепт для лікування

Белі бридка палець руки близько нігтя, потрібно очистити від ніжки і насіння стручок пекучого перцю, наповнити його міцною горілкою і помістити в нього хворий палець так, щоб усередині залишалося трохи горілки. Після цього слід палець перев'язати і залишити пов'язку до тих пір, поки можна терпіти біль (бажано протриматися протягом ночі). Пухлина швидко мине, і біль вщухне.

Рани - народний рецепт для лікування

При порізах приготувати за звичайною схемою настій звіробою, випарувати до 1/2.первоначального обсягу, змішати з оливковою або соняшниковою олією у пропорції 1:1, витримати не менше 24 год і змазати ним порізане місце. Настій можна довго зберігати в холодному місці.

Рани - народний рецепт для лікування

Рани добре заживають, якщо їх 1 раз на день промивати відваром: варити в 1 л води 3 втечі жівокость (живокосту), поки вода наполовину не випарується, і процідити.

Рани - народний рецепт для лікування

До ран і хворих місць прикладають вату, змочену в настоянці аїру.

Рани - народний рецепт для лікування

Взяти порошок алое на кінчик ножа, опустити в склянку і залити гарячою водою, -- добре виліковуються старі рани, глибокі нариви з великою кількістю гною. Для загоєння ран їх посипають порошком алое і перев'язують бинтом 1 раз на день.

Рани - народний рецепт для лікування

Екстракт арніки застосовується для обмивання ран, для примочок, компресів. Колір арніки збирають в кінці червня і початку липня і наполягають на воді або спирті. Через 3-4 дня екстракт придатний до вживання.

Рани - народний рецепт для лікування

Кору каперсів колючих прикладають до злоякісним та забруднених ран.

Рани - народний рецепт для лікування

Календула використовується і як загоювального кошти. Для цього потрібно зібрати квіти в банку і виставити їх на сонце. Через 9 днів вміст банки слід процідити і віджати сік. Спочатку сік буває каламутний, але після відстою він стає прозорим, і на поверхні утворюється біло - жовте клейка речовина, яка добре заліковує рани.

Рани - народний рецепт для лікування

Рани змазують складом, що містить 80 г бджолиного меду, 20 г риб'ячого жиру і 2 г ксероформу. Мазь накладають на очищену рану у вигляді пов'язки.

Рани - народний рецепт для лікування

Залити 1 склянкою киплячої води 1 ст. л. сухої трави сушеніци болотної, настояти 30 хв, процідити і додати 1 ст. л. меду. Можна використовувати зовнішньо для промивання ран та виразок, а також всередину по 1-2 ст. л. за 30 хв до їжі при виразці шлунка.

Рани - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л води 50 г листя евкаліпта, варити протягом 3-4 хв, процідити і додати 2 ст. л. меду. Застосовувати у вигляді примочок і ванн для лікування ран.

Рани - народний рецепт для лікування

Для загоєння ран до них прикладають саму верхню (тоненьку) кору сосни, змочивши її попередньо водою або слиною хворої .*

Рани - народний рецепт для лікування

При лікуванні ран і контузій потрібно потримати листя свіжої трави споришу на хворому місці і потім закопати їх у вологу землю.

Рани - народний рецепт для лікування

Рута виліковує застарілі рани і виразки, якщо її прикладати до хворих місць разом з топленим маслом і медом.

Рани - народний рецепт для лікування

Трух сточений хробаками дерева, особливо дерева з в'яжучими властивостями, наприклад деяких видів дерев з колючками, заживляє рани. До труха додають рівне кількість анісу з вином, спалюють і розтирають отримане речовина в порошок. Цим порошком посипають виразки при герпесі для усунення хвороби.

Рани - народний рецепт для лікування

При лікуванні гнійних запальних процесів - ран, опіків, трофічних виразок використовують у вигляді зрошень, промивання і вологих пов'язок настоянку з плодів софори японської: Свіжозібрані зрілі боби промивають кип'яченою водою, розрізають на шматочки і заливають в скляному посуді 56%-вим спиртом у співвідношенні 1:1 (сухі-1:2) і наполягають, постійно збовтуючи, 10 днів. Потім віджимають, відстоюють, фільтрують через вату. Таким же чином готують настоянку з бутонів, тільки заливають їх 70%-ним спиртом в співвідношенні 1:5.

Забій - народний рецепт для лікування

Чудовим засобом при ударах і крововиливах є лляної пластир: взяти чистий лляну тряпочку і стовкти її в порошок або пил, після чого змішати цей порошок з рослинною олією у співвідношенні 1:4 і можна використовувати його.

Забій - народний рецепт для лікування

При ударах втирати, а при ранах намазувати на хворе місце жир гадюки.

Забій - народний рецепт для лікування

При ударах суглобів, розтягненнях і вивихах (після вправляння) рекомендується після зняття льоду пити відвар квітів арніки або розтирати хворе місце камфорним спиртом.

Забій - народний рецепт для лікування

Одним з кращих засобів лікування забоїв вважається бодяга: 2 ст. л. бодяги, стовченої в порошок, розвести в 4 ст. л. кип'яченої води і негайно накласти на місце забитого місця пов'язку з цією сумішшю. Бодяга почне діяти після випаровування деякої кількості вологи та обереже від виникнення синців.

Забій - народний рецепт для лікування

Для лікування саден і синців рекомендується 2 рази на день робити гарячі ванни для пошкодженого місця з концентрованого розчину англійської солі з розрахунку 300-400 г на відро води. Тривалість ванн 40-60 хв.

Забій - народний рецепт для лікування

При сильному ударі рекомендується розтирати хворе місце 2 рази на день настоянкою квітів багна на горілці або відваром: на 1 склянку води 10 г трави, кип'ятити на малому вогні 15 хв і процідити.

Забій - народний рецепт для лікування

При ударах рекомендується 1-2 рази на день прикладати до хворого місця свіжі листя капусти.

Забій - народний рецепт для лікування

На забите місце рекомендується 1-2 рази на день класти кашку з звареної і розім'ятого квасолі.

Забій - народний рецепт для лікування

Коли болить давній удар, потрібно прив'язати до нього скибочки картоплі або зварити 0,5 кг зрілої білої квасолі до повної готовності, ретельно розім'яти і прикласти до хворого місця. Зверху перев'язати ганчірочкою з бавовняної тканини і залишити пов'язку на ніч -- біль пройде.

Забій - народний рецепт для лікування

Алое з медом прикладають до слідів від ударів.

Забій - народний рецепт для лікування

Водний настій на золі виноградної лози п'ють при ударах.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 07:34:31

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00