Захворювання: Кров, кровотеча - Народні методи лікування

Кровоносна система - одна з основних систем, що регулюють всі функції організму. Кров забезпечує постійний зв'язок між усіма органами та тканинами тіла.
Одним із її завдань є доставка кисню всім клітинам нашого організму. Інша завдання-розподіл в тканинах поживних речовин, у тому числі вітамінів і мікроелементів. Кров також розносить по всьому організму гормони, що виробляються залозами внутрішньої секреції. Гормони регулюють всі функції організму ^ а також захищають організм від інфекцій, токсинів та інших сторонніх впливів.
Кров складається з рідкої частини - плазми, містить переважно воду (близько 94%) з розчиненими в ній речовинами, і формених елементів крові - еритроцитів, лейкоцитів і кров'яних платівок, або тромбоцитів. Кажуть, що кров людини за своїм хімічним складом нагадує морську воду.
Червоні кров'яні тільця - еритроцити - розносять по всьому організму кисень, необхідну для звільнення енергії в хімічних процесах усередині клітин. Вони мають велику поверхню, що дозволяє кисню і вуглекислого газу легко проникати в клітку і так само легко виходити з неї. Еритроцити містить багато специфічного білка - гемоглобіну. При з'єднанні з киснем гемоглобін перетворюється в яскраво - червоний оксигемоглобіну. Проте зв'язок кисню з гемоглобіном досить слабка, що дозволяє кисню легко відділятися і переходити в потребують в ньому клітини організму. Що повертається в легені кров вже містить мало кисню і, отже, ок - сігемоглобіна, колір її темно-пурпуровий. У мешканців гір, як правило, більше червоних кров'яних тілець, ніж у мешканців рівнин. Білі кров'яні тільця - лейкоцити і лімфоцити - утворюються в вилочкової залозі, кістковому мозку, лімфатичних вузлах, печінки і селезінці. Їх завдання - охороняти «своє» від «Чужого». Білі кров'яні тільця, борючись з чужорідним втручанням, забезпечують неповторність кожної людини. Існує п'ять типів білих клітин крові, і всі вони беруть участь в боротьбі з хворобами. Деякі з них можуть просочуватися з кровоносної системи крізь просвіти в тканинах і потрапляти в осередок інфекції.
Там вони оточують збудника хвороби і знищують його. Інші білі клітини виробляють антитіла, які перешкоджають розмноженню мікробів і нейтралізуючі що виробляються ними токсини.
У крові присутні речовини, перешкоджають згущення або згортання крові, завдяки їм кров легко тече по кров'яного русла. Однак з появою ран, порізів, подряпин згортає речовини змушують кров виробляти білок фібрин, склеюючі тромбоцити. Утворюється при цьому згусток - тромб - закриває отвір у пошкодженій посудині і зупиняє кровотечу.
Система кровообігу людини має два кола. По одному колу кров від серця надходить в легені і, збагатившись киснем, повертається в серце. По другому колу кров від серця надходить до всіх органів тіла, де віддає кисень і збагачується вуглекислим газом, і потім знову повертається в серце. Артерії переганяють кров від серця до органів, вени збирають кров від органів і несуть її назад до серця, а капіляри переносять кров від артерій до вен.
Насичена киснем червона кров з легенів потрапляє в ліве передсердя і далі через лівий шлуночок в саму болипую артерію -- аорту. Аорта розгалужується на кілька великих артерій. Одна з них постачає кров'ю руки і голову. Інша артерія живить кров'ю шлунок, печінка і кишечник Від неї ж відходять судини, що несуть кров до ніг, нирках і статевих органів. За капілярах кров надходить від найменших артерій через органи тіла (де кисень переходить з крові в клітини, а з клітин у кров переходять продукти обміну речовин) до найменших венах, які за міру наближення до серця збільшуються в обсязі, і досягає правого передсердя. Ця темна венозна кров з правого передсердя через правий шлуночок по легеневих артеріях надходить в легені. Тут кров віддає вуглекислий газ і трохи води і збагачується киснем. Тепер кров готова повернутися в ліве передсердя, щоб повторити свій довгий подорож.
У Печінки кров залишає продукти розкладання гемоглобіну у вигляді білівердіна і білірубіну, які переходять в жовч. Нирки видаляють з крові кінцеві продукти обміну речовин, а також виводять з організму надлишки води, що надходять до них з кров'ю, і беруть участь тим самим у стабілізації температури тіла. У кишкових ворсинка кров бере участь у безперервному гідролізі білків, жирів і вуглеводів і отримує утворюються при переварюванні їжі поживні речовини. У м'язах вона віддає глікоген і насичується молочною кислотою. Кров служить джерелом для утворення спинномозкової рідини в мозку і постачальником вихідних крихітних «цеглинок» для побудови молекул гормонів в ендокринних залозах.
Будь-які порушення циркуляції крові погіршують кровопостачання тканин, що може викликати гостру серцеву недостатність і веде до нестачі кисню в тканинах-гіпоксії. Зменшення вмісту кисню в артеріальній крові поряд з іншими факторами може викликати порушення кровообігу.
Продукти розпаду відмерлих клітин видаляються без шкоди для організму тільки при умови, що організм не стомлений, добре забезпечується кров'ю, добре дихає, у ньому відбувається нормальний обмін речовин. Всі відходи надходять у кров'яне русло і виділяються через шлунково-кишковий тракт, нирки, шкіру. Якщо ж таких відходів занадто багато і кров не справляється з їх видаленням, надлишок залишається в позаклітинній рідини. Скупчення токсинів в крові і в позаклітинних рідинах може спричинити розтягування дрібних вен і капілярів, супроводжується загальним венозним застоєм.
Підвищення температури крові і позаклітинних рідин прискорює кровотік, викликає згоряння білкових отрут і усуває білкові і мікробні токсини через кров, лімфу, позаклітинні рідини і нирки.
Якщо при білокрів'я або злоякісному недокрів'ї прискорити видалення з організму відмерлих лейкоцитів, хворого можна вилікувати. Однак не слід занадто «Стомлювати» кров, змушуючи її розкладати чужі їй подразнювальні речовини.
Гарне капілярний кровообіг, нормалізує обмін речовин, сприяє відновленню пошкоджених клітин. Клітини звільняються від шкідливих продуктів обміну і можуть приймати поживні речовини. Омолодження організму починається з шкіри, що при кращому постачанні кров'ю стає гладкою та еластичною. Суглоби робляться більш гнучкими, дихання стає інтенсивніше, мозок починає краще працювати.
Підвищення кров'яного тиску може бути наслідком або збільшення активності надниркових залоз (що буває рідко), або погіршення капілярного кровопостачання. Нестача кисню в крові викликає характерні болі в м'язах. У меланхоліків знижена циркуляція крові в мозку, а у маніяків посилена, і судини розширені.
Щоб успішно лікувати хвороби крові, потрібно, перш за все, налагодити видалення з організму мертвих клітин, щоб уникнути отруєння його білковими отрутами. Захворювання кровотворної системи різноманітні. Їх можна розділити на три основні групи: анемії, гемобластози (лейкози і деякі інші форми) і геморагічні діатези. Ці захворювання можуть бути обумовлені як спадковістю, так і впливом різних зовнішніх факторів. Наприклад, прийом аспірину може викликати підвищену кровоточивість у людей з спадковими дефектами тромбоцитів (зниженою здатністю до склеювання).
Найбільша активність системи кровообігу спостерігається з 19 до 21 години. Про неблагополуччя в системі говорять червоне обличчя, гарячі долоні, набрякання залоз під пахвами, поганий запах з рота, важкість в серце, швидка стомлюваність, напади гніву і злоби по дрібниці. Пік тепловиділення припадає на період з 21 до 23 години. При його порушенні виникають мерзлякуватість, неможливість повністю зігнути і випрямити руки в ліктях, гострі болі в серці, безладність думок, химерні сновидіння, біль у яснах і зубах, мимовільне стісківаніе зубів, набрякання горла, сухість у роті, відсутність апетиту. Так як кров бере участь у всіх життєвих процесах, від неї залежать здоров'я і тривалість життя. Щоб кров була хорошою, необхідні перш за все чистий повітря, достатню кількість світла, гарне харчування і фізична активність.
При захворюваннях кровотворної системи слід харчуватися пшеничного кашею, рафінованим цукром та м'ясом, сприяють лужної реакції крові. Поварена сіль утримує в організмі рідина, що сприяє підвищенню кров'яного тиску. Мед виводить рідину з крові і при частому вживанні знижує кров'яний тиск. Найбільш активно стимулюють кровотворення банани. Розглянемо конкретні захворювання крові по кваліфікуючою ознаками.
Анемія
Анемія (недокрів'я) - захворювання, характеризується зниженням вмісту гемоглобіну в крові. Воно може виникнути в результаті гострих чи хронічних кровопо - втрат, а також при прискореному руйнуванні еритроцитів і ослабленою недостатньою функції кісткового мозку-основного кровотворного органу. Розвиток анемії можливо при деяких захворюваннях (наприклад інфекційних і викликаних глистами).
Найбільш поширені форми анемії, пов'язані з нестачею заліза в організмі. Ознаками хвороби є блідий колір особи, губ і ясен, запалі і округлені синявою очі, частий озноб, нездужання і сонливість, відсутність апетиту, головні болі, часті запаморочення і нудота, серцебиття і утруднене дихання, болі в крижах, непритомність, судоми, млявість травлення. Оскільки залізо є необхідним компонентом гемоглобіну-основного переносника кисню, недолік заліза викликає зниження вмісту гемоглобіну в еритроцитах і, отже, погіршення постачання органів і тканин організму киснем. Знову утворилися еритроцити, потрапивши в кров, циркулюють в ній близько 110 днів, поступово старіючи і приходячи в непридатність. Загиблі еритроцити затримує і знищує селезінка. Що вивільняється при цьому залізо тут же використовується при синтезі нового гемоглобіну у всіх знову народжуваних еритроцитах. Одного разу отримане організмом залізо постійно циркулює в ньому, переходячи з еритроцита одного в іншій. Залізо, що міститься в їжі, майже не засвоюється організмом, тому що він «боїться» надлишку заліза. Втрата еритроцитів при кровотечах завжди веде в тією чи іншою мірою до дефіциту заліза.
Щоденне застосування протягом багатьох місяців препаратів заліза при анеміях здатне викликати ряд небажаних ефектів:
- Прийняті всередину препарати заліза пов'язують що утворюється в кишечнику Сєрова - родючості і позбавляють кишечник природного стимулятора. Наслідком цього можуть стати затримка стільця і запори;
- Засвоєння препаратів заліза погіршується при ураженнях кишечнику чи видалення частини його хірургічним шляхом;
- Ін'єкції препаратів заліза можуть викликати небезпечний надлишок заліза в крові і потрапляння цього заліза не тільки в еритроцити, але і в клітини різних органів, що може призвести до загибелі цих клітин.
Інша група протианемічну коштів -- це вітаміни В12 (ціанкобаламін) і фолієва кислота. При нестачі цих вітамінів кістковий мозок виробляє червоні кров'яні тільця низької якості, не здатні забезпечити стандартний перенесення кисню кров'ю. Ці препарати потрібно приймати не менше 110 днів. Анемію інакше називають хлороз, блідою, або дівочої, неміч: нею частіше страждають дівчини в період наступає статевої зрілості до встановлення у них правильних місячних кровотеч. При цьому захворюванні в крові стає менше червоних кров'яних тілець і якість їх погіршується, кров як би блідне.
Причиною хвороби можуть бути також онанізм, неправильне харчування, постійне перебування в задушливій, непровітрюваному кімнаті, непомірне вживання чаю та кави. Якщо хвороба не запускати, вона добре піддається лікуванню. В іншому випадку можливі розкладання крові (її обводненню), судоми, паралічі, можуть початися інші виснажливі хвороби, туберкульоз легенів, водянка і справа може навіть закінчитися смертю.
Щоб ліквідувати причини захворювання і забезпечити організм всім необхідним для нормального кровотворення, слід харчуватися продуктами, що містять вітаміни групи Д амінокислоти, нікотинову кислоту та необхідні мікроелементи. Їжа для хворого повинна бути сама проста і добре перетравлюється: молоко, добрий хліб, 4 хлібна юшка. Є слід менше, але частіше. Чи не рекомендується пити багато молока відразу, у великих кількостях воно погано перетравлюється і погано діє на шлунок. Для збільшення кількості крові дуже корисні фізичні вправи і робота на свіжому повітрі (але не через силу).
Лейкоз
Лейкоз (білокрів'я) - пухлинні захворювання кровотворної системи. Поділяються на гострі і хронічні. Найбільш поширеними формами хронічного лейкозу є хронічний лімфолей - кіз, еритремія, а також мієломна хвороба. Постійна ознака хронічного лімфо - лейкозу-збільшення периферичних лімфатичних вузлів, селезінки. Для обох форм характерно збільшення числа лейкоцитів у крові. Гострі лейкози характеризуються присутністю в кістковому мозку, а часто і в крові дуже молодих форм клітин.
Променева хвороба - захворювання, що виникає в результаті впливу на організм іонізуючих випромінювань в дозах, перевищують допустимі. Може розвинутися при зовнішньому загальному опроміненні всього організму або більшої його частини, а також при внутрішнє опромінення у зв'язку з проникненням радіоактивних речовин в організм через дихальні шляхи або разом із зараженою їжею або водою. Радіоактивні речовини, що потрапили всередину, можуть накопичуватися в тканинах організму і органах, створюючи вогнища постійного опромінення. При опроміненні порушується апетит, сон, з'являється збудження або, навпаки, апатія, слабість, запаморочення, нудота, а у важких випадках - блювота і пронос. У крові виявляються характерні зміни переважно з боку білих кров'яних тілець. Всі ці явища після декількох годин можуть стадії або зникнути зовсім. Але, незважаючи на удавану благополуччя, хвороба неухильно прогресує. Для боротьби з променевою хворобою рекомендуються ферменти з молочно-кислих бактерій, лікувальний квас та інші засоби.
Гангрена
Гангрена-омертвіння тканин, розвинуте під впливом різних зовнішніх і внутрішніх факторів: припинення артеріального припливу крові внаслідок закупорки, різке звуження або тривалого спазму судин, припинення відтоку венозної крові, припинення кровообігу в капілярах, безпосереднє вплив на тканині отруйних хімічних речовин, продуктів обміну патогенних мікробів, електроструму, високої температури і т.д. Розрізняють два основні клінічні форми гангрени: суху (муміфкація тканин) і вологу. Суха гангрена розвивається в тих випадках, коли раптово і повністю припиняється кровопостачання і разом з тим ство - ються умови, сприятливі для швидкого висушування та випаровування рідин з поверхні мертвеющего ділянки. При цьому тканини стають щільними, твердими, сухими, чорними, як вугілля. На кордоні омертвілого ділянки розвивається грануляційної вал, і омертвілий ділянку поступово відривається.
Волога гангрена розвивається там, де випаровування з поверхні омертвілого ділянки сильно утруднений або повністю відсутній і навколо нього виникає запальний процес, викликаний гнійної або гнильної інфекцією. У цих випадках спостерігаються більш-менш виражені явища інтоксикації, значне підвищення температури, болю. Місце розвивається набряк тканин, на шкірі з'являються темно-бурі плями, бульбашки, наповнені рідиною темно-бурого, ділянки гнильного розпаду тканин з різким, неприємним запахом.
Кровотеча
Кровотеча - вилив (витік) крові з кровоносних судин при порушення цілісності їх стінок. За походженням кровотечі бувають травматичними, викликаними ушкодженням судин, і нетравматичний, пов'язаними з руйнуванням судини яких-небудь болючим процесом або з підвищенням проникності судинної стінки при деяких захворюваннях. Крім цього кровотеча супроводжує такі фізіологічні процеси, як менструація і пологи. Особливо небезпечна крововтрата у дітей і людей похилого віку. При деяких захворюваннях, що супроводжуються зниженою згортуваністю крові (гемофілія, променева хвороба), будь-яке, навіть не дуже рясне кровотеча може стати небезпечним для життя, якщо триває досить довго.
Кровотеча може бути зовнішнім, коли кров через рану шкіри або слизової оболонки порожнини рота або носа безпосередньо надходить у навколишнє середовище, і внутрішнім, коли кров виливається в порожнисті органи (шлунок, кишечник, бронхи, сечовий міхур).
При зовнішньому артеріальній кровотечі кров має яскраво-червоний колір і б'є сильною переривчастою струменем. При венозній кровотечі темно-вишнева кров витікає рівномірної струменем. Змішані зовнішні кровотечі мають ознаки як артеріального, так і венозного кровотечі. При капілярній кровотечі кров виділяється рівномірно по всій поверхні рани (як з губки).

Кров, кровотеча - Рецепти лікування

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Харчуватися свіжими плодами кизилу або пити свіжий сік кульбаби.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

При недокрів'ї допомагають щі з верхівок молодої кропиви, свіжої або сушеної: жменя на 1 л води.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Дітям, які страждають анемією, потрібно давати хлібці, приготовлені з висушеної і розтертої в порошок трави лісового подорожника.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Вживати протерту морква, зварену в молоці.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Харчуватися свіжими ягодами суниці.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Регулярно вживати в їжу варену буряк.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Часник - кращий засіб для лікування атеросклерозу і недокрів'я, а тим, хто не може його їсти, рекомендується його настоянка: очистити і вимити 300 г часнику, залити його 1 л чистого спирту і наполіг »3 тижні. Приймати по 1 ч. л. 3 рази на день, запиваючи по бажанням молоком.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

При недокрів'ї та виснаженні вживати як полівітамінного кошти настій горобини сибірської: залити 2 склянками окропу 2 ч. л. плодів, настояти 1 год, додати до смаку цукор, пити 3-4 рази на день по 1 / 2 склянки.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Застосовувати тополевий вугілля по 2-4 ч. л. в день до і після їжі.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л окропу 60 г трави деревію, настояти 1 год, остудити і процідити. Приймати по 1 ч. л. 3 рази на день, але краще пити по 2 ст. л. перед їжею 20%-ну настойку трави і квіток деревію на горілці, розклавши її водою.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Покласти в алюмінієву каструлю з 200 г гарного какао, нутряного свинячого сала, меду і вершкового масла і, постійно помішуючи, довести суміш на повільному вогні до кипіння і повного розчинення. Суміш, знявши з огая і давши охолонути, треба перелити в скляну банку і зберігати у темному прохолодному місці. Для вживання слід розмішати в склянці гарячого молока 1 ч. л. суміші та приймають 3-4 рази на день, залежно від ступеня виснаження людини. Це засіб добре допомагає хворому на початку захворювання. Якщо застосування цього засобу викличе запори, необхідно вживати велику кількість чорносливу або інші фрукти і соки.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

У початковій стадії захворювання: змішати 400 г нутряного сала і 6 великих зелених яблук (попередньо їх покришимо) і топити в духовці на повільному вогні, стежачи, щоб не пригорали. Потім розтерти до білого кольору 12 яєчних білків з 1 склянкою цукру, всипати в розтопленим суміш, додати 400 г подрібненого шоколаду і остудити. Суміш намазувати на хліб і вживати 3-4 рази на день, запиваючи гарячим молоком. Цей засіб сприяє значного додатку у вазі (від 800 г до 2,5 кг на тиждень).

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Пити напій з шипшини 3 рази на день після їжі.

Захворювання крові / Анемія - народний рецепт для лікування

Залити 0,5 л горілки 2 ст. л. травневої полину і настояти 21 день у темному і теплом місці. Приймати вранці натщесерце по краплі настоянки, запиваючи її ковтком води. Курс лікування 3 тижні.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Ретельно прожувати чорний свежевипе - ченний, бажано житній, добре просоленої хліб, після чого обкласти їм хворе місце товстим шаром і перев'язати. Це вірне і дуже сильний засіб. Цей же спосіб з успіхом можна застосовувати і при наривах.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Листя кропиви, розім'яті і прикладені до рани або виразці, зупиняють зараження крові.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Взяти шматок баранячої або яловичої печінки від свежезаколотого тваринного і, не миючи його, покласти на місце, уражене гангреною, на 1 год або до тих пір, поки під печінкою НЕ з'являться прищики або наривчікі. Простяг - лізовав голку, проколоти ці прищики і знову докласти закривавлений шматок печінки. Процедуру прикладання печінки і проколювання наривчіков слід повторювати до тих пір, поки не перестануть з'являтися нові наривчікі. Однак слід пам'ятати, що заражена подряпина або рана повинні бути відкриті перед накладенням шматка печінки.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Коли уражене місце починає чорніти, надрізати його ножем, трохи почистити рану і викинути згорнувся заражену кров. Потім потрібно зробити надріз у якого-небудь здорової тварини й взяти в чашку трохи свіжої крові. Цією кров'ю слід змастити рану і перев'язати її. Таку операцію необхідно виконати 4-5 разів на день. Без необхідного досвіду до даного методу не вдаватися.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Найбільш поширеним засобом для очищення крові є «червоні продукти »: буряк, вишня, ожина, виноград, журавлина, червоноголова капуста.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Для очищення крові злити і засипати в великий термос 2 склянки натурального меду, стакан товченого кропове насіння, 2 ст. л. меленого кореня валеріани. Залити крутим окропом і настояти добу. Необхідно, щоб загальний обсяг склав 2 літри. Приймати по 1 ст. л. за 30 хвилин до їди.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Журавлинний сік - прекрасний кровоочі - щающее засіб. Для отримання позитивного результату, необхідно випивати по півсклянки соку 3 рази на день протягом 1-го тижня, наступного тижня випивати як мінімум по півсклянки 2 рази на день, протягом третього тижня варто випивати по півсклянки 1 раз на день. Сік абсолютно нешкідливий, тому, якщо захочеться його пити в більшій кількості, ніж зазначено вище, пийте на здоров'я.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Для очищення крові заварити 6 склянками окропу 2 ч. л. кореня лопуха і 2 ч. л. кореня ехінацеї. Г] реть збір на повільному огае 10 хв, потім додати 2 ч. л. кропиви. Знову гріти на повільному вогні ще 10 хв. Потім зняти з вогню і додати 2 ч. л. конюшини лугового, 2 ч. л. квітів бузини, 2 ч. л. м'яти перцевої. Настояти в закритому посуді 5 хвилин. Потім процідити, додати меду до смаку. Пити в тих же кількостях, що й журавлинний сік.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Хорошим кровоочисним дією володіє татарник колючий. Заварити 0,5 л окропу 5-6 корзіночек рослини, настояти 5 год, потім підігріти до 60 градусів і процідити. Пити по 10 мл 5 разів на день між прийомами пиши.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Змішати кашку з 350 г часнику і сік 24 лимонів, помістити в скляну банку і поставити на добу в прохолодне місце, але не в холодильник, закривши марлею. Приймати перед сном 1 раз на день по 1 ч. л. на 1 / 2 склянки води протягом місяця. Перед вживанням суміш збовтувати. Через двох тижнів хворий відчує бадьорість, хороше самопочуття. Це засіб омолоджує кров, очищаючи її від шкідливих домішок.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Як кровоочисним кошти застосовують відвар кінського щавлю: на 6 склянок води 30 г кореня, кип'ятити протягом 1 год, наполягати 30 хвилин і пити по 1 склянці на день.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Щоб очистити кров, потрібно взяти 6-8 листя бузини, дрібно нарізати і кип'ятити протягом 10 хв. Під час лікування треба щоденно пити вранці по 1 склянці такого відвару за 1 годину до їжі. Сушені листя дають такий же ефект, як і свіжі. Компот із ягід бузини очищає кров і укріплює організм.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Свіжовичавлений сік моркви беруть столовими ложками кілька разів на день як кровоочисний засіб.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Для очищення крові вживається настій з молодих стеблинок ялівцю або відвар наступного складу: залити 1 л окропу 5 ст. л. подрібнених голок ялівцю (можна використовувати голки молодої ялини), 3 ст. л. подрібнених плодів шипшини, 2 ст. л. цибулевої лушпиння і кип'ятити протягом 10 хв. Настояти ніч у термосі і випив »протягом дня. Курс лікування 1-2 місяці.

Захворювання крові / Гангрена - народний рецепт для лікування

Хорошим засобом, розріджувати кров, служить тутовнік. Подрібніть і промити 200 г коренів тутовніка, помістити їх в емальований посуд і залити 1 л холодної води. Настояти протягом 1 год і поставити на повільний вогонь до закипання. Кип'ятити 15 хв, зняти з вогню і остудити, процідити і поставити в холодильник. Це кількість ліків розраховано на 5 днів. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування 5 днів. Після перерви на 2-3 дні повторити ще 2-3 таких курсу. Цей рецепт допоможе тим, у кого болить серце від згущення крові.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Тримаючи голову прямо і зберігаючи спокій, втягнути в ніс холодну воду з розчиненими в ній оцтом або галуном, після чого затиснути ніздрі пальцями і заткнути одну або обидві ніздрі ватою.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Втягувати носом відвар польового хвоща: 2 ст. л. подрібненої трави заливають 1 склянкою кігоггка, кип'ятять 30 хв і п'ють по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Вкласти в ніс листя вишні.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Маленький залізний ключик повісити на вовняний нитці на шию так, щоб він був на спині, між лопатками. І це найкраще знахарська засіб, швидко зупиняє кров.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Приймати настоянку: 20 г барвінку на 100 г спирту, по 5 крапель 3 рази на день.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Робити примочки з відвару кори дуба.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Примочки з відвару кори калини: залити 1 склянкою окропу 10 г кори, кип'ятити на малому вогні 30 хв, настояти протягом 2-3 год і процідити.

Кровотеча з носу - народний рецепт для лікування

Робити примочки з напаренной в печі квітучої трави іван-чаю.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При сильному кровотечі застосовується відвар кори або коріння барбарису звичайної: 30 г на 1 склянку окропу, гріти на малому вогні 5-7 хвилин, процідити і приймати всередину по 1 ст. л. через 1 ч.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Примочки з відвару кори дуба зупиняють кровотечі: на 1 склянку окропу 10 г кори, кип'ятити на малому вогні 20 хв і процідити.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При кровотечі приймати сік з 4-8 ст. л. ягід суниці натщесерце або відвар (на 2 склянки води 1 ~ 2 ст. л. листя) по 1 ст. л. через 2 ч.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Приймати 3 рази на день по щіпці порошок з суміші рівної кількості деревію й кропиви.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При внутрішніх кровотечах застосовують відвар з кори калини, залити 1 склянкою окропу 10 г кори, гріти на повільному вогні 20 хв, процідити і приймати по 1 ст. л. 3 рази на день.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Для зупинки кровотечі слід прикладати до ран облиту окропом траву кропиви або кровохлебкі.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Як кровоспинний і протизапальний засіб використовується водний настій деревію: залити 1 склянкою крутого окропу 1 ст. л. трави і кішішь на повільному вогні 15-20 хв. Процідити і застосовувати для обмивань і примочок.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

згортання крові підвищують петрушка, акація, шоломниця, шавлія, срібло, мідь, сірка жовта.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Якщо кров йде горлом, відварити корінь кінського щавлю на меду і пити цю суміш.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При кровотечі пити відвар з ягід шипшини.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При синцях обтирати тіло або накладати компреси з відвару трави плауна булавовидний.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Сильним кровоспинну засобом є відвар або настоянка арніки гірської. Відвар: 10 г арніки залити 1 склянкою окропу. Настоянка: 100 г нарізаних квітів арніки на 1 літр 70%-ного спирту або горілки. Іноді настоянку потрібно розводити в пропорції від 1:5 до 1:10. Приймати 3 рази на день до їжі по 1 ст. л. відвару або по 1 ч. л. настоянки.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Засіб від зовнішнього та внутрішнього кровотечі: обмити 4 свіжих кореня запашної герані, залити 1 л окропу і варити 20 хв на слабкому вогні. При внутрішньому кровотечі. пити по 1 чашці кожні 20 хв, краще в теплому вигляді. При зовнішньому кровотечі слід 3 рази на день промити рану теплим відваром і зав'язати просоченої цим відваром ганчіркою.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Для поліпшення згортання крові та при її захворюваннях рекомендується в якості приправи вживати петрушку протягом тривалого часу.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При кровотечах маткових, кишкових, гемороїдальних, ранових та ін можна з великим лікувальним ефектом користуватися огірковим стеблами з листям, зібраними вже восени після збирання огірків. Т] Раву промити холодною водою від пилу і дрібно порізати. Залити 0,5 л води 50-100 г трави, кип'ятити на малому вогні 15-20 хв і наполіг »1 ч. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день. У перші ж дні кровотеча зупиняється, наступає поліпшення. Бажано дотримуватися постільного режиму. Огірки не слід заготовляти про запас під час повного місяця і останній чверті місяця.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Як кровоспинний кошти порошок кори верби приймають по 0,5-1 г на ніч і запивають кип'яченою водою.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Настоєм суничного листа зупиняють кровотеча з ран. Настій: 1 ст. л. сухих подрібненого листя заливають 1 склянкою окропу, настоюють 4-6 годин і проціджують.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Подрібнені свіже листя вишні мають кровоспинну властивістю.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Сік листя садової виноградної лози, а також плодів дикого винограду у вигляді пиття допомагає при кровохаркання.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

При кровотечах і кривавої блювоті пити щодня по 1 склянці відвару польового хвоща. Відвар: 2 ст. л. подрібненої трави заливають 1 склянкою окропу, кип'ятять 30 хв і п'ють по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Для лікування та профілактики внутрішніх кровотеч різного походження (в мозок, серце, сітківку ока) використовують настоянки софори японської: Свіжозібрані зрілі боби промивають кип'яченою водою, розрізають на шматочки і заливають в скляному посуді 56%-ним спиртом в співвідношенні 1:1 (сухі - 1:2) і наполягають, постійно збовтуючи, 10 днів. Потім віджимають, відстоюють, фільтрують через вату. Таким же чином готують настоянку з бутонів, тільки заливають їх 70%-ним спиртом у співвідношенні 1:5. Настойки приймають всередину від 10 крапель до 1 ч. л. 4-5 разів на день.

Кровотеча - народний рецепт для лікування

Настій м'яти на оцті заспокоює криваву блювоту і внутрішня кровотеча. Приготування настою: залити 1 склянкою теплого яблучного оцту 1 ст. л. м'яти, наполягти, 40 хв, процідити. Пити його щодня по 1-2 ст. л.

Лейкози - народний рецепт для лікування

При лейкозах: залити 0,5 л коньяку суміш з 200 г кореня аїру болотного і 0,5 кг меду, перемішати і настояти протягом 14 днів у темному місці. Приймати по 1 ст. л. за 1 год до їжі 3 рази на день. Краще, якщо це запивати чаєм з трави материнки.

Лейкози - народний рецепт для лікування

При лейкозі рекомендується пити сік плодів мальви або сік, вичавлений з її коріння.

Лейкози - народний рецепт для лікування

При лейкозі: змішати порошок з висушених і перетертих плодів мальви з висушеної сичужіной ^ взятої з шлунку молодого ягняти. Цю суміш приймати з невеликою кількістю води 2 рази на день по 1 ч. л.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Корисні ферменти з молочних бактерій можна приготувати наступним чином: засипати в трилітрову бутель 1 стакан подрібненої трави (стебло і листя) чистотілу, сухий або свіжою, помістивши її в марлевий мішечок і за допомогою невеликого вантажу зануривши на дно бутлі. Залити траву 3 л молочної сироватки і в отриману суміш додати 1 ч. л. сметани (краще брати сметану з козячого молока). Бутель покрити чотирма шарами марлі, щоб не заводилися винні мошки. Отриманий склад слід наполягати в теплому, затіненому місці в протягом 2-3 тижнів для формування сильних молочнокислих бактерій, продукти діяльності яких мають здатність оновлював »і очищати поверхні, на які вони потрапляють. Вживання протягом 1-2 тижнів ферментів чистотілу за 30 хвилин до їди по 1 / 2 склянки дозволяє повністю відновити епітеліальні поверхні як шлунка, так і всього кишечника. Помічено також, що від епітеліальних волосків кишечника відриваються всі більш важкі метали (свинець, ртуть, талій, вісмут та ін), а також радіонукліди. Молочнокисла бактерія дуже чутлива до радіонуклідами. Якщо в її плазму потрапляє радіонуклід, то ця клітина швидко гине і осідає на дно. Радіонукліди виводяться і з легких при допомоги інгаляцій ферментами чистотілу. Дихати 5-10 хв. Через кілька днів з легких з мокротою виходитимуть пилові частинки, у яких містяться радіонукліди *

Лейкози - народний рецепт для лікування

Для приготування лікувального квасу залити трилітрову бутель колодязної або водопровідною водою і насипати в неї 30-40 розрізаних навпіл плодів каштана кінського (можна й зі шкіркою). Додати 1 стакан цукру і, для закваски, - 0,5 склянки молочної сироватки або 1 ч. л. сметани. Квас зберігати в теплому приміщенні (близько 25-35 градусів) не менше двох тижнів. Вживати від 0,5 до 1 склянки за 20-30 хв до їди. Цим можна істотно вивести з організму значну кількість радіонуклідів або важких металів. Квас з каштанів помітно зміцнює організм, роблячи його несприйнятливим до багатьох захворювань. Посилюється і ендокринна система, збільшується в організмі зміст кальцію і міді, йоду, кобальту. Якщо з банки випита склянку квасу, то відразу ж необхідно додати неї стакан води з крана і 1-2 ст. л. цукру. На Наступного дня кількість квасу (пива) буде тим самим. Так що без додаткової добавки каштана квас можна пити протягом 2-3 місяців. У міру ослаблення смакових якостей квасу, плоди каштана можна додавати. Цей квас можна рекомендувати і дітям до 10 років, але не грудним.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Прекрасним що виводить радіонукліди засобом служить яєчна шкаралупа, що перешкоджає накопиченню в кістковому мозку ядер стронцію-90. Вживати шкаралупу слід по 2-6 г на день. Яйця попередньо миють теплою водою з милом, добре обполіскують. Для маленьких дітей необхідно на 5 хвилин поміщати шкаралупу в киплячу воду. Шкаралупа від яєць, зварених круто, трохи менш активна, але зате повністю готова до використання. Дозування - від 1,5-3 г щоденно, в залежності від віку. Розтирати в порошок шкаралупу краще в ступці: відмічено, що при використанні для цієї мети кавомолок препарат виходить менш активний. Прийом з ранкової їжею - сиром або кашею. Прийом шкаралупи особливо показаний на початку року, коли кальцієвий обмін сповільнюється. Від радіонуклідів можна звільнитися наступним чином:

Лейкози - народний рецепт для лікування

Заварити 2-2,5 л окропу 1 склянку насіння льону, поставити на водяну баню і варити в протягом 2 год, після чого остудити. Пити по 0,5 склянки 6-7 разів на день.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Заповнити каструлю молодими паростками сосни або їли і залити їх холодною водою. Поставити на вогонь, довести до кипіння, кип'ятити 10 хв. Настояти ніч у термосі. Вранці процідити і поставити в холодильник. Пити в теплому вигляді по 0,5 склянки 6-7 разів на день.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Насипати 1 ст. л. тертого березового гриба чаги в 1 стакан киплячій ключем води. Настояти 10 хв. Додати дрібку питної соди і витримати ще 10 хв. Пити 3-4 рази на день по 1 ст. л. за 30 хвилин до їди.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Для профілактики променевої хвороби п'ють сік чорноплідної горобини.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Для видалення радіоактивних речовин з шлунка корисно вживати морську капусту і висівки B-3 ст. л. висівок, розпарених в окропі, приймати за 30 хвилин до їжі).

Лейкози - народний рецепт для лікування

Додавати в салат листя лісового папороті. Можна також висушити листя, перемолоти в порошок і додавати під час їди по 1 ч. л. в перші страви. Зберігати в щільно закритій скляному посуді. Таким же чином можна додавати головки червоної конюшини.

Лейкози - народний рецепт для лікування

Дуже добре зв'язують радіонукліди яблука, буряк.

Лейкози - народний рецепт для лікування

При малих дозах опромінення добре допомагають плоди, що містять кісточки: вишня, сливи, персики, абрикоси, черемха, обліпиха, калина, виноград, терен.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-07 01:08:14

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-06 08:00:45

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-07 01:08:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-06 19:34:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-07 01:08:07

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-07 01:08:24

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-04 18:46:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-06 23:07:50

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-07 01:08:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-07 01:08:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-07 01:08:20

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-07 01:08:38

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-04 14:27:53

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-06 09:11:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-07 00:51:19

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-07 01:10:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-07 01:08:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-06 19:21:24

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-05 03:52:36

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-07 01:08:36